Četvrtak 14.12.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6108Konyaspor - Batman Petrolspor domaći-0-02-0
6109Francuska - Slovacka(H) --1-22-4
6110Fenerbahce Ulker - Zalgiris Kaunas(B) gosti-0-00-1
6111Brose Baskets Bamberg - Olympiakos Piraeus(B) domaći-0-01-0
6112Hereford - Fleetwood gosti-0-10-2
6113Porto - Vitoria Guimaraes supergol domaći-1-04-0

AZERBAJDŽAN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6789Ganca - Inter Baku gosti330-12-3
6791Neftchi - Zira Fk domaći362-02-0

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1600Abahani Chittagong - Arambagh domaći740-01-0
1601Abahani Dhaka - Rahmatgonj domaći182-03-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2254Oriente Petrolero - Sport Boys domaći101-12-3

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Cska Sofia - Ludogorets domaći91-11-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6796Union La Calera - Santiago Wanderers gosti250-10-1

CECAFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1733Kenija - Burundi --0-00-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3555Misr Lel Makasa - Al Nasr domaći301-11-4
3556Wadi Degla - Al Moqawloon Al Arab domaći12-02-0
3557El Zamalek - Ismaily gosti590-00-1

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6278Hereford - Fleetwood gosti100-10-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3818Csd Municipal - Antigua Gfc gosti470-01-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6806Olimpia Cd - Cd Motagua - vv-vv-v

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1105Mohun Bagan - Lajong Sc domaći131-01-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2635Fc Pune City - Bengaluru Fc domaći351-01-3

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3275Lazio - Cittadella supergol domaći113-14-1

ITALIJA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3846Lazio - Cittadella domaći-0-01-0

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva domaći830-01-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6685Reno Fc - Sandals South Coast Fc domaći242-12-2
6686Arnett Gardens Fc - Montego Bay United domaći211-03-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1586Katar - Lihtenstajn domaći61-11-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2642Heracles - Sparta Rotterdam domaći61-03-2
2643Ajax - Excelsior domaći231-13-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6805Stuttgart Amateurs - Hessen Kassel domaći480-01-0

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2382Porto - Vitoria Guimaraes supergol domaći121-04-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1597Mfk Frydek Mistek - Valasske Mezirici domaći112-06-0
1598Pescara - Virtus Francavilla gosti141-14-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5675Al Raed - Al Qadisiyah domaći510-01-1
5676Al Nasr - Al Faisaly (Ksa) gosti430-11-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3509Eyupspor - Kayserispor gosti490-00-2
3510Istanbulspor - Karabukspor domaći321-01-0
3511Konyaspor - Batman Petrolspor domaći610-02-0
3512Basaksehir - Kahramanmaras domaći520-01-0

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5659Dibba Al Fujairah - Sharjah domaći530-02-1
5660Ajman Club - Al Ain gosti280-12-3
5674Al Wahda - Al Wasl domaći510-03-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4161Newtown - Llandudno domaći421-02-1

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1031(-10.5)Quilmes Mar Del Plata - Comunicaciones(173,5) 79-84

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4130(-4.5)Cairns Taipans - Brisbane Bullets(157,5) 74-75
4131(-3.5)New Zealand Breakers - Adelaide 36ers(181,5) 75-90

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4132(+3.5)Bendigo Spirit - Canberra Capitals(155,5) 80-91
4133(+4.5)Dandenong Rangers - Sydney Uni Flames(148,5) 65-70

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1008(-11.5)Valmiera - Barsy(152,5) 74-74 / 88-85

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1006(+6.5)Liga Sorocabana - Franca Sp(150,5) 79-87
1007(-3.5)Pinheiros Sao Paulo - Bauru Sp(157,5) 77-93

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6088(-9.5)Horsens Ic - Horsholm(160,5) 84-76
6089(-16.5)Randers Cimbria - Copenhagen Wolfpack(169,5) 98-81

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5363(-9.5)Fenerbahce Ulker - Zalgiris Kaunas(150,5) 89-90
5364(+2.5)Brose Baskets Bamberg - Olympiakos Piraeus(149,5) 67-65
5377(-2.5)Unicaja Malaga - Khimki(156,5) 93-84
5378(-4.5)Real Madrid - Barcelona(168,5) 87-75

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4139(+2.5)Schio - Yakin Dogu Universitesi(132,5) 65-72

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6094(-3.5)Mobis Phoebus - Seoul Thunders(160,5) 81-70
6096(-4.5)Seoul Sk Knights - Incheon Elephants(163,5) 68-68 / 92-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6098(-7.5)Woori Hansae Wibee W - Kdb Winnus W(135,5) 65-51

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6099(+8.5)Bayi Rockets - Shanxi Brave Dragons(197,5) 105-114
6100(-14.5)Jiangsu Dragons - Qingdao Eagles(211,5) 119-106
6101(-19.5)Zhejiang Guangsha Lions - Tianjin Gold Lions(219,5) 117-89
6102(-8.5)Xinjiang Flying Tigers - Beijing Baxi(211,5) 105-105 / 117-111

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1000(+3.5)Atlanta Hawks - Detroit Pistons(207,5) 91-105
1002(-1.5)Brooklyn Nets - New York Knicks(213,5) 104-111
1003(-9.5)Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers(219,5) 121-112
1004(-10.5)Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings(203,5) 119-96
1005(-10.5)Golden State Warriors - Dallas Mavericks(212,5) 112-97

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1061(-1.5)San Antonio Rampage - Cleveland Monsters(5,5) 2-14-2

CHANNEL ONE KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3830(-1.5)Rusija - Svedska 1-13-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3816(+1.5)Copenhagen Hockey - Rungsted(5,5) 0-14-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1780(+1.5)North Bay Battalion - Hamilton Bulldogs(5,5) 1-32-5
1781(-1.5)Peterborough Petes - Ottawa 67s(5,5) 0-12-5
1783(-1.5)Windsor Spitfires - Mississauga Steelheads(5,5) 1-13-3
1784(-1.5)Barrie Colts - Owen Sound Attack(5,5) 2-06-4
7381(+1.5)North Bay Battalion - Hamilton Bulldogs(5,5) 1-32-5
7389(-1.5)Peterborough Petes - Ottawa 67s(5,5) 0-12-5
7390(-1.5)Windsor Spitfires - Mississauga Steelheads(5,5) 1-13-3
7391(-1.5)Barrie Colts - Owen Sound Attack(5,5) 2-06-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1074(-1.5)Boston Bruins - Washington Capitals(5,5) 0-13-5
1081(-1.5)Columbus Blue Jackets - New York Islanders(5,5) 3-06-4
1084(-1.5)Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres(5,5) 1-12-1
1085(-1.5)Montreal Canadiens - New Jersey Devils(5,5) 1-11-1
1086(-1.5)Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs(5,5) 1-02-0
1093(-1.5)St Louis Blues - Anaheim Ducks(5,5) 0-01-3
1101(-1.5)Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks(5,5) 0-31-5
1104(+1.5)Arizona Coyotes - Tampa Bay Lightning(5,5) 0-21-4
1106(-1.5)Calgary Flames - San Jose Sharks(5,5) 1-12-3
1107(-1.5)Colorado Avalanche - Florida Panthers(5,5) 0-02-1
1109(+1.5)Edmonton Oilers - Nashville Predators(5,5) 0-00-4
1112(-1.5)Vegas Golden Knights - Pittsburgh Penguins(5,5) 1-12-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5927(+1.5)Grizzly Adams Wolfsburg - Ehc Munchen(5,5) 1-22-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3863(+1.5)Molot Perm - Zvezda Chekhov(5,5) 1-03-2
3882(-1.5)Toros Neftekamsk - Khimik Voskresensk(5,5) 3-13-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1195(-1.5)Chaika U20 - Hk Mvd U20(5,5) 3-14-4
1196(+1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 0-22-3
6060(-1.5)Tolpar U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 2-06-1
6061(+1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 0-13-4
6062(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 1-05-1
6063(-1.5)Ska 1946 U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 0-21-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3638(+1.5)Hc Bratislava - Nova Ves(5,5) 1-03-5

SP U20 DIV. 1 SKUPINA AHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2646(+1.5)Francuska U20 - Latvija U20(5,5) 0-00-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3883(-1.5)Servette - Zug(5,5) 1-13-3

TURNIR NORVEŠKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3859(+1.5)Francuska - Slovacka(5,5) 1-22-4
3860(+1.5)Norveska - Rusija(5,5) 1-13-3

ATP AUSTRALIAN OPEN WILDCARD PLAY OFFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6114A.Bolt - M.Polmans 20-167-66-43-0
6115O.Jasika - A.De Minaur 9-216-31-61-3

ITF ANTALYA 44A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4324P.Ozgen - O.Andrieieva 12-16-16-02-0
7623C.Dinu - A.Silich 12-36-06-32-0
7624E.Vanlangendonck - E.Lechemia 14-187-64-61-2
7625M.Chernyshova - T.Lukas 6-124-62-60-2
7626P.Ozgen - E.Kordolaimi 12-66-46-22-0

ITF DOHATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1659A.Karatsev - L.Miedler 15-106-23-62-1
1660J.Karimov - G.Von Massow 13-86-11-62-1
1661J.Okala - J.Tatlot 9-133-66-70-2
1662B.Hassan - R.Ortega-Olmedo 17-126-35-72-1

ITF DUBAI 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7694A.Tomljanovic - S.Voegele 12-56-26-32-0

ITF EGIPAT F38TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6537A.Goveas - P.Krainik 5-122-63-60-2
6540D.Zarichanskiy - S.Carr 7-124-63-60-2
6541K.Drzewiecki - R.Slobodchikov 6-131-65-70-2
6544T.Statzberger - S.Walkow 12-86-46-42-0
6552D.Barton - A.Kadhe 12-66-26-42-0
6556D.Matos - J.Correia Passos Do Carmo 11-156-32-61-2
6561D.Szintai - O.Bielinskyi 14-166-36-71-2

ITF IZRAEL F18TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6651A.Elia - D.Mnushkin 12-66-26-42-0
6654M.Pauwels - A.Walch 12-56-36-22-0
6655T.Jomby - M.Bulis 12-66-46-22-0
6656I.Smilansky - Y.Oliel 9-136-73-60-2

ITF LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2346J.Varillas - D.Galan 14-136-14-61-2
2347M.Descotte - D.Dutra Da Silva 13-107-66-42-0
2352M.Echazu - O.Gutierrez 12-134-66-11-2
2353N.Alvarez - M.Barrios Vera 13-107-66-42-0

ITF PUNE 05A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7617F.Al Nabhani - K.Dunne 9-136-73-60-2
7621O.Doroshina - G.Garcia Perez 6-122-64-60-2

ITF SANTO DOMINGO ESTETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2354R.Cid Subervi - J.Olivares 8-124-64-60-2
2355S.Verbeek - A.Gomez 16-156-26-71-2
2361C.Boluda-Purkiss - I.Endara v-v7-5v-vv-v
2362M.Lescure - J.Hernandez-Fernandez 5-124-61-60-2

ITF TAJLAND F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7744C.Kim - J.Grills v-v6-3v-vv-v
7745Y.Bai - R.Tokuda 3-122-61-60-2

ITF TUNIS F39TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6564L.Giacomini - O.Roca Batalla 8-124-64-60-2
6569M.Bortolotti - D.Katic v-vv-vv-vv-v
6570A.Cortes Alcaraz - R.Brancaccio v-v5-7v-vv-v
6571A.Trapani - M.Guinard 8-133-65-70-2
6572G.Oliveira - G.Boitan 12-46-16-32-0
6575A.Dougaz - M.Zekic 3-121-62-60-2
6584E.Hoyt - G.Benedetti 14-82-66-22-1

ITF TURSKA F47TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6534D.Bojanovic - C.Rodriguez 8-124-64-60-2
6535D.Dima - A.Massara 11-156-32-61-2
6536L.Hampel - D.Kekez 15-126-43-62-1
7710D.Gennaro - C.Rodriguez 11-161-66-41-2
7711T.Wang - J.Lenz 12-76-46-32-0

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4271(+2.5)Otterup - Skive(54,5) 32-25
5937(+2.5)Otterup - Skive(54,5) 32-25

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7929(+1.5)Istres - Pays Aix Uch(55,5) 34-30
7930(-2.5)Paris Handball - Hbc Nantes(58,5) 35-33

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7859(-8.5)Kiel - Minden(54,5) 30-27
7860Lubbecke - Lemgo(49,5) 22-25
7895(-2.5)Rhein Neckar Lowen - Fuchse Berlin(54,5) 37-23

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3799(+2.5)Baia Mare - Dinamo Bucharest 27-25

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3979(+2.5)St Petersburg - Medvedi(53,5) 29-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3059(-2.5)Savehof - Lugi(52,5) 21-23
3060Ystads If - Malmo(54,5) 29-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3801H65 Hoor - Skovde Hf 24-18

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3807(-5.5)Suhr Aarau - Tv Endingen(52,5) 30-15

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4486Monteros - Untref Voley 0-11-13-1
4487Psm - Gigantes Del Sur 1-01-11-3
4488Upcn - Lomas Voley 1-01-13-1

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4434Volei Renata Campinas - Copel Telecommaringa Volei 1-02-03-0
4435Juiz De Fora Volei - Corinthiansguarulhos 0-10-20-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1324Brno - Fatra Zlin 1-02-03-0
1325Praha - Dukla Liberec 0-10-20-3
1338Usti Nad Labem - Kladno 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8591Paok - Panathinaikos 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5177Suwon Kepco - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5182Heungkuk Pink Spiders - Suwon Hyundai 1-02-03-0

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8731Vakifbank Gunes Sigorta - Galatasaray 1-02-03-1

SP KLUBOVAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1389Kedzierzyn Kozle - Sada Cruzeiro 0-10-20-3
1394Shanghai Tang Dynasty - Drean Bolivar 0-11-13-2
1396Belchatow - Zenit Kazan 0-10-20-3
1397Lube Treia - Bank Sarmayeh 1-02-03-0

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3968Crvena Zvezda - Ok Nis 1-01-12-3

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3969Sollentuna Vk - Sodertalje 1-01-11-3

ŠVICARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3973Schaffhausen - Koniz 1-02-03-0

UNION CHALLENGE KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6027(-14.0)Pau - Agen 26-12

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
8433(+2.5) Indianapolis Colts - Denver Broncos 13-25

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2253Mfk Dina - Mfk Sinara 1-8
6031Norilskij Nikel - Pmfk Sibiryak 1-1

BIATLON ANNECY 7.5 KM SPRINT DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2238T.Akimova - I.Kryuko 0-1
2239L.Dahlmeier - M.Dorin Habert 1-0
2240T.Eckhoff - S.Dunklee 0-1
2241S.Gasparin - M.Laukkanen 1-0
2243M.Gwizdon - A.Merkushyna 0-1
2244M.Hammerschmidt - C.Aymonier 1-0
2245D.Herrmann - K.Makarainen 1-0
2246F.Hildebrand - V.Vitkova 0-1
2247V.Hinz - V.Semerenko 0-1
2248A.Kuzmina - J.Braizas 1-0
2249W.Nowakowska - K.Guzik 1-0
2250M.Olsbu - D.Wierer 0-1
2251V.Semerenko - O.Pidhrushna 1-0
2252L.Vittozi - G.Vishnevskaya v-v

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2235444687
arrow BL Belgija Keno 20/70 812141718232629343738394548495260626364
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 113213438
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 611142232
arrow DA Multi-Daily A 6/99 63338435299
arrow DB Multi-Daily B 6/99 11838535767
arrow DC Multi-Daily C 6/99 404759738499
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 39101119212228303137385960636466676870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 613152122232729313436414346515357586068
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 310122027
arrow FK Finska Keno D 20/70 2571214272830323436384043485458596063
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1617202426272930313236404547495859616266
arrow FT Finska Keno T 20/70 24161723242629333638454855565860616367
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1261015232425262738394044495056576164
arrow HO Hong Kong 6/49 71020253435
arrow IL Illinois 6/52 41329343841
arrow IT Italija 6/90 253339597274
arrow LD Latvija Keno D 20/62 610121521242729313435383940424354555760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4791011222425293435384043454654555662
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3561516192128293239424550535455575961
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 29161732
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 101720404345
arrow NP New York Pick 10 20/80 1316181922243538434648495056606270777880
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 23121317232831353640414248515458596674
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 211151619203135424750515354586062646870
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 510172527
arrow PO Poljska 6/49 121519323440
arrow RO Rumunjska 6/49 2511134045
arrow SB Španjolska Bono 6/49 152023243446
arrow SI Singapur 6/49 1913334148
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 252831354448
arrow TS Turska Super 6/54 51019203839
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 715202331
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1415202224263032465354585963656672737980