Srijeda 25.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7863Cska Moscow - Panathinaikos(B) domaći-0-01-0
7871Anderlecht - Zulte Waregem domaći-0-02-0
7886Bologna - Lazio supergol gosti-0-21-2
7895Genoa - Napoli supergol --1-22-3
7898Aberdeen - Celtic gosti-0-20-3
7899Elche - Atletico Madrid gosti-0-11-1

ARMENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7834Ararat - Shirak Gyumri Fc gosti650-00-2
7841Banants - Pyunik Yerevan domaći73-14-2

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6401Sturm Graz - Altach domaći73-14-1
6402Sv Wimpassing - Wolfsberger Ac domaći720-01-0
6403Tus Bad Gleichenberg - Salzburg gosti450-10-3
6404Austrija Klagenfurt - Wacker Innsbruck domaći51-24-2
6405Austria Vienna - Rapid Vienna gosti420-11-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1173Neusiedl - First Vienna gosti121-12-2
1176Wiener Sportklub - Parndorf gosti450-12-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5843Wacker Innsbruck Ii - Schwaz gosti201-11-1
5844Kufstein - Kitzbuhel domaći610-01-1
5845Seekirchen - Fc Anif gosti20-10-4
5846St Johann - Wals-Grunau gosti450-10-4
5847Grodig - Pinzgau Saalfelden domaći490-04-0
5849Worgl - Dornbirn gosti310-10-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4662Anderlecht - Zulte Waregem domaći740-02-0
4663Genk - Club Brugge domaći431-02-0
4664Waasland - Kortrijk gosti530-02-1

BOSNA I HERCEGOVINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8702Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla domaći201-01-2
8703Fk Olimpik Sarajevo - Gosk Gabela domaći292-04-0
8704Nk Svatovac Poljice - Fk Sloga Simin Han gosti420-10-2
8705Rudar Prijedor - Nk Celik Zenica gosti700-02-1
8706Siroki Brijeg - Nk Vitez domaći490-03-0
8707Zeljeznicar - Doboj Kakanj domaći510-02-1
8708Borac Banja Luka - Fk Krupa gosti270-10-2

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8044Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv domaći351-01-1
8045Pfc Montana - Levski Sofia gosti550-00-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4738Domalice - Mlada Boleslav gosti121-22-4
4739Vlasim - Zlin gosti330-11-1
4740Sparta Prague - Banik Ostrava gosti360-11-1
4741Vysocina Jihlava - Slavia Prague domaći211-01-3

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8062Unex Unicov - Valasske Meziric domaći361-01-2

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5919Huachipato - Santiago Wanderers --0-00-0
5920Antofagasta - Universidad De Chile domaći880-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1288Anorthosis Famagusta - Paphos Fc --0-00-0
1289Apoel Nicosia - Apollon Limassol - - v-vv-v
1290Aris Limassol - Ethnikos Achnas gosti100-12-1
1300Ermis Aradippou - Alki Oroklini gosti192-13-2

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Barcelona Sc - Gremio gosti80-20-3

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3700Esbjerg Fb - Viborg --0-00-0
3711Nykobing Fc - Vejle domaći570-01-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1512Jammerbugt Fc - Sonderjyske - - v-vv-v
1534Odense - Midtjylland gosti360-10-3
1535Fredericia - Hb Koge domaći480-02-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1806Yeovil - Chelsea U23 domaći221-11-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4082Chelsea - Everton supergol domaći261-02-1
4083Tottenham - West Ham supergol domaći62-02-3

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8152Brazil U17 - Engleska U17 gosti111-21-3
8153Mali U17 - Spanjolska U17 gosti190-21-3

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8587Davao Aguilas - Kaya Fc gosti450-10-2
8588Stallion Fc - Ceres-Negros Fc domaći451-02-0

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1277Lille - Valenciennes domaći141-12-2
1286Angers Sco - Nancy domaći122-03-2
1291Dijon - Rennes domaći151-11-2
1292Metz - Red Star Fc 93 domaći650-01-0
1293Strasbourg - St Etienne domaći361-01-1
1298Toulouse - Clermont Foot domaći213-24-2
1302Tours - Nantes domaći43-13-1
1303Troyes - Amiens gosti400-11-2

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6482Ergotelis - Xanthi gosti200-22-4
6483Aris - Panionios gosti390-11-2
6484Larissa - Panachaiki 2005 domaći91-03-0
6485Panetolikos - Panserraikos domaći81-02-0
6486Apollon Kalamarias - Paok gosti900-00-1
6521Acharnaikos - Olympiakos Piraeus gosti90-10-3

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8736Cd Vida - Cd Platense domaći62-03-0
8737Juticalpa Fc - Cd Marathon domaći422-03-0
8738Lobos Upnfm - Olimpia Cd vvv-vv-v
8739Real Cd Espana - Cd Real Sociedad gosti10-12-3

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5922Nk Zagreb - Lokomotiva Zagreb gosti280-10-1
5923Nk Zadar - Nk Osijek gosti170-10-4
5924Inter Zapresic - Nk Sesvete domaći500-01-1
5925Sibenik - Hajduk Split gosti320-10-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1313Barito Putera - Putra Samarinda domaći171-01-1
1323Ps Tni - Sriwijaya domaći411-02-1
8144Arema Cronus - Gresik United domaći252-02-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3091Atalanta - Verona supergol domaći500-03-0
3092Bologna - Lazio supergol gosti40-21-2
3102Cagliari - Benevento supergol domaći91-02-1
3105Chievo - Milan supergol gosti360-21-4
3108Fiorentina - Torino supergol domaći291-03-0
3110Genoa - Napoli supergol domaći41-22-3
3121Juventus - Spal 2013 supergol domaći142-14-1
3123Roma - Crotone supergol domaći101-01-0
3153Sassuolo - Udinese supergol gosti320-10-1

ITALIJA COPPA PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8172Palermo Youth - Benevento Youth domaći212-03-3
8173Genoa Youth - Ternana Youth domaći21-12-1
8174Perugia Youth - Cittadella Youth domaći92-13-1
8176Bari Youth - Crotone Youth --0-00-0
8177Milan U19 - Empoli Youth domaći111-12-1
8179Novara Youth - Cremonese Youth gosti232-15-3
8180Torino Youth - Spezia Youth domaći460-04-0
8181Udinese Youth - Bologna Youth domaći371-01-1

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7669Vibonese - Paceco domaći-3-05-0

JAPAN CARSKI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6189Cerezo Osaka - Omiya Ardija domaći231-02-0
6190Vissel Kobe - Kashima Antlers gosti630-01-1
6191Yokohama Marinos - Jubilo Iwata domaći810-01-0
6192Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol gosti610-00-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1857Nacional Par - Independiente gosti281-11-4
1858Fluminense - Flamengo gosti270-10-1

JUŽNA KOREJA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8333Busan I Park - Suwon Bluewings gosti660-01-1

KAZAKSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8182Fc Astana - Okzhetpes Kokshetau domaći112-04-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1198Beijing Guoan - Chongqing Lifan domaći620-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5921Independiente Santa Fe - Deportes Tolima domaći301-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6427Universidad De Costa Rica - Deportivo Saprissa domaći131-01-1
6434Ad Municipal Grecia - Herediano gosti150-10-1
6435Cartagines - Carmelita gosti150-22-6
6436Limon - Perez Zeledon domaći62-02-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8183Utenis Utena - Suduva gosti51-11-2
8184Trakai - Lietava Jonava gosti750-02-1

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8186Akademija Pandev - Skendija Tetovo domaći241-03-2
8187Kf Shkupi Skopje - Pobeda domaći840-01-0
8188Pelister Bitola - Sileks Kratovo domaći51-01-2
8192Rabotnicki Skopje - Vardar Skopje domaći171-03-1
8194Renova - Skopje domaći600-05-1

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8626Bacsa Fc Se - Vecses domaći341-11-1
8627Cegledi - Soroksar gosti410-10-4
8628Ivancsa Kse - Mtk Budapest gosti201-21-4
8629Putnok Vse - Dorogi Fc gosti160-21-3
8630Budaorsi - Honved gosti330-11-1
8631Dunaujvaros Pase - Vasas domaći361-02-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5184Santos Laguna - Necaxa domaći800-02-0
5185Pachuca - Zacatepec domaći173-05-0
5186Monterrey - Universidad Guadalajara domaći101-12-2
5187Chivas - Atlas domaći241-01-0

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5077Asv De Dijk - Ajax gosti160-31-4
5078Heracles - Hoek domaći362-03-1
5079Feyenoord - Swift domaći82-04-1
5120Vvv Venlo - Utrecht domaći22-03-1
5122Roda - Groningen domaći441-03-1
5123Willem - Heerenveen domaći480-02-1

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3485Hertha Berlin - Fc Koln gosti350-21-3
3486Kaiserslautern - Stuttgart domaći71-11-3
3487Osnabruck - Nurnberg domaći41-12-3
3488Wolfsburg - Hannover supergol domaći490-01-0
3489Freiburg - Dynamo Dresden gosti480-03-1
3490Jahn Regensburg - Heidenheim gosti301-22-5
3491Rb Leipzig - Bayern Munich supergol domaći680-01-1
3492Werder Bremen - Hoffenheim supergol domaći301-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8127Hannover Am - Lubeck domaći62-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8128Mainz Am - Freiburg Am gosti83-14-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8136Koln Am - Wuppertaler domaći71-26-3

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5137Union Comercio - Fbc Melgar gosti550-00-2
5139Utc De Cajamarca - Sporting Cristal domaći760-01-0
5154Universitario De Deportes - Sport Rosario domaći231-02-1

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3572Chrobry Glogow - Arka Gdynia gosti160-10-2
3576Drutex-Bytovia - Legia Warsaw gosti21-21-3

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8319Nacional Madeira - Sporting Lisbon B gosti20-11-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4320Afumati - Uta Arad domaći161-25-2
4327Fc Clinceni - Chindia Targoviste gosti800-00-1
4328Fc Hermanstadt - Cs Voluntari --0-00-0
4329Metaloglobus Bucuresti - Gaz Metan Medias domaći31-11-2
4330Scolar Resita - Viitorul Constanta gosti50-32-4
4331Unirea Slobozia - Fcm Targu Mures domaći94-04-0
4332Politehnica Timisoara - Poli Timisoara gosti520-00-1
4333Concordia Chiajna - Astra Giurgiu gosti400-10-3
4334Cs Sanatate Cluj - Fcsb gosti170-41-6

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5529Ska-Khabarovsk - Dinamo St Petersburg domaći610-02-0
5530Luch Vladivostock - Yenisey domaći191-02-1
5531Tambov - Avangard Kursk gosti590-00-2
5533Shinnik Yaroslavl - Olimpiets domaći202-04-0
5534Rostov - Amkar Perm gosti161-11-1
5535Fk Tosno - Tom Tomsk --0-00-0
5536Rubin Kazan - Kryliya Sovetov gosti330-11-2
5544Spartak Moscow - Spartak Nalchik gosti191-15-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6247Chicago Fire - New York Red Bull gosti70-20-4
6248Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes domaći331-05-0

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8434Puerto Rico Fc - Fc Edmonton domaći62-02-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6211Al Faiha - Ettifaq gosti640-01-2
6212Al Ittihad Ksa - Al Qadisiyah --0-00-0

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8332Nk Kranj - Ask Bravo --0-00-0

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4716Krka - Aluminij gosti50-20-3
4717Nd Gorica - Triglav domaći780-01-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8324Zemun - Partizan Belgrade gosti251-11-3
8326Crvena Zvezda - Spartak Subotica domaći221-01-0

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8327Fk Cajetina - Cukaricki Belgrade gosti430-10-1
8328Indija - Javor Ivanjica gosti220-20-3
8329Napredak - Radnicki Pirot domaći212-07-2
8330Mladost Lucani - Proleter Novi Sad domaći93-05-1
8331Vojvodina Novi Sad - Fk Buducnost Dobanovci domaći233-06-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3549Aberdeen - Celtic gosti130-20-3
3550Dundee - Motherwell gosti50-10-1
3556Rangers - Kilmarnock domaći441-01-1

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3433Sd Formentera - Athletic Bilbao domaći600-01-1
3434Ponferradina - Villarreal domaći371-01-0
3437Real Valladolid - Leganes gosti460-01-2
3438Eibar - Celta Vigo gosti41-21-2
3444Elche - Atletico Madrid gosti170-11-1

ŠVICARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6406Stade Nyonnais - Thun gosti71-21-3
6407Munsingen - Young Boys gosti720-00-3
6408Rapperswil - Basel domaći321-11-2
6409Lausanne - Grasshoppers gosti660-00-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4627Batman Petrolspor - Denizlispor domaći41-11-1
4633Eyupspor - Gumushane gosti190-11-1
4640Istanbulspor - Afjet Afyonspor domaći51-13-3
4642Ofspor - Malatya Belediyspor domaći730-01-3
4643Orhangazi Belediyespor - Sanliurfaspor --0-00-0
4649Corum Belediyespor - Trabzonspor gosti80-20-6
8401Elazigspor - Sivas Belediye Spor gosti720-00-1
8402Bucaspor - Diyarbakir Bld gosti450-12-1
8416Erzurum Buyuksehir - Tire 1922 Spor domaći51-02-0
8417Gaziantep Bb - Ankara Demirspor domaći201-01-2
8418Osmanlispor Fk - Karagumruk domaći362-05-0
8419Genclerbirligi - Tuzlaspor domaći700-03-0
8421Sivasspor - Kizilcabolukspor domaći301-03-1

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8165Kazakstan U17 - Bjelorusija U17 gosti101-11-3
8166Slovenija U17 - Francuska U17 gosti610-01-2
8167Hrvatska U17 - Spanjolska U17 gosti351-11-1
8168Skotska U17 - Estonija U17 domaći161-03-0
8169Danska U17 - Andorra U17 domaći710-01-0
8170Lihtenstajn U17 - Albanija U17 gosti100-40-5

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8422Fc Ingulets - Naftovyk Ukrnafta domaći451-02-0

UKRAJINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8764Arsenal Kiev - Veres Rivne gosti190-10-1
8765Tavriya Simferopol - Illichivec Mariupol gosti360-10-5
8766Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk --0-00-0
8767Prykarpattya - Desna Chernigov gosti160-20-2
8776Fk Lviv - Stal Dneprodzerzhinsk gosti110-11-1
8777Sc Dnipro-1 - Chernomorets Odessa --0-00-0
8778Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk domaći121-02-2
8783Olexandria - Dinamo Kiev gosti360-11-1

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8425Lokomotiv Tashkent - Fk Kokand 1912 domaći92-03-0

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8423Urena Sc - Zamora gosti560-01-1
8424Mineros De Guayana - Estudiantes De Caracas domaći560-02-0

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8614(-3.5)Boca Juniors - Obras Sanitarias(154,5) 80-72
8615(-3.5)Penarol Mar Del Plata - Quilmes Mar Del Plata(173,5) 85-88
8616(-8.5)Quimsa Santiogo Del Estero - Atenas Cordoba(165,5) 67-75
8617(-3.5)Comunicaciones - Regatas Corrientes(159,5) 80-80 / 90-94

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8496(-17.5)Prienai - Minsk 2006(158,5) 91-56

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6280(-15.5)Bk Pardubice - Nh Ostrava(157,5) 95-78

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5700(-6.5)Bc Lietkabelis - Reggio Emilia(156,5) 75-82
5701(+7.5)Hapoel Jerusalem - Bayern Munich(157,5) 83-91
5702(-2.5)Buducnost Podgorica - Galatasaray Sk(150,5) 87-78
5706(-3.5)Paris Levallois - Torino(156,5) 73-79
5707(+1.5)Darussafaka - Uniks Kazan(152,5) 78-69
5708(+5.5)Ratiopharm Ulm - Herbalife Gran Canaria(167,5) 97-87
5709(-5.5)Cedevita Zagreb - Morabanc Andorra(163,5) 91-73
5710(-3.5)Trento - Tofas Bursa(158,5) 88-91
5716(-4.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Zenit Saint Petersburg(162,5) 88-85

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4404(-8.5)Cska Moscow - Panathinaikos(160,5) 81-63
4409(-9.5)Fenerbahce Ulker - Anadolu Efes Istanbul(157,5) 81-70
4410(-1.5)Baskonia - Valencia Basket(157,5) 63-80
4411(-7.5)Unicaja Malaga - Brose Baskets Bamberg(156,5) 76-80

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6951(-5.5)Nadezhda Orenburg - Schio(130,5) 46-76
6952(-14.5)Fenerbahce Sk - Basket Lattes Montpellier(138,5) 79-63
6953(+8.5)Uniqa Euroleasing Sopron - Dynamo Kursk(148,5) 74-88
6954(-10.5)Usk Praha - Ccc Polkowice(145,5) 72-66
6955(+3.5)Yakin Dogu Universitesi - Ummc Jekaterinburg(137,5) 70-79
6956(-2.5)Bourges Basket - Galatasaray(138,5) 72-74
6957(-5.5)Esb Villeneuve - Mithra Castors Braine(144,5) 88-85
6958(-13.5)Avenida - Wisla Krakow(123,5) 62-57

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8500(+16.5)Bosna Sarajevo - Groningen(155,5) 43-72
8501(+11.5)Dinamo Tbilisi - U Bt Cluj Napoca(150,5) 73-87
8515(-9.5)Kataja Joensuu - Fc Porto(160,5) 88-84
8517(-1.5)Falco Kc-Szombathely - Szolnoki(165,5) 84-74
8518(-8.5)Demir Insaat Buyuk. - Dexia Mons Hainaut(156,5) 79-84
8519(-7.5)Istanbul Bsb - Lukoil Akademik Sofia(159,5) 81-69
8520(-6.5)Keravnos - Balkan Botevgrad(149,5) 88-69
8521(-8.5)Bnei Hasharon - Minsk 2006(151,5) 63-69
8522(-4.5)Bakken Bears - Benfica(161,5) 95-76
8523(+5.5)Karpos Sokoli - Nizhnyi Novogrod(166,5) 67-101
8524(-2.5)Kb Sigal Prishtina - Khimik Opz Yuzny(148,5) 76-65

FILIPINI PBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6281(+2.5)Meralco Bolts - Barangay Ginebra(179,5) 98-91

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8437(+9.5)Espoo United - Salon Vilpas Vikings(167,5) 89-97
8438(-12.5)Helsinki Seagulls If - Korihait Uusikaupunki(164,5) 94-81

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8532(-6.5)Chiba Jets - Levanga Hokkaido(155,5) 89-68
8561(+0.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Tochigi Brex(143,5) 85-65
8562(-1.5)Kyoto Hannarizu - Ryukyu Golden Kings Okinawa(144,5) 62-84
8564(-3.5)Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Toyama Grouses(162,5) 88-73
8565(-8.5)Niigata Albirex Bb - Yokohama B-Corsairs(155,5) 70-63
8566(-0.5)Nishinomiya Storks - Shimane Susanoo Magic(147,5) 85-69
8567(+4.5)Shiga Lake Stars - Osaka Evessa(146,5) 83-67
8585(+5.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Aisin Seahorses Mikawa(154,5) 87-92
8586(-6.5)Toyota Alvark Tokyo - Brave Thunders Kanagawa(150,5) 99-91

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6923(+4.5)Busan Kt Sonicboom - Wonju Dongbu Priory(159,5) 77-79
6924(-2.5)Seoul Thunders - Incheon Elephants(167,5) 88-74

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5824(+1.5)Juventus Utena - Hapoel Unet Holon(158,5) 71-69
5825(+0.5)Aris - Nanterre(149,5) 70-62
5828(+2.5)Olimpija Ljubljana - Bbc Bayreuth(159,5) 77-90
5829(+3.5)Royal Hali Gaziantep - Iberostar Tenerife(151,5) 74-87
5830(-5.5)Ewe Baskets Oldenburg - Pinar Karsiyaka(169,5) 96-82
5831(-9.5)Avellino - Telindus Oostende(148,5) 66-57
5832(-6.5)Strasbourg - Estudiantes(157,5) 77-74
5833(-5.5)Ucam Murcia - Sassari(158,5) 78-83

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8619(+2.5)Charlotte Hornets - Denver Nuggets(211,5) 110-93
8621(+3.5)Philadelphia 76ers - Houston Rockets(220,5) 104-105
8622(+7.5)Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers(225,5) 112-107
8623(+4.5)Miami Heat - San Antonio Spurs(196,5) 100-117
8624(+3.5)Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies(197,5) 103-94
8625(+5.5)Los Angeles Lakers - Washington Wizards(228,5) 92-92 / 102-99
8652(-2.5)Detroit Pistons - Minnesota Timberwolves(209,5) 122-101
8653(-13.5)Oklahoma City Thunder - Indiana Pacers(215,5) 114-96
8654(+6.5)Phoenix Suns - Utah Jazz(204,5) 97-88
8700(-11.5)Golden State Warriors - Toronto Raptors(229,5) 117-112

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6282(-11.5)Slupsk - Legia Warszawa(166,5) 83-75

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8591(-4.5)Inter Bratislava - Slavia Tu Kosice 82-78

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7302(-1.5)Chicago Wolves - Manitoba Moose(5,5) 0-11-3
7345(-1.5)Grand Rapids Griffins - Tucson Roadrunners(5,5) 0-01-3
7348(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds(5,5) 2-02-2
7349(-1.5)St Johns Icecaps - Rochester Americans(5,5) 2-22-5
7350(-1.5)Iowa Wild - Rockford Icehogs(5,5) 1-01-1
7351(-1.5)San Diego Gulls - Stockton Heat(5,5) 0-03-3

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8063(+1.5)Olimpija Ljubljana - Jesenice 0-12-3
8064(-1.5)Hc Neumarkt Riwega - Ec Kac Ii 0-13-3
8065(+1.5)Fassa - Ehc Bregenzerwald 1-22-5
8066(-1.5)Ritten Sport - Cortina 0-01-1
8067(-1.5)Val Pusteria - Vipiteno 1-11-1
8068(-1.5)Asiago - Hc Groden 1-13-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7515(-1.5)Ceske Budejovice - Benatky Nad Jizerou(5,5) 0-25-2
7516(-1.5)Karlovy Vary - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 1-12-3
7517(-1.5)Hc Havirov Panthers - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 1-12-5
7521(-1.5)Hc Zubr Prerov - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 1-02-1
7522(-1.5)Kladno - Horacky Fk Trebic(5,5) 0-12-1
7528(-1.5)Slavia Prague - Kadan(5,5) 3-17-1
7567(-1.5)Stadion Litomerice - Hc Frydek Mistek(5,5) 2-16-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8084(-1.5)Coventry Blaze - Edinburgh Capitals(5,5) 3-07-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1023(-1.5)Hifk - Kalpa(5,5) 1-15-1
1180(-1.5)Hifk Hockey - Kalpa Hockey(5,5) 1-15-1

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8069(+1.5)Espoo United - Tuto(5,5) 1-13-3
8070(+1.5)Heki - Sapko(5,5) 2-23-6
8078(-1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Kettera(5,5) 1-02-2
8079(-1.5)K-Vantaa - Leki(5,5) 1-23-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8650(-1.5)Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres(5,5) 1-05-1
8651(-1.5)St Louis Blues - Calgary Flames(5,5) 1-15-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1262(-1.5)Adler Mannheim - Deg Metro Stars(5,5) 3-05-4
1263(-1.5)Ehc Munchen - Krefeld Pinguine(5,5) 0-02-2
1264(-1.5)Erc Ingolstadt - Bremerhaven Pinguins(5,5) 0-10-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8432(-1.5)Gks Tychy - Cracovia(5,5) 2-03-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7571(-1.5)Jokerit - Barys Astana(5,5) 0-02-2
7600(-1.5)Torpedo Nn - Yugra(5,5) 0-01-1
7601(-1.5)Cska Moscow - Dinamo Minsk(5,5) 1-04-1
7602(-1.5)Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk(5,5) 1-04-0
7603(+1.5)Vityaz Podolsk - Ska St Petersburg(5,5) 1-12-4
7604(+1.5)Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl(5,5) 1-12-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1011(+1.5)Hk Sarov - Saryarka(5,5) 3-04-2
1012(+1.5)Dizel Penza - Kazzinc Torpedo(5,5) 1-02-1
1172(+1.5)Hk Sarov - Saryarka(5,5) 3-04-2
1174(+1.5)Dizel Penza - Torpedo Ust Kamenogorsk(5,5) 1-02-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8059(+1.5)Avto U20 - Stalnye Lisy U20(5,5) 2-04-4
8060(-1.5)Irbis Kazan U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 1-01-3
8061(+1.5)Ladja Togliatti U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 2-15-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4132(-1.5)Skelleftea - Mora(5,5) 3-210-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1133(+1.5)Bjorkloven - Timra(5,5) 0-00-3
1134(-1.5)Bofors - Vastervik(5,5) 0-11-4
1149(-1.5)Hc Vita Hasten - Almtuna Is(5,5) 4-07-0
1168(-1.5)Ik Pantern - Sodertalje(5,5) 1-04-4
1170(-1.5)Modo - Tingsryd(5,5) 0-11-2
1171(+1.5)Troja Ljungby - Aik(5,5) 0-21-6
3045(-1.5)Bjorkloven - Timra(5,5) 0-00-3
3046(-1.5)Bofors - Vastervik(5,5) 0-11-4
3047(-1.5)Hc Vita Hasten - Almtuna Is(5,5) 4-07-0
3055(-1.5)Ik Pantern - Sodertalje(5,5) 1-04-4
3056(-1.5)Modo - Tingsryd(5,5) 0-11-2
3057(+1.5)Troja Ljungby - Aik(5,5) 0-21-6

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1089(-1.5)Chaux-De-Fonds - Hockey Academy Zug(5,5) 0-21-3
2832(-1.5)Chaux-De-Fonds - Hockey Academy Zug(5,5) 0-21-3

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1393(-1.5)B.Coric - H.Laaksonen(22,5) 18-116-76-12-1
1439(+4.5)J.Sousa - J.Del Potro(20,5) 8-161-66-41-2
1445(+3.5)R.Bemelmans - A.Mannarino(22,5) 13-176-76-41-2
4803(+1.5)D.Young - J.Benneteau(22,5) 6-124-62-60-2
4813(-1.5)M.Fucsovics - J.Donaldson(22,5) 12-16-06-12-0
8200(-3.5)R.Bautista-Agut - R.Harrison(21,5) 13-96-37-62-0
8201(+2.5)R.Haase - J.Sock(22,5) 16-144-66-21-2
8202(-2.5)D.Goffin - H.Chung(22,5) 12-56-46-12-0

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2458F.Martin/E.Roger-Vasselin - M.Chiudinelli/L.Margaroli 13-96-37-62-0
2562N.Mektic/F.Skugor - A.U.H.Qureshi/M.Zverev 12-86-46-42-0

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042(-3.5)D.Dzumhur - R.Berankis(22,5) 12-66-46-22-0
1597(-1.5)D.Schwartzman - F.Fognini(22,5) 14-96-12-62-1
1712(+3.5)K.Khachanov - J.Tsonga(22,5) 14-187-64-61-2
6399(-4.5)A.Zverev - G.Simon(21,5) 13-107-66-42-0
6400(+2.5)P.Herbert - P.Kohlschreiber(22,5) 9-136-73-60-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2572F.Lopez/M.Lopez - M.Demoliner/S.Querrey 19-216-46-71-2
2580L.Kubot/M.Melo - J.Isner/D.Nestor 13-107-66-42-0
2583O.Marach/M.Pavic - Rojer J-J/H.Tecau 23-215-77-52-1
2603R.Bopanna/P.Cuevas - P.Kohlschreiber/M.Mirnyl 12-36-26-12-0
2620S.Gonzalez/J.Peralta - M.Middelkoop/A.Ramos-Vinolas 13-96-37-62-0

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1804A.Kuznetsov - S.Tsitsipas 4-121-63-60-2
1808A.Vatutin - A.Giannessi 9-166-42-61-2
1830D.Medvedev - M.Donati 16-104-66-12-1
1855Y.Hanfmann - M.Bourgue 14-156-34-61-2
6393A.Arnaboldi - J.Chardy 5-123-62-60-2
8248C.Moutet - T.Lamasine 18-146-46-72-1
8249G.Sakharov - L.Djere 16-104-66-22-1
8250L.Vanni - M.Copil 7-136-71-60-2

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6391S.Arends/A.Sancic - A.Bury/A.Siljestrom 12-76-36-42-0
6392S.Clayton/D.Sharan - R.Jebavy/A.Shamasdin 13-106-47-62-0
8723T.Lamasine/H.Nys - L.Paes/P.Raja 19-152-67-62-1
8724S.Gille/J.Vliegen - A.Begemann/J.Eysseric 14-117-67-52-0

CHALLENGER HO CHI MINHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8259A.Escoffier - J.Millman 5-121-64-60-2
8260S.Robert - P.Polansky 16-195-77-61-2
8261M.Matosevic - M.Youzhny 2-121-61-60-2
8262M.Safwat - G.Soeda 15-197-62-61-2

CHALLENGER HO CHI MINH PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5298B.Mclachlan/G.Soeda - D.Popko/M.Safwat v-v7-5v-vv-v
5336N.H.Ly/S.Nagal - T.Chen/M.Purcell 15-182-66-21-2
6394J.Cerretani/M.Polmans - T.Khabibulin/J.Statham 12-66-26-42-0
8725V.Mladenov/V.Ursu - R.Gonzales/H.Reese 4-123-61-60-2
8984S.Myneni/N.V.S.Prashanth - A.Bega/S.Robert - 7-61-62-1

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8727J.Hernandez-Fernandez - G.Melzer 4-124-60-60-2
8728N.Alvarez - M.Cecchinato 5-123-62-60-2
8729R.Carballes Baena - D.Kuzmanov 9-136-73-60-2
8730J.Munar Clar - F.Bagnis 12-181-67-61-2

CHALLENGER LIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6390G.Oliveira/G.Panfil - F.Coria/J.Domingues 13-87-66-22-0
8985I.Cervantes/F.De Paula - M.Gonzalez/F.Neis 7-124-63-60-2

CHALLENGER SUZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7379A.Menendez-Maceiras - M.Eriksson 13-96-47-52-0
7380H.Hurkacz - S.Doumbia 13-77-66-12-0
7381K.Uchida - R.Albot 8-133-65-70-2
7389X.Gao - B.Kavcic 2-120-62-60-2

CHALLENGER SUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7377Gong M-X/Z.Zhang - H.Hurkacz/R.Safiullin 13-96-47-52-0

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7413A.Harris - A.Bolt 4-122-62-60-2
7414S.Fanselow - B.Mousley 13-156-21-61-2

WTA MASTERS SINGAPURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5537(-1.5)S.Halep - C.Wozniacki(21,5) 2-120-62-60-2
5538(-1.5)E.Svitolina - C.Garcia(21,5) 15-197-63-61-2

WTA MASTERS SINGAPUR PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8243T.Babos/A.Hlavackova - A.Klepac/M.J.Martinez Sanchez 12-76-36-42-0

DANSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5311(+2.5)Silkeborg - Midtjylland(48,5) 22-24
5333(-1.5)Team Esbjerg - Nykobing F.(50,5) 27-22

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8155(+2.5)Bourg De Peage - Besancon(53,5) 28-27
8156(-2.5)Cjf Fleury Les Aubrais - Dijon Bourgogne(53,5) 27-23
8162(+4.5)Havre Hac - Brest Bretagne Handball(49,5) 23-29
8164(-4.5)Metz Moselle Lorraine - Issy Les Moulineaux(51,5) 33-21

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3398(+1.5)Vistal Laczpol Gdynia - Krim Mercator(51,5) 19-29

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8142(-2.5)Tertnes - Fredrikstad(51,5) 27-24
8143(+5.5)Molde Hk - Larvik(53,5) 26-33

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5347(+3.5)U Cluj - Oltchim Rm Valcea(50,5) 27-32

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
8148(-1.5)Turska - Belgija(58,5) 27-27
8149(-1.5)Luksemburg - Finska(54,5) 23-23
8150(-4.5)Nizozemska - Grcka(53,5) 29-20
8151(-6.5)Bosna I Hercegovina - Estonija(51,5) 31-24

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8140(+6.5)Skara Hf - Ik Savehof(48,5) 20-26

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8433Raiffeisen Arbesbach - Vbc Weiz 1-01-13-1

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8470Montpellier - Toulouse 1-02-03-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8497Rocheville Le Cannet - Pays Daix Venelles 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7922Modena - Vero Volley 1-02-03-0
7923Piacenza - Perugia 0-10-20-3
7924Ravenna - Trento 1-02-03-0
7925Sora - Latina 0-10-22-3
7926Vibo Valentia - Pallavollo Padova 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8560Conegliano - San Casciano 0-11-13-1

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7950Olbia - Club Italia 1-02-03-2

ITALIJA 2. LIGA PLAVA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8592Pag Taviano - Mondovi 0-11-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2691Woori Card Wibee - Deajeon Bluefangs 0-11-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2709Suwon Hyundai - Heungkuk Pink Spiders 1-02-03-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7955Lp Salo - Maritsa Plovdiv 0-11-13-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8531Schweriner - Potsdam 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6294Jastrzebski Wegiel - Bielsko-Biala 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4784Siodemka Legionovia Legionowo - Developres Rzeszow 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7917Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo Kazan 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8593Besiktas - Vakifbank Gunes Sigorta 0-10-20-3
8595Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Fenerbahce 0-10-21-3

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
8596Partizan Raiffeissen - A Hid Osc 7-11
8597Dinamo Moscow - Jug Dubrovnik 12-11
8598Barceloneta - Olympiakos Piraeus 7-7
8603Hannover - Brescia 8-6
8604Sabadell - Szolnoki Vizilabda Sc 5-16
8605Fcsb - Zf Eger 3-8
8606Jadran - Spandau 04 Berlin 11-5
8607Pro Recco - Acz Alphen 19-1

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
8618(-1.5)L A Dodgers - Houston Astros(7,5) 6-7

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 41011152740
arrow AU Austrija 6/45 81821323536
arrow BC British Colombia BC49 6/49 379233849
arrow BE Belgija 6/45 71421273143
arrow BL Belgija Keno 20/70 3491118262731323739404151565963646567
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 61519373953
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1618192429
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 35253132
arrow CL Colorado 6/42 125151728
arrow DA Multi-Daily A 6/99 21656638597
arrow DB Multi-Daily B 6/99 353648676971
arrow DC Multi-Daily C 6/99 314549646993
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 34567111315243340414446515455616263
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 238914202223252730353843505354555764
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 410162529
arrow FK Finska Keno D 20/70 12459121314202127384043465758606266
arrow FL Florida 6/53 81929384749
arrow FQ Finska Keno V 20/70 136920222326273844454652535658606167
arrow FR Francuska 5/49 39194143
arrow FT Finska Keno T 20/70 5691416212435374346535455606163676870
arrow GE Njemačka 6/49 11829323642
arrow GO Njemačka Keno 20/70 134812141516212426273233353641576170
arrow GR Grčka 6/49 51218202547
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 101425384041
arrow IR Irska 6/47 81011252832
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 51418323952
arrow KA Kanada 6/49 63137404142
arrow LD Latvija Keno D 20/62 27111924253334353640414448535456585961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1231014212224262728333437394049535556
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12347141518212733373840444748525357
arrow LU Louisiana 6/40 21525273235
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 4512212638
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 524323436
arrow MI Michigan Classic 6/47 22528424547
arrow MS Missouri 6/44 41124283944
arrow NP New York Pick 10 20/80 213151821283638434549555758616466717280
arrow NY New York 6/59 5919293840
arrow OH Ohio Classic 6/49 111619252745
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 122130424447
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3482125283133353842445155616266727577
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 26111729303233373842434951546368717278
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 48192130
arrow QU Quebec 6/49 243536374045
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41028364548
arrow SK Slovačka 5/35 49212735
arrow SL Slovenija 7/39 451925273339
arrow SW Švicarska 6/42 21517183035
arrow TE Texas 6/54 181924325152
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1315162425
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 1311374958
arrow UW SAD Powerball 5/69 1822295457
arrow VK Viking Lotto 6/48 21224343842
arrow WA Washington 6/49 4825333441
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 218222527
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 11321223435
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2781617192122303244525861626370717377