Ponedjeljak 25.09.2017.

ARMENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1049Banants Yerevan Fc 2 - Gandzasar Kapan Fc 2 gosti750-00-1
1050Fc Ararat Yerevan 2 - Fc Alashkert 2 gosti181-13-4
1052Fc Lori Vanadzor - Shirak Gyumri Fc 2 domaći202-02-0
1053Pyunik Yerevan Fc 2 - Artsakh gosti390-10-1

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5202Reading U23 - Norwich U23 domaći32-12-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7225Pusamania Borneo - Balikpapan domaći780-01-0
7226Putra Samarinda - Perseru Serui domaći421-02-0
7227Semen Padang - Barito Putera domaći301-01-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Gumi Sportstoto - Seoul City Wfc gosti70-11-2
1270Hyundai Steel - Icheon Daekyo domaći103-04-0
1271Suwon Fmc - Busan Sangmu Fc domaći291-02-1
8059Gyeongju Hydro & Nuclear Power - Hwacheon Kspo Fc domaći700-01-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1102Lillestrom 2 - Alta 2 domaći-0-06-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8194Amkar Perm - Ska-Khabarovsk domaći381-03-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7216Anzhi Makhachkala-2 - Legion-Dynamo gosti340-10-1

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5196Ural-D Yekaterinburg - Syzran 2003 gosti780-00-2

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7218Fk Kolomna - Chertanovo gosti560-00-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8964Akhmat Grozny Youth - Rubin Kazan Youth gosti81-23-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6787Umraniyespor - Denizlispor domaći132-24-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8061Arsenal Kiev - Kolos Kovalivka domaći510-02-1
8062Gelios Kharkiv - Volyn Lutsk domaći281-02-0

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2289(+1.5)Tohoku Free Blades - Sakhalin Hc(5,5) 0-12-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4304(+1.5)Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl(4,5) 0-03-3
4317(-1.5)Avangard Omsk - Dynamo Moscow(4,5) 0-00-1
4318(+1.5)Barys Astana - Ska St Petersburg(5,5) 0-21-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1000(-1.5)Saryarka - M Novokuznetsk(5,5) 1-03-0
1001(+1.5)Chelyabinsk - Zvezda Chekhov(5,5) 0-01-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1012(+1.5)S. Barsy Astana U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 0-03-2
1013(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 2-06-0
1014(-1.5)Avto U20 - Sibirskie Snaipery U20(5,5) 3-05-2

ATP CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4433(+1.5)T.Monteiro - Y.Wu(22,5) 14-141-67-62-1
8098(-4.5)Y.Sugita - M.Pavic(20,5) v-v6-1v-vv-v
8102(+4.5)D.Wu - T.Fritz(20,5) 6-135-71-60-2

ATP CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7664K.Khachanov/A.Rublev - T.Huey/F.Martin 7-131-66-70-2

ATP SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2466(-2.5)D.Sela - M.Ebden(22,5) 13-66-07-62-0
6575(-2.5)S.Darcis - Z.Zhang(21,5) 14-117-57-62-0

ATP SHENZHEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7660S.Lipsky/A.Shamasdin - Y.Bai/Z.Zhang 22-176-46-72-1

CHALLENGER ORLEANS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1713J.Eysseric/T.Lamasine - M.Kukushkin/D.Molchanov 20-114-66-32-1

CHALLENGER RIM 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077S.Travaglia - A.Arnaboldi 16-186-45-71-2
7740A.De Greef - P.Sousa 5-121-64-60-2
7755R.Carballes Baena - O.Otte 13-96-37-62-0

CHALLENGER RIM 2 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1724D.Galoppini - A.Virgili 13-177-53-61-2
1725I.Cervantes Huegun - E.Benchetrit 12-86-46-42-0
1774O.Giacalone - D.Gimeno-Traver 4-122-62-60-2
1780M.Janvier - P.Heras 5-123-62-60-2

CHALLENGER RIM 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1110M.Klizan/J.Kovalik - M.Cecchinato/M.Donati 13-97-66-32-0
1111G.Di Meo/A.Ungur - S.Caruso/S.Napolitano 5-122-63-60-2
1112A.Pellegrino/A.Vavassori - A.Satschko/Weissborn T-S 17-193-66-31-2
1113R.Junaid/K.Krawietz - L.Djere/Z.Kolar 13-97-66-32-0

ChHALLENGER TIBURON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1067B.Bonzi/F.Reboul - A.Hoang/G.Jacq 17-146-21-62-1

WTA TASKENTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8116(+1.5)D.Allertova - J.Fett(21,5) 15-116-23-62-1
8117(-2.5)I.Begu - V.Zvonareva(21,5) 12-146-22-61-2

WTA TASKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2467N.Abduraimova/A.Amanmuradova - A.Bogdan/S.Voegele 17-206-35-71-2
2472N.Geuer/E.Wacanno - E.Alexandrova/A.Sabalenka 12-46-26-22-0
2474T.Babos/A.Hlavackova - A.Blinkova/A.Kudryavtseva 13-66-17-52-0
2475I.Khromacheva/I.Soylu - K.Pliskova/I.Tulyaganova 12-66-26-42-0

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4625(-4.5)A.Pavlyuchenkova - A.Cornet(20,5) 5-123-62-60-2
4627(+2.5)C.Garcia - A.Kerber(21,5) 15-103-66-32-1
4632(+1.5)D.Gavrilova - J.Goerges(21,5) 14-134-66-11-2
4639(+4.5)Q.Wang - S.Stephens(20,5) v-vv-vv-vv-v
4640(-4.5)S.Stosur - J.Teichmann(19,5) 13-154-66-31-2
6700(-2.5)A.Petkovic - L.Davis(20,5) 5-123-62-60-2
6703(+1.5)K.Bertens - M.Niculescu(21,5) 12-36-26-12-0
6704(+3.5)O.Jabeur - B.Strycova(20,5) 4-121-63-60-2
6705(-4.5)S.Zhang - D.Vekic(20,5) 18-137-55-72-1
8147(+2.5)A.Barty - J.Konta(21,5) 17-126-04-62-1

WTA WUHAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7675E.Mertens/D.Schuurs - A.Rosolska/A.Spears 18-217-53-61-2
7676G.Dabrowski/Y.Xu - Q.Wang/Y.Wang v-v7-6v-vv-v
7678N.Melichar/A.Smith - D.Gavrilova/B.Strycova 12-66-36-32-0
7680S.Guo/Q.Y.Ye - D.Kasatkina/K.Siniakova 2-122-60-60-2

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1800Rusija - Bugarska 0-11-13-2

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1306(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles(6,5) 2-10
1307(+1.5)Hanshin - Yokohama Dena Baystars(7,5) 0-7
1312(-1.5)Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri(7,5) 5-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow DA Multi-Daily A 6/99 242533515264
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81516243751
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 914151824252728313739404142434446505567
arrow FK Finska Keno D 20/70 114172832343536404546474850575860626869
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1216181920212427313233343740425859606162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1261013141822252631343640444547495160
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 49111825274043444546515354666768697074
arrow SI Singapur 6/49 71826344148