Srijeda 01.11.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4154Avangard Omsk - Vityaz Podolsk(H) gosti-0-12-2
4155Yugra - Cska Moscow(H) gosti-0-10-5
4156Buducnost Podgorica - Bayern Munich(B) gosti-0-00-1
4158Sevilla - Spartak Moscow supergol domaći-1-02-1
4160Shakhtar Donetsk - Feyenoord supergol --2-13-1
4161Flamengo - Fluminense --1-23-3

ALŽIR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7103Es Setif - Belouizdad --0-00-0

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4911Manama Club - Al Ahli Manama domaći570-03-1
4917Al Shabbab - Al-Najma Manama --0-00-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4162Slovan Liberec - Mfk Karvina domaći161-22-2

COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1732Gremio - Barcelona Sc gosti330-10-1

CRNA GORA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5849Ibar Rozaje - Grbalj Radanovici gosti260-30-4
5855Igalo 1929 - Lovcen gosti540-00-1
5856Mornar Bar - Mladost Podgorica gosti10-10-2
5857Buducnost Podgorica - Sutjeska Niksic domaći222-02-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2304Hobro - Fc Nordsjaelland domaći131-01-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6649Birmingham - Brentford gosti740-00-2
6650Preston - Aston Villa gosti120-20-2

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7785Blackpool - Middlesbrough U23 domaći242-04-1
7787Charlton - Fulham U23 gosti41-13-2

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2442Frome Town - Stratford Town Fc domaći251-03-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2443Honka - Hifk --0-00-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5847Portmore United - Uwi Fc gosti900-00-1
5848Arnett Gardens Fc - Reno Fc domaći162-05-0
8761Harbour View Fc - Boys Town domaći73-03-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6705Racing Club - Club Libertad --0-00-0
6707Flamengo - Fluminense gosti31-23-3

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7061Cheonan City - Gimhae City domaći351-02-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7633Amazulu - Baroka Fc gosti311-11-1
7634Bidvest Wits - Chippa United gosti780-00-2
7635Cape Town City Fc - Free State Stars domaći860-01-0
7636Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns gosti21-21-3
7637Platinum Stars - Ajax Cape Town domaći510-01-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6436Muhoroni Youth Fc - Bandari Fc gosti130-22-6
6437Thika United Fc - Sony Sugar Fc domaći191-01-0
6444Ulinzi Stars Fc - Kariobangi Sharks gosti281-11-1
6445Gor Mahia Fc - Western Stima Fc gosti182-12-1
6447Nakumatt - Zoo Kericho domaći351-01-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2253Envigado - Club Cortulua domaći161-02-0
2254America De Cali - Independiente Medellin domaći271-02-0
4147Jaguares D. Cordoba - Independiente Santa Fe domaći81-22-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4148Guadalupe Fc - Carmelita gosti210-11-1
4149Limon - Santos Dg gosti540-01-1
4150Herediano - Universidad De Costa Rica domaći182-05-0
4151Municipal Liberia - Cartagines gosti260-20-3
4152Perez Zeledon - Deportiva Alajuelense gosti260-13-2

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4157Besiktas - Monaco supergol gosti450-11-1
4159Borussia Dortmund - Apoel Nicosia supergol domaći291-01-1
4165Liverpool - Maribor supergol domaći490-03-0
4168Napoli - Manchester City supergol domaći211-12-4
4169Porto - Rb Leipzig supergol domaći131-03-1
4170Sevilla - Spartak Moscow supergol domaći301-02-1
4171Shakhtar Donetsk - Feyenoord supergol gosti122-13-1
4172Tottenham - Real Madrid supergol domaći271-03-1

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5858Difaa El Jadida - Rsb Berkane gosti12-14-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3359Atlas - Tigres gosti251-11-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2653Monterrey - Santos Laguna gosti132-14-1
2654America Mexico - Queretaro domaći141-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6689Saarbrucken - Tsv Schott Mainz domaći62-04-0
6704Waldhof Mannheim - Hoffenheim Am gosti130-12-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8618Benfica B - Santa Clara gosti191-11-3
8619Porto B - Real Sporte domaći62-03-1
8621Ac Viseu - Covilha --0-00-0
8622Braga B - Varzim domaći371-01-0
8623Fc Arouca - Uniao De Madeira domaći101-01-0
8624Oliveirense - Academica gosti490-00-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7719Al Qadisiyah - Al Taawon domaći650-01-0
7724Al Fateh Sc - Al Ittihad Ksa gosti530-01-2
7726Al Hilal - Al Shabab Ksa domaći470-01-1

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6389Senica U19 - Zemplin Michalovce U19 gosti400-10-1
6392Spartak Trnava U19 - Msk Zilina U19 gosti470-01-4
6395Sport Podbrezova U19 - Slovan Bratislava U19 gosti360-10-1
6396Trencin U19 - Dunajska Streda U19 gosti330-11-1

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2658Hibs U20 - St Mirren U20 domaći133-04-0
2659Ross County U20 - Hearts U20 --0-04-3
2660Motherwell U20 - St Johnstone U20 --0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2683Gimnastic - Barcelona B --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4163Ad Union Adarve - Fc Coruxo domaći470-01-0
4164Atletico Madrid B - Cf Rayo Majadahonda --0-00-0
4166Celta Vigo B - Real Madrid Castilla domaći71-21-4
4191Navalcarnero - Real Valladolid B domaći201-01-0
4192Cerceda - Ss Reyes gosti90-20-3
4195Gimnastica Segoviana - Ponferradina --0-00-0
4196Guijuelo - Talavera --0-00-0
4198Pontevedra - Rc Deportivo Fabril domaći282-12-2
4199Rapido D. Bouzas - Racing Ferrol domaći221-11-1
4208Toledo - Fuenlabrada domaći11-13-4

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4209Sporting Gijon B - Caudal Deportivo domaći22-13-1
4211Athletic Bilbao B - Cd Vitoria domaći451-01-0
4213Pena Sport - Amorebieta domaći82-12-2
4217Izarra - Barakaldo domaći421-01-0
4218Mirandes - Cd Lealtad domaći141-02-0
4219Racing Santander - Burgos domaći730-01-0
4224Real Union De Irun - Logrones domaći600-01-0
4225Arenas Club De Getxo - Tudelano domaći281-11-2
4226Sd Gernika - Osasuna B domaći242-13-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4227Badalona - Llagostera domaći700-01-0
4229Elche - Cd Ebro domaći510-02-1
4230Mallorca - Hercules domaći221-11-1
4231Peralada Cf - Atletico Saguntino gosti110-10-2
4232Real Zaragoza B - Ontinyent gosti470-01-1
4233Scr Pena Deportiva - Atletico Baleares domaći251-02-0
4234Olot - Ud Cornella gosti111-11-3
4235Lleida - Villarreal B --0-00-0
4236Sabadell - Alcoyano domaći411-02-0
4237Valencia B - Sd Formentera domaći371-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4238Cordoba Cf B - Rb Linense gosti180-11-1
4239Granada Cf B - Badajoz --0-00-0
4240Marbella - Lorca Deportiva domaći61-12-1
4244Melilla - Extremadura --0-00-0
4245Merida - Ecija domaći142-02-0
4246Jumilla - Cartagena gosti310-10-1
4249San Fernando - Real Betis B domaći211-02-0
4250Villanovense - Rec De Huelva domaći670-01-0
4251Ucam Murcia - Cd El Ejido 2012 gosti140-11-1
4252Las Palmas B - Real Murcia gosti60-10-1

UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4303Besiktas U19 - Monaco U19 domaći93-13-2
4304Shakhtar Donetsk U19 - Feyenoord U19 domaći650-01-1
4315Napoli U19 - Man City U19 gosti70-53-5
4316Sevilla U19 - Spartak Moscow U19 gosti172-13-3
4317Inter U19 - Esbjerg U19 gosti232-14-1
4318Krasnodar U19 - Budapest Honved U19 domaći53-08-0
4322Porto U19 - Rb Leipzig U19 domaći42-13-2
4323Fc Zimbru Chisinau U19 - Molde Fk U19 --0-00-0
4324Tottenham U19 - Real Madrid U19 gosti201-13-2
4325Brodarac U19 - Saburtalo Tbilisi U19 domaći211-01-1
4334Sparta Prague U19 - Salzburg U19 gosti61-22-4
4336Liverpool U19 - Maribor U19 domaći42-03-0
4341Borussia Dortmund U19 - Apoel Nicosia U19 domaći83-05-0

UEFA U17 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4342Malta U17 - Sjeverna Irska U17 gosti450-00-1
4343Svicarska U17 - Belgija U17 gosti370-10-2

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8592Estudiantes De Caracas - Mineros De Guayana gosti-0-00-2
8593Zamora - Urena Sc domaći620-01-0

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6534(-5.5)Argentino Junin - Ferro Carril Oeste(156,5) 82-81
6537(+6.5)Quilmes Mar Del Plata - Ca San Lorenzo De Almagro(165,5) 93-113
6540(+3.5)Atenas Cordoba - San Martin Corrientes(163,5) 85-95
6698(+1.5)Regatas Corrientes - Ia Central Cordoba(169,5) 104-106
6699(-3.5)Salta Basket - Estudiantes De Concordia(156,5) 79-62
6700(-2.5)Boca Juniors - Gimnasia Indalo(163,5) 68-80
6703(-6.5)Ciclista Olimpico De La Banda - La Union Formosa(156,5) 81-73

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6785(-1.5)New Zealand Breakers - Adelaide 36ers(175,5) 92-88

AUSTRIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7238(+26.5)Bbc Nord Dragonz - Kos Posojilnica Bank Celovecklagenfurt(147,5) 43-72
7239(+4.5)Bbu Salzburg - Mattersburg Rocks(140,5) 71-89
7240(+23.5)Kelag Worthsee - Jennersdorf Blackbirds(135,5) 48-82
7241(-8.5)Ubc St Polten - Basket Flames(144,5) 67-65
7242(-19.5)Ukj Hypo Mistelbach - Villach Raiders(154,5) 79-68
7243(-10.5)Vienna D.C. Timberwolves - Abc Lions Dornbirn(160,5) 86-79

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4596(+4.5)Bk Ogre If - Pieno Zvaigzdes(155,5) 83-110

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3495(-3.5)Usk Prague - Bc Kolin(149,5) 73-72

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2446(-7.5)Galatasaray Sk - Bc Lietkabelis(155,5) 73-78
2448(-9.5)Lokomotiv Kuban - Bilbao Basket(158,5) 102-86
2449(-5.5)Tofas Bursa - Asvel Lyon Villeurbanne(165,5) 82-81
2450(+5.5)Buducnost Podgorica - Bayern Munich(157,5) 60-76
2451(-3.5)Ratiopharm Ulm - Zenit Saint Petersburg(169,5) 93-95
2452(-6.5)Alba Berlin - Lietuvos Rytas Vilnius(159,5) 93-86
2453(+3.5)Cedevita Zagreb - Uniks Kazan(155,5) 94-74
2454(-3.5)Reggio Emilia - Hapoel Jerusalem(158,5) 61-63
2455(-1.5)Torino - Darussafaka(156,5) 60-89
2456(-9.5)Herbalife Gran Canaria - Trento(167,5) 85-76

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7116(-15.5)Bc Enisey Krasnoyarsk - Scp Ruzomberok(138,5) 55-52
7117(-4.5)Acs Sepsi Sic - Energa Torun(140,5) 71-49
7118(-3.5)Good Angels Kosice - Mersin Belediye(139,5) 71-71 / 89-87
7121(+2.5)Peac-Pecs - Rutronik Stars Keltern(140,5) 69-67
7122(+10.5)Piestanske Cajky - Hatay Bsb(132,5) 57-63
7123(-14.5)Asptt Charleville Mezieres - Aluinvent Miskolc(135,5) 88-78
7142(-4.5)Ragusa - Ksc Szekszard(133,5) 72-59
7249(-9.5)Agu Spor - Istanbul Universitesi(141,5) 99-64

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3045(-11.5)Ummc Jekaterinburg - Fenerbahce Sk(139,5) 71-73
3046(-9.5)Dynamo Kursk - Usk Praha(150,5) 109-88
3048(+2.5)Avenida - Yakin Dogu Universitesi(126,5) 62-67
3049(-1.5)Ccc Polkowice - Bourges Basket(135,5) 71-66
3050(+5.5)Wisla Krakow - Schio(129,5) 72-74
3051(+2.5)Basket Lattes Montpellier - Nadezhda Orenburg(132,5) 76-69
3054(-2.5)Esb Villeneuve - Uniqa Euroleasing Sopron(142,5) 73-83
3056(+1.5)Mithra Castors Braine - Galatasaray(144,5) 71-72

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3501(-1.5)Alba Fehervar - Minsk 2006(147,5) 73-64
3503(-4.5)Fortress Lami Ved Kormend - Keravnos(152,5) 79-79 / 93-92
3504(-4.5)Antwerp - Groningen(151,5) 78-77
3505(-5.5)Basic-Fit Brussels - Balkan Botevgrad(149,5) 81-78
4597(-19.5)Istanbul Bsb - Dinamo Tbilisi(155,5) 72-52
4598(-9.5)Fc Porto - Kapfenberg Bulls(151,5) 85-84
4599(-12.5)Demir Insaat Buyuk. - Kb Sigal Prishtina(152,5) 86-59
4601(-4.5)Nevezis - Bakken Bears(165,5) 71-86
4603(-3.5)Kataja Joensuu - Mornar(156,5) 81-76
4627(+3.5)Lukoil Akademik Sofia - U Bt Cluj Napoca(157,5) 73-88
4632(-2.5)Szolnoki - Nizhnyi Novogrod(163,5) 97-71
4633(+6.5)Benfica - Avtodor Saratov(164,5) 86-97

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4593(-1.5)Espoo United - Pyrinto Tampere(165,5) 99-104
4594(-4.5)Helsinki Seagulls If - Korikouvot Kouvola(164,5) 97-88
4595(-1.5)Korihait Uusikaupunki - Lapuan Korikobrat(178,5) 70-90

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7244(-2.5)Breidablik - Snaefell(145,5) 85-89
7245(-24.5)Keflavik - Umf Njardvik(152,5) 74-54
7247(+1.5)Skallagrimur - Haukar(152,5) 68-65
7248(-3.5)Valur Reykjavik - Stjarnan Fc(148,5) 85-83

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3499(-3.5)Jeonju Kcc Egis - Goyang Orions(170,5) 90-86
3500(+3.5)Seoul Thunders - Seoul Sk Knights(166,5) 86-65

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6053(-4.5)Fujian Quanzhou Bank - Jiangsu Dragons(214,5) 110-110 / 116-125
6073(-13.5)Jilin Northeast Tigers - Bayi Rockets(190,5) 99-87
6078(-6.5)Qingdao Eagles - Shanxi Brave Dragons(228,5) 121-140
6079(+13.5)Zhejiang Golden Bulls - Zhejiang Guangsha Lions(219,5) 87-87 / 97-103

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4635(+12.5)Valmiera - Jurmalafenikss(149,5) 56-94

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6851(-5.5)Neptunas Klaipeda - Royal Hali Gaziantep(162,5) 114-73
6859(+3.5)Ventspils - Enbw Ludwigsburg(153,5) 61-73
6861(-10.5)Aek Athens - Rosa Radom(155,5) 78-78 / 96-92
6862(-5.5)Banvitspor - Bbc Bayreuth(150,5) 85-74
6863(-17.5)Iberostar Tenerife - Capo Dorlando(140,5) 88-47
6864(-5.5)Ewe Baskets Oldenburg - Ucam Murcia(166,5) 100-80
6865(-6.5)Nanterre - Telindus Oostende(153,5) 75-74
6871(-5.5)Venezia - Strasbourg(155,5) 78-67

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6080(-3.5)Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks(203,5) 126-121
6090(-10.5)Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers(218,5) 107-124
6091(-8.5)Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks(209,5) 119-109
6092(-11.5)Washington Wizards - Phoenix Suns(228,5) 116-122
6093(-12.5)Boston Celtics - Sacramento Kings(196,5) 113-86
6094(-2.5)New Orleans Pelicans - Minnesota Timberwolves(223,5) 98-104
6116(+5.5)New York Knicks - Houston Rockets(213,5) 97-119
6117(-1.5)Denver Nuggets - Toronto Raptors(215,5) 129-111
6118(-3.5)Utah Jazz - Portland Trail Blazers(191,5) 94-94 / 112-103
6151(-10.5)Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks(205,5) 119-98
6737(-10.5)Miami Heat - Chicago Bulls(199,5) 97-91
6738(-3.5)Memphis Grizzlies - Orlando Magic(205,5) 99-101

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7258(-4.5)Vfl Kirchheim Knights - Bv Chemnitz 99(152,5) 72-68
7260(+1.5)Post Sudstadt Karlsruhe - Hamburg Towers(149,5) 91-58

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7124(-12.5)Bc Timisoara - Bc Timba Timisoara(160,5) 101-76

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4636(+12.5)Bk 04 Ac Lb Snv - Inter Bratislava(170,5) 46-106
4637(-3.5)Bk Levice Patrioti - Bc Prievidza(169,5) 90-89
4638(+2.5)Pp Tv Raj Zilina - Mbk Rieker Komarno(167,5) 87-75
4639(-0.5)Karlovka Bratislava - Mbk Handlova(160,5) 81-61

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4640(+7.5)Blancos De Rueda Valladolid - Leche Rio Breogan(158,5) 84-85

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3496(-4.5)Vevey Riviera Basket - Swiss Central Basket(147,5) 61-71
3497(+16.5)Bc Winterthur - Lugano Tigers(152,5) 64-108

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6907(+1.5)Binghamton Senators - Syracuse Crunch(5,5) 1-23-3
6908(-1.5)Utica Comets - Rochester Americans(5,5) 2-23-3
6909(-1.5)St Johns Icecaps - Toronto Marlies(5,5) 0-20-3
6910(-1.5)Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins(5,5) 1-13-6
6911(-1.5)Bakersfield Condors - Manitoba Moose(5,5) 0-05-2
6912(-1.5)Ontario Reign - San Jose Barracuda(5,5) 3-04-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4649(-1.5)Jesenice - Fassa(5,5) 1-03-0
4652(+1.5)Hc Neumarkt Riwega - Cortina(5,5) 1-13-3
4653(-1.5)Olimpija Ljubljana - Vipiteno(5,5) 0-03-3
4658(-1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Ec Kac Ii(5,5) 0-02-0
4659(-1.5)Ritten Sport - Ehc Bregenzerwald(5,5) 4-18-4
4661(+1.5)Hc Groden - Val Pusteria(5,5) 0-11-7

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3469(+1.5)Benatky Nad Jizerou - Kladno(5,5) 0-22-5
3470(-1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Hc Havirov Panthers(5,5) 0-10-3
3471(+1.5)Horacky Fk Trebic - Slavia Prague(5,5) 1-02-0
3473(-1.5)Karlovy Vary - Hc Zubr Prerov(5,5) 1-04-2
3474(+1.5)Hc Frydek Mistek - Ceske Budejovice(5,5) 0-03-1
3476(+1.5)Kadan - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 1-22-4
3482(-1.5)Stadion Litomerice - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 0-01-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5436(-1.5)Ilves - Assat(4,5) 0-05-2
5438(-1.5)Kookoo - Hpk(5,5) 0-12-2
5451(+1.5)Saipa - Pelicans(4,5) 0-02-1
5452(+1.5)Sport - Karpat(4,5) 0-23-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3459(+1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Sapko(5,5) 2-13-3
3464(-1.5)K-Vantaa - Roki(5,5) 0-14-1
3467(-1.5)Keupa Ht - Heki(5,5) 0-11-1
3468(-1.5)Tuto - Leki(5,5) 0-02-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2725(-1.5)Erie Otters - Kitchener Rangers 1-33-7
2727(-1.5)Ottawa 67s - Kingston Frontenacs 0-31-5
2728(+1.5)Saginaw Spirit - Flint Firebirds 0-15-3
2730(-1.5)Marie Greyhounds - Sudbury Wolves 1-24-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6152(-1.5)Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers(5,5) 0-03-0
6154(-1.5)Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins(5,5) 0-02-3
6165(+1.5)Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs(5,5) 1-11-3
6166(-1.5)Vancouver Canucks - New Jersey Devils(5,5) 0-00-2
6167(-1.5)San Jose Sharks - Nashville Predators(5,5) 1-04-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6955(-1.5)Furuset - Tonsberg Og Omegn Ihk 0-10-4
6956(-1.5)Hasle Loren Ishockey - Gjovik Mammuts 1-15-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7422(+1.5)Sibir Novosibirsk - Jokerit(5,5) 1-02-1
7425(-1.5)Avangard Omsk - Vityaz Podolsk 0-12-2
7426(-1.5)Barys Astana - Slovan Bratislava(5,5) 1-25-2
7430(+1.5)Yugra - Cska Moscow 0-10-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3445(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Sp. Nizhny Tagil(5,5) 1-05-0
7401(-1.5)Molot Perm - M Novokuznetsk(5,5) 2-04-3
7402(+1.5)Khimik Voskresensk - Neftjanik Almetjevsk(5,5) 0-12-2
7419(-1.5)Zvezda Chekhov - Izhstal Izhevsk(5,5) 1-03-3
7420(-1.5)Ska-Neva - Chelyabinsk(5,5) 1-02-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3443(-1.5)Avto U20 - Sarmaty Orenburg U20(5,5) 1-03-1
3444(-1.5)Kunlun Red Star U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 3-23-3
6957(-1.5)Ska 1946 U20 - Hk Mvd U20(5,5) 1-13-1
6958(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 2-12-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7299(+1.5)Nove Zamky - Kosice(5,5) 2-15-3
7300(+1.5)Liptovsky Mikulas - Banska Bystrica(5,5) 1-02-2
7301(-1.5)Poprad - Nitra(5,5) 2-13-3
7352(+1.5)Zvolen - Trencin(5,5) 3-16-3
7359(+1.5)Hc 07 Detva - Zilina(5,5) 0-01-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2775(-1.5)Bjorkloven - Bofors(5,5) 1-14-3
2785(+1.5)Hc Vita Hasten - Timra(5,5) 1-11-2
2786(+1.5)Modo - Oskarshamn(5,5) 3-05-3
2832(+1.5)Sodertalje - Leksand(5,5) 0-01-1
2836(+1.5)Troja Ljungby - Vastervik(5,5) 0-14-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1048(-1.5)Rapperswil - Ehc Winterthur(5,5) 1-05-1

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2107(-3.5)A.Zverev - R.Haase(22,5) 10-156-32-61-2
2108(-3.5)R.Bautista-Agut - J.Chardy(22,5) 12-56-46-12-0
2109(-5.5)R.Nadal - H.Chung(19,5) 13-87-56-32-0
2764(+3.5)J.Benneteau - J.Tsonga(21,5) 15-142-67-62-1
2765(+2.5)R.Gasquet - G.Dimitrov(22,5) 8-124-64-60-2
3629(+3.5)B.Coric - M.Cilic(21,5) 7-124-63-60-2
3631(-1.5)J.Isner - D.Schwartzman(25,5) 19-167-66-72-1
3634(+1.5)J.Sock - K.Edmund(22,5) 18-184-67-62-1
3635(+4.5)J.Sousa - J.Del Potro(20,5) 4-122-62-60-2
3639(+1.5)P.Cuevas - A.Ramos Vinolas(22,5) 19-156-77-62-1
4541(-2.5)D.Goffin - A.Mannarino(22,5) 14-116-22-62-1
4542(+2.5)F.Lopez - L.Pouille(23,5) 7-123-64-60-2
4543(+1.5)F.Verdasco - K.Anderson(23,5) 18-165-76-42-1

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2766D.Schwartzman/F.Verdasco - I.Dodig/M.Granollers 2-121-61-60-2
2767R.Klaasen/R.Ram - F.Lopez/M.Lopez 10-134-66-70-2
2770S.Gonzalez/J.Peralta - Rojer J-J/H.Tecau 14-205-76-31-2
6192J.Murray/B.Soares - R.Harrison/M.Venus 12-76-36-42-0
6193J.S.Cabal/R.Farah - Herbert P-H/N.Mahut 8-133-65-70-2

CHALLENGER CANBERRA 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4257A.Harris - A.Sarkissian 5-121-64-60-2
4258B.Ellis - E.King 16-114-66-12-1
4260M.Ebden - J.Statham 12-36-26-12-0
6708A.Bolt/B.Mousley - J.Kubler/B.Mitchell 22-166-36-72-1
7928M.Polmans - B.Mitchell 15-136-22-62-1

CHALLENGER CANBERRA 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7931M.Banes/G.Van Peperzeel - L.Saville/A.Whittington 7-123-64-60-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6744B.Fratangelo - T.Smyczek 3-121-62-60-2
6752B.Schnur - T.Paul 12-76-36-42-0
6755F.Peliwo - H.Laaksonen 10-166-42-61-2
6756T.Sandgren - F.Horansky 13-87-56-32-0

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2980H.Hach Verdugo/D.Novikov - L.Bambridge/D.Ohare 14-127-67-62-0
2981L.Broady/B.Fratangelo - M.Giron/T.Smyczek 9-134-65-70-2
2982L.Martinez/B.Santanna - D.Kudla/D.Thomas 16-214-67-51-2
2992L.Paes/P.Raja - C.Eubanks/M.Mcdonald 12-46-46-02-0
2993N.Lammons/A.Lawson - F.Peliwo/B.Schnur 12-66-46-22-0
6757R.Roelofse/J.Salisbury - T.Kwiatkowski/A.Ritschard 15-193-66-31-2

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2393F.Auger Aliassime - J.Janowicz 7-136-71-60-2
2447L.Lacko - C.Moutet 9-132-66-11-2
6895R.Bemelmans - L.Vanni 18-116-36-72-1
6896S.Ofner - A.Setkic 13-97-66-32-0
6897M.Basic - A.Bublik 14-117-57-62-0
6898A.De Minaur - T.Robredo 13-87-56-32-0

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2315J.Brunstrom/H.Nys - D.Pel/I.Sijsling 13-97-66-32-0
2317K.Krawietz/A.Olivetti - A.Bury/A.Siljestrom 16-216-76-41-2
2318R.Bemelmans/D.Molchanov - A.Begemann/T.Puetz 20-184-66-42-1
6900K.Skupski/N.Skupski - A.Satschko/Weissborn T-S 12-56-36-22-0

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6885C.Ruud - F.Bagnis 3-121-62-60-2
6886G.Lama - G.Andreozzi 6-124-62-60-2
6887G.Elias - J.Domingues 18-126-36-72-1
6888H.Dellien - C.Berlocq 12-86-46-42-0
6889J.Hernandez-Fernandez - N.Kicker 6-136-70-60-2
6890M.Cuevas - G.Melzer 10-156-32-61-2
6891V.Estrella Burgos - M.Arevalo-Gonzalez 6-124-62-60-2
6892B.Rola - R.Quiroz 15-192-67-61-2

CHALLENGER SHENZHEN 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4263A.Krajicek - D.Lee 16-147-53-62-1
4264H.Hurkacz - M.Safwat 12-56-36-22-0
4265J.Jung - A.Santillan 13-116-21-62-1
4266M.Youzhny - P.Gunneswaran 12-66-26-42-0
4267R.Albot - D.Petrovic 15-123-66-32-1
4271S.Kwon - P.Polansky v-v6-76-3v-v
4301S.Robert - B.Kavcic 5-123-62-60-2
4302Y.Wu - Z.Li 12-36-16-22-0

CHALLENGER SHENZHEN 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8089T.Gabashvili/H.Hurkacz - N.S.Balaji/V.Vardhan 8-124-64-60-2
8090D.Wu/Y.Wu - J.Cerretani/T.Matsui 22-247-66-71-2
8092R.Ghedin/Y.Shyla - Z.Li/P.Polansky 19-226-43-61-2

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4087(+1.5)A.Pavlyuchenkova - A.Barty(21,5) 5-124-61-60-2
4090(-1.5)S.Stephens - A.Sevastova(21,5) 8-135-73-60-2
4146A.Rosolska/A.Smith - Lu J-J/S.Zhang 4-123-61-60-2
7907(+3.5)A.Kerber - A.Barty(21,5) 7-123-64-60-2

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3660Frydek Mistek - Karvina(55,5) 26-32

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8716(+1.5)Skanderborg - Aarhus Gf(52,5) 25-29
8717(+2.5)Mors-Thy Handbold - Aab Handbold(52,5) 18-24
8718(+2.5)Ribe-Esbjerg Hh - Bjerringbro-Silkeborg(53,5) 27-30

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1148(+3.5)Aarhus United - Silkeborg(48,5) 32-26
3661(-5.5)Nykobing F. - Ringkobing(53,5) 31-21

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3664(-1.5)Aifk - Pif(52,5) 31-26
3665(-1.5)Atlas - Hifk(58,5) 33-27

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1177Pays Aix Uch - Montpellier 28-32

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3667(+1.5)Brest Bretagne Handball - Metz Moselle Lorraine(49,5) 25-30

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4852(-8.5)Fh Hafnarfjardar - Fjolnir(56,5) 41-29

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
3668(-7.5)Flensburg Handewitt - Celje Pivovarna Lasko(57,5) 33-28

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3713(-1.5)Bbm Bietigheim - Vag Handball(54,5) 25-24

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3557(-8.5)Elverum - Sandnes Hk(58,5) 38-20

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3556(-3.5)Larvik - Tertnes(53,5) 27-19

NJEMAČKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4850Trier - Tv Nellingen 25-35
4851(-10.5)Thuringer - Blomberg Lippe(54,5) 24-16

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4872(-5.5)Madeira Sad - Aguas Santas Milaneza(53,5) 27-30
4873(+9.5)Ac Fafe - Benfica(53,5) 27-37
4874(-11.5)Sporting Clube - Boa Hora Fc(58,5) 41-26
4875(+2.5)Xico - Belenenses(53,5) 24-29
4876(+5.5)Cd Sao Bernardo - Maia-Ismai(53,5) 22-22

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3798(-2.5)Oltchim Rm Valcea - Zalau(50,5) 30-26
3799(+1.5)Rapid Bucharest - Hcm Roman(51,5) 30-29
3800(-1.5)Cs Magura Cisnadiei - Dunarea Braila(51,5) 21-14
3801(-1.5)Csm Slatina - U Cluj(50,5) 22-22
3802(-5.5)Rulmental Brasov - Csm Unirea Slobozia(50,5) 30-21

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7235(+5.5)Dinamo Volgograd - Zvezda Zvenigorod(53,5) 28-38

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2208(-5.5)Ademar Leon - Teucro(58,5) 34-22
4877(+11.5)Cangas - Barcelona Borges(59,5) 21-31

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2231(+5.5)Aranas - Ystads If(54,5) 24-19
2232(+3.5)Hif Karlskrona - Savehof(56,5) 21-31
2233(-6.5)Kristianstad - Guif(53,5) 28-24

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3517(-2.5)Skovde Hf - Onnereds Hk(46,5) 25-24
3547(+3.5)Vasterasirsta Hf - Skuru(51,5) 26-33

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3548(-1.5)Alstermo If - Torslanda Hk(57,5) 29-22
3549(+4.5)Hk Country - Hk Varberg(53,5) 24-33
3550(-4.5)If Hallby - Skanela If(56,5) 31-25
3551(-6.5)Kungalvs Hk - Tumba(52,5) 39-28
3552(-3.5)Onnereds Hk - Rp Linkoping(57,5) 30-19
3553(-1.5)Rimbo Hk - Lindesberg(61,5) 37-40

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4662Vbc Weiz - Uvc Gigasport Ried Innkreis 1-02-03-0

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6997Vc Tirol - Sg Prinz Brunnenbau 0-11-13-1
7002Wesser Graz - Tiroler Wasserkraft 1-02-03-0
7005Salzburg - Post Schwechat 0-10-20-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4663Funvic Taubate - Sada Cruzeiro 0-11-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4664Tiikerit - Team Lakkapaa 0-10-21-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3584Bcc Castellana Grotte - New Mater - Vibo Valentia 0-11-12-3
3585Lube Treia - Trento 1-02-03-0
3590Milano - Ravenna 1-01-11-3
3600Pallavollo Padova - Sora 1-02-03-0
3601Perugia - Vero Volley 1-02-03-0
3602Verona - Modena 1-01-11-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6918Caserta - Lpm Bam Mondovi 0-11-13-2
6919Club Italia - Battistelli Sg Marignano 0-10-21-3
6920Cmc Olimpia Ravenna - Bartoccini Gioiellerie Perugia 0-11-12-3
6921Famila Chieri - Sigel Marsala 1-02-03-0
6922Millenium Brescia - Zambelli Orvieto 0-11-13-1
6949Olbia - Trentino 0-10-20-3
6953Sorella Ramonda Ipag - P2p Givova Baronissi 0-11-13-2
6954Ubi Banca San Bernardo Cuneo - Soverato 1-02-03-1

ITALIJA 2. LIGA BIJELA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3615Acqua Fonteviva Massa - Ngm Mobile Santa Croce 0-10-20-3
3617Alessano - Reggio Emilia 1-02-03-0
3618Messaggerie Bacco Catania - Ceramica Scarabeo Gcf Roma 0-10-21-3
3619Siena - Castellana Grotte 1-02-03-0
3621Videx Royalpat Grottazzolina - Potenza Picena 0-11-13-1

ITALIJA 2. LIGA PLAVA SKUPINAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3648Roma - Mondovi 1-01-12-3
3649Bolzano - Rinascita Lagonegro 0-10-20-3
3650Brescia - Tuscania 0-11-11-3
3652Agnelli Metalli Bergamo - Ortona 0-11-13-2
3653Cantu - Monini Spoleto 1-02-03-1
3659Gioiella Micromilk Gioia Del Colle - Lpag Taviano 1-01-13-1

ITALIJA SUPERKUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3622Novara - Conegliano 1-01-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3582Woori Card Wibee - Kb Insurance Stars 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3583Heungkuk Pink Spiders - Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass 0-10-20-3

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7091Zaanstad - Prins-Vcv 1-02-03-0
7092Langhenkel Orion Doetinchem - Bmcsss 1-02-03-0
7093Piet Zoomers - Inter Rijswij 1-02-03-0
7101Taurus - Landstede Zwolle 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7085Flynth Flamingos Activia - Eurosped Almelo 0-10-20-3
7086Pnd Vc Weert - Peelpush Meijel 0-11-13-2
7088Vc Essent Sneek - Sliedrecht Sport 0-11-11-3

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7057Vitoria - As Sao Mamede 0-11-13-1
7058Sc Espinho - Esmoriz Gc 1-02-03-1
7060Aa Espinho - Sporting Cp 0-10-20-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7468Dinamo Bucharest - Css2 Ukro Baia Mare 0-11-12-3
7471Remat Zalau - Scm Craiova 1-02-03-0
7476Baia Mare - Csm Agronomica Bucuresti 0-10-22-3
7477Unirea Dej - Cs Steaua Bucuresti 0-11-11-3

RUSIJA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7029Zarechie Odintsovo - Severyanka 0-10-20-3
7032Dinamo Krasnodar - Primorochka 1-02-03-1
7033Sakhalin - Avtodor-Metar Chelyabinsk 1-02-03-1
7040Proton Saratov Region - Leningradka St Petersburg 0-11-13-1

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7480Degerfors - Sollentuna Vk 1-01-11-3
7481Lindesberg - Linkopings 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3434Galatasaray - Fenerbahce 0-11-11-3

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4590(+1.5)Yokohama Dena Baystars - Fukuoka Softbank Hawks(7,5) 6-0

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
6470L A Dodgers - Houston Astros(7,5) 1-5

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4642Milano - Pesarofano 1-5
4643Came Dosson - Acqua E Sapone 4-3
4644Feldi Eboli - Lazio 8-5
4645Real Rieti - Luparense 3-6
4647Futsal Cisternino - Ic Futsal 6-2
4648Pescara - Kaos Futsal 2-2

PORTUGAL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6990Modicus Sandim - Sporting Clube De Portugal 1-4

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1276Gran Canaria - Santa Coloma 0-5
1277Santiago Futsal - Parrulo Ferrol 6-4
1286Inter Movistar - Segovia 2-1
1287Barcelona - Cartagena 6-1

CYCLOCROSS OUDENAARDE KOPPENBERCROSS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4665M.Van Der Poel - W.Van Aert 1-0
4670T.Aerts - M.Vanthourenhout 1-0
4671K.Pauwels - L.Sweeck 1-0
4678T.Meeusen - G.Vermeersch 1-0
4679J.Adams - T.Merlier 1-0
4696D.Vanthourenhout - V.Baestaens v-v

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 91525304142
arrow AU Austrija 6/45 134273335
arrow BC British Colombia BC49 6/49 459212629
arrow BE Belgija 6/45 1615162533
arrow BL Belgija Keno 20/70 2781012172128303132404547576063646668
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 5610142236
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 48161822
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1318222526
arrow CL Colorado 6/42 81015222735
arrow DA Multi-Daily A 6/99 21936386167
arrow DB Multi-Daily B 6/99 162044497291
arrow DC Multi-Daily C 6/99 72663707879
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 23568133435414245474952535456626366
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 512131521222325293435394546485557606167
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 112152425
arrow FK Finska Keno D 20/70 312151719222425324547495152535759676870
arrow FL Florida 6/53 172022283134
arrow FQ Finska Keno V 20/70 257811222329323435404344515455565870
arrow FR Francuska 5/49 89182632
arrow FT Finska Keno T 20/70 28131621262829313436414446505356636466
arrow GE Njemačka 6/49 3815182131
arrow GO Njemačka Keno 20/70 810192428293336384143454749505254565966
arrow GR Grčka 6/49 11334374149
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 41127283946
arrow IR Irska 6/47 51314233134
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 31228424347
arrow KA Kanada 6/49 12329324549
arrow LD Latvija Keno D 20/62 310131415161826273235414445505152535458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 17111221252836384041424547484952565960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 134610111517192425263239424650515556
arrow LU Louisiana 6/40 1418202839
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 101138434749
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 23141930
arrow MI Michigan Classic 6/47 162023323745
arrow MS Missouri 6/44 41022253039
arrow NP New York Pick 10 20/80 125614162740475457585960666872747580
arrow NY New York 6/59 172234434458
arrow OH Ohio Classic 6/49 92125273949
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 11421243642
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 78131622272934374045495461626669707680
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 4561020232634373942444656576366717480
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1561729
arrow QU Quebec 6/49 111724343748
arrow SB Španjolska Bono 6/49 32635364448
arrow SK Slovačka 5/35 12252734
arrow SL Slovenija 7/39 271213303738
arrow SW Švicarska 6/42 51013192325
arrow TE Texas 6/54 61829354447
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1017222729
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 131418192136
arrow UW SAD Powerball 5/69 36192644
arrow VK Viking Lotto 6/48 11214153444
arrow WA Washington 6/49 5910324548
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 12121827
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 202936394546
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4561014162328293542455358626870717379