Srijeda 08.11.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4326Latvija U19 - Danska U19 --1-21-2
4327Rumunjska U19 - Grcka U19 --1-12-1
4328Svedska - Ceska(H) --1-15-3
4329Svicarska - Kanada(H) --0-02-3
4330Flamengo - Cruzeiro domaći-1-02-0
4331Santos - Vasco Da Gama --0-01-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2392Avai - Bahia Ba domaći171-11-2
2393Ponte Preta - Gremio gosti500-00-1
2394Atletico Pr - Corinthians gosti770-00-1
2395Sport Recife - Botafogo gosti150-21-2
2396Flamengo - Cruzeiro domaći371-02-0
2397Santos - Vasco Da Gama domaći650-01-2
2398Vitoria Ba - Palmeiras domaći63-13-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4785Spartak Hulin - Valasske Meziric domaći35-06-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4539Barcelona Sc - Emelec --0-00-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3410Bristol Rovers - Swindon gosti171-22-4
3411Bury - Stoke U23 domaći53-03-1
3412Carlisle - Fleetwood gosti100-21-2
3413Grimsby - Sunderland U23 domaći780-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2505Chester - Wrexham gosti430-10-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3514Leatherhead - Folkestone Invicta domaći91-11-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4128Cd Platense - Cd Real Sociedad gosti320-14-2
4129Cd Vida - Lobos Upnfm domaći411-01-1
4130Olimpia Cd - Cd Marathon -vv-vv-v

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4701Madura United - Bhayangkara Surabaya United gosti490-01-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2201Pontedera - Cuneo gosti230-10-3
2202Giana Erminio - Piacenza gosti22-24-3
2203Livorno - Viterbese domaći411-03-0
2204Pro Piacenza - Monza domaći101-01-0
2205Gavorrano - Arezzo --0-00-0
2206Lucchese - Ac Prato --0-00-0
2208Pistoiese - Robur Siena gosti410-11-2

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2221Reggiana - Pordenone domaći620-01-0
2222Salo - Fermana domaći480-01-2
2223Sambenedettese - Sud Tirol gosti810-00-1
2224Triestina - Teramo gosti30-11-1
2225Gubbio - Ravenna gosti220-10-1
2226Fano - Santarcangelo gosti101-11-1
2229Padova - A.C. Mestre domaći82-02-1
2230Vicenza - Renate gosti120-11-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4742Ehime Fc - Kyoto Ps gosti350-10-2

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4998Gimhae City - Daejeon Hydro domaći900-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4514Atletico Huila - Alianza Petrolera domaći152-02-0

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4537Atletico Junior - Independiente Medellin domaći-1-02-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Santos Dg - Cartagines domaći212-04-0

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4481Acf Brescia - Montpellier domaći82-22-3
4485Sparta Prague - Linkopings domaći470-01-1
4488Fiorentina Women Fc - Wolfsburg gosti480-00-4
4492Chelsea Lfc - Malmo domaći331-03-0
4493Gintra Universitetas - Fc Barcelona gosti360-20-6

MAKEDONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5126Pelister Bitola - Pobeda gosti292-25-2
5127Renova - Skopje domaći800-02-0
5135Teteks Tetovo - Akademija Pandev gosti360-10-2

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4700Pachuca - Tijuana domaći153-04-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2507Island - Ceska gosti190-11-2
4786Congo Democratic Republic - Benin domaći421-11-1
4787Nikaragva - Dominican Republic gosti200-10-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3074Egestorf-Langreder - St Pauli Am domaći202-03-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4650Nacional Par - Cerro Porteno gosti161-11-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4501Sparta Rotterdam - Volendam domaći4V-V4-0
4507Borussia Monchengladbach - Arminia Bielefeld domaći351-04-1
4508Fortuna Dusseldorf - Fortuna Koln gosti181-11-3
4705Groningen - Preussen Munster domaći83-14-1
4706Dinamo Pancevo - Rad Beograd domaći431-03-1
4707Jong Utrecht - Jong Sparta Rotterdam domaći192-03-0
4708Tosk Tesanj - Fk Sarajevo gosti150-10-4
4709Pafos Fc - Ael Limassol gosti212-15-2
4710Aris Thessaloniki - Boca Juniors Reserves domaći900-01-0
4711Szombathelyi Haladas - Nk Osijek gosti61-13-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3084Chindia Targoviste - Balotesti domaći13-14-1
3085Fc Arges - Afumati domaći241-02-1
3086Fc Clinceni - Dacia Mioveni gosti370-13-1
3087Foresta Suceava - Politehnica Timisoara gosti320-12-2
3088Luceafarul Oradea - Pandurii Tg.Jiu domaći42-13-1
3089Metaloglobus Bucuresti - Fc Hermanstadt gosti500-00-3
3090Sportul Snagov - As Stiinta Miroslava domaći351-01-0
3091Ripensia Timisoara - Uta Arad domaći630-01-1
4703Cf Braila - Fc Dunarea Calarasi domaći201-01-1
4704Fcm Targu Mures - Olimpia Satu Mare domaći61-14-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2255Luch Vladivostock - Volgar --0-00-0
2257Rotor Volgograd - Dinamo St Petersburg --0-00-0
2258Shinnik Yaroslavl - Kuban --0-00-0
2268Spartak-2 Moscow - Avangard Kursk gosti760-00-1
2280Tom Tomsk - Kryliya Sovetov domaći211-01-0
2281Sibir Novosibirsk - Zenit St Petersburg Ii domaći431-03-1
2286Orenburg - Yenisey domaći680-01-0
2287Tyumen - Fakel Worenesch --0-00-0
2288Khimki - Olimpiets gosti290-10-2

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3065Biolog Novokubansk - Spartak Vladikavkaz gosti310-11-2
3066Dinamo Stavropol - Spartak Nalchik gosti140-10-3
3067Legion-Dynamo - Chernomorets Novorossijsk domaći81-11-1
3068Afips Fc - Anzhi Makhachkala-2 domaći211-16-1
3069Chayka Peschanokopskoye - Angusht Nazran domaći72-13-1
3072Ska Rostov - Kuban-2 Krasnodar domaći52-04-1
3073Torpedo Armavir - Druzhba Maikop domaći381-03-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5213Akropolis - Frej gosti180-11-1
5214Mjallby - Orgryte domaći192-02-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2135Bangkok Glass - Pattaya United gosti251-22-5
2136Osotspa - Singhtarau Fc gosti140-11-3
2137Chiangrai - Nakhon Ratchasima Fc domaći900-01-0
2140Ratchaburi - Navy Football Club gosti450-12-1
2141Suphan Buri - Bangkok United gosti670-01-1
2142Buriram United - Bec Tero Sasana domaći63-04-0
2143Sisaket - Thailand Honda Fc gosti280-12-5
2145Sukhothai Fc - Chonburi Fc gosti31-13-1
2149Ubon Umt Utd - Muang Thong United domaći51-02-1

UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2382Bosna I Hercegovina U19 - Gruzija U19 domaći870-01-0
2383Fyr Macedonia U19 - Svicarska U19 gosti330-12-1
2384Island U19 - Bugarska U19 gosti780-01-2
2389Latvija U19 - Danska U19 domaći21-21-2
2390Rumunjska U19 - Grcka U19 gosti241-12-1
2391Luksemburg U19 - Skotska U19 domaći480-01-3
4544Ceska U19 - Armenija U19 domaći162-05-0

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4561Hrvatska U21 - San Marino U21 domaći451-05-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3078Danubio - Plaza Colonia gosti82-22-2
3079Defensor Sporting - Racing Club Montevideo domaći53-04-2
3080Juventud Piedras - Atletico River Plate domaći790-01-0
3081Montevideo Wanderers - Cerro gosti91-12-3
4462Sud America - Penarol gosti470-02-3

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4578Zamora - Mineros De Guayana domaći530-01-1

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5482(+26.5)Ubsc Graz - Usti Nad Labem(148,5) 75-73

ARGENTINA SUPER 20 PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5192(-4.5)Ferro Carril Oeste - Gimnasia Indalo(164,5) 83-85
5193(-2.5)La Union Formosa - Ia Central Cordoba(164,5) 79-87
5196(+2.5)Salta Basket - San Martin Corrientes(155,5) 65-71

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4200(-1.5)New Zealand Breakers - Perth Wildcats(167,5) 88-84

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5222(+17.5)Kk Ibar Rozaje - Kk Blokotehna Gevgelija(168,5) 74-98
5223(+3.5)Academic Bultex 99 - Rilski Sportist(150,5) 82-85

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4324(-23.5)Prienai - Liepajas Lauvas(156,5) 87-60
4325(-2.5)Jurmala Fenikss - Siauliai(155,5) 87-77

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4213(-10.5)Bauru Sp - Campo Mourao(152,5) 82-80

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4199(-3.5)Horsholm - Team Fog Naestved(165,5) 91-85

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4154(-9.5)Uniks Kazan - Torino(156,5) 101-93
4155(-4.5)Zenit Saint Petersburg - Tofas Bursa(171,5) 84-82
4156(-6.5)Hapoel Jerusalem - Galatasaray Sk(156,5) 81-91
4157(-1.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Herbalife Gran Canaria(167,5) 68-84
4158(+12.5)Partizan Beograd - Lokomotiv Kuban(171,5) 83-93
4161(-19.5)Bayern Munich - Reggio Emilia(153,5) 83-58
4162(-2.5)Bilbao Basket - Alba Berlin(167,5) 86-94
4165(+4.5)Paris Levallois - Cedevita Zagreb(156,5) 91-81
4166(-4.5)Trento - Ratiopharm Ulm(164,5) 77-66

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4207(+7.5)Dinamo Tbilisi - Lukoil Akademik Sofia(150,5) 63-72
4208(-6.5)Nevezis - Benfica(160,5) 94-68
4209(+1.5)Bakken Bears - Avtodor Saratov(169,5) 97-85
4210(-12.5)Kataja Joensuu - Kapfenberg Bulls(157,5) 83-87
4211(-0.5)Fc Porto - Mornar(151,5) 68-55
4246(-17.5)Demir Insaat Buyuk. - Khimik Opz Yuzny(154,5) 80-76
4249(-4.5)Istanbul Bsb - U Bt Cluj Napoca(158,5) 92-82
4250(-8.5)Balgacom Spirou Charleroi - Minsk 2006(143,5) 78-82
4251(+14.5)Karpos Sokoli - Szolnoki(168,5) 73-91
4320(-5.5)Bnei Hasharon - Alba Fehervar(155,5) 68-93
4322(-14.5)Fortress Lami Ved Kormend - Balkan Botevgrad(157,5) 77-77 / 90-86
4323(-33.5)Antwerp - Bosna Sarajevo(154,5) 84-77

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4252(-2.5)Bc Nokia - Kauhajoen Karhu(176,5) 80-83
4253(-6.5)Korikouvot Kouvola - Pyrinto Tampere(168,5) 84-84 / 100-95
4254(+9.5)Lapuan Korikobrat - Salon Vilpas Vikings(175,5) 77-100

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4196(-1.5)Incheon Elephants - Anyang Kgc(169,5) 87-78
4197(-3.5)Jeonju Kcc Egis - Mobis Phoebus(168,5) 80-90

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4198Incheon Shinhan Bank S-Birds - Bucheon Keb 64-68

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4515(+9.5)Bayi Rockets - Guangzhou Longlions(189,5) 93-94
4516(+8.5)Jiangsu Dragons - L. Scale Industry(209,5) 80-112
4517(-6.5)Shanxi Brave Dragons - Beijing Baxi(233,5) 101-109
4518(-3.5)Sichuan Jin Qiang - Shanghai Sharks(221,5) 105-114
4519(-6.5)Zhejiang Guangsha Lions - Shenzhen Leopards(218,5) 121-98

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4467(+17.5)Bk Jekabpils - Vef Riga(147,5) 59-86
4468(-5.5)Valga Korvpallikool - Latvijas Universitate(152,5) 73-62

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1391(-5.5)Royal Hali Gaziantep - Ventspils(161,5) 74-99
1392(+8.5)Paok - Iberostar Tenerife(147,5) 74-79
1393(+6.5)Rosa Radom - Banvitspor(153,5) 49-48
1394(-8.5)Monaco - Ewe Baskets Oldenburg(163,5) 88-73
1395(-11.5)Enbw Ludwigsburg - Chalon Sur Saone(154,5) 94-74
1396(-7.5)Ucam Murcia - Pinar Karsiyaka(162,5) 80-80 / 91-96
1397(-5.5)Avellino - Cez Nymburk(158,5) 80-63
1643(+4.5)Juventus Utena - Sassari(161,5) 78-78 / 90-85

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4525(-7.5)Orlando Magic - New York Knicks(215,5) 112-99
4528(-6.5)Boston Celtics - Los Angeles Lakers(211,5) 107-96
4530(+5.5)Phoenix Suns - Miami Heat(213,5) 115-126
4532(-8.5)Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves(231,5) 125-101
4535(-6.5)Detroit Pistons - Indiana Pacers 114-97

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4133(+6.5)Miasto Szkla Krosno - Mks Dabrowa Gornicza(160,5) 80-84
4134(-6.5)Wilki Morskie Szczecin - Slupsk(164,5) 96-83

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4185(+6.5)Bk Iskra Svit - Bk Levice Patrioti(172,5) 86-99
4186(-7.5)Inter Bratislava - Bc Prievidza(172,5) 76-66
4187(+9.5)Mbk Handlova - Slavia Tu Kosice(164,5) 80-113
4188(-13.5)Mbk Rieker Komarno - Bk 04 Ac Lb Snv(172,5) 106-76
4189(-3.5)Karlovka Bratislava - Pp Tv Raj Zilina(158,5) 80-82

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4215(+1.5)Bridgeport Sound Tigers - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 2-02-4
4216(-1.5)Grand Rapids Griffins - San Antonio Rampage(5,5) 1-37-4
4217(-1.5)Milwaukee Admirals - Chicago Wolves(5,5) 3-03-0
4579(+1.5)Binghamton Senators - Albany Devils(5,5) 1-04-3
4580(+1.5)Utica Comets - Charlotte Checkers(5,5) 1-32-5
4583(-1.5)Springfield Thunderbirds - Hershey Bears(5,5) 0-11-3
4584(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Toronto Marlies(5,5) 1-14-2
4585(-1.5)San Diego Gulls - Texas Stars(5,5) 0-22-6
4586(-1.5)Stockton Heat - Manitoba Moose(5,5) 1-01-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4587(-1.5)Yunost Minsk - Khimik-Ska 2-15-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4383(-1.5)Sheffield Steelers - Dundee Stars(6,5) 3-18-2

EURO HOCKEY TOURHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4229(-1.5)Svedska - Ceska(5,5) 1-15-3
4230(+1.5)Svicarska - Kanada(5,5) 0-02-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4384(-1.5)Toronto Maple Leafs - Minnesota Wild(5,5) 1-14-2
4386(-1.5)New York Rangers - Boston Bruins(5,5) 3-14-2
4390(-1.5)San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning(5,5) 1-11-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1574(-1.5)Krs Heilongjiang - Izhstal Izhevsk(5,5) 0-12-4
1575(+1.5)Ceng Tou - Neftjanik Almetjevsk(5,5) 0-12-1
1576(-1.5)Ermak Angarsk - Csk Vvs Samara(5,5) 3-05-2
1592(-1.5)M Novokuznetsk - Dizel Penza(5,5) 0-12-5
1593(-1.5)Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan(5,5) 2-03-0
1594(+1.5)Chelyabinsk - Gornyak Uchaly(5,5) 1-36-4
1595(+1.5)Sp. Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 1-13-8

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4231(-1.5)S. Barsy Astana U20 - Altai U20(5,5) 2-15-2
4588(-1.5)Chaika U20 - Kapitan Stupino U20 0-03-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5224(+1.5)Hk Trnava - Hc Topolcany(6,5) 1-13-5
5225(-1.5)Dukla Michalovce - Nova Ves(7,5) 1-27-5
5226(-1.5)Dubnica - Skalica(6,5) 0-23-7
5227(-1.5)Hc Presov 07 - Hc Bratislava(6,5) 2-12-2
5228(-1.5)Nove Zamky B - 95 Povazska Bystrica(7,5) 4-06-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1301(+1.5)Almtuna Is - Timra(5,5) 2-05-3
1302(-1.5)Modo - Bofors(5,5) 2-15-3
1303(+1.5)Tingsryd - Aik(5,5) 0-00-3
1304(+1.5)Troja Ljungby - Leksand(5,5) 2-14-4

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4509K.Khachanov - J.Donaldson 12-64-14-33-0
4510A.Rublev - H.Chung 4-120-41-40-3
4511D.Shapovalov - G.Quinzi 15-94-14-13-1
4513D.Medvedev - B.Coric 10-143-44-21-3

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2345M.Baghdatis - I.Marchenko v-vv-vv-vv-v
2346M.Copil - P.Nema 17-156-45-72-1
2352P.Krstin - L.Klein 14-187-63-61-2
2611A.Setkic - F.Skugor 12-143-66-21-2
2706T.Liska - M.Fucsovics 0-120-60-60-2
4295M.Kukushkin - N.Desein 18-146-76-32-1
4299U.Ignatik - A.Seppi 12-146-76-70-2
4540B.Tomic - J.Janowicz 12-146-76-70-2

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3097D.Molchanov/S.Stakhovsky - J.Erlich/F.Skugor 10-145-75-70-2
4541M.Elgin/D.Sharan - S.Arends/A.Sancic 15-224-67-61-2

CHALLENGER HUA HIN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2438(+1.5)I.Soylu - B.Haas(21,5) 13-187-62-61-2
2440(+2.5)M.Bouzkova - S.Hsieh(20,5) 5-124-61-60-2
4562V.Golubic - E.Rodina 12-26-16-12-0
4563K.Lykina - B.Bencic 6-122-64-60-2
4566V.Diatchenko - I.Khromacheva 13-87-56-32-0
4567V.Kudermetova - A.Bogdan 4-123-61-60-2
4568Y.Duan - V.Wongteanchai 15-143-66-42-1
4572Y.Wickmayer - L.Kumkhum 14-172-66-41-2

CHALLENGER HUA HIN PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1797F.Stollar/P.Thombare - M.Adamczak/N.Broady 9-136-73-60-2
1798L.Kumkhum/N.Luangnam - N.Lertpitaksinchai/P.Plipuech 20-206-42-62-1
1799M.Doi/V.Golubic - E.Bektas/S.Santamaria 14-206-42-61-2
1800V.Wongteanchai/V.Wongteanchai - D.Jakupovic/I.Khromacheva 16-206-43-61-2
1801Y.Y.Duan/Y.Wang - A.Rus/E.Wacanno 12-66-26-42-0

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2631C.Norrie - D.Kudla 13-154-66-31-2
2635K.King - C.Harrison v-vv-vv-vv-v
2640S.Kozlov - T.Smyczek 8-136-72-60-2
2641T.Sandgren - J.Smith 10-134-66-70-2
2643T.Stodder - H.Laaksonen 8-124-64-60-2
4548M.Moraing - D.Novikov 12-66-46-22-0
4549R.Schneider - A.Ward 8-133-65-70-2
4550F.Nielsen - D.King 10-134-66-70-2
4554K.King - E.Corrie 7-132-65-70-2
4555T.Paul - F.Peliwo 9-134-65-70-2

CHALLENGER KNOXVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4405D.King/M.Mmoh - L.Broady/M.Willis v-vv-vv-vv-v
4409L.Paes/P.Raja - K.King/B.Klahn 12-66-26-42-0
4410M.Mcdonald/T.Paul - N.Scholtz/L.Valero 12-76-36-42-0

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4309S.Robert - P.Polansky 13-96-47-52-0
6447A.Santillan - H.Hurkacz 13-96-37-62-0
6448A.Bolt - Z.Zhang 15-137-52-62-1
6449M.Ebden - C.Hemery 7-124-63-60-2
6450R.Albot - Y.Watanuki 9-177-52-61-2

CHALLENGER KOBE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6436Ratiwatana Sa/Ratiwatana So - M.Purcell/A.Santillan 13-76-27-52-0
6438B.Mclachlan/Y.Uchiyama - Y.Kibi/K.Onishi 13-96-47-52-0

CHALLENGER LIMOGES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3036(+4.5)C.Paquet - J.Ponchet(20,5) 8-135-73-60-2
3046(+5.5)C.Perrin - J.Fett(19,5) 12-86-46-42-0
3116(+5.5)M.Zanevska - K.Kanepi(19,5) 4-121-63-60-2
3117(-1.5)P.Monova - A.Cadantu(21,5) 12-46-26-22-0
3882(-5.5)P.Parmentier - O.Saez Larra(19,5) 15-123-66-22-1
4577E.Ruse - M.Niculescu 7-124-63-60-2

CHALLENGER LIMOGES PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1695M.Krajicek/A.Kudryavtseva - T.Moore/C.Perrin 12-76-36-42-0

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4556A.Gonzalez - G.Elias 11-136-12-61-2
4557M.Arevalo-Gonzalez - R.Carballes Baena 16-136-44-62-1
4559N.Kicker - G.Clezar 12-46-36-12-0
4560F.Coria - G.Pella 6-123-63-60-2

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2727G.Andreozzi/M.Gonzalez - G.Oliveira/G.Panfil 12-66-26-42-0
2730R.Arneodo/F.Romboli - R.Carballes Baena/A.Collarini 12-56-36-22-0
2732R.Dutra Silva/G.Elias - F.Bagnis/M.Felder 17-196-33-61-2
2740S.Maresca/N.Xiviller - M.Arevalo-Gonzalez/Reyes-Varela M-A 5-121-64-60-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2721I.Ivashka - M.Marterer v-v4-66-1v-v
2722M.Janvier - S.Caruso 12-36-26-12-0
4267A.Bublik - Y.Maden 8-136-72-60-2
4268S.Travaglia - L.Vanni 12-146-76-70-2
4542A.Vatutin - Y.Reuter 13-67-56-12-0
4543Z.Kolar - P.Gojowczyk 6-124-62-60-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4271A.Bublik/V.Uzhylovskyi - T.Bednarek/D.Pel 15-227-62-61-2
4291A.Bury/A.Siljestrom - N.Milojevic/A.Vatutin 13-107-66-42-0
4292S.Gille/J.Vliegen - U.Humbert/C.Lestienne 13-96-47-52-0
4294W.Koolhof/A.Sitak - A.De Minaur/C.Moutet v-vv-vv-vv-v
4545G.Blancaneaux/A.Hoang - A.Begemann/J.Eysseric 8-135-73-60-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4234(-7.5)Odense - Ringkobing(51,5) 31-22
4235(-1.5)Midtjylland - Team Esbjerg(48,5) 22-25

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4968(+1.5)Ajax Kobenhavn - Skive(47,5) 22-30

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4149(-1.5)Atlas - Bk 46(57,5) 23-34

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1634(-2.5)Dunkerque - Toulouse(54,5) 24-32
1635(+4.5)Ivry - Hbc Nantes(57,5) 30-29
1636(-8.5)Montpellier - Usm Saran Hb(61,5) 32-29
1637(+3.5)Massy Essonne - Chambery(49,5) 31-32
1638(-1.5)Tremblay - Pays Aix Uch(56,5) 21-30
1641(+5.5)Nimes - Paris Handball(59,5) 26-24

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4311(-1.5)Chambray Touraine - Besancon(48,5) 18-19
4312(+5.5)Dijon Bourgogne - Brest Bretagne Handball(50,5) 20-27
4313(-1.5)Issy Les Moulineaux - Ogc Nice Cote Dazur(51,5) 36-27

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2448(-1.5)Elverum - Kadetten(57,5) 26-22

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4147(+2.5)Bodo Hk - Halden Topphandball(57,5) 32-37
4148(-1.5)Drammen - Oif Arendal(58,5) 31-28

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4314Charlottenlund Sk Hb Elite - Runar 24-34
4315Follo - Haugaland 23-26
4316St Hallvard - Haslum Il 27-20

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4317(+2.5)Thuringer - Bbm Bietigheim(54,5) 29-22
4318(-5.5)Tus Metzingen - Borussia Dortmund(53,5) 35-17

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4319(-1.5)Saar Louis - Hc Elbflorenz 2006(51,5) 33-24

POLJSKA SUPERLIGA- WOMENRUKOMET

Br. Susret Kraj
5484(+1.5)Pogon Szczecin - Spr Lublin(50,5) 15-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4139(-3.5)Helvetia Anaitasuna - Naturhouse La Rioja(56,5) 27-29
4140(+3.5)Puerto Sagunto - Ademar Leon(52,5) 26-32

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1596(-1.5)Ricoh Hk - Skovde(51,5) 31-25
1597(-5.5)Savehof - Hammarby(54,5) 28-28

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4135(+7.5)Boden Handball If - H65 Hoor(49,5) 20-29

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4589Lebes Gedore Canoas - Sada Cruzeiro 0-10-21-3
4590Copel Telecom Maringa Volei - Corinthiansguarulhos 0-10-20-3
4592Caramuru Castro - Sesc-Rj 0-10-20-3
4593Funvic Taubate - Juiz De Fora Volei 1-02-03-0
4627Montes Claros - Volei Renatacampinas 1-01-11-3
4649Vivo Minas - Sesi Sp 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4214Bcc Castellana Grotte - New Mater - Piacenza 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4696Brescia - Agnelli Metalli Bergamo 0-10-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1449Kb Insurance Stars - Ansan Rush&Cash 1-02-02-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1446Suwon Hyundai - Gs Caltex Kixx 1-01-12-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4391Valepa - Ceske Budejovice 1-02-03-0
4397Ach Bled - Novosibirsk 0-10-20-3
4398Neftochimik 201- Friedrichshafen 0-10-21-3
4399Ab Groningen Lycurgus - Noliko Maaseik 0-11-11-3
4400Vojvodina Novi Sad - Toulouse 1-02-03-0
4403Posojilnica Aich Dob - Fenerbahce 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4404Dresdner - Stuttgart 1-01-13-2

NJEMAČKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5453Netzhoppers - Rottenburg 1-02-03-0
5454Giesen Hildesheim - Tv Buhl 0-10-20-3
5455Kmtv Eagles Kiel - Bergische Volleys 1-01-11-3
5456Scc Berlin - Evivo Duren 0-10-23-2
5457Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Tsv Herrsching 1-02-02-3

NJEMAČKA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5452Vc Offenburg - Rote Raben Vilsbiburg 0-11-12-3

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5458Habo - Hylte 0-10-20-3

EURO KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4777Sintez Kazan - Ftc Budapest 8-16
4778Crvena Zvezda Belgrade - Sm Verona 5-10
4779Miskolci Vlc - Spartak Volgograd 12-8
4782Vk Jadran St - Cn Marseille 10-11

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4712Olympiakos Piraeus - Dinamo Moscow 17-9
4713A-Hid Osc - Waspo Hannover 8-7
4716An Brescia - Cn Barceloneta 6-5
4740Spandau 04 Berlin - Cn Sabadell 11-8
4741Zf Eger - Pro Recco 4-6

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5000Uspinjaca Zagreb - Mnk Skripta Osijek 3-1

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5726Pescara C5 - Milano 4-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 81115171830
arrow AU Austrija 6/45 151820293041
arrow BC British Colombia BC49 6/49 579142326
arrow BE Belgija 6/45 6914194345
arrow BL Belgija Keno 20/70 4591617182125313337464850515658616264
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 432333840
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 116202330
arrow CL Colorado 6/42 71114343642
arrow DA Multi-Daily A 6/99 41433537996
arrow DB Multi-Daily B 6/99 22450528889
arrow DC Multi-Daily C 6/99 132425476982
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 911121415162324252630354143485053555758
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 313161920213334353738394243464752576070
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 37122629
arrow FK Finska Keno D 20/70 5681421252829313239404445505455626470
arrow FL Florida 6/53 3810134053
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2671416222428323435363844505152555661
arrow FR Francuska 5/49 213263741
arrow FT Finska Keno T 20/70 134611161820212326272943455058626768
arrow GE Njemačka 6/49 71424373843
arrow GO Njemačka Keno 20/70 39142232343841444647505152535960656870
arrow GR Grčka 6/49 11038444748
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 346394345
arrow IR Irska 6/47 71126304547
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 12438394751
arrow KA Kanada 6/49 222425323942
arrow LD Latvija Keno D 20/62 15131516181920272930334144495052555760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 124813163031323339434749505156576061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4781215232931353640424547485455575862
arrow LU Louisiana 6/40 21425353739
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 233132364142
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 910143032
arrow MI Michigan Classic 6/47 137161841
arrow MS Missouri 6/44 122428394144
arrow NP New York Pick 10 20/80 1591415202229314244485257626368717480
arrow NY New York 6/59 21520264344
arrow OH Ohio Classic 6/49 249203147
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 242732424648
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 112151620213439404142475360666768727480
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 410111218192223252728313438444749516265
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 310192627
arrow QU Quebec 6/49 1911202229
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121821293948
arrow SK Slovačka 5/35 117192025
arrow SL Slovenija 7/39 2489233536
arrow SW Švicarska 6/42 153334383942
arrow TE Texas 6/54 2411244047
arrow TK Tennessee Cash 5/35 38253435
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 21725324249
arrow UW SAD Powerball 5/69 1214202134
arrow VK Viking Lotto 6/48 51016243237
arrow WA Washington 6/49 2915262833
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 57131931
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 111425283538
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3681115161718233134363945485254677075