Ponedjeljak 23.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4637Fmp - Zadar domaći-0-01-0
4638Aek Athens - Atromitos Athens gosti-0-00-1
4639Odd Bk - Lillestrom domaći-1-01-0
4646Moreirense - Braga gosti-0-00-1
4647Deportivo La Coruna - Girona supergol gosti-0-11-2
4648Vitoria Guimaraes - Portimonense --1-33-3

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1116Comunicaciones - Ca San Miguel --0-00-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3258Godoy Cruz - Rosario domaći72-02-3
3260Olimpo Bahia Blanco - Deportivo Moron gosti550-00-1

ARMENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1118Banants Yerevan Fc 2 - Pyunik Yerevan Fc 2 domaći212-03-1
1119Erebuni - Artsakh gosti40-41-4
1132Fc Ararat Yerevan 2 - Avan Academy gosti900-00-1
1133Fc Lori Vanadzor - Gandzasar Kapan Fc 2 gosti660-00-1
1134Shirak Gyumri Fc 2 - Fc Alashkert 2 gosti320-10-2

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1180Al Riffa - Isa Town --0-00-0
1181Busaiteen - Malkiya Club gosti490-00-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2836St Gilloise - Tubize domaći71-11-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3554Fc Dnepr Mogilev - Bate Borisov gosti560-00-2
3555Torpedo Zhodino - Fc Minsk gosti170-11-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8116Blooming - Nacional Potosi domaći72-24-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6077Botafogo - Corinthians domaći530-02-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2395Ludogorets - Veliko Tarnovo domaći241-04-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7866Randers Fc - Aalborg gosti830-01-1

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1336Tottenham U23 - Arsenal U23 domaći102-23-2
1337Leicester City U23 - Swansea U23 domaći131-02-0
1342Man Utd U23 - Liverpool U23 gosti140-11-3
1380Reading U23 - A Villa U23 gosti72-13-2
1390Wolves U23 - Fulham U23 gosti140-11-4

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2091Ajaccio - Ajaccio Gfco domaći301-02-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2069Aek Athens - Atromitos Athens gosti590-00-1

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1818Kolkheti Poti - Fc Shuqura -vv-vv-v
1819Saburtalo Tbilisi - Dila Giori domaći451-03-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1307Mitra Kukar - Pusamania Borneo gosti290-20-4

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3642Finn Harps - Drogheda domaći11-02-3

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8913Brescia - Bari supergol domaći171-12-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8701Pontedera - Pistoiese gosti31-22-2

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8709Vicenza - Triestina gosti151-31-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8829Trapani - Catanzaro domaći233-03-3

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1729Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv domaći460-02-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1271Hap Nazareth Illit - Beitar Tel Aviv Ramla gosti460-00-1
1272Hapoel Katamon - Ironi Nesher domaći71-03-2
1274Ir Ramat Hasharon - Maccabi Herzelia gosti130-10-1

JORDAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1199Al Ahli Jordan - Al Baqaa domaći172-02-0
1201Al Wihdat - Al Hussein Irbid domaći341-01-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1895Posta Ranger Fc - Zoo Kericho domaći900-01-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1008Deportes Pereira - Boyaca Chico domaći490-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3578Raja Casablanca - Hassania Agadir domaći451-02-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3643Fc Oss - Jong Az Alkmaar domaći242-02-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6893Odd Bk - Lillestrom domaći451-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5248Sandhausen - St Pauli domaći800-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3626Nottingen - Karlsruher Am domaći253-04-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4432Rw Oberhausen - Bonner domaći322-04-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4069Deportivo Capiata - Club Guarani Asuncion gosti111-13-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5199Wisla Plock - Slask Wroclaw domaći143-04-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3256Moreirense - Braga gosti890-00-1
3257Vitoria Guimaraes - Portimonense gosti161-33-3

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3410Fc Botosani - Dinamo Bucharest --0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2287Lokomotiv Moscow - Fk Krasnodar domaći251-02-0

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3557Home United - Tampines Rovers gosti130-10-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8420Linfield - Crusaders gosti221-32-5

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2084Csk Pivara Celarevo - Bezanija Belgrade --0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5000Real Sociedad - Espanyol supergol gosti90-11-1
5001Deportivo La Coruna - Girona supergol gosti250-11-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1327Cultural Leonesa - Albacete --0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8133Hammarby - Sirius domaći162-13-3
8134Jonkopings Sodra - Kalmar domaći191-02-0
8135Malmo - Aik Stockholm --0-00-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1102Varnamo - Syrianska domaći262-06-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2159Ljungskile - Qviding domaći232-04-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2085Ik Brage - Sandvikens --0-00-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1082Aarau - Winterthur domaći111-23-3

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8112Besiktas - Basaksehir gosti890-01-1

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5624Austrija U17 - Luksemburg U17 domaći331-02-1
5625San Marino U17 - Cipar U17 gosti30-30-5
5626Svedska U17 - Poljska U17 gosti360-11-1
5627Litva U17 - Rumunjska U17 gosti61-21-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4644(-6.5)Fmp - Zadar(168,5) 91-76
4645(+3.5)Kk Mzt Skopje - Cibona Zagreb(168,5) 76-83

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1000(-1.5)Penarol Mar Del Plata - Quilmes Mar Del Plata(170,5) 98-85
1387(+4.5)Comunicaciones - San Martin Corrientes(160,5) 72-90

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4219(-1.5)Bsc Furstenfeld - Bk Dukes Klosterneuburg(148,5) 75-77

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1427(+5.5)Antibes Sharks - Le Mans(151,5) 69-72

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8784(-4.5)Brescia - Varese(155,5) 73-67

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4233(-4.5)Hapoel Eilat - Ironi Naharia(161,5) 72-86
4234(-4.5)Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod(159,5) 94-68
4236(-6.5)Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona(154,5) 74-74 / 89-85

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1015(-4.5)Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes(158,5) 75-81

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1017(-3.5)Detroit Pistons - Philadelphia 76ers(214,5) 86-97
1018(-7.5)Houston Rockets - Memphis Grizzlies(212,5) 90-98
1020(-6.5)Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets(201,5) 103-94
1021(-2.5)San Antonio Spurs - Toronto Raptors(203,5) 101-97
1026(-3.5)Denver Nuggets - Washington Wizards(222,5) 104-109
1029(+1.5)Phoenix Suns - Sacramento Kings(207,5) 117-115
2093(-11.5)Miami Heat - Atlanta Hawks(203,5) 104-93
2094(+11.5)Dallas Mavericks - Golden State Warriors(214,5) 103-133

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4687(-2.5)Asseco Prokom Gdynia - Wikana Start Lublin(160,5) 74-74 / 92-82

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1016(-18.5)Olimpija Ljubljana - Hopsi Polzela(157,5) 80-75

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4759(+6.5)Eskisehir Basket - Anadolu Efes Istanbul(158,5) 84-86

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4309(-2.5)Kalev - Parma Permsky Kray(159,5) 74-76

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1030(-1.5)New York Rangers - San Jose Sharks(5,5) 0-21-4
1031(-1.5)Toronto Maple Leafs - Los Angeles Kings(5,5) 1-03-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4150(-1.5)Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl(4,5) 1-33-4
4151(-1.5)Severstal Cherepovets - Yugra(5,5) 0-02-0
4152(-1.5)Torpedo Nn - Avangard Omsk(5,5) 1-01-2
4153(+1.5)Cska Moscow - Ska St Petersburg(5,5) 0-02-5
4154(+1.5)Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk(4,5) 0-02-2
4155(+1.5)Spartak Moscow - Barys Astana(5,5) 2-03-3
4156(-1.5)Vityaz Podolsk - Dinamo Minsk(5,5) 1-04-0
4158(+1.5)Slovan Bratislava - Dynamo Moscow(5,5) 0-04-2
4319(-1.5)Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok(5,5) 0-02-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2741(+1.5)Hk Sarov - Kazzinc Torpedo(5,5) 0-04-1
2742(+1.5)Dizel Penza - Saryarka(5,5) 0-01-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1033(-1.5)Amurskie Tigry U20 - Mytishchinskie Atlanty U20(5,5) 3-04-1
1035(+1.5)Taifun U20 - Chaika U20(5,5) 1-13-5
1036(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Kunlun Red Star U20(5,5) 3-05-0
1037(+1.5)Riga U20 - Serebryanye U20(5,5) 0-20-6
1039(-1.5)Hk Mvd U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 1-01-3
1040(+1.5)Kapitan Stupino U20 - Ska 1946 U20(5,5) 1-11-2

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1438(-3.5)H.Chung - P.Lorenzi(21,5) 12-46-36-12-0
1443(+4.5)M.Chiudinelli - R.Haase(21,5) 8-132-66-70-2
1448(+1.5)Y.Sugita - D.Shapovalov(22,5) 14-176-42-61-2
4801(-3.5)R.Bautista-Agut - M.Kukushkin(21,5) 12-36-06-32-0

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2564N.Monroe/J.Sock - R.Klaasen/R.Ram 19-163-66-32-1
2571R.Harrison/S.Johnson - I.Dodig/M.Granollers 8-136-72-60-2
5121H.Kontinen/J.Peers - M.Daniell/D.Inglot 9-136-73-60-2

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1576(-4.5)A.Zverev - V.Troicki(21,5) 16-136-34-62-1
1613(-3.5)G.Simon - E.Gulbis(22,5) 12-66-36-32-0
1723(+1.5)P.Kohlschreiber - J.Isner(25,5) 13-107-66-42-0
1794(-2.5)R.Gasquet - F.Lopez(23,5) 12-56-26-32-0
5135(+1.5)B.Tomic - P.Herbert(22,5) 11-146-75-70-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043P.Carreno Busta/D.Marrero - K.Khachanov/L.Pouille 6-124-62-60-2

CHALLENGE HO CHI MINH CITY- VIETNAM- DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5295A.Bega/S.Robert - A.Escoffier/H.Grenier - - - -
5298B.Mclachlan/G.Soeda - D.Popko/M.Safwat - - - -
5335M.Pham/L.G.Trinh - R.Gonzales/H.Reese - - - -
5336N.H.Ly/S.Nagal - T.Chen/M.Purcell - - - -
5350P.Polansky/A.Santillan - S.Myneni/N.V.S.Prashanth - - - -

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1807A.Setkic - L.Vanni 16-156-26-71-2
1832G.Blancaneaux - L.Djere 11-154-66-31-2
1849N.Gombos - C.Moutet 11-166-44-61-2
1856Y.Maden - M.Jaziri 13-107-66-42-0

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2095K.Skupski/N.Skupski - S.Gille/J.Vliegen 9-136-73-60-2
2158M.Elgin/I.Zelenay - T.Lamasine/H.Nys 7-132-65-70-2

CHALLENGER HO CHI MINHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2623A.Bega - P.Polansky 15-174-66-41-2
2631A.Santillan - S.Myneni 12-66-46-22-0
2632D.Popko - H.Grenier 8-136-72-60-2
2635D.Tursunov - Y.Watanuki v-vv-vv-vv-v
2636H.Ly - G.Soeda 5-124-61-60-2
2637M.Polmans - P.Gunneswaran 6-124-62-60-2
2638M.Purcell - J.Millman 4-121-63-60-2
2642S.Nagal - M.Youzhny 12-181-67-61-2
2644T.Fritz - N.Prashanth 12-66-26-42-0
2645Y.Bhambri - J.Statham 12-56-16-42-0
5238M.Pham - S.Robert 8-135-73-60-2
5240M.Matosevic - L.Trinh 16-84-66-02-1

CHALLENGER HO CHI MINH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5243V.Mladenov/V.Ursu - A.Kedryuk/A.Vu 12-26-16-12-0

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4422E.Gomez - N.Alvarez 4-121-63-60-2
4425F.Bagnis - V.Estrella Burgos 17-136-24-62-1
4461J.Munar Clar - M.Echazu 12-56-16-42-0
4504R.Carballes Baena - R.Olivo 12-36-26-12-0

CHALLENGER LIMA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2646B.Rola - F.Arguello 12-46-26-22-0
2648D.Kuzmanov - J.Londero 12-46-36-12-0
2649F.Agamenone - R.Quiroz 13-166-44-61-2
2650J.Hernandez-Fernandez - M.Linzer 18-86-76-12-1

CHALLENGER LIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045G.Oliveira/G.Panfil - M.Cuevas/N.Kicker - 6-43-62-1
1054F.Agamenone/T.Lipovsek Puches - R.Arneodo/M.Cecchinato 21-185-76-32-1
1184D.Beretta/J.P.Varillas - F.Coria/J.Domingues 22-226-36-71-2
1189C.Taberner/M.Viella Martinez - M.Gonzalez/F.Neis 10-134-66-70-2

CHALLENGER SUZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2654A.Menendez-Maceiras - Z.Li 12-56-36-22-0
2684D.Lee - H.Hurkacz 16-176-44-61-2
2685K.Uchida - C.Wang 12-76-46-32-0
2686L.Frigerio - X.Gao 8-124-64-60-2
2688M.Kecmanovic - C.Hemery 12-36-26-12-0
2689N.Balaji - B.Kavcic 6-122-64-60-2
2704R.Safiullin - H.Moriya 7-123-64-60-2
2760S.Doumbia - Y.Shyla 16-106-24-62-1
2762V.Vardhan - R.Albot 2-121-61-60-2
5356M.Eriksson - R.Te 14-92-66-12-1

CHALLENGER SUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2740X.Gao/F.Sun - M.Kecmanovic/D.Petrovic 20-186-44-62-1
2759Y.Bai/Z.Li - R.Ghedin/Y.Shyla v-vv-vv-vv-v
2761Gong M-X/Z.Zhang - R.Te/C.Wang 12-26-26-02-0

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3033A.Bolt - S.Mukund 18-165-77-52-1
3035A.Whittington - M.Dellavedova 12-36-06-32-0
3048B.Ellis - B.Klein 7-135-72-60-2
3049B.Mousley - A.Ghem 15-142-67-62-1
3050D.Kelly - S.Fanselow 9-133-66-70-2
3051J.Thompson - M.Przysiezny v-v6-1v-vv-v
3054L.Saville - E.King 4-121-63-60-2
3080M.Krueger - A.Harris 3-121-62-60-2
3088N.Rubin - B.Mitchell 13-97-66-32-0
3089W.Trongcharoenchaikul - J.Grills 12-66-26-42-0

CHALLENGER TRARALGON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2166B.Klein/D.Propoggia - H.Bourchier/D.Kelly 10-136-74-60-2

WTA MASTERS SINGAPURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6765(-2.5)E.Svitolina - C.Wozniacki(21,5) 2-122-60-60-2
6766(-2.5)S.Halep - C.Garcia(21,5) 12-66-46-22-0

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7298(-1.5)Onnereds Hk - Torslanda Hk(56,5) 28-28

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8514Trefl Gdansk - Banimex Bedzin 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4412Trefl Proxima Krakow - Chemik Police 0-10-20-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2720Dinamo Bucharest - C.S. Arcada Galati 0-10-20-3

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
8982(-1.5)Hiroshima Toyo Carp - Yokohama Dena Baystars(6,5) 3-4

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5639(-5.5) Philadelphia Eagles - Washington Redskins 34-24

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 157819212324283234384446475362636567
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 317192236
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 517182025
arrow DA Multi-Daily A 6/99 305562666992
arrow DB Multi-Daily B 6/99 203037506779
arrow DC Multi-Daily C 6/99 111225334595
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 79142123243032353843455355565760646869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 219202931333437394041424752545861636466
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 814182334
arrow FK Finska Keno D 20/70 15111720232426324346505153566162636670
arrow FQ Finska Keno V 20/70 56789121726283135384245485256606970
arrow FR Francuska 5/49 1221254447
arrow FT Finska Keno T 20/70 310142123273334384246485052535556636970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 810111215182627323435424345545662646769
arrow IL Illinois 6/52 92633394748
arrow LD Latvija Keno D 20/62 235615252732333741424647505152545960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 237811121314202225293032373940415256
arrow LM Latvija Keno M 20/62 78141517202223243537444647495253545862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 78133036
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 101125343848
arrow NP New York Pick 10 20/80 4591517182124273444486061656669707578
arrow OH Ohio Classic 6/49 3810212231
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 51721273135
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2461522273538404350515759616769727379
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 111162021222426334142454748596167687879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 17182327
arrow SB Španjolska Bono 6/49 182140424648
arrow SI Singapur 6/49 2923353848
arrow TK Tennessee Cash 5/35 610122229
arrow WA Washington 6/49 122227313243
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 68132128
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 614152730373942464849525354626467757680