Nedjelja 10.12.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5686Napoli - Fiorentina supergol --0-00-0
5687Amiens - Lyon domaći-1-01-2
5688Liverpool - Everton supergol domaći-1-01-1
5720Real Betis - Atletico Madrid supergol gosti-0-10-1
5723Rijeka - Slaven Belupo domaći-1-02-0
5752Marseille - St Etienne supergol domaći-1-03-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8343Rosario - Newells domaći31-01-0
8344Colon - Talleres gosti170-10-2
8346Racing Club - Gimnasia Lp gosti31-13-1
8347Estudiantes - Boca Juniors gosti760-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5235Boca Unidos - Agropecuario Argentino gosti450-11-4
5236Deportivo Moron - Guillermo Brown domaći451-01-0
5237Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman --0-00-0
5238Los Andes - Nueva Chicago --0-00-0
5239Club Villa Dalmine - Almagro --0-00-0
5240Atletico De Rafaela - Csd Flandria gosti272-14-1
5241Mitre Santiago Del Estero - Ca Brown De Adrogue domaći181-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5387Club Atletico Fenix - Estudiantes Ba gosti840-00-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1136Melbourne City - Central Coast domaći590-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3157Altach - Austria Vienna domaći321-01-0
3161Wolfsberger Ac - Salzburg --0-00-0

AZERBAJDŽAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5461Inter Baku - Ganca domaći172-02-0
5462Zira Fk - Neftchi domaći860-01-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3186Club Brugge - Lokeren domaći23-03-1
3191Anderlecht - Charleroi gosti160-11-3
3202St Truiden - Zulte Waregem gosti220-11-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5914Tubize - Kfco Beerschot Wilrijk - vv-vv-v

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5507Guabira - Oriente Petrolero domaći480-01-0
5518Nacional Potosi - Bolivar gosti140-11-1
5519San Jose Oruro - Sport Boys gosti180-11-2
5520The Strongest - Real Potosi domaći62-06-0
5521Wilstermann - Blooming --0-00-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3555Doboj Kakanj - Fk Krupa gosti660-01-1
3673Borac Banja Luka - Siroki Brijeg domaći301-02-1
3679Nk Vitez - Fk Sarajevo gosti60-20-3
3689Zeljeznicar - Radnik Bijeljina gosti320-23-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2384Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv domaći460-02-2
2388Fc Vereya - Fc Vitosha Bistrica gosti320-11-1
2389Cska Sofia - Beroe Stara Zagora domaći113-06-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1892Antofagasta - Universidad Catolica domaći352-02-4
1896Curico Unido - Ohiggins domaći191-01-0
1901Palestino - Santiago Wanderers --0-00-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5294Nea Salamina Famagusta - Aris Limassol domaći900-02-0
5295Olympiakos Nicosia - Aek Larnaca domaći281-11-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2577Buducnost Podgorica - Iskra Danilovgrad gosti860-00-1
2578Decic Tuzi - Zeta Golubovci gosti230-11-2
2579Grbalj Radanovici - Ofk Petrovac --0-00-0
2580Kom Podgorica - Sutjeska Niksic gosti330-10-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4189Odense - Silkeborg gosti550-01-2
4190Fc Nordsjaelland - Hobro gosti231-13-2
4196Aalborg - Fc Copenhagen domaći11-11-1
4197Brondby If - Aarhus Gf domaći131-02-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5319Misr Lel Makasa - Al Ahly domaći241-13-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8883Southampton - Arsenal supergol domaći31-01-1
8886Liverpool - Everton supergol domaći421-01-1
8887Manchester Utd - Manchester City gosti431-11-2

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6279Yeovil Town - Reading Lfc - vv-vv-v
6281Arsenal Lfc - Liverpool Lfc - vv-vv-v
6282Birmingham City Lfc - Bristol Academy Wfc - vv-vv-v
6283Everton Lfc - Sunderland Afc domaći372-05-1
6284Chelsea Lfc - Manchester City Lfc - vv-vv-v

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1332Sunderland U23 - Liverpool U23 domaći411-11-4
1334Man City U23 - Arsenal U23 gosti480-00-1
3494Norwich U23 - Middlesbrough U23 domaći181-01-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4681Amiens - Lyon domaći91-01-2
4682Nantes - Nice supergol domaći121-11-2
4683Marseille - St Etienne supergol domaći111-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6298Ea Guingamp - Fc Fleury domaći271-11-2
6300Girondins Bordeaux - Soyaux Asj --0-00-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1292Apollon Smyrnis - Asteras Tripolis gosti200-11-3
1293Atromitos Athens - Levadiakos domaći421-01-0
1298Pas Giannina - Lamia domaći640-01-1
1313Paok - Panathinaikos domaći81-04-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6386Aoc-Kissamikos - Sparti gosti450-10-2
6389Apollon Kalamarias - Kallithea domaći271-01-0
6400Doxa Dramas - Aris domaći281-01-2
6404Panegialios - Ergotelis domaći900-01-0
6407Panserraikos - Veria domaći321-01-0
6408Trikala - Apollon Larisas gosti161-13-1

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Apollon Smyrnis U20 - Asteras Tripolis U20 gosti120-11-2
1297Aek Athens U20 - Aok Kerkyra U20 domaći71-17-2
1300Panaitolikos U20 - Olympiacos U20 gosti290-10-2
1301Paok U20 - Panathinaikos U20 gosti770-00-1
1302Pas Giannina U20 - Lamia 1964 U20 gosti101-11-1

HONG KONG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6440Lee Man Warriors Fc - Southern District Football Club gosti53-13-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2453Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split gosti660-00-2
2454Rijeka - Slaven Belupo domaći111-02-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1026Mohun Bagan - Churchill Brothers domaći232-05-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6689Jamshedpur - Fc Pune City gosti300-10-1
6691Mumbai City Fc - Chennaiyin Fc domaći600-01-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4594Chievo - Roma supergol --0-00-0
4595Napoli - Fiorentina supergol --0-00-0
4596Spal 2013 - Verona supergol gosti550-02-2
4605Udinese - Benevento supergol domaći52-02-0
4606Sassuolo - Crotone supergol domaći490-02-1
4627Milan - Bologna supergol domaći101-12-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8748Bari - Palermo supergol gosti620-00-3

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1289Avellino Youth - Palermo Youth gosti111-32-8

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4728Alessandria - Pistoiese domaći121-03-1
4729Arzachena - Pro Piacenza gosti650-00-1
4730Carrarese - Livorno gosti30-22-3
4732Gavorrano - Giana Erminio domaći201-03-0
4734Monza - Cuneo domaći451-01-0
4736Viterbese - Olbia domaći451-01-0
4738Ac Prato - Pontedera gosti620-00-1
4739Pisa - Arezzo gosti250-22-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4798Fondi - Akragas domaći550-03-0
4799Monopoli - Trapani --0-00-0
4801Siracusa - Juve Stabia --0-00-0
4802Andria - Rende gosti201-13-1
4803Paganese - Lecce domaći61-01-1
4813Casertana - Bisceglie gosti450-10-1
4833Catania - Matera gosti570-01-1
4849Cosenza - Virtus Francavilla gosti171-14-1
4873Reggina - Sicula Leonzio gosti140-20-3

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1046Kiryat Shmona - Hapoel Akko domaći253-04-0
1048Bnei Sakhnin - Hapoel Beer Sheva domaći141-01-3

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6693Boys Town - Uwi Fc gosti590-01-2
6760Cavaliers Fc - Arnett Gardens Fc gosti11-33-4
6973Humble Lions Fc - Harbour View Fc gosti430-10-1
6974Sandals South Coast Fc - Portmore United gosti30-10-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2167Bloemfontein Celtic - Free State Stars domaći301-03-0
2168Golden Arrows - Mamelodi Sundowns gosti60-10-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4421Fc Cape Town - Uthongathi gosti310-11-1
4425Jomo Cosmos - Royal Eagles domaći271-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5660Millionarios - America De Cali --0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5259Perez Zeledon - Deportivo Saprissa gosti51-13-2

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6993F91 Dudelange - Petange -vv-vv-v
6994Victoria Rosport - Hostert -vv-vv-v
6997Differdange - Esch -vv-vv-v
7011Hamm Benfica - Racing Union -vv-vv-v
7012Jeunesse Esch - Fola Esch -vv-vv-v
7013Us Mondorf-Les-Bains - Una Strassen -vv-vv-v

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1288Vardar Skopje - Akademija Pandev domaći192-03-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1177St Andrews - Tarxien Rainbows domaći91-22-3
1185Gzira United - Valletta domaći32-02-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2644Racing Athletique - Hoceima gosti230-10-1
2648Hassania Agadir - Fus Rabat gosti41-12-1

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6441Bfc Siofok - Mosonmagyarovar domaći41-02-2
6442Budaorsi - Nyiregyhaza domaći61-12-2
6443Cegledi - Mtk Budapest gosti850-00-1
6575Dunakanyar - Kazincbaricika Bsc domaći730-01-0
6591Szolnoki - Soroksar domaći91-21-3
6651Ujbuda - Dorogi Fc --0-00-0
6685Varda - Gyor gosti61-11-3
6686Bekescsaba - Szeged domaći132-13-1
6687Csakvar - Svse-Gysev gosti540-01-1
6688Zalaegerszeg - Gyirmot gosti81-22-4

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7046Monterrey - Tigres domaći21-21-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2225Roda - Groningen domaći142-12-2
2226Sparta Rotterdam - Vitesse - vv-vv-v
2229Utrecht - Feyenoord - vv-vv-v
2230Ajax - Psv Eindhoven domaći610-03-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8805Fc Koln - Freiburg domaći83-13-4
8806Hannover - Hoffenheim domaći590-02-0
8807Augsburg - Hertha Berlin supergol domaći740-01-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Frankfurt - Essen-Schonebeck - vv-vv-v
1326Turbine Potsdam - Hoffenheim domaći301-02-0
1327Werder Bremen - Fc Koln domaći161-07-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1600Kaiserslautern - Ingolstadt domaći71-01-1
1602Sandhausen - Arminia Bielefeld domaći451-03-1
1606St Pauli - Duisburg gosti320-12-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6981Hansa Rostock - Chemnitzer domaći242-03-1
6982Zwickau - Hallescher domaći71-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1323Sv Breinig - Bergisch Gladbach domaći431-01-3
1324Tsc Euskirchen - Siegburger Sv 04 - vv-vv-v

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1317Bsg Wismut Gera - Union Sandersdorf gosti370-10-3

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1303Rot-Weiss Koblenz - Pirmasens - vv-vv-v

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1818Drochtersen Assel - Sv Eutin 08 - vv-vv-v
1830Eintracht Norderstedt - Havelse -vv-vv-v

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1802Auerbach - Altglienicke domaći201-11-1
1803Berlin Ak 07 - Union Furstenwalde domaći381-03-0
1804Germania Halberstadt - Wacker Nordhausen --0-00-0
1805Meuselwitz - Viktoria Berlin gosti460-00-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8825Freiburg Am - Waldhof Mannheim domaći81-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1784Bonner - Koln Am - vv-vv-v

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1834Cerro Porteno - Sol De America gosti111-23-2
1849Deportivo Capiata - Olimpia domaći690-01-2
1854Independiente Fcb - Rubio --0-00-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4924Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin domaći303-13-3
4943Wisla Krakow - Wisla Plock gosti420-10-1
4944Lech Poznan - Cracovia Krakow domaći381-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4971Portimonense - Chaves gosti900-00-1
4972Belenenses - Pacos Ferreira gosti440-11-1
4973Setubal - Porto gosti310-30-5

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2244Covilha - Uniao De Madeira domaći441-02-0
2245Ac Viseu - Braga B domaći71-12-1
2246Fc Arouca - Leixoes domaći101-02-1
2247Oliveirense - Penafiel domaći451-02-1
2248Porto B - Vitoria Guimaraes B domaći750-01-0
2253Varzim - Cova Piedade domaći201-12-2
2302Benfica B - Sporting Lisbon B domaći162-02-1
2310Nacional Madeira - Gil Vicente domaći101-01-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1660Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova --0-00-0
1661Fc Botosani - Fcsb gosti450-10-3

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6263Chindia Targoviste - Pandurii Tg.Jiu domaći-1-01-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2379Amkar Perm - Fk Krasnodar gosti130-21-3
2381Spartak Moscow - Cska Moscow domaći101-03-0
2392Rostov - Fc Ufa domaći231-01-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4215Rostov Youth - Ufa Youth domaći62-03-0
4230Akhmat Grozny Youth - Zenit Youth gosti170-22-5

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2239Al Taawon - Ettifaq domaći331-04-0
2240Al Fateh Sc - Al Hilal --0-00-0
2241Ohud Medina - Al-Ahli Jeddah domaći121-02-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8450Ruzomberok - Slovan Bratislava gosti630-00-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2231Napredak - Partizan Belgrade domaći341-02-1
2232Crvena Zvezda - Borac Cacak domaći351-03-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2510Hibernian - Celtic gosti600-02-2

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2635Airdrie United - Raith gosti222-12-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4554Real Sociedad - Malaga supergol gosti230-10-2
4585Real Betis - Atletico Madrid supergol gosti300-10-1
4586Levante - Athletic Bilbao supergol gosti50-11-2
4587Villarreal - Barcelona supergol gosti720-00-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1066Cd Santa Teresa - Fundacion Albacete domaći670-01-0
1067Sporting De Huelva - Real Sociedad domaći610-01-3
1068Ud Granadilla Tenerife - Real Betis Balompie Sad domaći11-12-3

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5059Cordoba - Rayo Vallecano domaći242-02-2
5060Lugo - Cultural Leonesa domaći470-03-1
5061Gimnastic - Sevilla Atletico domaći112-02-1
5062Real Oviedo - Osasuna domaći101-01-0
5063Tenerife - Reus domaći131-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1947Ad Union Adarve - Pontevedra --0-00-0
1948Fuenlabrada - Fc Coruxo domaći212-07-0
2051Real Valladolid B - Gimnastica Segoviana gosti440-12-1
2052Ss Reyes - Cf Rayo Majadahonda gosti080-11-3
2067Celta Vigo B - Navalcarnero domaći31-01-0
2070Cerceda - Rc Deportivo Fabril gosti190-22-3
2071Rapido D. Bouzas - Talavera domaći431-01-1
2080Toledo - Ponferradina gosti280-11-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2085Cd Vitoria - Cd Lealtad domaći381-03-0
2086Sporting Gijon B - Real Union De Irun gosti151-12-1
2104Barakaldo - Caudal Deportivo gosti450-12-1
2105Mirandes - Arenas Club De Getxo domaći530-02-1
2106Racing Santander - Real Sociedad B --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2123Atletico Baleares - Ud Cornella domaći201-01-2
2124Badalona - Mallorca domaći241-01-1
2126Real Zaragoza B - Sd Formentera domaći261-02-1
2127Scr Pena Deportiva - Cd Ebro domaći261-01-1
2128Olot - Lleida domaći261-12-1
2129Ontinyent - Llagostera domaći441-01-0
2133Peralada Cf - Villarreal B gosti410-11-2
2134Hercules - Elche --0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2136Jumilla - Ecija --0-00-0
2137San Fernando - Melilla gosti720-00-2
2140Badajoz - Real Betis B gosti31-14-1
2141Cartagena - Rb Linense domaći620-01-0
2142Marbella - Ucam Murcia gosti490-01-2
2143Extremadura - Merida domaći510-03-0
2145Real Murcia - Lorca Deportiva --0-00-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5074Lugano - Lausanne domaći31-21-2
5075Young Boys - Grasshoppers gosti350-11-1
5076Zurich - Luzern gosti111-21-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8467Rapperswil - Aarau - vv-vv-v
8468Wohlen - Servette - vv-vv-v

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7047Esperance Sportive Zarzis - Club Afrique --0-00-0
7048Es Sahel - Cs Sfaxien gosti121-11-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5987Osmanlispor Fk - Alanyaspor domaći133-03-0
5988Sivasspor - Basaksehir domaći171-01-0
6031Kayserispor - Besiktas domaći311-11-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7269Denizlispor - Samsunspor --0-00-0
7270Manisaspor - Altinordu gosti220-11-2
7271Giresunspor - Caykur Rizespor domaći322-03-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6050Olexandria - Dinamo Kiev --0-00-0
6051Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk gosti650-02-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Penarol - Defensor Sporting --0-00-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3841(-4.5)Kk Mzt Skopje - Mornar(156,5) 69-72

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1070(-2.5)Ferro Carril Oeste - Gimnasia Indalo(161,5) 90-70
1071(-7.5)Argentino Junin - Quilmes Mar Del Plata(160,5) 82-89
1072(+3.5)La Union Formosa - Ca San Lorenzo De Almagro(162,5) 83-89
1074(-2.5)Regatas Corrientes - Obras Sanitarias(168,5) 84-80
1081(-9.5)Ciclista Olimpico De La Banda - Atenas Cordoba(169,5) 86-87

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4664(-16.5)Bsc Furstenfeld - Ubsc Graz(156,5) 81-64
4665(-1.5)Wbc Kraftwerk Wels - Oberwart Gunners(160,5) 88-75
4666(-7.5)Kapfenberg Bulls - Bk Dukes Klosterneuburg(148,5) 74-65

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1065(+12.5)Levski Sofia - Lukoil Akademik Sofia(157,5) 78-84
1069(-5.5)Rilski Sportist - Balkan Botevgrad(161,5) 86-71

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4667(-3.5)Bk Olomoucko Prostejov - Usk Prague(157,5) 98-72

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4669(+6.5)Surrey Scorchers - Sheffield Sharks(161,5) 84-89

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7061(-5.5)Pau Orthez - Paris Levallois(155,5) 93-79

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7084(+12.5)Aris - Panathinaikos(140,5) 70-88
7091(+7.5)Aek Athens - Olympiakos Piraeus(149,5) 66-62

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1084(+15.5)Hermes Analitica Zagreb - Zadar(159,5) 63-87
1085(+5.5)Kk Jazine Arbanasi - Zabok(149,5) 69-83

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8694(+2.5)Cremona - Avellino(157,5) 86-73
8697(-7.5)Varese - Capo Dorlando(146,5) 82-58
8698(+0.5)Brindisi - Trento(155,5) 72-77
8699(-5.5)Cantu - Virtus Bologna(167,5) 94-87
8715(+3.5)Torino - Milano(157,5) 71-59

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2716(-6.5)Biella - Tortona(156,5) 75-76
2720(-2.5)Virtus Roma - Treviglio(166,5) 86-67
2721(-9.5)Casale Monferrato - Latina(153,5) 83-89
2722(-8.5)Fortitudo Bologna - Forli(148,5) 75-73
2723(-5.5)Imola - Caselpusterlengo(146,5) 75-67
2724(-14.5)Mantova - Roseto(156,5) 85-74
2727(+1.5)Napoli - Rieti(158,5) 77-79
2757(-7.5)Orzinuovi - Bergamo(149,5) 100-84
2760(-4.5)Ravenna - Montegranaro(153,5) 89-81
2761(-6.5)Reggio Calabria - Siena(149,5) 70-75
2762(-4.5)Trapani - Agrigento(156,5) 87-77
2786(-12.5)Trieste - Jesi(160,5) 87-61
3047(-7.5)Verona - Ferrara(152,5) 88-76
3085(-1.5)Udinese - Treviso(144,5) 75-69

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4080(-7.5)Maccabi Rishon - Hapoel Eilat(166,5) 79-79 / 85-91
4081(-9.5)Maccabi Tel Aviv - Hapoel Unet Holon(166,5) 89-93

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5362(+9.5)Yokohama B-Corsairs - Tochigi Brex(142,5) 70-78

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4076(-4.5)Jeonju Kcc Egis - Incheon Elephants(159,5) 94-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4078(+9.5)Keb Hanabank W - Woori Hansae Wibee W(136,5) 52-66

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1086(-11.5)Beijing Ducks - Guangzhou Longlions(205,5) 122-116
1087(+4.5)Jiangsu Monkey Kings - Jiangsu Dragons(207,5) 91-107
1088(+8.5)Jilin Northeast Tigers - Shanghai Sharks(222,5) 110-114
1089(-1.5)Shandong Golden Stars - Zhejiang Guangsha Lions(214,5) 116-116 / 131-126
1106(-9.5)Shenzhen Leopards - Fujian Quanzhou Bank(223,5) 119-119 / 135-130
1132(+4.5)Zhejiang Golden Bulls - Liaoning Flying Leopards(206,5) 95-92

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4698(+21.5)Latvijas Universitate - Ventspils(150,5) 74-90

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7430(-9.5)Neptunas Klaipeda - Juventus Utena(159,5) 109-78
7431(-7.5)Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas Vilnius(154,5) 63-65
7463(-3.5)Bc Alytaus Dzukija - Siauliai(156,5) 58-83

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1006(+8.5)Sacramento Kings - Toronto Raptors(207,5) 87-102
1007(+1.5)Detroit Pistons - Boston Celtics(202,5) 81-91
1008(-7.5)Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks(206,5) 97-92
1009(-5.5)New York Knicks - Atlanta Hawks(206,5) 111-107
1029(-5.5)Indiana Pacers - Denver Nuggets(217,5) 114-114 / 126-116
1030(-5.5)New Orleans Pelicans - Philadelphia 76ers(220,5) 131-124

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1401(-13.5)Florida State Seminoles - Tulane Green Wave(156,5) 72-53
1402(-5.5)Chattanooga Mocs - Nc Charlotte 49ers(144,5) 64-50
1404(-18.5)Villanova Wildcats - La Salle Explorers(140,5) 77-68
1413(-11.5)Kansas Jayhawks - Arizona State Sun Devils(160,5) 85-95
1415(+3.5)Ohio Bobcats - Western Kentucky Hilltoppers(149,5) 89-84
1418(-4.5)Richmond Spiders - James Madison Dukes(141,5) 74-71
1419(-11.5)South Dakota Coyotes - Eastern Washington Eagles(149,5) 75-73
1420(-2.5)Siu Edwardsville Cougars - South Alabama Jaguars(144,5) 76-75
1422(+4.5)Southern Mississippi - Troy State(138,5) 89-71
1430(+12.5)Oral Roberts Golden Eagles - Missouri State Bears(141,5) 73-66
1431(-12.5)Louisiana State Tigers - Nc Wilmington(163,5) 97-84
1432(-14.5)Nku Norse - Eastern Kentucky Colonels(143,5) 91-63
1433(+9.5)Washington Huskies - Gonzaga Bulldogs(154,5) 70-97

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1031(+2.5)Tromso - Froya Ambassadors(160,5) 79-91
1033(+12.5)Ammerud - Kongsberg Miners(157,5) 67-104
1064(-3.5)Baerum - Gimie(161,5) 74-91

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6504(+11.5)Giessen 46ers - Ratiopharm Ulm(171,5) 70-84
6506(+2.5)Telekom Baskets Bonn - Ewe Baskets Oldenburg(166,5) 90-68
6507(-19.5)Bbc Bayreuth - Oettinger Rockets Gotha(165,5) 93-72

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7297(-7.5)Turow Zgorzelec - Koszalin(168,5) 106-78
7298(+10.5)Gtk Gliwice - Siden Polski Cukier Torun(164,5) 83-97

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1939(-25.5)Benfica - Fc Barreirense(165,5) 93-85

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4699(-3.5)Kd Ilirija - Kk Sencur Cp(148,5) 68-76
4700(+2.5)Helios - Olimpija Ljubljana(148,5) 75-84
4763(-2.5)Krka - Kk Primorska(149,5) 66-79

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1945(-14.5)Kk Mladost Admiral - Sloga(163,5) 74-64

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7299(+2.5)Real Betis Energia Plus - Rio Natura Monbus(155,5) 83-77
7300(-15.5)Real Madrid - Ucam Murcia(168,5) 74-74 / 87-85
7301(+2.5)Tecnyconta Zaragoza - Unicaja Malaga(162,5) 77-102
7302(-15.5)Herbalife Gran Canaria - San Pablo Burgos(170,5) 87-80
7345(-7.5)Montakit Fuenlabrada - Divina Seguros Joventut(152,5) 83-78
7348(+3.5)Estudiantes - Valencia Basket(160,5) 73-71
7349(-11.5)Barcelona - Iberostar Tenerife(154,5) 77-77 / 91-93

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3997(-1.5)Cb Clavijo - Cb Penas Huesca(149,5) 103-85
4058(-7.5)Leyma Basquet Coruna - Regal Fc Barcelona Ii(153,5) 89-79
4059(-2.5)Prat Joventut - Melilla Baloncesto(145,5) 60-60 / 70-73
4060(-5.5)Caprabo Lleida - Caceres 2016(151,5) 91-67
4061(+7.5)Saenz Horeca Araberri Basket - Leche Rio Breogan(166,5) 97-91
4062(+1.5)Bto. Oviedo - Icl Manresa(152,5) 81-76
4063(-4.5)Blancos De Rueda Valladolid - Amics Castello(155,5) 90-73
4065(+2.5)Ourense Baloncesto - Chocolates Trapa Palencia(148,5) 71-74

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3979(+4.5)Swiss Central Basket - Sam Basket Massagno(148,5) 66-82

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7417(-4.5)Eskisehir Basket - Trabzonspor Basketbol(170,5) 90-72
7418(-6.5)Banvitspor - Istanbul Bsb(154,5) 69-72
7419(-12.5)Fenerbahce Ulker - Yesilgiresun Belediye(165,5) 85-72

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3968(+6.5)Mersin Belediye - Hatay Bsb(146,5) 69-81
3970(-11.5)Fenerbahce Sk - Cukurova Basketbol(148,5) 78-73

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2083(-25.5)Bc Dnipro - Bc Zaporizhya(156,5) 89-86
2084(+3.5)Politekhnik Kharkov - Bc Mykolaiv(161,5) 68-74
2087(-13.5)Khimik Opz Yuzny - Bc Bipa Odessa(150,5) 71-64

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4082(+12.5)Bc Astana - Lokomotiv Kuban(156,5) 50-83
4083(-14.5)Khimki - Nizhnyi Novogrod(161,5) 77-77 / 90-87
4084(+7.5)Uniks Kazan - Cska Moscow(166,5) 75-88
4086(-2.5)Minsk 2006 - Kalev(156,5) 87-84

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1174(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - Rochester Americans(5,5) 0-21-4
1175(-1.5)Manitoba Moose - Milwaukee Admirals(5,5) 0-16-1
1176(-1.5)San Antonio Rampage - Ontario Reign(5,5) 0-12-2
1200(-1.5)Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds(5,5) 2-05-3
1260(+1.5)Hershey Bears - Wilkes Barre-Scranton Penguins(5,5) 1-31-4
1261(-1.5)Iowa Wild - Grand Rapids Griffins(5,5) 1-02-1

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4089(-1.5)Graz 99ers - Innsbruck(5,5) 0-34-4
4090(-1.5)Vienna Capitals - Dornbirn(5,5) 1-22-2
4091(+1.5)Bolzano - Black Wings Linz(5,5) 2-13-4
4093(-1.5)Vsv - Orli Znojmo(5,5) 0-22-3
4094(-1.5)Red Bull Salzburg - Kac(5,5) 1-13-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4174(-1.5)Sparta Prague - Litvinov(5,5) 1-13-6
4184(-1.5)Chomutov - Dukla Jihlava(5,5) 0-04-2
4185(-1.5)Olomouc - Liberec(5,5) 2-04-1
4186(-1.5)Mlada Boleslav - Pardubice(5,5) 0-02-2
4187(-1.5)Mountfield Hk - Plzen(5,5) 2-06-0

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4191(-1.5)Kladno - Hc Zubr Prerov(5,5) 1-32-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4198(+1.5)Roedovre - Herning(5,5) 1-14-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1262(-1.5)Sheffield Steelers - Belfast Giants(6,5) 1-12-3
1263(+1.5)Edinburgh Capitals - Coventry Blaze(6,5) 2-12-4
1264(+1.5)Guildford Flames - Nottingham Panthers(6,5) 0-15-2
1265(+1.5)Dundee Stars - Manchester Storm(6,5) 2-25-3
1266(-1.5)Fife Flyers - Milton Keynes Lightning(6,5) 1-15-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1133(-1.5)Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes(5,5) 0-03-1
1134(-1.5)Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers(5,5) 1-01-0
1135(-1.5)San Jose Sharks - Minnesota Wild(5,5) 0-23-3
1466(-1.5)St Louis Blues - Buffalo Sabres(5,5) 1-02-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6748(+1.5)Lorenskog - Frisk Asker(5,5) 0-02-3
6749(-1.5)Stavanger - Lillehammer(5,5) 0-13-3
6750(-1.5)Valerenga - Sparta Sarpsborg(5,5) 1-13-4

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4265(-1.5)Adler Mannheim - Eisbaren Berlin(5,5) 0-01-4
4266(+1.5)Iserlohn Roosters - Ehc Munchen(5,5) 1-21-5
4268(-1.5)Krefeld Pinguine - Augsburger Panthers(5,5) 1-03-3
4269(-1.5)Kolner Haie - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 1-12-3
4270(+1.5)Schwenninger - Erc Ingolstadt(5,5) 0-02-1
4271(-1.5)Deg Metro Stars - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 1-01-1
4291(-1.5)Bremerhaven Pinguins - Straubing Tigers(5,5) 1-03-0

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4292(+1.5)Bad Tolz - Kassel Huskies(5,5) 1-17-3
4294(-1.5)Bietigheim Steelers - Dresdner Eislowen(5,5) 1-03-1
4295(-1.5)Esv Kaufbeuren - Revensburg Towerstars(5,5) 1-03-5
4300(-1.5)Lausitzer Fuchse - Bayreuth Tigers(5,5) 1-06-3
4302(+1.5)Heilbronner Falken - Riessersee(5,5) 0-01-4
4309(-1.5)Lowen Frankfurt - Bad Nauheim(5,5) 1-24-4
4310(-1.5)Wolfe Freiburg - Crimmitschau(5,5) 0-02-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4349(+1.5)Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl(5,5) 0-23-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6991(-1.5)Gornyak Uchaly - Sp. Nizhny Tagil(5,5) 1-18-3
6992(-1.5)Yuzhny Ural Orsk - Chelyabinsk(5,5) 2-15-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1277(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Tolpar U20(5,5) 2-05-3
1278(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - Avto U20(5,5) 0-11-5
4918(+1.5)Belye Medvedi U20 - Mamonty Yugry U20(5,5) 2-03-0
4965(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 0-14-2
4994(-1.5)Ska 1946 U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 0-02-0

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4350(+1.5)Nove Zamky - Nitra(5,5) 2-03-4
4351(+1.5)Zvolen - Kosice(5,5) 0-02-0
4359(+1.5)Hc 07 Detva - Trencin(5,5) 0-32-6
4372(-1.5)Liptovsky Mikulas - Zilina(5,5) 2-22-3
4377(+1.5)Poprad - Banska Bystrica(5,5) 0-01-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7010(-1.5)Farjestads - Mora(5,5) 0-12-4

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4384(-1.5)Kloten - Scl Tigers(5,5) 0-01-4

IFT HAMMAMET 38A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004J.Terziyska - A.Kulik 14-122-66-42-1

ITF DOMINIKANSKA REPUBLIKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5923R.Cid Subervi - J.Hernandez-Fernandez 12-56-36-22-0

ITF EGIPAT F37TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5905E.Lopez-Perez - M.Vilella Martinez 12-66-46-22-0

ITF IZRAEL F17TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5926I.Smilansky - S.Griekspoor 4-122-62-60-2

ITF JUŽNA AFRIKA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5924N.Scholtz - L.Mitjana 16-133-66-12-1

ITF MEKSIKO F8TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002G.Escobar - L.Catarina 10-134-66-70-2

ITF NULES 23A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1003I.Wallace - T.Andrianjafitrimo 16-106-14-62-1

ITF PAKISTAN F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8485I.Nedelko - P.Riba 12-76-36-42-0

ITF SANTIAGO 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005C.Scholl - M.Zacarias 12-56-36-22-0

ITF TUNIS F38TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5922G.Oliveira - D.Katic 16-157-63-62-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5177(-5.5)Alpha Hard - Ulz Schwaz(53,5) 25-20
5193Ferlach - Linz(54,5) 32-31
5194Sg Westwien - Bregenz(54,5) 23-23
5196(+5.5)Ece Bulls Bruck - Aon Fivers(55,5) 25-26
5197(-5.5)Krems - Graz(57,5) 26-25

BALTIČKA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1553(-2.5)Kehra - Tenax Dobele(53,5) 29-34
1597Ska Minsk - Polva Serviti 33-33
1598(-6.5)Ztr Zaporozhye - Hc Tallinn(54,5) 23-21

ČEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5198(+1.5)Hranice - Plzen(54,5) 20-24

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5930(-1.5)Lemvig - Fredericia Hk Elite(52,5) 29-28
5934(-2.5)Otterup - Frederikshavn Fi(51,5) 24-22
5935(-1.5)Sydhavsoerne - Skive(53,5) 28-29

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5940Rodovre Hk - Gudme Hk 16-20

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5199(-11.5)Atlas - Hik(52,5) 35-18

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5200(-1.5)Vs Ibv - Haukar(52,5) 26-21
5201(+3.5)Fjolnir - Selfoss(54,5) 30-32
5202Vikingur Reykjavik - Valur 22-27
5209Grotta - Ir Reykjavik 26-26

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5974(-2.5)Oroshazi - Vaci Kse(50,5) 29-29
5975(+7.5)Tatabana - Veszprem(54,5) 28-31

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5976(-6.5)Bodo Hk - Notteroy(59,5) 34-17
5977(-3.5)Bsk Nif - Sandnes Hk(56,5) 30-22
5979(+4.5)Falk Horten - Oif Arendal(55,5) 20-27
5981(-3.5)Haslum Hk - Kolstad(55,5) 25-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5941(+6.5)Friesenheim - Rhein Neckar Lowen(52,5) 18-26
5948(-3.5)Frisch Auf Goppingen - Erlangen(52,5) 25-28
5949(-3.5)Fuchse Berlin - Melsungen(54,5) 32-29
5951(+1.5)Lemgo - Wetzlar(52,5) 28-26
5952(+2.5)Tvb 1898 Stuttgart - Leipzig(54,5) 22-27
5953(-2.5)Flensburg Handewitt - Kiel(55,5) 27-35

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5966(-1.5)Bietigheim Metterzimmern - Bad Schwartau(55,5) 31-28
5967(-1.5)Eintracht Hildesheim - Eisenach(53,5) 28-19
5969(-2.5)Hc Elbflorenz 2006 - Hsg Konstanz(54,5) 22-25

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6035(+7.5)Azoty Pulawy - Kielce(58,5) 25-30

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5213(-5.5)Dinamo Bucharest - Csm Fagaras(56,5) 32-27
5214(-7.5)Csm Bucuresti - Hc Vaslui(55,5) 33-21
5228(-1.5)Fcsb - Potaissa Turda(52,5) 29-27
5230(-4.5)Scm Politehnica Timisoara - Csm Calarasi(48,5) 32-24
5232(+3.5)Politehnica Iasi - Baia Mare(52,5) 28-24
5333(+1.5)Csu Suceava - Dobrogea Sud(51,5) 23-31

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1329(-1.5)Zarja Kaspija - Kaustik Vuor(58,5) 32-34

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5210(-4.5)Brest - Tatran Presov(54,5) 32-26
5211(-3.5)Celje Pivovarna Lasko - Rk Gorenje Valenje(55,5) 31-27
5212(-1.5)Dinamo Pancevo - Vojvodina Novi Sad(54,5) 22-20

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5351(-3.5)Tatran Presov Ii - Nove Zamke(55,5) 29-28

SP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5434(+4.5)Angola - Poljska(56,5) 24-24
5435(+7.5)Paragvaj - Argentina(47,5) 28-25
5436(-8.5)Brazil - Kamerun(49,5) 28-26
5437(-2.5)Tunis - Kina(51,5) 31-32
5438(+2.5)Madarska - Francuska(46,5) 26-29
5451(-1.5)Srbija - Crna Gora(52,5) 29-31
5452(-1.5)Danska - Njemacka(46,5) 21-17
5453(-4.5)Svedska - Slovenija(56,5) 33-21

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6044(-7.5)Malmo - Aranas(53,5) 27-19
6045(-5.5)Lugi - Ov Helsingborg(52,5) 27-24

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8077(-4.5)Ifk Ystad - Skanela If(53,5) 35-28
8078(-6.5)Lindesberg - Tumba(58,5) 37-20

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1295Psm - Burgi Freedom Voley 1-01-12-3

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1390Gigasport Ried Innkreis - Vbc Weiz 0-11-13-1

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7101Concilig Volei Bauru - Cristovao&Caetano 1-01-12-3

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1547Ishoj Volley - Gentofte Volley 0-10-20-3

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5685Frederiksberg Volley - Ikast Kfum Volleyball 0-11-13-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4996Loimu - Valepa 0-10-20-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5028Evreux - Paris St-Cloud 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5046Foinikas Syros - Paok 0-10-20-3
5110Niki Eginiou - Panachaiki Ge 0-11-13-1

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5122Asp Korinthos - Aon Panaxiakos 0-10-20-3
5123Ilioupoli Gs - Ao Thiras 0-11-11-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3077Latina - Perugia 0-11-11-3
3079Milano - Verona 0-10-20-3
3080Modena - Ravenna 1-02-03-0
3081Piacenza - Vero Volley 1-02-03-0
3082Vibo Valentia - Trento 0-11-12-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3406Filottrano - Sab Grima Legnano 1-02-02-3
3465Monza - Modena 0-10-22-3
3476Pesaro - San Casciano 1-02-03-2
3477Scandicci - Bergamo 1-01-13-2

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3050Ortona - Pag Taviano 1-01-13-1
3051Videx Royalpat Grottazzolina - Messaggerie Bacco Catania 0-11-13-1
3054Volleyball Aversa - Acqua Fonteviva Massa 1-02-03-0
3058Alessano - Siena 0-11-13-2
3059Gioiella Micromilk Gioia Del Colle - Monini Spoleto 0-10-23-2
3060Tuscania - Agnelli Metalli Bergamo 1-01-13-2
3061Club Italia Roma - Cantu 1-02-03-0
3062Ngm Mobile Santa Croce - Reggio Emilia 1-02-03-0
3063Rinascita Lagonegro - Mondovi 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3064Barricalla Collegno - Battistelli Sg Marignano 1-01-12-3
3065Bartoccini Gioiellerie Perugia - Millenium Brescia 0-10-20-3
3066Caserta - Soverato 0-10-20-3
3068Cmc Olimpia Ravenna - Club Italia 1-02-03-2
3073Famila Chieri - Sorella Ramonda Ipag 1-02-03-0
3074Sigel Marsala - Trentino 0-10-20-3
3075Ubi Banca San Bernardo Cuneo - Givova Baronissi 1-02-03-1

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3493Flynth Flamingos Activia - Pnd Vc Weert v-vv-vv-v

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1290Bergische Volleys - Evivo Duren 0-10-20-3
1291United Volleys Rhein-Main - Rottenburg 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1294Potsdam - Stuttgart 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7104Czarni Radom - Trefl Gdansk 0-10-21-3
7105Ks Espadon Szczecin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0-11-13-2
7106Banimex Bedzin - Jastrzebski Wegiel 0-10-23-2

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7115Dabrowa Gornicza - Budowlani Lodz 0-10-20-3
7116Farmutil Pila - Gcb Centrostal Bydgoszcz 1-01-13-1
7117Lks Commercecon Lodz - Impel Gwardia Wroclaw 1-02-03-0
7118Trefl Proxima Krakow - Bielsko Biala 0-10-22-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5153Novosibirsk - Dinamo-Lo 1-02-03-0
5155Yugra Samotlor - Belgorod 1-01-12-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5176Zarechie Odintsovo - Uralochka Ntmk Ekaterinburg 1-01-11-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1552Engelholm - Linkopings 1-02-03-0

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
7144(-4.0)Harlequins - Ulster 5-17
7145(-9.0)La Rochelle - London Wasps 49-29
7146(-9.0)Saracens - Clermont 14-46
7147(-3.0)Exeter Chiefs - Leinster 8-18

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
7030(-6.0)As Beziers Herault - Colomiers Rugby 22-19

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1304(-3.5) Buffalo Bills - Indianapolis Colts 13-7
1305(-6.5) Cincinnati Bengals - Chicago Bears 7-33
1314(+2.5) Tampa Bay Buccaneers - Detroit Lions 21-24
1315(-5.5) Los Angeles Chargers - Washington Redskins 30-13
1316(-4.5) Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens 39-38
6162(+2.5) Carolina Panthers - Minnesota Vikings 31-24
6165(-2.5) Jacksonville Jaguars - Seattle Seahawks 30-24
6178(-3.5) Kansas City Chiefs - Oakland Raiders 26-15
6179(+3.5) Cleveland Browns - Green Bay Packers 21-27
6181(-2.5) Houston Texans - San Francisco 49ers 16-26
6182(-6.5) Los Angeles Chargers - Washington Redskins 30-13
6183(+1.5) Denver Broncos - New York Jets 23-0
6186(+2.5) Arizona Cardinals - Tennessee Titans 12-7
6197(-2.5) Los Angeles Rams - Philadelphia Eagles 35-43
6199(+4.5) New York Giants - Dallas Cowboys 10-30

PORTUGAL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3626Leoes Porto Salvo - Sporting Clube De Portugal 1-9

SLALOM VAL D ISERE DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6963F.Dopfer - J.B.Grange 1-0
6964S.F.Solevaag - M.Schwarz v-v
6965S.Gross - M.Moelgg 1-0
6966M.Hargin - L.Aerni 1-0
6967A.Khoroshilov - D.Ryding 0-1
6968H.Kristoffersen - M.Hirscher 0-1
6969J.Lizeroux - P.Thaler 1-0
6970M.Matt - A.Myhrer 0-1
6971L.Meilland - M.Feller 1-0
6972D.Yule - A.Pinturault v-v

SUPER G ST MORITZ DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6249M.Gisin - J.Flury -
6250S.Goggia - S.Venier -
6255R.Mowinckel - T.Tippler -
6256P.Nufer - B.Johnson -
6257V.Rebensburg - M.Shiffrin -
6258N.Schmidhofer - C.Huetter -
6259J.Schnarf - C.Suter -
6260T.Weirather - F.Brignone -
6261T.Worley - A.Veith -

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 71121222537
arrow BL Belgija Keno 20/70 513192022242931383941454951545660626369
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2126373941
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 18101124
arrow DA Multi-Daily A 6/99 81745567888
arrow DB Multi-Daily B 6/99 61620668191
arrow DC Multi-Daily C 6/99 8914466086
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 25131625293132353738444656606264656768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 19172324252833404143454649535961636669
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1518192334
arrow FK Finska Keno D 20/70 3781316182122232637384243475060646669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2561117222629353941464748495053556169
arrow FT Finska Keno T 20/70 23101216181920273132404355585962656870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1232125273032334751535457586062636670
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 21427333942
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5891522303234363738394043525356575960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1381213222526273233374041444953576062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 45111416181920213639414950515354566162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 513161730
arrow NP New York Pick 10 20/80 2361114161719222326456364656768737476
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1017192122243536384142444862666771747778
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 56111517213235363743444755575962647071
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 58192028
arrow RO Rumunjska 6/49 11022384649
arrow SK Slovačka 5/35 1117202527
arrow SL Slovenija 7/39 2121920233036
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 16151921
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4671112171823263031455859606166686972