Ponedjeljak 08.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3554Churchill Brothers - East Bengal gosti-0-11-1
3556Blackburn U23 - Southampton U23 --v-vv-v
3590West Brom U23 - Wolves U23 --v-vv-v
3600Pistoia - Milan(B) gosti-0-00-1
3617Lens - Boulogne Sur Mer gosti-0-12-2
3618Estoril - Feirense gosti-0-10-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7326Brisbane - Sydney gosti180-10-3

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4326Arambagh - Team Bjmc domaći830-01-0
4327Rahmatgonj - Sheikh Russel --0-00-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5594Aris Limassol - Doxa Katokopias domaći880-01-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6949El Zamalek - Al Ahly gosti30-20-3

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3583Brighton - Crystal Palace supergol domaći251-02-1

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4189Kingstonian - Enfield domaći52-04-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1451A Villa U23 - Fulham U23 domaći261-01-3
1455Blackburn U23 - Southampton U23 vv-vv-vv-v
1456Newcastle U23 - Middlesbrough U23 vv-vv-vv-v
1457Reading U23 - Brighton U23 domaći750-02-1
1458Stoke U23 - Norwich U23 gosti231-11-3
1459West Brom U23 - Wolves U23 vv-vv-vv-v
8013Everton U23 - Man City U23 vv-vv-vv-v
8014Man Utd U23 - West Ham U23 gosti510-00-3

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8015Lens - Boulogne Sur Mer gosti220-12-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2189Apollon Smyrnis - Atromitos Athens gosti50-20-3

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8025Shillong Lajong - Indian Arrows domaći790-01-0
8026Churchill Brothers - East Bengal gosti260-11-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4207Ashdod - Bnei Sakhnin gosti10-11-2
4208Hapoel Akko - Hapoel Ashkelon gosti870-00-1
4209Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem gosti330-10-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8037Waterhouse Fc - Cavaliers Fc --0-00-0

KUVAJT CROWN PRINCE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4465Al Kuwait Sc - Al Salibikhaet domaći22-13-1
4466Al Shabab Kuwait - Yarmouk domaći900-01-0
4467Burgan Sc - Al Arabi gosti810-01-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3621Kacm Marrakesh - Wydad Casablanca gosti161-12-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6992Pacos Ferreira - Portimonense domaći540-01-1
6993Estoril - Feirense gosti200-10-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4445Lamongan - Kedah domaći291-02-2
4446Stuttgart - Oostende domaći81-25-2
4447Borussia Dortmund - Zulte Waregem gosti232-23-2
4448Young Boys - Vaduz domaći242-16-1
4468Kolos Sofievka - Lozovatka gosti340-11-4
4469National Defense Ministry - Terengganu domaći263-16-3
4470Madura United - Persija Jakarta domaći231-02-2
4471Simba Sc - Uganda Revenue Authority Fc gosti450-10-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4482Al Hilal - Ettifaq domaći451-01-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3358Malaga - Espanyol supergol gosti60-10-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5647Navalcarnero - Cerceda domaći22-12-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3622Al Jazeera Uae - Al Wahda gosti440-12-4

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7311(+2.5)Buducnost Podgorica - Crvena Zvezda Beograd(154,5) 92-86

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4648(+3.5)Sentjur - Fortress Lami Ved Kormend(160,5) 93-77
4649(-6.5)Zlatorog Lasko - Usk Prague(150,5) 83-62

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3498(-3.5)Obras Sanitarias - Atenas Cordoba(171,5) 86-96

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4236(-12.5)Paulistano Sp - Campo Mourao(152,5) 92-67
4237(-7.5)Bauru Sp - Universovitoria(153,5) 77-66
4238(+5.5)Joinville&Aabj - Vasco Da Gama(150,5) 74-94
4239(-12.5)Franca Sp - Basquete Cearense(151,5) 79-59

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2649(+2.5)Bk Decin - Bk Opava(162,5) 85-75

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4664(+6.5)Apoel Nicosia - Aek Larnaca(154,5) 82-84

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3429(+7.5)Pistoia - Milano(155,5) 63-79

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2513(-2.5)Ironi Ness Ziona - Bnei Hasharon(158,5) 82-86
2514(-3.5)Maccabi Rishon - Maccabi Haifa(166,5) 87-73
2528(-1.5)Maccabi Ashdod - Hapoel Galil Gilboa(163,5) 81-64
2539(-11.5)Maccabi Tel Aviv - Hapoel Eilat(164,5) 82-63

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3469(-4.5)Samsung Blue Minx W - Shinhan S Birds W(138,5) 71-75

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4225(-1.5)Indiana Pacers - Milwaukee Bucks(213,5) 109-96
4226(+7.5)Brooklyn Nets - Toronto Raptors(218,5) 107-107 / 113-114
4227(+5.5)Chicago Bulls - Houston Rockets(221,5) 107-116
4229(-1.5)Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers(222,5) 127-99
4230(-4.5)Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks(214,5) 108-107
4231(-5.5)New Orleans Pelicans - Detroit Pistons(213,5) 112-109
4232(+5.5)Sacramento Kings - San Antonio Spurs(198,5) 100-107
4233(-10.5)Golden State Warriors - Denver Nuggets(225,5) 124-114

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3421(-7.5)Wilki Morskie Szczecin - Trefel Sopot(165,5) 95-82

SLOVENIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4240(-2.5)Kk Sencur Cp - Kk Rogaska(149,5) 78-52

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4234(-1.5)Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins(5,5) 0-22-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3504(-1.5)Stadion Litomerice - Kadan(5,5) 1-15-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4485(+1.5)Fehervari Titanok - Hsc Csikszereda(5,5) 2-23-3
4486(-1.5)Mac Budapest - Corona Brasov(5,5) 1-15-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4235(-1.5)Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets(5,5) 0-02-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1080(+1.5)Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan(4,5) 2-25-2
1081(-1.5)Spartak Moscow - Neftekhimik(4,5) 1-13-2
1089(-1.5)Torpedo Nn - Salavat Ufa(4,5) 2-03-3
1092(+1.5)Dinamo Riga - Sochi(4,5) 1-13-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1093(+1.5)Zvezda Chekhov - Sokol Krasnoyarsk(4,5) 1-12-2
1094(-1.5)Ceng Tou - M Novokuznetsk(5,5) 1-01-3
1095(+1.5)Molot Perm - Rubin Tyumen(5,5) 0-01-1
1096(-1.5)Toros Neftekamsk - Zauralye Kurgan(5,5) 0-22-3
1097(+1.5)Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo(5,5) 2-15-4
1098(+1.5)Khimik Voskresensk - Ermak Angarsk(5,5) 2-15-3
1099(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Saryarka(5,5) 1-05-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2134(+1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Vityaz U20(5,5) 1-02-2
4484(-1.5)Krylia Sovetov U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 1-04-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2127(-1.5)Bofors - Tingsryd(5,5) 0-10-2

ATP AUCKLANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2760(-1.5)J.Vesely - R.Albot(21,5) 16-133-66-12-1
2761(-3.5)R.Haase - C.Ruud(22,5) 13-150-67-62-1
2762(+1.5)T.Smyczek - P.Gojowczyk(22,5) 12-163-66-41-2
4873(-2.5)S.Tsitsipas - L.Lacko(22,5) 13-183-67-61-2
4874(-4.5)H.Chung - T.Sandgren(21,5) 17-136-35-72-1
7348(-1.5)H.Chung - K.Edmund(22,5) ---v-v
7349(+1.5)P.Cuevas - G.Pella(22,5) v-vv-vv-vv-v
7351(-1.5)S.Johnson - R.Harrison(22,5) v-vv-vv-vv-v
7352(-1.5)S.Tsitsipas - A.Rublev(22,5) v-vv-vv-vv-v

ATP AUCKLAND PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7755D.Nestor/D.Young - R.Haase/M.Middelkoop - 6-33-62-1
7756J.Sock/J.Withrow - P.Cuevas/H.Zeballos 21-237-66-71-2
7757M.Matkowski/A.Qureshi - L.Paes/P.Raja 23-206-77-62-1
7758M.Mirnyi/P.Oswald - M.Daniell/D.Inglot - 6-33-62-1
7759O.Marach/M.Pavic - G.Duran/A.Molteni - 6-46-72-1
7760R.Lindstedt/F.Skugor - G.Pella/J.Sousa v-vv-vv-vv-v
7762W.Koolhof/A.Sitak - R.Klaasen/M.Venus - 1-67-61-2

ATP SYDNEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2786(-2.5)A.Ramos Vinolas - P.Lorenzi(22,5) 8-133-65-70-2
2853(+3.5)A.Vukic - F.Lopez(22,5) 15-176-46-71-2
2891(+3.5)F.Fognini - A.Dolgopolov(21,5) 15-133-66-32-1
4910(+3.5)R.Berankis - A.Mannarino(21,5) 3-122-61-60-2
7365(-1.5)A.Bedene - B.Paire(22,5) 15-146-16-71-2
7366(+3.5)A.De Minaur - F.Verdasco(22,5) 12-66-46-22-0
7367(-1.5)G.Simon - J.Donaldson(22,5) 5-121-64-60-2
7368(-1.5)M.Zverev - L.Mayer(22,5) 8-135-73-60-2

ATP SYDNEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7899C.Oconnell/M.Reid - F.Martin/N.Monroe 12-146-76-70-2
7901J.S.Cabal/R.Farah - L.Mayer/D.S.Schwartzman 13-96-37-62-0
7903N.Mektic/A.Peya - D.Dzumhur/R.Jebavy 19-216-46-71-2
7905R.Bopanna/E.Roger-Vasselin - I.Dodig/F.Verdasco - 6-46-42-0

CHALLENGER BANGKOK 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3953B.Zapata Miralles - I.Nedelko 18-145-76-22-1
3957B.Lock - F.Cipolla 6-124-62-60-2
3958C.Congcar - A.Bega 9-135-74-60-2
3959G.Olaso - P.Martinez Portero 8-124-64-60-2
3968M.Granollers - P.Wattanakul 12-26-26-02-0
4150M.Viola - N.Serdarusic 12-56-36-22-0
4151S.Mukund - Y.Takahashi 9-172-67-51-2
4152T.Chen - E.Lopez-Perez 5-122-63-60-2
5394M.Moraing - Y.Kibi 12-46-26-22-0
5395T.Yang - F.Nielsen 7-124-63-60-2
5396W.Trongcharoenchaikul - S.Rawat 13-97-66-32-0
5397E.Ruusuvuori - Y.Mertens 16-156-43-62-1

CHALLENGER BANGKOK II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3371Hsieh C-P/Yang T-H - I.Sabanov/M.Sabanov 20-183-66-32-1
5158S.De Waard/B.Mclachlan - D.Propoggia/S.Puodziunas 12-66-46-22-0
5159A.Crnokrak/M.C.Romios - J.Chaplin/L.Saville 5-135-70-60-2
5176S.Bangoura/N.Pasha - H.Nys/T.Puetz vv-vv-vv-v
5177J.Beale/T.Fancutt - J.Erlich/D.Sharan - 3-61-60-2
5182Z.Li/Y.Watanuki - A.Shamasdin/N.Skupski - 4-67-62-1
5184A.Seppi/G.Van Peperzeel - H.Bourchier/A.Harris v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER CANBERRATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5399N.Pasha - T.Fancutt 15-166-42-62-1
5403H.Bourchier - Z.Li 6-122-64-60-2
5572M.Kukushkin - J.Beale v-v6-7v-vv-v
7691A.Crnokrak - G.Blancaneaux 3-121-62-60-2
7692(-3.5)A.Harris - G.Van Peperzeel(21,5) 12-36-26-12-0
7695(-4.5)D.Sela - H.Grenier(19,5) - - - 10.1.
7704(-4.5)N.Kicker - E.Benchetrit(21,5) 9-134-65-70-2
7705(+4.5)S.Bangoura - G.Garcia-Lopez(19,5) 7-123-64-60-2
7706(+1.5)T.Puetz - S.Kwon(21,5) 18-175-77-62-1

CHALLENGER CANBERRA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5185Gong M-X/Peng H-Y - T.Matsui/C.H.Yi 13-87-66-22-0

EGZIBICIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4481G.Monfils - T.Kokkinakis 16-196-32-61-2

ITF ANTALYA 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4444C.Vlasselaer - K.Palkina - - - 9.1.

ITF DAYTONA BEACH 01A KVALIFIKACIJE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4449A.Kajuru - C.Van Nguyen 5-124-61-60-2
4450A.Kleybanova - C.Werner 16-124-66-42-1
4451A.Ryngler - E.Arango 12-46-16-32-0
4452I.Neel - S.Bordes Caselles 13-66-17-52-0
4453K.Gerlach - R.Pierson 12-56-36-22-0
4454K.Okamura - K.Cartwright 13-77-56-22-0
4455M.Kobelt - S.Marand 3-121-62-60-2
4456P.Leykina - J.Kissell 12-36-16-22-0
4457C.Muramatsu - H.Baptiste 13-106-47-62-0
4458E.Able - J.Pegula 3-121-62-60-2
4459J.Kuhlman - A.Danilina 3-122-61-60-2
4460K.Kuznetsova - H.Chang 3-121-62-60-2
4461L.Fernandez - M.Mateas 5-135-70-60-2
4462L.Ponomar - C.Harrison 14-153-66-21-2
4463R.Wijesundera - M.Partaud 6-124-62-60-2
4464Y.Lysa - D.Evtimova 16-127-53-62-1

ITF FRANCUSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4328R.Stable - L.Dussin 7-124-63-60-2
4329V.Ursu - P.Valsecchi 4-121-63-60-2
4330H.Pontico - G.Barrere 4-123-61-60-2
4331T.Jomby - N.Seateun 14-161-67-62-1
4332Q.Folliot - J.De Cuyper 6-122-64-60-2
4344C.Lestienne - R.Arneodo 18-126-76-22-1
4350P.Filin - J.Marie 6-131-65-70-2

ITF HAMMAMET 01A KVALIFIKACIJE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4473C.Rosatello - I.Sposetti 1-121-60-60-2
4474D.Guttikonda - W.Kulik 1-121-60-60-2
4475F.Mahbouli - M.Panackova 3-121-62-60-2
4476H.Boukholda - E.Dartron 0-120-60-60-2
4477I.Abid - B.Bevione 1-120-61-60-2
4478J.Simic - V.Kalinina 12-56-26-32-0
4479L.Lampla - D.Walczak 12-86-46-42-0
4480M.Bouzgarrou - S.Ata 13-86-37-52-0

ITF NJEMAČKA F1 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4431C.Zick - M.Mansson 4-124-60-60-2
4432J.Cadonau - M.Loccisano 19-166-77-52-1
4433J.Chang - J.Aichhorn 5-122-63-60-2
4434M.Osmakcic - T.Rief 12-36-26-12-0
4435N.Schell - C.Rodesch 12-66-36-32-0
4437N.Walterscheid-Tukic - G.Panfil 13-87-66-22-0
4438T.Brutscher - L.Hoeveler 3-122-61-60-2
4439T.Steinorth - K.Wehnelt 2-121-61-60-2
4440D.Added - P.Klimov 18-146-76-42-1
4441S.Seifert - R.Lang 13-107-66-42-0
4442K.Cubelic - K.Lemstra 12-166-42-61-2
4443M.Veldheer - D.Novotny 17-127-54-62-1

ITF SAD F2 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4408D.Baughman - A.Gray 12-36-16-22-0
4416D.Cukierman - A.Lebedev 12-86-46-42-0
4417E.Gomez - B.Nakashima - - - 9.1.
4418I.Strode - J.Brooksby 5-123-62-60-2
4419L.Smith - M.Tsolakyan 13-97-66-32-0
4420R.Schneider - M.Smolicki 12-23-62-60-2
4421G.Ross - F.Bergevi 5-123-62-60-2
4422P.Kypson - J.Hagar - - - 9.1.

ITF SAD F3 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4423E.Orkin - M.Oljaca 18-177-64-62-1
4424S.Kirchheimer - P.Chrysochos 7-124-63-60-2
4425S.Mansouri - R.Phillips 13-87-66-22-0
4426S.Shropshire - J.Hernandez Serrano 12-86-46-42-0
4427A.Knight - J.Butsch 13-77-56-22-0
4428J.Rocha - A.Brown 12-86-46-42-0
4429N.Uryson - J.Bradley 6-122-64-60-2
4430T.Bryde - E.Bynoe 12-56-26-32-0

ITF TUNIS F1 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4392A.Harajchi - M.Nikolic 2-121-61-60-2
4393M.Navarra - N.Portales 2-121-61-60-2
4394M.Perchicot - G.Caparco 12-26-26-02-0
4395M.Trocker - A.Ikhlef 13-67-66-02-0
4396M.Zekic - A.Palmese 12-26-06-22-0
4397O.Mancineiras Cornella - Y.Bondarevskiy v-vv-vv-vv-v
4398P.Munafo - P.Schroll 5-123-62-60-2
4407W.Trusendi - S.Ben Abdallah 12-36-36-02-0

ITF TURSKA F1 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4323M.Beauge - T.Sanghera 9-135-74-60-2
4324M.Martineau - I.Ponomarenko 12-46-26-22-0
4325Z.Bergs - N.Vylegzhanin 12-36-26-12-0

WTA HOBARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3035(-1.5)I.Begu - M.Niculescu(21,5) 5-123-62-60-2
4522(+3.5)B.Haddad Maia - E.Mertens(20,5) 8-124-64-60-2
4523(-3.5)M.Buzarnescu - A.Friedsam(20,5) 13-97-56-42-0
4524(+2.5)D.Vekic - M.Vondrousova(21,5) 12-86-46-42-0
4526(+3.5)Y.Putintseva - L.Tsurenko(20,5) 5-123-62-60-2
7380(+1.5)A.Riske - K.Siniakova(20,5) 15-142-66-32-1

WTA HOBART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3049E.Mertens/D.Schuurs - M.Barthel/M.Linette 12-66-26-42-0
3050J.Fourlis/J.Moore - K.Flipkens/N.Melichar 9-133-66-70-2
3051L.Marozava/N.Stojanovic - N.Hibino/D.Jurak 4-123-61-60-2
3055M.Duque-Marino/O.Kalashnikova - Friedsam A-L/A.Van Uytvanck 3-123-60-60-2
3057V.Kudermetova/A.Sabalenka - N.Dzalamidze/X.Knoll 21-146-15-72-1

WTA SYDNEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3085(-2.5)K.Ahn - K.Bertens(21,5) 6-122-64-60-2
3086(-2.5)C.Bellis - M.Rybarikova(21,5) 13-67-66-02-0
3087(+1.5)A.Radwanska - J.Konta(20,5) 13-86-37-52-0
3088(+1.5)S.Stosur - C.Witthoeft(20,5) 17-144-67-52-1
4912(-1.5)E.Makarova - B.Strycova(21,5) 5-124-61-60-2
4913(-3.5)D.Cibulkova - E.Vesnina(20,5) 12-86-46-42-0
4914(-6.5)A.Barty - E.Perez(17,5) 13-77-66-12-0
5422(-1.5)A.Kerber - V.Williams(21,5) 17-115-76-32-1
7471(-5.5)D.Gavrilova - O.Rogowska(18,5) 14-156-41-62-1
7475(+5.5)M.Lucic-Baroni - P.Kvitova(19,5) v-v1-6v-vv-v

WTA SYDNEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3089K.Bondarenko/C.Dellacqua - J.Ostapenko/S.Stephens - 1-66-42-1
3092L.Chan/A.Sestini Hlavackova - A.Parra Santonja/R.Voracova 20-116-24-62-1
3093A.Klepac/M.J.Martinez Sanchez - A.L.Groenefeld/V.King 12-26-16-12-0
3094K.Bertens/J.Larsson - Chan H-C/K.Srebotnik 13-96-47-52-0
3095S.W.Hsieh/S.Peng - S.Aoyama/Z.Yang 6-124-62-60-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5272(-10.5)Team Esbjerg - Ajax Kobenhavn(49,5) 30-27

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1105Alexandroupolis - Panathinaikos 1-01-13-1
1106Iraklis - Iraklis Chalkidas 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1538Bielsko Biala - Gcb Centrostal Bydgoszcz 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5322Mfk Sinara - Glazov 8-1
5333Novaja Generacija - Mfk Kprf 2-1
5335Uhta - Mfk Dina 8-1
5336Polytech St Petersburg - Mfk Tyumen 1-7

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1471018232833344345464950556064666768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 115213234
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 616172831
arrow DA Multi-Daily A 6/99 152049698494
arrow DB Multi-Daily B 6/99 64149739095
arrow DC Multi-Daily C 6/99 163348555678
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 28111519252728303240414245475053546668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 237911171921323335374041434850526469
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1012141619
arrow FK Finska Keno D 20/70 511121621242528353637394245464855576668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 421233336404344485152555758606163646570
arrow FR Francuska 5/49 837434445
arrow FT Finska Keno T 20/70 58121518253536434447485153555662636567
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2341216262730313738404142596263646869
arrow IL Illinois 6/52 41234384251
arrow IT Italija 6/90 151824334864
arrow LD Latvija Keno D 20/62 34101617202332353637394346535456575862
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3451417192324252831323940424849505455
arrow LM Latvija Keno M 20/62 17111314222829313236404344464748495456
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 38152230
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 21416171830
arrow NP New York Pick 10 20/80 1618202127313536373839425154606265717479
arrow OH Ohio Classic 6/49 41016283948
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 41315243044
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2482123243032333944505153555657586776
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 49142021232526273032344446474955637475
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 614202729
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21416254649
arrow SI Singapur 6/49 61018364445
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1021283033
arrow WA Washington 6/49 31219244446
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 217182224
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 312273438404447484951535962636471767778