Nedjelja 22.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8934Milan - Genoa supergol --0-00-0
8935Celta Vigo - Atletico Madrid supergol gosti-0-10-1
8936Udinese - Juventus supergol --1-22-6
8937Galatasaray - Fenerbahce --0-00-0
8938Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk --0-00-0
8943Lazio - Cagliari supergol domaći-2-03-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6804Alashkert - Gandzasar Kapan gosti80-20-3

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8521Perth Glory - Central Coast gosti150-12-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6864Admira Wacker - Salzburg gosti71-11-1
6865Austria Vienna - Rapid Vienna gosti550-00-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3474Pasching Lask Juniors - Kalsdorf domaći201-23-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6862Horn - Admira Wacker Ii domaći500-04-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3547Worgl - Fc Hard domaći231-14-1

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7508Gabala - Karabakh Agdam domaći81-01-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6939Club Brugge - Royal Antwerp domaći351-01-0
6949Anderlecht - Genk gosti500-00-1
6964Zulte Waregem - Waasland gosti71-22-5

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2832Kfco Beerschot Wilrijk - Oud Heverlee domaći131-02-2

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5337Vigor Wuitens Hamme - Kmsk Deinz gosti-0-00-1
5378Royal Chatelet - Dender --0-01-2
5379Eendracht Aalst - Berchem Sport domaći-0-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3551Dinamo Minsk - Slavia Mozyr --0-00-0
3552Fc Slutsk - Isloch gosti111-21-3
3553Fc Vitebsk - Shakhtar Soligorsk gosti30-21-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8071Real Potosi - Oriente Petrolero domaći431-01-0
8096Wilstermann - Universitario Sucre domaći610-03-0
8114San Jose Oruro - The Strongest gosti31-04-0
8115Sport Boys - Club Petrolero gosti240-21-4

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8298Gosk Gabela - Zeljeznicar gosti10-10-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1002Atletico Linense - Inter De Limeira Sp gosti21-11-2
1003Portuguesa Sp - Desportivo Brasil Sp domaći282-03-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6009Atletico Pr - Sport Recife domaći610-02-1
6014Bahia Ba - Vitoria Ba domaći470-02-1
6015Cruzeiro - Atletico Mg domaći311-01-3
6016Gremio - Palmeiras gosti480-01-3
6017Santos - Atletico Go domaći311-01-0
6018Sao Paulo Sp - Flamengo domaći142-02-0
6073Chapecoense Sc - Fluminense domaći41-02-0
6074Ponte Preta - Avai gosti71-21-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2393Fc Vereya - Fk Septemvri Sofia gosti630-00-1
2394Fc Vitosha Bistrica - Beroe Stara Zagora gosti140-10-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2196Viktoria Plzen - Brno domaći303-03-0
2199Zlin - Mlada Boleslav domaći31-31-5
2201Slavia Prague - Slovan Liberec gosti350-11-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3055Viktoria Zizkov - Znojmo domaći161-02-1
3056Slovan Varnsdorf - Fotbal F M domaći51-01-0
3057Vlasim - Fk Mas Taborsko domaći31-12-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1015Sk Benatky Nad Jizerou - Domalice gosti151-22-3
1016Sokol Brozany - Chrudim domaći271-02-4
1017Stechovice - Fk Litomericko gosti620-01-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1009Unex Unicov - Valasske Meziric domaći361-01-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2400Santiago Wanderers - Everton De Vina domaći53-23-3
2401Universidad De Concepcion - Ohiggins gosti520-02-2
2438Curico Unido - Union Espanola gosti520-00-1
2439Universidad De Chile - Palestino gosti260-12-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1031Deportes Valdivia - Union La Calera gosti191-11-1
1066Cobreloa - Deportes Magallanes domaći351-01-2
1076San Marcos De Arica - Rangers De Talca domaći211-01-0
1080Cobresal - Deportes La Serena domaći351-02-1
1084Coquimbo Unido - Puerto Montt gosti150-11-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3795Olympiakos Nicosia - Ermis Aradippou domaći540-02-1
4058Apollon Limassol - Aris Limassol domaći660-01-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1171Mladost Podgorica - Buducnost Podgorica domaći142-23-3

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7858Hobro - Fc Nordsjaelland domaći251-04-0
7859Lyngby - Odense domaći51-01-1
7860Fc Helsingor - Brondby If gosti40-10-1
7863Fc Copenhagen - Aarhus Gf domaći342-04-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7490Brabrand - Vendsyssel Ff domaći22-02-1
7491Esbjerg Fb - Fremad Amager domaći371-05-2
7492Fc Roskilde - Fredericia domaći570-01-1
7493Skive - Hb Koge gosti201-12-1
7495Thisted - Nykobing Fc gosti140-10-1
7496Vejle - Viborg domaći13-13-1

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4131Ringkobing - Kjellerup gosti380-12-2

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2274Vinder Vatanspor - Lystrup gosti-0-00-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1110Independiente Del Valle - Fuerza Amarilla S.C. domaći52-06-0
1112Ldu Quito - Delfin Sc domaći93-05-2
1113Deportivo Cuenca - Macara gosti270-10-1
1114Emelec - Universidad Catolica domaći241-02-0
1115Guayaquil City Fc - Clan Juvenil --0-00-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4675Everton - Arsenal supergol domaći121-12-5
4682Tottenham - Liverpool supergol domaći43-14-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4709Ipswich - Norwich gosti590-00-1

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2578Chelsea U23 - West Ham U23 --0-00-0

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5251Spanjolska U17 - Iran U17 domaći131-03-1
5293Njemacka U17 - Brazil U17 domaći211-01-2

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3511Jp Voltes Marikina Fc - Davao Aguilas -vv-vv-v

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4530Nice - Strasbourg gosti230-11-2
4532Troyes - Lyon gosti210-10-5
4549Marseille - Paris St Germain supergol domaći161-12-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2051Asteras Tripolis - Panionios gosti470-00-1
2052Apollon Smyrnis - Xanthi domaći111-02-0
2067Platanias - Larissa gosti210-10-1
2068Olympiakos Piraeus - Paok domaći510-01-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1331Deportivo Sanarate - Xelaju domaći281-02-0
1332Antigua Gfc - Deportivo Guastatoya domaći81-12-1
1334Marquense - Csd Municipal domaći480-01-0
1335Coban Imperial - Suchitepequez gosti680-02-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1149Cd Real Sociedad - Cd Vida gosti400-12-1
1168Juticalpa Fc - Cd Platense domaći83-05-1
1174Olimpia Cd - Real Cd Espana domaći212-03-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8612Lokomotiva Zagreb - Istra 1961 domaći560-01-0
8613Rijeka - Nk Osijek domaći550-01-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3470Hnk Hajduk Ii - Nk Sesvete gosti101-11-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6421Lamongan - Bandung domaći670-01-0
6422Jakarta - Semen Padang domaći690-02-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3688Chievo - Verona supergol gosti62-13-2
3689Atalanta - Bologna supergol domaći710-01-0
3690Benevento - Fiorentina supergol gosti180-10-3
3692Milan - Genoa supergol --0-00-0
3697Spal 2013 - Sassuolo supergol gosti10-10-1
3699Torino - Roma supergol gosti690-00-1
3715Udinese - Juventus supergol domaći81-22-6
3716Lazio - Cagliari supergol domaći72-03-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Inter U19 - Fiorentina Youth domaći111-02-0
1270Napoli U19 - Juventus U19 gosti211-11-4

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8626Carrarese - Arzachena gosti350-12-1
8631Olbia - Cuneo domaći590-04-1
8650Gavorrano - Lucchese domaći550-01-0
8651Livorno - Giana Erminio gosti341-12-1
8652Monza - Arezzo gosti720-00-3
8653Pro Piacenza - Ac Prato domaći61-12-2
8654Alessandria - Pisa gosti390-10-2
8700Viterbese - Robur Siena gosti30-21-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8703Ravenna - Albinoleffe gosti820-00-1
8704Renate - Sud Tirol --0-00-0
8705Salo - Gubbio domaći21-02-1
8706Pordenone - A.C. Mestre domaći152-12-2
8707Reggiana - Fermana --0-00-0
8708Santarcangelo - Teramo domaći392-12-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1727Hapoel Ashkelon - Maccabi Pet Tikva gosti260-21-3
1728Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa gosti830-00-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4633Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka domaći500-03-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6797Baroka Fc - Bidvest Wits gosti430-10-1
6831Chippa United - Cape Town City Fc gosti180-12-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6966Jomo Cosmos - Real Kings Fc domaći221-02-1
6967University Of Pretoria - Black Leopards domaći270-10-1

KAZAKSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5613Ordabasy Shymkent - Fc Astana domaći351-02-1
5614Tobol Kostanay - Okzhetpes Kokshetau domaći13-04-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8963Shanghai Sipg - Guangzhou R&F Fc gosti50-11-2
8965Changchun Yatai - Jiangsu Sainty gosti11-13-1
8966Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua domaći41-11-1
8967Guangzhou Evergrande - Guizhou Zhicheng domaći152-15-1
8968Tianjin Taida - Beijing Guoan domaći171-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Jaguares D. Cordoba - Deportivo Cali gosti201-13-2
1091Millionarios - Once Caldas domaći670-02-0
1099Alianza Petrolera - Tigres Fc gosti900-00-1
1107Rionegro Aguilas - Depotivo Pasto domaći231-12-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1004Atletico Fc - Barranquilla Fc --0-00-0
1005Cucuta Deportivo - Leones Fc gosti160-13-2
1006Real Santander - Fortaleza Fc domaći81-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3628Guadalupe Fc - Municipal Liberia domaći101-04-0
8916Ad Municipal Grecia - Universidad De Costa Rica domaći770-01-0
8917Deportivo Saprissa - Limon domaći62-15-2
8918Carmelita - Perez Zeledon gosti172-12-1
8919Santos Dg - Cartagines -vv-vv-v

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1263Fk Jelgava - Fs Metta Lu gosti720-01-1
1264Riga Fc - Rigas Skola gosti620-00-1
1266Fk Liepaja - Ventspils gosti450-11-1

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4436Al Ahly - Es Sahel domaći33-06-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1172Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda gosti31-12-1
1173Stumbras Kaunas - Utenis Utena gosti180-10-3
1197Suduva - Vmfd Zalgiris domaći71-03-0
1198Trakai - Spyris Kaunas domaći14-05-1

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1098Pobeda - Vardar Skopje domaći780-01-0
1119Rabotnicki Skopje - Pelister Bitola domaći181-02-0
1143Sileks Kratovo - Renova --0-00-0
1169Skendija Tetovo - Kf Shkupi Skopje domaći172-04-1
1170Skopje - Akademija Pandev gosti390-11-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5361Mosta - Floriana gosti220-12-2
5362Sliema Wanderers - Hibernians domaći451-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1068Racing Athletique - Chabab Atlas Khenifra domaći811-11-1
1069Khouribga - Olympic Safi gosti231-12-2

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1207Dunakanyar - Gyirmot gosti150-12-1
1226Zalaegerszeg - Soroksar domaći331-02-0
1251Bekescsaba - Szolnoki gosti450-11-2
1252Gyor - Kazincbaricika Bsc domaći61-24-3
1253Svse-Gysev - Mtk Budapest gosti80-30-4

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6586Unam Pumas - Monterrey gosti610-00-1
6589Veracruz - Chivas gosti270-22-3

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Universidad Guadalajara - Cafetaleros De Tapachula domaći31-11-2

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2255Fc Dinamo Auto - Sheriff Tiraspol gosti20-10-4

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7006Psv Eindhoven - Heracles domaći181-03-0
7007Az Alkmaar - Utrecht domaći211-03-0
7008Feyenoord - Ajax gosti500-01-4
7009Heerenveen - Vitesse gosti170-20-4

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6882Molde - Haugesund domaći291-01-0
6888Sandefjord - Stromsgodset gosti310-11-2
6889Sogndal - Sarpsborg gosti43-13-3
6890Stabaek - Tromso gosti240-21-2
6891Viking - Valerenga gosti110-41-7
6892Brann - Rosenborg gosti550-00-3

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3081Asane - Tromsdalen domaći151-02-2
3082Elverum - Sandnes Ulf gosti780-00-1
3083Jerv - Bodo Glimt gosti170-11-4
3084Strommen - Ullensakerkisa gosti51-23-4
3085Kongsvinger - Mjondalen domaći421-03-2
3086Levanger - Floro gosti261-11-1

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2727Hawkes Bay United - Wellington Phoenix --0-00-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4774Fc Koln - Werder Bremen --0-00-0
4775Freiburg - Hertha Berlin domaći520-01-1
4776Wolfsburg - Hoffenheim gosti730-01-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5245Aue - Jahn Regensburg domaći590-01-0
5246Kaiserslautern - Duisburg gosti670-00-1
5247Nurnberg - Dynamo Dresden domaći71-02-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6799Zwickau - Cz Jena gosti31-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
24531860 Munich - Bayern Munich Am gosti740-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2462Hamburg Am - Vfb Oldenburg domaći46-06-0
2463St Pauli Am - Hansa Luneburg gosti101-11-1
2466Wolfsburg Am - Altona 93 domaći114-06-1
2467Vfv Hildesheim - Eintracht Norderstedt gosti630-00-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3036Babelsberg - Budissa Bautzen --0-00-0
3037Bfc Dynamo - Bsg Chemie Leipzig domaći381-03-0
3038Lokomotive Leipzig - Auerbach gosti71-11-1
3040Union Furstenwalde - Energie Cottbus domaći271-01-3
3041Viktoria Berlin - Altglienicke --0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4416Waldhof Mannheim - Offenbacher Kickers domaći331-02-0
4417Wormatia Worms - Ulm gosti250-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4430Aachen - Rw Essen domaći21-11-2

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1058Al Shabab - Mirbat Sc domaći202-02-0
1059Al Nassr Fc - Al Salam domaći351-01-0
1060Al Suwaiq - Muscat domaći71-12-1
1061Al Nahda - Dhofar gosti310-12-4
1062Oman Fc - Fanja domaći590-03-0
1063Al-Mudhaibi - Al Arouba domaći101-02-0
1067Saham - Sohar gosti40-10-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4067Sol De America - Sportivo Trinidense domaći451-02-1
4068Olimpia - Sportivo Luqueno domaći401-03-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5196Arka Gdynia - Jagiellonia domaći132-14-1
5198Wisla Krakow - Legia Warsaw gosti210-10-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3458Puszcza Niepolomice - Olimpia Grudziadz gosti92-12-1
3459Zaglebie Sosnowiec - Stomil Olsztyn gosti20-15-1
3475Katowice - Ruch Chorzow gosti70-21-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3249Tondela - Belenenses domaći710-02-0
3250Aves - Benfica gosti290-11-3
3251Sporting Lisbon - Chaves domaći53-05-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8185Fc Arouca - Gil Vicente domaći860-01-0
8186Benfica B - Uniao De Madeira gosti380-12-1
8187Santa Clara - Vitoria Guimaraes B domaći710-01-0
8188Porto B - Varzim domaći241-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3404Astra Giurgiu - Cs Voluntari domaći22-22-3
3408Fcsb - Poli Timisoara domaći133-07-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4213Fc Hermanstadt - Cf Braila domaći72-03-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2277Ural Ekaterinburg - Akhmat Grozny domaći331-02-0
2280Cska Moscow - Zenit St Petersburg --0-00-0
2281Anzhi Makhachkala - Arsenal Tula domaći71-13-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6851Spartak-2 Moscow - Tyumen domaći272-03-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2275Metallurg Lipetsk - Torpedo Moscow gosti340-12-1
2276Rotor Volgograd Ii - Khimik Novomoskovsk gosti750-00-1
2304Strogino - Zenit Penza domaći382-04-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5185Atlanta United Fc - Toronto Fc domaći311-02-2
5186Dallas Burns - Los Angeles Galaxy gosti22-15-1
5187Houston Dynamo - Chicago Fire domaći21-03-0
5190Montreal Impact - New England Revolution gosti191-12-3
5200New York City Fc - Columbus Crew gosti112-12-2
5201Philadelphia Union - Orlando City Sc domaći34-06-1
5210Portland Timbers - Vancouver Whitecaps gosti291-12-1
5233Real Salt Lake - Sporting Kansas City domaći32-02-1
5234San Jose Earthquakes - Minnesota United domaći151-13-2
5235Seattle Sounders - Colorado Rapids domaći91-03-0
5236Washington Dc United - New York Red Bull domaći441-01-2

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1043Jacksonville Armada - New York Cosmos domaći43-14-4

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3424Tatran Presov - Zilina gosti270-10-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2387Slavoj Trebisov - Komarno gosti600-00-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8154Krsko Posavlje - Rudar Velenje gosti330-20-3

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Partizan Belgrade - Fk Backa Bp domaći72-13-1
1001Crvena Zvezda - Mladost Lucani domaći262-02-1

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8092Rangers - Motherwell gosti520-00-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4965Villarreal - Las Palmas domaći480-04-0
4968Celta Vigo - Atletico Madrid supergol gosti280-10-1
4969Leganes - Athletic Bilbao domaći540-01-0
4999Real Madrid - Eibar supergol domaći182-03-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1316Real Oviedo - Cordoba domaći600-02-0
1317Real Valladolid - Lugo gosti100-22-2
1324Gimnastic - Alcorcon gosti200-20-3
1325Rayo Vallecano - Sporting Gijon gosti61-11-1
1326Almeria - Reus gosti380-10-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2715Ad Union Adarve - Real Madrid Castilla domaći730-01-0
2716Atletico Madrid B - Racing Ferrol gosti340-22-2
2717Celta Vigo B - Ss Reyes domaći630-01-0
2719Navalcarnero - Rc Deportivo Fabril domaći161-01-2
2720Cerceda - Toledo gosti810-01-1
2721Gimnastica Segoviana - Cf Rayo Majadahonda --0-00-0
2722Pontevedra - Fc Coruxo gosti500-02-1
2723Talavera - Real Valladolid B domaći740-02-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3026Sporting Gijon B - Amorebieta domaći341-11-1
3116Izarra - Athletic Bilbao B domaći122-22-2
3117Racing Santander - Barakaldo domaći191-13-2
3118Sd Gernika - Caudal Deportivo domaći192-02-0
3119Logrones - Sd Leioa domaći272-02-2
3174Real Sociedad B - Tudelano gosti52-24-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3295Mallorca - Villarreal B domaći510-01-0
3296Peralada Cf - Scr Pena Deportiva domaći650-02-0
3297Real Zaragoza B - Atletico Baleares domaći81-11-2
3318Sd Formentera - Hercules gosti171-11-1
3329Badalona - Atletico Saguntino --0-00-0
3336Olot - Llagostera gosti381-11-2
3357Sabadell - Ontinyent domaći261-02-2
3358Lleida - Ud Cornella gosti40-24-2
3359Valencia B - Cd Ebro gosti430-11-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3374Granada Cf B - Cartagena gosti130-10-1
3375Las Palmas B - Jumilla gosti340-11-2
3376Marbella - Badajoz gosti70-10-1
3378Cd El Ejido 2012 - Extremadura gosti50-21-3
3379Merida - Lorca Deportiva gosti140-20-2
3389San Fernando - Real Murcia domaći182-03-2
3412Villanovense - Rb Linense gosti20-11-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8126Gotenborg - Ostersunds gosti80-10-1
8127Sundsvall - Norrkoping domaći241-02-2
8128Djurgarden - Bk Hacken gosti361-11-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Trelleborgs Ff - Atvidaberg domaći152-04-0
1101Osters - Falkenberg gosti260-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6157Mjallby - Angelholms domaći530-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2388Tegs - Akropolis domaći183-04-0
2389Vasalunds If - Lulea domaći15-06-2
2391Assyriska - Sollentuna United domaći211-02-1
2392Vasteras - Enskede domaći221-02-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1632Luzern - Young Boys gosti420-10-1
1633Sion - Lugano gosti81-12-2
1634St Gallen - Lausanne gosti180-20-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1081Wohlen - Wil domaći201-02-2

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5907Navy Football Club - Sisaket domaći51-01-0
5914Singhtarau Fc - Muang Thong United domaći640-01-1
5915Chonburi Fc - Bangkok Glass domaći660-01-1
5919Pattaya United - Chiangrai domaći111-02-2
5920Bangkok United - Ratchaburi domaći61-02-1
5921Bec Tero Sasana - Sukhothai Fc domaći530-01-1
5922Suphan Buri - Buriram United gosti900-00-1
5923Nakhon Ratchasima Fc - Ubon Umt Utd domaći660-02-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8109Sivasspor - Bursaspor --0-00-0
8110Kayserispor - Konyaspor domaći500-02-1
8111Galatasaray - Fenerbahce --0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8986Elazigspor - Samsunspor domaći262-22-2
8990Giresunspor - Manisaspor gosti600-00-1
8991Umraniyespor - Gaziantep Bb --0-00-0
8992Eskisehirspor - Erzurum Buyuksehir domaći221-03-1
8993Boluspor - Balikesirspor domaći41-32-4

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2263Francuska U17 - Bjelorusija U17 domaći112-03-1
2264Skotska U17 - Andorra U17 domaći91-12-1
2265Spanjolska U17 - Albanija U17 domaći770-01-0
2267Hrvatska U17 - Lihtenstajn U17 domaći54-06-0
2268Estonija U17 - Danska U17 gosti830-00-1
2273Slovenija U17 - Kazakstan U17 domaći221-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4765Stal Dneprodzerzhinsk - Chernomorets Odessa gosti520-01-1
5022Illichivec Mariupol - Zorya Lugansk domaći62-32-5
5127Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk --0-00-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1045Gelios Kharkiv - Fc Balkany Zorya gosti151-12-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1018Anzoategui - Atletico Venezuela gosti350-11-1
1020Aragua - Trujillanos gosti780-00-1
1021Caracas - Deportivo Lara gosti620-00-2
1026Estudiantes De Merida - Deportivo Jbl Del Zulia domaći61-02-0
1029Metropolitanos Fc - Monagas gosti30-10-2
1030Mineros De Guayana - Tachira --0-00-0
1033Portuguesa - Dep. La Guaira domaći221-03-0
1035Zulia Fc - Atletico Socopo domaći322-03-0
1036Zamora - Carabobo gosti90-12-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5879Than Quang Ninh - Clb Bd Thanh Hoa gosti301-14-3
5881Dong Tam Long An - Sai Gon Fc gosti51-23-3
5882Hanoi T And T - Tp Can Tho domaći122-04-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4643(-1.5)Cedevita Zagreb - Crvena Zvezda Beograd(158,5) 79-74

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8763(+3.5)Cairns Taipans - Perth Wildcats(162,5) 90-69

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8323(-5.5)Swans Gmunden - Oberwart Gunners(158,5) 82-81

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8900(-11.5)Usti Nad Labem - Bk Lions Jindrichuv Hradec(174,5) 88-72

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8983(-20.5)Glasgow Rocks - Manchester Giants(167,5) 118-62
8988(+7.5)Cheshire Phoenix - London Lions(169,5) 78-71

FILIPINI PBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8322(+4.5)Meralco Bolts - Barangay Ginebra(181,5) 74-85

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4653(-11.5)Bc Nokia - Lapuan Korikobrat(173,5) 97-92

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1498(-1.5)Pau Orthez - Asvel Lyon Villeurbanne(146,5) 94-82

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8885(-13.5)Basket Lattes Montpellier - Nantes Reze(142,5) 60-67
8887(-10.5)Bourges Basket - Basket Landes(129,5) 73-51
8891(-5.5)Union Hainaut Basket - Uso Mondeville(145,5) 73-69

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5434(+21.5)Gymnastikos Larisas Faros - Panathinaikos(152,5) 52-89
5523(-25.5)Olympiakos Piraeus - Aries Trikala Bc(147,5) 86-51

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2090(-6.5)Kk Skrljevo - Vrijednosnice Osijek(148,5) 89-81
2092(-14.5)Split Co - Hermes Analitica Zagreb(152,5) 94-67

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8765(-3.5)Pistoia - Avellino(155,5) 71-86
8766(-8.5)Reggio Emilia - Capo Dorlando(151,5) 69-75
8767(-6.5)Torino - Pesaro(165,5) 88-79
8776(+2.5)Cantu - Trento(161,5) 88-80
8778(-12.5)Milano - Brindisi(153,5) 93-73
8783(-5.5)Virtus Bologna - Sassari(158,5) 89-72

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8628(-12.5)Fortitudo Bologna - Pallacanestro Orzinuovi(154,5) 76-67
8629(-7.5)Jesi - Caselpusterlengo(159,5) 81-79
8630(-6.5)Mantova - Ferrara(152,5) 75-70
8720(-4.5)Poderosa Pallacanestro Montegranaro - Verona(157,5) 85-74
8721(-7.5)Ravenna - Imola(147,5) 88-70
8722(-1.5)Roseto - Udinese(155,5) 67-91
8723(-7.5)Treviso - Forli(144,5) 74-68

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8726(-4.5)Eurobasket Roma - Scafati(153,5) 64-67
8727(-5.5)Latina - Cagliari Dinamo Academy(162,5) 101-82
8728(-4.5)Legnano - Biella(150,5) 83-66
8729(-4.5)Reggio Calabria - Rieti(147,5) 67-63
8730(-5.5)Trapani - Roma(160,5) 76-77
8731(-1.5)Treviglio - Casale Monferrato(142,5) 74-86

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8324(-4.5)Bnei Hasharon - Hapoel Unet Holon(158,5) 85-90

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8852(-1.5)Wonju Dongbu Priory - Incheon Elephants(163,5) 87-80

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1593(-16.5)Neptunas Klaipeda - Bc Alytaus Dzukija(155,5) 98-58
1594(-18.5)Zalgiris Kaunas - Prienai(154,5) 97-54

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2096(-2.5)Brooklyn Nets - Atlanta Hawks(220,5) 116-104
2097(-4.5)Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves(209,5) 113-115
2098(+4.5)Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans(223,5) 112-119

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1542(+19.5)Eisbaren Bremerhaven - Bayern Munich(159,5) 83-85
1554(-4.5)Ewe Baskets Oldenburg - Ratiopharm Ulm(163,5) 94-83
1555(-1.5)Skyliners Frankfurt - Bbc Bayreuth(153,5) 72-68

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4679(-3.5)Rosa Radom - Siden Polski Cukier Torun(156,5) 83-68
4681(+7.5)Legia Warszawa - Stal Ostrow Wielkopolski(155,5) 63-75
4683(+6.5)Koszalin - Trefel Sopot(166,5) 82-72

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8973(-11.5)Baskonia - Gipuzkoa Basket(161,5) 88-86
8974(+8.5)Estudiantes - Barcelona(165,5) 80-70
8975(+5.5)Real Betis Energia Plus - Montakit Fuenlabrada(162,5) 70-73
8976(-0.5)Tecnyconta Zaragoza - Morabanc Andorra(165,5) 95-78
8977(-12.5)Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut(157,5) 94-69
8978(-7.5)Real Madrid - Unicaja Malaga(160,5) 99-85
8979(+4.5)Ucam Murcia - Valencia Basket(150,5) 91-93

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7943(+6.5)Cb Penas Huesca - Melilla Baloncesto(140,5) 80-70
7944(-5.5)Palma Air Europa - Amics Castello(160,5) 78-80
7945(-2.5)Iraurgi Saski Baloia - Prat Joventut(148,5) 69-73
7946(+4.5)Regal Fc Barcelona Ii - Chocolates Trapa Palencia(151,5) 71-74
7947(+5.5)Saenz Horeca Araberri Basket - Icl Manresa(150,5) 70-71

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8892(-9.5)Starwings Basket - Swiss Central Basket(144,5) 88-90

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4711(-3.5)Yesilgiresun Belediye - Sakarya Bsb(156,5) 79-86
4716(-14.5)Fenerbahce Ulker - Royal Hali Gaziantep(154,5) 96-71
4717(-4.5)Trabzonspor Basketbol - Istanbul Bsb(161,5) 111-93

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8853(-20.5)Cska Moscow - Avtodor Saratov(168,5) 93-66
8879(+3.5)Minsk 2006 - Bc Astana(148,5) 75-66
8880(-18.5)Zenit Saint Petersburg - Vef Riga(160,5) 84-83

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2100(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - Hartford Wolf Pack(5,5) 3-06-3
2101(-1.5)Providence Bruins - St Johns Icecaps(5,5) 2-04-1
2102(-1.5)Springfield Thunderbirds - Binghamton Senators(5,5) 2-17-4
2103(-1.5)San Antonio Rampage - Texas Stars(5,5) 1-03-1
2104(-1.5)Toronto Marlies - Charlotte Checkers(5,5) 0-24-6
2117(-1.5)Cleveland Monsters - San Jose Barracuda(5,5) 0-00-0
2151(-1.5)Rockford Icehogs - Hershey Bears(6,5) 2-05-0

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2396(+1.5)Ec Kac Ii - Red Bull Hockey Juniors(6,5) 1-12-6
2440(-1.5)Ek Zell Am See - Lustenau(6,5) 0-01-1
2441(-1.5)Olimpija Ljubljana - Feldkirch(5,5) 1-22-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7689(-1.5)Graz 99ers - Kac(5,5) 0-41-4
7690(+1.5)Vsv - Vienna Capitals(5,5) 1-03-3
7692(+1.5)Innsbruck - Red Bull Salzburg(5,5) 2-35-8
7696(+1.5)Sapa Fehervar - Black Wings Linz(5,5) 0-21-4

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7700(+1.5)Zlin - Liberec(4,5) 0-02-2
7726(-1.5)Trinec - Dukla Jihlava(5,5) 1-03-0
7739(-1.5)Chomutov - Pardubice(5,5) 0-03-2
7756(-1.5)Mountfield Hk - Litvinov(4,5) 1-04-4
7850(+1.5)Olomouc - Plzen(5,5) 2-05-0
7919(+1.5)Mlada Boleslav - Kometa Brno(5,5) 0-00-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8165(+1.5)Copenhagen Hockey - Frederikshavn(5,5) 0-00-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2158(-1.5)Sheffield Steelers - Belfast Giants 2-03-4
2166(-1.5)Cardiff Devils - Nottingham Panthers 1-06-2
2167(+1.5)Edinburgh Capitals - Milton Keynes Lightning 0-12-5
2168(+1.5)Guildford Flames - Manchester Storm 4-06-4
2169(+1.5)Dundee Stars - Coventry Blaze 0-11-1
2172(-1.5)Fife Flyers - Braehead Clan 2-05-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1037(-1.5)Leki - Kettera(5,5) 0-14-4

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4212(-1.5)Gap - Chamonix-Morzine Hc(5,5) v-vv-v

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2449(-1.5)Hamilton Bulldogs - Ottawa 67s 1-03-0
2451(+1.5)Mississauga Steelheads - London Knights 0-22-5
2452(+1.5)North Bay Battalion - Kingston Frontenacs 1-18-2
2454(-1.5)Marie Greyhounds - Guelph Storm 1-17-4
2455(-1.5)Flint Firebirds - Windsor Spitfires 0-21-6
2456(+1.5)Saginaw Spirit - Peterborough Petes 1-13-2
2457(-1.5)Oshawa Generals - Barrie Colts 0-10-4

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3742(-1.5)Calgary Hitmen - Prince George Cougars(5,5) 1-01-1
3794(-1.5)Edmonton Oil Kings - Spokane Chiefs(5,5) 0-20-6
3797(+1.5)Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds(6,5) 0-13-4
3798(+1.5)Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers(6,5) 2-17-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2442(+1.5)Vienna Capitals Ii - Dab Docler 0-00-3
2443(+1.5)Ferencvaros-Esmtk - Mac Budapest 0-14-3
2444(-1.5)Ujpest Budapest - Fehervari Titanok 2-15-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2173(-1.5)Detroit Red Wings - Vancouver Canucks(5,5) 1-11-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8052(+1.5)Frisk Asker - Storhamar(5,5) 0-00-1
8059(-1.5)Lillehammer - Kongsvinger(6,5) 2-04-1
8060(+1.5)Manglerud Star - Valerenga(5,5) 1-16-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2445(+1.5)Tonsberg Og Omegn Ihk - Nidaros Hockey 0-21-6

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7103(+1.5)Bremerhaven Pinguins - Adler Mannheim(5,5) 0-01-1
7108(-1.5)Kolner Haie - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 2-05-1
7110(-1.5)Schwenninger - Iserlohn Roosters(5,5) 0-02-1
7127(-1.5)Straubing Tigers - Augsburger Panthers(5,5) 0-13-2
7147(+1.5)Eisbaren Berlin - Ehc Munchen(5,5) 1-14-4
7687(+1.5)Deg Metro Stars - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 0-02-0
7688(-1.5)Erc Ingolstadt - Krefeld Pinguine(5,5) 1-02-5

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8098(-1.5)Crimmitschau - Wolfe Freiburg(5,5) 0-25-3
8103(+1.5)Dresdner Eislowen - Bietigheim Steelers(5,5) 2-04-2
8113(-1.5)Kassel Huskies - Bad Tolz(5,5) 1-02-1
8124(+1.5)Bad Nauheim - Lowen Frankfurt(5,5) 1-01-1
8149(-1.5)Bayreuth Tigers - Lausitzer Fuchse(5,5) 0-01-0
8174(-1.5)Riessersee - Heilbronner Falken(6,5) 2-15-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2446(-1.5)Orlik Opole - Stoczniowiec Gdansk(6,5) 0-11-2
2447(-1.5)Jasterzebie - Katowice(6,5) 1-05-2
2448(-1.5)Podhale Nowy Targ - Naprzod Janov(7,5) 4-16-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4315(-1.5)Salavat Ufa - Traktor Chelyabinsk(5,5) 0-13-3
4316(-1.5)Ak Bars Kazan - M Magnitogorsk(5,5) 1-04-0
4317(-1.5)Neftekhimik - Avtomobilist(5,5) 0-02-0
4318(-1.5)Sochi - Lada Togliatti(5,5) 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2724(-1.5)Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk(5,5) 1-12-3
2725(-1.5)Zauralye Kurgan - Molot Perm(5,5) 2-13-2
2728(-1.5)Izhstal Izhevsk - Sokol Krasnoyarsk(5,5) 0-12-3
2732(+1.5)Buran Voronezh - Gornyak Uchaly(5,5) 1-13-4
2740(+1.5)Hk Ryazan - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 1-01-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8012(-1.5)Hk Mvd U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 1-03-1
8053(+1.5)Kapitan Stupino U20 - Ska 1946 U20(5,5) 1-33-7
8054(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Kunlun Red Star U20(5,5) 1-04-0
8078(-1.5)Riga U20 - Serebryanye U20(5,5) 1-01-1
8094(+1.5)Vityaz U20 - Dinamo St Petersburg U20(5,5) 2-23-5
8095(-1.5)Krasnaya Armiya U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 0-23-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7824(-1.5)Liptovsky Mikulas - Hc 07 Detva(5,5) 2-06-2
7832(-1.5)Banska Bystrica - Nove Zamky(5,5) 4-18-3
7861(+1.5)Nitra - Trencin(5,5) 1-03-3
7862(-1.5)Poprad - Zvolen(5,5) 1-11-4
7898(+1.5)Zilina - Kosice(5,5) 1-32-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7977(-1.5)Leksand - Oskarshamn(5,5) 1-03-1

ŠVEDSKA 3. LIGA ISTOKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1116Hudiksvalls - Hanvikens Sk 4-16-2

ŠVICARSKA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2219(+1.5)Ambri - Bern(5,5) 1-13-3
2220(+1.5)Kloten - Zug(5,5) 1-02-4
2234(+1.5)Scl Tigers - Fr. Gotteron(5,5) 0-02-1
2238(+1.5)Rapperswil - Lugano(5,5) 0-03-0
2245(+1.5)Olten - Biel(5,5) 1-03-3
2246(+1.5)Visp - Davos(5,5) 2-02-4
2247(+1.5)Ajoie - Zsc Lions(6,5) 1-04-4

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8989(+2.5)D.Schwartzman - J.Tsonga(22,5) 8-133-65-70-2

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8893S.Gonzalez/J.Peralta - S.Lipsky/D.Sharan 15-184-66-21-2

ATP BASEL KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1449F.Mayer - M.Fucsovics 8-124-64-60-2
1453M.Kukushkin - V.Pospisil 12-86-46-42-0
1454P.Gojowczyk - N.Mahut 12-46-16-32-0
1499M.Granollers - J.Benneteau 8-124-64-60-2

ATP BEČ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1800S.Stakhovsky - G.Garcia-Lopez 10-156-33-61-2
1801S.Bolelli - P.Herbert 8-136-72-60-2
1802T.Fabbiano - D.Novak 13-154-66-31-2
1803G.Pella - L.Lacko 12-46-26-22-0

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1010(-3.5)D.Dzumhur - R.Berankis(22,5) 13-126-21-62-1

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1011M.Mirnyi/P.Oswald - D.Dzumhur/A.Sancic 13-86-37-52-0

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1013(-1.5)G.Dimitrov - J.Del Potro(22,5) 6-124-62-60-2

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1501O.Marach/M.Pavic - A.U.H.Qureshi/J.J.Rojer 20-163-67-62-1

CHALLENGE HO CHI MINH CITY- VIETNAM- DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5242C.Congcar/W.Oswald - Ratiwatana Sa/Ratiwatana So 1-121-60-60-2
5243V.Mladenov/V.Ursu - A.Kedryuk/A.Vu - - - -

CHALLENGE TRARALGON- AUSTRALIA- DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5363M.Krueger/N.Rubin - L.Saville/A.Whittington 8-136-72-60-2
5364S.De Waard/M.Reid - A.Harris/C.Oconnell 6-131-65-70-2
5377S.Fanselow/A.Sarkissian - B.Ellis/C.Puttergill 16-216-45-71-2
5385A.Bolt/B.Mousley - M.Banes/G.Van Peperzeel 13-96-37-62-0
5386L.Miedler/S.Puodziunas - T.Kokkinakis/J.Thompson 15-217-53-61-2
5387J.Grills/B.Mitchell - J.Kubler/D.Nolan 3-122-61-60-2

CHALLENGER BREST KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1857A.De Minaur - H.Nys 13-166-43-61-2
1858Y.Marti - Y.Reuter 7-123-64-60-2
1859A.Pavic - Q.Robert 15-166-33-61-2
1860I.Marchenko - M.Echargui 12-56-16-42-0
2070A.Arnaboldi - M.Sieber 13-121-66-32-1
2071S.Arends - G.Mina 11-163-66-41-2

CHALLENGER HO CHI MINHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2623A.Bega - P.Polansky 15-174-66-41-2
2631A.Santillan - S.Myneni 12-66-46-22-0
2632D.Popko - H.Grenier 8-136-72-60-2
2635D.Tursunov - Y.Watanuki v-vv-vv-vv-v
2636H.Ly - G.Soeda 5-124-61-60-2
2637M.Polmans - P.Gunneswaran 6-124-62-60-2
2638M.Purcell - J.Millman 4-121-63-60-2
2642S.Nagal - M.Youzhny 12-181-67-61-2
2644T.Fritz - N.Prashanth 12-66-26-42-0
2645Y.Bhambri - J.Statham 12-56-16-42-0
5193J.Paul - M.Safwat 14-155-76-21-2
5194T.Chen - V.Ursu 14-96-12-62-1
5237A.Escoffier - R.Baltensperger 16-123-66-12-1

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014L.Sonego - Y.Hanfmann 15-164-66-31-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2072M.Draganja/T.Draganja - D.Brown/T.Puetz 22-176-76-22-1

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2073S.Kozlov - L.Broady 16-153-67-52-1

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2089B.Klein/J.Salisbury - H.Hach Verdugo/D.Novikov 20-126-34-62-1

CHALLENGER LIMA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2646B.Rola - F.Arguello 12-46-26-22-0
2648D.Kuzmanov - J.Londero 12-46-36-12-0
2649F.Agamenone - R.Quiroz 13-166-44-61-2
2650J.Hernandez-Fernandez - M.Linzer 18-86-76-12-1

CHALLENGER SUZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2652D.Petrovic - Z.Xia 12-56-26-32-0
2653T.Monteiro - F.Sun v-v7-63-6v-v
5351M.Niesten - S.Zeng 12-56-46-12-0
5352R.Ghedin - Z.Zhang 8-133-65-70-2
5353D.Wu - Y.Bai 12-36-16-22-0
5354Z.Zhang - S.Rawat 12-66-36-32-0

CHALLENGER SUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2764S.Doumbia/C.Hemery - T.Matsui/K.Uchida 10-134-66-70-2
2765H.Hurkacz/R.Safiullin - H.Wu/Z.Xia 14-117-57-62-0
2766L.Frigerio/M.Niesten - N.S.Balaji/V.Vardhan 12-36-26-12-0

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2767D.Propoggia - M.Ebden 2-121-61-60-2
2785M.Banes - H.Bourchier 13-56-07-52-0

WTA MASTERS SINGAPURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6758(-2.5)Ka Pliskova - V.Williams(21,5) 12-46-26-22-0
6762(-2.5)G.Muguruza - J.Ostapenko(20,5) 12-76-36-42-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7079(+1.5)Nordsjaelland - Hc Midtjylland(54,5) 30-30
7081(-5.5)Tvis Holstebro - Skanderborg(52,5) 23-22

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5120(-3.5)Tvis Holstebro - Ringkobing(48,5) 29-26

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7991Gudme Hk - Skanderborg 23-29
7992Horsens Hk - Agf Arhus 31-17
8008Tms Ringsted - Rodovre Hk 25-17

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2248Dunarea Braila - Byasen Elite 28-20
2249Ankara Yenimahalle Bsk - Zalau 29-34
2250Zvezda Zvenigorod - Bruhl 24-28
2251Dvsc - Zaglebie Lubin 26-20

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2472(+8.5)Pontault Combault - Paris Handball(62,5) 23-30
7092(-4.5)Chambery - Istres(54,5) 28-28
7093(-5.5)Toulouse - Massy Essonne(55,5) 27-20

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5182Dubrava - Porec 29-23

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2567(+2.5)Thuringer - Ftc(56,5) 25-29
2568(+5.5)Nykobing F. - Csm Bucuresti(54,5) 25-22
2570(-2.5)Vag Handball - Bbm Bietigheim(54,5) 24-29

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7205(+8.5)Ftc Budapest - Tatabana(52,5) 19-28

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5122(+1.5)Drammen - Elverum(54,5) 34-36
5123(+1.5)Notteroy - Kolstad(53,5) 29-33
5124(+1.5)Bodo - Oif Arendal(56,5) 28-34
5125(-1.5)Bsk Nif - Halden Topphandball(58,5) 28-30
5126(+1.5)Sandnes Hk - Falk Horten(51,5) 28-27

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7231Stabaek - Sola 21-21
7232Oppsal - Storhamar 20-33

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8048Grane Arendal - Levanger 28-26
8049Follo Hk Damer - Gjovik 34-22
8050Charlottenlund Sk - Fjellhamar 35-40
8051Raelingen - Skrim 27-31

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2604(-3.5)Leipzig - Erlangen(53,5) 34-24
2611(-3.5)Lemgo - Huttenberg(54,5) 31-30
2612Melsungen - Magdeburg(56,5) 29-27
2617(-1.5)Tvb 1898 Stuttgart - Minden(51,5) 27-27
2619(+5.5)Gummersbach - Flensburg Handewitt(54,5) 25-29

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7140(+1.5)Aue - Bad Schwartau(54,5) 28-29
7146(-1.5)Nordhorn Lingen - Emsdetten(54,5) 25-23

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4342(-6.5)Oltchim Rm Valcea - Csm Slatina(50,5) 27-22

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6883Rk Gorenje Valenje - Vojvodina Novi Sad 37-20

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8061(-1.5)Teucro - Ximenez-Puente(57,5) 29-31

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5137(-6.5)Lugi - Team Eslov(48,5) 23-25
5139(-4.5)Vasterasirsta Hf - Onnereds Hk(47,5) 20-27

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7296(-4.5)Hk Varberg - Lindesberg(57,5) 32-28
7297(-5.5)If Hallby - Kungalvs Hk(55,5) 26-21

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2254Hypo Niederoesterreich - Uvc Gigasport Ried Innkreis 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1267Corinthians Guarulhos - Vivominas 0-11-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2676Kove - Leka Volley 1-01-12-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5963Chaumont 52 - Paris 0-10-22-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1384Vandoeuvre-Nancy Vb - Mulhouse 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2709Bcc Castellana Grotte - New Mater - Latina 1-01-13-1
8561Lube Treia - Ravenna v-vv-vv-v
8562Milano - Vero Volley 1-02-03-1
8566Pallavollo Padova - Trento 0-10-21-3
8567Piacenza - Vibo Valentia 0-11-13-2
8585Sora - Modena 0-10-20-3
8588Verona - Perugia 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8523Bergamo - Modena 0-11-11-3
8531Monza - Sab Grima Legnano 1-01-13-1
8532Pesaro - Novara 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6768Barricalla Collegno - Delta Informatica Trentinon 1-01-13-2
6787Bartoccini Gioiellerie Perugia - Ubi Banca San Bernardo Cuneo 0-10-21-3
6788Fenera Chieri - Battistelli Sg Marignano 0-10-20-3
6789Kioto Caserta - Cmc Olimpia Ravenna 0-10-20-3
6790Millenium Brescia - Lpm Bam Mondovi 1-02-03-0
6791Givova Baronissi - Volley Soverato 1-01-11-3
6792Zambelli Orvieto - Sorella Ramonda Ipag 0-11-13-1

ITALIJA 2. LIGA BIJELA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7402Acqua Fonteviva Massa - Reggio Emilia 1-01-13-1
7413Siena - Ngm Mobile Santa Croce 0-10-23-2
7414Messaggerie Bacco Catania - Volleyball Aversa 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGA PLAVA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6899Tuscania - Rinascita Lagonegro 1-02-03-0
6900Cantu - Mosca Bruno Bolzano 1-02-03-2
6905Ortona - Gioiella Micromilk Gioia Del Colle 0-11-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8961Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass - Ibk Altos 0-10-22-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2694Shakhter Soligorsk - Maccabi Tel Aviv 1-02-03-0
2695Jedinstvo Bemax Bijelo Polje - Omonia Nicosia 0-11-12-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1044Dresdner - Munster 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8501Ks Espadon Szczecin - Gks Katowice 0-10-22-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4783Fakro Muszyna - Lks Commercecon Lodz 1-01-12-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8786Kemerovo - Zenit Kazan 0-10-20-3
8791Fakel Novy Urengoy - Novosibirsk 0-11-13-2
8793Belgorod - Yaroslavl 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2258Afyonk Hisar Bld - Galatasaray 1-02-03-0
2259Inegol Belediyespor - Maliye Milli Piyango 0-10-21-3
2260Ziraat Ankara - Fenerbahce 1-01-13-2
2261Halkabank Ankara - Jeopark Kula Bld. 1-02-03-1

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
8338(-9.0)Montpellier - Exeter Chiefs 24-27
8339(-9.0)La Rochelle - Ulster 41-17
8340(-8.0)London Wasps - Harlequins 41-10

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4208(+2.0)Narbonne - Perpignan 13-24

CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5156(+3.5) Montreal Alouettes - Hamilton Tiger Cats 16-43

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2262(-3.5) Buffalo Bills - Tampa Bay Buccaneers 30-27
7567(+3.5) Chicago Bears - Carolina Panthers 17-3
7571(+5.5) Cleveland Browns - Tennessee Titans 9-12
7600(+5.5) Green Bay Packers - New Orleans Saints 17-26
7601(+3.5) Indianapolis Colts - Jacksonville Jaguars 0-27
7602(-3.5) Los Angeles Rams - Arizona Cardinals 33-0
7603(-3.5) Miami Dolphins - New York Jets 31-28
7604(-5.5) Minnesota Vikings - Baltimore Ravens 24-16
7605(+5.5) San Francisco 49ers - Dallas Cowboys 10-40
7606(-2.5) Los Angeles Chargers - Denver Broncos 21-0
7607(+5.5) New York Giants - Seattle Seahawks 7-24
7608(-5.5) Pittsburgh Steelers - Cincinnati Bengals 29-14
7609(-3.5) New England Patriots - Atlanta Falcons 23-7

PORTUGAL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8944Sporting Clube De Portugal - Das Aves 7-0

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6434Mfk Tyumen - Skk Progress Glazov 6-3
6510Mfk Norilsky Nickel - Mfk Dina V-V
6511Fk Novaja Generacija - Pmfk Sibiryak 3-9

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3286Barcelona - Elpozo Murcia 2-3

HASSAN NDAM NIJKAM - RYOTA MURATABOKS

Br. Susret Rezultat
4507H.Ndam Njikam - R.Murata 0-1

CYCLOCROSS WERELDBEKER DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6381W.Van Aert - L.Van Der Haar 0-1
6382K.Pauwels - L.Sweeck 0-1
6383T.Aerts - M.Vanthourenhout 0-1
6399Q.Hermans - C.Van Kessel 1-0
6416T.Meeusen - J.Adams 0-1
6417M.Boros - T.Merlier 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 73031363839
arrow BL Belgija Keno 20/70 234910142427324446475458616465686970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1418232428
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 16192331
arrow DA Multi-Daily A 6/99 91020286372
arrow DB Multi-Daily B 6/99 232746707587
arrow DC Multi-Daily C 6/99 62530505776
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 14121315172124323942464748505355606566
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 67151620212223273137384345474852535457
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 47303336
arrow FK Finska Keno D 20/70 12141519223136384042434748505152606268
arrow FQ Finska Keno V 20/70 911141617242537414550535455565862646770
arrow FT Finska Keno T 20/70 136712141719222533364445464750526070
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1234681521242728363948495159616469
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 61721233840
arrow LD Latvija Keno D 20/62 48121517181923243236384244464750525860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12459131421232430333541444751525358
arrow LM Latvija Keno M 20/62 145916212234353738434850515455575862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 516273139
arrow NP New York Pick 10 20/80 4891213162425263334384749676872787980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 19121420213738424859606163646669757780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 710111213151825293438424555596067757880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 5671129
arrow RO Rumunjska 6/49 2326272841
arrow SK Slovačka 5/35 49222530
arrow SL Slovenija 7/39 281217183238
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 29252730
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 79142226272831404247505152535961626670