Subota 28.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7631Hannover - Borussia Dortmund supergol --2-14-2
7633Bayern Munich - Rb Leipzig supergol domaći-2-02-0
7634Bournemouth - Chelsea supergol gosti-0-00-1
7635Atletico Madrid - Villarreal supergol --0-01-1
7636Nk Osijek - Lokomotiva Zagreb domaći-0-03-0
7700Roma - Bologna supergol domaći-1-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3060Na Hussein Dey - Usm Bel Abbes gosti620-01-1
3061Usm Blida - Mc Alger gosti80-11-2
3062Usm Alger - Belouizdad domaći74-04-0
3063Js Saoura - Drb Tadjenant gosti82-14-2

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5742Huracan - Lanus domaći122-04-0
5743Union De Santa Fe - Godoy Cruz domaći520-02-0
5744San Martin San Juan - Estudiantes domaći171-01-0
5745Atletico Tucuman - Racing Club domaći43-13-1
5746Talleres - River Plate domaći441-04-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9003All Boys - Instituto Cordoba domaći900-01-0
9004Ca Brown De Adrogue - Guillermo Brown gosti50-11-2
9005Club Villa Dalmine - Los Andes domaći201-02-0
9006Deportivo Moron - San Martin Tucuman domaći490-01-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3043Banants - Pyunik Yerevan gosti680-01-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Adelaide - Melbourne City gosti110-20-2
1148Newcastle Jets - Western Sydney gosti160-11-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5834Rapid Vienna - Admira Wacker domaći261-01-0
5835Lask - Austria Vienna gosti150-22-2
5836Mattersburg - St Polten gosti310-11-1
5837Salzburg - Altach domaći291-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4381Atsv Stadl-Paura - Deutschlandsberger Sc domaći91-12-3
4382Union Gurten - Kalsdorf gosti72-14-2

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3096Inter Baku - Ganca gosti150-10-2
8996Zira Fk - Gabala domaći182-02-1

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3038Al Ahli Manama - Al-Najma Manama gosti470-00-1
3040Al Riffa - Al Hidd domaći81-03-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8715Eupen - Anderlecht gosti300-32-3
8716Lokeren - Oostende gosti60-20-3
8717Zulte Waregem - Mechelen domaći291-12-1
8718Kortrijk - Genk --0-00-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7952Westerlo - Lierse gosti100-10-1
7953Oud Heverlee - St Gilloise domaći650-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8939Fc Slutsk - Fc Krumkachi domaći460-02-0
8940Fc Gomel - Gorodeya --0-00-0
8941Isloch - Dinamo Minsk gosti310-31-5
8942Bate Borisov - Naftan Novopolotsk domaći371-01-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2982Universitario Sucre - Oriente Petrolero domaći690-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3275Fk Krupa - Nk Vitez domaći132-03-0
3277Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla domaći480-01-0
3279Zeljeznicar - Doboj Kakanj domaći152-02-0
3282Borac Banja Luka - Gosk Gabela domaći31-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8005Sao Paulo Sp - Santos domaći172-12-1
8006Flamengo - Vasco Da Gama --0-00-0
8008Atletico Pr - Chapecoense Sc --0-00-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6441Boa - America Mineiro gosti480-02-2
6442Abc - Londrina Pr domaći121-03-0
6443Internacional - Ceara gosti610-00-1
6446Santa Cruz Pe - Luverdense Mt --0-00-0
6447Goias - Guarani Sp domaći61-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8897Cska Sofia - Slavia Sofia domaći241-01-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5928Bohemians 1905 - Zlin gosti351-11-1
5929Brno - Dukla Prague --0-00-0
5930Sigma Olomouc - Fk Teplice domaći770-01-0
5934Slovan Liberec - Jablonec gosti12-14-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8051Pardubice - Slovan Varnsdorf gosti280-13-2
8052Trinec - Viktoria Zizkov domaći480-01-0
8053Fk Mas Taborsko - Budejovice --0-00-0
8054Sfc Opava - Fk Olympia Praha domaći72-05-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1067Deportes Temuco - Colo Colo domaći860-01-0
1068Palestino - Huachipato gosti90-10-1
1069Union Espanola - Municipal Iquique gosti62-14-2
1070Curico Unido - San Luis De Quillota domaći381-01-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3067Deportes Copiapo - Coquimbo Unido domaći700-02-0
3068Deportes Magallanes - San Marcos De Arica domaći321-12-1
3069Santiago Morning - Deportes Valdivia gosti140-20-2
3086Puerto Montt - Cobresal domaći710-01-0
3093Cdsc Iberia - Nublense domaći900-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2487Ethnikos Achnas - Apoel Nicosia domaći111-01-1
2655Omonia Nicosia - Anorthosis Famagusta domaći560-01-1
2656Alki Oroklini - Aek Larnaca gosti670-00-1

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4729Ae Zakakiou - Digenis Oroklinis domaći-3-03-0
4730Chalkanoras Idaliou - Othellos Athienou gosti-0-00-1
4732Karmiotissa - Asil Lysis --0-01-1
4741Paeek - Thoi Lakatamias --0-01-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2248Buducnost Podgorica - Grbalj Radanovici gosti320-14-1
2249Decic Tuzi - Rudar Pljevlja --0-00-0
2250Iskra Danilovgrad - Ofk Petrovac --0-00-0
2251Kom Podgorica - Mladost Podgorica domaći201-02-1
2252Sutjeska Niksic - Zeta Golubovci domaći690-01-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3547Fc Helsingor - Silkeborg domaći82-02-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2478Vejle Bk - Ballerup Skovlunde Fodbold gosti180-31-5

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8085Bronshoj - Hillerod --0-02-1
8089Hvidovre - Frem domaći-0-05-0
8090Naestved - Ab Copenhagen --0-01-1
8092Skovshoved - B93 Kopenhagen gosti-0-00-1

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8093Avarta - Kolding --0-01-1
8094Bk Marienlyst - Greve --0-00-0
8095Dalum - Hik Hellerup gosti-0-00-2
8096Middelfart - Naesby domaći-0-04-0

DANSKA 2. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8098Aarhus Fremad - Jammerbugt Fc gosti-0-00-2
8102Lyseng - Kjellerup --0-01-1
8103Vsk Arhus - Ringkobing --0-02-2

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2485Lystrup - Hedensted If --0-02-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8110Petrojet - Al Nasr domaći352-02-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7739Fuerza Amarilla S.C. - Deportivo Cuenca domaći740-02-0
7742Independiente Del Valle - El Nacional domaći301-12-2
7743Barcelona Sc - Ldu Quito domaći51-02-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3339Manchester Utd - Tottenham domaći810-01-0
3342Arsenal - Swansea supergol gosti220-12-1
3373Crystal Palace - West Ham gosti310-22-2
3387Liverpool - Huddersfield supergol domaći500-03-0
3390Watford - Stoke gosti160-10-1
3391West Brom - Manchester City supergol gosti101-22-3
3392Bournemouth - Chelsea supergol gosti510-00-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2385Sheffield Wednesday - Barnsley domaći341-01-1
2387Burton Albion - Ipswich domaći570-01-2
2388Cardiff - Millwall --0-00-0
2389Fulham - Bolton gosti280-11-1
2390Norwich - Derby gosti450-11-2
2391Preston - Brentford gosti251-12-3
2392Qpr - Wolves domaći411-12-1
2393Reading - Middlesbrough gosti140-10-2
2394Sunderland - Bristol City gosti281-11-2
2396Hull - Nottingham Forest gosti290-12-3

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3654Northampton - Blackpool domaći201-01-0
3687Bristol Rovers - Milton Keynes Dons domaći650-02-0
3688Bury - Doncaster gosti780-00-1
3689Charlton - Afc Wimbledon domaći780-01-0
3690Fleetwood - Oxford United domaći880-02-0
3692Oldham - Scunthorpe gosti51-22-3
3697Peterborough - Shrewsbury domaći141-01-0
3699Plymouth - Rochdale domaći11-11-1
3712Portsmouth - Bradford gosti800-00-1
3714Rotherham - Gillingham gosti20-11-3
3715Walsall - Southend gosti170-10-1
3716Wigan - Blackburn --0-00-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4226Accrington Stanley - Barnet domaći351-04-1
4227Chesterfield - Carlisle domaći401-02-2
4229Colchester - Crewe gosti221-13-1
4230Forest Green - Morecambe domaći301-02-0
4235Grimsby - Cambridge United --0-00-0
4237Lincoln City - Crawley Town --0-00-0
4238Luton - Coventry gosti170-10-3
4239Mansfield - Exeter domaći181-01-1
4240Notts County - Newport County domaći361-03-0
4245Port Vale - Swindon gosti510-00-3
4250Wycombe - Cheltenham gosti220-13-3
4263Yeovil - Stevenage domaći243-03-0

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8221Chelsea U23 - Arsenal U23 domaći141-12-2
8222West Ham U23 - Man City U23 gosti191-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6452Barrow - Aldershot domaći52-03-1
6453Boreham Wood - Bromley domaći252-22-2
6454Gateshead - Dover Athletic --0-00-0
6456Macclesfield - Eastleigh gosti450-11-2
6457Maidenhead United - Dagenham & Redbridge domaći391-01-1
6458Maidstone United - Chester domaći900-01-0
6459Solihull Moors - Fylde gosti440-20-4
6461Sutton United - Ebbsfleet United --0-00-0
6463Torquay - Hartlepool gosti540-00-2
6464Tranmere - Halifax domaći52-04-2
6465Woking - Guiseley domaći141-12-3
6466Wrexham - Leyton Orient domaći11-12-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4441Braintree Town - Havant & Waterlooville gosti480-01-3
4442Chippenham - Chelmsford City domaći272-03-2
4443Dartford - St Albans domaći61-12-1
4446East Thurrock - Hemel Hampstead Town gosti230-10-1
4447Hampton & Richmond - Bath City gosti171-13-1
4448Hungerford Town - Eastbourne Borough gosti790-00-1
4450Oxford City - Concord Rangers domaći600-01-1
4451Poole Town - Gloucester gosti540-00-3
4452Welling - Wealdstone gosti390-11-2
4453Weston Super Mare - Whitehawk domaći451-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4422Bradford Park Avenue - Salford domaći151-01-2
4423Alfreton Town - Harrogate Town gosti31-21-2
4424Blyth Spartans - Darlington gosti300-13-1
4425Boston Utd - Brackley Town gosti100-22-3
4427Fc United Of Manchester - Nuneaton domaći331-02-1
4428Gainsborough - Curzon Ashton domaći690-01-0
4432Leamington - North Ferriby domaći62-03-0
4433Spennymoor - Chorley domaći630-01-0
4434Stockport - Kidderminster domaći451-01-2
4439Telford - Southport domaći401-01-1
4440York - Tamworth gosti360-12-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2363Sillamae Kalev - Paide Linnameeskond domaći251-11-3
2364Viljandi Tulevik - Nomme Kalju gosti100-21-3
2365Flora Tallinn - Jalgpallikool Tammeka domaći81-02-0

FIFA U17 SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6250Brazil U17 - Mali U17 domaći560-02-0
6277Engleska U17 - Spanjolska U17 gosti101-25-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6530Hjk Helsinki - Rops gosti181-12-3
6531Jyvaskyla Jk - Vps domaći580-02-0
6532Kemi Kings - Kups gosti321-31-3
6535Lahti - Hifk domaći181-12-1
6536Mariehamn - Ilves gosti450-10-1
6541Seinajoen Jk - Inter Turku domaći73-05-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3244Bordeaux - Monaco supergol gosti570-00-2
3246Caen - Troyes domaći301-01-0
3265Dijon - Nantes domaći211-01-0
3273Guingamp - Amiens gosti221-11-1
3313Montpellier - Rennes gosti590-00-1
3314Strasbourg - Angers Sco domaći281-02-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8122Clermont Foot - Ajaccio domaći231-01-1
8123Lorient - Tours domaći580-02-0
8124Reims - Nancy domaći212-03-0
8125Valenciennes - Nimes Olympique gosti111-11-2

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5523Dunkerque - Rodez Af gosti31-11-3
5524Red Star Fc 93 - Concarneau domaći-2-03-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4514Larissa - Levadiakos domaći900-01-0
4516Pas Giannina - Aok Kerkyra gosti710-02-1
4517Panathinaikos - Olympiakos Piraeus domaći560-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1252Dinamo Zagreb - Rijeka gosti91-13-1
1253Nk Osijek - Lokomotiva Zagreb domaći670-03-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2344Gresik United - Ps Tni gosti60-20-3
2345Semen Padang - Perseru Serui domaći451-03-1
2346Pusamania Borneo - Jakarta domaći510-01-2
2347Jayapura - Arema Cronus gosti410-13-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3378Milan - Juventus supergol gosti230-10-2
3379Roma - Bologna supergol domaći331-01-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1004Bari - Ascoli supergol domaći540-03-0
1005Cesena - Novara supergol domaći451-02-2
1006Cremonese - Perugia supergol gosti221-13-3
1008Palermo - Virtus Entella supergol domaći221-02-0
1010Pescara - Brescia supergol gosti370-10-3
1011Salernitana - Empoli supergol gosti302-12-1
1012Spezia - Cittadella supergol --0-00-0
1013Venezia - Frosinone supergol domaći191-11-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6760Genoa Youth - Inter U19 gosti112-14-2
6761Bologna Youth - Napoli U19 domaći451-01-2
6763Fiorentina Youth - Torino Youth gosti210-10-3
6991Verona Youth - Udinese Youth gosti60-10-1
7726Cagliari Youth - Pescara Youth domaći451-02-0

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7685Triestina - Santarcangelo domaći241-11-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7763Paganese - Monopoli gosti730-00-1
7764Sicula Leonzio - Akragas domaći81-02-0
7811Siracusa - Virtus Francavilla domaći321-01-0
7821Bisceglie - Trapani gosti30-10-3
7822Catanzaro - Andria --0-00-0
7823Juve Stabia - Rende domaći411-01-0
7824Fondi - Casertana --0-00-0
7832Reggina - Catania domaći181-12-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1860Albirex Niigata - Sagan Tosu domaći560-01-0
1861Jubilo Iwata - Yokohama Marinos gosti301-12-1
1862Cerezo Osaka - Omiya Ardija domaći311-02-1
1864Consadole Sapporo - Kashima Antlers gosti480-01-2
1867Gamba Osaka - Vegalta Sendai domaći191-11-1
1882Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale domaći480-02-2
1883Kofu - Vissel Kobe domaći181-12-3
1884Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds gosti620-00-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7659Matsumoto Yamaga - Fc Gifu gosti500-02-1
7664Shonan Bellmare - Fagiano Okayama domaći441-01-1
7665Machida Zelvia - Kamatamare Sanuki domaći51-11-1
7666Renofa Yamaguchi - Kanazawa gosti900-00-1
7667Montedio Yamagata - Ehime Fc domaći570-02-2
7668Nagoya Grampus - Thespa Kusatsu domaći181-04-2

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8034That Ras - Al Hussein Irbid gosti730-00-1
8037Al Aqaba - Al Yarmouk gosti101-11-1
8038Al Ahli Jordan - Al Wihdat gosti760-01-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5135Incheon United - Gwangju Fc - - 0-00-0
8335Jeonbuk Motors - Jeju United domaći480-03-0
8336Suwon Bluewings - Gangwon domaći161-12-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8810Katar - Al-Sailiya Sc gosti140-31-5
8821Al Duhail Sc - Al Gharrafa domaći251-01-1

KAZAKSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8025Aktobe - Ordabasy Shymkent domaći550-02-0
8026Akzhaiyk Uralsk - Kaisar Kyzylorda --0-00-0
8027Atyrau - Taraz gosti690-03-2
8028Fc Astana - Kairat Almaty gosti710-00-2
8029Okzhetpes Kokshetau - Irtysh Pavlodar gosti81-21-2
8030Shakhter Karagandy - Tobol Kostanay gosti130-11-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2786Changchun Yatai - Chongqing Lifan domaći82-13-1
2832Guangzhou R&F Fc - Tianjin Taida domaći470-03-2
2853Guizhou Zhicheng - Shandong Luneng domaći241-03-0
2891Hebei China Fortune - Guangzhou Evergrande domaći261-03-0
2940Henan Jianye - Shanghai Sipg domaći311-02-4
2941Jiangsu Sainty - Beijing Guoan domaći840-01-0
2942Shanghai Shenhua - Yanbian domaći63-05-1
2943Tianjin Quanjian - Liaoning Whowin domaći123-04-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8530Once Caldas - Envigado gosti21-11-1
8563Deportivo Cali - America De Cali --0-00-0
8589Rionegro Aguilas - Deportes Tolima gosti271-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2370Carmelita - Municipal Liberia domaći81-11-4
2575Universidad De Costa Rica - Limon gosti151-11-1
2576Herediano - Cartagines domaći291-03-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7801Riga Fc - Fk Jelgava domaći252-02-2
7812Rigas Skola - Ventspils gosti132-22-4
7813Spartaks - Fk Liepaja domaći480-02-0

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8115Al Ahly - Wydad Casablanca domaći21-11-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2254Lija Athletic - Hibernians gosti420-10-3
2255Valletta - St Andrews domaći63-03-0
2256Naxxar Lions - Floriana gosti410-11-2
2257Birkirkara - Tarxien Rainbows domaći431-03-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8902Balmazujvaros - Honved gosti350-10-3
8915Debreceni - Paksi Se gosti101-13-2
8916Mezokovesd-Zsory - Ferencvaros gosti390-10-1
8917Szombathelyi Haladas - Diosgyor gosti490-00-3
8918Ujpest - Videoton gosti10-22-2
8920Puskas Akademia - Vasas --0-00-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8212Cruz Azul - Tigres domaći51-11-2
8213Monterrey - America Mexico domaći272-02-0
8214Queretaro - Atlas gosti32-12-2
8215Leon - Veracruz domaći42-16-2
8216Necaxa - Lobos Buap domaći123-05-0
8217Chivas - Tijuana gosti72-13-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3118Zacatepec - Universidad Guadalajara domaći321-02-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1901Heracles - Vvv Venlo domaći362-03-0
1903Roda - Feyenoord gosti111-11-1
1936Fc Zwolle - Den Haag domaći72-02-0
1937Willem - Ajax domaći550-01-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8251Haugesund - Brann domaći172-12-3

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7797Canterbury - Tasman United gosti840-00-1
7798Hamilton Wanderers Afc - Hawkes Bay United gosti240-10-1
7799Southern United - Eastern Suburbs gosti850-00-1
7800Waitakere United - Auckland gosti350-20-5

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3200Bayer Leverkusen - Fc Koln gosti230-12-1
3202Hannover - Borussia Dortmund supergol domaći202-14-2
3203Hertha Berlin - Hamburg domaći171-02-1
3204Hoffenheim - Borussia Monchengladbach domaći251-01-3
3211Schalke - Wolfsburg domaći431-01-1
3213Bayern Munich - Rb Leipzig supergol domaći192-02-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6176Darmstadt - Holstein Kiel domaći51-11-1
6177Greuther Furth - Sandhausen domaći271-02-1
6178Jahn Regensburg - Kaiserslautern domaći102-13-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5028Aalen - Werder Bremen Am domaći411-01-0
5046Cz Jena - Paderborn domaći172-03-1
5047Fortuna Koln - Wurzburger Kickers gosti20-12-1
5048Hallescher - Meppen domaći61-02-0
5049Osnabruck - Zwickau domaći202-04-0
5050Sportfreunde Lotte - Sonnenhof Grossaspach gosti130-20-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4462Augsberg Am - Seligenporten domaći121-12-2
4463Bayreuth - Schalding Heining gosti430-10-3
4465Burghausen - Buchbach domaći81-32-5
4468Eichstatt - Vfr Garching domaći362-02-1
4469Fc Pipinsried - Ingolstadt Am domaći391-12-5
4470Nurnberg Am - Unterfohring domaći102-05-0
4471Schweinfurt - Greuther Furth Am domaći232-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4473Altona 93 - Sv Eutin 08 --v-vv-v
4476Weiche Flensburg - Drochtersen Assel domaći520-01-0
4486Eintracht Brauschweig Ii - Wolfsburg Am gosti182-12-2
4487Hansa Luneburg - Hannover Am vvv-vv-v
4490Egestorf-Langreder - Vfv Hildesheim domaći342-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4497Auerbach - Babelsberg gosti221-22-2
4499Bsg Chemie Leipzig - Altglienicke domaći61-01-1
4502Energie Cottbus - Fsv 63 Luckenwalde domaći141-02-0
4504Neugersdorf - Viktoria Berlin gosti291-22-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8161Offenbacher Kickers - Saarbrucken domaći251-01-2
8163Rochling Volklingen - Mainz Am gosti460-00-2
8178Ulm - Astoria Walldorf --0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7754General Diaz - Club Libertad gosti70-10-2
7755Cerro Porteno - Deportivo Capiata domaći161-02-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7905Ayacucho Fc - Union Comercio gosti10-10-1
7906Fbc Melgar - Universitario De Deportes domaći272-02-0
7907Deportivo San Martin - Deportivo Municipal gosti180-21-4
7908Sport Rosario - Utc De Cajamarca domaći580-02-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6196Piast Gliwice - Wisla Plock domaći161-02-1
6197Cracovia Krakow - Lks Nieciecza domaći820-01-1
6198Sandecja Nowy Sacz - Gornik Zabrze domaći301-01-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8264Gornik Leczna - Puszcza Niepolomice gosti240-10-1
8291Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki vvv-vv-v
8292Pogon Siedlce - Miedz Legnica domaći132-12-3
8293Gks Tychy - Katowice domaći231-01-0
8296Drutex-Bytovia - Stal Mielec --0-00-0
8298Olimpia Grudziadz - Rakow Czestochowa domaći111-01-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6204Maritimo - Tondela domaći201-02-0
6205Belenenses - Moreirense domaći221-03-0
6206Boavista - Porto gosti500-00-3

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4802Gil Vicente - Benfica B domaći63-04-0
4833Real Sporte - Braga B domaći131-21-3
4993Vitoria Guimaraes B - Famalicao domaći41-01-2
4994Academica - Fc Arouca domaći22-04-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2067Cs Voluntari - Juventus Bucharest --0-00-0
2068Poli Timisoara - Astra Giurgiu domaći371-02-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8520As Stiinta Miroslava - Pandurii Tg.Jiu domaći281-01-1
8521Cs Luceafarul Oradea - Olimpia Satu Mare gosti350-12-1
8522Cs Sportul Snagov Sa - Ss Politehnica Timisoara domaći61-01-0
8523Metaloglobus Bucuresti - Fc Clinceni --0-00-0
8524Foresta Suceava - Uta Arad domaći291-22-3
8531Fc Ripensia Timisoara - Fc Dunarea Calarasi domaći151-01-1
8532Fc Arges - Afc Hermannstadt --0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6469Rostov - Spartak Moscow domaći201-22-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8987Khimki - Kuban domaći620-02-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2242Fc Zorkij Krasnogorsk - Energomash Belgorod domaći500-01-1
2243Khimik Novomoskovsk - Kaluga domaći41-03-0
2244Ararat Moscow - Saturn domaći252-02-0
2245Dynamo Bryansk - Metallurg Lipetsk domaći810-02-0
2246Zenit Penza - Rotor Volgograd Ii domaći780-01-0
2247Zvezda Ryazan - Strogino gosti50-10-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7787Football Academy Of Ponedelnik - Angusht Nazran domaći590-03-0
7788Anzhi Makhachkala-2 - Druzhba Maikop gosti720-00-1
7789Dinamo Stavropol - Legion-Dynamo --0-00-0
7790Kuban-2 Krasnodar - Spartak Vladikavkaz domaći102-03-0
7791Chernomorets Novorossijsk - Mashuk Kmv gosti290-12-1
7792Afips Fc - Krasnodar-2 domaći81-12-1

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7847Puerto Rico Fc - New York Cosmos domaći480-02-5
7897Miami Fc - Fc Edmonton domaći530-02-1
7901San Francisco Deltas - Jacksonville Armada gosti270-10-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7939Louisville City Fc - Rochester domaći780-01-0
7940Tampa Bay Rowdies - New York Red Bulls Ii domaći261-01-1
7941San Antonio Fc - Okc Energy Fc domaći81-01-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8609Ballymena - Warrenpoint domaći31-23-3
8610Carrick Rangers - Glenavon gosti450-10-2
8611Coleraine - Glentoran domaći42-03-0
8612Dungannon - Cliftonville gosti90-10-4
8613Linfield - Ards domaći351-02-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7741Zilina - Zlate Moravce domaći141-02-0
7761Nitra - Tatran Presov domaći660-02-0
7762Slovan Bratislava - Senica domaći72-02-2
7765Zemplin Michalovce - Sport Podbrezova domaći62-12-1
7768Ruzomberok - Dac 1904 gosti210-11-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7718Nk Ankaran - Krsko Posavlje domaći231-01-1
7719Triglav - Nk Celje gosti550-00-2
7724Domzale - Maribor gosti580-00-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3119Fk Rad - Vojvodina Novi Sad gosti210-10-3

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8822Hearts - Rangers domaći241-11-3
8823Aberdeen - Ross County gosti81-12-1
8824Celtic - Kilmarnock domaći431-01-1
8825Dundee - Hamilton gosti390-11-3
8826Motherwell - Hibernian gosti270-10-1
8827Partick Thistle - St Johnstone domaći151-01-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4346Dumbarton - Dundee United gosti20-20-2
4347Inverness Caledonian Thistle - Dunfermline domaći231-01-0
4348Livingston - Brechin domaći31-13-2
4349Queen Of The South - Falkirk domaći162-04-2
4350St Mirren - Morton domaći660-02-2

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4351Airdrie United - Albion Rovers domaći242-12-2
4359Ayr United - Stranraer domaći660-02-0
4361East Fife - Arbroath gosti160-13-1
4362Forfar - Raith gosti590-01-1
4363Queens Park - Alloa gosti260-10-4

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4419Berwick - Cowdenbeath domaći800-01-0
4420Clyde - Elgin domaći71-12-4
4430Montrose - Edinburgh City domaći600-01-0
4435Peterhead - Annan Athletic domaći451-01-0
4436Stirling Albion - Stenhousemuir gosti260-11-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3400Alaves - Valencia supergol gosti340-11-2
3401Sevilla - Leganes domaći201-02-1
3402Atletico Madrid - Villarreal supergol domaći610-01-1
3405Athletic Bilbao - Barcelona supergol gosti360-10-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8338Lugo - Gimnastic domaći261-01-0
8339Albacete - Huesca --0-00-0
8340Cadiz - Rayo Vallecano --0-00-0
8341Sporting Gijon - Almeria domaći162-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7398Real Valladolid B - Toledo gosti400-11-1
7399Fc Coruxo - Gimnastica Segoviana gosti310-11-1
7401Racing Ferrol - Celta Vigo B gosti510-00-3
7402Talavera - Navalcarnero domaći820-01-0
7569Real Madrid Castilla - Atletico Madrid B domaći530-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7605Sd Leioa - Athletic Bilbao B domaći321-01-0
7606Cd Vitoria - Izarra gosti271-11-1
7607Cd Lealtad - Sd Gernika --0-00-0
7608Amorebieta - Racing Santander domaći431-01-0
7609Barakaldo - Pena Sport domaći580-02-0
7619Logrones - Real Sociedad B domaći232-03-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7632Ontinyent - Badalona domaći880-01-0
7637Sd Formentera - Mallorca domaći460-01-1
7641Atletico Saguntino - Real Zaragoza B domaći161-12-1
7660Llagostera - Sabadell gosti590-00-2
7661Alcoyano - Olot domaći520-03-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7680Rec De Huelva - Ucam Murcia gosti890-00-1
7683Ecija - Villanovense domaći401-02-1
7686Extremadura - Jumilla domaći760-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5196Ostersunds - Elfsborg domaći283-04-1
5198Halmstad - Athletic Fc gosti101-11-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3154Dalkurd - Gais domaći590-01-0
3156Varberg - Atvidaberg domaći431-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6242Lausanne - Thun gosti61-31-3
6243Zurich - Basel --0-00-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5239Rapperswil - Chiasso gosti40-11-1
5240Schaffhausen - Aarau gosti40-14-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8358Genclerbirligi - Malatya Belediyspor gosti680-00-1
8359Basaksehir - Akhisar Bld Spor domaći81-02-1
8360Alanyaspor - Besiktas gosti81-11-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7390Balikesirspor - Adanaspor domaći161-14-1
7391Altinordu - Eskisehirspor --0-00-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8456Ajman Club - Emirates Ras Al-Khaimah domaći71-13-2
8467Al Ain - Sharjah gosti261-13-3

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3176Andorra U17 - Estonija U17 --0-00-0
3249Danska U17 - Skotska U17 --0-00-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2222Shakhtar Donetsk - Stal Dneprodzerzhinsk domaći141-01-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6928Llandudno - Newtown domaći172-02-1
6929Prestatyn - Aberystwyth domaći81-01-2
6937The New Saints - Uwic Cardiff domaći720-02-1
6939Carmarthen - Bala Town gosti430-10-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7467(+3.5)Mega Bemax - Cedevita Zagreb(164,5) 77-81

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2993(-6.5)Obras Sanitarias - Boca Juniors(155,5) 68-71
3044(-5.5)Quilmes Mar Del Plata - Penarol Mar Del Plata(174,5) 94-86
3056(-3.5)Atenas Cordoba - Quimsa Santiogo Del Estero(167,5) 88-87

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6279(-5.5)Illawarra Hawks - Sydney Kings(184,5) 88-88 / 94-99

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3057(-6.5)Townsville Fire - Bulleen Melbourne Boomers(142,5) 64-57
3058(-0.5)Dandenong Rangers - Sydney Uni Flames(149,5) 70-68

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3059(-12.5)Aalstar - Stella Artois Leuven Bears(165,5) 94-71
3094(-9.5)Antwerp - Dexia Mons Hainaut(159,5) 79-79 / 93-90

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3165(-25.5)Cez Nymburk - Bk Opava(169,5) 103-65
3167(-1.5)Nh Ostrava - Usti Nad Labem(164,5) 87-87 / 98-102
3174(-8.5)Usk Prague - Jbc Mmcite Brno(151,5) 67-69
3251(-7.5)Qanto Svitavy - Bc Kolin(154,5) 83-92

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3283(-11.5)Bakken Bears - Horsholm(171,5) 81-89

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3284(+1.5)Pyrinto Tampere - Kataja Joensuu(164,5) 67-85
3311(-6.5)Salon Vilpas Vikings - Helsinki Seagulls If(165,5) 95-89

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4703(-8.5)Le Mans - Chalon Sur Saone(156,5) 63-66
4704(-16.5)Monaco - Boulazac Basket(149,5) 91-64
4705(-11.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Champ. Chalons Reims(158,5) 93-80
4706(-9.5)Bourg - Cholet(153,5) 76-77

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3312(-6.5)Sluc Nancy - Saint-Chamond(147,5) 85-81

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5116(-6.5)Ago Rethymnon - Gs Lavriou(154,5) 73-95
5117(-11.5)Asa Koroivos Amaliadas - Panionios(155,5) 68-67
5118(-4.5)Gs Kimis - Gymnastikos Larisas Faros(153,5) 70-71
5121(+1.5)Kolossos - Aek Athens(152,5) 82-78
5125(+4.5)Aries Trikala Bc - Paok(153,5) 87-78

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3097(-14.5)Vrijednosnice Osijek - Kk Jazine Arbanasi(143,5) 67-63
3163(+2.5)Alkar Sinj - Zabok(154,5) 57-79

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6354(-9.5)Avellino - Cantu(158,5) 86-71

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7977(+1.5)Ferrara - Ravenna(151,5) 84-82

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7988(-3.5)Cagliari Dinamo Academy - Reggio Calabria(155,5) 83-74

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6186(-6.5)Hapoel Unet Holon - Hapoel Galil Gilboa(158,5) 88-81

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3318(-6.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Shiga Lake Stars(147,5) 72-77
3329(-4.5)Osaka Evessa - Nishinomiya Storks(147,5) 87-70
3330(-13.5)Toyota Alvark Tokyo - Toyama Grouses(157,5) 104-77
3333(-12.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Yokohama B-Corsairs(143,5) 61-67
3334(-6.5)Kyoto Hannarizu - Shimane Susanoo Magic(145,5) 85-78
3335(+6.5)Ryukyu Golden Kings Okinawa - Chiba Jets(142,5) -
7115(-4.5)Osaka Evessa - Nishinomiya Storks(149,5) 63-69
7378(+1.5)Levanga Hokkaido - Tochigi Brex(154,5) 92-67
7518(-11.5)Aisin Seahorses Mikawa - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya(162,5) 103-93
7519(-5.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Shiga Lake Stars(149,5) 75-61
7520(-6.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Yokohama B-Corsairs(142,5) 71-59
7523(-5.5)Kyoto Hannarizu - Shimane Susanoo Magic(149,5) 64-57
7720(-14.5)Toyota Alvark Tokyo - Toyama Grouses(157,5) 78-65

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7721(-2.5)Incheon Elephants - Lg Sakers(167,5) 76-53
7722(-5.5)Seoul Thunders - Busan Kt Sonicboom(161,5) 84-97
8591(-3.5)Seoul Sk Knights - Wonju Dongbu Priory(160,5) 90-76

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6159(-0.5)Jiangsu Monkey Kings - Beijing Baxi(216,5) 119-113
6160(+6.5)Tianjin Gold Lions - Qingdao Eagles(214,5) 117-119
6215(-15.5)Xinjiang Flying Tigers - Jilin Northeast Tigers(215,5) 106-95

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3343(-2.5)Bk Jekabpils - Liepajas Lauvas(145,5) 72-62
3386(+8.5)Jurmala Fenikss - Ventspils(150,5) 69-84

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3395(+12.5)Nevezis - Lietuvos Rytas Vilnius(157,5) 76-73
3439(-5.5)Juventus Utena - Prienai(156,5) 77-68
3440(-9.5)Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes(160,5) 97-91

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1888(+8.5)Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder(204,5) 69-101
1892(-1.5)Memphis Grizzlies - Houston Rockets(204,5) 103-89
1893(+1.5)Miami Heat - Boston Celtics(206,5) 90-96
1902(-10.5)Utah Jazz - Los Angeles Lakers(202,5) 96-81
2128(+1.5)Dallas Mavericks - Philadelphia 76ers(207,5) 110-112
2129(-10.5)Portland Trail Blazers - Phoenix Suns(219,5) 114-107
2130(-7.5)Los Angeles Clippers - Detroit Pistons(207,5) 87-95
7942(+3.5)New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers(217,5) 123-101

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5452(-8.5)Ratiopharm Ulm - Eisbaren Bremerhaven(162,5) 85-77
5453(-15.5)Bayern Munich - Skyliners Frankfurt(152,5) 72-60
5454(-4.5)Mitteldeutscher Bc - Bg Gottingen(163,5) 84-89
5456(-3.5)S.Oliver Baskets Wurzburg - Ewe Baskets Oldenburg(158,5) 84-86

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4759(-11.5)Wroclawek - Slupsk(160,5) 114-80
4760(-8.5)Siden Polski Cukier Torun - Turow Zgorzelec(167,5) 92-80
4761(+2.5)Starogard Gdanski - Mks Dabrowa Gornicza(155,5) 90-79
4771(-8.5)Stal Ostrow Wielkopolski - Asseco Prokom Gdynia(149,5) 76-80

PORTUGAL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6218(+14.5)Galitos Barreiro - Benfica(156,5) 70-81
6219(+8.5)Cab Madeira - Ud Oliveirense(158,5) 98-91

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6220(-2.5)Bc Timba Timisoara - Cs Phoenix Galati(157,5) 62-83
6221(+25.5)Cs Dinamo Bucuresti - Bc Timisoara(156,5) 57-94
6222(+11.5)Csu Atlassib Sibiu - U Bt Cluj Napoca(154,5) 84-83
6223(-20.5)Bc Steaua Bucuresti - Cs Politehnica Iasi(159,5) 84-63

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6118(-18.5)Bc Prievidza - Bk 04 Ac Lb Snv 102-81
6154(-16.5)Bk Iskra Svit - Pp Tv Raj Zilina 107-87
6155(-16.5)Bk Levice Patrioti - Karlovka Bratislava 106-69
6156(+4.5)Mbk Handlova - Mbk Rieker Komarno 92-75

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8154(+3.5)Hopsi Polzela - Kk Rogaska(151,5) 73-61
8171(-6.5)Kk Primorska - Kk Sencur Cp(150,5) 87-77
8185(-6.5)Krka - Helios(149,5) 75-67
8193(+1.5)Sentjur - Kd Ilirija(147,5) 79-72

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6298(+15.5)San Pablo Burgos - Real Madrid(167,5) 95-100
6300(-7.5)Montakit Fuenlabrada - Rio Natura Monbus(152,5) 65-73

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6224(+3.5)Cd Zamarat - Cadi La Seu(131,5) 66-74
6225(-5.5)Embutidos Pajariel Bembibre Pdm - Campus Promete(135,5) 74-53
6226(-6.5)Univ. De Ferrol - Araski Aes(130,5) 78-74

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8598(-3.5)Prat Joventut - Leyma Basquet Coruna(145,5) 75-60

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7477(-8.5)Banvitspor - Trabzonspor Basketbol(157,5) 75-72
7478(-11.5)Besiktas Istanbul - Usak Sportif(158,5) 77-70
7479(-5.5)Royal Hali Gaziantep - Eskisehir Basket(161,5) 93-93 / 118-119

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8606(+10.5)Bornova Becker Spor - Ormanspor Genclik(142,5) 54-70
8607(-9.5)Yakin Dogu Universitesi - Agu Spor(140,5) 85-45

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7474(-17.5)Lokomotiv Kuban - Nizhnyi Novogrod(155,5) 94-64
7475(-8.5)Avtodor Saratov - Kalev(164,5) 82-77

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5429(-1.5)Toronto Marlies - St Johns Icecaps(5,5) 2-12-3
5430(-1.5)Charlotte Checkers - Utica Comets(5,5) 0-05-1
5431(+1.5)Bridgeport Sound Tigers - Wilkes Barre-Scranton Penguins(5,5) 1-12-5
5458(+1.5)Hershey Bears - Providence Bruins(5,5) 1-13-2
5492(-1.5)Rockford Icehogs - Grand Rapids Griffins(5,5) 0-24-3
5493(-1.5)Albany Devils - Springfield Thunderbirds(5,5) 0-02-1
5494(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Hartford Wolf Pack(5,5) 1-14-5
5495(-1.5)Rochester Americans - Syracuse Crunch 1-12-3
5496(-1.5)Chicago Wolves - Milwaukee Admirals(5,5) 0-12-1
5497(-1.5)San Antonio Rampage - San Diego Gulls(5,5) 1-43-5
5498(-1.5)Texas Stars - San Jose Barracuda(5,5) 0-02-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4763(-1.5)Olimpija Ljubljana - Hc Neumarkt Riwega(5,5) 0-03-0
4765(+1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Val Pusteria(5,5) 3-05-5
4769(+1.5)Ehc Bregenzerwald - Asiago(5,5) 0-04-3
4774(-1.5)Lustenau - Feldkirch(5,5) 0-12-5
4775(+1.5)Vipiteno - Ritten Sport(5,5) 0-01-1
4776(-1.5)Fassa - Red Bull Hockey Juniors(6,5) 0-10-1
4779(-1.5)Cortina - Ek Zell Am See(5,5) 2-04-2
4780(+1.5)Hc Groden - Jesenice(5,5) 0-13-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4335(-1.5)Vienna Capitals - Red Bull Salzburg(5,5) 0-01-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6005(-1.5)Hc Frydek Mistek - Slavia Prague(5,5) 0-11-2
6006(+1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Ceske Budejovice(5,5) 0-02-2
6019(-1.5)Karlovy Vary - Benatky Nad Jizerou(5,5) 3-08-2
6020(+1.5)Slovan Ustecti Lvi - Kladno(5,5) 0-03-3
6021(-1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Stadion Litomerice(5,5) 0-01-1
6022(-1.5)Horacky Fk Trebic - Hc Zubr Prerov(5,5) 1-03-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4747(-1.5)Rungsted - Odense(5,5) 0-23-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4973(+1.5)Braehead Clan - Belfast Giants 3-13-3
4974(+1.5)Dundee Stars - Guildford Flames 0-12-2
5097(-1.5)Manchester Storm - Edinburgh Capitals 3-09-0
5098(-1.5)Nottingham Panthers - Milton Keynes Lightning 0-13-3
5106(+1.5)Fife Flyers - Sheffield Steelers 0-01-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2131(-1.5)Lukko - Ilves(4,5) 2-03-2
2132(-1.5)Hpk - Saipa(4,5) 0-03-0
2133(-1.5)Kalpa - Jukurit(4,5) 1-13-2
2134(-1.5)Kookoo - Sport(5,5) 0-01-1
2199(-1.5)Tappara - Pelicans(4,5) 0-03-0
2218(-1.5)Tps - Jyp(4,5) 0-31-6
2221(+1.5)Assat - Hifk(4,5) 0-23-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5107(+1.5)Heki - Tuto(5,5) 2-04-7
5197(-1.5)Jokipojat - Iisalmen Peli-Karhut(5,5) 2-05-2
5211(-1.5)K-Vantaa - Espoo United(5,5) 0-02-1
5213(+1.5)Kettera - Sapko(5,5) 2-06-3
5214(-1.5)Keupa Ht - Leki(5,5) 1-14-2
5215(-1.5)Roki - Hermes(5,5) 1-01-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6228(-1.5)Ottawa 67s - Saginaw Spirit(5,5) 4-211-3
6229(+1.5)Hamilton Bulldogs - London Knights(5,5) 0-12-2
6232(-1.5)Erie Otters - Guelph Storm(5,5) 3-04-4
6233(+1.5)Flint Firebirds - Marie Greyhounds(5,5) 0-20-7
6234(-1.5)Niagara Icedogs - Sudbury Wolves(5,5) 1-22-5
6235(-1.5)Barrie Colts - Mississauga Steelheads(5,5) 1-22-4
6236(-1.5)Owen Sound Attack - North Bay Battalion(5,5) 0-13-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8600(+1.5)Calgary Hitmen - Seattle Thunderbirds(6,5) 0-03-4
8601(-1.5)Red Deer Rebels - Regina Pats(6,5) 2-13-3
8602(-1.5)Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers(7,5) 3-04-0
8605(+1.5)Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings(6,5) 2-04-1
8620(+1.5)Kamloops Blazers - Tri-City Americans(6,5) 1-12-2
8655(-1.5)Kelowna Rockets - Prince George Cougars(6,5) 1-14-2

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5216(-1.5)Hs Riga - Hk Prizma 0-03-1
5217(-1.5)Hc Kurbads - Hk Liepaja 3-06-3
5218(+1.5)Hk Zemgale Llu - Hk Mogo 0-02-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1655(+1.5)Buffalo Sabres - San Jose Sharks(5,5) 0-12-3
1656(-1.5)Boston Bruins - Los Angeles Kings(5,5) 1-11-1
1663(-1.5)Florida Panthers - Detroit Red Wings(5,5) 0-12-2
1664(-1.5)Montreal Canadiens - New York Rangers(5,5) 3-05-4
1665(-1.5)New Jersey Devils - Arizona Coyotes(5,5) 1-14-3
1666(-1.5)Tampa Bay Lightning - Anaheim Ducks(5,5) 0-01-4
1667(-1.5)Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers(5,5) 1-22-4
1668(+1.5)Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks(5,5) 3-06-3
1669(+1.5)Minnesota Wild - Pittsburgh Penguins(5,5) 1-12-1
1676(-1.5)Nashville Predators - New York Islanders(5,5) 0-12-6
1886(-1.5)St Louis Blues - Columbus Blue Jackets(5,5) 1-04-1
1887(-1.5)Edmonton Oilers - Washington Capitals(5,5) 2-12-5

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5252(-1.5)Nidaros Hockey - Ringerike 0-31-7
5253(+1.5)Gjovik Mammuts - Hasleloren Ishockey 0-10-4
5254(-1.5)Narvik Ishockeyklubb - Gruner Ishockey 4-111-6
5255(+1.5)Tonsberg Og Omegn Ihk - Furuset 2-18-2
5256(+1.5)Valerenga - Stavanger(5,5) 0-02-1
5259(-1.5)Frisk Asker - Lillehammer(5,5) 2-44-7
5260(+1.5)Kongsvinger - Storhamar(6,5) 1-02-4
5261(-1.5)Sparta Sarpsborg - Manglerud Star(5,5) 1-24-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8701(+1.5)Sochi - M Magnitogorsk(5,5) 1-04-3
8731(+1.5)Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan(4,5) 0-00-2
8733Amur Khabarovsk - Neftekhimik(4,5) 1-14-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5262(-1.5)Krs Heilongjiang - Khimik Voskresensk 2-02-3
5263(-1.5)Molot Perm - Sokol Krasnoyarsk(5,5) 1-03-2
5266(-1.5)Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk(4,5) 3-13-2
5267(+1.5)Buran Voronezh - Chelyabinsk(5,5) 1-02-2
5296(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Gornyak Uchaly(5,5) 1-24-3
5297(-1.5)Hk Ryazan - Sp. Nizhny Tagil(4,5) 2-05-3
5405(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - M Novokuznetsk(4,5) 0-02-0
5406(-1.5)Ska-Neva - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 1-03-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5407(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Sputnik Almetievsk U20(6,5) 1-15-3
5408(-1.5)Spartak Moscow U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 1-04-1
5428(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Tyumenskiy Legion U20(5,5) 0-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2238(-1.5)Farjestads - Brynas(4,5) 0-02-1
2239(-1.5)Frolunda - Linkopings(4,5) 2-04-0
2240(-1.5)Orebro - Mora(4,5) 0-01-1
2241(+1.5)Rogle - Lulea(5,5) 0-11-2
2271(-1.5)Malmo - Karlskrona Hk(5,5) 1-03-1
2272(-1.5)Skelleftea - Djurgardens If(4,5) 0-11-2
2316(-1.5)Vaxjo - Hv 71(4,5) 0-01-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7225(-1.5)Aik - Modo(5,5) 1-12-3
7226(-1.5)Oskarshamn - Bjorkloven(5,5) 2-06-1

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7294(-1.5)Hudiksvalls - Visby 0-01-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8614(-1.5)Bern - Biel(5,5) 1-14-1
8616(-1.5)Davos - Zug(5,5) 2-04-3
8617(-1.5)Lugano - Lausanne(5,5) 2-26-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8623(+1.5)Hockey Academy Zug - Langenthal(5,5) 2-06-2

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1136(-2.5)J.Del Potro - M.Cilic(23,5) 12-86-46-42-0
1137(-4.5)R.Federer - D.Goffin(21,5) 12-36-16-22-0

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1138M.Daniell/D.Inglot - F.Martin/E.Roger-Vasselin 20-226-33-61-2
2220N.Monroe/J.Sock - I.Dodig/M.Granollers 8-135-73-60-2

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1038(+1.5)K.Edmund - L.Pouille(23,5) 14-187-64-61-2
1135(-2.5)J.Tsonga - P.Kohlschreiber(22,5) 14-117-67-52-0

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2362R.Bopanna/P.Cuevas - K.Khachanov/L.Pouille 13-107-66-42-0

ATP PARIZ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1139A.Seppi - E.Donskoy 5-123-62-60-2
1140B.Coric - B.Bonzi 12-76-46-32-0
1141D.Istomin - L.Djere v-v1-6v-vv-v
1142J.Sousa - N.Gombos 12-76-46-32-0
1143F.Krajinovic - G.Pella 12-56-46-12-0
1175U.Humbert - T.Fabbiano 16-134-66-32-1
1428J.Struff - M.Kukushkin 13-107-66-42-0
1434Q.Halys - P.Gojowczyk 7-124-63-60-2
1435N.Basilashvili - V.Pospisil 11-146-23-61-2
1436J.Donaldson - G.Garcia-Lopez 16-195-77-61-2
1609P.Mathieu - D.Medvedev 12-86-46-42-0
1610J.Chardy - D.Lajovic 18-136-76-22-1

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1641S.Tsitsipas - M.Copil 14-127-67-62-0
1642Y.Maden - C.Moutet 16-176-46-71-2

CHALLENGER HO CHI MINHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1643G.Soeda - J.Millman 17-176-76-31-2
1644A.Santillan - M.Youzhny 14-187-64-61-2

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1645J.Kovalik - M.Cecchinato 12-36-26-12-0
1646N.Kicker - G.Melzer 5-122-63-60-2

CHALLENGER SUZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113M.Kecmanovic - R.Albot 12-86-46-42-0

CHALLENGER SUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8020Gong M-X/Z.Zhang - X.Gao/F.Sun 19-216-76-41-2

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1653A.Bolt - J.Kubler 18-166-26-71-2

WTA MASTERS SINGAPURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6754(+1.5)Ka Pliskova - C.Wozniacki(22,5) 9-136-73-60-2
6759(+1.5)V.Williams - C.Garcia(21,5) 18-126-76-22-1

WTA MASTERS SINGAPUR PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6730K.Bertens/J.Larsson - E.Makarova/E.Vesnina 12-76-46-32-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4270(-6.5)Midtjylland - Aarhus United(48,5) 32-18

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4328(-4.5)Chambray Touraine - Bourg De Peage(55,5) 24-22
4329(-2.5)Besancon - Cjf Fleury Les Aubrais(52,5) 20-23
4330(+6.5)Dijon Bourgogne - Metz Moselle Lorraine(52,5) 17-32
4331(+1.5)Havre Hac - Nantes Loire Atlantique Hb(50,5) 17-19
4332Issy Les Moulineaux - Brest Bretagne Handball(49,5) 25-30

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5499Fana - Follo Hk Damer 25-21

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5903Vistal Laczpol Gdynia - Jelenia Gora 35-24
5906Energa Koszalin - Spr Lublin 20-28
5907Korona Handball Kielce - Kpr Gminy Kobierzyce 26-27

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
2317(-2.5)Njemacka - Spanjolska(54,5) 24-26
2324(-8.5)Danska - Poljska(51,5) 26-25
2335(+2.5)Island - Svedska(55,5) 24-27
2342(+2.5)Norveska - Francuska(55,5) 30-26
3064(-3.5)Hrvatska - Slovenija(52,5) 21-20

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8177(-5.5)Dunarea Braila - Csm Slatina(49,5) 20-20
8179(-1.5)Hcm Roman - Cs Magura Cisnadiei(48,5) 32-33
8180(+3.5)Otelul Galati - Rulmental Brasov(45,5) 22-19

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
7913(+6.5)Finska - Rusija(56,5) 22-35
7914(+1.5)Estonija - Bosna I Hercegovina(53,5) 29-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8182Bfit Muchoticket Santa Eularia - Aula Valladolid 30-36
8183Kh-7 Bm Granollers - Bm Castellon 43-26
8184Bmc Mavi Nuevas Tecnologias - Bm Base Villaverde 30-20
8186Clinicas Rincon Malaga - Elche 26-24
8187Mecalia Atletico Guardes - Handbol Canyamelar Valencia 32-19

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6116Heid - Vasterasirsta Hf 22-30
6117Skuru - H65 Hoor 22-35

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2217(-2.5)Torslanda Hk - Tyreso If(56,5) 35-29
2219(-3.5)Skanela If - Kungalvs Hk(52,5) 24-26

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3441Klagenfurt - Uvc Gigasport Ried Innkreis 1-02-03-1
3442Vbc Weiz - Wesser Graz 1-01-12-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7945Caramuru Castro - Funvictaubate 0-11-11-3
7946Juiz De Fora Volei - Volei Renatacampinas 0-10-20-3
7947Lebes Gedore Canoas - Sesi Sp 0-10-20-3
7948Copel Telecom Maringa Volei - Sada Cruzeiro 0-11-11-3
7949Vivo Minas - Montes Claros 0-11-13-1

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8230Fluminense F.C - Minas Tenis 0-10-20-3
8420Brasilia Volei - Conciligvolei Bauru 1-02-03-2

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4790Cska Sofia - Minyor Pernik 1-02-03-0
4794Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Hebar Pazardzhik 0-10-22-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6095Fatra Zlin - Ceske Budejovice 0-10-20-3
6096Ostrava - Usti Nad Labem 1-01-13-1
6097Pribram - Kladno 0-10-21-3
6101Vk Karlovarsko - Praha 1-02-03-0
6102Benatky Nad Jizerou - Odolena Voda 1-02-03-2

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3454Tj Sokol Sternberk - Kralovo Pole Brno 0-11-11-3
3455Pvk Prerov Precheza - Tj Sokol Frydek Mistek 0-10-21-3
3456Vk Dukla Liberec - Pvk Olymp Praha 0-10-23-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3457Etta - Tiikerit 1-02-03-0
3460Kove - Loimu 0-10-21-3
3461Sampo - Valepa 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3476Vampula - Wovo Rovaniemi 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8062Tourcoing - Stade Poitevin Poitiers 1-01-12-3
8063Ajaccio - Chaumont 52 0-10-20-3
8064Nantes - Nice 0-10-21-3
8065Paris - Tours 0-11-13-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3477Evreux - Rocheville Le Cannet 1-01-13-1
3478As Saint Raphael - Quimper Volley 29 1-02-03-0
3479Mulhouse - Beziers Vb 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5248Ethnikos Ofpf - Panachaiki Ge 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5272Trento - Bcc Castellana Grotte - New Mater 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1019Modena - Busto Arsizio 1-01-12-3
1026Monza - Scandicci 1-01-11-3
1029Sab Grima Legnano - Pesaro 1-01-11-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6161Potenza Picena - Messaggerie Bacco Catania 0-11-13-2
6162Videx Royalpat Grottazzolina - Acqua Fonteviva Massa 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6190Club Italia - Caserta 1-02-03-0
6191Lpm Bam Mondovi - Famila Chieri 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8040Suwon Kepco - Deajeon Bluefangs 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5353Suwon Hyundai - Gs Caltex Kixx 1-02-03-0
5354Daejeon Kgc - Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass 0-10-23-2

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5212Fujian Xi Meng Bao - Evergrade 0-10-20-3
5222Jiangsu - Ba Yi 1-02-03-0
5244Liaoning Huachen Auto - Sichuan University 1-02-03-0
5245Tianjin Bridgestone - Shangdong Ls Bank 1-02-03-0
5246Zhejiang Kaiyuan - Yunnan 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3480Tsv Herrsching - Svg Luneburge 0-11-13-1
3584Tv Buhl - Netzhoppers 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4089Potsdam - Munster 0-10-21-3
4197Rote Raben Vilsbiburg - Suhl 1-02-03-0
4198Schweriner - Aachen 1-02-03-0
4200Wiesbaden - Dresdner 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6280Bydgoszcz - Kedzierzyn Kozle 0-10-20-3
6281Cuprum Mundo Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-01-13-2
6282Gks Katowice - Kielce 1-02-03-0
6294Politechnika Warszawska - Bielsko-Biala 1-02-03-0
6390Resovia Rzeszow - Trefl Gdansk 0-10-20-3
6391Banimex Bedzin - Ks Espadon Szczecin 0-11-13-2

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6393Dabrowa Gornicza - Gcb Centrostal Bydgoszcz 0-10-21-3
6394Impel Gwardia Wroclaw - Siodemka Legionovia Legionowo 0-10-21-3
6399Lks Commercecon Lodz - Farmutil Pila 1-02-03-0

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4232Vitoria - Aa Espinho 1-01-13-1
4254Vc Viana - Sc Caldas 0-10-20-3
4255As Sao Mamede - Castelo Maia Gc 0-10-20-3
4256Clube K - Leixoes Sc v-vv-vv-v
4257Fonte Bastardo Azores - Sl Benfica 0-10-20-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4258Csm Agronomica Bucuresti - Dinamo Bucharest 1-01-13-1
4260Scm Craiova - Universitatea Cluj 1-02-03-0
4307Css2 Ukro Baia Mare - Lmv Tricolorul Ploiesti 0-10-20-3
4308C.S. Arcada Galati - Baia Mare 1-02-03-1

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5482Kemerovo - Novosibirsk 1-01-11-3
5483Fakel Novy Urengoy - Yaroslavl 1-02-03-0
5484Nova Novokuybyishevsk - Zenit St Petersburg 1-02-03-0
5485Ugra Surgut - Belgorod 0-10-20-3
5486Ural Ufa - Dynamo Moscow 0-10-20-3
5487Dinamo-Lo - Yugra Samotlor 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5351Vk Prievidza - Zvolen 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4314Santanderina - Tarragona Spsp 1-02-03-0
4345Ibiza - Cv Mediterraneo De Castellon 1-02-03-0
4386Rio Duero - Unicaja Almeria 0-10-21-3
4401Cv Melilla - Palma Portol 0-10-20-3
4415Ube Lilla-Grau - Gran Canaria 1-01-13-1

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4578Fenerbahce - Jeopark Kula Bld. 1-02-03-1

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4650Bursa B.Sehir Bld - Halkbank Ankara 1-02-03-0
4651Iller Bankasi Ankara - Canakkale Belediye 1-01-12-3
4660Vakifbank Gunes Sigorta - Galatasaray 1-02-03-0
4666Fenerbahce - Besiktas 1-02-03-0
4667Seramiksan - Beylikduzu Voleybol Ihtisas 1-01-12-3
4668Eczacibasi Istanbul - Nilufer Belediye Bursa 1-02-03-0

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3270Vk Posk - Budva M-Tel 11-7
3271Jadran - Jadran Hn 8-10

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
7361(-11.0)Harlequins - Worcester(50,5) 41-35
7362(-2.0)Northampton Saints - London Wasps(46,5) 22-38
7363(-23.0)Saracens - London Irish(59,5) 44-13

NATIONAL RUGBY CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
8105Western Sydney Rams - Canberra Vikings 22-35
8133Queensland Country - Perth Spirit 26-29

RFU CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
4758Rotherham - Ealing Trailfinders 18-23
4770Jersey - Bristol Rugby 17-36
4777London Scottish - Hartpury College 13-15

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2647(-12.0)Novi Zeland - Samoa 38-8
2651(+26.0)Skotska - Tonga 4-50
4736(-30.0)Fidzi - Sad(52,5) 58-12
4748(+14.0)Irska - Italija(45,5) 36-12
4764(-1.0)Francuska - Libanon(42,5) 18-29

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4712(-20.0)Toulon - Brive(52,5) 41-24
4722(-22.0)Lyon Olympique - Us Oyonnax(52,5) 52-18
4723(-3.0)Pau - Montpellier(45,5) 16-22
4724(-11.0)Racing-Metro 92 - Begles Bordeaux(45,5) 29-13
4725(-18.0)Clermont - Stade Francais(53,5) 33-10

UNION CURRIE KUP PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
7352(-6.0)Natal Sharks - Western Province(48,5) 21-33

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7369(+1.0)Benneton Treviso - Edinburgh(40,5) 13-24
7370(+5.0)Zebre - Central Cheetahs 23-24
7371(+1.0)Ulster - Leinster(36,5) 10-25
7373(-11.0)Llanelli Scarlets - Cardiff Blues(44,5) 30-17

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
6158(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Yokohama Dena Baystars(7,5) 10-1

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1654(-1.5)Houston Astros - L A Dodgers(8,5) 2-6

CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5830(-6.5) Winnipeg Blue Bombers - British Columbia Lions 27-36
5831(+3.5) Edmonton Eskimos - Calgary Stampeders 29-20

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8078Mnk Alumnus - Uspinjaca Zagreb 5-4

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8592Catgas Energia Santa Coloma - Inter Movistar 1-3
8593Elpozo Murcia - Levante 4-4
8595Rios Renovables Zaragoza - Fc Barcelona 3-8
8596Segovia - Santiago Futsal 4-2
8597O Parrulo Ferrol - Peniscola 1-1

ANTHONY JOSHUA - CARLOS TAKAMBOKS

Br. Susret Rezultat
4341A.Joshua - C.Takam 1-0

LENROY THOMAS - DAVID ALLENBOKS

Br. Susret Rezultat
4508L.Thomas - D.Allen -

ROBERT HELENIUS - DILLIAN WHYTEBOKS

Br. Susret Rezultat
5535R.Helenius - D.Whyte 0-1

VN MEKSIKO POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5420F.Alonso - S.Vandoorne F.Alonso
5421V.Bottas - K.Raikkonen V.Bottas
5423R.Grosjean - K.Magnussen K.Magnussen
5424L.Hamilton - S.Vettel S.Vettel
5425N.Hulkenberg - C.Sainz N.Hulkenberg
5434F.Massa - L.Stroll F.Massa
5436S.Perez - E.Ocon E.Ocon
5438M.Verstappen - D.Ricciardo M.Verstappen
5451P.Wehrlein - M.Ericsson M.Ericsson

VELESLALOM SOELDEN DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4498M.Bassino - V.Rebensburg 0-1
4503S.Brunner - A.Drev 1-0
4505I.Curtoni - K.Truppe 1-0
4506M.Gagnon - W.Holdener 0-1
4513N.Loseth - R.Mowinckel 0-1
4525M.Moelgg - S.Hector 1-0
4528T.Weirather - P.Vlhova 0-1
4532T.Worley - M.Shiffrin 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 71519273143
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1343516572
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2514194248
arrow BE Belgija 6/45 31821333441
arrow BL Belgija Keno 20/70 411131718192025262932353941424547575968
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 41420244650
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 710212737
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 410202128
arrow CL Colorado 6/42 2810142335
arrow DA Multi-Daily A 6/99 303245496287
arrow DB Multi-Daily B 6/99 1244668792
arrow DC Multi-Daily C 6/99 222855799598
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 28131618222328303541434548495258606466
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 37101317212226283334353739455867686970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1318252830
arrow FK Finska Keno D 20/70 79121424282931343842444647495054566368
arrow FL Florida 6/53 32025294345
arrow FQ Finska Keno V 20/70 12101317182023272931324647505159636468
arrow FR Francuska 5/49 512222947
arrow FT Finska Keno T 20/70 14172125333436414748525455586163646769
arrow GE Njemačka 6/49 12022243336
arrow GO Njemačka Keno 20/70 167912131519242932333641434856586570
arrow GR Grčka 6/49 61622244345
arrow HO Hong Kong 6/49 71618222644
arrow IL Illinois 6/52 61120252747
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 5828333840
arrow IR Irska 6/47 2317213439
arrow IT Italija 6/90 71117283279
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 1619384546
arrow KA Kanada 6/49 81525303132
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1481012131617192025303336384142445458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 16161720222326354041424346474952555761
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2781114151617202122343941434852565859
arrow LU Louisiana 6/40 112028293036
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 42633404144
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1319283034
arrow MI Michigan Classic 6/47 101617283437
arrow MK Mađarska 5/90 1541507176
arrow MS Missouri 6/44 41217313442
arrow NP New York Pick 10 20/80 24101422293032333436394047495557597375
arrow NY New York 6/59 121933354647
arrow OH Ohio Classic 6/49 1514173547
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 111318223841
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 123711202224303233425152535669757880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 28111418202223323436374453556773747678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3791221
arrow PO Poljska 6/49 61314152139
arrow QU Quebec 6/49 61731344046
arrow SB Španjolska Bono 6/49 5919262934
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 31721353738
arrow SW Švicarska 6/42 31316283334
arrow TE Texas 6/54 3713373850
arrow TU Turska Sayisal 6/49 459223441
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 81533425558
arrow UW SAD Powerball 5/69 2735385766
arrow WA Washington 6/49 81214334244
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 910132430
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 2419244344
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 12101316183133383940455563666974757678