Subota 28.10.2017.

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3441Klagenfurt - Uvc Gigasport Ried Innkreis 1-02-03-1
3442Vbc Weiz - Wesser Graz 1-01-12-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7945Caramuru Castro - Funvictaubate 0-11-11-3
7946Juiz De Fora Volei - Volei Renatacampinas 0-10-20-3
7947Lebes Gedore Canoas - Sesi Sp 0-10-20-3
7948Copel Telecom Maringa Volei - Sada Cruzeiro 0-11-11-3
7949Vivo Minas - Montes Claros 0-11-13-1

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8230Fluminense F.C - Minas Tenis 0-10-20-3
8420Brasilia Volei - Conciligvolei Bauru 1-02-03-2

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4790Cska Sofia - Minyor Pernik 1-02-03-0
4794Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Hebar Pazardzhik 0-10-22-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6095Fatra Zlin - Ceske Budejovice 0-10-20-3
6096Ostrava - Usti Nad Labem 1-01-13-1
6097Pribram - Kladno 0-10-21-3
6101Vk Karlovarsko - Praha 1-02-03-0
6102Benatky Nad Jizerou - Odolena Voda 1-02-03-2

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3454Tj Sokol Sternberk - Kralovo Pole Brno 0-11-11-3
3455Pvk Prerov Precheza - Tj Sokol Frydek Mistek 0-10-21-3
3456Vk Dukla Liberec - Pvk Olymp Praha 0-10-23-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3457Etta - Tiikerit 1-02-03-0
3460Kove - Loimu 0-10-21-3
3461Sampo - Valepa 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3476Vampula - Wovo Rovaniemi 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8062Tourcoing - Stade Poitevin Poitiers 1-01-12-3
8063Ajaccio - Chaumont 52 0-10-20-3
8064Nantes - Nice 0-10-21-3
8065Paris - Tours 0-11-13-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3477Evreux - Rocheville Le Cannet 1-01-13-1
3478As Saint Raphael - Quimper Volley 29 1-02-03-0
3479Mulhouse - Beziers Vb 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5248Ethnikos Ofpf - Panachaiki Ge 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5272Trento - Bcc Castellana Grotte - New Mater 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1019Modena - Busto Arsizio 1-01-12-3
1026Monza - Scandicci 1-01-11-3
1029Sab Grima Legnano - Pesaro 1-01-11-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6161Potenza Picena - Messaggerie Bacco Catania 0-11-13-2
6162Videx Royalpat Grottazzolina - Acqua Fonteviva Massa 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6190Club Italia - Caserta 1-02-03-0
6191Lpm Bam Mondovi - Famila Chieri 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8040Suwon Kepco - Deajeon Bluefangs 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5353Suwon Hyundai - Gs Caltex Kixx 1-02-03-0
5354Daejeon Kgc - Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass 0-10-23-2

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5212Fujian Xi Meng Bao - Evergrade 0-10-20-3
5222Jiangsu - Ba Yi 1-02-03-0
5244Liaoning Huachen Auto - Sichuan University 1-02-03-0
5245Tianjin Bridgestone - Shangdong Ls Bank 1-02-03-0
5246Zhejiang Kaiyuan - Yunnan 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3480Tsv Herrsching - Svg Luneburge 0-11-13-1
3584Tv Buhl - Netzhoppers 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4089Potsdam - Munster 0-10-21-3
4197Rote Raben Vilsbiburg - Suhl 1-02-03-0
4198Schweriner - Aachen 1-02-03-0
4200Wiesbaden - Dresdner 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6280Bydgoszcz - Kedzierzyn Kozle 0-10-20-3
6281Cuprum Mundo Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-01-13-2
6282Gks Katowice - Kielce 1-02-03-0
6294Politechnika Warszawska - Bielsko-Biala 1-02-03-0
6390Resovia Rzeszow - Trefl Gdansk 0-10-20-3
6391Banimex Bedzin - Ks Espadon Szczecin 0-11-13-2

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6393Dabrowa Gornicza - Gcb Centrostal Bydgoszcz 0-10-21-3
6394Impel Gwardia Wroclaw - Siodemka Legionovia Legionowo 0-10-21-3
6399Lks Commercecon Lodz - Farmutil Pila 1-02-03-0

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4232Vitoria - Aa Espinho 1-01-13-1
4254Vc Viana - Sc Caldas 0-10-20-3
4255As Sao Mamede - Castelo Maia Gc 0-10-20-3
4256Clube K - Leixoes Sc v-vv-vv-v
4257Fonte Bastardo Azores - Sl Benfica 0-10-20-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4258Csm Agronomica Bucuresti - Dinamo Bucharest 1-01-13-1
4260Scm Craiova - Universitatea Cluj 1-02-03-0
4307Css2 Ukro Baia Mare - Lmv Tricolorul Ploiesti 0-10-20-3
4308C.S. Arcada Galati - Baia Mare 1-02-03-1

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5482Kemerovo - Novosibirsk 1-01-11-3
5483Fakel Novy Urengoy - Yaroslavl 1-02-03-0
5484Nova Novokuybyishevsk - Zenit St Petersburg 1-02-03-0
5485Ugra Surgut - Belgorod 0-10-20-3
5486Ural Ufa - Dynamo Moscow 0-10-20-3
5487Dinamo-Lo - Yugra Samotlor 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5351Vk Prievidza - Zvolen 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4314Santanderina - Tarragona Spsp 1-02-03-0
4345Ibiza - Cv Mediterraneo De Castellon 1-02-03-0
4386Rio Duero - Unicaja Almeria 0-10-21-3
4401Cv Melilla - Palma Portol 0-10-20-3
4415Ube Lilla-Grau - Gran Canaria 1-01-13-1

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4578Fenerbahce - Jeopark Kula Bld. 1-02-03-1

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4650Bursa B.Sehir Bld - Halkbank Ankara 1-02-03-0
4651Iller Bankasi Ankara - Canakkale Belediye 1-01-12-3
4660Vakifbank Gunes Sigorta - Galatasaray 1-02-03-0
4666Fenerbahce - Besiktas 1-02-03-0
4667Seramiksan - Beylikduzu Voleybol Ihtisas 1-01-12-3
4668Eczacibasi Istanbul - Nilufer Belediye Bursa 1-02-03-0