Utorak 17.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2288Apoel Nicosia - Borussia Dortmund supergol --0-01-1
2299Feyenoord - Shakhtar Donetsk supergol --1-11-2
2300Maribor - Liverpool supergol gosti-0-40-7
2308Rb Leipzig - Porto supergol --3-23-2
2313Blackburn - Plymouth --1-11-1
2315Golden State Warriors - Houston Rockets(B) gosti-0-00-1

AFC LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1830Perspolis - Al Hilal domaći161-12-2

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6174Mc Oran - Mc Alger --0-00-0
6175Ol. Medea - Belouizdad gosti40-11-1
6176Usm Blida - Usm Bel Abbes domaći151-02-2
6199Js Kabylie - Usm El Harrach gosti221-12-1
6230Ca Constantine - Es Setif gosti550-02-1
6231Js Saoura - Na Hussein Dey domaći101-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8522Club Atletico Acassuso - Comunicaciones domaći111-02-0
8523Barracas Central - Deportivo Espanol --0-00-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2459Pasching Lask Juniors - Sturm Graz Ii gosti182-14-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4249Boa - Internacional --0-00-0
4250Guarani Sp - Abc domaći61-11-1
4251Londrina Pr - Figueirense domaći281-01-0
4252Brasil De Pelotas - America Mineiro --0-00-0
4253Ceara - Parana Clube Pr domaći51-01-0
4262Criciuma - Vila Nova gosti140-10-1
4263Santa Cruz Pe - Oeste Sp gosti310-12-2
4264Crb - Nautico Pe gosti281-12-2
4265Goias - Juventude domaći810-01-0
4266Luverdense Mt - Paysandu Pa gosti121-11-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2087Afc Wimbledon - Rotherham domaći151-03-1
2088Blackburn - Plymouth gosti311-11-1
2117Blackpool - Bury domaći391-02-1
2158Bradford - Oldham domaći31-11-1
2167Doncaster - Portsmouth domaći42-02-1
2168Gillingham - Wigan domaći550-01-1
2169Milton Keynes Dons - Walsall domaći231-01-1
2172Oxford United - Charlton gosti181-11-1
2234Rochdale - Northampton domaći271-02-2
2286Scunthorpe - Fleetwood domaći181-01-1
2312Shrewsbury - Bristol Rovers domaći124-04-0
2317Southend - Peterborough domaći101-01-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Cambridge United - Yeovil domaći202-02-1
2321Carlisle - Wycombe domaći42-13-3
2322Cheltenham - Grimsby gosti131-32-3
2323Coventry - Forest Green gosti290-10-1
2324Crawley Town - Chesterfield gosti730-00-2
2335Crewe - Notts County domaći441-02-0
2345Exeter - Luton gosti81-11-4
2347Morecambe - Port Vale gosti180-10-3
2352Newport County - Colchester gosti720-01-2
2353Stevenage - Accrington Stanley gosti190-13-2
2369Swindon - Lincoln City gosti830-00-1
2371Barnet - Mansfield gosti450-11-1

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2089Billericay Town - Brackley Town domaći292-12-1
2090Boston Utd - Chorley domaći231-03-3
2091Bromley - Dover Athletic domaći700-03-0
2093Concord Rangers - Woking gosti71-11-1
2094Ebbsfleet United - East Thurrock domaći590-03-0
2095Enfield - Maidstone United gosti470-01-1
2096Kettering - Nantwich Town gosti190-10-1
2097Leyton Orient - Dagenham & Redbridge domaći231-01-0
2098Ossett Town - Solihull Moors gosti80-21-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6014Dulwich Hamlet - Harlow Town domaći162-04-0
6015Folkestone Invicta - Leatherhead domaći251-03-0
6016Hendon - Needham Market Fc domaći251-01-0
6017Margate - Merstham gosti150-10-2
6018Tonbridge - Leiston gosti31-12-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6100Chesham United - St Neots Town domaći121-12-2
6104Dunstable - Kings Lynn gosti270-10-4
6105Gosport Borough - Banbury United gosti30-30-4
6106Hereford - Farnborough gosti470-00-1
6107Kings Langley - Dorchester domaći192-02-2
6109Slough Town - Tiverton domaći242-02-0
6114St Ives Town - Bishops Stortford gosti530-00-1
6116Weymouth - Merthyr Town gosti251-13-2

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5119Francuska U17 - Spanjolska U17 domaći341-11-2
5120Iran U17 - Meksiko U17 domaći72-12-1
5121Engleska U17 - Japan U17 --0-00-0
5122Mali U17 - Iraq U17 domaći252-05-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3175Jayapura - Jakarta domaći640-03-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2258Naft Tehran Fc - Esteghlal Khuzestan domaći810-01-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5626Cork City - Derry City --0-00-0

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3471Bisceglie - Virtus Francavilla domaći760-02-0

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3805As Nordia Jerusalem - Hakoach Ramat Gan domaći830-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4406Cape Town City Fc - Bloemfontein Celtic gosti670-00-1
4410Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs gosti500-01-2

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3693Gor Mahia Fc - Kariobangi Sharks domaći143-03-1
3694Ulinzi Stars Fc - Leopards Sc gosti630-00-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1389Apoel Nicosia - Borussia Dortmund supergol domaći620-01-1
1390Feyenoord - Shakhtar Donetsk supergol domaći71-11-2
1391Manchester City - Napoli supergol domaći92-02-1
1392Maribor - Liverpool supergol gosti40-40-7
1393Monaco - Besiktas supergol domaći301-11-2
1394Rb Leipzig - Porto supergol domaći83-23-2
1395Real Madrid - Tottenham supergol gosti281-11-1
1396Spartak Moscow - Sevilla supergol domaći181-15-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2263Lietava Jonava - Suduva gosti320-30-5

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1799Vasas - Szombathelyi Haladas domaći281-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2100Lobos Buap - Tijuana gosti31-21-2
2101Queretaro - Cruz Azul domaći51-11-2
2102Tigres - Veracruz domaći31-01-0
2103Unam Pumas - Leon domaći331-02-0
2104Atlas - Morelia gosti30-10-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7513Start - Ranheim gosti182-24-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3472Kaiserslautern Am - Fsv Jaegersburg domaći-0-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2069Tsv 1860 Rosenheim - Bayern Munich Am gosti90-20-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1948Fortuna Dusseldorf Am - Borussia Dortmund Amateurs domaći401-02-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7349Utc De Cajamarca - Real Garcilaso domaći371-02-3

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2245Strogino - Saturn domaći271-02-1

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2248Ards - Glenavon domaći262-04-0
2249Crusaders - Coleraine gosti100-13-2

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3429Fk Aquacity Poprad - Inter Bratislava domaći191-01-0

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2219Triglav - Nd Gorica gosti760-00-1
2220Nk Celje - Ns Mura domaći222-04-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6259Dundee U20 - Falkirk U20 gosti71-11-1
6260Hamilton U20 - Dundee United U20 domaći82-03-0
6261Partick U20 - Hibs U20 gosti40-31-3
6262St Johnstone U20 - Ross County U20 domaći21-32-3
6263Kilmarnock U20 - Motherwell U20 gosti900-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1592Syrianska - Brommapojkarna gosti440-10-2

UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2375Maribor U19 - Liverpool U19 domaći231-21-4
2376Spartak Moscow U19 - Sevilla U19 gosti30-11-1
2377Feyenoord U19 - Shakhtar Donetsk U19 domaći63-04-0
3296Shkendija 79 Tetovo U19 - Nitra U19 gosti71-11-1
3297Shakhtyor Soligorsk U19 - Fk Liepajas U19 domaći301-03-0
3298Salzburg U19 - Bordeaux U19 domaći34-04-0
3342Ajax U19 - Hammarby If U19 domaći351-02-0
3481Legia Warszawa U19 - Breidablik U19 --0-00-0
4418Apoel Nicosia U19 - Borussia Dortmund U19 gosti830-00-2
4419Rb Leipzig U19 - Porto U19 gosti790-00-2
4420Man City U19 - Napoli Youth domaći211-03-1
4425Monaco U19 - Besiktas U19 domaći630-03-0
4427Real Madrid U19 - Tottenham U19 gosti290-11-1

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4199Cipar U17 - Svedska U17 domaći470-01-1
4226Poljska U17 - San Marino U17 domaći144-08-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1118Dep. La Guaira - Aragua gosti70-11-1
4453Portuguesa - Anzoategui domaći451-03-0

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2667(+2.5)Atenas Cordoba - Quimsa Santiogo Del Estero(166,5) 90-72
2712(+7.5)Boca Juniors - Ca San Lorenzo De Almagro(157,5) 75-78

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7010(-10.5)Hapoel Jerusalem - Buducnost Podgorica(158,5) 81-86
7011(+2.5)Tofas Bursa - Herbalife Gran Canaria(164,5) 98-94
7012(-6.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Ratiopharm Ulm(154,5) 108-77
7040(-2.5)Torino - Morabanc Andorra(162,5) 92-86

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7041(-7.5)Basic-Fit Brussels - Keravnos(148,5) 58-68

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3078(+8.5)Caen Basket Calvados - Sluc Nancy(143,5) 88-83

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7042(-2.5)Mobis Phoebus - Seoul Sk Knights(159,5) 77-82
7043(-5.5)Seoul Thunders - Lg Sakers(163,5) 74-87

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5200(-5.5)Cez Nymburk - Aris(150,5) 99-70
5201(+3.5)Hapoel Unet Holon - Monaco(156,5) 56-85
5210(-14.5)Pinar Karsiyaka - Juventus Utena(161,5) 90-78
5233(-4.5)Chalon Sur Saone - Capo Dorlando(153,5) 67-55
5234(-7.5)Iberostar Tenerife - Enbw Ludwigsburg(149,5) 82-72
5235(+3.5)Telindus Oostende - Besiktas Istanbul(152,5) 49-77
5236(-7.5)Venezia - Aek Athens(159,5) 85-85 / 101-103
6988(-1.5)Zielona Gora - Telekom Baskets Bonn(155,5) 73-69

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5551(-3.5)Cleveland Cavaliers - Boston Celtics(211,5) 102-99
5564(-9.5)Golden State Warriors - Houston Rockets(229,5) 121-122

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8857(-16.5)Bc Prievidza - Pp Tv Raj Zilina 99-68

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2238(-1.5)Lustenau - Hc Groden(5,5) 1-04-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7044(-1.5)Trinec - Kometa Brno(5,5) 0-04-1
7045(-1.5)Olomouc - Chomutov(5,5) 2-15-2
7046(+1.5)Litvinov - Plzen(5,5) 1-11-1
7047(-1.5)Mlada Boleslav - Dukla Jihlava(5,5) 0-03-1
7048(-1.5)Zlin - Vitkovice(5,5) 0-13-7
7050(-1.5)Mountfield Hk - Liberec(5,5) 1-03-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7076(-1.5)Frederikshavn - Herning(5,5) 4-08-2
7077(-1.5)Odense - Gentofte Stars(5,5) 0-02-2
7079(-1.5)Rungsted - Esbjerg(5,5) 3-14-2
7081(-1.5)Sonderjyske - Copenhagen Hockey(5,5) 1-11-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1026(-1.5)Hpk - Kalpa(5,5) 3-05-1
1058(-1.5)Jyp - Saipa(5,5) 0-01-4
1059(-1.5)Kookoo - Ilves(5,5) 3-26-6
1060(-1.5)Pelicans - Jukurit(5,5) 2-05-1
1061(-1.5)Tappara - Sport(5,5) 0-00-0
1062(-1.5)Tps - Assat(5,5) 2-02-2
7082(-1.5)Hpk - Kalpa(5,5) 3-05-1
7084(-1.5)Jyp - Saipa(5,5) 0-01-4
7087(-1.5)Kookoo - Ilves(5,5) 3-26-6
7088(-1.5)Pelicans - Jukurit(5,5) 2-05-1
7089(-1.5)Tappara - Sport(5,5) 0-00-0
7092(-1.5)Tps - Assat(5,5) 2-02-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7093(+1.5)Amiens - Gap(4,5) 3-03-3
7102(-1.5)Grenoble - Scorpions De Mulhouse(5,5) 4-05-2
7103(-1.5)Bordeaux Ghc - Rouen(5,5) 0-04-6
7124(-1.5)Epinal - Strasbourg(5,5) 3-111-4
7125(-1.5)Angers - Chamonix-Morzine Hc 1-03-2
7126(-1.5)Lyon Hc - Nice Aigles(5,5) 1-14-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1014(+1.5)Kootenay Ice - Moose Jaw Warriors(6,5) 0-02-1
1015(-1.5)Prince Albert Raiders - Vancouver Giants(6,5) 4-34-4
1016(-1.5)Tri-City Americans - Kelowna Rockets(6,5) 1-02-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2646(+1.5)New York Rangers - Pittsburgh Penguins(5,5) 0-24-4
2648(-1.5)Philadelphia Flyers - Florida Panthers(5,5) 0-05-1
2649(-1.5)Washington Capitals - Toronto Maple Leafs(5,5) 0-00-2
2650(+1.5)New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning(5,5) 3-24-4
2653(-1.5)Ottawa Senators - Vancouver Canucks(5,5) 0-10-3
2654(-1.5)Nashville Predators - Colorado Avalanche(5,5) 0-04-1
2655(-1.5)Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets(5,5) 0-02-5
2656(-1.5)Dallas Stars - Arizona Coyotes(5,5) 1-03-1
2658(-1.5)Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes(5,5) 0-33-5
2659(+1.5)Vegas Golden Knights - Buffalo Sabres(5,5) 1-14-4
2665(-1.5)San Jose Sharks - Montreal Canadiens(5,5) 1-15-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7235(-1.5)Stavanger - Lillehammer(5,5) 1-01-5

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7230(+1.5)Straubing Tigers - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 0-11-6

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7232(-1.5)Esv Kaufbeuren - Bayreuth Tigers(5,5) 0-01-5

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1105(+1.5)Stoczniowiec Gdansk - Cracovia 0-12-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4640(-1.5)Jokerit - Ak Bars Kazan(4,5) 2-03-1
4652(+1.5)Dinamo Minsk - Torpedo Nn(4,5) 1-05-1
4653(+1.5)Dinamo Riga - Severstal Cherepovets(5,5) 0-12-2
4658(-1.5)Dynamo Moscow - Salavat Ufa(4,5) 1-02-3
4659(-1.5)Ska St Petersburg - Neftekhimik(5,5) 1-15-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7237(-1.5)Ermak Angarsk - Ceng Tou(5,5) 1-02-0
7244(-1.5)M Novokuznetsk - Khimik Voskresensk(5,5) 0-10-1
7247(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Krs Heilongjiang(5,5) 3-14-4
7268(+1.5)Chelyabinsk - Hk Sarov(5,5) 0-01-2
7269(-1.5)Gornyak Uchaly - Csk Vvs Samara(5,5) 2-07-0
7298(-1.5)Yuzhny Ural Orsk - Bars Kazan(5,5) 0-23-4
7299(+1.5)Sp. Nizhny Tagil - Dizel Penza(5,5) 1-12-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7300(-1.5)Omskie Yastreby U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 0-15-3
7301(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Sibirskie Snaipery U20(5,5) 1-05-0
7302(-1.5)Belye Medvedi U20 - Sputnik Almetievsk U20(5,5) 2-010-1
7345(-1.5)S. Barsy Astana U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 0-02-0
7348(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Avto U20(5,5) 0-03-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7359(+1.5)Slovacka U20 - Nove Zamky(5,5) 0-21-3
7360(+1.5)Zilina - Banska Bystrica(5,5) 0-03-1

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4364(-1.5)Frolunda - Orebro(5,5) 1-13-2
4367(-1.5)Linkopings - Djurgardens If(5,5) 0-12-2
4384(-1.5)Malmo - Lulea(5,5) 0-11-2
4385(+1.5)Rogle - Farjestads(5,5) 0-15-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7361(-1.5)Almtuna Is - Modo(5,5) 0-14-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7362(+1.5)Ambri - Bern(5,5) 0-00-1
7363(-1.5)Fr. Gotteron - Biel(5,5) 1-26-2
7364(+1.5)Kloten - Lugano(5,5) 1-03-1
7365(+1.5)Lausanne - Zug(5,5) 1-01-0
7366(+1.5)Scl Tigers - Zsc Lions(5,5) 0-23-2
7367(+1.5)Servette - Davos(5,5) 1-03-0

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7368(-1.5)Olten - Hockey Academy Zug(5,5) 0-24-4
7371(-1.5)Rapperswil - Thurgau(5,5) 1-23-3
7380(-1.5)Visp - Ajoie(5,5) 0-11-1
7476(-1.5)Chaux-De-Fonds - Hc Biasca(5,5) 1-04-1
7480(+1.5)Gck Lions - Langenthal(5,5) 0-23-3

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1106(-3.5)A.Dolgopolov - H.Laaksonen(22,5) 8-132-66-70-2
1177(+3.5)E.Escobedo - D.Shapovalov(21,5) 13-107-66-42-0
1178(+2.5)F.Mayer - F.Tiafoe(22,5) 7-123-64-60-2
2260(-2.5)S.Tsitsipas - P.Cuevas(22,5) 12-56-16-42-0
2261(+3.5)A.Setkic - K.De Schepper(22,5) 3-122-61-60-2
2262(+3.5)S.Travaglia - D.Ferrer(21,5) 16-176-44-61-2
5151(-1.5)B.Paire - J.Sousa(22,5) 16-194-67-61-2

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3745F.Mayer/Stebe C-M - R.Klaasen/R.Ram 6-135-71-60-2
3746K.Skupski/N.Skupski - W.Koolhof/A.Sitak 18-204-66-41-2
3747N.Kyrgios/M.Reid - I.Dodig/M.Granollers 14-206-41-61-2
3785S.Darcis/A.De Greef - S.Lipsky/D.Sharan 19-215-76-41-2

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3852(-3.5)D.Lajovic - R.Berankis(21,5) 9-133-66-70-2
3860(-3.5)E.Donskoy - R.Dutra Silva(21,5) 8-133-65-70-2
3863(+1.5)J.Vesely - A.Seppi(22,5) v-v3-6v-vv-v
3882(+3.5)L.Djere - P.Lorenzi(21,5) 17-164-67-62-1
3883(+4.5)T.Fabbiano - D.Dzumhur(20,5) 11-123-66-01-2
5176(-3.5)A.Rublev - F.Krajinovic(22,5) 11-145-76-70-2
5182(-1.5)L.Rosol - K.Kravchuk(22,5) 17-154-66-32-1

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3885J.S.Cabal/D.Molchanov - A.Karatsev/R.Muzaev 13-77-66-12-0
3886M.Elgin/D.Medvedev - A.Bublik/M.Kukushkin 12-66-26-42-0

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1206F.Verdasco - R.Haase 12-46-36-12-0
1255J.Chardy - A.Giannessi 13-56-07-52-0
1265L.Mayer - E.Ymer 15-164-66-31-2
1384M.Jaziri - F.Fognini 6-135-71-60-2
1719N.Gombos - M.Baghdatis 7-123-64-60-2
2085Y.Sugita - D.Istomin 14-151-66-32-1
2635(+1.5)M.Fucsovics - H.Chung(22,5) 5-123-62-60-2
2636(-1.5)L.Lacko - J.Zopp(22,5) 13-184-67-61-2

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4067J.Chardy/R.Lindstedt - S.Bolelli/F.Fognini 4-123-61-60-2
4069L.Paes/P.Raja - J.Sock/N.Zimonjic 20-206-36-71-2

CHALLENGER CALI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2443D.Munoz-De La Nava - B.Rola 12-164-66-41-2
2444G.Lama - F.Delbonis 10-134-66-70-2
2445L.Valero - F.Coria 6-135-71-60-2
2446A.Gonzalez - J.Kovalik 15-113-66-22-1
4174F.Arguello - R.Carballes Baena 8-135-73-60-2
4184G.Melzer - M.Arevalo-Gonzalez 12-36-16-22-0
4186H.Zeballos - J.Munar Clar 4-122-62-60-2
4189M.Linzer - J.Domingues v-v6-26-7v-v

CHALLENGER CALI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2367G.Clezar/J.I.Londero - R.Carballes Baena/C.Gomez-Herrera 10-196-30-61-2
2368I.Cervantes/F.De Paula - C.Force/S.L.Hernandez Ramirez - 6-27-52-0
2372J.Kovalik/A.Martin - F.Agamenone/F.Romboli 17-194-66-31-2
2373S.Galdos/F.Neis - R.Ojeda Lara/C.Taberner 20-124-66-12-1
2374V.Estrella Burgos/D.Munoz-De La Nava - G.Oliveira/G.Panfil 12-46-36-12-0

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2462V.Uzhylovskyi - T.Lamasine v-v2-6v-vv-v
2463J.Jahn - L.Grigelis 17-187-63-62-1
2466H.Hurkacz - N.Kuhn 13-86-37-52-0
2467T.Simon - M.Huesler 17-156-34-62-1
2472O.Otte - A.Haider-Maurer v-vv-vv-vv-v
2475M.Bachinger - Y.Vandenbulcke 12-26-26-02-0
2476L.Sonego - D.Altmaier 13-107-66-42-0
2485M.Jaloviec - Y.Hanfmann v-v6-7v-vv-v
2486M.Moraing - D.Brown 14-197-66-71-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2379T.Bednarek/D.Pel - R.Junaid/A.Shamasdin 12-66-36-32-0
2381A.Bury/V.Uzhylovskyi - A.De Minaur/D.Vega Hernandez 13-87-66-22-0

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2318R.Ortega-Olmedo - C.Norrie 7-124-63-60-2
2763A.Cozbinov - J.Choinski 14-166-44-61-2
2764T.Sandgren - B.Lock 12-66-26-42-0
2765L.Miedler - K.Sell 18-177-64-62-1
2766T.Garanganga - J.Hiltzik 4-122-62-60-2
2767L.Broady - A.Rybakov 13-97-66-32-0
4210B.Klahn - C.Oconnell 16-143-67-52-1
4211B.Klein - B.Fratangelo 13-107-66-42-0
4213L.Miedler - M.Mcdonald v-vv-vv-vv-v
4216M.Torpegaard - S.Groth 7-123-64-60-2
4217R.Opelka - J.Clarke 13-107-66-42-0

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2361B.Klahn/M.Mcdonald - B.Lock/C.J.Lock v-vv-vv-vv-v
2362C.Lickle/V.Spadea - H.Hach Verdugo/D.Novikov 7-123-64-60-2
2363C.Norrie/A.Rybakov - B.Kozlov/S.Kozlov - - - 18.10.
2364M.Barton/G.Jones - J.Chaplin/M.Libietis 8-136-72-60-2
2365N.Milojevic/J.Satral - K.King/R.Roelofse v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2439A.Menendez-Maceiras - S.Doumbia 15-93-66-22-1
2452J.Statham - J.Thompson 6-124-62-60-2
2453J.Rodionov - Y.Wu 12-76-46-32-0
2455M.Youzhny - H.Moriya 12-76-36-42-0
2456Y.Lu - T.Ito 12-56-26-32-0
2457Z.Li - D.Lee 12-66-26-42-0
4447T.Monteiro - P.Polansky 16-166-36-71-2

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2385H.Moriya/Y.Takahashi - N.Jarry/P.Polansky 13-76-27-52-0
2386S.Doumbia/C.Hemery - T.Matsui/V.Vardhan 12-56-26-32-0
6241D.Wu/Y.Wu - Y.Bai/Z.Li - 6-25-72-1
6251Gong M-X/Z.Zhang - Peng H-Y/Yang T-H 17-206-43-61-2
6252J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat - S.Sekiguchi/G.Soeda 12-56-36-22-0
6257R.Albot/J.Statham - T.Fritz/A.Santillan 21-137-64-62-1
6258T.Daniel/T.Ito - R.Ghedin/S.Nagal - 2-67-61-2

WTA LUXEMBOURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2637(-1.5)Y.Wickmayer - H.Watson(21,5) 3-122-61-60-2
2638(+3.5)A.Tomljanovic - A.Van Uytvanck(21,5) 6-122-64-60-2
2642(-3.5)J.Fett - E.Rodina(20,5) 8-135-73-60-2
2644(+3.5)N.Broady - T.Maria(21,5) 12-46-26-22-0
2645(-2.5)M.Niculescu - P.Parmentier(20,5) 8-135-73-60-2
4081(-3.5)A.Kerber - M.Puig(20,5) 7-123-64-60-2
4085(-2.5)A.Petkovic - P.Martic(20,5) 16-136-13-62-1
4087(+3.5)D.Allertova - K.Bertens(20,5) 9-134-65-70-2
4130(+1.5)E.Bouchard - J.Larsson(21,5) 11-146-22-61-2
4149(+1.5)S.Lisicki - M.Buzarnescu(21,5) 14-127-67-62-0

WTA LUXEMBOURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5363L.Arruabarrena-Vecino/S.Sorribes Tormo - V.Golubic/D.Jurak v-vv-vv-vv-v
5377V.Cepede Royg/B.Haddad Maia - A.Cadantu/P.Thombare 13-67-56-12-0

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2264(-2.5)V.Lapko - M.Zanevska(20,5) 12-56-26-32-0
2265(+2.5)N.Vikhlyantseva - K.Kanepi(21,5) 12-56-36-22-0
2267(-5.5)J.Goerges - P.Monova(18,5) 12-36-06-32-0
2268(+4.5)E.Rybakina - I.Begu(19,5) 10-151-66-31-2
4171(+0.5)D.Kasatkina - A.Pavlyuchenkova(21,5) 13-77-66-12-0
4172(+2.5)Kr Pliskova - D.Gavrilova(21,5) 12-184-67-61-2
4173(+4.5)M.Rybarikova - M.Sharapova(20,5) 13-107-66-42-0

WTA MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5432B.Krejcikova/K.Siniakova - Y.Putintseva/M.Zanevska 12-16-16-02-0
5433L.Kichenok/Rodionova Ar - O.Savchuk/K.Srebotnik 15-192-66-31-2
5434M.Adamczak/R.Voracova - B.Pera/C.Vandeweghe 17-121-66-12-1
5435N.Melichar/A.Smith - Begu I-C/R.Olaru 19-163-66-42-1
5436T.Babos/A.Hlavackova - A.Cornet/K.Mladenovic 23-216-77-62-1
5437V.Lapko/A.Potapova - A.Kudryavtseva/A.Rosolska 12-66-26-42-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1064Sg Westwien - Krems 29-28

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2254(+1.5)Silkeborg - Midtjylland(48,5) 27-16

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2250(-4.5)Ribe-Esbjerg Hh - Tonder(51,5) 21-20
2251(-2.5)Gog - Aarhus Gf(54,5) 37-32

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4408(-5.5)Valur - Fjolnir(47,5) 36-14

NJEMAČKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2246(+1.5)Bergischer - Wetzlar(51,5) 27-28
2247Erlangen - Frisch Auf Goppingen(54,5) 27-28

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2513(-5.5)Vardar Skopje - Zagreb Ppd(54,5) 30-23
2514(+8.5)Dinamo Pancevo - Celje Pivovarna Lasko(59,5) 26-37

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2259(-10.5)Hlohovec - Handball Malacky(53,5) 29-22

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3446(+6.5)Zarautz - Bm Benidorm(53,5) 21-27
3447(+7.5)Handbol Bordils - Bm Guadalajara(54,5) 26-30

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4467(+2.5)Guif - Kristianstad(53,5) 19-34
5250(-1.5)Malmo - Savehof(52,5) 28-25

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2772Barueri - Sollys Osasco 0-11-11-3
2773Ec Pinheiros - Conciligvolei Bauru 0-11-13-1

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3739Levski Sofia - Dobrudja Dobrich 0-11-13-2
3740Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Teteven Volley 1-02-03-0
3741Cska Sofia - Hebar Pazardzhik 1-02-03-0
3786Minyor Pernik - Cherno More Bask 0-10-20-3
3787Neftochimik 201- Pirin Balkanstroy 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6985Ajaccio - Stade Poitevin Poitiers 0-11-12-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3788Club Italia - Sigel Marsala 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7497Ansan Rush&Cash - Suwon Kepco 0-11-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8585Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass - Gs Caltex Kixx 0-10-22-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8531Politechnika Warszawska - Ks Espadon Szczecin 0-10-20-3

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3792Sodertalje - Vingaker 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2775Halkbank Ankara - Vakifbank Gunes Sigorta 0-10-20-3

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
2620(+1.5)Hanshin - Yokohama Dena Baystars(6,5) 1-6

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1565Chicago Cubs - L A Dodgers 1-6
2853(-1.5)New York Yankees - Houston Astros(8,5) 6-4

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1501Nacional Zagreb - Futsal Dinamo v-v

ANTHONY JOSHUA - KUBRAT PULEVBOKS

Br. Susret Rezultat
7751A.Joshua - K.Pulev v-v

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 7233238394041
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 811435265
arrow BL Belgija Keno 20/70 1591015171922303536424350535860616369
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 2622445557
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 710151830
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 26101321
arrow CO Connecticut 6/44 202628323439
arrow DA Multi-Daily A 6/99 244150627198
arrow DB Multi-Daily B 6/99 142847758592
arrow DC Multi-Daily C 6/99 253639536689
arrow EM Euro Millions 5/50 1317192636
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 17131822232527293236384145464748516162
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 56101213161926272834374249555961646569
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 812153035
arrow FK Finska Keno D 20/70 67222430313336394346515253576064656869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 67121518212225303236374243545762636669
arrow FT Finska Keno T 20/70 14111723242728293133394445536061636468
arrow GO Njemačka Keno 20/70 711121824272930324245495152535760656668
arrow HO Hong Kong 6/49 2419303547
arrow IT Italija 6/90 101730556278
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1281114202225263031384243464749525861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2361015171821232527303342454850535559
arrow LM Latvija Keno M 20/62 15678101315182630323746485053545860
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 59262933
arrow NP New York Pick 10 20/80 711161819222832414447485255646570767779
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 12347121516192122273841486062717780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1719222325272937394344454755616366697880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 920222325
arrow PO Poljska 6/49 113439414348
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1221363946
arrow UM SAD Mega Millions 5/75 3145495670
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1481228
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 367921222426282932344146506061626378