Utorak 07.11.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2231Frolunda - Liberec(H) --1-14-5
2232Vaxjo - Red Bull Salzburg(H) --1-25-3
2233Southend - Colchester domaći-1-02-0
2234Wigan - Accrington Stanley gosti-0-20-4
2235America Mineiro - Abc Rn domaći-1-02-0
2238Ceara Ce - Guarani Sp --1-12-2

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1050Belouizdad - Mc Oran --0-00-0
2241Es Setif - Js Kabylie --0-00-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2123A Bou Saada - Rc Relizane --0-00-0
2124Asm Oran - Ain Mlila gosti261-11-4
2129Jsm Skikda - Ca Batna domaći321-01-0
2130Mc El Eulma - Ain Fakroun domaći530-01-0
2131Mc Saida - Aso Chlef domaći570-01-1
2132Bordj Bou Arreridj - Wa Tlemcen domaći470-02-1
2133Mo Bejaia - Jsm Bejaia domaći221-02-0
2134Gc Mascara - Rc Kouba domaći52-03-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3083Defensores De Belgrano - Deportivo Espanol domaći530-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1647America Mineiro - Abc Rn domaći241-02-0
1648Criciuma Sc - Boa domaći171-02-0
1649Brasil De Pelotas - Parana Clube Pr domaći570-02-0
1650Londrina Pr - Goias Go domaći530-02-0
1653Nautico Pe - Paysandu Pa gosti141-11-3
1654Oeste Sp - Figueirense Sc gosti510-01-1
1655Ceara Ce - Guarani Sp domaći151-12-2
1656Crb - Juventude domaći201-02-0
3549America Mineiro - Abc domaći241-02-0
3550Criciuma - Boa domaći171-02-0
3552Brasil De Pelotas - Parana Clube Pr domaći570-02-0
3556Londrina Pr - Goias domaći530-02-0
3576Nautico Pe - Paysandu Pa gosti141-11-3
3607Ceara - Guarani Sp domaći151-12-2
3619Crb - Juventude domaći201-02-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Sutton Coldfield - Stafford Rangers gosti11-12-3

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Gillingham - Reading U23 domaći14-17-5
1116Stevenage - Brighton U23 domaći192-03-1
3380Bradford - Rotherham gosti170-30-3
3381Newport County - Cheltenham gosti30-21-2
3382Oldham - Newcastle U23 domaći131-04-1
3383Cambridge United - Peterborough gosti500-00-2
3384Charlton - Portsmouth gosti190-10-1
3385Coventry - West Brom U23 domaći580-02-1
3393Lincoln City - Notts County gosti271-12-1
3394Morecambe - Leicester City U23 domaći81-12-2
3398Northampton - Southampton U23 gosti60-13-3
3403Oxford United - Milton Keynes Dons gosti102-33-4
3404Port Vale - Crewe domaći32-14-2
3406Rochdale - Blackburn domaći430-11-1
3407Shrewsbury - Walsall gosti900-00-1
3408Southend - Colchester domaći371-02-0
3409Wigan - Accrington Stanley gosti120-20-4

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3506Harlow Town - Leiston domaći660-01-0
3509Lowestoft Town - Needham Market Fc domaći271-12-4
3510Merstham - Margate domaći81-11-2
3511Metropolitan Police - Kingstonian gosti260-13-2
3512Tooting Mitcham United - Burgess Hill Town gosti140-11-2
3513Worthing - Dorking Wanderers domaći92-03-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1140Banbury United - Kings Lynn gosti250-21-2

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1081Cibalia - Istra 1961 domaći411-12-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3973Akragas - Cosenza gosti40-20-2
3974Paganese - Catania domaći321-02-5
3975Sicula Leonzio - Andria gosti420-11-1
3976Trapani - Rende domaći42-04-0
3979Bisceglie - Matera domaći580-02-1
3997Catanzaro - Monopoli domaći61-01-0
4058Juve Stabia - Virtus Francavilla domaći451-01-1
4062Lecce - Casertana domaći530-02-1
4063Reggina - Siracusa gosti230-20-2

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3064Football Academy Of Ponedelnik - Krasnodar-2 gosti251-11-4

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3075St Mirren U20 - Ross County U20 gosti121-14-2
3076Falkirk U20 - Partick U20 domaći263-04-1
3077Kilmarnock U20 - St Johnstone U20 domaći13-16-3

UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2379Wales U19 - Slovacka U19 gosti450-11-2
2381Turska U19 - Kazakstan U19 domaći292-03-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2242Masavu Fc - Uganda Revenue Authority Fc gosti640-00-2
2245Police Fc - Maroons Fc gosti251-22-2
2252Soana Fc - Fc Saints domaći341-01-0
2253Bright Stars - Bul Fc domaći241-01-0
2254Proline Fc - Kampala City Council -vv-vv-v

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3082Bangor City - Aberystwyth gosti41-13-2

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4172(-10.5)Kk Sencur Cp - Bk Dukes Klosterneuburg(147,5) 75-58
4174(-4.5)Jbc Mmcite Brno - Vrijednosnice Osijek(164,5) 73-53
4184(+3.5)Basketclubs Vienna - Usk Prague(154,5) 83-71

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3092(-13.5)Tyco Rapla - Bc Tsmoki Minsk Reserve(153,5) 65-63
3093(+12.5)Valmiera - Tartu Rock(152,5) 68-99
3094(-32.5)Bk Ogre If - Barsy(133,5) 96-51

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2477(+5.5)Minas Mg - Vasco Da Gama(151,5) 82-81
2478(+1.5)Liga Sorocabana - Salvador Basquete(146,5) v-v
4212(+2.5)Liga Sorocabana - Basquete Cearense(145,5) 91-76

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1398(-4.5)Bc Lietkabelis - Buducnost Podgorica(156,5) 86-79
1399(-7.5)Darussafaka - Morabanc Andorra(155,5) 85-77
1400(-6.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Limoges(166,5) 93-76

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2569(-6.5)Keravnos - Basic-Fit Brussels(145,5) 90-77
2570(-5.5)Falco Kc-Szombathely - Nizhnyi Novogrod(168,5) 79-84
2572(+2.5)Kb Sigal Prishtina - Dexia Mons Hainaut(147,5) 69-75
2573(-10.5)Le Portel - Groningen(146,5) 60-49

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3096(+6.5)Ktp Kotka - Helsinki Seagulls If(170,5) 88-86

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3095(-26.5)Cibona Zagreb - Hermes Analitica Zagreb(163,5) 83-92

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1617(+2.5)Lg Sakers - Seoul Thunders(167,5) 81-69
1618(-6.5)Seoul Sk Knights - Busan Kt Sonicboom(164,5) 94-75

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2513(-6.5)Guandong Southern Tigers - Xinjiang Flying Tigers(217,5) 98-95
2514(-6.5)Jiangsu Monkey Kings - Jilin Northeast Tigers(214,5) 111-99
2528(-6.5)Qingdao Eagles - Fujian Quanzhou Bank(228,5) 112-128
2566(-13.5)Shandong Golden Stars - Zhejiang Golden Bulls(213,5) 95-89
2567(+2.5)Tianjin Gold Lions - Beijing Ducks(204,5) 93-119

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1382(-11.5)Besiktas Istanbul - Aris(141,5) 83-61
1383(+6.5)Olimpija Ljubljana - Venezia(163,5) 66-76
1384(-7.5)Hapoel Unet Holon - Enisey Krasnoyarsk(166,5) 81-75
1385(-1.5)Telekom Baskets Bonn - Nanterre(160,5) 62-84
1386(-2.5)Bbc Bayreuth - Estudiantes(161,5) 82-82 / 84-90
1387(+3.5)Capo Dorlando - Neptunas Klaipeda(147,5) 60-90
1388(-5.5)Strasbourg - Aek Athens(154,5) 80-78
1389(-2.5)Telindus Oostende - Zielona Gora(149,5) 82-78

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4190(+4.5)Correcaminos Uat Victoria - Aguacateros De Michoacan(158,5) 97-93
4191(+4.5)Abejas De Guanajuato - Capitanes(166,5) 99-111
4192(-2.5)Mineros - Toros De Nuevo Laredo(162,5) 81-76
4195(-2.5)Santos De San Luis - Panteras De Aguascalientes(173,5) 87-74

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3191(-4.5)Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks(219,5) 124-119
3198(+2.5)Indiana Pacers - New Orleans Pelicans(217,5) 112-117
3199(-0.5)New York Knicks - Charlotte Hornets(209,5) 118-113
3200(-10.5)Toronto Raptors - Chicago Bulls(202,5) 119-114
3202(-3.5)San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers(201,5) 120-107
3203(-5.5)Utah Jazz - Philadelphia 76ers(204,5) 97-104
3204(-3.5)Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies(201,5) 97-98
3210(+10.5)Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder(202,5) 94-86

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2705(-11.5)Norrkoping - Uppsala(152,5) 90-85

LIGA PRVAKA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3951(-1.5)Tappara - Jyp(5,5) 1-03-2
3953(-1.5)Trinec - Malmo(5,5) 1-02-1
3955(-1.5)Brynas - Adler Mannheim(5,5) 0-12-1
3956(-1.5)Frolunda - Liberec(5,5) 1-14-5
3957(-1.5)Vaxjo - Red Bull Salzburg(5,5) 1-25-3
3958(-1.5)Ehc Munchen - Bern(5,5) 1-12-5
3959(-1.5)Zug - Kometa Brno(5,5) 1-12-5
3968(+1.5)Nottingham Panthers - Zsc Lions(5,5) 0-00-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3159(+1.5)Buffalo Sabres - Washington Capitals(5,5) 0-03-1
3160(-1.5)Carolina Hurricanes - Florida Panthers(5,5) 0-03-1
3163(-1.5)Columbus Blue Jackets - Nashville Predators(5,5) 0-01-3
3165(+1.5)New Jersey Devils - St Louis Blues(5,5) 1-01-3
3167(-1.5)New York Islanders - Edmonton Oilers(5,5) 0-01-1
3174(-1.5)Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes(5,5) 2-03-1
3175(-1.5)Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights(5,5) 2-13-2
3176(-1.5)Calgary Flames - Vancouver Canucks(5,5) 1-13-5
3179(-1.5)Anaheim Ducks - Los Angeles Kings(5,5) 2-13-3

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1305(-1.5)Esv Kaufbeuren - Bad Nauheim(6,5) 3-07-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3884(-1.5)Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava(5,5) 1-03-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1273(+1.5)Kazzinc Torpedo - Hk Dinamo St Petersburg(5,5) 0-01-2
1288(-1.5)Saryarka - Ska-Neva(5,5) 0-01-1
1290(-1.5)Zauralye Kurgan - Hk Ryazan(5,5) 1-14-1
1291(-1.5)Rubin Tyumen - Buran Voronezh(5,5) 0-10-2
1292(+1.5)Khimik Voskresensk - Toros Neftekamsk(5,5) 0-00-0
1293(-1.5)Zvezda Chekhov - Molot Perm(5,5) 0-03-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2097(-1.5)Chaika U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 0-22-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1298(-1.5)Hc Vita Hasten - Vastervik(5,5) 0-14-2
1300(-1.5)Ik Pantern - Oskarshamn(5,5) 2-34-3

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1663K.Khachanov - D.Medvedev 12-146-23-61-2
1664D.Shapovalov - H.Chung 11-136-13-61-2
1665B.Coric - J.Donaldson 12-76-36-12-0
1666A.Rublev - G.Quinzi 13-141-66-02-1

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2324A.Martin - S.Stakhovsky 13-97-66-32-0
2342F.Auger Aliassime - M.Bachinger 12-66-26-42-0
2343J.Janowicz - N.Gombos 17-173-67-52-1
2344L.Lacko - J.Kovalik 12-86-46-42-0
2353S.Ofner - A.Seppi 5-123-62-60-2
2585A.Nedovyesov - K.Majchrzak 4-122-62-60-2
2603T.Farquharson - J.Zopp 18-186-76-41-2
2604I.Sijsling - N.Desein 6-124-62-60-2

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2612K.Skupski/N.Skupski - H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski 14-127-67-62-0
2617R.Jebavy/M.Middelkoop - S.Agabigun/A.Celikbilek 12-26-16-12-0
2619G.Borsos/M.Fucsovics - R.Berankis/A.Seppi 14-127-67-62-0
2620S.Arends/A.Sancic - L.Margaroli/Weissborn T-S 20-166-44-62-1

CHALLENGER HUA HIN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2438(+1.5)I.Soylu - B.Haas(21,5) 13-187-62-61-2
2440(+2.5)M.Bouzkova - S.Hsieh(20,5) 5-124-61-60-2
2853(-6.5)B.Bencic - G.Olmos(17,5) 12-36-26-12-0
2891(+7.5)C.Jundakate - A.Bogdan(17,5) 3-121-62-60-2
2940(-5.5)L.Kumkhum - F.Stollar(19,5) 12-56-16-42-0
2941(+4.5)S.Sharipova - E.Rodina(19,5) 13-154-66-31-2
2942(-1.5)V.Diatchenko - M.Frech(20,5) 12-66-46-22-0
2966(+1.5)V.Wongteanchai - X.Gao(20,5) 19-157-66-72-1
3016(-5.5)Y.Duan - E.Bektas(19,5) 12-26-16-12-0
3017(-1.5)Y.Wickmayer - V.Zvonareva(21,5) 13-97-66-32-0

CHALLENGER HUA HIN PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1706K.Christian/S.Sharipova - H.Kuwata/K.Lykina 9-135-74-60-2
1796V.Kudermetova/I.Soylu - C.Jundakate/T.Momkoonthod 13-87-66-22-0
1797F.Stollar/P.Thombare - M.Adamczak/N.Broady 9-136-73-60-2
1798L.Kumkhum/N.Luangnam - N.Lertpitaksinchai/P.Plipuech 20-206-42-62-1
1799M.Doi/V.Golubic - E.Bektas/S.Santamaria 14-206-42-61-2
1800V.Wongteanchai/V.Wongteanchai - D.Jakupovic/I.Khromacheva 16-206-43-61-2
1801Y.Y.Duan/Y.Wang - A.Rus/E.Wacanno 12-66-26-42-0

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2622B.Klahn - M.Mmoh 13-141-66-42-1
2623B.Schnur - M.Giron 12-76-46-32-0
2632D.Koepfer - N.Rubin 8-135-73-60-2
2636L.Valero - L.Broady 3-120-63-60-2
2637M.Krueger - B.Fratangelo 9-134-65-70-2
2638M.Mcdonald - T.Fritz 7-124-63-60-2
2639R.Opelka - J.Hiltzik 12-187-64-61-2

CHALLENGER KNOXVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3098N.Lammons/A.Lawson - T.Fritz/J.Hiltzik 15-206-43-61-2
3099R.Roelofse/J.Salisbury - H.Hach Verdugo/D.Novikov 14-117-67-52-0
3100R.Maytin/C.Norrie - L.Bambridge/D.Ohare 13-97-66-32-0

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1676H.Hurkacz - L.Miedler 12-86-46-42-0
2685E.Leshem - A.Bolt 7-123-64-60-2
2690M.Ebden - H.Moriya 17-154-66-42-1
2691R.Albot - T.Gabashvili v-v6-1v-vv-v
2694Z.Zhang - T.Daniel 13-67-56-12-0
4300S.Kwon - T.Ito 13-97-66-32-0
4302G.Soeda - J.Jung 12-76-36-42-0
4303S.Fukuda - J.Millman 2-121-61-60-2

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3119A.Krajicek/J.Withrow - M.Purcell/A.Santillan 12-146-76-70-2
3120M.Reid/A.Whittington - B.Mclachlan/Y.Uchiyama 8-124-64-60-2
3121X.Gao/Zhang Ze - J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat 5-122-63-60-2
4310Gong M-X/Peng H-Y - A.Bolt/B.Mousley 19-223-67-51-2

CHALLENGER LIMOGES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3032(-5.5)A.Cornet - D.Kovinic(19,5) 13-76-17-62-0
3033(+2.5)B.Pera - E.Alexandrova(20,5) 4-120-64-60-2
3046(+5.5)C.Perrin - J.Fett(19,5) 12-86-46-42-0
3105(-4.5)J.Cepelova - T.Korpatsch(19,5) 12-56-26-32-0
3863(-1.5)D.Seguel - O.Danilovic(20,5) 5-122-63-60-2
3883(+2.5)R.Hogenkamp - S.Lisicki(20,5) 17-165-76-21-2

CHALLENGER LIMOGES PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1692C.Lister/E.Ruse - V.Savinykh/M.Zanevska 25-256-25-71-2
1700N.Dzalamidze/X.Knoll - C.Paquet/P.Parmentier 15-213-67-51-2

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2367F.Bagnis - G.Andreozzi 18-137-55-72-1
2368G.Elias - H.Dellien 13-106-31-62-1
2369G.Oliveira - R.Dutra Silva 6-123-63-60-2
2370J.Sorgi - J.Domingues 12-166-44-61-2
2371M.Arevalo-Gonzalez - J.Souza 19-157-56-72-1
2372M.Cuevas - C.Berlocq 10-151-66-31-2
2374N.Kicker - M.Linzer 12-46-26-22-0
2702B.Rola - S.Maresca 12-36-26-12-0
3123A.Collarini - J.Hernandez-Fernandez 5-121-64-60-2
3153P.Cachin - G.Pella 4-122-62-60-2
3154N.Jarry - J.Londero 12-36-16-22-0
3156P.Cuevas - J.Ficovich 16-124-66-22-1

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2725F.Coria/J.Domingues - A.Balazs/J.Souza 10-136-74-60-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2710A.Bublik - C.Moutet 12-76-46-32-0
2713G.Blancaneaux - L.Vanni 6-122-64-60-2
2714G.Sakharov - M.Bourgue 14-117-67-52-0
2715N.Milojevic - E.Ymer 9-133-66-70-2
2716R.Bemelmans - V.Galovic 9-133-66-70-2
2718C.Lestienne - M.Jaziri 13-96-37-62-0
2719B.Paire - R.Barbosa v-v6-1v-vv-v
2720Y.Reuter - T.Robredo 12-66-46-22-0
2747V.Millot - T.Kamke 1-121-60-60-2
2757Z.Kolar - T.Jomby 17-144-66-22-1

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2723A.Motti/S.Travaglia - D.Guez/V.Millot 12-56-36-22-0
2724P.Gojowczyk/A.Satschko - A.Begemann/J.Eysseric 11-186-21-61-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2100(+2.5)Aarhus United - Nykobing F.(50,5) 20-31
2101(-2.5)Silkeborg - Tvis Holstebro(50,5) 25-26

ESTONIJA 1. LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
4150(+1.5)Hc Tallinn - Viljandi Hc(53,5) 27-28

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3182(-7.5)Metz Moselle Lorraine - Nantes Loire Atlantique Hb(50,5) 38-23

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3183(-1.5)Spojnia Gdynia - Opole(53,5) 30-37

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1645(+1.5)U Cluj - Zalau(52,5) 21-21
3184(+11.5)Csm Slatina - Csm Bucuresti 20-26

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2446(-5.5)Celje Pivovarna Lasko - Nexe Nasice(58,5) 27-27
2447(+1.5)Rk Gorenje Valenje - Zagreb Ppd(52,5) 23-25

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4146(+7.5)Msk Povazska Bystrica - Tatran Presov(57,5) 24-30

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4138(-8.5)Barcelona Borges - Encantada(56,5) 34-27

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1326Sesi Sp - Cc Valinhos 1-01-11-3
1327Ec Pinheiros - Rexona Sesc 0-11-11-3
1328Fluminense F.C - Sollys Osasco 0-10-23-2
1329Concilig Volei Bauru - Minas Tenis 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1448Incheon Korean Air Jumbos - Deajeon Bluefangs 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1445Ibk Altos - Daejeon Kgc 1-01-12-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3061Minchanka Minsk - Vakifbank Gunes Sigorta 0-10-20-3
3062Maritsa Plovdiv - Yenisey Krasnoyarsk 1-02-02-3
3063Nova Branik - Developres Rzeszow 0-11-11-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3186Tt Papendal Arnhem - Alterno Apeldoorn 0-11-13-2

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4137Crvena Zvezda - Novi Pazar Junior 1-02-02-3

ČEŠKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1633Sk Interobal Plzen - Fk Era-Pack Chrudim 2-2

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3213Mnk Square - Mnk Nacional Zagreb 3-6
3214Mnk Vrgorac - Futsal Dinamo 1-2
3216Mnk Brod 035 - Mnk Crnica 3-2
3238Mnk Alumnus - Mnk Novo Vrijeme Makarska 1-12

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3211Peniscola - Fc Barcelona 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 4121326303745
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1235374877
arrow BL Belgija Keno 20/70 1691420233031323546495255606162646669
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 92829343655
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 15203839
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1218303132
arrow CO Connecticut 6/44 238162633
arrow DA Multi-Daily A 6/99 35060767997
arrow DB Multi-Daily B 6/99 222439849296
arrow DC Multi-Daily C 6/99 132426405965
arrow EM Euro Millions 5/50 719203741
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2461418212528303942445455586163646768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3781718192123283643465253555758666768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 116273435
arrow FK Finska Keno D 20/70 412131519222931384043454647485055596366
arrow FQ Finska Keno V 20/70 16131521252831353738394048495157586067
arrow FT Finska Keno T 20/70 1720252627303234444650525557585962636468
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28112125303236394344454649515359626364
arrow HO Hong Kong 6/49 31819353840
arrow IT Italija 6/90 2634697786
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1217193032333435394142434445495253545758
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2371013202125283032353840474954555657
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12111920242729333741444849515254555759
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1921242936
arrow NP New York Pick 10 20/80 610113032343841424345474952566373747680
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 48152426272829303133353947516364676973
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2581416171825313334364041435156606167
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 29111624
arrow PO Poljska 6/49 2818273046
arrow SB Španjolska Bono 6/49 7813293536
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 610152728
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 510121620212635363839444548565970757679