Srijeda 17.09.2014.

Vrijeme Sport Događaj Natjecanje TV
10:00 Hokej Amur Khabarovsk - Avangard Omsk KHL Telekanal KHL
10:00 Nogomet Palestine U23 - Tajikistan Asian Games, Group C
10:00 Tenis Donskoy, Evgeny - Basic, Mirza Izmir, Turkey
10:00 Tenis Ivanovic, Ana - Azarenka, Victoria Tokyo, Japan
10:20 Tenis Kirilenko M / Wickmayer Y - Pliskova Ka / Pliskova Kr Seoul, South Korea, Doubles
11:00 Tenis Nieminen, Jarkko - Stakhovsky, Sergiy Metz, France
11:00 Tenis Sousa, Joao - Dodig, Ivan Metz, France
11:00 Hokej Admiral Vladivostok - Barys Astana KHL Viasat Sport Baltic
11:15 Tenis Kerber, Angelique - Svitolina, Elina Tokyo, Japan
11:30 Tenis Sorensen, Louk - Marchenko, Illya Izmir, Turkey
12:00 Tenis Bacsinszky, Timea - Soler-espinosa, Silvia Guangzhou, China
12:20 Tenis Serra, Florent - Goffin, David Metz, France
12:20 Tenis Lajovic, Dusan - Struff, Jan-lennard Metz, France
12:30 Nogomet Seoul - Western Sydney AFC Champions League
13:00 Nogomet Harbin Tengyi - Jiangsu Shuntian Super League
13:00 Nogomet Oman U23 - Singapore U23 Asian Games, Group C
13:00 Nogomet South Korea U23 - India Asian Games, Women, Group A
13:40 Tenis Brunstrom J / Oswald P - Bednarek T / Sa A Metz, France, Doubles
14:00 Nogomet Chelsea London - FC Schalke 04 UEFA Youth League, Group G
14:00 Nogomet Turkey - Belarus Womens World Cup Qualification TRT3
TRT 3
TRT3 Spor
15:00 Hokej Traktor - Dinamo Riga KHL Viasat Sport Baltic
15:00 Tenis Junaid R / Sitak A - Lorenzi P / Seppi A Metz, France, Doubles
15:30 Tenis Silva, Caio - Lindell, Christian Campinas, Brazil
15:30 Hokej Yugra - Ska St Petersburg KHL Telekanal KHL
16:00 Nogomet FC Porto B - Oriental Liga de Honra
16:00 Tenis Mahut, Nicolas - Chardy, Jeremy Metz, France
16:00 Nogomet Romania - Estonia Womens World Cup Qualification
16:00 Nogomet Italy - FYR Macedonia Womens World Cup Qualification
16:20 Tenis Eysseric J / Mannarino A - Marray J / Murray J Metz, France, Doubles
16:50 Tenis Klec, Ivo - Elias, Gastao Campinas, Brazil
17:00 Rukomet Steaua Bucharest - Odorheiu Secuiesc Liga Nationala
17:30 Hokej Tappara - Saipa SM Liiga Nelonen Pro 7
17:30 Hokej HPK - Karpat SM Liiga Nelonen Pro 6
18:00 Tenis Estrella Burgos, Victor - Escobar, Gonzalo Quito, Ecuador
18:00 Nogomet Germany - Republic of Ireland Womens World Cup Qualification Das Erste
Das Erste HD
18:00 Tenis Tsonga, Jo-wilfried - Muller, Gilles Metz, France
18:00 Nogomet Union Sportive De Taounate - Difaa El Jadida Morocco Cup
18:00 Nogomet Raja Casablanca - FAR Rabat Morocco Cup ARRIADIA
18:00 Nogomet Sweden - Scotland Womens World Cup Qualification TV12 SE HD
TV12 SE
18:00 Nogomet Austria - Kazakhstan Womens World Cup Qualification ORF Sport Plus
18:00 Nogomet Ferencvaros - Zalaegerszeg Liga Kupa, Group F Sport1 HU
18:00 Nogomet Denmark - Israel Womens World Cup Qualification TV 3 Sport 1
18:00 Nogomet Benfica Lisbon B - Atletico Cp Liga de Honra
18:00 Nogomet Norway - Netherlands Womens World Cup Qualification NRK2
18:00 Nogomet France - Finland Womens World Cup Qualification D17
18:30 Nogomet Grodig - Altach Bundesliga
18:30 Nogomet Wiener Neustadt - Rapid Vienna Bundesliga
18:45 Rukomet Rulmental Brasov - Baia Mare Liga Nationala, Women Digi Sport 2 RO
19:00 Hokej Orebro - Lulea Elitserien
19:00 Hokej Brynas - Vaxjo Elitserien
19:00 Hokej Djurgardens IF - Leksand Elitserien C More Sport
C More Live 4
19:20 Tenis Mathieu, Paul-henri - Rosol, Lukas Metz, France
19:20 Tenis Molteni, Andres - Mena, Facundo Quito, Ecuador
20:00 Tenis Gicquel M / Herbert P-h - Inglot D / Mergea F Metz, France, Doubles
20:25 Odbojka Brazil - Russia World Championship Russia 2
20:30 Nogomet Maghreb Fes - Wydad Casablanca Morocco Cup
20:45 Nogomet Bayern Munich - Manchester City Champions League Group E Sky Sport 4
CANAL+ SPORT PL
20:45 Nogomet Chelsea - Schalke Champions League Group G Sky Sport 3 (D)
20:45 Nogomet Athletic Bilbao - Shakhtar Donetsk Champions League Group H Sport+ RU
Sky Sports Active (chose channel)
Sky Sport 8
SKY Calcio 5
Canal+ Liga Campeones 2
TK Futbol 2 UA
novasports7
Digi Sport 3 RO
20:45 Nogomet Roma - CSKA Moscow Champions League Group E Viasat Xtra 1
Sky Sports Active (chose channel)
20:45 Nogomet Ajax - Paris St Germain Champions League Group F Sky Sport 6
NED3
20:45 Nogomet Porto - Bate Borisov Champions League Group H Sky Sports Active (chose channel)
Sky Sport 9
SKY Calcio 6
NTV Plus Sport
Sport TV1
Canal+ Liga Campeones 7
20:45 Nogomet Barcelona - Apoel Nicosia Champions League Group F Sky Sport 5
20:45 Nogomet Maribor - Sporting Lisbon Champions League Group G Sky Sport10
Canal+ Liga Campeones 9
Viasat Xtra 2
Sky Sports Active (chose channel)
SKY Calcio 7
Sport TV2
Sport Klub 1 SLO
21:00 Košarka Andrea Costa Imola - Fortitudo Bologna Club Friendlies
22:15 Tenis Santos, Nicolas - Clezar, Guilherme Campinas, Brazil
23:00 Nogomet Huachipato - Universidad Catolica Copa Sudamericana Fox Sports 1 South America