Petak 10.11.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7220Kina - Srbija gosti-0-10-2
7221Japan - Brazil(N) gosti-0-31-3
7222Viktoria Plzen - Slovacko --1-12-2
7223Ukrajina - Slovacka --1-12-1
7224Unicaja Malaga - Crvena Zvezda Beograd(B) domaći-0-01-0
7225Francuska - Wales domaći-1-02-0

AFC AZIJSKO PRVENSTVO KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7472Sjeverna Koreja - Malezija domaći112-04-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7468Atletico De Rafaela - Almagro gosti220-11-1
7471Independiente Rivadavia - Guillermo Brown --0-00-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4764Atletico Tucuman - Rosario --0-00-0

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4767Ws Wanderers Fc - Brisbane Roar gosti310-10-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1051Central Coast - Sydney domaći191-02-0
1052Adelaide - Newcastle Jets domaći241-11-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7234Allerheiligen - Uv Vocklamarkt domaći243-05-0
7235Deutschlandsberger Sc - Sv Lafnitz gosti350-11-1
7236Pasching Lask Juniors - Wac A domaći22-23-2
7237Sturm Graz Ii - Kalsdorf gosti290-11-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7226First Vienna - Bruckleitha domaći142-12-2
7227Parndorf - Fc Stadlau domaći71-13-1
7228Rapid Vienna Ii - Amstetten gosti60-10-2
7229Traiskirchen Fcm - St Polten 2 gosti271-13-2
7230Schwechat - Wiener Sportklub domaći163-04-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7262Schwaz - Kufstein gosti21-11-1

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6039Standard Femina De Lige - Oud-Heverlee Leuven domaći221-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6102Juventude - Oeste Sp --0-00-0
6103Abc - Criciuma gosti100-13-1
6104Parana Clube Pr - Luverdense Mt domaći171-02-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4784Vitkovice - Sfc Opava gosti450-11-2

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1390Viktoria Plzen - Slovacko gosti191-12-2

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2441Ismaily - El Sharkia Sc domaći22-03-1
2443Smouha - El Olympi domaći191-02-1
2444Al Ahly - Bani Sweif domaći203-05-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5517El Nacional - Guayaquil City Fc domaći770-01-0
7392Macara - Universidad Catolica gosti22-12-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3935Newport County - Port Vale domaći540-01-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2391Noeux Les Mines - Lens gosti60-30-5

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Hrvatski Dragovoljac - Gorica domaći830-01-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6556Balikpapan - Mitra Kukar domaći151-13-2
7365Bhayangkara Surabaya United - Jakarta domaći31-11-2

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2129Hapoel Asi Gilboa - Bney Mmba Hagolan Galil gosti450-12-3
2130Ironi Kiryat Gat - Sport Club Dimona gosti221-11-2
2131Sektzia Nes Tziona - Hapoel Bnei Ashdod Mishel Azagi domaći570-04-0
2132Hapoel Bikat Hayarden - Sc Kfar Qasem gosti180-11-3
2133Beitar Kfar Saba Shlomi - Maccabi Ironi Kiryat Malakhi domaći540-02-0
2134Nordia Jesualem - Shimshon Bnei Taibe domaći760-02-0
2135Maccabi Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem gosti21-11-1
2136Pardes Hana Karkur - Daburiya Osama gosti251-22-4
2137Haifa Robbie Shapira - Maccabi Tamra domaći341-12-1
2138Hapoel Shfaram - Hapoel Dalit El Carmel domaći225-06-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4743Avispa Fukuoka - Matsumoto Yamaga domaći421-01-1
4744Kyoto Ps - Tokyo Verdy gosti670-00-1
4747Nagoya Grampus - Jef United gosti540-00-3
4748Roasso Kumamoto - Kanazawa gosti650-01-4
4749Tokushima Vortis - Oita Trinita domaći890-01-0
4755Fc Gifu - Shonan Bellmare domaći451-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7676Correcaminos Uat - Dorados De Sinaloa domaći143-04-0
7677San Luis - Universidad Guadalajara domaći500-02-1
7678Cafetaleros De Tapachula - Tampico Madero gosti130-10-1
7679Cimarrones De Sonora - Venados gosti340-11-1
7682Murcielagos - Atlante domaći351-04-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1480Ujedinjeni Arapski Emirati - Haiti gosti250-10-1
2081Kina - Srbija gosti200-10-2
2085Gruzija - Cipar domaći241-01-0
2539Juzna Koreja - Kolumbija domaći111-02-1
2546Japan - Brazil(N) gosti100-31-3
2558Ukrajina - Slovacka gosti101-12-1
2559Belgija - Meksiko domaći171-13-3
2560Poljska - Urugvaj --0-00-0
2561Portugal - Saudijska Arabija domaći321-03-0
2562Engleska - Njemacka --0-00-0
2563Francuska - Wales domaći181-02-0
5539Honduras - Australija --0-00-0
5540Novi Zeland - Peru --0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2318Eltersdorf - Djk Gebenbach gosti170-22-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2310Oberneuland - Habenhauser domaći83-0a-1
2311Vatan Sport Bremen - Vfl 07 Bremen domaći151-01-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2315Sc Hessen Dreieich - Vfb Ginsheim domaći24-07-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2347Fc Karbach - Fv Diefflen domaći431-03-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2335Tus Ennepetal - Siegen domaći242-13-2
2342Westfalia Herne - Fc Brunninghausen gosti110-31-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6402Buchbach - Schalding Heining gosti270-10-3
6403Memmingen - Illertissen gosti880-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6410Lubeck - Hansa Luneburg domaći211-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6421Eintracht Stadtallendorf - Hessen Kassel gosti41-13-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6439Borussia Monchengladbach Am - Viktoria Koln gosti580-00-1
6440Sc Verl - Rodinghausen gosti61-23-3
6441Uerdingen - Sc Wiedenbruck 2000 domaći261-02-1
6442Wegberg-Beeck - Tus Erndtebruck domaći81-22-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7269Sportivo Trinidense - Deportivo Capiata --0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Neman Grodno - Jagiellonia domaći41-02-0
1554Luzern - Chiasso gosti610-00-3
1555Eilenburg - Chemnitzer gosti780-00-1
1556Rw Erfurt - Dynamo Dresden gosti371-11-2
2372Albirex Niigata - Young Lions domaći620-01-0
2373Saipa - Pars Jonoubi Jam Bushehr domaći252-03-2
2374Vitosha Bistrica - Strumska Slava domaći171-01-0
2375Tsarsko Selo Sofia - Pirin Blagoevgrad domaći411-03-2
2376Stade Tunisien - Union Sportive Monastirienne --0-03-3
2377Nea Salamina Famagusta - Anagennisi Derynia gosti341-14-2
2379Ael Limassol - Ufa Ural gosti190-22-3
2381Ceahlaul Piatra Neamt - Fc Botosani --0-00-0
2382Universitatea Craiova - Slavia Prague gosti340-20-4
2383Luckenwalde - Brandenburger Sud 05 -vv-vv-v
2507Altach - Vaduz gosti111-13-1
2510Ried - Fk Mas Taborsko domaći580-01-3
7418Austria Vienna - Dinamo Brest domaći202-03-2
7419Dukla Prague - Fk Olympia Praha domaći172-15-3
7420Eintracht Frankfurt - Sandhausen domaći162-15-3
7421Sturm Graz - Hartberg domaći710-02-1

RUMUNJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2104Csm Pascani - Avantul Valea Marului --0-05-3
2105Acs Olimpia 2010 Ramnicu Sarat - Fotbal Club Fcsb gosti-0-00-1
2106Concordia Chiajna Ii - Gloria Popesti Leordeni --0-05-1
2107Cs Tunari - Sporting Rosiori --0-00-0
2123Flacara Moreni - Viitorul Domnesti --0-00-0
2124Cns Cetate Deva - Centrul National De Pregatire domaći-0-05-0
2126Acso Filiasi - Afc Hermannstadt 2 domaći-0-03-0
2127Acs Performanta Ighiu - Cfr Cluj Ii --0-01-1
2128Cs Sanatatea Cluj - Unirea Alba Iulia domaći-0-01-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7478Znamya Truda - Torpedo Vladimir gosti450-10-6

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1397Ballymena - Linfield gosti40-12-1

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7270Loughgall - Newry City Afc gosti70-20-4

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6459Fk Pohronie - Tatran Liptovsky domaći71-02-1

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2086Juzna Afrika - Senegal gosti120-20-2
2087Alzir - Nigerija gosti620-01-1

SP KVALIFIKACIJE UEFANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2496Svedska - Italija domaći610-01-0

SP KVALIFIKACIJE UEFA - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5270Svedska - Italija domaći-0-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1616Temnic 1924 - Indija gosti600-00-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3684Cordoba - Osasuna gosti490-00-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1615Estrella Cf - Villa Santa Brigida domaći211-11-1

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6460Emirates Ras Al-Khaimah - Dibba Al Fujairah --0-00-0
6461Hatta - Ajman Club --0-00-0
6462Al Nasr Dubai - Al Jazeera Uae gosti210-20-3

UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1145Slovacka U19 - Kazakstan U19 --0-00-0
7393Turska U19 - Wales U19 domaći191-02-1

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4344Armenija U21 - Rusija U21 gosti240-11-2
4365Malta U21 - Turska U21 gosti500-00-1
4366Gruzija U21 - Finska U21 gosti90-12-2
4367Madarska U21 - Svedska U21 domaći162-12-2
4368Ukrajina U21 - Engleska U21 gosti160-10-2
4369Farski Otoci U21 - Poljska U21 gosti350-12-2
4370Albanija U21 - Sjeverna Irska U21 domaći830-01-1
4371Rumunjska U21 - Portugal U21 gosti160-11-1
4372Austrija U21 - Srbija U21 gosti300-11-3
4377Wales U21 - Bosna I Hercegovina U21 gosti260-10-4
4378Skotska U21 - Latvija U21 gosti450-11-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7476Cherkasskyi Dnipro - Fc Ingulets gosti180-20-2
7477Fc Zhemchuzhyna Odesa - Volyn Lutsk domaći103-14-3

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6463Qnk Quang Nam - Than Quang Ninh domaći331-02-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4463Bala Town - Connahs Quay Nomads gosti370-11-1