Subota 14.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8260Istra 1961 - Rijeka domaći-1-01-0
8261Crystal Palace - Chelsea supergol --2-12-1
8262Getafe - Real Madrid supergol gosti-0-11-2
8263Juventus - Lazio supergol domaći-1-01-2
8264Watford - Arsenal supergol gosti-0-12-1
8342Feyenoord - Fc Zwolle --0-00-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4748Usm El Harrach - Mc Oran gosti230-12-3

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1177Colon - Ca Temperley domaći301-02-0
1178Rosario - Argentinos Jrs gosti300-11-3
1179Estudiantes - Banfield gosti380-11-1
1180Velez Sarsfield - Newells domaći331-01-0
1181Racing Club - Tigre domaći800-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3838Agropecuario Argentino - Ferro Carril Oeste domaći271-02-0
3841Deportivo Riestra - Quilmes gosti790-00-1
3842Instituto Cordoba - Aldosivi domaći630-01-1
3843Cd Santamarina Tandil - Atletico De Rafaela domaći580-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1708Almirante Brown - Estudiantes Ba domaći321-02-0
1713Ca Colegiales - Talleres De Remedios De Escalada --0-00-0
1714Atletico Atlanta - Barracas Central domaći111-12-2
1719Comunicaciones - Sacachispas Fc domaći401-01-0
8084Deportivo Espanol - Tristan Suarez gosti670-00-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3852Gandzasar Kapan - Banants domaći600-02-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7725Melbourne Victory - Melbourne City gosti450-11-2
7726Newcastle Jets - Perth Glory gosti81-12-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8326Lask - Salzburg domaći11-11-3
8327Altach - Admira Wacker gosti430-12-2
8328Rapid Vienna - St Polten domaći411-01-0
8329Wolfsberger Ac - Mattersburg domaći271-02-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3475Sturm Graz Ii - Union Gurten gosti880-00-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3886Fc Stadlau - Fc Mannsdorf gosti150-21-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3526Fc Hard - Dornbirn domaći670-01-1
3527Pinzgau Saalfelden - Worgl domaći111-12-1
3529Schwaz - Fc Alberschwende domaći83-04-0
3530Wals-Grunau - Hohenems gosti50-11-3
3531Kitzbuhel - Seekirchen domaći201-11-2

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8105Zira Fk - Ganca domaći470-03-0
8107Sumgayit - Gabala gosti290-10-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5245Charleroi - Eupen domaći321-12-2
5246Genk - Royal Excel Mouscron gosti420-11-1
5247Lokeren - St Truiden gosti470-01-1
5248Gent - Waasland domaći690-02-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3411Cercle Brugge - Roeselare gosti320-11-1

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4099Dessel Sport - Hamme domaći-0-03-0
4110Asv Geel - Lommel domaći-0-03-0
4112Dender - Ksv Oudenaarde --0-02-2
4120Ksk Heist - Berchem Sport --0-02-2
4121Patro Eisden - Chatelet Sc --0-03-3
4122Deinze - Oosterzonen gosti-0-00-1
4128Virton - Seraing United --1-11-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8092Isloch - Fc Krumkachi domaći271-01-1
8093Shakhtar Soligorsk - Dinamo Minsk gosti450-10-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4780San Jose Oruro - Nacional Potosi domaći760-01-0
4781Blooming - Club Petrolero domaći900-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6989Fk Krupa - Siroki Brijeg domaći161-21-2
6993Radnik Bijeljina - Nk Vitez domaći92-02-0
6994Zrinjski Mostar - Borac Banja Luka --0-00-0
6997Sloboda Tuzla - Fk Sarajevo gosti190-11-3

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8060Vasco Da Gama - Botafogo domaći690-01-0
8061Sao Paulo Sp - Atletico Pr gosti500-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7518Abc - Boa domaći890-01-0
7519America Mineiro - Luverdense Mt domaći82-12-1
7520Figueirense - Santa Cruz Pe domaći292-02-1
7521Nautico Pe - Guarani Sp domaći121-02-0
7522Oeste Sp - Ceara gosti780-00-1
7523Vila Nova - Goias --0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2196Fortaleza - Csa Al gosti400-11-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1383Slavia Sofia - Dunav Ruse domaći122-03-0
1384Cherno More Varna - Ludogorets gosti70-10-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2304Brno - Slovacko domaći470-02-1
2307Mlada Boleslav - Fk Teplice domaći161-12-2
2309Sigma Olomouc - Jablonec --0-00-0
2310Slovan Liberec - Dukla Prague domaći251-03-0
2311Zlin - Vysocina Jihlava gosti130-12-1
2312Mfk Karvina - Slavia Prague gosti190-10-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7752Pardubice - Vlasim domaći82-02-0
7753Fk Mas Taborsko - Trinec domaći730-01-0
7754Fotbal F M - Hradec Kralove --0-00-0
7755Sfc Opava - Slovan Varnsdorf gosti141-23-3

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4405Chrudim - Sk Viktorie Jirny --0-00-0
4406Loko Vltavin - Benesov domaći810-02-0
4410Fk Litomericko - Sokol Brozany gosti280-11-1
4411Kraluv Dvur - Sk Benatky Nad Jizerou domaći470-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7138Deportes Temuco - San Luis De Quillota domaći161-01-1
7139Palestino - Union Espanola domaći182-04-0
7148Antofagasta - Universidad De Chile gosti120-10-2
7149Universidad Catolica - Municipal Iquique domaći301-02-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4755Deportes Copiapo - Union San Felipe domaći171-11-2
4758Deportes Magallanes - Cobresal gosti410-11-2
4759Union La Calera - Cdsc Iberia gosti351-13-3
4760Puerto Montt - San Marcos De Arica domaći580-01-0
4761Rangers De Talca - Deportes Valdivia domaći31-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8497Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol gosti170-01-1
8498Aris Limassol - Aek Larnaca gosti30-40-5

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2458Mladost Podgorica - Rudar Pljevlja gosti351-11-1
2460Ofk Petrovac - Grbalj Radanovici domaći252-22-3
2496Sutjeska Niksic - Kom Podgorica domaći342-04-0
2510Zeta Golubovci - Decic Tuzi domaći301-01-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5293Fc Nordsjaelland - Randers Fc domaći351-13-2

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6902Bronshoj - Hvidovre gosti-0-21-5
6903Frem - Skovshoved --2-15-1
6907Hillerod - Ab Copenhagen --0-02-1

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6910Hik Hellerup - Greve gosti11-34-4
6911Dalum - Bk Marienlyst gosti330-11-1
6912Middelfart - Avarta domaći261-02-0
6913Naesby - Kolding --0-00-0

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6919Lyseng - Ringkobing domaći83-03-0
6920Vsk Arhus - Jammerbugt Fc gosti900-00-1
6921Kjellerup - Sydvest domaći192-04-0
6922Odder - Aarhus Fremad domaći800-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8071Delfin Sc - El Nacional gosti201-12-1
8072Fuerza Amarilla S.C. - Guayaquil City Fc - - v-vv-v

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1058Ad Chalatenango - Sonsonate Fc domaći401-01-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2257Liverpool - Manchester Utd --0-00-0
2273Burnley - West Ham gosti190-11-1
2274Crystal Palace - Chelsea supergol domaći112-12-1
2275Manchester City - Stoke supergol domaći173-17-2
2276Swansea - Huddersfield domaći421-02-0
2281Tottenham - Bournemouth supergol domaći470-01-0
2286Watford - Arsenal supergol gosti390-12-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4853Barnsley - Middlesbrough domaći22-12-2
4862Bolton - Sheffield Wednesday domaći101-02-1
4863Brentford - Millwall domaći470-01-0
4872Fulham - Preston gosti180-22-2
4873Leeds - Reading gosti840-00-1
4874Norwich - Hull gosti290-11-1
4875Sheffield United - Ipswich domaći490-01-0
4876Sunderland - Qpr gosti370-11-1
4877Wolves - Aston Villa domaći550-02-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7920Bristol Rovers - Oxford United gosti820-00-1
7921Bury - Bradford gosti82-13-1
7922Charlton - Doncaster domaći91-01-0
7923Fleetwood - Rochdale domaći251-02-2
7924Northampton - Afc Wimbledon gosti610-00-1
7925Oldham - Blackburn domaći900-01-0
7926Peterborough - Gillingham gosti350-10-1
7927Plymouth - Shrewsbury domaći580-01-1
7928Portsmouth - Milton Keynes Dons domaći132-02-0
7929Rotherham - Scunthorpe domaći371-02-0
7930Walsall - Blackpool domaći181-01-1
7931Wigan - Southend domaći81-03-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1196Accrington Stanley - Coventry domaći141-01-0
1197Chesterfield - Morecambe gosti170-10-2
1198Colchester - Carlisle gosti580-00-1
1199Forest Green - Newport County gosti140-20-4
1226Grimsby - Crawley Town --0-00-0
1251Lincoln City - Cambridge United --0-00-0
1258Luton - Stevenage domaći33-17-1
1259Mansfield - Swindon gosti40-21-3
1260Notts County - Barnet domaći161-02-1
1261Port Vale - Cheltenham domaći261-03-1
1263Wycombe - Exeter --0-00-0
1264Yeovil - Crewe domaći151-02-0

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6054Maidstone United - Enfield --0-02-2
6086Margate - Leatherhead --0-01-2
6104Nantwich Town - Kettering gosti440-11-1
6105Oxford City - Bognor Regis Town domaći-0-01-0
6106Scarborough Athletic - Hyde United gosti-0-00-2
6107Slough Town - Folkestone Invicta domaći41-01-0
6109South Shields - Hartlepool domaći261-01-2
6114Stourbridge - Macclesfield gosti-0-00-5
8592St Albans - Boreham Wood gosti130-21-3
8593Aldershot - Torquay domaći-0-01-0
8594Bath City - Chelmsford City --0-00-0
8606Brackley Town - Billericay Town domaći21-03-3
8612Burgess Hill Town - Dartford gosti-0-00-1
8613Buxton - Gateshead gosti280-21-2
8614Chorley - Boston Utd --0-00-0
8615Dagenham & Redbridge - Leyton Orient --0-00-0
8616Dover Athletic - Bromley --0-00-0
8617East Thurrock - Ebbsfleet United --0-00-0
8618Eastleigh - Hereford --0-01-2
8619Fylde - Wrexham domaći371-01-0
8620Guiseley - Shildon domaći530-06-0
8621Halifax - Tranmere --0-01-3
8622Hampton & Richmond - Truro City gosti600-00-2
8623Haringey Borough - Heybridge Swifts gosti140-12-4
8624Harrogate Town - Gainsborough domaći341-01-2
8625Kidderminster - Chester domaći190-02-0
8626Maidenhead United - Havant & Waterlooville domaći231-02-1
8627Paulton Rovers - Sutton United gosti101-12-3
8628Solihull Moors - Ossett Town domaći201-11-1
8629Telford - Fc United Of Manchester --0-03-1
8630Woking - Concord Rangers gosti350-11-1

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3544Brightlingsea Regent - Tooting Mitcham United gosti30-10-3
3545Dorking Wanderers - Leiston gosti620-00-2
3546Harlow Town - Harrow Borough gosti380-12-1
3547Hendon - Tonbridge gosti520-02-1
3548Lowestoft Town - Kingstonian domaći451-02-1
3549Staines - Dulwich Hamlet domaći470-01-1
3550Wingate & Finchley - Merstham gosti40-23-2
3552Worthing - Metropolitan Police gosti71-13-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8379Chippenham - Wealdstone --0-00-0
8400Eastbourne Borough - Hemel Hampstead Town gosti70-20-2
8401Weston Super Mare - Welling gosti230-20-2
8402Whitehawk - Hungerford Town gosti60-30-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8416Leamington - York gosti90-12-2
8417Nuneaton - Darlington domaći71-02-1
8418Spennymoor - Curzon Ashton domaći172-02-4
8419Stockport - Blyth Spartans domaći301-11-3

ENGLESKA NORTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3553Barwell - Warrington gosti750-00-1
3554Grantham - Stalybridge --0-00-0
3555Hednesford - Workington gosti250-11-1
3556Lancaster - Farsley Celtic domaći381-01-1
3557Marine - Matlock Town domaći161-11-2
3567Mickleover Sports - Rushall Olympic domaći111-11-1
3572Stafford Rangers - Ashton United domaći811-01-0
3576Sutton Coldfield - Whitby Town domaći141-01-1
3577Witton Albion - Coalville Town domaći32-15-2

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3585Bishops Stortford - Basingstoke domaći241-02-0
3590Dorchester - Chesham United gosti160-11-1
3600Farnborough - Hitchin gosti222-14-1
3601Kings Lynn - Kings Langley domaći52-13-2
3602Merthyr Town - Gosport Borough domaći13-05-0
3603Redditch - St Ives Town domaći72-04-0
3604Royston Town - Frome Town domaći161-03-0
3605St Neots Town - Weymouth gosti50-11-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4711Sillamae Kalev - Jalgpallikool Tammeka domaći191-11-2
4713Viljandi Tulevik - Trans Narva gosti30-10-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6737Fci Tallinn U21 - Maardu Esteve gosti60-20-3
6738Tallinna Kalev - Tartu Fc Santos domaći540-02-0

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7675Engleska U17 - Iraq U17 domaći111-04-0
7676Meksiko U17 - Chile U17 --0-00-0

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1830Loyola Meralco Sparks - Stallion Fc --0-00-0
1831Ceres-Negros Fc - Kaya Fc gosti32-13-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7082Eif - Grifk domaći401-03-3
7084Fc Haka - Kpv domaći51-11-1
7087Jaro - Ac Oulu gosti50-11-3
7102Ops - Honka gosti40-40-a
7103Tps - Gnistan domaći202-13-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2320Dijon - Paris St Germain supergol gosti700-01-2
2321Caen - Angers Sco gosti490-00-2
2322Guingamp - Rennes domaći570-02-0
2323Lille - Troyes gosti31-12-2
2324St Etienne - Metz gosti200-13-1
2335Toulouse - Amiens domaći401-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7476Clermont Foot - Le Havre domaći271-03-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6973Stade Lavallois - Gs Consolat Marseille domaći111-01-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1560Pas Giannina - Platanias gosti73-13-1
1561Atromitos Athens - Asteras Tripolis domaći281-01-0
1562Panionios - Olympiakos Piraeus domaći31-33-4

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5120Panionios U20 - Olympiacos U20 domaći451-02-0
5121Atromitos Athinon U20 - Asteras Tripolis U20 domaći91-12-1
5122Skoda Xanthi U20 - Aek Athens U20 gosti350-20-2
5123Panathinaikos U20 - Larissa U20 gosti610-01-1
5124Paok U20 - Lamia 1964 U20 domaći451-03-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5106Real Cd Espana - Lobos Upnfm gosti321-12-3

HONG KONG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1081Hong Kong Rangers - R&F Fc - - v-vv-v
2604Kitchee - Wofoo Tai Po gosti220-12-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7916Istra 1961 - Rijeka domaći171-01-0
7917Dinamo Zagreb - Nk Osijek gosti170-11-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2117Kustosija - Hnk Hajduk Ii domaći321-01-0
2167Nk Dugopolje - Hrvatski Dragovoljac domaći151-01-0
2168Nk Sesvete - Solin gosti900-00-1
2169Nk Varazdin - Nk Novigrad --0-00-0
2172Sibenik - Lucko --0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7124Perseru Serui - Sriwijaya domaći182-12-3
7125Jakarta - Gresik United domaći421-05-0
7126Arema Cronus - Ps Tni domaći620-01-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7057Limerick - Drogheda domaći490-01-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2141Juventus - Lazio supergol domaći231-01-2
2158Roma - Napoli supergol gosti200-10-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1270Ascoli - Venezia supergol gosti150-13-3
1271Brescia - Novara supergol gosti690-00-1
1272Carpi - Cesena supergol domaći32-02-1
1274Cittadella - Cremonese supergol gosti480-01-2
1275Frosinone - Palermo supergol --0-00-0
1276Parma - Pescara supergol gosti850-00-1
1277Pro Vercelli - Bari supergol domaći301-02-2
1286Ternana - Spezia supergol gosti12-24-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6281Juventus Mladi - Torino Youth gosti680-00-2
8231Milan U19 - Genoa Youth domaći152-12-1
8232Verona Youth - Atalanta Youth domaći281-12-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7380Teramo - Padova gosti241-12-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7504Lecce - Akragas --0-00-0
7505Paganese - Virtus Francavilla gosti450-12-2
7515Sicula Leonzio - Juve Stabia --0-00-0
7569Bisceglie - Rende --0-00-0
7570Fondi - Trapani domaći421-01-0
7581Reggina - Andria domaći431-02-0
7584Casertana - Monopoli gosti610-00-3
7585Catanzaro - Matera gosti310-10-2
7587Siracusa - Catania gosti630-00-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8152Maccabi Pet Tikva - Maccabi Haifa domaći141-02-2
8171Hapoel Haifa - Hapoel Akko domaći42-04-0
8172Ashdod - Hapoel Ashkelon domaći321-01-1
8173Hap Raanana - Hapoel Beer Sheva domaći580-01-3

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7860Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe gosti41-11-1
7861Kofu - Fc Tokyo domaći231-01-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7897Fc Gifu - Tokushima Vortis gosti470-00-2
7898V-Varen Nagasaki - Renofa Yamaguchi gosti640-02-1
7899Nagoya Grampus - Shonan Bellmare domaći41-23-2
7900Ehime Fc - Kamatamare Sanuki gosti240-12-1
7901Machida Zelvia - Kanazawa gosti51-11-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2770Kataller Toyama - Fujieda Myfc gosti430-14-2
3410Gamba Osaka U23 - Fukushima United domaći301-01-2
3460Giravanz Kitakyushu - Kagoshima United gosti660-00-4

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2511Al Hussein Irbid - Shabab Al Ordun --0-00-0
2513Al Ahli Jordan - Al Yarmouk domaći101-03-1
2514Al Faisaly - That Ras gosti61-11-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3693Jeonbuk Motors - Seoul --0-00-0
3694Jeonnam Dragons - Gwangju Fc gosti271-12-4
3695Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai domaći211-02-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3743Al Gharrafa - Al Khor domaći211-03-0
3744Al-Sailiya Sc - Al Kharaityat Sc gosti371-12-1
3785Umm Salal - Al Arabi domaći72-04-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1730Liaoning Whowin - Shanghai Sipg domaći32-33-3
1731Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai gosti500-02-3
1732Hebei China Fortune - Jiangsu Sainty domaći402-03-2
1785Tianjin Quanjian - Shandong Luneng --0-00-0

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4786Beijing Konggu - Meizhou Hakka Fc domaći41-01-0
4787Qingdao Hainiu - Yunnan Lijiang domaći143-16-1
6949Shenzhen Honzuan - Nei Mongul Zhongyou F.C. gosti10-10-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8350Boyaca Patriotas - Jaguares D. Cordoba gosti192-12-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8362Valledupar Fc - U. M. Santa Marta gosti121-11-3

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8124Deportiva Alajuelense - Carmelita gosti141-21-3

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4083Al Qadsia - Al Nasr domaći341-01-1
4084Al Salmiyah - Kazma --0-00-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3686Spartaks - Fk Jelgava gosti190-10-1
3687Rigas Skola - Fk Liepaja gosti530-01-2
3688Fs Metta Lu - Riga Fc gosti170-20-2

LATVIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6257Fc Daugava 2 - Jdfs Alberts domaći182-03-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7937Utenis Utena - Lietava Jonava gosti320-21-2
7938Spyris Kaunas - Suduva gosti150-21-5

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6463Akademija Pandev - Kf Shkupi Skopje domaći580-02-0
6464Pelister Bitola - Pobeda domaći342-02-1
6465Renova - Rabotnicki Skopje domaći51-03-1
6466Skopje - Sileks Kratovo domaći161-01-1
6467Vardar Skopje - Skendija Tetovo gosti260-14-2

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1110Mosta - St Andrews domaći690-01-0
1111Floriana - Balzan Youths gosti540-01-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7619Balmazujvaros - Videoton gosti111-11-1
7620Diosgyor - Vasas domaći141-05-0
7622Mezokovesd-Zsory - Debreceni gosti280-10-2
7629Szombathelyi Haladas - Honved gosti450-11-2
7632Ujpest - Paksi Se --0-00-0
7704Puskas Akademia - Ferencvaros gosti390-11-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1326Cruz Azul - America Mexico gosti190-21-3
1327Monterrey - Pachuca domaći231-02-0
1328Leon - Tigres domaći830-01-0
1329Necaxa - Unam Pumas --0-00-0
1332Chivas - Morelia gosti510-01-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4377Zacatepec - Min. De Zacatecas domaći282-02-2
4378Club Celaya - Potros Uaem --0-00-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4490Fc Milsami - Zimbru Chisinau domaći740-01-0
4491Fc Speranta - Dacia Chisinau --0-00-0
4492Olimpia Balti - Fc Spicul Chiscareni domaći500-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2439Ajax - Sparta Rotterdam domaći391-04-0
2440Roda - Nac Breda domaći900-01-0
2441Feyenoord - Fc Zwolle --0-00-0
2443Utrecht - Heerenveen gosti232-13-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6100Floya - Skedsmo --0-03-3
6163Kolstad - Steinkjer gosti220-24-2
6164Lorenskog - Senja domaći341-04-2
6169Mo Il - Junkeren gosti43-35-4
6170Rosenborg 2 - Verdal gosti40-21-2
6171Skjetten - Funnefoss-Vormsund gosti-0-00-3
6172Sortland Il - Mjolner --0-03-1
6173Stordals-Blink - Mosjoen domaći73-16-1
6174Strindheim - Orkla domaći201-02-2
6175Sverresborg - Tillerbyen Fk domaći342-13-5
6176Traeff - Molde 2 domaći341-15-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2668Tromso - Rosenborg gosti50-10-3
2669Stromsgodset - Odd Bk domaći740-01-0

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6799Klepp - Medkila domaći31-02-0
6800Valerenga - Trondheims-Orn domaći162-12-2
6801Arna-Bjornar - Roa gosti320-20-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4414Bryne - Fram Larvik --1-12-2
4415Fana - Egersund gosti-0-00-1
4416Finnsnes - Brumunddal domaći-1-02-2
4417Follo - Kfum Oslo gosti-0-13-2
4418Grorud - Asker gosti-0-23-2
4419Ham Kam - Nybergsund --3-14-2
4420Hodd - Honefoss domaći-1-01-0
4450Kjelsas - Valerenga 2 domaći-1-01-0
4472Raufoss - Alta --0-00-0
4473Skeid - Baerum --3-25-3
4476Vidar - Nardo --1-13-1
8852Notodden - Vindbjart domaći161-02-0

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117(-7.5)Wellington - Auckland(142,5) gosti201-13-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2354Bayern Munich - Freiburg supergol domaći72-05-0
2442Hannover - Eintracht Frankfurt gosti101-11-2
2449Hertha Berlin - Schalke gosti540-00-2
2450Hoffenheim - Augsburg domaći520-02-2
2451Mainz - Hamburg domaći21-13-2
2452Borussia Dortmund - Rb Leipzig supergol domaći41-22-3

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8586Arminia Bielefeld - Fortuna Dusseldorf gosti350-10-2
8595Bochum - Sandhausen domaći121-02-0
8596Dynamo Dresden - Ingolstadt gosti131-22-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8604Aalen - Zwickau gosti440-12-2
8605Chemnitzer - Sportfreunde Lotte domaći261-13-1
8607Cz Jena - Hansa Rostock domaći850-01-0
8608Karlsruher - Wurzburger Kickers domaći341-02-0
8609Paderborn - Werder Bremen Am domaći105-07-1
8610Unterhaching - Preussen Munster domaći660-01-0
8611Wehen - Meppen gosti420-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3621Bayreuth - Buchbach gosti90-21-3
3622Eichstatt - Seligenporten --0-00-0
3623Fc Pipinsried - Illertissen gosti690-01-1
3624Schweinfurt - Ingolstadt Am gosti230-20-3
3625Unterfohring - Vfr Garching domaći11-11-5

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6116Weiche Flensburg - Vfv Hildesheim gosti450-10-1
6153Eintracht Brauschweig Ii - Jeddeloh gosti260-10-3
6199Rehden - Wolfsburg Am gosti360-10-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3634Altglienicke - Wacker Nordhausen gosti780-00-1
3635Auerbach - Hertha Berlin Am domaći271-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3648Elversberg - Stuttgart Kickers domaći73-04-1
3649Rochling Volklingen - Freiburg Am gosti600-00-1
3650Tsv Steinbach - Wormatia Worms domaći262-04-0
3653Ulm - Fsv Frankfurt gosti720-02-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3671Uerdingen - Tus Erndtebruck domaći830-01-0
3673Wattenscheid - Sc Verl gosti60-10-3
3674Wuppertaler - Fortuna Dusseldorf Am domaći192-02-0
3680Sc Wiedenbruck 2000 - Borussia Dortmund Amateurs gosti430-10-4

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2391Al-Mudhaibi - Al Salam gosti190-10-2
2392Oman Fc - Mirbat Sc domaći352-02-3
2393Al Suwaiq - Dhofar domaći391-01-0
2394Al Shabab - Muscat gosti390-12-1
2395Sohar - Fanja domaći151-01-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7196Independiente Fcb - Club Guarani Asuncion gosti420-10-1
7197Olimpia - Nacional Par domaći640-02-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7601Juan Aurich - Sport Huancayo domaći212-03-2
7602Deportivo Municipal - Sporting Cristal domaći331-03-2
7603Sport Rosario - Ayacucho Fc domaći83-03-0
7604Academia Cantolao - Alianza Lima gosti780-01-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2464Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sacz domaći291-12-2
2465Lks Nieciecza - Arka Gdynia domaći31-11-1
2466Slask Wroclaw - Wisla Krakow gosti500-00-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6925Gornik Leczna - Pogon Siedlce domaći540-01-1
6926Chrobry Glogow - Wigry Suwalki domaći132-03-3
6927Gks Tychy - Puszcza Niepolomice gosti740-01-1
6928Bielsko Biala - Katowice domaći241-11-2
6929Drutex-Bytovia - Zaglebie Sosnowiec domaći132-22-2
6937Olimpia Grudziadz - Miedz Legnica gosti710-00-1
6939Stomil Olsztyn - Odra Opole domaći301-02-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4402Cracovia Krakow - Progres Krakow domaći51-12-1
4403Korona Kielce - Wisla Krakow U19 gosti183-13-1
4404Lks Lodz U19 - Resovia domaći61-11-1
6850Garbarnia Krakow - Znicz Pruszkow gosti890-00-1
6851Legionovia Legio. - Blekitni Stargard S. gosti102-12-1
6852Rozwoj Katowice - Stalowa Wola gosti410-12-1
6901Radomiak Radom - Lks Lodz domaći530-01-1

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4451Gdu Torcatense - Maritimo gosti430-10-1
4452Vasco Da Gama - Vitoria Guimaraes gosti51-31-6
4453Cova Piedade - Anadia domaći201-01-1
4458Ac Viseu - Feirense --0-00-0
4461Sao Martinho - Braga gosti110-22-3
4468Olhanense - Benfica gosti40-10-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2649Gaz Metan Medias - Viitorul Constanta gosti210-10-1
2650Csm Studentesc Iasi - Universitatea Craiova gosti150-11-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2558Dynamo Moscow - Ska-Khabarovsk domaći181-02-0
2564Ural Ekaterinburg - Anzhi Makhachkala domaći560-02-1
2565Fk Krasnodar - Cska Moscow gosti380-10-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7480Sibir Novosibirsk - Orenburg gosti670-00-1
7481Tom Tomsk - Fakel Worenesch domaći321-01-0
7486Dinamo St Petersburg - Spartak-2 Moscow domaći401-02-2
7487Kryliya Sovetov - Rotor Volgograd gosti410-11-1
7488Olimpiets - Kuban gosti430-10-3
7489Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad domaći351-01-0
7490Tyumen - Tambov domaći720-03-1
7491Avangard Kursk - Luch Vladivostock gosti40-11-2
7492Volgar - Yenisey domaći480-01-2
7493Khimki - Zenit St Petersburg Ii domaći61-01-1

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5240Nosta Novotroitsk - Zenit Izhevsk gosti720-00-1
5352Kamaz - Anzhi Junior Zelenodolsk domaći650-01-1
5353Mordovia Saransk - Neftekhimik Nizhnekamsk --0-00-0
5562Orenburg 2 - Chelyabinsk gosti102-22-2

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6744Fc Murom - Chertanovo domaći750-02-0
6745Fk Dolgoprudny - Znamya Truda domaći23-04-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8156Krasnodar Youth - Cska Moscow Mladi gosti530-00-2
8162Rostov Youth - Rubin Kazan Youth domaći151-03-1
8168Ufa Youth - Lokomotiv Moscow Youth domaći750-02-0

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4675Indy Eleven - Miami Fc gosti40-30-3
4677New York Cosmos - Fc Edmonton --0-00-0
4678San Francisco Deltas - Puerto Rico Fc domaći72-03-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4770Rochester - New York Red Bulls Ii domaći351-12-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8566Ettifaq - Al Baten domaći121-11-3
8567Al Faisaly - Al Faiha domaći411-02-1
8585Al Shabab Ksa - Al-Ahli Jeddah gosti31-32-5

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6426Warriors Fc - Young Lions gosti630-00-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8437Ballymena - Ards domaći172-16-3
8438Carrick Rangers - Dungannon gosti390-12-1
8442Coleraine - Linfield domaći560-02-1
8443Crusaders - Glenavon gosti21-32-3
8444Glentoran - Cliftonville gosti290-10-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8531Zemplin Michalovce - Trnava gosti50-20-3
8532As Trencin - Senica domaći412-04-1
8560Slovan Bratislava - Tatran Presov gosti231-13-2
8561Sport Podbrezova - Dac 1904 gosti650-00-2
8562Ruzomberok - Zlate Moravce domaći291-11-1

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5157Dunajska Streda U19 - Ruzomberok U19 gosti500-00-1
5436Trencin U19 - Slovan Bratislava U19 gosti340-11-2
5545Spartak Trnava U19 - Tatran Presov U19 --0-00-0
5548Msk Zilina U19 - Senica U19 domaći141-02-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8518Triglav - Krsko Posavlje gosti102-13-1
8519Domzale - Nk Ankaran domaći273-06-0
8520Nd Gorica - Nk Celje domaći211-02-1
8521Aluminij - Olimpija Ljubljana domaći51-11-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Zemun - Vojvodina Novi Sad --0-00-0
1292Radniki Nis - Vozdovac gosti660-01-1
1293Cukaricki Belgrade - Javor Ivanjica --0-00-0
1298Fk Rad - Spartak Subotica gosti390-10-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7495Celtic - Dundee domaći610-01-0
7496Hamilton - Motherwell domaći151-11-2
7497Hibernian - Aberdeen gosti380-10-1
7498Partick Thistle - Kilmarnock gosti390-10-2
7499Ross County - Hearts gosti341-11-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1484Brechin - Morton gosti810-00-1
1485Dumbarton - St Mirren gosti360-10-2
1486Falkirk - Inverness Caledonian Thistle --0-00-0
1487Livingston - Dundee United domaći71-02-0
1498Queen Of The South - Dunfermline --0-00-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1499Ayr United - Airdrie United gosti290-12-2

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5182Banks Odee - Selkirk domaći680-02-0
5183Berwick - Annan Athletic domaći740-01-0
5184Buckie Thistle - Bsc Glasgow Fc domaći44-06-2
5185Civil Service Strollers - Brora Rangers gosti370-10-5
5187Cowdenbeath - East Kilbride gosti870-00-1
5188Deveronvale - Glenafton Athletic gosti870-00-2
5190Edinburgh University - Fraserburgh gosti80-20-2
5192Elgin - Edusport Academy Fc domaći81-03-1
5193Formartine Utd - East Stirling domaći152-04-0
5194Keith - Clyde gosti470-00-3
5195Montrose - Stirling University Fc domaći142-14-1
5196Nairn County - Cove Rangers gosti170-11-2
5210Peterhead - Colville Park Afc domaći145-09-0
5233Spartans - Clachnacuddin domaći43-05-0
7841Stirling Albion - Lothian Thistle domaći71-23-5

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2498Athletic Bilbao - Sevilla supergol domaći431-01-0
2504Getafe - Real Madrid supergol gosti390-11-2
2505Alaves - Real Sociedad gosti770-00-2
2507Atletico Madrid - Barcelona supergol domaći211-01-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5127Real Betis Balompie Sad - Real Sociedad domaći82-04-0
5135Fc Barcelona - Valencia Cf domaći281-02-0
5136Rayo Vallecano - Levante gosti240-10-4

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8140Cadiz - Cultural Leonesa domaći132-02-2
8142Barcelona B - Lorca Cf domaći650-01-0
8143Granada Cf - Real Oviedo domaći41-02-0
8144Tenerife - Numancia domaći101-11-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3541Real Valladolid B - Cerceda domaći221-01-0
3542Racing Ferrol - Ad Union Adarve gosti470-01-2
3543Real Madrid Castilla - Gimnastica Segoviana --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7956Cd Vitoria - Racing Santander --0-00-0
7988Sd Leioa - Izarra domaći121-01-2
7991Osasuna B - Real Sociedad B gosti50-10-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3793Atletico Saguntino - Sabadell gosti70-11-1
3794Llagostera - Elche gosti10-12-1
3795Ontinyent - Olot domaći131-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2585Halmstad - Gotenborg domaći251-01-2
2603Bk Hacken - Athletic Fc domaći251-03-0
2612Ostersunds - Orebro domaći183-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6805If Limhamn Bunkeflo - Kvarnsvedens Ik domaći860-01-0
6806Djurgardens If - Vittsjo domaći431-01-1
6810Hammarby - Kif Orebro domaći54-06-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1570Norrby - Degerfors domaći790-02-0
1571Dalkurd - Osters domaći91-01-2
1572Frej - Varberg domaći321-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3697Oskarshamn - Fk Karlskrona gosti31-23-4
3699Assyriska Bk - Angelholms domaći880-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1559Akropolis - Vasteras domaći411-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5237Assyriska Norrkoping - Huddinge gosti-0-00-2
5238Ifk Kumla Fk - Ik Sleipner gosti300-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7800Dalstorps If - Varbergs Gif Fk gosti570-01-2
7812Eskilsminne If - Tvaakers gosti230-11-2
7813Tenhults - Savedalens If domaći221-01-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2632Lausanne - Young Boys domaći401-02-1
2635Lugano - Basel gosti190-20-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8044Schaffhausen - Wohlen gosti400-12-1
8194Wil - Aarau gosti170-11-3

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7794Ratchaburi - Suphan Buri gosti23-14-1
7795Bangkok Glass - Bec Tero Sasana domaći401-04-0
7796Chiangrai - Chonburi Fc gosti411-13-1
7797Sisaket - Bangkok United domaći12-22-7
7798Osotspa - Navy Football Club domaći211-13-2
7799Ubon Umt Utd - Pattaya United domaći332-02-3

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4944Karabukspor - Kayserispor domaći770-01-0
4945Antalyaspor - Goztepe gosti81-21-3
4946Basaksehir - Alanyaspor gosti101-12-1
4948Konyaspor - Galatasaray gosti540-00-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8334Umraniyespor - Elazigspor domaći291-02-1
8335Balikesirspor - Gaziantepspor domaći132-02-0
8336Gaziantep Bb - Giresunspor domaći321-01-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3745Ajman Club - Al Ain domaći92-02-3
3746Al Nasr Dubai - Dibba Al Fujairah domaći680-03-1
3747Al-Ahli Uae - Emirates Ras Al-Khaimah domaći103-04-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3716Stal Dneprodzerzhinsk - Zorya Lugansk gosti570-00-1
3717Veres Rivne - Illichivec Mariupol domaći650-01-1

UKRAJINA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4789Chernomorets D Odessa - Dinamo D Kiev gosti321-12-3
4801Zirka-D Kropyvnytskyi - Karpaty D Lviv gosti70-12-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1206Defensor Sporting - Atletico River Plate gosti180-12-1
1207Fenix - Racing Club Montevideo gosti140-11-2
1252Rampla Juniors - Penarol gosti80-21-4

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5234Metallurg Bekabad - Bunyodkor domaći740-01-1
5235Shurtan - Bukhara gosti21-32-3
5236Pakhtakor Tashkent - Fk Kokand 1912 domaći191-02-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4157B. Binh Duong - Than Quang Ninh gosti240-10-1
4198Hai Phong - Tp Ho Chi Minh domaći81-14-1
4230Hoang Anh Gia Lai - Song Lam Nghe An gosti390-10-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7065Bangor City - Uwic Cardiff domaći451-02-3
7076Barry Town - Newi Cefn Druids domaći211-01-3
7077Carmarthen - Connahs Quay Nomads gosti310-11-2
7079Llandudno - Aberystwyth gosti520-02-3
7081The New Saints - Prestatyn domaći94-06-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3396(-1.5)Zadar - Partizan Beograd(165,5) 97-104
3397(-5.5)Mornar - Fmp(161,5) 73-81
3398(+7.5)Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb(162,5) 76-76 / 100-94

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4365(-9.5)San Martin Corrientes - Regatas Corrientes(158,5) 90-79
4366(-8.5)Ferro Carril Oeste - Boca Juniors(156,5) 80-81

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2082(-1.5)Sydney Kings - Illawarra Hawks(176,5) 103-87

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5684(-7.5)Sydney Uni Flames - Dandenong Rangers(154,5) 70-65
5685(+1.5)Canberra Capitals - Bulleen Melbourne Boomers(156,5) 63-92

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8988(-5.5)Aalstar - Dexia Mons Hainaut(160,5) 81-80

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6083(+1.5)Bk Olomoucko Prostejov - Usti Nad Labem(164,5) 104-83
6098(-2.5)Nh Ostrava - Jbc Mmcite Brno(158,5) 85-80
6099(+14.5)Bk Decin - Cez Nymburk(162,5) 64-99

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6230(-2.5)Kauhajoen Karhu - Lapuan Korikobrat(169,5) 109-100
6231(-6.5)Pyrinto Tampere - Ktp Kotka(165,5) 91-61

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7298(-11.5)Nanterre - Antibes Sharks(158,5) 93-77
7299(-14.5)Monaco - Cholet(147,5) 86-62
7345(+4.5)Hyeres Toulon - Paris Levallois(148,5) 78-72
7352(-9.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Le Portel(142,5) 83-69
7359(-4.5)Boulazac Basket - Champ. Chalons Reims(158,5) 70-73
7371(-7.5)Le Mans - Bourg(155,5) 91-70

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8994(-3.5)Ada Blois Basket 41 - Fos Ouest Provence(145,5) 76-60
8995(-9.5)Sluc Nancy - Aix Maurienne(149,5) 61-54
8996(+5.5)Ujap Quimper - Le Havre(147,5) 69-64

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6856(-8.5)Ago Rethymnon - Asa Koroivos Amaliadas(147,5) 95-90
6857(-3.5)Aries Trikala Bc - Gs Lavriou(149,5) 91-79
6858(-9.5)Asp Promitheas - Gymnastikos Larisas Faros(149,5) 91-80
6859(+8.5)Panionios - Kolossos(150,5) 70-90
6861(+2.5)Aris - Aek Athens(148,5) 64-62

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8989(-0.5)Hermes Analitica Zagreb - Kk Jazine Arbanasi(149,5) 75-72

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2085(-6.5)Trento - Brescia(155,5) 56-66
2086(-5.5)Avellino - Torino(156,5) 72-63
2087(+2.5)Brindisi - Venezia(154,5) 74-77
2088(+4.5)Pesaro - Virtus Bologna(157,5) 75-81

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4364(-2.5)San Martino Lupari - Ragusa(126,5) 60-59

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6057(-1.5)Ferrara - Fortitudo Bologna(149,5) 85-91
6058(+6.5)Bergamo Basket - Verona(147,5) 76-90

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6063(+2.5)Cagliari Dinamo Academy - Legnano(152,5) 87-85
6064(-6.5)Tortona - Eurobasket Roma(145,5) 82-73

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6251(-3.5)Ironi Naharia - Hapoel Tel-Aviv(163,5) 102-87
6252(-9.5)Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon(155,5) 90-85

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1501(-9.5)Aisin Seahorses Mikawa - Toyama Grouses(157,5) 86-68
1512(-3.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Niigata Albirex Bb(153,5) 77-77 / 90-88
1534(-6.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya(152,5) 77-65
1535(-4.5)Osaka Evessa - Shimane Susanoo Magic(144,5) 84-75
1542(-9.5)Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shiga Lake Stars(142,5) 72-63
1554(-14.5)Toyota Alvark Tokyo - Yokohama B-Corsairs(149,5) 82-57
1555(+4.5)Tochigi Brex - Chiba Jets(148,5) 54-77
6264(-6.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Niigata Albirex Bb(152,5) 79-76
6265(-8.5)Kyoto Hannarizu - Nishinomiya Storks(143,5) 72-79
6266(-6.5)Osaka Evessa - Shimane Susanoo Magic(140,5) 72-78
6267(-13.5)Toyota Alvark Tokyo - Yokohama B-Corsairs(156,5) 79-58
6268(-5.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya(152,5) 87-81
6276(-8.5)Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shiga Lake Stars(145,5) 84-53

JAPAN B2.LEAGUEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1097(-8.5)Rizing Fukuoka Bb - Kanazawa Samurai Orchestra(152,5) 83-83 / 92-89

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6444(+1.5)Goyang Orions - Lg Sakers(156,5) 74-81
6455(-6.5)Mobis Phoebus - Busan Kt Sonicboom(156,5) 81-73

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1098(-4.5)Valga Korvpallikool - Valmiera(157,5) 71-75

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6864(+4.5)Bc Alytaus Dzukija - Juventus Utena(153,5) 88-86
6865(-6.5)Pieno Zvaigzdes - Prienai(156,5) 80-74
6871(-4.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda(155,5) 92-79

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6882(+7.5)Starogard Gdanski - Zielona Gora(151,5) 82-77

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6888(-10.5)Bk Iskra Svit - Karlovka Bratislava(166,5) 83-64
6889(+2.5)Mbk Handlova - Bc Prievidza(168,5) 73-88
6890(+2.5)Mbk Rieker Komarno - Inter Bratislava(165,5) 89-82
6891(+6.5)Pp Tv Raj Zilina - Bk Levice Patrioti(167,5) 86-88
6892(-15.5)Slavia Tu Kosice - Bk 04 Ac Lb Snv(167,5) 113-74

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1099(-0.5)Hopsi Polzela - Kk Sencur Cp(151,5) 73-80
1100(+3.5)Sentjur - Helios(142,5) 79-76

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5509(-13.5)Unicaja Malaga - Real Betis Energia Plus(160,5) 99-71
5510(+3.5)San Pablo Burgos - Estudiantes(167,5) 72-87

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6460(-3.5)Prat Joventut - Cb Clavijo(150,5) 83-57
6462(-8.5)Bto. Oviedo - Saenz Horeca Araberri Basket(155,5) 73-78

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1101(+10.5)Vevey Riviera Basket - Benetton Fribourg(152,5) 57-94
1106(-5.5)Bbc Monthey - Lugano Tigers(153,5) 71-77
1108(+5.5)Bc Winterthur - Bbc Lausanne(149,5) 80-77
1112(-6.5)Lions De Geneve - Ensa Union Neuchatel(150,5) 77-58

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6895(-14.5)Besiktas Istanbul - Yesilgiresun Belediye(160,5) 79-79 / 91-94
6896(-5.5)Royal Hali Gaziantep - Pinar Karsiyaka(161,5) 74-73
6897(-4.5)Istanbul Bsb - Demir Insaat Buyuk.(155,5) 82-70
6898(+3.5)Usak Sportif - Tofas Bursa(162,5) 73-86

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1113(+10.5)Mersin Belediye - Fenerbahce Sk(144,5) 55-64
1114(-9.5)Ormanspor Genclik - Adana Aski(138,5) 71-47
1115(+15.5)Bornova Becker Spor - Galatasaray(135,5) 79-90

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1303(-5.5)Avtodor Saratov - Enisey Krasnoyarsk(169,5) 102-83

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2199(-1.5)San Jose Barracuda - San Antonio Rampage(5,5) 1-12-3
2226(-1.5)Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers(5,5) 0-13-2
2231(-1.5)Hershey Bears - Binghamton Senators(5,5) 1-12-5
2232(-1.5)Rockford Icehogs - Iowa Wild(5,5) 2-17-4
2233(-1.5)Syracuse Crunch - Utica Comets(5,5) 1-12-3
2240(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Wilkes Barre-Scranton Penguins(5,5) 1-03-2
2241(-1.5)Providence Bruins - Toronto Marlies(5,5) 0-12-3
2242(-1.5)Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack(5,5) 0-13-4
2253(-1.5)Chicago Wolves - Ontario Reign(5,5) 1-05-2
2277(+1.5)Stockton Heat - Grand Rapids Griffins(5,5) 0-04-0
2280(-1.5)Bakersfield Condors - Tucson Roadrunners(5,5) 0-00-4
2300(-1.5)San Diego Gulls - Texas Stars(5,5) 1-15-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8426(-1.5)Jesenice - Olimpija Ljubljana(5,5) 2-16-4
8427(-1.5)Ehc Bregenzerwald - Hc Groden(5,5) 1-15-1
8428(-1.5)Ek Zell Am See - Vipiteno(5,5) 0-03-1
8429(-1.5)Feldkirch - Val Pusteria(5,5) 0-22-4
8430(-1.5)Fassa - Hc Neumarkt Riwega(6,5) 0-24-3
8432(-1.5)Cortina - Lustenau(6,5) 0-25-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2234(-1.5)Vienna Capitals - Innsbruck(5,5) 1-15-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8255(+1.5)Hk Brest - Hk Mogilev(5,5) 0-21-6
8256(-1.5)Khimik-Ska - Hk Vitebsk(5,5) 2-05-3
8257(+1.5)Metallurg Zhlobin - Hk Gomel(5,5) 0-04-2
8258(-1.5)Neman Grodno - Hk Lida(5,5) 2-010-0
8259(-1.5)Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk(5,5) 1-03-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4594(-1.5)Ceske Budejovice - Hc Zubr Prerov(5,5) 1-03-0
4595(-1.5)Hc Frydek Mistek - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 0-15-5
4596(+1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Kladno(5,5) 0-02-2
4597(+1.5)Kadan - Karlovy Vary(5,5) 0-23-5
4598(-1.5)Hc Havirov Panthers - Stadion Litomerice(5,5) 0-01-1
4599(-1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Horacky Fk Trebic(5,5) 1-11-3
4601(-1.5)Slavia Prague - Benatky Nad Jizerou(5,5) 0-03-0

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8423(-1.5)Braehead Clan - Edinburgh Capitals(6,5) 2-05-3
8424(-1.5)Manchester Storm - Dundee Stars(6,5) 0-33-3
8425(-1.5)Sheffield Steelers - Nottingham Panthers(6,5) 1-13-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1556(+1.5)Saipa - Lukko 0-01-0
1557(+1.5)Kookoo - Tappara 0-23-3
1558(-1.5)Tps - Hifk 1-22-5

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8923(+1.5)Scorpions De Mulhouse - Angers(5,5) 1-02-2
8924(+1.5)Lyon Hc - Grenoble(5,5) 2-03-6

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1695(-1.5)Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs(5,5) 2-23-3
1700(-1.5)New York Rangers - New Jersey Devils(5,5) 0-02-3
1706(+1.5)Philadelphia Flyers - Washington Capitals(5,5) 2-18-2
1707(-1.5)Pittsburgh Penguins - Florida Panthers(5,5) 1-04-3
1722(-1.5)Tampa Bay Lightning - St Louis Blues(5,5) 0-02-1
1729(-1.5)Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes(5,5) 1-12-1
1799(-1.5)Dallas Stars - Colorado Avalanche(5,5) 0-03-1
1805(-1.5)Minnesota Wild - Columbus Blue Jackets(5,5) 1-14-4
1806(-1.5)Chicago Blackhawks - Nashville Predators(5,5) 0-01-1
1818(+1.5)Arizona Coyotes - Boston Bruins(5,5) 1-12-6
1819(-1.5)Edmonton Oilers - Ottawa Senators(5,5) 0-21-6
1896(+1.5)Vancouver Canucks - Calgary Flames(5,5) 1-12-5
2076(-1.5)Los Angeles Kings - Buffalo Sabres(5,5) 0-14-2
2080(-1.5)San Jose Sharks - New York Islanders(5,5) 1-11-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2297(+1.5)Lorenskog - Storhamar(5,5) 1-32-7
2298(-1.5)Sparta Sarpsborg - Kongsvinger(5,5) 2-15-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5622(-1.5)Avangard Omsk - Amur Khabarovsk(4,5) 0-00-1
5623(-1.5)Barys Astana - Red Star Kunlun(4,5) 2-03-3
5624(-1.5)Traktor Chelyabinsk - Slovan Bratislava(4,5) 1-12-1
5627(+1.5)Yugra - Admiral Vladivostok(4,5) 0-11-3
5629(+1.5)Avtomobilist - Cska Moscow(4,5) 2-12-3
5630(-1.5)M Magnitogorsk - Vityaz Podolsk(5,5) 0-13-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8433(-1.5)Kazzinc Torpedo - Neftjanik Almetjevsk(5,5) 2-04-3
8455(-1.5)Saryarka - Izhstal Izhevsk(5,5) 0-01-1
8456(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Hk Ryazan(5,5) 2-04-2
8467(-1.5)Ska-Neva - Buran Voronezh(5,5) 2-04-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8470(-1.5)Chaika U20 - Riga U20(5,5) 3-05-2
8515(-1.5)Spartak Moscow U20 - Vityaz U20(5,5) 0-01-0
8516(+1.5)Kunlun Red Star U20 - Almaz U20(5,5) 1-04-3
8522(+1.5)Serebryanye U20 - Loko Yaroslavl U20(5,5) 1-13-5

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4525(-1.5)Djurgardens If - Mora(4,5) 1-06-0
4528(-1.5)Linkopings - Frolunda(4,5) 0-12-3
4530(-1.5)Skelleftea - Brynas(5,5) 1-11-2
4532(-1.5)Hv 71 - Farjestads(5,5) 0-02-4
5621(+1.5)Karlskrona Hk - Vaxjo(4,5) 0-01-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8523(-1.5)Biel - Kloten(4,5) 2-04-2
8524(-1.5)Lugano - Davos(4,5) 1-24-3
8530(+1.5)Scl Tigers - Bern(5,5) 0-10-2
8588(-1.5)Zsc Lions - Zug(5,5) 4-17-3

ATP MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8761F.Krajinovic - M.Polmans 13-97-66-32-0
8762V.Safranek - U.Ignatik 9-134-65-70-2
8763A.Bublik - L.Harris 12-76-36-42-0
8764A.Dubrivnyy - L.Rosol 8-124-64-60-2
8765A.Nedovyesov - M.Basic v-vv-vv-vv-v
8766M.Kukushkin - S.Fayziev 17-134-66-12-1
8767D.Matsukevitch - A.Vatutin 12-146-24-61-2
8776Y.Bhambri - D.Petrovic 12-86-46-42-0

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4069(-4.5)R.Nadal - M.Cilic(21,5) 14-117-57-62-0
4513(+3.5)J.Del Potro - R.Federer(22,5) 12-156-33-61-2

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4329H.Kontinen/J.Peers - L.Kubot/M.Melo 12-66-46-22-0

CHALLENGER BUENOS AIRES 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1200H.Zeballos - G.Melzer 13-96-37-62-0
1201N.Kicker - G.Elias 12-66-46-22-0

CHALLENGER BUENOS AIRES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5927S.Galdos/F.Romboli - M.Gonzalez/F.Neis 8-136-72-60-2

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1202C.Oconnell - M.Mcdonald 9-134-65-70-2
1203B.Klahn - M.Marterer 12-46-16-32-0

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2648B.Fratangelo/S.Groth - L.Bambridge/D.Ohare 15-196-25-71-2

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1204T.Puetz - P.Herbert 19-146-76-12-1
1205M.Donati - L.Sonego 12-146-76-70-2

WTA HONG KONGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5626(+2.5)Q.Wang - A.Pavlyuchenkova(21,5) 7-123-64-60-2

WTA HONG KONG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4333Chan H-C/Chan Y-J - J.Lu/Q.Wang 12-26-16-12-0
5628J.Lu/Q.Wang - M.Adamczak/K.Chang 12-16-06-12-0

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134(-3.5)M.Rybarikova - V.Golubic(21,5) 12-86-46-42-0
8589(+4.5)M.Buzarnescu - B.Strycova(20,5) 9-133-66-70-2

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096K.Bertens/J.Larsson - N.Melichar/A.Smith 12-56-36-22-0
8590N.Dzalamidze/X.Knoll - M.Buzarnescu/O.Kalashnikova 12-46-16-32-0

WTA LUXEMBOURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8735C.Dolehide - A.Bogdan 12-162-66-41-2
8736N.Broady - T.Korpatsch 12-56-16-42-0
8737K.Hobgarski - D.Galfi 13-76-17-62-0
8738R.Hogenkamp - A.Lottner 16-166-76-31-2
8740A.Beck - K.Day 11-136-13-61-2
8741P.Parmentier - A.Glatch 12-36-06-32-0
8742A.Rus - A.Cadantu 8-136-72-60-2
8743E.Molinaro - Y.Wickmayer 9-136-73-60-2
8744A.Friedsam - B.Haas 11-146-75-70-2
8750A.Van Uytvanck - S.Zhuk 12-86-46-42-0
8751C.Ferrando - P.Schnyder v-v7-50-6v-v
8752M.Bouzkova - F.Abanda 12-133-66-11-2
8753J.Fett - L.Kerkhove 18-116-76-32-1
8754J.Paolini - F.Stollar 7-135-72-60-2
8755B.Andreescu - S.Vickery 7-124-63-60-2
8756M.Torro-Flor - A.Dulgheru 9-134-65-70-2

WTA MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8591B.Krejcikova - P.Monova 14-177-54-61-2
8720K.Lykina - A.Kudryavtseva 12-166-35-71-2
8721M.Zanevska - S.Lansere v-vv-vv-vv-v
8722V.Lapko - A.Frolova 12-06-06-02-0
8723I.Bara - A.Blinkova 5-123-62-60-2
8724V.Kamenskaya - A.Morgina 12-56-36-22-0
8725M.Gasparyan - V.Grammatikopoulou 16-186-45-71-2
8726S.Sharipova - V.Tomova 5-122-63-60-2
8727A.Rodionova - A.Potapova 12-46-36-12-0
8728D.Yastremska - A.Kalinina v-vv-vv-vv-v
8729C.Skamlova - T.Martincova 4-121-63-60-2
8730E.Rybakina - P.Krejsova 12-56-16-42-0
8731A.Kleybanova - V.Diatchenko 12-56-26-32-0
8732K.Kanepi - O.Ianchuk 12-36-26-12-0
8733B.Eraydin - I.Jorovic 12-156-33-61-2
8734P.Leykina - B.Pera 13-176-42-61-2

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4330(-5.5)M.Sharapova - A.Sabalenka(18,5) 14-117-57-62-0

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4331I.Begu/S.Errani - D.Jakupovic/N.Stojanovic 12-76-46-32-0
7247I.Begu/S.Errani - A.Sabalenka/Y.Xu 13-76-17-62-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7679Ece Bulls Bruck - Ulz Schwaz 32-26
7680Linz - Aon Fivers 27-32

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4079Veseli - Jicin 24-24
4080Hbc Strakonice 1921 - Kralovo Pole Brno 24-23
4081Koprivnice - Dukla Prague 34-32

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7683(+1.5)Sonderjyske - Kif Kolding(52,5) 23-28

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8784(-6.5)Tms Ringsted - Stoholm(55,5) 28-20
8785(-2.5)Sydhavsoerne - Lemvig(52,5) 26-30

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4086Vendsyssel - Gudme Hk 20-22
4087Agf Arhus - Hadsten Sports K. 24-30

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7695Drumso Dicken - Bk 46 34-30

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7740Cjf Fleury Les Aubrais - Bourg De Peage 29-27

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4148Gas Kamaterou - Aeropos Edessas 22-23
4149Pas Foivos Sykeon - Xanthi 25-26

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
5596(+1.5)Besiktas - Motor Zaporozhye(55,5) 28-28
5597(-1.5)Medvedi - Metalurg Skopje(54,5) 26-32
5598(-5.5)Hbc Nantes - Kristianstad(57,5) 34-25
5599(-1.5)Vardar Skopje - Barcelona Borges(54,5) 27-24
5600(+1.5)Celje Pivovarna Lasko - Brest(58,5) 33-33

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5611(+1.5)Krim Mercator - Nykobing F.(50,5) 27-26
5612(-2.5)Vag Handball - Buducnost T Mobile(51,5) 29-19
5613(-8.5)Ftc - Larvik(55,5) 37-33
5614(-1.5)Bbm Bietigheim - Metz Moselle Lorraine(52,5) 26-30

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7792Vaci Kse - Komloi 22-27

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4130Vfl Oldenburg - Tv Nellingen 32-30

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7760Balingen Weilstetten - Saar Louis 36-22
7761Emsdetten - Hsg Konstanz 31-26
7762Hc Rhein Vikings - Asv Hamm 24-23
7768Coburg - Dessau Rosslauer 26-26
7769Wilhelmshavener - Djk Rimpar Wolfe 27-31

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8786(+8.5)Zaglebie Lubin - Wisla Plock(56,5) 21-36
8791(-7.5)Azoty Pulawy - Pogon Szczecin(51,5) 33-22
8792(+3.5)Kpr Legionowo - Chrobry Glogow(54,5) 22-31
8793(-2.5)Piotrkowiann - Meble Wojcik Elblag(50,5) 31-26
8794(+1.5)Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk(57,5) 33-25
8795(-1.5)Mks Kalisz - Spojnia Gdynia(54,5) 22-21

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4154Pogon Szczecin - Kpr Gminy Kobierzyce 28-23
4155Vistal Laczpol Gdynia - Piotrcovia 28-24

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8796(+6.5)Rulmental Brasov - Csm Bucuresti(52,5) 22-33

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6084(+2.5)Puerto Sagunto - Granollers(55,5) 25-34
6085(-4.5)Bm Benidorm - Bm Zamora(50,5) 32-28
6087(+1.5)Cangas - Encantada(53,5) 28-27
6088(-2.5)Bm Huesca - Teucro(57,5) 34-23
6089(-2.5)Bm Valladolid - Bidasoa(55,5) 29-28

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8853(-3.5)Lugi - Ricoh Hk(49,5) 25-20

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4701(+1.5)Skara Hf - Skovde Hf(45,5) 25-23
4702Heid - Kristianstad Hk(48,5) 24-28
4703(-3.5)Lugi - Vasterasirsta Hf(47,5) 19-17

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8902(-3.5)Tyreso If - Kungalvs Hk(51,5) 30-33
8913(-6.5)Ifk Ystad - Rimbo Hk(61,5) 31-26
8914(+2.5)Rp Linkoping - Hk Varberg(55,5) 29-29
8931(+2.5)Torslanda Hk - If Hallby(60,5) 27-26
8932Skanela If - Onnereds Hk(54,5) 30-27

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2572Wesser Graz - Uvc Gigasport Ried Innkreis 1-02-03-0
2573Hypo Niederoesterreich - Vbc Weiz 1-02-03-0
2574Raiffeisen Arbesbach - Posojilnica Aich Dob 0-10-23-2

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2546Knack Roselaere - Euphony Asse Lennik 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6914Sesc-Rj - Funvictaubate 1-02-03-1
6915Juiz De Fora Volei - Vivominas 0-10-21-3
6916Lebes Gedore Canoas - Montes Claros 1-02-03-0
6917Caramuru Castro - Volei Renatacampinas 0-10-20-3
6918Corinthians Guarulhos - Sada Cruzeiro 1-01-11-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6964Benatky Nad Jizerou - Fatra Zlin 0-10-22-3
6974Ostrava - Ceske Budejovice 0-10-20-3
6975Pribram - Usti Nad Labem 0-11-13-1
6976Kladno - Praha 0-11-13-1
6977Brno - Odolena Voda 1-01-13-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6979Etta - Kove 1-02-03-0
6980Leka Volley - Valepa 0-11-12-3
6981Tiikerit - Isku Volley 1-02-03-0
6982Akaa Volley - Hurrikaani Loimaa 0-10-20-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6983Montpellier - Arago De Sete 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6986Evreux - Quimper Volley 29 0-10-23-2
6987Nantes Volley - Beziers Vb 0-10-20-3
6988Pays Daix Venelles - Paris St-Cloud 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4299Casalmaggiore - Conegliano 0-10-20-3
4300Modena - Scandicci 0-10-20-3
4301Novara - Busto Arsizio 1-02-03-2

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2369Cantu - Brescia 1-01-11-3
2371Mosca Bruno Bolzano - Agnelli Metalli Bergamo 0-10-21-3
2372Ngm Mobile Santa Croce - Ceramica Scarabeo Gcf Roma 1-02-02-3
2375Rinascita Lagonegro - Ortona 0-11-11-3
2476Pag Taviano - Club Italia Roma 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4367Cmc Olimpia Ravenna - Famila Chieri 0-11-11-3
4368Lpm Bam Mondovi - Trentino 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7193Kb Insurance Stars - Deajeon Bluefangs 0-11-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7992Ibk Altos - Heungkuk Pink Spiders 0-11-13-2

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1901Belchatow - Resovia Rzeszow 1-02-03-0
5546Trefl Gdansk - Gks Katowice 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5354Developres Rzeszow - Gcb Centrostal Bydgoszcz 0-11-13-2
7154Ostrowiec Swietokrzyski - Siodemka Legionovia Legionowo 0-11-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2491Cv Melilla - Ube Lilla-Grau 1-02-03-0
2528Ibiza - Cai Teruel 0-10-20-3

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1253(-7.0)Leinster - Montpellier 24-17
1254(-7.0)Racing-Metro 92 - Leicester Tigers 22-18
1255(-27.0)Bath - Benneton Treviso 23-0
1265(-1.0)Harlequins - La Rochelle 27-34
1266(-8.0)Exeter Chiefs - Glasgow Warriors 24-15

CURRIE CUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5465Natal Sharks - Western Province 20-31
5547Johannesburg Lions - Free State Cheetahs 44-17

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4441(-5.0)Bayonne - Biarritz 24-30

NATIONAL RUGBY CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4447(-22.0)Canberra Vikings - Sydney Rays 71-14
4448(-22.0)Brisbane City - Melbourne Rising 51-24

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
7033(-1.5)Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles(7,5) 1-4
7049(-1.5)Hanshin - Yokohama Dena Baystars(6,5) 6-13

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
2355(-1.5)Houston Astros - New York Yankees(7,5) 2-1
4160(-1.5)L A Dodgers - Chicago Cubs(6,5) 5-2

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7934Mnk Crnica - Mnk Alumnus 7-2
7935Mnk Split - Mnk Brod 035 5-1

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3670Ic Futsal - Milano 3-2
3715Feldi Eboli - Futsal Cisternino 2-3
3742Acqua E Sapone - Pesarofano 10-3

UEFA KUPFUTSAL

Br. Susret Kraj
2301Pescara - Dinamo Moscow 5-3
2302Kairat Almaty - Fc Stalitsa Minsk 3-5
2303Sc Braga - Isk Dina Moskva 1-2
2314Mfc Kherson - Fk Nikars Riga 4-2
2317Sporting Clube De Portugal - Ekonomac Kragujevac 3-2
2318Gyori Eto - Era Pack Chrudim 6-4
2319Fc Barcelona - Luparense 3-3
2345Futsal Minerva - Jahn Regensburg 2-4
2347Halle-Gooik - Sievi Futsal 2-0
2352Fc Mostar - St Andrews 2-5
2353Araz Naxcivan - Fc Deva 3-6

GEORGE GROVES - JAMIE COXBOKS

Br. Susret Rezultat
7528G.Groves - J.Cox 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 278112428
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1519445963
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2926303547
arrow BE Belgija 6/45 21112151835
arrow BL Belgija Keno 20/70 46131522232733353637394254555659606768
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 31628323437
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 911143441
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 19111828
arrow CL Colorado 6/42 81114183541
arrow DA Multi-Daily A 6/99 83336404446
arrow DB Multi-Daily B 6/99 213536839094
arrow DC Multi-Daily C 6/99 395053737495
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4581214152022242732333539414952656770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 110152125262728333435414445475257596368
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 25162236
arrow FK Finska Keno D 20/70 615161718202123252627333942434452636668
arrow FL Florida 6/53 303132444751
arrow FQ Finska Keno V 20/70 6781011182022232833344450525859616365
arrow FR Francuska 5/49 1820384347
arrow FT Finska Keno T 20/70 210141517212427283034364243495466676869
arrow GE Njemačka 6/49 7910133540
arrow GO Njemačka Keno 20/70 36182021253132383942454951525660666870
arrow GR Grčka 6/49 51215283047
arrow IL Illinois 6/52 131923273541
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 8916202630
arrow IR Irska 6/47 289162743
arrow IT Italija 6/90 21350758590
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 1521223344
arrow KA Kanada 6/49 162228293234
arrow LD Latvija Keno D 20/62 89121516181925313335364348515456576061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 210111621242526273132394243454647535658
arrow LM Latvija Keno M 20/62 710172022273031333739404346485354555657
arrow LU Louisiana 6/40 5610333435
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 4712131522
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 14142037
arrow MI Michigan Classic 6/47 52026323436
arrow MK Mađarska 5/90 121354290
arrow MS Missouri 6/44 2411134043
arrow NP New York Pick 10 20/80 12369111617192531323539455256687273
arrow NY New York 6/59 2414172549
arrow OH Ohio Classic 6/49 11324273842
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 2810294045
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3591011141517212534383947555768757980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 310222737384548515354626366687175767780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1012131427
arrow PO Poljska 6/49 31428323446
arrow QU Quebec 6/49 121618444549
arrow SB Španjolska Bono 6/49 22430333438
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 162326354547
arrow SW Švicarska 6/42 71824262939
arrow TE Texas 6/54 151723244453
arrow TU Turska Sayisal 6/49 4612333445
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 62240434758
arrow UW SAD Powerball 5/69 3237566669
arrow WA Washington 6/49 11826344449
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1222232930
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 61521222324
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 219202122272930323540475560626367687176