Utorak 09.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5503Cska Moscow - Avtomobilist(H) --1-24-3
5504Ska St Petersburg - Red Star Kunlun(H) --2-24-2
5506Hapoel Beer Sheva - Bnei Yehuda --0-00-0
5507Maccabi Tel Aviv - Maccabi Netanya domaći-0-03-0
5508Manchester City - Bristol City supergol gosti-0-12-1
5513Carrick Rangers - Linfield gosti-0-00-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7327Newcastle Jets - Central Coast domaći820-02-0
7339Perth Glory - Melbourne City gosti90-20-2
7345Wellington - Melbourne Victory gosti400-12-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4153Al Nasr - Ismaily domaći401-02-3
6950Talaea El Gaish - Al Assiouty Sport domaći201-02-1

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3676Misr Lel Makasa - Al Moqawloon Al Arab --0-00-0

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8002Halifax - Macclesfield domaći371-01-0
8003Spennymoor - Gainsborough domaći142-23-3

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3304Portsmouth - Chelsea U23 gosti580-01-2
7995Bury - Fleetwood gosti141-22-3
7996Charlton - Oxford United domaći71-01-1
7997Luton - Peterborough --0-00-0
7998Oldham - Leicester City U23 vv-vv-vv-v
7999Rochdale - Lincoln City gosti880-00-1
8000Yeovil - Forest Green domaći32-02-0

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4190Burgess Hill Town - Dorking Wanderers domaći530-0v-v
4191Folkestone Invicta - Thurrock domaći451-02-2
4192Margate - Needham Market Fc domaći201-03-1
4195Wingate & Finchley - Leiston gosti770-00-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6958Manchester City - Bristol City supergol gosti440-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3270Dagenham & Redbridge - Boreham Wood gosti120-12-3
3271Fylde - Chester domaći550-01-1
3272Guiseley - Gateshead vv-vv-vv-v
3273Maidstone United - Ebbsfleet United gosti460-01-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3370Havant & Waterlooville - Oxford City domaći81-03-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3368Chorley - Kidderminster --0-00-0
3369Nuneaton - Harrogate Town domaći181-12-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4197St Ives Town - St Neots Town domaći490-01-1
4198Stratford Town Fc - Hereford gosti620-01-2
4199Tiverton - Kettering vv-vv-vv-v

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2302Nice - Monaco supergol gosti31-21-2

FRANCUSKA LIGA KUP- TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5450Nice - Monaco gosti-0-00-1

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6023Ofi Crete - Panionios gosti280-10-1
6024Paok - Trikala domaći780-02-1
6025Aek Athens - Panetolikos domaći650-01-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4206Chennai City - Neroca Fc --0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4210Maccabi Pet Tikva - Kiryat Shmona domaći720-02-0
4211Hapoel Beer Sheva - Bnei Yehuda --0-00-0
4212Maccabi Tel Aviv - Maccabi Netanya domaći750-03-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4213Beitar Tel Aviv Ramla - Ironi Nesher domaći192-03-0
4214Hap Nazareth Illit - Ir Ramat Hasharon gosti630-00-1
4215Hapoel Hadera - Hapoel Afula domaći41-01-1
4216Hapoel Ramat Gan - Hapoel Marmorek --0-00-0
4217Ir Rishon Lezion - Hapoel Katamon --0-00-0
4218Maccabi Herzelia - Maccabi Achi Nazareth --1-12-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6156Ajax Cape Town - Mamelodi Sundowns domaći271-21-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5845Herediano - Carmelita gosti50-10-1

KUVAJT CROWN PRINCE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1180Al Sahel - Al Jahra gosti221-11-2
5151Al Tadamon - Al Salmiyah domaći23-17-3
5152Al Qadsia - Kazma domaći670-01-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6074Zacatepec - Murcielagos gosti101-13-1
6075Morelia - Cimarrones De Sonora domaći32-03-0
6076Leon - Venados domaći790-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6994Tondela - Setubal domaći101-11-1
6997Belenenses - Boavista domaći151-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1063Bayern Munchen - Sonnenhof Grossaspach domaći331-15-3
1064Sparta Prague U21 - Horovicko gosti620-00-1
1097Darmstadt - Waasland Beveren domaći121-03-0
1098Hertha Berlin Am - Optik Rathenow gosti291-13-2
1099Madura United - Persela Lamongan domaći262-02-0
1100Sisaket - Ubon Ratchathani domaći251-03-0
1101Phnom Penh - Terengganu gosti30-12-1
1105Persija Jakarta - Kedah domaći211-01-1
1106Nakhon Ratchasima Fc - Pattaya United --0-00-0
1109Brisbane City - Souths United Fc gosti81-14-2
1110Gold Coast Knights - Brisbane Wolves domaći252-04-1
6031Chiangrai - Singhtarau Fc --0-00-0
6032Jahn Regensburg - Lask domaći322-03-3
6033Nurnberg - Gent gosti870-00-1
6036Fortuna Dusseldorf - Standard Liege domaći61-21-3
6037Sparta Rotterdam - Fc Zwolle vv-vv-vv-v
6062Dynamo Dresden - Werder Bremen Am domaći291-02-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1178Grcka U20 - Slovacka U20 domaći61-11-2

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4472Carrick Rangers - Linfield gosti800-00-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8038Inverness Caledonian Thistle - Falkirk domaći103-04-1

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3096Atletico Madrid - Lleida supergol domaći570-03-0
3097Valencia - Las Palmas supergol domaći301-04-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4483Newtown - Uwic Cardiff gosti200-23-2

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1006(-13.5)Ca San Lorenzo De Almagro - Club Deportivo Hispano Americano(175,5) 92-71
1007(-6.5)Estudiantes De Concordia - Quilmes Mar Del Plata(168,5) 94-78
1008(-6.5)Gimnasia Indalo - Ferro Carril Oeste(159,5) 71-70
1031(-9.5)San Martin Corrientes - La Union Formosa(162,5) 73-79
1037(-5.5)Estudiantes De Bahia Blanca - Argentino Junin(163,5) 85-78

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5588(+4.5)Ttu Korvpalliklubi - Tallinna Kalev(158,5) 75-90

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1038(-5.5)Flamengo - Mogi Das Cruzes(151,5) 77-71

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4517(+5.5)Limoges - Uniks Kazan(152,5) 66-69

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1039(+2.5)Alba Fehervar - Demir Insaat Buyuk.(157,5) 74-72
1040(-3.5)Dexia Mons Hainaut - U Bt Cluj Napoca(156,5) 81-85

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5589(+1.5)Incheon Elephants - Seoul Sk Knights(163,5) 77-98
5590(-6.5)Mobis Phoebus - Jeonju Kcc Egis(163,5) 60-71

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5624(+4.5)Jiangsu Monkey Kings - Shenzhen Leopards(210,5) 109-94
5637(-9.5)Xinjiang Flying Tigers - Shanghai Sharks(220,5) 123-116

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4487(+3.5)Neptunas Klaipeda - Enbw Ludwigsburg(161,5) 71-87
4488(-2.5)Pinar Karsiyaka - Ewe Baskets Oldenburg(162,5) 85-86
4489(-5.5)Cez Nymburk - Telekom Baskets Bonn(160,5) 106-98
4490(-9.5)Paok - Capo Dorlando(144,5) 79-61
4494(+4.5)Zielona Gora - Besiktas Istanbul(155,5) 99-96
4496(-6.5)Hapoel Unet Holon - Juventus Utena(166,5) 106-91
4497(+1.5)Estudiantes - Strasbourg(161,5) 81-65
4500(-10.5)Nanterre - Aris(150,5) 91-63
4516(-12.5)Venezia - Rosa Radom(158,5) 86-86 / 102-93

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2638(+1.5)Mineros - Fuerza Regia(158,5) 71-69

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1003(-4.5)Toronto Raptors - Miami Heat(207,5) 89-90
1004(-6.5)Dallas Mavericks - Orlando Magic(214,5) 114-99
1005(-6.5)Los Angeles Lakers - Sacramento Kings(213,5) 99-86
2391(-8.5)Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers(206,5) 106-117

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1663(+1.5)Indiana Hoosiers - Penn State Nittany Lions(142,5) 74-70
1664(-7.5)St Johns Red Storm - Georgetown Hoyas(148,5) 66-69
1665(+6.5)Akron Zips - Buffalo Bulls(156,5) 65-87
1666(-4.5)Alabama Crimson Tide - South Carolina Gamecocks(141,5) 76-62
1667(-2.5)Bowling Green Falcons - Northern Illinois Huskies(154,5) 66-57
1668(-5.5)Eastern Michigan Eagles - Central Michigan Chippewas(140,5) 79-74
1669(-6.5)Kentucky Wildcats - Texas A&M Aggies(144,5) 74-73
1676(-3.5)Memphis Tigers - Tulane Green Wave(141,5) 96-89
1677(-0.5)Miami Ohio - Kent State G. Flashes(142,5) 80-69
1678(-1.5)Ohio Bobcats - Ball State Cardinals(154,5) 68-75
1681(-2.5)Oklahoma Sooners - Texas Tech Red Raiders(163,5) 75-65
1687(+2.5)Richmond Spiders - Dayton Flyers(136,5) 81-87
1688(+6.5)Saint Louis Billikens - Rhode Island Rams(131,5) 65-72
1692(-4.5)Toledo Rockets - Western Michigan Broncos(149,5) 84-61
1719(-9.5)West Virginia Mountaineers - Baylor Bears(147,5) 57-54
1722(-6.5)Bradley Braves - Southern Illinois Salukis(132,5) 68-62
1723(-13.5)North Carolina Tar Heels - Boston College Eagles(153,5) 96-66
1724(-7.5)Vcu Rams - Duquesne Dukes(145,5) 78-67
1725(-8.5)Virginia Cavaliers - Syracuse Orange(113,5) 68-61
1726(-7.5)Creighton Bluejays - Butler Bulldogs(158,5) 85-74
1727(-2.5)Nebraska Cornhuskers - Wisconsin Badgers(133,5) 63-59
1728(-9.5)Auburn Tigers - Mississippi Rebels(163,5) 85-70
1729(-15.5)Kansas Jayhawks - Iowa State Cyclones(158,5) 83-78
1730(-0.5)Marquette Golden Eagles - Seton Hall Pirates(160,5) 84-64
1731(+1.5)Michigan Wolverines - Purdue Boilermakers(138,5) 69-70
1732(+2.5)Vanderbilt Commodores - Tennessee Volunteers(140,5) 84-92
1733(-4.5)Fresno St Bulldogs - Boise State Broncos(141,5) 64-70

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5580(+2.5)Uppsala - Norrkoping(160,5) 73-78

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1055(-1.5)San Jose Barracuda - San Antonio Rampage(5,5) 0-02-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1049(-1.5)Lustenau - Ec Die Adler Kitzbuhel(5,5) 2-24-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5136(-1.5)Bjelorusija U20 - Khimik-Ska(5,5) v-vv-v
5137(+1.5)Hc Dinamo Molodechno - Hk Gomel(5,5) 0-00-2
5138(+1.5)Hk Brest - Hk Mogilev(5,5) 2-15-1
5139(-1.5)Hk Lida - Hk Vitebsk(6,5) 0-00-2
5149(+1.5)Metallurg Zhlobin - Shakhter Soligorsk(5,5) 0-02-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4606(-1.5)Sparta Prague - Chomutov(5,5) 0-22-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5150(+1.5)Benatky Nad Jizerou - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 0-02-4

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4594(-1.5)Frederikshavn - Rungsted(5,5) 2-17-3
4595(+1.5)Herlev - Roedovre(5,5) 1-12-2
4596(-1.5)Herning - Gentofte Stars(5,5) 0-13-2
4597(-1.5)Sonderjyske - Odense(5,5) 0-03-3
4605(+1.5)Copenhagen Hockey - Aalborg(5,5) 0-21-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3505(+1.5)Assat - Karpat(4,5) 0-10-5
3506(-1.5)Hifk - Sport(5,5) 0-01-1
3509(-1.5)Ilves - Hpk(4,5) 3-15-5
3510(-1.5)Lukko - Kalpa(4,5) 1-04-2
3511(+1.5)Saipa - Pelicans(4,5) 2-14-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3054(-1.5)Brandon Wheat Kings - Edmonton Oil Kings(5,5) 1-02-2
3056(-1.5)Lethbridge Hurricanes - Red Deer Rebels(5,5) 2-14-4
3058(+1.5)Kamloops Blazers - Spokane Chiefs(5,5) 2-02-1
3061(-1.5)Prince George Cougars - Vancouver Giants(5,5) 1-31-5
3062(+1.5)Seattle Thunderbirds - Portland Winter Hawks(5,5) 0-22-2

LIGA PRVAKA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5414(-1.5)Jyp - Trinec(4,5) 0-14-2
5418(+1.5)Liberec - Vaxjo(5,5) 0-01-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1042(+1.5)Buffalo Sabres - Winnipeg Jets(5,5) 1-24-7
1043(-1.5)Washington Capitals - Vancouver Canucks(5,5) 2-13-1
1044(-1.5)Ottawa Senators - Chicago Blackhawks(5,5) 0-12-8
1045(-1.5)Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes(5,5) 2-25-4
1046(-1.5)Minnesota Wild - Calgary Flames(5,5) 0-12-2
1047(-1.5)Nashville Predators - Edmonton Oilers(5,5) 2-02-1
1048(-1.5)St Louis Blues - Florida Panthers(5,5) 2-24-7

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4589(-1.5)Frisk Asker - Lillehammer(5,5) 0-13-1
4590(-1.5)Lorenskog - Stjernen(5,5) 0-12-2
4591(-1.5)Sparta Sarpsborg - Manglerud Star(5,5) 0-01-3
4592(-1.5)Valerenga - Stavanger(5,5) 1-02-2
4593(+1.5)Kongsvinger - Storhamar(5,5) 0-11-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1050(-1.5)Gks Tychy - Naprzod Janov 4-08-0
1051(-1.5)Jasterzebie - Unia Oswiecim 2-14-5
1052(-1.5)Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdansk 1-16-3
1053(+1.5)Polonia Bytom - Cracovia 1-03-0
1054(+1.5)Orlik Opole - Katowice 1-13-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4532(-1.5)Admiral Vladivostok - Yugra(4,5) 0-12-1
4533(-1.5)Amur Khabarovsk - Barys Astana(5,5) 0-03-1
4534(-1.5)Cska Moscow - Avtomobilist(4,5) 1-24-3
4535(+1.5)Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl(5,5) 0-01-3
4536(-1.5)Jokerit - Traktor Chelyabinsk(4,5) 1-03-0
4537(-1.5)Ska St Petersburg - Red Star Kunlun(5,5) 2-24-2
4538(-1.5)Vityaz Podolsk - Lada Togliatti(4,5) 2-05-1
4539(+1.5)Slovan Bratislava - M Magnitogorsk(5,5) 1-04-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4584(+1.5)Csk Vvs Samara - Yuzhny Ural Orsk(5,5) 2-32-8
4585(-1.5)Hk Sarov - Sp. Nizhny Tagil(4,5) 2-23-2
4587(-1.5)Bars Kazan - Gornyak Uchaly(5,5) 1-03-0
4588(-1.5)Dizel Penza - Chelyabinsk(5,5) 1-11-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4646(-1.5)Hc Vita Hasten - Modo(5,5) 1-13-3
4647(-1.5)Ik Pantern - Trojaljungby(5,5) 0-02-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3547(-1.5)Servette - Biel(5,5) 0-11-4
3548(-1.5)Zug - Lugano(5,5) 1-02-0

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5012(-1.5)Ajoie - Visp(5,5) 1-06-4
5021(-1.5)Gck Lions - Hockey Academy Zug(6,5) 1-03-3

ATP AUCKLANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1056(-3.5)J.Sock - P.Gojowczyk(22,5) 6-123-63-60-2
1057(+2.5)P.Cuevas - K.Khachanov(22,5) 8-132-66-70-2
1058(+3.5)S.Johnson - R.Bautista-Agut(21,5) 9-146-22-61-2
1059(-2.5)S.Querrey - J.Vesely(22,5) 17-194-67-61-2
1553(-2.5)R.Haase - L.Lacko(22,5) 13-97-66-32-0
1554(+1.5)H.Chung - J.Isner(25,5) 18-157-65-72-1
4875(-1.5)D.Ferrer - J.Sousa(22,5) 12-46-26-22-0
4877(+3.5)D.Shapovalov - J.Del Potro(22,5) 6-122-64-60-2

ATP AUCKLAND PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7755D.Nestor/D.Young - R.Haase/M.Middelkoop 19-146-33-62-1
7758M.Mirnyi/P.Oswald - M.Daniell/D.Inglot 19-176-33-62-1
7759O.Marach/M.Pavic - G.Duran/A.Molteni 22-176-46-72-1
7762W.Koolhof/A.Sitak - R.Klaasen/M.Venus 15-221-67-61-2

ATP AUSTRALIAN OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2392(-3.5)A.Bublik - G.Oliveira(21,5) 13-126-31-62-1
2393(+3.5)A.Setkic - J.Smith(21,5) 12-182-67-61-2
2394(-4.5)C.Norrie - F.Peliwo(21,5) 18-126-16-72-1
2395(-1.5)D.Wu - D.Kelly(22,5) 13-76-17-62-0
2396(+1.5)G.Andreozzi - D.Brown(22,5) 12-153-66-31-2
2399(+1.5)K.King - U.Ignatik(22,5) 13-87-66-22-0
2400(+2.5)P.Gunneswaran - T.Kamke(22,5) 9-166-41-61-2
2401(+3.5)R.Carballes Baena - D.Kudla(22,5) 8-133-65-70-2
2438(-5.5)S.Kozlov - B.Ellis(20,5) 18-187-64-62-1
2447(+3.5)T.Gabashvili - H.Hurkacz(21,5) 12-153-66-31-2
2448(+2.5)V.Safranek - R.Olivo(22,5) 13-87-66-22-0
2449(-1.5)Z.Kolar - Y.Uchiyama(22,5) 13-107-66-42-0
2450(-0.5)A.Vatutin - J.Jung(22,5) 17-106-15-72-1
2451(-2.5)D.King - M.Polmans(22,5) 13-86-27-62-0
2452(+3.5)A.Whittington - M.Mmoh(22,5) 13-77-66-12-0
2453(+1.5)G.Soeda - O.Otte(22,5) 13-96-37-62-0
2454(-4.5)H.Laaksonen - F.Gaio(21,5) 7-124-63-60-2
2455(-3.5)I.Ivashka - D.Novak(21,5) 16-174-66-41-2
2456(-0.5)K.De Schepper - E.Ymer(22,5) 8-132-66-70-2
2457(+2.5)L.Broady - M.Berrettini(22,5) 16-187-53-61-2
2458(-2.5)M.Cecchinato - B.Mousley(22,5) 9-133-66-70-2
2459(-1.5)M.Matosevic - D.Novikov(22,5) 9-133-66-70-2
2460(-4.5)N.Mahut - D.Petrovic(20,5) 9-136-73-60-2
2462(-2.5)Y.Hanfmann - E.King(22,5) 13-76-17-62-0
2463(+3.5)A.Collarini - J.Souza(22,5) 18-136-76-22-1
2464(+4.5)A.Gonzalez - M.Basic(21,5) 13-87-66-22-0
2465(-2.5)B.Klahn - R.Ramanathan(22,5) 15-197-66-71-2
2466(+2.5)G.Elias - J.Kovalik(22,5) 4-122-62-60-2
2467(+5.5)J.Domingues - P.Polansky(20,5) 10-136-74-60-2
2472(-3.5)J.Munar Clar - A.Arnaboldi(22,5) 12-66-26-42-0
2474(-3.5)M.Arevalo-Gonzalez - K.Maamoun(21,5) 14-182-67-51-2
2475(+2.5)M.Mcdonald - N.Rubin(22,5) 12-16-16-02-0
2476(-0.5)O.Jasika - J.Duckworth(22,5) 6-122-64-60-2
2477(-1.5)R.Ojeda Lara - L.Vanni(22,5) 16-157-63-62-1
2478(-0.5)S.Robert - S.Ofner(22,5) 14-117-67-52-0
2485(-2.5)S.Stakhovsky - M.Bachinger(22,5) 15-176-46-71-2
2487(+2.5)A.De Greef - M.Bourgue(22,5) 13-156-33-61-2
2488(+1.5)A.Sarkissian - S.Napolitano(22,5) v-v7-66-7v-v
2489(+3.5)C.Harrison - R.Opelka(22,5) 14-127-67-62-0
2490(-4.5)G.Sakharov - E.Leshem(21,5) 13-107-66-42-0
2491(+3.5)J.Monteiro - C.Taberner(21,5) 13-172-66-41-2
2492(+3.5)M.Banes - N.Gombos(21,5) 17-197-64-61-2
2493(+3.5)N.Milojevic - S.Travaglia(21,5) 15-184-67-61-2
2494(-1.5)S.Caruso - C.Ilkel(22,5) 12-66-26-42-0
2495(+4.5)T.Brkic - C.Hemery(21,5) 9-134-65-70-2
2496(-3.5)T.Fritz - S.Groth(23,5) 16-166-43-62-1
2498(-5.5)V.Pospisil - L.Giustino(19,5) 14-117-57-62-0
2504(-3.5)Y.Bhambri - B.Schnur(21,5) 13-131-66-32-1
2505(+3.5)A.Giannessi - S.Nagal(22,5) 16-157-63-62-1
2507(+1.5)A.Pavlasek - P.Krstin(22,5) 15-166-33-61-2
2510(-4.5)E.Escobedo - P.Andujar Alba(20,5) 12-46-26-22-0
2511(+2.5)F.Dancevic - A.Menendez-Maceiras(22,5) 16-153-67-62-1
2513(-3.5)J.Zopp - M.Safwat(21,5) 7-124-63-60-2
2514(-1.5)M.Kecmanovic - V.Galovic(22,5) 16-176-46-71-2
2528(+2.5)M.Trungelliti - Q.Halys(22,5) 15-182-67-51-2
2539(-2.5)R.Bemelmans - K.Majchrzak(22,5) 19-177-55-72-1
2546(-1.5)T.Monteiro - L.Sonego(22,5) 8-135-73-60-2
2558(+1.5)T.Paul - B.Rola(22,5) 20-196-77-62-1
2559(+3.5)V.Millot - B.Tomic(22,5) 4-121-63-60-2
2560(-1.5)Z.Zhang - D.Lee(22,5) 12-153-66-31-2
2561(-4.5)B.Fratangelo - M.Krueger(21,5) 13-97-66-32-0
2562(-1.5)F.Bagnis - Z.Piros(22,5) 14-176-46-71-2
2563(-1.5)M.Purcell - D.Popko(22,5) 10-134-66-70-2
2565(+2.5)T.Ito - C.Ruud(22,5) 11-166-41-61-2

ATP SYDNEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1555(+1.5)L.Mayer - B.Paire(22,5) 9-152-66-31-2
1556(+1.5)J.Donaldson - D.Medvedev(22,5) 14-173-66-41-2
1561(-2.5)D.Dzumhur - A.De Minaur(22,5) v-v2-6v-vv-v
1569(+2.5)F.Lopez - D.Schwartzman(22,5) 13-96-37-62-0
2786(-2.5)A.Ramos Vinolas - P.Lorenzi(22,5) 8-133-65-70-2
2891(+3.5)F.Fognini - A.Dolgopolov(22,5) 15-133-66-32-1
4910(+3.5)R.Berankis - A.Mannarino(21,5) 3-122-61-60-2
4911(-1.5)J.Millman - G.Muller(22,5) 10-136-74-60-2

ATP SYDNEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060J.Struff/V.Troicki - A.Bolt/J.Thompson 13-106-47-62-0
1570J.S.Cabal/R.Farah - Rojer J-J/H.Tecau 9-133-66-70-2
1571L.Kubot/M.Melo - D.Dzumhur/R.Jebavy v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER BANGKOKTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062M.Ilhan - B.Zapata Miralles 6-123-63-60-2
1591F.Nielsen - E.Karlovskiy 6-124-62-60-2
1592M.Moraing - P.Isaro 12-56-26-32-0

CHALLENGER BANGKOK 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2639M.Granollers - F.Cipolla 12-46-36-12-0

CHALLENGER BANGKOK 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2641J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat - T.Chen/F.Cipolla 12-26-06-22-0

CHALLENGER BANGKOK 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2642I.Nedelko/N.Serdarusic - M.Elgin/T.Khabibulin 8-124-64-60-2
2643G.Granollers/D.Marrero - E.Lopez Perez/P.Martinez 9-134-65-70-2

CHALLENGER BANGKOK II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5187P.Isarow/W.Trongcharoenchaikul - C.Congcar/K.Wachiramanowong 20-166-13-62-1
5188Ratiwatana Sa/Ratiwatana So - F.Nielsen/D.Ohare 12-76-36-42-0

CHALLENGER CANBERRATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1593J.Beale - E.Benchetrit 14-177-53-61-2
1596V.Estrella Burgos - T.Puetz v-vv-vv-vv-v
1597Z.Li - M.Fucsovics 3-121-62-60-2
1598A.Seppi - N.Pasha 12-66-26-42-0
1600G.Blancaneaux - G.Garcia-Lopez 9-135-74-60-2
5573(+4.5)B.Mitchell - F.Mayer(21,5) 10-134-66-70-2
5574(-3.5)N.Jarry - M.Janvier(21,5) 13-152-66-21-2
7695(-4.5)D.Sela - H.Grenier(19,5) 7-136-71-60-2

CHALLENGER CANBERRA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2644S.De Waard/B.Mclachlan - J.Chaplin/L.Saville 13-106-47-62-0
2645H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski - H.Grenier/M.Janvier v-vv-vv-vv-v
5176S.Bangoura/N.Pasha - H.Nys/T.Puetz v-vv-vv-vv-v
5182Z.Li/Y.Watanuki - A.Shamasdin/N.Skupski 21-194-67-62-1
5184A.Seppi/G.Van Peperzeel - H.Bourchier/A.Harris v-vv-vv-vv-v

ITF ANTALYA 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4444C.Vlasselaer - K.Palkina 4-120-64-60-2

ITF DAYTONA BEACH 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1091A.Kalinina - J.Grabher - - - 10.1.
1092A.Perper - C.Simmonds - - - 10.1.
1093A.Shimizu - C.Scholl - - - 10.1.

ITF FRANCUSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065D.Zarichanskiy - L.Bresson 4-121-63-60-2
1066V.Orlov - G.Petit 5-122-63-60-2
1067B.Dhoe - B.Westerhof 11-166-42-61-2
1068N.Desein - A.Delmas 17-136-45-72-1
1069A.Avidzba - L.Bouquet 14-106-42-62-1
1070A.Musialek - L.Pavlovic 12-56-46-12-0
1071L.Quennessen - L.Rochette 8-136-72-60-2
1072R.Joncour - G.Jacq 2-122-60-60-2
1073J.De Schepper - M.Forcin 13-107-66-42-0

ITF NJEMAČKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084D.Kekez - C.Negritu 6-123-63-60-2
1085L.Klein - P.Torebko 12-76-36-42-0
1086N.Pauffley - T.Simon 4-123-61-60-2
1087S.Boltz - A.Olivetti 16-143-67-52-1
1088J.Sels - G.Brouwer 7-124-63-60-2
1089G.Grund - M.Authom 7-135-72-60-2
1090A.Bodmer - F.Fallert 16-136-34-62-1

ITF SAD F2 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4408D.Baughman - A.Gray - - - 10.1.
4416D.Cukierman - A.Lebedev - - - 10.1.
4417E.Gomez - B.Nakashima v-vv-vv-vv-v
4418I.Strode - J.Brooksby - - - 10.1.
4419L.Smith - M.Tsolakyan - - - 10.1.
4420R.Schneider - M.Smolicki - - - 10.1.
4421G.Ross - F.Bergevi - - - 10.1.
4422P.Kypson - J.Hagar - - - 10.1.

ITF SAD F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1080A.Hiltzik - C.Johns 8-151-66-31-2
1081B.Botzer - F.Gil 3-120-63-60-2
1082J.Pla Malfeito - R.Cungu 12-66-36-32-0
1083R.Smith - R.Shane 18-165-76-32-1

ITF TUNIS F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1074A.Ahouda - J.Samper-Montana 4-120-64-60-2
1075N.Portales - P.Irigaray Guarne 12-136-14-61-2
1076P.Nagy - L.Gelhardt 12-46-46-02-0
1077A.Weis - A.Grazioso 12-86-46-42-0
1078J.Ocleppo - N.Alvarez Varona 11-145-76-70-2
1079M.Bellalouna - M.Nikolic 15-113-66-42-1

WTA HOBARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1572(+1.5)K.Flipkens - A.Riske(21,5) v-vv-vv-vv-v
4527(+5.5)J.Fourlis - H.Watson(20,5) 4-122-62-60-2
4996(-2.5)S.Zhang - A.Sabalenka(21,5) 10-136-74-60-2

WTA HOBART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2646E.Mertens/D.Schuurs - Friedsam A-L/A.Van Uytvanck 22-176-76-22-1

WTA SYDNEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1585(+3.5)C.Bellis - A.Radwanska(20,5) 6-136-70-60-2
4914(-6.5)A.Barty - E.Perez(17,5) 13-77-66-12-0
5422(-1.5)A.Kerber - V.Williams(21,5) 17-115-76-32-1
5423(+3.5)C.Giorgi - P.Kvitova(21,5) 13-87-66-22-0
5424(-4.5)G.Muguruza - K.Bertens(20,5) 13-96-37-62-0

WTA SYDNEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061K.Bondarenko/C.Dellacqua - L.Safarova/B.Strycova 17-194-66-31-2
2653S.Aoyama/Z.Yang - G.Dabrowski/Y.Xu 9-134-65-70-2
2654L.Chan/A.Sestini Hlavackova - A.Klepac/M.J.Martinez Sanchez 18-187-61-62-1
2655K.Bertens/J.Larsson - L.Arruabarrena/L.Davis 19-196-76-21-2

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5571Start Elblag - Vistal Laczpol Gdynia 28-31

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
1191Portugal - Argentina 30-25
1192Slovenija - Srbija 36-32

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1404Agu-Adiif - Sc Luch 29-25

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4518Concilig Volei Bauru - Brasilia Volei 1-02-03-1
4519Barueri - Sesi Sp 1-02-03-0
4520Sollys Osasco - Cristovao&Caetano 0-11-13-1
4521Minas Tenis - Fluminense F.C 1-02-03-0

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2994Pays Daix Venelles - Dresdner 0-10-20-3
2995Rocheville Le Cannet - Schweriner 0-11-11-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1181Azerrail Baku - Bacau 1-02-03-0
1189Csm Targoviste - Levski Volley 1-02-03-0
1190Olympiakos Piraeus - Naturhouse Ciudad De Logrono 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5109Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Suwon Kepco 1-02-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5110Gs Caltex Kixx - Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass 1-01-12-3

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5068Ba Yi - Tianjin Bridgestone 1-02-03-0
5069Beijing Auto - Jiangsu 1-01-13-2
5070He Bei - Fujian Xi Meng Bao 0-10-20-3
5071Shangdong Ls Bank - Henan Zhengzhou 1-02-03-0
5074Shanghai Dunlop - Evergrade 1-02-03-0
5076Yunnan - Sichuan University 1-01-13-2
5090Zhejiang Kaiyuan - Liaoning Huachen Auto 0-11-11-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4529Dynamo Moscow - Galatasaray 0-10-21-3

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1094Mfk Sinara - Skk Progress Glazov 4-2
1095Fk Polytech St.Petersburg - Mfk Tyumen 3-5
1096Fk Novaja Generacija - Mfk Kprf 1-6
5337Norilskij Nikel - Avtodor 2-0
5338Pmfk Sibiryak - Ugra Yugorsk 6-6

SLALOM FLACHAU DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5209E.Alphand - A.Swenn Larsson 0-1
5210L.Duerr - I.Curtoni 0-1
5211M.Gisin - C.Costazza 0-1
5212N.Haver Loeseth - C.Geiger 1-0
5213W.Holdener - F.Hansdotter 0-1
5214M.Meillard - K.Gallhuber 0-1
5215R.Remme - L.St Germain v-v
5216K.Truppe - M.Wallner 1-0
5217P.Vlhova - B.Schild 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 18926404345
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 130545684
arrow BL Belgija Keno 20/70 268912202127323436464953565758606669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1222323334
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 910122223
arrow CO Connecticut 6/44 5714173439
arrow DA Multi-Daily A 6/99 174045647496
arrow DB Multi-Daily B 6/99 222344577277
arrow DC Multi-Daily C 6/99 2823242641
arrow EM Euro Millions 5/50 612153849
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1581516222527293436373945465660666768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 137818222324272833363739555658596367
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1819262935
arrow FK Finska Keno D 20/70 815222935363738404748495053545759676870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 126710152022252734373842535466686970
arrow FT Finska Keno T 20/70 158912131516172324252630363843444560
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1418192022252627353839404143444548586063
arrow IT Italija 6/90 86970848890
arrow LD Latvija Keno D 20/62 810121419273035394143444546474851565861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 5691213161721232531363840414247515762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 5681015161719222728333839424445485161
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 914333637
arrow NP New York Pick 10 20/80 6791214182125283335384857656667686972
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 519232426273141424344505257586973757879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1561617262832344044485660616264666778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 512152629
arrow PO Poljska 6/49 1212212749
arrow SB Španjolska Bono 6/49 72324293447
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1629316567
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1418192429
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 713262842435053545659646566697074757980