Ponedjeljak 06.11.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3844Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets(H) gosti-0-10-1
3845Torpedo Zhodino - Bate Borisov --1-22-4
3846Khimki - Cska Moscow(B) gosti-0-00-1
3847Levadiakos - Lamia --0-00-0
3848Chorley - Fleetwood --0-01-2
3849Huesca - Real Zaragoza domaći-1-03-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4780Arsenal Sarandi - Tigre --0-00-0
4781Atletico Patronato Parana - Newells --0-00-0
4783Velez Sarsfield - Union De Santa Fe gosti280-10-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2441Deportivo Riestra - Club Villa Dalmine domaći381-01-1
2443Juventud Unida Gualeguaychu - All Boys domaći42-03-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1644Talleres De Remedios De Escalada - Almirante Brown gosti450-12-1
1681Club Atletico Fenix - San Telmo gosti840-00-1

ARMENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3452Erebuni - Fc Ararat Yerevan 2 domaći202-03-0
3480Gandzasar Kapan Fc 2 - Fc Alashkert 2 gosti140-20-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6477Melbourne Victory - Western Sydney gosti320-11-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2388Torpedo Zhodino - Bate Borisov gosti291-22-4

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1646Luverdense Mt - Internacional Rs domaći21-12-2
3548Luverdense Mt - Internacional domaći11-12-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5642Fk Septemvri Sofia - Pirin Blagoevgrad domaći91-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5754Fredericia - Viborg domaći92-12-2

ENGLESKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1659Derby U23 - Nottingham Forest U23 domaći121-11-2
1660Ipswich U23 - Aston Villa U23 domaći41-12-1
1661Middlesbrough U23 - Birmingham U23 domaći251-01-3
1662Wolves U23 - Norwich U23 domaći183-13-3

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2439Chorley - Fleetwood domaći580-01-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5814Le Havre - Reims --0-00-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5839Levadiakos - Lamia --0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1012Psm Makassar - Putra Samarinda gosti900-00-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4381Perugia - Avellino supergol gosti420-11-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6189Carrarese - Alessandria gosti161-12-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Hapoel Ashkelon - Kiryat Shmona --0-00-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2126Hap Nazareth Illit - Hapoel Afula gosti91-12-2
2127Hapoel Marmorek - Ironi Nesher domaći201-01-0
2128Ir Rishon Lezion - Hapoel Bney Lod gosti500-02-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2107Arnett Gardens Fc - Montego Bay United domaći401-01-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3946Gyeongju Hydro & Nuclear Power - Icheon Daekyo domaći730-01-1
3969Gumi Sportstoto - Busan Sangmu Fc domaći760-01-0
3970Hyundai Steel - Seoul City Wfc domaći610-03-0
3971Suwon Fmc - Hwacheon Kspo Fc gosti740-01-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4663Rionegro Aguilas - La Equidad gosti160-10-1
4695Depotivo Pasto - Once Caldas gosti112-12-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5266Cucuta Deportivo - Barranquilla Fc domaći212-03-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2444Nurnberg - Ingolstadt gosti141-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1818Schweinfurt - Nurnberg Am domaći221-03-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2486Club Libertad - Sportivo Trinidense gosti310-10-1
2487Deportivo Capiata - General Diaz gosti600-00-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2138Vitoria Guimaraes B - Fc Arouca domaći91-11-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4262Juventus Bucharest - Poli Timisoara gosti110-11-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2498Glentoran - Ballymena gosti160-11-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1082Fk Sindjelic Beograd - Bezanija Belgrade gosti190-22-2

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3482Dundee U20 - Motherwell U20 gosti300-11-1
3500Dundee United U20 - Aberdeen U20 gosti410-11-3
3505Hearts U20 - Hamilton U20 gosti380-10-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5905Huesca - Real Zaragoza domaći161-03-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5952Wohlen - Rapperswil gosti170-11-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2264(+3.5)Partizan Beograd - Crvena Zvezda Beograd(170,5) 84-100

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2262(-2.5)Bulleen Melbourne Boomers - Dandenong Rangers(145,5) 60-57

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3615(-3.5)Swans Gmunden - Arkadia Traiskirchen(157,5) 80-75

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1049(-8.5)Franca Sp - Campo Mourao(153,5) 73-77

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2568(+1.5)Bk Lions Jindrichuv Hradec - Nh Ostrava(175,5) 82-98

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1100(-8.5)Pau Orthez - Dijon(151,5) 65-85

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1113(+26.5)Kk Jazine Arbanasi - Zadar(150,5) 78-89

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2265(+3.5)Hapoel Galil Gilboa - Ironi Naharia(163,5) 92-73
2267(-5.5)Maccabi Ashdod - Ironi Ness Ziona(153,5) 77-87

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2270(-7.5)Nevezis - Bc Alytaus Dzukija(156,5) 75-79

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1401(-4.5)Soles De Mexicali - Fuerza Regia(157,5) 75-67

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1009(+8.5)Atlanta Hawks - Boston Celtics(204,5) 107-110
1010(-0.5)Phoenix Suns - Brooklyn Nets(234,5) 92-98
1011(-15.5)Golden State Warriors - Miami Heat(224,5) 97-80

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3842(-16.5)Brose Baskets Bamberg - Bg Gottingen(161,5) 100-61

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3030(-8.5)Asseco Prokom Gdynia - Gtk Gliwice(163,5) 84-80

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1274(+3.5)Trabzonspor Basketbol - Anadolu Efes Istanbul(167,5) 84-84 / 89-96

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4301(+3.5)Khimki - Cska Moscow(167,5) 81-96

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2318(-1.5)Boston Bruins - Minnesota Wild(5,5) 2-15-3
2319(-1.5)New York Rangers - Columbus Blue Jackets(5,5) 0-05-3
2320(-1.5)Toronto Maple Leafs - Vegas Golden Knights(5,5) 3-13-3
2321(-1.5)Washington Capitals - Arizona Coyotes(5,5) 1-22-2
2322(-1.5)Dallas Stars - Winnipeg Jets(5,5) 0-31-4
2323(-1.5)Vancouver Canucks - Detroit Red Wings(5,5) 0-12-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1438(-1.5)Ak Bars Kazan - Torpedo Nn(5,5) 0-01-2
1439(-1.5)Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets(5,5) 0-10-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2299(+1.5)Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 1-12-2
2300(-1.5)Ermak Angarsk - Dizel Penza(5,5) 0-21-3
2304(-1.5)M Novokuznetsk - Hk Sarov(5,5) 0-22-2
2307(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Csk Vvs Samara(5,5) 0-04-1
2309(+1.5)Ceng Tou - Izhstal Izhevsk(5,5) 0-02-0
2310(+1.5)Krs Heilongjiang - Neftjanik Almetjevsk(5,5) 1-22-4
2316(+1.5)Sp. Nizhny Tagil - Gornyak Uchaly(5,5) 1-14-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1038(-1.5)Almaz U20 - Mytishchinskie Atlanty U20(5,5) 1-23-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2317(-1.5)Sodertalje - Bjorkloven(5,5) 0-02-3

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2324A.Martin - S.Stakhovsky 13-97-66-32-0
2335B.Tomic - R.Berankis 13-87-66-22-0
2342F.Auger Aliassime - M.Bachinger 12-66-26-42-0
2344L.Lacko - J.Kovalik 12-86-46-42-0
2347M.Kukushkin - A.Giannessi 12-26-06-22-0
2352P.Krstin - L.Klein 14-187-63-61-2
2353S.Ofner - A.Seppi 5-123-62-60-2
2354U.Ignatik - V.Safranek 14-146-21-62-1

CHALLENGER BRATISLAVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1013F.Skugor - D.Zhyrmont 18-146-76-32-1
1014M.Viola - N.Desein 14-166-36-71-2
1015K.Majchrzak - D.Kalenichenko 12-76-36-42-0
1016T.Farquharson - J.Mertl 13-97-66-32-0

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090J.Brunstrom/K.Krawietz - L.Klein/P.Nema 13-97-66-32-0
1091N.Gombos/L.Lacko - J.Kovalik/A.Martin 21-175-76-32-1

CHALLENGER HUA HIN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2758M.Bouzkova - A.Rus 17-154-67-62-1
2759N.Broady - I.Soylu 9-134-65-70-2
2760Q.Wang - K.Lykina 15-165-76-31-2
2761I.Khromacheva - M.Doi 12-66-46-22-0
2762Y.Wang - S.Hsieh 8-135-73-60-2
2763Y.Wisitwarapron - V.Golubic 0-120-60-60-2
2786B.Haas - P.Plipuech 12-66-46-22-0
2853B.Bencic - G.Olmos 12-36-26-12-0
2891C.Jundakate - A.Bogdan 3-121-62-60-2
2940L.Kumkhum - F.Stollar 12-56-16-42-0
2941S.Sharipova - E.Rodina 13-154-66-31-2
2942V.Diatchenko - M.Frech 12-66-46-22-0
2943(-1.5)V.Kudermetova - J.Paolini(20,5) 12-56-16-42-0
2966V.Wongteanchai - X.Gao 19-157-66-72-1
3016Y.Duan - E.Bektas 12-26-16-12-0
3017Y.Wickmayer - V.Zvonareva 13-97-66-32-0

CHALLENGER HUA HIN PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3843D.Krawczyk/G.Olmos - M.Frech/V.Heisen 12-76-36-42-0

CHALLENGER KNOXVILLE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1609E.Clark - S.Monette 3-121-62-60-2
1610M.Moraing - K.Sell 12-66-46-22-0
1611M.Torpegaard - B.Santanna 13-96-47-52-0
1612A.Hiltzik - E.Zhu 12-86-46-42-0
1613F.Peliwo - M.Ymer 12-66-36-32-0
1614N.Pauffley - F.Nielsen 6-122-64-60-2
1615D.Nevolo - A.Ward 5-123-62-60-2
1616E.Corrie - M.Willis 14-117-67-52-0

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1667L.Harris - S.Fukuda 9-166-43-61-2
1668S.Robert - M.Matosevic 12-46-36-12-0
1669Y.Takahashi - Y.Watanuki 7-135-72-60-2
2668A.Santillan - K.Uesugi 12-46-16-32-0
2669C.Hemery - A.Krajicek 13-87-66-22-0
2676D.Lee - T.Ito 3-122-61-60-2
2686J.Jung - O.Jasika 14-142-66-42-1
2689K.Onishi - P.Polansky 5-121-64-60-2

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1677R.Gonzales/H.Reese - Gong M-X/Peng H-Y 7-123-64-60-2
1678Ratiwatana Sa/Ratiwatana So - T.Matsui/C.H.Yi 18-146-32-62-1
1687S.Shimabukuro/K.Uesugi - A.Bolt/B.Mousley 6-123-63-60-2
1688Y.Kibi/K.Onishi - S.Hazawa/Y.Shimizu 12-86-46-42-0

CHALLENGER LIMOGES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3020V.Tomova - A.Lottner 5-123-62-60-2
3026S.Zhuk - A.Blinkova 5-124-61-60-2
3031A.Dulgheru - M.Niculescu 8-133-65-70-2
3850E.Ruse - V.Kuzmova 12-46-26-22-0
3859M.Arcangioli - A.Kalinina 11-146-75-70-2
3860B.Eraydin - A.Gamiz 18-157-55-72-1

CHALLENGER LIMOGES PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037M.Arcangioli/S.Reix - A.Cadantu/M.Niculescu 4-123-61-60-2

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2362A.Balazs - G.Clezar 12-146-76-70-2
2365C.Ruud - F.Coria 6-122-64-60-2
2373M.Gonzalez - R.Carballes Baena 8-141-66-21-2

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1111S.Galdos/A.Molteni - P.Cachin/N.Jarry 7-123-64-60-2
1112M.Cuevas/P.Cuevas - A.Behar/F.De Paula 18-216-43-61-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1008(+2.5)K.De Schepper - P.Gojowczyk(23,5) 13-154-66-31-2
2709A.Arnaboldi - A.Vatutin 4-123-61-60-2
2712A.De Minaur - Y.Maden 5-123-62-60-2
2713G.Blancaneaux - L.Vanni 6-122-64-60-2
2746S.Travaglia - U.Humbert 20-186-77-52-1
2757Z.Kolar - T.Jomby 17-144-66-22-1

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1109H.Nys/G.Sakharov - G.Blancaneaux/A.Hoang 12-146-76-70-2

CHALLENGER MOUILLERON-LE-CAPTIF KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017I.Ivashka - R.Barbosa 18-116-76-42-1
1020Y.Reuter - Y.Vandenbulcke 12-36-36-02-0
1030E.Furness - M.Janvier 4-123-61-60-2
1031W.Koolhof - C.Lestienne 9-135-74-60-2

ITF MEN CZECH REPUBLIC F9- SINGLES QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1118M.Osmakcic - A.Ricci 13-76-27-52-0
1119P.Hajek - F.Pechala 12-66-26-42-0
1132P.Heller - D.Nazaruk 16-143-67-52-1
1133D.Hruncak - L.Hoeveler 8-135-73-60-2
1134D.Suc - L.Vejvara v-v2-6v-vv-v
1135O.Krstev - A.Stepanek 4-121-63-60-2
1136C.Manda - Y.Panak 11-177-53-61-2
1137D.Kopeinigg - J.Kahlke 6-124-62-60-2
1138J.Forejtek - K.Drzewiecki 13-107-66-42-0
1139M.Mansson - S.Walkow 12-146-76-70-2

ITF MEN EGYPT F33- SINGLES QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1141A.Andrzejczuk - R.Boychuk 12-56-16-42-0
1144D.Matos - D.Voronin 4-121-63-60-2
1145F.Bass - R.Nakamura 12-76-46-32-0
1148J.Nikles - J.Van Meter 12-26-16-12-0
1149L.Perret - V.Orlov 7-131-66-70-2
1168M.Lusovsky - A.Jhun 6-124-62-60-2
1169M.Zhu - L.Castelnuovo 13-106-11-62-1
1170R.Torres - T.Hank 7-124-63-60-2

ITF MEN USA F36- SINGLES QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1171C.Johns - A.Barroso Campos 12-76-46-32-0
1172E.Stoica - P.Jubb 3-123-60-60-2
1173G.Ross - V.Kirkov 14-116-42-62-1
1174H.Inoue - P.Bertran 13-106-47-62-0
1175I.Strode - T.Schick 14-177-53-61-2
1176M.Sokolovskiy - P.Daciek v-v6-7v-vv-v
1177S.Kirchheimer - J.Dunbar 18-166-35-72-1
1178S.Korda - A.Rotsaert 12-26-16-12-0

ITF WOMEN ORTISEI- SINGLES W-WITF-ITA-34ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1197H.Scholsen - L.Ruppert 14-146-21-62-1
1198S.Gugnali - S.Saccani 18-165-76-32-1
1199L.Samsonova - C.Dentoni 12-66-26-42-0
1200M.Noel - F.Koenig v-v2-6v-vv-v
1201A.Silich - G.Clerici 13-67-66-02-0
1202M.Caregaro - K.Vankova 12-187-62-61-2
1204V.Hofer - E.Kazionova 15-116-43-62-1

ITF WOMEN SHREWSBURY- SINGLES QUALIFYING W-WITF-GBR-16ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1205C.Fayol - E.Hurst 17-136-14-62-1
1206E.Webley-Smith - A.Cazeaux 12-66-46-22-0
1207S.Grey - L.Sainsbury 12-76-46-32-0
1226A.Barnett - T.William 12-26-26-02-0
1251M.Yerolymos - A.Friedsam 3-122-61-60-2

ITF WOMEN WACO- SINGLES QUALIFYING W-WITF-USA-40ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1264M.Honcova - J.Robinson 15-106-13-62-1
1265U.Eikeri - C.Hsu 12-16-06-12-0
1266V.Duval - A.Parks 18-146-36-72-1
1267Y.Lysa - A.Kratzer 4-121-63-60-2
1268A.Uzcategui - S.Chang 4-123-61-60-2
1269A.Wozniak - K.Stewart 4-121-63-60-2
1270A.Zhu - A.Mestach 6-130-66-70-2
1271C.Whoriskey - J.Vulpio 12-46-46-02-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6437(+2.5)Randers - Viborg Hk(48,5) 21-25

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2276(-4.5)Fh Hafnarfjardar - Ir Reykjavik(57,5) 32-24
2277Stjarnan - Valur 25-27

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3451(-3.5)Gyori Audi Eto - Rostov-Don(49,5) 25-23

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2297(+1.5)Hcm Roman - Rulmental Brasov(50,5) 23-22

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1441(+7.5)Sc Luch - Krasnodar(56,5) 21-43

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2298(-1.5)Redbergslids - Malmo(54,5) 19-20
3572(-1.5)Ov Helsingborg - Aranas(53,5) 27-25

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1325Cristovao&Caetano - Barueri 0-10-21-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2375Odolena Voda - Fatra Zlin 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2376Panachaiki Ge - Paok 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6924Aluron Virtu Warta Zawiercie - Czarni Radom 0-10-22-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1443Css2 Ukro Baia Mare - Baia Mare 0-11-13-2
1444Lmv Tricolorul Ploiesti - Dinamo Bucharest 0-11-13-1

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2094(+1.5) Green Bay Packers - Detroit Lions 17-30

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1110Latina - Futsal Cisternino 6-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 168915243034373942454748575861666870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1620373840
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 69252729
arrow DA Multi-Daily A 6/99 152036577499
arrow DB Multi-Daily B 6/99 202640748697
arrow DC Multi-Daily C 6/99 192933355564
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 79101120212425343539434446525758596266
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13478111315162223242730344352556162
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 110172429
arrow FK Finska Keno D 20/70 235811161820232729353941495254556970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 178910111323262728303336384142454761
arrow FR Francuska 5/49 2730454849
arrow FT Finska Keno T 20/70 89192325262930313234364649515254606566
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4581218192428303133384243445051566266
arrow IL Illinois 6/52 91016202134
arrow LD Latvija Keno D 20/62 910111226293234353738414445464953546061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 147811121718243740454647495152555760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 34101315161719202122343541424451545862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 114212733
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 259192541
arrow NP New York Pick 10 20/80 46141521223236394546475259646774757678
arrow OH Ohio Classic 6/49 5633343645
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 71214182634
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 26101116212528323840484953555659606164
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 110141620212834404648495657606168707980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 912162530
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51942434649
arrow SI Singapur 6/49 2811151932
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1920242931
arrow WA Washington 6/49 135192433
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 914162431
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2791114253638424445495053565765747779