Srijeda 20.12.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7909Chelsea - Bournemouth supergol domaći-1-02-1
7910Juventus - Genoa supergol domaći-1-02-0
7911Twente - Ajax gosti-0-11-1
7912Heidenheim - Eintracht Frankfurt --0-00-0
7913Monaco - Rennes supergol domaći-1-02-1
7914Barcelona - Unicaja Malaga(B) gosti-0-00-1

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1274Farashganj - Rahmatgonj domaći81-03-0
1275Brothers Union - Sheikh Jamal gosti51-22-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4430Mechelen - Club Brugge gosti220-20-3

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5127Cabofriense Rj - Resende domaći102-03-0
5135Macae Esporte - Goytacaz domaći142-03-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5249Union Espanola - Universidad De Concepcion gosti41-11-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1396Olympiakos Nicosia - Ethnikos Achnas domaći51-13-2
1397Ael Limassol - Aek Larnaca --0-00-0
1398Anorthosis Famagusta - Apoel Nicosia gosti10-10-3

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4473Al Ahly - Smouha domaći411-02-1
8348Al Assiouty Sport - Wadi Degla gosti510-00-2
8349Al Ittihad Al Sakandary - El Zamalek gosti10-10-2

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2440Gateshead - Guiseley domaći291-01-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8171Bristol City - Manchester Utd domaći510-02-1
8172Chelsea - Bournemouth supergol domaći131-02-1

ENGLESKA LIGA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7735Chelsea - Bournemouth domaći-0-01-0
7736Bristol City - Manchester Utd domaći-0-01-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5262Frome Town - Gosport Borough domaći281-02-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1803Amiens - Nantes gosti900-00-1
1804Angers Sco - Dijon gosti71-12-1
1805Bordeaux - Montpellier gosti710-00-2
1806Guingamp - St Etienne gosti670-02-1
1819Lille - Nice supergol gosti390-11-1
1830Marseille - Troyes supergol gosti141-13-1
1831Metz - Strasbourg domaći620-03-0
1832Monaco - Rennes supergol domaći201-02-1
1834Paris St Germain - Caen supergol domaći211-03-1
1844Toulouse - Lyon supergol gosti240-11-2

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4148Grenoble - Concarneau --0-00-0
4149As Beziers - Fc Chambly gosti610-00-1
4150Avranches - Rodez Af gosti40-21-2
4152Cholet - Dunkerque gosti151-32-4
4153Gs Consolat Marseille - Boulogne Sur Mer domaći131-01-0
4154Lyon Duchere - Red Star Fc 93 -vv-vv-v
4161Pau - Creteil - vv-vv-v
4162Stade Lavallois - Les Herbiers domaći21-01-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Panegialios - Aris --0-00-0
8721Apollon Larisas - Ergotelis gosti131-13-2
8724Apollon Kalamarias - Panachaiki 2005 --0-00-0

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Asteras Tripolis - Atromitos Athens gosti90-10-1
1296Platanias - Olympiakos Piraeus gosti570-00-2
1297Panetolikos - Aek Athens gosti450-10-4

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4423Northeast United Fc - Mumbai City Fc gosti340-10-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1719Venezia - Cremonese supergol gosti610-01-1

ITALIJA COPPA PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8561Chievo Youth - Milan U19 gosti660-02-2
8562Genoa Youth - Torino Youth gosti500-00-2
8563Inter U19 - Atalanta Youth gosti510-00-1
8601Roma U19 - Bari Youth domaći182-05-0

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3279Atalanta - Sassuolo supergol domaći162-02-1
3283Roma - Torino supergol gosti390-11-2
3284Juventus - Genoa supergol domaći421-02-0

ITALIJA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3848Atalanta - Sassuolo domaći-0-01-0
3849Roma - Torino gosti-0-00-1
3850Juventus - Genoa domaći-0-01-0

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5446Cuneo - Robur Siena domaći71-02-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8754Ghivizzano Borgoamozzano - Albissola domaći-1-01-0
8755Trento - Crema 1908 --1-12-1
8756Vigor Carpaneto 1922 - Tuttocuoio domaći-0-01-0

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8626Sc Haifa Robbie Shapira - Hapoel Katamon gosti191-11-1
8627Hapoel Tel Aviv - Sport Club Dimona gosti160-12-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1071Bloemfontein Celtic - Supersport United domaći151-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5882Perez Zeledon - Herediano domaći151-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8779Rsb Berkane - Fus Rabat gosti420-10-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2704Jordan U23 - Oman gosti21-12-1

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4129Psv Eindhoven - Vvv Venlo gosti411-14-1
4130Fortuna Sittard - Az Alkmaar gosti21-12-4
4131Twente - Ajax gosti180-11-1

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8709Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen supergol gosti700-00-1
8714Werder Bremen - Freiburg domaći32-13-2
8715Bayern Munich - Borussia Dortmund supergol domaći122-02-1
8716Heidenheim - Eintracht Frankfurt --0-00-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4165Benfica - Portimonense domaći12-02-2
4166Sporting Lisbon - Uniao De Madeira domaći201-06-0

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Pacos Ferreira U19 - Porto U19 gosti-0-00-4

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8550Al Kawkab - Alshoulla domaći820-01-0
8551Al Majzel - Al Hazm gosti390-10-1
8552Al Tai - Hajer Club domaći361-02-0
8560Jeddah Club - Najran Sc domaći500-03-1

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8725Loughgall - Institute domaći22-13-1
8726Portadown - Dergview domaći65-07-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1133Celtic - Partick Thistle domaći351-02-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2724Kilmarnock U20 - Falkirk U20 domaći15-16-1
8751Motherwell U20 - Dundee United U20 - vv-vv-v

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2510Getafe - Las Palmas supergol domaći62-02-0
2511Real Sociedad - Sevilla supergol domaći171-13-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1192Lorca Cf - Osasuna gosti250-10-1
1193Cordoba - Reus domaći242-05-0
1194Granada Cf - Sporting Gijon domaći600-02-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1338Marino Luanco - Cd Praviano domaći--01-1
1339Gijon Industrial - Covadonga gosti-0-00-1
1340Atletico Lugones - L Entregu gosti-0-00-1
1389Cd Llanes - Cd Roces domaći-0-03-0
1394Deportivo Alaves B - Sestao --0-03-1
1395Cd Huetor Vega - Antequera domaći-0-02-0
1404Atarfe Industrial - Cd El Palo --0-01-4
1412Ud San Pedro - Loja --0-04-3
1422Cadiz B - Ud Lebrijana domaći-0-01-0
1431Guadalcacin - Ceuta --0-00-0
1441Espeleno Atletico - Utrera --0-01-1
1442Lucena - Algeciras domaći-0-04-0
1556Torre Levante - La Nucia --0-01-1
1609Atletico Levante - Orihuela domaći-0-01-0
1610Cd Roda - Paterna --0-02-1
1611Cf Villarreal C - Cd Almazora domaći-0-01-0
1612Olimpic De Xativa - Novelda gosti-0-00-1
1617Castellon - Alzira domaći-0-01-0
1633Paiporta - Recambios Colon --0-02-2
1634Eldense - Elche Ilicitano domaći-0-02-0
1635Rayo Ibense - Cd Bunol domaći-0-01-0
1644Silla Cf - Borriol domaći-0-01-0
1645Atletico Union Guimar - Lanzarote --0-00-0
1646Ud Las Zocas - Union Sur Yaiza --0-02-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8728Express Fc - Vipers Sc gosti240-21-2
8735Kampala City Council - Kirinya-Jinja Ss domaći301-02-1
8736Sc Villa - Proline Fc gosti301-12-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1056Llandudno - Uwic Cardiff --0-00-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4748(+5.5)Atenas Cordoba - Ca San Lorenzo De Almagro(174,5) 99-84
4749(+1.5)Estudiantes De Bahia Blanca - San Martin Corrientes(161,5) v-v
4755(+0.5)Comunicaciones - Regatas Corrientes(167,5) 65-65 / 78-81
4758(-6.5)Ciclista Olimpico De La Banda - La Union Formosa(158,5) 59-63

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6504(-2.5)Jurmala Fenikss - Prienai(152,5) 80-58
6505(-23.5)Tallinna Kalev - Valmiera(154,5) 89-54
6507(+15.5)Liepajas Lauvas - Siauliai(152,5) 43-91

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1119(-3.5)Pinheiros Sao Paulo - Mogi Das Cruzes(152,5) 66-73
1132(-5.5)Basquete Cearense - Caxias Do Sul(149,5) 67-76
1182(-7.5)Universo Vitoria - Joinville&Aabj(151,5) 88-68

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4782(-15.5)Aek Larnaca - Intercollege Engomis(156,5) 79-70
4783(+3.5)Forex Time Apollon - Enosis Neon Paralimni(143,5) 67-78

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1271(-8.5)Leicester Riders - Glasgow Rocks(156,5) 90-78

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6462(-8.5)Uniks Kazan - Cedevita Zagreb(155,5) 78-61
6463(-3.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Alba Berlin(165,5) 94-73
6464(-8.5)Darussafaka - Torino(160,5) 75-77
6465(-5.5)Hapoel Jerusalem - Reggio Emilia(155,5) 66-79
6466(-5.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Tofas Bursa(164,5) 84-74
6468(+5.5)Bilbao Basket - Lokomotiv Kuban(160,5) 69-91
6469(+1.5)Trento - Herbalife Gran Canaria(165,5) 79-76
6470(+3.5)Paris Levallois - Morabanc Andorra(159,5) 99-92

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1469(-6.5)Khimki - Anadolu Efes Istanbul(164,5) 86-68
1470(+4.5)Olympiakos Piraeus - Cska Moscow(155,5) 88-86
1480(+0.5)Milano - Baskonia(163,5) 92-85
1481(-7.5)Barcelona - Unicaja Malaga(158,5) 83-90

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6165(-8.5)Nadezhda Orenburg - Wisla Krakow(132,5) 67-61
6197(-13.5)Ummc Jekaterinburg - Avenida(128,5) 60-50
6199(-8.5)Fenerbahce Sk - Schio(132,5) 83-77
6200(-8.5)Uniqa Euroleasing Sopron - Ccc Polkowice(146,5) 70-53
6201(-22.5)Yakin Dogu Universitesi - Basket Lattes Montpellier(139,5) 81-61
6245(-12.5)Usk Praha - Galatasaray(146,5) 83-80
6262(-10.5)Bourges Basket - Mithra Castors Braine(138,5) 62-52
6264(+11.5)Esb Villeneuve - Dynamo Kursk(146,5) 57-63

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6917(-8.5)Demir Insaat Buyuk. - Fortress Lami Ved Kormend(158,5) 79-72
6918(-5.5)Minsk 2006 - Bakken Bears(159,5) 85-86
6919(-2.5)Nevezis - Alba Fehervar(158,5) 74-74 / 90-87
6920(-7.5)Nizhnyi Novogrod - Kataja Joensuu(167,5) 84-75
6921(-5.5)Keravnos - Dexia Mons Hainaut(149,5) 89-72
6922(-3.5)Le Portel - Istanbul Bsb(148,5) 86-49
6923(-1.5)Mornar - Szolnoki(150,5) 73-68

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1335(+8.5)Kia Picanto - Nlex Road Warriors(198,5) 115-119
1336(+6.5)Magnolia Hotshots - Alaska Aces(188,5) 108-95

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1267(+0.5)Espoo United - Korikouvot Kouvola(170,5) 81-88
1268(-5.5)Helsinki Seagulls If - Bc Nokia(169,5) 76-74
1269(-8.5)Ktp Kotka - Lapuan Korikobrat(174,5) 105-89

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1276(-12.5)Aisin Seahorses Mikawa - Hamamatsu Higashimikawa Phoenix(154,5) 69-72
1277(+2.5)Brave Thunders Kanagawa - Toyota Alvark Tokyo(155,5) 77-67
1278(+6.5)Levanga Hokkaido - Chiba Jets(154,5) 73-97
1279(-2.5)Osaka Evessa - Shiga Lake Stars(147,5) 63-62
1280(-6.5)Shimane Susanoo Magic - Nishinomiya Storks(151,5) 107-84
1281(-1.5)Tochigi Brex - Hitachi Sunrockers Tokyo(142,5) 63-66
1284(+4.5)Toyama Grouses - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya(158,5) 96-64
1285(+3.5)Yokohama B-Corsairs - Niigata Albirex Bb(155,5) 82-90
1286(-11.5)Ryukyu Golden Kings Okinawa - Kyoto Hannarizu(148,5) 68-69

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1288(-12.5)Akita Northern Happinets - Yamagata Wyverns(145,5) 75-64
1291(-10.5)Ehime Orange Vikings - Bambitious Nara(156,5) 95-89
1294(-6.5)Fighting Eagles Nagoya - Ibaraki Robots(151,5) 66-72
1324(-6.5)Fukushima Fire Bonds - Sendai 89ers(156,5) 100-87
1325(-2.5)Gunma Crane Thunders - Kanazawa Samurai Orchestra(154,5) 85-78
1329(+5.5)Iwate Big Bulls - Aomori Watts(146,5) 61-89
1332(-7.5)Rizing Fukuoka Bb - Hiroshima Dragonflies(149,5) 79-96
1334(-8.5)Shinshu Brave Warriors - Earthfriends Tokyo Z(147,5) 65-69

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1190(-10.5)Jeonju Kcc Egis - Busan Kt Sonicboom(165,5) 95-86
1191(-2.5)Lg Sakers - Goyang Orions(161,5) 83-72

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1246(+12.5)Kdb Winnus W - Woori Hansae Wibee W(129,5) 54-67

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1183(-13.5)Liaoning Flying Leopards - Guangzhou Longlions(209,5) 99-111
1184(-17.5)Shandong Golden Stars - Qingdao Eagles(220,5) 111-115
1187(-10.5)Shenzhen Leopards - Shanghai Sharks(211,5) 90-71

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1188(+18.5)Latvijas Universitate - Vef Riga(150,5) 72-87

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5682(-1.5)Juventus Utena - Pinar Karsiyaka(167,5) 76-82
5683(-1.5)Royal Hali Gaziantep - Paok(150,5) 62-62 / 65-77
5684(+3.5)Rosa Radom - Estudiantes(158,5) 77-84
5685(-5.5)Ewe Baskets Oldenburg - Sassari(166,5) 90-72
5686(-5.5)Aek Athens - Venezia(156,5) 84-64
5687(-5.5)Avellino - Nanterre(155,5) 80-80 / 102-106
5688(-7.5)Strasbourg - Bbc Bayreuth(156,5) 77-82
5689(-10.5)Ucam Murcia - Enisey Krasnoyarsk(158,5) 82-77

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1003(+1.5)Charlotte Hornets - Toronto Raptors(211,5) 111-129
1004(+4.5)Atlanta Hawks - Indiana Pacers(213,5) 95-105
1005(-7.5)Boston Celtics - Miami Heat(200,5) 89-90
1006(-5.5)Brooklyn Nets - Sacramento Kings(205,5) 99-104
1007(-5.5)Chicago Bulls - Orlando Magic(210,5) 112-94
1008(-14.5)Houston Rockets - Los Angeles Lakers(224,5) 116-122
1031(-2.5)Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves(216,5) 104-112
1037(-1.5)Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs(199,5) 91-93
1038(-6.5)Oklahoma City Thunder - Utah Jazz(198,5) 107-79
1043(-1.5)Dallas Mavericks - Detroit Pistons(197,5) 110-93
1046(-10.5)Golden State Warriors - Memphis Grizzlies(205,5) 97-84
1048(-4.5)Los Angeles Clippers - Phoenix Suns(213,5) 108-95

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4799(-7.5)Georgetown Hoyas - North Texas Mean Green(146,5) 75-63
4801(-5.5)Hofstra Pride - Manhattan Jaspers(145,5) 61-63
4802(-5.5)Massachusetts Minutemen - Georgia State Panthers(133,5) 63-71
4803(-4.5)Oakland Grizzlies - Towson State Tigers(151,5) 97-86
4813(+5.5)Providence Friars - Houston Cougars(145,5) 59-70
4833(-8.5)St Bonaventure - Northeastern Huskies(138,5) 84-65
4849(-10.5)Memphis Tigers - Siena Saints(138,5) 70-66
4850(-10.5)Nebraska Cornhuskers - Utsa Roadrunners(154,5) 104-94
4851(-14.5)Tennessee Volunteers - Furman Paladins(146,5) 66-61
4852(-18.5)Utah State Aggies - Youngstown State(152,5) 91-74
4853(+7.5)California Riverside - Valparaiso Crusaders(135,5) 73-60
4854(+9.5)Washington St Cougars - Kansas State Wildcats(144,5) 65-68
4862(+4.5)Southeast Missouri State - Bradley Braves(142,5) 67-75
4863(-7.5)St Johns Red Storm - St. Joseph`s Hawks(146,5) 77-73
4872(-13.5)Louisville Cardinals - Albany Ny 70-68
4873(-19.5)Oregon Ducks - Central Arkansas Bears 96-82

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1270(-5.5)Stal Ostrow Wielkopolski - Trefel Sopot(157,5) 90-86

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4779(-22.5)Bc Mures - Cs Dinamo Bucuresti(155,5) 87-48
4781(-24.5)Csu Atlassib Sibiu - Cs Politehnica Iasi(158,5) 87-66

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4791(+9.5)Bk 04 Ac Lb Snv - Mbk Rieker Komarno(170,5) 69-94
4793(-3.5)Karlovka Bratislava - Pp Tv Raj Zilina(162,5) 108-73

SLOVENIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4798(+5.5)Sentjur - Kk Sencur Cp(147,5) 72-73

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4790(-3.5)Tamis Petrohemija Pancevo - Kk Mladost Admiral(153,5) 60-71

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1258(-3.5)Ourense Baloncesto - Regal Fc Barcelona Ii(151,5) 76-81

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1055(-1.5)Charlotte Checkers - Hershey Bears(5,5) 1-54-5
1057(-1.5)Cleveland Monsters - Iowa Wild(5,5) 1-34-4
1058(+1.5)Utica Comets - Toronto Marlies(5,5) 2-15-2
1059(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Hartford Wolf Pack(5,5) 0-24-4
1060(-1.5)Rochester Americans - Binghamton Senators(5,5) 0-03-1
1065(+1.5)St Johns Icecaps - Syracuse Crunch(5,5) 1-15-2
1066(-1.5)Ontario Reign - Texas Stars(5,5) 0-03-3

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1662(-1.5)Jesenice - Val Pusteria(5,5) 0-01-1
1663(-1.5)Olimpija Ljubljana - Ec Die Adler Kitzbuhel(5,5) 0-04-2
1664(+1.5)Ec Kac Ii - Ek Zell Am See(5,5) 1-02-4
1665(-1.5)Ehc Bregenzerwald - Vipiteno(5,5) 1-13-1
1666(+1.5)Hc Neumarkt Riwega - Red Bull Hockey Juniors(5,5) 0-02-3
1667(-1.5)Ritten Sport - Feldkirch(5,5) 1-05-2
1668(+1.5)Cortina - Asiago(5,5) 2-02-3
1669(+1.5)Hc Groden - Lustenau(5,5) 2-03-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3973(-1.5)Vienna Capitals - Innsbruck(5,5) 0-11-3
3974(-1.5)Vsv - Dornbirn(5,5) 1-02-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8564(-1.5)Dukla Jihlava - Zlin(5,5) 0-11-2
8565(-1.5)Litvinov - Olomouc(5,5) 2-02-2
8566(-1.5)Plzen - Sparta Prague(5,5) 0-03-1
8567(-1.5)Vitkovice - Pardubice(5,5) 1-02-0
8585(-1.5)Kometa Brno - Chomutov(5,5) 2-22-3
8586(-1.5)Liberec - Mlada Boleslav(5,5) 2-23-3
8598(-1.5)Mountfield Hk - Trinec(5,5) 0-02-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7121(+1.5)Benatky Nad Jizerou - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 0-04-6
7122(+1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Slavia Prague(5,5) 0-12-4
7123(-1.5)Horacky Fk Trebic - Stadion Litomerice(5,5) 2-14-2
7124(-1.5)Hc Frydek Mistek - Hc Havirov Panthers(5,5) 0-22-2
7125(+1.5)Kadan - Ceske Budejovice(5,5) 0-01-3
7126(-1.5)Kladno - Karlovy Vary(5,5) 1-12-2
7127(+1.5)Slovan Ustecti Lvi - Hc Zubr Prerov(5,5) 1-03-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1676(-1.5)Miskolci Jjse - Dab Docler(5,5) 1-14-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1049(-1.5)Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs(5,5) 2-04-2
1050(-1.5)Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings(5,5) 1-14-3
1052(-1.5)Calgary Flames - St Louis Blues(5,5) 1-02-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1289(-1.5)Iserlohn Roosters - Bremerhaven Pinguins(5,5) 1-03-1
1290(+1.5)Straubing Tigers - Deg Metro Stars(5,5) 2-02-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5981(-1.5)Admiral Vladivostok - Dinamo Riga(4,5) 1-11-3
5982(+1.5)Red Star Kunlun - Torpedo Nn(4,5) 0-00-2
5984(-1.5)Sibir Novosibirsk - Yugra(4,5) 1-06-1
5985(+1.5)Neftekhimik - Ak Bars Kazan(4,5) 1-03-0
5986(-1.5)Dynamo Moscow - Barys Astana(4,5) 1-15-3
5987(-1.5)Sochi - Salavat Ufa(4,5) 1-02-1
5988(-1.5)Slovan Bratislava - Lada Togliatti(4,5) 0-02-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5952(-1.5)Ermak Angarsk - Molot Perm(5,5) 1-04-1
5953(+1.5)M Novokuznetsk - Toros Neftekamsk(5,5) 0-15-3
5962(-1.5)Zauralye Kurgan - Csk Vvs Samara(5,5) 0-11-1
5963(-1.5)Rubin Tyumen - Bars Kazan(5,5) 0-00-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8616(+1.5)Liptovsky Mikulas - Trencin(4,5) 0-21-3
8617(-1.5)Poprad - Zilina(5,5) 0-02-0
8618(+1.5)Detva - Kosice(5,5) 1-13-5
8619(-1.5)Nitra - Banska Bystrica(5,5) 1-01-2
8620(-1.5)Zvolen - Nove Zamky(5,5) 2-04-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5560(-1.5)Almtuna Is - Aik(5,5) 0-11-4
5561(+1.5)Hc Vita Hasten - Oskarshamn(5,5) 2-14-3
5562(-1.5)Ik Pantern - Timra(5,5) 0-14-4
5563(-1.5)Sodertalje - Tingsryd(5,5) 0-03-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5935(+1.5)Hockey Academy Zug - Langenthal(5,5) 0-12-5

ITF HAMMAMET 40A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1489C.Bechri - E.Lene 3-121-62-60-2
1490D.Chehoudi - N.Potocnik 2-121-61-60-2
1491T.Curovic - C.Giovine 2-121-61-60-2
1492A.Popescu - I.Shinikova 4-122-62-60-2
1493G.Marchetti - M.Yudanov 13-87-56-32-0

ITF KATAR F6TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1443A.Karatsev - L.Miedler 16-136-34-62-1
1444L.Johnson - R.Gabb v-v4-6v-vv-v
1450T.Van Rijthoven - J.Karimov 12-56-36-22-0
1451U.Humbert - A.Zhurbin 14-117-67-52-0
1467A.Escoffier - G.Von Massow 14-117-67-52-0
1468A.Vatutin - Q.Folliot 12-56-46-12-0
1482B.Hassan - M.Ilhan 13-131-66-42-1
1483F.Simonsson - G.Den Heijer 8-133-65-70-2

ITF LUQUE 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1495A.Sanchez - A.Peer 12-16-06-12-0
1496N.Zeballos - S.Tami-Masi 12-46-16-32-0
1497V.Abrile - N.Kukharchuk 3-122-61-60-2
1498A.Tarun - M.Gonzalez 2-120-62-60-2
1552C.Lucero - L.Chileno 12-16-16-02-0
1553T.Pedretti - J.Silva De Carvalho 12-26-26-02-0
1554G.Tomita - M.Krywoj 13-144-66-21-2
1555H.Doldan - C.Giangreco Campiz 2-121-61-60-2

ITF NAVI MUMBAI 06A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1651G.Taylor - O.Doroshina 13-87-66-22-0
1652K.Mcphee - P.Monova 6-124-62-60-2
1654K.Thandi - J.Lu 12-36-36-02-0
1655D.Marcinkevica - E.Cascino 12-26-16-12-0
1656A.Bolsova Zadoinov - K.Juvan 12-86-46-42-0
1659A.Veselinovic - G.Poznikhirenko 15-106-33-62-1
1660T.Zidansek - V.Strakhova 5-122-63-60-2
1661A.Raina - E.Yashina 12-56-36-22-0

ITF PAKISTAN F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4759E.Kirkin/N.Vylegzhanin - A.Khan/S.Khan - 6-46-42-0

ITF PERU F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4737A.Huertas Del Pino Cordova - M.Descotte 9-134-65-70-2
4738D.Beretta - I.Monzon 12-86-46-42-0
4739F.Zeballos - M.Zukas 9-136-73-60-2
4740D.Galan - F.Romboli 13-97-66-32-0
4742F.Assuncao Garla - J.Varillas 5-123-62-60-2
4743N.Arreche - M.Barrios Vera 8-124-64-60-2
4744M.Echazu - J.Ore 6-135-71-60-2
4747N.Alvarez - O.Gutierrez v-vv-vv-vv-v

ITF TUNIS F40TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1484F.Vibert - J.Cannell 5-135-70-60-2
1485K.Divkovic - L.Rochette 1-121-60-60-2
1486S.Bensoussan - D.Katic 13-86-37-52-0
1487J.Kanar - A.Zucca 12-66-46-22-0
1488M.Kilani - G.Petit 2-122-60-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1547(-3.5)Gog - Ribe-Esbjerg Hh(53,5) 31-23

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6459(+3.5)Aifk - Hifk(61,5) 24-28
6460Bk 46 - Riihimaen Cocks 25-27
6461(+5.5)Sif - Drumso Dicken(54,5) 21-28

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1499(-2.5)Nimes - Pays Aix Uch(55,5) 25-25
1512(-1.5)Cesson - Ivry(54,5) 26-26
1519(-5.5)Dunkerque - Massy Essonne(52,5) 24-21
1535(+1.5)Usm Saran Hb - Chambery(56,5) 41-33
1538(+2.5)Toulouse - Hbc Nantes(59,5) 28-34
1540(+2.5)Tremblay - Saint Raphael(55,5) 29-30

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2998(-1.5)Havre Hac - Bourg De Peage(53,5) 36-31

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4086(-1.5)Esbm Besancon - Caen Handball(52,5) 27-22
4087(+1.5)Billere Hb Pau Pyrenees - Selestat(53,5) 28-25
4089(-2.5)Creteil - Vernon Saint Marcel(52,5) 31-26
4090(-1.5)Dijon Bourgogne - Pontault Combault(52,5) 32-28
4121(-5.5)Istres - Grand Nancy Asptt(59,5) 28-19
4122(+1.5)Limoges Hand 87 - Chartres Metropole(54,5) 24-20

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6975(-8.5)Pick Szeged - Csurgoi(57,5) 32-24
6976(-6.5)Balatonfuredi - Dabas(51,5) 33-23
7032(-2.5)Eger Sbs - Gyongyosi(48,5) 25-21
7033(+4.5)Komloi - Tatabana(48,5) 25-28
7040(-1.5)Vaci Kse - Ftc Budapest(51,5) 26-28

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6508(-4.5)Bodo Hk - Sandnes Hk(56,5) 30-23
6509(+3.5)Fyllingen - Elverum(60,5) 29-31
6511(+1.5)Halden Topphandball - Oif Arendal(59,5) 25-30
6512(+7.5)Notteroy - Drammen(56,5) 27-34
6513(+0.5)Bsk Nif - Kolstad(55,5) 26-25
6516(-2.5)Haslum Hk - Falk Horten(54,5) 29-27

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4141(-7.5)Sporting Clube - Madeira Sad(56,5) 33-28
4142(-1.5)Aguas Santas Milaneza - Belenenses(52,5) 31-26
4144(-1.5)Arsenal&Lxs Group - Ac Fafe(51,5) 24-32
4145(+6.5)Boa Hora Fc - Abc(52,5) 25-29
4146(-3.5)Maia-Ismai - Xico(51,5) 31-26
4147(-5.5)Benfica - Aa Avanca(56,5) 36-33

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1068(+1.5)Rk Gorenje Valenje - Brest(56,5) 37-28

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5580(+2.5)Tatran Presov Ii - Hkm Slovan Duslo Sala(57,5) 22-32
5581(-6.5)Msk Povazska Bystrica - Nove Zamke(55,5) 38-24

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8783(+1.5)Alcobendas - Puerto Sagunto(52,5) 30-23
8785(+1.5)Viveros Herol Bm. Nava - Ximenez-Puente(52,5) 22-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1542(-1.5)Alingsas - Ystads If(55,5) 23-26
1543(+1.5)Hif Karlskrona - Hammarby(55,5) 26-28
1544(-1.5)Ricoh Hk - Guif(50,5) 22-25

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4519(-2.5)Heid - Team Eslov(50,5) 29-23
4530(-2.5)Kristianstad Hk - Skovde Hf(45,5) 23-21
4532(-1.5)Skara Hf - Onnereds Hk(45,5) 21-21
4535(-2.5)Skuru - Lugi(45,5) 27-21

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6792Tj Ostrava - Prostejov 0-10-20-3

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1069Shakhter Soligorsk - Hurrikaani Loimaa 1-01-13-1
1070C.S. Arcada Galati - Kladno 1-02-03-0
1072Ceske Budejovice - Hapoel Mate-Asher 0-10-21-3
1092Vojvodina Novi Sad - Barkom-Kazhany Lviv 1-01-13-1
1103Omonia Nicosia - Amriswil 1-01-13-2
1104Posojilnica Aich Dob - Jedinstvo Bemax Bijelo Polje 1-02-03-0
1105Ajaccio - Calcit Kamnik 1-02-03-0

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1106Maliye Milli Piyango - Bystrina Spu Nitra 1-02-03-0
1107Lokomotiv Kharkiv - Brno 1-02-03-1
1112Stroitel Minsk - Lausanne 1-02-03-0
1113Parnu Vk - Pafiakos Pafos 1-02-03-0
1114Vk Karlovarsko - Haok Mladost 1-02-03-0
1115Seat Volley Nafels - Raiffeisen Arbesbach 1-01-13-1
1116Langhenkel Orion Doetinchem - Levski Sofia 1-02-03-0
1117Prefaxis Menen - Tv Schonenwerd 1-02-03-1
1118Fonte Bastardo Azores - Lokomotiv Baku 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6795Kove - Isku Volley 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4785Nurmon Jymy - Oriveden Orivesi 0-10-20-3
4786Vampula - Hameenlinna 0-11-11-3

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4794Aias Euosmou - Iraklis Kifisias 1-02-03-0
4795Asp Korinthos - Aris Thessaloniki 0-10-20-3
4796Aof Porfyras - Ao Thiras 0-10-20-3

ITALIJA COPPA ITALIA A1- WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5009Monza - Scandicci 1-02-03-0
5010Pesaro - Novara 0-10-20-3
5011San Casciano - Conegliano 0-10-20-3

ITALIJA KUP A2ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6789Agnelli Metalli Bergamo - Siena 1-02-03-0
6791Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Kemas Lamipel Santa Croce 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7727Ansan Rush&Cash - Deajeon Bluefangs 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7731Daejeon Kgc - Suwon Hyundai 0-10-20-3

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7855Novosibirsk - Belchatow 1-02-03-0
7856Fenerbahce - Perugia 0-10-20-3
7857Chaumont 52 - Dynamo Moscow 0-10-23-2
7859Kedzierzyn Kozle - Trento 0-10-23-2
7860Noliko Maaseik - Arkas Izmir 1-01-13-2

NJEMAČKA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6009Dresdner - Schweriner 0-11-13-2
6011Stuttgart - Wiesbaden 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1420Cuprum Mundo Lubin - Politechnika Warszawska 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1413Fakro Muszyna - Ostrowiec Swietokrzyski 0-11-12-3
1415Budowlani Torun - Impel Gwardia Wroclaw 1-01-13-1
1417Farmutil Pila - Bielsko Biala 1-02-03-0
1418Gcb Centrostal Bydgoszcz - Siodemka Legionovia Legionowo 1-01-13-2
1419Trefl Proxima Krakow - Developres Rzeszow 1-01-11-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4788Cop Trencin - Zvolen 0-10-21-3
4789Vk Prievidza - Slavia Svidnik 1-02-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4787Volley Top Luzern - Vbc Uni Bern 1-02-03-0

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5185Waspo Hannover - Partizan Reiffeisen 16-6
5186Cn Barceloneta - Dinamo Moscow 7-7
5187Ahid Osc - Olympiakos Piraeus 6-10
5188An Brescia - Jug Dubrovnik 9-8
5189Jadran Herceg Novi - Pro Recco 5-15
5190Spandau 04 Berlin - Zf Eger 10-9
5191Acz Alphen - Szolnoki Vizilabda Sc 6-17

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6745Ttg-Ugra Yugorsk - Mfk Norilsky Nickel 3-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 6817233443
arrow AU Austrija 6/45 133334353639
arrow BC British Colombia BC49 6/49 182021222736
arrow BE Belgija 6/45 489172440
arrow BL Belgija Keno 20/70 257812152629363842444750606165666770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 17162640
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 57112021
arrow CL Colorado 6/42 101220232531
arrow DA Multi-Daily A 6/99 335063668591
arrow DB Multi-Daily B 6/99 41248496369
arrow DC Multi-Daily C 6/99 92042697998
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 12121417212325293132363738465257596165
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3571517192226293139484950566061656667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 521222335
arrow FK Finska Keno D 20/70 1671216212224303138424347484950576166
arrow FL Florida 6/53 253540454853
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1351213141617202128293648555758616269
arrow FR Francuska 5/49 610111324
arrow FT Finska Keno T 20/70 346912152230333841505152535659636769
arrow GE Njemačka 6/49 81335383944
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3561014192134353741454750545560646667
arrow GR Grčka 6/49 5918192945
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 92224274243
arrow IR Irska 6/47 151618262738
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 101416272952
arrow KA Kanada 6/49 3428303441
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1581820232526273138414344505153565860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 56121617182021232428303133353637525455
arrow LM Latvija Keno M 20/62 27111318192223272831333538414253575861
arrow LU Louisiana 6/40 152631323435
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 31824303947
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 614222838
arrow MI Michigan Classic 6/47 5911202836
arrow MS Missouri 6/44 3516203940
arrow NP New York Pick 10 20/80 36101315252743454750515357596367727376
arrow NY New York 6/59 1918334557
arrow OH Ohio Classic 6/49 122326323545
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 101418232843
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 17111625262829313237404145515254677476
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2571016212829313237404457585960626566
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 28242630
arrow QU Quebec 6/49 51116334547
arrow SB Španjolska Bono 6/49 242836384142
arrow SK Slovačka 5/35 712242728
arrow SL Slovenija 7/39 131014243136
arrow SW Švicarska 6/42 1615223239
arrow TE Texas 6/54 61011223045
arrow TK Tennessee Cash 5/35 19192024
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 102028384146
arrow UW SAD Powerball 5/69 120616469
arrow VK Viking Lotto 6/48 41734394548
arrow WA Washington 6/49 41216283342
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 18172122
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 1216303249
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 23151718202427303843464852545766747677