Petak 10.11.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7220Kina - Srbija gosti-0-10-2
7221Japan - Brazil(N) gosti-0-31-3
7222Viktoria Plzen - Slovacko --1-12-2
7223Ukrajina - Slovacka --1-12-1
7224Unicaja Malaga - Crvena Zvezda Beograd(B) domaći-0-01-0
7225Francuska - Wales domaći-1-02-0

AFC AZIJSKO PRVENSTVO KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7472Sjeverna Koreja - Malezija domaći112-04-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7468Atletico De Rafaela - Almagro gosti220-11-1
7471Independiente Rivadavia - Guillermo Brown --0-00-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4764Atletico Tucuman - Rosario --0-00-0

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4767Ws Wanderers Fc - Brisbane Roar gosti310-10-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1051Central Coast - Sydney domaći191-02-0
1052Adelaide - Newcastle Jets domaći241-11-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7234Allerheiligen - Uv Vocklamarkt domaći243-05-0
7235Deutschlandsberger Sc - Sv Lafnitz gosti350-11-1
7236Pasching Lask Juniors - Wac A domaći22-23-2
7237Sturm Graz Ii - Kalsdorf gosti290-11-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7226First Vienna - Bruckleitha domaći142-12-2
7227Parndorf - Fc Stadlau domaći71-13-1
7228Rapid Vienna Ii - Amstetten gosti60-10-2
7229Traiskirchen Fcm - St Polten 2 gosti271-13-2
7230Schwechat - Wiener Sportklub domaći163-04-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7262Schwaz - Kufstein gosti21-11-1

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6039Standard Femina De Lige - Oud-Heverlee Leuven domaći221-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6102Juventude - Oeste Sp --0-00-0
6103Abc - Criciuma gosti100-13-1
6104Parana Clube Pr - Luverdense Mt domaći171-02-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4784Vitkovice - Sfc Opava gosti450-11-2

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1390Viktoria Plzen - Slovacko gosti191-12-2

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2441Ismaily - El Sharkia Sc domaći22-03-1
2443Smouha - El Olympi domaći191-02-1
2444Al Ahly - Bani Sweif domaći203-05-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5517El Nacional - Guayaquil City Fc domaći770-01-0
7392Macara - Universidad Catolica gosti22-12-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3935Newport County - Port Vale domaći540-01-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2391Noeux Les Mines - Lens gosti60-30-5

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Hrvatski Dragovoljac - Gorica domaći830-01-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6556Balikpapan - Mitra Kukar domaći151-13-2
7365Bhayangkara Surabaya United - Jakarta domaći31-11-2

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2129Hapoel Asi Gilboa - Bney Mmba Hagolan Galil gosti450-12-3
2130Ironi Kiryat Gat - Sport Club Dimona gosti221-11-2
2131Sektzia Nes Tziona - Hapoel Bnei Ashdod Mishel Azagi domaći570-04-0
2132Hapoel Bikat Hayarden - Sc Kfar Qasem gosti180-11-3
2133Beitar Kfar Saba Shlomi - Maccabi Ironi Kiryat Malakhi domaći540-02-0
2134Nordia Jesualem - Shimshon Bnei Taibe domaći760-02-0
2135Maccabi Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem gosti21-11-1
2136Pardes Hana Karkur - Daburiya Osama gosti251-22-4
2137Haifa Robbie Shapira - Maccabi Tamra domaći341-12-1
2138Hapoel Shfaram - Hapoel Dalit El Carmel domaći225-06-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4743Avispa Fukuoka - Matsumoto Yamaga domaći421-01-1
4744Kyoto Ps - Tokyo Verdy gosti670-00-1
4747Nagoya Grampus - Jef United gosti540-00-3
4748Roasso Kumamoto - Kanazawa gosti650-01-4
4749Tokushima Vortis - Oita Trinita domaći890-01-0
4755Fc Gifu - Shonan Bellmare domaći451-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7676Correcaminos Uat - Dorados De Sinaloa domaći143-04-0
7677San Luis - Universidad Guadalajara domaći500-02-1
7678Cafetaleros De Tapachula - Tampico Madero gosti130-10-1
7679Cimarrones De Sonora - Venados gosti340-11-1
7682Murcielagos - Atlante domaći351-04-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1480Ujedinjeni Arapski Emirati - Haiti gosti250-10-1
2081Kina - Srbija gosti200-10-2
2085Gruzija - Cipar domaći241-01-0
2539Juzna Koreja - Kolumbija domaći111-02-1
2546Japan - Brazil(N) gosti100-31-3
2558Ukrajina - Slovacka gosti101-12-1
2559Belgija - Meksiko domaći171-13-3
2560Poljska - Urugvaj --0-00-0
2561Portugal - Saudijska Arabija domaći321-03-0
2562Engleska - Njemacka --0-00-0
2563Francuska - Wales domaći181-02-0
5539Honduras - Australija --0-00-0
5540Novi Zeland - Peru --0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2318Eltersdorf - Djk Gebenbach gosti170-22-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2310Oberneuland - Habenhauser domaći83-0a-1
2311Vatan Sport Bremen - Vfl 07 Bremen domaći151-01-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2315Sc Hessen Dreieich - Vfb Ginsheim domaći24-07-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2347Fc Karbach - Fv Diefflen domaći431-03-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2335Tus Ennepetal - Siegen domaći242-13-2
2342Westfalia Herne - Fc Brunninghausen gosti110-31-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6402Buchbach - Schalding Heining gosti270-10-3
6403Memmingen - Illertissen gosti880-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6410Lubeck - Hansa Luneburg domaći211-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6421Eintracht Stadtallendorf - Hessen Kassel gosti41-13-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6439Borussia Monchengladbach Am - Viktoria Koln gosti580-00-1
6440Sc Verl - Rodinghausen gosti61-23-3
6441Uerdingen - Sc Wiedenbruck 2000 domaći261-02-1
6442Wegberg-Beeck - Tus Erndtebruck domaći81-22-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7269Sportivo Trinidense - Deportivo Capiata --0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Neman Grodno - Jagiellonia domaći41-02-0
1554Luzern - Chiasso gosti610-00-3
1555Eilenburg - Chemnitzer gosti780-00-1
1556Rw Erfurt - Dynamo Dresden gosti371-11-2
2372Albirex Niigata - Young Lions domaći620-01-0
2373Saipa - Pars Jonoubi Jam Bushehr domaći252-03-2
2374Vitosha Bistrica - Strumska Slava domaći171-01-0
2375Tsarsko Selo Sofia - Pirin Blagoevgrad domaći411-03-2
2376Stade Tunisien - Union Sportive Monastirienne --0-03-3
2377Nea Salamina Famagusta - Anagennisi Derynia gosti341-14-2
2379Ael Limassol - Ufa Ural gosti190-22-3
2381Ceahlaul Piatra Neamt - Fc Botosani --0-00-0
2382Universitatea Craiova - Slavia Prague gosti340-20-4
2383Luckenwalde - Brandenburger Sud 05 -vv-vv-v
2507Altach - Vaduz gosti111-13-1
2510Ried - Fk Mas Taborsko domaći580-01-3
7418Austria Vienna - Dinamo Brest domaći202-03-2
7419Dukla Prague - Fk Olympia Praha domaći172-15-3
7420Eintracht Frankfurt - Sandhausen domaći162-15-3
7421Sturm Graz - Hartberg domaći710-02-1

RUMUNJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2104Csm Pascani - Avantul Valea Marului --0-05-3
2105Acs Olimpia 2010 Ramnicu Sarat - Fotbal Club Fcsb gosti-0-00-1
2106Concordia Chiajna Ii - Gloria Popesti Leordeni --0-05-1
2107Cs Tunari - Sporting Rosiori --0-00-0
2123Flacara Moreni - Viitorul Domnesti --0-00-0
2124Cns Cetate Deva - Centrul National De Pregatire domaći-0-05-0
2126Acso Filiasi - Afc Hermannstadt 2 domaći-0-03-0
2127Acs Performanta Ighiu - Cfr Cluj Ii --0-01-1
2128Cs Sanatatea Cluj - Unirea Alba Iulia domaći-0-01-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7478Znamya Truda - Torpedo Vladimir gosti450-10-6

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1397Ballymena - Linfield gosti40-12-1

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7270Loughgall - Newry City Afc gosti70-20-4

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6459Fk Pohronie - Tatran Liptovsky domaći71-02-1

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2086Juzna Afrika - Senegal gosti120-20-2
2087Alzir - Nigerija gosti620-01-1

SP KVALIFIKACIJE UEFANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2496Svedska - Italija domaći610-01-0

SP KVALIFIKACIJE UEFA - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5270Svedska - Italija domaći-0-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1616Temnic 1924 - Indija gosti600-00-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3684Cordoba - Osasuna gosti490-00-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1615Estrella Cf - Villa Santa Brigida domaći211-11-1

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6460Emirates Ras Al-Khaimah - Dibba Al Fujairah --0-00-0
6461Hatta - Ajman Club --0-00-0
6462Al Nasr Dubai - Al Jazeera Uae gosti210-20-3

UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Slovacka U19 - Kazakstan U19 --0-00-0
7393Turska U19 - Wales U19 domaći191-02-1

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4344Armenija U21 - Rusija U21 gosti240-11-2
4365Malta U21 - Turska U21 gosti500-00-1
4366Gruzija U21 - Finska U21 gosti90-12-2
4367Madarska U21 - Svedska U21 domaći162-12-2
4368Ukrajina U21 - Engleska U21 gosti160-10-2
4369Farski Otoci U21 - Poljska U21 gosti350-12-2
4370Albanija U21 - Sjeverna Irska U21 domaći830-01-1
4371Rumunjska U21 - Portugal U21 gosti160-11-1
4372Austrija U21 - Srbija U21 gosti300-11-3
4377Wales U21 - Bosna I Hercegovina U21 gosti260-10-4
4378Skotska U21 - Latvija U21 gosti450-11-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7476Cherkasskyi Dnipro - Fc Ingulets gosti180-20-2
7477Fc Zhemchuzhyna Odesa - Volyn Lutsk domaći103-14-3

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6463Qnk Quang Nam - Than Quang Ninh domaći331-02-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4463Bala Town - Connahs Quay Nomads gosti370-11-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7009(-6.5)Cibona Zagreb - Zadar(167,5) 78-80

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7032(-8.5)Melbourne United - Sydney Kings(176,5) 108-90

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1055(-7.5)Sydney Uni Flames - Bulleen Melbourne Boomers(141,5) 65-88
6761(-6.5)Dandenong Rangers - Adelaide Lightning(149,5) 63-69

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2668(+3.5)Aalstar - Telindus Oostende(153,5) 88-90
2669(-1.5)Hubo Limburg United - Balgacom Spirou Charleroi(157,5) 91-95

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1050(-2.5)Franca Sp - Paulistano Sp(156,5) 97-73

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7012(+9.5)Leeds Force - Cheshire Phoenix(172,5) 83-101
7013(-6.5)Leicester Riders - Sheffield Sharks(150,5) 80-75
7019(-17.5)Newcastle Eagles - Surrey Scorchers(182,5) 103-80
7020(-5.5)Worcester Wolves - Glasgow Rocks(173,5) 76-82

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1427(+4.5)Brose Baskets Bamberg - Fenerbahce Ulker(152,5) 57-80
1428(-7.5)Khimki - Baskonia(158,5) 91-90
1434(-5.5)Olympiakos Piraeus - Panathinaikos(147,5) 62-70
1440(-6.5)Unicaja Malaga - Crvena Zvezda Beograd(154,5) 79-65

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7148(+6.5)Ktp Kotka - Salon Vilpas Vikings(170,5) 72-98
7149(-3.5)Pyrinto Tampere - Korikouvot Kouvola(164,5) 88-79

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7517(+0.5)Aix Maurienne - Saint-Chamond(153,5) 73-79
7518(-4.5)Alm Evreux Basket - Poitiers(156,5) 71-69
7519(-4.5)As Denain - Le Havre(150,5) 75-85
7520(-4.5)Charleville-Mezieres - Caen Basket Calvados(157,5) 61-68
7521(-4.5)Herm. De Nantes Atlantique - Roanne(153,5) 72-72 / 82-87
7522(-4.5)Lille Metropole - Ada Blois Basket 41(141,5) 69-57
7755(-11.5)Orleans Loiret - Ujap Quimper(154,5) 110-77
7756(-0.5)Rouen - Fos Ouest Provence(150,5) 82-88

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2676(+5.5)Imola - Fortitudo Bologna(151,5) 75-76

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4341(-7.5)Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Hamamatsu Higashimikawa Phoenix(158,5) 85-57
4342(-5.5)Brave Thunders Kanagawa - Tochigi Brex(155,5) 85-86
4343(+1.5)Chiba Jets - Toyota Alvark Tokyo(148,5) 95-59

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2677(-2.5)Mobis Phoebus - Seoul Thunders(163,5) 70-78
2681(-7.5)Wonju Dongbu Priory - Busan Kt Sonicboom(166,5) 82-73
6915(+4.5)Anyang Kgc - Jeonju Kcc Egis(169,5) 80-99
6916(+3.5)Lg Sakers - Seoul Sk Knights(164,5) 81-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6917(-6.5)Incheon Shinhan Bank S-Birds - Guri Kdb Life Winnus(133,5) 71-54

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7373(-25.5)Guandong Southern Tigers - Bayi Rockets(184,5) 106-92
7377(+10.5)Jiangsu Monkey Kings - L. Scale Industry(216,5) 110-107
7378(-6.5)Shanghai Sharks - Beijing Baxi(212,5) 111-111 / 123-119
7379(-4.5)Shanxi Brave Dragons - Beijing Ducks(214,5) 103-113
7380(-7.5)Shenzhen Leopards - Jiangsu Dragons(210,5) 110-102
7381(-14.5)Zhejiang Guangsha Lions - Guangzhou Longlions(220,5) 116-118
7389(-14.5)Xinjiang Flying Tigers - Sichuan Jin Qiang(224,5) 121-108

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1036(-8.5)Detroit Pistons - Atlanta Hawks(208,5) 111-104
1037(+3.5)Phoenix Suns - Orlando Magic(226,5) 112-128
1038(-5.5)San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks(204,5) 87-94
1039(-3.5)Utah Jazz - Miami Heat(195,5) 74-84
1040(-8.5)Portland Trail Blazers - Brooklyn Nets(220,5) 97-101
1042(-3.5)Boston Celtics - Charlotte Hornets(204,5) 90-87
1043(+2.5)Chicago Bulls - Indiana Pacers(205,5) 87-105
1044(-5.5)Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers(208,5) 120-111

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7045(+7.5)Mitteldeutscher Bc - Enbw Ludwigsburg(165,5) 81-92

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6960(-7.5)Wikana Start Lublin - Gtk Gliwice(168,5) 90-65

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2645(-9.5)Bc Steaua Bucuresti - Cs Phoenix Galati(159,5) 92-66
2646(+5.5)Bc Mures - Bc Timisoara(158,5) 81-75
2647(-29.5)Csu Atlassib Sibiu - Bc Timba Timisoara(161,5) 98-70

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1049(+4.5)Kk Sencur Cp - Olimpija Ljubljana(156,5) 76-74

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7025(-2.5)Amics Castello - Cb Clavijo(160,5) 85-69
7026(-4.5)Blancos De Rueda Valladolid - Saenz Horeca Araberri Basket(154,5) 106-85
7027(-1.5)Caceres 2016 - Leyma Basquet Coruna(154,5) 80-61
7029(-1.5)Caprabo Lleida - Bto. Oviedo(155,5) 74-80
7030(+2.5)Chocolates Trapa Palencia - Leche Rio Breogan(160,5) 70-74
7031(-8.5)Melilla Baloncesto - Iraurgi Saski Baloia(149,5) 84-77

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2648(-2.5)Jamtland - Boras(159,5) 81-86
2649(+9.5)Kfum Umea - Sodertelje(162,5) 97-78
2650(-20.5)Lf Basket - Kfum Nassjo(156,5) 93-72

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1066(+1.5)Binghamton Senators - Rochester Americans(5,5) 1-12-4
1067(+1.5)Utica Comets - Charlotte Checkers(5,5) 0-12-5
1068(+1.5)Albany Devils - Toronto Marlies(5,5) 1-01-4
1070(-1.5)Rockford Icehogs - San Antonio Rampage(5,5) 0-30-6
1075(+1.5)Texas Stars - Grand Rapids Griffins(5,5) 1-02-1
1077(-1.5)Tucson Roadrunners - Bakersfield Condors(5,5) 2-16-3
1079(-1.5)San Diego Gulls - Stockton Heat(5,5) 0-33-6

EURO CHALLENGEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6789(+1.5)Japan - Italija(4,5) 0-02-1
6790(+1.5)Latvija - Slovenija(4,5) 1-14-1
6791(-1.5)Norveska - Danska(4,5) 0-00-2
6792(-1.5)Madarska - Poljska(4,5) 0-11-4
6793(+1.5)Bjelorusija - Francuska(4,5) 0-22-2
6794(-1.5)Austrija - Juzna Koreja(5,5) 4-18-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2622(-1.5)Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 5-07-1
2623(-1.5)Mississauga Steelheads - Saginaw Spirit 1-04-2
2631(-1.5)Ottawa 67s - Oshawa Generals 1-15-3
2632(-1.5)Sarnia Sting - Marie Greyhounds 0-23-3
2635(+1.5)Sudbury Wolves - Barrie Colts 2-13-3
2636(-1.5)Guelph Storm - North Bay Battalion 3-06-2
2637(+1.5)Hamilton Bulldogs - Erie Otters 3-17-4
2638(-1.5)Kitchener Rangers - Windsor Spitfires 1-14-3
2639(-1.5)London Knights - Flint Firebirds 2-09-0

KARJALA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5473(-1.5)Ceska - Svicarska(4,5) 2-03-2
5474(+1.5)Kanada - Svedska(5,5) 0-00-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1080(+1.5)Colorado Avalanche - Ottawa Senators(5,5) 1-23-3
1081(-1.5)Buffalo Sabres - Florida Panthers(5,5) 1-01-4
1082(-1.5)Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes(5,5) 1-01-3
1090(-1.5)Toronto Maple Leafs - Boston Bruins(5,5) 0-02-2
1091(-1.5)Washington Capitals - Pittsburgh Penguins(5,5) 1-04-1
1100(-1.5)Dallas Stars - New York Islanders(5,5) 3-05-0
1109(+1.5)Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets(5,5) 2-15-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6785(+1.5)Ceng Tou - Toros Neftekamsk(4,5) 0-00-3
6786(-1.5)Krs Heilongjiang - Molot Perm(5,5) 1-03-2
6787(-1.5)Ermak Angarsk - Bars Kazan(4,5) 0-12-2
6788(-1.5)M Novokuznetsk - Csk Vvs Samara(4,5) 1-07-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7201(+1.5)Amurskie Tigry U20 - Almaz U20(5,5) 1-24-5
7202(+1.5)Taifun U20 - Loko Yaroslavl U20(5,5) 1-12-2

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2640(-1.5)Nova Ves - 95 Povazska Bystrica 1-03-2
2641(-1.5)Skalica - Hk Trnava 0-03-0
2642(+1.5)Hc Topolcany - Hc Presov 07 2-06-2
2643(+1.5)Hc Bratislava - Dukla Michalovce 1-03-3
2644(+1.5)Nove Zamky B - Dubnica 0-12-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6810(-1.5)Bjorkloven - Trojaljungby(5,5) 3-15-2
6811(-1.5)Timra - Tingsryd(5,5) 0-13-2
6822(+1.5)Vastervik - Ik Pantern(5,5) 3-16-3

TURNIR NJEMAČKA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6857(-1.5)Sad - Slovacka(5,5) 0-11-2
6858(+1.5)Njemacka - Russia Olympic Team(5,5) 1-12-8

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033B.Coric - A.Rublev 5-181-63-60-3
1035H.Chung - D.Medvedev 22-146-16-13-2

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016L.Lacko - F.Skugor 15-106-13-62-1
1017M.Copil - K.Majchrzak 13-77-66-12-0
7394J.Zopp - A.Seppi(21,5) 13-97-66-32-0
7395M.Kukushkin - J.Janowicz(22,5) v-v3-67-6v-v

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2570J.Brunstrom/K.Krawietz - K.Skupski/N.Skupski 10-136-74-60-2
2571G.Borsos/M.Fucsovics - S.Arends/A.Sancic 10-145-75-70-2

CHALLENGER HUA HIN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019(+1.5)L.Kumkhum - V.Golubic(21,5) 6-136-70-60-2
1020(+2.5)Y.Duan - A.Bogdan(20,5) 4-121-63-60-2
1021(-5.5)B.Bencic - V.Diatchenko(19,5) 12-120-66-42-1
6485B.Haas - S.Hsieh 6-131-65-70-2

CHALLENGER HUA HIN PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018V.Kudermetova/I.Soylu - Y.Y.Duan/Y.Wang 14-227-62-61-2
6503L.Kumkhum/N.Luangnam - M.Adamczak/N.Broady 6-122-64-60-2

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1008T.Smyczek - H.Laaksonen 10-136-74-60-2
1009E.Corrie - B.Klahn 9-133-66-70-2
1010F.Peliwo - T.Fritz 13-77-66-12-0
1011D.Kudla - B.Fratangelo 15-116-13-62-1

CHALLENGER KNOXVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2603J.Chaplin/M.Krueger - J.Cerretani/J.Smith 7-132-65-70-2
2604L.Paes/P.Raja - R.Roelofse/J.Salisbury 13-97-66-32-0
6262T.Fritz/J.Hiltzik - R.Maytin/C.Norrie 7-124-63-60-2

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2573S.Robert - A.Santillan 13-87-66-22-0
2585S.Kwon - C.Hemery 7-132-65-70-2

CHALLENGER LIMOGES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026(+4.5)A.Lottner - E.Alexandrova(20,5) 13-77-66-12-0
1029(-4.5)S.Lisicki - C.Perrin(20,5) 18-116-76-32-1
1030(+1.5)A.Blinkova - M.Niculescu(20,5) 3-122-61-60-2
1031(+3.5)P.Parmentier - K.Kanepi(20,5) 12-66-26-42-0

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1012J.Domingues - R.Dutra Silva 15-147-62-62-1
1013P.Cuevas - F.Bagnis 14-126-32-62-1
7416G.Elias - G.Pella(21,5) 16-124-66-42-1
7417N.Kicker - M.Arevalo-Gonzalez(21,5) 12-76-46-32-0

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2619R.Arneodo/F.Romboli - G.Andreozzi/M.Gonzalez 13-76-27-52-0
2620A.Behar/F.De Paula - F.Bagnis/M.Felder 20-163-67-52-1

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014E.Ymer - C.Lestienne 16-126-34-62-1
1015G.Sakharov - I.Ivashka 13-97-56-42-0
7422L.Vanni - A.Vatutin(22,5) 12-76-36-42-0
7425Y.Maden - P.Gojowczyk(21,5) 12-76-36-42-0

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2572A.Motti/S.Travaglia - A.Begemann/J.Eysseric 6-123-63-60-2
7426S.Gille/J.Vliegen - T.Bednarek/D.Pel 19-227-64-61-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7302(+1.5)Ece Bulls Bruck - Graz(54,5) 29-24

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6801(-5.5)Bjerringbro-Silkeborg - Mors-Thy Handbold(52,5) 40-31

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6795(-2.5)Lemvig - Frederikshavn Fi(54,5) 33-27

EHF KUP PLAY OFF (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7006(+0.5)Hypo No - Zalau(50,5) 22-30

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6806Pif - Hik 31-24

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6852Toulon Saint Cyr - Cjf Fleury Les Aubrais 30-19

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7360(+3.5)Diomidis Argous - Olympiakos-Omilos Xyni(45,5) 24-25

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5531(+4.5)Vistal Laczpol Gdynia - Nykobing F.(50,5) 28-36
5532(-1.5)Vag Handball - Metz Moselle Lorraine(52,5) 22-25

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6891(-1.5)Aue - Hc Rhein Vikings(52,5) 19-26
6892(-5.5)Asv Hamm - Eintracht Hagen(53,5) 36-24
6893(-2.5)Emsdetten - Tusem Essen(55,5) 27-29
6894(-1.5)Nordhorn Lingen - Bad Schwartau(49,5) 26-26
6899(+2.5)Hsg Konstanz - Bietigheim Metterzimmern(55,5) 32-36
6901(+2.5)Wilhelmshavener - Bergischer(54,5) 26-27
6902Eintracht Hildesheim - Dessau Rosslauer(56,5) 23-26
6903Eisenach - Coburg(51,5) 27-29
6904Djk Rimpar Wolfe - Balingen Weilstetten(54,5) 27-27

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2712(-1.5)Csm Fagaras - Csu Suceava(53,5) 30-27

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7516(-1.5)Rulmental Brasov - Cs Magura Cisnadiei(51,5) 24-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4141(-1.5)Bm Huesca - Ximenez-Puente(51,5) 35-28
4142(-4.5)Granollers - Bidasoa(56,5) 30-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7523(-3.5)Mecalia Atletico Guardes - Baseti- Zuazo(54,5) 27-19

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5522(-5.5)Ystads If - Ov Helsingborg(56,5) 36-24

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1112Juiz De Fora Volei - Sada Cruzeiro 0-10-20-3

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1113Sesi Sp - Minas Tenis 0-10-20-3
1114Banana Boat Praia Cl. - Conciligvolei Bauru 1-02-03-0
1115Barueri - Ec Pinheiros 1-02-03-0
1116Sollys Osasco - Brasilia Volei 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7474Arda Kardzhali - Pirin Balkanstroy 1-02-02-3
7475Montana - Hebar Pazardzhik 1-02-03-1

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6779Montpellier - Nice 1-01-12-3
6780Nantes - Ajaccio 1-02-02-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1117Paris St-Cloud - Beziers Vb 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6783Milano - Vibo Valentia 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6913Deajeon Bluefangs - Incheon Korean Air Jumbos 1-02-03-2
6914Ansan Rush&Cash - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6784Daejeon Kgc - Ibk Altos 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7528Vco Berlin - Rote Raben Vilsbiburg 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5461Cuprum Mundo Lubin - Resovia Rzeszow 1-02-02-3
5462Olsztyn - Trefl Gdansk 0-11-12-3

ANGLO WELSH KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
7145(+3.0)Neath Swansea Ospreys - London Wasps 12-36
7146(-9.0)Bath - Leicester Tigers 33-31
7147(-4.0)Sale Sharks - Saracens 29-22

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
7203(-12.0)As Beziers Herault - Soyaux Angouleme 24-34
7204(-12.0)Bayonne - Rc Massy 44-36
7205(-4.0)Dax - Montauban 16-20
7206(-5.0)Us Carcassonne - Rugby Club Vannes 27-30
7218(-7.0)Uson Nevers - Narbonne 16-6
7219(-5.0)Stade Aurillacois - Biarritz 25-23

RFU CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
7242Bedford - Nottingham 30-12
7243Jersey - London Scottish 20-15
7261Richmond - Doncaster Knights 26-22

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2574(-24.0)Fidzi - Italija(52,5) 38-10
2575(-8.0)Novi Zeland - Tonga(41,5) 22-28
2576(-34.0)Samoa - Skotska(54,5) 14-14

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7762Feldi Eboli - Latina 3-3
7763Futsal Cisternino - Kaos Futsalf 2-2

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7143Fk Novaja Generacija - Avtodor 2-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7102Levante - Jean Paraiso Interior 3-4
7103Palma Futsal - Energia Santa Coloma 6-0
7104Santiago Futsal - Rios Renovables Zaragoza 5-5
7105Fc Barcelona - Magna Gurpea 3-3

VN BRAZIL POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2449F.Alonso - S.Vandoorne 11.11.
2477V.Bottas - K.Raikkonen 11.11.
2478P.Gasly - B.Hartley 11.11.
2485R.Grosjean - K.Magnussen 11.11.
2486L.Hamilton - S.Vettel 11.11.
2487N.Hulkenberg - C.Sainz 11.11.
2494F.Massa - L.Stroll 11.11.
2495S.Perez - E.Ocon 11.11.
2498M.Verstappen - D.Ricciardo 11.11.
2505P.Wehrlein - M.Ericsson 11.11.

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 37131822252931323537424655606364676869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 12263941
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 89101227
arrow CO Connecticut 6/44 61116293840
arrow DA Multi-Daily A 6/99 283141446393
arrow DB Multi-Daily B 6/99 101143515354
arrow DC Multi-Daily C 6/99 495478858791
arrow EM Euro Millions 5/50 1322293637
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3591314192526283742444648545664656770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 346910151922273437404143465557596163
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 15153034
arrow FK Finska Keno D 20/70 1115161920242734354142444849535963646569
arrow FQ Finska Keno V 20/70 68172026272830323439404348505563646870
arrow FT Finska Keno T 20/70 311152124252933363839444951525657606168
arrow GO Njemačka Keno 20/70 23468131416192225323940495152555969
arrow LD Latvija Keno D 20/62 127811121320233637394144475152535557
arrow LE Latvija Keno E 20/62 414192425262733353839444547505455576062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 38101528303338414243444547545558606162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 229343638
arrow NP New York Pick 10 20/80 614171823272834414245495357616674767780
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 28101114162125262930313541475657626479
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 235610141820233238414244596365737780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 38152326
arrow SB Španjolska Bono 6/49 62432464748
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1681427
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 623384258
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 12122329
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 38121820323338474955596263646869747780