Srijeda 20.02.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6087Neftekhimik - Ska St Petersburg(H) - - 0-10-4
6088Cska Moscow - Lokomotiv Yaroslavl(H) - - 0-11-1
6094Bordeaux - Guingamp supergol - - 0-00-0
6096Rangers - Kilmarnock - - 2-05-0
6104Paris St Germain - Montpellier supergol - - 2-15-1
6108Boca Juniors - Atletico Tucuman - - - -
6109S.Tsitsipas - H.Hurkacz(T) - - 0-01-0
6117B.Bencic - A.Sabalenka(T) - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5094Boca Juniors - Atletico Tucuman gosti90-11-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6818General Lamadrid - Villa San Carlos - - - -
6819Canuelas Fc - Berazategui - - - -
6820Deportivo Armenio - Deportivo Merlo - - - -
6821Deportivo Laferrere - El Porvenir - - - -
6822Ferrocarril Midland - Central Cordoba De Rosario - - - -
6823Mutual Leandro Niceforo Alem - Excursionistas - - 0-00-0
6824San Martin De Burzaco - Ituzaingo - - - -

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6352Al Shabbab - Malkiya Club - - 0-13-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1274Guabira - Always Ready domaći231-01-1
1275Real Potosi - Nacional Potosi - - - -
6572Aurora - Bolivar - - - -
6573Royal Pari Sion - Blooming - - - -

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1282Juazeirense Ba - Fluminense De Feira V-VV-VV-VV-V

BRAZIL CAMPEONATO PARAIBANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1303Desportiva Perilima Pb - Botafogo Pb - - - -

BRAZIL CAMPEONATO SERGIPANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1333Lagarto Se - Sergipe gosti152-12-1
1334Frei Paulistano Se - Confianca Se - - - -

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5541Brusque - Metropolitano - - - -
5542Tubarao - Joinville - - - -

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1283Ceara - Guarany Ce - - - -

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6562Luverdense Mt - Figueirense - - - -
6563Corinthians - Avenida - - - -
6564Santa Cruz Pe - Nautico Pe - - - -
6565Serra - Vasco Da Gama - - - -

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2153Dunav Ruse - Fc Vereya domaći570-01-0
2157Lokomotiv Plovdiv - Fk Septemvri Sofia gosti300-10-2
2158Fc Vitosha Bistrica - Levski Sofia gosti220-20-2

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5322Ethnikos Achnas - Karmiotissa domaći650-01-3
5324Ael Limassol - Ermis Aradippou domaći23-04-0
5326Paphos Fc - En Paralimniou gosti241-12-2
5328Doxa Katokopias - Apoel Nicosia gosti110-20-3

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2199Talleres - Palestino domaći32-12-2
2200Defensor Sporting - Atletico Mg gosti110-10-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6329Smouha - Al Moqawloon Al Arab domaći101-21-2
6330Talaea El Gaish - El Zamalek - - - -
6331Al Ahly - El Dakhleya - - 2-03-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4055Derby - Millwall gosti720-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4077Darlington - Brackley Town gosti440-10-2

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1403Farnborough - Metropolitan Police - - 0-00-0

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6814Chelsea Lfc - Bristol City Women domaći23-06-0
6816Reading Lfc - West Ham United Lfc gosti220-11-2
6817Brighton Hove Albion Lfc - Birmingham City Lfc gosti261-12-1

EUROPSKA LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7523Sevilla - Lazio supergol domaći201-02-0

EUROPSKA LIGA - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4289Lazio - Sevilla - - - -

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4180Bordeaux - Guingamp supergol - - 0-00-0
4181Paris St Germain - Montpellier supergol domaći132-15-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6316Northeast United Fc - Fc Pune City domaći470-01-1

ISLAND LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1354Keflavik - Fh Hafnarfjordur gosti450-12-2

ITALIJA SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1691Inter U19 - Torino U19 - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2618Cuneo - Lucchese gosti560-00-1
2619Virtus Entella - Pistoiese gosti120-13-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2553Siracusa - Viterbese domaći341-01-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1387Gsd Ghivizzano Borgoamozzano - Uc Sinalunghese - - - -

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1688Defensa Y Justicia - Botafogo gosti530-00-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2213Supersport United - Orlando Pirates domaći650-01-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1388Gor Mahia Fc - Western Stima Fc domaći271-01-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1474Deportes Tolima - Atletico Junior gosti40-11-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1335Tigres Fc - U. D. Popayan - - 0-02-0
1336Deportes Pereira - Orsomarso - - - -

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1337Ad Cariari Pococi - Puerto Golfito Fc - - - -
1338Municipal Turrialba - Ad Juventud Escazucena - - - -
1339Ad Guanacasteca - Futbol Consultants Moravia - - - -
1341Curridabat Fc - Uruguay De Coronado - - - -
1342Santa Rosa Fc - Puntarenas - - - -
1344Sporting San Jose - Ad Aserri - - - -

LIBANON 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1500Salam Zgharta - Nejmeh Sc domaći451-01-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3864Atletico Madrid - Juventus supergol domaći780-02-0
3898Schalke - Manchester City supergol gosti182-12-3

LIGA PRVAKA - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3843Juventus - Atletico Madrid - - - -
3847Manchester City - Schalke - - - -

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1502Olympic Safi - Raja Casablanca gosti900-00-1
5295Ca Youssoufia Berrechid - Wydad Casablanca - - 0-01-2
5300Mouloudia Club Of Oujda - Rsb Berkane domaći540-01-0

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5313Budaorsi - Kaposvar domaći351-02-1
5315Duna Aszfalt Tvse - Honved gosti350-10-1
5316Soroksar - Andrashida domaći91-23-2
5317Taksony Se - Mol Vidi Fc gosti780-00-1
5319Puskas Akademia - Paksi Se gosti100-11-2
5320Mezokovesd Zsory - Szombathelyi Haladas - - 0-00-0
5321Ferencvaros - Varda domaći530-02-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2061Dorados De Sinaloa - Queretaro domaći241-11-1
6826Cafetaleros De Tapachula - Chivas domaći441-01-1
6827Fc Juarez - Puebla domaći121-01-1
6828Unam Pumas - Universidad Guadalajara domaći51-02-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1666Saham - Sohar gosti50-22-2
1667Sur - Al Nassr Fc gosti111-21-3
6283Al Rustaq - Al Arouba - - 0-00-0
6284Mirbat Sc - Dhofar - - 0-00-0

PORTUGAL KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2899Porto - Braga - - - -

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1545Fk Khimik Novomoskovsk - Fk Ryazan gosti291-21-3
1554Legion Dynamo - Spartak Nalchik gosti160-11-1
1637Kamaz Nab Chelny - Chernomorets Novorossiysk domaći83-14-2
1661Fc Struga Trim Lum - Vlazrimi domaći321-01-1
1662Gks Tychy - Lechia Tomaszow Mazowiecki - - - -
1663Odd Bk - Mjondalen - - - -
1664Kfum - Oppsal - - - -
1665Avarta - Karlslunde If - - - -
1718Fc Pisek - Stechovice domaći82-13-3
1723Marbella Fc - Tromso - - - -
1724Slovan Duslo Sala - Kfc Komarno - - - -
1725Sv Kuchl - Fc Bergheim - - - -
1726Wiener Sportclub - Langenrohr gosti51-21-4

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6282Al Fateh Sc - Al Ahli Jeddah domaći71-02-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6521Al Shoulla Fc - Dhamk gosti40-20-3
6522Al Jabalain Fc - Al Khaleej Saihat Fc domaći540-01-1
6523Abha Club - Al Adalh Fc domaći431-01-0
6524Al Nojoom Fc - Ansar Medina domaći351-02-1
6525Jeddah Club - Al Qaisoma Fc - - - -

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2307Rangers - Kilmarnock domaći72-05-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1351Winterthur - Rapperswil domaći131-02-0

UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Dynamo Kiev U19 - Juventus U19 domaći61-03-0
1300Midtjylland U19 - Roma U19 gosti31-11-1
1301Montpellier U19 - Benfica U19 gosti560-02-1
1302Sigma Olomouc U19 - Lyon U19 gosti310-10-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1727Bul Fc - Sc Villa gosti450-11-1
1729Mbarara Fc - Onduparaka Fc domaći201-01-2
1734Ndejje University - Tooro United Fc domaći33-24-3

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1735Carabobo - Atletico Venezuela domaći600-01-0

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4354(-2.5)Zalakeramia Zte - Gtk Gliwice(166,5) 114-93

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3166(-17.5)Valga Korvpallikool - Bk Jekabpils(151,5) 59-70

EUROKUP PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2148(-12.5)Uni Girona Cb - Ksc Szekszard(132,5) 73-67

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2287(+19.5)Hatay Bsb - Dynamo Kursk(143,5) 62-87
2377(+3.5)Flammes Carolo Basket - Fenerbahce Sk(144,5) 78-78 / 94-92
2378(-1.5)Ttt Riga - Uniqa Euroleasing Sopron(135,5) 71-79
2396(+1.5)Ccc Polkowice - Usk Praha(143,5) 74-79
2473(+29.5)Mithra Castors Braine - Ummc Jekaterinburg(147,5) -
2474(-9.5)Avenida - Olympiakos Pireaus(131,5) 72-48
2480(-5.5)Schio - Nadezhda Orenburg(130,5) 82-50

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1389(+6.5)Mantova - Fortitudo Bologna(157,5) 60-69

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6183(-15.5)Kb Stars W - Shinhan S Birds W(137,5) 85-61

NBA D LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1503(-3.5)Windy City Bulls - Agua Caliente Clippers(221,5) 107-111

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1390(+5.5)Georgetown Hoyas - Villanova Wildcats(149,5) 85-73
1391(+6.5)Georgia Bulldogs - Mississippi State Bulldogs(151,5) 67-68
1392(-16.5)Michigan State Spartans - Rutgers Scarlet Knights(137,5) 71-60
1393(-10.5)Chicago Ramblers - Evansville Purple Aces(129,5) 70-58
1394(+2.5)George Washington Colonials - Massachusetts Minutemen(132,5) 79-67
1395(-1.5)Indiana State Sycamores - Illinois State Redbirds(140,5) 73-50
1398(-6.5)Louisiana State Tigers - Florida Gators(140,5) 64-64 / 77-82
1399(-17.5)Memphis Tigers - Tulane Green Wave(152,5) 102-76
1400(-10.5)North Carolina State Wolfpack - Boston College Eagles(151,5) 73-73 / 89-80
1401(-7.5)Richmond Spiders - Fordham Rams(137,5) 72-69
1402(-5.5)Seton Hall Pirates - Xavier Musketeers(141,5) 69-70
1404(-8.5)St Bonaventure - La Salle Explorers(134,5) 62-60
1407(-1.5)Syracuse Orange - Louisville Cardinals(133,5) 69-49
1408(-5.5)Missouri State Bears - Northern Iowa Panthers(123,5) -
1431(-9.5)Nebr. Omaha Mavericks - Western I. Leathernecks(152,5) 77-63
1432(-6.5)South Dakota Coyotes - Denver Pioneers(144,5) 72-45
1435(+1.5)Valparaiso Crusaders - Southern Illinois Salukis(130,5) 55-52
1436(-12.5)Auburn Tigers - Arkansas Razorbacks(150,5) 79-56
1437(-7.5)Ohio State Buckeyes - Northwestern Wildcats(128,5) 63-49
1438(-1.5)Providence Friars - St John S Red Storm(142,5) 78-59
1439(-7.5)Arizona State Sun Devils - Stanford Cardinal(151,5) 80-62
1440(-1.5)Depaul Demons - Creighton Bluejays(148,5) 67-79
1441(-9.5)Duke Blue Devils - North Carolina Tar Heels(165,5) 72-88
1442(-1.5)Georgia Tech Yellow Jackets - Pittsburgh Panthers(128,5) 73-65
1463(-5.5)Marquette Golden Eagles - Butler Bulldogs(144,5) 79-69
1465(-2.5)Tulsa Golden Hurricane - Wichita State Shockers(141,5) 60-81
1466(-13.5)Fresno St Bulldogs - Air Force Falcons(135,5) 61-64
1467(-4.5)Long Beach State 49ers - Cal State Northridge(158,5) 80-78
1468(+10.5)San Jose State Spartans - Colorado State Rams(143,5) 70-91
1469(+4.5)Washington St Cougars - Colorado Buffaloes(148,5) 76-74
1472(+7.5)San Diego State Aztecs - Nevada Wolf Pack(144,5) -
1473(-13.5)Utah State Aggies - New Mexico Lobos(152,5) -
1475(-8.5)Washington Huskies - Utah Utes(143,5) -

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2874(+13.5)Fyllingen Bk - Gimle Bk(178,5) 70-100

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6882(-1.5)Grand Rapids Griffins - Rockford Icehogs(5,5) - -
6883(-1.5)Syracuse Crunch - Laval Rocket(5,5) 2-14-2
6884(-1.5)Rochester Americans - Cleveland Monsters(5,5) - -
6885(+1.5)Ontario Reign - Stockton Heat(5,5) 1-04-3
6895(-1.5)San Diego Gulls - Tucson Roadrunners(5,5) 3-15-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3638(-1.5)Plzen - Zlin(5,5) 1-09-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5409(-1.5)Ceske Budejovice - Hc Frydek Mistek(5,5) 1-15-2
5410(-1.5)Dukla Jihlava - Benatky Nad Jizerou(5,5) 1-08-2
5411(-1.5)Hc Zubr Prerov - Hc Rt Torax Poruba(5,5) 0-13-3
5412(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Stadion Litomerice(5,5) 1-14-2
5413(+1.5)Kadan - Horacky Fk Trebic(5,5) 2-13-8
5421(-1.5)Kladno - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 1-13-2
5426(+1.5)Slavia Prague - Vhk Vsetin(5,5) 1-13-5

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3737(-1.5)Guildford Flames - Milton Keynes Lightning 2-05-1
3896(-1.5)Manchester Storm - Dundee Stars 0-03-2
3897(-1.5)Nottingham Panthers - Coventry Blaze 0-01-3
3973(+1.5)Sheffield Steelers - Glasgow Clan 0-21-6

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3976(+1.5)Assat - Jyp(4,5) 0-23-4
3977(-1.5)Hpk - Jukurit(5,5) 2-24-3
3979(+1.5)Kalpa - Tappara(4,5) 1-42-5
3980(-1.5)Karpat - Tps(4,5) 0-06-1
3982(+1.5)Kookoo - Ilves(5,5) 1-11-1
3987(+1.5)Sport - Hifk(5,5) 1-13-3

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5427(+1.5)Iisalmen Peli Karhut - Kettera(5,5) 1-15-2
5432(-1.5)Jokipojat - Keupa Ht(5,5) 1-02-2
5433(-1.5)Leki - Heki(5,5) 2-26-4
5434(+1.5)Roki - Hermes(5,5) 3-16-3
5435(-1.5)Sapko - K Vantaa(5,5) 1-33-3
5444(-1.5)Tuto - Koovee(5,5) 2-06-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4357(+1.5)Brandon Wheat Kings - Calgary Hitmen - -
4358(-1.5)Regina Pats - Kootenay Ice - -

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5488(+1.5)Vienna Capitals Ii - Gyergyoi Hk 1-22-5
5489(+1.5)Hokiklub Budapest - Fehervari Titanok 1-43-5
5490(+1.5)Schiller Vasas Hc - Dab Docler 1-15-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1269(-1.5)Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks(5,5) 1-34-4
1270(+1.5)Colorado Avalanche - Winnipeg Jets(5,5) - -
1272(-1.5)Calgary Flames - New York Islanders(5,5) 2-04-2
1273(-1.5)Vegas Golden Knights - Boston Bruins(5,5) - -

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4040(+1.5)Grizzly Adams Wolfsburg - Augsburger Panthers(5,5) 0-12-1
4058(+1.5)Iserlohn Roosters - Deg Metro Stars(5,5) 0-04-2

POLJSKA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6861(+1.5)Pge Orlik Opole - Naprzod Janov(7,5) 1-03-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4134(+1.5)Amur Khabarovsk - Barys Astana(5,5) 1-02-0
4140(-1.5)Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok(4,5) 1-16-3
4141(+1.5)Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg(4,5) 1-13-4
4143(+1.5)Salavat Ufa - Ak Bars Kazan(4,5) 0-02-2
4144(+1.5)Neftekhimik - Ska St Petersburg(4,5) 0-10-4
4147(+1.5)Severstal Cherepovets - Dinamo Riga(4,5) 1-14-4
4148(-1.5)Torpedo Nn - Traktor Chelyabinsk(4,5) 1-02-0
4149(-1.5)Cska Moscow - Lokomotiv Yaroslavl(4,5) 0-11-1
4152(+1.5)Dynamo Moscow - M Magnitogorsk(4,5) 0-11-2
4153(-1.5)Jokerit - Slovan Bratislava(5,5) 2-07-1
4162(-1.5)Sochi - Spartak Moscow(4,5) 1-02-0
4163(-1.5)Vityaz Podolsk - Dinamo Minsk(4,5) 2-14-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5495(+1.5)Chelyabinsk - Toros Neftekamsk(4,5) 1-13-5
5496(-1.5)Gornyak Uchaly - Izhstal Izhevsk(5,5) 1-13-2
5497(-1.5)Yuzhny Ural Orsk - Molot Perm(5,5) 1-04-1
5498(+1.5)Zauralye Kurgan - Neftjanik Almetjevsk(4,5) 1-04-2
5499(-1.5)Rubin Tyumen - Sokol Krasnoyarsk(4,5) - -
5506(-1.5)Yugra - M Novokuznetsk(4,5) 0-04-2
5519(+1.5)Hc Tambov - Lada Togliatti(4,5) 0-01-4
5520(+1.5)Hk Sarov - Csk Vvs Samara(4,5) 1-06-4
5521(+1.5)Buran Voronezh - Bars Kazan(4,5) 1-12-4
5522(-1.5)Hk Ryazan - Dizel Penza(4,5) 0-14-3
5523(-1.5)Ska Neva - Ermak Angarsk(4,5) 0-00-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5492(+1.5)Ska Varyagi U20 - Ska 1946 U20(4,5) 1-04-1
5493(-1.5)Spartak Moscow U20 - Mytishchinskie Atlanty U20(5,5) 1-06-1
5494(-1.5)Omskie Yastreby U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 2-02-3
7816(-1.5)Taifun U20 - Riga U20(5,5) - -

SLOVAČKA 2. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6871(+1.5)Dubnica - Mhk Martin(5,5) 1-02-5

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4173(-1.5)Djurgardens If - Malmo(5,5) 1-02-1
4174(-1.5)Orebro - Linkopings(4,5) 2-24-2
4175(-1.5)Rogle - Farjestads(5,5) 0-31-6

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4226(-1.5)Bofors - Bjorkloven(4,5) 2-04-1
4242(+1.5)Hc Vita Hasten - Sodertalje(4,5) 0-02-5
4243(-1.5)Modo - Oskarshamn(4,5) 1-14-2
4244(-1.5)Tingsryd - Almtuna Is(4,5) 0-00-3

ATP DELRAY BEACH TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002(-2.5)A.Seppi - J.Thompson(22,5) 16-106-34-62-1
1013(-1.5)A.Mannarino - D.Istomin(23,5) 13-86-27-62-0
1019(+3.5)Lacko - J.Isner(22,5) 7-124-63-60-2
6795(+1.5)L.Harris - D.Evans(22,5) 2-120-62-60-2

ATP DELRAY BEACH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037A.Mannarino H.Nys - S.Johnson T.Sandgren 12-36-16-22-0
1038B.Bryan M.Bryan - K.Krawietz A.Mies 14-127-67-62-0
1073R.Lindstedt T.Puetz - R.Maytin N.Pasha 13-106-47-62-0
6793R.Albot Y.Nishioka - N.Kyrgios J.Withrow 13-77-66-12-0
6794P.Lorenzi A.Seppi - K.Skupski N.Skupski 10-136-74-60-2

ATP MARSEILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045(+2.5)J.Vesely - G.Barrere(22,5) 9-136-73-60-2
1085(+2.5)P.Gojowczyk - G.Simon(22,5) 12-166-44-61-2
1094(+1.5)M.Bachinger - S.Darcis(22,5) 16-134-66-32-1
1106(+3.5)M.Kukushkin - D.Shapovalov(22,5) 13-106-47-62-0
1110(-3.5)S.Tsitsipas - H.Hurkacz(22,5) 12-66-46-22-0
1278(+0.5)E.Gulbis - U.Humbert(22,5) 9-133-66-70-2

ATP MARSEILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096Hsieh C P C.Rungkat - D.Kudla D.Marrero 13-106-47-62-0
1264A.Begemann R.Junaid - J.Chardy F.Martin 10-134-66-70-2
1271J.Melzer P.Oswald - M.Berrettini S.Bolelli V-VV-VV-VV-V

ATP RIO DE JANEIROTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1093(+3.5)C.Norrie - J.Munar Clar(22,5) 19-196-77-51-2
1097(+2.5)H.Dellien - R.Carballes Baena(22,5) 13-97-56-42-0
4592(-2.5)A.Bedene - T.Monteiro(22,5) 12-76-36-42-0
4593(-1.5)C.Garin - F.Auger Aliassime(22,5) 9-135-74-60-2

ATP RIO DE JANEIRO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1130M.Melo B.Soares - F.Fognini J.I.Londero - - - -
1284A.Krajicek A.Sitak - N.Mektic H.Zeballos 7-136-71-60-2
1288G.Pella D.S.Schwartzman - J.S.Cabal R.Farah - - - -
1290M.Cecchinato D.Lajovic - M.Gonzalez N.Jarry 5-124-61-60-2
1291M.Jaziri L.Mayer - R.Jebavy A.Molteni 14-186-22-61-2
1292P.Cuevas M.Lopez - M.Demoliner F.Nielsen 6-130-66-70-2
5189T.Bellucci R.Dutra Silva - C.Norrie J.Sousa - - - -

CHALLENGER BANGKOK 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6538A.Davidovich Fokina - Y.Sugita - - - -
6539Z.Li - M.Polmans 12-76-36-42-0
6799D.Kuzmanov - J.Duckworth 4-123-61-60-2
6800G.Mager - Z.Zhang 18-136-26-72-1
6801D.Sela - J.Aragone - - - -
6802G.Soeda - T.De Bakker - - - -
6803H.Moriya - V.Troicki - - - -
6804P.Gunneswaran - S.Kwon - - - -

CHALLENGER BANGKOK 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1262F.C.Alcantara B.Saraiva - J.Erlich S.Myneni 14-127-67-62-0
1263H.Heliovaara T.Matsui - M.Purcell M.Reid 13-196-33-61-2
1265R.Gonzales A.Lawson - P.Isaro C.Sookton Eng 12-36-16-22-0
1266T.Khabibulin Yang T H - Z.Li G.Oliveira 5-123-62-60-2
1267V.Rakpuangchon T.Srirat - I.Gakhov G.Mager - - - -
6797R.Gonzales A.Lawson - M.Purcell M.Reid - - - -
6798F.C.Alcantara B.Saraiva - Z.Li G.Oliveira - - - -

CHALLENGER BERGAMOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1172F.Baldi - R.Bonadio V-VV-VV-VV-V
1174B.Crepatte - A.Bublik V-V6-3V-VV-V
6540F.Horansky - T.Lamasine 4-123-61-60-2
6541R.Brancaccio - Q.Halys 12-56-46-12-0
6542R.Marcora - M.Safwat 13-107-66-42-0
6543A.De Greef - D.Petrovic 12-76-36-42-0
6544E.Donskoy - B.Zapata Miralles 12-66-46-22-0
6545C.Ilkel - S.Napolitano 7-123-64-60-2

CHALLENGER BERGAMO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1171K.Drzewiecki S.Walkow - T.Brkic D.Brown 6-122-64-60-2
1309A.Bublik S.Travaglia - T.Brkic D.Brown V-VV-VV-VV-V
1310B.Bonzi Q.Halys - L.Caruana J.Sinner V-VV-VV-VV-V
1311D.Pel A.Sancic - L.Grigelis Z.Kolar 13-193-66-31-2
1312L.Musetti G.Zeppieri - S.Martos Gornes H.Voljacques 17-216-76-41-2
1313N.Cacic M.Vervoort - L.Margaroli D.Vega Hernandez 13-106-47-62-0
1316S.Clayton A.Shamasdin - W.Trusendi M.Viola 18-172-66-32-1

CHALLENGER MORELOSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1406E.Escobedo - G.Lopez Villasenor 9-136-73-60-2
1409E.Gomez - D.Galan 13-151-66-21-2
1410G.Escobar - T.Kwiatkowski 17-135-76-42-1
1411U.Blanch - F.Mena 13-166-35-71-2
6547R.Olivo - R.Cid Subervi 13-97-66-32-0
6548A.Gonzalez - E.King 7-124-63-60-2
6807C.Harrison - M.Guinard 16-114-66-12-1
6808D.Novikov - M.Sanchez 12-56-36-22-0

CHALLENGER MORELOS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1353D.Galan S.Giraldo - J.Menezes J.Souza 13-97-66-32-0
1362E.King H.Reese - E.Gomez R.Quiroz 14-227-63-61-2
1363L.Gomez T.Kwiatkowski - H.Hach Verdugo A.Pavic 4-122-62-60-2
1365R.Cid Subervi P.Krstin - G.Escobar L.D.Martinez - - - -
1366R.Olivo L.Patino - S.Galdos F.Zeballos - - - -
1367S.Diez R.Ortega Olmedo - M.Descotte C.Ugo Carabelli 12-86-46-42-0

WTA BUDIMPEŠTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1127(-2.5)A.Petkovic - A.Potapova(21,5) 7-132-65-70-2
1128(+5.5)G.Arn - E.Alexandrova(19,5) 11-166-41-61-2
1159(+3.5)S.Cirstea - A.Krunic(21,5) 12-66-36-32-0
1163(-3.5)M.Vondrousova - G.Garcia Perez(21,5) 13-66-07-62-0
1164(+1.5)P.Parmentier - T.Smitkova(21,5) 13-66-17-52-0
1168(-2.5)A.Van Uytvanck - V.Zvonareva(21,5) 14-107-57-52-0
1170(+3.5)F.Stollar - M.Brengle(20,5) 6-123-63-60-2
1173(+1.5)M.Barthel - I.Begu(21,5) 12-156-34-61-2

WTA BUDIMPEŠTA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5209J.Moore A.Panova - A.Blinkova A.Potapova 25-266-46-71-2
5210Jani R L C.Lister - P.Kania Y.Sizikova 15-174-66-11-2
5211K.Flipkens J.Larsson - N.Broady S.Sanders V-VV-VV-VV-V

WTA DUBAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1169(+4.5)A.Riske - Ka Pliskova(20,5) 12-146-76-70-2
6527V.Kuzmova - S.Kenin 14-131-67-52-1
6528S.Halep - L.Tsurenko 13-86-37-52-0
6529A.Kerber - S.Hsieh 11-177-54-61-2
6530(+4.5)K.Mladenovic - C.Suarez Navarro(20,5) 10-145-75-70-2
6531(+2.5)G.Muguruza - E.Svitolina(21,5) 3-121-62-60-2
6532(+4.5)B.Bencic - A.Sabalenka(20,5) 15-166-42-62-1

WTA DUBAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1165A.L.Groenefeld D.Schuurs - I.Bara D.Jakupovic 12-86-46-42-0
1166Chan H C L.Chan - V.Kuzmova A.Tomljanovic 22-126-76-22-1
1167G.Dabrowski Y.Xu - Hradecka L. Makarova E. - - - -
1286Babos T. Mladenovic K. - L.Arruabarrena Vecino K.Christian 15-174-66-11-2

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6185(-1.5)Jicin - Koprivnice(53,5) 20-25

DANSKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2885(-6.5)Bjerringbro Silkeborg - Lemvig(57,5) 33-27
2886(-5.5)Skjern - Sonderjyske(57,5) 35-25
2887(-5.5)Gog - Kif Kolding(53,5) 33-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2879Ringkobing - Midtjylland 18-23
2880Nykobing F. - Odense 19-25

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3008Dunkerque - Saint Raphael(52,5) 29-27
3009(-2.5)Pays Aix Uch - Tremblay(56,5) 33-26
3010(+2.5)Cesson - Nimes(50,5) 23-30
3063(-7.5)Hbc Nantes - Istres(57,5) 39-31
3131Pontault Combault - Ivry(52,5) 28-29
3132(+6.5)Toulouse - Paris Handball(61,5) 30-35

FRANCUSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6186Besancon - Metz Handball 21-29
6187Chambray Touraine - Brest Bretagne Handball 23-24

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
3167(-1.5)Rhein Neckar Lowen - Kielce(57,5) 30-29

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3259(+7.5)Bodoe Hk - Oif Arendal(55,5) 23-27
3260(+3.5)Kolstad Handball - Drammen(53,5) 26-28
3263(-8.5)Halden Topphandball - Sk Falk(57,5) 34-23

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3270Larvik - Storhamar(51,5) 28-28

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6189(-4.5)Stavanger - Oslo Studentenes Ik(54,5) 27-24

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6188(-11.5)Thuringer - Hsg Bensheim Auerbach(56,5) 28-21

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3491(-1.5)Wybrzeze Gdansk - Piotrkowiann(54,5) 17-20

POLJSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7219(-8.5)Mks Olimpia Piekary Slaskie - Uks Anilana Lodz(59,5) 45-39
7220(-3.5)Kpr Legionowo - Wisla Ii Plock(55,5) 30-31
7221(-2.5)Ks Sokol Koscierzyna - Sms Zprp Gdansk(56,5) 30-29

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3494(-5.5)Sporting Clube - Aa Avanca(53,5) 38-27
3496(+6.5)Aguas Santas Milaneza - Porto Vitalis(56,5) 29-33

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3498(-2.5)Csm Bucuresti - Steaua Bucuresti(52,5) -
3499(+5.5)Cs Universitatea Cluj - Hc Buzau(60,5) -
3500(+2.5)Csm Fagaras - Ahc Dunarea Calarasi 2014(53,5) -
3501Csu Suceava - Baia Mare(53,5) -

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4502(-7.5)Tatran Presov - Zeleznicar(53,5) 27-26

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6192Msk Povazska Bystrica - Hkm Slovan Duslo Sala 38-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3506(-1.5)Granollers - Ademar Leon(51,5) 21-23
3507(+1.5)Ximenez Puente - Naturhouse La Rioja(54,5) 27-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1355Aik - Guif(51,5) 19-23
1358(-4.5)Kristianstad - Alingsas(54,5) 32-25
1359(-1.5)Savehof - Redbergslids(54,5) 28-29

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6191(+4.5)Onnereds Hk - Ik Savehof(48,5) 25-31

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6190Lindesberg - Rimbo Hk(68,5) 33-37

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6684Upcn San Juan Voley - Libertad Burgi Voley 0-10-23-2

BALTIČKA LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6785Taltech - Bigbank Tartu 0-10-20-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6685Knack Roselaere - Vbc Waremme 1-02-03-0
6686Prefaxis Menen - Tectum Achel 1-02-03-1
6687Vc Haasrode Leuven - Vbc Shanks Guibertin 0-10-22-3
6688Vdk Gent Heren - Euphony Asse Lennik 0-11-11-3
6689Voc Amigos St. Antonius Zoersel - Noliko Maaseik 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6775Akaa Volley - Team Lakkapaa 1-01-13-1
6776Hurrikaani Loimaa - Savo Volley 1-02-03-0

GRČKA LIGA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6781Alexandroupolis - Olympiakos Piraeus 0-10-20-3
6782Paok - Panathinaikos 1-02-03-0
6783Rodion Athlisis - Iraklis 0-10-20-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4805Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Eczacibasi Istanbul 0-10-22-3
4806Fenerbahce - Dynamo Moscow 1-01-12-3
4807Maritsa Plovdiv - Beziers Volley 1-01-13-1
4808Csm Bucuresti - Chemik Police 1-01-12-3
4809Stuttgart - Vakifbank Gunes Sigorta 0-10-20-3
4811Scandicci - Conegliano 0-11-13-2

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6778Vco Berlin - Rottenburg 1-02-03-1
6779Scc Berlin - Alpenvolleys Haching 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6780Dresdner - Suhl 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4812Resovia Rzeszow - Trefl Gdansk 1-02-03-1
4813Aluron Virtu Warta Zawiercie - Banimex Bedzin 1-02-03-1
4814Jastrzebski Wegiel - Olsztyn 0-11-12-3
4821Ks Cuprum Lubin - Kedzierzyn Kozle 0-10-20-3
4824Gks Katowice - Bydgoszcz 0-11-13-1
4825Politechnika Warszawska - Belchatow 0-10-22-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6787Csm Bucuresti - Scmu Craiova 0-11-11-3
6788Csm Arcada Galati - Remat Zalau 1-02-03-1
6789Csa Steaua Bucuresti - Universitatea Cluj 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4993Kemerovo - Fakel Novy Urengoy 0-10-23-2
4994Vc Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo Lo 0-10-22-3
4995Dynamo Moscow - Novosibirsk 0-11-11-3
5000Yaroslavl - Ugra Surgut 1-01-11-3
5016Zenit Kazan - Ural Ufa 1-02-03-0
5025Zenit St Petersburg - Nova Novokuybyishevsk 0-11-13-1

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6786Ach Bled - Posojilnica Aich Dob 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6791Halkabank Ankara - Beledyesi 1-01-13-2
6792Inegol Belediyespor - Belediye Plevne 1-02-03-0

VUELTA ANDALUCIA ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6441A.Yates - P.Bilbao -
6442A.Vlasov - M.Cattaneo -
6443E.Prades - G.Martin -
6444I.Izagirre - J.Fuglsang -
6445J.Haig - L.L.Sanchez Gil -
6446O.Rodriguez - F.Masnada -
6447S.Higuita - S.Kruijswijk -
6448T.Sprengers - A.Pasqualon -
6449T.Wellens - D.Teuns -

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 - - - - - -
arrow AU Austrija 6/45 91221262937
arrow BC British Colombia BC49 6/49 - - - - - -
arrow BE Belgija 6/45 41016222836
arrow BL Belgija Keno 20/70 25131516182024333436414244464749515567
arrow CA Kanada 6/49 - - - - - -
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 - - - - -
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 - - - - -
arrow CL Colorado 6/42 - - - - - -
arrow DA Multi-Daily A 6/99 22022273379
arrow DB Multi-Daily B 6/99 61117273437
arrow DC Multi-Daily C 6/99 21017548393
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 78212427343738394245495051565759606268
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1571116182022282935464748505153546970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 - - - - -
arrow FK Finska Keno D 20/70 348912162021252728303337434651546870
arrow FL Florida 6/53 - - - - - -
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3491416192022232829303139435056636567
arrow FR Francuska 5/49 815252934
arrow FT Finska Keno T 20/70 310172628293035374143505358596263646770
arrow GE Njemačka 6/49 51112192148
arrow GO Njemačka Keno 20/70 467911151618212326314145505156575970
arrow GR Grčka 6/49 41033414748
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 - - - - - -
arrow IR Irska 6/47 1910161930
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1461117192324263233344041435054575961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 124610121618202132333740414550525762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 123812161827313337384243484950555759
arrow LU Louisiana 6/40 - - - - - -
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 - - - - - -
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 - - - - -
arrow MI Michigan Classic 6/47 - - - - - -
arrow MS Missouri 6/44 - - - - - -
arrow NP New York Pick 10 20/80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
arrow NY New York 6/59 - - - - - -
arrow OH Ohio Classic 6/49 - - - - - -
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 - - - - - -
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 59101418202127333536404349505760616470
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1571217232527404451545658676871747578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 19151830
arrow QU Quebec 6/49 - - - - - -
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 - - - - - -
arrow SB Španjolska Bono 6/49 - - - - - -
arrow SK Slovačka 5/35 310222831
arrow SL Slovenija 7/39 15202729333536
arrow SW Švicarska 6/42 111623343842
arrow TE Texas 6/54 - - - - - -
arrow TK Tennessee Cash 5/35 - - - - -
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 31117334151
arrow UW SAD Powerball 5/69 - - - - -
arrow VK Viking Lotto 6/48 11011122443
arrow WA Washington 6/49 - - - - - -
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 - - - - -
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 - - - - - -
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -