Nedjelja 15.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8089Fiorentina - Udinese supergol domaći-1-02-1
8090Vvv Venlo - Psv Eindhoven --1-12-5
8103Slaven Belupo - Inter Zapresic gosti-0-11-2
8116Fenerbahce - Malatya Belediyspor domaći-3-03-1
8134Hajduk Split - Cibalia --1-12-1
8136Strasbourg - Marseille supergol --1-13-3

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1182Chacarita Juniors - Independiente domaći11-11-2
1183Godoy Cruz - Gimnasia Lp domaći62-03-0
1184River Plate - Atletico Tucuman domaći500-02-2
1189Atletico Patronato Parana - Boca Juniors gosti500-00-2
1798Belgrano - Talleres --0-00-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3844Nueva Chicago - Deportivo Moron domaći510-01-1
3845Csd Flandria - Ca Brown De Adrogue --0-00-0
3846Juventud Unida Gualeguaychu - Independiente Rivadavia domaći740-01-0
3847Estudiantes San Luis - Boca Unidos domaći710-02-0
3848Gimnasia Jujuy - Club Villa Dalmine gosti250-10-1
3849Almagro - All Boys domaći480-02-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8085San Telmo - Defensores De Belgrano domaći500-01-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3859Pyunik Yerevan - Alashkert gosti70-10-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7739Sydney - Wellington domaći292-13-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8330Sturm Graz - Austria Vienna domaći272-03-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3476Wac A - Austrija Klagenfurt --3-14-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3997Admira Wacker Amateurs - Parndorf domaći41-03-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3532Fc Anif - Grodig gosti71-22-2
3533Altach Ii - Wacker Innsbruck Ii domaći42-02-1

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2395Sabayil - Neftchi gosti170-20-4

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8147Al Ittihad Bhr - East Riffa gosti51-21-4
8148Al Hidd - Al Ahli Manama gosti190-12-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5249Standard Liege - Kortrijk gosti103-13-1
5268Oostende - Club Brugge gosti12-22-3
5269Royal Antwerp - Zulte Waregem domaći182-03-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3412Westerlo - Kfco Beerschot Wilrijk --0-00-0

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4129Royal Knokke Fc - Eendracht Aalst domaći181-01-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8094Slavia Mozyr - Fc Slutsk gosti80-11-2
8095Fc Minsk - Naftan Novopolotsk domaći181-02-2
8096Dinamo Brest - Fc Dnepr Mogilev domaći520-03-0
8098Bate Borisov - Fc Vitebsk gosti41-13-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4782Real Potosi - Guabira domaći510-02-0
4783Universitario Sucre - Bolivar gosti270-21-2
4784Wilstermann - The Strongest domaći391-11-2
4785Sport Boys - Oriente Petrolero domaći371-01-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7002Gosk Gabela - Doboj Kakanj domaći371-02-2
7013Nk Celik Zenica - Zeljeznicar gosti350-10-3

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8149Desportivo Brasil Sp - Mirassol Sp gosti271-13-1
8150Ferroviaria - Ec Agua Santa Sp --0-00-0
8151Inter De Limeira Sp - Taboao Da Serra Sp domaći351-01-0
8153Portuguesa Sp - Sao Paulo Sp domaći391-02-1
8154Xv De Piracicaba - Atletico Linense gosti390-10-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8062Atletico Go - Palmeiras gosti210-21-3
8063Chapecoense Sc - Flamengo gosti800-00-1
8064Fluminense - Avai domaći141-01-0
8065Sport Recife - Atletico Mg domaći101-11-1
8066Bahia Ba - Corinthians domaći720-02-0
8067Coritiba Pr - Gremio gosti900-00-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1385Veliko Tarnovo - Levski Sofia gosti50-10-1
1386Cska Sofia - Pirin Blagoevgrad --0-00-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2313Sparta Prague - Viktoria Plzen gosti380-10-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7756Znojmo - Budejovice gosti131-11-1
7757Banik Sokolov - Fk Olympia Praha domaći201-11-3

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8496Prevysov - Stechovice gosti340-11-1
8517Sk Polaban Nymburk - Sokol Cizova domaći161-11-1
8525Zapy - Fk Dobrovice domaći241-02-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8564Valasske Meziric - Hlucin gosti400-20-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7150Colo Colo - Santiago Wanderers domaći800-02-0
7151Universidad De Concepcion - Huachipato domaći810-01-0
7152Ohiggins - Audax Italiano domaći111-11-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4762Deportes La Serena - Coquimbo Unido gosti441-12-1
4763Nublense - Santiago Morning gosti750-01-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8499Ermis Aradippou - Omonia Nicosia domaći141-12-1
8500Olympiakos Nicosia - Alki Oroklini gosti260-10-3
8501Ael Limassol - Paphos Fc gosti900-00-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5294Horsens - Hobro domaći122-12-2
5295Aalborg - Fc Helsingor domaći281-01-0
5296Brondby If - Silkeborg gosti80-14-1
5297Odense - Fc Copenhagen domaći11-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6831Nykobing Fc - Fredericia - - v-vv-v
6833Skive - Fc Roskilde gosti350-10-2
6835Thisted - Brabrand gosti370-12-2
6847Vejle - Esbjerg Fb gosti180-21-3
6848Vendsyssel Ff - Hb Koge domaći262-02-0
6849Viborg - Fremad Amager --0-00-0

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6909Naestved - B93 Kopenhagen domaći710-02-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8078Macara - Ldu Quito domaći630-01-1
8079Clan Juvenil - Emelec gosti430-21-2

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1059Cd Fas - Cd Audaz domaći21-12-1
1060Cd Pasaquina - Municipal Limeno domaći480-01-1
1061La Firpo - Cd Aguila gosti640-01-1
1062Cd Dragon - Isidro Metapan --0-00-0
1063Santa Tecla - Alianza gosti470-01-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2308Brighton - Everton domaći820-01-1
2315Southampton - Newcastle supergol gosti200-12-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4878Derby - Nottingham Forest domaći11-02-0

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3467Middlesbrough U23 - Reading U23 gosti30-23-4
3468West Ham U23 - Man Utd U23 gosti22-24-2
3479Norwich U23 - West Brom U23 gosti411-11-1

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8631Shaw Lane Afc - Barrow gosti101-02-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1064Flora Tallinn Ii - Elva gosti90-12-1
1065Welco Elekter - Rakvere Tarvas gosti21-11-4

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
106807 Vestur Sorvagur - Tb Tvoroyri domaći41-13-1
1069B36 Torshavn - Klaksvik gosti280-11-3
1070Eb Streymur - If Fuglajordur gosti110-32-4
1071Nsi Runavik - Vikingur Gota domaći91-12-1
1072Skala - Hb Torshavn --0-00-0

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1895Davao Aguilas - Ilocos United domaći251-02-0
2067Global Fc - Jp Voltes Marikina Fc domaći41-02-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3402Ilves - Kups domaći900-01-0
3403Kemi Kings - Seinajoen Jk gosti340-13-3
3404Rops - Vps domaći72-03-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2342Bordeaux - Nantes gosti450-11-1
2343Montpellier - Nice supergol domaći550-02-0
2344Strasbourg - Marseille supergol gosti51-13-3

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1563Paok - Lamia domaći102-04-0
1565Panetolikos - Levadiakos gosti470-00-1
1567Xanthi - Aek Athens domaći401-01-1
4505Apollon Smyrnis - Aok Kerkyra --0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1075Csd Municipal - Csd Comunicaciones --0-00-0
1076Siquinala Fc - Marquense domaći122-04-0
1077Deportivo Malacateco - Coban Imperial domaći93-05-0
1078Deportivo Guastatoya - Petapa domaći31-12-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5108Cd Platense - Cd Marathon gosti400-10-3
5138Cd Motagua - Juticalpa Fc domaći102-13-2

HONG KONG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1082Eastern Sports Club - Dreams Fc - - v-vv-v
1083Lee Man Warriors Fc - Sun Pegasus - - v-vv-v

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7918Slaven Belupo - Inter Zapresic gosti290-11-2
7919Hajduk Split - Cibalia domaći61-12-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2173Gnk Dinamo Zagreb Ii - Gorica domaći730-01-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7133Lamongan - Semen Padang domaći21-02-0
7134Barito Putera - Bhayangkara Surabaya United domaći810-01-0
7135Psm Makassar - Bandung gosti31-12-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2159Fiorentina - Udinese supergol domaći281-02-1
2166Bologna - Spal 2013 supergol domaći301-02-1
2229Cagliari - Genoa supergol gosti80-22-3
2230Crotone - Torino supergol domaći251-02-2
2235Sampdoria - Atalanta supergol gosti210-13-1
2238Sassuolo - Chievo supergol --0-00-0
2254Inter - Milan supergol domaći281-03-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Avellino - Salernitana supergol domaći480-02-3

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4158Avellino Youth - Salernitana Youth domaći560-02-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7209Ac Prato - Monza gosti270-22-3
7210Arezzo - Olbia gosti850-00-1
7211Arzachena - Alessandria --0-00-0
7212Cuneo - Livorno gosti220-10-4
7213Giana Erminio - Carrarese domaći111-22-2
7214Pisa - Gavorrano --0-00-0
7215Pistoiese - Lucchese domaći251-02-2

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7381A.C. Mestre - Reggiana domaći291-01-0
7389Bassano - Triestina gosti131-11-1
7396Fermana - Vicenza --0-00-0
7416Ravenna - Salo gosti830-00-1
7417Renate - Sambenedettese gosti650-01-1
7431Sud Tirol - Santarcangelo domaći133-05-0
7463Albinoleffe - Pordenone domaći141-11-1
7478Gubbio - Fano domaći12-13-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1088Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin --0-00-0
1089Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda domaći510-02-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1103Boys Town - Reno Fc --0-00-0
1104Humble Lions Fc - Arnett Gardens Fc domaći141-01-1
1105Sandals South Coast Fc - Cavaliers Fc gosti131-11-1
1109Uwi Fc - Montego Bay United domaći82-03-0
1110Waterhouse Fc - Portmore United gosti580-00-5
1111Tivoli Gardens - Harbour View Fc domaći880-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7862Sagan Tosu - Cerezo Osaka domaći231-11-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7902Thespa Kusatsu - Tokyo Verdy domaći750-01-2

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4133Al Baqaa - Al Jazeera Club Jordan gosti710-01-1
4150Ramtha Sc - Al Wihdat domaći251-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4071Al Rayyan - Al Markhiya domaći22-04-1
4072Al Duhail Sc - Al Ahli Doha Sc domaći252-06-1
4075Al Sadd - Katar domaći241-03-1

KAZAKSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7910Fc Astana - Irtysh Pavlodar gosti410-12-1
7911Okzhetpes Kokshetau - Taraz domaći12-12-1
7912Shakhter Karagandy - Kaisar Kyzylorda domaći311-02-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Guangzhou R&F Fc - Henan Jianye domaći291-03-2
1797Shanghai Shenhua - Tianjin Taida gosti71-11-2

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6950Dalian Aerbing - Dalian Transcendence domaći141-12-1
6951Wuhan Zall Fc - Shanghai Shenxin gosti261-23-2
6952Harbin Yiteng - Baoding Rongda gosti100-32-3
6963Shijazhuang Junhao - Hangzhou gosti151-12-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8358Independiente Medellin - Atletico Junior domaći560-01-2
8360Deportivo Cali - La Equidad gosti310-11-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8378Bogota Fc - Deportes Quindio gosti450-10-2
8434Llaneros - Orsomarso domaći241-11-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8125Ad Municipal Grecia - Perez Zeledon gosti380-10-3
8126Cartagines - Deportivo Saprissa gosti50-23-4
8127Guadalupe Fc - Santos Dg gosti110-30-4
8128Limon - Herediano gosti61-11-1
8133Municipal Liberia - Universidad De Costa Rica domaći92-12-3

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4076Gzira United - Hamrun Spartans domaći660-04-0
4078Sliema Wanderers - Birkirkara domaći451-03-0

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1114Difaa El Jadida - Hoceima domaći650-02-0
1115Raja Casablanca - Chabab Atlas Khenifra domaći51-05-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2659Budaorsi - Bfc Siofok gosti151-12-1
2689Dorogi Fc - Zalaegerszeg domaći331-03-0
2690Dunakanyar - Bekescsaba domaći202-12-1
2691Gyirmot - Mtk Budapest gosti131-22-3
2709Kazincbaricika Bsc - Mosonmagyarovar --0-00-0
2710Soroksar - Gyor gosti540-01-1
2717Szeged - Svse-Gysev gosti290-11-1
2760Szolnoki - Cegledi domaći520-01-1
2767Ujbuda - Csakvar gosti440-10-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Santos Laguna - Atlas gosti520-00-1

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Fc Sfintul Gheorghe - Fc Dinamo Auto domaći890-01-0
1113Sheriff Tiraspol - Fc Petrocub domaći202-03-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2444Heracles - Vitesse domaći730-01-1
2445Groningen - Az Alkmaar gosti450-11-1
2446Vvv Venlo - Psv Eindhoven gosti231-12-5
2447Willem - Twente gosti401-13-1
2448Den Haag - Excelsior gosti71-11-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6960De Graafschap - Go Ahead Eagles gosti450-11-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2676Haugesund - Sandefjord domaći161-02-0
2683Kristiansund - Viking gosti150-10-2
2684Lillestrom - Sogndal domaći890-01-0
2685Valerenga - Aalesund domaći53-15-1
2686Molde - Brann domaći900-01-0

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6802Sandviken - Grand Bodo domaći242-06-2
6804Stabaek - Avaldsnes domaći101-12-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7506Bodo Glimt - Levanger gosti300-21-3
7507Elverum - Kongsvinger gosti40-11-2
7508Floro - Asane gosti630-01-1
7509Tromsdalen - Strommen gosti290-11-1
7510Mjondalen - Fredrikstad domaći352-13-1
7511Sandnes Ulf - Arendal domaći231-02-2
7512Ullensakerkisa - Jerv domaći73-07-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2454Bayer Leverkusen - Wolfsburg supergol domaći291-12-2
2455Werder Bremen - Borussia Monchengladbach supergol gosti270-20-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8597Greuther Furth - Aue domaći401-02-1
8598Heidenheim - Holstein Kiel domaći91-23-5
8599Jahn Regensburg - Union Berlin gosti200-10-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3626Augsberg Am - 1860 Munich domaći421-03-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6200Altona 93 - Drochtersen Assel gosti181-11-3
6238Havelse - St Pauli Am gosti240-30-4
6277Hansa Luneburg - Hamburg Am gosti140-20-3
6278Vfb Oldenburg - Sv Eutin 08 domaći62-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3636Neugersdorf - Fsv 63 Luckenwalde domaći21-02-0
3638Bsg Chemie Leipzig - Viktoria Berlin domaći331-01-0
3639Budissa Bautzen - Lokomotive Leipzig --0-00-0
3641Energie Cottbus - Babelsberg domaći263-04-0
3642Meuselwitz - Berlin Ak 07 domaći182-04-0
3643Neustrelitz - Union Furstenwalde gosti-0-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3654Hessen Kassel - Mainz Am domaći201-23-4
3667Stuttgart Amateurs - Waldhof Mannheim domaći193-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3681Westfalia Rhynern - Borussia Monchengladbach Am gosti630-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7198Sol De America - General Diaz domaći490-01-1
7199Deportivo Capiata - Rubio domaći311-01-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7608Alianza Atletico - Comerciantes Unidos domaći222-03-2
7609Universitario De Deportes - Deportivo San Martin domaći71-12-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1134Los Caimanes - Carlos Mannucci gosti51-11-1
1143Cienciano - Willy Serrato gosti83-14-1
1144Cesar Vallejo - Sport Boys domaći311-11-1
1145Cultural Santa Rosa - Sport Ancash gosti450-12-2
1196Defensor La Bocana - Cd Sport Loreto domaći281-01-0
1197Deportivo Coopsol - Union Huaral domaći71-14-1
1198Sport Victoria - Alfredo Salinas domaći361-11-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2467Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze domaći72-13-2
2472Legia Warsaw - Lechia Gdansk domaći81-01-0

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4469Operario - Felgueiras gosti52-42-4
4470Alta De Lisboa - Famalicao gosti330-10-2
4471Amarante Fc - Sporting Clube Ideal gosti660-01-1
8034Cd Pinhalnovense - Setubal gosti670-01-1
8035Cesarense - Caldas domaći291-01-2
8036Cfc-Cf Canelas 2010 - Moreirense gosti330-11-3
8037Fatima - Chaves gosti80-20-3
8038Fc Arouca - Coruchense domaći700-03-0
8039Gafanha - Freamunde --0-00-0
8040Leiria - Espinho domaći331-02-0
8041Leixoes - Tondela gosti140-12-2
8043Moura - Portimonense --0-00-0
8045Nacional Madeira - Merelinense domaći83-04-2
8046Oliveirense - Torreense --0-00-0
8047Praiense - Clube Desportivo De Alcains domaći52-04-1
8050Sanjoanense - Rio Ave gosti170-10-4
8051Sporting Farense - Estoril domaći790-01-0
8052Uniao De Madeira - Oriental gosti51-23-2
8053Vilafranquense - Casa Pia domaći890-01-1
8054Vilaverdense - Boavista domaći451-01-0
8055Vizela - Sintrense gosti311-13-1
8056Santa Clara - Belenenses domaći411-02-1
8057Academica - Pacos Ferreira gosti450-11-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2654Acs Sepsi - Astra Giurgiu --0-00-0
2655Cfr Cluj - Fc Botosani --0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2566Fc Ufa - Lokomotiv Moscow domaći760-01-0
2567Rostov - Rubin Kazan gosti670-00-1
2568Zenit St Petersburg - Arsenal Tula gosti730-00-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1454Biolog Novokubansk - Kuban-2 Krasnodar domaći660-02-0
1484Anzhi Makhachkala-2 - Ska Rostov --0-00-0
1485Dinamo Stavropol - Chayka Peschanokopskoye gosti350-10-2
1486Football Academy Of Ponedelnik - Legion-Dynamo gosti110-10-2
1487Mashuk Kmv - Krasnodar-2 --0-00-0
1498Chernomorets Novorossijsk - Druzhba Maikop domaći64-05-0
1499Afips Fc - Spartak Nalchik domaći101-13-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6746Dinamo St Petersburg 2 - Luki-Energiya V.Luki --0-00-0
6747Spartak Kostroma - Pskov 747 gosti400-12-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8169Amkar Youth - Tosno Youth domaći25-15-2
8170Zenit Youth - Arsenal Tula Youth domaći590-01-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8197Chicago Fire - Philadelphia Union domaći31-23-2
8198New England Revolution - New York City Fc domaći510-02-1
8199New York Red Bull - Atlanta United Fc --0-00-0
8203Orlando City Sc - Columbus Crew gosti660-00-1
8204Toronto Fc - Montreal Impact domaći161-01-0
8205Colorado Rapids - Real Salt Lake domaći31-01-0
8206Los Angeles Galaxy - Minnesota United domaći112-03-0
8207Portland Timbers - Washington Dc United domaći451-04-0
8208Seattle Sounders - Dallas Burns domaći311-04-0
8331Sporting Kansas City - Houston Dynamo --0-00-0
8332Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes domaći291-01-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1659Bethlehem Steel Fc - Saint Louis Fc gosti341-11-1
1660Okc Energy Fc - Seattle Sounders Ii domaći431-03-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8587Al Nasr - Al Taawon domaći381-12-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8563Zilina - Nitra domaći221-02-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1300Fk Backa Bp - Borac Cacak domaći730-01-0
1301Fk Radnik Surdulica - Partizan Belgrade gosti180-10-2
1302Mladost Lucani - Napredak domaći411-02-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2559Eibar - Deportivo La Coruna supergol --0-00-0
2560Girona - Villarreal supergol gosti91-21-2
2561Malaga - Leganes gosti560-00-2
2562Real Betis - Valencia supergol gosti350-23-6

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8200Reus - Rayo Vallecano gosti120-10-2
8201Albacete - Sevilla Atletico domaći42-02-1
8202Almeria - Real Valladolid domaći21-11-1
8209Cordoba - Gimnastic gosti11-21-5
8210Real Zaragoza - Osasuna domaći431-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3551Cf Rayo Majadahonda - Pontevedra domaći51-02-0
3683Ss Reyes - Atletico Madrid B gosti211-13-2
3685Toledo - Rapido D. Bouzas gosti91-21-3
3786Fc Coruxo - Guijuelo domaći281-01-0
3787Ponferradina - Navalcarnero gosti530-02-3
3788Rc Deportivo Fabril - Talavera domaći780-03-0
3792Fuenlabrada - Celta Vigo B domaći251-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7989Athletic Bilbao B - Pena Sport domaći530-04-1
7990Cd Lealtad - Real Union De Irun domaći580-01-0
7993Amorebieta - Mirandes gosti590-00-1
7997Barakaldo - Sporting Gijon B domaći92-02-1
7998Tudelano - Logrones --0-00-0
8005Burgos - Sd Gernika --0-00-0
8006Caudal Deportivo - Arenas Club De Getxo gosti550-00-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3796Villarreal B - Sd Formentera domaći451-03-2
3797Atletico Baleares - Badalona --0-00-0
3798Cd Ebro - Mallorca gosti60-20-2
3799Scr Pena Deportiva - Real Zaragoza B domaći241-22-2
3800Ud Cornella - Valencia B gosti640-02-2
3801Alcoyano - Lleida domaći101-11-1
3802Hercules - Peralada Cf gosti352-13-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3805Extremadura - Las Palmas B domaći291-01-1
3806Ecija - Melilla domaći191-12-1
3807Jumilla - Granada Cf B domaći550-01-1
3808Real Betis B - Merida --0-00-0
3809Rb Linense - Ucam Murcia --0-00-0
3818Real Murcia - Marbella domaći21-03-0
3819Badajoz - Cordoba Cf B domaći152-03-0
3827Rec De Huelva - Cd El Ejido 2012 domaći490-01-1
3828Cartagena - San Fernando gosti390-13-1
3829Lorca Deportiva - Villanovense --0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2617Aik Stockholm - Jonkopings Sodra domaći490-02-0
2620Elfsborg - Sundsvall gosti70-12-1
2622Sirius - Djurgarden domaći441-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6811Kopparbergs-Goteborg - Malmo gosti171-11-1
6822Linkopings - Kristianstads Dff domaći111-01-0
6824Pitea - Eskilstuna Uniteddff domaći252-02-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1573Atvidaberg - Gais domaći411-03-2
1574Falkenberg - Trelleborgs Ff gosti120-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1730Rosengard - Ljungskile gosti91-31-5
3700Landskrona - Utsiktens domaći411-02-0
3711Oddevold - Skovde domaći570-01-0
3712Husqvarna - Qviding domaći91-14-1
3714Kristianstad - Mjallby gosti300-20-3

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1597Sollentuna United - Tegs gosti281-13-3
1612Sandvikens - Vasalunds If domaći510-01-0
2094Arameiska-Syrianska - Nykoping gosti260-11-6
2095Umea - Carlstad United --0-00-0
2096Enskede - Assyriska domaći660-03-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7822Trollhattan - Gauthiod gosti530-02-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1724Forward - Sundbyberg Ik domaći102-02-0
1725Gamla Upsala - Bkv Norrtalje domaći262-04-2
1727Ifk Aspudden-Tellus - Eskilstuna City domaći271-01-1
1728Syrianska If Kerbura - Stromsberg gosti50-20-3

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2636Grasshoppers - Luzern gosti70-11-1
2637Sion - St Gallen gosti330-11-2
2638Thun - Zurich gosti260-21-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8195Xamax - Chiasso gosti490-04-1

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1557Stade Gabesien - Avenir Sportif Gabesien gosti500-01-1
1558Us Ben Guerdane - Stade Tunisien gosti301-21-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4949Kasimpasa - Sivasspor domaći451-02-3
4950Trabzonspor - Akhisar Bld Spor gosti90-31-6
4951Fenerbahce - Malatya Belediyspor domaći53-03-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8337Ankaragucu - Boluspor domaći451-02-0
8338Caykur Rizespor - Samsunspor domaći251-01-1
8339Altinordu - Adanaspor gosti230-11-1
8340Adana Demirspor - Eskisehirspor domaći252-03-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3739Zirka Kirovohrad - Karpaty Lviv --0-00-0
3740Olimpik Donetsk - Olexandria domaći880-01-0
3741Chernomorets Odessa - Dinamo Kiev domaći142-02-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1661Kremin Kreminchuh - Arsenal Kiev gosti540-01-1
1662Naftovyk Ukrnafta - Kolos Kovalivka domaći291-02-1
1677Poltava - Rukh Vinnyky domaći580-01-0
1678Mykolaiv - Avangard Kramatorsk gosti131-12-2
1681Fc Ingulets - Fc Balkany Zorya domaći251-01-0
1687Obolon-Brovar Kiev - Fc Zhemchuzhyna Odesa --0-00-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Ca Boston River - Cerro domaći530-01-0
1290Juventud Piedras - Danubio gosti600-02-1
1324Montevideo Wanderers - Liverpool Montevideo domaći122-02-1
1325Nacional De Football - El Tanque Sisley gosti510-01-2
1382Sud America - Plaza Colonia domaći61-02-2

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4231Clb Bd Thanh Hoa - Hanoi T And T gosti12-13-3
4232Shb Da Nang - Dong Tam Long An domaći451-02-0
4233Tp Can Tho - Qnk Quang Nam gosti62-22-3
4234Sai Gon Fc - K. Khanh Hoa --0-00-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3399(-4.5)Mega Bemax - Olimpija Ljubljana(167,5) 77-86
3400(-9.5)Crvena Zvezda Beograd - Buducnost Podgorica(155,5) 75-79

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2511(-3.5)Ia Central Cordoba - Quimsa Santiogo Del Estero(162,5) 81-73
2513(+2.5)Atenas Cordoba - Ciclista Olimpico De La Banda(166,5) 77-71

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2514(+5.5)Bk Dukes Klosterneuburg - Kapfenberg Bulls(150,5) 75-59
2528(-8.5)Arkadia Traiskirchen - Basketclubs Vienna(154,5) 86-68
2558(+6.5)Ubsc Graz - Bsc Furstenfeld(149,5) 69-95

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4592(+6.5)Surrey Scorchers - Worcester Wolves(169,5) 84-80
4593(+10.5)Plymouth Raiders - Leicester Riders(159,5) 72-93
4603(-1.5)Cheshire Phoenix - Glasgow Rocks(171,5) 80-86

FILIPINI PBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4627(-2.5)Meralco Bolts - Barangay Ginebra(187,5) 76-86

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4616(-9.5)Kataja Joensuu - Salon Vilpas Vikings(167,5) 81-84

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7372(-1.5)Limoges - Strasbourg(155,5) 80-74

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6862(+21.5)Gs Kimis - Olympiakos Piraeus(147,5) 56-85
6863(-23.5)Panathinaikos - Paok(147,5) 89-74

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3611(-6.5)Vrijednosnice Osijek - Zabok(153,5) 65-85
3612(+24.5)Alkar Sinj - Cedevita Zagreb(153,5) 61-88

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2089(-6.5)Sassari - Reggio Emilia(161,5) 77-67
2090(+10.5)Capo Dorlando - Milano(153,5) 62-68
2091(-1.5)Cremona - Pistoia(158,5) 92-77

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4336(-5.5)Caselpusterlengo - Poderosa Pallacanestro Montegranaro(155,5) 72-79
4337(-2.5)Forli - Mantova(145,5) 75-71
4338(+1.5)Jesi - Treviso(154,5) 83-78
4339(-3.5)Pallacanestro Orzinuovi - Roseto(156,5) 90-80
4340(-10.5)Trieste - Imola(146,5) 91-83
4343(-4.5)Udinese - Ravenna(147,5) 68-68 / 80-79

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4344(-8.5)Agrigento - Treviglio(149,5) 82-68
4349(-7.5)Casale Monferrato - Reggio Calabria(141,5) 68-67
4350(+5.5)Cuore Napoli Basket - Latina(156,5) 83-91
4351(-2.5)Rieti - Biella(149,5) 84-88
4359(-4.5)Roma - Scafati(162,5) 87-92
4361(-0.5)Trapani - Siena(146,5) 85-75

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4625(-6.5)Hapoel Unet Holon - Hapoel Eilat(159,5) 82-89
4626(-10.5)Maccabi Tel Aviv - Bnei Hasharon(159,5) 80-61

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1556(+5.5)Levanga Hokkaido - Brave Thunders Kanagawa(154,5) 95-79

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3621(-13.5)Jurmala Fenikss - Latvijas Universitate(149,5) 88-59

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3622(-14.5)Bc Lietkabelis - Nevezis(162,5) 83-69

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8997(-11.5)Bbc Bayreuth - Science City Jena(158,5) 75-88
9004(-8.5)Ratiopharm Ulm - Bg Gottingen(160,5) 89-65
9005(-6.5)Alba Berlin - Telekom Baskets Bonn(155,5) 90-69
9006(-3.5)Mitteldeutscher Bc - Skyliners Frankfurt(151,5) 82-82 / 93-96
9007(+8.5)Phantoms Braunschweig - Enbw Ludwigsburg(158,5) 67-74
9008(-14.5)Bayern Munich - Ewe Baskets Oldenburg(164,5) 95-74
9009(-2.5)Giessen 46ers - Eisbaren Bremerhaven(164,5) 89-73
9010(-10.5)S.Oliver Baskets Wurzburg - Walter Tigers Tubingen(154,5) 84-69

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6883(-7.5)Wroclawek - Rosa Radom(155,5) 86-65
6884(-7.5)Stal Ostrow Wielkopolski - Slupsk(153,5) 76-74
6885(-1.5)Trefel Sopot - Mks Dabrowa Gornicza(159,5) 85-78
6886(-14.5)Wikana Start Lublin - Legia Warszawa(165,5) 95-85

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5511(-7.5)Bilbao Basket - Tecnyconta Zaragoza(165,5) 77-72
5512(+2.5)Divina Seguros Joventut - Iberostar Tenerife(149,5) 73-76
5513(-3.5)Gipuzkoa Basket - Ucam Murcia(158,5) 67-69
5514(+3.5)Montakit Fuenlabrada - Baskonia(165,5) 80-75
5515(+3.5)Morabanc Andorra - Herbalife Gran Canaria(168,5) 78-76
5516(+1.5)Valencia Basket - Real Madrid(161,5) 82-86
5517(-15.5)Barcelona - Rio Natura Monbus(160,5) 102-58

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5239(-8.5)Amics Castello - Regal Fc Barcelona Ii(161,5) 72-72 / 80-90
5244(-6.5)Caceres 2016 - Cb Penas Huesca(147,5) 57-71
5270(-6.5)Melilla Baloncesto - Palma Air Europa(147,5) 87-72
5404(+5.5)Caprabo Lleida - Leche Rio Breogan(153,5) 73-86
5405(-3.5)Blancos De Rueda Valladolid - Iraurgi Saski Baloia(149,5) 62-73
5406(-2.5)Chocolates Trapa Palencia - Icl Manresa(152,5) 72-76
5420(-0.5)Ourense Baloncesto - Leyma Basquet Coruna(150,5) v-v

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5427(-7.5)Sam Basket Massagno - Starwings Basket(153,5) 68-47
5647(-1.5)Swiss Central Basket - Basket Club Boncourt(150,5) 59-88

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6899(-4.5)Sakarya Bsb - Trabzonspor Basketbol(154,5) 87-82
6900(-5.5)Darussafaka - Galatasaray Sk(148,5) 69-67
6905(+4.5)Anadolu Efes Istanbul - Fenerbahce Ulker(155,5) 84-80
6906(-6.5)Banvitspor - Eskisehir Basket(152,5) 55-58

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1132(+8.5)Istanbul Universitesi - Agu Spor(142,5) 68-73
1133(-8.5)Hatay Bsb - Adana Botas(133,5) 67-52

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7670(-14.5)Zenit Saint Petersburg - Bc Astana(166,5) 84-73
7671(-8.5)Nizhnyi Novogrod - Vef Riga(161,5) 80-64
7672(-31.5)Cska Moscow - Minsk 2006(161,5) 90-54
7673(-23.5)Uniks Kazan - Kalev(156,5) 104-78

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2564(-1.5)Manitoba Moose - Cleveland Monsters(5,5) 1-04-1
2565(+1.5)Springfield Thunderbirds - Toronto Marlies(5,5) 0-01-2
2572(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Syracuse Crunch(5,5) 1-06-1
2573(-1.5)Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 0-03-3
2574(-1.5)Rockford Icehogs - Milwaukee Admirals(5,5) 1-23-5

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1199(-1.5)Bolzano - Vsv(5,5) 2-03-4
1204(-1.5)Black Wings Linz - Orli Znojmo(5,5) 2-18-3
1205(+1.5)Dornbirn - Red Bull Salzburg(5,5) 2-15-3
1226(-1.5)Graz 99ers - Medvescak Zagreb(5,5) 2-27-5
1251(+1.5)Kac - Vienna Capitals(5,5) 1-12-5
1253(-1.5)Sapa Fehervar - Innsbruck(5,5) 1-02-4

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7137(-1.5)Sparta Prague - Chomutov(5,5) 1-13-2
7142(-1.5)Liberec - Vitkovice(5,5) 1-02-1
7143(-1.5)Olomouc - Dukla Jihlava(5,5) 0-03-0
7145(+1.5)Zlin - Plzen(5,5) 1-14-4
7194(-1.5)Mountfield Hk - Pardubice(5,5) 1-06-0
7195(+1.5)Litvinov - Kometa Brno(5,5) 1-03-3
7208(-1.5)Mlada Boleslav - Trinec(5,5) 0-12-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2583(-1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Slovan Ustecti Lvi 0-07-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8529(+1.5)Roedovre - Sonderjyske(5,5) 2-03-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3606(-1.5)Nottingham Panthers - Belfast Giants 4-06-3
3607(+1.5)Edinburgh Capitals - Manchester Storm 0-01-3
3608(+1.5)Dundee Stars - Sheffield Steelers 0-12-5
3609(-1.5)Fife Flyers - Braehead Clan 2-15-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1636(+1.5)Sport - Jyp 1-12-4

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2584(-1.5)Rouen - Nice Aigles 0-53-6
2585(-1.5)Epinal - Angers 0-15-2
2603(-1.5)Gap - Bordeaux Ghc 0-22-7
2604(+1.5)Strasbourg - Amiens 1-13-4
2612(-1.5)Scorpions De Mulhouse - Chamonix-Morzine Hc 2-24-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3572(+1.5)London Knights - Owen Sound Attack 0-13-3
3576(-1.5)North Bay Battalion - Hamilton Bulldogs 0-13-4
3577(-1.5)Windsor Spitfires - Sarnia Sting 0-12-3
3582(-1.5)Marie Greyhounds - Ottawa 67s 3-14-4
3583(-1.5)Flint Firebirds - Kitchener Rangers 0-03-5
3585(-1.5)Saginaw Spirit - Mississauga Steelheads 1-14-3
3590(-1.5)Oshawa Generals - Sudbury Wolves 1-05-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4267(-1.5)Brandon Wheat Kings - Prince Albert Raiders(6,5) 2-25-5
4268(-1.5)Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes(6,5) 1-01-3
4269(-1.5)Regina Pats - Edmonton Oil Kings(7,5) 0-02-2
4270(-1.5)Portland Winter Hawks - Kelowna Rockets(6,5) 3-08-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2578(+1.5)Vegas Golden Knights - Boston Bruins(5,5) 0-03-1
2579(-1.5)Anaheim Ducks - Buffalo Sabres(5,5) 0-11-3
2580(-1.5)Los Angeles Kings - New York Islanders(5,5) 1-03-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8746(-1.5)Frisk Asker - Valerenga(5,5) 1-01-5
8747(-1.5)Lillehammer - Stjernen(5,5) 3-08-0
8748(+1.5)Manglerud Star - Stavanger(5,5) 1-01-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3604(+1.5)Gjovik Mammuts - Narvik Ishockeyklubb 1-03-5
3605(-1.5)Nidaros Hockey - Furuset 2-04-0

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7677(-1.5)Ehc Munchen - Bremerhaven Pinguins(5,5) 2-15-3
7678(-1.5)Deg Metro Stars - Erc Ingolstadt(5,5) 0-00-2
7682(-1.5)Grizzly Adams Wolfsburg - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 1-21-4
7684(+1.5)Krefeld Pinguine - Eisbaren Berlin(5,5) 0-02-2
7685(-1.5)Iserlohn Roosters - Straubing Tigers(5,5) 1-03-3
7686(-1.5)Augsburger Panthers - Adler Mannheim(5,5) 0-22-3
7687(+1.5)Schwenninger - Kolner Haie(5,5) 1-11-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8565(-1.5)Riessersee - Bad Nauheim(5,5) 0-13-2
8601(+1.5)Crimmitschau - Kassel Huskies(5,5) 1-03-3
8602(-1.5)Bayreuth Tigers - Dresdner Eislowen(5,5) 0-23-6
8603(+1.5)Esv Kaufbeuren - Bietigheim Steelers(5,5) 0-24-4
8739(+1.5)Wolfe Freiburg - Lowen Frankfurt(5,5) 1-13-6
8745(+1.5)Bad Tolz - Lausitzer Fuchse(5,5) 1-14-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3600(-1.5)Katowice - Podhale Nowy Targ 3-15-4
3601(-1.5)Stoczniowiec Gdansk - Polonia Bytom 1-07-4
3602(-1.5)Unia Oswiecim - Orlik Opole 1-32-5
3603(+1.5)Naprzod Janov - Gks Tychy 1-03-6

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4294(-1.5)Jokerit - Salavat Ufa(5,5) 0-02-0
4295(-1.5)Dinamo Minsk - Sochi(5,5) 0-01-3
4325(+1.5)Dinamo Riga - Torpedo Nn(4,5) 0-11-3
4326(-1.5)Dynamo Moscow - Neftekhimik(4,5) 2-03-4
4327(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets(4,5) 3-05-5
4328(-1.5)Ska St Petersburg - Ak Bars Kazan(5,5) 0-02-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8749(+1.5)Chelyabinsk - Dizel Penza(5,5) 0-31-6
8777(-1.5)Ermak Angarsk - Khimik Voskresensk(5,5) 0-02-1
8915(+1.5)Gornyak Uchaly - Bars Kazan(5,5) 0-22-2
8916(-1.5)M Novokuznetsk - Zvezda Chekhov(5,5) 0-02-2
8917(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Ceng Tou(5,5) 2-02-0
8918(+1.5)Sp. Nizhny Tagil - Hk Sarov(5,5) 0-12-1
8919(-1.5)Yuzhny Ural Orsk - Csk Vvs Samara(5,5) 0-12-5

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1731(+1.5)Omskie Yastreby U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 0-11-1
1732(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Sibirskie Snaipery U20(5,5) 1-03-1
1785(-1.5)Belye Medvedi U20 - Sputnik Almetievsk U20(5,5) 3-15-1
1830(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Taifun U20(5,5) 1-010-1
1831(+1.5)Kunlun Red Star U20 - Almaz U20(5,5) 0-24-4
1901(-1.5)Ska 1946 U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 1-12-1
1939(-1.5)Spartak Moscow U20 - Vityaz U20(5,5) 2-05-1
1940(+1.5)Altai U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 1-12-3
1941(+1.5)S. Barsy Astana U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 1-23-3
1945(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Avto U20(5,5) 1-05-2
1947(-1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Kuznetskie Medvedi U20(5,5) 0-02-4
1948(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Tolpar U20(5,5) 0-10-5
2051(+1.5)Serebryanye U20 - Loko Yaroslavl U20(5,5) 1-13-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5681(-1.5)Liptovsky Mikulas - Nove Zamky(5,5) 0-01-3
5682(+1.5)Hc 07 Detva - Zvolen(5,5) 0-20-5
5856(-1.5)Nitra - Zilina(5,5) 0-12-3
5857(-1.5)Banska Bystrica - Trencin(5,5) 2-05-2
5858(-1.5)Poprad - Kosice(5,5) 0-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8920(-1.5)Leksand - Aik(5,5) 0-10-3
8921(-1.5)Troja Ljungby - Almtuna Is(5,5) 0-10-4
8922(+1.5)Vastervik - Oskarshamn(5,5) 0-13-3
8925(-1.5)Bjorkloven - Tingsryd(5,5) 3-06-1
8926(-1.5)Hc Vita Hasten - Sodertalje(5,5) 2-24-3
8927(-1.5)Ik Pantern - Modo(5,5) 1-04-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7116(-1.5)Davos - Scl Tigers(5,5) 2-14-3
7117(-1.5)Lausanne - Fr. Gotteron(5,5) 1-02-2

ATP ANTWERP KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2052G.Sakharov - B.Tomic 8-124-64-60-2
2068V.Pospisil - Y.Maden 16-113-67-52-1
2069K.Coppejans - S.Travaglia 11-166-42-61-2
2070N.Mahut - A.Setkic 11-145-76-70-2
2071R.Ramanathan - S.Ofner 9-135-74-60-2
2072S.Tsitsipas - Z.Bergs 12-36-06-32-0
2073Q.Halys - K.De Schepper 6-124-62-60-2
2074M.Bourgue - A.De Greef 13-97-66-32-0

ATP MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2081F.Krajinovic - U.Ignatik 19-156-77-52-1
2083A.Bublik - L.Rosol 9-134-65-70-2
2084M.Kukushkin - M.Basic 9-136-73-60-2
2093Y.Bhambri - A.Vatutin 13-97-56-42-0

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4335(-2.5)R.Nadal - R.Federer(23,5) 7-124-63-60-2

ATP STOCKHOLM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2109M.Fucsovics - K.Friberg 12-36-06-32-0
2118S.Robert - T.Smyczek 16-146-76-11-2
2119L.Lacko - V.Galovic 12-76-46-32-0
2141Z.Kolar - M.Trungelliti 16-157-63-62-1
2201F.Simonsson - J.Zopp 6-124-62-60-2
2202I.Marchenko - S.Napolitano 12-36-16-22-0
2203C.Ruud - S.Bolelli 8-124-64-60-2
2224J.Janowicz - A.Arnaboldi 19-136-77-52-1

CHALLENGER BUENOS AIRES 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3624H.Zeballos - N.Kicker 12-197-60-61-2

CHALLENGER BUENOS AIRES 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3625A.Behar/F.De Paula - M.Gonzalez/F.Neis 22-217-65-72-1

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3628B.Klahn - M.Mcdonald 6-124-62-60-2

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3629A.El Sallaly/B.Oliveira - L.Bambridge/D.Ohare 6-124-62-60-2

CHALLENGER ISMANING KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2372V.Kopriva - M.Huesler 5-121-64-60-2
2375P.Rikl - M.Rosenkranz 12-146-76-70-2
2393Y.Vandenbulcke - M.Khomentovskiy 12-46-46-02-0
2394H.Hurkacz - S.Reinwein 13-96-37-62-0

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2439A.Menendez-Maceiras - S.Doumbia 15-93-66-22-1
2440C.Hemery - H.Moriya 5-123-62-60-2
2441D.Lee - T.Fritz 15-126-33-62-1
2443F.Sun - P.Polansky 8-132-66-70-2
2452J.Statham - J.Thompson - - - 17.10.
2466M.Youzhny - Y.Takahashi 13-76-27-52-0
2491R.Albot - D.Wu 7-124-63-60-2
2498R.Te - T.Ito 8-133-65-70-2
2504T.Monteiro - Z.Zhang 17-164-67-62-1
2505X.Gao - T.Daniel 6-122-64-60-2
2507Y.Lu - G.Soeda 16-136-34-62-1
2510Z.Li - J.Jung 13-87-66-22-0
4219A.Menendez-Maceiras/T.Monteiro - X.Gao/Z.Zhang - 6-17-62-0

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2288T.Puetz - L.Sonego 8-124-64-60-2

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4334S.Arends/A.Sancic - J.Jahn/E.Leshem 24-206-25-72-1

WTA HONG KONGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4332(+2.5)D.Gavrilova - A.Pavlyuchenkova(21,5) 16-187-53-61-2

WTA HONG KONG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4333Chan H-C/Chan Y-J - J.Lu/Q.Wang 12-26-16-12-0

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8333M.Rybarikova - B.Strycova 5-124-61-60-2

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2086K.Bertens/J.Larsson - N.Dzalamidze/X.Knoll 19-133-66-32-1

WTA LUXEMBOURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2239A.Lottner - K.Hobgarski 12-66-36-32-0
2257P.Parmentier - K.Day 12-76-46-32-0
2263A.Cadantu - Y.Wickmayer v-vv-vv-vv-v
2264N.Broady - A.Bogdan 15-106-13-62-1
2265A.Van Uytvanck - B.Haas v-v6-76-0v-v
2267P.Schnyder - F.Abanda 12-36-26-12-0
2318J.Fett - F.Stollar 12-56-16-42-0
3623A.Dulgheru - S.Vickery 7-135-72-60-2

WTA MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2268A.Kalinina - A.Kudryavtseva 12-156-32-61-2
2270P.Monova - V.Grammatikopoulou 13-107-66-42-0
2273V.Lapko - V.Tomova 12-36-16-22-0
2274A.Rodionova - O.Savchuk 12-66-26-42-0
2275E.Rybakina - T.Martincova 17-164-67-62-1
2276V.Kamenskaya - A.Blinkova 12-56-16-42-0
2281A.Kleybanova - B.Pera 12-66-46-22-0
2287K.Kanepi - I.Jorovic 12-26-26-02-0

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4082Karvina - Lovosice 26-26

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4090Rodovre Hk - Horsens Hk 22-28
4091Roskilde - Aalborg 28-31
4092Fredericia Hk - Tms Ringsted 18-19

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1559(+2.5)Bsk Nif - Dobrogea Sud(50,5) 24-27
7688(+4.5)Plzen - Helvetia Anaitasuna(57,5) 23-30
7689(+2.5)Opole - Benfica(54,5) 26-21
7690(-12.5)Porto Vitalis - Hc Ohrid 2013(55,5) 44-26
7692(-2.5)Ska Minsk - Csm Bucuresti(54,5) 33-30

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7696Sif - Atlas 34-37
7700Pif - Grifk 18-30

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4777Selfoss - Ir Reykjavik(55,5) 32-26
4778Fram - Grotta(54,5) 28-24

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
5601(+5.5)Aab Handbold - Paris Handball(56,5) 26-33
5602(+1.5)Dinamo Bucharest - Ademar Leon(55,5) 24-28
5603(+1.5)Elverum - Rk Gorenje Valenje(57,5) 29-28
5604(+1.5)Kiel - Flensburg Handewitt(52,5) 20-20
5605(-1.5)Kielce - Veszprem(54,5) 32-32
5606(+3.5)Sporting Clube - Montpellier(56,5) 29-33

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5615(+3.5)Thuringer - Whc Vardar Skopje(56,5) 21-29
5616(+5.5)Brest Bretagne Handball - Gyori Audi Eto(49,5) 23-26
5617(+2.5)Midtjylland - Rostov-Don(48,5) 24-21

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4151Sandnes Hk - Drammen 17-26
4152Falk Horten - Halden Topphandball 18-33

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4153Fredrikstad - Molde Hk 26-24

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4093(+2.5)Hannover Burgdorf - Fuchse Berlin(57,5) 33-27
4094(-1.5)Minden - Erlangen(51,5) 33-22
4095(+3.5)Wetzlar - Rhein Neckar Lowen(53,5) 24-31
4096(-3.5)Magdeburg - Leipzig(54,5) 37-31

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4131Frisch Auf Goppingen - Hsg Bensheimauerbach 27-19
4132Borussia Dortmund - Hc Rodertal 32-27

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7785(-6.5)Bergischer - Aue(52,5) 31-27
7786(-2.5)Bietigheim Metterzimmern - Nordhorn Lingen(54,5) 34-30
7787(-2.5)Hc Elbflorenz 2006 - Eintracht Hagen(54,5) 30-26

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4156Uks Pcm Koscierzyna - Jelenia Gora 27-31

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8854(-1.5)Skovde - Guif(54,5) 25-29
8855(-2.5)Hammarby - Aranas(54,5) 26-27
8900(+4.5)Hif Karlskrona - Ystads If(56,5) 34-34
8901(-6.5)Alingsas - Ov Helsingborg(53,5) 33-29

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4707(+2.5)Boden Handball If - Skuru(52,5) 18-29

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8933(+5.5)Tumba - Alstermo If(54,5) 26-31
8987(-4.5)Lindesberg - Hk Country(55,5) 26-28

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2570Vbc Waremme - Voc Amigos St. Antonius Zoersel 1-02-03-0
2571Vbc Shanks Guibertin - Vc Haasrode Leuven 0-11-11-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6984Paris - Rennes 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4345Latina - Verona 0-10-22-3
4346Perugia - Pallavollo Padova 1-02-03-0
4347Ravenna - Piacenza 1-02-02-3
4348Trento - Milano 0-11-12-3
4362Vero Volley - Sora 0-11-13-1
4363Vibo Valentia - Lube Treia 0-10-21-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4302Filottrano - Pesaro 0-11-13-1
4341Sab Grima Legnano - Bergamo 1-02-03-0
4342San Casciano - Monza 1-01-13-1

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2376Mondovi - Gioiella Micromilk Gioia Del Colle 0-10-21-3
2377Monini Spoleto - Tuscania 1-01-11-3
2390Potenza Picena - Reggio Emilia 1-02-03-0
2462Videx Royalpat Grottazzolina - Siena 0-11-13-1
2463Castellana Grotte - Messaggerie Bacco Catania 1-02-03-0
2475Volleyball Aversa - Alessano 0-10-23-2

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4369Barricalla Collegno - Bartoccini Gioiellerie Perugia 1-01-11-3
4370Battistelli Sg Marignano - Sigel Marsala 1-02-03-0
4371Millenium Brescia - Soverato 1-01-11-3
4372Ubi Banca San Bernardo Cuneo - Zambelli Orvieto 1-01-13-1

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2632Friedrichshafen - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching 1-02-03-0
2635Tsg Solingen Volleys - Svg Luneburge 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7025Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzebski Wegiel 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5356Chemik Police - Budowlani Torun 1-02-03-0
5361Dabrowa Gornicza - Fakro Muszyna 1-02-02-3

RUSIJA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2648Nova Novokuybyishevsk - Dinamo Moscow 1-01-13-2
2649Kuzbass Kemerovo - Zenit St Petersburg 1-01-13-1
2650Ural Ufa - Dagestan Makhachkala 0-11-13-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2539Fc Barcelona - Gran Canaria 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2732Maliye Milli Piyango - Ziraat Ankara 0-10-20-3
2740Galatasaray - Inegol Belediyespor 0-11-13-1
2741Fenerbahce - Halkabank Ankara 1-01-11-3
2742Torul Genclik - Besiktas 0-10-20-3
2745Jeopark Kula Bld. - Beledyesi 0-10-20-3

EURO KUP KVALIFIKACIJEVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3556Ftc Budapest - Cn Mataro 11-4
3557Pays Daix Natation - Sm Verona 7-14
3567Vk Primorac - Vk Jadran St 9-17

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1267(+1.0)Castres - Munster 17-17
1268(-9.0)Toulon - Llanelli Scarlets 21-20
1273(+7.0)Neath Swansea Ospreys - Clermont 21-26
1289(+7.0)Northampton Saints - Saracens 13-57

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4442(-1.0)Stade Aurillacois - Perpignan 38-18

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1099(-1.5)L A Dodgers - Chicago Cubs(7,5) 4-1

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1102(-3.5) Oakland Raiders - Los Angeles Chargers 16-17
2692(-9.5) Houston Texans - Cleveland Browns 33-17
2693(+9.5) New York Jets - New England Patriots 17-24
2694(-11.5) Atlanta Falcons - Miami Dolphins 17-20
2695(-5.5) New Orleans Saints - Detroit Lions 52-38
2696(+3.5) Minnesota Vikings - Green Bay Packers 23-10
2697(-6.5) Baltimore Ravens - Chicago Bears 24-27
2702(-10.5) Washington Redskins - San Francisco 49ers 26-24
2703(-2.5) Jacksonville Jaguars - Los Angeles Rams 17-27
2704(+2.5) Arizona Cardinals - Tampa Bay Buccaneers 38-33
2705(-4.5) Kansas City Chiefs - Pittsburgh Steelers 13-19
2706(-11.5) Denver Broncos - New York Giants 10-23

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3555Santa Coloma - Peniscola 1-1

UEFA KUPFUTSAL

Br. Susret Kraj
3547Fc Liburn - Leo Futsal Club 5-6
3548Asc Garges Djibson - Mnk Nacional Zagreb 1-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 679142844
arrow BL Belgija Keno 20/70 246912131422262740414347535758636466
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1822323741
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 19151622
arrow DA Multi-Daily A 6/99 103464839598
arrow DB Multi-Daily B 6/99 93254568185
arrow DC Multi-Daily C 6/99 152021326079
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 135610192729394043454656606162646667
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 134913141522232730323741424849505567
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 214152432
arrow FK Finska Keno D 20/70 510121315192125273033373943444662676869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 36101417222938394244475051585964686970
arrow FT Finska Keno T 20/70 56131619202428384243465153555758596670
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28142428323840464748505258596063646869
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 4628414445
arrow LD Latvija Keno D 20/62 16101516202429313436384950515253575961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 111141823242730323337404345515455586162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 19121824262728333641424347495153566062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 329323538
arrow NP New York Pick 10 20/80 67132025272934383942464953545664707580
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 25141619222831333840505262636669707677
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2361223263236394041484950535659617180
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 29131415
arrow RO Rumunjska 6/49 222728434647
arrow SK Slovačka 5/35 314163135
arrow SL Slovenija 7/39 1151922273035
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 114162022
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 28121316202224313843525354596162637376