Subota 09.12.2017.

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3093River Plate - Lomas Voley 0-10-20-3
3160Untref Voley - Ciudad Voley 1-01-13-2
4995Obras San Juan - Upcn 0-10-20-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3174Euphony Asse Lennik - Vdk Gent Heren 1-02-03-0
3175Knack Roselaere - Vc Haasrode Leuven 1-02-03-0
3176Noliko Maaseik - Prefaxis Menen 1-02-03-0
3204Vbc Waremme - Vbc Shanks Guibertin 0-11-11-3

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7094Brasilia Volei - Ec Pinheiros 0-10-21-3
7095Fluminense F.C - Sesi Sp 1-02-03-0

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7604Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Cherno More Bask 0-11-13-2
7637Dobrudja Dobrich - Minyor Pernik 1-01-13-1
7641Teteven Volley - Neftochimik 2010 0-10-20-3
7643Hebar Pazardzhik - Pirin Balkanstroy 0-10-21-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7930Fatra Zlin - Pribram 0-10-20-3
7931Ostrava - Praha 1-02-03-0
7932Usti Nad Labem - Dukla Liberec 0-10-20-3
7933Odolena Voda - Kladno 1-01-11-3
7934Benatky Nad Jizerou - Brno 0-10-20-3

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3453Kralovo Pole Brno - Vk Dukla Liberec 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3847Hvidovre Vk - Asv Arhus 1-02-03-0
3848Middelfart Vk - Vk Vestsjaelland 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3849Brondby Vk - Aarhus Volleyball 1-01-13-1
3850Holte If - Ikast Kfum Volleyball 1-01-13-1
3851Team Koge Wildcard - Frederiksberg Volley 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3454Tiikerit - Sampo 0-10-20-3
8919Akaa Volley - Isku Volley 0-10-23-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3460Vampula - Lp Kangasala 0-11-13-1

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7652Arago De Sete - Ajaccio 0-11-12-3
7656Stade Poitevin Poitiers - Toulouse 1-02-03-0
7659Chaumont 52 - Tours 1-02-03-0
7660Paris - Montpellier 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3455As Saint Raphael - Beziers Vb 1-01-12-3
3456Nantes Volley - Racing Club 1-01-12-3
3457Pays Daix Venelles - Vandoeuvre-Nancy Vb 0-11-13-2
3459Vbc Chamalieres - Rocheville Le Cannet 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7585Iraklis - Kifisias 0-11-13-1
7587Panathinaikos - Ethnikos Ofpf 0-10-20-3
7600Alexandroupolis - Pamvohaikos 0-11-12-3
7601Iraklis Chalkidas - Olympiakos Piraeus 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7602Makedones Axiou - Aris Thessaloniki 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3076Lube Treia - Pallavollo Padova 1-01-13-2

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3405Novara - Conegliano 1-01-12-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3048Brescia - Mosca Bruno Bolzano 1-02-03-0
3049Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Castellana Grotte 1-01-13-1

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5124Hisamitsu Springs - Toyota Autobody Queensesis 1-01-13-2
5125Toray Arrows - Jt Marvelous 0-10-20-3
5136Ageo Medics - Denso Airybees 0-10-20-3
5138Nec Red Rockets - Hitachi Rivale 1-01-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7707Deajeon Bluefangs - Suwon Kepco 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7709Heungkuk Pink Spiders - Daejeon Kgc 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3473Bmc Sss - Prins-Vcv 1-02-03-0
3474Zaanstad - Taurus 1-01-12-3
3475Piet Zoomers - Tt Papendalarnhem 1-02-03-0
3478Langhenkel Orion Doetinchem - Landstede Zwolle 1-02-03-0
3479Sliedrecht Sport - Alterno Apeldoorn 1-013-1
3480Springendal Set-Up 65 - Eurosped Almelo 0-10-20-3
3482Vc Essent Sneek - Tt Papendalarnhem 1-02-03-0
3490Zwolle Volleyball - Peelpush Meijel 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3461Tv Buhl - Tsv Herrsching 1-02-03-1
8920Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Svg Luneburge 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3462Aachen - Dresdner 0-11-11-3
3463Swe Volley-Team - Suhl 0-10-21-3
3464Rote Raben Vilsbiburg - Wiesbaden 1-01-11-3
3466Schweriner - Munster 0-10-23-2

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7103Belchatow - Kielce 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7110Chemik Police - Developres Rzeszow 0-10-20-3
7114Fakro Muszyna - Siodemka Legionovia Legionowo 1-02-03-1

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3882Lmv Tricolorul Ploiesti - Cs Steaua Bucuresti 1-01-12-3
3909Css2 Ukro Baia Mare - Scm Craiova 0-10-20-3
3910Csm Agronomica Bucuresti - C.S. Arcada Galati 1-01-11-3
3911Csu Uvt Timisoara - Universitatea Cluj 0-10-21-3
3912Baia Mare - Remat Zalau 0-10-20-3
3935Dinamo Bucharest - Unirea Dej 1-02-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3940Bacau - Dinamo Bucharest 1-02-03-0
3941Csm Lugoj - Csu Targu Mures 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7474Fk Yenisey Krasnoyarsk - Ugra Surgut 1-01-11-3
7475Nova Novokuybyishevsk - Fakel Novy Urengoy 0-10-20-3
7476Ural Ufa - Kemerovo 1-02-03-0
7477Zenit Kazan - Yaroslavl 1-02-03-1
7478Zenit St Petersburg - Dynamo Moscow 0-11-11-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3496Cop Trencin - Presov 0-10-20-3
3497Slavia Svidnik - Zvolen 1-02-03-0
3498Spartak Vkp Myjava - Vkm Stara Lubovna 1-02-03-0
3500Vk Prievidza - Sport Kosice 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7664Gran Canaria - Rio Duero 1-02-03-0
7704Ube Lilla-Grau - Ibiza 0-10-20-3
7705Cv Melilla - Santanderina 1-02-03-1
7706Unicaja Almeria - Fc Barcelona 1-02-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3942Sollentuna Vk - Hylte 1-02-03-0
3943Habo - Orkelljunga 1-02-03-1
3944Lunds - Vingaker 0-11-13-1