Nedjelja 05.11.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Inter - Torino supergol --0-01-1
1084Tottenham - Crystal Palace supergol domaći-0-01-0
1085Marseille - Caen supergol domaći-1-05-0
1086Villarreal - Malaga supergol domaći-0-02-0
1087Slaven Belupo - Dinamo Zagreb gosti-0-00-1
1089Vitoria Guimaraes - Benfica gosti-0-11-3

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4766Ca Temperley - Defensa Y Justicia gosti170-31-4
4767Belgrano - Independiente --0-00-0
4772Estudiantes - Argentinos Jrs domaći470-01-0
4773River Plate - Boca Juniors gosti420-11-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2394Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste domaći222-03-0
2396Almagro - Deportivo Moron domaći111-02-2
2440Csd Flandria - Independiente Rivadavia domaći202-02-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1677Sacachispas Fc - Atletico Atlanta gosti160-10-3
1678Club Atletico Acassuso - Ca Colegiales domaći42-05-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4244Shirak Gyumri Fc - Banants gosti810-00-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8456Austria Vienna - Mattersburg domaći451-01-3
8467St Polten - Salzburg domaći71-11-3

AZERBAJDŽAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4463Ganca - Karabakh Agdam gosti410-20-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8053Royal Antwerp - Charleroi gosti101-21-3
8054Anderlecht - Club Brugge --0-00-0
8058Oostende - Zulte Waregem domaći172-04-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8093Cercle Brugge - Westerlo domaći221-03-1
8094Lierse - Oud Heverlee gosti510-02-1
8095Roeselare - Tubize domaći530-01-0
8096St Gilloise - Kfco Beerschot Wilrijk gosti590-00-3

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4590Royal Chatelet - Royal Knokke Fc gosti-0-00-2
4592Eendracht Aalst - Lommel gosti-0-00-3

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Dinamo Minsk - Fc Slutsk domaći51-02-0
2312Gorodeya - Fc Minsk gosti191-11-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2252Real Potosi - Universitario Sucre gosti500-01-1
2258Sport Boys - Guabira domaći61-01-1
2259Wilstermann - Bolivar domaći11-22-2
2272Blooming - Oriente Petrolero gosti10-12-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4542Gosk Gabela - Fk Sarajevo gosti90-10-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5486Corinthians - Palmeiras domaći273-13-2
5487Cruzeiro - Atletico Pr domaći411-01-0
5488Gremio - Flamengo gosti470-03-1
5489Bahia Ba - Ponte Preta domaći271-02-0
5490Chapecoense Sc - Sport Recife domaći660-01-1
5491Vasco Da Gama - Vitoria Ba domaći101-01-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4649Ponte Preta Sp - Capivariano Sp domaći52-13-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5619Cherno More Varna - Fc Vereya domaći211-01-2
5620Ludogorets - Cska Sofia domaći490-01-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2301Jablonec - Brno domaći41-01-0
2302Zlin - Sparta Prague domaći151-12-2
2303Viktoria Plzen - Slavia Prague domaći790-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7108Viktoria Zizkov - Fk Mas Taborsko gosti100-10-2
7110Slovan Varnsdorf - Znojmo domaći371-03-0
7114Vlasim - Trinec domaći141-22-3
7115Budejovice - Pardubice --0-00-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7026Municipal Iquique - Ohiggins gosti650-00-1
7027Deportes Temuco - Antofagasta domaći660-01-0
7028Colo Colo - Union Espanola domaći103-15-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1707Cobreloa - Deportes La Serena domaći52-04-0
1708Cobresal - Cdsc Iberia domaći92-03-0
1711Deportes Valdivia - Deportes Copiapo gosti620-00-2
1712Nublense - Puerto Montt domaći610-02-0
1713San Marcos De Arica - Union La Calera domaći41-21-3

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8133Apoel Nicosia - Paphos Fc domaći391-04-0
8134Nea Salamina Famagusta - Ermis Aradippou domaći470-01-1
8135Ael Limassol - Alki Oroklini domaći81-03-0
8176Aek Larnaca - Apollon Limassol gosti200-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6581Fc Copenhagen - Brondby If gosti420-10-1
6584Odense - Sonderjyske gosti660-00-3
6585Randers Fc - Aarhus Gf domaći800-01-0
6586Hobro - Aalborg gosti40-10-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5749Brabrand - Vejle gosti450-11-2
5750Esbjerg Fb - Vendsyssel Ff gosti80-12-4
5751Hb Koge - Fremad Amager domaći102-04-0
5752Nykobing Fc - Fc Roskilde domaći580-03-2
5753Thisted - Skive gosti82-12-1

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1050Slagelse - Holbaek --0-03-3

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Vinder Vatanspor - Vejgaard B gosti900-00-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5764Misr Lel Makasa - Smouha domaći720-02-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5246Tottenham - Crystal Palace supergol domaći640-01-0
5248Manchester City - Arsenal supergol domaći191-03-1
5252Chelsea - Manchester Utd domaći550-01-0
5253Everton - Watford gosti460-03-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7055Middlesbrough - Sunderland domaći61-01-0

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Cambridge United - Sutton United domaći451-01-0
2390Charlton - Truro City domaći101-03-1
2395Coventry - Maidenhead United domaći332-02-0
2397Dartford - Swindon gosti120-31-5
2398Exeter - Heybridge Swifts domaći590-03-1
2399Guiseley - Accrington Stanley --0-00-0
2400Leatherhead - Billericay Town domaći211-01-1
2401Solihull Moors - Wycombe gosti160-20-2
2438Woking - Bury gosti11-11-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5120Nice - Dijon supergol domaći401-01-0
5121Marseille - Caen supergol domaći431-05-0
5122Metz - Lille gosti450-10-3
5125St Etienne - Lyon supergol gosti100-20-5

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5831Olympiakos Piraeus - Platanias domaći33-05-1
5832Aok Kerkyra - Larissa gosti331-11-1
5833Apollon Smyrnis - Pas Giannina domaći262-24-3
5838Aek Athens - Paok domaći251-01-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1323Aiginiakos Fc - Doxa Dramas gosti450-10-2
1324Anagennisi Karditsas - Ofi Crete --0-00-0
1325Ergotelis - Aoc-Kissamikos domaći421-01-1
1326Kallithea - Panachaiki 2005 gosti200-10-3
1327Panegialios - Panserraikos domaći33-13-2
1328Trikala - Aris gosti900-00-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2569Antigua Gfc - Siquinala Fc domaći112-02-0
2570Marquense - Suchitepequez domaći101-02-0
2571Coban Imperial - Deportivo Sanarate domaći401-02-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2695Juticalpa Fc - Real Cd Espana gosti161-12-3
2696Cd Vida - Cd Motagua gosti420-12-1
2697Olimpia Cd - Cd Platense domaći381-03-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8965Lokomotiva Zagreb - Rijeka domaći171-01-0
8966Slaven Belupo - Dinamo Zagreb gosti890-00-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8108Hnk Hajduk Ii - Sibenik gosti520-00-1

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5846Dundalk - Cork City --0-00-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5028Inter - Torino supergol gosti600-01-1
5046Cagliari - Verona supergol gosti61-12-1
5047Chievo - Napoli supergol --0-00-0
5048Fiorentina - Roma supergol gosti52-22-4
5049Juventus - Benevento supergol gosti190-12-1
5050Lazio - Udinese supergol -vv-vv-v
5105Atalanta - Spal 2013 supergol domaći231-01-1
5107Sassuolo - Milan supergol gosti400-10-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4378Empoli - Spezia supergol gosti520-01-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6179Cuneo - Arzachena gosti660-00-1
6180Ac Prato - Piacenza gosti160-21-4
6181Monza - Gavorrano domaći312-02-2
6186Pisa - Pistoiese gosti42-23-3
6188Pro Piacenza - Pontedera gosti640-00-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6262A.C. Mestre - Bassano domaći640-01-0
6263Fermana - Albinoleffe gosti120-10-3
6264Renate - Gubbio domaći112-02-1
6265Teramo - Sud Tirol --0-00-0
6266Vicenza - Sambenedettese gosti360-12-1
6267Pordenone - Triestina domaći31-02-4
6268Salo - Padova gosti72-22-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1662Maccabi Pet Tikva - Hapoel Beer Sheva gosti600-00-2
1663Hap Raanana - Maccabi Tel Aviv gosti100-10-1
1666Maccabi Haifa - Bnei Sakhnin domaći451-02-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8147Thespa Kusatsu - Kyoto Ps domaći231-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4514Jomo Cosmos - Black Leopards gosti350-12-1
4516University Of Pretoria - Uthongathi domaći431-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4651Tigres Fc - Envigado --0-00-0
4652Atletico Bucaramanga - Jaguares D. Cordoba domaći41-12-2
4653Club Cortulua - Atletico Huila domaći361-02-1
4658Independiente Santa Fe - America De Cali --0-00-0
4659Boyaca Patriotas - Millionarios domaći351-01-2
4660Deportes Tolima - Atletico Junior domaći291-22-2
4661Deportivo Cali - Atletico Nacional domaći810-01-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5263Llaneros - Deportes Quindio domaći42-05-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1648Deportivo Saprissa - Herediano domaći441-01-1
1649Limon - Ad Municipal Grecia domaći181-01-2
1650Santos Dg - Carmelita domaći391-03-2
1651Cartagines - Guadalupe Fc --0-00-0
1652Deportiva Alajuelense - Municipal Liberia domaći262-03-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1102St Andrews - Sliema Wanderers gosti570-00-2
1103Hibernians - Valletta --0-00-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Far Rabat - Moghreb Tetouan domaći580-02-0
1118Hoceima - Difaa El Jadida gosti20-22-2
1119Khouribga - Fus Rabat domaći470-02-1
1132Raja Casablanca - Chabab Atlas Khenifra domaći570-01-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3366Tigres - Necaxa domaći710-01-0
3371Unam Pumas - Santos Laguna gosti550-02-2
3372Veracruz - Toluca gosti600-00-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8033Den Haag - Feyenoord gosti41-12-2
8034Ajax - Utrecht gosti61-11-2
8037Vitesse - Fc Zwolle --0-00-0
8038Psv Eindhoven - Twente domaći141-14-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8182Brann - Lillestrom domaći81-02-0
8183Haugesund - Stromsgodset domaći51-11-3
8185Odd Bk - Stabaek gosti180-40-5
8186Sogndal - Tromso gosti380-10-2
8187Viking - Sarpsborg gosti171-12-1
8188Aalesund - Rosenborg gosti550-02-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2742Arendal - Ranheim domaći191-11-2
2764Asane - Start gosti340-13-2
2765Elverum - Mjondalen gosti520-00-3
2766Fredrikstad - Sandnes Ulf domaći332-03-0
2767Jerv - Floro gosti540-00-2
2770Kongsvinger - Tromsdalen gosti100-10-1
2771Levanger - Ullensakerkisa domaći91-02-0
2773Strommen - Bodo Glimt gosti21-21-6

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5197Fc Koln - Hoffenheim gosti100-10-3
5198Wolfsburg - Hertha Berlin supergol gosti12-13-3

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6679Aue - Arminia Bielefeld domaći451-01-1
6680Fortuna Dusseldorf - Heidenheim domaći780-02-2
6681Holstein Kiel - Dynamo Dresden domaći241-03-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8298Hansa Rostock - Karlsruher gosti40-20-3
8302Rw Erfurt - Sportfreunde Lotte gosti82-22-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18021865 Dachau - Tsv Kornburg gosti182-15-1
1803Schwabmunchen - Kottern domaći750-01-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
17991.Fc Schweinfurt 05 Ii - Ansbach gosti710-00-1
1800Don Bosco Bamberg - Jahn Forchheim domaći590-01-0
1801Erlangen Bruck - Ammerthal domaći41-02-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1804Barmbek Uhlenhorst - Tsv Sasel domaći151-02-3
1805Buchholz - Fc Tuerkiye domaći401-03-0
1806Wedeler - Fc Teutonia 05 gosti600-01-2
1807Wandsbeker Tsv Concordia - Niendorfer domaći800-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1849Fc Strausberg - Brandenburger Sud 05 domaći451-01-1
1854Sv Grun Weiss Brieselang - Fc Hertha 03 Z. gosti480-00-2
1855Sv Victoria Seelow - Charlottenburger Fc Hertha 06 gosti71-21-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4151Havelse - Hansa Luneburg vvv-vv-v
4152St Pauli Am - Rehden domaći162-02-1
4153Wolfsburg Am - Weiche Flensburg gosti360-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2574Berlin Ak 07 - Bsg Chemie Leipzig domaći222-03-0
2575Lokomotive Leipzig - Germania Halberstadt domaći391-02-1
2576Union Furstenwalde - Auerbach domaći770-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Freiburg Am - Fsv Frankfurt gosti22-12-1
1091Hessen Kassel - Tus Koblenz gosti20-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2648Borussia Dortmund Amateurs - Koln Am vvv-vv-v

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2117Holstein Kiel Amateurs - Fc Dornbreite domaći171-02-0
2118Sv Eichede - Tsv Schilksee gosti301-11-1
2119Tsv Lagerdorf - Sv Frisia 03 domaći22-03-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2478Olimpia - Cerro Porteno gosti10-12-1
2485Nacional Par - Club Guarani Asuncion gosti110-30-4

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1399Comerciantes Unidos - Universitario De Deportes domaći171-01-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2248Alfredo Salinas - Deportivo Coopsol vvv-vv-v
2249Carlos Mannucci - Cesar Vallejo gosti80-11-2
2250Cd Sport Loreto - Cienciano gosti183-23-4
2251Deportivo Hualgayoc - Defensor La Bocana domaći182-05-0
2260Sport Boys - Sport Ancash domaći93-06-0
2261Union Huaral - Cultural Santa Rosa gosti161-22-4

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8810Lks Nieciecza - Piast Gliwice domaći830-02-1
8821Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow domaći231-11-2
8822Pogon Szczecin - Legia Warsaw gosti450-11-3

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5867Chrobry Glogow - Drutex-Bytovia --0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8221Chaves - Pacos Ferreira gosti61-14-2
8222Feirense - Maritimo gosti450-10-1
8223Vitoria Guimaraes - Benfica gosti210-11-3
8226Sporting Lisbon - Braga domaći660-02-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2129Uniao De Madeira - Porto B gosti291-11-2
2130Academica - Nacional Madeira domaći11-01-0
2131Benfica B - Penafiel gosti162-23-4
2132Cova Piedade - Braga B gosti700-00-2
2133Real Sporte - Ac Viseu gosti560-00-1
2134Sporting Lisbon B - Oliveirense domaći700-02-0
2135Varzim - Covilha --0-00-0
2136Gil Vicente - Famalicao domaći451-01-2
2137Santa Clara - Leixoes domaći301-11-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1013Cfr Cluj - Csm Studentesc Iasi domaći620-01-0
1014Fcsb - Concordia Chiajna domaći142-12-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1687Fc Hermanstadt - Chindia Targoviste --0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7794Ska-Khabarovsk - Arsenal Tula gosti51-11-2
7795Amkar Perm - Anzhi Makhachkala gosti51-21-2
7796Lokomotiv Moscow - Cska Moscow domaći141-22-2
7801Rubin Kazan - Zenit St Petersburg --0-00-0
7811Spartak Moscow - Fc Ufa gosti101-13-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4209Metallurg Lipetsk - Fc Zorkij Krasnogorsk gosti90-10-4

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7076Toronto Fc - New York Red Bull gosti540-00-1
7077New York City Fc - Columbus Crew domaći161-02-0
7079Portland Timbers - Houston Dynamo domaći391-11-2

SAD NASLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2243Miami Fc - New York Cosmos --0-00-0
2244San Francisco Deltas - Carolina Railhawks domaći401-01-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5878Senica - Zilina domaći242-14-1
5879Trnava - Ruzomberok gosti41-11-1
5881Zlate Moravce - Nitra domaći12-22-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2667Olimpija Ljubljana - Nk Ankaran domaći51-01-0

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1947Drava - Ns Mura domaći480-02-3

SP KVALIFIKACIJE UEFANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4955Hrvatska - Grcka supergol domaći133-14-1
4956Sjeverna Irska - Svicarska supergol gosti580-00-1
4957Svedska - Italija supergol domaći610-01-0
4970Danska - Irska supergol --0-00-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6768Macva Sabac - Partizan Belgrade domaći371-01-3
6769Zemun - Mladost Lucani --0-00-0
6770Radniki Nis - Crvena Zvezda gosti250-30-4

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7823Hearts - Kilmarnock gosti310-11-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5216Levante - Girona supergol gosti580-01-2
5217Celta Vigo - Athletic Bilbao supergol domaći163-13-1
5218Real Sociedad - Eibar domaći122-03-1
5219Villarreal - Malaga supergol domaći680-02-0
5220Real Madrid - Las Palmas supergol domaći411-03-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5891Real Oviedo - Lugo gosti110-13-2
5899Cultural Leonesa - Barcelona B gosti80-11-1
5900Osasuna - Granada Cf --0-00-0
5902Real Valladolid - Gimnastic gosti90-10-3
5903Almeria - Cadiz gosti390-10-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1574Cf Rayo Majadahonda - Celta Vigo B domaći352-02-0
1575Navalcarnero - Guijuelo gosti80-12-2
1576Rc Deportivo Fabril - Gimnastica Segoviana --0-00-0
1592Real Madrid Castilla - Rapido D. Bouzas domaći510-03-0
1593Real Valladolid B - Fuenlabrada --0-00-0
1594Ss Reyes - Toledo domaći81-01-1
1595Talavera - Pontevedra gosti30-12-1
1596Ponferradina - Ad Union Adarve domaći470-04-0
1597Racing Ferrol - Cerceda --0-00-0
1629Cd Lealtad - Sporting Gijon B gosti160-22-3
1630Osasuna B - Mirandes domaći161-01-0
1631Tudelano - Sd Gernika gosti50-21-2
1632Barakaldo - Athletic Bilbao B domaći580-01-1
1633Caudal Deportivo - Racing Santander gosti290-10-2
1634Logrones - Arenas Club De Getxo domaći670-01-1
1635Burgos - Pena Sport domaći470-03-0
1636Sd Leioa - Cd Vitoria gosti321-12-2
2173Atletico Saguntino - Scr Pena Deportiva domaći181-02-0
2196Cd Ebro - Olot domaći151-02-1
2199Hercules - Atletico Baleares gosti360-12-1
2201Mallorca - Valencia B domaći191-02-1
2202Sd Formentera - Lleida domaći241-01-0
2203Villarreal B - Elche --0-00-0
2204Llagostera - Real Zaragoza B domaći71-02-2
2205Alcoyano - Badalona domaći51-12-1
2206Ontinyent - Peralada Cf domaći880-01-0
2208Ud Cornella - Sabadell domaći221-03-0
2225Badajoz - Las Palmas B domaći480-03-1
2226Lorca Deportiva - San Fernando gosti290-32-4
2229Melilla - Ucam Murcia domaći810-01-0
2230Rec De Huelva - Merida domaći540-02-0
2231Cd El Ejido 2012 - Villanovense domaći62-04-1
2232Ecija - Cordoba Cf B domaći271-13-3
2233Extremadura - Cartagena gosti231-11-1
2234Rb Linense - Marbella gosti480-00-1
2235Real Murcia - Jumilla domaći810-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5907Athletic Fc - Sirius gosti730-01-3
5926Elfsborg - Norrkoping domaći111-13-3
5935Gotenborg - Sundsvall gosti360-20-3
5936Hammarby - Halmstad domaći121-11-3
5937Jonkopings Sodra - Ostersunds --0-00-0
5938Kalmar - Djurgarden gosti290-20-2
5939Malmo - Bk Hacken gosti320-11-2
5940Orebro - Aik Stockholm gosti300-21-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8078Basel - Young Boys domaći570-01-1
8104Luzern - St Gallen domaći21-03-0
8107Thun - Lugano gosti210-11-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5951Vaduz - Aarau domaći143-04-1

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Avenir Sportif Gabesien - Kairouanaise domaći191-02-0
2239Us Ben Guerdane - Manastir gosti620-00-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5973Akhisar Bld Spor - Alanyaspor gosti80-20-4
6024Malatya Belediyspor - Basaksehir gosti220-10-2
6025Goztepe - Besiktas gosti70-11-3
6026Sivasspor - Konyaspor gosti81-12-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8807Boluspor - Samsunspor domaći900-01-0
8808Istanbulspor - Balikesirspor domaći52-04-1
8828Eskisehirspor - Ankaragucu gosti440-11-3
8832Adanaspor - Caykur Rizespor domaći202-13-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6031Olimpik Donetsk - Zorya Lugansk domaći111-03-3
6032Illichivec Mariupol - Shakhtar Donetsk gosti300-21-3
6033Stal Dneprodzerzhinsk - Karpaty Lviv --0-00-0
6035Dinamo Kiev - Vorskla Poltava domaći262-02-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2240Ca Boston River - Montevideo Wanderers domaći451-01-1
2241Cerro - Danubio gosti31-11-2
2242El Tanque Sisley - Fenix domaći431-01-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2245Caracas - Carabobo gosti900-00-1
2246Monagas - Estudiantes De Merida domaći281-01-1
2247Zamora - Deportivo Lara domaći341-01-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2692(-11.5)Buducnost Podgorica - Mornar(153,5) 79-70
2693(+5.5)Kk Mzt Skopje - Mega Bemax(168,5) 76-92

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1057(-6.5)Estudiantes De Bahia Blanca - Club Deportivo Hispano Americano(172,5) 88-80

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1076(-2.5)Usti Nad Labem - Qanto Svitavy(161,5) 75-80

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1078(-2.5)Surrey Scorchers - Bristol Flyers(159,5) 85-86
1081(+7.5)Plymouth Raiders - London Lions(162,5) 70-75
1082(-19.5)Cheshire Phoenix - Manchester Giants(174,5) 79-88

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1099(+1.5)Paris Levallois - Le Mans(150,5) 76-87

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1097(-10.5)Basket Landes - Nantes Reze(130,5) 68-65
1098(-8.5)Basket Lattes Montpellier - Union Hainaut Basket(145,5) 74-77

GRČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1104(+8.5)Aek Athens - Panathinaikos(153,5) 73-69
1106(+16.5)Aris - Olympiakos Piraeus(138,5) 49-56

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1074(-1.5)Zagreb - Kastela Sucurac(169,5) 101-86
2080(+21.5)Zabok - Cedevita Zagreb(159,5) 74-111

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3483(-7.5)Brescia - Reggio Emilia(152,5) 79-68
3484(+2.5)Brindisi - Avellino(151,5) 79-79 / 92-88
3485(-5.5)Capo Dorlando - Pesaro(149,5) 73-56
3486(+1.5)Cremona - Sassari(165,5) 96-81
3487(-6.5)Venezia - Torino(159,5) 91-96
3488(-7.5)Milano - Virtus Bologna(156,5) 72-64

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2268(-16.5)Venezia - Torino(129,5) 87-52

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1111(-6.5)Fortitudo Bologna - Verona(151,5) 71-62
1112(-11.5)Jesi - Bergamo(155,5) 94-81
1113(-5.5)Mantova - Treviso(148,5) 69-76
1114(-6.5)Montegranaro - Forli(159,5) 77-62
1115(-2.5)Roseto - Caselpusterlengo(158,5) 72-88
1116(-8.5)Udinese - Ferrara(151,5) 89-64

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1133(-4.5)Siena - Eurobasket Roma(149,5) 96-89
1134(-8.5)Agrigento - Cagliari(164,5) 99-87
1135(-2.5)Latina - Biella(160,5) 81-86
1136(-0.5)Reggio Calabria - Scafati(151,5) 66-54
1137(-6.5)Trapani - Rieti(147,5) 79-65
1138(-0.5)Treviglio - Legnano(151,5) 66-75

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1109(+4.5)Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem(158,5) 67-82
1110(+4.5)Maccabi Rishon - Maccabi Tel Aviv(159,5) 86-90

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1058(+13.5)Bayi Rockets - Shenzhen Leopards(192,5) 79-104
1059(-5.5)Beijing Ducks - Qingdao Eagles(207,5) 111-105
1060(-0.5)Guangzhou Longlions - Xinjiang Flying Tigers(220,5) 110-137
1061(+1.5)Jilin Northeast Tigers - Jiangsu Dragons(206,5) 96-108
1063(-8.5)L. Scale Industry - Zhejiang Guangsha Lions(216,5) 101-117
1064(-12.5)Shandong Golden Stars - Fujian Quanzhou Bank(216,5) 111-104
1069(-3.5)Shanghai Sharks - Shanxi Brave Dragons(230,5) 128-121
1071(+5.5)Tianjin Gold Lions - Beijing Baxi(228,5) 96-95
1072(-2.5)Zhejiang Golden Bulls - Jiangsu Monkey Kings(208,5) 114-106

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1139(+11.5)Siauliai - Bc Lietkabelis(160,5) 68-78
1140(-8.5)Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda(157,5) 88-62

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1141(-2.5)Correcaminos Uat Victoria - Aguacateros De Michoacan(156,5) 75-89
1142(-4.5)Santos De San Luis - Panteras De Aguascalientes(164,5) 84-95
1143(-5.5)Mineros - Toros De Nuevo Laredo(159,5) 75-75 / 84-82

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1202(-11.5)Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks(221,5) 115-117
1203(-5.5)Los Angeles Clippers - Miami Heat(207,5) 101-104
1253(-6.5)Houston Rockets - Utah Jazz(202,5) 137-110
1254(-0.5)New York Knicks - Indiana Pacers(215,5) 108-101
1255(-5.5)Minnesota Timberwolves - Charlotte Hornets(220,5) 112-94
1258(+2.5)Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder(209,5) 103-99
2271(+3.5)Orlando Magic - Boston Celtics(207,5) 88-104
2273(-7.5)Toronto Raptors - Washington Wizards(213,5) 96-107
2274(-10.5)San Antonio Spurs - Phoenix Suns(210,5) 112-95
2275(+2.5)Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies(208,5) 107-102

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1144(-18.5)Landstede Basketball Zwolle - Apollo Amsterdam(144,5) 97-72

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3515(+3.5)Alba Berlin - Bayern Munich(155,5) 70-80
3516(+4.5)Eisbaren Bremerhaven - Bbc Bayreuth(164,5) 86-86 / 99-103
3517(-18.5)Enbw Ludwigsburg - Oettinger Rockets Gotha(160,5) 94-54
3547(-2.5)Skyliners Frankfurt - Ewe Baskets Oldenburg(156,5) 93-82

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3027(-9.5)Stal Ostrow Wielkopolski - Wikana Start Lublin(155,5) 81-63
3028(-7.5)Rosa Radom - Trefel Sopot(158,5) 78-93
3029(-24.5)Wroclawek - Legia Warszawa(166,5) 107-66

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1169(-9.5)Artego Bydgoszcz - Azs Gorzow(149,5) 80-62
1170(-13.5)Energa Torun - Ostrovia Ostrow Wielkopolski(144,5) 62-56
1183(+11.5)Mkk Siedlce - Basket Gdynia(143,5) 77-85

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1832(-16.5)Benfica - Cab Madeira(167,5) 97-75

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1834(+18.5)Bc Timba Timisoara - Cs Dinamo Bucuresti(156,5) 87-71
1844(-4.5)Scm Universitatea Craiova - Bc Steaua Bucuresti(166,5) 87-87 / 102-99

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4325(-15.5)Bc Prievidza - Karlovka Bratislava(165,5) 70-59

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3577(-3.5)Divina Seguros Joventut - Morabanc Andorra(156,5) 79-79 / 103-101
3578(-1.5)Real Betis Energia Plus - Estudiantes(163,5) 81-90
3580(-4.5)Tecnyconta Zaragoza - Gipuzkoa Basket(163,5) 97-73
3582(-6.5)Ucam Murcia - Rio Natura Monbus(157,5) 60-62
3583(-9.5)Herbalife Gran Canaria - Montakit Fuenlabrada(162,5) 87-65
3585(+6.5)Bilbao Basket - Barcelona(166,5) 83-104
3590(-21.5)Valencia Basket - San Pablo Burgos(162,5) 87-78
3600(-4.5)Unicaja Malaga - Baskonia(156,5) 72-73

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1184(-6.5)Snatts Femeni Sant Adria - Cd Zamarat(137,5) 83-60
1189(-1.5)Campus Promete - Movistar Estudiantes(142,5) 68-62

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1194(-4.5)Iraurgi Saski Baloia - Caceres 2016(150,5) 79-74
1204(-15.5)Leche Rio Breogan - Amics Castello(165,5) 97-69

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1195(-9.5)Basket Club Boncourt - Starwings Basket(156,5) 89-68
1196(-0.5)Bc Winterthur - Swiss Central Basket(150,5) 62-81
1197(-3.5)Ensa Union Neuchatel - Lugano Tigers(153,5) 79-80
1199(-9.5)Sam Basket Massagno - Vevey Riviera Basket(144,5) 74-59

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1262(+3.5)Yesilgiresun Belediye - Banvitspor(154,5) 76-81
1272(-16.5)Fenerbahce Ulker - Pinar Karsiyaka(164,5) 97-71
1273(-5.5)Usak Sportif - Sakarya Bsb(156,5) 69-81

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1200(-2.5)Canik Belediyesi - Adana Botas(137,5) 56-62
1201(-2.5)Agu Spor - Hatay Bsb(135,5) 71-82

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4294(+14.5)Minsk 2006 - Uniks Kazan(147,5) 65-91
4295(+9.5)Avtodor Saratov - Lokomotiv Kuban(160,5) 77-110
4299(-2.5)Parma Permsky Kray - Bc Astana(154,5) 78-78 / 84-90
4300(+8.5)Kalev - Zenit Saint Petersburg(165,5) 89-95

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1512(-1.5)Providence Bruins - Bridgeport Sound Tigers(5,5) 0-20-6
1535(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Hershey Bears(5,5) 1-12-2
1542(-1.5)Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals(5,5) 0-02-1
1554(-1.5)Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds(5,5) 2-04-2
1572(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Toronto Marlies(5,5) 1-11-5
1573(-1.5)San Jose Barracuda - Texas Stars(5,5) 3-16-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1329(+1.5)Ek Zell Am See - Feldkirch(5,5) 0-01-4
1330(+1.5)Red Bull Hockey Juniors - Lustenau(5,5) 2-04-1

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1259(+1.5)Dornbirn - Vienna Capitals(5,5) 1-02-5
1260(-1.5)Medvescak Zagreb - Bolzano(5,5) 4-17-3
1261(-1.5)Orli Znojmo - Innsbruck(5,5) 0-23-3
1263(+1.5)Vsv - Black Wings Linz(5,5) 2-05-1
1265(-1.5)Kac - Red Bull Salzburg(5,5) 0-20-3
1266(+1.5)Sapa Fehervar - Graz 99ers(5,5) 1-13-2

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1332(+1.5)Daemyung Killer Whales - Anyang Halla 1-02-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1268(+1.5)Pardubice - Plzen(5,5) 0-20-4
1269(-1.5)Chomutov - Liberec(5,5) 2-03-3
1270(+1.5)Litvinov - Trinec(5,5) 0-12-3
1271(-1.5)Zlin - Olomouc(5,5) 0-11-3
1288(+1.5)Dukla Jihlava - Kometa Brno(5,5) 0-10-2
1290(-1.5)Sparta Prague - Mountfield Hk(5,5) 0-11-1
1291(-1.5)Mlada Boleslav - Vitkovice(5,5) 0-11-4

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1267(-1.5)Hc Havirov Panthers - Kladno(5,5) 1-11-4

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1292(-1.5)Rungsted - Copenhagen Hockey(5,5) 2-17-1
1293(+1.5)Odense - Herning(5,5) 0-11-1
1298(-1.5)Aalborg - Gentofte Stars(5,5) 0-10-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1858(+1.5)Hamilton Bulldogs - Windsor Spitfires(5,5) 0-02-0
1859(+1.5)Mississauga Steelheads - Peterborough Petes(5,5) 4-19-2
1860(+1.5)Ottawa 67s - Sarnia Sting(5,5) 2-04-3
1861(-1.5)Marie Greyhounds - North Bay Battalion(5,5) 1-03-1
1862(-1.5)Oshawa Generals - Kingston Frontenacs(5,5) 0-21-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1397(+1.5)Vienna Capitals Ii - Mac Budapest(5,5) 0-11-5
1398(-1.5)Miskolci Jjse - Ujpest Budapest(5,5) 1-02-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1454(-1.5)Edmonton Oilers - Detroit Red Wings(5,5) 0-20-4
1480(-1.5)New York Islanders - Colorado Avalanche(5,5) 2-06-4
1482(-1.5)Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens(5,5) 0-00-2
1484(-1.5)Calgary Flames - New Jersey Devils(5,5) 1-14-4

NORVESKA 1. DIVISJONHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1400(-1.5)Ringerike - Narvik Ishockeyklubb 1-14-3
1401(+1.5)Gruner Ishockey - Nidaros Hockey 0-14-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4059(-1.5)Lillehammer - Sparta Sarpsborg(5,5) 1-15-5
4060(+1.5)Manglerud Star - Storhamar(5,5) 0-03-4
4061(+1.5)Stjernen - Frisk Asker(5,5) 5-17-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1300(-1.5)Adler Mannheim - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 0-01-1
1301(-1.5)Grizzly Adams Wolfsburg - Eisbaren Berlin(5,5) 0-02-5
1302(+1.5)Iserlohn Roosters - Erc Ingolstadt(5,5) 0-04-1
1303(+1.5)Bremerhaven Pinguins - Kolner Haie(5,5) 2-03-2
1304(-1.5)Ehc Munchen - Deg Metro Stars(5,5) 2-15-1
1305(-1.5)Schwenninger - Augsburger Panthers(5,5) 1-03-1
1306(-1.5)Krefeld Pinguine - Straubing Tigers(5,5) 1-04-0

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1307(-1.5)Crimmitschau - Lausitzer Fuchse(5,5) 2-05-2
1312(-1.5)Esv Kaufbeuren - Heilbronner Falken(5,5) 0-01-4
1313(-1.5)Kassel Huskies - Bayreuth Tigers(5,5) 2-23-3
1314(-1.5)Bad Nauheim - Bad Tolz(5,5) 1-25-4
1315(-1.5)Lowen Frankfurt - Revensburg Towerstars(5,5) 0-03-2
1316(-1.5)Riessersee - Dresdner Eislowen(5,5) 1-01-1
1317(+1.5)Wolfe Freiburg - Bietigheim Steelers(5,5) 0-03-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1412(-1.5)Gks Tychy - Jasterzebie(5,5) 1-03-0
1417(+1.5)Naprzod Janov - Stoczniowiec Gdansk(5,5) 2-02-3
1421(+1.5)Polonia Bytom - Orlik Opole(5,5) 2-13-2
1426(-1.5)Cracovia - Unia Oswiecim(5,5) 2-07-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1427(-1.5)Avangard Omsk - Slovan Bratislava(5,5) 1-05-1
1428(+1.5)Barys Astana - Cska Moscow(5,5) 0-15-3
1434(+1.5)Yugra - Jokerit(5,5) 0-30-3
1437(-1.5)Amur Khabarovsk - Sochi(5,5) 0-02-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1440(+1.5)Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk(5,5) 1-04-3
1441(-1.5)Kazzinc Torpedo - Buran Voronezh(5,5) 1-01-1
1442(-1.5)Saryarka - Hk Ryazan(5,5) 0-11-3
1443(-1.5)Khimik Voskresensk - Molot Perm(5,5) 0-11-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1444(-1.5)Almaz U20 - Mytishchinskie Atlanty U20(5,5) 2-29-5
1445(-1.5)Kunlun Red Star U20 - Riga U20(5,5) 0-24-5

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1446(-1.5)Trencin - Liptovsky Mikulas(5,5) 0-11-1
1447(-1.5)Banska Bystrica - Nitra(5,5) 2-03-0
1448(+1.5)Nove Zamky - Zvolen(5,5) 1-13-3
1449(-1.5)Kosice - Hc 07 Detva(5,5) 1-03-1
1453(-1.5)Zilina - Poprad(5,5) 0-11-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4078(-1.5)Linkopings - Karlskrona Hk(5,5) 2-05-2

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1012(+2.5)F.Krajinovic - J.Sock(22,5) 12-177-54-61-2

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1015I.Dodig/M.Granollers - L.Kubot/M.Melo 18-206-76-31-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1030T.Sandgren - T.Smyczek(22,5) 12-187-63-61-2

CHALLENGER CHARLOTTESVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2081D.Kudla/D.Thomas - J.Chaplin/M.Libietis v-v6-7v-vv-v

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031J.Janowicz - M.Marterer(23,5) 15-166-76-31-2

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033K.Skupski/N.Skupski - S.Arends/R.Jebavy 6-122-64-60-2

CHALLENGER KNOXVILLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2573E.Clark - N.Hu 14-142-66-42-1
2637F.Horansky - N.Pauffley 13-155-76-21-2
2638S.Monette - R.Shane 14-116-12-62-1
2639A.Hiltzik - S.Papa 15-132-66-12-1
2642E.Zhu - N.Scholtz 16-147-63-62-1
2643F.Nielsen - H.Craig 17-135-76-32-1
2644A.Popyrin - D.Nevolo 8-124-64-60-2
2645T.Kwiatkowski - A.Ward 12-197-65-71-2

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2082Y.Kibi - J.Millman 7-123-64-60-2
2083Y.Uchiyama - S.Kwon 15-166-33-61-2
2084G.Soeda - Y.Shimizu 12-26-26-02-0

CHALLENGER KOBE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2646M.Ochi - M.Matosevic 8-133-65-70-2
2647T.Yang - S.Fukuda 6-124-62-60-2
2649Y.Watanuki - R.Tokuda 13-107-66-42-0
2650L.Miedler - T.Niki 16-124-66-32-1

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2355X.Gao/Zhang Ze - T.Gabashvili/P.Polansky 12-86-46-42-0
2361Y.Ito/Y.Takahashi - J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER MOUILLERON-LE-CAPTIF KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2089C.Tabur - C.Lestienne 3-122-61-60-2
2090T.Lamasine - W.Koolhof v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER MOUILLERON-LE-CAPTIF KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2085A.Hoang - Y.Reuter 17-197-66-71-2
2086C.Denolly - Y.Vandenbulcke 8-124-64-60-2
2087A.Bellier - M.Janvier 5-123-62-60-2
2088D.Guez - E.Furness 7-123-64-60-2

ITF ANTALYA 41TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035D.Galoppini - K.Coppejans 0-120-60-60-2

ITF BIRMINGHAM (SAD)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037R.Cid Subervi - F.Ornago 16-104-66-32-1

ITF HAMMAMET 33TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1038J.Monteiro - S.Bensoussan 13-97-66-32-0

ITF HERAKLIONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1049A.Artunedo Martinavarr - M.Haim 12-56-26-32-0

ITF MESHREFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1051A.Bega - M.Neuchrist 9-136-73-60-2

ITF OPAVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052M.Jaloviec - P.Michnev 17-144-67-52-1

ITF SHARM EL SHEIKHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053P.Cias - R.Nijboer 12-76-36-42-0

ITF TALLINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054E.Tyurnev - E.Karlovskiy 13-97-66-32-0

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020(-1.5)C.Vandeweghe - J.Goerges(21,5) 6-135-71-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3108(+1.5)Tonder - Sonderjyske(48,5) 26-23

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1637(+0.5)Otterup - Hei Skaering(52,5) 32-21

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1105(-2.5)Cjf Fleury Les Aubrais - Chambray Touraine(51,5) 27-25

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
3677(-4.5)Skjern - Kadetten(56,5) 32-22
3678(-2.5)Metalurg Skopje - Medvedi(56,5) 26-29
3679(-4.5)Paris Handball - Kielce(57,5) 33-28
3680(-0.5)Pick Szeged - Rhein Neckar Lowen(54,5) 31-34
3681(+0.5)Wisla Plock - Hbc Nantes(56,5) 30-32

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3652(-0.5)Vaci Kse - Cegledi Kkse(48,5) 28-28

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1646(+2.5)Falk Horten - Bsk Nif(53,5) 19-30
1655(-2.5)Halden Topphandball - Fyllingen(58,5) 35-22
1664(-3.5)Haslum Hk - Bodo Hk(55,5) 29-28
1665(+3.5)Kolstad - Drammen(56,5) 30-28

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3453(-1.5)Fredrikstad - Oppsal(54,5) 24-21
3458(-2.5)Byasen Elite - Gjerpen(54,5) 38-22
3489(+4.5)Glassverket - Stabaek(55,5) 29-36
3490(-1.5)Sola - Molde Hk(53,5) 27-25

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2280Naerbo - St Hallvard 33-29
2281Haugaland - Haslum Il 33-27
2286Follo - Charlottenlund Sk Hb Elite 30-26
2287Lillestrom Th - Sandejford 16-25
2288Runar - Kristiansand 28-23
2289Hk Herulf - Viking Tif 27-26

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1642Levanger - Gjovik 22-21
1643Follo Hk Damer - Raelingen 26-29
1644Skrim - Viking Tif 34-25
1645Aker Topphandball - Charlottenlund Sk 29-31
1647Fjellhamar - Fana 24-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1008(-6.5)Flensburg Handewitt - Lemgo(56,5) 25-22
1009(-2.5)Hannover Burgdorf - Frisch Auf Goppingen(55,5) 28-28
1011(-0.5)Huttenberg - Tvb 1898 Stuttgart(52,5) 23-28
1016(+6.5)Lubbecke - Fuchse Berlin(56,5) 21-29
1017(-0.5)Leipzig - Melsungen(53,5) 30-27

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4190(+0.5)Eintracht Hagen - Dessau Rosslauer(54,5) 29-30
4191(-1.5)Hc Elbflorenz 2006 - Eintracht Hildesheim(53,5) 29-27

NJEMAČKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1638(+6.5)Borussia Dortmund - Bbm Bietigheim(53,5) 25-29
1639Hsg Badenstedt - Vfl Oldenburg 27-41
1640Rosengarten - Kurpfalz Baren Ketsch 33-23

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3499(-4.5)Piotrcovia - Korona Handball Kielce(56,5) 32-28

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1653(+2.5)Belenenses - Abc(55,5) 21-26
1654(+4.5)Aguas Santas Milaneza - Porto Vitalis(53,5) 22-29

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3501(+0.5)Csm Calarasi - Fcsb(49,5) 24-23
3502(-2.5)Csm Bucuresti - Potaissa Turda(53,5) 26-27
3503(+1.5)Csu Suceava - Odorheiu Secuiesc(52,5) 26-31
3504(-0.5)Hc Vaslui - Baia Mare(51,5) 26-25

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1656(+4.5)Csm Unirea Slobozia - Sc Municipal Craiova(49,5) 21-21
1659(-0.5)Otelul Galati - Csm Bistrita(46,5) 23-25

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1660(-2.5)Ugntu-Vnzm - Sungul Chelyabinsk(56,5) 27-27

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3557(-5.5)Guif - Hif Karlskrona(54,5) 33-29
3567(-1.5)Lugi - Alingsas(49,5) 25-28

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1107(-3.5)Lugi - Boden Handball If(46,5) 19-17
1108(-1.5)Team Eslov - Skara Hf(47,5) 19-26

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1661(-5.5)St Gallen - Tv Endingen(56,5) 22-21

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4722Funvic Taubate - Lebesgedorecanoas 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1692Loimu - Sampo 0-11-13-2
1695Team Lakkapaa - Akaa Volley 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1700Lp Kangasala - Oriveden Orivesi 0-10-21-3
1706Hameenlinna - Polkky Kuusamo 0-11-13-2

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4528Nice - Ajaccio 0-10-22-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4197Vbc Chamalieres - As Saint Raphael 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1688Ilioupoli Gs - Asp Korinthos 1-01-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3653Piacenza - Milano 1-01-13-1
3659Ravenna - Pallavollo Padova 0-11-13-1
3662Sora - Perugia 0-10-21-3
3663Trento - Verona 0-10-21-3
3690Vero Volley - Bcc Castellana Grotte - New Mater 1-02-03-0
3692Vibo Valentia - Latina 1-01-13-2
3696Modena - Lube Treia 1-01-11-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3270Conegliano - Sab Grima Legnano 1-02-03-0
3271Novara - Filottrano 0-11-13-1
3272Pesaro - Modena 0-11-12-3
3273San Casciano - Scandicci 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2172Rinascita Lagonegro - Brescia 1-02-02-3
3698Monini Spoleto - Mosca Bruno Bolzano 1-02-03-0
3699Pag Taviano - Agnelli Metalli Bergamo 0-10-20-3
3700Mondovi - Cantu 0-10-20-3
3711Tuscania - Gioiella Micromilk Gioia Del Colle 1-02-03-0
3714Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Siena 1-01-13-2
3715Reggio Emilia - Messaggerie Bacco Catania 1-02-03-0
3716Volleyball Aversa - Videx Royalpat Grottazzolina 0-10-21-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3798Barricalla Collegno - Lpm Bam Mondovi 1-01-11-3
3799Bartoccini Gioiellerie Perugia - Olbia 0-10-20-3
3800Battistelli Sg Marignano - Ubi Banca San Bernardo Cuneo 0-10-20-3
3801Famila Chieri - Millenium Brescia 0-11-12-3
3802Sigel Marsala - Zambelli Orvieto 0-10-20-3
3805Sorella Ramonda Ipag - Caserta 1-02-03-0
3851Trentino - Club Italia 0-11-13-1
3852Givova Baronissi - Olimpia Ravenna 1-01-13-1

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1796Eurosped Almelo - Tt Papendalarnhem 0-11-13-2
1797Peelpush Meijel - Vc Essent Sneek 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1667Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Evivo Duren 0-11-13-2
1668Netzhoppers - Bergische Volleys 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1669Munster - Vco Berlin 1-02-03-0
1676Aachen - Potsdam 1-01-13-2

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2703Fakro Muszyna - Budowlani Torun 1-02-03-0
2704Farmutil Pila - Chemik Police 1-01-11-3
2705Bielsko Biala - Impel Gwardia Wroclaw 0-11-12-3

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2377Vc Viana - Aa Espinho 1-01-13-2
2379Castelo Maia Gc - Sc Caldas 1-01-13-1
2381Leixoes Sc - Esmoriz Gc 1-01-13-2
2382Sl Benfica - Sc Espinho 1-01-13-1
2383Vitoria - Fonte Bastardo Azores 0-11-11-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1088Fk Yenisey Krasnoyarsk - Kemerovo 0-10-21-3
1096Belgorod - Dinamo-Lo 1-02-03-0
1101Zenit St Petersburg - Novosibirsk 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1864Halkabank Ankara - Arkas Izmir 1-02-03-0
1867Afyonk Hisar Bld - Ziraat Ankara 0-10-20-3
1882Inegol Belediyespor - Fenerbahce 0-11-11-3
1903Beledyesi - Galatasaray 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
3043(-6.0)Soyaux Angouleme - Perpignan 30-30

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
7206(-44.0)Fidzi - Wales(56,5) 72-6

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
5535(-7.0)Brive - Stade Francais 20-19
5537(-8.0)Montpellier - Clermont 28-24

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1331(-2.5) Carolina Panthers - Atlanta Falcons 20-17
1334(-12.5) Houston Texans - Indianapolis Colts 14-20
1335(-4.5) Jacksonville Jaguars - Cincinnati Bengals 23-7
1336(-7.5) New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers 30-10
1337(+3.5) New York Giants - Los Angeles Rams 17-51
1342(+2.5) San Francisco 49ers - Arizona Cardinals 10-20
1360(-7.5) Seattle Seahawks - Washington Redskins 14-17
1376(+2.5) Miami Dolphins - Oakland Raiders 24-27
2091(-7.5) Philadelphia Eagles - Denver Broncos 51-23
2092(-3.5) Tennessee Titans - Baltimore Ravens 23-20
2093(-2.5) Dallas Cowboys - Kansas City Chiefs 28-17

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1609Lazio Calcio - Came Dosson 0-3

PORTUGAL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1641Sporting Clube De Portugal - Cd Burinhosa 4-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1610Santa Coloma - Aspil Vidal Ribera 1-2

CYCLOCROSS HEREN DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2363L.Van Der Haar - T.Aerts 1-0
2364M.Vanthourenhout - K.Pauwels 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 5816192240
arrow BL Belgija Keno 20/70 916182123242526323444465152586063666770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 217252837
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1220262829
arrow DA Multi-Daily A 6/99 54063769397
arrow DB Multi-Daily B 6/99 91627678292
arrow DC Multi-Daily C 6/99 93435378184
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 168915161821293236434647495152626364
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 12369101213142427283048545759656770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 223242634
arrow FK Finska Keno D 20/70 35111516182537394143465257586263646569
arrow FQ Finska Keno V 20/70 58142229303132343536384243454952606869
arrow FT Finska Keno T 20/70 256910111519202628303537505557606468
arrow GO Njemačka Keno 20/70 145810111618202830414345464854576569
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 3716192737
arrow LD Latvija Keno D 20/62 513192021222630323338394246475051565758
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13111314151718192425272930404151535759
arrow LM Latvija Keno M 20/62 458910121819283032333437404243485860
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 210243436
arrow NP New York Pick 10 20/80 711162021283536374146474852626465677374
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 157819213334354448495456586172757980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 57101415171920222427283335384147526173
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2671625
arrow RO Rumunjska 6/49 31213182145
arrow SK Slovačka 5/35 712222329
arrow SL Slovenija 7/39 10131518202930
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 46161718
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 79101218283031414249505152606367737477