Ponedjeljak 16.10.2017.

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1179I.Karlovic - G.Pella 17-173-67-52-1
1200N.Basilashvili - J.Benneteau v-v4-6v-vv-v
1202R.Bemelmans - P.Gojowczyk 18-184-67-62-1
1203S.Stakhovsky - J.Donaldson 13-107-66-42-0

ATP ANTWERP KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5152A.Setkic - B.Tomic 14-117-67-52-0
5153V.Pospisil - S.Travaglia 13-156-33-61-2
5154K.De Schepper - M.Bourgue 12-86-46-42-0
5155S.Tsitsipas - S.Ofner 18-156-76-42-1

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3744F.Martin/E.Roger-Vasselin - R.Jebavy/M.Middelkoop 12-86-46-42-0

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3838(-2.5)B.Coric - D.Sela(22,5) 5-123-62-60-2
5156(-4.5)Y.Bhambri - R.Safiullin(21,5) 12-66-26-42-0
5157(-3.5)A.Bublik - T.Gabashvili(22,5) 12-76-36-42-0

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3884E.Donskoy/A.Kuznetsov - K.Kravchuk/A.Rublev 12-76-46-32-0
4059R.Berankis/A.Seppi - H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski 6-122-64-60-2
4062T.Fabbiano/D.Sela - J.Vesely/I.Zelenay 7-131-66-70-2

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1714N.Almagro - H.Chung v-vv-vv-vv-v

ATP STOCKHOLM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5187L.Lacko - Z.Kolar 19-166-77-62-1
5188M.Fucsovics - T.Smyczek 12-46-46-02-0
5189S.Bolelli - I.Marchenko 14-156-31-62-1
5190J.Janowicz - J.Zopp 18-126-16-72-1

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4065E.Ymer/M.Ymer - M.Lopez/F.Verdasco 4-124-60-60-2
4068J.Erlich/N.Mektic - M.Copil/F.Mergea 22-215-77-62-1
4080R.Haase/M.Venus - M.Daniell/M.Demoliner 12-66-26-42-0

CHALLENGER CALI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4185G.Oliveira - J.Sorgi 13-107-66-42-0
4187J.Souza - I.Cervantes Huegun 16-193-67-61-2
4188M.Janvier - A.Martin 13-146-24-61-2
4190R.Ojeda Lara - C.Rodriguez 13-71-66-12-1
4191V.Estrella Burgos - G.Clezar 10-145-75-70-2

CHALLENGER CALI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6171J.Domingues/B.Rola - M.Arevalo-Gonzalez/Reyes-Varela M-A 6-124-62-60-2
6172A.Gonzalez/J.P.Sorgi - H.Dellien/R.Quiroz 7-124-63-60-2
6173D.E.Galan/C.Salamanca - F.Mantilla/C.Rodriguez 19-186-43-62-1

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4206D.Masur - P.Michnev 15-106-13-62-1
4207B.Zapata Miralles - A.Pavic 12-56-16-42-0
4208A.De Minaur - I.Sijsling 5-124-61-60-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5510M.Draganja/T.Draganja - R.Molleker/S.Reinwein 12-86-46-42-0
5545Y.Hanfmann/D.Masur - L.Grigelis/A.Motti 20-144-66-32-1

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4209A.Sarkissian - D.Koepfer 11-146-23-61-2
4212E.King - D.Novikov 19-176-77-62-1
4214M.Giron - N.Milojevic 13-106-47-62-0
4215M.Mmoh - J.Satral 12-56-46-12-0
4218S.Kozlov - J.Aragone 13-87-56-32-0

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2439A.Menendez-Maceiras - S.Doumbia 15-93-66-22-1
2447M.Matosevic - S.Nagal 12-66-26-42-0
2448N.Jarry - Y.Chung 9-136-73-60-2
2452J.Statham - J.Thompson 6-124-62-60-2
2453J.Rodionov - Y.Wu 12-76-46-32-0
2454M.Kecmanovic - Y.Watanuki 14-176-42-61-2
2466M.Youzhny - Y.Takahashi 13-76-27-52-0
2491R.Albot - D.Wu 7-124-63-60-2
2504T.Monteiro - Z.Zhang 17-164-67-62-1
2505X.Gao - T.Daniel 6-122-64-60-2
4219A.Menendez-Maceiras/T.Monteiro - X.Gao/Z.Zhang 13-76-17-62-0

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2385H.Moriya/Y.Takahashi - N.Jarry/P.Polansky 13-76-27-52-0

WTA LUXEMBOURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4083(-3.5)A.Kontaveit - J.Cepelova(20,5) 12-26-06-22-0
4086(+2.5)B.Haddad Maia - K.Flipkens(21,5) 12-76-36-42-0
4148(-0.5)L.Arruabarrena-Vecino - M.Brengle(21,5) 4-122-62-60-2
4154(+5.5)S.Sorribes Tormo - E.Mertens(19,5) 2-120-62-60-2
4155(+5.5)V.Cepede Royg - S.Cirstea(20,5) v-v7-5v-vv-v
4157(+1.5)V.Lepchenko - C.Witthoeft(21,5) 18-166-76-21-2

WTA LUXEMBOURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5550A.Lottner - Y.Wickmayer 9-135-74-60-2
5560A.Van Uytvanck - P.Schnyder 16-124-66-42-1
5561P.Parmentier - N.Broady 16-143-67-52-1
5562J.Fett - S.Vickery 13-77-66-12-0

WTA LUXEMBOURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5251Friedsam A-L/A.Lottner - N.Broady/E.Hrdinova 18-146-22-62-1
5293L.Kerkhove/L.Marozava - M.Brengle/N.Geuer 12-36-26-12-0

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4166(-0.5)D.Vekic - K.Siniakova(21,5) 2-120-62-60-2
4167(-3.5)E.Makarova - A.Cornet(20,5) 6-123-63-60-2
4168(+0.5)L.Tsurenko - C.Mchale(21,5) 13-97-66-32-0
4169(+3.5)A.Sasnovich - T.Babos(20,5) 14-161-67-62-1
4170(+5.5)O.Pervushina - Y.Putintseva(19,5) 6-135-71-60-2

WTA MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5563A.Kudryavtseva - E.Rybakina 5-122-63-60-2
5596P.Monova - V.Kamenskaya 12-86-46-42-0
5597A.Rodionova - V.Lapko 7-124-63-60-2
5598K.Kanepi - A.Kleybanova 15-146-22-62-1

WTA MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5378N.Kichenok/Rodionova An - I.Bara/C.Skamlova 12-86-46-42-0
5387K.Lykina/P.Monova - A.Blinkova/E.Rybakina 13-86-27-62-0