Nedjelja 29.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8300Benevento - Lazio supergol gosti-0-31-5
8301Club Brugge - St Truiden --2-14-1
8303Lyon - Metz domaći-2-02-0
8304Trabzonspor - Galatasaray --0-02-1
8405Stuttgart - Freiburg supergol domaći-2-03-0
8417Torino - Cagliari supergol --1-12-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5747Newells - Chacarita Juniors domaći302-02-1
5748Gimnasia Lp - Velez Sarsfield domaći51-04-0
5757Ca Temperley - San Lorenzo gosti130-10-2
5758Boca Juniors - Belgrano domaći152-04-0
5759Independiente - Atletico Patronato Parana gosti340-11-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1004Boca Unidos - Cd Santamarina Tandil gosti460-01-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3045Shirak Gyumri Fc - Alashkert gosti890-00-1
3046Gandzasar Kapan - Ararat domaći121-02-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1169Central Coast - Melbourne Victory domaći580-01-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5838Wolfsberger Ac - Sturm Graz gosti570-00-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4384Austrija Klagenfurt - Uv Vocklamarkt --0-00-0
4385Pasching Lask Juniors - Tus Bad Gleichenberg domaći161-02-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1006Admira Wacker Ii - Schwechat domaći42-04-1
1007Horn - Wiener Sportklub domaći341-03-0
1008Fc Mannsdorf - St Polten 2 domaći143-13-2
1009Parndorf - Ask Ebreichsdorf gosti190-10-2
1010Rapid Vienna Ii - Fc Stadlau domaći341-02-1
1011Traiskirchen Fcm - Neusiedl domaći161-02-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1013Altach Ii - Kufstein domaći171-12-1
1020Schwaz - Seekirchen domaći401-02-1
1021Worgl - St Johann domaći480-02-0
1036Kitzbuhel - Wals-Grunau - - 0-00-0

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8997Neftchi - Sumgayit domaći31-12-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8719Club Brugge - St Truiden domaći182-14-1
8720Standard Liege - Waasland domaći283-03-1
8721Royal Excel Mouscron - Royal Antwerp domaći101-02-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7954Tubize - Cercle Brugge domaći500-01-1

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Berchem Sport - Kmsk Deinze --0-01-1
2390Royal Knokke Fc - Dessel Sport --0-03-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8969Slavia Mozyr - Fc Vitebsk gosti70-10-1
8970Fc Minsk - Neman Grodno gosti810-00-1
8981Dinamo Brest - Torpedo Zhodino domaći790-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2992Sport Boys - The Strongest gosti91-21-5
3016Bolivar - Club Petrolero domaći81-02-0
3017Guabira - Wilstermann gosti800-00-1
3020Real Potosi - Nacional Potosi domaći52-02-1
3026Blooming - San Jose Oruro domaći232-02-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Fk Sarajevo - Nk Celik Zenica domaći104-05-0
2981Siroki Brijeg - Zrinjski Mostar gosti310-12-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8009Atletico Mg - Botafogo --0-00-0
8010Fluminense - Bahia Ba gosti31-11-1
8011Ponte Preta - Corinthians domaći401-01-0
8012Sport Recife - Coritiba Pr gosti62-23-4
8035Vitoria Ba - Atletico Go gosti110-11-1
8036Avai - Gremio gosti121-22-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8898Fc Vereya - Beroe Stara Zagora gosti610-00-1
8899Ludogorets - Levski Sofia domaći111-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5940Mlada Boleslav - Vysocina Jihlava domaći331-02-1
5941Slovacko - Slavia Prague gosti130-20-3
5951Sparta Prague - Banik Ostrava domaći81-13-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8055Banik Sokolov - Pribram domaći111-01-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Prevysov - Fc Pisek domaći32-02-2
1112Zapy - Sokol Brozany domaći31-04-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1091Fc Velke Mezirici - 1.Sk Prostejov gosti161-11-2
1096Valasske Meziric - Spartak Hulin vvv-vv-v

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Universidad De Chile - Universidad Catolica domaći301-01-0
1072Everton De Vina - Universidad De Concepcion domaći760-02-1
1073Antofagasta - Audax Italiano gosti340-11-1
1074Ohiggins - Santiago Wanderers gosti80-20-3

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1040Deportes La Serena - Union San Felipe gosti780-00-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2676Apollon Limassol - Doxa Katokopias domaći54-04-2
2677Paphos Fc - Aris Limassol --0-00-0
2682Olympiakos Nicosia - Nea Salamina Famagusta domaći790-01-1
2722Ermis Aradippou - Ael Limassol gosti870-00-1

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4743Ethnikos Assias - Omonia Aradippou --0-02-4
4755Po Xylotymbou - En Paralimniou gosti-0-00-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3548Sonderjyske - Hobro domaći41-11-1
3551Lyngby - Midtjylland gosti112-12-2
3552Horsens - Fc Copenhagen domaći630-01-1
3553Aalborg - Odense gosti450-10-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5952Fredericia - Vejle gosti390-10-1
5953Hb Koge - Brabrand domaći61-01-0
5962Nykobing Fc - Esbjerg Fb --0-00-0
5963Viborg - Thisted domaći61-12-2
5964Fremad Amager - Fc Roskilde gosti430-10-1
5965Vendsyssel Ff - Skive domaći101-02-0

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2486Holstebro - Vejgaard B gosti-0-00-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8111Wadi Degla - El Zamalek gosti510-00-3

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7750Delfin Sc - Guayaquil City Fc domaći490-02-0
7751Macara - Emelec domaći800-01-0
7752Universidad Catolica - Clan Juvenil domaći790-02-0

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3204Cd Aguila - Cd Dragon domaći171-01-0
3211Cd Audaz - Isidro Metapan domaći81-24-3
3213Santa Tecla - Municipal Limeno domaći133-04-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3393Brighton - Southampton gosti70-11-1
3394Leicester - Everton supergol domaći182-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2397Birmingham - Aston Villa --0-00-0

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2367Sunderland U23 - Man Utd U23 gosti490-00-1
2368Liverpool U23 - Leicester City U23 domaći271-11-2
2369Middlesbrough U23 - Wolves U23 domaći281-03-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1144Flora Tallinn Ii - Levadia Tallinn Ii gosti 140-10-4

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2245Davao Aguilas - Stallion Fc gosti20-22-2
2246Global Fc - Ilocos United gosti202-23-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3315Lyon - Metz domaći62-02-0
3316Toulouse - St Etienne supergol --0-00-0
3317Lille - Marseille supergol gosti50-10-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Ea Guingamp - Girondins Bordeaux gosti620-00-1
1175Olympique Marseille - Albi Asptt domaći51-01-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4518Xanthi - Atromitos Athens gosti410-10-2
4519Lamia - Platanias domaći500-02-0
4535Panetolikos - Apollon Smyrnis domaći361-01-1
4537Panionios - Aek Athens gosti810-00-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1629Doxa Dramas - Anagennisi Karditsas domaći131-02-0
1630Ergotelis - Kallithea --0-00-0
1631Sparti - Panegialios gosti120-11-1
1632Veria - Apollon Kalamarias gosti870-00-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1643Csd Municipal - Petapa gosti820-00-1
1644Siquinala Fc - Deportivo Guastatoya gosti390-11-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Cd Real Sociedad - Juticalpa Fc gosti400-10-2
1726Cd Marathon - Real Cd Espana domaći650-01-0
1727Cd Platense - Lobos Upnfm domaći131-02-0
1728Olimpia Cd - Cd Motagua --0-00-0
1730Cd Honduras Progreso - Cd Vida domaći22-02-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Rudes - Cibalia gosti370-11-1
1255Slaven Belupo - Hajduk Split --0-00-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Gnk Dinamo Zagreb Ii - Hnk Hajduk Ii gosti111-11-2
1084Nk Sesvete - Kustosija domaći451-02-0
1089Sibenik - Solin domaći700-01-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2352Balikpapan - Madura United domaći242-13-4
2353Barito Putera - Psm Makassar domaći221-12-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3380Benevento - Lazio supergol gosti40-31-5
3410Crotone - Fiorentina supergol domaći172-12-1
3415Napoli - Sassuolo supergol domaći222-13-1
3416Sampdoria - Chievo supergol domaći203-14-1
3418Spal 2013 - Genoa supergol domaći560-01-0
3420Udinese - Atalanta supergol gosti291-12-1
3421Torino - Cagliari supergol gosti301-12-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1014Parma - Avellino supergol domaći11-02-0
1015Pro Vercelli - Foggia supergol domaći91-21-4

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7671Pontedera - Gavorrano gosti520-02-1
7672Giana Erminio - Alessandria gosti111-12-2
7673Livorno - Pro Piacenza domaći460-03-0
7674Pistoiese - Ac Prato domaći900-01-0
7677Robur Siena - Monza gosti420-10-3
7678Arezzo - Viterbese domaći371-01-1
7682Arzachena - Olbia domaći252-03-0
7684Lucchese - Carrarese gosti91-23-2

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7687Albinoleffe - Teramo domaći111-01-1
7688Fermana - Pordenone --0-00-0
7689Sud Tirol - Vicenza domaći780-01-0
7690A.C. Mestre - Ravenna --0-00-0
7691Gubbio - Reggiana domaći470-01-0
7692Sambenedettese - Fano --0-00-0
7696Bassano - Renate gosti520-00-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1808Maccabi Tel Aviv - Hapoel Akko domaći282-05-2
1830Ashdod - Hapoel Beer Sheva domaći421-01-3

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1857Boys Town - Portmore United vvv-vv-v
1858Humble Lions Fc - Harbour View Fc --0-00-0
1896Reno Fc - Montego Bay United gosti280-10-1
2052Tivoli Gardens - Sandals South Coast Fc --0-00-0
2067Uwi Fc - Arnett Gardens Fc gosti121-11-4

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1885Fc Tokyo - Shimizu S Pulse --0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2251Real Kings Fc - Mthatha Bucks Fc domaći-1-01-0
2252Stellenbosch Fc - University Of Pretoria --0-00-0
2253Super Eagles - Jomo Cosmos gosti-0-20-2
2254Uthongathi - Tshakhuma --0-00-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8709Independiente Santa Fe - La Equidad --0-00-0
8752Independiente Medellin - Jaguares D. Cordoba domaći381-02-0
8784Club Cortulua - Millionarios gosti50-10-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1058Barranquilla Fc - Deportes Pereira domaći500-02-0
1059Boyaca Chico - Real Santander domaći72-03-2
1060Deportes Quindio - Valledupar Fc domaći25-16-1
1061Fortaleza Fc - Cucuta Deportivo domaći750-01-0
1062Leones Fc - Bogota Fc --0-00-0
1063Llaneros - Atletico Fc domaći113-04-0
1064Orsomarso - Real Cartagena domaći231-03-1
1065U. M. Santa Marta - U. D. Popayan domaći271-03-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2577Deportivo Saprissa - Deportiva Alajuelense domaći342-02-0
2643Perez Zeledon - Guadalupe Fc gosti181-11-1
2718Santos Dg - Ad Municipal Grecia domaći192-05-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Lietava Jonava - Utenis Utena domaći221-03-0
3067Suduva - Atlantas Klaipeda domaći820-01-0

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2201Pobeda - Skendija Tetovo gosti90-10-2
2206Rabotnicki Skopje - Kf Shkupi Skopje domaći451-01-0
2217Sileks Kratovo - Vardar Skopje --0-00-0
2218Skopje - Pelister Bitola domaći351-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2219Olympic Safi - Raja Casablanca domaći331-02-0
2220Rapide Oued Zem - Rsb Berkane domaći800-01-1
2222Ittihad Tanger - Far Rabat gosti530-00-1
2238Difaa El Jadida - Moghreb Tetouan domaći82-03-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3244Budaorsi - Cegledi domaći441-01-1
3246Dorogi Fc - Bfc Siofok gosti500-02-1
3249Kazincbaricika Bsc - Zalaegerszeg domaći191-02-0
3250Soroksar - Varda gosti810-00-1
3251Szeged - Gyor --0-00-0
3265Szolnoki - Dunakanyar gosti220-41-5
3269Ujbuda - Bekescsaba gosti180-10-2
3270Mtk Budapest - Mosonmagyarovar domaći293-06-1
3271Gyirmot - Svse-Gysev --0-00-0
3272Nyiregyhaza - Csakvar domaći830-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8218Toluca - Morelia gosti580-00-1
8231Santos Laguna - Pachuca gosti311-22-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1938Vitesse - Psv Eindhoven gosti181-12-4
1939Sparta Rotterdam - Groningen domaći222-12-1
1940Utrecht - Nac Breda domaći191-12-2
1948Heerenveen - Az Alkmaar domaći211-01-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6418Telstar - Almere domaći122-04-0
6421Maastricht - Volendam domaći32-12-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8252Kristiansund - Odd Bk gosti31-12-2
8253Rosenborg - Stabaek --0-00-0
8254Sarpsborg - Sandefjord domaći33-05-0
8255Stromsgodset - Sogndal gosti141-14-1
8256Tromso - Viking domaći302-03-0
8257Valerenga - Molde domaći81-11-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4647Bodo Glimt - Asane domaći163-06-0
4648Floro - Strommen gosti100-11-5
4652Mjondalen - Levanger domaći11-03-1
4653Ranheim - Jerv domaći202-03-1
4658Sandnes Ulf - Kongsvinger gosti290-10-3
4659Start - Elverum gosti230-10-1
4661Tromsdalen - Fredrikstad domaći241-05-0
4671Ullensakerkisa - Arendal gosti181-14-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3214Werder Bremen - Augsburg gosti400-20-3
3216Stuttgart - Freiburg supergol domaći382-03-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6179Duisburg - Union Berlin gosti490-01-1
6180Dynamo Dresden - E. Braunschweig domaći121-01-1
6181Heidenheim - Nurnberg domaći670-01-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5054Karlsruher - Magdeburg domaći401-01-0
5057Wehen - Preussen Munster domaći44-16-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1262Ammerthal - 1.Fc Schweinfurt 05 Ii vvv-vv-v

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1314Fc Teutonia 05 - Buchholz gosti450-10-3
1315Vorwarts Wacker - Wedeler gosti190-11-4
1316Tsv Sasel - Condor Hamburg domaći351-04-0

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1383Fc Hurth - Blau-Weiss Friesdorf domaći371-04-1
1428Ssv Merten - Viktoria Arnoldsweiler gosti360-10-2
1434Fc Pesch - Bergisch Gladbach gosti580-00-1
1435Siegburger Sv 04 - Hilal Maroc Bergheim vvv-vv-v
1560Wesseling-Urfeld - Sv Breinig gosti490-01-4
1561Tv Herkenrath - Hennef 05 gosti120-21-2
1562Vfl Vichttal - Borussia Freialdenhoven gosti250-11-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1376Cronenberger - Ratinger gosti80-31-4
1378Sc Duesseldorf West - Bocholt gosti340-10-5
1379Sportfrunde Baumberg - Vfb 03 Hilden gosti450-03-1
1381Spvg Schonnebeck 1910 - Straelen domaći570-01-1
1382Turu Dusseldorf - Vfb Speldorf domaći271-01-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1331Gottingen - Tus Sulingen gosti110-12-3
1332Heeslinger Sc - Vfl Oldenburg vvv-vv-v
1334Mtv Eintracht Celle - Bv Cloppenburg gosti540-00-2
1360Tus Bersenbruck - Eintracht Northeim gosti50-21-3

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1593Rot-Weiss Koblenz - Fc Karbach gosti410-13-1

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1263Asc 09 Dortmund - 1. Fc Kaan-Marienborn gosti350-12-2
1264Hammer Spvgg - Eintracht Rheine domaći361-06-2
1277Sc Hassel - Tus Haltern domaći271-11-1
1286Schalke Am - Fc Brunninghausen domaći231-03-0
1288Tsg Sprockhovel - Arminia Bielefeld Am domaći391-02-0
1290Tus Ennepetal - Gutersloh gosti-0-00-3
1291Westfalia Herne - Rot Weiss Ahlen gosti730-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4491Eintracht Norderstedt - Jeddeloh vvv-vv-v
4493Havelse - Lubeck gosti90-20-4
4494Vfb Oldenburg - St Pauli Am vvv-vv-v

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4507Budissa Bautzen - Union Furstenwalde gosti301-11-2
4509Meuselwitz - Lokomotive Leipzig vvv-vv-v
4511Neustrelitz - Wacker Nordhausen gosti450-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8189Tsv Schott Mainz - Waldhof Mannheim gosti370-10-2
8190Freiburg Am - Stuttgart Kickers --0-00-0

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1181Sv Frisia 03 - Tsb Flensburg vvv-vv-v
1182Tsv Wankendorf - Tsv Friedrichsberg gosti50-24-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7756Club Guarani Asuncion - Olimpia domaći371-03-0
7757Sportivo Luqueno - Nacional Par domaći181-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7909Sporting Cristal - Academia Cantolao domaći262-03-0
7910Real Garcilaso - Juan Aurich domaći133-15-1
7911Alianza Lima - Alianza Atletico domaći421-03-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2239Sport Ancash - Willy Serrato domaći42-03-0
2240Cesar Vallejo - Cd Sport Loreto domaći314-06-2
2241Cultural Santa Rosa - Sport Boys --0-00-0
2242Defensor La Bocana - Alfredo Salinas domaći102-03-1
2243Deportivo Coopsol - Carlos Mannucci domaći121-12-2
2244Cienciano - Union Huaral domaći132-08-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6199Jagiellonia - Zaglebie Lubin domaći22-03-1
6200Legia Warsaw - Arka Gdynia domaći381-02-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8309Chrobry Glogow - Chojnice --0-00-0
8310Ruch Chorzow - Odra Opole domaći111-03-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2247Radomiak Radom - Warta Poznan --0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6207Braga - Chaves domaći580-01-0
6208Pacos Ferreira - Estoril domaći51-01-0
6209Aves - Vitoria Guimaraes gosti41-21-3

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4995Covilha - Porto B domaći101-02-1
4996Cova Piedade - Ac Viseu --0-00-0
4997Santa Clara - Penafiel domaći291-01-2
5000Sporting Lisbon B - Leixoes domaći111-11-1
5001Uniao De Madeira - Oliveirense domaći281-01-0
5066Varzim - Nacional Madeira --0-00-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2070Cfr Cluj - Gaz Metan Medias --0-00-0
2071Universitatea Craiova - Fcsb gosti10-22-5

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8560Chindia Targoviste - Cs Mioveni domaći53-03-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6470Amkar Perm - Ural Ekaterinburg domaći221-01-1
6471Dynamo Moscow - Fk Tosno gosti90-10-1
6472Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moscow gosti580-00-3
6473Fk Krasnodar - Ska-Khabarovsk domaći112-04-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8988Tom Tomsk - Luch Vladivostock --0-00-0
8989Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad domaći341-03-0
8990Tambov - Avangard Kursk gosti900-00-1
8991Kryliya Sovetov - Olimpiets domaći880-01-0
8992Orenburg - Spartak-2 Moscow domaći451-02-1
8993Tyumen - Yenisey domaći211-11-1
8999Shinnik Yaroslavl - Fakel Worenesch gosti130-10-1
9000Volgar - Rotor Volgograd domaći201-01-0
9001Dinamo St Petersburg - Zenit St Petersburg Ii gosti120-13-3

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7793Torpedo Armavir - Spartak Nalchik domaći261-02-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3100Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders --0-00-0

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7902Indy Eleven - Carolina Railhawks gosti41-12-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7769As Trencin - Trnava gosti490-01-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2248Msk Zilina B - Lokomotiva Zvolen domaći82-12-1
2249Zp Sport Podrezova B - Komarno domaći121-01-1
2250Sered - Spisska Nova Ves domaći22-23-3

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7725Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana --0-00-0
7740Aluminij - Nd Gorica gosti150-20-3

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8021Fk Backa Bp - Javor Ivanjica domaći82-12-1
8119Zemun - Crvena Zvezda gosti810-00-1
8191Borac Cacak - Partizan Belgrade gosti590-01-2
8192Cukaricki Belgrade - Vozdovac gosti220-12-1
8197Fk Radnik Surdulica - Spartak Subotica domaći94-15-1
8224Mladost Lucani - Macva Sabac domaći181-02-0
8615Radniki Nis - Napredak gosti170-11-3

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3273Bezanija Belgrade - Jagodina domaći431-02-0
3275Indija - Backa Topola domaći201-11-1
3277Radnicki Pirot - Novi Pazar domaći760-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3406Getafe - Real Sociedad supergol gosti50-12-1
3407Girona - Real Madrid supergol gosti120-12-1
3409Eibar - Levante gosti350-22-2
3413Malaga - Celta Vigo supergol domaći451-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8342Barcelona B - Sevilla Atletico domaći31-01-1
8343Cordoba - Numancia gosti321-11-1
8344Alcorcon - Real Oviedo domaći421-02-0
8345Reus - Real Valladolid domaći261-12-2
8346Tenerife - Osasuna --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7570Cf Rayo Majadahonda - Ad Union Adarve domaći480-03-1
7581Ss Reyes - Rapido D. Bouzas gosti890-00-1
7584Ponferradina - Pontevedra domaći900-01-0
7585Rc Deportivo Fabril - Guijuelo --0-00-0
7587Fuenlabrada - Cerceda domaći51-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7620Burgos - Sporting Gijon B domaći640-01-1
7622Caudal Deportivo - Mirandes gosti191-31-3
7629Osasuna B - Arenas Club De Getxo domaći391-01-1
7630Tudelano - Real Union De Irun domaći72-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7662Atletico Baleares - Peralada Cf --0-00-0
7663Hercules - Scr Pena Deportiva domaći900-01-0
7675Villarreal B - Valencia B gosti150-22-2
7676Cd Ebro - Lleida gosti280-11-1
7679Ud Cornella - Elche gosti450-10-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7693Cartagena - Las Palmas B gosti790-11-1
7694Real Betis B - Marbella domaći291-11-1
7695Cd El Ejido 2012 - Melilla domaći560-01-0
7703Lorca Deportiva - Cordoba Cf B gosti200-20-6
7704Rb Linense - Merida domaći431-02-0
7705Badajoz - San Fernando gosti141-22-2
7717Real Murcia - Granada Cf B domaći152-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5199Sirius - Malmo gosti90-20-4
5200Sundsvall - Hammarby domaći171-11-4
5201Bk Hacken - Kalmar domaći500-02-0
5202Djurgarden - Jonkopings Sodra --0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2264Kvarnsvedens Ik - Linkopings --0-00-0
2265Malmo - Pitea --0-00-0
2267Eskilstuna Uniteddff - Kopparbergs-Goteborg domaći540-01-5
2310Kristianstads Dff - If Limhamn Bunkeflo domaći241-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3470Gefle If - Degerfors domaći790-01-1
3471Orgryte - Helsingborg gosti390-10-3
3474Syrianska - Falkenberg domaći331-01-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2262Angelholms - Ljungskile gosti400-12-2
2263Mjallby - Oskarshamn domaći371-12-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2255Nykoping - Sollentuna United domaći211-02-1
2256Umea - Enskede domaći16-17-1
2257Akropolis - Sandvikens domaći62-04-2
2260Arameiska-Syrianska - Assyriska gosti141-13-2
2261Vasteras - Tegs gosti41-12-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6244Lugano - Luzern domaći241-01-0
6245St Gallen - Grasshoppers domaći61-13-1
6246Young Boys - Sion domaći103-15-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5241Winterthur - Vaduz gosti760-00-1
5242Xamax - Wohlen domaći24-14-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3098Kairouanaise - Co Mednine domaći600-01-0
3099Stade Gabesien - Us Ben Guerdane domaći181-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8361Karabukspor - Sivasspor gosti720-00-1
8362Konyaspor - Osmanlispor Fk domaći690-01-0
8378Bursaspor - Antalyaspor domaći371-04-0
8379Trabzonspor - Galatasaray domaći490-02-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7392Erzurum Buyuksehir - Denizlispor gosti161-14-1
7393Gaziantep Bb - Elazigspor domaći301-01-0
7394Adana Demirspor - Giresunspor gosti190-21-2
7395Manisaspor - Umraniyespor gosti90-10-2

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1800Belgija U17 - Sjeverna Irska U17 domaći112-03-0
1804Luksemburg U17 - Litva U17 gosti110-21-2
1806Rumunjska U17 - Austrija U17 gosti830-00-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2223Zirka Kirovohrad - Vorskla Poltava domaći191-01-0
2224Veres Rivne - Olimpik Donetsk domaći101-01-1
2225Zorya Lugansk - Olexandria domaći122-02-2
2226Karpaty Lviv - Dinamo Kiev gosti120-11-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2312Cherkasskyi Dnipro - Obolon-Brovar Kiev gosti490-00-2
2313Fc Balkany Zorya - Volyn Lutsk domaći22-05-0
2314Girnik Sport - Rukh Vinnyky gosti20-40-4
2315Naftovyk Ukrnafta - Kremin Kreminchuh gosti250-11-2
2317Sumy - Kolos Kovalivka gosti660-00-2
2318Avangard Kramatorsk - Gelios Kharkiv gosti270-11-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Atletico Socopo - Portuguesa domaći61-11-2
2320Atletico Venezuela - Estudiantes De Merida domaći61-01-1
2321Carabobo - Metropolitanos Fc domaći181-11-1
2322Dep. La Guaira - Anzoategui domaći251-02-0
2323Deportivo Jbl Del Zulia - Mineros De Guayana gosti30-20-3
2324Deportivo Lara - Aragua domaći490-02-0
2343Monagas - Zamora gosti650-00-1
2344Tachira - Zulia Fc gosti710-00-1
2345Trujillanos - Caracas gosti92-23-2

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2346B. Binh Duong - Tp Can Tho gosti200-11-1
2355Shb Da Nang - Qnk Quang Nam gosti540-00-2
2361Tp Ho Chi Minh - Sai Gon Fc gosti550-01-3

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6949Barry Town - Connahs Quay Nomads gosti110-10-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7468(-2.5)Igokea Laktasi - Fmp(169,5) 75-65
7471(+5.5)Olimpija Ljubljana - Buducnost Podgorica(157,5) 79-88

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2660(-6.5)Regatas Corrientes - Comunicaciones(161,5) 94-89

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8498(-26.5)Swans Gmunden - Ubsc Graz(158,5) 87-76
8499(-7.5)Kapfenberg Bulls - Oberwart Gunners(155,5) 71-58

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3238(-23.5)Tartu Rock - Barsy(145,5) 79-88

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6227(+5.5)Basic-Fit Brussels - Telindus Oostende(152,5) 52-78

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3266(-8.5)Bk Olomoucko Prostejov - Bk Lions Jindrichuv Hradec(174,5) 98-74
3268(-1.5)Bk Decin - Bk Pardubice(156,5) 74-73

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1563(-8.5)Glasgow Rocks - Surrey Scorchers(166,5) 97-78
1564(+9.5)Manchester Giants - Plymouth Raiders(174,5) 79-97

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8516(+7.5)Espoo United - Korikouvot Kouvola(166,5) 95-71

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4707(-3.5)Dijon - Paris Levallois(149,5) 93-85
4708(-2.5)Limoges - Pau Orthez(151,5) 71-82

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5462(+9.5)Aris - Olympiakos Piraeus(140,5) 55-80

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2714(-11.5)Zadar - Kk Skrljevo(162,5) 99-78
2723(+17.5)Kastela Sucurac - Cibona Zagreb(154,5) 76-91
2724(-28.5)Cedevita Zagreb - Zagreb(160,5) 129-87

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6347(-3.5)Pesaro - Cremona(162,5) 68-79
6355(-1.5)Brindisi - Brescia(156,5) 69-78
6358(+1.5)Capo Dorlando - Torino(155,5) 70-73
6359(+2.5)Sassari - Milano(156,5) 90-69
6381(-6.5)Varese - Pistoia(155,5) 81-73
6382(-3.5)Virtus Bologna - Venezia(155,5) 87-88
6383(-5.5)Trento - Reggio Emilia(155,5) 92-69

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7055(-4.5)Trieste - Fortitudo Bologna(152,5) 99-74
7057(-10.5)Caselpusterlengo - Bergamo Basket(152,5) 68-78
7060(-10.5)Forli - Roseto(156,5) 87-72
7061(-4.5)Imola - Jesi(155,5) 78-88
7065(-0.5)Pallacanestro Orzinuovi - Udinese(149,5) 61-76
7085(-6.5)Treviso - Poderosa Pallacanestro Montegranaro(151,5) 84-91
7086(-5.5)Verona - Mantova(148,5) 86-70

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7090(-4.5)Roma - Tortona(159,5) 103-88
7091(-8.5)Biella - Eurobasket Roma(150,5) 77-71
7101(-6.5)Casale Monferrato - Agrigento(146,5) 83-79
7104(+3.5)Cuore Napoli Basket - Trapani(152,5) 69-78
7105(-8.5)Legnano - Latina(152,5) 83-76
7106(-8.5)Rieti - Treviglio(151,5) 76-83
7107(-7.5)Scafati - Siena(154,5) 66-63

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8529(-6.5)Ironi Naharia - Bnei Hasharon(159,5) 95-82
8561(-7.5)Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Eilat(165,5) 82-76
8562(-9.5)Hapoel Jerusalem - Maccabi Ashdod(162,5) 74-86

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3335(+6.5)Ryukyu Golden Kings Okinawa - Chiba Jets(142,5) 58-58 / 68-60

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7723(+2.5)Jeonju Kcc Egis - Seoul Sk Knights(167,5) 79-96

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2661(+8.5)Bayi Rockets - Zhejiang Golden Bulls(185,5) 96-103
2662(-13.5)Guandong Southern Tigers - Shenzhen Leopards(208,5) 114-96
2663(+2.5)Guangzhou Longlions - Shanghai Sharks(209,5) 118-102
2664(-14.5)Jiangsu Dragons - Beijing Ducks(202,5) 93-87
2665(-14.5)Shandong Golden Stars - Shanxi Brave Dragons(213,5) 116-114
2667(+6.5)Sichuan Jin Qiang - L. Scale Industry(219,5) 96-107
2668(-14.5)Zhejiang Guangsha Lions - Fujian Quanzhou Bank(219,5) 105-99

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3601(+2.5)Latvijas Universitate - Valmiera(149,5) 72-65

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1137(-5.5)Siauliai - Bc Alytaus Dzukija(155,5) 84-105
1138(-9.5)Zalgiris Kaunas - Bc Lietkabelis(157,5) 92-90

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2669(+5.5)Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks(202,5) 106-117
2681(+6.5)Indiana Pacers - San Antonio Spurs(208,5) 97-94
2687(+4.5)Brooklyn Nets - Denver Nuggets(221,5) 111-124
2692(-3.5)Charlotte Hornets - Orlando Magic(209,5) 120-113
2704(-10.5)Cleveland Cavaliers - New York Knicks(209,5) 95-114
2712(+5.5)Sacramento Kings - Washington Wizards(207,5) 83-110
2713(-13.5)Golden State Warriors - Detroit Pistons(222,5) 107-115

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5457(-5.5)Brose Baskets Bamberg - Alba Berlin(156,5) 75-77
5459(+6.5)Science City Jena - Enbw Ludwigsburg(158,5) 64-78
5460(-7.5)Bbc Bayreuth - Giessen 46ers(166,5) 96-75
5461(+5.5)Walter Tigers Tubingen - Telekom Baskets Bonn(163,5) 75-84

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4762(-10.5)Trefel Sopot - Miasto Szkla Krosno(158,5) 98-77
4766(-5.5)Legia Warszawa - Gtk Gliwice(164,5) 78-88
4767(+1.5)Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom(156,5) 94-103

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6302(-12.5)Barcelona - Ucam Murcia(159,5) 94-97
6316(-6.5)Divina Seguros Joventut - Real Betis Energia Plus(156,5) 81-76
6317(-3.5)Gipuzkoa Basket - Bilbao Basket(160,5) 87-91
6318(-1.5)Morabanc Andorra - Iberostar Tenerife(158,5) 58-48
6343(-10.5)Baskonia - Tecnyconta Zaragoza(165,5) 73-78
6345(-8.5)Unicaja Malaga - Estudiantes(159,5) 89-70
6346(-6.5)Valencia Basket - Herbalife Gran Canaria(161,5) 89-83

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8590(+15.5)Snatts Femeni Sant Adria - Avenida(124,5) 48-91
8594(-7.5)Mann Filter Zaragoza - Al-Qazeres Extremadura(145,5) 72-59
8599(-15.5)Citylift Girona - Gernika Bizkaia(142,5) 80-70

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8603(-10.5)Icl Manresa - Regal Fc Barcelona Ii(151,5) 91-76

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3184(+8.5)Basket Club Boncourt - Lions De Geneve(154,5) 59-86
3200(-10.5)Bbc Monthey - Sam Basket Massagno(146,5) 75-70
3202(-31.5)Benetton Fribourg - Bc Winterthur(153,5) 90-83
3203(+8.5)Starwings Basket - Ensa Union Neuchatel(151,5) 81-87

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7480(-7.5)Darussafaka - Pinar Karsiyaka(158,5) 78-63
7481(+2.5)Sakarya Bsb - Tofas Bursa(161,5) 74-86
7486(+6.5)Galatasaray Sk - Fenerbahce Ulker(154,5) 62-83
7487(-4.5)Istanbul Bsb - Yesilgiresun Belediye(163,5) 99-87

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7476(-2.5)Minsk 2006 - Parma Permsky Kray(149,5) 66-65

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2966(-1.5)Hershey Bears - Hartford Wolf Pack(5,5) 2-14-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4336(-1.5)Graz 99ers - Orli Znojmo(5,5) 0-14-2
4398(-1.5)Kac - Vsv(5,5) 1-01-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6237(-1.5)Pardubice - Vitkovice(5,5) 1-23-4
6238(-1.5)Trinec - Mountfield Hk(5,5) 0-00-3
6239(-1.5)Olomouc - Litvinov(5,5) 0-31-3
6240(-1.5)Mlada Boleslav - Liberec(5,5) 1-03-1
6445(+1.5)Chomutov - Kometa Brno(5,5) 1-12-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6451(+1.5)Herlev - Gentofte Stars(5,5) 0-02-2
6506(-1.5)Frederikshavn - Roedovre(5,5) 1-01-0
6507(-1.5)Sonderjyske - Aalborg(5,5) 1-11-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2725(-1.5)Coventry Blaze - Nottingham Panthers(5,5) 0-12-3
2727(+1.5)Milton Keynes Lightning - Manchester Storm(5,5) 2-03-2
2728(+1.5)Edinburgh Capitals - Belfast Giants(5,5) 2-23-4
2763(-1.5)Guildford Flames - Dundee Stars(5,5) 2-2v-v
2773(-1.5)Sheffield Steelers - Braehead Clan(5,5) 3-06-0
2775(+1.5)Fife Flyers - Cardiff Devils(5,5) 2-13-5

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8693(-1.5)Grenoble - Nice Aigles(5,5) 2-25-4
8694(-1.5)Rouen - Strasbourg(6,5) 2-07-0
8695(-1.5)Epinal - Lyon Hc(5,5) 1-03-2
8696(+1.5)Chamonix-Morzine Hc - Bordeaux Ghc(5,5) 1-24-4
8697(-1.5)Gap - Angers(5,5) 1-14-4
8698(+1.5)Scorpions De Mulhouse - Amiens(5,5) 0-12-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4234(-1.5)Kingston Frontenacs - Saginaw Spirit 0-12-2
4236(-1.5)Kitchener Rangers - North Bay Battalion 2-12-1
4237(+1.5)Mississauga Steelheads - Niagara Icedogs 1-04-1
4238(-1.5)Owen Sound Attack - Windsor Spitfires 1-24-5
4239(-1.5)Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 2-28-3
4240(-1.5)Sarnia Sting - Flint Firebirds 2-06-2
4245(+1.5)Guelph Storm - London Knights 0-04-0
4249(-1.5)Erie Otters - Sudbury Wolves 2-04-1
4250(-1.5)Oshawa Generals - Ottawa 67s 1-24-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4256(-1.5)Dab Docler - Vienna Capitals Ii 1-06-0
4258(-1.5)Ferencvaros-Esmtk - Corona Brasov 1-03-0
4260(-1.5)Ujpest Budapest - Hsc Csikszereda 1-24-5
4263(-1.5)Mac Budapest - Fehervari Titanok 0-07-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7936(-1.5)Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks(5,5) 1-23-3
7937(-1.5)Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins(5,5) 5-07-1
7938(-1.5)Calgary Flames - Washington Capitals(5,5) 0-02-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7846(-1.5)Lorenskog - Stjernen(5,5) 1-13-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4254(-1.5)Narvik Ishockeyklubb - Gruner Ishockey 2-13-1
4255(+1.5)Nidaros Hockey - Ringerike 0-10-4

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6508(+1.5)Krefeld Pinguine - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 0-11-3
6509(+1.5)Schwenninger - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 0-12-4
6904(-1.5)Kolner Haie - Adler Mannheim(5,5) 0-00-1
6990(+1.5)Straubing Tigers - Erc Ingolstadt(5,5) 0-11-1
6992(-1.5)Ehc Munchen - Iserlohn Roosters(5,5) 0-21-2
7010(+1.5)Augsburger Panthers - Eisbaren Berlin(5,5) 2-17-4
7054(-1.5)Deg Metro Stars - Bremerhaven Pinguins(5,5) 0-04-0

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7786(+1.5)Dresdner Eislowen - Lowen Frankfurt(5,5) 2-15-1
7835(-1.5)Bietigheim Steelers - Bad Nauheim(5,5) 2-14-1
7836(+1.5)Lausitzer Fuchse - Kassel Huskies(5,5) 2-03-3
7837(+1.5)Bad Tolz - Riessersee(5,5) 2-27-3
7838(+1.5)Bayreuth Tigers - Esv Kaufbeuren(5,5) 0-10-3
7844(-1.5)Heilbronner Falken - Wolfe Freiburg(5,5) 0-12-5
7845(-1.5)Revensburg Towerstars - Crimmitschau(5,5) 1-01-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3175(-1.5)Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk(5,5) 2-23-4
3176(+1.5)Podhale Nowy Targ - Cracovia(5,5) 2-22-5
3179(+1.5)Polonia Bytom - Gks Tychy(5,5) 1-02-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8736(-1.5)Traktor Chelyabinsk - Lada Togliatti(4,5) 0-03-2
8740(-1.5)Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk(4,5) 0-21-2
8927(+1.5)Dinamo Riga - Dinamo Minsk(4,5) 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7932(+1.5)Bars Kazan - Kazzinc Torpedo(5,5) 0-31-6
7933(+1.5)Csk Vvs Samara - Saryarka(5,5) 0-21-4
7934(+1.5)Dizel Penza - Rubin Tyumen(5,5) 0-01-2
7935(+1.5)Hk Sarov - Zauralye Kurgan(5,5) 1-04-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3116(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Riga U20(5,5) 1-15-1
3117(-1.5)Spartak Moscow U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 1-03-0
8699(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Hk Mvd U20(5,5) 1-06-0
8807(-1.5)Irbis Kazan U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 2-13-3
8808(-1.5)Ska 1946 U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 0-04-1
8895(+1.5)Ladja Togliatti U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 3-24-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7903(-1.5)Trencin - Nove Zamky(5,5) 0-03-0
7928(-1.5)Nitra - Kosice(5,5) 0-14-2
7929(-1.5)Banska Bystrica - Hc 07 Detva(5,5) 1-18-2
7930(-1.5)Poprad - Liptovsky Mikulas(5,5) 1-02-1
7931(-1.5)Zilina - Zvolen(5,5) 0-14-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8933(+1.5)Gck Lions - Visp(5,5) 1-04-3
8945(-1.5)Rapperswil - Olten(5,5) 0-12-3
8946(+1.5)Thurgau - Ajoie(5,5) 0-02-1
8995(-1.5)Langenthal - Hc Biasca(5,5) 0-02-2
9012(-1.5)Chaux-De-Fonds - Ehc Winterthur(5,5) 1-04-2

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1038(-3.5)R.Federer - J.Del Potro(22,5) 18-146-76-42-1

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042F.Martin/E.Roger-Vasselin - I.Dodig/M.Granollers 11-145-76-70-2

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043(-3.5)J.Tsonga - L.Pouille(22,5) 5-121-64-60-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029R.Bopanna/P.Cuevas - M.Demoliner/S.Querrey 24-227-66-72-1

ATP PARIZ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1044B.Coric - E.Donskoy 12-56-26-32-0
1045L.Djere - F.Krajinovic 12-177-53-61-2
1054J.Sousa - U.Humbert 13-97-56-42-0
1057J.Struff - P.Gojowczyk 13-96-37-62-0
3031G.Garcia-Lopez - J.Chardy 7-123-64-60-2
3032V.Pospisil - P.Mathieu 12-76-36-42-0

challenger eckental kvalifikacijeTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3602T.Puetz - R.Kern 8-133-65-70-2
3603N.Cacic - M.Sieber 9-152-66-31-2

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090C.Moutet - S.Tsitsipas 13-86-27-62-0

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1097S.Arends/A.Sancic - S.Clayton/D.Sharan 13-96-47-52-0

CHALLENGER CANBERRA 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035A.Ghem - T.Daniel 7-135-72-60-2
1068A.Sarkissian - B.Nkomba v-v6-0v-vv-v
1253(+3.5)B.Mousley - E.King(22,5) 9-136-73-60-2
1289J.Grills - A.Bolt 8-124-64-60-2
1436J.Thompson - A.Harris v-vv-vv-vv-v
1610(-4.5)L.Miedler - B.Ellis(20,5) 7-135-72-60-2
1645(+3.5)L.Saville - M.Krueger(21,5) 13-76-27-52-0
1646(-1.5)M.Banes - A.Whittington(22,5) 18-126-76-32-1
1655(-4.5)M.Ebden - B.Klein(21,5) 12-76-36-42-0
1859(+1.5)M.Polmans - D.Kelly(22,5) 16-153-67-62-1
1901(-4.5)O.Jasika - H.Bourchier(20,5) 13-106-47-62-0
1903S.Mukund - J.Millman v-vv-vv-vv-v
1936(-2.5)N.Rubin - S.Fanselow(21,5) 5-123-62-60-2

CHALLENGER CANBERRA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6116B.Ellis/C.Puttergill - M.Polmans/J.Statham 4-121-63-60-2
6117B.Klein/D.Propoggia - J.Frawley/J.Grills 13-97-56-42-0
6118M.Banes/G.Van Peperzeel - E.King/N.Pasha 12-86-46-42-0

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2379A.Rybakov - M.Ymer 17-154-66-42-1
2381D.Thomas - N.Pauffley 6-124-62-60-2
2382E.Corrie - J.Cash 12-86-46-42-0
2383F.Nielsen - D.Nevolo 13-97-66-32-0
2384N.Scholtz - A.Ritschard 16-164-66-31-2
2385R.Roelofse - A.Ward 19-156-26-72-1
2387J.Hiltzik - A.Alhogbani 13-101-66-12-1
2388S.Monette - L.Bambridge 14-112-66-32-1

CHALLENGER GUAYAQUIL KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2640P.Sakamoto - J.Ficovich 11-166-35-71-2
2641R.Marcora - M.Cuevas 13-183-67-61-2
2647D.Kuzmanov - L.Hampel 12-76-36-42-0
2655G.Lama - M.Kestelboim 12-46-26-22-0

CHALLENGER HO CHI MINHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098J.Millman - M.Youzhny 8-124-64-60-2

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2656J.Kovalik - G.Melzer 11-145-76-70-2

CHALLENGER SHENZHEN IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1099C.Wang - A.Krajicek 5-123-62-60-2
1100D.Lee - G.Soeda - - - -
1101D.Petrovic - M.Kecmanovic - - - 31.10.
1102M.Safwat - T.Gabashvili - - - 31.10.
1103M.Youzhny - H.Moriya - - - 31.10.
1104R.Albot - Y.Uchiyama - - - 31.10.
1105R.Te - B.Kavcic - - - 31.10.
1106S.Doumbia - A.Santillan - - - 31.10.
1107S.Robert - D.Wu - - - 31.10.
1108T.Monteiro - Y.Wu - - - 31.10.
1109Y.Takahashi - Z.Li - - - -
1110Z.Zhang - S.Kwon 14-166-33-61-2
6151K.Uchida - M.Matosevic 9-134-65-70-2
6152N.Nakagawa - M.Niesten 4-124-60-60-2
6154Z.Xia - H.Hurkacz 2-120-62-60-2

WTA MASTERS SINGAPURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8041(-2.5)C.Wozniacki - V.Williams(21,5) 12-86-46-42-0

WTA MASTERS SINGAPUR PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8444T.Babos/A.Hlavackova - K.Bertens/J.Larsson 20-154-66-42-1

DANSKA 1. DIVISION- WOMENRUKOMET

Br. Susret Kraj
1026Fredericia Hk - Bjerringbro Fh 27-24

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4271(-7.5)Silkeborg - Ajax Kobenhavn(47,5) 30-22

NORVEŠKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3079(-8.5)Vipers - Fredrikstad(55,5) 30-13
3091(+3.5)Sola - Storhamar(53,5) 27-34
3092(-1.5)Skrim - Stabaek(58,5) 24-33
3095(+2.5)Tertnes Il - Larvik(52,5) 30-33

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2709(-6.5)Zaglebie Lubin - Piotrcovia(54,5) 35-31

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
2377(-1.5)Njemacka - Spanjolska(53,5) 28-24
2658(+5.5)Poljska - Norveska(55,5) 27-32
2659(-1.5)Danska - Francuska(53,5) 27-23

PRIJATELJSKE UTAKMICE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2657(-5.5)Njemacka - Nizozemska(49,5) 36-26

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1114(-0.5)Csm Unirea Slobozia - Rapid Bucharest(51,5) 31-22
1115(-10.5)Csm Bucuresti - Oltchim Rm Valcea(52,5) 27-24

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
7915(-5.5)Slovacka - Luksemburg(53,5) 36-19
7916(+1.5)Belgija - Nizozemska(56,5) 25-26
8013(-0.5)Grcka - Turska(51,5) 19-25

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1132(-0.5)Boden Handball If - Skovde Hf(47,5) 20-26
1135(+2.5)Onnereds Hk - Lugi(46,5) 19-24

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1116(+7.5)Tumba - If Hallby(55,5) 26-36
1117(+1.5)Lindesberg - Onnereds Hk(57,5) 29-29

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7943Vbc Waremme - Prefaxis Menen 0-10-20-3
7944Vbc Shanks Guibertin - Voc Amigos St. Antonius Zoersel 1-01-12-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8022Sesc-Rj - Corinthiansguarulhos 1-01-13-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2979Akaa Volley - Loimu 0-10-20-3
2980Tiikerit - Valepa 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3027Nurmon Jymy - Hameenlinna 0-11-12-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5249Foinikas Syros - Niki Eginiou 1-02-03-0
5250Panathinaikos - Alexandroupolis 0-10-21-3
5251Paok - Kifisias 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8994Vero Volley - Vibo Valentia 1-01-11-3
9007Latina - Lube Treia 1-02-03-0
9008Modena - Piacenza 1-02-03-0
9009Pallavollo Padova - Verona 0-11-12-3
9010Perugia - Milano 1-02-03-0
9011Ravenna - Sora 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1030Bergamo - Casalmaggiore 0-10-21-3
1031Filottrano - Conegliano 0-10-20-3
1033San Casciano - Novara 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1594Monini Spoleto - Agnelli Metalli Bergamo 1-02-03-0
1597Pag Taviano - Cantu 1-01-11-3
1609Rinascita Lagonegro - Club Italia Roma 1-02-03-1
1627Mondovi - Mosca Bruno Bolzano 0-10-20-3
1628Gioiella Micromilk Gioia Del Colle - Brescia 0-10-21-3
6165Ngm Mobile Santa Croce - Castellana Grotte 1-01-13-1
6166Reggio Emilia - Ceramica Scarabeo Gcf Roma 0-11-13-2
6167Volleyball Aversa - Emma Villas Volley Siena 0-11-13-1

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6192Barricalla Collegno - Millenium Brescia 1-02-03-0
6211Battistelli Sg Marignano - Olbia 1-02-03-0
6212Sigel Marsala - Cmc Olimpia Ravenna 1-01-12-3
6247Soverato - Bartoccini Gioiellerie Perugia 0-10-23-2
6248Trentino - P2p Givova Baronissi 1-02-03-0
6267Ubi Banca San Bernardo Cuneo - Sorella Ramonda Ipag 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA BIJELA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1636Ngm Mobile Santa Croce - Castellana Grotte 0-11-13-1
1637Reggio Emilia - Ceramica Scarabeo Gcf Roma 0-11-13-2
1638Volleyball Aversa - Siena 0-11-13-1

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8023Evivo Duren - United Volleys Rhein-Main 1-01-13-1
8039Bergische Volleys - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6392Olsztyn - Jastrzebski Wegiel 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5273Budowlani Torun - Trefl Proxima Krakow 0-11-13-2
5292Chemik Police - Fakro Muszyna 0-11-13-1
5293Developres Rzeszow - Bielsko Biala 1-01-13-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1012Fc Barcelona - Cai Teruel 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3028Maliye Milli Piyango - Afyonk Hisar Bld 1-02-03-0
3029Arkas Izmir - Beledyesi 1-02-03-0
3030Ziraat Ankara - Inegol Belediyespor 1-02-03-1

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
7364(-11.0)Bath - Gloucester 21-22
7365(+1.0)Newcastle Falcons - Leicester Tigers 13-30

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
8135(-13.0)Perpignan - Mont De Marsan 20-44

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
8176(-18.0)Castres - Agen 43-28
8246(-10.0)La Rochelle - Toulouse 37-21

RFU CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
8042(-9.0)Doncaster Knights - Cornish Pirates 29-46
8048(-6.0)Leeds Carnegie - Bedford 38-36

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
8247(-1.5)Fukuoka Softbank Hawks - Yokohama Dena Baystars(6,5) 4-3

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1019(+1.5)Houston Astros - L A Dodgers(6,5) 13-12

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1641(-12.5) Philadelphia Eagles - San Francisco 49ers 33-10
1642(+2.5) Washington Redskins - Dallas Cowboys 19-33
5227(+7.5) Cleveland Browns - Minnesota Vikings 16-33
5228(-1.5) Buffalo Bills - Oakland Raiders 34-14
5229(-10.5) Cincinnati Bengals - Indianapolis Colts 24-23
5230(-7.5) New England Patriots - Los Angeles Chargers 21-13
5231(-7.5) New Orleans Saints - Chicago Bears 20-12
5232(+4.5) New York Jets - Atlanta Falcons 20-25
5233(-1.5) Tampa Bay Buccaneers - Carolina Panthers 3-17
5234(-5.5) Seattle Seahawks - Houston Texans 41-38
5235(+3.5) Detroit Lions - Pittsburgh Steelers 15-20

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1712Lazio - Futsal Cisternino 3-1

PORTUGAL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3279Fcu Pinheirense - Deportivo Fabril 1-1
3282Sl Benfica - Futsal C Azemeis 7-1

VN MEKSIKO DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3119F.Alonso - S.Vandoorne F.Alonso
3120L.Hamilton - V.Bottas V.Bottas
3154N.Hulkenberg - C.Sainz C.Sainz
3156K.Magnussen - R.Grosjean K.Magnussen
3159F.Massa - L.Stroll L.Stroll
3160S.Perez - E.Ocon E.Ocon
3165M.Verstappen - D.Ricciardo M.Verstappen
3167S.Vettel - K.Raikkonen K.Raikkonen
3174P.Wehrlein - M.Ericsson P.Wehrlein
3517V.Bottas - K.Raikkonen V.Bottas
3547L.Hamilton - S.Vettel S.Vettel

VN MEKSIKO KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1292F.Alonso - F.Alonso Klasificiran
1293V.Bottas - V.Bottas Klasificiran
1298M.Ericsson - M.Ericsson Neklasificiran
1300R.Grosjean - R.Grosjean Klasificiran
1302L.Hamilton - L.Hamilton Klasificiran
1303N.Hulkenberg - N.Hulkenberg Neklasificiran
1304K.Magnussen - K.Magnussen Klasificiran
1305F.Massa - F.Massa Klasificiran
1306E.Ocon - E.Ocon Klasificiran
1313S.Perez - S.Perez Klasificiran
1317K.Raikkonen - K.Raikkonen Klasificiran
1323D.Ricciardo - D.Ricciardo Neklasificiran
1324C.Sainz - C.Sainz Neklasificiran
1325L.Stroll - L.Stroll Klasificiran
1326S.Vandoorne - S.Vandoorne Klasificiran
1328M.Verstappen - M.Verstappen Klasificiran
1329S.Vettel - S.Vettel Klasificiran
1330P.Wehrlein - P.Wehrlein Klasificiran

VELESLALOM SOELDEN DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4264G.Caviezel - C.Janka v-v
4265F.Eisath - M.Feller v-v
4266M.Faivre - H.Kristoffersen v-v
4315T.Ford - F.Zubcic v-v
4316Z.Kanjec - L.De Aliprandini v-v
4317S.Luitz - R.Leitinger v-v
4318J.Murisier - V.Muffat Jeandet v-v
4342A.Myhrer - M.Moelgg v-v
4343M.Olsson - L.K.Haugen v-v
4344A.Pinturault - F.Neureuther v-v

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 4924262933
arrow BL Belgija Keno 20/70 35101518212728334143445051575964656970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 514202536
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 810121923
arrow DA Multi-Daily A 6/99 223848607074
arrow DB Multi-Daily B 6/99 62024778296
arrow DC Multi-Daily C 6/99 103253818598
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 78141516192022253235525459606163656769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 6781619212425273538394647545556666769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 912151822
arrow FK Finska Keno D 20/70 23131521222425293238444748515557585963
arrow FQ Finska Keno V 20/70 5681520272931354142434753555657656669
arrow FT Finska Keno T 20/70 37121829343742454647515455575863656770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 27112127303132374346515657606265666970
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 61721293343
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3591013162223242627283442474951525455
arrow LE Latvija Keno E 20/62 78121518192024262830353644464756586162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 715192122283233343738394142444751565862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 29111415
arrow NP New York Pick 10 20/80 18172028313238424345485054555862697475
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 316192031363841424648496165686970737780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1222242939414546525354555758636674777879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 25131618
arrow RO Rumunjska 6/49 51018273744
arrow SK Slovačka 5/35 57151621
arrow SL Slovenija 7/39 13253132343638
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 411132831
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 310141618192830343741434957596267727374