Subota 09.12.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8235Borussia Dortmund - Werder Bremen supergol gosti-0-11-2
8236Tottenham - Stoke supergol domaći-1-05-1
8237Real Madrid - Sevilla supergol domaći-5-05-0
8238Nk Osijek - Rudes domaći-0-03-0
8239Monaco - Troyes supergol gosti-0-13-2
8240Boavista - Sporting Lisbon gosti-0-11-3

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8514Us Biskra - Usm Bel Abbes domaći31-12-1
8515Belouizdad - Na Hussein Dey gosti540-00-2

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8341Banfield - Argentinos Jrs gosti61-22-3
8342Arsenal Sarandi - Independiente gosti180-11-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5234Aldosivi - Independiente Rivadavia --0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8749Club Atletico Acassuso - Tristan Suarez domaći262-03-1
8750Uai Urquiza - Ca San Miguel domaći231-02-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3143River Plate - Atletico Tucuman domaći101-12-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1134Western Sydney - Sydney gosti140-30-5
1135Perth Glory - Newcastle Jets domaći201-01-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3144Rapid Vienna - Mattersburg gosti580-02-2
3154Lask - Admira Wacker gosti151-12-1
3155Sturm Graz - St Polten domaći13-23-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3179Oostende - Mechelen gosti400-10-1
3182Genk - Eupen domaći411-11-1
3183Royal Antwerp - Royal Excel Mouscron domaći710-01-0
3184Gent - Kortrijk gosti72-12-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5906Westerlo - Oud Heverlee domaći191-01-0
5907St Gilloise - Lierse domaći760-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3555Doboj Kakanj - Fk Krupa gosti660-01-1
3670Nk Celik Zenica - Zrinjski Mostar domaći71-21-3

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2382Botev Plovdiv - Veliko Tarnovo domaći72-03-0
2383Slavia Sofia - Levski Sofia gosti180-11-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1859Deportes Temuco - Universidad De Concepcion gosti390-11-1
1885Huachipato - Colo Colo gosti740-00-3
1886Union Espanola - Everton De Vina domaći610-02-0
1887Universidad De Chile - Municipal Iquique domaći840-01-0
1888San Luis De Quillota - Audax Italiano gosti230-11-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5292Paphos Fc - Ethnikos Achnas --0-00-0
5293Anorthosis Famagusta - Alki Oroklini gosti530-02-1

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3842Asil Lysis - Po Xylotymbou domaći451-02-0
3843Chalkanoras Idaliou - Karmiotissa domaći241-21-4
3844Othellos Athienou - Ethnikos Assias domaći470-01-0
3846Paeek - Ayia Napa domaći111-03-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2577Buducnost Podgorica - Iskra Danilovgrad gosti860-00-1
2578Decic Tuzi - Zeta Golubovci gosti230-11-2
2579Grbalj Radanovici - Ofk Petrovac --0-00-0
2580Kom Podgorica - Sutjeska Niksic gosti330-10-1
2583Rudar Pljevlja - Mladost Podgorica domaći281-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4188Fc Helsingor - Lyngby domaći222-02-1

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8438El Gounah - El Entag El Harby gosti440-10-1
8442Wadi Degla - Al Masry domaći281-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3660Barcelona Sc - Macara gosti450-10-1
3661Delfin Sc - Fuerza Amarilla S.C. domaći172-03-0
3662El Nacional - Emelec domaći381-03-1
3663Independiente Del Valle - Universidad Catolica domaći520-02-0
3664Guayaquil City Fc - Deportivo Cuenca gosti210-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8871West Ham - Chelsea supergol domaći61-01-0
8873Burnley - Watford domaći451-01-0
8874Crystal Palace - Bournemouth gosti102-22-2
8875Huddersfield - Brighton domaći122-02-0
8879Swansea - West Brom domaći810-01-0
8881Tottenham - Stoke supergol domaći211-05-1
8882Newcastle - Leicester supergol domaći41-12-3

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1727Aston Villa - Millwall --0-00-0
1728Barnsley - Derby gosti390-20-3
1729Burton Albion - Preston gosti660-01-2
1730Fulham - Birmingham domaći141-01-0
1731Hull - Brentford gosti470-03-2
1732Middlesbrough - Ipswich domaći441-02-0
1785Nottingham Forest - Bolton domaći31-13-2
1794Qpr - Leeds gosti630-01-3
1796Wolves - Sunderland --0-00-0
1797Norwich - Sheffield Wednesday gosti180-13-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1856Blackpool - Rotherham domaći211-01-2
1857Bradford - Rochdale domaći83-24-3
1858Bristol Rovers - Southend domaći151-03-0
1884Bury - Afc Wimbledon - vv-vv-v
1902Charlton - Portsmouth gosti470-00-1
1936Milton Keynes Dons - Shrewsbury domaći560-01-1
1938Oldham - Northampton domaći43-05-1
1939Oxford United - Doncaster domaći900-01-0
2089Peterborough - Blackburn domaći111-02-3
2090Plymouth - Gillingham domaći550-02-1
2091Walsall - Scunthorpe domaći131-01-0
2092Wigan - Fleetwood domaći72-02-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Accrington Stanley - Swindon - vv-vv-v
2099Cheltenham - Crewe domaći520-01-0
2100Chesterfield - Barnet gosti110-12-1
2101Colchester - Exeter domaći263-03-1
2102Crawley Town - Mansfield domaći630-02-0
2108Grimsby - Forest Green domaći391-01-0
2122Luton - Notts County domaći261-01-1
2205Morecambe - Coventry domaći361-02-0
2206Newport County - Carlisle domaći431-03-3
2208Port Vale - Cambridge United domaći451-02-0
2217Stevenage - Wycombe --0-00-0
2218Yeovil - Lincoln City gosti500-00-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2445Barwell - Grantham - vv-vv-v
2446Halesowen - Nantwich Town - vv-vv-v
2447Hednesford - Buxton - vv-vv-v
2449Matlock Town - Rushall Olympic - vv-vv-v
2455Stafford Rangers - Lancaster - vv-vv-v
2456Stourbridge - Farsley Celtic - vv-vv-v
2457Sutton Coldfield - Marine - vv-vv-v
2458Warrington - Stalybridge - vv-vv-v
2459Whitby Town - Coalville Town gosti240-12-2
2460Witton Albion - Ashton United - vv-vv-v
2462Workington - Mickleover Sports domaći132-03-0
5336Altrincham - Shaw Lane Afc - vv-vv-v

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4472Macclesfield - Wrexham domaći61-04-1
4476Aldershot - Halifax gosti390-10-1
4477Barrow - Dagenham & Redbridge gosti560-00-1
4481Boreham Wood - Fylde domaći61-01-0
4482Chester - Solihull Moors domaći770-01-0
4486Dover Athletic - Hartlepool domaći32-04-0
4487Eastleigh - Bromley domaći102-24-4
4488Ebbsfleet United - Guiseley domaći212-04-0
4494Gateshead - Woking - vv-vv-v
4496Leyton Orient - Sutton United domaći71-04-1
4497Maidenhead United - Maidstone United --0-00-0
4500Tranmere - Torquay domaći351-03-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3084Bath City - Bognor Regis Town --0-00-0
3087Braintree Town - Eastbourne Borough gosti131-13-2
3088Concord Rangers - Wealdstone domaći211-03-1
3089Gloucester - Chelmsford City gosti160-10-2
3090Hampton & Richmond - East Thurrock domaći34-05-1
3091Havant & Waterlooville - Chippenham domaći62-04-0
3094Hungerford Town - Dartford domaći221-01-0
3095Poole Town - Weston Super Mare domaći192-03-1
3096St Albans - Oxford City gosti190-11-1
3097Welling - Truro City domaći191-12-2
3098Whitehawk - Hemel Hampstead Town gosti10-20-5

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2463Blyth Spartans - Alfreton Town - vv-vv-v
2464Boston Utd - Southport -vv-vv-v
2465Bradford Park Avenue - Tamworth - vv-vv-v
2466Chorley - Kidderminster - vv-vv-v
2467Darlington - Salford - vv-vv-v
2472Fc United Of Manchester - Brackley Town gosti580-01-1
2474Leamington - Gainsborough - vv-vv-v
2475North Ferriby - Curzon Ashton -vv-vv-v
2476Nuneaton - Harrogate Town - vv-vv-v
2477Stockport - Spennymoor gosti211-13-2
2478Telford - York - vv-vv-v

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3099Dorking Wanderers - Tooting Mitcham United - vv-vv-v
3100Dulwich Hamlet - Brightlingsea Regent domaći302-12-1
3102Folkestone Invicta - Harrow Borough gosti230-21-3
3105Leatherhead - Burgess Hill Town - vv-vv-v
3108Leiston - Kingstonian domaći192-02-0
3110Lowestoft Town - Enfield - vv-vv-v
3116Margate - Hendon domaći151-13-2
3117Merstham - Needham Market Fc domaći171-12-1
3118Metropolitan Police - Harlow Town gosti440-12-1
3119Staines - Billericay Town gosti330-10-2
3120Thurrock - Wingate & Finchley gosti51-32-4
3121Worthing - Tonbridge domaći630-02-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3138Banbury United - Royston Town domaći530-03-0
3139Biggleswade Town - Tiverton domaći152-04-0
3140Chesham United - St Ives Town - vv-vv-v
3211Dorchester - Hitchin gosti90-31-4
3216Farnborough - Kings Lynn gosti13-15-2
3247Hereford - Basingstoke gosti43-14-1
3248Kettering - Stratford Town Fc domaći21-02-0
3249Kings Langley - Frome Town domaći251-32-7
3250Slough Town - Bishops Stortford gosti61-12-4

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2438Stoke U23 - A Villa U23 - vv-vv-v

FIFA KLUPSKO SVJETSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4633Al Jazeera Uae - Urawa Red Diamonds domaći520-01-0
4697Pachuca - Wydad Casablanca --0-00-0

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2891Ceres-Negros Fc - Kaya Fc domaći311-12-1
2966Loyola Meralco Sparks - Global Fc domaći61-01-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4674Paris St Germain - Lille supergol domaći281-03-1
4675Angers Sco - Montpellier supergol gosti510-01-1
4677Guingamp - Dijon domaći372-04-0
4678Metz - Rennes domaći411-01-1
4679Monaco - Troyes supergol gosti250-13-2
4680Toulouse - Caen domaći610-02-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4693Ajaccio - Le Havre domaći271-01-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4541Cholet - Rodez Af gosti790-00-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8918Gemenosienne - Ajaccio Gfco gosti240-11-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1289Larissa - Xanthi domaći900-01-0
1290Panionios - Platanias domaći291-02-1
1291Panetolikos - Olympiakos Piraeus gosti61-11-4

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8915Ofi Crete - Panachaiki 2005 gosti40-11-2

HONG KONG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3883Sun Pegasus - Dreams Fc domaći391-03-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2451Dinamo Zagreb - Istra 1961 domaći192-05-1
2452Nk Osijek - Rudes domaći550-03-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3665Gokulam Kerala Fc - North Eastern Re Organising Cultural Association gosti-0-20-3
3667East Bengal - Lajong Sc domaći152-05-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4670Fc Goa - Kerala Blasters Fc gosti72-25-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4592Cagliari - Sampdoria supergol gosti120-22-2
4593Juventus - Inter supergol --0-00-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8737Ascoli - Virtus Entella supergol domaći31-01-1
8739Cittadella - Avellino supergol domaći71-12-2
8740Empoli - Carpi supergol domaći441-01-0
8741Frosinone - Brescia supergol domaći291-02-0
8742Salernitana - Perugia supergol domaći750-01-1
8743Venezia - Pro Vercelli supergol domaći91-11-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8898Juventus U19 - Verona Youth gosti31-12-1
8899Bologna Youth - Udinese Youth gosti800-00-1
8900Chievo Youth - Sampdoria Youth gosti200-11-1
8901Genoa Youth - Fiorentina Youth gosti110-30-3
8902Napoli U19 - Roma U19 gosti140-12-2
8913Sassuolo Youth - Atalanta Youth gosti810-00-2
8914Lazio Youth - Inter U19 domaći451-01-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4764Santarcangelo - A.C. Mestre gosti400-12-1
4765Sud Tirol - Ravenna --0-00-0
4788Triestina - Salo domaći411-02-1
4789Fermana - Renate domaći391-03-1
4790Teramo - Fano domaći311-02-1
4796Bassano - Vicenza gosti780-00-1
4797Padova - Reggiana --0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1029Ashdod - Hapoel Haifa gosti420-11-1
1030Maccabi Netanya - Bnei Yehuda gosti360-11-2
1031Maccabi Haifa - Hapoel Ashkelon domaći620-01-1
1033Beitar Jerusalem - Hap Raanana domaći272-13-2

JORDAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3676Shabab Al Ordun - Al Wihdat gosti900-00-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Polokwane City - Bidvest Wits domaći510-01-1
2151Supersport United - Cape Town City Fc gosti440-11-1
2158Platinum Stars - Kaizer Chiefs gosti720-00-1
2159Ajax Cape Town - Chippa United domaći271-01-0
2166Orlando Pirates - Amazulu gosti231-11-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4413Black Leopards - Witbank Spurs --0-00-0
4414Mthatha Bucks Fc - Highlands Park gosti450-11-3
4417Stellenbosch Fc - Mbombela United Fc --0-00-0
4420Super Eagles - Richards Bay Fc domaći690-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5256Herediano - Santos Dg domaći142-02-0

KUVAJT CROWN PRINCE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8916Al Sahel - Kazma gosti130-10-5
8917Al Salmiyah - Al Jahra gosti80-22-4

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1176Floriana - Lija Athletic domaći590-06-0
2758Hamrun Spartans - Birkirkara gosti840-00-1
2759Senglea Athletic - Naxxar Lions domaći112-02-1
2763Balzan Youths - Hibernians domaći900-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2642Ittihad Tanger - Rapide Oued Zem domaći431-01-0
2643Olympic Safi - Chabab Atlas Khenifra gosti340-11-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4572Balmazujvaros - Mezokovesd-Zsory --0-00-0
4577Honved - Paksi Se domaći610-01-0
4578Puskas Akademia - Ujpest domaći72-02-1
4579Szombathelyi Haladas - Videoton domaći900-01-0
4580Diosgyor - Debreceni domaći112-13-2
4581Vasas - Ferencvaros gosti20-10-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2220Heerenveen - Vvv Venlo gosti101-12-2
2221Az Alkmaar - Heracles domaći550-05-0
2222Excelsior - Fc Zwolle domaći480-01-2
2223Twente - Den Haag domaći122-22-3

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2853Hawkes Bay United - Tasman United domaći181-01-1
3838Southern United - Canterbury gosti650-00-2
3839Hamilton Wanderers Afc - Waitakere United --2-12-4

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8799Borussia Dortmund - Werder Bremen supergol gosti260-11-2
8800Eintracht Frankfurt - Bayern Munich supergol gosti200-10-1
8801Hamburg - Wolfsburg --0-00-0
8802Rb Leipzig - Mainz supergol domaći292-12-2
8804Borussia Monchengladbach - Schalke supergol domaći241-01-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1597Greuther Furth - Heidenheim domaći291-01-0
1598Jahn Regensburg - Bochum gosti70-10-1
1599Union Berlin - Dynamo Dresden gosti700-00-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6975Cz Jena - Karlsruher --0-00-0
6976Aalen - Wehen domaći590-01-0
6977Meppen - Werder Bremen Am gosti91-12-2
6978Osnabruck - Unterhaching domaći141-02-0
6979Paderborn - Fortuna Koln domaći282-13-1
6980Preussen Munster - Sonnenhof Grossaspach gosti350-21-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1806Weiche Flensburg - Hansa Luneburg domaći451-02-0
1807Eintracht Brauschweig Ii - Vfb Oldenburg - vv-vv-v
1808Jeddeloh - Hamburg Am - vv-vv-v
1831Vfv Hildesheim - St Pauli Am - vv-vv-v

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8809Fsv Frankfurt - Astoria Walldorf domaći201-02-1
8810Mainz Am - Tus Koblenz gosti11-21-3
8821Rochling Volklingen - Saarbrucken gosti250-30-6
8822Stuttgart Kickers - Eintracht Stadtallendorf domaći321-02-2
8823Tsv Steinbach - Hoffenheim Am - - - -
8824Ulm - Tsv Schott Mainz domaći121-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1776Rodinghausen - Aachen - vv-vv-v
1779Rw Essen - Uerdingen - vv-vv-v
1780Viktoria Koln - Sc Wiedenbruck 2000 - vv-vv-v
1781Wattenscheid - Borussia Dortmund Amateurs - vv-vv-v
1783Westfalia Rhynern - Fortuna Dusseldorf Am - vv-vv-v

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4919Slask Wroclaw - Piast Gliwice domaći21-12-2
4921Korona Kielce - Arka Gdynia gosti360-10-3
4923Legia Warsaw - Lks Nieciecza domaći530-03-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4968Aves - Tondela gosti510-00-1
4969Benfica - Estoril domaći132-13-1
4970Boavista - Sporting Lisbon gosti450-11-3

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2242Famalicao - Santa Clara gosti11-25-2
2243Real Sporte - Academica gosti140-13-4

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Acad. Coimbra U19 - Sporting Lisbon U19 domaći-0-01-0
1086Cd Aves - Rio Ave U19 --0-03-1
1087Fc Cesarense - Boavista U19 --0-01-2
1088Leixoes U19 - Gil Vicente U19 --0-00-0
1089Moreirense U19 - Chaves U19 domaći-0-01-0
1132Uniao De Leiria U19 - Real Sport Clube domaći-0-02-0
1174Vitoria Guimaraes U19 - Porto U19 domaći-0-02-0
1175Vitoria Setubal U19 - Belenenses U19 --0-04-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656Viitorul Constanta - Concordia Chiajna domaći312-03-0
1659Cfr Cluj - Poli Timisoara domaći451-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7025Cs Balotesti - Cs Sportul Snagov Sa domaći770-01-0
7026Metaloglobus Bucuresti - Afc Uta Arad --0-00-0
7027Fc Ripensia Timisoara - Cs Luceafarul Oradea gosti12-24-4
7028Afc Hermannstadt - Cs Afumati --0-00-0
7029Fc Arges - Ss Politehnica Timisoara domaći381-02-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2376Dynamo Moscow - Anzhi Makhachkala domaći81-02-0
2377Rubin Kazan - Ska-Khabarovsk domaći252-03-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4213Spartak Moscow Youth - Cska Moscow Mladi domaći700-01-1
4214Amkar Youth - Krasnodar U19 gosti830-00-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8611Toronto Fc - Seattle Sounders domaći670-02-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2234Al Faiha - Al Baten domaći301-02-0
2235Al Ittihad Ksa - Al Raed domaći341-02-1
2238Al Qadisiyah - Al Nasr domaći92-03-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2439Ards - Ballymena - vv-vv-v
2440Carrick Rangers - Linfield - vv-vv-v
2441Cliftonville - Glenavon - vv-vv-v
2442Coleraine - Dungannon domaći351-01-0
2443Glentoran - Ballinamallard United - vv-vv-v
2444Warrenpoint - Crusaders gosti282-12-3

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8921H&W Welders - Psni - vv-vv-v
8922Knockbreda - Newry City Afc - vv-vv-v
8923Loughgall - Institute - vv-vv-v
8925Lurgan Celtic - Larne - vv-vv-v
8927Portadown - Dergview - vv-vv-v

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8445Dac 1904 - Zlate Moravce domaći182-03-3
8446Senica - Zemplin Michalovce domaći241-01-1
8447Sport Podbrezova - Nitra domaći381-01-0
8448Trnava - Tatran Presov domaći21-01-0
8449As Trencin - Zilina domaći93-15-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7231Nk Ankaran - Triglav - vv-vv-v
7232Rudar Velenje - Domzale -vv-vv-v
7233Olimpija Ljubljana - Nk Celje - vv-vv-v

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2172Fk Rad - Macva Sabac gosti880-00-2
2173Radniki Nis - Cukaricki Belgrade domaći860-01-0
2196Vojvodina Novi Sad - Javor Ivanjica gosti320-10-3
2204Zemun - Fk Radnik Surdulica gosti610-00-1
2224Mladost Lucani - Fk Backa Bp domaći720-01-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2498Hamilton - St Johnstone gosti660-00-1
2504Hearts - Motherwell domaći391-01-0
2505Kilmarnock - Partick Thistle domaći122-15-1
2507Rangers - Ross County gosti100-12-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2511Brechin - St Mirren gosti201-11-2
2513Dumbarton - Livingston - - - -
2514Dunfermline - Queen Of The South gosti90-22-5
2528Inverness Caledonian Thistle - Falkirk - vv-vv-v
2539Morton - Dundee United gosti610-00-2

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2546Albion Rovers - Arbroath - - - -
2612Ayr United - Queens Park domaći241-13-2
2617East Fife - Stranraer domaći231-01-1
2632Forfar - Alloa gosti670-00-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2639Elgin - Edinburgh City gosti510-01-1
2645Montrose - Berwick domaći23-03-0
2646Peterhead - Clyde - - - -
2665Stenhousemuir - Annan Athletic domaći690-01-3
2677Stirling Albion - Cowdenbeath -vv-vv-v

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4540Getafe - Eibar --0-00-0
4543Real Madrid - Sevilla supergol domaći35-05-0
4544Deportivo La Coruna - Leganes domaći241-01-0
4550Valencia - Celta Vigo supergol domaći281-02-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1064Valencia Cf - Levante domaći361-02-3
1065Madrid Ccf - Sevilla Fc gosti170-10-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5047Albacete - Real Valladolid domaći191-02-1
5054Alcorcon - Huesca domaći151-11-1
5057Numancia - Lorca Cf domaći271-01-0
5058Real Zaragoza - Cadiz gosti520-00-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1945Racing Ferrol - Real Madrid Castilla gosti250-11-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2083Athletic Bilbao B - Osasuna B domaći241-02-0
2084Amorebieta - Burgos domaći770-01-0
2087Pena Sport - Logrones gosti750-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2117Atletico Saguntino - Alcoyano domaći900-01-0
2120Sabadell - Valencia B domaći640-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2135Granada Cf B - Cd El Ejido 2012 --0-00-0
2138Las Palmas B - Rec De Huelva domaći332-02-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5072Basel - St Gallen domaći261-03-0
5073Sion - Thun domaći32-32-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8464Chiasso - Vaduz gosti40-10-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5978Kasimpasa - Trabzonspor gosti450-10-3
5983Malatya Belediyspor - Goztepe gosti61-32-3
5984Antalyaspor - Genclerbirligi gosti580-01-1
5985Galatasaray - Akhisar Bld Spor gosti170-24-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7265Erzurum Buyuksehir - Adana Demirspor domaći421-02-0
7266Umraniyespor - Balikesirspor domaći351-02-2
7267Adanaspor - Elazigspor domaći520-02-2
7268Gaziantep Bb - Ankaragucu domaći391-02-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6046Chernomorets Odessa - Zirka Kirovohrad domaći431-03-3
6047Illichivec Mariupol - Stal Dneprodzerzhinsk gosti251-14-2
6048Veres Rivne - Karpaty Lviv domaći142-02-2
6049Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava gosti101-31-4

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8928El Tanque Sisley - Sud America domaći141-03-2

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9008Progreso - Central Espanol domaći510-02-0
9009Cerrito - Villa Teresa gosti80-10-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8470Deportivo Lara - Mineros De Guayana domaći191-01-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6681Newtown - Uwic Cardiff - vv-vv-v
6682Barry Town - Bangor City gosti280-11-1
6683Carmarthen - Llandudno --0-00-0
6684Bala Town - The New Saints - vv-vv-v
8497Bala Town - The New Saints - vv-vv-v
8505Newtown - Uwic Cardiff - vv-vv-v
8506Barry Town - Bangor City gosti280-11-1
8507Carmarthen - Llandudno --0-00-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7843(-4.5)Igokea Laktasi - Mega Bemax(165,5) 82-89
7850(+6.5)Partizan Beograd - Cedevita Zagreb(168,5) 82-92
7851(+3.5)Fmp - Buducnost Podgorica(160,5) 76-93

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8954(-6.5)Salta Basket - Penarol Mar Del Plata(162,5) 77-79

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8606(+1.5)Cairns Taipans - Melbourne United(160,5) 79-70
8607(+1.5)Illawarra Hawks - Perth Wildcats(170,5) 91-99
8608(-2.5)Adelaide 36ers - New Zealand Breakers(178,5) 95-92

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6405(+13.5)Bendigo Spirit - Townsville Fire(149,5) 62-99
6406(-7.5)Dandenong Rangers - Canberra Capitals(147,5) 78-81

AZIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8518(-7.5)Saigon Heat - Formosa Dreamers(163,5) 75-80

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7936(-7.5)Paulistano Sp - Basquete Cearense(156,5) 96-84
7937(+8.5)Joinville&Aabj - Mogi Das Cruzes(147,5) 61-67
7938(+4.5)Caxias Do Sul - Pinheiros Sao Paulo(150,5) 71-86

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7421(-8.5)Bc Beroe Sz - Academic Bultex 99(162,5) 91-94
7422(+3.5)Tundja Yambol - Cherno More Ig(167,5) 76-70

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7939(+32.5)Nh Ostrava - Cez Nymburk(172,5) 66-130
7940(-15.5)Bc Kolin - Jbc Mmcite Brno(157,5) 89-69
7941(+14.5)Bk Lions Jindrichuv Hradec - Bk Opava(173,5) 86-96
7942(-3.5)Qanto Svitavy - Bk Decin(154,5) 83-69

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3837(-12.5)Aek Larnaca - Enosis Neon Paralimni(149,5) 102-71
3840(+3.5)Apoel Nicosia - Keravnos(147,5) 71-87

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7663(-7.5)Horsholm - Svendborg Rabbits(162,5) 94-82

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7945(-10.5)Espoo United - Lapuan Korikobrat(184,5) 105-86
7946(-3.5)Kauhajoen Karhu - Kataja Joensuu(171,5) 105-73
7947(-7.5)Korikouvot Kouvola - Bc Nokia(171,5) 83-79

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7054(+4.5)Dijon - Monaco(155,5) 71-96
7055(-10.5)Bourg - Boulazac Basket(162,5) 89-91
7057(-7.5)Chalon Sur Saone - Antibes Sharks(159,5) 95-81
7058(-6.5)Limoges - Le Portel(152,5) 88-79
7060(-10.5)Strasbourg - Cholet(152,5) 88-54

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8170(-5.5)Ada Blois Basket 41 - As Denain(151,5) 80-59
8171(+1.5)Sluc Nancy - Orleans Loiret(156,5) 68-79
8172(+3.5)Ujap Quimper - Rouen(153,5) 87-90

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7076(+1.5)Ago Rethymnon - Asp Promitheas(157,5) 82-78
7077(-4.5)Aries Trikala Bc - Gs Kimis(154,5) 60-71
7079(+3.5)Asa Koroivos Amaliadas - Paok(150,5) 72-72 / 87-91
7081(-12.5)Gs Lavriou - Panionios(154,5) 83-73
7082(-9.5)Kolossos - Gymnastikos Larisas Faros(145,5) 94-74

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3829(-21.5)Kk Skrljevo - Kastela Sucurac(156,5) 117-75
3830(-25.5)Split Co - Zagreb(169,5) 111-86

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8629(-5.5)Brescia - Sassari(159,5) 78-79
8655(-7.5)Pistoia - Pesaro(157,5) 86-83
8693(-8.5)Venezia - Reggio Emilia(153,5) 66-68

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4549(-18.5)Lucca - Omc Cignoli Broni(126,5) 84-46
4555(+12.5)Torino - Ragusa(135,5) 75-53

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3505(-4.5)Cagliari - Eurobasket Roma(165,5) 63-57

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8971(+4.5)Hapoel Galil Gilboa - Hapoel Jerusalem(162,5) 72-71

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5352(-1.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Toyama Grouses(151,5) 80-54
5353(+2.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Chiba Jets(145,5) 72-105
5354(-5.5)Kyoto Hannarizu - Shimane Susanoo Magic(150,5) 89-78
5356(-13.5)Toyota Alvark Tokyo - Osaka Evessa(147,5) 79-69
5361(+6.5)Nishinomiya Storks - Niigata Albirex Bb(158,5) 100-85
8792(-2.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Toyama Grouses(153,5) 63-70
8793(-13.5)Toyota Alvark Tokyo - Osaka Evessa(146,5) 99-55
8797(+3.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Chiba Jets(147,5) 79-71
8827(-8.5)Kyoto Hannarizu - Shimane Susanoo Magic(147,5) 94-90
8828(+2.5)Nishinomiya Storks - Niigata Albirex Bb(154,5) 86-108

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4671(-4.5)Fukushima Fire Bonds - Kumamoto Vorters(151,5) 72-89
4672(-13.5)Hiroshima Dragonflies - Iwate Big Bulls(147,5) 92-49
4673(+3.5)Aomori Watts - Akita Northern Happinets(141,5) 71-70
4676(+2.5)Ibaraki Robots - Ehime Orange Vikings(156,5) 66-80
4684(+2.5)Kanazawa Samurai Orchestra - Fighting Eagles Nagoya(157,5) 85-62
4689(-7.5)Rizing Fukuoka Bb - Yamagata Wyverns(147,5) 76-62
8973(-2.5)Kanazawa Samurai Orchestra - Fighting Eagles Nagoya(155,5) 76-84
8974(-11.5)Rizing Fukuoka Bb - Yamagata Wyverns(155,5) 64-62
8975(-12.5)Hiroshima Dragonflies - Iwate Big Bulls(145,5) 78-70

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4072(+4.5)Busan Kt Sonicboom - Anyang Kgc(159,5) 71-96
4075(-5.5)Mobis Phoebus - Goyang Orions(159,5) 82-72
6581(-4.5)Incheon Elephants - Lg Sakers(157,5) 82-68

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6590(+5.5)Kdb Winnus W - Samsung Blue Minx W(137,5) 74-68

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8967(+12.5)Beijing Baxi - Guandong Southern Tigers(203,5) 103-100
8968(-12.5)Qingdao Eagles - Bayi Rockets(194,5) 107-83
8969(-7.5)Shanxi Brave Dragons - Sichuan Whales(226,5) 110-101
8970(+8.5)Tianjin Gold Lions - Xinjiang Flying Tigers(216,5) 105-110

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8519(-25.5)Vef Riga - Valmiera(155,5) 93-65

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7425(-5.5)Pieno Zvaigzdes - Nevezis(160,5) 82-75
7426(+10.5)Prienai - Bc Lietkabelis(162,5) 88-74

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3711(+5.5)Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder(197,5) 92-92 / 101-102
8778(+2.5)Los Angeles Clippers - Washington Wizards(204,5) 113-112
8779(+2.5)Brooklyn Nets - Miami Heat(212,5) 89-101
8780(-4.5)Charlotte Hornets - Los Angeles Lakers(212,5) 99-110
8781(-4.5)Atlanta Hawks - Orlando Magic(210,5) 117-110
8782(+3.5)Chicago Bulls - New York Knicks(200,5) 104-102
8783(-6.5)Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers(219,5) 105-98
8784(-2.5)Milwaukee Bucks - Utah Jazz(199,5) 117-100
8785(+6.5)Phoenix Suns - San Antonio Spurs(205,5) 101-104
8786(+9.5)Portland Trail Blazers - Houston Rockets(217,5) 117-124

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1002(-9.5)St Bonaventure - Yale(146,5) 75-67
1003(-11.5)Creighton Bluejays - Nebraska Cornhuskers(155,5) 75-65
1004(-9.5)Temple Owls - St. Joseph`s Hawks(148,5) 81-78
1005(-19.5)Clemson Tigers - Samford Bulldogs(146,5) 81-59
1006(-5.5)Dayton Flyers - Pennsylvania Quakers(138,5) 70-78
1007(-11.5)Seton Hall Pirates - Vcu Rams(150,5) 90-67
1008(-3.5)Wright State Raiders - Kent State G. Flashes(137,5) 63-54
1009(-21.5)Boise State Broncos - Sacramento State Hornets(138,5) 77-54
1010(+3.5)Illinois Chicago Flames - Depaul Demons(144,5) 55-65
1011(-3.5)Illinois State Redbirds - Murray State Racers(144,5) 72-78
1012(+1.5)Montana State Bobcats - Uc Santa Barbara Gauchos(146,5) 69-91
1013(+5.5)Oklahoma State Cowboys - Wichita State Shockers(144,5) 66-78
1014(-13.5)Penn State Nittany Lions - George Washington Colonials(137,5) 74-54
1015(-9.5)Auburn Tigers - Uab Blazers(156,5) 85-80
1016(-15.5)San Diego State Aztecs - California Golden Bears(150,5) 62-63
1017(-16.5)Xavier Musketeers - Colorado Buffaloes(155,5) 96-69
1018(-7.5)Drake Bulldogs - Nebr.-Omaha Mavericks(156,5) 93-74
1019(+1.5)Florida Gators - Cincinnati Bearcats(147,5) 66-60
1020(-5.5)Middle Tennessee Raiders - Mississippi Rebels(149,5) 77-58
1021(-8.5)Wyoming Cowboys - Pacific Tigers(150,5) 86-72
1035(-4.5)Arkansas Razorbacks - Minnesota Golden Gophers(164,5) 95-79
1036(+13.5)Delaware Fightin - Notre Dame Fighting Irish(133,5) 68-92
1037(-13.5)Old Dominion Monarchs - Bowling Green Falcons(144,5) 88-46
1038(-3.5)Rider Broncs - Hofstra Pride(156,5) 82-88
1039(-5.5)Toledo Rockets - Marshall Thundering Herd(165,5) 87-93
1040(+14.5)Pittsburgh Panthers - West Virginia Mountaineers(151,5) 60-69
1042(+7.5)Saint Louis Billikens - Houston Cougars(134,5) 58-77
1043(-9.5)Southern Illinois Salukis - Southeast Missouri State(146,5) 69-75
1053(+4.5)Western I. Leathernecks - Wisconsin Milwaukee(129,5) 90-69
1054(-23.5)Missouri Tigers - Wisconsin Green Bay(143,5) 100-77
1055(+1.5)Utep Miners - Washington St Cougars(146,5) 76-69
1056(-9.5)Arizona Wildcats - Alabama Crimson Tide(149,5) 88-82
1057(+8.5)Cal Poly Mustangs - Fresno St Bulldogs(141,5) 63-83
1058(+4.5)Cal State Northridge - Loyola Marymount Lions(148,5) 57-74
1059(-1.5)Pepperdine Waves - Long Beach State 49ers(156,5) 71-78
1060(-4.5)Portland Pilots - San Jose State Spartans(141,5) 64-55
1061(-15.5)San Diego Toreros - Northern Arizona Lumberjacks(136,5) 79-51
1062(-2.5)Santa Clara Broncos - Portland State Vikings(150,5) 84-87
1063(-4.5)Unlv Runnin Rebels - Illinois Fighting Illini(158,5) 89-82
8592(-9.5)Jacksonville S. Gamecocks - Ulm Warhawks(138,5) 75-56
8983(+13.5)Boston College Eagles - Duke Blue Devils(157,5) 89-84
8984(-13.5)Kentucky Wildcats - Monmouth Hawks(145,5) 93-76
8985(-6.5)Michigan Wolverines - Ucla Bruins(145,5) 65-65 / 78-69
8991(-16.5)Ohio State Buckeyes - William And Mary Tribe(156,5) 97-62
8993(-15.5)South Carolina Gamecocks - C. Carolina Chanticleers(144,5) 80-78
8994(-6.5)Wisconsin Badgers - Marquette Golden Eagles(140,5) 63-82
9000(-4.5)Central Michigan Chippewas - Tennessee Tech(145,5) 74-69
9001(+4.5)Miami Ohio - Ipfw Mastodons(146,5) 81-73
9002(-2.5)Akron Zips - Appalachian State(151,5) 94-89
9003(-3.5)Ball State Cardinals - Valparaiso Crusaders(154,5) 71-70
9004(+5.5)Detroit Titans - Western Michigan Broncos(163,5) 79-87
9005(-4.5)Evansville Purple Aces - Canisius(132,5) 65-58
9006(-3.5)Georgia State Panthers - Montana Grizzlies(132,5) 71-68
9007(-8.5)Louisville Cardinals - Indiana Hoosiers(144,5) 71-62

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8520(-2.5)Apollo Amsterdam - Rotterdam Basketbal College(150,5) 71-85
8535(+17.5)Den Helder Seals - Landstede Basketball Zwolle(151,5) 76-73
8551(-9.5)Groningen - Zorg Leiden(147,5) 91-69
8552(-17.5)Lasaulec Aris Leeuwarden - Bsw Weert(153,5) 63-63 / 73-76

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6487(-9.5)Bayern Munich - Enbw Ludwigsburg(154,5) 91-71
6488(+1.5)S.Oliver Baskets Wurzburg - Alba Berlin(151,5) 76-90
6501(-8.5)Skyliners Frankfurt - Eisbaren Bremerhaven(149,5) 95-69
6502(-20.5)Brose Baskets Bamberg - Science City Jena(153,5) 80-71
6503(-3.5)Walter Tigers Tubingen - Bg Gottingen(161,5) 80-67

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4546(-7.5)Bv Chemnitz 99 - Baunach Young Pikes(147,5) 83-67
4547(+8.5)Nuremberg Falcons Bc - Crailsheim Merlins(151,5) 46-74
4548(+2.5)Wobmoebel Baskets Paderborn - Phoenix Hagen(152,5) 63-69

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7258(+8.5)Legia Warszawa - Starogard Gdanski(162,5) 60-82
7260(-11.5)Trefel Sopot - Wikana Start Lublin(162,5) 66-81
7261(+5.5)Miasto Szkla Krosno - Rosa Radom(160,5) 85-103
7263(-1.5)Mks Dabrowa Gornicza - Wroclawek(164,5) 86-84
7295(+7.5)Asseco Prokom Gdynia - Zielona Gora(159,5) 65-65 / 70-71
7296(-6.5)Stal Ostrow Wielkopolski - Wilki Morskie Szczecin(155,5) 79-79 / 91-101
7298(+7.5)Gtk Gliwice - Siden Polski Cukier Torun(163,5) 83-97

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8976(-5.5)Sc Lusitania - Forum Terceira Basket(175,5) 75-80
8977(-3.5)Galitos Barreiro - Ovarense(157,5) 73-81

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4556(-12.5)Cs Politehnica Iasi - Bc Timba Timisoara(158,5) 86-87
4557(+13.5)Bc Mures - Bcmu Pitesti(155,5) 84-74
4559(+1.5)Bc Steaua Bucuresti - U Bt Cluj Napoca(159,5) 89-75
4560(+21.5)Cs Dinamo Bucuresti - Cs Phoenix Galati(158,5) 61-102

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8565(+2.5)Bk Iskra Svit - Slavia Tu Kosice(174,5) 94-103
8566(-27.5)Inter Bratislava - Bk 04 Ac Lb Snv(170,5) 134-75
8567(-5.5)Mbk Handlova - Karlovka Bratislava(160,5) 74-81
8585(-2.5)Bc Prievidza - Bk Levice Patrioti(172,5) 81-75

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8563(-5.5)Hopsi Polzela - Zlatorog Lasko(155,5) 70-64
8564(-8.5)Kk Rogaska - Sentjur(150,5) 84-82

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4067(+1.5)Kk Dynamic Bg - Borac Cacak(163,5) 73-69
4068(-6.5)Hemofarm Vrsac - Zlatibor Cajetina(164,5) 102-74
4069(-5.5)Kk Beovuk 72 - Vojvodina Novi Sad(171,5) 91-92
4070(+6.5)Kkk Radnicki - Okk Belgrade(158,5) 76-75
4071(-4.5)Kk Dunav Stari Banovci - Tamis Petrohemija Pancevo(155,5) 80-90

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6658(-12.5)Baskonia - Bilbao Basket(167,5) 94-71
6678(-1.5)Gipuzkoa Basket - Morabanc Andorra(159,5) 60-64

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8586(-5.5)Cd Zamarat - Movistar Estudiantes(142,5) 87-64
8588(-4.5)Al-Qazeres Extremadura - Araski Aes(138,5) 72-72 / 88-76
8589(-16.5)Avenida - Gipuzkoa Idk(122,5) 77-59

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7948(+2.5)Iraurgi Saski Baloia - Palma Air Europa(150,5) 70-62

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8173(-11.5)Sodertelje - Kfum Nassjo(157,5) 82-66

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8179(+3.5)Lugano Tigers - Benetton Fribourg(159,5) 84-64
8180(-13.5)Lions De Geneve - Bbc Lausanne(157,5) 95-73
8181(+6.5)Starwings Basket - Bbc Monthey(155,5) 64-83
8182(+11.5)Vevey Riviera Basket - Basket Club Boncourt(147,5) 72-94
8183(-22.5)Ensa Union Neuchatel - Bc Winterthur(159,5) 108-72

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7413(-11.5)Galatasaray Sk - Usak Sportif(160,5) 87-81
7414(-11.5)Darussafaka - Demir Insaat Buyuk.(152,5) 75-57
7415(+8.5)Royal Hali Gaziantep - Besiktas Istanbul(155,5) 62-69
7416(+5.5)Pinar Karsiyaka - Tofas Bursa(161,5) 80-84

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8978(+7.5)Adana Aski - Agu Spor(135,5) 56-72
8979(-6.5)Galatasaray - Canik Belediyesi(145,5) 78-86
8980(+9.5)Ormanspor Genclik - Adana Botas(133,5) 67-72
8981(+9.5)Istanbul Universitesi - Besiktas Cola Turka(145,5) 62-92

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8982(+2.5)Bc Cherkasski Mavpy - Bk Budivelnik(154,5) 76-76 / 83-89

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6576(-4.5)Enisey Krasnoyarsk - Parma Permsky Kray(166,5) 96-77
6577(+4.5)Avtodor Saratov - Zenit Saint Petersburg(173,5) 92-107

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8079(-1.5)Hc Neumarkt Riwega - Ec Kac Ii(5,5) 2-02-4
8080(+1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Asiago(5,5) 1-34-6
8081(-1.5)Ek Zell Am See - Fassa(6,5) 0-13-2
8082(-1.5)Lustenau - Ehc Bregenzerwald(5,5) 0-12-5
8083(-1.5)Ritten Sport - Vipiteno(5,5) 2-05-0
8084(-1.5)Val Pusteria - Feldkirch(5,5) 0-23-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4468(-1.5)Sapa Fehervar - Dornbirn(5,5) 0-02-1

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8089(+1.5)Hk Vitebsk - Hk Lida(5,5) 0-20-2
8090(-1.5)Yunost Minsk - Metallurg Zhlobin(5,5) 1-04-0
8091(-1.5)Neman Grodno - Hc Dinamo Molodechno(5,5) 1-03-2
8092(-1.5)Shakhter Soligorsk - Hk Gomel(5,5) 0-10-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6698(+1.5)Benatky Nad Jizerou - Ceske Budejovice 0-20-5
6699(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Hc Havirov Panthers 0-02-2
6700(+1.5)Kadan - Slavia Prague 0-02-2
6703(+1.5)Slovan Ustecti Lvi - Karlovy Vary 0-11-3
6718(+1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Hc Zubr Prerov 0-23-4
6744(+1.5)Horacky Fk Trebic - Kladno 1-33-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8888(-1.5)Coventry Blaze - Braehead Clan(6,5) 1-13-3
8889(+1.5)Manchester Storm - Belfast Giants(6,5) 1-04-6
8890(-1.5)Milton Keynes Lightning - Dundee Stars(6,5) 4-05-1
8891(+1.5)Nottingham Panthers - Cardiff Devils(6,5) 0-11-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8830(+1.5)Jukurit - Saipa(5,5) 1-24-3
8831(+1.5)Hpk - Hifk(5,5) 0-01-3
8832(-1.5)Ilves - Sport(5,5) 1-24-6
8849(-1.5)Karpat - Lukko(5,5) 0-03-1
8850(+1.5)Pelicans - Jyp(5,5) 0-12-5
8851(+1.5)Assat - Tps(5,5) 2-22-7

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8892(-1.5)Hermes - Espoo United(5,5) 4-25-8
8893(-1.5)Jokipojat - Heki(5,5) 2-16-2
8894(+1.5)Kettera - Tuto(5,5) 2-13-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4095(-1.5)Barrie Colts - Oshawa Generals(5,5) 4-05-0
4096(-1.5)Kingston Frontenacs - Sudbury Wolves(5,5) 1-13-2
4099(-1.5)Ottawa 67s - Niagara Icedogs(5,5) 0-20-3
4128(-1.5)Sarnia Sting - Peterborough Petes(5,5) 1-03-1
4129(-1.5)Owen Sound Attack - Flint Firebirds(5,5) 3-05-4
6696(-1.5)Hamilton Bulldogs - Saginaw Spirit 3-07-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4132(-1.5)Regina Pats - Medicine Hat Tigers(5,5) 1-24-2
4134(-1.5)Saskatoon Blades - Kamloops Blazers(5,5) 0-11-4
4146(-1.5)Brandon Wheat Kings - Kelowna Rockets(5,5) 2-27-4
4148(-1.5)Portland Winter Hawks - Everett Silvertips(5,5) 0-01-2
4149(+1.5)Red Deer Rebels - Swift Current Broncos(5,5) 1-12-2
4150(-1.5)Vancouver Giants - Kootenay Ice(5,5) 0-23-3
4155(-1.5)Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds(5,5) 1-19-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8895(+1.5)Hsc Csikszereda - Mac Budapest(5,5) 1-03-4
8896(+1.5)Vienna Capitals Ii - Ujpest Budapest(5,5) 0-14-6
8897(+1.5)Corona Brasov - Miskolci Jjse(5,5) 0-10-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8955(+1.5)Detroit Red Wings - St Louis Blues(5,5) 0-11-6
8956(-1.5)Boston Bruins - New York Islanders(5,5) 0-03-1
8957(-1.5)Columbus Blue Jackets - Arizona Coyotes(5,5) 1-01-0
8958(-1.5)Montreal Canadiens - Edmonton Oilers(5,5) 0-22-6
8959(-1.5)New York Rangers - New Jersey Devils(5,5) 1-05-2
8960(-1.5)Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs(5,5) 0-33-4
8961(-1.5)Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets(5,5) 1-13-3
8962(-1.5)Dallas Stars - Vegas Golden Knights(5,5) 1-13-5
8963(-1.5)Calgary Flames - Vancouver Canucks(5,5) 1-14-2
8964(-1.5)San Jose Sharks - Ottawa Senators(5,5) 1-05-0
8965(-1.5)Los Angeles Kings - Carolina Hurricanes(5,5) 0-02-2
8966(-1.5)Florida Panthers - Colorado Avalanche(5,5) 1-13-7

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6745(+1.5)Kongsvinger - Manglerud Star(6,5) 0-13-6
6747(-1.5)Storhamar - Stjernen(5,5) 1-07-0

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1069(-1.5)Hasle Loren Ishockey - Furuset(5,5) 1-06-3
1070(-1.5)Narvik Ishockeyklubb - Comet(5,5) 1-15-3
1071(+1.5)Tonsberg Og Omegn Ihk - Gruner Ishockey(6,5) 3-16-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6752(-1.5)Traktor Chelyabinsk - Barys Astana(4,5) 0-04-0
6753(-1.5)Avtomobilist - Avangard Omsk(4,5) 0-03-2
6754(-1.5)M Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk(4,5) 1-12-2
6755(-1.5)Dinamo Minsk - Dinamo Riga(4,5) 0-11-3
6757(-1.5)Neftekhimik - Dynamo Moscow(4,5) 1-11-2
6758(-1.5)Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk(4,5) 0-12-2
6759(+1.5)Torpedo Nn - Jokerit(4,5) 1-13-2
6766(-1.5)Spartak Moscow - Slovan Bratislava(5,5) 2-18-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6985(-1.5)Molot Perm - Ceng Tou(5,5) 2-03-3
6986(-1.5)Toros Neftekamsk - Krs Heilongjiang(5,5) 2-02-2
6987(+1.5)Csk Vvs Samara - M Novokuznetsk(4,5) 0-02-2
6988(+1.5)Bars Kazan - Ermak Angarsk(4,5) 1-03-1
6989(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Zauralye Kurgan(5,5) 1-03-0
6990(-1.5)Ska-Neva - Rubin Tyumen(4,5) 0-01-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4917(-1.5)Omskie Yastreby U20 - Tyumenskiy Legion U20(5,5) 1-11-1
7731(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Tolpar U20(5,5) 1-32-4
7732(-1.5)Irbis Kazan U20 - Kuznetskie Medvedi U20(5,5) 0-12-2
7733(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - Avto U20(5,5) 0-31-10

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7002(-1.5)Brynas - Lulea(5,5) 2-06-0
7005(-1.5)Linkopings - Farjestads(5,5) 0-05-3
7006(-1.5)Malmo - Djurgardens If(5,5) 2-03-3
7007(+1.5)Mora - Frolunda(5,5) 0-11-3
7008(+1.5)Karlskrona Hk - Skelleftea(4,5) 0-03-1
7009(-1.5)Vaxjo - Orebro(5,5) 1-13-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3491(-1.5)Aik - Trojaljungby 1-03-2
3492(-1.5)Timra - Bjorkloven 0-03-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7710(-1.5)Davos - Biel(5,5) 0-13-2
7711(+1.5)Lausanne - Bern(5,5) 1-02-2
7712(-1.5)Scl Tigers - Ambri(5,5) 2-19-4
7717(-1.5)Zsc Lions - Kloten(5,5) 0-11-5
7730(-1.5)Zug - Lugano(5,5) 0-23-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1072(-1.5)Langenthal - Ajoie(5,5) 1-24-3
1074(+1.5)Thurgau - Visp(5,5) 0-03-0
1081(-1.5)Rapperswil - Olten(5,5) 0-02-2
1084(+1.5)Hc Biasca - Ehc Winterthur(5,5) 2-04-0

ITF DOMINIKANSKA REPUBLIKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8486E.Gomez - J.Hernandez-Fernandez 8-124-64-60-2
8487R.Cid Subervi - C.Boluda-Purkiss v-vv-vv-vv-v

ITF EGIPAT F37TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8452M.Vilella Martinez - Y.Hossam v-v6-1v-vv-v
8453K.Maamoun - E.Lopez-Perez 9-152-66-31-2

ITF KATAR F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8454M.Eriksson - R.Ortega-Olmedo 10-166-43-61-2

ITF PAKISTAN F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8485I.Nedelko - P.Riba - - - -

ITF TUNIS F38TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8455D.Katic - R.Brancaccio 19-166-36-72-1
8456G.Oliveira - M.Bortolotti 12-46-26-22-0

ITF TURSKA F46TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5765N.Cacic - T.Brkic 18-166-76-21-2

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2107(+2.5)Hbc Strakonice 1921 - Frydek Mistek(52,5) 29-23
2109(-1.5)Dukla Prague - Lovosice(53,5) 30-30
2149(+1.5)Kralovo Pole Brno - Karvina(58,5) 30-27
2169(-2.5)Koprivnice - Veseli(56,5) 28-21
2219(-4.5)Zubri - Jicin(51,5) 28-22

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5919(-1.5)Gog - Aab Handbold(55,5) 30-26
5920(+2.5)Aarhus Gf - Bjerringbro-Silkeborg(53,5) 32-34
5921(-5.5)Skjern - Hc Midtjylland(55,5) 25-24
6761(+1.5)Skanderborg - Kif Kolding(51,5) 29-29

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5925(-3.5)Ajax Kobenhavn - Stoholm(49,5) 31-23
5927(+3.5)Fif Kobenhavn - Odder Handbold(50,5) 23-31
5928(-1.5)Randers Hh - Tms Ringsted(51,5) 20-24
5929(-1.5)Hei Skaering - Hoj Elitehandbold(53,5) 28-36

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5938Lyngby - Hadsten Sports K. 20-18
5939Sonderjyske - Roskilde 22-24

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2233(-4.5)Grifk - Hifk(56,5) 35-24

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4582(-2.5)Pontault Combault - Billere Hb Pau Pyrenees(55,5) 31-21

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7927Aeropos Edessas - Doukas(47,5) 27-27
7928(+4.5)Filippos Verias - Aek Athens(46,5) 18-28
7929(-4.5)Gs Drama 86 - Panellinios(48,5) 32-21

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7856Karlovac - Porec(49,5) 29-20
7857(-4.5)Umag - Metalac(52,5) 31-22
7858(-4.5)Vinkovci - Mrk Sesvete(52,5) 29-24
7859Zamet Rijeka - Varazdin(55,5) 19-27

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5970Ftc Budapest - Gyongyosi(48,5) 22-27
5971(-3.5)Csurgoi - Eger Sbs(54,5) 22-20
5972(-1.5)Cyeb Budakalasz - Komloi(54,5) 30-28
5973(-8.5)Pick Szeged - Dabas(57,5) 39-21

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2401Follo Hk Damer - Grane Arendal 35-26

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6756(-1.5)Huttenberg - Lubbecke(52,5) 24-22

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5962(-1.5)Hc Rhein Vikings - Emsdetten(49,5) 24-22
5963(-5.5)Asv Hamm - Saar Louis(53,5) 32-28
5964(-1.5)Coburg - Nordhorn Lingen(51,5) 30-22
5965(-5.5)Dessau Rosslauer - Aue(54,5) 26-31
5966Bietigheim Metterzimmern - Bad Schwartau 31-28

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6028(+5.5)Kwidzyn - Wisla Plock(54,5) 24-38
6029(-1.5)Spojnia Gdynia - Meble Wojcik Elblag(51,5) 32-28
6030(-4.5)Powen Zabrze - Wybrzeze Gdansk(55,5) 33-25
6033(-1.5)Mks Kalisz - Kpr Legionowo(49,5) 27-25
6034(-1.5)Pogon Szczecin - Stal Mielec(56,5) 33-33

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2448(-3.5)Boa Hora Fc - Ac Fafe(53,5) 28-27
2450(+7.5)Cd Sao Bernardo - Abc(53,5) 20-32
2494(-5.5)Porto Vitalis - Madeira Sad(55,5) 32-21
2496(-15.5)Sporting Clube - Xico(59,5) 39-24
2584(-1.5)Maia-Ismai - Belenenses(52,5) 23-26
2585(-6.5)Benfica - Aguas Santas Milaneza(55,5) 33-28
2603(+2.5)Arsenal&Lxs Group - Aa Avanca(54,5) 28-29

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8002(+1.5)Csm Focsani 2007 - Odorheiu Secuiesc(54,5) 22-26

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2715(-3.5)Dinamo-Viktor - Sungul Chelyabinsk(54,5) 29-24

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7943(+2.5)Nexe Nasice - Zagreb Ppd(51,5) 29-30
7944(-7.5)Vardar Skopje - Metalurg Skopje(56,5) 31-24

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3086(-8.5)Hkm Slovan Duslo Sala - Tj Slovan Modra(55,5) 38-17
3092(-3.5)Msk Povazska Bystrica - Hlohovec(55,5) 33-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6036(-8.5)Barcelona Borges - Helvetia Anaitasuna(56,5) 38-26
6037(-2.5)Bm Valladolid - Ximenez-Puente(54,5) 31-25
6038Naturhouse La Rioja - Ademar Leon(56,5) 32-29
6039Cangas - Bm Huesca(54,5) 23-29
6040(-4.5)Encantada - Puerto Sagunto(52,5) 29-24
6041(-3.5)Granollers - Bm Benidorm(54,5) 25-20
6042(-2.5)Bidasoa - Teucro(56,5) 32-26
6043(+3.5)Bm Zamora - Bm Guadalajara(55,5) 34-27

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4225(-2.5)Kristianstad - Ystads If(53,5) 39-28

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8073(+1.5)Tyreso If - Onnereds Hk(55,5) 26-28
8074(+2.5)Rimbo Hk - If Hallby(62,5) 32-32
8075Rp Linkoping - Torslanda Hk(56,5) 29-31
8076(+4.5)Hk Country - Alstermo If(54,5) 26-25

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8085Bern - Winterthur(48,5) 34-27
8086Fortitudo Gossau - St Gallen(53,5) 24-29
8088(-6.5)Kadetten - Amicitia Zurich(52,5) 33-24

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3093River Plate - Lomas Voley 0-10-20-3
3160Untref Voley - Ciudad Voley 1-01-13-2
4995Obras San Juan - Upcn 0-10-20-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3174Euphony Asse Lennik - Vdk Gent Heren 1-02-03-0
3175Knack Roselaere - Vc Haasrode Leuven 1-02-03-0
3176Noliko Maaseik - Prefaxis Menen 1-02-03-0
3204Vbc Waremme - Vbc Shanks Guibertin 0-11-11-3

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7094Brasilia Volei - Ec Pinheiros 0-10-21-3
7095Fluminense F.C - Sesi Sp 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7604Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Cherno More Bask 0-11-13-2
7637Dobrudja Dobrich - Minyor Pernik 1-01-13-1
7641Teteven Volley - Neftochimik 2010 0-10-20-3
7643Hebar Pazardzhik - Pirin Balkanstroy 0-10-21-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7930Fatra Zlin - Pribram 0-10-20-3
7931Ostrava - Praha 1-02-03-0
7932Usti Nad Labem - Dukla Liberec 0-10-20-3
7933Odolena Voda - Kladno 1-01-11-3
7934Benatky Nad Jizerou - Brno 0-10-20-3

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3453Kralovo Pole Brno - Vk Dukla Liberec 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3847Hvidovre Vk - Asv Arhus 1-02-03-0
3848Middelfart Vk - Vk Vestsjaelland 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3849Brondby Vk - Aarhus Volleyball 1-01-13-1
3850Holte If - Ikast Kfum Volleyball 1-01-13-1
3851Team Koge Wildcard - Frederiksberg Volley 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3454Tiikerit - Sampo 0-10-20-3
8919Akaa Volley - Isku Volley 0-10-23-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3460Vampula - Lp Kangasala 0-11-13-1

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7652Arago De Sete - Ajaccio 0-11-12-3
7656Stade Poitevin Poitiers - Toulouse 1-02-03-0
7659Chaumont 52 - Tours 1-02-03-0
7660Paris - Montpellier 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3455As Saint Raphael - Beziers Vb 1-01-12-3
3456Nantes Volley - Racing Club 1-01-12-3
3457Pays Daix Venelles - Vandoeuvre-Nancy Vb 0-11-13-2
3459Vbc Chamalieres - Rocheville Le Cannet 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7585Iraklis - Kifisias 0-11-13-1
7587Panathinaikos - Ethnikos Ofpf 0-10-20-3
7600Alexandroupolis - Pamvohaikos 0-11-12-3
7601Iraklis Chalkidas - Olympiakos Piraeus 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7602Makedones Axiou - Aris Thessaloniki 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3076Lube Treia - Pallavollo Padova 1-01-13-2

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3405Novara - Conegliano 1-01-12-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3048Brescia - Mosca Bruno Bolzano 1-02-03-0
3049Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Castellana Grotte 1-01-13-1

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5124Hisamitsu Springs - Toyota Autobody Queensesis 1-01-13-2
5125Toray Arrows - Jt Marvelous 0-10-20-3
5136Ageo Medics - Denso Airybees 0-10-20-3
5138Nec Red Rockets - Hitachi Rivale 1-01-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7707Deajeon Bluefangs - Suwon Kepco 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7709Heungkuk Pink Spiders - Daejeon Kgc 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3473Bmc Sss - Prins-Vcv 1-02-03-0
3474Zaanstad - Taurus 1-01-12-3
3475Piet Zoomers - Tt Papendalarnhem 1-02-03-0
3478Langhenkel Orion Doetinchem - Landstede Zwolle 1-02-03-0
3479Sliedrecht Sport - Alterno Apeldoorn 1-013-1
3480Springendal Set-Up 65 - Eurosped Almelo 0-10-20-3
3482Vc Essent Sneek - Tt Papendalarnhem 1-02-03-0
3490Zwolle Volleyball - Peelpush Meijel 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3461Tv Buhl - Tsv Herrsching 1-02-03-1
8920Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Svg Luneburge 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3462Aachen - Dresdner 0-11-11-3
3463Swe Volley-Team - Suhl 0-10-21-3
3464Rote Raben Vilsbiburg - Wiesbaden 1-01-11-3
3466Schweriner - Munster 0-10-23-2

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7103Belchatow - Kielce 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7110Chemik Police - Developres Rzeszow 0-10-20-3
7114Fakro Muszyna - Siodemka Legionovia Legionowo 1-02-03-1

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3882Lmv Tricolorul Ploiesti - Cs Steaua Bucuresti 1-01-12-3
3909Css2 Ukro Baia Mare - Scm Craiova 0-10-20-3
3910Csm Agronomica Bucuresti - C.S. Arcada Galati 1-01-11-3
3911Csu Uvt Timisoara - Universitatea Cluj 0-10-21-3
3912Baia Mare - Remat Zalau 0-10-20-3
3935Dinamo Bucharest - Unirea Dej 1-02-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3940Bacau - Dinamo Bucharest 1-02-03-0
3941Csm Lugoj - Csu Targu Mures 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7474Fk Yenisey Krasnoyarsk - Ugra Surgut 1-01-11-3
7475Nova Novokuybyishevsk - Fakel Novy Urengoy 0-10-20-3
7476Ural Ufa - Kemerovo 1-02-03-0
7477Zenit Kazan - Yaroslavl 1-02-03-1
7478Zenit St Petersburg - Dynamo Moscow 0-11-11-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3496Cop Trencin - Presov 0-10-20-3
3497Slavia Svidnik - Zvolen 1-02-03-0
3498Spartak Vkp Myjava - Vkm Stara Lubovna 1-02-03-0
3500Vk Prievidza - Sport Kosice 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7664Gran Canaria - Rio Duero 1-02-03-0
7704Ube Lilla-Grau - Ibiza 0-10-20-3
7705Cv Melilla - Santanderina 1-02-03-1
7706Unicaja Almeria - Fc Barcelona 1-02-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3942Sollentuna Vk - Hylte 1-02-03-0
3943Habo - Orkelljunga 1-02-03-1
3944Lunds - Vingaker 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3713Savona - Brescia v-v
3714Torino - Posillipo 7-8
3715Bogliasco - Trieste 15-10
3717Florentia - Acquachiara 19-5
3828Lazio - Catania 12-8

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3163Jug Dubrovnik - Barceloneta 9-9
3165Dinamo Moscow - Hannover 9-6
3167A-Hid - Brescia 6-8
7852Olympiakos Pireaus - Partizan Raiffeissen 16-8
7853Zf Eger - Cn Sabadell 14-5
7854Szolnoki Vizilabda Sc - Pro Recco 10-9
7855Acz Alphen - Spandau 04 Berlin 5-17

7s WORLD SERIESRAGBI

Br. Susret Kraj
7031(-7.0)Samoa - Kanada 19-17
7032(-21.0)Fidzi - Wales 28-14
7033(+1.0)Skotska - Argentina 14-19
7040(-21.0)Engleska - Uganda 36-0
7041(-17.0)Australija - Spanjolska 36-12
7042(-10.0)Novi Zeland - Sad 0-22
7043(-2.0)Kenija - Francuska 14-21
7044(-34.0)Juzna Afrika - Rusija 40-5

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
7137(-22.0)Llanelli Scarlets - Benneton Treviso(48,5) 33-28
7138(-11.0)Toulon - Bath(47,5) 24-20
7139(-4.0)Castres - Racing-Metro 92(44,5) 16-13
7140(-9.0)Northampton Saints - Neath Swansea Ospreys(45,5) 32-43
7143(-8.0)Munster - Leicester Tigers(42,5) 33-10

UNION CHALLENGE KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
8093(+11.0)Zebre - Gloucester 26-33
8094(-10.0)Sale Sharks - Cardiff Blues(46,5) 24-0
8095(-16.0)Worcester - Us Oyonnax(54,5) 35-14
8096(+2.0)Newcastle Falcons - Begles Bordeaux(47,5) 52-24
8097(-20.0)Edinburgh - London Irish(50,5) 50-20
8104(+4.0)Brive - Connacht(45,5) 31-38

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7860Mnk Crnica - Mnk Split Tommy 1-4
7895Mnk Nacional Zagreb - Mnk Novo Vrijeme Makarska 2-5

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3602Acqua E Sapone - Latina 9-4
3603Came Dosson - Luparense 3-5
3604Feldi Eboli - Real Rieti 7-5
3606Futsal Cisternino - Milano 5-1
3607Imola - Kaos 2-2
3615Lazio - Pesarofano 5-2
3617Napoli - Pescara 2-2

PORTUGAL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3621Fundao - Belenenses 1-2
3622Braga - Pinheirense 2-0
3623Benfica - Burinhosa 4-0
3624Azemeis - Fabril Barreiro 5-4
3625Aves - Rio Ave 2-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6396Santa Coloma - Elpozo Murcia 2-3
6397Ribera Navarra - Cartagena 5-3
6398Gran Canaria - Jean Paraiso Interior 2-6
6399Inter Movistar - Barcelona 4-1

DENIS SHAFIKOV - RENE ALVARADOBOKS

Br. Susret Rezultat
8508D.Shafikov - R.Alvarado 0-1

STEPHEN SMITH - FRANCISCO JAVIER VARGASBOKS

Br. Susret Rezultat
8496S.Smith - F.Vargas 0-1

TEVIN FARMER - KENICHI OGAWABOKS

Br. Susret Rezultat
8509T.Farmer - K.Ogawa 0-1

CIKLOKROS ESSEN DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6159T.Aerts - L.Van Der Haar T.Aerts
6160M.Vanthourenhout - C.Van Kessel C.Van Kessel
6201L.Sweeck - T.Meeusen L.Sweeck
6245K.Pauwels - T.Merlier T.Merlier
6355D.Van Der Poel - J.Adams v-v
6358G.Vermeersch - M.Boros G.Vermeersch

SLALOM VAL D ISERE DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6963F.Dopfer - J.B.Grange -
6964S.F.Solevaag - M.Schwarz -
6965S.Gross - M.Moelgg -
6966M.Hargin - L.Aerni -
6967A.Khoroshilov - D.Ryding -
6968H.Kristoffersen - M.Hirscher -
6969J.Lizeroux - P.Thaler -
6970M.Matt - A.Myhrer -
6971L.Meilland - M.Feller -
6972D.Yule - A.Pinturault -

SUPER G ST MORITZ DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8326J.Flury - R.Mowinckel 1-0
8327S.Goggia - L.Vonn 0-1
8328C.Huetter - N.Schmidhofer 0-1
8329M.Shiffrin - V.Rebensburg 0-1
8330S.Venier - M.Gisin 0-1
8331T.Weirather - L.Gut 1-0
8332T.Worley - J.Schnarf 0-1

VELESLALOM VAL D'ISERE (DUEL)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6908F.Eisath - L.De Aliprandini 1-0
6909M.Faivre - T.Fanara 1-0
6910M.Feller - J.Murisier 1-0
6911T.Ligety - S.Luitz 0-1
6912L.Meillard - F.Zubcic 0-1
6913V.Muffat Jeandet - R.Leitinger 1-0
6914A.Myhrer - R.Tonetti 0-1
6915M.Olsson - L.K.Haugen 1-0
6916A.Pinturault - H.Kristoffersen 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 189102130
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1327516390
arrow BC British Colombia BC49 6/49 92629334547
arrow BE Belgija 6/45 51013212739
arrow BL Belgija Keno 20/70 5691415192223294547505455565761626470
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 142629353739
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1822243639
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 116182025
arrow CL Colorado 6/42 3516223841
arrow DA Multi-Daily A 6/99 43341437273
arrow DB Multi-Daily B 6/99 55462768792
arrow DC Multi-Daily C 6/99 142156627080
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 57101213141825273032353640485354575865
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2351112131518272832373840444548596166
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1561820
arrow FK Finska Keno D 20/70 79121417182931333640414446525659606266
arrow FL Florida 6/53 61119203436
arrow FQ Finska Keno V 20/70 145678916172124253049525359636770
arrow FR Francuska 5/49 1023464849
arrow FT Finska Keno T 20/70 4681115171828303141424546545664656770
arrow GE Njemačka 6/49 71216202546
arrow GO Njemačka Keno 20/70 14141617223739424548505253566163656669
arrow GR Grčka 6/49 43139464849
arrow HO Hong Kong 6/49 222429353848
arrow IL Illinois 6/52 12123243251
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 11722233340
arrow IR Irska 6/47 51315233645
arrow IT Italija 6/90 212448516082
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 182326343841
arrow KA Kanada 6/49 81011141933
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4571820232729313334374446515354575961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13101216182526272830333539414345545658
arrow LM Latvija Keno M 20/62 29101214252627323339474849515356575861
arrow LU Louisiana 6/40 7810283639
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 101732434648
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1519333438
arrow MI Michigan Classic 6/47 11215294144
arrow MK Mađarska 5/90 1639424578
arrow MS Missouri 6/44 172425283638
arrow NP New York Pick 10 20/80 2371315171923242532343544495660616277
arrow NY New York 6/59 61117252854
arrow OH Ohio Classic 6/49 82527303743
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 172428344546
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 15111214152529313234394043465052535980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 146910132128303539474851626667697478
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 39131723
arrow PO Poljska 6/49 146182247
arrow QU Quebec 6/49 11520213543
arrow SB Španjolska Bono 6/49 22126324446
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 53233384047
arrow SW Švicarska 6/42 4615173841
arrow TE Texas 6/54 4510213440
arrow TU Turska Sayisal 6/49 2711283246
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 23237394654
arrow UW SAD Powerball 5/69 2536375560
arrow WA Washington 6/49 81820334143
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 213202429
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 51728304244
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 213161719242728303436424547485356607274