Subota 11.11.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3552Svicarska - Rusija(H) --2-12-6
3556Vitoria Guimaraes - Oliveirense --1-31-4
3572Katar - Ceska gosti-0-10-1
3576Avellino - Virtus Entella supergol --0-00-0
3606Demokratska Republika Kongo - Gvineja --0-03-1
3607Spanjolska - Kostarika domaći-2-05-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5951Usm Blida - Es Setif --0-00-0
5953Js Kabylie - Belouizdad domaći41-22-2
5962Mc Oran - Ol. Medea domaći560-02-0
5963Usm Alger - Ca Constantine domaći121-01-2
5964Js Saoura - Usm Bel Abbes domaći530-01-0
7740Drb Tadjenant - Usm El Harrach gosti520-01-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4497Ain Fakroun - A Bou Saada domaći132-03-0
4498Ain Mlila - Mo Bejaia domaći860-01-0
4499Ca Batna - Mc Saida gosti230-11-1
4500Rc Kouba - Jsm Skikda domaći51-01-1
4501Rc Relizane - Bordj Bou Arreridj domaći91-01-0
4502Wa Tlemcen - Gc Mascara domaći900-01-0
4503Jsm Bejaia - Mc El Eulma domaći261-03-0
4504Aso Chlef - Asm Oran domaći271-02-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1664Aldosivi - Csd Flandria domaći11-12-2
1665Quilmes - Nueva Chicago domaći371-01-1
1666Sarmiento - Cd Santamarina Tandil gosti291-13-3

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1725Tristan Suarez - Platense gosti840-00-1
1726Almirante Brown - Defensores De Belgrano gosti120-10-1
1727Ca Colegiales - Club Atletico Fenix gosti190-10-1

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4769Canberra United - Sydney Fc domaći121-13-2
4770Melbourne City Fc - Newcastle Jets domaći52-25-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Melbourne Victory - Brisbane domaći790-01-1
1054Wellington - Perth Glory gosti92-15-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7238Union Gurten - Union St Florian domaći142-04-0
7239Atsv Stadl-Paura - Tus Bad Gleichenberg --0-00-0
7240Sc Weiz - Austrija Klagenfurt gosti420-11-2
7241Vorwarts Steyr - Gleisdorf 1919 gosti241-12-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7231Admira Wacker Ii - Ask Ebreichsdorf --0-00-0
7232Karabakh Wien - Neusiedl domaći760-01-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7263Fc Anif - Wals-Grunau gosti12-33-3
7264Fc Hard - Seekirchen gosti120-11-1
7265Pinzgau Saalfelden - Hohenems domaći480-02-1
7266Altach Ii - Kitzbuhel domaći71-02-2
7267Worgl - Grodig domaći151-02-2
7268Dornbirn - Wacker Innsbruck Ii gosti101-12-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4095Tubize - Lierse gosti380-11-2
4096Westerlo - St Gilloise gosti600-00-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4332Baranovichi - Zvezda Minsk gosti780-00-1
4333Fc Slonim - Lida domaći900-01-0
4334Fc Smolevicy - Osipovichi domaći202-03-0
4335Orsha - Khimik Svetlogorski domaći600-02-0
4336Smorgon - Volna Pinsk gosti90-11-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7742Club Petrolero - The Strongest gosti310-10-1
7743Universitario Sucre - Sport Boys domaći172-02-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4519Inter De Limeira Sp - Xv De Piracicaba gosti271-12-1
4525Ferroviaria - Portuguesa Sp gosti760-00-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3105Botafogo - Atletico Pr gosti310-10-1
3108Corinthians - Avai domaći490-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6105Internacional - Vila Nova domaći121-01-1
6106Boa - Santa Cruz Pe domaći141-14-2
6107Figueirense - America Mineiro gosti21-21-2
6108Goias - Ceara --0-00-0
6109Nautico Pe - Londrina Pr gosti430-11-2
6110Guarani Sp - Crb domaći291-12-1
6111Paysandu Pa - Brasil De Pelotas gosti241-12-3

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2511Chrudim - Fc Pisek domaći700-02-0
2513Loko Vltavin - Sk Viktorie Jirny domaći480-06-0
2514Vysehrad - Sk Benatky Nad Jizerou gosti420-24-2
2528Benesov - Fk Dobrovice domaći222-02-0
2566Fk Litomericko - Sk Polaban Nymburk gosti230-12-1
2567Kraluv Dvur - Stechovice domaći41-12-3
2568Domalice - Sokol Brozany domaći56-0a-1
2569Usti N Orlici - Prevysov domaći441-01-3

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
45091.Sk Prostejov - Viktoria Otrokovice domaći162-04-0
4510Fc Odra Petrkovice - Uhersky Brod domaći191-02-0
4511Lisen - Unex Unicov domaći221-02-2
4513Slavia Kromeriz - Hlucin gosti171-11-2
4514Vyskov - Hfk Olomouc --0-00-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4876Deportes Copiapo - Rangers De Talca domaći451-01-0
4877Puerto Montt - Barnechea gosti30-12-2
4911Deportes Magallanes - Coquimbo Unido domaći361-02-0
4917Santiago Morning - Cobresal gosti520-00-3

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6113Universidad De Chile - Santiago Wanderers gosti340-11-3

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4595Brondby - Fortuna Hjorring domaći221-02-1
4596Vejle Bk - Odense Q domaći201-02-1
4597Vsk Aarhus - Kolding Bk domaći351-02-1

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2446Al Assiouty Sport - El Raja domaći600-01-0
2447Al Ittihad Al Sakandary - Alaab Damanhour domaći520-02-1
2448Enppi - Fc Masr gosti410-10-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5518Fuerza Amarilla S.C. - Emelec gosti20-30-3
5519Barcelona Sc - Clan Juvenil gosti430-12-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3714Doncaster - Rotherham domaći620-01-1
3715Blackpool - Portsmouth gosti520-02-3
3716Bradford - Plymouth gosti350-10-1
3799Gillingham - Bury gosti390-11-1
3800Milton Keynes Dons - Fleetwood domaći431-01-0
3805Oxford United - Northampton gosti111-21-2
3885Scunthorpe - Bristol Rovers domaći900-01-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3944Barnet - Colchester gosti830-00-1
3950Cambridge United - Accrington Stanley --0-00-0
4059Carlisle - Yeovil domaći72-04-0
4060Cheltenham - Luton gosti111-12-2
4061Coventry - Mansfield gosti840-00-1
4065Crawley Town - Forest Green gosti670-01-1
4067Crewe - Lincoln City domaći81-01-4
4068Exeter - Grimsby domaći291-02-0
4069Morecambe - Wycombe domaći272-02-1
4070Stevenage - Notts County domaći381-01-1
4071Swindon - Chesterfield domaći470-02-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7722Buxton - Farsley Celtic domaći42-13-3
7723Halesowen - Shaw Lane Afc --0-00-0
7725Matlock Town - Nantwich Town gosti70-10-3
7739Mickleover Sports - Sutton Coldfield domaći131-02-0

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1177Altrincham - Ramsbottom United gosti22-14-1
1178Alvechurch - Coalville Town gosti91-11-5
1197Ashford Town - Kingstonian domaći242-02-2
1198Atherton Collieries - Marine gosti91-11-5
1199Barwell - Mildenhall Town gosti610-00-1
1200Billericay Town - Bury Town domaći32-26-2
1201Brentwood Town - Needham Market Fc domaći243-03-1
1202Chesham United - Hitchin domaći451-03-1
1203Corinthian Casuals - Wingate & Finchley domaći311-11-3
1204Dorchester - Heybridge Swifts domaći31-01-2
1205Dorking Wanderers - Leiston domaći161-04-1
1206Farnborough - Banbury United domaći221-03-3
1207Glossop North End - Leek Town gosti102-24-3
1226Harlow Town - Dulwich Hamlet domaći272-12-1
1251Hednesford - Cleethorpes Town Fc domaći351-01-1
1252Hendon - Burgess Hill Town domaći152-03-0
1253Hereford - Potters Bar Town --0-00-0
1254Kidsgrove - Grantham gosti820-00-2
1255Lancaster - Stratford Town Fc domaći83-03-0
1258Lewes - Bishops Stortford domaći131-02-0
1259Maldon & Tiptree - Slough Town gosti410-11-4
1260Margate - Bowers Pitsea -vv-vv-v
1261Moneyfields - Cray Wanderers domaći431-01-1
1262Paulton Rovers - Shortwood United gosti211-21-2
1263Royston Town - Leatherhead gosti31-23-2
1264Sittingbourne - Haringey Borough domaći251-11-1
1265Stafford Rangers - South Shields domaći71-13-1
1273Stalybridge - Rushall Olympic gosti201-13-2
1274Taunton Town - Beaconsfield Sycob Fc domaći281-01-1
1275Thame Utd - Worthing domaći580-01-0
1276Thamesmead Town - Metropolitan Police gosti480-00-1
1277Warrington - Ashton United gosti650-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4072Aldershot - Fylde domaći201-02-1
4075Barrow - Macclesfield gosti270-10-2
4076Boreham Wood - Hartlepool --0-00-0
4078Dover Athletic - Eastleigh domaći311-02-0
4079Guiseley - Bromley gosti900-00-1
4080Halifax - Woking --0-00-0
4081Maidenhead United - Gateshead gosti50-20-3
4082Solihull Moors - Sutton United gosti290-10-2
4083Torquay - Maidstone United gosti300-10-1
4084Tranmere - Dagenham & Redbridge domaći42-02-0
4085Ebbsfleet United - Leyton Orient domaći72-02-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4790Bath City - East Thurrock domaći153-04-0
4791Bognor Regis Town - Hampton & Richmond domaći131-11-2
4793Chelmsford City - Oxford City gosti130-11-2
4794Chippenham - St Albans domaći72-13-3
4795Gloucester - Whitehawk domaći92-13-1
4796Havant & Waterlooville - Hemel Hampstead Town domaći391-01-1
4803Poole Town - Braintree Town gosti590-00-3
4813Truro City - Dartford domaći153-13-1
4853Wealdstone - Hungerford Town domaći900-01-0
4854Welling - Concord Rangers gosti90-13-3
4862Weston Super Mare - Eastbourne Borough domaći61-15-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4431Alfreton Town - York gosti131-12-3
4437Blyth Spartans - Leamington domaći201-01-0
4438Boston Utd - Stockport domaći301-02-2
4444Brackley Town - Gainsborough domaći750-02-0
4445Chorley - Nuneaton gosti60-12-2
4452Curzon Ashton - Southport domaći92-22-2
4453Fc United Of Manchester - Telford gosti31-13-1
4458Kidderminster - Darlington domaći162-13-3
4459North Ferriby - Bradford Park Avenue gosti190-10-1
4460Spennymoor - Harrogate Town domaći23-13-1
4461Tamworth - Salford domaći261-11-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1288Folkestone Invicta - Tooting Mitcham United domaći71-13-1
1289Staines - Tonbridge gosti450-13-1
1290Thurrock - Harrow Borough domaći231-02-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1384Basingstoke - Biggleswade Town domaći311-02-0
1385St Ives Town - Dunstable domaći122-02-1
1386Tiverton - Redditch domaći251-01-0
1387Weymouth - Kings Langley domaći860-02-0

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6256As De Tournefeuille - Niort domaći91-21-5
6258As Tefana - Rodez Af gosti480-00-3
6259Villefranche - Sochaux domaći121-11-2
6264Chamaliers - Auxerre gosti650-01-3
6266Feurs - Lyon Duchere gosti620-01-2
6268Sc Hazebrouck - Us Quevilly Rouen gosti71-12-1
6269Us Forbach - Nancy gosti30-10-1
6270Us Matoury - Avranches --0-00-0
6271Annecy Fc - Grenoble domaći431-01-3
6272Stade Pontivyen - Stade Lavallois gosti110-10-3
6273Yzeure - Clermont Foot domaći860-01-0
6274Balma - Les Herbiers gosti150-30-3
6275Cambrai - Dunkerque gosti380-10-1
6276Concarneau - Golden Lion Fc domaći183-07-0
6277Avoine Chinon - Chateauroux domaći91-12-2

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4652Doxa Dramas - Trikala --0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4661Deportivo Sanarate - Csd Comunicaciones domaći710-01-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4662Cd Marathon - Lobos Upnfm domaći71-05-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1072Gnk Dinamo Zagreb Ii - Nk Sesvete gosti360-10-2
1074Nk Novigrad - Solin domaći490-02-0
1076Nk Varazdin - Lucko domaći900-01-0
1078Sibenik - Kustosija domaći750-01-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Barito Putera - Lamongan domaći53-14-1
4528Jayapura - Sriwijaya gosti30-22-2
7366Pusamania Borneo - Arema Cronus domaći152-13-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2651Pro Vercelli - Empoli supergol gosti291-12-1
2652Avellino - Virtus Entella supergol --0-00-0
2655Spezia - Frosinone supergol gosti560-01-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6923Fondi - Sicula Leonzio gosti351-12-1
6951Matera - Trapani gosti162-33-3
6952Monopoli - Rende gosti480-00-1
6953Siracusa - Lecce gosti150-21-3
6954Cosenza - Juve Stabia domaći470-01-0
6955Andria - Bisceglie --0-00-0
6956Casertana - Paganese domaći460-03-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4758V-Varen Nagasaki - Kamatamare Sanuki domaći271-03-1
4759Mito Hollyhock - Montedio Yamagata gosti130-10-1
4760Yokohama Fc - Fagiano Okayama domaći341-01-1
4761Machida Zelvia - Renofa Yamaguchi gosti300-10-1
4762Ehime Fc - Thespa Kusatsu domaći101-04-2

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4681Mathare United Fc - Muhoroni Youth Fc domaći441-02-1
4682Zoo Kericho - Thika United Fc domaći152-02-1
4683Bandari Fc - Ulinzi Stars Fc domaći470-01-0
4687Kakamega Homeboyz - Gor Mahia Fc gosti430-10-1
4688Kariobangi Sharks - Nzoia United domaći91-14-1
4689Sony Sugar Fc - Nakumatt gosti450-10-1
4694Western Stima Fc - Posta Ranger Fc domaći900-01-0
4695Tusker Football Club - Sofapaka Fc gosti300-10-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7757Atletico Bucaramanga - Rionegro Aguilas gosti121-12-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4554Deportes Quindio - Llaneros gosti111-21-3
4555Leones Fc - Orsomarso domaći730-01-0
4556Deportes Pereira - Real Cartagena domaći131-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4572Deportiva Alajuelense - Cartagines domaći213-23-3

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Zacatepec - Juarez Fc gosti191-11-1
7683Potros Uaem - Min. De Zacatecas gosti170-12-1
7684Club Celaya - Alebrijes De Oaxaca domaći61-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2564Rusija - Argentina gosti860-00-1
2565Makedonija - Norveska domaći431-02-0
4997Spanjolska - Kostarika domaći62-05-0
6474Malavi - Lesoto gosti440-11-1
6475Namibija - Zimbabve domaći153-13-1
6476Trinidad I Tobago - Grenada gosti490-02-2
7687Katar - Ceska gosti150-10-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5197Mjondalen - Ullensakerkisa domaći133-13-1

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4545Auckland - Hamilton Wanderers Afc domaći143-06-0
4548Eastern Suburbs - Hawkes Bay United gosti200-11-2
4549Waitakere United - Southern United domaći740-01-2
4550Wellington - Tasman United domaći71-02-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4471Hankofen Hailing - Kottern gosti830-00-2
4472Heimstetten - 1860 Munich Am --0-00-0
4473Ismaning - Wolfratshausen domaći192-22-3
4476Sv Kirschanschoering - Djk Vilzing domaći81-11-1
4481Tsv Landsberg - Sb Chiemgau Traunstein gosti140-10-1
4485Tsv Rain Lach - Tus Holzkirchen domaći560-01-1
4486Sonthofen - Tsv Schwaben Augsburg gosti230-21-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4450Ansbach - Erlangen Bruck domaći421-04-2
4462Jahn Forchheim - 1.Fc Schweinfurt 05 Ii domaći251-02-1
4467Sand - Fc Wurzburger Kickers Ii gosti600-01-3
4468Viktoria Aschaffenburg - Don Bosco Bamberg domaći263-04-0
4469Wurzburger - Weiden domaći154-05-1

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5362Bremer Sv - Brinkumer domaći351-01-1
5363Aumund Vegesack - Bsc Hastedt gosti200-20-6

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4490Baunatal - Viktoria Griesheim domaći92-05-1
4491Buchonia Flieden - Bayern Alzenau domaći132-13-4
4492Fc Ederbergland - Borussia Fulda gosti80-10-3
4494Tsv Lehnerz - Lohfelden domaći211-02-1
4495Waldgirmes - Rw Hadamar domaći500-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4404Sv Sandhausen Ii - Neckarsulm domaći690-03-0
4405Bahlinger Sc - Nottingen --0-00-0
4406Fsv 08 Bissingen - Tsg Balingen gosti380-20-2
4407Fv Ravensburg - Goeppinger Sv domaći41-22-2
4408Sv Spielberg - Sv Oberachern domaći331-03-0
4409Tsg Backnang - Pforzheim domaći391-15-1
4410Tsg Weinheim - Karlsruher Am gosti240-10-3
4412Villingen - Reutlingen domaći252-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4392Fc Tuerkiye - Wedeler v-vv-vv-vv-v
4393Tus Dassendorf - Fc Suderelbe domaći312-04-1
4394Curslack Neuengamme - Wandsbeker Tsv Concordia gosti390-10-1
4395Pinneberg - Condor Hamburg v-vv-vv-vv-v

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4420Mtv Eintracht Celle - Sc Spelle-Venhaus domaći431-01-2
4422Tus Sulingen - Arminia Hannover gosti260-11-4
4423Atlas Delmenhorst - Gottingen domaći162-09-2
4424Fc Wunstorf - Bv Cloppenburg domaći125-07-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4434Cz Jena Ii - Vfb 1921 Krieschow gosti201-12-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4439Homburg - Sv Morlautern domaći163-04-1
4440Hertha Wiesbach - Idar Oberstein gosti540-00-2
4441Pfeddersheim - Rot-Weiss Koblenz gosti430-11-1
4442Pirmasens - Engers v-vv-vv-vv-v
4443Saar 05 Saarbrucken - Fsv Jaegersburg gosti101-11-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6404Augsberg Am - Greuther Furth Am gosti490-00-1
6405Bayreuth - Seligenporten domaći451-03-0
6406Burghausen - 1860 Munich domaći530-02-0
6407Eichstatt - Schweinfurt domaći331-03-0
6408Fc Pipinsried - Unterfohring domaći142-03-0
6409Nurnberg Am - Tsv 1860 Rosenheim domaći144-26-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6411Weiche Flensburg - Sv Eutin 08 gosti150-11-1
6412Eintracht Brauschweig Ii - Hamburg Am domaći113-04-1
6413Rehden - Hannover Am --0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6422Astoria Walldorf - Rochling Volklingen gosti130-11-1
6425Offenbacher Kickers - Tsv Schott Mainz domaći101-03-0
6426Saarbrucken - Tsv Steinbach domaći62-14-1
6427Stuttgart Amateurs - Hoffenheim Am gosti420-11-3
6432Tus Koblenz - Elversberg domaći162-22-3
6433Waldhof Mannheim - Ulm domaći451-01-0
6434Wormatia Worms - Freiburg Am domaći111-01-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6443Wattenscheid - Rw Oberhausen --0-00-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4540Alianza Fc - Atletico Veraguense domaći480-02-0
4541Arabe Unido - Tauro --0-00-0
4542Atletico Independiente - Sporting San Miguelito --0-00-0
4543Chorrillo Fc - Santa Gema Fc gosti220-11-1
4544San Francisco - Plaza Amador domaći451-02-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4562Sportivo Luqueno - Sol De America gosti220-10-2
4563General Diaz - Olimpia domaći830-01-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4675Sport Ancash - Union Huaral gosti80-11-4
4677Cultural Santa Rosa - Cd Sport Loreto domaći392-04-0
4678Deportivo Coopsol - Deportivo Hualgayoc domaći64-04-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5215Olimpia Grudziadz - Odra Opole gosti350-10-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4359Bialystok - Mosp Bialystok gosti70-11-2
4361Resovia - Stomil Olsztyn gosti660-00-1
4362Korona Kielce - Legia Warszawa U19 gosti192-13-3
4363Lks Lodz U19 - Wisla Krakow U19 gosti20-10-3
4364Warta Poznan - Podbeskidzie Bielskobiala gosti330-10-3
4381Polonia Warszawa - Progres Krakow gosti330-12-2
5233Garbarnia Krakow - Pulawy gosti450-11-1
5234Gwardia Koszalin - Jastrzebie gosti150-10-2
5235Rozwoj Katowice - Olimpia Elblag domaći31-01-2
5236Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznan domaći570-02-0
5237Energetyk Row Rybnik - Znicz Pruszkow gosti431-11-1

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6457Vitoria Guimaraes - Oliveirense gosti21-31-4
6458Moreirense - Feirense gosti182-12-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4984Debreceni - Mezokovesd-Zsory domaći71-21-2
4986Lokomotiv Plovdiv - Maritsa Plovdiv domaći630-03-0
4987Vojvodina Novi Sad - Macva Sabac gosti280-10-2
4988Besiktas - Astra Giurgiu domaći211-01-1
4989Helmond - Bochum --0-00-0
6448Concordia Chiajna - Dunav Ruse gosti610-00-2
6449Slask Wroclaw - Wisla Krakow domaći451-01-0
6450Videoton - Slaven Belupo gosti191-22-2
6452Lokomotiva Zagreb - Domzale gosti290-20-2
6453Udinese - Nd Gorica domaći13-14-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4326As Stiinta Miroslava - Foresta Suceava gosti870-00-1
4327Balotesti - Metaloglobus Bucuresti domaći710-02-0
4329Pandurii Tg.Jiu - Ripensia Timisoara domaći291-01-1
4330Uta Arad - Fcm Targu Mures gosti380-11-2
4331Dacia Mioveni - Sportul Snagov domaći451-02-2
5295Afumati - Chindia Targoviste --0-00-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4584Luch Vladivostock - Shinnik Yaroslavl gosti180-13-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5194Dinamo St Petersburg 2 - Fc Murom domaći670-02-1
5196Spartak Kostroma - Luki-Energiya V.Luki --0-00-0
5213Veles - Fk Kolomna domaći83-04-0
5214Fk Dolgoprudny - Pskov 747 domaći402-04-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1398Carrick Rangers - Warrenpoint gosti740-00-2
1399Cliftonville - Ballinamallard United domaći33-05-0

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3156H&W Welders - Limavady United gosti261-23-2
4559Knockbreda - Portadown gosti610-01-2
4560Psni - Ballyvlare Comrades gosti280-20-5
4561Dergview - Lurgan Celtic domaći500-03-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5226Fk Aquacity Poprad - Sered domaći900-01-0
5227Inter Bratislava - Msk Zilina B gosti111-31-7
5228Komarno - Mfk Skalica gosti520-01-1
5229Lokomotiva Zvolen - Lok. Kosice domaći490-01-0
5230Spisska Nova Ves - Bardejov domaći71-12-1
5231Zp Sport Podrezova B - Nove Mesto domaći231-11-1

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4669Krka - Kalcer Radomlje domaći331-02-1
4670Nk Jadran - Nk Nafta gosti680-00-1
4671Roltek Dob - Nk Rogaska domaći142-03-1

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Olimpija Ljubljana - Maribor domaći102-03-0

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2088Zambija - Kamerun domaći261-12-2
2089Gabon - Mali --0-00-0
2090Demokratska Republika Kongo - Gvineja domaći610-03-1
2091Obala Bjelokosti - Maroko supergol gosti250-20-2
2092Tunis - Libija --0-00-0

SP KVALIFIKACIJE UEFANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2504Danska - Irska --0-00-0

SP KVALIFIKACIJE UEFA - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5271Danska - Irska domaći-0-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2439Metalac Milanovac - Csk Pivara Celarevo domaći111-03-0
2440Proleter Novi Sad - Radnicki domaći470-02-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4411Airdrie United - Stranraer domaći610-02-0
4421Albion Rovers - Alloa gosti50-10-2
4426Forfar - East Fife domaći590-02-0
4429Queens Park - Arbroath gosti190-10-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5242Berwick - Edinburgh City gosti470-01-1
5243Clyde - Stirling Albion gosti780-01-1
5244Cowdenbeath - Elgin gosti80-21-3
5245Montrose - Annan Athletic domaći81-01-1
5246Peterhead - Stenhousemuir gosti130-12-3

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5247Dundee United - Crusaders domaći550-01-2
5248Dumbarton - Raith domaći201-02-0
5249Inverness Caledonian Thistle - Falkirk domaći580-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4667Athletic Bilbao - Sevilla Fc domaći131-02-1
4668Fundacion Albacete - Levante domaći341-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3687Alcorcon - Lorca Cf domaći81-01-1
3688Albacete - Almeria domaći361-02-0
3689Real Zaragoza - Rayo Vallecano domaći262-03-2
3690Tenerife - Cultural Leonesa domaći22-02-0
3692Barcelona B - Huesca gosti510-00-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7567Cerceda - Real Madrid Castilla gosti170-10-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7602Cd Vitoria - Barakaldo --0-00-0
7603Arenas Club De Getxo - Real Sociedad B --0-00-0
7604Athletic Bilbao B - Amorebieta gosti600-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7622Valencia B - Hercules gosti261-11-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7664Granada Cf B - Lorca Deportiva domaći61-11-1
7665Cartagena - Real Murcia domaći51-02-1
7666Las Palmas B - Real Betis B --0-00-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6577Frej - Akropolis --0-00-0
6591Orgryte - Mjallby gosti330-12-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7688Navy Football Club - Suphan Buri gosti730-00-1
7689Pattaya United - Sukhothai Fc domaći91-01-1
7690Singhtarau Fc - Sisaket domaći371-05-3
7691Thailand Honda Fc - Ratchaburi gosti630-01-2

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4664Al Ain - Al Dhafra domaći254-07-1
4665Sharjah - Al Wahda domaći301-01-1
4666Al Wasl - Al-Ahli Uae domaći451-02-2

UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2611Belgija U19 - Fyr Macedonia U19 domaći101-11-2
2612Francuska U19 - Bosna I Hercegovina U19 domaći142-02-1
2617Rusija U19 - Rumunjska U19 gosti610-01-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4384Arsenal Kiev - Gelios Kharkiv domaći11-13-1
4385Fc Balkany Zorya - Rukh Vinnyky gosti660-01-1
4386Kremin Kreminchuh - Kolos Kovalivka gosti850-00-1
4387Avangard Kramatorsk - Poltava domaći490-02-0
4388Naftovyk Ukrnafta - Mykolaiv domaći251-01-0
4389Sumy - Obolon-Brovar Kiev --0-00-0
4390Desna Chernigov - Girnik Sport gosti650-01-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4643Atletico River Plate - Danubio domaći81-11-1
4644Cerro - Plaza Colonia domaći590-01-0
4645Racing Club Montevideo - Sud America gosti32-22-3
4646Penarol - Juventud Piedras domaći840-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4638Deportivo Lara - Zamora domaći331-16-2
4639Estudiantes De Merida - Monagas gosti900-00-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4464Barry Town - Llandudno domaći312-02-0
4465Carmarthen - Newtown gosti820-00-2
4466Prestatyn - Uwic Cardiff gosti410-10-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7010(+3.5)Mega Bemax - Partizan Beograd(180,5) 89-102

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6489(-9.5)Ia Central Cordoba - La Union Formosa(164,5) 94-77
6490(-7.5)Gimnasia Indalo - Ferro Carril Oeste(165,5) 90-78
6502(-15.5)Ca San Lorenzo De Almagro - Estudiantes De Bahia Blanca(168,5) 88-69
6506(-12.5)San Martin Corrientes - Salta Basket(151,5) 89-78

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7033(-6.5)Adelaide 36ers - Illawarra Hawks(188,5) 87-96
7040(-2.5)Brisbane Bullets - Cairns Taipans(164,5) 82-74

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1056(-15.5)Townsville Fire - Bendigo Spirit(149,5) 94-59
1057(-8.5)Perth Lynx - Canberra Capitals(161,5) 85-67
5761(-6.5)Bulleen Melbourne Boomers - Adelaide Lightning(144,5) 77-74

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5457(-13.5)Dexia Mons Hainaut - Stella Artois Leuven Bears(162,5) 90-75

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5814(-10.5)Mogi Das Cruzes - Salvador Basquete(155,5) 80-75

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4310(+4.5)Cherno More Ig - Academic Bultex 99(160,5) 81-71
4311(-32.5)Lukoil Akademik Sofia - Bc Spartak Pleven(166,5) 105-78

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4312(-42.5)Cez Nymburk - Jbc Mmcite Brno(166,5) 96-63
4313(-6.5)Bk Decin - Bc Kolin(158,5) 101-76
4314(-5.5)Bk Olomoucko Prostejov - Nh Ostrava(172,5) 92-84
4315(-3.5)Bk Opava - Bk Pardubice(163,5) 85-86
5760(-15.5)Qanto Svitavy - Bk Lions Jindrichuv Hradec(167,5) 89-71

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6478(-4.5)Forex Time Apollon - Apop Paphos(135,5) 68-61
6479(-15.5)Keravnos - Enosis Neon Paralimni(143,5) 69-58

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6454(+3.5)Bristol Flyers - Glasgow Rocks(163,5) 74-71

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5364(+27.5)Estonija - Turska(123,5) 56-81
5377(+29.5)Makedonija - Italija(134,5) 52-61
5378(+22.5)Island - Crna Gora(131,5) 62-84
5379(+8.5)Rumunjska - Slovenija(132,5) 59-80
5383(+25.5)Finska - Francuska(129,5) 44-103
5385(+40.5)Svicarska - Belgija(130,5) 56-85
5386(+3.5)Poljska - Bjelorusija(126,5) 62-70
5387(-6.5)Bosna I Hercegovina - Slovacka(135,5) 79-67
5434(+32.5)Bugarska - Spanjolska(128,5) 42-92
5435(+7.5)Hrvatska - Svedska(134,5) 54-57
5436(-8.5)Litva - Madarska(135,5) 70-73
5437(+15.5)Portugal - Grcka(120,5) 60-66
5438(+5.5)Njemacka - Ceska(129,5) 56-89
5451(+8.5)Nizozemska - Ukrajina(138,5) 58-72
5452(-8.5)Velika Britanija - Izrael(133,5) 77-77 / 90-87

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2667(+5.5)Lapuan Korikobrat - Kauhajoen Karhu(179,5) 96-96 / 103-102

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7058(+3.5)Boulazac Basket - Limoges(155,5) 66-75
7060(+4.5)Hyeres Toulon - Le Mans(150,5) 88-62
7061(-6.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Dijon(152,5) 86-69
7065(-4.5)Bourg - Paris Levallois(162,5) 82-85
7076(-0.5)Cholet - Chalon Sur Saone(158,5) 70-64
7081(-9.5)Le Portel - Champ. Chalons Reims(157,5) 96-69
7082(-10.5)Nanterre - Gravelines Dunkerque(155,5) 67-89

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4316(-7.5)Sluc Nancy - Ja Vichy-Clermont(153,5) 92-80

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7092(-10.5)Asp Promitheas - Gs Kimis(152,5) 93-82
7093(-3.5)Gs Lavriou - Kolossos(151,5) 80-62
7094(-5.5)Gymnastikos Larisas Faros - Aries Trikala Bc(155,5) 77-70
7095(-17.5)Aek Athens - Asa Koroivos Amaliadas(158,5) 86-60
7101(-4.5)Paok - Aris(142,5) 63-57

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4255(+3.5)Cantu - Venezia(166,5) 84-84 / 92-93
4256(+3.5)Trento - Milano(149,5) 55-74
4263(-6.5)Reggio Emilia - Pistoia(158,5) 90-42

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4324(-5.5)Bergamo - Roseto(157,5) 82-64
5902(-4.5)Verona - Udinese(145,5) 61-77

ITALIJA 2. LIGA ZAPADKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4325(-4.5)Cagliari - Treviglio(165,5) 85-92

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4322(+7.5)Maccabi Ashdod - Maccabi Tel Aviv(160,5) 80-90
4323(-10.5)Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona(157,5) 74-59

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4345(+6.5)Niigata Albirex Bb - Aisin Seahorses Mikawa(162,5) 80-84
4346(-2.5)Kyoto Hannarizu - Osaka Evessa(146,5) 84-66
4347(+4.5)Nishinomiya Storks - Ryukyu Golden Kings Okinawa(144,5) 62-94
4348(-7.5)Shiga Lake Stars - Shimane Susanoo Magic(146,5) 59-59 / 71-65
4349(-1.5)Yokohama B-Corsairs - Toyama Grouses(150,5) 80-80 / 87-92
7709(-7.5)Brave Thunders Kanagawa - Tochigi Brex(157,5) 80-71
7710(-6.5)Kyoto Hannarizu - Osaka Evessa(147,5) 81-75
7711(-6.5)Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Hamamatsu Higashimikawa Phoenix(157,5) 78-59
7712(+6.5)Niigata Albirex Bb - Aisin Seahorses Mikawa(161,5) 84-98
7718(-6.5)Shiga Lake Stars - Shimane Susanoo Magic(146,5) 78-69
7719(-0.5)Yokohama B-Corsairs - Toyama Grouses(154,5) 83-78
7724(-2.5)Chiba Jets - Toyota Alvark Tokyo(150,5) 67-77
7726(+6.5)Nishinomiya Storks - Ryukyu Golden Kings Okinawa(145,5) 70-77

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2682(-5.5)Incheon Elephants - Goyang Orions(169,5) 80-71
7641(+1.5)Anyang Kgc - Lg Sakers(168,5) 80-71
7643(-4.5)Seoul Sk Knights - Mobis Phoebus(165,5) 87-87 / 105-104

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4383Bucheon Keb 71-68

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5856(-2.5)Jilin Northeast Tigers - Qingdao Eagles(225,5) 137-119
5900(-10.5)Zhejiang Golden Bulls - Tianjin Gold Lions(220,5) 112-90

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5697(-6.5)Valga Korvpallikool - Liepajas Lauvas(149,5) 77-80
5721(+3.5)Valmiera - Bk Jekabpils(149,5) 77-65

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4350(+2.5)Prienai - Pieno Zvaigzdes(161,5) 101-80
4351(-12.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Juventus Utena(162,5) 83-70

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4713(-6.5)New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers(216,5) 111-103
4716(-10.5)Washington Wizards - Atlanta Hawks(217,5) 113-94
4717(-6.5)Houston Rockets - Memphis Grizzlies(210,5) 111-96
4722(-5.5)New York Knicks - Sacramento Kings(202,5) 118-91
4723(+5.5)Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers(215,5) 104-111
4740(-13.5)Golden State Warriors - Philadelphia 76ers(229,5) 135-114
4741(-6.5)Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers(215,5) 98-90
4742(-11.5)San Antonio Spurs - Chicago Bulls(189,5) 133-94
4763(-8.5)Denver Nuggets - Orlando Magic(217,5) 125-107
4773(+10.5)Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves(231,5) 118-110
4777(-7.5)Utah Jazz - Brooklyn Nets(206,5) 114-106

NBA D LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7077(-3.5)Sioux Falls Skyforce - Salt Lake City Stars(219,5) 119-109
7079(+1.5)Windy City Bulls - Fort Wayne Mad Ants(211,5) 111-114
7488(-3.5)Northern Arizona Suns - Iowa Wolves(227,5) 117-117 / 124-119
7489(-4.5)Santa Cruz Warriors - Agua Caliente Clippers(235,5) 115-100
7490(-4.5)South Bay Lakers - Austin Spurs(240,5) 110-82

NCAA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7495(-9.5)La Salle Explorers - St Peters Peacocks(130,5) 61-40
7496(+8.5)Depaul Demons - Notre Dame Fighting Irish(149,5) 58-72
7497(-1.5)Uc Santa Barbara Gauchos - North Dakota State Bison(139,5) 85-66
7498(-5.5)Akron Zips - Cleveland State Vikings(140,5) 67-57
7499(+1.5)Toledo Rockets - St. Joseph`s Hawks(147,5) 98-87
7500(-13.5)Texas Arlington Mavericks - Loyola Marymount Lions(150,5) 85-80
7501(-10.5)Nebraska Cornhuskers - Eastern Illinois Panthers(144,5) 72-68
7502(-4.5)Kent State G. Flashes - Youngstown State(165,5) 111-78
7503(+1.5)Portland Pilots - Portland State Vikings(154,5) 75-80

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6653(-1.5)Lasaulec Aris Leeuwarden - Apollo Amsterdam(151,5) 79-73
6654(-15.5)Rotterdam Basketbal College - Bsw Weert(151,5) 79-62
6684(-7.5)Zorg Leiden - Shoeters Den Bosch(140,5) 83-81

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7046(-12.5)Ratiopharm Ulm - Phantoms Braunschweig(159,5) 88-77
7047(+3.5)Bbc Bayreuth - Alba Berlin(159,5) 83-76
7048(-13.5)Ewe Baskets Oldenburg - Giessen 46ers(176,5) 98-82

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6704(-7.5)Bv Chemnitz 99 - Orange Academy(152,5) 72-67
6709(-10.5)White Wings Hanau - Ehingenurspringschule(145,5) 82-82 / 96-88
6711(-4.5)Crailsheim Merlins - Rasta Vechta(154,5) 77-73
6712(+4.5)Vfl Kirchheim Knights - Phoenix Hagen(158,5) 83-76
6713(+1.5)Wobmoebel Baskets Paderborn - Rheinstars Cologne(139,5) 61-72

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6988(+4.5)Rosa Radom - Zielona Gora(159,5) 72-80
6989(-7.5)Trefel Sopot - Turow Zgorzelec(170,5) 78-84

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5301(+12.5)Cab Madeira - Fc Porto(170,5) 90-83
5302(+9.5)Electrico Fc - Vitoria Sport Clube(175,5) 82-95
5311(+9.5)Fc Barreirense - Illiabum(160,5) 83-87

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6487(-31.5)U Bt Cluj Napoca - Cs Politehnica Iasi(164,5) 89-60
6488(-6.5)Csm Oradea - Scm Universitatea Craiova(162,5) 99-74

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6689(-6.5)Bc Prievidza - Bk Iskra Svit(172,5) 107-94
6691(-9.5)Bk Levice Patrioti - Mbk Rieker Komarno(167,5) 82-73
6692(-28.5)Inter Bratislava - Karlovka Bratislava(162,5) 94-80

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5453(-3.5)Hopsi Polzela - Kd Ilirija(152,5) 95-76
5454(-8.5)Kk Primorska - Kk Rogaska(150,5) 80-66
5455(+5.5)Sentjur - Krka(148,5) 91-91 / 104-101
5456(-5.5)Zlatorog Lasko - Helios(148,5) 68-86

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6693(+1.5)Kk Beovuk 72 - Spartak Subotica(163,5) 74-94
6694(-25.5)Hemofarm Vrsac - Bkk Radnicki(172,5) 88-79
6695(-11.5)Zlatibor Cajetina - Vojvodina Novi Sad(176,5) 84-91
6696(+1.5)Sloga - Okk Belgrade(170,5) 75-87

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7042(+3.5)Rio Natura Monbus - Herbalife Gran Canaria(161,5) 79-65
7043(+2.5)San Pablo Burgos - Ucam Murcia(164,5) 89-86

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4391(-7.5)Prat Joventut - Ourense Baloncesto(150,5) 86-76

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4401(-2.5)Bbc Monthey - Ensa Union Neuchatel(151,5) 82-80
4402(+1.5)Swiss Central Basket - Bbc Lausanne(150,5) 83-90
4403(+14.5)Vevey Riviera Basket - Lugano Tigers(147,5) 54-99

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1045(+1.5)Royal Hali Gaziantep - Trabzonspor Basketbol(171,5) 84-95
1046(-2.5)Banvitspor - Tofas Bursa(155,5) 64-70
1047(-8.5)Galatasaray Sk - Demir Insaat Buyuk.(159,5) 98-71
1048(+7.5)Sakarya Bsb - Besiktas Istanbul(151,5) 69-75

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7044(-18.5)Uniks Kazan - Avtodor Saratov(167,5) 89-82

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6455(-1.5)San Jose Barracuda - Manitoba Moose(5,5) 0-32-5
6456(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - Hartford Wolf Pack(5,5) 1-11-2
6464(+1.5)Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 3-06-1
6465(-1.5)Milwaukee Admirals - Rockford Icehogs(5,5) 0-12-5
6466(+1.5)Syracuse Crunch - Charlotte Checkers(5,5) 3-15-3
6469(+1.5)Springfield Thunderbirds - St Johns Icecaps(5,5) 0-36-4
6470(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Providence Bruins(5,5) 0-13-3
6471(-1.5)Chicago Wolves - San Antonio Rampage(5,5) 1-11-2
6472(-1.5)Iowa Wild - Cleveland Monsters(5,5) 2-06-1
6473(-1.5)San Diego Gulls - Ontario Reign(5,5) 0-21-4

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6884(-1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Lustenau(5,5) 1-22-4
6890(-1.5)Feldkirch - Ek Zell Am See(5,5) 2-08-1

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5182(-1.5)Guildford Flames - Edinburgh Capitals(7,5) 3-07-0
5183(-1.5)Belfast Giants - Cardiff Devils(6,5) 0-10-3
5188(-1.5)Milton Keynes Lightning - Coventry Blaze(5,5) 2-14-4
5190(-1.5)Fife Flyers - Dundee Stars(6,5) 1-05-1

EURO CHALLENGEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4135(+1.5)Juzna Koreja - Norveska(5,5) 0-11-5
4136(+1.5)Austrija - Danska(4,5) 0-01-2
4137(+1.5)Slovenija - Bjelorusija(4,5) 1-23-5
4138(+1.5)Francuska - Latvija(4,5) 0-11-3
4518(+1.5)Italija - Madarska(5,5) 1-22-5
5193(-1.5)Poljska - Japan(5,5) 1-13-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6727(+1.5)Flint Firebirds - Marie Greyhounds(6,5) 0-22-8
6728(-1.5)Erie Otters - Saginaw Spirit(5,5) 1-12-5
6729(-1.5)Windsor Spitfires - Kitchener Rangers(6,5) 1-05-5
6731(-1.5)Barrie Colts - Niagara Icedogs(6,5) 1-16-1
6734(-1.5)Owen Sound Attack - Sudbury Wolves(7,5) 3-17-3

KARJALA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1110(+1.5)Svicarska - Rusija(5,5) 2-12-6
1111(-1.5)Finska - Svedska(4,5) 1-03-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4696(-1.5)New York Rangers - Edmonton Oilers(5,5) 1-14-2
4700(-1.5)Ottawa Senators - Colorado Avalanche(5,5) 0-14-3
4701(-1.5)Boston Bruins - Toronto Maple Leafs(5,5) 1-21-4
4702(-1.5)Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks(5,5) 2-03-3
4703(+1.5)Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets(5,5) 0-11-1
4704(-1.5)Montreal Canadiens - Buffalo Sabres(5,5) 0-11-1
4705(-1.5)New Jersey Devils - Florida Panthers(5,5) 1-02-1
4706(-1.5)Philadelphia Flyers - Minnesota Wild(5,5) 0-00-1
4707(-1.5)Nashville Predators - Pittsburgh Penguins(5,5) 0-14-4
4708(-1.5)St Louis Blues - New York Islanders(5,5) 0-32-5
4709(+1.5)Arizona Coyotes - Winnipeg Jets(5,5) 1-01-4
4710(-1.5)San Jose Sharks - Vancouver Canucks(5,5) 1-05-0

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6726(-1.5)Tonsberg Og Omegn Ihk - Gruner Ishockey(7,5) 0-03-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6756(+1.5)Ceng Tou - Molot Perm(5,5) 0-13-1
7479(+1.5)Rubin Tyumen - Ska-Neva(4,5) 0-11-3
7480(+1.5)Zauralye Kurgan - Hk Dinamo St Petersburg(4,5) 1-05-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6735(-1.5)Omskie Yastreby U20 - Sibirskie Snaipery U20(5,5) 2-12-5

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6831(-1.5)Aik - Sodertalje(5,5) 0-10-2
6849(-1.5)Bofors - Hc Vita Hasten(5,5) 0-04-1
6850(-1.5)Leksand - Modo(5,5) 0-24-2
6851(-1.5)Oskarshamn - Almtuna Is(5,5) 0-15-1

TURNIR NJEMAČKA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5000(-1.5)Njemacka - Slovacka(4,5) 0-10-3
5001(+1.5)Rusija - Sad(4,5) 0-25-2

ATP NEXT GEN MILANOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4711(+1.5)D.Medvedev - B.Coric(24,5) v-vv-vv-vv-v
4712(-1.5)H.Chung - A.Rublev(24,5) 15-113-66-33-1

CHALLENGER BRATISLAVA TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4505J.Zopp - L.Lacko(22,5) 8-136-72-60-2
4506M.Kukushkin - M.Copil(22,5) v-v3-6v-vv-v

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4778S.Arends/A.Sancic - K.Skupski/N.Skupski 18-217-53-61-2

CHALLENGER KNOXVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4779F.Peliwo - H.Laaksonen(21,5) 12-36-36-02-0
4780B.Klahn - D.Kudla 13-156-22-61-2

CHALLENGER KOBETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8028C.Hemery - S.Robert 14-196-77-61-2

CHALLENGER MONTEVIDEOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4781(+4.5)J.Domingues - G.Elias(20,5) 8-135-73-60-2
4782P.Cuevas - N.Kicker(21,5) 13-87-56-32-0

CHALLENGER MONTEVIDEO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4783R.Arneodo/F.Romboli - A.Behar/F.De Paula 18-182-66-42-1

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4508L.Vanni - Y.Maden(22,5) 6-122-64-60-2
4785G.Sakharov - E.Ymer(22,5) 11-156-34-61-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4786W.Koolhof/A.Sitak - T.Bednarek/D.Pel 22-236-46-71-2

FED KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4976A.Sasnovich - C.Vandeweghe 8-124-64-60-2
4983A.Sabalenka - S.Stephens 15-136-33-62-1
4993Bjelorusija - Sad v-vv-vv-vv-v

ITF BENI MELLALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4797B.Zapata Miralles - L.Grigelis 3-121-62-60-2

ITF HERAKLION 8 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4801T.Griekspoor - Y.Jankovits 12-56-16-42-0
4802C.Gomez-Herrera - V.Kopriva 12-56-26-32-0

ITF HERAKLION 8 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4833C.Berg/M.Hovhannisyan - M.Djokovic/C.Gomez-Herrera 3-121-62-60-2

ITF MESHREF 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4849B.Crepatte/L.Mitjana - R.Galloway/B.Lock 5-123-62-60-2

ITF MILOVICE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4850A.Stepanek/L.Vejvara - F.Duda/M.Konecny 17-223-67-61-2
4851K.Drzewiecki/M.Smola - M.Gengel/S.Walkow 18-203-66-31-2

ITF NICEVILLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4874S.Bangoura - F.Ornago 14-117-57-62-0
4875L.Patino - P.Kypson 3-121-62-60-2

ITF NICEVILLE PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4873B.Arias/N.Chappell - J.M.Benitez Chavarriaga/J.Lenz 18-215-76-41-2

ITF PARNU 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4968D.Mylokostov - E.Tyurnev 13-67-66-02-0

ITF SHARM EL SHEIKH 27 TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4972P.Cias - V.Durasovic 7-123-64-60-2
4975P.Vivero Gonzalez - R.Safiullin 17-136-35-72-1

ITF SHARM EL SHEIKH 27 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4971A.Andrzejczuk/V.Manafov - T.Altuna/C.Ilkel 12-16-16-02-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7345(-3.5)Alpha Hard - Sg Westwien(54,5) 28-26
7348(+4.5)Ferlach - Ulz Schwaz(51,5) 28-25
7349(+1.5)Linz - Krems(57,5) 39-28
7350(-3.5)Aon Fivers - Bregenz(55,5) 32-28

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4149(-4.5)Lovosice - Frydek Mistek(53,5) 28-31
4150(-6.5)Veseli - Hbc Strakonice 1921(49,5) 24-27
4151(-1.5)Koprivnice - Kralovo Pole Brno(55,5) 31-31

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6802(-6.5)Gog - Tonder(51,5) 34-22
6804(-0.5)Aarhus Gf - Tvis Holstebro(53,5) 27-29
6805(+2.5)Kif Kolding - Skjern(52,5) 24-28

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6796(+1.5)Sydhavsoerne - Randers Hh(52,5) 21-25
6797(+3.5)Fif Kobenhavn - Otterup(49,5) 24-25

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2686Hadsten Sports K. - Gudme Hk 27-20
2689(+2.5)Vendsyssel - Tms Ringsted(46,5) 33-27

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5005(-4.5)Astrakhan - Krasnodar(55,5) 29-27
5006(-3.5)Kobenhavn H.B. - Dunaferr(53,5) 22-21
5007(-5.5)Lada Togliati - Besancon(53,5) 30-22
5008(-2.5)Sc Municipal Craiova - Dvsc(51,5) 24-19
5009(-4.5)Erd Hc - Issy Les Moulineaux(53,5) 31-21
5010(-9.5)Viborg Hk - Podravka(51,5) 32-17
5011Minsk Region - Randers(50,5) 23-22

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7351Sif - Grifk 24-29

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4139Dubrava - Metalac 31-30
4140Karlovac - Varazdin 31-33
4146Gorica - Vinkovci 31-31
4147Porec - Mrk Sesvete 31-26
4148Zamet Rijeka - Umag 27-30

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2450(+4.5)Medvedi - Motor Zaporozhye(57,5) 30-30
2451(-1.5)Kristianstad - Wisla Plock(56,5) 25-24
2456(-2.5)Pick Szeged - Hbc Nantes(56,5) 30-33
2457(+1.5)Brest - Flensburg Handewitt(53,5) 28-30
2476(-3.5)Sporting Clube - Besiktas(57,5) 34-27
5524(-3.5)Ademar Leon - Rk Gorenje Valenje(52,5) 28-24
5525(+3.5)Zagreb Ppd - Vardar Skopje(51,5) 23-29

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5533(+1.5)Ftc - Whc Vardar Skopje(56,5) 28-29
5534(+2.5)Brest Bretagne Handball - Rostov-Don(48,5) 23-29
5535(+6.5)Krim Mercator - Csm Bucuresti(52,5) 30-33
5536(+2.5)Midtjylland - Gyori Audi Eto(48,5) 24-27

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4994(-3.5)Cyeb Budakalasz - Vaci Kse(53,5) 29-24

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5603(+3.5)Leipzig - Rhein Neckar Lowen(54,5) 23-29
5604(-3.5)Melsungen - Wetzlar(53,5) 29-22

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4300(-3.5)Blomberg Lippe - Tv Nellingen(53,5) 33-24
4301(-2.5)Neckarsulmer Su - Hsg Bensheimauerbach(52,5) 26-24
4302(-5.5)Frisch Auf Goppingen - Hc Rodertal(49,5) 36-17

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2696(-2.5)Chrobry Glogow - Opole(52,5) 23-24
2697(-7.5)Kwidzyn - Pogon Szczecin(52,5) 32-29
2702(-8.5)Azoty Pulawy - Spojnia Gdynia(56,5) 40-25
2705(-1.5)Stal Mielec - Piotrkowiann(58,5) 28-29
2706(-4.5)Wybrzeze Gdansk - Mks Kalisz(54,5) 22-32

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5012(-1.5)Boa Hora Fc - Maia-Ismai(56,5) 23-22
5021(-9.5)Abc - Ac Fafe(56,5) 36-22
5022(-2.5)Madeira Sad - Belenenses(56,5) 23-24
5067(+3.5)Cd Sao Bernardo - Aguas Santas Milaneza(51,5) 24-27
5080(-7.5)Porto Vitalis - Aa Avanca(56,5) 29-19
5081(+10.5)Xico - Benfica(54,5) 27-34

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2713(-3.5)Csm Calarasi - Hc Vaslui(50,5) 29-26
2714(-2.5)Odorheiu Secuiesc - Csm Bucuresti(51,5) 32-23
2715(-2.5)Potaissa Turda - Scm Politehnica Timisoara(52,5) 27-24

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5192(+1.5)Rapid Bucharest - Dunarea Braila(48,5) 25-26

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5260Hlohovec - Tj Slovan Modra 34-25
5263Msk Povazska Bystrica - Tatran Presov Ii 35-26
5266(+4.5)Skp Bratislava - Hkm Slovan Duslo Sala(51,5) 25-32
5294(+6.5)Handball Malacky - Nove Zamke(52,5) 24-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4143(-2.5)Bm Guadalajara - Bm Valladolid(55,5) 30-28
4144(+1.5)Bm Zamora - Cangas(54,5) 33-28
4145(-1.5)Teucro - Bm Benidorm(57,5) 27-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5255Bfit Muchoticket Santa Eularia - Elche 27-30
5256Bmc Mavi Nuevas Tecnologias - Handbol Canyamelar Valencia 33-17
5259Bm Porrino - Aula Valladolid 30-27

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7362(+2.5)Skovde - Savehof(55,5) 22-33

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2727(+1.5)Skara Hf - Vasterasirsta Hf(46,5) 17-27
2728(-1.5)Onnereds Hk - Team Eslov(47,5) 34-24
2730(-2.5)Skuru - Kristianstad Hk(50,5) 26-20
2732(-4.5)Ik Savehof - Skovde Hf(48,5) 20-24

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2719(-3.5)Hk Varberg - Tyreso If(56,5) 31-26
2720(-1.5)Ifk Ystad - Onnereds Hk(55,5) 27-22
2721(-4.5)Rimbo Hk - Hk Country(58,5) 35-30
2722(+3.5)Rp Linkoping - If Hallby(55,5) 25-32
2723(-3.5)Torslanda Hk - Kungalvs Hk(54,5) 30-32

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4157(-1.5)Bern - Suhr Aarau(49,5) 23-19
4158(+8.5)Tv Endingen - Kadetten(58,5) 23-38

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5903Burgi Freedom Voley - Drean Bolivar 0-11-11-3

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5904Klagenfurt - Vbc Weiz 0-10-20-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5905Prefaxis Menen - Knack Roselaere 1-01-13-1
5952Vc Haasrode Leuven - Vdk Gent Heren 0-11-13-1

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3513Copel Telecom Maringa Volei - Caramuru Castro 0-10-20-3
3514Sesc-Rj - Lebesgedorecanoas 1-02-03-0
3548Funvic Taubate - Vivominas 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3551Rexona Sesc - Fluminense F.C 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6189Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Minyor Pernik 1-02-03-0
6201Cska Sofia - Cherno More Bask 1-02-03-0
6210Teteven Volley - Dobrudja Dobrich 0-10-22-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5469Benatky Nad Jizerou - Dukla Liberec 0-10-20-3
5470Fatra Zlin - Usti Nad Labem 1-01-12-3
5471Ostrava - Kladno 1-02-02-3
5472Pribram - Praha 0-11-13-1

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6225Tj Ostrava - Kralovo Pole Brno 0-11-13-1
6226Tj Sokol Sternberk - Pvk Olymp Praha 1-02-02-3
6228Pvk Prerov Precheza - Vk Sg Brno 1-02-03-0
6231Vk Dukla Liberec - Sk Up Olomouc 0-10-21-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5465Hurrikaani Loimaa - Loimu 0-10-20-3
5466Sampo - Team Lakkapaa 0-10-21-3
5467Tiikerit - Leka Volley 0-10-21-3
5468Akaa Volley - Etta 0-11-11-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7620Nurmon Jymy - Polkky Kuusamo 0-10-21-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6781Arago De Sete - Tours 1-01-13-2
6782Paris - Stade Poitevin Poitiers 0-10-20-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6254As Saint Raphael - Evreux 1-02-03-0
6255Nantes Volley - Mulhouse 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6278Panathinaikos - Iraklis 1-02-03-0
6279Iraklis Chalkidas - Panachaiki Ge 1-01-13-2
6280Alexandroupolis - Niki Eginiou 1-01-12-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1148Sab Grima Legnano - San Casciano 1-02-03-1

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1134Monini Spoleto - Pag Taviano 1-02-03-0
1135Tuscania - Mondovi 1-02-03-0
1140Acqua Fonteviva Massa - Ceramica Scarabeo Gcf Roma 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7824Woori Card Wibee - Kb Insurance Stars 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6283Gs Caltex Kixx - Heungkuk Pink Spiders 0-10-20-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6281Yenisey Krasnoyarsk - Maritsa Plovdiv 1-02-02-3
6282Developres Rzeszow - Nova Branik 1-02-03-1

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6927Taurus - Prins-Vcv 1-01-13-2
6928Tt Papendal Arnhem - Bmcsss 0-11-11-3
6939Tt Papendal Arnhem - Springendal Set-Up 65 0-10-21-3
6949Pnd Vc Weert - Eurosped Almelo 1-01-11-3
6950Vc Essent Sneek - Zwolle Volleyball 1-01-13-1

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4537Tsv Herrsching - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching 1-02-03-1
4539Rottenburg - Tv Buhl 0-10-20-3
6922Evivo Duren - Netzhoppers 1-02-03-0

NJEMAČKA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6924Stuttgart - Aachen 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5463Banimex Bedzin - Bielsko-Biala 1-02-03-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3845Dabrowa Gornicza - Bielsko Biala 0-10-20-3
3846Chemik Police - Gcb Centrostal Bydgoszcz 1-01-13-2

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6965Sl Benfica - Esmoriz Gc 1-02-03-0
6966Sc Espinho - Vc Viana 1-02-03-0
6967Leixoes Sc - Sporting Cp 0-10-20-3
6968Vitoria - Clube K 0-10-21-3
6969Aa Espinho - As Sao Mamede 1-01-13-2

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6970Baia Mare - Lmv Tricolorul Ploiesti 0-10-20-3
6971Csu Uvt Timisoara - Dinamo Bucharest 0-10-20-3
6972Unirea Dej - C.S. Arcada Galati 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6765Nova Novokuybyishevsk - Zenit Kazan 0-10-20-3
6766Ugra Surgut - Fakel Novy Urengoy 0-11-11-3
6767Yaroslavl - Dinamo-Lo 0-11-13-1
6768Belgorod - Kemerovo 1-02-03-0
6769Dynamo Moscow - Fk Yenisey Krasnoyarsk 1-01-13-1
6770Zenit St Petersburg - Yugra Samotlor 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6284Ube Lilla-Grau - Cai Teruel 0-10-20-3
6294Santanderina - Rio Duero 0-11-12-3
6298Gran Canaria - Palma Portol 0-10-20-3
6300Ibiza - Unicaja Almeria 0-10-20-3
6358Cv Melilla - Tarragona Spsp 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3852Besiktas - Halkbank Ankara 1-02-03-0
3859Galatasaray - Bursa B.Sehir Bld 1-02-03-1

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6398Pallanuoto Trieste - Cc Napoli 10-14
6399Bogliasco - Cc Ortigia 9-10
6400Verona - Lazio 19-6
6401An Brescia - Posillipo 12-5
6436Savona - Nuoto 8-6
6437Torino 81 - Acquachiara 10-7

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3958Vk Primorje - Jug Dubrovnik 6-14
3959Vk Primorac Kotor - Jadran Hn 4-11

NRC PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
2584(-3.0)Canberra Vikings - Queensland Country 28-42

PRIJATELJSKE UTAKMICE RAGBI

Br. Susret Kraj
2578(-20.0)Engleska - Argentina(53,5) 21-8
2579(+6.0)Wales - Australija(48,5) 21-29
2580(-5.0)Irska - Juzna Afrika(40,5) 38-3
2583(+18.0)Francuska - Novi Zeland(46,5) 18-38
3955(-17.0)Gruzija - Kanada(46,5) 54-22
3956(-5.0)Italija - Fidzi(44,5) 19-10
3957(-23.0)Skotska - Samoa(51,5) 44-38

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2577(-44.0)Australija - Libanon(54,5) 34-0
7911(-56.0)Papua New Guinea - Sad(64,5) 64-0
7912(+28.0)Wales - Irska(50,5) 6-34

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3973Mnk Crnica - Mnk Skripta Osijek 6-4
3974Mnk Novo Vrijeme Makarska - Uspinjaca Zagreb 7-2
3975Futsal Dinamo - Mnk Square 7-2

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3968Milano - Real Rieti 2-6
3969Napoli Calcio - Italservice Pesarofano 6-5
3970Come Dosson - Ic Futsal 8-4
3971Pescara C5 - Luparense Calcio A 5 4-2

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7138Mfk Tyumen - Pmfk Sibirryak 3-2
7139Skk Progress Glazov - Mfk Norilsky Nickel 4-4
7140Mfk Dina - Ttg-Ugra Yugorsk 2-3
7144Uhta - Mfk Sinara 5-8

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3976Inter Movistar - Elpozo Murcia 4-1
3979Peniscola - Futsal Cartagena 4-5
3997Aspil Vidal Ribera - Segovia 5-0
4058Gran Canaria - O Parrulo Ferrol 5-3

DANIEL JACOBS - LUIS ARIASBOKS

Br. Susret Rezultat
3153D.Jacobs - L.Arias 1-0

JOSH KEATHER - GLENN FOOTBOKS

Br. Susret Rezultat
3102J.Leather - G.Foot 1-0

LIAM SMITH - LIAM WILLIAMSBOKS

Br. Susret Rezultat
4547L.Smith - L.Williams 1-0

THOMAS WARD - SEAN DAVISBOKS

Br. Susret Rezultat
3123T.Ward - S.Davis 1-0

VN BRAZIL POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
6976P.Gasly - B.Hartley B.Hartley
6977R.Grosjean - K.Magnussen R.Grosjean
6978L.Hamilton - V.Bottas V.Bottas
6979N.Hulkenberg - C.Sainz N.Hulkenberg
6980F.Massa - S.Vandoorne F.Massa
6981S.Perez - E.Ocon S.Perez
6982M.Verstappen - D.Ricciardo M.Verstappen
6983S.Vettel - K.Raikkonen S.Vettel
6984P.Wehrlein - M.Ericsson P.Wehrlein

CYCLOCROSS JAARMARKTCROSS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
3030T.Aerts - L.Sweeck 1-0
3031D.Van Der Poel - C.Van Kessel 0-1
3032T.Merlier - T.Meeusen 0-1
3033D.Vanthourenhout - G.Vermeersch 0-1
3036V.Baestaens - M.Meisen 0-1

SLALOM LEVI (ŽENE) DUEL ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1388C.Costazza - E.Wikstroem 0-1
1389L.Duerr - M.Wallner 1-0
1391C.Geiger - M.Gagnon v-v
1392M.Gisin - A.Buick 0-1
1393F.Hansdotter - P.Vlhova 0-1
1394W.Holdener - N.Haver Loeseth 1-0
1395B.Schild - K.Truppe v-v
1396M.Skjoeld - M.Meillard 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 61622232639
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1355676870
arrow BC British Colombia BC49 6/49 42227384345
arrow BE Belgija 6/45 71215184145
arrow BL Belgija Keno 20/70 1561618293436374446495056576164656770
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 101431344558
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 621283739
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 913232527
arrow CL Colorado 6/42 31418192930
arrow DA Multi-Daily A 6/99 14750536296
arrow DB Multi-Daily B 6/99 102133626493
arrow DC Multi-Daily C 6/99 72032406684
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 56171822323334374344474850515355586162
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2371011162022242528333439454950596264
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 111242535
arrow FK Finska Keno D 20/70 49141619202224253336374851576465666870
arrow FL Florida 6/53 132132374044
arrow FQ Finska Keno V 20/70 4581012161718192122242736454653556770
arrow FR Francuska 5/49 136404748
arrow FT Finska Keno T 20/70 38172021282931323335394244465461626570
arrow GE Njemačka 6/49 1711161937
arrow GO Njemačka Keno 20/70 258910111317182127313536394148515259
arrow GR Grčka 6/49 101120293341
arrow IL Illinois 6/52 62224314344
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 4510202135
arrow IR Irska 6/47 91627414247
arrow IT Italija 6/90 163133517580
arrow JR Južnoafrička Republika 6/49 32128304651
arrow KA Kanada 6/49 152124313742
arrow LD Latvija Keno D 20/62 12358151618192226272938475256575860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 310121316182325273435383941484955565761
arrow LM Latvija Keno M 20/62 19111214161819212729343541424748495057
arrow LU Louisiana 6/40 1710131430
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 4517192140
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1219222732
arrow MI Michigan Classic 6/47 21617202643
arrow MK Mađarska 5/90 518476185
arrow MS Missouri 6/44 3819323536
arrow NP New York Pick 10 20/80 112141819202324272833374256576165667678
arrow NY New York 6/59 62230355559
arrow OH Ohio Classic 6/49 31316273337
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1514193435
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 68193031333840465253596061626368707879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 168914243439414243444753585966787980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 79152030
arrow PO Poljska 6/49 31114313846
arrow QU Quebec 6/49 249194344
arrow SB Španjolska Bono 6/49 111315243643
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 6822244345
arrow SW Švicarska 6/42 3811161722
arrow TE Texas 6/54 161921223653
arrow TU Turska Sayisal 6/49 121420264048
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 41627304149
arrow UW SAD Powerball 5/69 46163056
arrow WA Washington 6/49 4716173449
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 112142729
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 212739434547
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 147911131618192334374446515660627176