Subota 21.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3121Rb Leipzig - Stuttgart supergol domaći-1-01-0
3200Huddersfield - Manchester Utd domaći-2-02-1
3202Monaco - Caen supergol domaći-1-02-0
3203Sampdoria - Crotone supergol domaći-3-05-0
3204Hamburg - Bayern Munich gosti-0-00-1
3210Basel - Thun domaći-1-02-1

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1437Fus Rabat - Tp Mazembe --0-00-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3211Drb Tadjenant - Na Hussein Dey gosti570-01-1
3213Belouizdad - Ca Constantine --0-00-0
3214Ol. Medea - Js Saoura domaći361-02-0
3216Us Biskra - Mc Oran domaći162-12-2
3238Usm Bel Abbes - Paradou Ac gosti530-00-1
3243Mc Alger - Js Kabylie domaći191-02-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3443Gc Mascara - Mc El Eulma domaći700-03-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6793Shirak Gyumri Fc - Pyunik Yerevan --0-00-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8519Sydney - Western Sydney gosti31-22-2
8520Brisbane - Newcastle Jets gosti121-21-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6858Sturm Graz - Mattersburg gosti41-13-2
6859Altach - Wolfsberger Ac domaći451-03-2
6861St Polten - Lask gosti550-00-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3462Vorwarts Steyr - Tus Bad Gleichenberg domaći341-02-1
3463Atsv Stadl-Paura - Sturm Graz Ii gosti430-10-2
3464Union Gurten - Deutschlandsberger Sc gosti321-22-3
3473Allerheiligen - Union St Florian domaći362-06-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6849Karabakh Wien - Wiener Sportklub gosti51-23-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3512Dornbirn - St Johann domaći620-02-0
3513Wacker Innsbruck Ii - Fc Anif gosti150-40-7
3514Fc Alberschwende - Pinzgau Saalfelden domaći301-01-2
3515Seekirchen - Altach Ii domaći252-23-2
3516Grodig - Schwaz domaći640-01-1
3517Hohenems - Kitzbuhel domaći81-12-1

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7415Ganca - Neftchi gosti410-10-1
7507Sumgayit - Zira Fk gosti41-12-1

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7522Al Badii - Al-Hala Muharraq gosti420-00-2
7528Bahrain Sc - Al Ittihad Bhr gosti500-01-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6927Lokeren - Charleroi domaći21-01-1
6928Eupen - Mechelen domaći263-14-1
6929St Truiden - Oostende domaći890-01-0
6937Kortrijk - Gent gosti600-01-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2785Lierse - Cercle Brugge domaći132-03-2
2786Roeselare - Westerlo --0-00-0

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5310Excelsior - Asv Geel gosti-0-00-2
5347Kfc Oosterzonen - Dessel Sport --0-01-1
5348Ksv Oudenaarde - Patro Eisden domaći-0-04-0
5349Lommel - Royal Knokke Fc --0-01-1
5383Seraing United - Ksk Heist --0-01-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3549Naftan Novopolotsk - Dinamo Brest gosti80-10-4
3550Neman Grodno - Fc Gomel domaći391-03-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7924Belshina - Luch Minsk gosti80-21-2
7925Osipovichi - Granit Mikashevichi gosti740-00-1
8006Lida - Orsha --0-00-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8011Bolivar - Guabira domaći232-03-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8117Fk Krupa - Radnik Bijeljina gosti580-01-1
8167Nk Celik Zenica - Borac Banja Luka domaći331-01-0
8291Nk Vitez - Doboj Kakanj gosti350-12-2
8293Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg gosti80-20-3
8296Zrinjski Mostar - Fk Sarajevo gosti360-21-3

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6008Vasco Da Gama - Coritiba Pr domaći161-01-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2286Criciuma - Internacional gosti61-22-3
2288Brasil De Pelotas - Santa Cruz Pe gosti300-11-1
2299Londrina Pr - Paysandu Pa domaći32-02-0
2300Vila Nova - Oeste Sp --0-00-0
2308America Mineiro - Parana Clube Pr gosti280-11-1
2312Luverdense Mt - Goias gosti101-21-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Levski Sofia - Cska Sofia domaći81-22-2
2390Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna gosti40-10-3

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2166Fk Teplice - Mfk Karvina domaći880-01-0
2173Jablonec - Sparta Prague gosti30-20-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3048Fk Olympia Praha - Vitkovice gosti370-10-2
3049Trinec - Pardubice domaći900-01-0
3050Pribram - Usti Nad Labem domaći640-04-0
3051Hradec Kralove - Banik Sokolov gosti500-00-1
3054Budejovice - Sfc Opava domaći301-02-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2396Municipal Iquique - Deportes Temuco gosti570-00-1
2397Huachipato - Universidad Catolica gosti170-13-1
2398Audax Italiano - Colo Colo gosti80-10-3
2399San Luis De Quillota - Antofagasta domaći121-11-3

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1012Cdsc Iberia - Deportes Copiapo domaći172-23-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3683Alki Oroklini - Doxa Katokopias gosti470-00-5
3685Omonia Nicosia - Ael Limassol domaći740-01-0
3742Paphos Fc - Nea Salamina Famagusta domaći291-04-0
3743Aek Larnaca - Apoel Nicosia domaći322-03-1
3793Ethnikos Achnas - Anorthosis Famagusta gosti330-11-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1169Grbalj Radanovici - Decic Tuzi gosti730-01-1
1170Iskra Danilovgrad - Sutjeska Niksic gosti640-00-1
1172Ofk Petrovac - Rudar Pljevlja --0-00-0
1173Zeta Golubovci - Kom Podgorica gosti63-24-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7851Silkeborg - Sonderjyske domaći900-01-0

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3797B93 Kopenhagen - Frem domaći121-12-5
3798Skovshoved - Naestved gosti450-12-3

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3799Bk Marienlyst - Avarta gosti42-33-4
3800Greve - Middelfart domaći550-03-0
3801Kolding - Dalum gosti150-11-2
3802Naesby - Hik Hellerup gosti110-12-3

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4122Aarhus Fremad - Vsk Arhus domaći590-02-0
4128Jammerbugt Fc - Odder gosti350-13-2
4129Sydvest - Lyseng domaći141-11-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4662Chelsea - Watford supergol domaći121-14-2
4663Huddersfield - Manchester Utd domaći282-02-1
4664Manchester City - Burnley supergol domaći301-03-0
4665Newcastle - Crystal Palace supergol domaći860-01-0
4670Stoke - Bournemouth supergol gosti160-21-2
4671Swansea - Leicester supergol gosti250-11-2
4673Southampton - West Brom supergol domaći850-01-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4694Aston Villa - Fulham domaći231-12-1
4695Barnsley - Hull gosti780-00-1
4696Bolton - Qpr domaći221-01-1
4700Brentford - Sunderland domaći81-33-3
4701Bristol City - Leeds gosti40-20-3
4702Derby - Sheffield Wednesday domaći51-02-0
4703Middlesbrough - Cardiff gosti840-00-1
4704Nottingham Forest - Burton Albion domaći580-02-0
4705Sheffield United - Reading domaći192-02-1
4706Wolves - Preston domaći441-03-2
4708Millwall - Birmingham domaći470-02-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4786Afc Wimbledon - Plymouth gosti640-00-1
4787Blackburn - Portsmouth domaći381-03-0
4788Blackpool - Wigan domaći81-11-3
4789Bradford - Charlton gosti720-00-1
4801Doncaster - Walsall gosti620-00-3
4802Gillingham - Northampton gosti450-11-2
4803Milton Keynes Dons - Oldham gosti71-34-4
4813Oxford United - Rotherham gosti203-23-3
4833Rochdale - Bristol Rovers domaći71-01-0
4849Scunthorpe - Peterborough gosti510-02-1
4850Shrewsbury - Fleetwood domaći890-01-0
4853Southend - Bury domaći840-01-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4862Barnet - Yeovil domaći61-01-1
4863Cambridge United - Chesterfield gosti550-02-1
4872Carlisle - Notts County domaći251-01-1
4873Cheltenham - Lincoln City domaći301-01-0
4874Coventry - Colchester --0-00-0
4875Crawley Town - Luton --0-00-0
4876Crewe - Accrington Stanley gosti30-20-2
4877Exeter - Port Vale gosti250-10-1
4911Morecambe - Grimsby --0-00-0
4917Newport County - Mansfield gosti220-11-1
4923Stevenage - Forest Green domaći431-01-2
4924Swindon - Wycombe domaći151-01-0

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2574Man City U23 - Derby U23 domaći221-04-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2491Ashton United - Shaw Lane Afc domaći162-33-3
2492Coalville Town - Buxton domaći71-21-5
2493Farsley Celtic - Mickleover Sports gosti20-10-3
2494Halesowen - Lancaster domaći371-04-3
2495Matlock Town - Stafford Rangers domaći131-02-0
2498Nantwich Town - Witton Albion domaći22-13-2
2504Rushall Olympic - Marine gosti70-10-2
2505Stalybridge - Barwell domaći191-14-2
2507Stourbridge - Grantham gosti600-00-2
2510Warrington - Altrincham --0-00-0
2511Whitby Town - Hednesford domaći291-02-2
2513Workington - Sutton Coldfield domaći460-04-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6973Aldershot - Tranmere gosti170-12-1
6974Bromley - Woking domaći422-02-0
6975Chester - Boreham Wood gosti310-21-2
6976Dagenham & Redbridge - Wrexham gosti600-00-1
6977Dover Athletic - Maidenhead United domaći760-01-1
6979Eastleigh - Gateshead domaći51-03-2
6980Ebbsfleet United - Barrow domaći251-03-2
6981Fylde - Maidstone United domaći162-1v-v
6982Guiseley - Solihull Moors domaći331-14-2
6983Halifax - Torquay domaći680-01-1
6986Hartlepool - Sutton United domaći391-01-1
6987Leyton Orient - Macclesfield gosti450-10-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Bath City - Braintree Town domaći790-01-1
2245Bognor Regis Town - Chippenham gosti390-11-3
2246Chelmsford City - Dartford domaći151-01-0
2247Concord Rangers - Weston Super Mare domaći62-02-2
2248Eastbourne Borough - East Thurrock gosti400-22-2
2249Gloucester - Welling gosti850-00-1
2250Havant & Waterlooville - Poole Town domaći311-02-2
2251Hemel Hampstead Town - Oxford City domaći221-02-0
2254St Albans - Hungerford Town --0-00-0
2255Wealdstone - Truro City domaći272-02-1
2258Whitehawk - Hampton & Richmond gosti10-31-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2103Brackley Town - Blyth Spartans gosti180-13-1
2104Chorley - Fc United Of Manchester domaći720-01-0
2117Curzon Ashton - Boston Utd domaći71-02-1
2158Darlington - Bradford Park Avenue domaći21-02-1
2167Harrogate Town - Leamington gosti231-12-2
2168Kidderminster - Spennymoor gosti80-12-2
2169North Ferriby - Telford gosti450-10-2
2172Nuneaton - Stockport gosti370-21-3
2219Salford - York domaći222-03-2
2220Southport - Gainsborough gosti20-12-2
2234Tamworth - Alfreton Town gosti182-22-3

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2623Billericay Town - Enfield gosti350-12-1
2631Dorking Wanderers - Needham Market Fc domaći181-03-2
2635Dulwich Hamlet - Burgess Hill Town domaći341-03-2
2636Harlow Town - Margate gosti310-11-1
2637Harrow Borough - Brightlingsea Regent gosti180-11-2
2638Kingstonian - Wingate & Finchley domaći41-12-1
2642Leiston - Folkestone Invicta gosti60-41-5
2644Merstham - Lowestoft Town domaći124-26-2
2645Metropolitan Police - Thurrock domaći202-03-1
2646Staines - Leatherhead domaći351-03-0
2648Tonbridge - Tooting Mitcham United domaći101-11-2
2649Worthing - Hendon domaći530-01-2

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3339Bishops Stortford - Tiverton gosti520-01-2
3342Chesham United - Biggleswade Town domaći141-02-0
3387Dorchester - Banbury United gosti80-10-2
3401Farnborough - St Neots Town gosti81-22-4
3405Frome Town - Basingstoke domaći101-01-0
3406Hereford - Kings Langley domaći301-03-0
3407Hitchin - Merthyr Town domaći900-02-0
3409Kettering - Slough Town --0-00-0
3413St Ives Town - Weymouth domaći141-01-2
3414Stratford Town Fc - Royston Town domaći21-01-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2764Nomme Kalju - Paide Linnameeskond gosti350-12-2
2765Sillamae Kalev - Infonrt Tallinn domaći830-01-0
2766Levadia Tallinn - Viljandi Tulevik domaći112-06-0
2767Jalgpallikool Tammeka - Parnu Jk Vaprus gosti450-12-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5298Hb Torshavn - B36 Torshavn domaći331-01-1
5300If Fuglajordur - 07 Vestur Sorvagur gosti550-01-5
5350Klaksvik - Nsi Runavik domaći192-03-1
5351Tb Tvoroyri - Skala gosti430-10-2
5353Vikingur Gota - Eb Streymur gosti191-11-2

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5237Mali U17 - Ghana U17 domaći151-02-1
5238Sad U17 - Engleska U17 gosti110-21-4

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2259Ac Oulu - Eif gosti440-13-2
2260Gnistan - Jaro gosti140-11-1
2261Grifk - Fc Haka domaći470-02-1
2262Honka - Tps domaći520-01-1
2263Kpv - Ops gosti840-01-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4497Monaco - Caen supergol domaći211-02-0
4498Amiens - Bordeaux domaći640-01-0
4500Angers Sco - Toulouse gosti380-10-1
4513Metz - Dijon gosti101-11-2
4525Nantes - Guingamp domaći91-02-1
4528Rennes - Lille domaći61-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2090Lens - Reims gosti20-10-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1859Levadiakos - Pas Giannina gosti450-11-1
1860Aok Kerkyra - Panetolikos domaći790-01-0
1948Lamia - Panathinaikos domaći371-01-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Lobos Upnfm - Cd Honduras Progreso gosti450-13-2
1148Cd Marathon - Cd Motagua domaći451-01-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8610Cibalia - Slaven Belupo domaći331-01-0
8611Hajduk Split - Dinamo Zagreb domaći381-02-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3467Kustosija - Nk Varazdin domaći281-01-0
3468Lucko - Nk Dugopolje --0-00-0
3469Solin - Gnk Dinamo Zagreb Ii gosti740-00-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6418Perseru Serui - Jayapura domaći81-12-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5184Sligo - Derry City domaći82-03-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3686Sampdoria - Crotone supergol domaći33-05-0
3687Napoli - Inter supergol --0-00-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3648Cesena - Foggia supergol gosti480-03-3
3649Palermo - Novara supergol gosti570-00-2
3650Parma - Virtus Entella supergol domaći341-03-1
3653Pescara - Avellino supergol gosti221-12-1
3670Pro Vercelli - Carpi supergol --0-00-0
3671Salernitana - Frosinone supergol domaći431-01-1
3673Spezia - Perugia supergol domaći22-14-2
3674Ternana - Ascoli supergol gosti740-01-1
3680Venezia - Empoli supergol domaći880-01-0

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8821Akragas - Juve Stabia domaći550-01-2
8822Monopoli - Reggina gosti361-11-1
8823Rende - Paganese domaći630-01-0
8824Andria - Fondi gosti490-01-3
8825Casertana - Siracusa gosti710-00-1
8826Cosenza - Bisceglie domaći201-12-1
8827Catania - Sicula Leonzio gosti340-11-2
8828Matera - Lecce gosti620-00-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Bnei Yehuda - Ashdod domaći101-01-2
1719Hapoel Akko - Hap Raanana gosti690-00-2
1723Maccabi Netanya - Kiryat Shmona domaći91-03-1
1726Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem gosti450-11-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4599Fc Tokyo - Consadole Sapporo gosti470-01-2
4601Yokohama Marinos - Kashima Antlers domaći42-13-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6455Fc Gifu - Tokyo Verdy gosti540-01-2
6460Shonan Bellmare - Ehime Fc domaći231-01-0
6462V-Varen Nagasaki - Nagoya Grampus gosti880-01-1
6463Avispa Fukuoka - Jef United gosti300-10-1
6464Kamatamare Sanuki - Montedio Yamagata --0-00-0
6465Kanazawa - Kyoto Ps --0-00-0
6466Roasso Kumamoto - Tokushima Vortis domaći111-01-1
8598Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu gosti450-12-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2101Kagoshima United - Azul Claro Numazu domaći231-01-2
2102Ryukyu - Fc Tokyo U23 gosti420-11-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8587That Ras - Al Aqaba domaći550-02-1
8597Shabab Al Ordun - Ramtha Sc gosti441-11-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3712Gangwon - Jeonbuk Motors gosti70-10-4
3714Gwangju Fc - Sangju Sangmu Fc domaći411-01-0
3717Ulsan Hyundai - Jeju United gosti530-00-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2655Fc Anyang - Busan I Park gosti150-21-2
2656Seongnam Ilhwa - Daejeon Citizen gosti830-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6794Ajax Cape Town - Bloemfontein Celtic domaći371-02-1
6795Free State Stars - Platinum Stars gosti331-11-1
6796Mamelodi Sundowns - Amazulu domaći81-01-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3393Umm Salal - Al Duhail Sc gosti50-21-4
3394Katar - Al Ahli Doha Sc gosti130-20-3

KAZAKSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5605Irtysh Pavlodar - Aktobe gosti890-01-1
5610Taraz - Shakhter Karagandy domaći172-02-3
5611Kairat Almaty - Akzhaiyk Uralsk domaći101-12-1
5612Kaisar Kyzylorda - Atyrau gosti450-14-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8962Yanbian - Henan Jianye gosti60-11-2
8964Tianjin Quanjian - Hebei China Fortune gosti110-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Envigado - Atletico Huila gosti61-11-2
1086Deportes Tolima - Atletico Bucaramanga domaći850-01-0
1087La Equidad - Independiente Medellin domaći51-12-2
1088Atletico Junior - Independiente Santa Fe gosti520-00-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8915Herediano - Deportiva Alajuelense gosti201-23-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4435Wydad Casablanca - Usm Alger domaći261-03-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5354Senglea Athletic - Hamrun Spartans domaći111-11-3
5356Valletta - Tarxien Rainbows domaći103-06-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2363Hoceima - Rapide Oued Zem gosti210-11-2

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1390Debreceni - Szombathelyi Haladas gosti30-11-1
1391Ferencvaros - Ujpest domaći820-01-0
1392Paksi Se - Mezokovesd-Zsory domaći171-11-1
1393Vasas - Balmazujvaros gosti320-21-2
1394Videoton - Puskas Akademia domaći880-02-0
1395Diosgyor - Honved domaći201-12-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1205Varda - Dorogi Fc domaći630-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6579Lobos Buap - Cruz Azul domaći132-03-0
6580Queretaro - Santos Laguna gosti271-21-2
6581Tigres - Toluca domaći91-03-0
6584Pachuca - Puebla domaći341-01-0
6585America Mexico - Necaxa gosti800-00-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6700Alebrijes De Oaxaca - Murcielagos domaći263-04-0
6703Potros Uaem - San Luis --0-00-0
6704Juarez Fc - Cimarrones De Sonora domaći241-12-2
6705Tampico Madero - Atlante domaći251-04-1

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2304Fc Petrocub - Fc Milsami domaći540-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6993Nac Breda - Fc Zwolle gosti450-10-2
6994Excelsior - Sparta Rotterdam domaći550-01-1
6997Vvv Venlo - Den Haag gosti660-00-2
7005Twente - Roda domaći261-03-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3313Fk Gjovik-Lyn - Frigg --0-03-2
3314Fk Lyn - Korsvoll domaći351-02-2
3315Flisa - Lillehammer domaći270-20-3
3316Holmen - Moss gosti160-30-6
3317Krakeroy - Orn Horten gosti510-00-3
3390Lokomotiv Oslo - Eidsvold gosti-0-00-4
3391Ostsiden - Drobak Frogn gosti-0-00-1
3392Ready - Tynset domaći51-01-0
3399Sprintjeloy - Kvik Halden domaći-0-01-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6871Aalesund - Kristiansund gosti860-01-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3080Arendal - Start gosti200-20-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3093Alta - Skeid gosti-0-00-1
3094Asker - Kjelsas --0-04-1
3095Baerum - Follo --0-02-2
3096Brumunddal - Grorud gosti-0-00-3
3097Fram Larvik - Odd Bk 2 --0-06-1
3098Kfum Oslo - Finnsnes domaći-0-02-0
3099Nybergsund - Raufoss --0-02-3
3100Valerenga 2 - Ham Kam gosti-0-00-3
8213Byasen - Notodden gosti-0-00-1
8214Egersund - Hodd --0-01-2
8215Honefoss - Nest Sotra gosti-0-00-3
8216Nardo - Bryne --0-04-2
8217Vard Haugesund - Fana --0-02-1
8218Vindbjart - Vidar --0-02-5

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2690Hamilton Wanderers Afc - Tasman United gosti151-31-4
2691Southern United - Auckland gosti121-12-2
2692Wellington - Eastern Suburbs gosti300-11-3
2693Canterbury - Waitakere United domaći441-01-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4766Augsburg - Hannover supergol domaći331-01-2
4767Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen supergol domaći71-01-5
4771Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund supergol gosti190-12-2
4772Rb Leipzig - Stuttgart supergol domaći231-01-0
4773Hamburg - Bayern Munich gosti520-00-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5240E. Braunschweig - Bochum domaći81-01-0
5242Holstein Kiel - Arminia Bielefeld domaći660-02-1
5243Union Berlin - Greuther Furth domaći32-03-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6648Magdeburg - Unterhaching gosti20-20-3
6649Meppen - Fortuna Koln domaći480-01-0
6650Paderborn - Aalen domaći111-03-0
6737Preussen Munster - Karlsruher gosti250-11-1
6738Rw Erfurt - Hallescher domaći271-01-1
6744Werder Bremen Am - Sportfreunde Lotte domaći111-11-1
6745Wurzburger Kickers - Wehen gosti200-10-5

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2445Greuther Furth Am - Unterfohring gosti500-01-2
2446Ingolstadt Am - Eichstatt domaći164-06-0
2447Nurnberg Am - Burghausen domaći351-01-0
2448Seligenporten - Fc Pipinsried domaći162-03-0
2452Tsv 1860 Rosenheim - Bayreuth domaći500-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2456Lubeck - Egestorf-Langreder gosti510-00-2
2457Sv Eutin 08 - Rehden domaći201-11-3
2459Jeddeloh - Weiche Flensburg gosti600-01-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3033Berlin Ak 07 - Germania Halberstadt domaći151-01-1
3035Hertha Berlin Am - Meuselwitz --0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4409Fsv Frankfurt - Hessen Kassel domaći33-04-1
4410Astoria Walldorf - Tsv Steinbach gosti110-10-2
4411Eintracht Stadtallendorf - Tsv Schott Mainz domaći32-12-1
4412Mainz Am - Elversberg gosti251-11-1
4413Saarbrucken - Stuttgart Amateurs domaći23-05-0
4414Stuttgart Kickers - Rochling Volklingen gosti230-11-4
4415Tus Koblenz - Hoffenheim Am gosti300-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4422Borussia Dortmund Amateurs - Wuppertaler gosti80-12-2
4425Rodinghausen - Wattenscheid domaći540-02-0
4427Tus Erndtebruck - Koln Am gosti91-13-1
4428Viktoria Koln - Wegberg-Beeck domaći32-07-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3503Atletico Veraguense - Chorrillo Fc gosti610-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3654Nacional Par - Rubio gosti600-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8206Deportivo San Martin - Alianza Atletico domaći54-04-1
8207Sporting Cristal - Sport Rosario domaći381-02-1
8208Sport Huancayo - Deportivo Municipal domaći171-03-0
8209Fbc Melgar - Academia Cantolao domaći52-05-0
8210Real Garcilaso - Universitario De Deportes domaći560-01-2
8212Alianza Lima - Union Comercio domaći830-01-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8895Alfredo Salinas - Los Caimanes domaći93-15-4
8896Carlos Mannucci - Defensor La Bocana domaći43-15-2
8897Cd Sport Loreto - Deportivo Coopsol domaći232-02-1
8898Deportivo Hualgayoc - Sport Victoria gosti11-13-2
8899Sport Boys - Cienciano domaći451-01-2
8902Union Huaral - Cesar Vallejo gosti20-30-4

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5193Sandecja Nowy Sacz - Cracovia Krakow gosti90-11-1
5194Pogon Szczecin - Lks Nieciecza gosti31-12-3
5195Lechia Gdansk - Lech Poznan domaći132-13-3

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3426Rakow Czestochowa - Gks Tychy domaći261-02-2
3432Odra Opole - Bielsko Biala gosti31-12-2
3433Chojnice - Pogon Siedlce gosti80-10-2
3434Wigry Suwalki - Drutex-Bytovia gosti430-12-2
3444Miedz Legnica - Gornik Leczna --0-00-0
3445Stal Mielec - Chrobry Glogow domaći61-03-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3246Feirense - Rio Ave domaći141-01-0
3247Setubal - Maritimo gosti450-13-1
3248Porto - Pacos Ferreira domaći44-16-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8179Penafiel - Sporting Lisbon B gosti380-14-1
8180Braga B - Covilha gosti500-00-1
8181Famalicao - Ac Viseu gosti340-10-1
8182Leixoes - Academica domaći201-01-0
8183Nacional Madeira - Cova Piedade gosti250-12-1
8184Oliveirense - Real Sporte domaći71-01-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3402Juventus Bucharest - Acs Sepsi gosti161-12-1
3403Viitorul Constanta - Cfr Cluj domaći441-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4148Afumati - Ripensia Timisoara domaći61-02-0
4149Fc Clinceni - Chindia Targoviste gosti370-10-2
4155Fc Dunarea Calarasi - Luceafarul Oradea domaći900-01-0
4173Metaloglobus Bucuresti - Sportul Snagov domaći22-02-1
4197Olimpia Satu Mare - Foresta Suceava domaći81-02-0
4198Pandurii Tg.Jiu - Politehnica Timisoara domaći281-01-1
4199Uta Arad - As Stiinta Miroslava domaći82-03-0
4200Dacia Mioveni - Fc Arges --0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2273Ska-Khabarovsk - Fc Ufa domaći112-02-2
2274Fk Tosno - Rostov domaći171-01-1
2275Rubin Kazan - Dynamo Moscow --0-00-0
2276Spartak Moscow - Amkar Perm --0-00-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6801Yenisey - Shinnik Yaroslavl domaći122-04-1
6805Tambov - Sibir Novosibirsk domaći191-04-1
6806Orenburg - Avangard Kursk gosti230-11-1
6810Rotor Volgograd - Tom Tomsk domaći770-02-0
6850Baltika Kaliningrad - Dinamo St Petersburg domaći62-13-2
6852Fakel Worenesch - Khimki gosti770-00-1
6856Kuban - Kryliya Sovetov gosti650-02-1
6857Zenit St Petersburg Ii - Volgar gosti180-11-2

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1039Chelyabinsk - Ural-D Yekaterinburg domaći12-02-1
1040Krylya Sovetov Ii - Anzhi Junior Zelenodolsk gosti81-11-1
1042Neftekhimik Nizhnekamsk - Nosta Novotroitsk gosti130-10-1
1043Zenit Izhevsk - Kamaz domaći161-01-0
1044Volga Ulyanovsk - Syzran 2003 --0-00-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3796Rochester - Charlotte Independence domaći530-01-1
4079Charleston - New York Red Bulls Ii gosti-0-10-4
4191Tampa Bay Rowdies - Fc Cincinnati domaći-2-03-0
4192San Antonio Fc - Tulsa Roughnecks Fc gosti230-12-1
4195Swope Park Rangers - Phoenix Rising Fc - - 0-00-0
4196Reno 1868 Fc - Okc Energy Fc gosti410-10-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8176Al Hilal - Al Baten domaći620-02-1
8177Al-Ahli Jeddah - Al Ittihad Ksa domaći500-03-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4509Young Lions - Geylang United gosti150-20-4

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8358Ballinamallard United - Carrick Rangers domaći62-02-0
8360Cliftonville - Coleraine gosti101-11-2
8362Glenavon - Ballymena domaći84-04-0
8378Dungannon - Glentoran gosti30-20-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3419Dac 1904 - As Trencin gosti41-11-2
3420Senica - Ruzomberok gosti670-00-3
3421Trnava - Sport Podbrezova domaći490-02-0
3422Zemplin Michalovce - Nitra --0-00-0
3423Zlate Moravce - Slovan Bratislava domaći92-13-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8150Nk Celje - Aluminij domaći221-01-2
8151Nd Gorica - Domzale domaći61-11-3
8153Maribor - Nk Ankaran domaći401-01-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9001Macva Sabac - Borac Cacak domaći251-01-0
9002Spartak Subotica - Cukaricki Belgrade --0-00-0
9003Javor Ivanjica - Fk Radnik Surdulica domaći780-01-0
9006Napredak - Zemun gosti180-12-1
9007Vozdovac - Fk Rad domaći371-03-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6902Hearts - St Johnstone domaći740-01-0
6903Partick Thistle - Dundee gosti80-12-1
6907Ross County - Hamilton gosti520-02-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6895Brechin - Queen Of The South gosti600-00-1
6896Dundee United - Inverness Caledonian Thistle gosti280-20-2
6897Dunfermline - Livingston domaći23-03-1
6898Falkirk - St Mirren --0-00-0
6901Morton - Dumbarton gosti50-11-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6910Albion Rovers - Queens Park gosti480-00-1
6911Alloa - East Fife gosti82-14-1
6912Arbroath - Airdrie United gosti114-17-1
6913Forfar - Ayr United gosti150-10-5
6914Stranraer - Raith gosti111-1v-v

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6919Berwick - Montrose gosti300-10-1
6920Clyde - Peterhead domaći111-11-4
6921Cowdenbeath - Stirling Albion gosti270-20-3
6922Edinburgh City - Annan Athletic gosti720-00-1
6925Elgin - Stenhousemuir domaći560-02-0

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8044Hibernian - Celtic gosti150-22-4

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4945Levante - Getafe gosti580-01-1
4946Real Betis - Alaves domaći131-02-0
4948Valencia - Sevilla supergol domaći431-04-0
4958Barcelona - Malaga supergol domaći21-02-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1307Huesca - Cadiz domaći121-01-0
1312Numancia - Granada Cf gosti60-21-3
1314Lorca Cf - Tenerife domaći322-12-2
1315Sevilla Atletico - Real Zaragoza domaći191-12-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2620Rapido D. Bouzas - Fuenlabrada gosti191-11-2
2632Guijuelo - Ponferradina domaći71-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2759Real Union De Irun - Osasuna B gosti550-01-3
2760Pena Sport - Cd Vitoria domaći820-01-2
2761Mirandes - Burgos gosti270-11-1
2762Arenas Club De Getxo - Cd Lealtad gosti290-13-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3175Elche - Alcoyano gosti530-00-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3373Cordoba Cf B - Real Betis B --0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8125Athletic Fc - Elfsborg domaći21-12-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Gais - Norrby gosti240-12-1
1096Gefle If - Frej domaći22-03-0
1097Degerfors - Helsingborg domaći590-01-1
1098Varberg - Orgryte --0-00-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6115Oskarshamn - Landskrona domaći351-02-1
6116Assyriska Bk - Fk Karlskrona --0-00-0
6151Husqvarna - Oddevold domaći261-02-1
6152Kristianstad - Skovde domaći32-12-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1630Basel - Thun domaći361-02-1
1631Zurich - Grasshoppers gosti150-10-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1077Chiasso - Schaffhausen domaći261-02-1
1078Servette - Rapperswil domaći192-02-1

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5532Avenir Sportif Gabesien - Es Metlaoui domaći102-15-1
5950Esperance Sportive De Tunis - Manastir domaći61-02-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8104Osmanlispor Fk - Karabukspor domaći620-03-0
8106Akhisar Bld Spor - Genclerbirligi gosti181-33-3
8108Malatya Belediyspor - Trabzonspor domaći451-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8984Denizlispor - Adana Demirspor domaći640-01-0
8985Istanbulspor - Altinordu domaći431-02-0
8987Gaziantepspor - Caykur Rizespor --0-00-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8079Emirates Ras Al-Khaimah - Al Ain gosti390-10-2
8084Sharjah - Al-Ahli Uae --0-00-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4646Olimpik Donetsk - Zirka Kirovohrad domaći900-01-0
4647Olexandria - Veres Rivne gosti630-01-1
4661Vorskla Poltava - Karpaty Lviv gosti830-00-1

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5628Bukhara - Pakhtakor Tashkent gosti370-10-2
5629Bunyodkor - Shurtan domaći142-03-1
5630Fk Kokand 1912 - Navbahor Namangan domaći770-02-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5866K. Khanh Hoa - Shb Da Nang gosti331-13-2
5867Qnk Quang Nam - Hoang Anh Gia Lai gosti840-01-1
5868Tp Ho Chi Minh - B. Binh Duong domaći441-11-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8055Bala Town - Barry Town domaći102-02-0
8056Newi Cefn Druids - Carmarthen --0-00-0
8057Uwic Cardiff - Newtown domaći381-02-0
8058Connahs Quay Nomads - Llandudno domaći111-01-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4639(-8.5)Buducnost Podgorica - Mega Bemax(166,5) 84-64
4640(-5.5)Olimpija Ljubljana - Mornar(161,5) 64-67
4642(-5.5)Partizan Beograd - Igokea Laktasi(173,5) 117-104

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4343(-3.5)Argentino Junin - Estudiantes De Bahia Blanca(159,5) 69-67
4344(-12.5)Ca San Lorenzo De Almagro - Ferro Carril Oeste(160,5) 94-68
4406(-8.5)Obras Sanitarias - Club Deportivo Hispano Americano(164,5) 78-82

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8756(-5.5)Adelaide 36ers - Sydney Kings(182,5) 114-84
8761(-8.5)Melbourne United - New Zealand Breakers(174,5) 76-88
8762(-6.5)Illawarra Hawks - Brisbane Bullets(175,5) 105-96

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1446(-14.5)Bulleen Melbourne Boomers - Perth Lynx(157,5) 70-70 / 79-77
1447(-1.5)Canberra Capitals - Dandenong Rangers(147,5) 76-77

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8625(-10.5)Kapfenberg Bulls - Basketclubs Vienna(153,5) 92-77
8627(-16.5)Wbc Kraftwerk Wels - Ubsc Graz(159,5) 84-57

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1388(-8.5)Dexia Mons Hainaut - Hubo Limburg United(162,5) 79-69
1389(-1.5)Kangoeroes Basket Willebroek - Balgacom Spirou Charleroi(161,5) 80-67
1421(+7.5)Stella Artois Leuven Bears - Antwerp(160,5) 67-92
1426(-15.5)Telindus Oostende - Liege(159,5) 101-70

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1448(-5.5)Academic Bultex 99 - Rilski Sportist(164,5) 70-70 / 79-74
1449(-15.5)Bc Beroe Sz - Tundja Yambol(159,5) 102-85

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8794(-9.5)Bk Pardubice - Usk Prague(154,5) 83-67
8832(-32.5)Cez Nymburk - Bk Olomoucko Prostejov(169,5) 124-62
8850(-4.5)Bc Kolin - Nh Ostrava(160,5) v-v
8851(-6.5)Bk Opava - Bk Decin(156,5) 87-71
8854(+4.5)Jbc Mmcite Brno - Qanto Svitavy(152,5) 76-84

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4648(-3.5)Espoo United - Kauhajoen Karhu(169,5) 71-87
4652(+2.5)Pyrinto Tampere - Salon Vilpas Vikings(163,5) 85-86

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1454(+4.5)Bourg - Monaco(159,5) 89-83
1482(-8.5)Chalon Sur Saone - Gravelines Dunkerque(155,5) 74-75
1484(+5.5)Cholet - Nanterre(156,5) 77-80
1485(-8.5)Le Portel - Dijon(144,5) 74-58
1486(-9.5)Paris Levallois - Boulazac Basket(148,5) 81-71
1487(-11.5)Strasbourg - Hyeres Toulon(150,5) 90-60

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8881(-3.5)Cavigal Nice Basket - Tarbes Gespe Bigorre(133,5) 66-60
8883(+8.5)Roche Vendee Basket Club - Esb Villeneuve(141,5) 59-74
8884(+4.5)Sasp Lyon Basket - Asptt Charleville Mezieres(139,5) 59-74

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6526(+3.5)Asa Koroivos Amaliadas - Kolossos(146,5) 79-76
6527(+14.5)Panionios - Asp Promitheas(152,5) 80-87
6528(-11.5)Paok - Gs Kimis(147,5) 94-83
6529(-16.5)Aek Athens - Ago Rethymnon(160,5) 81-74
6530(+4.5)Gs Lavriou - Aris(144,5) 70-71

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4437(+8.5)Zabok - Zadar(163,5) 71-92
4438(+1.5)Kk Jazine Arbanasi - Gkk Sibenik(150,5) 36-72

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8764(-10.5)Venezia - Cremona(161,5) 92-81

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8724(-19.5)Siena - Cuore Napoli Basket(157,5) 71-71 / 85-79
8725(-7.5)Tortona - Agrigento(148,5) 85-88

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4658(+9.5)Hapoel Galil Gilboa - Maccabi Tel Aviv(160,5) 72-74
4659(+3.5)Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Jerusalem(165,5) 84-100

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8741(-5.5)Brave Thunders Kanagawa - Hitachi Sunrockers Tokyo(151,5) 71-69
8742(-14.5)Chiba Jets - Osaka Evessa(146,5) 68-84
8743(-3.5)Niigata Albirex Bb - Levanga Hokkaido(160,5) 81-84
8750(-3.5)Toyama Grouses - Kyoto Hannarizu(149,5) 93-92
8751(+11.5)Yokohama B-Corsairs - Aisin Seahorses Mikawa(150,5) 73-79
8753(+3.5)Shimane Susanoo Magic - Ryukyu Golden Kings Okinawa(145,5) 75-69

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8624(+6.5)Lg Sakers - Anyang Kgc(162,5) 89-87
8744(+2.5)Busan Kt Sonicboom - Jeonju Kcc Egis(159,5) 68-72
8792(+3.5)Goyang Orions - Seoul Thunders(162,5) 90-89

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5191(-10.5)Guandong Southern Tigers - Shenzen Leopards(195,5) v-v
5192(-7.5)Tianjin - Qingdao Eagles(200,5) v-v

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1438(+20.5)Liepajas Lauvas - Ventspils(153,5) 52-78
1439(-11.5)Jurmala Fenikss - Valmiera(150,5) 103-58

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1453(-5.5)Juventus Utena - Nevezis(157,5) 74-80
1576(+8.5)Pieno Zvaigzdes - Bc Lietkabelis(163,5) 75-85
1592(+10.5)Siauliai - Lietuvos Rytas Vilnius(155,5) 71-101

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1730(-8.5)Toronto Raptors - Philadelphia 76ers(215,5) 128-94
1731(+9.5)Chicago Bulls - San Antonio Spurs(201,5) 77-87
1732(-11.5)Houston Rockets - Dallas Mavericks(215,5) 107-91
2082(+8.5)Memphis Grizzlies - Golden State Warriors(213,5) 111-101
2083(-9.5)Miami Heat - Indiana Pacers(212,5) 112-108
2084(+1.5)New York Knicks - Detroit Pistons(205,5) 107-111
2085(-3.5)Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers(210,5) 113-110
2086(-10.5)Denver Nuggets - Sacramento Kings(213,5) 96-79
2087(+4.5)Utah Jazz - Oklahoma City Thunder(201,5) 96-87
2088(-12.5)Los Angeles Clippers - Phoenix Suns(219,5) 130-88
4592(-11.5)Cleveland Cavaliers - Orlando Magic(213,5) 93-114

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1499(-18.5)Alba Berlin - Oettinger Rockets Gotha(155,5) 95-61
1501(+6.5)Phantoms Braunschweig - S.Oliver Baskets Wurzburg(149,5) 73-71
1512(-2.5)Bg Gottingen - Science City Jena(160,5) 86-60
1534(+5.5)Enbw Ludwigsburg - Brose Baskets Bamberg(154,5) 91-74
1535(-7.5)Telekom Baskets Bonn - Mitteldeutscher Bc(160,5) 84-91

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4672(+6.5)Miasto Szkla Krosno - Wilki Morskie Szczecin(156,5) 86-86 / 98-95
4674(+2.5)Mks Dabrowa Gornicza - Zielona Gora(156,5) 86-83
4678(+5.5)Turow Zgorzelec - Wroclawek(164,5) 88-88 / 99-96

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4407(-4.5)Helios - Kd Ilirija(149,5) 64-72
4418(-14.5)Kk Primorska - Sentjur(150,5) 69-55
4419(-1.5)Kk Rogaska - Krka(152,5) 85-72
4420(-3.5)Kk Sencur Cp - Zlatorog Lasko(150,5) 81-75

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8971(-5.5)Iberostar Tenerife - Bilbao Basket(154,5) 83-69
8972(-9.5)Rio Natura Monbus - San Pablo Burgos(157,5) 94-69

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9008(-8.5)Bto. Oviedo - Ourense Baloncesto(148,5) 90-85
9009(-12.5)Leche Rio Breogan - Caceres 2016(153,5) 101-73

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6267(-15.5)Norrkoping - Kfum Nassjo(150,5) 95-56

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8732(-3.5)Lugano Tigers - Lions De Geneve(149,5) 83-76
8733(-10.5)Basket Club Boncourt - Bc Winterthur(155,5) 88-52
8734(-6.5)Bbc Lausanne - Vevey Riviera Basket(152,5) 80-62
8735(-10.5)Benetton Fribourg - Bbc Monthey(154,5) 84-56
8736(-9.5)Ensa Union Neuchatel - Sam Basket Massagno(152,5) 73-54

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4688(+9.5)Usak Sportif - Darussafaka(156,5) 84-80
4689(-1.5)Pinar Karsiyaka - Galatasaray Sk(154,5) 75-91
4707(+2.5)Tofas Bursa - Besiktas Istanbul(160,5) 83-79
4710(+0.5)Demir Insaat Buyuk. - Banvitspor(150,5) 82-84

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1597(-0.5)Ormanspor Genclik - Mersin Belediye(138,5) 61-68
1613(+9.5)Adana Aski - Adana Botas(130,5) 51-78
1712(+3.5)Cukurova Basketbol - Hatay Bsb(142,5) 76-91
1713(-14.5)Galatasaray - Istanbul Universitesi(145,5) 91-78

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8999(-7.5)Enisey Krasnoyarsk - Nizhnyi Novogrod(164,5) 98-90
9000(-4.5)Lokomotiv Kuban - Uniks Kazan(147,5) 67-77

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4209(-1.5)Cleveland Monsters - San Jose Barracuda(5,5) 1-04-1
4211(-1.5)Toronto Marlies - Charlotte Checkers(5,5) 0-04-0
4217(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - St Johns Icecaps(5,5) 1-33-6
4218(-1.5)Grand Rapids Griffins - Hershey Bears(5,5) 1-02-4
4224(-1.5)Milwaukee Admirals - Rockford Icehogs(5,5) 1-12-6
4225(-1.5)Syracuse Crunch - Springfield Thunderbirds(5,5) 1-04-1
4226(-1.5)Albany Devils - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 2-33-4
4227(-1.5)Providence Bruins - Binghamton Senators(5,5) 0-12-2
4229(-1.5)Rochester Americans - Utica Comets(5,5) 0-31-5
4230(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Hartford Wolf Pack(5,5) 1-22-2
4235(-1.5)Chicago Wolves - Tucson Roadrunners(5,5) 1-23-4

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1268(+1.5)Ec Kac Ii - Lustenau(7,5) 1-01-6
1269(-1.5)Jesenice - Feldkirch(5,5) 1-24-4
1273(-1.5)Red Bull Hockey Juniors - Hc Neumarkt Riwega(5,5) 3-14-4
1287(+1.5)Ehc Bregenzerwald - Val Pusteria(5,5) 2-14-2
1289(-1.5)Ek Zell Am See - Olimpija Ljubljana(5,5) 0-12-5
1290(-1.5)Vipiteno - Cortina(5,5) 3-15-4
1300(-1.5)Asiago - Ec Die Adler Kitzbuhel(5,5) 2-05-3
1301(+1.5)Hc Groden - Ritten Sport(7,5) 0-32-8

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1119(-1.5)Orli Znojmo - Bolzano(4,5) 2-13-3

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8063(-1.5)Tohoku Free Blades - Nikko Kobe Ice Bucks 1-15-5
8064(-1.5)High1 - Daemyung Killer Whales 1-16-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4584(+1.5)Bjelorusija U20 - Metallurg Zhlobin(5,5) 0-11-2
4585(-1.5)Hc Dinamo Molodechno - Hk Gomel(5,5) 0-10-1
4586(-1.5)Hk Brest - Hk Vitebsk(5,5) 1-02-3
4587(-1.5)Hk Mogilev - Khimik-Ska(5,5) 0-21-6
4588(-1.5)Shakhter Soligorsk - Neman Grodno(5,5) 1-01-1
4589(-1.5)Yunost Minsk - Hk Lida(5,5) 1-14-4

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1071(-1.5)Benatky Nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 0-24-6
1072(-1.5)Hc Frydek Mistek - Hc Zubr Prerov(5,5) 1-03-1
1073(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Slavia Prague(5,5) 0-10-1
1074(+1.5)Kadan - Stadion Litomerice(5,5) 0-23-4
1079(+1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Kladno(5,5) 2-15-1
1089(+1.5)Horacky Fk Trebic - Karlovy Vary(5,5) 0-12-2
4635(+1.5)Hc Havirov Panthers - Ceske Budejovice(5,5) 1-04-1

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1182(-1.5)Braehead Clan - Milton Keynes Lightning(5,5) 3-14-3
1183(-1.5)Coventry Blaze - Dundee Stars(5,5) 1-02-2
1184(-1.5)Manchester Storm - Fife Flyers(5,5) 0-03-2
1189(-1.5)Nottingham Panthers - Edinburgh Capitals(5,5) 1-15-2
1196(-1.5)Sheffield Steelers - Cardiff Devils(6,5) 2-04-0

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8090(-1.5)Hpk - Jukurit(5,5) 1-12-3
8118(+1.5)Ilves - Tps(5,5) 1-13-6
8120(-1.5)Jyp - Pelicans(5,5) 1-12-4
8121(+1.5)Kookoo - Hifk(4,5) 1-13-3
8122(+1.5)Saipa - Karpat(4,5) 1-02-1
8123(+1.5)Sport - Tappara(4,5) 2-12-5
8136(+1.5)Assat - Lukko(4,5) 0-02-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1197(+1.5)Heki - Espoo United(5,5) 0-12-5
1198(-1.5)Hermes - Jokipojat(5,5) 0-03-1
1199(-1.5)Roki - K-Vantaa(5,5) 0-21-4
1201(-1.5)Sapko - Keupa Ht(5,5) 0-02-1
1204(-1.5)Tuto - Kettera(5,5) 3-09-0

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2307(-1.5)New York Rangers - Nashville Predators(5,5) 2-04-2
2309(-1.5)Philadelphia Flyers - Edmonton Oilers(5,5) 1-02-1
2310(-1.5)Boston Bruins - Buffalo Sabres(5,5) 2-04-4
2311(-1.5)Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings(5,5) 3-24-6
2314(-1.5)New York Islanders - San Jose Sharks(5,5) 0-05-3
2320(+1.5)Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs(5,5) 1-06-3
2342(-1.5)Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins(5,5) 3-07-1
2343(-1.5)Washington Capitals - Florida Panthers(5,5) 0-21-4
2344(-1.5)Dallas Stars - Carolina Hurricanes(5,5) 2-04-3
2346(+1.5)Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks(5,5) 1-12-4
2354(-1.5)Calgary Flames - Minnesota Wild(5,5) 0-02-4
2355(+1.5)Vegas Golden Knights - St Louis Blues(5,5) 0-12-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4636(-1.5)Sparta Sarpsborg - Lorenskog(5,5) 1-14-1
4637(+1.5)Stjernen - Stavanger(5,5) 1-04-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4236(-1.5)Comet - Ringerike 1-04-2
4237(+1.5)Gjovik Mammuts - Furuset 0-32-3
4250(-1.5)Hasle Loren Ishockey - Gruner Ishockey 2-15-5
4300(+1.5)Tonsberg Og Omegn Ihk - Nidaros Hockey 0-11-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4308(-1.5)Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok(5,5) 0-01-1
4309(-1.5)Spartak Moscow - Yugra(5,5) 2-24-3
4310(-1.5)Cska Moscow - Lokomotiv Yaroslavl(5,5) 1-02-2
4311(+1.5)Severstal Cherepovets - Avangard Omsk(5,5) 1-11-3
4312(-1.5)Ska St Petersburg - Jokerit(5,5) 0-03-3
4313(-1.5)Torpedo Nn - Barys Astana(5,5) 2-13-3
4314(-1.5)Vityaz Podolsk - Dynamo Moscow(5,5) 0-11-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8309(-1.5)Chelyabinsk - Csk Vvs Samara(5,5) 1-03-2
8310(-1.5)M Novokuznetsk - Krs Heilongjiang(5,5) 0-02-0
8319(-1.5)Sp. Nizhny Tagil - Bars Kazan(5,5) 1-03-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1329(+1.5)Altai U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 0-11-2
1332(-1.5)Omskie Yastreby U20 - Sputnik Almetievsk U20(5,5) 0-05-1
1336(-1.5)Belye Medvedi U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 2-24-7
1342(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Avto U20(5,5) 0-10-5
1360(-1.5)Amurskie Tigry U20 - Mytishchinskie Atlanty U20(5,5) 0-24-3
1376(+1.5)Taifun U20 - Chaika U20(5,5) 0-00-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8357(-1.5)Frolunda - Skelleftea(5,5) 0-02-2
8359(-1.5)Hv 71 - Rogle(5,5) 0-02-1
8421(+1.5)Lulea - Vaxjo(5,5) 2-02-0
8422(-1.5)Brynas - Mora(5,5) 0-00-2
8424(-1.5)Orebro - Farjestads(5,5) 1-13-2

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2098(+4.5)R.Bemelmans - J.Tsonga(21,5) 6-123-63-60-2
2100(+3.5)S.Tsitsipas - D.Schwartzman(22,5) 8-133-65-70-2

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8005S.Gonzalez/J.Peralta - W.Koolhof/A.Sitak 13-87-56-32-0

ATP BASEL KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2454F.Mayer - E.Escobedo 13-96-47-52-0
2455F.Skugor - M.Fucsovics 15-187-64-61-2
2458K.De Schepper - V.Pospisil 10-136-74-60-2
2460M.Kukushkin - A.Bodmer 13-87-56-32-0
2562M.Huesler - N.Mahut 6-135-71-60-2
2572P.Gojowczyk - P.Mathieu 19-166-77-52-1
2573D.Istomin - M.Granollers 7-136-71-60-2
2580F.Auger Aliassime - J.Benneteau 7-124-63-60-2

ATP BEČ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2387D.Lajovic - S.Bolelli 7-123-64-60-2
2388Q.Halys - P.Herbert 12-172-67-51-2
2391N.Basilashvili - S.Stakhovsky 6-131-65-70-2
2392T.Fabbiano - A.Haider-Maurer 12-56-36-22-0
2442J.Janowicz - G.Garcia-Lopez 10-136-74-60-2
2443L.Lacko - R.Dutra Silva 13-97-56-42-0
2444G.Pella - E.Ymer 17-136-35-72-1
2451D.Novak - A.Seppi 13-106-47-62-0

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1009(+4.5)M.Basic - D.Dzumhur(21,5) 6-130-66-70-2
1010(-3.5)A.Mannarino - R.Berankis(21,5) 11-156-34-61-2

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2151(-4.5)G.Dimitrov - F.Fognini(21,5) 13-96-37-62-0
2159(-3.5)J.Del Potro - F.Verdasco(21,5) 19-176-76-42-1

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8102J.Sock/N.Zimonjic - A.U.H.Qureshi/J.J.Rojer 17-227-64-61-2

CHALLENGER BREST KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3102L.Rochette - H.Nys 15-197-66-71-2
3105Y.Marti - J.Eysseric 13-131-66-32-1
3108D.Vega Hernandez - M.Sieber 6-122-64-60-2
3110J.De Schepper - Q.Robert 10-162-66-41-2
3123A.Olivetti - M.Echargui 13-166-31-61-2
3153C.Lestienne - E.Furness 14-117-57-62-0
3244M.Tabatruong - R.Jouan 14-183-67-61-2
3298S.Arends - K.Krawietz 13-131-66-32-1

CHALLENGER CALI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3400G.Clezar - F.Delbonis 11-146-75-70-2

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3437Y.Hanfmann - D.Brown 19-156-76-32-1
3438M.Donati - L.Sonego 10-136-74-60-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3482D.Brown/T.Puetz - T.Bednarek/D.Pel 12-76-36-42-0

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3435T.Sandgren - S.Kozlov 9-133-66-70-2
3436E.King - L.Broady 9-134-65-70-2

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2450B.Klein/J.Salisbury - K.King/R.Roelofse 13-97-66-32-0

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6756M.Youzhny - J.Rodionov 12-76-36-42-0
8894T.Daniel - M.Youzhny 2-121-61-60-2

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3483J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat - R.Albot/J.Statham 8-135-73-60-2

WTA LUXEMBOURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2583(-2.5)M.Puig - C.Witthoeft(21,5) 8-133-65-70-2

WTA LUXEMBOURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6757L.Kerkhove/L.Marozava - E.Bouchard/K.Flipkens 22-176-76-42-1

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1559(-2.5)D.Kasatkina - J.Goerges(21,5) 3-121-62-60-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5080(-6.5)Bregenz - Ece Bulls Bruck(53,5) 29-22
5105(+1.5)Krems - Alpha Hard(56,5) 30-31
5117(-6.5)Aon Fivers - Ferlach(54,5) 32-27
5118(-4.5)Ulz Schwaz - Linz(53,5) 24-22

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7047(-3.5)Aarhus Gf - Mors-Thy Handbold(53,5) 27-28
7048(-2.5)Aab Handbold - Ribe-Esbjerg Hh(54,5) 29-25
7050(-5.5)Gog - Sonderjyske(53,5) 32-22
7076(-1.5)Bjerringbro-Silkeborg - Skjern(55,5) 26-19
7077(-5.5)Kif Kolding - Tonder(50,5) 27-27

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5119(+7.5)Ajax Kobenhavn - Randers(45,5) 21-28

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4603(+6.5)Fif Kobenhavn - Randers Hh(56,5) 23-32
4632(+1.5)Hoj Elitehandbold - Odder Handbold(54,5) 22-23

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7951Bjerringbro Fh - Sonderjyske 24-33
7956Lyngby - Fredericia Hk 25-26
7988Aalborg - Vendsyssel 22-21

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3497(+8.5)Bruhl - Zvezda Zvenigorod(53,5) 25-29
3498(+4.5)Blomberg Lippe - Tus Metzingen(55,5) 27-28
3499(-3.5)Vaci - Buxtehuder Sv(56,5) 29-22

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7082(-3.5)Hbc Nantes - Saint Raphael(56,5) 33-28
7084(-4.5)Pays Aix Uch - Cesson(56,5) 28-26
7087(+5.5)Dijon Bourgogne - Montpellier(60,5) 28-40
7088(-3.5)Selestat - Cavigal Nice(53,5) 37-26
7089Tremblay - Dunkerque(54,5) 28-28

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5135Karlovac - Umag 24-23
5157Gorica - Metalac 37-27
5176Vinkovci - Varazdin 30-29
5177Zamet Rijeka - Mrk Sesvete 23-27

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2564(-0.5)Rostov-Don - Gyori Audi Eto(51,5) 23-22
2565(+6.5)Larvik - Whc Vardar Skopje(56,5) 19-31
2566(-4.5)Metz Moselle Lorraine - Buducnost T Mobile(50,5) 27-23

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7200Pick Szeged - Veszprem(53,5) 21-30
7201(-7.5)Balatonfuredi - Vaci Kse(53,5) 26-24
7202(-3.5)Cyeb Budakalasz - Oroshazi(52,5) 30-29
7203(+2.5)Dabas - Csurgoi(52,5) 32-30
7204(-1.5)Komloi - Eger Sbs(48,5) 24-18

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5121(+1.5)Fyllingen - Haslum Hk(56,5) 31-31

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8046Fana - Forde Il 25-19
8047Viking Tif - Aker Topphandball 29-33

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2603(-1.5)Fuchse Berlin - Kiel(52,5) 25-25

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8009Hc Rodertal - Bayer Leverkusen 17-28
8010Hsg Bensheim Auerbach - Vfl Oldenburg 22-28
8035Bad Wildungen - Borussia Dortmund 27-27
8036Tv Nellingen - Neckarsulmer Su 19-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7128(+1.5)Asv Hamm - Balingen Weilstetten(54,5) 39-28
7129(-2.5)Dessau Rosslauer - Hc Elbflorenz 2006(54,5) 23-20
7130(+1.5)Djk Rimpar Wolfe - Bergischer(53,5) 24-25
7131(+1.5)Eisenach - Bietigheim Metterzimmern(55,5) 26-29
7132(+1.5)Saar Louis - Coburg(51,5) 18-26
7138(+1.5)Hsg Konstanz - Wilhelmshavener(52,5) 38-29

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3504(+3.5)Piotrcovia - Pogon Szczecin(52,5) 26-28
3505(+5.5)Jelenia Gora - Energa Koszalin(53,5) 20-26
3506(+4.5)Korona Handball Kielce - Start Elblag(51,5) 22-39

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7233Politehnica Iasi - Dinamo Bucharest 31-36

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4301(-4.5)Csm Bistrita - U Cluj(54,5) 29-23
4306(-1.5)Rapid Bucharest - Otelul Galati(49,5) 24-20
4307(-6.5)Cs Magura Cisnadiei - Csm Unirea Slobozia(50,5) 33-19

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6863(+3.5)Celje Pivovarna Lasko - Vardar Skopje(58,5) 28-31

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7234(-2.5)Bm Guadalajara - Bm Benidorm(53,5) 28-28
7235(-1.5)Granollers - Encantada(56,5) 30-30
7236(-1.5)Helvetia Anaitasuna - Ademar Leon(53,5) 32-23
7237(+2.5)Puerto Sagunto - Bm Huesca(52,5) 29-23
7238(-1.5)Bidasoa - Cangas(53,5) 29-22
7239(+3.5)Bm Zamora - Naturhouse La Rioja(56,5) 23-31

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7509Akaba Berbera - Bmc Mavi Nuevas Tecnologias 32-24
7510Bm Base Villaverde - Bfit Muchoticket Santa Eularia 27-33
7511Bm Porrino - Kh-7 Bm Granollers 29-21
7512Elche - Rocasa Ace Gran Canaria 17-34
7521Handbol Canyamelar Valencia - Clinicas Rincon Malaga 19-21

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5136(-1.5)Skovde Hf - Heid(51,5) 25-16

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7271(-3.5)Alstermo If - Rp Linkoping(57,5) 29-27
7294(-4.5)Rimbo Hk - Tumba(58,5) 37-23
7295(+5.5)Hk Country - Ifk Ystad(53,5) 24-31

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1143Klagenfurt - Raiffeisen Arbesbach 0-10-20-3
1144Posojilnica Aich Dob - Wesser Graz 1-02-03-0

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1176Euphony Asse Lennik - Vbc Shanks Guibertin 1-02-03-0
1180Noliko Maaseik - Vbc Waremme 1-02-02-3
1181Prefaxis Menen - Vdk Gent Heren 0-11-13-2

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1254Montes Claros - Juiz De Fora Volei 1-02-03-1
1258Caramuru Castro - Sesi Sp 0-10-21-3
1259Funvic Taubate - Copel Telecommaringa Volei 1-02-03-0
1261Sada Cruzeiro - Sesc-Rj 1-01-13-2
1262Volei Renata Campinas - Lebesgedorecanoas 0-10-20-3

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4763Minas Tenis - Ec Pinheiros 1-01-12-3
4782Brasilia Volei - Sesi Sp 1-02-03-2

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2584Dobrudja Dobrich - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 1-01-13-1
2585Hebar Pazardzhik - Levski Sofia 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2089Usti Nad Labem - Brno 1-01-11-3
2092Dukla Liberec - Pribram 1-02-03-0
2093Kladno - Vk Karlovarsko 1-02-03-1
2094Odolena Voda - Ostrava 0-11-11-3
2095Praha - Fatra Zlin 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2571Etta - Sampo 1-02-03-1
2622Hurrikaani Loimaa - Tiikerit 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5951Toulouse - Ajaccio 0-11-12-3
5953Arago De Sete - Tourcoing 0-10-20-3
5962Stade Poitevin Poitiers - Nantes 0-10-21-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1379Paris St-Cloud - As Saint Raphael 0-10-23-2
1381Quimper Volley 29 - Nantes Volley 0-11-11-3
1382Vbc Chamalieres - Evreux 0-10-23-2
1383Beziers Vb - Racing Club 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2684Aris Thessaloniki - Aof Porfyras 1-02-03-0
2685Iraklis Kifisias - Markopoulo 1-02-03-0
2686Ao Thiras - Olympiakos Piraeus 0-10-20-3
2688Aon Panaxiakos - Aias Euosmou 1-01-13-1
2689Makedones Axiou - Ilioupoli Gs 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8517Busto Arsizio - Filottrano 1-02-03-0
8522Scandicci - Casalmaggiore 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA BIJELA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6957Alessano - Videx Royalpat Grottazzolina 0-10-21-3
6958Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Potenza Picena 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA PLAVA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6884Agnelli Metalli Bergamo - Mondovi 1-02-03-1
6885Brescia - Pag Taviano 1-02-03-0
6886Club Italia Roma - Monini Spoleto 0-10-20-3

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8951Hitachi Rivale - Jt Marvelous 1-02-02-3
8960Toyota Autobody Queensesis - Toray Arrows 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8920Woori Card Wibee - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1037Heungkuk Pink Spiders - Daejeon Kgc 0-11-13-2

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2704Minchanka Minsk - Rocheville Le Cannet 1-02-03-2
2705Asterix Kieldrecht - Sliedrecht Sport 1-01-11-3
2706Developres Rzeszow - Hapoel Kfar Saba 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1302Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Tv Buhl 1-02-03-1
1306Netzhoppers - Friedrichshafen 0-10-21-3
1328Svg Luneburge - Evivo Duren 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8434Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow 0-10-22-3
8496Aluron Virtu Warta Zawiercie - Olsztyn 0-10-23-2
8499Kedzierzyn Kozle - Czarni Radom 1-02-03-0
8500Kielce - Politechnika Warszawska 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2464Farmutil Pila - Dabrowa Gornicza 1-02-03-0
2465Gcb Centrostal Bydgoszcz - Impel Gwardia Wroclaw 1-02-03-1

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1021Nova Novokuybyishevsk - Yugra Samotlor 1-02-03-0
1029Ugra Surgut - Dynamo Moscow 1-01-12-3
1030Dinamo-Lo - Fk Yenisey Krasnoyarsk 0-11-12-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1033Yenisey Krasnoyarsk - Dynamo Moscow 1-02-03-0
1035Uralochka Ntmk Ekaterinburg - L. St Petersburg 0-10-20-3
1036Zarechie Odintsovo - Sakhalin 1-01-13-1

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3500Eczacibasi Istanbul - Besiktas 1-02-03-1
3501Fenerbahce - Halkbank Ankara 1-02-03-1
3502Seramiksan - Bursa B.Sehir Bld 0-11-13-2
9018Nilufer Belediye Bursa - Canakkale Belediye 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
8341As Acquachiara - Pallanuoto Trieste 3-7
8348Cc Ortigia - Posillipo 8-7
8349Cc Napoli - Rn Florentia 8-5
8350Verona - Torino 81 18-8

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3265Budva M-Tel - Vk Primorje 5-6
3266Jadran - Vk Posk 10-4
3268Vk Mornar Bs - Primorac Kotor 10-8

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
8246(-2.0)Glasgow Warriors - Leinster(37,5) 18-34
8330(+17.0)Benneton Treviso - Toulon(44,5) 29-30
8331(-19.0)Clermont - Northampton Saints(52,5) 24-7
8332(-15.0)Leicester Tigers - Castres(42,5) 54-29
8333(-8.0)Munster - Racing-Metro 92(35,5) 14-7
8337(-25.0)Saracens - Neath Swansea Ospreys(54,5) 36-34

NATIONAL RUGBY CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
7942(+10.0)Melbourne Rising - N. S. W. Country Eagles 19-47

PRIJATELJSKE UTAKMICE RAGBI

Br. Susret Kraj
2652(+12.0)Australija - Novi Zeland(53,5) 23-18

UNION CHALLENGE KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
4447(+19.0)Krasnyj Jar - Edinburgh 14-73
4461(+7.0)Enisey - Stm Krasnojarsk - Newport Gwent Dragons 21-28
4496(-2.0)Zebre - Pau 33-38
4504(-13.0)Connacht - Worcester 15-8
4505(-15.0)Begles Bordeaux - Newcastle Falcons 20-21
4550(-24.0)Stade Francais - London Irish 7-44

UNION CURRIE KUP PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
4207(-9.0)Natal Sharks - Blue Bulls 37-27

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
8980(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles(6,5) 7-0
8982(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars(6,5) v-v

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
3548(-1.5)Houston Astros - New York Yankees(7,5) 4-0

CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5154(-1.5) Toronto Argonauts - Winnipeg Blue Bombers 29-28
5155(-1.5) British Columbia Lions - Edmonton Eskimos 29-35

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5295Milano - Latina Calcio A 5 4-4
5296Luparense - Italservice Pesarofano 8-2
5297Pescara C5 - Ic Futsal 7-4

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6425Mfk Kprf - Mfk Sinara 6-1
6432Fk Polytech St.Petersburg - Avtodor 9-3
6433Uhta - Ttg-Ugra Yugorsk 0-5

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3273Inter Movistar - Palma Futsal 5-3
3274Peniscola - Segovia 2-5
3284Jean Paraiso Interior - Zaragoza 7-4
3285Gran Canaria - Ribera Navarra 1-7

JOSH WARRINGTON - DENNIS VILLY CEYLANBOKS

Br. Susret Rezultat
4506J.Warrington - D.Ceylan 1-0

MACIEJ SULECKI - JACK CULCAY KETHBOKS

Br. Susret Rezultat
8425M.Sulecki - J.Culcay Keth 1-0

MURAT GASSIEV - KRZYSZTOF WLODARCZYKBOKS

Br. Susret Rezultat
7936M.Gassiev - K.Wlodarczyk 1-0

RYAN BURNETT - ZHANAT ZHAKIYANOVBOKS

Br. Susret Rezultat
4467R.Burnett - Z.Zhankiyanov 1-0

TYRONE NURSE - JACK CATTERALLBOKS

Br. Susret Rezultat
4503T.Nurse - J.Catteral 0-1

CYCLOCROSS BOOM DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6038W.Van Aert - L.Van Der Haar 1-0
6039L.Sweeck - K.Pauwels 1-0
6040M.Vanthourenhout - T.Aerts 0-1
6041T.Meeusen - G.Vermeersch 0-1
6166J.Adams - T.Merlier 1-0
6167D.Van Der Poel - D.Vanthourenhout 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 232528353941
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 715438589
arrow BC British Colombia BC49 6/49 81926444648
arrow BE Belgija 6/45 41321224142
arrow BL Belgija Keno 20/70 1112151719253133343740425051545962636467
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 121617183437
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 317213139
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1617232532
arrow CL Colorado 6/42 131416213942
arrow DA Multi-Daily A 6/99 192123487294
arrow DB Multi-Daily B 6/99 162437427295
arrow DC Multi-Daily C 6/99 304549567778
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3571014202122252838394143444648525965
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 45101112132023252732394243444647506169
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 614182026
arrow FK Finska Keno D 20/70 27141526272830313336404751555657596566
arrow FL Florida 6/53 2823263740
arrow FQ Finska Keno V 20/70 37101214242729363738394247555660656768
arrow FR Francuska 5/49 26202142
arrow FT Finska Keno T 20/70 2691317222324273238465052535861646670
arrow GE Njemačka 6/49 41015253446
arrow GO Njemačka Keno 20/70 17101113151821263435363839464853566567
arrow GR Grčka 6/49 236112638
arrow HO Hong Kong 6/49 81618304345
arrow IL Illinois 6/52 81123344649
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 101223303237
arrow IR Irska 6/47 21012143146
arrow IT Italija 6/90 212231323381
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 202327363744
arrow KA Kanada 6/49 32426303449
arrow LD Latvija Keno D 20/62 110121617242526273540434449515355596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 24101925263136374246485051535557606162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1261213151718242930313334364347495559
arrow LU Louisiana 6/40 111227383940
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 3733394648
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 49111719
arrow MI Michigan Classic 6/47 4817202629
arrow MK Mađarska 5/90 532476288
arrow MS Missouri 6/44 71924313542
arrow NP New York Pick 10 20/80 15121618202122263133344749596065677380
arrow NY New York 6/59 154150535558
arrow OH Ohio Classic 6/49 111519394547
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 41419354043
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3461115192024303135364244454851607677
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 26111324273233373843444750586473747780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3581320
arrow PO Poljska 6/49 61426424446
arrow QU Quebec 6/49 71222334647
arrow SB Španjolska Bono 6/49 172134354548
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 5617223440
arrow SW Švicarska 6/42 61116233133
arrow TE Texas 6/54 21829465354
arrow TU Turska Sayisal 6/49 71226293136
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 33137414459
arrow UW SAD Powerball 5/69 1441424569
arrow WA Washington 6/49 161824353749
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 3671624
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 52326404447
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 47293031323536375458616469707374767879