Ponedjeljak 18.12.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2579Jokerit - Lada Togliatti(H) domaći-2-03-3
2580Fenerbahce - Karabukspor domaći-0-02-0
2583Gornik Zabrze - Cracovia Krakow gosti-0-20-4
2584Zadar - Gkk Sibenik(B) domaći-0-01-0
2603Lens - Tours domaći-2-02-0
2611Porto - Maritimo --2-13-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Alki Oroklini - Paphos Fc gosti231-12-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8264Al Nasr - Al Masry domaći272-12-3
8267El Dakhleya - Enppi gosti750-01-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3617Everton - Swansea supergol gosti351-13-1

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5551Solihull Moors - Tranmere domaći72-02-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4476Dorchester - Farnborough domaći520-04-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4134Everton U23 - West Ham U23 -vv-vv-v
4139Man Utd U23 - Leicester City U23 domaći51-01-1
6736Reading U23 - Southampton U23 gosti770-01-1
6737Brighton U23 - Norwich U23 gosti500-01-1
6738Newcastle U23 - Stoke U23 -vv-vv-v
6739West Brom U23 - A Villa U23 gosti21-11-4
6744Wolves U23 - Blackburn U23 -vv-vv-v

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2619Lens - Tours domaći122-02-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3445Levadiakos - Panionios gosti580-02-1

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7696Aizawl Fc - Lajong Sc gosti600-00-1
7700Minerva Fc - Indian Arrows domaći800-01-0

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8085Livorno - Piacenza gosti82-12-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1902Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv gosti10-21-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7703Hapoel Hadera - Hapoel Marmorek gosti-0-22-3

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6510Gzira United - Lija Athletic domaći92-23-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4540Wydad Casablanca - Ittihad Tanger gosti570-00-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1644Jong Ajax - Den Bosch domaći91-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6804St Pauli - Bochum domaći341-02-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1676Gornik Zabrze - Cracovia Krakow gosti280-20-4

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1058Moreirense - Vitoria Guimaraes domaći172-02-1
1059Porto - Maritimo domaći192-13-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1048Cs Voluntari - Acs Sepsi domaći192-03-0
1050Poli Timisoara - Dinamo Bucharest --0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2217Malaga - Real Betis supergol gosti240-10-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6749Fenerbahce - Karabukspor domaći560-02-0
6750Goztepe - Konyaspor domaći431-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4268Adanaspor - Istanbulspor --0-00-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6444(-5.5)Cibona Zagreb - Mega Bemax(169,5) 95-93

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1072(+0.5)Gimnasia Indalo - San Martin Corrientes(166,5) 74-65
1092(+0.5)Comunicaciones - Estudiantes De Concordia(161,5) 71-78
1112(-2.5)Salta Basket - La Union Formosa(150,5) 86-80

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1553(-7.5)Bk Dukes Klosterneuburg - Bsc Furstenfeld(146,5) 82-56

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1068(+2.5)Parnu Sadam - Tyco Rapla(150,5) 59-65
1069(-14.5)Tartu Rock - Ttu Korvpalliklubi(154,5) 118-63

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1070(+13.5)Jbc Mmcite Brno - Usti Nad Labem(161,5) 46-70

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8962(+1.5)Boulazac Basket - Pau Orthez(164,5) 70-81

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4438(-12.5)Zadar - Gkk Sibenik(150,5) 81-72

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1065(-4.5)Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod(161,5) 86-76
1066(-2.5)Hapoel Galil Gilboa - Maccabi Haifa(162,5) 73-66
1067(+2.5)Bnei Hasharon - Maccabi Rishon(166,5) 80-93

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1246(+21.5)Earthfriends Tokyo Z - Rizing Fukuoka Bb(145,5) 65-69

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1057(+1.5)Keb Hanabank W - Shinhan S Birds W(135,5) 71-70

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4471(+2.5)Bc Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes(162,5) 85-76

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1004(+2.5)Indiana Pacers - Boston Celtics(206,5) 111-112
1007(+2.5)Atlanta Hawks - Miami Heat(203,5) 110-104
1008(+2.5)Chicago Bulls - Philadelphia 76ers(210,5) 117-115
1031(-6.5)Dallas Mavericks - Phoenix Suns(208,5) 91-97
1037(-10.5)San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers(201,5) 109-91
1038(-5.5)Charlotte Hornets - New York Knicks(206,5) 109-91
1043(-11.5)Houston Rockets - Utah Jazz(216,5) 120-99
1046(-3.5)Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers(205,5) 108-107
1049(-5.5)Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets(211,5) 95-94
1052(+6.5)Los Angeles Lakers - Golden State Warriors(218,5) 102-102 / 114-116

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1659(+4.5)C. Carolina Chanticleers - Wake Forest Demon Deacons 80-84
1663(-3.5)East Carolina Pirates - Nc Charlotte 49ers 50-69
1664(+1.5)Kent State G. Flashes - Northeastern Huskies 69-81
1668(-17.5)Marquette Golden Eagles - Northern Illinois Huskies 79-70
1669(-8.5)South Florida Bulls - Northern Arizona Lumberjacks 70-56
1677(-5.5)Western Michigan Broncos - Idaho Vandals 52-82
1678(-12.5)Creighton Bluejays - Texas Arlington Mavericks 90-81
1681(-5.5)Montana State Bobcats - Denver Pioneers 79-65
1692(-9.5)Southern M. Mustangs - Boise State Broncos 86-63
1733(+1.5)Santa Clara Broncos - Valparaiso Crusaders 68-76

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1896(+14.5)Cs Dinamo Bucuresti - Cs Politehnica Iasi(154,5) 66-84

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2612(-1.5)Cleveland Monsters - Iowa Wild(5,5) 0-20-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8188(-1.5)Innsbruck - Sapa Fehervar(5,5) 0-23-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2730(+1.5)Hk Mogilev - Hk Lida(6,5) 0-32-4
8189(-1.5)Neman Grodno - Hk Gomel(5,5) 0-01-0

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1332(+1.5)Benatky Nad Jizerou - Karlovy Vary(5,5) 0-20-6
1334(-1.5)Ceske Budejovice - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 0-01-4
1335(-1.5)Hc Havirov Panthers - Kadan(5,5) 0-03-2
1339(-1.5)Hc Zubr Prerov - Horacky Fk Trebic(5,5) 0-04-0
1340(-1.5)Kladno - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 2-05-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1113(-1.5)Boston Bruins - Columbus Blue Jackets(5,5) 1-07-2
1114(-1.5)New Jersey Devils - Anaheim Ducks(5,5) 0-25-3
1115(-1.5)Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings(5,5) 1-21-4
1116(+1.5)Colorado Avalanche - Pittsburgh Penguins(5,5) 1-14-2
1117(-1.5)Edmonton Oilers - San Jose Sharks(5,5) 2-15-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6263(-1.5)Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk(5,5) 0-04-2
6283(-1.5)Red Star Kunlun - Dinamo Riga(4,5) 2-03-1
6298(-1.5)Avangard Omsk - Yugra(4,5) 1-01-5
6300(-1.5)Ak Bars Kazan - Salavat Ufa(4,5) 1-02-1
6359(-1.5)Jokerit - Lada Togliatti(4,5) 2-03-3
6381(-1.5)Sochi - Neftekhimik(4,5) 0-10-2
6382(+1.5)Slovan Bratislava - Barys Astana(6,5) 0-00-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8190(-1.5)M Novokuznetsk - Molot Perm(5,5) 2-14-1
8260(-1.5)Zauralye Kurgan - Bars Kazan(5,5) 1-03-0
8261(-1.5)Rubin Tyumen - Csk Vvs Samara(5,5) 2-05-2
8262(+1.5)Izhstal Izhevsk - Khimik Voskresensk(5,5) 1-02-3
8263(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Zvezda Chekhov(5,5) 0-12-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1118(-1.5)Avto U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 0-03-0
1119(+1.5)Chaika U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 1-01-1
1132(+1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Hk Mvd U20(5,5) 0-01-1
1660(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 0-12-2
1661(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 1-02-1
1662(-1.5)Tolpar U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 1-02-0
1665(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Sputnik Almetievsk U20(5,5) 0-00-0
1666(-1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 2-06-0
1667(+1.5)Krylia Sovetov U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 0-03-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8357(+1.5)Bjorkloven - Leksand(5,5) 1-04-0
8358(-1.5)Modo - Vastervik(5,5) 0-12-3
8359(-1.5)Troja Ljungby - Bofors(5,5) 3-26-2

ITF ANTALYA 46A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4773K.Laskutova - G.Tatarus 12-46-46-02-0

ITF HONG KONG F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4739C.Meng - C.Wang 5-124-61-60-2
4740C.Wong - Y.Li 12-76-36-42-0
4742G.Oliveira - E.Furness 12-56-16-42-0
4743J.Cui - T.Chen 6-122-64-60-2
4744S.Butts - M.Broville 3-120-63-60-2
4747C.Kim - Y.Sabanin 12-16-16-02-0
4748F.Sun - Y.Bai 5-123-62-60-2
4749R.Noguchi - P.Yeung 13-87-66-22-0
4755X.Gao - T.Tortrakul 12-56-26-32-0
4758A.Igoshin - D.Altmaier 8-136-72-60-2

ITF HONG KONG F4 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4738T.Chen/G.Oliveira - M.Broville/F.Reboul 13-76-17-62-0

ITF LUQUE 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1491C.Ruiz Diaz - N.Kukharchuk 0-120-60-60-2
1492J.Parra Gomez - M.Krywoj 0-120-60-60-2
1493V.Abrile - D.Glorioso 12-46-26-22-0
1495C.Lucero - F.Guimaraes Bueno 12-66-26-42-0
1496G.Tomita - M.Bueno 12-46-36-12-0
1497L.Chileno - M.Saguchi 13-66-17-52-0

ITF NAVI MUMBAI 06A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1713E.Cascino - D.Tatachar Venugopal 12-16-16-02-0
1714H.Kuwata - D.Marcinkevica 3-123-60-60-2
4794K.Thandi - S.Grey 12-76-46-32-0
4795N.Hanatani - A.Bolsova Zadoinov 7-124-63-60-2

ITF PAKISTAN F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4760J.Onken - A.Khan 12-46-26-22-0
4761M.Akbar - H.Ashiq 12-36-26-12-0
4762N.Vylegzhanin - A.Chekhov 10-145-75-70-2
4763S.Iftikhar - L.Pavlovic 4-121-63-60-2

ITF PERU F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1482E.Bruna - I.Monzon 16-175-76-31-2
1483J.Wolf - O.Gutierrez 12-175-76-41-2
1484I.Ribeiro Marcondes - J.Ore 10-145-75-70-2
1485J.Sorgi - M.Echazu 3-121-62-60-2
1486M.Barrios Vera - D.Dutra Da Silva 13-87-66-22-0
1488A.Merino - M.Zukas 4-122-62-60-2
1489F.Romboli - J.Rosas 12-36-06-32-0
1490F.Zeballos - G.Cabrera 15-103-66-12-1

ITF TURSKA F48TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4728O.Prihodko - P.Bothwell 15-146-22-62-1
4729V.Antonescu - M.Smola 13-187-64-61-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8729(-5.5)Tvis Holstebro - Tonder(53,5) 27-24
8730(+3.5)Mors-Thy Handbold - Skjern(54,5) 24-24

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1487Fh Hafnarfjardar - Haukar(56,5) 30-29

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8782(-4.5)Bm Benidorm - Teucro(56,5) 31-27

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1498(-1.5)Lugi - Redbergslids(52,5) 20-27

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1422Brasilia Volei - Fluminense F.C 1-01-11-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1431Liigaploki - Lp Salo 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8933Panathinaikos - Iraklis Chalkidas 0-11-12-3
8937Alexandroupolis - Paok 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2665Bielsko-Biala - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-01-12-3

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1107(+5.5) Tampa Bay Buccaneers - Atlanta Falcons 21-24

VELESLALOM ALTA BADIA DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3163F.Eisath - E.Readd 0-1
3165M.Faivre - F.Zubcic 0-1
3167T.Fanara - L.Meillard 0-1
3174M.Feller - R.Nani 0-1
3175L.Haugen - G.Caviezel 1-0
3176M.Hirscher - T.Favrot 1-0
3179Z.Kranjec - S.Brennsteiner 0-1
3182H.Kristoffersen - A.Schmid 1-0
3183R.Leitinger - M.Mayer 0-1
3184T.Ligety - A.Myhrer 0-1
3186M.Moelgg - K.Jansrudd 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 4571317192527333739465557606263646568
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1626283239
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 345619
arrow DA Multi-Daily A 6/99 21627747599
arrow DB Multi-Daily B 6/99 31242759399
arrow DC Multi-Daily C 6/99 143157667177
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 13111213161721282933384143455158596370
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1671718383940424347505354586066676870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 2891227
arrow FK Finska Keno D 20/70 24111421232630333536373940445253646566
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2491016182125262728333739424549565866
arrow FR Francuska 5/49 1011293948
arrow FT Finska Keno T 20/70 1112141618212426283133353742434549636669
arrow GO Njemačka Keno 20/70 267810161830333436464951535859656669
arrow IL Illinois 6/52 81317223049
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4671216181921252829384041484950545762
arrow LE Latvija Keno E 20/62 49161720222324283338394748515253545761
arrow LM Latvija Keno M 20/62 45678131415173132343637404247505561
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 410262735
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 3520343549
arrow NP New York Pick 10 20/80 578912172124343637495051576364676872
arrow OH Ohio Classic 6/49 278151633
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 4915293346
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1231719293639434450515354555761697177
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 37121516182438424957585961636465737579
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 18232530
arrow SB Španjolska Bono 6/49 203233454749
arrow SI Singapur 6/49 2610193135
arrow TK Tennessee Cash 5/35 716203033
arrow WA Washington 6/49 11722304349
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 316202131
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 810141725313343484953545558646670787980