Petak 13.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7705Genclerbirligi - Besiktas domaći-1-02-1
7717Zalgiris Kaunas - Crvena Zvezda Beograd(B) domaći-0-01-0
7718Mechelen - Anderlecht --1-43-4
7719Bristol City - Burton Albion --0-00-0
7720St Johnstone - Rangers gosti-0-10-3
7721Espanyol - Levante supergol --0-00-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4743Belouizdad - Js Saoura domaći181-11-1
4744Us Biskra - Ca Constantine gosti360-11-2
4747Es Setif - Ol. Medea --0-00-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Mc El Eulma - Bordj Bou Arreridj gosti81-12-2
4585A Bou Saada - Rc Kouba domaći53-14-1
4587Asm Oran - Wa Tlemcen domaći71-01-1
4588Ca Batna - Jsm Bejaia domaći22-03-0
4589Jsm Skikda - Ain Fakroun domaći211-04-0
4590Mc Saida - Rc Relizane domaći620-01-0
4592Aso Chlef - Ain Mlila domaći460-01-0
4593Mo Bejaia - Gc Mascara domaći52-04-2

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1144Lanus - Union De Santa Fe gosti-0-11-2
1145San Lorenzo - Defensa Y Justicia domaći-1-04-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4679Uai Urquiza - Club Atletico Fenix domaći242-03-1
4681Villa San Carlos - Club Atletico Acassuso --0-00-0
4683Ca San Miguel - Platense domaći451-01-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8116Ararat - Shirak Gyumri Fc gosti341-22-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7723Brisbane - Adelaide domaći81-01-2
7724Western Sydney - Central Coast gosti211-12-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1799Fc Liefering - Hartberg domaći71-03-1
1805Kapfenberg - Austria Lustenau gosti160-10-1
1806Ried - Bw Linz domaći321-12-1
1818Wiener Neustadt - Floridsdorfer Ac domaći241-01-2
1819Wacker Innsbruck - Wsg Wattens domaći381-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3469Deutschlandsberger Sc - Paschinglask Juniors domaći31-14-2
3470Gleisdorf 1919 - Uv Vocklamarkt domaći840-02-0
3471Kalsdorf - Vorwarts Steyr gosti570-01-2
3472Sv Lafnitz - Atsv Stadl-Paura domaći750-01-1
3473Tus Bad Gleichenberg - Allerheiligen domaći431-02-2
3474Union St Florian - Sc Weiz --0-00-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3511Austria Vienna Ii - First Vienna domaći441-02-0
3512Neusiedl - Bruckleitha gosti441-11-3
3513Amstetten - St Polten 2 domaći31-02-0
3515Schwechat - Karabakh Wien gosti90-32-5
3516Wiener Sportklub - Rapid Vienna Ii gosti640-00-3
3860Austria Wien U19 - First Vienna domaći441-02-0
3863Neusiedl - Bruck Leitha gosti441-11-3
3882Ask Ebreichsdorf - Traiskirchen Fcm domaći401-03-0
3883Amstetten - St Polten 2 domaći31-02-0
3884Schwechat - Karabakh Wien gosti90-32-5
3885Wiener Sportklub - Rapid Vienna Amateurs gosti640-00-3
4425Austria Wien U19 - First Vienna domaći441-02-0
4427Neusiedl - Bruck Leitha gosti441-11-3
4428Amstetten - St Polten 2 domaći31-02-0
4430Ask Ebreichsdorf - Traiskirchen Fcm domaći401-03-0
4432Schwechat - Karabakh Wien gosti90-32-5
4433Wiener Sportklub - Rapid Vienna Ii gosti640-00-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3519St Johann - Kufstein domaći301-03-1

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8103Inter Baku - Karabakh Agdam gosti850-00-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5244Mechelen - Anderlecht gosti181-43-4

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4616Genk - Rsc Anderlecht gosti200-12-1
4625Kaa Gent - Oud-Heverlee Leuven domaći172-05-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3410Tubize - Oud Heverlee gosti280-11-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8090Neman Grodno - Gorodeya domaći411-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7514Paysandu Pa - Crb --0-00-0
7516Parana Clube Pr - Criciuma gosti51-12-1
7517Juventude - Londrina Pr gosti320-10-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8085Sao Bernardo Sp - Palmeiras Sp --0-01-4
8089Desportivo Brasil U20 - Botafogo gosti390-12-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1382Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv gosti231-11-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2303Bohemians 1905 - Banik Ostrava gosti201-12-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7743Vitkovice - Pribram domaći71-01-0
7750Usti Nad Labem - Viktoria Zizkov gosti170-10-3

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8084Slavia Kromeriz - Fc Velke Mezirici domaći131-21-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7137Everton De Vina - Curico Unido domaći141-01-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4749Barnechea - Cobreloa domaći22-14-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8496Apoel Nicosia - Doxa Katokopias domaći301-02-0

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4343En Paralimniou - Thoi Lakatamias domaći750-01-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8134Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica --0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5270Sonderjyske - Midtjylland gosti730-00-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1133El Entag El Harby - Ismaily gosti800-00-1
1134Tanta - El Zamalek gosti640-01-1
1143Enppi - Talaea El Gaish gosti630-01-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8069Barcelona Sc - Independiente Del Valle gosti100-11-1
8070Universidad Catolica - Deportivo Cuenca gosti162-12-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4851Birmingham - Cardiff domaći191-01-0
4852Bristol City - Burton Albion --0-00-0

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4508Tottenham U23 - Leicester City U23 gosti350-11-1
4509Fulham U23 - Stoke U23 gosti22-12-1
4510Man City U23 - Everton U23 gosti340-20-3
4511Chelsea U23 - Swansea U23 gosti250-31-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4603Nomme Kalju - Infonrt Tallinn gosti380-12-4

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3480Spanjolska U17 - Sjeverna Koreja U17 domaći41-02-0
7672Kostarika U17 - Iran U17 gosti250-20-3
7673Republic Of Guinea U17 - Njemacka U17 gosti81-11-3
7674Niger - Brazil U17 gosti40-20-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2317Lyon - Monaco supergol domaći112-23-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7465Ajaccio Gfco - Nancy domaći171-02-1
7466Brest - Auxerre domaći71-11-1
7467Chateauroux - Reims domaći101-13-1
7468Fc Bourg Peronnas - Lens gosti130-30-6
7471Nimes Olympique - Orleans domaći42-14-1
7472Sochaux - Paris Fc domaći371-01-0
7474Us Quevilly Rouen - Ajaccio gosti760-00-1
7475Valenciennes - Tours domaći570-02-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6966As Beziers - Cholet gosti40-21-3
6967Concarneau - Creteil domaći261-01-1
6968Fc Chambly - Pau domaći81-02-2
6969Grenoble - Avranches gosti391-13-1
6970Les Herbiers - Red Star Fc 93 --0-00-0
6971Rodez Af - Boulogne Sur Mer gosti70-22-2
6972Sannois Saint Gratien - Dunkerque gosti260-10-2

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8151Panaitolikos U20 - Levadiakos U20 gosti121-11-1

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2689Fc Chikhura Sachkhere - Samtredia domaći540-01-2
2690Fc Dinamo Batumi - Dila Giori domaći570-01-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5105Cd Honduras Progreso - Cd Real Sociedad gosti221-12-2
5117Cd Vida - Olimpia Cd domaći111-01-0

HONG KONG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2584Southern District Football Club - Yuen Long Fc domaći371-03-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7915Rudes - Lokomotiva Zagreb gosti900-00-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7116Mitra Kukar - Jayapura gosti190-20-5
7117Madura United - Pusamania Borneo domaći351-01-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8058Foolad Mobarake Sepahan - Siah Jamegan domaći650-02-0
8745Saipa - Sepidrood Rasht domaći271-01-1
8746Tractor Sazi Tabriz Fc - Pars Jonoubi Jam Bushehr gosti560-01-1
8747Padideh Mashhad - Zobahan gosti91-22-2
8748Esteghlal Tehran - Foolad Khuzestan Fc --0-00-0
8749Sanat Naft Abadan Fc - Naft Tehran Fc domaći630-01-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7030Bohemians - Cork City --0-00-0
7031Derry City - Finn Harps domaći241-03-0
7032Dundalk - Bray domaći870-01-0
7033Galway United Fc - St Patricks domaći361-11-1
7049Shamrock Rovers - Sligo domaći331-01-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Foggia - Perugia supergol domaći132-12-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4506Fiorentina Youth - Roma Youth domaći241-01-0
4507Sampdoria Youth - Inter Mladi gosti240-20-2

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7208Robur Siena - Pro Piacenza domaći900-01-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4535Beitar Tel Aviv Ramla - Ir Ramat Hasharon gosti350-12-1
4545Hapoel Afula - Hap Kfar Saba gosti290-10-1
4547Hapoel Bney Lod - Hap Nazareth Illit --0-00-0
4548Ir Rishon Lezion - Hapoel Ramat Gan gosti70-13-2
4549Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Katamon gosti300-12-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7848Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol domaći152-03-0
7849Gamba Osaka - Albirex Niigata gosti670-00-1
7850Shimizu S Pulse - Jubilo Iwata gosti270-10-3
7851Yokohama Marinos - Omiya Ardija gosti180-11-1
7858Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima domaći301-02-0
7859Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai gosti450-13-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7863Mito Hollyhock - Fagiano Okayama domaći560-01-0
7866Montedio Yamagata - Yokohama Fc domaći281-02-0
7871Oita Trinita - Avispa Fukuoka domaći401-01-1
7886Jef United - Matsumoto Yamaga domaći71-05-1
7895Kyoto Ps - Roasso Kumamoto gosti221-12-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4399Yokohama Scc - Nagano Parceiro gosti250-11-3
4400Sc Sagamihara - Blaublitz Akita domaći141-01-1
4401Tochigi Sc - Cerezo Osaka U23 domaći520-01-0

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7904Mansheyat - Al Aqaba domaći311-04-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3689Jeju United - Gangwon domaći800-01-0
3690Pohang Steelers - Incheon United domaći52-05-0
3692Sangju Sangmu Fc - Daegu Fc domaći122-22-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7664Busan Sangmu Fc - Icheon Daekyo gosti181-21-2
7665Hwacheon Kspo Fc - Hyundai Steel gosti730-00-2
7666Seoul City Wfc - Gyeongju Hydro & Nuclear Power domaći271-02-1
7667Suwon Fmc - Gumi Sportstoto domaći141-03-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1729Guangzhou Evergrande - Yanbian domaći141-14-3

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7905Al Kuwait Sc - Al Arabi domaći162-02-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1109(-3.5)Naxxar Lions - Tarxien Rainbows(22,5) gosti330-11-2
4741Senglea Athletic - Hibernians gosti130-10-1
4742Valletta - Lija Athletic domaći112-14-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Puebla - Queretaro domaći351-02-2
1325Tijuana - Veracruz --0-00-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4366Atlante - Juarez Fc gosti780-00-1
4367San Luis - Correcaminos Uat domaći361-01-1
4368Venados - Tampico Madero gosti620-00-2
4369Cafetaleros De Tapachula - Dorados De Sinaloa gosti170-12-1
4371Murcielagos - Universidad Guadalajara gosti570-00-1
4372Cimarrones De Sonora - Alebrijes De Oaxaca gosti260-21-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6953Cambuur - Fc Oss gosti60-21-3
6954Den Bosch - Jong Utrecht domaći81-01-0
6955Eindhoven - Volendam domaći151-01-0
6956Emmen - Jong Psv Eindhoven domaći112-13-1
6957Maastricht - Fortuna Sittard domaći111-11-2
6958Nec Nijmegen - Rkc Waalwijk domaći422-02-0
6959Telstar - Dordrecht domaći411-03-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2353Stuttgart - Fc Koln supergol domaći381-02-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8525Duisburg - E. Braunschweig --0-00-0
8529St Pauli - Kaiserslautern domaći630-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8601Fortuna Koln - Rw Erfurt domaći740-02-0
8602Hallescher - Sonnenhof Grossaspach domaći162-03-0
8603Osnabruck - Magdeburg gosti140-20-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3463Sb Chiemgau Traunstein - 1860 Munich Am gosti450-11-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3462Weiden - Bayern Hof domaći291-11-5

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3461Oberneuland - Bsc Hastedt gosti520-01-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3460Sc Hessen Dreieich - Viktoria Griesheim domaći161-13-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4672Reutlingen - Tsg Balingen gosti840-00-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8059Hamburger Sv Iii - Condor Hamburg domaći261-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3464Fc Mecklenburg Schwerin - Tennis Borussia Berlin gosti360-11-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3465Homburg - Eintracht Trier domaći411-03-1
3466Pirmasens - Pfeddersheim domaći221-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3613Bayern Munich Am - Schalding Heining gosti270-21-3
3619Memmingen - Burghausen gosti201-12-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3631Germania Halberstadt - Bfc Dynamo gosti241-14-5

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3644Hoffenheim Am - Astoria Walldorf gosti660-00-2
3645Tsv Schott Mainz - Tus Koblenz domaći52-03-2
3647Offenbacher Kickers - Eintracht Stadtallendorf domaći141-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3668Koln Am - Rw Oberhausen gosti71-22-2
3669Rw Essen - Viktoria Koln gosti260-10-2
3670Wegberg-Beeck - Rodinghausen gosti132-13-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4412Chorrillo Fc - Alianza Fc domaći171-12-1
4413San Francisco - Santa Gema Fc gosti410-12-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7194Club Libertad - Sportivo Luqueno domaći431-01-2
7195Sportivo Trinidense - Cerro Porteno gosti410-10-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7703Union Comercio - Real Garcilaso domaći371-01-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2462Korona Kielce - Wisla Plock domaći451-02-0
2463Jagiellonia - Lech Poznan gosti270-11-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6923Ruch Chorzow - Rakow Czestochowa domaći540-01-0
6924Stal Mielec - Chojnice domaći101-11-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8153Wisla Plock - Mosp Bialystok gosti550-01-1

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3481Lusitano Evora - Porto gosti200-20-6

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2648Cs Voluntari - Fcsb --0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2546Akhmat Grozny - Spartak Moscow gosti300-11-2

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5239Krylya Sovetov Ii - Volga Ulyanovsk gosti210-10-3

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7950Dnepr Smolensk - Torpedo Vladimir gosti200-31-3
7951Lokomotiv-Kazanka Moscow - Veles gosti320-11-2

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8154Dinamo Moscow Youth - Ska Energia Khabarovsk Youth domaći401-03-0
8155Ural Ekaterinburg Youth - Anzhi Youth domaći61-21-3

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4674Jacksonville Armada - Carolina Railhawks domaći211-11-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Vancouver Whitecaps Fc Ii - Los Angeles domaći152-13-4

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8564Al Fateh Sc - Al Qadisiyah domaći560-02-1
8565Al Ittihad Ksa - Ohud Medina domaći101-22-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8434Warrenpoint - Ballinamallard United domaći371-02-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1722Mfk Skalica - Lokomotiva Zvolen domaći441-03-0
8362Lok. Kosice - Bardejov domaći151-02-0
8378Msk Zilina B - Fk Pohronie domaći331-01-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8517Rudar Velenje - Maribor domaći341-01-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7494St Johnstone - Rangers gosti270-10-3

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5177Edinburgh City - Stenhousemuir gosti490-00-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2491Espanyol - Levante supergol --0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8136Sporting Gijon - Huesca domaći510-01-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8042Servette - Vaduz domaći51-02-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4943Genclerbirligi - Besiktas domaći161-02-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8333Erzurum Buyuksehir - Istanbulspor domaći560-01-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3742Hatta - Sharjah domaći281-13-2
3743Al Dhafra - Al Jazeera Uae gosti52-22-2
3744Al Wasl - Al Wahda domaći550-02-1

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8739Nizozemska U17 - Madarska U17 gosti490-00-1
8998Wales U17 - Kosovo domaći700-02-0
8999Izrael U17 - Turska U17 domaći81-01-0
9000Irska U17 - Bugarska U17 domaći32-03-0
9002Ceska U17 - Armenija U17 domaći124-07-0
9003Ukrajina U17 - Azerbajdzan U17 domaći33-16-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3715Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava domaći212-13-2

UKRAJINA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8147Olimpik-D Donetsk - Pfc D Oleksandria domaći261-01-0
8148Shakhtar D Donetsk - Vorskla D Poltava gosti670-01-2
8149Stal-D Kamyanske - Zorya D Lugansk domaći451-02-1
8150Veres-D Rivne - Illichivets D Mariupol gosti510-00-1

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4500Dinamo Samarqand - Olmaliq domaći670-01-0
4502Lokomotiv Tashkent - Navbahor Namangan domaći600-02-0
4503Mash Al Mubarek - Sogdiyona Jizzax --0-00-0
4504Neftchi Fargona - Nasaf Karshi gosti80-20-3

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4627Tachira - Anzoategui domaći231-13-2

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1112(-4.5)Argentino Junin - Penarol Mar Del Plata(161,5) 79-65
1114(-4.5)Ia Central Cordoba - Ciclista Olimpico De La Banda(156,5) 93-76
1115(+4.5)Obras Sanitarias - Ca San Lorenzo De Almagro(154,5) 84-88
1117(-5.5)Estudiantes De Concordia - La Union Formosa(156,5) 73-81

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2080(-5.5)Perth Wildcats - Illawarra Hawks(174,5) 74-64
2081(+2.5)Adelaide 36ers - Melbourne United(180,5) 79-99

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5681(-6.5)Bulleen Melbourne Boomers - Bendigo Spirit(147,5) 90-63
5682(-4.5)Townsville Fire - Canberra Capitals(151,5) 76-65
5683(-0.5)Bendigo Spirit - Perth Lynx(155,5) 106-71

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1132(+3.5)Balgacom Spirou Charleroi - Telindus Oostende(148,5) 75-92
1200(-9.5)Hubo Limburg United - Stella Artois Leuven Bears(162,5) 93-88
1201(+2.5)Liege - Kangoeroes Basket Willebroek(165,5) 83-102

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8031(+11.5)Leeds Force - Surrey Scorchers(166,5) 79-86
8032(-7.5)Newcastle Eagles - London Lions(187,5) 85-79
8033(-7.5)Sheffield Sharks - Plymouth Raiders(165,5) 83-78

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4158(-5.5)Khimki - Valencia Basket(156,5) 75-70
4159(-6.5)Zalgiris Kaunas - Crvena Zvezda Beograd(151,5) 78-76
4160(-3.5)Barcelona - Panathinaikos(150,5) 98-71

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6241(+27.5)Cd Espanol Osorno - Quilmes Mar Del Plata(168,5) 78-101
6242(+1.5)Aguada - Pinheiros Sao Paulo(156,5) 78-77

FILIPINI PBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6872(+0.5)Meralco Bolts - Barangay Ginebra(185,5) 87-102

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7296(+5.5)Espoo United - Helsinki Seagulls If(163,5) 79-87
7297(+3.5)Korihait Uusikaupunki - Bc Nokia(165,5) 77-83

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2117(-2.5)Dijon - Chalon Sur Saone(154,5) 88-86

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1202(-5.5)As Denain - Poitiers(151,5) 75-75 / 91-82
1203(-8.5)Herm. De Nantes Atlantique - Rouen(150,5) 84-73
1204(-10.5)Lille Metropole - Caen Basket Calvados(150,5) 65-50
1205(-7.5)Roanne - Alm Evreux Basket(158,5) 87-72
1206(-3.5)Saint-Chamond - Charleville-Mezieres(155,5) 83-66
1290(-8.5)Orleans Loiret - Ja Vichy-Clermont(155,5) 85-67

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6115(-5.5)Gkk Sibenik - Kk Skrljevo(149,5) 74-74 / 103-101

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4364(+16.5)Thor Ak Akureyri - Keflavik(166,5) 90-78
4365(+3.5)Stjarnan - Kr Reykjavik(164,5) 75-72

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6262(-14.5)Aisin Seahorses Mikawa - Toyama Grouses(157,5) 82-80
6263(+4.5)Tochigi Brex - Chiba Jets(149,5) 70-76
7373(-11.5)Kyoto Hannarizu - Nishinomiya Storks(149,5) 65-61

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8026(-3.5)Hiroshima Dragonflies - Kumamoto Vorters(139,5) 69-75

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6893(-3.5)Anyang Kgc - Seoul Thunders(163,5) 70-82

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6527(-7.5)Charlotte Hornets - Dallas Mavericks(205,5) 111-96
6528(+3.5)Orlando Magic - Cleveland Cavaliers(203,5) 106-113
6529(+5.5)New York Knicks - Washington Wizards(207,5) 103-110
6530(+4.5)Chicago Bulls - Toronto Raptors(204,5) 104-125
6533(-6.5)Houston Rockets - San Antonio Spurs(209,5) 97-106
6534(-4.5)Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans(195,5) 142-101
6537(-5.5)Milwaukee Bucks - Detroit Pistons(203,5) 107-103
6540(-3.5)Philadelphia 76ers - Miami Heat(204,5) 119-95
6541(-26.5)Phoenix Suns - Brisbane Bullets(216,5) 114-93
6544(-30.5)Portland Trail Blazers - Maccabi Haifa(213,5) 129-81
6552(-12.5)Golden State Warriors - Sacramento Kings(208,5) 117-106
6556(+4.5)Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers(207,5) 104-111

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6504(+4.5)Bg Gottingen - Alba Berlin(156,5) 69-88
6522(-5.5)Ewe Baskets Oldenburg - Bbc Bayreuth(162,5) 88-89
6523(-14.5)Bayern Munich - S.Oliver Baskets Wurzburg(155,5) 76-84
6524(-19.5)Enbw Ludwigsburg - Giessen 46ers(161,5) 81-83
6526(+6.5)Science City Jena - Ratiopharm Ulm(153,5) 92-87
6531(-18.5)Telekom Baskets Bonn - Oettinger Rockets Gotha(161,5) 79-73
6532(-2.5)Walter Tigers Tubingen - Mitteldeutscher Bc(151,5) 87-87 / 99-100

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6881(-8.5)Turow Zgorzelec - Gtk Gliwice(161,5) 120-86

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4394(+2.5)Bc Mures - Scm Universitatea Craiova(161,5) 78-75
4397(+16.5)Bc Timba Timisoara - U Bt Cluj Napoca(158,5) 72-75

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2691(+5.5)Krka - Olimpija Ljubljana(160,5) 74-96
2709(+3.5)Zlatorog Lasko - Kk Primorska(155,5) 76-81

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4381(+4.5)Movistar Estudiantes - Araski Aes(133,5) 59-73

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2760(+7.5)Kfum Nassjo - Sodertelje(147,5) 74-77
2767(+14.5)Kfum Umea - Boras(158,5) 89-89 / 99-102
2770(+10.5)Uppsala - Lf Basket(159,5) 64-91
6894(-1.5)Jamtland - Norrkoping(158,5) 92-82

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8011(-1.5)Syracuse Crunch - Binghamton Senators(5,5) 1-04-2
8012(-1.5)Providence Bruins - Springfield Thunderbirds(5,5) 1-13-2
8013(-1.5)Rochester Americans - Utica Comets(5,5) 0-10-2
8018(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 2-05-0
8019(-1.5)Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers(5,5) 1-13-5
8020(+1.5)Hartford Wolf Pack - Toronto Marlies(5,5) 1-05-2
8021(-1.5)St Johns Icecaps - Albany Devils(5,5) 3-47-7
8022(-1.5)Iowa Wild - Ontario Reign(5,5) 0-03-0
8023(-1.5)Manitoba Moose - Cleveland Monsters(5,5) 1-03-4
8024(-1.5)San Diego Gulls - Texas Stars(5,5) 0-21-3
8025(-1.5)San Jose Barracuda - Grand Rapids Griffins(5,5) 0-23-7

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2226(-1.5)Black Wings Linz - Red Bull Salzburg(5,5) 0-03-2
2231(+1.5)Dornbirn - Kac(5,5) 0-14-3
2232(-1.5)Graz 99ers - Sapa Fehervar(5,5) 2-15-2
2233(-1.5)Bolzano - Medvescak Zagreb(5,5) 1-04-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2167(-1.5)Chomutov - Zlin(5,5) 1-21-4
2168(+1.5)Dukla Jihlava - Mountfield Hk(5,5) 0-00-2
2169(-1.5)Plzen - Liberec(5,5) 3-15-1
2172(-1.5)Vitkovice - Litvinov(5,5) 3-07-3
2173(-1.5)Kometa Brno - Olomouc(5,5) 3-05-0
2196(+1.5)Pardubice - Trinec(5,5) 0-02-1
2199(-1.5)Sparta Prague - Mlada Boleslav(5,5) 0-03-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8915(-1.5)Esbjerg - Frederikshavn(5,5) 1-02-6
8916(-1.5)Aalborg - Odense(5,5) 1-04-1
8917(+1.5)Copenhagen Hockey - Herlev(5,5) 1-01-1
8918(+1.5)Gentofte Stars - Rungsted(5,5) 1-14-3
8919(-1.5)Herning - Sonderjyske(5,5) 1-12-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4577(-1.5)Hpk - Sport(5,5) 1-12-1
4578(+1.5)Jukurit - Lukko(5,5) 1-22-3
4579(-1.5)Jyp - Assat(5,5) 1-01-3
4580(-1.5)Kalpa - Kookoo(5,5) 1-03-3
4583(-1.5)Pelicans - Tps(5,5) 0-01-4
4584(-1.5)Tappara - Karpat(4,5) 0-02-1

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7668(+1.5)Hermes - Sapko(5,5) 0-11-2
7669(+1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Keupa Ht(5,5) 3-17-4
7670(-1.5)Kettera - Leki(5,5) 1-36-5
7671(-1.5)Tuto - Roki(5,5) 2-18-3

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8920(-1.5)Amiens - Epinal(5,5) 2-03-2
8921(+1.5)Grenoble - Rouen(5,5) 1-03-2
8922(-1.5)Bordeaux Ghc - Strasbourg(6,5) 2-06-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2528(-1.5)Kingston Frontenacs - Peterborough Petes(6,5) 0-12-2
2539(-1.5)Sarnia Sting - Mississauga Steelheads(6,5) 2-08-1
2570(-1.5)Sudbury Wolves - Ottawa 67s(6,5) 1-07-1
2571(-1.5)Marie Greyhounds - Kitchener Rangers(5,5) 1-03-2
2572(-1.5)Guelph Storm - Niagara Icedogs(6,5) 0-01-3
2573(-1.5)London Knights - Windsor Spitfires(5,5) 0-11-2
2574(-1.5)Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs(6,5) 0-22-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2575(-1.5)Lethbridge Hurricanes - Everett Silvertips(6,5) 0-23-4
2576(+1.5)Prince Albert Raiders - Regina Pats(7,5) 0-01-1
2577(-1.5)Swift Current Broncos - Vancouver Giants(7,5) 0-01-0
2578(-1.5)Medicine Hat Tigers - Saskatoon Blades(7,5) 1-15-2
2579(-1.5)Prince George Cougars - Kamloops Blazers(6,5) 1-11-4
2580(-1.5)Kelowna Rockets - Calgary Hitmen(6,5) 1-13-4
2583(+1.5)Spokane Chiefs - Victoria Royals(6,5) 4-28-6

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4071(-1.5)Columbus Blue Jackets - New York Rangers(5,5) 0-13-1
4072(+1.5)New Jersey Devils - Washington Capitals(5,5) 0-12-5
4075(-1.5)Calgary Flames - Ottawa Senators(5,5) 0-10-6
4076(+1.5)Colorado Avalanche - Anaheim Ducks(5,5) 1-03-1
4078(-1.5)Vegas Golden Knights - Detroit Red Wings(5,5) 0-13-6

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2240(-1.5)Adler Mannheim - Iserlohn Roosters(5,5) 1-12-5
2241(-1.5)Bremerhaven Pinguins - Augsburger Panthers(5,5) 2-03-4
2242(-1.5)Erc Ingolstadt - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 3-03-0
2253(-1.5)Kolner Haie - Deg Metro Stars(5,5) 2-02-2
2277(+1.5)Straubing Tigers - Ehc Munchen(5,5) 1-22-5
2280(-1.5)Thomas Sabo Ice Tigers - Krefeld Pinguine(5,5) 1-03-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6269(-1.5)Bad Nauheim - Crimmitschau(5,5) 1-16-1
6270(-1.5)Bietigheim Steelers - Bayreuth Tigers(5,5) 0-02-0
6271(-1.5)Dresdner Eislowen - Revensburg Towerstars(5,5) 0-02-5
6272(-1.5)Kassel Huskies - Wolfe Freiburg(5,5) 0-06-1
6273(-1.5)Lausitzer Fuchse - Riessersee(5,5) 0-22-5
6274(-1.5)Lowen Frankfurt - Esv Kaufbeuren(5,5) 1-14-4
6275(-1.5)Heilbronner Falken - Bad Tolz(5,5) 2-13-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8925(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan(5,5) 1-06-2
8926(-1.5)Severstal Cherepovets - Dinamo Riga(5,5) 0-03-1
8927(-1.5)Torpedo Nn - Spartak Moscow(4,5) 1-01-0
8928(-1.5)Dinamo Minsk - Neftekhimik(4,5) 1-13-1
8929(-1.5)Dynamo Moscow - Sochi(5,5) 1-03-3
8930(-1.5)Ska St Petersburg - Salavat Ufa(5,5) 1-14-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4559(-1.5)Ermak Angarsk - Zvezda Chekhov(5,5) 1-23-6
4560(+1.5)Sokol Krasnoyarsk - Khimik Voskresensk(5,5) 1-04-0
4561(+1.5)Gornyak Uchaly - Hk Sarov(5,5) 1-03-1
4562(-1.5)Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza(5,5) 1-02-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4566(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Taifun U20(5,5) 1-34-3
4572(-1.5)Ska 1946 U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 2-02-0

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2301(+1.5)Liptovsky Mikulas - Kosice(5,5) 0-15-3
2302(-1.5)Trencin - Poprad(5,5) 0-02-2
2314(-1.5)Zvolen - Nitra(5,5) 0-03-3
2318(-1.5)Nove Zamky - Hc 07 Detva(5,5) 2-03-1

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2372(-1.5)Vaxjo - Karlskrona Hk(5,5) 1-05-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4550(-1.5)Aik - Bofors(5,5) 1-14-7
4553(-1.5)Almtuna Is - Bjorkloven(5,5) 2-13-3
4554(+1.5)Hc Vita Hasten - Modo(5,5) 1-23-2
4555(-1.5)Ik Pantern - Trojaljungby(5,5) 0-12-3
4556(+1.5)Sodertalje - Oskarshamn(5,5) 0-01-1
4557(-1.5)Timra - Vastervik(5,5) 0-01-0
4558(+1.5)Tingsryd - Leksand(5,5) 1-16-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6427(+1.5)Ambri - Lausanne(5,5) 2-12-1
6428(-1.5)Bern - Zsc Lions(5,5) 0-13-3
6429(-1.5)Fr. Gotteron - Lugano(5,5) 0-11-4
6430(-1.5)Kloten - Servette(5,5) 0-11-2
6431(-1.5)Zug - Biel(5,5) 0-02-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4514(-1.5)Visp - Olten(5,5) 1-11-2
4516(+1.5)Ajoie - Langenthal(5,5) 0-03-1
4517(+1.5)Ehc Winterthur - Thurgau(5,5) 0-23-3
4518(+1.5)Gck Lions - Rapperswil(5,5) 0-10-7
4519(-1.5)Hc Biasca - Hockey Academy Zug(5,5) 1-22-5

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4069(-4.5)R.Nadal - M.Cilic(21,5) 14-117-57-62-0
7143(+3.5)V.Troicki - J.Del Potro(22,5) 11-166-41-61-2
7145(+4.5)R.Gasquet - R.Federer(20,5) 9-135-74-60-2

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4070H.Kontinen/J.Peers - J.Murray/B.Soares 20-167-63-62-1
5563Rojer J-J/H.Tecau - L.Kubot/M.Melo 16-206-43-61-2
7225O.Marach/M.Pavic - Rojer J-J/H.Tecau 10-136-74-60-2
7240S.Gonzalez/J.Peralta - L.Kubot/M.Melo 10-136-74-60-2

CHALLENGER BUENOS AIRESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8777H.Zeballos - R.Olivo 12-36-26-12-0

CHALLENGER BUENOS AIRES 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1542G.Elias - F.Delbonis 13-67-56-12-0
2717M.Linzer - R.Olivo 4-122-62-60-2
7833F.Coria - N.Kicker 14-177-53-61-2
7834G.Melzer - J.Domingues 12-46-36-12-0

CHALLENGER BUENOS AIRES 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1554A.Behar/F.De Paula - F.Coria/T.Lipovsek Puches 13-86-27-62-0

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1555C.Oconnell - B.Fratangelo 18-177-65-72-1
1556M.Mcdonald - T.Sandgren 13-87-66-22-0
1557M.Marterer - S.Fanselow 13-96-47-52-0
1558B.Klahn - N.Milojevic 16-134-66-32-1

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5856B.Fratangelo/S.Groth - B.Klein/J.Salisbury 21-174-66-22-1
5857J.Chaplin/T.Sandgren - L.Bambridge/D.Ohare 16-173-66-11-2
5858N.Skupski/Smith J-P - M.Libietis/M.Mcdonald 11-146-75-70-2

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098M.Donati - A.Seppi 14-127-67-62-0
3514O.Otte - L.Sonego 5-121-64-60-2
7843V.Galovic - T.Puetz 13-184-67-61-2
7903P.Herbert - M.Sieber 16-157-63-62-1

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1636S.Clayton/J.Omara - J.Jahn/E.Leshem 24-256-77-51-2
7836S.Arends/A.Sancic - A.Satschko/Weissborn T-S 21-145-76-42-1

CHALLENGER TASHKENT TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5649G.Garcia-Lopez - K.Majchrzak 13-76-17-62-0
7838D.Istomin - G.Garcia-Lopez 10-136-74-60-2

CHALLENGER TASHKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7842Y.Bhambri/D.Sharan - H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski 6-124-62-60-2

WTA HONG KONGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113(-2.5)A.Pavlyuchenkova - N.Osaka(21,5) 12-66-36-32-0
5625(+2.5)J.Brady - D.Gavrilova(21,5) 5-130-65-70-2
7243(+6.5)L.Cabrera - D.Gavrilova(18,5) 11-151-66-31-2
7245(-2.5)Q.Wang - S.Stosur(21,5) 13-77-56-22-0

WTA HONG KONG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1207M.Adamczak/K.Chang - D.Krawczyk/G.Olmos 20-136-44-62-1
7241Chan H-C/Chan Y-J - E.Hozumi/M.Kato 22-106-16-72-1

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3785(-3.5)B.Bencic - M.Buzarnescu(20,5) 17-184-67-51-2
7814(-1.5)J.Larsson - V.Golubic(21,5) 4-123-61-60-2
7821(+3.5)T.Maria - B.Strycova(21,5) 4-121-63-60-2
9001(-1.5)M.Rybarikova - S.Cirstea(21,5) 17-105-76-22-1

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2659N.Dzalamidze/X.Knoll - N.Kichenok/Rodionova An 12-56-36-22-0

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4740(-5.5)S.Peng - S.Sorribes Tormo(19,5) 12-16-06-12-0
5647(+2.5)S.Errani - A.Sabalenka(21,5) 4-121-63-60-2
5648(-4.5)M.Sharapova - S.Peng(20,5) 12-46-36-12-0

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7247I.Begu/S.Errani - A.Sabalenka/Y.Xu 13-76-17-62-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7677(-2.5)Alpha Hard - Bregenz(53,5) 32-22
7678(+1.5)Ferlach - Graz(54,5) 27-27

ČEŠKO-SLOVAČKA INTERLIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4150Hc Britterm Veseli Nad Moravou - Zora Olomouc 32-28

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7682(-1.5)Tonder - Nordsjaelland(50,5) 22-25

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7690(-2.5)Randers - Tvis Holstebro(48,5) 23-24

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7692Otterup - Ajax Kobenhavn 15-16
7693Skive - Hoj Elitehandbold 26-22

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4083Sonderjyske - Lyngby 27-21
4084Skanderborg - Bjerringbro Fh 31-17

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7694(-10.5)Hifk - Hik(59,5) 34-19

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7722Chambray Touraine - Nantes Loire Atlantique Hb(49,5) 18-21

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4133Aek Athens - Olympiakos-Omilos Xyni 19-20

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7789(+3.5)Gyongyosi - Balatonfuredi(49,5) 24-31
7790(-1.5)Oroshazi - Cegledi Kkse(49,5) 22-18
7791(-6.5)Tatabana - Dabas(51,5) 32-18

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7741(-2.5)Bad Schwartau - Eisenach(50,5) 22-17
7742(-1.5)Tusem Essen - Eintracht Hildesheim(53,5) 30-30

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7788(-4.5)Csm Calarasi - Csm Fagaras(52,5) 26-22

SLOVENIJA 1. LIGA ZA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
4294Rd Slovan - Krka 24-30
4295Trimo Trebnje - Branik Maribor 28-22

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4716Clinicas Rincon Malaga - Aula Valladolid 24-25

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4687(+7.5)Onnereds Hk - Ik Savehof(51,5) 20-24
4688(+6.5)Team Eslov - H65 Hoor(48,5) 28-42

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7939Nice - Toulouse 1-02-03-0
7940Tourcoing - Tours 0-10-20-3
7941Nantes - Chaumont 52 0-10-21-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5387Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Incheon Korean Air Jumbos 0-11-13-1

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1896Kielce - Czarni Radom 1-01-13-2

RUSIJA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5404Dinamo Moscow - Zenit St Petersburg 0-11-11-3
5405Kuzbass Kemerovo - Nova Novokuybyishevsk 0-11-13-2
5406Fakel Novyi Urengoy - Dinamo-Lo 1-02-03-1
5420Ural Ufa - Fk Yenisey Krasnoyarsk 0-11-13-1

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1252(-4.0)Ulster - London Wasps 19-9

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5427(-10.0)Blue Bulls - Pumas 52-32

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4436(-14.00)As Beziers Herault - Us Carcassonne 27-10
4437(-7.0)Narbonne - Soyaux Angouleme 29-25
4438(-2.00)Rc Massy - Mont De Marsan 12-6
4439(-5.0)Rugby Club Vannes - Montauban 12-19
4440(+5.0)Uson Nevers - Grenoble 17-16

NATIONAL RUGBY CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4443(+13.0)Western Sydney Rams - Queensland Country 31-57
4446(+10.0)N. S. W. Country Eagles - Perth Spirit 15-10

UNION CHALLENGE KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
7906(+6.0)Enisey - Stm Krasnojarsk - Begles Bordeaux 17-57
7907(-2.0)Agen - Zebre 45-10
7908(-6.0)Cardiff Blues - Lyon Olympique 29-19
7909(-9.0)Sale Sharks - Toulouse 20-20

UNION NPC KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2476(-1.0)Bay Of Plenty - Waikato 36-32
2477(-26.0)Otago - Southland 43-19
2478(+4.0)Manukau - Tasman 52-30

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
8778(-1.5)Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles(5,5) 10-0
8783(-1.5)Hanshin - Yokohama Dena Baystars(6,5) 2-0

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
7913(-1.5)Houston Astros - New York Yankees(8,5) 2-1

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7914Mnk Novo Vrijeme Makarska - Mnk Vrgorac 2-3
7932Mnk Skripta Osijek - Mnk Square 3-2
7933Uspinjaca Zagreb - Mnk Potpican 98 7-2

UEFA KUPFUTSAL

Br. Susret Kraj
1695Leo Futsal Club - Garges Djibson 4-4
1700Nacional Zagreb - Fc Liburn 8-4
1706Knooppunt Amsterdam - Rekord Bielsko Biala 3-1
1707Georgians Tbilisi - Slov-Matic Fofo Bratislava 0-7

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1315171821242526293234374047515254596365
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2327293841
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 116232527
arrow CO Connecticut 6/44 4716262737
arrow DA Multi-Daily A 6/99 22227353959
arrow DB Multi-Daily B 6/99 22052656888
arrow DC Multi-Daily C 6/99 213550526588
arrow EM Euro Millions 5/50 2329374550
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 147810121821243642454753585962666970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3791416242530323538414447505154566162
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 812131518
arrow FK Finska Keno D 20/70 25101213171921252936414448495052596164
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2681315202332333537384042435153596466
arrow FT Finska Keno T 20/70 4681113141820223437485356576264676869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 29162131333536384142434547535457596162
arrow LD Latvija Keno D 20/62 29131719242629323540414245484953545859
arrow LE Latvija Keno E 20/62 519212325293435373840414344455355575861
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1391516171820273135383940444751596061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 210193337
arrow NP New York Pick 10 20/80 410111324373941424344535456606768717274
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 167816222734404648505456575964687678
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1291011151826303143444748495759606366
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 38111522
arrow SB Španjolska Bono 6/49 12582237
arrow TK Tennessee Cash 5/35 25192227
arrow UM SAD Mega Millions 5/75 27182631
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 234617
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 17101920223537414647495152535560667580