Utorak 19.12.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5609Cska Moscow - Traktor Chelyabinsk(H) domaći-1-03-1
5610Trikala - Paok --1-11-5
5611Fc Zwolle - Nec Nijmegen domaći-1-02-0
5612Schalke - Fc Koln supergol domaći-0-01-0
5613Real Valladolid - Real Zaragoza --3-13-2
5614Napoli - Udinese supergol domaći-0-01-0

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5840Arambagh - Abahani Dhaka gosti420-10-1
5841Abahani Chittagong - Muktijoddha Sangsad gosti550-00-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8344El Raja - Misr Lel Makasa domaći421-01-1
8345El Entag El Harby - Tanta domaći670-01-0
8346Ismaily - Talaea El Gaish domaći291-11-1
8347Al Moqawloon Al Arab - Petrojet domaći451-02-0

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8963Carlisle - Gillingham domaći72-03-1

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1182Altrincham - Warrington domaći530-01-2
1183Blyth Spartans - Telford domaći101-01-0
1184Boreham Wood - Dartford gosti510-02-2
1187Brackley Town - Braintree Town domaći510-02-0
1188Heybridge Swifts - Hampton & Richmond domaći92-13-2
1189Spennymoor - Gainsborough - vv-vv-v
2367Chesham United - Weston Super Mare gosti310-10-2
2440Gateshead - Guiseley domaći291-01-1
2441Halifax - Macclesfield - vv-vv-v

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8108Arsenal - West Ham supergol domaći421-01-0
8170Leicester - Manchester City supergol gosti260-11-1

ENGLESKA LIGA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7733Arsenal - West Ham domaći-0-01-0
7734Leicester - Manchester City gosti-0-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5255North Ferriby - Curzon Ashton gosti60-10-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4141Billericay Town - Metropolitan Police domaći222-03-0
4142Dorking Wanderers - Hendon gosti20-20-3
4143Folkestone Invicta - Thurrock - vv-vv-v
4144Leiston - Merstham domaći151-13-1
4145Margate - Brightlingsea Regent gosti150-14-2
4146Needham Market Fc - Leatherhead --0-00-0
4147Staines - Harlow Town domaći261-14-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4477Bishops Stortford - Hitchin gosti30-20-3
4481Kettering - Hereford gosti70-21-3
5261Merthyr Town - Basingstoke gosti670-01-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4140Chelsea U23 - Man City U23 gosti40-23-2
5263Tottenham U23 - Sunderland U23 --0-00-0

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1294Trikala - Paok gosti51-11-5

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4482Mohun Bagan - North Eastern Re Organising Cultural Association --0-00-0
4483Churchill Brothers - Chennai City gosti450-10-2

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3277Napoli - Udinese supergol domaći710-01-0

ITALIJA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3847Napoli - Udinese domaći-0-01-0

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5391H Kfar Shelem - Ir Ramat Hasharon domaći191-11-3
5392Hapoel Beit Shean Mesilot - Hapoel Kaukab gosti210-20-3
5393Hapoel Iksal Imad - Sc Kfar Qasem gosti810-00-2
5394As Nordia Jerusalem - Sc Bney Mmba Hagolan Galil gosti211-12-3
5395Beitar Tel Aviv Ramla - Beitar Kfar Saba Shlomi gosti440-11-2
5396Hapoel Afula - Hap Nazareth Illit --0-00-0
5397Hapoel Bnei Musmus - Hapoel Bney Lod gosti190-11-1
5398Hapoel Petach Tikva - Sc Daburiyya Osama domaći352-02-1
5399Hapoel Ramat Gan - Maccabi Jaffa domaći431-01-0
5400Ironi Nesher - Hapoel Shfaram domaći211-01-2
5401Maccabi Achi Nazareth - Fc Ironi Or Yehuda domaći182-03-0
5402Sectzya Nes Ziona - Maccabi Herzelia domaći112-03-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1003Mamelodi Sundowns - Cape Town City Fc gosti270-10-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2134Moghreb Tetouan - Raja Casablanca gosti540-01-3

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4121Fc Zwolle - Nec Nijmegen domaći201-02-0
4122Cambuur - Gvvv domaći590-03-0
4128Willem - Rkc Waalwijk domaći143-03-0

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8697Mainz - Stuttgart supergol gosti420-13-1
8698Paderborn - Ingolstadt domaći560-01-0
8699Nurnberg - Wolfsburg --0-00-0
8701Schalke - Fc Koln supergol domaći630-01-0

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2763Cd Aves - Leixoes U19 gosti-0-00-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4784Dhamk - Al Orubah gosti250-21-2
4785Alwatani - Al Qaisoma gosti650-00-2
4786Al Khaleej - Al Wehda gosti780-01-1
4787Al Nojoom - Al Nahdha --0-00-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7705Livingston - Falkirk --0-00-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7704Stranraer - Albion Rovers gosti71-12-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1258Cowdenbeath - Stenhousemuir domaći271-01-1

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5049St Johnstone U20 - Aberdeen U20 gosti630-00-1
5050Dundee U20 - Celtic U20 --0-00-0
5054Partick U20 - Hamilton U20 gosti360-11-4
5057St Mirren U20 - Hibs U20 gosti70-20-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2505Levante - Leganes supergol --0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1190Barcelona B - Albacete gosti70-10-1
1191Real Valladolid - Real Zaragoza domaći43-13-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5905Bright Stars - Police Fc --0-00-0
5912Maroons Fc - Updf Fc gosti330-11-1
5913Masavu Fc - Onduparaka Fc domaći371-02-1
5915Uganda Revenue Authority Fc - Mbarara Fc gosti450-11-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1055The New Saints - Connahs Quay Nomads domaći22-03-0
5883Prestatyn - Newi Cefn Druids domaći261-11-2

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6154(-5.5)Ferro Carril Oeste - Quimsa Santiogo Del Estero(157,5) 82-74
6155(-9.5)Ia Central Cordoba - Boca Juniors(165,5) 77-71
6156(-4.5)Obras Sanitarias - Argentino Junin(159,5) 90-82
6159(-5.5)Penarol Mar Del Plata - Club Deportivo Hispano Americano(177,5) 91-86

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5696(-33.5)Bk Ogre If - Barsy(157,5) 90-60

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6162(-7.5)Liege - Stella Artois Leuven Bears(171,5) 95-80

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1606(-10.5)Vasco Da Gama - Botafogo(148,5) 72-68

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1441(-2.5)Bc Lietkabelis - Galatasaray Sk(160,5) 77-84
1442(-9.5)Zenit Saint Petersburg - Ratiopharm Ulm(174,5) 90-78
1443(+5.5)Partizan Beograd - Limoges(168,5) 98-101
1444(-12.5)Bayern Munich - Buducnost Podgorica(156,5) 85-82

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1450(-11.5)Fenerbahce Ulker - Crvena Zvezda Beograd(157,5) 82-56
1451(-5.5)Zalgiris Kaunas - Brose Baskets Bamberg(154,5) 88-84
1467(-5.5)Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv(158,5) 89-76
1468(-7.5)Real Madrid - Valencia Basket(164,5) 91-72

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6160(-5.5)U Bt Cluj Napoca - Groningen(152,5) 73-77

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5717(-9.5)Ada Blois Basket 41 - Charleville-Mezieres(153,5) 93-85
5720(-3.5)Alm Evreux Basket - Ja Vichy-Clermont(152,5) 91-76
5752(-3.5)Caen Basket Calvados - Poitiers(152,5) 83-86
5765(-6.5)Fos Ouest Provence - As Denain(147,5) 79-70
5766(-7.5)Roanne - Le Havre(150,5) 74-51
5788(-9.5)Saint-Chamond - Ujap Quimper(155,5) 60-53
5813(-6.5)Sluc Nancy - Herm. De Nantes Atlantique(147,5) 73-63
5815(-13.5)Orleans Loiret - Aix Maurienne(152,5) 96-74
5816(-1.5)Rouen - Lille Metropole(152,5) 74-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3955(+1.5)Anyang Kgc - Seoul Sk Knights(169,5) 86-74
3971(-4.5)Incheon Elephants - Seoul Thunders(161,5) 91-98

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5824(+8.5)Beijing Baxi - Zhejiang Guangsha Lions(218,5) 108-116
5825(-14.5)Beijing Ducks - Bayi Rockets(182,5) 95-92
5831(+4.5)Fujian Quanzhou Bank - Xinjiang Flying Tigers(230,5) 131-125
5832(+8.5)Jilin Northeast Tigers - Guandong Southern Tigers(216,5) 86-102
5833(+3.5)Shanxi Brave Dragons - Jiangsu Dragons(221,5) 102-113
5834(+1.5)Tianjin Gold Lions - Jiangsu Monkey Kings(213,5) 127-117
5835(-12.5)Zhejiang Golden Bulls - Sichuan Whales(210,5) 142-112

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1609(-10.5)Besiktas Istanbul - Telindus Oostende(145,5) 87-77
1610(-5.5)Ventspils - Neptunas Klaipeda(155,5) 69-84
1611(-1.5)Aris - Cez Nymburk(153,5) 65-71
1612(-12.5)Monaco - Hapoel Unet Holon(162,5) 94-64
1617(+3.5)Olimpija Ljubljana - Banvitspor(150,5) 57-65
1633(-4.5)Enbw Ludwigsburg - Iberostar Tenerife(152,5) 62-83
1634(-6.5)Telekom Baskets Bonn - Zielona Gora(155,5) 72-58
1635(+1.5)Capo Dorlando - Chalon Sur Saone(146,5) 69-79

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5836(-8.5)Philadelphia 76ers - Sacramento Kings(207,5) 95-101
5837(+1.5)Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers(216,5) 119-116
5838(-3.5)Washington Wizards - New Orleans Pelicans(218,5) 116-106

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5922(-10.5)Uppsala - Kfum Nassjo(155,5) 99-78

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1267(+1.5)Orli Znojmo - Kac(5,5) 1-13-1
1268(-1.5)Black Wings Linz - Graz 99ers(5,5) 0-03-1
1269(-1.5)Red Bull Salzburg - Medvescak Zagreb(5,5) 2-15-2
1270(-1.5)Bolzano - Sapa Fehervar(5,5) 0-02-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1271(-1.5)Frederikshavn - Copenhagen Hockey(5,5) 1-06-1
1273(-1.5)Odense - Esbjerg(5,5) 1-04-2
1274(-1.5)Roedovre - Gentofte Stars(5,5) 0-22-2
1275(+1.5)Rungsted - Herning(5,5) 2-15-5
1276(-1.5)Sonderjyske - Herlev(5,5) 1-01-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1277(-1.5)Jukurit - Hpk(5,5) 1-02-1
1278(-1.5)Karpat - Jyp(5,5) 0-10-1
1279(+1.5)Kookoo - Lukko(5,5) 0-10-4
1280(-1.5)Tappara - Saipa(5,5) 0-12-2
1281(-1.5)Tps - Kalpa(5,5) 0-03-1

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1284(-1.5)Lyon Hc - Strasbourg(5,5) 2-03-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5843(-1.5)Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes(5,5) 4-18-1
5844(-1.5)New York Islanders - Detroit Red Wings(5,5) 1-23-6
5846(-1.5)New York Rangers - Anaheim Ducks(5,5) 1-04-1
5863(+1.5)Ottawa Senators - Minnesota Wild(5,5) 1-14-6
5864(+1.5)Buffalo Sabres - Boston Bruins(5,5) 0-00-3
5872(-1.5)Nashville Predators - Winnipeg Jets(5,5) 2-14-6
5873(-1.5)Dallas Stars - Washington Capitals(5,5) 1-13-3
5878(+1.5)Arizona Coyotes - Florida Panthers(5,5) 1-02-3
5879(+1.5)Vancouver Canucks - Montreal Canadiens(5,5) 1-15-7
5881(+1.5)Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning(5,5) 0-24-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6383(-1.5)Lillehammer - Stjernen(5,5) 1-05-1
6384(-1.5)Lorenskog - Kongsvinger(6,5) 3-28-4
6386(+1.5)Manglerud Star - Stavanger(5,5) 1-11-2
6389(-1.5)Storhamar - Valerenga(5,5) 1-04-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1285(-1.5)Adler Mannheim - Augsburger Panthers(5,5) 0-31-5
1286(-1.5)Ehc Munchen - Krefeld Pinguine(5,5) 1-12-2
1287(-1.5)Eisbaren Berlin - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 0-02-2
1288(-1.5)Grizzly Adams Wolfsburg - Schwenninger(5,5) 0-22-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1291(-1.5)Lowen Frankfurt - Bietigheim Steelers(5,5) 0-14-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5633(-1.5)Gks Tychy - Polonia Bytom(5,5) 4-09-0
5634(-1.5)Cracovia - Podhale Nowy Targ(5,5) 1-04-1
5635(-1.5)Katowice - Jasterzebie(5,5) 0-02-1
5639(-1.5)Stoczniowiec Gdansk - Orlik Opole(5,5) 0-05-1
5640(+1.5)Naprzod Janov - Unia Oswiecim(5,5) 0-04-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8602(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow(4,5) 2-02-1
8604(-1.5)Cska Moscow - Traktor Chelyabinsk(5,5) 1-03-1
8607(-1.5)Ska St Petersburg - Dinamo Minsk(5,5) 0-02-2
8608(+1.5)Vityaz Podolsk - M Magnitogorsk(5,5) 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1324(+1.5)Chelyabinsk - Ska-Neva(5,5) 0-01-3
1325(+1.5)Sp. Nizhny Tagil - Hk Dinamo St Petersburg(5,5) 1-22-5

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5924(-1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 0-01-1
5926(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 1-14-1
5927(-1.5)Tolpar U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 1-14-1
5930(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Sputnik Almetievsk U20(5,5) 1-05-0
5934(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 2-02-3

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6178(-1.5)Djurgardens If - Karlskrona Hk(5,5) 1-03-0
6179(-1.5)Hv 71 - Lulea(5,5) 1-03-2
6181(-1.5)Linkopings - Frolunda(5,5) 0-00-2
6182(+1.5)Orebro - Vaxjo(5,5) 1-12-2
6183(+1.5)Rogle - Malmo(5,5) 2-12-3
6186(-1.5)Skelleftea - Brynas(5,5) 2-03-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1329(-1.5)Bern - Kloten(5,5) 0-02-0
1336(-1.5)Lausanne - Fr. Gotteron(5,5) 0-21-5
1338(-1.5)Lugano - Davos(5,5) 1-13-4
1389(-1.5)Scl Tigers - Biel(5,5) 0-31-4
1394(-1.5)Servette - Ambri(5,5) 1-04-2
1395(-1.5)Zsc Lions - Zug(5,5) 0-12-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3997(+1.5)Ajoie - Rapperswil(5,5) 1-22-4
4069(+1.5)Chaux-De-Fonds - Olten(5,5) 1-16-4
4070(+1.5)Gck Lions - Thurgau(5,5) 0-03-3
4071(+1.5)Hc Biasca - Visp(5,5) 0-00-1

ITF LUQUE 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4992A.Peer - M.Perez Garcia 12-56-26-32-0
4993A.Tarun - T.Terwindt 12-36-16-22-0
5022J.Silva De Carvalho - M.Bosch 12-56-26-32-0
5023N.Zeballos - J.Wasserson 12-06-06-02-0
5024S.Doldan - S.Tami-Masi 1-120-61-60-2

ITF NAVI MUMBAI 06A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4913A.Veselinovic - M.Minokoshi 12-56-46-12-0
4914G.Garcia Perez - G.Taylor 8-132-66-70-2
4919P.Udvardy - G.Poznikhirenko 6-123-63-60-2
4921T.Zidansek - G.Ainitdinova 13-77-56-22-0
4923A.Raina - R.Bhosale 13-86-37-52-0
4957A.Vasylyeva - E.Yashina 7-124-63-60-2
4958O.Doroshina - M.Melnikova 16-84-66-02-1
4968V.Strakhova - S.Murray 14-132-66-42-1
4969A.Nitture - P.Monova 0-120-60-60-2
4970K.Juvan - K.Dunne 15-123-66-22-1
4991P.Yadlapalli - J.Lu 2-122-60-60-2

ITF PAKISTAN F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4766K.Anand - J.Pungliya 16-106-24-62-1
4767P.Goldsteiner - M.Murtaza 18-135-77-52-1
4769A.Nenwani - A.Lebedyn 14-106-02-62-1
4770P.Bajwa - O.Besednikov 8-136-72-60-2

ITF PAKISTAN F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4759E.Kirkin/N.Vylegzhanin - A.Khan/S.Khan - - - 21.12.

ITF PERU F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1490F.Zeballos - G.Cabrera 15-103-66-12-1
4771D.Galan - J.Panta Herreros 12-56-36-22-0

ITF TURSKA F48TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4730A.Chadaj - G.Tsivadze 15-96-33-62-1
4732C.Van Beem - D.Bojanovic 12-46-26-22-0
4733S.Iordache - A.Erler 6-135-71-60-2
4734B.Apostol - D.Dima 12-56-26-32-0
4736C.Manda - D.Kekez 4-121-63-60-2
4737O.Khotkov - O.Kolisnyk 5-123-62-60-2

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1412(+3.5)Fif Kobenhavn - Hoj Elitehandbold(53,5) 27-33

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5579(+2.5)Hlohovec - Topolcany(55,5) 24-29

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8784(-8.5)Bm Guadalajara - Bm Sinfin(56,5) 32-32

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1404(-7.5)Malmo - Ov Helsingborg(53,5) 30-20

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4400Concilig Volei Bauru - Ec Pinheiros 1-02-03-1
4402Cristovao&Caetano - Minas Tenis 1-01-13-2
4403Sollys Osasco - Barueri 0-11-13-1

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6007Ach Bled - Novi Pazar Junior 1-02-03-0
6008Neftochimik 201- Dukla Liberec 0-10-20-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6006Tours - Olympiakos Piraeus 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4439Suwon Kepco - Kb Insurance Stars 0-11-13-1

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4434Valepa - Friedrichshafen 0-10-20-3
6005Jastrzebski Wegiel - Toulouse 1-02-03-0

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5260Cn Sabadell - Fcsb 10-11

VELESLALOM COURCHEVAL (ŽENE) DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4638T.Barioz - I.Curtoni 0-1
4664S.Brunner - F.Brignone 1-0
4665S.Goggia - M.Bassino 0-1
4666F.Hansdotter - T.Robnik 0-1
4667S.Hector - A.Drev 1-0
4669W.Holdener - R.Mowinckel 0-1
4671V.Rebensburg - M.Moelgg 0-1
4672B.Schild - E.Kappaurer 0-1
4673P.Vlhova - M.Meillard 0-1
4676T.Worley - M.Shiffrin 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 5182634353744
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 124384365
arrow BL Belgija Keno 20/70 2351214263435394142434447525459606469
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 82124255257
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 39272941
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 47132627
arrow CO Connecticut 6/44 31419212526
arrow DA Multi-Daily A 6/99 244451828387
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81629325968
arrow DC Multi-Daily C 6/99 192227466672
arrow EM Euro Millions 5/50 815303846
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 310111819202426384144454951586364676870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 37121319202224262831334143464952626970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 79182735
arrow FK Finska Keno D 20/70 3891517232425272830424850525660626364
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2581017181927284243454750616367686970
arrow FT Finska Keno T 20/70 23459253032344142454851565862636470
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1261518222526273340425254576061646669
arrow HO Hong Kong 6/49 3933384449
arrow IT Italija 6/90 223943657789
arrow LD Latvija Keno D 20/62 310131619222531323436424344454649515358
arrow LE Latvija Keno E 20/62 7891214161923353639404546485354565961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2781011141516171819212427344550515660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 216242536
arrow NP New York Pick 10 20/80 46101519202122282939424344505964697174
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 29111516232427283234384753546165666773
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 47131923313236374445495255575866707576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2591428
arrow PO Poljska 6/49 91331343540
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21923333545
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2837394258
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1415162931
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2591113141928293941444550525561727480