Nedjelja 15.10.2017.

ATP ANTWERP KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2052G.Sakharov - B.Tomic 8-124-64-60-2
2068V.Pospisil - Y.Maden 16-113-67-52-1
2069K.Coppejans - S.Travaglia 11-166-42-61-2
2070N.Mahut - A.Setkic 11-145-76-70-2
2071R.Ramanathan - S.Ofner 9-135-74-60-2
2072S.Tsitsipas - Z.Bergs 12-36-06-32-0
2073Q.Halys - K.De Schepper 6-124-62-60-2
2074M.Bourgue - A.De Greef 13-97-66-32-0

ATP MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2081F.Krajinovic - U.Ignatik 19-156-77-52-1
2083A.Bublik - L.Rosol 9-134-65-70-2
2084M.Kukushkin - M.Basic 9-136-73-60-2
2093Y.Bhambri - A.Vatutin 13-97-56-42-0

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4335(-2.5)R.Nadal - R.Federer(23,5) 7-124-63-60-2

ATP STOCKHOLM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2109M.Fucsovics - K.Friberg 12-36-06-32-0
2118S.Robert - T.Smyczek 16-146-76-11-2
2119L.Lacko - V.Galovic 12-76-46-32-0
2141Z.Kolar - M.Trungelliti 16-157-63-62-1
2201F.Simonsson - J.Zopp 6-124-62-60-2
2202I.Marchenko - S.Napolitano 12-36-16-22-0
2203C.Ruud - S.Bolelli 8-124-64-60-2
2224J.Janowicz - A.Arnaboldi 19-136-77-52-1

CHALLENGER BUENOS AIRES 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3624H.Zeballos - N.Kicker 12-197-60-61-2

CHALLENGER BUENOS AIRES 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3625A.Behar/F.De Paula - M.Gonzalez/F.Neis 22-217-65-72-1

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3628B.Klahn - M.Mcdonald 6-124-62-60-2

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3629A.El Sallaly/B.Oliveira - L.Bambridge/D.Ohare 6-124-62-60-2

CHALLENGER ISMANING KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2372V.Kopriva - M.Huesler 5-121-64-60-2
2375P.Rikl - M.Rosenkranz 12-146-76-70-2
2393Y.Vandenbulcke - M.Khomentovskiy 12-46-46-02-0
2394H.Hurkacz - S.Reinwein 13-96-37-62-0

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2439A.Menendez-Maceiras - S.Doumbia 15-93-66-22-1
2440C.Hemery - H.Moriya 5-123-62-60-2
2441D.Lee - T.Fritz 15-126-33-62-1
2443F.Sun - P.Polansky 8-132-66-70-2
2452J.Statham - J.Thompson - - - 17.10.
2466M.Youzhny - Y.Takahashi 13-76-27-52-0
2491R.Albot - D.Wu 7-124-63-60-2
2498R.Te - T.Ito 8-133-65-70-2
2504T.Monteiro - Z.Zhang 17-164-67-62-1
2505X.Gao - T.Daniel 6-122-64-60-2
2507Y.Lu - G.Soeda 16-136-34-62-1
2510Z.Li - J.Jung 13-87-66-22-0
4219A.Menendez-Maceiras/T.Monteiro - X.Gao/Z.Zhang - 6-17-62-0

CHALLENGER ORTISEI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2288T.Puetz - L.Sonego 8-124-64-60-2

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4334S.Arends/A.Sancic - J.Jahn/E.Leshem 24-206-25-72-1

WTA HONG KONGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4332(+2.5)D.Gavrilova - A.Pavlyuchenkova(21,5) 16-187-53-61-2

WTA HONG KONG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4333Chan H-C/Chan Y-J - J.Lu/Q.Wang 12-26-16-12-0

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8333M.Rybarikova - B.Strycova 5-124-61-60-2

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2086K.Bertens/J.Larsson - N.Dzalamidze/X.Knoll 19-133-66-32-1

WTA LUXEMBOURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2239A.Lottner - K.Hobgarski 12-66-36-32-0
2257P.Parmentier - K.Day 12-76-46-32-0
2263A.Cadantu - Y.Wickmayer v-vv-vv-vv-v
2264N.Broady - A.Bogdan 15-106-13-62-1
2265A.Van Uytvanck - B.Haas v-v6-76-0v-v
2267P.Schnyder - F.Abanda 12-36-26-12-0
2318J.Fett - F.Stollar 12-56-16-42-0
3623A.Dulgheru - S.Vickery 7-135-72-60-2

WTA MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2268A.Kalinina - A.Kudryavtseva 12-156-32-61-2
2270P.Monova - V.Grammatikopoulou 13-107-66-42-0
2273V.Lapko - V.Tomova 12-36-16-22-0
2274A.Rodionova - O.Savchuk 12-66-26-42-0
2275E.Rybakina - T.Martincova 17-164-67-62-1
2276V.Kamenskaya - A.Blinkova 12-56-16-42-0
2281A.Kleybanova - B.Pera 12-66-46-22-0
2287K.Kanepi - I.Jorovic 12-26-26-02-0