Srijeda 18.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5152Slovan Bratislava - Nitra domaći-1-03-1
5153Karabakh Agdam - Atletico Madrid supergol --0-00-0
5154Nk Varazdin - Cibalia --0-01-2
5155Aluminij - Krka --0-00-0
5156Anderlecht - Paris St Germain supergol gosti-0-20-4
5187Cska Moscow - Basel supergol gosti-0-10-2

AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3281Bengaluru Fc - Fk Istiklol gosti41-12-2

AFC LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1831Urawa Red Diamonds - Shanghai Sipg domaći111-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6909Club Atletico Fenix - Villa San Carlos domaći33-03-1
6915Defensores De Belgrano - Ca Colegiales domaći820-01-0
6916Estudiantes Ba - Ca San Miguel domaći92-04-0
6917Sacachispas Fc - San Telmo domaći131-01-0
6918Tristan Suarez - Almirante Brown domaći62-03-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2099River Plate - Atletico Atlanta domaći452-04-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2770Fc Dnepr Mogilev - Isloch gosti41-11-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7481Guabira - Universitario Sucre domaći231-02-1
7486Oriente Petrolero - Bolivar domaći52-05-1
8830Nacional Potosi - Sport Boys domaći441-03-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6268Atletico Go - Vasco Da Gama gosti300-10-1
6276Coritiba Pr - Cruzeiro domaći341-01-0
6281Atletico Mg - Chapecoense Sc domaći91-22-3
6282Avai - Botafogo domaći650-01-1
6283Corinthians - Gremio --0-00-0
6284Fluminense - Sao Paulo Sp domaći232-03-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3047Fk Olympia Praha - Hradec Kralove domaći610-01-1

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8524Santiago Wanderers - Huachipato domaći291-01-1
8530Universidad De Chile - Antofagasta domaći142-02-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6749Decic Tuzi - Mladost Podgorica domaći570-01-1
6750Kom Podgorica - Iskra Danilovgrad domaći900-01-0
6751Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovici gosti50-10-1
6752Sutjeska Niksic - Ofk Petrovac domaći202-03-0
6753Buducnost Podgorica - Zeta Golubovci domaći201-02-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7138Independiente Del Valle - Delfin Sc domaći650-02-2
7139Guayaquil City Fc - Universidad Catolica domaći411-02-1
7154Ldu Quito - Fuerza Amarilla S.C. domaći301-03-1
7227Barcelona Sc - El Nacional domaći201-11-2
7228Deportivo Cuenca - Clan Juvenil domaći540-03-0

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2474Cd Aguila - Cd Pasaquina domaći151-12-2
2475Municipal Limeno - Cd Fas gosti240-10-3
2476Sonsonate Fc - La Firpo gosti220-14-4
2485Alianza - Ad Chalatenango --0-00-0
2486Isidro Metapan - Santa Tecla domaći411-01-0

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8980Ghana U17 - Niger domaći451-02-0
8982Brazil U17 - Honduras U17 domaći112-03-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8900Samtredia - Fc Dinamo Batumi domaći252-03-0
8901Fc Shuqura - Fc Chikhura Sachkhere gosti900-00-1

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8590Nk Varazdin - Cibalia gosti640-01-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3176Gresik United - Perseru Serui gosti300-22-5

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8219Pisa - Pontedera gosti500-00-1
8224Ravenna - Reggiana gosti590-00-2
8226Gubbio - Sambenedettese gosti360-21-3
8229Vicenza - Pordenone domaći460-02-1
8230Albinoleffe - Monza --0-00-0
8599Pisa - Pontedera gosti500-00-1
8601Ravenna - Reggiana gosti590-00-2
8602Gubbio - Sambenedettese gosti360-21-3
8603Vicenza - Pordenone domaći460-02-1
8617Albinoleffe - Monza --0-00-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6765Correggese - Lentigione Calcio --0-00-0
6766Derthona - Seregno domaći-0-01-0
6768Fiorenzuola - Sammaurese domaći-0-01-0
6769Gozzano - Varese domaći-1-01-0
6770Lumezzane - Romanese gosti-0-12-1
6779Montevarchi - Imolese Calcio gosti-0-11-2
6780Olginatese - Inveruno domaći-0-01-0
6781Pianese - Sangiovannese gosti-0-10-1
6782Rimini - Vigor Carpaneto 1922 --3-15-2
6783Romagna - Tuttocuoio gosti-0-10-1
6784Sasso Marconi 1924 - Forli --1-21-2
6785Pro Sesto - Castellazzo Bormida domaći-0-02-0
8997Arconatese - Borgosesia --1-11-2
9004Trestina - Mezzolara --0-01-3
9005Sansepolcro - Colligiana --1-13-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4411Amazulu - Polokwane City gosti110-12-3
4414Baroka Fc - Golden Arrows domaći151-01-1
4415Chippa United - Maritzburg United --0-00-0
4416Free State Stars - Ajax Cape Town domaći431-02-0
4417Orlando Pirates - Platinum Stars domaći460-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8035Barranquilla Fc - Orsomarso domaći451-02-0
8036Valledupar Fc - U. D. Popayan domaći361-01-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3026Independiente Medellin - Atletico Junior domaći451-01-1

LATVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3385Fk Liepaja - Riga Fc domaći32-02-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1397Karabakh Agdam - Atletico Madrid supergol --0-00-0
1398Anderlecht - Paris St Germain supergol gosti30-20-4
1399Barcelona - Olympiakos Piraeus supergol domaći181-03-1
1400Bayern Munich - Celtic supergol domaći172-03-0
1401Benfica - Manchester Utd gosti640-00-1
1412Chelsea - Roma supergol domaći112-13-3
1414Cska Moscow - Basel supergol gosti290-10-2
1416Juventus - Sporting Lisbon supergol gosti121-12-1

MAKEDONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6759Akademija Pandev - Sileks Kratovo domaći411-05-0
6760Fc Struga Trim Lum - Renova gosti110-12-2
6761Fk Borec - Pelister Bitola gosti500-01-3
6762Gorno Lisice - Skopje gosti190-10-3
6763Pobeda - Bregalnica Stip domaći321-05-1
6764Skendija Tetovo - Rabotnicki Skopje domaći51-01-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2105Santos Laguna - Necaxa domaći332-03-2
2106Pachuca - Toluca gosti250-12-2
2107America Mexico - Chivas gosti550-02-1
2108Puebla - Monterrey domaći51-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8920Wesseling-Urfeld - Blau-Weiss Friesdorf --0-01-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6786Fanja - Saham domaći211-02-1
6787Mirbat Sc - Al-Mudhaibi domaći61-12-3
6788Al Arouba - Oman Fc domaći850-01-0
6789Al Nahda - Al Suwaiq domaći151-02-0
6790Muscat - Al Nassr Fc gosti420-11-1
6791Al Salam - Al Shabab gosti420-10-1
6792Dhofar - Sohar gosti50-11-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7350Academia Cantolao - Deportivo San Martin gosti220-13-1
7351Sporting Cristal - Fbc Melgar gosti211-11-2
7352Universitario De Deportes - Sport Huancayo domaći550-02-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2202Puszcza Niepolomice - Ruch Chorzow gosti82-12-1
2203Rakow Czestochowa - Bielsko Biala gosti80-11-1
2204Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz domaći570-01-1
2205Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Glogow domaći241-02-1
2206Katowice - Stomil Olsztyn domaći441-03-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3386Gryf Wejherowo - Legionovia Legio. gosti210-11-1
3388Gks Belchatow - Gwardia Koszalin domaći142-12-2
6732Progres Krakow - Wisla Plock domaći11-03-0

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3444Jacksonville Armada - Fc Edmonton domaći391-01-1
3445Puerto Rico Fc - New York Cosmos gosti350-21-4

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3430Mfk Spartak Medzev - Dac 1904 gosti330-21-5
3431Tatran Liptovsky - Lokomotiva Zvolen domaći640-02-0
3432Tj Iskra Borcice - Zemplin Michalovce domaći490-02-0
3433Trnava - Spisska Nova Ves domaći132-03-0
3434Zilina - Sport Podbrezova domaći222-03-0
3435Slovan Bratislava - Nitra domaći171-03-1
3436Mfk Skalica - Ruzomberok gosti330-10-1

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6754Trencin U19 - Msk Zilina U19 --0-01-4

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2222Aluminij - Krka --0-00-0

UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4428Qarabag U19 - Atletico Madrid U19 gosti81-31-5
4430Cska Moscow U19 - Fc Basel U19 domaći151-12-3
4432Chelsea U19 - Roma U19 gosti450-10-2
4433Anderlecht U19 - Psg U19 gosti240-20-2
4441Barcelona U19 - Olympiacos U19 domaći282-05-0
4446Bayern Munich U19 - Celtic U19 domaći263-06-2
4450Benfica U19 - Man Utd U19 domaći401-02-2
4451Juventus U19 - Sporting Lisbon U19 gosti90-41-4
8421Dynamo Kiev U19 - Inter U19 gosti100-20-3
8422Lokomotiva Zagreb U19 - Dinamo Bucuresti U19 gosti371-12-2
8424Krasnodar U19 - Kairat Almaty U19 domaći74-09-0
8425Budapest Honved U19 - Fk Sutjeska Niksic U19 domaći241-01-0
8434Maccabi Haifa U19 - Brodarac U19 gosti200-10-1
8496Fk Zeljeznicar U19 - Ludogorets Razgrad U19 domaći31-13-2
8499Saburtalo Tbilisi U19 - Bursaspor U19 gosti10-11-1
8500Vllaznia Shkoder U19 - Fc Zimbru Chisinau U19 gosti122-12-4
8501Molde Fk U19 - Ucd U19 domaći331-02-1

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4200Norveska U17 - Grcka U17 gosti280-10-1
4227Srbija U17 - Gibraltar U17 domaći64-07-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1119Trujillanos - Zamora gosti450-10-2
4458Atletico Socopo - Mineros De Guayana --0-00-0
4461Deportivo Jbl Del Zulia - Caracas domaći371-02-0
4468Deportivo Lara - Estudiantes De Merida domaći81-13-3
4472Tachira - Metropolitanos Fc gosti520-01-1
4473Atletico Venezuela - Zulia Fc domaći52-03-1

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1595(+1.5)Bk Dukes Klosterneuburg - Kk Sencur Cp(160,5) 66-63

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8085(-4.5)Gimnasia Indalo - Argentino Junin(160,5) 85-81
8089(-1.5)Penarol Mar Del Plata - Estudiantes De Bahia Blanca(170,5) 101-105
8090(-16.5)San Martin Corrientes - Comunicaciones(162,5) 78-62

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8752(-1.5)New Zealand Breakers - Sydney Kings(173,5) 90-73

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5929(+2.5)Bk Lions Jindrichuv Hradec - Bc Kolin(168,5) 82-95
5930(-1.5)Usk Prague - Bk Opava(153,5) 70-88

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5934(-6.5)Horsholm - Svendborg Rabbits(160,5) 79-79 / 104-111

ESTONIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8921(+8.5)Parnu Sadam - Tyco Rapla(148,5) 73-78

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8989(-13.5)Uniks Kazan - Paris Levallois(153,5) 76-68
8994(-10.5)Lokomotiv Kuban - Alba Berlin(149,5) 75-59
8995(-7.5)Zenit Saint Petersburg - Trento(161,5) 81-70
8996(-8.5)Darussafaka - Cedevita Zagreb(153,5) 85-83
9025(+4.5)Partizan Beograd - Lietuvos Rytas Vilnius(170,5) 80-91
9026(-13.5)Bayern Munich - Bc Lietkabelis(160,5) 93-57
9027(-5.5)Bilbao Basket - Limoges(158,5) 91-98
9028(-2.5)Reggio Emilia - Galatasaray Sk(150,5) 74-71

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8922(-5.5)Agu Spor - Sleza Wroclaw(137,5) 70-72
8925(+7.5)Acs Sepsi Sic - Hatay Bsb(133,5) 63-80
8926(-5.5)Basket Gdynia - Istanbul Universitesi(141,5) 84-52
8927(+8.5)Piestanske Cajky - Energa Torun(135,5) 77-73
8933(-12.5)Aluinvent Miskolc - Peac-Pecs(138,5) 73-59
8946(-17.5)Asptt Charleville Mezieres - Rutronik Stars Keltern(138,5) 79-63

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3154(-15.5)Dynamo Kursk - Esb Villeneuve(148,5) 83-68
3156(-4.5)Galatasaray - Usk Praha(142,5) 82-77
3159(+2.5)Ccc Polkowice - Uniqa Euroleasing Sopron(141,5) 70-73
3160(+6.5)Wisla Krakow - Nadezhda Orenburg(133,5) 58-63
3163(+6.5)Avenida - Ummc Jekaterinburg(137,5) 56-43
3165(+5.5)Basket Lattes Montpellier - Yakin Dogu Universitesi(138,5) 56-80
3167(-3.5)Mithra Castors Braine - Bourges Basket(136,5) 66-78

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5940(-3.5)Balkan Botevgrad - Fortress Lami Ved Kormend(158,5) 83-84
5941(-11.5)Lukoil Akademik Sofia - Dinamo Tbilisi(159,5) 73-70
5949(-13.5)Avtodor Saratov - Bakken Bears(172,5) 76-73
5950(+5.5)Kapfenberg Bulls - Kataja Joensuu(156,5) 72-86
5951(+3.5)U Bt Cluj Napoca - Istanbul Bsb(155,5) 90-69
5953(-4.5)Benfica - Nevezis(159,5) 88-83
5962(-2.5)Groningen - Le Portel(145,5) 77-72
5963(+11.5)Bosna Sarajevo - Antwerp(155,5) 84-91
5964(-7.5)Mornar - Fc Porto(153,5) 81-70
5965(+3.5)Khimik Opz Yuzny - Demir Insaat Buyuk.(154,5) 60-80
5966(-6.5)Nizhnyi Novogrod - Falco Kc-Szombathely(160,5) 80-80 / 94-92
5967(-8.5)Szolnoki - Karpos Sokoli(160,5) 94-73
5968(-2.5)Alba Fehervar - Bnei Hasharon(162,5) 74-93
5969(-18.5)Dexia Mons Hainaut - Kb Sigal Prishtina(154,5) 72-74
8041(-3.5)Minsk 2006 - Balgacom Spirou Charleroi(149,5) 76-78

FILIPINI 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8785(-3.5)Meralco Bolts - Barangay Ginebra(184,5) 94-81

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3626(-1.5)Bc Nokia - Korikouvot Kouvola(167,5) 79-80
3628(-7.5)Helsinki Seagulls If - Pyrinto Tampere(162,5) 69-78
3629(-8.5)Lapuan Korikobrat - Korihait Uusikaupunki(168,5) 91-99
3631(-12.5)Salon Vilpas Vikings - Espoo United(166,5) 113-62

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3638(+2.5)Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa(158,5) 90-61

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8006(-4.5)Goyang Orions - Wonju Dongbu Priory(155,5) 77-85
8034(+2.5)Incheon Elephants - Jeonju Kcc Egis(161,5) 98-92

JUŽNOAMERIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2472(+5.5)Estudiantes De Concordia - Salvador Basquete(154,5) 79-73

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7998(+8.5)Jurmala Fenikss - Vef Riga(152,5) 61-61 / 71-75
8005(+6.5)Liepajas Lauvas - Bk Ogre If(152,5) 76-99

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8615(-4.5)Enisey Krasnoyarsk - Ucam Murcia(163,5) 62-68
8616(-6.5)Sassari - Ewe Baskets Oldenburg(166,5) 76-83
8741(-8.5)Neptunas Klaipeda - Ventspils(153,5) 87-80
8742(-11.5)Banvitspor - Olimpija Ljubljana(153,5) 75-75 / 87-83
8743(+2.5)Paok - Royal Hali Gaziantep(155,5) 82-85
8744(-2.5)Bbc Bayreuth - Strasbourg(156,5) 74-74 / 82-80
8750(-13.5)Estudiantes - Rosa Radom(158,5) 78-68
8751(-5.5)Nanterre - Avellino(157,5) 89-81

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2487(+7.5)Sacramento Kings - Houston Rockets(218,5) 100-105
8059(-3.5)Detroit Pistons - Charlotte Hornets(204,5) 102-90
8060(-3.5)Indiana Pacers - Brooklyn Nets(217,5) 140-131
8061(+3.5)Orlando Magic - Miami Heat(205,5) 116-109
8062(-7.5)Washington Wizards - Philadelphia 76ers(217,5) 120-115
8063(-2.5)Boston Celtics - Milwaukee Bucks(204,5) 100-108
8064(-2.5)Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans(206,5) 103-91
8065(-5.5)Dallas Mavericks - Atlanta Hawks(197,5) 111-117
8066(-2.5)Utah Jazz - Denver Nuggets(205,5) 106-96
8067(-1.5)San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves(205,5) 107-99
8068(+1.5)Phoenix Suns - Portland Trail Blazers(218,5) 76-124

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3639(-8.5)Wilki Morskie Szczecin - Koszalin(159,5) 100-77

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4342(-1.5)Bk Iskra Svit - Mbk Rieker Komarno(166,5) 99-74
4343(-1.5)Bk Levice Patrioti - Slavia Tu Kosice(170,5) 66-51
4344(-13.5)Inter Bratislava - Mbk Handlova 104-53
4345(-2.5)Karlovka Bratislava - Bk 04 Ac Lb Snv(160,5) 85-70

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8178(-13.5)Jamtland - Uppsala(159,5) 66-59

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1115(-1.5)San Jose Barracuda - Stockton Heat(5,5) 1-15-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6493(+1.5)Red Bull Hockey Juniors - Cortina(5,5) 0-02-2
6495(+1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Ek Zell Am See(5,5) 2-05-2
6500(+1.5)Hc Neumarkt Riwega - Ehc Bregenzerwald(5,5) 1-12-2
6501(-1.5)Ritten Sport - Fassa(5,5) 1-05-1
6502(+1.5)Val Pusteria - Asiago(5,5) 2-03-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3642(-1.5)Karlovy Vary - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 1-03-0
3643(-1.5)Hc Havirov Panthers - Benatky Nad Jizerou(5,5) 0-23-2
3644(-1.5)Hc Zubr Prerov - Kadan(5,5) 1-02-1
3645(-1.5)Kladno - Hc Frydek Mistek(5,5) 1-04-1
3647(+1.5)Slavia Prague - Ceske Budejovice(5,5) 1-02-1
3654(-1.5)Slovan Ustecti Lvi - Horacky Fk Trebic(5,5) 1-13-2
3667(-1.5)Stadion Litomerice - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 1-12-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5928(+1.5)Edinburgh Capitals - Sheffield Steelers(5,5) 0-21-5

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1063(-1.5)Karpat - Hifk(5,5) 2-05-0

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3668(-1.5)Hermes - Iisalmen Peli-Karhut(5,5) 0-02-2
3669(+1.5)K-Vantaa - Tuto(5,5) 1-04-2
3681(-1.5)Keupa Ht - Kettera(5,5) 1-15-3
3683(-1.5)Roki - Jokipojat(5,5) 1-04-2
3685(-1.5)Sapko - Espoo United(5,5) 2-24-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1013(+1.5)Sudbury Wolves - Marie Greyhounds(7,5) 1-04-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8200(+1.5)Edmonton Oil Kings - Victoria Royals 0-12-2
8201(-1.5)Saskatoon Blades - Vancouver Giants 1-13-6
8202(+1.5)Everett Silvertips - Tri-City Americans 0-02-2
8203(+1.5)Spokane Chiefs - Moose Jaw Warriors 2-12-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5937(-1.5)Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings 4-16-3
5938(-1.5)St Louis Blues - Chicago Blackhawks 1-05-2
5939(-1.5)Los Angeles Kings - Montreal Canadiens 1-15-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7757(-1.5)Comet - Tonsberg Og Omegn Ihk 1-12-2
7763(-1.5)Ringerike - Hasleloren Ishockey 1-12-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1382(-1.5)Barys Astana - Admiral Vladivostok(5,5) 1-14-3
1385(+1.5)M Magnitogorsk - Cska Moscow(4,5) 1-42-7
1386(-1.5)Red Star Kunlun - Traktor Chelyabinsk(4,5) 2-12-2
1454(+1.5)Yugra - Amur Khabarovsk 1-02-2
1480(-1.5)Lada Togliatti - Slovan Bratislava(5,5) 2-05-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1143(-1.5)Kazzinc Torpedo - Molot Perm(5,5) 0-14-4
1144(-1.5)Saryarka - Toros Neftekamsk(5,5) 1-16-4
1145(-1.5)Zauralye Kurgan - Neftjanik Almetjevsk(5,5) 2-23-2
1180(-1.5)Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk(5,5) 1-01-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3179(-1.5)Amurskie Tigry U20 - Chaika U20(5,5) 1-12-4
3182(-1.5)Taifun U20 - Mytishchinskie Atlanty U20(5,5) 3-13-1
3183(+1.5)Vityaz U20 - Ska 1946 U20(5,5) 0-12-3
3184(+1.5)Almaz U20 - Loko Yaroslavl U20(5,5) 1-03-3
3186(+1.5)Riga U20 - Kunlun Red Star U20(5,5) 0-01-0
3191(+1.5)Hk Mvd U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 0-12-3
3198(+1.5)Kapitan Stupino U20 - Dinamo St Petersburg U20(5,5) 0-22-4
3199(-1.5)Krasnaya Armiya U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 0-03-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2239(-1.5)Aik - Bjorkloven(5,5) 1-15-1
2240(-1.5)Ik Pantern - Hc Vita Hasten(5,5) 1-14-1
2241(-1.5)Oskarshamn - Bofors(5,5) 1-03-1
2242(+1.5)Sodertalje - Vastervik(5,5) 1-02-0
2243(-1.5)Timra - Leksand(5,5) 2-13-3
2244(-1.5)Tingsryd - Trojaljungby(5,5) 0-20-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7997(-1.5)Langenthal - Visp(5,5) 0-12-2

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1108(+1.5)C.Stebe - S.Darcis(22,5) v-v6-44-6v-v
2622(+4.5)R.Bemelmans - N.Kyrgios(21,5) 18-136-76-32-1
5598(-1.5)J.Sousa - S.Stakhovsky(22,5) 17-155-76-42-1
5599(+1.5)H.Laaksonen - J.Benneteau(22,5) 2-121-61-60-2

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3742B.Bryan/M.Bryan - S.Gille/J.Vliegen 13-96-47-52-0
3743B.Mclachlan/A.Molteni - A.Begemann/H.Nys 23-206-77-52-1
3793S.Gonzalez/J.Peralta - D.Inglot/D.Nestor 22-146-16-72-1
7764F.Martin/E.Roger-Vasselin - W.Koolhof/A.Sitak 10-134-66-70-2

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3795(-1.5)A.Kuznetsov - D.Medvedev(22,5) 16-154-66-21-2
5183(-1.5)M.Basic - B.Kavcic(22,5) v-v3-66-3v-v
5601(-2.5)D.Sela - R.Dutra Silva(22,5) 13-67-56-12-0
5602(+3.5)Y.Bhambri - D.Dzumhur(21,5) 15-176-45-71-2
5603(+3.5)L.Rosol - A.Mannarino(21,5) 9-133-66-70-2
5604(-2.5)P.Kohlschreiber - A.Seppi(22,5) 16-197-66-71-2

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4058M.Mirnyi/P.Oswald - F.Krajinovic/D.Lajovic 12-36-16-22-0
4060R.Dutra Silva/P.Lorenzi - J.Cerretani/M.Polmans 12-66-26-42-0
4061Ratiwatana Sa/Ratiwatana So - D.Dzumhur/A.Sancic 12-146-76-70-2

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1266M.Copil - J.Struff 17-197-64-61-2
3300(+4.5)M.Ymer - M.Zverev(21,5) 15-146-15-71-2
3301(+1.5)P.Herbert - J.Janowicz(22,5) 11-152-66-31-2
3304(-2.5)V.Troicki - S.Bolelli(22,5) 12-66-36-32-0
5605(-2.5)J.Sock - J.Chardy(22,5) 12-86-46-42-0
7811(-3.5)F.Verdasco - J.Zopp(21,5) 12-66-46-22-0
7822(+4.5)E.Ymer - F.Fognini(21,5) 16-164-66-31-2

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4063A.Peya/B.Soares - D.Marrero/L.Mayer 13-97-66-32-0
4070N.Monroe/Smith J-P - A.U.H.Qureshi/J.J.Rojer 6-130-66-70-2
4079O.Marach/M.Pavic - J.Eysseric/F.Skugor 12-76-36-42-0

CHALLENGER CALI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8157F.Coria - A.Martin 3-123-60-60-2
8158M.Vilella Martinez - R.Carballes Baena 6-136-70-60-2
8159R.Ojeda Lara - B.Rola 4-121-63-60-2
8160G.Melzer - G.Oliveira 12-26-26-02-0
8161I.Cervantes Huegun - F.Delbonis 9-136-73-60-2
8163G.Clezar - C.Garin 14-117-57-62-0
8164J.Londero - A.Gonzalez 13-164-66-41-2
8165J.Munar Clar - J.Domingues 12-36-16-22-0

CHALLENGER CALI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1443I.Cervantes/F.De Paula - H.Dellien/R.Quiroz 12-76-36-42-0
8146D.E.Galan/C.Salamanca - M.Arevalo-Gonzalez/Reyes-Varela M-A 7-124-63-60-2
8147S.Galdos/F.Neis - R.Carballes Baena/C.Gomez-Herrera 12-56-36-22-0
8148F.Agamenone/F.Romboli - V.Estrella Burgos/D.Munoz-De La Nava 21-145-76-22-1

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2488M.Viola - S.Caruso 10-134-66-70-2
2489P.Martinez Portero - R.Molleker 15-133-66-32-1
2490T.Puetz - K.Krawietz 15-136-33-62-1
6793I.Sijsling - T.Lamasine 13-176-41-61-2
6794M.Rosenkranz - M.Donati 5-123-62-60-2
6795S.Dzhanashia - D.Masur 5-122-63-60-2
6796J.Jahn - Y.Hanfmann 15-176-76-41-2
6797B.Zapata Miralles - L.Sonego 12-163-66-41-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2382D.Brown/T.Puetz - A.Satschko/Weissborn T-S 18-181-66-32-1
2383S.Arends/K.Krawietz - H.Hurkacz/D.Zarichanskiyy 15-201-66-41-2
2384S.Clayton/J.Omara - T.Altuna/P.Michnev 12-36-16-22-0
2771M.Draganja/T.Draganja - N.Kuhn/P.Martinez v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4435K.King - M.Giron 16-134-66-32-1
4442S.Kozlov - D.Koepfer 12-56-46-12-0
8118E.King - B.Klein 19-156-76-32-1
8119M.Mmoh - B.Klahn 12-153-66-31-2

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2363C.Norrie/A.Rybakov - B.Kozlov/S.Kozlov 8-124-64-60-2
8122T.A.Johnson/P.Kawka - J.Chaplin/M.Libietis 5-124-61-60-2

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4448A.Menendez-Maceiras - J.Thompson 7-123-64-60-2
4462D.Wu - Y.Watanuki 6-123-63-60-2
4463M.Matosevic - T.Daniel 8-124-64-60-2
4465Y.Chung - J.Rodionov v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1498R.Albot/J.Statham - H.Moriya/Y.Takahashi 12-76-36-42-0
1499Peng H-Y/Yang T-H - R.Ghedin/S.Nagal 12-146-76-70-2
1501A.Menendez-Maceiras/T.Monteiro - S.Doumbia/C.Hemery 13-107-66-42-0

WTA LUXEMBOURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5610(-3.5)A.Kontaveit - H.Watson(20,5) 8-124-64-60-2
5611(+3.5)M.Brengle - E.Mertens(20,5) 11-122-66-01-2
5612(-2.5)C.Witthoeft - E.Rodina(21,5) 12-56-26-32-0
5613(-2.5)P.Parmentier - V.Cepede Royg(21,5) 13-67-56-12-0
5615(-1.5)B.Haddad Maia - J.Larsson(20,5) 14-166-36-71-2
8094(-2.5)A.Petkovic - K.Bertens(21,5) v-v2-6v-vv-v
8095(-1.5)S.Lisicki - N.Broady(21,5) 14-176-45-71-2
8096(-1.5)M.Puig - A.Van Uytvanck(21,5) 14-127-67-62-0

WTA LUXEMBOURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5352E.Bouchard/K.Flipkens - M.Irigoyen/C.Lister 12-16-16-02-0
5353E.Mertens/D.Schuurs - N.Dzalamidze/X.Knoll 17-213-67-51-2
5354K.Bertens/J.Larsson - V.Lepchenko/F.Stollar v-vv-vv-vv-v
5364M.Buzarnescu/O.Kalashnikova - S.Aoyama/Z.Yang 17-176-41-62-1

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2270(+3.5)L.Tsurenko - C.Vandeweghe(21,5) 14-137-51-62-1
6579(-4.5)J.Goerges - Y.Putintseva(20,5) 12-66-36-32-0
6580(-3.5)A.Sevastova - I.Begu(21,5) 7-124-63-60-2
6581(+1.5)K.Mladenovic - A.Sasnovich(21,5) 10-142-66-21-2
6584(+3.5)K.Siniakova - D.Kasatkina(20,5) 5-122-63-60-2
6585(-1.5)M.Rybarikova - A.Cornet(21,5) v-v1-6v-vv-v
6586(+2.5)N.Vikhlyantseva - E.Vesnina(21,5) 13-107-66-42-0
8117(+3.5)V.Lapko - D.Gavrilova(20,5) v-v6-3v-vv-v

WTA MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8113K.Lykina/P.Monova - N.Melichar/A.Smith 5-124-61-60-2
8114B.Krejcikova/K.Siniakova - M.Adamczak/R.Voracova 12-86-46-42-0
8115N.Kichenok/Rodionova An - O.Savchuk/K.Srebotnik 20-196-32-62-1
8116T.Babos/A.Hlavackova - V.Lapko/A.Potapova 13-77-56-22-0

ČEŠKO-SLOVAČKA INTERLIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6733(-3.5)Slavia Prague - Hc Britterm Veseli Nad Moravou(51,5) 34-28

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2256(-1.5)Kobenhavn H.B. - Nykobing F.(54,5) 27-24
2257Viborg Hk - Odense(49,5) 25-29

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2252(-2.5)Aab Handbold - Kif Kolding(52,5) 38-30
2253(+1.5)Tvis Holstebro - Skjern(54,5) 32-21

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3283(-3.5)Dunkerque - Cesson(50,5) 22-21
3284(-3.5)Nimes - Ivry(55,5) 29-25
3285(-3.5)Hbc Nantes - Pays Aix Uch(58,5) 29-24
3286(+1.5)Massy Essonne - Toulouse(54,5) 26-30
3287(-1.5)Tremblay - Usm Saran Hb(59,5) 35-25
3294(-3.5)Montpellier - Saint Raphael(57,5) 28-28

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4407(-2.5)Csurgoi - Cyeb Budakalasz(52,5) 34-32

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3380(+1.5)Sola - Byasen Elite(55,5) 25-22
3381(-3.5)Storhamar - Tertnes(51,5) 26-23
3382(-9.5)Larvik - Stabaek(55,5) 33-26
3383(-8.5)Vag Handball - Oppsal(56,5) 32-18
3384(+5.5)Glassverket - Gjerpen(58,5) 24-28

NORVEŠKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8189(-4.5)Drammen - Runar(54,5) 34-19
8190(-1.5)Bodo - Fyllingen(58,5) 32-29
8191(+1.5)Kolstad - Bsk Handball Elite(55,5) 35-34
8192(+2.5)Haslum Hk - Elverum(56,5) 29-24

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6073(-5.5)Buxtehuder Sv - Frisch Auf Goppingen(54,5) 25-21
6074(-2.5)Thuringer - Tus Metzingen(53,5) 33-30
6077(-8.5)Bbm Bietigheim - Blomberg Lippe(55,5) 35-23

NJEMAČKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3305(+1.5)Hannover Burgdorf - Kiel(55,5) 24-22
3308(-1.5)Lemgo - Tvb 1898 Stuttgart(51,5) 23-23
3309(-3.5)Melsungen - Leipzig(53,5) 22-27
3310(+11.5)Ferndorf - Rhein Neckar Lowen(57,5) 24-28
3311(-3.5)Flensburg Handewitt - Fuchse Berlin(55,5) 26-29
3312(+6.5)Saar Louis - Magdeburg(58,5) 28-37

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3547(+3.5)Chrobry Glogow - Azoty Pulawy(53,5) 24-28
3548(-6.5)Powen Zabrze - Mks Kalisz(54,5) 33-26
3549(+1.5)Meble Wojcik Elblag - Stal Mielec(56,5) 20-36
3550(+1.5)Piotrkowiann - Kwidzyn(55,5) 30-31
3551(+2.5)Pogon Szczecin - Opole(51,5) 25-25
3552(+4.5)Wisla Plock - Kielce(55,5) 30-31
3553(-2.5)Wybrzeze Gdansk - Zaglebie Lubin(55,5) 31-30
3554(-1.5)Spojnia Gdynia - Kpr Legionowo(53,5) 31-34

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4567(+8.5)Maia-Ismai - Porto Vitalis(56,5) 21-30

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4422(-7.5)Fcsb - Politehnica Iasi(52,5) 44-36
4434(-2.5)Dinamo Bucharest - Scm Politehnica Timisoara(54,5) 23-26

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8517(-8.5)Csm Bucuresti - Sc Municipal Craiova(53,5) 35-23

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2528(+6.5)Vojvodina Novi Sad - Brest(54,5) 27-36
2539(-2.5)Metalurg Skopje - Rk Gorenje Valenje(54,5) 24-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8951(-10.5)Barcelona Borges - Bm Valladolid(57,5) 39-25

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3454(+4.5)Cd Agustinos Alicante - Teucro(58,5) 31-38
3455(+3.5)Bm Sinfin - Bidasoa(54,5) 29-28
3456(+4.5)Cb Los Dolmenes - Ximenez-Puente(54,5) 21-26
3457(+3.5)Villa De Aranda - Puerto Sagunto(53,5) 21-24
3458(-0.5)Viveros Herol Bm. Nava - Bm Zamora(52,5) 22-18

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3460(-9.5)H65 Hoor - Skara Hf(47,5) 32-17

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4593(-2.5)Ifk Ystad - Alstermo If(56,5) 26-25

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5455Posojilnica Aich Dob - Hypo Niederoesterreich 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5573Ravenna - Barricalla Collegno 1-02-03-0
5574Givova Baronissi - Battistelli Sg Marignano 1-01-12-3
5575Sorella Ramonda Ipag - Olbia 1-02-03-0
5576Soverato - Mondovi 1-02-03-0
5577Trentino - Famila Chieri 1-01-12-3
5578Ubi Banca San Bernardo Cuneo - Brescia 1-02-03-0
5579Zambelli Orvieto - Caserta 1-02-02-3

ITALIJA KUP A1ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1017Lube Treia - Ravenna 1-02-03-0
1018Perugia - Pallavollo Padova 1-02-03-0
1020Trento - Vero Volley 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8588Kb Insurance Stars - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3282Ibk Altos - Suwon Hyundai 0-11-12-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7902Omonia Nicosia - Jedinstvo Bemax Bijelo Polje 1-02-03-0
7910Maccabi Tel Aviv - Shakhter Soligorsk 1-02-03-2

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7899Scc Berlin - Tsv Herrsching 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7900Rote Raben Vilsbiburg - Schweriner 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8532Gks Katowice - Banimex Bedzin 1-02-03-0
8560Bydgoszcz - Kielce 1-02-03-0
8561Czarni Radom - Bielsko-Biala 1-02-03-0
8562Jastrzebski Wegiel - Trefl Gdansk 0-11-12-3
8566Olsztyn - Belchatow 0-11-13-2
8567Cuprum Mundo Lubin - Kedzierzyn Kozle 0-11-11-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1596Cop Trencin - Vkm Stara Lubovna 0-11-13-1
1711Vk Prievidza - Presov 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8193Besiktas - Iller Bankasi Ankara 1-02-03-0
8195Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Eczacibasi Istanbul 0-10-20-3
8197Canakkale Belediye - Seramiksan 0-10-22-3
8198Galatasaray - Nilufer Belediye Bursa 1-02-03-0
8199Bursa B.Sehir Bld - Fenerbahce 0-11-11-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEVATERPOLO

Br. Susret Kraj
8037Sintez Kazan - An Brescia 8-7
8038Jadran Herceg Novi - Marseille 9-7
8039A-Hid Osc - Spartak Volgograd 12-7
8040Sabadell - Crvena Zvezda Belgrade 11-8

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
7631(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles(6,5) 2-3
7633(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars(7,5) 3-0

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
7911(+1.5)New York Yankees - Houston Astros(7,5) 5-0
8855Chicago Cubs - L A Dodgers 3-2

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 2512293742
arrow AU Austrija 6/45 141619223941
arrow BC British Colombia BC49 6/49 5816303334
arrow BE Belgija 6/45 21026293435
arrow BL Belgija Keno 20/70 6891011202730353739434547485153556267
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1416303337
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 47141827
arrow CL Colorado 6/42 1313323842
arrow DA Multi-Daily A 6/99 121921577881
arrow DB Multi-Daily B 6/99 172148497585
arrow DC Multi-Daily C 6/99 205158596063
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 410141618243237434547515256575960666869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 56142327283335374041464754565960656970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1491018
arrow FK Finska Keno D 20/70 2391016212223313637434748525360616568
arrow FL Florida 6/53 1315244752
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2591316181923343637404144465153546267
arrow FR Francuska 5/49 512132425
arrow FT Finska Keno T 20/70 1271017232529313540435053585961626468
arrow GE Njemačka 6/49 4710111338
arrow GO Njemačka Keno 20/70 25101214161719222427283446475152576168
arrow GR Grčka 6/49 367192136
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 3829363945
arrow IR Irska 6/47 91316273233
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 92325384345
arrow KA Kanada 6/49 112533354042
arrow LD Latvija Keno D 20/62 79111718253037383941424651525355576162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2791213161923243132333841434749555758
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1281011121521242729373944525356596061
arrow LU Louisiana 6/40 91516262931
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 42627282949
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 924272930
arrow MI Michigan Classic 6/47 21820233035
arrow MS Missouri 6/44 41822294042
arrow NP New York Pick 10 20/80 1314151920212324253541444950545769767880
arrow NY New York 6/59 61230485455
arrow OH Ohio Classic 6/49 121520384547
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 3413142538
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3691113141630333536474851555861727480
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 611202526303338404448505457636870747778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1471219
arrow QU Quebec 6/49 162127324043
arrow SB Španjolska Bono 6/49 31319323443
arrow SK Slovačka 5/35 520212533
arrow SL Slovenija 7/39 11182226273338
arrow SW Švicarska 6/42 182932353940
arrow TE Texas 6/54 71825324750
arrow TK Tennessee Cash 5/35 39172134
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 111215222744
arrow UW SAD Powerball 5/69 3049546669
arrow VK Viking Lotto 6/48 92031334147
arrow WA Washington 6/49 21338414648
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 15232429
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 21118192732
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1245891620253539434648515962647379