Srijeda 13.12.2017.

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4396Raiffeisen Arbesbach - Hypo Niederoesterreich 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3950Vivo Minas - Caramuru Castro 1-02-03-0

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3958Sk Up Olomouc - Stuttgart 0-10-20-3
4421Calcit Kamnik - Nova Branik 1-01-11-3
4422Dresdner - Pays Daix Venelles 1-02-03-0
4423Jedinstvo Stara Pazova - Minchanka Minsk 0-10-21-3
4424Schweriner - Rocheville Le Cannet 1-01-13-1
4425Beziers Vb - Sliedrecht Sport 1-02-03-0
4428Ts Volley Duedingen - Hapoel Kfar Saba 1-02-03-1

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3968Levski Volley - Csm Targoviste 0-10-21-3
3969Zeleznicar Lajkovac - Tent Obrenovac 0-11-13-1
3970Pfeffingen - Mladost Zagreb 1-01-11-3
3971Ck Ponta Delgada - Hermes Oostende 0-11-11-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3953Isku Volley - Hurrikaani Loimaa 0-10-21-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3064Montpellier - Tourcoing 0-10-22-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8587Ethnikos Ofpf - Alexandroupolis 0-11-12-3
8588Iraklis Chalkidas - Foinikas Syros 1-01-12-3
8589Pamvohaikos - Niki Eginiou 0-10-22-3
8590Panachaiki Ge - Iraklis 0-10-21-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3163Bcc Castellana Grotte - New Mater - Verona 0-10-20-3
5923Sora - Trento 0-10-21-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4059Agnelli Metalli Bergamo - Gioiella Micromilk Gioia Del Colle 1-02-03-1
4060Cantu - Tuscania 1-02-03-1
4061Mondovi - Ortona 0-11-12-3
4062Monini Spoleto - Brescia 1-01-11-3
4063Mosca Bruno Bolzano - Club Italia Roma 0-11-11-3
4065Pag Taviano - Rinascita Lagonegro 1-02-03-2
4072Acqua Fonteviva Massa - Alessano 0-10-21-3
4075Castellana Grotte - Reggio Emilia 0-10-20-3
4076Potenza Picena - Siena 0-10-20-3
4078Volleyball Aversa - Ceramica Scarabeo Gcf Roma 1-02-02-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4079Bartoccini Gioiellerie Perugia - Sigel Marsala 1-02-03-0
4080Battistelli Sg Marignano - Sorella Ramonda Ipag 1-01-13-1
4081Club Italia - Famila Chieri 1-01-13-1
4082Millenium Brescia - Caserta 1-02-03-0
4083Olbia - Lpm Bam Mondovi 1-01-11-3
4084Trentino - Soverato 0-11-13-1
4085Ubi Banca San Bernardo Cuneo - Barricalla Collegno 1-02-03-1
4086Zambelli Orvieto - Cmc Olimpia Ravenna 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4087Ansan Rush&Cash - Woori Card Wibee 0-10-20-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8717Volei Alba Blaj - Zurich 1-02-03-1
8718Maritsa Plovdiv - Dinamo Kazan 0-10-20-3
8719Developres Rzeszow - Mulhouse 1-01-13-1
8730Conegliano - Novara 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3955Suhl - Munster 0-10-21-3

NJEMAČKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3956United Volleys Rhein-Main - Friedrichshafen 0-10-20-3
3957Tv Buhl - Tsv Herrsching 0-11-13-1

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1389Gks Katowice - Resovia Rzeszow 0-10-20-3
8735Bydgoszcz - Trefl Gdansk 0-10-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4090Spartak Vkp Myjava - Sport Kosice 0-11-13-1

SP KLUBOVAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3979Kedzierzyn Kozle - Lube Treia 1-01-12-3
3997Bank Sarmayeh - Sada Cruzeiro 0-10-20-3
4058Belchatow - Drean Bolivar 0-11-13-1

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4431Lindesberg - Orebro 0-11-12-3