Utorak 31.10.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets(H) gosti-0-00-1
2205Celtic - Bayern Munich supergol gosti-0-11-2
2206Olympiakos Piraeus - Barcelona supergol --0-00-0
2217Cardiff - Ipswich domaći-1-03-1
2218Sunderland - Bolton --1-13-3
2219Kilmarnock - Hibernian gosti-0-10-3

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2158Ain Fakroun - Mo Bejaia domaći81-12-2
2159Ain Mlila - Mc Saida domaći311-01-0
2166Gc Mascara - Bordj Bou Arreridj gosti320-11-1
2167Rc Kouba - Ca Batna domaći101-02-0
2168Rc Relizane - Mc El Eulma gosti301-13-1
2169Wa Tlemcen - A Bou Saada gosti850-00-1
2173Jsm Bejaia - Asm Oran domaći332-03-1
2199Aso Chlef - Jsm Skikda --0-00-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7859Bw Linz - Austria Lustenau gosti20-11-2
7860Kapfenberg - Floridsdorfer Ac domaći202-04-1
7861Ried - Hartberg gosti31-22-3
7862Wsg Wattens - Wiener Neustadt gosti830-00-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2201Pasching Lask Juniors - Tus Bad Gleichenberg domaći161-02-0
6478Allerheiligen - Wac A domaći233-04-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8917Parndorf - Ask Ebreichsdorf gosti190-10-2
8918Fc Mannsdorf - St Polten 2 domaći143-13-2
8919Traiskirchen Fcm - Neusiedl domaći161-02-1
8920Horn - Wiener Sportklub domaći341-03-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2202Kitzbuhel - Wals-Grunau --0-00-0
2203Worgl - St Johann domaći480-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6544Goias - Criciuma domaći730-01-1
6552Parana Clube Pr - Oeste Sp domaći451-01-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6576Znojmo - Vlasim domaći82-03-2

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Lanus - River Plate gosti181-24-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6589Burton Albion - Barnsley gosti212-22-4
6590Cardiff - Ipswich domaći121-03-1
6591Fulham - Bristol City gosti290-20-2
6592Hull - Middlesbrough gosti130-21-3
6593Leeds - Derby domaći71-01-2
6594Norwich - Wolves gosti180-10-2
6595Qpr - Sheffield United domaći41-01-0
6644Sheffield Wednesday - Millwall domaći32-12-1
6646Sunderland - Bolton gosti321-13-3
6648Reading - Nottingham Forest domaći131-03-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6651Blackburn - Fleetwood domaći530-02-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7641Ashton United - Matlock Town domaći81-03-0
7643Buxton - Rushall Olympic domaći351-01-2
7651Halesowen - Coalville Town gosti142-22-3
7652Hednesford - Grantham gosti220-21-3
7656Lancaster - Marine domaći71-03-0
7658Mickleover Sports - Whitby Town gosti-2-12-1
7660Stafford Rangers - Barwell domaći580-01-0
7661Sutton Coldfield - Stourbridge gosti30-20-4

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7761Doncaster - Scunthorpe domaći371-01-1
7762Afc Wimbledon - Luton gosti121-11-2
7763Bristol Rovers - West Ham U23 domaći11-11-3
7764Forest Green - Swansea U23 gosti750-00-2
7765Mansfield - Everton U23 domaći810-01-0
7768Swindon - Wycombe domaći880-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6654Poole Town - Concord Rangers gosti550-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6652Boston Utd - Salford gosti300-10-1
6653Chorley - Tamworth gosti480-01-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7670Margate - Metropolitan Police domaći161-01-1
7680Needham Market Fc - Billericay Town gosti230-11-1
7685Staines - Enfield domaći470-03-2

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2440Bishops Stortford - Kettering gosti240-10-2
2441Hereford - Dunstable domaći500-02-0

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3358Nk Novigrad - Dinamo Zagreb --0-00-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2577Padideh Mashhad - Foolad Khuzestan Fc gosti21-12-2
2580Saipa - Perspolis gosti210-20-2
2583Tractor Sazi Tabriz Fc - Zobahan --0-00-0
2603Foolad Mobarake Sepahan - Peykan gosti900-00-1
2620Esteghlal Tehran - Naft Tehran Fc domaći560-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7619Bloemfontein Celtic - Maritzburg United domaći161-01-0
7631Polokwane City - Kaizer Chiefs --0-00-0
7632Supersport United - Golden Arrows domaći242-03-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2250Atletico Huila - Once Caldas domaći311-01-0
2251Alianza Petrolera - Deportivo Cali gosti370-12-1
2252Atletico Nacional - Boyaca Patriotas domaći81-03-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4174Atletico Madrid - Karabakh Agdam supergol gosti400-11-1
4184Basel - Cska Moscow supergol domaći321-01-2
4185Celtic - Bayern Munich supergol gosti220-11-2
4186Manchester Utd - Benfica domaći451-02-0
4187Olympiakos Piraeus - Barcelona supergol --0-00-0
4188Paris St Germain - Anderlecht supergol domaći302-05-0
4189Roma - Chelsea supergol domaći12-03-0
4190Sporting Lisbon - Juventus supergol domaći201-01-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3069Vmfd Zalgiris - Trakai domaći540-01-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2651Chivas - Atlante domaći500-01-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2459Sv Pullach - Heimstetten gosti510-00-3
2460Tus Holzkirchen - Hankofen Hailing domaći131-11-2
2462Wolfratshausen - Tsv Rain Lach domaći21-23-4
24631860 Munich Am - Djk Vilzing gosti400-10-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2486Pinneberg - Fc Tuerkiye domaći510-01-0
2562Wandsbeker Tsv Concordia - Tsv Sasel domaći710-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2464Hansa Rostock Ii - Anker Wismar domaći181-01-4
2465Lichtenberg 47 - 1. Fc Frankfurt domaći31-12-1
2466Optik Rathenow - Torgelower Greif domaći381-13-2
2467Charlottenburger Fc Hertha 06 - Malchower Sv 90 gosti21-16-5
2472Fc Hertha 03 Z. - Sv Victoria Seelow gosti450-12-2
2474Staaken - Fc Mecklenburg Schwerin domaći222-15-1
2475Tennis Borussia Berlin - Sv Grun Weiss Brieselang domaći42-05-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2572Saar 05 Saarbrucken - Salmrohr gosti820-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
89221860 Munich - Bayreuth domaći372-03-0
8923Greuther Furth Am - Eichstatt domaći141-12-2
8925Ingolstadt Am - Augsberg Am --0-00-0
8928Schalding Heining - Memmingen gosti450-10-3
8929Seligenporten - Bayern Munich Am gosti251-22-2
8930Tsv 1860 Rosenheim - Burghausen gosti30-13-2
8931Unterfohring - Schweinfurt domaći570-01-1
8939Vfr Garching - Fc Pipinsried gosti20-21-3
8940Buchbach - Nurnberg Am gosti21-22-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2445Sv Eutin 08 - Hansa Luneburg domaći42-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6683Astoria Walldorf - Hessen Kassel domaći610-02-1
6685Eintracht Stadtallendorf - Tsv Steinbach gosti650-01-1
6686Fsv Frankfurt - Rochling Volklingen domaći431-02-0
6687Stuttgart Amateurs - Offenbacher Kickers domaći212-22-2
6688Tus Koblenz - Ulm domaći451-02-2

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2457Vfr Neumunster - Sv Frisia 03 domaći131-04-0
2458Tsb Flensburg - Tsv Schilksee vvv-vv-v

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3108Columbus Crew - New York City Fc domaći61-04-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7686Ettifaq - Al Raed domaći312-02-0
7700Al Baten - Al Nasr vvv-vv-v
7718Al-Ahli Jeddah - Al Faiha domaći441-01-1

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2661Home United - Young Lions domaći342-04-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8921Coleraine - Ballinamallard United domaći490-02-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6747Kilmarnock - Hibernian gosti100-10-3

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2656Dundee United U20 - Falkirk U20 domaći161-03-0
2657Partick U20 - Dundee U20 domaći33-13-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2684Real Sociedad B - Sd Leioa --0-00-0

UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2575Lokomotiva Zagreb U19 - Fk Zeljeznicar U19 gosti410-11-1
2576Legia Warszawa U19 - Ajax U19 domaći311-11-4
7479Roma U19 - Chelsea U19 gosti160-21-2
7569Sporting Lisbon U19 - Juventus U19 domaći451-02-0
7605Fc Basel U19 - Cska Moscow U19 domaći322-04-2
7606Man Utd U19 - Benfica U19 domaći31-11-1
7608Psg U19 - Anderlecht U19 domaći72-02-3
7609Olympiacos U19 - Barcelona U19 gosti440-10-3
7616Celtic U19 - Bayern Munich U19 domaći600-01-2

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5523(-11.5)Arkadia Traiskirchen - Wbc Kraftwerk Wels(157,5) 88-88 / 100-96

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1945(-16.5)Siauliai - Liepajas Lauvas(159,5) 86-61
1947(+4.5)Tyco Rapla - Prienai(154,5) v-v
1948(-8.5)Tallinna Kalev - Barsy(155,5) 73-42

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1700(+23.5)Stevnsgade Supermen - Horsholm(164,5) 73-96

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7741(-6.5)Morabanc Andorra - Paris Levallois(156,5) 79-61
7753(-10.5)Limoges - Partizan Beograd(172,5) 92-83

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8109(-14.5)Falco Kc-Szombathely - Karpos Sokoli(165,5) 108-87
8110(-4.5)Balgacom Spirou Charleroi - Bnei Hasharon(155,5) 66-62
8113(-27.5)Le Portel - Bosna Sarajevo(146,5) 101-51
8338(-11.5)Dexia Mons Hainaut - Khimik Opz Yuzny(147,5) 75-51

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6793(+1.5)Busan Kt Sonicboom - Incheon Elephants(164,5) 84-90
6794(-2.5)Wonju Dongbu Priory - Mobis Phoebus(166,5) 81-90

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2689(+7.5)Beijing Baxi - Shandong Golden Stars(219,5) 114-102
2690(-8.5)Guandong Southern Tigers - Guangzhou Longlions(217,5) 105-94
2691(-6.5)Jiangsu Monkey Kings - Beijing Ducks(208,5) 81-89
2692(+2.5)Shenzhen Leopards - Sichuan Jin Qiang(213,5) 117-105
2693(+2.5)Tianjin Gold Lions - Shanghai Sharks(220,5) 112-123

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6805(-7.5)Enisey Krasnoyarsk - Juventus Utena(163,5) 85-81
6806(-4.5)Aris - Telekom Baskets Bonn(145,5) 69-75
6810(-2.5)Cez Nymburk - Besiktas Istanbul(158,5) 64-70
6811(-8.5)Pinar Karsiyaka - Hapoel Unet Holon(164,5) 98-91
6822(-1.5)Zielona Gora - Avellino(152,5) 90-79
6831(-7.5)Chalon Sur Saone - Paok(154,5) 75-61
6849(-11.5)Estudiantes - Olimpija Ljubljana(158,5) 75-81
6850(-1.5)Sassari - Monaco(157,5) 63-81

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2685(-5.5)Indiana Pacers - Sacramento Kings(210,5) 101-83
2686(-4.5)Brooklyn Nets - Phoenix Suns(230,5) 114-122
2687(+1.5)Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder(211,5) 91-110
2688(+3.5)Los Angeles Lakers - Detroit Pistons(209,5) 113-93

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6795(-13.5)Wroclawek - Wikana Start Lublin(165,5) 80-57

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3066(-7.5)Slavia Tu Kosice - Bk Iskra Svit 85-76

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7361(-1.5)Cleveland Monsters - Rockford Icehogs(5,5) 1-03-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1039(+1.5)Feldkirch - Asiago(6,5) 0-11-4

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7297(-1.5)Medvescak Zagreb - Orli Znojmo(5,5) 0-01-0
7298(-1.5)Bolzano - Black Wings Linz(5,5) 0-14-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6926(-1.5)Zlin - Dukla Jihlava(5,5) 0-01-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6972(+1.5)Aalborg - Herning(5,5) 1-13-1
6978(+1.5)Gentofte Stars - Esbjerg(5,5) 1-03-1
6985(-1.5)Odense - Herlev(5,5) 3-05-1
6988(-1.5)Roedovre - Copenhagen Hockey(5,5) 0-14-1
6989(-1.5)Rungsted - Sonderjyske(5,5) 2-03-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3567(-1.5)Amiens - Chamonix(5,5) 2-03-0
3572(+1.5)Strasbourg - Lyon(5,5) 1-12-2
3576(+1.5)Bordeaux - Grenoble(5,5) 1-24-4
3577(-1.5)Epinal - Scorpions(5,5) 0-12-4
3578(-1.5)Angers - Nice Aigles(5,5) 2-05-2
3580(-1.5)Gap - Rouen(5,5) 0-02-3
8967(-1.5)Amiens - Chamonix-Morzine Hc(5,5) 2-03-0
8982(+1.5)Strasbourg - Lyon Hc(5,5) 1-12-2
8987(+1.5)Bordeaux Ghc - Grenoble(5,5) 1-24-4
8996(-1.5)Epinal - Scorpions De Mulhouse(5,5) 0-12-4
8998(-1.5)Angers - Nice Aigles(5,5) 2-05-2
9002(-1.5)Gap - Rouen(5,5) 0-02-3

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4347(+1.5)Liberec - Frolunda(5,5) 1-02-3
4348(-1.5)Jyp - Tappara(5,5) 1-03-1
4349(-1.5)Malmo - Trinec(4,5) 0-01-2
4350(-1.5)Kometa Brno - Zug(5,5) 1-04-3
4351(+1.5)Adler Mannheim - Brynas(5,5) 0-12-3
4359(+1.5)Red Bull Salzburg - Vaxjo(5,5) 2-02-1
4361(-1.5)Bern - Ehc Munchen(5,5) 1-02-3
4362(-1.5)Zsc Lions - Nottingham Panthers(5,5) 1-03-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2694(-1.5)Minnesota Wild - Winnipeg Jets(5,5) 0-11-2
6762(-1.5)New York Rangers - Vegas Golden Knights(5,5) 1-26-4
6763(-1.5)Detroit Red Wings - Arizona Coyotes(5,5) 2-05-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7219(-1.5)Frisk Asker - Stavanger(5,5) 1-02-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6991(-1.5)Schwenninger - Bremerhaven Pinguins(5,5) 0-01-4
7011(-1.5)Kolner Haie - Erc Ingolstadt(5,5) 0-22-2
7012(-1.5)Thomas Sabo Ice Tigers - Augsburger Panthers(5,5) 0-02-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8358(-1.5)Esv Kaufbeuren - Lausitzer Fuchse(5,5) 2-07-1
8359(-1.5)Revensburg Towerstars - Heilbronner Falken(5,5) 1-16-3
8360(+1.5)Wolfe Freiburg - Riessersee(5,5) 1-04-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2732(-1.5)Gks Tychy - Podhale Nowy Targ 0-01-0
2740(-1.5)Cracovia - Orlik Opole 2-03-0
2741(+1.5)Stoczniowiec Gdansk - Katowice 0-21-6
2742(+1.5)Naprzod Janov - Unia Oswiecim 0-15-7

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6927(+1.5)Admiral Vladivostok - Salavat Ufa(5,5) 0-05-1
6928(+1.5)Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan(5,5) 0-13-1
6929(-1.5)Red Star Kunlun - Neftekhimik(4,5) 0-02-0
6937(-1.5)Avtomobilist - Lada Togliatti(5,5) 2-16-4
6939(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets(4,5) 0-00-1
6950(-1.5)Dinamo Minsk - Spartak Moscow(4,5) 0-14-4
6951(-1.5)Dynamo Moscow - Torpedo Nn(5,5) 0-00-0
6952(-1.5)Ska St Petersburg - Dinamo Riga(5,5) 1-13-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6968(+1.5)Bars Kazan - Zauralye Kurgan(5,5) 0-11-3
6969(+1.5)Csk Vvs Samara - Rubin Tyumen(5,5) 0-10-5

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2717(-1.5)Serebryanye U20 - Taifun U20(5,5) 1-04-1
2718(+1.5)Kuznetskie Medvedi U20 - S. Barsy Astana U20(5,5) 3-28-2
2719(-1.5)Sibirskie Snaipery U20 - Altai U20(5,5) 1-03-1
2720(+1.5)Tolpar U20 - Stalnye Lisy U20(5,5) 2-34-6
2721(-1.5)Chaika U20 - Vityaz U20(5,5) 0-02-2
2722(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 5-28-5
2723(-1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 1-14-2
2724(-1.5)Ska 1946 U20 - Hk Mvd U20(5,5) 0-05-0

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5453(+1.5)Slovacka U20 - Kosice(5,5) 0-21-7

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6970(-1.5)Almtuna Is - Tingsryd(5,5) 0-11-4
6971(-1.5)Ik Pantern - Aik(5,5) 3-15-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4363(-1.5)Scl Tigers - Kloten(5,5) 2-02-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1044(-1.5)Olten - Thurgau(5,5) 1-26-4
1045(-1.5)Visp - Hockey Academy Zug(5,5) 1-04-2
1046(-1.5)Ajoie - Hc Biasca(5,5) 2-07-1
1047(+1.5)Gck Lions - Chaux-De-Fonds(5,5) 2-06-2

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1066(-1.5)A.Mannarino - D.Ferrer(22,5) 12-66-26-42-0
1067(-3.5)D.Schwartzman - V.Troicki(21,5) 12-76-36-42-0
1075(-1.5)F.Verdasco - A.Rublev(22,5) 14-127-67-62-0
1079(+3.5)P.Cuevas - K.Khachanov(22,5) 12-66-46-22-0
1080(+1.5)P.Herbert - F.Lopez(23,5) 9-136-73-60-2
2104(-2.5)S.Querrey - F.Krajinovic(22,5) 8-124-64-60-2
2105(+2.5)N.Mahut - P.Carreno-Busta(22,5) 12-56-46-12-0
2106(-3.5)D.Thiem - P.Gojowczyk(22,5) 18-156-46-72-1
6231(-3.5)J.Sousa - P.Lorenzi(21,5) 13-96-47-52-0
6241(-1.5)J.Struff - B.Coric(22,5) 7-123-64-60-2
6792(-3.5)K.Edmund - E.Donskoy(22,5) 18-165-77-62-1

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4660F.Martin/A.Ramos-Vinolas - J.Benneteau/E.Roger-Vasselin 14-186-22-61-2
4667M.Pavic/N.Zimonjic - R.Gasquet/L.Pouille 15-196-34-61-2
4668Mathieu P-H/B.Paire - N.Monroe/J.Sock 7-123-64-60-2
4669N.Mektic/M.Middelkoop - R.Harrison/M.Venus 7-124-63-60-2
4672R.Bopanna/P.Cuevas - J.S.Cabal/R.Farah 8-132-66-70-2

CHALLENGER CANBERRA 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1903S.Mukund - J.Millman v-vv-vv-vv-v
4253M.Banes - T.Daniel 7-131-66-70-2
4254O.Jasika - J.Kubler 12-56-26-32-0
4255G.Van Peperzeel - L.Saville 13-96-37-62-0
4256S.Fanselow - A.Bolt 7-131-66-70-2

CHALLENGER CANBERRA 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2773M.Banes/G.Van Peperzeel - M.Polmans/J.Statham 19-197-62-62-1

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2342C.Eubanks - C.Harrison v-vv-vv-vv-v
2362C.Norrie - D.Novikov 12-46-36-12-0
2363D.Koepfer - E.Escobedo 12-151-66-21-2
2364D.Kudla - J.Aragone 12-56-26-32-0
2373M.Mcdonald - M.Mmoh 7-131-66-70-2
2375S.Kozlov - T.Kwiatkowski 15-106-13-62-1

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2979C.Norrie/T.Paul - J.Chaplin/M.Libietis 10-134-66-70-2

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2307K.Kravchuk - Y.Marti 7-124-63-60-2
2308R.Kern - S.Bolelli 8-136-72-60-2
2309E.Furness - I.Sijsling 5-123-62-60-2
2310K.De Schepper - D.Brown 7-132-65-70-2
2312M.Bourgue - M.Marterer 16-197-66-71-2
2391A.Setkic - D.Masur 13-111-66-32-1
2392D.Altmaier - M.Bachinger 4-124-60-60-2
2476L.Vanni - U.Ignatik 18-136-76-42-1
2477R.Bemelmans - L.Harris 12-56-36-22-0
2487Y.Hanfmann - A.De Minaur 6-124-62-60-2

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2313J.Haerteis/D.Masur - S.Arends/R.Jebavy 16-207-64-61-2
2314K.Skupski/N.Skupski - K.Lemstra/R.Molleker 12-66-36-32-0

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3041G.Andreozzi - R.Carballes Baena 16-133-67-52-1
3042G.Elias - J.Kovalik 13-106-47-62-0
3047J.Domingues - G.Oliveira 15-113-66-22-1
3055J.Souza - M.Arevalo-Gonzalez 9-133-66-70-2
3059M.Cecchinato - B.Rola 5-123-62-60-2
3061V.Estrella Burgos - E.Gomez 15-113-66-12-1
7222A.Collarini - M.Cuevas v-v3-6v-vv-v
7223D.Kuzmanov - N.Kicker 8-124-64-60-2
7224G.Lama - J.Varillas 13-87-56-32-0
7225J.Ficovich - G.Melzer 3-122-61-60-2

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3016C.Berlocq/M.Kestelboim - A.Balazs/A.Behar 3-122-61-60-2
3017B.Rola/F.Romboli - A.Abid/R.Alban 12-06-06-02-0
3020J.Domingues/J.Souza - A.Gonzalez/R.Quiroz 21-174-67-62-1
3026R.Arneodo/M.Cecchinato - G.Oliveira/G.Panfil 12-16-16-02-0
3027G.Andreozzi/M.Gonzalez - A.Guillen Meza/J.Zabala Vargas 12-26-26-02-0
3028F.De Paula/S.Galdos - A.Collarini/F.Coria v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER SHENZHEN 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3030D.Wu/Y.Wu - Y.Bai/Gong M-X 23-206-77-62-1
3031J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat - R.Ghedin/Y.Shyla 19-216-46-71-2
3032M.Kecmanovic/D.Petrovic - Z.Li/P.Polansky 19-206-76-31-2
3033M.Safwat/Yang T-H - J.Cerretani/T.Matsui 2-120-62-60-2
3035N.S.Balaji/V.Vardhan - Hsieh C-P/Peng H-Y 21-185-76-32-1
3044R.Te/Z.Xia - R.Gonzales/H.Reese v-vv-vv-vv-v

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020(-2.5)J.Goerges - M.Rybarikova(21,5) 13-76-17-62-0
1026(-1.5)A.Pavlyuchenkova - A.Kerber(21,5) 15-116-33-62-1
4086(+4.5)K.Mladenovic - M.Rybarikova(20,5) 17-155-76-11-2

WTA ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029I.R.Olaru/O.Savchuk - C.Liang/Z.Yang 13-96-37-62-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1145(+4.5)Randers - Midtjylland(48,5) 20-22

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2097(-3.5)Spr Lublin - Vistal Laczpol Gdynia(49,5) 28-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2230(-2.5)Malmo - Lugi(48,5) 23-25

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5195Cristovao&Caetano - Sollys Osasco 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6925Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Ansan Rush&Cash 1-01-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1144Gs Caltex Kixx - Ibk Altos 0-10-20-3

JAPAN PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
2051(+1.5)Yokohama Dena Baystars - Fukuoka Softbank Hawks(7,5) 2-3

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
8154(-1.5)L A Dodgers - Houston Astros(7,5) 3-1

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3279Mfk Dina - Fk Novaja Generacija 1-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1272Levante - Zaragoza 6-6
1273Ribera Navarra - Palma Futsal 1-1
1274Jean Paraiso Interior - Magna Gurpea 5-0
1275Peniscola - Elpozo Murcia 2-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 6212330324244
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 25495181
arrow BL Belgija Keno 20/70 1581518242632353839424753575859656768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 58262736
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 13111429
arrow CO Connecticut 6/44 172022303233
arrow DA Multi-Daily A 6/99 445054627894
arrow DB Multi-Daily B 6/99 11324324665
arrow DC Multi-Daily C 6/99 334146546769
arrow EM Euro Millions 5/50 112364346
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 16101114182330313334394245505356646668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1012151822232732363942464951525357596169
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 813192426
arrow FK Finska Keno D 20/70 614171927304042464850535460616264656870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 367810172426363842444850535457626569
arrow FT Finska Keno T 20/70 412141617202325344043474953546061656768
arrow GO Njemačka Keno 20/70 45689101229313342434446495458666770
arrow HO Hong Kong 6/49 212629354549
arrow IT Italija 6/90 192435698089
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3481315181920242631323940414345515253
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2671014212430333540414244464749535460
arrow LM Latvija Keno M 20/62 67111819212431333435363739434547505158
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 2382036
arrow NP New York Pick 10 20/80 2351114151724303133465052545971747577
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 916182125263233384344485054566467717579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 5691011121314273435464756626364697475
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 46131928
arrow PO Poljska 6/49 31316272844
arrow SB Španjolska Bono 6/49 71213142447
arrow UM SAD Mega Millions 5/75 628315253
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 69101627
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 34132123264143454649586168697273757678