Subota 30.12.2017.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3609Celtic - Rangers --0-00-0
3610Roma - Sassuolo supergol domaći-1-01-1
3611Atalanta - Cagliari supergol gosti-0-21-2
3612Chelsea - Stoke supergol domaći-3-05-0
3613Verona - Juventus supergol gosti-0-11-3
3615Pacos Ferreira - Porto --2-22-3

ALŽIR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3400Cr Kais - Cr Village Moussa gosti271-12-1
3401Cr Zaouia - Es El Ghozlane gosti31-11-1
3402El Bayadh - Usm Annaba domaći610-01-0
3403Mc Magra - Usm Khenchela domaći401-01-0
3404Mc Saida - Rc Kouba domaći81-04-0
3405Nrb Tougourt - Usm El Harrach --0-00-0
3406Sa Mohammadia - Js Saoura gosti420-11-2
3407Us Biskra - Jsm Skikda domaći32-03-0
3408Sa Setif - Asm Oran gosti160-20-2
3409Mc Alger - Wa Tlemcen domaći173-04-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2450Sydney - Perth Glory domaći211-06-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5442Al Assiouty Sport - El Zamalek gosti770-00-1
5443El Dakhleya - Smouha --0-00-0
5444Al Moqawloon Al Arab - Talaea El Gaish gosti300-10-2
5445El Entag El Harby - Wadi Degla domaći451-02-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1173Liverpool - Leicester supergol gosti30-12-1
1277Liverpool - Leicester supergol gosti30-12-1
4080Bournemouth - Everton supergol domaći331-02-1
4081Chelsea - Stoke supergol domaći33-05-0
4082Huddersfield - Burnley supergol --0-00-0
4083Liverpool - Leicester supergol gosti30-12-1
4084Newcastle - Brighton supergol --0-00-0
4085Watford - Swansea supergol domaći111-01-2
4169Manchester Utd - Southampton --0-00-0
4184Crystal Palace - Manchester City supergol --0-00-0
4185West Brom - Arsenal supergol - - - 31.12.

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4252Barnsley - Reading gosti680-01-1
4253Birmingham - Leeds domaći830-01-0
4254Brentford - Sheffield Wednesday domaći201-02-0
4255Burton Albion - Norwich --0-00-0
4256Hull - Fulham domaći332-02-2
4257Ipswich - Derby gosti130-11-2
4258Middlesbrough - Aston Villa gosti750-00-1
4260Nottingham Forest - Sunderland gosti400-10-1
4262Sheffield United - Bolton gosti210-10-1
4263Bristol City - Wolves domaći530-01-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4413Blackburn - Scunthorpe domaći71-12-2
4414Blackpool - Plymouth gosti390-22-2
4434Bradford - Oxford United domaći21-03-2
4438Bury - Fleetwood gosti240-10-2
4439Gillingham - Afc Wimbledon domaći620-02-2
4471Milton Keynes Dons - Peterborough domaći271-01-0
4476Oldham - Bristol Rovers gosti490-01-1
4477Portsmouth - Northampton gosti362-13-1
4481Southend - Shrewsbury gosti180-21-2
4482Walsall - Rotherham gosti11-11-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4674Cambridge United - Crewe domaći12-13-1
4675Carlisle - Coventry gosti510-00-1
4676Cheltenham - Newport County gosti550-01-1
4677Chesterfield - Colchester --0-00-0
4678Crawley Town - Stevenage domaći331-01-0
4679Exeter - Barnet domaći301-02-1
4680Grimsby - Accrington Stanley gosti560-00-3
4685Lincoln City - Forest Green domaći81-12-1
4686Port Vale - Luton domaći231-04-0
4687Swindon - Notts County domaći470-01-0
4688Wycombe - Mansfield domaći71-01-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1175Ashton United - Sutton Coldfield domaći102-02-0
1176Coalville Town - Altrincham gosti450-10-3
1177Halesowen - Buxton gosti11-31-3
1178Lancaster - Hednesford gosti730-00-1
1179Marine - Stourbridge gosti230-30-4
1180Matlock Town - Warrington - vv-vv-v
1181Nantwich Town - Mickleover Sports domaći111-01-2
1184Rushall Olympic - Farsley Celtic domaći131-01-1
1185Shaw Lane Afc - Stalybridge - vv-vv-v
1186Stafford Rangers - Workington gosti640-01-2
1187Whitby Town - Grantham - vv-vv-v
1188Witton Albion - Barwell gosti220-12-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4992Aldershot - Maidstone United gosti480-01-1
4993Barrow - Solihull Moors domaći560-01-2
4994Boreham Wood - Torquay domaći111-02-0
4995Chester - Hartlepool - vv-vv-v
4996Dover Athletic - Halifax --0-00-0
4997Eastleigh - Woking domaći640-02-2
4998Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge domaći351-01-1
4999Gateshead - Wrexham - vv-vv-v
5000Leyton Orient - Bromley gosti220-10-1
5001Macclesfield - Sutton United domaći101-01-0
5005Maidenhead United - Fylde domaći441-01-2
5006Tranmere - Guiseley domaći660-04-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1189Billericay Town - Dulwich Hamlet - vv-vv-v
1190Brightlingsea Regent - Tonbridge gosti350-10-3
1191Dorking Wanderers - Thurrock domaći341-02-0
1192Folkestone Invicta - Burgess Hill Town domaći620-03-1
1193Harlow Town - Hendon gosti510-00-3
1194Harrow Borough - Leatherhead gosti530-01-2
1195Kingstonian - Staines - vv-vv-v
1196Leiston - Margate - vv-vv-v
1197Metropolitan Police - Enfield gosti420-11-1
1198Tooting Mitcham United - Merstham domaći61-13-1
1199Wingate & Finchley - Needham Market Fc gosti350-11-1
1200Worthing - Lowestoft Town --0-00-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1201Hitchin - Kings Langley domaći92-06-0
1202Royston Town - Tiverton domaći570-03-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3279Cd Motagua - Real Cd Espana domaći620-02-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247North Eastern Re Organising Cultural Association - East Bengal gosti120-11-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4168Fc Pune City - Northeast United Fc domaći83-05-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3258Fiorentina - Milan supergol domaći710-01-1
3260Atalanta - Cagliari supergol gosti60-21-2
3265Benevento - Chievo supergol domaći640-01-0
3266Bologna - Udinese supergol domaći271-11-2
3268Roma - Sassuolo supergol domaći311-01-1
3270Sampdoria - Spal 2013 supergol domaći900-02-0
3271Torino - Genoa supergol --0-00-0
3272Inter - Lazio supergol --0-00-0
3273Verona - Juventus supergol gosti60-11-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1048Arezzo - Giana Erminio domaći22-04-2
1063Cuneo - Piacenza domaći530-01-0
1064Monza - Pistoiese domaći223-13-1
1065Olbia - Gavorrano domaći152-04-3
1104Pro Piacenza - Carrarese gosti20-10-1
1132Robur Siena - Pisa --0-00-0
1133Viterbese - Arzachena domaći770-01-0
1251Livorno - Ac Prato domaći530-02-0
1252Pontedera - Lucchese domaći63-13-2

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2191Catania - Casertana gosti71-21-2
2192Matera - Sicula Leonzio domaći71-02-0
2193Monopoli - Fondi domaći890-01-0
2217Andria - Siracusa domaći820-02-0
2223Catanzaro - Reggina gosti520-00-1
2224Paganese - Cosenza gosti90-10-2
2225Rende - Akragas domaći21-02-0
2226Virtus Francavilla - Bisceglie --0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Bnei Yehuda - Hapoel Haifa gosti850-00-1
1112Maccabi Haifa - Hapoel Akko gosti310-10-1
1113Maccabi Netanya - Hap Raanana domaći441-02-2
1114Beitar Jerusalem - Maccabi Pet Tikva domaći690-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2701Ittihad Tanger - Hoceima domaći570-03-0
2702Kacm Marrakesh - Rsb Berkane gosti170-10-2
2703Raja Casablanca - Racing Athletique domaći431-02-0
2704Khouribga - Far Rabat --0-01-2
2705Fus Rabat - Rapide Oued Zem domaći690-01-0

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5250Caldas - Academica domaći181-01-1

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4244Feirense - Oliveirense gosti170-12-2
4245Moreirense - Vitoria Guimaraes gosti102-23-3
4246Pacos Ferreira - Porto gosti172-22-3
4249Rio Ave - Leixoes domaći161-13-2

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2699Gil Vicente U19 - Fc Cesarense domaći233-16-2
2700Porto U19 - Moreirense U19 --0-03-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3675Elche - Cercle Brugge gosti450-11-2
3676Club Haro Deportivo - Mirandes domaći321-01-1
3677America Mexico - Toluca domaći313-04-0
3678Al Ahly - Atletico Madrid domaći401-02-3

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5505Ballymena - Glenavon gosti21-13-1
5506Cliftonville - Coleraine --0-00-0
5507Dungannon - Glentoran --0-00-0
5508Linfield - Crusaders domaći21-01-2
5509Warrenpoint - Ards domaći21-23-3

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1109H&W Welders - Ballyvlare Comrades domaći550-01-0
1110Larne - Newry City Afc domaći51-13-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1263Celtic - Rangers --0-00-0
1264Aberdeen - Hearts --0-00-0
1265Hibernian - Kilmarnock gosti21-11-1
1266Motherwell - Hamilton domaći41-11-3
1268Partick Thistle - Ross County domaći351-02-0
1269St Johnstone - Dundee gosti30-10-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2363Brechin - Inverness Caledonian Thistle gosti52-12-3
2364Dumbarton - Morton - vv-vv-v
2367Falkirk - Queen Of The South domaći203-13-2
2368Livingston - Dunfermline - vv-vv-v

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2505Airdrie United - Alloa - vv-vv-v
2507Arbroath - East Fife domaći740-01-1
2574Ayr United - Forfar domaći451-02-3
2575Queens Park - Albion Rovers domaći42-02-2
2576Raith - Stranraer domaći132-03-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2579Berwick - Stenhousemuir - vv-vv-v
2580Edinburgh City - Clyde -vv-vv-v
2583Elgin - Stirling Albion -vv-vv-v
2584Montrose - Peterhead gosti61-22-6

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3461Valdesoto Cf - Up Langreo gosti-0-00-3
3462Cd Vera - Cd El Cotillo gosti-0-00-1
3463Llanos Aridane - Cf Panaderia Pulido --1-31-4
3464Mensajero - Haria Cf domaći-0-02-0
3467Lanzarote - Tenisca domaći-0-05-0
3468Ud Las Palmas - Ud Las Zocas --0-00-0
3469Villa Santa Brigida - Cd Union Sur Yaiza domaći-1-02-0
3470Tenerife B - Cd Marino domaći-1-02-0

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3410Dibba Al Fujairah - Al Jazeera Uae domaći490-03-1
3411Hatta - Al-Ahli Uae gosti260-10-3

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5563Bala Town - Prestatyn domaći900-01-0
5564The New Saints - Newtown domaći122-22-4

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6508(+6.5)Igokea Laktasi - Cedevita Zagreb(159,5) 61-69
6509(-2.5)Mornar - Mega Bemax(164,5) 87-83
6511(-2.5)Fmp - Partizan Beograd(171,5) 83-71
6512(+5.5)Cibona Zagreb - Buducnost Podgorica(157,5) 87-93

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6490(-3.5)Illawarra Hawks - Brisbane Bullets(178,5) 104-82

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3073(-8.5)Bulleen Melbourne Boomers - Dandenong Rangers(143,5) 80-45
3074(+18.5)Bendigo Spirit - Sydney Uni Flames(156,5) 63-75
3075(-3.5)Townsville Fire - Perth Lynx(158,5) 83-51

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2128(+24.5)Ubsc Graz - Swans Gmunden(162,5) 73-90
3617(-6.5)Basketclubs Vienna - Bk Dukes Klosterneuburg(159,5) 98-98 / 118-106
3618(+0.5)Wbc Kraftwerk Wels - Arkadia Traiskirchen(160,5) 79-66

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3619(-8.5)Flamengo - Vasco Da Gama(155,5) 89-81

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3621(-19.5)Levski Sofia - Bc Spartak Pleven(164,5) 108-65
3622(-14.5)Balkan Botevgrad - Cherno More Ig(158,5) 104-83
3623(-10.5)Rilski Sportist - Academic Bultex 99(162,5) 97-89

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3624(-16.5)Bakken Bears - Svendborg Rabbits(170,5) 96-69

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3627(-9.5)Bc Nokia - Ktp Kotka(171,5) 66-77
3628(-9.5)Kataja Joensuu - Helsinki Seagulls If(167,5) 105-90
3634(-6.5)Kauhajoen Karhu - Pyrinto Tampere(172,5) 81-83
3636(-14.5)Korikouvot Kouvola - Lapuan Korikobrat(174,5) 81-88

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3055(-3.5)Gs Lavriou - Paok(151,5) 90-72
3057(-18.5)Aek Athens - Gymnastikos Larisas Faros(155,5) 106-79
3058(-5.5)Ago Rethymnon - Gs Kimis(156,5) 83-73
3059(-8.5)Aris - Aries Trikala Bc(142,5) 82-63
3060(+4.5)Asa Koroivos Amaliadas - Asp Promitheas(154,5) 78-71

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3094(-6.5)Reggio Emilia - Cantu(163,5) 86-80
3095(-5.5)Trento - Torino(160,5) 79-67

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3641(-3.5)Legnano - Casale Monferrato(146,5) 74-65

IZRAEL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1055(-1.5)Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod(160,5) 56-89
1056(+5.5)Maccabi Rishon Le Zion - Hapoel Holon(170,5) 98-100

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2491(+2.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Brave Thunders Kanagawa(149,5) 68-86
2492(+7.5)Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Aisin Seahorses Mikawa(167,5) 80-92
2493(-2.5)Toyota Alvark Tokyo - Chiba Jets(152,5) 57-56
3649(+2.5)Hitachi Sunrockers Tokyo - Brave Thunders Kanagawa(151,5) 61-75

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2487(+2.5)Mobis Phoebus - Anyang Kgc(164,5) 88-85

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3659(-10.5)Woori Hansae Wibee W - Keb Hanabank W(133,5) 67-65

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1005(+7.5)Qingdao Eagles - Beijing Baxi(219,5) 98-118
1006(+5.5)Sichuan Whales - Guangzhou Longlions(214,5) 104-107
1007(-4.5)Zhejiang Golden Bulls - Jiangsu Dragons(214,5) 100-100 / 112-105
1008(-7.5)Xinjiang Flying Tigers - Shenzhen Leopards(219,5) 102-94

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1080(+10.5)Juventus Utena - Zalgiris Kaunas(150,5) 74-78
1081(+13.5)Bc Alytaus Dzukija - Lietuvos Rytas Vilnius(156,5) 74-85

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1086(+4.5)Detroit Pistons - San Antonio Spurs(195,5) 93-79
1087(-5.5)New Orleans Pelicans - New York Knicks(216,5) 103-105
1088(+1.5)Orlando Magic - Miami Heat(203,5) 111-117
1089(+3.5)Utah Jazz - Cleveland Cavaliers(207,5) 104-101
1090(-12.5)Golden State Warriors - Memphis Grizzlies(206,5) 141-128
1091(-7.5)Denver Nuggets - Philadelphia 76ers(214,5) 102-107
1138(+3.5)Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers(208,5) 104-89

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1297(+10.5)Connecticut Huskies - Wichita State Shockers(143,5) 62-72
1298(-16.5)North Carolina Tar Heels - Wake Forest Demon Deacons(162,5) 73-69
1300(-17.5)Northwestern Wildcats - Brown Bears(144,5) 95-73
1301(-21.5)Ohio State Buckeyes - Miami Ohio(140,5) 72-59
1302(-11.5)Vcu Rams - Fordham Rams(139,5) 76-63
1303(-5.5)Arkansas Razorbacks - Tennessee Volunteers(156,5) 73-73 / 95-93
1304(+1.5)Citadel Bulldogs - Western C. Catamounts(168,5) 79-81
1305(+12.5)Virginia Military Keydets - Furman Paladins(146,5) 57-87
1312(+10.5)Wisconsin Green Bay - Oakland Grizzlies(165,5) 80-79
1313(-11.5)Duke Blue Devils - Florida State Seminoles(164,5) 100-93
1324(-6.5)Elon Phoenix - Drexel Dragons(138,5) 90-75
1325(-6.5)La Salle Explorers - Saint Louis Billikens(131,5) 83-60
1329(-13.5)Minnesota Golden Gophers - Harvard Crimson(144,5) 65-55
1332(-14.5)Notre Dame Fighting Irish - Georgia Tech Yellow Jackets(137,5) 68-59
1334(-2.5)Tcu Horned Frogs - Oklahoma Sooners(171,5) 89-90
1338(-15.5)Virginia Cavaliers - Boston College Eagles(127,5) 59-58
1339(-14.5)Xavier Musketeers - Depaul Demons(155,5) 77-72
1340(+8.5)Southern Utah Thunderbirds - Montana Grizzlies(162,5) 49-79
1389(-10.5)St Bonaventure - Massachusetts Minutemen(138,5) 98-78
1394(-15.5)Western Kentucky Hilltoppers - Southern Mississippi(137,5) 82-66
1395(+1.5)Brigham Young Cougars - St Marys Gaels(140,5) 60-60 / 64-74
1396(+6.5)Butler Bulldogs - Villanova Wildcats(147,5) 101-93
1397(-8.5)Chicago Ramblers - Evansville Purple Aces(128,5) 66-59
1398(-10.5)Clemson Tigers - North Carolina State Wolfpack(149,5) 78-62
1400(-3.5)College Of Charleston - Towson State Tigers(131,5) 73-62
1401(+3.5)Duquesne Dukes - Dayton Flyers(135,5) 70-62
1402(-8.5)Florida Gators - Vanderbilt Commodores(143,5) 81-74
1404(-2.5)George Washington Colonials - St. Joseph`s Hawks(129,5) 70-64
1412(+2.5)James Madison Dukes - Northeastern Huskies(141,5) 70-81
1413(+11.5)Pittsburgh Panthers - Miami-Florida Hurricanes(132,5) 53-67
1414(-17.5)Rhode Island Rams - George Mason Patriots(139,5) 83-64
1415(-9.5)San Diego Toreros - Pepperdine Waves(138,5) 74-66
1416(-1.5)William And Mary Tribe - Hofstra Pride(165,5) 90-87
1417(-8.5)Wright State Raiders - Iupui Jaguars(137,5) 60-52
1418(-10.5)Marquette Golden Eagles - Georgetown Hoyas(157,5) 74-65
1419(+6.5)Richmond Spiders - Davidson Wildcats(147,5) 69-58
1420(-15.5)South Dakota Coyotes - Denver Pioneers(146,5) 82-71
1422(-14.5)Nevada Wolf Pack - New Mexico Lobos(156,5) 77-74
1423(-5.5)North Carolina Greensboro - Wofford Terriers(135,5) 71-67
1425(+3.5)San Jose State Spartans - Colorado State Rams(138,5) 52-59
1427(+1.5)Uab Blazers - Middle Tennessee Raiders(144,5) 60-63
1428(-12.5)Jacksonville S. Gamecocks - Morehead State Eagles(140,5) 76-69
1429(-1.5)Alabama Crimson Tide - Texas A&M Aggies(145,5) 79-57
1431(-7.5)Houston Cougars - Temple Owls(150,5) 76-73
1497(-19.5)Wisconsin Badgers - Massachusetts Lowell River Hawks 82-53
1498(-0.5)Florida Int. Golden Panthers - Florida Owls(144,5) 58-57
1542(-17.5)Fresno St Bulldogs - Air Force Falcons(137,5) 71-59
1543(-2.5)Manhattan Jaspers - Fairfield Stags(140,5) 61-58
1544(-1.5)Marshall Thundering Herd - Louisiana Tech Bulldogs(166,5) 78-65
1545(-1.5)Nc Wilmington - Delaware Fightin(152,5) 56-58
1546(-13.5)Nku Norse - Illinois Chicago Flames(144,5) 86-51
1547(+5.5)Northern Arizona Lumberjacks - Montana State Bobcats(152,5) 64-64 / 73-76
1548(-15.5)Old Dominion Monarchs - Nc Charlotte 49ers(137,5) 89-58
1551(+8.5)Tennessee Martin - Belmont Bruins(142,5) 58-65
1552(-7.5)Tennessee Tech - Eastern Kentucky Colonels(149,5) 77-69
1558(-9.5)Wisconsin Milwaukee - Detroit Titans(152,5) 87-79
1559(-4.5)Austin Peay State - Eastern Illinois Panthers(133,5) 70-54
1560(-17.5)Murray State Racers - Siu Edwardsville Cougars(149,5) 87-63
1561(-6.5)Oral Roberts Golden Eagles - Nebr.-Omaha Mavericks(155,5) 93-74
1569(-20.5)Purdue Boilermakers - Lipscomb Bisons 98-66
1570(-1.5)Samford Bulldogs - Chattanooga Mocs(138,5) 73-56
1571(-5.5)Utsa Roadrunners - North Texas Mean Green(152,5) 71-72
1576(-6.5)Arizona Wildcats - Arizona State Sun Devils(162,5) 84-78
1585(+5.5)Portland Pilots - San Francisco Dons(134,5) 61-84
1586(-8.5)Utep Miners - Rice Owls(135,5) 80-62
1587(-7.5)Weber State Wildcats - Idaho State Bengals(142,5) 60-62
1589(-3.5)Pacific Tigers - Loyola Marymount Lions(149,5) 66-66 / 88-82
1590(-10.5)San Diego State Aztecs - Utah State Aggies(142,5) 79-59
1591(-6.5)Stanford Cardinal - California Golden Bears(144,5) 74-77
1592(+8.5)Sacramento State Hornets - Portland State Vikings(162,5) 80-75
1593(-5.5)Unlv Runnin Rebels - Boise State Broncos(155,5) 74-83

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2145(+6.5)Ratiopharm Ulm - Bayern Munich(164,5) 75-89
2149(+6.5)Eisbaren Bremerhaven - Ewe Baskets Oldenburg(162,5) 80-90
2150(-2.5)Oettinger Rockets Gotha - Bg Gottingen(161,5) 74-63
2151(-4.5)Mitteldeutscher Bc - Science City Jena(160,5) 86-86 / 94-100
3638(+12.5)Walter Tigers Tubingen - Enbw Ludwigsburg(158,5) 75-93

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2757(-9.5)Siden Polski Cukier Torun - Wilki Morskie Szczecin(163,5) 109-101
2758(-4.5)Asseco Prokom Gdynia - Koszalin(162,5) 83-81
2759(-8.5)Miasto Szkla Krosno - Legia Warszawa(163,5) 91-78
2760(-12.5)Rosa Radom - Slupsk(165,5) 91-78
2761(-13.5)Wroclawek - Trefel Sopot(162,5) 80-69
2762(-4.5)Stal Ostrow Wielkopolski - Starogard Gdanski(159,5) 95-73
2763(+4.5)Wikana Start Lublin - Mks Dabrowa Gornicza(162,5) 60-89

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2100(+1.5)Galitos Barreiro - Illiabum(155,5) 83-76

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1802(-26.5)U Bt Cluj Napoca - Bc Timba Timisoara(164,5) 97-80

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1807(-5.5)Bc Prievidza - Mbk Rieker Komarno(164,5) 103-78
1808(-6.5)Bk 04 Ac Lb Snv - Pp Tv Raj Zilina(163,5) 102-88
1831(-21.5)Bk Levice Patrioti - Mbk Handlova(168,5) 97-73
1854(-17.5)Inter Bratislava - Bk Iskra Svit(165,5) 107-87
1855(-27.5)Slavia Tu Kosice - Karlovka Bratislava(167,5) 109-76

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3660(-4.5)Kk Rogaska - Helios(145,5) 57-62
3661(+1.5)Kk Sencur Cp - Krka(153,5) 74-95
3662(-10.5)Zlatorog Lasko - Sentjur(148,5) 71-62

SLOVENIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2101(-7.5)Kk Primorska - Hopsi Polzela(150,5) 79-67

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1806(-7.5)Hemofarm Vrsac - Borac Cacak(161,5) 83-83 / 97-103

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6497(-3.5)Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria(157,5) 92-71
6498(-2.5)Real Betis Energia Plus - Tecnyconta Zaragoza(165,5) 70-67
6499(-4.5)Rio Natura Monbus - Morabanc Andorra(158,5) 65-77
6500(-10.5)Valencia Basket - Divina Seguros Joventut(158,5) 102-81
6501(+4.5)Bilbao Basket - Unicaja Malaga(160,5) 70-67
6502(-3.5)San Pablo Burgos - Gipuzkoa Basket(160,5) 76-99

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2102(+1.5)Cd Zamarat - Araski Aes(136,5) 76-77
2103(-2.5)Mann Filter Zaragoza - Univ. De Ferrol(138,5) 75-65
2104(+10.5)Embutidos Pajariel Bembibre Pdm - Citylift Girona(138,5) 67-87

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3664(-6.5)Palma Air Europa - Ourense Baloncesto(154,5) 67-69

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1135(-7.5)Sodertelje - Uppsala(157,5) 81-87
1136(-13.5)Lf Basket - Jamtland(166,5) 96-64
1137(-7.5)Norrkoping - Boras(154,5) 83-76

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3667(-11.5)Lugano Tigers - Bbc Monthey(160,5) 88-71
3668(-13.5)Basket Club Boncourt - Swiss Central Basket(157,5) 82-105
3673(+3.5)Starwings Basket - Sam Basket Massagno(148,5) 72-66
3674(+1.5)Ensa Union Neuchatel - Lions De Geneve(154,5) 67-81

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3076(-0.5)Sakarya Bsb - Pinar Karsiyaka(150,5) 90-78
3077(+5.5)Usak Sportif - Eskisehir Basket(160,5) 68-81
3078(+1.5)Istanbul Bsb - Galatasaray Sk(159,5) 74-67
3079(-9.5)Tofas Bursa - Demir Insaat Buyuk.(160,5) 92-88

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1139(-1.5)Manitoba Moose - San Jose Barracuda(5,5) 0-12-3
1140(+1.5)Binghamton Senators - Providence Bruins(5,5) 1-02-2
1142(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - Albany Devils(5,5) 0-05-0
1143(-1.5)Cleveland Monsters - Grand Rapids Griffins(5,5) 0-23-5
1144(-1.5)Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds(5,5) 1-24-5
1145(+1.5)Hershey Bears - Wilkes Barre-Scranton Penguins(5,5) 0-01-1
1148(-1.5)Syracuse Crunch - Utica Comets(5,5) 1-12-2
1169(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers(5,5) 1-02-5
1170(-1.5)Rochester Americans - St Johns Icecaps(5,5) 0-12-4
1171(-1.5)Chicago Wolves - Rockford Icehogs(5,5) 1-06-2
1172(-1.5)Texas Stars - San Diego Gulls(5,5) 0-13-6

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3968(-1.5)Jesenice - Olimpija Ljubljana(5,5) 0-12-4
3969(-1.5)Hc Neumarkt Riwega - Hc Groden(5,5) 1-15-3
3970(-1.5)Red Bull Hockey Juniors - Ec Kac Ii(5,5) 1-04-1
3973(-1.5)Ek Zell Am See - Lustenau(5,5) 0-25-5
3974(-1.5)Ec Die Adler Kitzbuhel - Ehc Bregenzerwald(5,5) 1-14-1
3975(-1.5)Val Pusteria - Cortina(5,5) 0-02-1
3976(-1.5)Asiago - Vipiteno(5,5) 2-26-3
3979(+1.5)Fassa - Ritten Sport(5,5) 0-00-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3412(-1.5)Bolzano - Innsbruck(5,5) 0-11-2
3413(+1.5)Medvescak Zagreb - Kac(5,5) 1-13-2
3414(+1.5)Sapa Fehervar - Orli Znojmo(5,5) 1-12-2
3415(+1.5)Dornbirn - Red Bull Salzburg(5,5) 1-33-8
3416(-1.5)Graz 99ers - Vsv(5,5) 3-05-3
3417(-1.5)Vienna Capitals - Black Wings Linz(5,5) 1-03-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3446(-1.5)Trinec - Zlin(5,5) 0-00-1
3447(-1.5)Litvinov - Chomutov(5,5) 1-02-2
3448(-1.5)Liberec - Pardubice(5,5) 1-14-3
3449(-1.5)Vitkovice - Kometa Brno(5,5) 0-00-1
3450(-1.5)Plzen - Dukla Jihlava(5,5) 1-03-1
3453(-1.5)Olomouc - Sparta Prague(5,5) 0-12-5

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3679(-1.5)Frederikshavn - Gentofte Stars(5,5) 0-02-2
3680(-1.5)Odense - Roedovre(5,5) 1-02-3
3681(+1.5)Herlev - Herning(5,5) 1-32-3
3682(+1.5)Rungsted - Aalborg(5,5) 0-01-1
3683(+1.5)Sonderjyske - Esbjerg(5,5) 0-02-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3698(-1.5)Belfast Giants - Braehead Clan(7,5) 0-04-2
3699(-1.5)Cardiff Devils - Milton Keynes Lightning(7,5) 1-06-3
3700(-1.5)Nottingham Panthers - Coventry Blaze(5,5) 1-14-3
3711(-1.5)Sheffield Steelers - Manchester Storm(5,5) 1-03-0
3840(-1.5)Fife Flyers - Guildford Flames(7,5) 3-05-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3841(+1.5)Assat - Jyp(5,5) 0-00-7
3842(-1.5)Hifk - Kookoo(5,5) 1-04-0
3843(+1.5)Jukurit - Karpat(5,5) 0-11-2
3844(-1.5)Kalpa - Pelicans(5,5) 1-12-2
3845(+1.5)Lukko - Tappara(5,5) 0-24-4
3846(-1.5)Saipa - Ilves(5,5) 0-12-2
3848(-1.5)Tps - Sport(5,5) 1-24-3

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1096(-1.5)Espoo United - K-Vantaa(5,5) 1-02-2
1097(+1.5)Heki - Kettera(5,5) 0-11-3
1098(+1.5)Hermes - Tuto(5,5) 0-44-4
1099(-1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Roki(5,5) 1-04-1
1100(+1.5)Jokipojat - Sapko(5,5) 1-02-3
1101(-1.5)Keupa Ht - Leki(5,5) 1-12-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2231(-1.5)Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs(5,5) 2-17-4
2232(-1.5)Peterborough Petes - Ottawa 67s(5,5) 1-05-4
2233(-1.5)Saginaw Spirit - Flint Firebirds(5,5) 1-26-2
2234(-1.5)Marie Greyhounds - Guelph Storm(5,5) 2-13-3
2235(-1.5)Owen Sound Attack - Barrie Colts(5,5) 1-13-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2238(-1.5)Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors(7,5) 2-34-7
2239(+1.5)Prince Albert Raiders - Regina Pats(5,5) 0-11-2
2240(-1.5)Swift Current Broncos - Saskatoon Blades(5,5) 1-13-4
2241(+1.5)Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes(6,5) 0-22-2
2242(+1.5)Edmonton Oil Kings - Kootenay Ice(5,5) 1-23-3
2243(+1.5)Seattle Thunderbirds - Portland Winter Hawks(5,5) 0-03-3
2245(-1.5)Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels(5,5) 2-13-3
2246(-1.5)Vancouver Giants - Prince George Cougars(5,5) 2-46-6
2247(-1.5)Everett Silvertips - Kamloops Blazers(5,5) 3-15-2
2255(-1.5)Kelowna Rockets - Victoria Royals(5,5) 1-12-2
2256(-1.5)Spokane Chiefs - Tri-City Americans(5,5) 1-23-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2158(+1.5)Corona Brasov - Hsc Csikszereda(5,5) 2-16-2
2190(-1.5)Miskolci Jjse - Fehervari Titanok(5,5) 1-04-1
2208(-1.5)Ujpest Budapest - Dab Docler(5,5) 2-14-3
2218(-1.5)Mac Budapest - Ferencvaros-Esmtk(5,5) 3-19-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1102(-1.5)Florida Panthers - Montreal Canadiens(5,5) 0-02-0
1103(+1.5)Ottawa Senators - Boston Bruins(5,5) 0-10-5
1105(-1.5)Washington Capitals - New Jersey Devils 2-15-2
1106(-1.5)Nashville Predators - Minnesota Wild 0-03-0
1107(-1.5)St Louis Blues - Carolina Hurricanes 1-03-2
1108(+1.5)Vancouver Canucks - Los Angeles Kings(5,5) 1-23-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3425(+1.5)Kongsvinger - Stavanger(5,5) 2-13-3
3426(-1.5)Frisk Asker - Valerenga(5,5) 1-05-1
3427(-1.5)Lillehammer - Storhamar(5,5) 3-34-6
3428(-1.5)Manglerud Star - Lorenskog(5,5) 1-04-1
3429(-1.5)Sparta Sarpsborg - Stjernen(5,5) 2-05-0

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3216(-1.5)Adler Mannheim - Bremerhaven Pinguins(5,5) 4-15-1
3248(-1.5)Schwenninger - Straubing Tigers(5,5) 0-21-2
3249(-1.5)Eisbaren Berlin - Deg Metro Stars(5,5) 2-02-3
3250(-1.5)Erc Ingolstadt - Augsburger Panthers(5,5) 1-14-4
3274(-1.5)Kolner Haie - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 1-33-4
3275(-1.5)Ehc Munchen - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 1-12-2
3277(+1.5)Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters(5,5) 1-14-4

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3438(+1.5)Bayreuth Tigers - Lowen Frankfurt(5,5) 0-01-5
3439(-1.5)Esv Kaufbeuren - Bad Nauheim(5,5) 1-12-1
3440(+1.5)Lausitzer Fuchse - Bietigheim Steelers(5,5) 0-02-4
3441(+1.5)Bad Tolz - Dresdner Eislowen(5,5) 1-02-3
3442(+1.5)Heilbronner Falken - Kassel Huskies(5,5) 1-02-0
3443(-1.5)Revensburg Towerstars - Wolfe Freiburg(5,5) 0-03-3
3444(-1.5)Riessersee - Crimmitschau(5,5) 0-14-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6680(+1.5)Slovan Bratislava - Jokerit(5,5) 1-13-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3430(-1.5)Nitra - Trencin(5,5) 3-05-1
3431(-1.5)Banska Bystrica - Nove Zamky(5,5) 2-08-1
3432(-1.5)Liptovsky Mikulas - Detva(5,5) 0-00-1
3433(+1.5)Poprad - Zvolen(5,5) 2-02-2
3434(+1.5)Zilina - Kosice(5,5) 2-13-2

SP U20HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3435(-1.5)Ceska U20 - Bjelorusija U20(5,5) 0-16-5
3436(-1.5)Svedska U20 - Svicarska U20(6,5) 1-17-2
3437(-1.5)Finska U20 - Slovacka U20(5,5) 0-05-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3418(-1.5)Frolunda - Mora(5,5) 0-13-2
3419(+1.5)Rogle - Hv 71(5,5) 1-14-1
3420(-1.5)Skelleftea - Lulea(5,5) 1-01-3
3421(-1.5)Brynas - Orebro(5,5) 1-13-3
3422(-1.5)Djurgardens If - Malmo(5,5) 0-03-3
3423(-1.5)Linkopings - Karlskrona Hk(5,5) 0-02-2
3424(-1.5)Vaxjo - Farjestads(5,5) 0-03-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1535(-1.5)Modo - Bjorkloven(5,5) 1-12-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4058(+1.5)Visp - Langenthal(5,5) 3-14-4
4059(+1.5)Ehc Winterthur - Rapperswil(5,5) 0-21-6
4060(+1.5)Hc Biasca - Gck Lions(5,5) 0-02-1

ATP BRISBANETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1174A.Dolgopolov - D.Schwartzman 13-106-47-62-0
2397S.Johnson - A.De Minaur 10-136-74-60-2

ATP BRISBANE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2398E.Escobedo - J.Kovalik 13-86-27-62-0
2399Y.Hanfmann - P.Polansky 10-151-66-31-2
2400J.Smith - V.Galovic 16-166-43-62-1
2401M.Mmoh - S.Ofner 12-76-46-32-0

ATP DOHA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031A.Seppi - C.Hemery 12-76-46-32-0
1037L.Broady - M.Berrettini 9-134-65-70-2
1038M.Marterer - M.Zayed 12-26-16-12-0
1039S.Tsitsipas - M.Zayid 12-76-36-42-0
1040A.Vatutin - M.Basic 7-123-64-60-2
1042D.Brown - A.Setkic 5-123-62-60-2
1043E.Ymer - P.Sousa v-vv-vv-vv-v
1044V.Safranek - S.Travaglia 12-146-76-70-2

ATP PUNE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1049A.Menendez-Maceiras - S.Khan 12-26-26-02-0
1050D.Sharan - S.Nagal 5-122-63-60-2
1051S.Mukund - R.Ojeda Lara 3-122-61-60-2
1052T.Monteiro - N.Balaji 16-143-66-32-1

CHALLENGER NOUMEA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2386L.Caruana - S.Barry 13-106-47-62-0
2387T.Puetz - P.Kobelt 13-106-47-62-0
2388A.Gonzalez - M.Przysiezny 13-106-47-62-0
2389E.Benchetrit - Z.Piros 15-176-46-71-2

CHALLENGER PLAYFORD CITY KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2390A.Harris - B.Mousley 13-97-66-32-0
2391H.Bourchier - M.Matosevic 4-123-61-60-2
2392M.Banes - A.Vukic 20-176-77-52-1
2393B.Klein - C.Oconnell 14-166-36-71-2
2394D.Kelly - S.Van Rensburg 12-26-16-12-0
2395L.Saville - J.Kubler 8-124-64-60-2
2396S.Korda - F.Dancevic 19-176-76-42-1

EGZIBICIJA ABU DHABITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134R.Bautista-Agut - K.Anderson 10-134-66-70-2

HOPMAN KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6745(+5.5)Y.Sugita - R.Federer(18,5) 7-124-63-60-2
6746(-2.5)T.Kokkinakis - V.Pospisil(22,5) 15-136-43-62-1

HOPMAN KUP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6760(+3.5)N.Osaka - B.Bencic(20,5) 8-135-73-60-2
6761(-4.5)D.Gavrilova - E.Bouchard(20,5) 12-56-16-42-0

HOPMAN KUP MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6764N.Osaka/Y.Sugita - B.Bencic/R.Federer 10-146-21-61-2
6765D.Gavrilova/T.Kokkinakis - E.Bouchard/V.Pospisil 6-123-63-60-2

WTA AUCKLAND KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1182A.Rus - R.Ozaki 14-106-32-62-1
1183J.Fett - B.Schoofs 13-67-56-12-0
1248N.Broady - V.Kuzmova 6-122-64-60-2
1253S.Soler-Espinosa - M.Kato 12-132-66-11-2
1254Y.Bonaventure - K.Boulter 12-26-16-12-0
1255C.Perrin - S.Vickery 3-123-60-60-2
1258J.Loeb - A.Rodionova 7-123-64-60-2
1259T.Mrdeza - D.Chiesa 5-121-64-60-2

WTA BRISBANETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1260C.Garcia - A.Cornet v-v6-33-6v-v
1261C.Witthoeft - A.Krunic 11-145-76-70-2
1262S.Stosur - A.Sevastova 4-121-63-60-2
1267D.Aiava - A.Tomljanovic 5-121-64-60-2
1270K.Bertens - A.Konjuh 3-121-62-60-2
2438T.Maria - M.Lucic-Baroni 10-164-66-41-2

WTA BRISBANE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1271D.Yastremska - K.Bondarenko 12-162-66-41-2
1273H.Watson - K.Kanepi 5-124-61-60-2
1274J.Brady - K.Ahn 12-56-16-42-0
1275A.Sasnovich - P.Monova 16-133-67-52-1

WTA SHENZHENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2475I.Begu - F.Liu 12-36-16-22-0
2476K.Siniakova - O.Jabeur 12-26-16-12-0
2477M.Linette - J.Cepelova 15-157-52-62-1
2478M.Niculescu - A.Sabalenka 8-124-64-60-2

WTA SHENZHEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2494D.Kovinic - X.Wang 17-146-45-72-1
2495J.Paolini - J.Lu 12-76-46-32-0
2496C.Buyukakcay - S.Voegele 3-121-62-60-2
2498L.Kerkhove - A.Blinkova 2-122-60-60-2

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3951(-5.5)Issy Les Moulineaux - Bourg De Peage(55,5) 26-27
3956(-3.5)Brest Bretagne Handball - Nantes Loire Atlantique Hb(49,5) 29-22
3957Dijon Bourgogne - Chambray Touraine(49,5) 25-22
3958Havre Hac - Cjf Fleury Les Aubrais(51,5) 23-26
3959(-5.5)Metz Moselle Lorraine - Ogc Nice Cote Dazur(51,5) 32-20

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3684(-3.5)Blomberg Lippe - Bad Wildungen(51,5) 31-22
3687Neckarsulmer Su - Borussia Dortmund 21-27
3688(-3.5)Vfl Oldenburg - Bayer Leverkusen(51,5) 29-31
3689(-4.5)Bbm Bietigheim - Buxtehuder Sv(52,5) 26-21
3696(-1.5)Tv Nellingen - Hsg Bensheimauerbach(52,5) 30-30
3697(-5.5)Tus Metzingen - Frisch Auf Goppingen(54,5) 28-32

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2133(+5.5)Skovde Hf - H65 Hoor(47,5) 14-31

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1117Tiikerit - Hurrikaani Loimaa 0-11-13-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3584Nurmon Jymy - Vampula 1-01-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2261Milano - Trento 1-02-02-3
2262Bcc Castellana Grotte - New Mater - Modena 0-10-20-3
2263Lube Treia - Vibo Valentia 1-01-13-1
2264Piacenza - Ravenna 0-10-21-3
2265Sora - Vero Volley 0-10-20-3
2267Pallavollo Padova - Perugia 1-01-11-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3281Castellana Grotte - Ngm Mobile Santa Croce 0-10-23-2
3282Acqua Fonteviva Massa - Videx Royalpat Grottazzolina 1-01-12-3
3283Brescia - Gioiella Micromilk Gioia Del Colle 1-02-03-0
3284Cantu - Pag Taviano 1-02-03-1
3285Club Italia Roma - Rinascita Lagonegro 1-02-03-1
3286Mosca Bruno Bolzano - Mondovi 0-11-13-1
3294Tuscania - Ortona 1-02-03-1
3295Agnelli Metalli Bergamo - Monini Spoleto 0-11-13-1
3296Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Reggio Emilia 1-01-13-1
3297Messaggerie Bacco Catania - Potenza Picena 1-02-03-1
3298Siena - Volleyball Aversa 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3300Barricalla Collegno - Sigel Marsala 1-01-13-1
3301Caserta - Battistelli Sg Marignano 0-10-20-3
3304Club Italia - Sorella Ramonda Ipag 1-02-03-0
3315Lpm Bam Mondovi - Zambelli Orvieto 1-02-03-0
3368Bartoccini Gioiellerie Perugia - Givova Baronissi 0-10-20-3
3369Cmc Olimpia Ravenna - Millenium Brescia 0-10-21-3
3370Olbia - Ubi Banca San Bernardo Cuneo 0-10-20-3
3371Soverato - Famila Chieri 0-11-11-3

ITALIJA KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6518Conegliano - San Casciano 0-10-22-3
6519Novara - Pesaro 1-02-03-0
6646Scandicci - Monza 1-02-03-2
6647Busto Arsizio - Modena 1-01-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1115Incheon Korean Air Jumbos - Suwon Kepco 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1116Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass - Heungkuk Pink Spiders 0-11-13-2

KINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2260Jiangsu - Henan 1-02-03-0
2268Ba Yi Zhuzhou - Shanghai Tang Dynasty 0-10-20-3
2270Beijing Auto - Guangdong Taishan 1-02-03-0
2271Fujian - Sichuan 0-10-20-3
2301Shandong - Hebei 1-02-03-0
2302Tianjin Industry University - Hubei 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3317Kedzierzyn Kozle - Belchatow 1-02-03-1
3333Kielce - Jastrzebski Wegiel 0-10-20-3
3339Banimex Bedzin - Olsztyn 1-01-13-1
3445Politechnika Warszawska - Czarni Radom 1-02-03-1

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2310Haok Mladost - Vegyesz Rc Kazincbarcika 1-02-03-0
2311Ach Bled - Bystrina Spu Nitra 0-10-23-2

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
6537(-8.0)Gloucester - Sale Sharks(45,5) 20-16
6540(+4.0)London Irish - Newcastle Falcons(43,5) 15-20
6541(-23.0)Saracens - Worcester(52,5) 46-31
6544(-6.0)Harlequins - Northampton Saints(46,5) 50-21

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
6526(-24.0)La Rochelle - Agen 47-6
6530(-5.0)Stade Francais - Begles Bordeaux(46,5) 22-12
6531(+2.0)Brive - Montpellier(40,5) 29-10
6532(+6.0)Us Oyonnax - Racing-Metro 92(38,5) 12-16
6533(-4.0)Toulouse - Toulon(45,5) 18-13

RFU CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
3497Hartpury College - Rotherham 27-18
3556Bedford - Ealing Trailfinders 23-24
3577Richmond - Bristol Rugby 22-57

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
6523(-2.0)Zebre - Benneton Treviso 16-20
6524(-10.0)Glasgow Warriors - Edinburgh(42,5) 17-0

PORTUGAL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2248Ad Fundao - Leoes Porto Salvo 1-4
2249Aves - Cd Burinhosa 1-6
2250Azemeis - Sporting Cp 1-4
2251Quinta Dos Lombos - Rio Ave 4-1
2252Braga - Belenenses 3-1
2253Benfica - Fabril Barreiro 10-0
2254Modicus Sandim - Pinheirense 2-2

CYKLOKROSS DIEGEM DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1082M.Van Der Poel - W.Van Aert 1-0
1083L.Sweeck - M.Vanthourenhout 1-0
1084T.Merlier - Q.Hermans 0-1
1085G.Vermeersch - M.Meisen 0-1

SKIJAŠKO TRČANJE SPRINT LENZERHEIDE DUEL ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4131D.Baldauf - H.Miyazawa v-v
4132A.Bolshunov - R.Hakola 0-1
4133C.Halfvarsson - S.B.Skar 0-1
4134A.Harvey - F.Haagen Krogh 0-1
4135R.Jouve - B.Gros 1-0
4136M.Jyllhae - A.Newell 0-1
4137G.Retivykh - S.Hamilton 0-1
4139S.Ustiugov - F.Pellegrino 1-0

SKIJAŠKO TRČANJE SPRINT LENZERHEIDE DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4140J.Diggins - K.Randall 1-0
4141I.Flugstad Oestberg - H.Weng 0-1
4170H.Kolb - S.Bjornsen 1-0
4171A.Lampic - A.Cebasak v-v
4172S.Ringwald - S.Caldwell 0-1
4173L.Van Der Graaff - N.Faehndrich 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 41519243839
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1037536776
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2921313338
arrow BE Belgija 6/45 31013283545
arrow BL Belgija Keno 20/70 57182324262930323435384447516263646568
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 515183041
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 918202330
arrow CL Colorado 6/42 568232835
arrow DA Multi-Daily A 6/99 111551666898
arrow DB Multi-Daily B 6/99 91522335572
arrow DC Multi-Daily C 6/99 121429375681
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 620222425273335373943444548495356606567
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 167811151718192027303134374047515367
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 611173133
arrow FK Finska Keno D 20/70 58111216172024344143474952565761626568
arrow FL Florida 6/53 159255253
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2681825283233363842464748525860656869
arrow FR Francuska 5/49 1213283540
arrow FT Finska Keno T 20/70 37141819202530324143444546474855576468
arrow GE Njemačka 6/49 111214273748
arrow GO Njemačka Keno 20/70 123478919202941444748495057636669
arrow GR Grčka 6/49 81022333435
arrow HO Hong Kong 6/49 11322253638
arrow IL Illinois 6/52 161933344449
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 81618344144
arrow IR Irska 6/47 2814183944
arrow IT Italija 6/90 61723465253
arrow IT Italija 6/90 61723465253
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 22328333446
arrow KA Kanada 6/49 81223254547
arrow LD Latvija Keno D 20/62 126711181922232627313337414451545960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2671617222832383940464751535455596062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 234611161921222527343637424647535762
arrow LU Louisiana 6/40 11119232434
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 81120212425
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 218192032
arrow MI Michigan Classic 6/47 141823263038
arrow MK Mađarska 5/90 18175077
arrow MS Missouri 6/44 134222538
arrow NP New York Pick 10 20/80 146819202628303132343639525657596271
arrow NY New York 6/59 82029303147
arrow OH Ohio Classic 6/49 5914264143
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 111315354447
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1261113161820252728414243485460627176
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1115162234353843454652535458636465667380
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 216182526
arrow PO Poljska 6/49 11217214348
arrow QU Quebec 6/49 21822232848
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4926283743
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 8911214244
arrow SW Švicarska 6/42 13483941
arrow TE Texas 6/54 91416274551
arrow TU Turska Sayisal 6/49 3619353841
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 333742475558
arrow UW SAD Powerball 5/69 2836415158
arrow WA Washington 6/49 2516182022
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 28182027
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 459234041
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 37111921323846495153555663697275767779