Srijeda 13.12.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3838Rijeka - Inter Zapresic --2-12-1
3839Milan - Verona supergol domaći-2-03-0
3840Swansea - Manchester City supergol gosti-0-20-4
3841Liverpool - West Brom supergol --0-00-0
3842Manchester Utd - Bournemouth domaći-1-01-0
3852Tottenham - Brighton supergol domaći-1-02-0

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5465Genk - Waasland domaći92-23-3
5482Club Brugge - Charleroi -vv-vv-v

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Veliko Tarnovo - Slavia Sofia domaći11-11-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3808Universidad De Concepcion - Union Espanola domaći161-01-0

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1442Digenis Oroklinis - Paphos Fc gosti10-20-3
1443Ethnikos Achnas - Othellos Athienou --0-00-0
1444Alki Oroklini - En Paralimniou --0-00-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3552Talaea El Gaish - El Raja domaći401-02-1
3553Al Masry - El Dakhleya domaći880-01-1
3554Enppi - El Entag El Harby domaći441-02-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4140Emelec - Delfin Sc domaći102-04-2
4141Tecnico Universitario - Ldu Quito domaći361-01-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1538Newcastle - Everton gosti270-10-1
1540Southampton - Leicester gosti110-31-4
1541Swansea - Manchester City supergol gosti270-20-4
1543Liverpool - West Brom supergol --0-00-0
1544Manchester Utd - Bournemouth domaći251-01-0
1545Tottenham - Brighton supergol domaći401-02-0
1546West Ham - Arsenal supergol --0-00-0

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6265Crewe - Blackburn gosti240-10-1

FIFA KLUPSKO SVJETSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4394Al Jazeera Uae - Real Madrid domaći411-01-2

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6318Rennes - Marseille supergol gosti131-12-2
6343Amiens - Tours domaći162-02-1
6345Lille - Nice supergol domaći71-01-1
6346Montpellier - Lyon supergol gosti103-14-1
6347Strasbourg - Paris St Germain supergol gosti121-22-4

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2485Rijeka - Inter Zapresic gosti302-12-1

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1104Aizawl Fc - Churchill Brothers domaći880-01-0

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3214Fiorentina - Sampdoria supergol domaći21-13-2
3258Milan - Verona supergol domaći232-03-0

ITALIJA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3844Fiorentina - Sampdoria domaći-0-01-0
3845Milan - Verona domaći-0-01-0

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8074Alessandria - Albinoleffe gosti620-02-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3802Portmore United - Waterhouse Fc gosti110-12-1
3805Tivoli Gardens - Boys Town domaći71-03-0
3806Uwi Fc - Humble Lions Fc domaći480-01-1
6657Harbour View Fc - Cavaliers Fc gosti450-10-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6692Flamengo - Independiente domaći301-11-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1119Free State Stars - Supersport United domaći251-01-0
1132Mamelodi Sundowns - Maritzburg United domaći640-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3809Millionarios - Independiente Santa Fe domaći321-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1102Deportivo Saprissa - Herediano domaći520-01-0
1103Santos Dg - Perez Zeledon domaći281-11-1

MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4151Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje domaći780-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2617Groningen - Psv Eindhoven gosti71-33-3
2632Vitesse - Willem gosti141-12-2
2636Vvv Venlo - Utrecht gosti240-10-1
2638Den Haag - Roda gosti61-23-2
2639Feyenoord - Heerenveen domaći411-11-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1481Hoffenheim - Stuttgart domaći810-01-0
1483Bayer Leverkusen - Werder Bremen supergol domaći111-01-0
1488Bayern Munich - Fc Koln supergol domaći600-01-0
1489Hertha Berlin - Hannover domaći182-03-1
1495Schalke - Augsburg domaći441-03-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7858Lokomotive Leipzig - Berlin Ak 07 domaći101-13-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2583Lechia Gdansk - Pogon Szczecin gosti170-21-3
2584Zaglebie Lubin - Lech Poznan --0-00-0
2585Cracovia Krakow - Wisla Krakow gosti420-21-4
2603Wisla Plock - Sandecja Nowy Sacz gosti22-22-2

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Praiense - Sporting Farense gosti230-10-1
2243Moreirense - Santa Clara gosti61-12-2
2376Uniao De Madeira - Aves gosti200-31-5
2377Rio Ave - Benfica gosti360-12-2
7843Sporting Lisbon - Vilaverdense domaći441-04-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3513Al Qaisoma - Dhamk domaći141-14-3
3528Al Hazm - Alwatani domaći251-03-0
3550Al Nahdha - Al Kawkab domaći41-13-2
3551Hajer Club - Jeddah Club gosti610-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Fk Backa Bp - Zemun domaći520-01-0
1112Borac Cacak - Mladost Lucani domaći191-11-2
1113Cukaricki Belgrade - Fk Rad domaći62-03-0
1114Fk Radnik Surdulica - Radniki Nis gosti140-10-2
1115Javor Ivanjica - Napredak gosti660-00-1
1116Macva Sabac - Vozdovac gosti321-11-1
1117Spartak Subotica - Vojvodina Novi Sad domaći111-11-1
1118Partizan Belgrade - Crvena Zvezda domaći610-01-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1282Celtic - Hamilton domaći123-13-1
1283Hibernian - Rangers domaći91-21-2
1284Partick Thistle - Motherwell domaći163-03-2
1285St Johnstone - Aberdeen gosti200-20-3

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4091Real Betis B - Arcos domaći41-02-0
4092Ucam Murcia - Olimpic De Xativa domaći63-15-1
4093Mallorca B - Atletico Saguntino gosti450-10-1
4094Cd Alaves B - Pena Sport gosti330-10-2
4095Burgos - Real Aviles --0-00-0
4096Ontinyent - Cartagena Fc domaći161-04-0
4099Rayo Majadahonda - Ud San Sebastian Reyes gosti400-10-1
4110Utebo - Ardoi domaći800-02-0
4112Pontevedra - Rapido D. Bouzas domaći151-03-0
4120Sd Logrones - Sd Tarazona domaći930-01-0
4121Tenerife B - Villanovense domaći82-13-3

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3501Genclerbirligi - Karsspor domaći530-02-1
3502Akhisar Bld Spor - Ankara Demirspor gosti71-11-1
3503Bucaspor - Sivasspor domaći31-01-0
3504Malatya Belediyspor - Osmanlispor Fk gosti191-11-1
3505Alanyaspor - Giresunspor gosti21-12-2
3506Adana Demirspor - Fenerbahce gosti241-21-4

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8994Sud America - El Tanque Sisley domaći740-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3959Monagas - Deportivo Lara gosti-0-10-1

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4122(-3.5)Estudiantes De Bahia Blanca - Ciclista Olimpico De La Banda(165,5) 79-77
4128(-9.5)Gimnasia Indalo - Salta Basket(159,5) 78-62
4129(+2.5)Regatas Corrientes - Ia Central Cordoba(173,5) 85-90

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4134(+1.5)Campo Mourao - Universovitoria(149,5) 65-72

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2254(+15.5)Bk Lions Jindrichuv Hradec - Bk Pardubice(165,5) 81-118

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5362(+19.5)Apop Paphos - Aek Larnaca(150,5) 62-81
5387(-18.5)Keravnos - Forex Time Apollon(147,5) 82-44

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2253(+5.5)Svendborg Rabbits - Team Fog Naestved(164,5) 72-72 / 83-81

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2168(-5.5)Uniks Kazan - Darussafaka(155,5) 75-79
2225(-8.5)Tofas Bursa - Trento(163,5) 79-91
2230(-17.5)Lokomotiv Kuban - Lietuvos Rytas Vilnius(155,5) 77-68
2231(-4.5)Morabanc Andorra - Cedevita Zagreb(158,5) 78-71
2232(-13.5)Bayern Munich - Hapoel Jerusalem(161,5) 111-85
2239(-5.5)Reggio Emilia - Bc Lietkabelis(155,5) 72-72 / 82-85
2240(-8.5)Torino - Paris Levallois(161,5) 92-86
2241(-2.5)Partizan Beograd - Bilbao Basket(175,5) 67-83
2244(-11.5)Herbalife Gran Canaria - Ratiopharm Ulm(169,5) 97-84

EUROKUP PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4383(+1.5)Uni Gyor - Ksc Szekszard(139,5) 67-76
4384(-6.5)Union Hainaut Basket - Tsv Wasserburg(138,5) 80-47

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2137(+5.5)Nadezhda Orenburg - Fenerbahce Sk(134,5) 64-66
2140(+1.5)Galatasaray - Uniqa Euroleasing Sopron(145,5) 73-75
2141(+15.5)Wisla Krakow - Ummc Jekaterinburg(143,5) 49-74
2142(-7.5)Ccc Polkowice - Esb Villeneuve(140,5) 61-69
2143(+8.5)Basket Lattes Montpellier - Avenida(128,5) 44-67
2145(+1.5)Bourges Basket - Usk Praha(140,5) 86-72
2167(+17.5)Mithra Castors Braine - Dynamo Kursk(153,5) 60-72

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2249(-9.5)Kauhajoen Karhu - Espoo United(174,5) 102-76
2250(+14.5)Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls If(170,5) 73-109
2251(+2.5)Lapuan Korikobrat - Bc Nokia(178,5) 70-91
2252(-9.5)Salon Vilpas Vikings - Pyrinto Tampere(169,5) 107-74

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3684(-5.5)Maccabi Haifa - Bnei Hasharon(162,5) 86-72

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3687(-7.5)Anyang Kgc - Goyang Orions(165,5) 92-75
3688(-4.5)Lg Sakers - Busan Kt Sonicboom(156,5) 79-75

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3689(-8.5)Samsung Blue Minx W - Keb Hanabank W(140,5) 90-81

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4135(+1.5)Beijing Ducks - Guandong Southern Tigers(199,5) 95-90
4136(-3.5)Guangzhou Longlions - Fujian Quanzhou Bank(233,5) 126-120
4137(-9.5)Shanghai Sharks - Jiangsu Monkey Kings(217,5) 97-106
4138(-6.5)Shenzhen Leopards - Zhejiang Golden Bulls(205,5) 103-94
4368(-18.5)Liaoning Flying Leopards - Jilin Northeast Tigers(216,5) 116-108

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4592(-3.5)Enisey Krasnoyarsk - Ewe Baskets Oldenburg(167,5) 53-79
4593(+14.5)Juventus Utena - Monaco(158,5) 85-92
4597(-6.5)Banvitspor - Venezia(153,5) 90-62
4626(+5.5)Paok - Enbw Ludwigsburg(153,5) 63-83
4632(-11.5)Bbc Bayreuth - Rosa Radom(159,5) 90-85
4633(+2.5)Avellino - Besiktas Istanbul(143,5) 90-74
4635(-14.5)Iberostar Tenerife - Ventspils(151,5) 65-71
4636(-7.5)Nanterre - Cez Nymburk(165,5) 84-90

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4152(-0.5)Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder(213,5) 95-100
4153(-2.5)Miami Heat - Portland Trail Blazers(203,5) 95-102
4154(-11.5)Houston Rockets - Charlotte Hornets(220,5) 108-96
4371(-1.5)Orlando Magic - Los Angeles Clippers(213,5) 95-106
4372(-7.5)Washington Wizards - Memphis Grizzlies(199,5) 93-87
4377(-6.5)Boston Celtics - Denver Nuggets(206,5) 124-118
4378(+5.5)Chicago Bulls - Utah Jazz(197,5) 103-100
4381(-1.5)New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks(219,5) 115-108
4382(+11.5)Phoenix Suns - Toronto Raptors(221,5) 109-115

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4464(-8.5)North Carolina Greensboro - Nc Wilmington(155,5) 71-58
4465(+8.5)Temple Owls - Villanova Wildcats(147,5) 67-87
4466(-9.5)Bradley Braves - Arkansas Little Rock Trojans(128,5) 86-46
4467(-4.5)Nebr.-Omaha Mavericks - Arkansas State R. Wolves(157,5) 77-74
4469(-6.5)Wisconsin Badgers - Western Kentucky Hilltoppers(136,5) 81-80
4470(-10.5)Boise State Broncos - Grand Canyon Lopes(135,5) 63-63 / 85-80
4471(+2.5)Louisiana State Tigers - Houston Cougars(157,5) 80-77
4473(-5.5)Northern Colorado Bears - Denver Pioneers(139,5) 83-63
4483(-14.5)Oregon Ducks - Portland State Vikings(167,5) 95-84

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4386(-14.5)Lasaulec Aris Leeuwarden - Den Helder Seals(151,5) 84-82

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4385(-2.5)Rheinstars Cologne - Hamburg Towers(147,5) 77-74

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2245(+9.5)Gtk Gliwice - Stal Ostrow Wielkopolski(160,5) 83-92
2246(-14.5)Trefel Sopot - Legia Warszawa(162,5) 82-75
2247(-1.5)Asseco Prokom Gdynia - Turow Zgorzelec(166,5) 78-79
2248(-15.5)Mks Dabrowa Gornicza - Slupsk(162,5) 87-83

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4387(+11.5)Illiabum - Benfica(166,5) 67-80
4388(+3.5)Electrico Fc - Galitos Barreiro(165,5) 61-84
4389(-0.5)Ovarense - Cab Madeira(170,5) 91-71
4390(-2.5)Vitoria Sport Clube - Ud Oliveirense(178,5) 73-96
4391(+17.5)Fc Barreirense - Fc Porto(164,5) 80-98

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4345(+19.5)Bk 04 Ac Lb Snv - Bk Iskra Svit(172,5) 81-94
4346(-0.5)Bk Levice Patrioti - Inter Bratislava(168,5) 82-94
4347(+15.5)Karlovka Bratislava - Bc Prievidza(160,5) 68-76
4348(-13.5)Slavia Tu Kosice - Mbk Rieker Komarno(168,5) 104-86

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4142(-1.5)Grand Rapids Griffins - Iowa Wild(5,5) 0-23-3
4143(-1.5)Hershey Bears - Providence Bruins(5,5) 0-10-3
4144(-1.5)Rochester Americans - Utica Comets(5,5) 1-13-1
4145(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Springfield Thunderbirds(5,5) 1-26-3
4146(-1.5)Texas Stars - Ontario Reign(5,5) 1-12-4
4147(+1.5)San Diego Gulls - Stockton Heat(5,5) 1-25-3
4772(-1.5)Binghamton Senators - Albany Devils(5,5) 0-13-3
4773(-1.5)Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 1-05-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1662(+1.5)Ehc Bregenzerwald - Feldkirch(5,5) 2-13-5

CHANNEL ONE KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3828(-1.5)Kanada - Juzna Koreja 1-24-2
3829(-1.5)Ceska - Finska 0-22-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5845(-1.5)Hifk - Kalpa(4,5) 0-22-3
5906(-1.5)Hpk - Ilves(5,5) 0-11-2
5907(+1.5)Jukurit - Pelicans(5,5) 3-04-1
5919(-1.5)Saipa - Assat(5,5) 1-23-4
5920(+1.5)Sport - Jyp(5,5) 1-14-2
5921(-1.5)Tappara - Kookoo(5,5) 1-03-0

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3817(+1.5)Heki - K-Vantaa(5,5) 1-22-5
3818(+1.5)Hermes - Keupa Ht(5,5) 0-42-7
3819(+1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Leki(5,5) 0-12-2
3821(-1.5)Roki - Jokipojat(5,5) 1-14-4
3823(-1.5)Sapko - Kettera(5,5) 2-22-5
3827(-1.5)Tuto - Espoo United(5,5) 0-04-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4462(-1.5)Sarnia Sting - Saginaw Spirit(5,5) 0-11-2
4463(-1.5)Marie Greyhounds - Flint Firebirds(5,5) 2-04-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4148(-1.5)New York Islanders - Dallas Stars(5,5) 0-22-5
4149(+1.5)Detroit Red Wings - Boston Bruins(5,5) 0-02-2
4150(+1.5)Vancouver Canucks - Nashville Predators(5,5) 0-21-7

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4370(+1.5)Gjovik Mammuts - Tonsberg Og Omegn Ihk(6,5) 0-12-6

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5925(-1.5)Eisbaren Berlin - Krefeld Pinguine(5,5) 0-03-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1667(+1.5)Izhstal Izhevsk - Krs Heilongjiang(5,5) 2-05-3
1668(+1.5)Csk Vvs Samara - Sokol Krasnoyarsk(5,5) 2-13-4
1669(-1.5)Hk Sarov - M Novokuznetsk(5,5) 0-21-4
1676(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Ceng Tou(5,5) 2-05-0
1677(+1.5)Buran Voronezh - Rubin Tyumen(5,5) 1-22-4
1678(-1.5)Dizel Penza - Ermak Angarsk(5,5) 0-02-1
1681(+1.5)Hk Ryazan - Zauralye Kurgan(5,5) 0-01-2
1687(-1.5)Ska-Neva - Kazzinc Torpedo(5,5) 1-02-3
1688(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Saryarka(5,5) 2-13-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2134(-1.5)Chaika U20 - Hk Mvd U20(5,5) 2-03-3
2136(+1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 1-01-0
4155(-1.5)Serebryanye U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 2-27-3
4156(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Taifun U20(5,5) 2-06-1
4157(-1.5)Almaz U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 1-08-0
4158(+1.5)Kunlun Red Star U20 - Vityaz U20(5,5) 1-22-4

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4416(+1.5)Hk Trnava - Dubnica(6,5) 3-17-2
4418(-1.5)Dukla Michalovce - Hc Topolcany(6,5) 2-04-1
4419(-1.5)Hc Presov 07 - Skalica(5,5) 2-04-0

SP U20 DIV. 1 SKUPINA BHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4437(+1.5)Slovenija U20 - Norveska U20(5,5) 0-11-5
4438(+1.5)Italija U20 - Ukrajina U20(5,5) 0-22-3
4439(+1.5)Hungaru U20 - Kazakstan 1-23-5
4453(-1.5)Njemacka U20 - Francuska U20(5,5) 3-04-0
4460(-1.5)Latvija U20 - Austrija U20(5,5) 2-05-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5928(+1.5)Bjorkloven - Oskarshamn(5,5) 1-05-1
5929(-1.5)Bofors - Sodertalje(5,5) 0-01-1
5938(-1.5)Hc Vita Hasten - Tingsryd(5,5) 1-13-3
5939(-1.5)Ik Pantern - Almtuna Is(5,5) 0-00-2
5962(-1.5)Leksand - Vastervik(5,5) 2-15-3
5963(-1.5)Modo - Aik(5,5) 1-04-1

ITF ANTALYA 44A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4319V.Stamat - E.Lechemia v-vv-vv-vv-v
4320S.Tolibova - A.Poplavska 10-163-66-41-2
4322D.Evtimova - M.Eklund 9-150-66-31-2
4323C.Dinu - A.Biskic 12-46-36-12-0
4324P.Ozgen - O.Andrieieva 12-16-16-02-0

ITF CORDENONS 35A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4330D.Kerfs - C.Traversi 15-146-16-71-2
4331I.Primorac - L.Sabino 8-136-72-60-2
4332A.Schaefer - A.Grymalska 0-120-60-60-2
4333O.Simion - L.Samsonova 13-146-24-61-2
4335F.Di Sarra - F.Bullani 12-36-16-22-0
4339S.Wagner - S.Rubini 8-133-65-70-2
4340M.Caregaro - S.Bandecchi 8-156-31-61-2
4341A.Bukta - M.Zmau v-v4-6v-vv-v

ITF DOMINIKANSKA REPUBLIKA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4302C.Boluda-Purkiss - M.Haim 15-133-66-32-1
4303R.Quiroz - S.Verbeek 16-197-66-71-2
4309I.Vasilyev - A.Gomez 5-124-61-60-2
4310J.Olivares - K.Uchida 19-167-66-72-1
4317M.Lescure - E.Gomez 12-46-16-32-0
4318S.Poplavskyy - I.Endara 1-120-61-60-2

ITF DUBAI 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4342V.Tomova - K.Kozlova v-v7-6v-vv-v
4343V.Ivakhnenko - A.Tomljanovic 8-135-73-60-2

ITF EGIPAT F38TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4184I.Taweel - D.Zarichanskiy 5-124-61-60-2
4185O.Khotkov - P.Krainik 6-122-64-60-2
4186S.Sabry - M.Fellin 14-177-53-61-2
4187D.Matos - R.Boychuk 16-153-66-42-1
4188M.Kowalczyk - D.Barton v-vv-vv-vv-v
4189Y.Hossam - D.Szintai 12-166-44-61-2

ITF HAMMAMET 39A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4349C.Bechri - G.Marchetti 8-124-64-60-2
4350D.Chehoudi - L.Maetschke 4-121-63-60-2
4351M.Yerolymos - I.Shinikova 14-112-66-12-1
4359M.Yudanov - M.Bjorklund 2-121-61-60-2
4361S.Cakarevic - J.Terziyska v-v6-1v-vv-v

ITF IZRAEL F18TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4295A.Cornut-Chauvinc - Y.Oliel 7-123-64-60-2
4299I.Smilansky - S.Hiramatsu 13-107-66-42-0
4300M.Pauwels - J.Hasson 12-56-46-12-0
4301Y.Barkai - A.Elia 15-193-67-61-2

ITF KAIRO 38A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4325D.Karregat - T.William 14-132-66-42-1
4326N.Totka - V.Morvayova 6-124-62-60-2
4327W.Kulik - H.Ogata 19-126-76-02-1
4328A.Ureke - N.Kolar v-v1-6v-vv-v
4329V.Meliss - J.Saner 12-36-06-32-0

ITF KATAR F5TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4190F.Simonsson - J.Okala 3-123-60-60-2
4191G.Von Massow - M.Eriksson 16-134-66-42-1
4192L.Frigerio - A.Karatsev 5-124-61-60-2
4195M.Neuchrist - B.Hassan 4-122-62-60-2
4196A.Avidzba - J.Tatlot v-vv-vv-vv-v
4197A.Escoffier - J.Karimov 5-124-61-60-2
4198K.Friberg - L.Miedler 5-123-62-60-2
4199T.Farquharson - R.Ortega-Olmedo 9-136-73-60-2

ITF PAKISTAN F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3498K.Anand - V.Alekseenko 14-107-57-52-0
3500M.Abid - M.Murtaza 18-106-76-32-1
4209A.Nenwani - O.Besednikov 17-134-67-52-1
4211P.Goldsteiner - I.Ponomarenko 12-36-26-12-0
4213S.Khan - E.Kirkin 6-122-64-60-2
4214F.Hutt - D.Myagkov 5-124-61-60-2
4215N.Vylegzhanin - K.Lozan 4-123-61-60-2

ITF PERU F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4269A.Mendoza - O.Gutierrez 4-121-63-60-2
4270J.Ore - D.Galan 7-124-63-60-2
4271M.Barrios Vera - M.Zukas 13-136-31-62-1
4291J.Sorgi - N.Alvarez 3-121-62-60-2
4292M.Descotte - I.Monzon 12-56-16-42-0
4294D.Vallebuona - D.Dutra Da Silva 12-146-76-70-2

ITF SANTA CRUZ 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4362V.Bosio - N.Kukharchuk 5-123-62-60-2
4363F.Guimaraes Bueno - N.Zeballos 3-120-63-60-2
4364N.Kurata - E.Piai 12-56-46-12-0

ITF TAJLAND F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6585A.Vatutin - C.Kim v-vv-vv-vv-v
6586B.Harris - J.Grills 12-172-67-51-2
6589R.Tokuda - J.Nam 12-56-36-22-0
6591Y.Bai - T.Chen 12-86-46-42-0

ITF TUNIS F39TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4200J.Cannell - A.Dougaz 5-121-64-60-2
4206T.Van Terheijden - M.Zekic 6-124-62-60-2
4207A.Zucca - D.Katic 2-121-61-60-2

ITF TURSKA F47TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6530D.Matsukevitch - N.Cacic v-vv-vv-vv-v
6531M.Smola - D.Gennaro 4-123-61-60-2
6532V.Korolev - V.Antonescu 2-122-60-60-2

WTA AUSTRALIAN OPEN WILDCARD PLAY OFFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6118A.Rodionova - O.Tjandramulia 12-136-30-62-1
6151T.Patterson - N.Bains 16-136-34-62-1
6152Z.Hives - D.Aiava 9-172-67-51-2
6154A.Bozovic - K.Birrell 5-124-61-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8900Hc Midtjylland - Mors-Thy Handbold(54,5) 25-23
8901Kif Kolding - Aarhus Gf(54,5) 25-28
8902(-3.5)Skjern - Ribe-Esbjerg Hh(54,5) 33-29
8913Tonder - Skanderborg(50,5) 28-27

ESTONIJA 1. LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
4366(+5.5)Arukula Audentes - Coop Polva(57,5) 28-34
4367(-2.5)Kehra - Viljandi Hc(55,5) 30-30

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7927(-5.5)Dunkerque - Selestat(53,5) 35-28
7928(+2.5)Toulouse - Montpellier(58,5) 31-30

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3692(-1.5)Valur - Stjarnan(50,5) 33-25

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3690Eger Sbs - Cyeb Budakalasz(51,5) 29-26

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8451(+1.5)Fyllingen - Drammen(58,5) 30-28
8452(+2.5)Halden Topphandball - Elverum(60,5) 26-34
8453(-3.5)Oif Arendal - Haslum Hk(56,5) 29-30

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3696Sandejford - Viking Tif 37-34
3697Lillestrom Th - Runar 18-23
3698St Hallvard - Kristiansand 34-23

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3024(+3.5)Zaglebie Lubin - Azoty Pulawy(61,5) 32-36
3025(-1.5)Stal Mielec - Opole(54,5) 40-38
3047(-16.5)Kielce - Kpr Legionowo(58,5) 40-17
3050(+4.5)Meble Wojcik Elblag - Chrobry Glogow(50,5) 28-29
3051(+1.5)Mks Kalisz - Kwidzyn(48,5) 19-21
3054(-3.5)Piotrkowiann - Pogon Szczecin(56,5) 30-23
3058(-7.5)Wisla Plock - Powen Zabrze(56,5) 33-25

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3711(-9.5)Madeira Sad - Cd Sao Bernardo(57,5) 26-26
3712(-2.5)Porto Vitalis - Benfica(54,5) 30-23
3713(-1.5)Aa Avanca - Aguas Santas Milaneza(52,5) 28-27
3714(+2.5)Abc - Sporting Clube(54,5) 25-33
3715(+2.5)Xico - Boa Hora Fc(57,5) 24-27
3716Ac Fafe - Maia-Ismai(50,5) 25-21

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3717(-1.5)Odorheiu Secuiesc - Potaissa Turda 27-23
3743(-5.5)Csm Calarasi - Politehnica Iasi 31-27
3793Csm Fagaras - Csm Focsani 2007 21-23
3795(+3.5)Csu Suceava - Fcsb 24-29
3796(-1.5)Dobrogea Sud - Csm Bucuresti 23-23
3798(+3.5)Hc Vaslui - Scm Politehnica Timisoara 28-35

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4365Ugntu-Vnzm - Permskie Medvedi(54,5) 25-28

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3010(-2.5)Zagreb Ppd - Tatran Presov(55,5) 32-26
3023(+4.5)Rk Gorenje Valenje - Vardar Skopje(53,5) 24-30

SP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3062(-3.5)Nizozemska - Ceska(54,5) 30-26
3063(-2.5)Norveska - Rusija(55,5) 34-17

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8914(-6.5)Helvetia Anaitasuna - Bm Zamora(53,5) 25-29
8915Puerto Sagunto - Bidasoa(54,5) 20-28
8916(-1.5)Bm Guadalajara - Granollers(55,5) 31-28
8917(-2.5)Bm Huesca - Encantada(51,5) 29-25
8918(-3.5)Ximenez-Puente - Cangas(55,5) 29-25
8919(-4.5)Ademar Leon - Bm Valladolid(54,5) 30-28
8920(+1.5)Bm Benidorm - Naturhouse La Rioja(54,5) 24-22

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7931(-5.5)Alingsas - Hammarby(54,5) 35-26
7932(-3.5)Skovde - Hif Karlskrona(56,5) 31-29

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3800Tumba - Lindesberg 32-40

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3061(+6.5)Fortitudo Gossau - Kadetten(53,5) 33-35

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4396Raiffeisen Arbesbach - Hypo Niederoesterreich 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3950Vivo Minas - Caramuru Castro 1-02-03-0

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3958Sk Up Olomouc - Stuttgart 0-10-20-3
4421Calcit Kamnik - Nova Branik 1-01-11-3
4422Dresdner - Pays Daix Venelles 1-02-03-0
4423Jedinstvo Stara Pazova - Minchanka Minsk 0-10-21-3
4424Schweriner - Rocheville Le Cannet 1-01-13-1
4425Beziers Vb - Sliedrecht Sport 1-02-03-0
4428Ts Volley Duedingen - Hapoel Kfar Saba 1-02-03-1

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3968Levski Volley - Csm Targoviste 0-10-21-3
3969Zeleznicar Lajkovac - Tent Obrenovac 0-11-13-1
3970Pfeffingen - Mladost Zagreb 1-01-11-3
3971Ck Ponta Delgada - Hermes Oostende 0-11-11-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3953Isku Volley - Hurrikaani Loimaa 0-10-21-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3064Montpellier - Tourcoing 0-10-22-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8587Ethnikos Ofpf - Alexandroupolis 0-11-12-3
8588Iraklis Chalkidas - Foinikas Syros 1-01-12-3
8589Pamvohaikos - Niki Eginiou 0-10-22-3
8590Panachaiki Ge - Iraklis 0-10-21-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3163Bcc Castellana Grotte - New Mater - Verona 0-10-20-3
5923Sora - Trento 0-10-21-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4059Agnelli Metalli Bergamo - Gioiella Micromilk Gioia Del Colle 1-02-03-1
4060Cantu - Tuscania 1-02-03-1
4061Mondovi - Ortona 0-11-12-3
4062Monini Spoleto - Brescia 1-01-11-3
4063Mosca Bruno Bolzano - Club Italia Roma 0-11-11-3
4065Pag Taviano - Rinascita Lagonegro 1-02-03-2
4072Acqua Fonteviva Massa - Alessano 0-10-21-3
4075Castellana Grotte - Reggio Emilia 0-10-20-3
4076Potenza Picena - Siena 0-10-20-3
4078Volleyball Aversa - Ceramica Scarabeo Gcf Roma 1-02-02-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4079Bartoccini Gioiellerie Perugia - Sigel Marsala 1-02-03-0
4080Battistelli Sg Marignano - Sorella Ramonda Ipag 1-01-13-1
4081Club Italia - Famila Chieri 1-01-13-1
4082Millenium Brescia - Caserta 1-02-03-0
4083Olbia - Lpm Bam Mondovi 1-01-11-3
4084Trentino - Soverato 0-11-13-1
4085Ubi Banca San Bernardo Cuneo - Barricalla Collegno 1-02-03-1
4086Zambelli Orvieto - Cmc Olimpia Ravenna 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4087Ansan Rush&Cash - Woori Card Wibee 0-10-20-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8717Volei Alba Blaj - Zurich 1-02-03-1
8718Maritsa Plovdiv - Dinamo Kazan 0-10-20-3
8719Developres Rzeszow - Mulhouse 1-01-13-1
8730Conegliano - Novara 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3955Suhl - Munster 0-10-21-3

NJEMAČKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3956United Volleys Rhein-Main - Friedrichshafen 0-10-20-3
3957Tv Buhl - Tsv Herrsching 0-11-13-1

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1389Gks Katowice - Resovia Rzeszow 0-10-20-3
8735Bydgoszcz - Trefl Gdansk 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4090Spartak Vkp Myjava - Sport Kosice 0-11-13-1

SP KLUBOVAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3979Kedzierzyn Kozle - Lube Treia 1-01-12-3
3997Bank Sarmayeh - Sada Cruzeiro 0-10-20-3
4058Belchatow - Drean Bolivar 0-11-13-1

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4431Lindesberg - Orebro 0-11-12-3

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8250Mfk Dina - Mfk Sinara 2-7

JEFFREY HORN - GARY CORCORANBOKS

Br. Susret Rezultat
7020J.Horn - G.Corcoran 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 51011172021
arrow AU Austrija 6/45 2510252842
arrow BC British Colombia BC49 6/49 111827323846
arrow BE Belgija 6/45 3517194041
arrow BL Belgija Keno 20/70 18101219212628293335404351616364666869
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 72021244056
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 14313235
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 5681017
arrow CL Colorado 6/42 31522263339
arrow DA Multi-Daily A 6/99 101426517685
arrow DB Multi-Daily B 6/99 94554717784
arrow DC Multi-Daily C 6/99 436264656974
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 12379121415283940515354555657586265
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 367911121316212930414647565758626368
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1221323536
arrow FK Finska Keno D 20/70 67152223242526273032333738404155626364
arrow FL Florida 6/53 1713162328
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1231014172025272830384041425963656870
arrow FR Francuska 5/49 1724284349
arrow FT Finska Keno T 20/70 1451416202123242526282940414448555869
arrow GE Njemačka 6/49 239141727
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3456791117263134374445464951606668
arrow GR Grčka 6/49 2921252946
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 162731343746
arrow IR Irska 6/47 313839404247
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 81225323547
arrow KA Kanada 6/49 122930404548
arrow LD Latvija Keno D 20/62 14111216202225293536373840424445555761
arrow LE Latvija Keno E 20/62 34678151721303135424445464950515657
arrow LM Latvija Keno M 20/62 137810141820252635394043444852535560
arrow LU Louisiana 6/40 41219223438
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1514283542
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 223253038
arrow MI Michigan Classic 6/47 51526343741
arrow MS Missouri 6/44 7911253136
arrow NP New York Pick 10 20/80 23456101921334243454649606166777879
arrow NY New York 6/59 1236495759
arrow OH Ohio Classic 6/49 129112439
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 81228383940
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1271011153237404142505253646669717278
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1015222526273239424445464749505961637275
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 37202429
arrow QU Quebec 6/49 91214303940
arrow SB Španjolska Bono 6/49 111233363744
arrow SK Slovačka 5/35 18131420
arrow SL Slovenija 7/39 151415162225
arrow SW Švicarska 6/42 2624252938
arrow TE Texas 6/54 121419343947
arrow TK Tennessee Cash 5/35 57122630
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 61423244358
arrow UW SAD Powerball 5/69 224285158
arrow VK Viking Lotto 6/48 2926283237
arrow WA Washington 6/49 17892631
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 115202231
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 243240424447
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1591317222631364041444656636772777980