Srijeda 11.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6257Engleska U17 - Meksiko U17 domaći-1-03-2
6258Gnk Dinamo Zagreb Ii - Lucko domaći-0-03-0
6259Nk Dugopolje - Nk Novigrad domaći-1-02-0
6260Zsc Lions - Kac domaći-2-03-0
6261Real Oviedo - Tenerife domaći-1-01-1
6262Corinthians - Coritiba Pr --1-13-1

AFC AZIJSKO PRVENSTVO KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1636Indija - Macau domaći281-14-1

ARMENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6992Avan Academy - Gandzasar Kapan gosti10-20-4

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7740South Melbourne - Sydney gosti40-21-5

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6745Atsv Stadl-Paura - Paschinglask Juniors domaći242-02-0

AZERBAJDŽAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6990Agsu - Mkt Araz gosti800-00-1
6991Moik Baku - Turan Tovuz domaći141-12-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7027Ec Agua Santa Sp - Inter De Limeira Sp domaći211-01-2
7028Sao Paulo Sp - Xv De Piracicaba domaći171-11-1
7029Taboao Da Serra Sp - Ferroviaria gosti840-00-2
8361Santos - Desportivo Brasil Sp domaći840-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6014Atletico Pr - Atletico Go gosti252-12-2
6015Botafogo - Chapecoense Sc gosti600-02-1
6016Corinthians - Coritiba Pr domaći101-13-1
6017Atletico Mg - Sao Paulo Sp domaći520-01-0
6018Avai - Vasco Da Gama gosti30-21-2
6019Gremio - Cruzeiro gosti690-00-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Hb Koge - Fc Roskilde gosti190-11-3

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6744Hik Hellerup - Silkeborg domaći341-02-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1114El Dakhleya - El Raja domaći61-02-0
1115Smouha - Petrojet --0-00-0

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7193Cd Pasaquina - Isidro Metapan domaći451-02-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7801Farnborough - Weymouth gosti42-32-6

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1595Engleska U17 - Meksiko U17 domaći391-03-2
1596Francuska U17 - Japan U17 domaći131-02-1
1597Iraq U17 - Chile U17 domaći61-03-0
1612Honduras U17 - New Caledonia U17 domaći253-05-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6747Deportivo Sanarate - Deportivo Malacateco gosti10-11-1
8720Csd Comunicaciones - Siquinala Fc domaći810-01-0
8721Coban Imperial - Csd Municipal domaći162-03-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1695Gnk Dinamo Zagreb Ii - Lucko domaći600-03-0
1700Kustosija - Solin gosti170-11-1
1706Nk Dugopolje - Nk Novigrad domaći201-02-0
1707Nk Sesvete - Gorica --0-00-0
1708Sibenik - Hrvatski Dragovoljac domaći401-03-1

KAZAKSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1902Shakhter Karagandy - Fc Astana gosti700-00-1

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8362Tusker Football Club - Kariobangi Sharks --0-00-0
8378Western Stima Fc - Nakumatt domaći630-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6989Barranquilla Fc - Deportes Quindio domaći202-03-0

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6987Atletico Junior - Boyaca Patriotas domaći361-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5941Herediano - Municipal Liberia domaći81-14-1
5949Deportivo Saprissa - Perez Zeledon gosti170-11-2
5950Limon - Cartagines domaći62-13-1
5951Ad Municipal Grecia - Guadalupe Fc domaći221-01-1
5952Santos Dg - Deportiva Alajuelense gosti31-12-1

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6735Slavia Prague - Fc Minsk gosti41-24-3
6736Bayern Munich - Chelsea Lfc gosti600-02-1
6737Malmo - Olimpia Cluj domaći371-04-0
6738Zurich - Gintra Universitetas gosti270-11-2
6739Fortuna Hjorring - Fiorentina Women Fc --0-00-0
6740Acf Brescia - Afc Ajax domaći231-02-0
6993Rossiyanka - Stjarnan gosti410-10-4
6994Wolfsburg - Atl. Madrid domaći28-1c-2
6997Brondby - Kvinner gosti70-21-3
7002Linkopings - Apollon Limassol domaći101-03-0
7013Sparta Prague - Paok domaći271-03-0
7025Zvezda 2005 - Montpellier gosti520-00-2
7026Fc Barcelona - Avaldsnes domaći510-02-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6743Suduva - Spyris Kaunas domaći83-05-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1323Toluca - Lobos Buap domaći141-03-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8470Borussia Fulda - Buchonia Flieden domaći161-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6746Augsberg Am - Tsv 1860 Rosenheim gosti221-22-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7811Egestorf-Langreder - St Pauli Am -vv-vv-v

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8342Barakaldo - Athletic Bilbao gosti160-22-2

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8515Sakhalin Sakhalinsk - Zenit Irkutsk domaći610-03-1
8516Smena Komsomolsk - Fc Chita gosti410-10-2

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6523Biolog Novokubansk - Football Academy Of Ponedelnik gosti850-00-1
6524Legion-Dynamo - Torpedo Armavir gosti900-00-1
6525Angusht Nazran - Afips Fc gosti340-10-2
6526Dinamo Stavropol - Chernomorets Novorossijsk gosti400-20-3
6527Ska Rostov - Mashuk Kmv --0-00-0
6528Krasnodar-2 - Druzhba Maikop gosti340-13-1
6529Spartak Nalchik - Anzhi Makhachkala-2 domaći590-03-0
6530Chayka Peschanokopskoye - Kuban-2 Krasnodar domaći411-03-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1313Houston Dynamo - Sporting Kansas City gosti330-12-1

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6977San Francisco Deltas - Indy Eleven gosti71-12-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6980San Antonio Fc - Portland Timbers Ii domaći161-12-1
6981Swope Park Rangers - Seattle Sounders Ii gosti280-12-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4149Al Nahdha - Al Orubah domaći281-01-0
4150Al Majzel - Al Tai domaći550-02-0
4154Jeddah Club - Al Kawkab gosti440-11-5

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6642Sport Podbrezova U19 - Nitra U19 domaći41-01-0

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6643Bezanija Belgrade - Napredak gosti760-00-1
6645Rtanj Boljevac - Partizan Belgrade gosti350-10-3
6647Crvena Zvezda - Fk Dinamo Vranje domaći253-05-0
6648Sloboda Point - Borac Cacak domaći111-21-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1713Gimnastic - Granada Cf domaći272-02-0
1714Numancia - Barcelona B domaći820-01-0
1719Real Oviedo - Tenerife domaći201-01-1
1722Lorca Cf - Real Zaragoza gosti490-00-2
1723Sevilla Atletico - Cadiz --0-00-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6538Cherkasskyi Dnipro - Naftovyk Ukrnafta --0-00-0
6539Arsenal Kiev - Sumy domaći22-03-1
6540Fc Balkany Zorya - Mykolaiv --0-00-0
6541Girnik Sport - Gelios Kharkiv gosti210-10-1
6542Kolos Kovalivka - Poltava domaći351-01-0
6543Rukh Vinnyky - Volyn Lutsk domaći830-01-0
6544Desna Chernigov - Fc Ingulets --0-00-0
6552Fc Zhemchuzhyna Odesa - Kremin Kreminchuh domaći421-04-1
6556Avangard Kramatorsk - Obolon-Brovar Kiev gosti760-00-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8343Canadian - Ca Atenas De San Carlos gosti550-00-1
8344Cerrito - Rentistas gosti51-11-1
8345Miramar Misiones - Central Espanol gosti310-10-1
8346Torque - Cerro Largo gosti370-10-1
8347Villa Teresa - Huracan Del Paso domaći660-02-0

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2390Margarita Fc - Mineros De Guayana gosti450-10-1
2391Urena Sc - Zulia Fc domaći381-02-0
2392Estudiantes De Caracas - Aragua domaći31-01-1
2393Zamora - Carabobo gosti61-12-1

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8420(+11.5)Ubsc Graz - Bk Levice Patrioti(160,5) 60-89
8421(-11.5)Zlatorog Lasko - Bc Prievidza(158,5) 98-80

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6851(-5.5)Estudiantes De Bahia Blanca - Penarol Mar Del Plata(162,5) 101-89
6852(-3.5)Comunicaciones - La Union Formosa(159,5) 75-83
6901(+3.5)Estudiantes De Concordia - San Martin Corrientes(157,5) 80-75

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6914(-12.5)Bk Decin - Bk Olomoucko Prostejov(152,5) 96-84
6915(-8.5)Bk Opava - Qanto Svitavy(161,5) 81-80
6916(-5.5)Usti Nad Labem - Bc Kolin(162,5) 83-83 / 95-92
6917(-6.5)Jbc Mmcite Brno - Bk Lions Jindrichuv Hradec(164,5) 108-93

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5120(-2.5)Bc Lietkabelis - Hapoel Jerusalem(158,5) 86-72
5121(-5.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Bilbao Basket(164,5) 83-93
5122(-3.5)Buducnost Podgorica - Reggio Emilia(155,5) 82-74
5123(-1.5)Galatasaray Sk - Bayern Munich(153,5) 69-86
5124(+6.5)Limoges - Lokomotiv Kuban(153,5) 61-63
5125(-2.5)Cedevita Zagreb - Torino(155,5) 83-86
5126(-15.5)Alba Berlin - Partizan Beograd(158,5) 111-85
5127(+2.5)Morabanc Andorra - Uniks Kazan(160,5) 68-76
5135(+2.5)Paris Levallois - Darussafaka(153,5) 64-69
5136(-3.5)Trento - Asvel Lyon Villeurbanne(146,5) 85-75
5137(-7.5)Herbalife Gran Canaria - Zenit Saint Petersburg(167,5) 97-87

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8426(-9.5)Udominate Basket Umea - Spartak Moscow Region(134,5) 86-57
8427(+5.5)Gernika Bizkaia - Citylift Girona(128,5) 57-81
8428(-11.5)Nantes Reze - Bc Namur Capitale(128,5) 59-83
8429(-5.5)Union Hainaut Basket - Uni Gyor(146,5) 77-70
8430(-11.5)Venezia - Elfic Fribourg(120,5) 77-37

EUROKUP PLAY OFF ZENEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8422(-7.5)Olympiakos Pireaus - Azs Gorzow(143,5) 69-50
8423(-1.5)Scp Ruzomberok - Bc Enisey Krasnoyarsk(126,5) 64-87
8424(+6.5)Kp Brno - Tsv Wasserburg(141,5) 51-73
8425(-4.5)Ksc Szekszard - Ragusa(134,5) 56-74

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5139(-23.5)Ummc Jekaterinburg - Wisla Krakow(135,5) 79-68
5151(-12.5)Dynamo Kursk - Mithra Castors Braine(148,5) 84-68
5152(-0.5)Uniqa Euroleasing Sopron - Galatasaray(140,5) 72-55
5153(-15.5)Fenerbahce Sk - Nadezhda Orenburg(135,5) 67-61
5154(-6.5)Usk Praha - Bourges Basket(138,5) 64-61
5155(-8.5)Yakin Dogu Universitesi - Schio(132,5) 67-64
5156(-8.5)Esb Villeneuve - Ccc Polkowice(139,5) 65-60
5157(-7.5)Avenida - Basket Lattes Montpellier(137,5) 64-34

EUROPA KUP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6169(+5.5)Khimik Opz Yuzny - Istanbul Bsb(153,5) 68-76
6170(-2.5)Bc Beroe Sz - Dexia Mons Hainaut(159,5) 66-79
6171(-3.5)Aek Larnaca - Nevezis(153,5) 85-66
6172(-4.5)Falco Kc-Szombathely - Balkan Botevgrad(157,5) 84-74
6173(+3.5)Tartu Rock - Demir Insaat Buyuk.(152,5) 68-73
6174(-4.5)Bc Steaua Bucuresti - Fortress Lami Ved Kormend(158,5) 72-73
6175(+2.5)Sodertelje - Szolnoki(156,5) 75-73
6176(-9.5)Balgacom Spirou Charleroi - Bk Pardubice(162,5) 88-66
6177(+5.5)Fc Porto - Bnei Hasharon(152,5) 83-85

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2118(-2.5)Pinheiros Sao Paulo - Quilmes Mar Del Plata(159,5) 83-76
2119(-20.5)Aguada - Cd Espanol Osorno(156,5) 112-62

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6163(+1.5)Bc Nokia - Salon Vilpas Vikings(165,5) 94-84
6164(-8.5)Korikouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu(172,5) 83-66

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8455(+15.5)Breidablik - Keflavik(144,5) 72-69
8456(+4.5)Snaefell - Haukar(138,5) 72-76
8467(-0.5)Valur Reykjavik - Skallagrimur(152,5) 70-67

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6978(-1.5)Bk Jekabpils - Valga Korvpallikool(148,5) 60-70
6979(-14.5)Bk Ogre If - Latvijas Universitate(149,5) 81-71

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2067(+9.5)Ventspils - Iberostar Tenerife(150,5) 73-72
2068(-5.5)Aris - Zielona Gora(146,5) 70-64
2069(-9.5)Besiktas Istanbul - Avellino(149,5) 80-86
2070(-7.5)Ewe Baskets Oldenburg - Enisey Krasnoyarsk(165,5) 86-89
2071(-8.5)Ucam Murcia - Hapoel Unet Holon(158,5) 78-76
2072(-6.5)Sassari - Pinar Karsiyaka(166,5) 87-88
2073(-13.5)Strasbourg - Olimpija Ljubljana(158,5) 83-69

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7479(+6.5)Charlotte Hornets - Boston Celtics(202,5) 100-108
7500(-5.5)Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers(210,5) 114-133
7501(-1.5)Miami Heat - Washington Wizards(203,5) 117-115
7502(+7.5)Memphis Grizzlies - Houston Rockets(208,5) 89-101
7503(+6.5)Phoenix Suns - Portland Trail Blazers(219,5) 104-113

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2724(-8.5)Skyliners Frankfurt - Phantoms Braunschweig(150,5) 78-71

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2093(-8.5)Mks Dabrowa Gornicza - Wilki Morskie Szczecin(160,5) 84-73
2094(-13.5)Siden Polski Cukier Torun - Miasto Szkla Krosno(153,5) 92-75

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6963(-6.5)Illiabum - Galitos Barreiro(150,5) 83-70

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6182(-5.5)Cb Penas Huesca - Caprabo Lleida(146,5) 64-73
6183(-6.5)Icl Manresa - Amics Castello(159,5) 93-62
6184(-5.5)Palma Air Europa - Caceres 2016(157,5) 69-64

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8432(-14.5)Bc Cherkasski Mavpy - Politekhnik Kharkov(159,5) 91-77
8433(-4.5)Bk Budivelnik - Bc Dnipro(146,5) 77-86

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6276(+1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Cortina(5,5) 0-01-1
6281(+1.5)Ec Kac Ii - Fassa(7,5) 0-20-6
6282(-1.5)Ritten Sport - Ek Zell Am See(5,5) 2-14-1
6283(+1.5)Val Pusteria - Olimpija Ljubljana(5,5) 1-02-2
6284(+1.5)Hc Groden - Vipiteno(7,5) 0-11-2

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6964(+1.5)Daemyung Killer Whales - Tohoku Free Blades(5,5) 1-04-1
6965(-1.5)High1 - Nikko Kobe Ice Bucks(5,5) 1-43-6

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6247(-1.5)Slovan Ustecti Lvi - Kadan(5,5) 5-09-2
6248(-1.5)Horacky Fk Trebic - Hc Frydek Mistek(5,5) 0-04-0
6249(-1.5)Karlovy Vary - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 3-26-3
6250(-1.5)Hc Zubr Prerov - Hc Havirov Panthers(5,5) 2-02-2
6251(-1.5)Kladno - Ceske Budejovice(5,5) 0-14-2
6252(-1.5)Stadion Litomerice - Slavia Prague(5,5) 1-23-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2201(+1.5)Assat - Pelicans(5,5) 0-12-6
2202(-1.5)Ilves - Jukurit(5,5) 1-03-3
2203(-1.5)Saipa - Sport(5,5) 1-12-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6263(-1.5)Espoo United - Heki(5,5) 1-24-3
6264(-1.5)Jokipojat - Kettera(5,5) 0-25-3
6265(-1.5)Keupa Ht - Roki(5,5) 0-21-4
6266(+1.5)Leki - K-Vantaa(5,5) 0-21-5
6267(-1.5)Sapko - Iisalmen Peli-Karhut(5,5) 2-06-3
6268(-1.5)Tuto - Hermes(5,5) 0-07-0

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8987(-1.5)Flint Firebirds - Guelph Storm(5,5) 1-07-1
8988(-1.5)Owen Sound Attack - Erie Otters(5,5) 2-15-2
8989(-1.5)Marie Greyhounds - Saginaw Spirit(5,5) 1-26-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2143(-1.5)Victoria Royals - Tri-City Americans(6,5) 3-18-2
8994(-1.5)Brandon Wheat Kings - Edmonton Oil Kings 3-15-2
8995(-1.5)Medicine Hat Tigers - Everett Silvertips 3-15-4
8996(-1.5)Regina Pats - Saskatoon Blades 3-44-6
8997(+1.5)Kamloops Blazers - Calgary Hitmen 0-12-4

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8523(-1.5)Hs Riga - Hk Prizma 1-16-1
8524(-1.5)Hk Liepaja - Hc Kurbads 1-03-1
8530(+1.5)Hk Zemgale Llu - Hk Mogo 0-23-4

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1096(+1.5)Banska Bystrica - Tappara(5,5) 1-15-2
1097(+1.5)Stavanger - Kalpa(5,5) 3-34-6
1098(-1.5)Vaxjo - Cardiff Devils(5,5) 2-13-2
1099(-1.5)Red Bull Salzburg - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 2-14-3
1100(-1.5)Davos - Liberec(5,5) 1-13-2
1101(-1.5)Zsc Lions - Kac(5,5) 2-03-0

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6982(-1.5)Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils(5,5) 2-23-6
6983(-1.5)Washington Capitals - Pittsburgh Penguins(5,5) 0-12-3
6984(+1.5)Colorado Avalanche - Boston Bruins(5,5) 1-16-3
6985(-1.5)Anaheim Ducks - New York Islanders(5,5) 1-13-2
6986(-1.5)Los Angeles Kings - Calgary Flames(5,5) 0-23-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6974(-1.5)Comet - Furuset 3-24-6
6975(-1.5)Ringerike - Gruner Ishockey 3-09-2
6976(-1.5)Tonsberg Og Omegn Ihk - Hasleloren Ishockey 0-11-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2713(+1.5)Neftekhimik - Lokomotiv Yaroslavl(5,5) 0-11-3
2714(-1.5)Severstal Cherepovets - Spartak Moscow(5,5) 1-02-2
2715(-1.5)Torpedo Nn - Dinamo Riga(5,5) 0-03-1
2716(-1.5)Dinamo Minsk - Salavat Ufa(5,5) 0-32-4
2719(+1.5)Dynamo Moscow - Ak Bars Kazan(5,5) 1-02-2
2720(-1.5)Ska St Petersburg - Sochi(5,5) 1-02-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2658(+1.5)Gornyak Uchaly - Dizel Penza(5,5) 0-11-2
2659(+1.5)Krs Heilongjiang - Rubin Tyumen(5,5) 1-16-4
2665(+1.5)Ceng Tou - Zauralye Kurgan(5,5) 0-20-6
2677(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Zvezda Chekhov(5,5) 0-12-3
2681(-1.5)Toros Neftekamsk - Sp. Nizhny Tagil(5,5) 3-04-0
2682(-1.5)Yuzhny Ural Orsk - Hk Sarov(5,5) 0-12-2
2688(-1.5)Molot Perm - Chelyabinsk(5,5) 2-14-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6389(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Altai U20(5,5) 1-03-1
6390(+1.5)Serebryanye U20 - Almaz U20(5,5) 1-03-0
6391(+1.5)Kuznetskie Medvedi U20 - Mamonty Yugry U20(5,5) 0-13-5
6392(-1.5)Sibirskie Snaipery U20 - Tyumenskiy Legion U20(5,5) 1-02-0
6393(-1.5)Spartak Moscow U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 2-03-2
6394(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - S. Barsy Astana U20(5,5) 1-32-7
6395(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 2-07-1
6396(+1.5)Kunlun Red Star U20 - Loko Yaroslavl U20(5,5) 1-22-7
6397(-1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Riga U20(5,5) 0-02-1
6398(-1.5)Ska 1946 U20 - Taifun U20(5,5) 4-010-0
6399(-1.5)Krylia Sovetov U20 - Vityaz U20(5,5) 1-14-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2375(-1.5)Leksand - Almtuna Is(5,5) 0-10-1
2376(-1.5)Modo - Sodertalje(5,5) 0-11-2
2377(+1.5)Vastervik - Aik(5,5) 0-02-1
6241(-1.5)Bjorkloven - Ik Pantern(5,5) 1-01-4
6242(-1.5)Troja Ljungby - Hc Vita Hasten(5,5) 0-22-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2458(-1.5)Olten - Ehc Winterthur(5,5) 2-14-4

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1106(+2.5)S.Querrey - G.Dimitrov(23,5) 9-133-66-70-2
1107(+1.5)J.Del Potro - A.Zverev(23,5) 16-163-67-62-1
1108(+1.5)J.Struff - A.Ramos Vinolas(22,5) 10-136-74-60-2
1109(-3.5)M.Cilic - S.Johnson(22,5) 13-107-66-42-0
5619(-1.5)A.Dolgopolov - F.Lopez(23,5) 14-167-61-62-1
5621(-3.5)S.Querrey - F.Tiafoe(22,5) 13-96-37-62-0
5622(+4.5)A.Bedene - A.Zverev(21,5) v-vv-vv-vv-v
5623(+4.5)D.Wu - S.Johnson(21,5) 3-122-61-60-2
5624(-3.5)K.Anderson - J.Struff(22,5) 12-146-76-70-2
5625(+2.5)S.Tsitsipas - J.Isner(25,5) 12-146-76-70-2
5626(-3.5)D.Thiem - V.Troicki(21,5) 15-163-66-31-2
5627(+4.5)D.Schwartzman - R.Federer(20,5) 10-136-74-60-2
7937(-3.5)D.Goffin - G.Simon(22,5) 9-136-73-60-2
7942(-5.5)R.Nadal - J.Donaldson(19,5) 12-36-26-12-0

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5628J.S.Cabal/R.Farah - Rojer J-J/H.Tecau 16-196-34-61-2
5629M.Demoliner/F.Fognini - R.Klaasen/R.Ram 10-134-66-70-2
5630H.Kontinen/J.Peers - N.Kyrgios/L.Pouille v-vv-vv-vv-v
5631F.Lopez/M.Lopez - L.Kubot/M.Melo 22-245-76-41-2
5632M.Matkowski/A.Qureshi - I.Dodig/M.Granollers 18-224-67-61-2
5633J.Murray/B.Soares - K.Anderson/N.Zimonjic 13-77-56-22-0
5634O.Marach/M.Pavic - D.Wu/Y.Wu 13-97-66-32-0
6432R.Harrison/M.Venus - S.Gonzalez/J.Peralta 10-134-66-70-2

CHALLENGER BUENOS AIRES 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6799G.Melzer - B.Rola 12-76-46-32-0
6800A.Collarini - J.Domingues 12-166-42-61-2
6801F.Coria - J.Ficovich 12-46-46-02-0
6802J.Munar Clar - N.Kicker 4-121-63-60-2

CHALLENGER BUENOS AIRES 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2757A.Behar/F.De Paula - J.Kovalik/A.Martin 22-136-26-72-1
2759G.Melzer/J.Souza - H.Casanova/J.P.Paz 12-46-46-02-0
2760J.Domingues/G.Oliveira - M.Gonzalez/F.Neis 6-122-64-60-2

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6804F.Auger Aliassime - N.Milojevic 6-122-64-60-2
6805A.Gonzalez - B.Fratangelo 12-146-76-70-2
6806E.Escobedo - B.Klahn 14-184-67-61-2
6810T.Kamke - C.Oconnell 13-126-03-61-2

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5856B.Fratangelo/S.Groth - F.Dancevic/N.Milojevic 19-136-33-62-1
5857B.Klahn/J.Withrow - L.Bambridge/D.Ohare 19-216-76-41-2
5858F.Auger Aliassime/B.Schnur - M.Libietis/M.Mcdonald v-vv-vv-vv-v
5859H.Hach Verdugo/R.Ramanathan - B.Klein/J.Salisbury 7-132-65-70-2
5860N.Skupski/Smith J-P - S.Bangoura/E.King 12-76-46-32-0
5861S.De Waard/R.Roelofse - L.Broady/J.Clarke 14-206-43-61-2

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3079E.Leshem - D.Brown 8-133-65-70-2
3080T.Puetz - K.Krawietz 12-26-16-12-0
6531M.Viola - L.Sonego 5-124-61-60-2
6532S.Napolitano - M.Donati 15-176-44-61-2
6533O.Otte - B.Zapata Miralles 18-126-76-12-1
6534P.Herbert - K.De Schepper 13-107-66-42-0
6537A.Arnaboldi - P.Prader 13-87-66-22-0
8054M.Bourgue - S.Ofner 10-136-11-61-2

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2767S.Robert/I.Sijsling - J.Brunstrom/I.Zelenay 19-153-66-32-1
2770T.Bednarek/D.Pel - K.Krawietz/A.Olivetti 20-173-67-62-1
6811A.Satschko/Weissborn T-S - S.Caruso/F.Gaio 22-196-76-42-1

CHALLENGER TASHKENT TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1449G.Garcia-Lopez - V.Safranek 12-66-36-32-0
1453K.Majchrzak - M.Safwat 12-36-36-02-0
3546G.Sakharov - A.Bublik 13-147-60-62-1
6448D.Istomin - A.Setkic 12-56-46-12-0
6449K.Kravchuk - M.Jaloviec 6-122-64-60-2
6450V.Safranek - M.Berrettini 13-106-47-62-0

CHALLENGER TASHKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6451T.Fabbiano/L.Margaroli - G.Garcia-Lopez/E.Lopez-Perez 15-235-77-61-2
6452M.Basic/T.Matsui - H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski 13-193-66-31-2
6454Y.Bhambri/D.Sharan - R.Arneodo/D.Molchanov 13-96-37-62-0
6818U.Ignatik/A.Setkic - J.Cerretani/M.Polmans 10-134-66-70-2

ITF MEN EGYPT F29- SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8764F.Duda - P.Bothwell 12-76-46-32-0
8765F.Vilardo - C.Van Beem 15-126-33-62-1
8766I.Taweel - F.Tenti 10-136-13-61-2
8767R.Torres - O.Khotkov 12-76-36-42-0
8776A.Andrzejczuk - D.Perez Sanz 6-124-62-60-2
8777J.Vidal Azorin - T.De Bakker 9-135-74-60-2
8778K.Kivattsev - J.Sels 15-187-64-61-2
8783A.Celikbilek - A.Jhun 6-136-70-60-2
8784A.Ghorbel - J.Mertl 6-122-64-60-2
8785L.Lechevretel - G.Brouwer 5-122-63-60-2
8786M.De Krom - O.Prihodko 12-66-36-32-0
8791V.Durasovic - F.Feitt 13-96-47-52-0

ITF MEN FRANCE F23- SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8750D.Guez - M.Beauge 12-46-16-32-0
8751J.Okala - D.Added 12-146-76-70-2

ITF MEN GERMANY F14- SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8736S.Prechtel - Y.Sabanin 12-66-26-42-0
8737A.Kapas - J.Trinker 15-113-66-22-1
8738J.Schlageter - M.Huesler 2-121-61-60-2
8739R.Molleker - M.Schmid v-vv-vv-vv-v
8740A.Dubrivnyy - M.Moeller 13-86-37-52-0
8741D.Boehler - R.Kern 11-166-43-61-2
8742D.Masur - J.Haerteis 13-97-66-32-0

ITF MEN ITALY F33- SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8752G.Di Nicola - M.Bortolotti 12-76-46-32-0
8753A.Basso - O.Giacalone 12-46-36-12-0
8754A.Pellegrino - G.Diarra 12-66-26-42-0
8755A.Vavassori - L.Giustino 12-36-16-22-0
8756C.Moutet - J.Stefanini 12-46-36-12-0
8761J.Lenz - M.Netuschil 16-136-44-62-1
8762M.Zekic - F.Fallert 12-56-46-12-0
8763P.Luncanu - D.Novak 5-124-61-60-2

ITF MEN NIGERIA F4- SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8734L.Mitjana - A.Watson 12-76-46-32-0
8735T.Setodji - C.Ilkel 14-163-66-31-2

ITF MEN SPAIN F33- SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8743A.Sanz Llopis - J.Pla Malfeito 12-146-76-70-2
8744A.Alcaraz Ivorra - D.Gimeno-Traver 10-163-66-41-2

ITF MEN USA F33- SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8722A.Hiltzik - T.Kwiatkowski 9-134-65-70-2
8723B.Saraiva - A.Kohen 7-135-72-60-2
8724N.Nakagawa - A.Popyrin 18-166-26-71-2
8725R.Schneider - T.Hank 12-56-16-42-0
8726S.Vinsant - O.Ram-Harel 5-124-61-60-2
8727A.El Mihdawy - L.Miedler 7-124-63-60-2
8728O.Janglin - P.Wattanakul 11-154-66-31-2
8729S.Korda - K.Uchida 14-127-67-62-0
8730D.Thomas - A.Gray 9-136-73-60-2
8731L.Caruana - S.Shropshire 5-123-62-60-2
8732R.Rodriguez-Pace - A.Rinderknech 17-154-67-62-1
8733V.Vacherot - J.Chang 18-136-26-72-1

WTA HONG KONGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5643(+3.5)S.Rogers - D.Gavrilova(20,5) 9-141-66-21-2
5644(-6.5)A.Pavlyuchenkova - J.Cako(17,5) 13-77-66-12-0
5645(+4.5)N.Osaka - V.Williams(20,5) 13-77-56-22-0
5646(+4.5)S.Stosur - A.Radwanska(20,5) 15-103-66-42-1
5647(-6.5)E.Svitolina - N.Gibbs(18,5) v-vv-vv-vv-v
5648(+5.5)J.Brady - S.Zhang(19,5) 12-76-36-42-0
5649(+4.5)L.Kumkhum - Q.Wang(20,5) 8-124-64-60-2
6433(-7.5)C.Wozniacki - L.Cabrera(17,5) v-vv-vv-vv-v

WTA HONG KONG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2728Chan H-C/Chan Y-J - Z.Diyas/M.Eguchi 12-46-26-22-0
2730E.Bouchard/S.Rogers - J.Glushko/P.Hon 13-107-66-42-0
2732J.Cako/V.Savinykh - M.Adamczak/K.Chang 6-122-64-60-2
2740J.Lu/Q.Wang - M.Ninomiya/R.Voracova 12-46-26-22-0
6434E.Hozumi/M.Kato - K.Ip/L.Zhang 12-46-06-42-0

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6443(+2.5)A.Tomljanovic - M.Buzarnescu(21,5) 13-176-46-71-2
6444(+3.5)L.Arruabarrena-Vecino - B.Bencic(20,5) 12-143-66-21-2
6822(-2.5)T.Maria - V.Kuzmova(21,5) 12-56-26-32-0
7956(-1.5)A.Van Uytvanck - S.Cirstea(21,5) 8-133-65-70-2
7977(+5.5)B.Haas - C.Witthoeft(19,5) 13-163-66-41-2
7989(+4.5)M.Brengle - B.Strycova(20,5) 8-135-73-60-2
7992(+2.5)V.Golubic - K.Siniakova(20,5) 18-126-76-22-1

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6824K.Flipkens/D.Schuurs - N.Melichar/A.Smith 6-123-63-60-2
7946K.Bertens/J.Larsson - N.Broady/E.Hrdinova 13-76-27-52-0
7948L.Kichenok/N.Vikhlyantseva - N.Kichenok/A.Rodionova 3-122-61-60-2

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1291(+1.5)M.Sakkari - C.Mchale(21,5) 4-120-64-60-2
1292(-2.5)S.Hsieh - L.Zhu(21,5) 4-123-61-60-2
1293(+3.5)Y.Duan - A.Sabalenka(20,5) 6-123-63-60-2
1298(-5.5)M.Sharapova - M.Linette(19,5) 13-87-56-32-0
1300(+1.5)S.Errani - B.Haddad Maia(21,5) 16-136-44-62-1
1301(+1.5)S.Sorribes Tormo - Y.Wang(21,5) 14-136-42-62-1
1302(-6.5)S.Peng - X.Wang(17,5) 12-46-26-22-0
1303(+2.5)S.Voegele - Y.Putintseva(21,5) 12-56-26-32-0
5236(+3.5)B.Haddad Maia - D.Vekic(20,5) 18-136-76-42-1
5240(+6.5)L.Zhu - P.Kvitova(18,5) 17-156-45-72-1
5653(+5.5)X.Wang - D.Kovinic(18,5) 13-96-37-62-0
7997(+3.5)S.Errani - K.Kozlova(20,5) 12-36-26-12-0
7998(-1.5)L.Davis - Y.Putintseva(20,5) 14-176-76-41-2
8005(-3.5)S.Hsieh - J.Lu(20,5) 12-46-26-22-0
8006(-7.5)S.Peng - H.Guo(17,5) 13-86-27-62-0
8007(-1.5)S.Voegele - K.Ahn(21,5) 12-66-36-32-0

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6435C.Liang/Lu J-J - A.Sabalenka/Y.Xu 7-124-63-60-2
6436F.Y.Xun/X.You - D.Jakupovic/N.Stojanovic 20-203-66-11-2
6441H.Guo/Q.Y.Ye - N.Hibino/D.Kovinic v-vv-vv-vv-v
6442K.Bondarenko/A.Kudryavtseva - I.Begu/S.Errani 18-196-76-21-2

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5550(-4.5)Plzen - Frydek Mistek(53,5) 31-20

ČEŠKO-SLOVAČKA INTERLIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5618(+9.5)Hk Hodonin - Dhk Banik Most(54,5) 29-35

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3388(+2.5)Mors-Thy Handbold - Tvis Holstebro(54,5) 20-19
3389(-1.5)Ribe-Esbjerg Hh - Aarhus Gf(55,5) 24-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5983(-1.5)Nykobing F. - Viborg Hk(50,5) 30-30
5984(-4.5)Odense - Silkeborg(50,5) 25-24
5985(-1.5)Midtjylland - Kobenhavn H.B.(50,5) 24-21

ESTONIJA 1. LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
8588Hc Tallinn - Sk Tapa 43-33
8589Viljandi Hc - Kehra 29-31
8590Tallinn - Polva Serviti 20-37

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3392(+4.5)Cesson - Montpellier(55,5) 23-28
3393(+2.5)Dunkerque - Hbc Nantes(53,5) 30-22
3394(-3.5)Ivry - Massy Essonne(50,5) 24-24
3395(-3.5)Saint Raphael - Nimes(53,5) 31-35
3396(-2.5)Toulouse - Tremblay(56,5) 31-29
3397(-2.5)Pays Aix Uch - Chambery(53,5) 29-28

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6949Besancon - Ogc Nice Cote Dazur 26-25
6950Metz Moselle Lorraine - Havre Hac 31-18
6951Toulon Saint Cyr - Brest Bretagne Handball 28-30

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6988Zamet Rijeka - Dubrava 34-40

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6028(+6.5)Vikingur Reykjavik - Fh Hafnarfjardar(55,5) 23-36

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
5561(+1.5)Wisla Plock - Pick Szeged(54,5) 27-33

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5610(+8.5)Vistal Laczpol Gdynia - Csm Bucuresti(50,5) 23-34

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3405(-8.5)Elverum - Notteroy(59,5) 33-20
3406(-1.5)Haslum Hk - Bsk Nif(58,5) 24-24
3407(-1.5)Kolstad - Bodo(56,5) 26-30
3408(-1.5)Oif Arendal - Fyllingen(56,5) 36-27

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6034(+10.5)Tertnes - Vag Handball(53,5) 26-25
6035(+1.5)Gjerpen - Oppsal(55,5) 32-25
6036(+2.5)Byasen Elite - Storhamar(54,5) 31-32

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6055(-2.5)Follo - Viking Tif(48,5) 23-29
6056(-4.5)Runar - Sandejford(56,5) 31-23
6057(+2.5)Hk Herulf - St Hallvard(49,5) 17-38

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6063Aker Topphandball - Fjellhamar 26-25
6064Charlottenlund Sk - Levanger 28-22

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6008(+2.5)Bayer Leverkusen - Buxtehuder Sv(51,5) 20-27
6009(+7.5)Blomberg Lippe - Thuringer(56,5) 16-30
6011(-4.5)Borussia Dortmund - Hsg Bensheimauerbach(52,5) 21-20
6012(+10.5)Neckarsulmer Su - Bbm Bietigheim(57,5) 21-34
6013(-10.5)Tus Metzingen - Bad Wildungen(55,5) 29-22

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6066(-1.5)Opole - Kwidzyn(53,5) 22-23

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8591Medvedi - Ugntu-Vnzm 39-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6081(-5.5)Ademar Leon - Bm Guadalajara(54,5) 20-26
6082(+7.5)Naturhouse La Rioja - Barcelona Borges(57,5) 25-32
6083(+1.5)Ximenez-Puente - Helvetia Anaitasuna(54,5) 23-24

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6952Bfit Muchoticket Santa Eularia - Akaba Berbera 25-30

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3479(-1.5)Guif - Lugi(53,5) 21-24
3480(-1.5)Savehof - Alingsas(54,5) 25-27
3481(-4.5)Ystads If - Skovde(55,5) 34-21

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6098(+6.5)St Gallen - Winterthur(53,5) 27-26
6099Suhr Aarau - Thun(52,5) 22-23
6100(+3.5)Tv Endingen - Kriens(52,5) 25-21

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6230Hypo Niederoesterreich - Raiffeisen Arbesbach 1-02-03-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6231Loimu - Kove 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6918Oriveden Orivesi - Hameenlinna 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGA BIJELA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6462Alessano - Acqua Fonteviva Massa 1-01-13-2
6463Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Volleyball Aversa 1-02-03-0
6464Ngm Mobile Santa Croce - Messaggerie Bacco Catania 1-01-12-3
6465Reggio Emilia - Castellana Grotte 1-02-03-0
6466Siena - Potenza Picena 1-02-03-1

ITALIJA 2. LIGA PLAVA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6455Brescia - Monini Spoleto 0-10-20-3
6456Club Italia Roma - Mosca Bruno Bolzano 0-11-13-2
6457Gioiella Micromilk Gioia Del Colle - Agnelli Metalli Bergamo 0-10-22-3
6458Ortona - Mondovi 0-11-13-1
6459Rinascita Lagonegro - Pag Taviano 0-11-11-3
6460Tuscania - Cantu 1-02-03-0

ITALIJA KUP A1ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6467Vero Volley - Latina 1-02-03-0
6468Verona - Milano 0-11-13-1
6469Vibo Valentia - Ravenna 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1830Bielsko-Biala - Cuprum Mundo Lubin 0-10-21-3
1831Kedzierzyn Kozle - Jastrzebski Wegiel 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGA ZA MJESTA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5547Yenisey Krasnoyarsk - Proton Saratov Region 1-02-03-0
5548Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Sakhalin 1-02-03-0
5549Krasnodar - Zarechie Odintsovo 0-11-12-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8522Zvolen - Bystrina Spu Nitra 0-10-20-3

UNION NPC KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2460(-14.0)Wellington - Northland 36-18

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
5436(-1.5)Cleveland Indians - New York Yankees(7,5) 2-5
6850(-1.5)Chicago Cubs - Washington Nationals(6,5) 0-5

UEFA KUPFUTSAL

Br. Susret Kraj
1200Minsk - Dinamo Moscow 5-3
1201Maribor - Mfk Dina Moskva 2-5
1202Ekonomac Kragujevac - Nikars Riga 2-1
1203Luparense - Chrudim 2-2
1204Slov-Matic Fofo Bratislava - Knooppunt Amsterdam 4-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 4516334044
arrow AU Austrija 6/45 51326293341
arrow BC British Colombia BC49 6/49 111428384248
arrow BE Belgija 6/45 141619232628
arrow BL Belgija Keno 20/70 1013172627282930353638404446545659606970
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 121419255259
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 113232426
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1617182930
arrow CL Colorado 6/42 21524333541
arrow DA Multi-Daily A 6/99 183439658591
arrow DB Multi-Daily B 6/99 77079929498
arrow DC Multi-Daily C 6/99 111516222442
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 36111415162225303738394652535658596465
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 412151922232530313339404142505356676869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 214222529
arrow FK Finska Keno D 20/70 14141516172225262728303133445159646667
arrow FL Florida 6/53 91525293738
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1891314151622242932333642434446525667
arrow FR Francuska 5/49 615294448
arrow FT Finska Keno T 20/70 234511152024262834424546576062636469
arrow GE Njemačka 6/49 3617202142
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1581419202426293133343644474962636469
arrow GR Grčka 6/49 22930324748
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 132425323843
arrow IR Irska 6/47 182325264243
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 51524284249
arrow KA Kanada 6/49 182432363744
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1371113232728333940414243484953545559
arrow LE Latvija Keno E 20/62 69111213162021222632333640434448515456
arrow LM Latvija Keno M 20/62 346812141626273033353738394550596162
arrow LU Louisiana 6/40 379273034
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1218193745
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 14172836
arrow MI Michigan Classic 6/47 2912173841
arrow MS Missouri 6/44 81516172735
arrow NP New York Pick 10 20/80 14568141525313335495961636567717278
arrow NY New York 6/59 61624253738
arrow OH Ohio Classic 6/49 31424304248
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 91417324244
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 56182022273740434546485153556567697480
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1281214161726313945485256586062647073
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 213141925
arrow QU Quebec 6/49 11415212449
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51921303647
arrow SK Slovačka 5/35 314182934
arrow SL Slovenija 7/39 14151820222438
arrow SW Švicarska 6/42 31016353642
arrow TE Texas 6/54 346111938
arrow TK Tennessee Cash 5/35 717192934
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 173849545556
arrow UW SAD Powerball 5/69 13131969
arrow VK Viking Lotto 6/48 162324272937
arrow WA Washington 6/49 4616304243
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1015192231
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 133536394045
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 25121320232532353641435054556466777980