Srijeda 10.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3425Olympiakos Piraeus - Platanias domaći-0-02-0
3426Panathinaikos - Lamia domaći-0-01-0
3427Amiens - Paris St Germain supergol gosti-0-00-2
3428Alaves - Sd Formentera domaći-0-02-0
3429Real Madrid - Numancia supergol --1-12-2
3435Cova Piedade - Sporting Lisbon --0-01-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7346Western Sydney - Adelaide domaći520-01-1

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5838Al-Najma Manama - Al Shabbab domaći-2-03-1
5839Manama Club - Al Ittihad Bhr --0-00-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5840Tubize - Kfco Beerschot Wilrijk gosti230-21-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3649Bonsucesso Rj - Cabofriense Rj gosti450-10-2
3650Goytacaz - Resende gosti130-12-1
3652Macae Esporte - America Rj domaći262-13-3

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Floresta Ce - Maranguape --0-00-0
1112Horizonte - Guarani De Juazeiro gosti610-02-1

ČEŠKA TIPSPORT LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3974Vysocina Jihlava - Hradec Kralove domaći202-02-2
3975Znojmo - Brno gosti20-10-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3653Paphos Fc - Apollon Limassol gosti180-10-2

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1113Anorthosis Famagusta - Ayia Napa domaći-1-03-2
1114Paeek - Karmiotissa domaći112-15-1
1115Ermis Aradippou - Apoel Nicosia gosti280-10-2

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8001Shrewsbury - Blackpool --0-00-0

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4196Leatherhead - Merstham gosti610-02-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6959Chelsea - Arsenal supergol --0-00-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5912Darlington - Salford gosti550-01-2

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4200Farnborough - Banbury United domaći560-01-0

FRANCUSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6976Rennes - Toulouse supergol domaći212-14-2
6977Amiens - Paris St Germain supergol gosti530-00-2
6978Angers Sco - Montpellier supergol gosti860-00-1

FRANCUSKA LIGA KUP- TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5464Rennes - Toulouse domaći-0-01-0
5465Amiens - Paris St Germain gosti-0-00-1
5466Angers Sco - Montpellier gosti-0-00-1

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6026Olympiakos Piraeus - Platanias domaći680-02-0
6027Pas Giannina - Levadiakos domaći312-04-0
6028Xanthi - Larissa domaći271-02-0
6029Panathinaikos - Lamia domaći740-01-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5153Mohun Bagan - Minerva Punjab gosti230-21-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1149Delhi Dynamos Fc - Kerala Blasters Fc gosti121-11-3

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6063Hap Raanana - Maccabi Haifa gosti380-10-3

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4219Hapoel Petach Tikva - Hap Kfar Saba gosti900-00-1
4224Hapoel Bney Lod - Hapoel Tel Aviv gosti870-00-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6159Bidvest Wits - Supersport United domaći162-02-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5846Guadalupe Fc - Ad Municipal Grecia gosti240-12-1
5900Cartagines - Universidad De Costa Rica domaći381-01-1
5902Deportiva Alajuelense - Limon domaći780-01-0
5903Deportivo Saprissa - Santos Dg domaći590-01-0
5904Perez Zeledon - Municipal Liberia domaći122-12-2

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6077Correcaminos Uat - Dorados De Sinaloa gosti130-12-1
6078Toluca - Min. De Zacatecas gosti71-12-2
6079Alebrijes De Oaxaca - Cruz Azul domaći480-01-0
6088Atlas - Veracruz gosti160-10-1
6089Juarez Fc - Lobos Buap domaći162-03-1
6096San Luis - Club Celaya gosti122-33-4

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5154Caldas - Sporting Farense gosti480-02-2
5155Rio Ave - Aves domaći171-03-3
5156Cova Piedade - Sporting Lisbon gosti540-01-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2730Banik Ostrava - Valasske Meziric domaći63-07-0
2732Elche - Lokeren domaći113-24-3
2758Energie Cottbus - Hallescher gosti40-20-4
2759Schaffhausen - Zurich domaći122-02-0
2763Gent - Union Berlin domaći121-01-3
2772Jablonec - Neugersdorf domaći252-06-0
2775Heidenheim - Royal Antwerp gosti400-13-1
2780Utrecht - Anderlecht domaći41-04-3
3860Ingolstadt - Osnabruck domaći111-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2996Al Nojoom - Alshoulla domaći91-01-2

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3098Alaves - Sd Formentera domaći550-02-0
3099Villarreal - Leganes supergol gosti310-12-1
3100Real Madrid - Numancia supergol domaći101-12-2

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4366(-5.5)Usk Prague - Basketclubs Vienna(156,5) 99-78
4367(-4.5)Bk Dukes Klosterneuburg - Vrijednosnice Osijek(150,5) 87-78
4368(-5.5)Usti Nad Labem - Helios(159,5) 112-83

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3698(-6.5)Ciclista Olimpico De La Banda - Regatas Corrientes(167,5) 90-96
3699(-2.5)Salta Basket - Quimsa Santiogo Del Estero(155,5) 75-66

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2631(+3.5)Tyco Rapla - Jurmalafenikss(146,5) 89-91
2632(-1.5)Parnu Sadam - Liepajas Lauvas(150,5) 76-52
2633(+6.5)Tartu Rock - Pieno Zvaigzdes(168,5) 80-74

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3850(+3.5)Minas Mg - Pinheiros Sao Paulo(150,5) 80-75
3851(-11.5)Bauru Sp - Basquete Cearense(152,5) 87-82
3852(-4.5)Joinville&Aabj - Botafogo(143,5) 68-63
3859(-1.5)Caxias Do Sul - Vasco Da Gama(151,5) 81-69

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3610(-1.5)Bc Geosan Kolin - Bk Decin(161,5) 84-60

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2140(-21.5)Team Fog Naestved - Stevnsgade Supermen(166,5) 97-83

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1849(-10.5)Lokomotiv Kuban - Trento(151,5) 97-69
1854(-5.5)Darussafaka - Herbalife Gran Canaria(159,5) 88-70
1855(-7.5)Zenit Saint Petersburg - Torino(170,5) 95-84
1857(-9.5)Bayern Munich - Lietuvos Rytas Vilnius(164,5) 81-68
1858(-6.5)Cedevita Zagreb - Buducnost Podgorica(154,5) 75-78
1859(-7.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Reggio Emilia(151,5) 68-64
1884(-7.5)Alba Berlin - Galatasaray Sk(163,5) 95-62

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4384(-6.5)Sleza Wroclaw - Ksc Szekszard(141,5) 74-84
4385(-6.5)Asptt Charleville Mezieres - Artego Bydgoszcz(143,5) 84-47
4386(-15.5)Venezia - Union Hainaut Basket(138,5) 88-55

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1885(+6.5)Fenerbahce Sk - Ummc Jekaterinburg(138,5) 80-77
1886(-8.5)Uniqa Euroleasing Sopron - Esb Villeneuve(137,5) 82-56
1887(-8.5)Yakin Dogu Universitesi - Avenida(129,5) 80-56
1901(+7.5)Usk Praha - Dynamo Kursk(153,5) 56-88
2099(-7.5)Bourges Basket - Ccc Polkowice(134,5) 82-72

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2103(-3.5)Istanbul Bsb - Nizhnyi Novogrod(157,5) 82-79
2104(-1.5)Kataja Joensuu - Le Portel(157,5) 77-82
2105(-5.5)Fortress Lami Ved Kormend - Nevezis(158,5) 85-79
2106(-6.5)Szolnoki - Minsk 2006(152,5) 79-45
2126(-6.5)Groningen - Keravnos(146,5) 109-69
2127(-2.5)Bakken Bears - Mornar(164,5) 82-82 / 93-92

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2721(+9.5)Kia Picanto - Magnolia Hotshots(204,5) 77-124
2723(-0.5)Alaska Aces - Meralco Bolts(189,5) 103-98

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2635(-5.5)Kauhajoen Karhu - Bc Nokia(170,5) 91-95
2636(+9.5)Lapuan Korikobrat - Helsinki Seagulls If(172,5) 74-79
2637(-9.5)Pyrinto Tampere - Espoo United(173,5) 92-96
3678(+4.5)Korikouvot Kouvola - Salon Vilpas Vikings(166,5) 67-81

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2138(-6.5)Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia(164,5) 92-78

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3603(+4.5)Lg Sakers - Wonju Dongbu Priory(161,5) 69-73
3604(-6.5)Seoul Thunders - Busan Kt Sonicboom(165,5) 84-84 / 96-97

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3609(+2.5)Keb Hanabank W - Kb Stars W(136,5) 56-77

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3572(+8.5)Bayi Rockets - Sichuan Whales(198,5) 110-114
3576(-3.5)Guandong Southern Tigers - Zhejiang Guangsha Lions(208,5) 114-107
3577(-8.5)Jiangsu Dragons - Guangzhou Longlions(217,5) 114-102
3578(-7.5)Qingdao Eagles - Jilin Northeast Tigers(221,5) 120-104
3580(-2.5)Shanxi Brave Dragons - Fujian Quanzhou Bank(236,5) 113-112

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3883(+9.5)Valmiera - Bk Jekabpils(143,5) 73-74
3884(+8.5)Bk Ogre If - Vef Riga(156,5) 78-81

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2128(+8.5)Enisey Krasnoyarsk - Monaco(158,5) 65-94
2129(-5.5)Banvitspor - Aek Athens(150,5) 78-71
2133(-11.5)Bbc Bayreuth - Olimpija Ljubljana(162,5) 78-79
2134(-4.5)Chalon Sur Saone - Ventspils(156,5) 69-75
2135(-17.5)Iberostar Tenerife - Royal Hali Gaziantep(148,5) 72-53
2136(-3.5)Sassari - Ucam Murcia(161,5) 88-94
2137(+2.5)Telindus Oostende - Avellino(148,5) 51-61

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3743(-6.5)Charlotte Hornets - Dallas Mavericks(210,5) 111-115
3793(-4.5)Indiana Pacers - Miami Heat(204,5) 106-114
3795(-7.5)Washington Wizards - Utah Jazz(206,5) 104-107
3796(+2.5)Brooklyn Nets - Detroit Pistons(204,5) 80-114
3798(+1.5)Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans(212,5) 105-102
3799(-10.5)Milwaukee Bucks - Orlando Magic(219,5) 110-103
3800(-4.5)Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder(211,5) 104-88
3801(-9.5)Denver Nuggets - Atlanta Hawks(215,5) 97-110
4059(-4.5)New York Knicks - Chicago Bulls(208,5) 105-105 / 119-122
4060(-8.5)Houston Rockets - Portland Trail Blazers(214,5) 121-112
4061(-15.5)Golden State Warriors - Los Angeles Clippers(225,5) 106-125

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2634(-6.5)Giessen 46ers - Phantoms Braunschweig(167,5) 84-79

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2640(+10.5)Slupsk - Asseco Prokom Gdynia(163,5) 82-73

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5271(-17.5)Bk Iskra Svit - Mbk Handlova(176,5) 87-74
5272(-8.5)Slavia Tu Kosice - Bc Prievidza(172,5) 95-99
5273(-0.5)Karlovka Bratislava - Mbk Rieker Komarno(163,5) 88-80

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4081(+1.5)Binghamton Senators - Rochester Americans(5,5) 1-02-2
4082(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - Hartford Wolf Pack(5,5) 0-11-1
4083(-1.5)Hershey Bears - Springfield Thunderbirds(5,5) 0-11-1
4084(+1.5)Albany Devils - Syracuse Crunch(5,5) 0-01-4
4085(-1.5)St Johns Icecaps - Utica Comets(5,5) 1-31-5
4086(-1.5)Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins(5,5) 1-21-5
4087(-1.5)Milwaukee Admirals - Cleveland Monsters(5,5) 0-01-0
4089(-1.5)Bakersfield Condors - Texas Stars(5,5) 0-11-1
4090(-1.5)Ontario Reign - Rockford Icehogs(5,5) 2-12-5
4091(-1.5)San Diego Gulls - Chicago Wolves(5,5) 0-02-1
4092(-1.5)Stockton Heat - Tucson Roadrunners(5,5) 1-02-4

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4626(-1.5)Plzen - Vitkovice(5,5) 0-04-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3024(-1.5)Horacky Fk Trebic - Hc Frydek Mistek(5,5) 1-02-0
3025(-1.5)Karlovy Vary - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 0-04-0
3031(-1.5)Hc Zubr Prerov - Hc Havirov Panthers(5,5) 1-06-3
3032(-1.5)Kladno - Ceske Budejovice(5,5) 1-11-2
3044(-1.5)Slovan Ustecti Lvi - Kadan(5,5) 0-11-3
3045(+1.5)Stadion Litomerice - Slavia Prague(5,5) 2-02-0

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2781(-1.5)Espoo United - Kettera(5,5) 1-11-5
2782(+1.5)Heki - Tuto(5,5) 3-06-4
2783(-1.5)Hermes - Jokipojat(5,5) 1-03-3
2785(+1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Keupa Ht(5,5) 1-12-3
2918(-1.5)Leki - K-Vantaa(5,5) 1-04-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3976(-1.5)Marie Greyhounds - Saginaw Spirit(5,5) 1-03-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4758(-1.5)Moose Jaw Warriors - Calgary Hitmen 3-18-3
4759(-1.5)Regina Pats - Edmonton Oil Kings 2-13-3
4760(+1.5)Saskatoon Blades - Medicine Hat Tigers 1-22-3
4761(-1.5)Everett Silvertips - Tri-City Americans 1-04-0
4762(-1.5)Kelowna Rockets - Spokane Chiefs 2-17-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3969(-1.5)Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators(5,5) 0-13-4
3970(-1.5)Chicago Blackhawks - Minnesota Wild(5,5) 1-01-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3909(+1.5)Furuset - Comet(7,5) 1-32-6
3910(+1.5)Gruner Ishockey - Ringerike(7,5) 0-43-8
3911(-1.5)Hasle Loren Ishockey - Tonsberg Og Omegn Ihk(7,5) 2-06-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5425(-1.5)Deg Metro Stars - Schwenninger(5,5) 0-02-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4540(-1.5)Severstal Cherepovets - Salavat Ufa(4,5) 1-02-2
4542(-1.5)Torpedo Nn - Neftekhimik(4,5) 1-14-2
4543(-1.5)Spartak Moscow - Sochi(4,5) 1-02-2
4558(+1.5)Dinamo Riga - Ak Bars Kazan(4,5) 1-21-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1335(+1.5)Molot Perm - Kazzinc Torpedo(5,5) 2-12-3
1336(-1.5)Toros Neftekamsk - Saryarka(5,5) 0-20-3
1338(+1.5)Izhstal Izhevsk - Rubin Tyumen(5,5) 1-14-3
1339(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Zauralye Kurgan(5,5) 2-15-1
1340(+1.5)Buran Voronezh - Ska-Neva(5,5) 2-05-3
1389(+1.5)Hk Ryazan - Hk Dinamo St Petersburg(5,5) 2-13-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2920(+1.5)Riga U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 0-20-6
3973(+1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Vityaz U20(4,5) 0-10-4

SLOVAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3946(-1.5)Skalica - Hc Presov(5,5) 3-36-4
3951(-1.5)Dubnica - Hk Trnava(6,5) 0-13-2
3953(+1.5)Hc Topolcany - Dukla Michalovce(6,5) 1-02-3
3956(-1.5)Hc Bratislava - Povazska Bystrica(6,5) 1-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1312(-1.5)Aik - Bofors(5,5) 1-04-0
1313(-1.5)Almtuna Is - Bjorkloven(5,5) 0-10-4
1324(+1.5)Sodertalje - Oskarshamn(5,5) 1-22-3
1325(-1.5)Timra - Vastervik(5,5) 2-07-2
1329(+1.5)Tingsryd - Leksand(5,5) 0-13-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2966(-1.5)Rapperswil - Langenthal(5,5) 0-14-1

ATP AUCKLANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3845(+4.5)J.Vesely - R.Bautista-Agut(21,5) 8-136-72-60-2
3846(-1.5)P.Gojowczyk - R.Haase(22,5) 8-124-64-60-2
4372(+3.5)K.Khachanov - J.Del Potro(22,5) 9-136-73-60-2
5292(+2.5)D.Ferrer - H.Chung(22,5) 12-56-36-22-0

ATP AUCKLAND PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4377S.Gonzalez/J.Peralta - R.Lindstedt/F.Skugor 13-76-17-62-0
4378O.Marach/M.Pavic - D.Nestor/D.Young 13-97-66-32-0
4381M.Matkowski/A.Qureshi - R.Klaasen/M.Venus 14-206-44-61-2

ATP AUSTRALIAN OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2505(+3.5)A.Giannessi - S.Nagal(22,5) 16-157-63-62-1
2514(-1.5)M.Kecmanovic - V.Galovic(22,5) 16-176-46-71-2
2561(-4.5)B.Fratangelo - M.Krueger(21,5) 13-97-66-32-0
2563(-1.5)M.Purcell - D.Popko(22,5) 10-134-66-70-2
2565(+2.5)T.Ito - C.Ruud(22,5) 11-166-41-61-2
5302(-1.5)A.Bublik - D.King(22,5) 12-46-36-12-0
5303(+1.5)A.Vatutin - G.Soeda(22,5) 3-123-60-60-2
5304(-3.5)A.Whittington - V.Safranek(22,5) 5-122-63-60-2
5310(-3.5)C.Norrie - J.Smith(22,5) 6-124-62-60-2
5311(-2.5)D.Kudla - T.Kamke(22,5) 13-76-27-52-0
5355(+3.5)D.Novikov - E.Ymer(22,5) 13-187-63-61-2
5356(+2.5)D.Petrovic - D.Novak(22,5) 16-197-64-61-2
5358(-2.5)F.Gaio - A.Collarini(21,5) 14-183-67-61-2
5359(+3.5)H.Hurkacz - M.Berrettini(21,5) 9-136-73-60-2
5364(+4.5)K.Maamoun - S.Robert(20,5) v-v6-42-6v-v
5365Y.Hanfmann - S.Kozlov(21,5) 16-176-46-71-2
5366Z.Kolar - K.King(22,5) 7-131-66-70-2
5367(+3.5)B.Mousley - R.Ojeda Lara(22,5) 17-145-76-32-1
5368(+2.5)D.Wu - D.Brown(22,5) 16-166-34-61-2
5369(+2.5)J.Kovalik - M.Mcdonald(21,5) 4-122-62-60-2
5371(+2.5)J.Munar Clar - S.Travaglia(22,5) 12-46-26-22-0

ATP SYDNEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1569(+2.5)F.Lopez - D.Schwartzman(22,5) 13-96-37-62-0
4370(-1.5)F.Fognini - A.Mannarino(22,5) 19-156-77-62-1
4371(+2.5)P.Lorenzi - D.Medvedev(22,5) 6-123-63-60-2
4911(-1.5)J.Millman - G.Muller(22,5) 10-136-74-60-2

ATP SYDNEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5300J.Struff/V.Troicki - Rojer J-J/H.Tecau 13-77-66-12-0
5301L.Kubot/M.Melo - R.Bopanna/E.Roger-Vasselin 21-196-45-72-1

CHALLENGER BANGKOK 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2639M.Granollers - F.Cipolla 12-46-36-12-0
4062A.Bega - E.Lopez-Perez 7-123-64-60-2
4063E.Ruusuvuori - Y.Takahashi 12-156-33-61-2
4065M.Viola - W.Trongcharoenchaikul 13-106-47-62-0

CHALLENGER BANGKOK 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2641J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat - T.Chen/F.Cipolla 12-26-06-22-0
2642I.Nedelko/N.Serdarusic - M.Elgin/T.Khabibulin 8-124-64-60-2
2643G.Granollers/D.Marrero - E.Lopez Perez/P.Martinez 9-134-65-70-2
5642M.Elgin/T.Khabibulin - Gong M-X/Peng H-Y 13-193-66-31-2
5647Ratiwatana Sa/Ratiwatana So - Hsieh C-P/Yang T-H 10-134-66-70-2

CHALLENGER BANGKOK II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5188Ratiwatana Sa/Ratiwatana So - F.Nielsen/D.Ohare 12-76-36-42-0

CHALLENGER CANBERRATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4750A.Seppi - G.Garcia-Lopez 12-76-36-42-0
4751E.Benchetrit - M.Janvier 6-124-62-60-2
4752H.Grenier - M.Fucsovics 8-124-64-60-2
4753V.Estrella Burgos - F.Mayer 13-157-60-62-1

CHALLENGER CANBERRA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4754S.Bangoura/N.Pasha - Z.Li/Y.Watanuki 20-226-44-61-2
4755A.Seppi/G.Van Peperzeel - J.Erlich/D.Sharan 7-124-63-60-2
4756H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski - S.De Waard/B.Mclachlan 13-106-47-62-0

ITF DAYTONA BEACH 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1091A.Kalinina - J.Grabher 13-106-47-62-0
1092A.Perper - C.Simmonds 21-194-67-62-1
1093A.Shimizu - C.Scholl 20-156-44-62-1

ITF FRANCUSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4302T.Jomby - A.Avidzba 12-187-63-61-2
4303C.Lestienne - J.Marie 16-106-44-62-1

ITF FRANCUSKA F1 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4306J.De Schepper/N.Seateun - N.Desein/B.Westerhof 7-135-72-60-2
4307P.Valsecchi/M.Vives - V.Orlov/V.Ursu 17-217-54-61-2
4308T.Jomby/A.Musialek - G.Petit/H.Pontico 21-146-45-72-1
4309R.Arneodo/G.Jacq - A.Delmas/L.Dussin 12-86-46-42-0

ITF KINA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4099C.Meng - H.Wang 11-146-23-61-2
4110M.Sureshkumar - M.Podzus 6-122-64-60-2
4112R.Tanuma - I.Okamura 12-36-16-22-0
4120S.Oh - S.Hazawa 7-123-64-60-2

ITF NJEMAČKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4347J.Choinski - D.Boehler v-v6-3v-vv-v
4348K.Wehnelt - P.Nema 14-183-67-61-2
4349R.Kern - D.Added v-v6-4v-vv-v
4350E.Ejupovic - V.Uzhylovskyi 12-46-26-22-0
4351M.Mansson - M.Schaber 15-133-66-32-1
4359S.Seifert - K.Lemstra 16-156-26-71-2
4361J.Aichhorn - B.Santanna 15-113-66-32-1
4362K.Krawietz - N.Schell 12-66-26-42-0

ITF NJEMAČKA F1 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4363D.Bracciali/A.Motti - D.Added/A.Olivetti v-vv-vv-vv-v
4364S.Boltz/K.Wehnelt - G.Brouwer/J.Sels 13-77-66-12-0
4365R.Lang/P.Mayer - R.Kern/T.Schonenberg 5-123-62-60-2

ITF SAD F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4320A.Krajicek - D.Thomas 15-146-43-62-1
4322B.Gojo - D.Zhyrmont 13-87-66-22-0
4323J.Satral - F.Lakat 13-86-37-52-0
4324M.Redlicki - O.Ram-Harel 7-135-72-60-2
4325A.Halebian - K.Uchida 7-136-71-60-2
4326C.Altamirano - M.Giron 13-97-66-32-0
4327E.Zhu - H.Craig 16-94-66-22-1
4328S.Riffice - T.Johnson 15-133-66-42-1
4329U.Blanch - A.Rybakov 9-134-65-70-2
4330Y.Marti - K.Sell 12-146-24-61-2

ITF SAD F2 KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4408D.Baughman - A.Gray 12-36-16-22-0
4416D.Cukierman - A.Lebedev 12-86-46-42-0
4418I.Strode - J.Brooksby 5-123-62-60-2
4419L.Smith - M.Tsolakyan 13-97-66-32-0
4420R.Schneider - M.Smolicki 12-26-16-12-0
4421G.Ross - F.Bergevi 13-176-42-61-2
4422P.Kypson - J.Hagar 5-123-62-60-2

ITF SAD F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4331J.Witten - A.Knight 12-66-46-22-0
4332L.Wessels - J.Zlobinsky 18-177-64-62-1
4333T.Bryde - N.Nakagawa 15-83-66-02-1
4335T.Hank - E.Orkin 12-176-41-61-2
4337J.Bradley - V.Kirkov 13-97-66-32-0
4338L.Martinez - S.Kirchheimer 4-122-62-60-2
4339R.Rodriguez-Pace - D.Volfson 13-86-27-62-0
4340E.Siringo - J.Rocha 13-96-37-62-0
4341P.Chrysochos - S.Mansouri v-v6-20-6v-v
4342M.Semmler - S.Shropshire 12-76-46-32-0

ITF SAD F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4344R.Phillips/N.Uryson - J.Bradley/C.Johns - - - 11.01.
4345R.Rodriguez-Pace/R.Smith - F.Mantilla/L.D.Martinez - - - 11.01.
4346T.Bryde/L.Wessels - E.Orkin/R.Shane - - - 11.01.

ITF TUNIS F1 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4310N.Alvarez Varona/R.Izquierdo Luque - T.Jotovski/M.Nikolic 6-131-65-70-2
4317L.Celebic/P.Nagy - S.Gutierrez-Ferrol/S.Perez Contri 9-134-65-70-2
4318M.Bortolotti/J.Ocleppo - M.Trocker/A.Weis 12-26-26-02-0
4319M.A.Bellalouna/A.Ouakaa - T.Gabrieli/A.Grazioso 17-183-66-21-2

ITF TURSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4121K.Kirci - A.Yuksel 4-122-62-60-2
4122M.Konecny - N.Frunza 5-124-61-60-2
4128E.Kirkin - Z.Bergs 13-96-47-52-0
4129J.Kanar - T.Sanghera 13-143-66-21-2
4130M.Martineau - M.Fufygin 19-157-66-72-1
4131M.Sieber - J.Eon - - - 12.01.

ITF TURSKA F1 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4244A.Celikbilek/J.Sude - M.Haylaz/G.Mager 12-56-16-42-0
4245D.Bojanovic/M.Drinic - S.Dzhanashiya/D.Klok 12-66-36-32-0
4246S.Agabigun/E.Yurtacan - V.Alekseenko/A.Boborykin 22-186-76-42-1
4249M.Fufygin/A.Pavlioutchenkov - Z.Bergs/K.Coppejans - - - 12.01.

WTA AUSTRALIAN OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5542(-3.5)A.Muhammad - E.Kostova(20,5) 12-161-66-31-2
5543(+3.5)C.Zhao - D.Allertova(20,5) 3-123-60-60-2
5585(-3.5)D.Collins - I.Khromacheva(20,5) 13-87-56-32-0
5586(-5.5)D.Kovinic - N.Bains(18,5) 13-96-37-62-0
5587(-4.5)E.Rodina - S.Sharipova(20,5) 12-76-36-42-0
5591(-1.5)G.Brescia - B.Schoofs(21,5) 10-145-75-70-2
5592(+5.5)J.Lu - S.Errani(19,5) 9-136-73-60-2
5593(-4.5)L.Kumkhum - T.Martincova(20,5) 12-36-36-02-0
5594(+2.5)M.Zanevska - V.Tomova(20,5) 14-195-77-61-2
5596(-4.5)N.Broady - K.Von Deichmann(19,5) 18-167-65-72-1
5597(-1.5)S.Jang - D.Jakupovic(21,5) 5-122-63-60-2
5598(-4.5)Y.Wang - B.Haas(20,5) 12-76-46-32-0
5713(-1.5)A.Blinkova - R.Vinci(21,5) 12-56-36-22-0
5714(+5.5)B.Eraydin - I.Falconi(18,5) 1-121-60-60-2
5715(+3.5)D.Chiesa - A.Lottner(20,5) 15-156-26-71-2
5716(+3.5)I.Jorovic - A.Rus(20,5) 12-76-36-42-0
5717(-1.5)K.Birrell - X.Han(21,5) 15-166-76-31-2
5718(+4.5)K.Boulter - K.Day(20,5) v-v4-67-6v-v
5719(-1.5)M.Kato - M.Frech(21,5) 7-124-63-60-2
5720(-3.5)P.Hon - B.Stefkova(21,5) 17-164-67-62-1
5721(-3.5)P.Monova - V.Ivakhnenko(20,5) 12-66-36-32-0
5722(-3.5)S.Zhuk - S.Tomic(20,5) 13-77-56-22-0
5723(-5.5)Y.Bonaventure - T.Patterson(19,5) 14-117-67-52-0
5725(-4.5)Y.Wickmayer - J.Teichmann(20,5) 13-106-47-62-0
5746(-3.5)C.Dolehide - C.Perrin(20,5) 18-165-76-32-1
5747(-3.5)F.Abanda - J.Lu(20,5) 12-76-46-32-0
5748(+1.5)I.Bara - S.Karatantcheva(21,5) 17-167-53-62-1
5749(+4.5)I.Wallace - A.Schmiedlova(20,5) 13-177-53-61-2
5750(+4.5)J.Namigata - M.Bouzkova(19,5) 4-123-61-60-2
5751(+6.5)M.Torro-Flor - V.Kuzmova(18,5) 8-124-64-60-2
5752(+3.5)P.Schnyder - B.Pera(20,5) 9-133-66-70-2
5753(-4.5)R.Ozaki - M.Imanishi(20,5) 14-187-56-71-2
5754(-3.5)S.Soler-Espinosa - M.Georges(20,5) 15-116-43-62-1
5755(-6.5)S.Vickery - L.Kerkhove(18,5) 14-187-64-61-2
5756(-2.5)T.Zidansek - E.Hozumi(20,5) 12-66-36-32-0
5757(-4.5)V.Golubic - F.Stollar(20,5) 16-133-67-62-1
5813(+6.5)A.Cadantu - V.Lapko(18,5) 4-123-61-60-2
5814(+2.5)A.Dulgheru - B.Andreescu(20,5) 12-26-16-12-0
5815(+3.5)A.Kalinskaya - V.Zvonareva(20,5) 14-86-22-62-1
5816(-3.5)A.Rodionova - M.Kostyuk(20,5) 12-166-43-61-2
5824(+1.5)C.Buyukakcay - J.Boserup(21,5) 8-124-64-60-2
5825(-2.5)D.Yastremska - M.Doi(21,5) 12-46-36-12-0
5828(+4.5)F.Liu - R.Peterson(20,5) 17-135-76-22-1
5829(+4.5)I.Soylu - S.Voegele(20,5) 6-124-62-60-2
5830(-6.5)J.Loeb - D.Seguel(18,5) 14-166-35-71-2
5831(+3.5)J.Paolini - B.Krejcikova(20,5) 3-122-61-60-2
5832(-1.5)L.Zhu - L.Chirico(21,5) 16-126-24-62-1
5833(-3.5)V.Grammatikopoulou - E.Perez(20,5) 16-116-34-62-1

WTA HOBARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1576(-2.5)M.Niculescu - V.Lepchenko(21,5) 12-66-46-22-0
4093(+1.5)D.Vekic - H.Watson(21,5) 4-120-64-60-2
4094(+1.5)A.Sabalenka - L.Tsurenko(21,5) 2-121-61-60-2
5607M.Niculescu - E.Mertens v-vv-vv-vv-v

WTA HOBART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2647N.Hibino/D.Jurak - L.Kichenok/M.Ninomiya 5-121-64-60-2
2648A.Bai/L.Cabrera - K.Flipkens/N.Melichar v-vv-vv-vv-v
2649I.R.Olaru/O.Savchuk - V.Kudermetova/A.Sabalenka 6-131-65-70-2

WTA SYDNEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2650(-1.5)D.Gavrilova - S.Stosur(21,5) 12-66-46-22-0
2651(+1.5)B.Strycova - A.Barty(21,5) 5-123-62-60-2
2652(+2.5)D.Cibulkova - A.Kerber(21,5) 4-123-61-60-2

WTA SYDNEY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2655K.Bertens/J.Larsson - L.Arruabarrena/L.Davis 19-196-76-21-2
4382G.Dabrowski/Y.Xu - L.Safarova/B.Strycova v-vv-vv-vv-v

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5547(-5.5)Nykobing F. - Tvis Holstebro(52,5) 25-25
5548(+4.5)Randers - Odense(49,5) 20-23
5549(-8.5)Kobenhavn H.B. - Ringkobing(51,5) 38-26
5550(+1.5)Viborg Hk - Team Esbjerg(49,5) 28-21

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3154(-3.5)Issy Les Moulineaux - Besancon(49,5) 26-26
3155(-7.5)Brest Bretagne Handball - Bourg De Peage(52,5) 33-22

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5562Tertnes - Byasen Elite(54,5) 20-21
5563Storhamar - Larvik(51,5) 29-30

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1424Haslum Il - Charlottenlund Sk Hb Elite 31-28

NJEMAČKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3157Rosengarten - Vfl Oldenburg 24-30

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
3843Iran - Alzir 31-28
3844Slovenija - Srbija 33-25

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1416(+1.5)Csm Slatina - Csm Unirea Slobozia(46,5) 19-24
1417(-3.5)Oltchim Rm Valcea - Hcm Roman(47,5) 22-19
1418(-1.5)Csm Bistrita - Cs Magura Cisnadiei(52,5) 26-29
1419(-7.5)Sc Municipal Craiova - Rapid Bucharest(51,5) 29-24
1420(+7.5)Zalau - Csm Bucuresti(54,5) 24-30
1422(-4.5)Rulmental Brasov - Dunarea Braila(49,5) 31-33

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4369(+7.5)Dinamo Volgograd - Astrakhan(55,5) 22-29

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
5560(-2.5)Svicarska - Bosna I Hercegovina(54,5) 21-24
5561(-2.5)Belgija - Turska(55,5) 27-21

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4849(-4.5)H65 Hoor - Ik Savehof(50,5) 23-28

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4971Hapoel Kfar Saba - Ts Volley Duedingen 1-02-03-0
4972Lp Salo - Kralovo Pole Brno 0-10-20-3
4973Nova Branik - Calcit Kamnik 1-01-13-1
4974Stuttgart - Sk Up Olomouc 1-02-03-0
4984Sliedrecht Sport - Beziers Vb 0-10-20-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4952Linz - Ibsa Cv Las Palmas 1-02-02-3
4968Mladost Zagreb - Pfeffingen 0-10-20-3
4969Tent Obrenovac - Zeleznicar Lajkovac 1-02-03-0
4970Hermes Oostende - Ck Ponta Delgada 1-01-13-2

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1104Ajaccio - Toulouse 0-11-13-2

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1295Lube Treia - Latina 1-02-03-0
1296Milano - Perugia 0-11-11-3
1300Piacenza - Modena 1-01-13-2
1301Sora - Ravenna 1-01-12-3
1304Vibo Valentia - Vero Volley 0-10-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3143Woori Card Wibee - Incheon Korean Air Jumbos 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3144Ibk Altos - Daejeon Kgc 1-02-03-0

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4530Vakifbank Gunes Sigorta - Budowlani Lodz 1-01-13-1
4531Conegliano - Prostejov 1-01-13-1
5494Chemik Police - Dinamo Kazan 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5493Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - Friedrichshafen 1-01-11-3

POLJSKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3046Azs Stal Nysa - Trefl Gdansk 0-10-20-3
3047Belchatow - Resovia Rzeszow 1-02-03-0
3048Politechnika Warszawska - Jastrzebski Wegiel 1-01-13-2

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5122Dynamo Moscow - Belgorod 1-02-03-0
5123Fakel Novy Urengoy - Zenit Kazan 0-10-20-3
5124Kemerovo - Dinamo-Lo 1-02-03-0
5125Nova Novokuybyishevsk - Fk Yenisey Krasnoyarsk 0-11-13-2
5126Yaroslavl - Novosibirsk 0-10-21-3
5127Yugra Samotlor - Ural Ufa 0-10-20-3
5135Zenit St Petersburg - Ugra Surgut 1-02-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4946Habo - Orkelljunga 0-10-21-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4948Svedala - Gislaved 1-01-11-3

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
3828Jadran Hn - Vk Mornar Bs 8-4
3829Jug Dubrovnik - Partizan Raiffeissen 15-10
3840Vk Jadran St - Budva M-Tel 13-7
3841Vk Primorac Kotor - Vk Posk 8-4
3842Havk Mladost Zagreb - Vk Primorje 16-8

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 71119233138
arrow AU Austrija 6/45 3725273141
arrow BC British Colombia BC49 6/49 22021242841
arrow BE Belgija 6/45 31622253139
arrow BL Belgija Keno 20/70 1461216171827283337394647484955596062
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 283440435051
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1571736
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 56111531
arrow CL Colorado 6/42 5714263540
arrow DA Multi-Daily A 6/99 263148518083
arrow DB Multi-Daily B 6/99 414756878895
arrow DC Multi-Daily C 6/99 11421275583
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1014252630313236374546474851545758646768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 7891417192122252840445051546061646566
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 510151829
arrow FK Finska Keno D 20/70 511151724283637394041454957646566686970
arrow FL Florida 6/53 51920242751
arrow FQ Finska Keno V 20/70 16131621263133394041434449545859636668
arrow FR Francuska 5/49 79161849
arrow FT Finska Keno T 20/70 3891820283033353940414445545560616468
arrow GE Njemačka 6/49 32224254345
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4571217202224252633354043465355616770
arrow GR Grčka 6/49 4512222331
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 1213232438
arrow IR Irska 6/47 293233353644
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 233141454749
arrow KA Kanada 6/49 91019232849
arrow LD Latvija Keno D 20/62 48131417181920272832374047485053545559
arrow LE Latvija Keno E 20/62 79101118202225262731363943444850576162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 127913181922273032354245495253555761
arrow LU Louisiana 6/40 31112143436
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 151825363839
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 321252731
arrow MI Michigan Classic 6/47 23791746
arrow MS Missouri 6/44 7810131638
arrow NP New York Pick 10 20/80 917182125273036414243455153565869777880
arrow NY New York 6/59 71129435659
arrow OH Ohio Classic 6/49 1812313640
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 347202839
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 310181920222326293536385051556165687177
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1527303134353642484951555963647375767778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3471625
arrow QU Quebec 6/49 1918212335
arrow SB Španjolska Bono 6/49 11215213145
arrow SK Slovačka 5/35 1417213133
arrow SL Slovenija 7/39 2458111321
arrow SW Švicarska 6/42 21314182022
arrow TE Texas 6/54 4515172854
arrow TK Tennessee Cash 5/35 911132124
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 61127294055
arrow UW SAD Powerball 5/69 724334950
arrow VK Viking Lotto 6/48 2919283343
arrow WA Washington 6/49 6828363940
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 24131721
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 62227293044
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 145612151617181921273436434445555677