Ponedjeljak 16.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5123M Magnitogorsk - Slovan Bratislava (H) domaći-3-04-1
5124Hjk Helsinki - Lahti domaći-1-03-0
5127Panathinaikos - Larissa --0-02-1
5135Sarpsborg - Stabaek --2-12-2
5136Dinamo Bucharest - Juventus Bucharest domaći-1-03-0
5137Lorient - Niort --0-00-0

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4162Kamza - Vllaznia domaći860-01-0
4163Kukesi - Teuta domaći182-04-2
4164Laci - Flamurtari Vlore gosti340-11-1
4165Partizan Tirana - Luftetari Gjirokaster domaći281-02-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5623Paradou Ac - Drb Tadjenant domaći600-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Olimpo Bahia Blanco - Huracan gosti330-10-2
1195Arsenal Sarandi - San Martin San Juan gosti550-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3850San Martin Tucuman - Mitre Santiago Del Estero domaći580-01-1
3851Los Andes - Sarmiento domaći790-01-0

ARMENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5081Artsakh - Shirak Gyumri Fc 2 domaći111-03-0
5084Avan Academy - Banants Yerevan Fc 2 gosti200-10-2
5096Fc Alashkert 2 - Fc Lori Vanadzor gosti170-11-3
5107Gandzasar Kapan Fc 2 - Fc Ararat Yerevan 2 gosti290-20-5
5113Pyunik Yerevan Fc 2 - Erebuni domaći261-32-3

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5184Al Muharraq - Al Shabbab domaći161-01-1
5185Manama Club - Al Riffa gosti290-10-1
5186Malkiya Club - Al-Najma Manama gosti220-21-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3413St Gilloise - Lierse domaći173-03-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8102Fc Gomel - Torpedo Zhodino gosti480-00-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3830Santos - Vitoria Ba gosti231-12-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1387Fk Septemvri Sofia - Fc Vitosha Bistrica domaći630-01-0
1388Botev Plovdiv - Fc Vereya domaći670-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8514Nea Salamina Famagusta - Ethnikos Achnas --0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5298Aarhus Gf - Lyngby gosti530-00-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5139Al Ahly - El Raja domaći73-04-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2316Leicester - West Brom supergol gosti630-01-1

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4235Arsenal U23 - Sunderland U23 domaći480-02-0
4236Brighton U23 - Blackburn U23 gosti71-22-2
4237Derby U23 - Liverpool U23 domaći500-02-0
4238Southampton U23 - Newcastle U23 domaći83-06-2
4239Wolves U23 - A Villa U23 gosti210-20-2

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5625Chelmsford City - Bath City domaći500-01-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6099Hitchin - Redditch domaći480-01-0

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5116Kolumbija U17 - Njemacka U17 gosti70-20-4
5118Paragvaj U17 - Sad U17 gosti190-10-5

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3405Hjk Helsinki - Lahti domaći371-03-0
3406Inter Turku - Hifk gosti271-14-1
3407Jyvaskyla Jk - Mariehamn domaći301-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7477Lorient - Niort --0-00-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1569Panathinaikos - Larissa domaći500-02-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7136Balikpapan - Putra Samarinda domaći351-03-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2255Verona - Benevento supergol domaći740-01-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1288Virtus Entella - Empoli supergol gosti20-22-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5627Piacenza - Viterbese gosti190-10-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5622Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya domaći171-04-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1096Hapoel Petach Tikva - Hapoel Hadera domaći261-22-2
1098Maccabi Herzelia - Hapoel Marmorek gosti220-12-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Tivoli Gardens - Harbour View Fc domaći880-01-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5702Fc Tokyo U23 - Gainare Tottori domaći740-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4387Fc Cape Town - Mbombela United Fc gosti420-10-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5621Once Caldas - Atletico Nacional gosti240-10-1

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5628Chabab Kasba Tadla - Rsb Berkane gosti800-00-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6961Jong Ajax - Almere domaći192-03-0
6962Jong Az Alkmaar - Helmond gosti440-11-3

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5629Jong Den Haag - Sbv Excelsior domaći83-04-0
5630Jong Dordrecht Fc - Jong Fc Eindhoven domaći182-16-1
5635Jong Go Ahead Eagles - Jong Roda Jc Kerkrade domaći640-01-1
5636Jong Nec Nijmegen - Jong Sc Heerenveen domaći322-03-0
5637Sc Cambuur - Jong Rkc Waalwijk domaći422-02-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2687Sarpsborg - Stabaek domaći12-12-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8600Darmstadt - Nurnberg domaći61-13-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3627Greuther Furth Am - Nurnberg Am gosti360-10-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3682Bonner - Aachen gosti400-10-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2474Cracovia Krakow - Pogon Szczecin domaći21-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2657Poli Timisoara - Concordia Chiajna gosti290-10-3
2664Dinamo Bucharest - Juventus Bucharest domaći441-03-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2569Amkar Perm - Fk Tosno --0-00-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5638Fk Dinamo Vranje - Fk Buducnost Dobanovci domaći870-01-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5639Hearts U20 - Aberdeen U20 domaći121-01-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2563Las Palmas - Celta Vigo supergol gosti160-22-5

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8211Alcorcon - Lugo gosti900-00-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2623Kalmar - Hammarby domaći790-02-0
2631Norrkoping - Malmo domaći91-01-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1575Helsingborg - Varnamo domaći121-11-2
1576Orgryte - Gefle If gosti41-11-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8196Winterthur - Rapperswil gosti350-10-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4952Bursaspor - Osmanlispor Fk gosti232-13-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8341Manisaspor - Denizlispor gosti30-11-1

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4192Ceska U17 - Izrael U17 gosti710-00-2
4195Kosovo U17 - Madarska U17 domaći151-01-3
4196Wales U17 - Nizozemska U17 gosti50-10-4
4197Azerbajdzan U17 - Bugarska U17 domaći181-02-1
4198Ukrajina U17 - Irska U17 domaći141-01-3
4225Turska U17 - Armenija U17 domaći231-04-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1708Sumy - Cherkasskyi Dnipro gosti111-23-2
1713Gelios Kharkiv - Desna Chernigov --0-00-0
1723Volyn Lutsk - Girnik Sport gosti640-00-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4452Carabobo - Monagas domaći202-04-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3401(-12.5)Igokea Laktasi - Kk Mzt Skopje(163,5) 99-108

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5546(-2.5)Club Deportivo Hispano Americano - Obras Sanitarias(160,5) 99-82
5547(-3.5)Gimnasia Indalo - Quilmes Mar Del Plata(166,5) 103-87
5548(-8.5)Regatas Corrientes - Comunicaciones(160,5) 76-81

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4224(-2.5)Oberwart Gunners - Wbc Kraftwerk Wels(155,5) 100-93

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4229(+1.5)Qanto Svitavy - Bk Pardubice(158,5) 66-64

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4230(+4.5)Gravelines Dunkerque - Pau Orthez(148,5) 65-57

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5549(-9.5)Cibona Zagreb - Split Co(157,5) 86-67

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2092(-4.5)Varese - Cantu(161,5) 95-64

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4240(-0.5)Ironi Ness Ziona - Hapoel Galil Gilboa(157,5) 79-71

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4244(+3.5)Levanga Hokkaido - Brave Thunders Kanagawa(154,5) 70-70 / 77-80

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6887(-12.5)Siden Polski Cukier Torun - Asseco Prokom Gdynia(157,5) 87-79

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7674(+15.5)Parma Permsky Kray - Khimki(162,5) 69-106

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5599(-1.5)Sakhalin Hc - Oji Eagles(5,5) 1-13-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5600(+1.5)Bjelorusija U20 - Hc Dinamo Molodechno(5,5) 1-22-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4271(-1.5)Benatky Nad Jizerou - Horacky Fk Trebic 2-16-4
4291(+1.5)Hc Frydek Mistek - Karlovy Vary 0-00-0
4292(-1.5)Hc Havirov Panthers - Slavia Prague 0-02-0
4299(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Hc Zubr Prerov 0-11-2
4300(+1.5)Kadan - Kladno 1-02-3
4301(+1.5)Stadion Litomerice - Ceske Budejovice 1-12-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4689(-1.5)Ujpest Budapest - Ferencvaros-Esmtk(6,5) 1-24-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4386(+1.5)Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning(5,5) 0-22-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4476(-1.5)Sibir Novosibirsk - Red Star Kunlun(4,5) 0-00-3
4490(-1.5)Avangard Omsk - Admiral Vladivostok(4,5) 0-13-2
4491(-1.5)Barys Astana - Amur Khabarovsk(5,5) 0-01-3
4492(-1.5)Avtomobilist - Yugra(5,5) 0-12-2
4493(-1.5)M Magnitogorsk - Slovan Bratislava(5,5) 3-04-1
4494(+1.5)Traktor Chelyabinsk - Cska Moscow(5,5) 0-10-3
4495(+1.5)Lada Togliatti - Vityaz Podolsk(5,5) 1-03-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4399(-1.5)Kazzinc Torpedo - Toros Neftekamsk(5,5) 2-05-1
4400(-1.5)Saryarka - Molot Perm(5,5) 2-05-0
4401(-1.5)Zauralye Kurgan - Izhstal Izhevsk(5,5) 1-43-7
4402(-1.5)Rubin Tyumen - Neftjanik Almetjevsk(5,5) 0-01-1
4403(-1.5)Ska-Neva - Hk Ryazan(5,5) 2-05-2
4404(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Buran Voronezh(5,5) 3-16-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5612(+1.5)Altai U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 1-14-3
5613(-1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Kuznetskie Medvedi U20(5,5) 1-16-2
5614(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Tolpar U20(5,5) 0-01-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8928(-1.5)Bofors - Timra(5,5) 1-12-1

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1179I.Karlovic - G.Pella 17-173-67-52-1
1200N.Basilashvili - J.Benneteau v-v4-6v-vv-v
1202R.Bemelmans - P.Gojowczyk 18-184-67-62-1
1203S.Stakhovsky - J.Donaldson 13-107-66-42-0

ATP ANTWERP KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5152A.Setkic - B.Tomic 14-117-67-52-0
5153V.Pospisil - S.Travaglia 13-156-33-61-2
5154K.De Schepper - M.Bourgue 12-86-46-42-0
5155S.Tsitsipas - S.Ofner 18-156-76-42-1

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3744F.Martin/E.Roger-Vasselin - R.Jebavy/M.Middelkoop 12-86-46-42-0

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3838(-2.5)B.Coric - D.Sela(22,5) 5-123-62-60-2
5156(-4.5)Y.Bhambri - R.Safiullin(21,5) 12-66-26-42-0
5157(-3.5)A.Bublik - T.Gabashvili(22,5) 12-76-36-42-0

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3884E.Donskoy/A.Kuznetsov - K.Kravchuk/A.Rublev 12-76-46-32-0
4059R.Berankis/A.Seppi - H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski 6-122-64-60-2
4062T.Fabbiano/D.Sela - J.Vesely/I.Zelenay 7-131-66-70-2

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1714N.Almagro - H.Chung v-vv-vv-vv-v

ATP STOCKHOLM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5187L.Lacko - Z.Kolar 19-166-77-62-1
5188M.Fucsovics - T.Smyczek 12-46-46-02-0
5189S.Bolelli - I.Marchenko 14-156-31-62-1
5190J.Janowicz - J.Zopp 18-126-16-72-1

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4065E.Ymer/M.Ymer - M.Lopez/F.Verdasco 4-124-60-60-2
4068J.Erlich/N.Mektic - M.Copil/F.Mergea 22-215-77-62-1
4080R.Haase/M.Venus - M.Daniell/M.Demoliner 12-66-26-42-0

CHALLENGER CALI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4185G.Oliveira - J.Sorgi 13-107-66-42-0
4187J.Souza - I.Cervantes Huegun 16-193-67-61-2
4188M.Janvier - A.Martin 13-146-24-61-2
4190R.Ojeda Lara - C.Rodriguez 13-71-66-12-1
4191V.Estrella Burgos - G.Clezar 10-145-75-70-2

CHALLENGER CALI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6171J.Domingues/B.Rola - M.Arevalo-Gonzalez/Reyes-Varela M-A 6-124-62-60-2
6172A.Gonzalez/J.P.Sorgi - H.Dellien/R.Quiroz 7-124-63-60-2
6173D.E.Galan/C.Salamanca - F.Mantilla/C.Rodriguez 19-186-43-62-1

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4206D.Masur - P.Michnev 15-106-13-62-1
4207B.Zapata Miralles - A.Pavic 12-56-16-42-0
4208A.De Minaur - I.Sijsling 5-124-61-60-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5510M.Draganja/T.Draganja - R.Molleker/S.Reinwein 12-86-46-42-0
5545Y.Hanfmann/D.Masur - L.Grigelis/A.Motti 20-144-66-32-1

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4209A.Sarkissian - D.Koepfer 11-146-23-61-2
4212E.King - D.Novikov 19-176-77-62-1
4214M.Giron - N.Milojevic 13-106-47-62-0
4215M.Mmoh - J.Satral 12-56-46-12-0
4218S.Kozlov - J.Aragone 13-87-56-32-0

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2439A.Menendez-Maceiras - S.Doumbia 15-93-66-22-1
2447M.Matosevic - S.Nagal 12-66-26-42-0
2448N.Jarry - Y.Chung 9-136-73-60-2
2452J.Statham - J.Thompson 6-124-62-60-2
2453J.Rodionov - Y.Wu 12-76-46-32-0
2454M.Kecmanovic - Y.Watanuki 14-176-42-61-2
2466M.Youzhny - Y.Takahashi 13-76-27-52-0
2491R.Albot - D.Wu 7-124-63-60-2
2504T.Monteiro - Z.Zhang 17-164-67-62-1
2505X.Gao - T.Daniel 6-122-64-60-2
4219A.Menendez-Maceiras/T.Monteiro - X.Gao/Z.Zhang 13-76-17-62-0

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2385H.Moriya/Y.Takahashi - N.Jarry/P.Polansky 13-76-27-52-0

WTA LUXEMBOURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4083(-3.5)A.Kontaveit - J.Cepelova(20,5) 12-26-06-22-0
4086(+2.5)B.Haddad Maia - K.Flipkens(21,5) 12-76-36-42-0
4148(-0.5)L.Arruabarrena-Vecino - M.Brengle(21,5) 4-122-62-60-2
4154(+5.5)S.Sorribes Tormo - E.Mertens(19,5) 2-120-62-60-2
4155(+5.5)V.Cepede Royg - S.Cirstea(20,5) v-v7-5v-vv-v
4157(+1.5)V.Lepchenko - C.Witthoeft(21,5) 18-166-76-21-2

WTA LUXEMBOURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5550A.Lottner - Y.Wickmayer 9-135-74-60-2
5560A.Van Uytvanck - P.Schnyder 16-124-66-42-1
5561P.Parmentier - N.Broady 16-143-67-52-1
5562J.Fett - S.Vickery 13-77-66-12-0

WTA LUXEMBOURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5251Friedsam A-L/A.Lottner - N.Broady/E.Hrdinova 18-146-22-62-1
5293L.Kerkhove/L.Marozava - M.Brengle/N.Geuer 12-36-26-12-0

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4166(-0.5)D.Vekic - K.Siniakova(21,5) 2-120-62-60-2
4167(-3.5)E.Makarova - A.Cornet(20,5) 6-123-63-60-2
4168(+0.5)L.Tsurenko - C.Mchale(21,5) 13-97-66-32-0
4169(+3.5)A.Sasnovich - T.Babos(20,5) 14-161-67-62-1
4170(+5.5)O.Pervushina - Y.Putintseva(19,5) 6-135-71-60-2

WTA MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5563A.Kudryavtseva - E.Rybakina 5-122-63-60-2
5596P.Monova - V.Kamenskaya 12-86-46-42-0
5597A.Rodionova - V.Lapko 7-124-63-60-2
5598K.Kanepi - A.Kleybanova 15-146-22-62-1

WTA MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5378N.Kichenok/Rodionova An - I.Bara/C.Skamlova 12-86-46-42-0
5387K.Lykina/P.Monova - A.Blinkova/E.Rybakina 13-86-27-62-0

CHALLENGE KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
6264(+5.5)Mk Holon - Hc Vogosca Poljine Hills(54,5) 24-23

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7691(-6.5)Aarhus United - Ajax Kobenhavn(45,5) 19-17

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4779(+1.5)Afturelding - Haukar(53,5) 25-32
4780(-4.5)Stjarnan - Vikingur Reykjavik(54,5) 27-27

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4854(+3.5)Start Elblag - Spr Lublin(52,5) 28-25

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6265(+1.5)Agu-Adiif - Universitet(50,5) 25-26
6266(-4.5)Stavropoliye-Skfu - Ufa-Alisa(54,5) 26-26
6267(-0.5)Dinamo Volgograd - Sc Luch(50,5) 28-25

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6978Vk Karlovarsko - Dukla Liberec 1-01-11-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4711Mulhouse - Vbc Chamalieres 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5362Bielsko Biala - Budowlani Lodz 1-01-11-3
5385Impel Gwardia Wroclaw - Farmutil Pila 0-11-13-1
5386Lks Commercecon Lodz - Trefl Proxima Krakow 1-01-13-1

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2668Avtodor-Metar Chelyabinsk - Zarechie Odintsovo 0-10-20-3
2669Proton Saratov Region - Uralochka Ntmk Ekaterinburg 1-01-11-3
2727Dynamo Moscow - Dinamo Kazan 0-11-13-1
2728L. St Petersburg - Yenisey Krasnoyarsk 1-01-11-3
4710Sakhalin - Krasnodar 0-10-23-2

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4245(-1.5)Hanshin - Yokohama Dena Baystars(6,5) v-v
4246(-1.5)Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles(7,5) 2-5

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1100(-1.5)New York Yankees - Houston Astros(8,5) 8-1

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
4944(-7.5) Tennessee Titans - Indianapolis Colts 36-22

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5624Latina - Real Rieti 6-5

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 245918192021232934374248545557596167
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1319253839
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 112131631
arrow DA Multi-Daily A 6/99 385460667987
arrow DB Multi-Daily B 6/99 21219577281
arrow DC Multi-Daily C 6/99 374859697694
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1671315202125262834354448565758596067
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 24101215202126273031353637476064676970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 27253236
arrow FK Finska Keno D 20/70 2461113232527293240414351525862646869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 911131415171928293033414243465059646770
arrow FR Francuska 5/49 530323948
arrow FT Finska Keno T 20/70 2391013172128303234353943495153545562
arrow GO Njemačka Keno 20/70 5791011141823242932334547545759636568
arrow IL Illinois 6/52 31032434552
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2351117182021272935383946495356586061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 124611121516171826272930363948516162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 127913202327293638434647495152546162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 5793237
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 92026274344
arrow NP New York Pick 10 20/80 34141517182526303537434550536365666772
arrow OH Ohio Classic 6/49 121932424647
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 61619202130
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 78141820212425282932333954555872767779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 26111719202630334143444853556468727578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 13182328
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1511122336
arrow SI Singapur 6/49 61112343649
arrow TK Tennessee Cash 5/35 49152733
arrow WA Washington 6/49 61415192830
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 13101423
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 16101115171820212227304349516061677480