Petak 12.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6075Anadolu Efes Istanbul - Crvena Zvezda Beograd(B) domaći-0-01-0
6076Zalgiris Kaunas - Unicaja Malaga(B) domaći-0-01-0
6156Black Wings Linz - Vsv(H) domaći-0-02-0
6159Sochaux - Us Quevilly Rouen gosti-0-00-1
6496Sheffield United - Sheffield Wednesday --0-00-0
6497Rayo Vallecano - Real Oviedo --1-12-2

ALŽIR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Ain M Lila - Irb Lakhdaria --0-00-0
1101Cr Zaouia - Mc Magra domaći570-01-0
1104El Bayadh - Paradou Ac --0-00-0
1105Irb Belkheir - Ol. Medea --0-00-0
1106Mb Hessasna - Mo Bejaia gosti160-11-1
1109Drb Tadjenant - Mc Saida domaći101-12-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1412Newcastle Jets - Brisbane domaći111-01-0
1413Wellington - Western Sydney gosti280-11-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5841Westerlo - Roeselare --0-00-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7146Se Palmeiras U19 - Botafogo Pb U19 domaći540-02-0
7147A Portuguesa Desp U19 - Sao Paulo Ap U19 domaći351-01-1
7159Coritiba Fbc U19 - Aimore Rs U19 domaći490-02-1
7160Ec Bahia U19 - Ec Taubate U19 gosti480-00-1
7200Goias Go U19 - Trindade Ac U19 domaći252-02-1
7201Joinville Sc U19 - Atletico Mineiro U19 gosti121-32-5
7202Santo Andre Sp U19 - America Mineiro U19 gosti70-10-1
7203Volta Redonda Fc Rj U19 - Red Bull Brasil Sp U19 gosti420-10-1
7204Sc Corinthians Pta U19 - Sport Recife U19 domaći141-01-1
7205Audax Ec U19 - Real Fc Df U19 domaći41-04-1
7206Sao Carlos Fl U19 - Ferroviaria Sp U19 gosti11-22-3
7207Cr Flamengo U19 - Elosport Sp U19 domaći82-05-0
7216Gremio Fbpa U19 - Ad Guarulhos U19 domaći730-02-0

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7708Othellos Athienou - Asil Lysis domaći900-01-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7944Sheffield United - Sheffield Wednesday --0-00-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3603Wolves U23 - Stoke U23 domaći660-01-1
3604Fulham U23 - Reading U23 domaći451-02-2
3609Man City U23 - Liverpool U23 gosti142-13-2
3644West Ham U23 - Leicester City U23 --0-00-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2700Strasbourg - Guingamp supergol gosti80-20-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6960Auxerre - Le Havre gosti680-01-1
6961Brest - Ajaccio gosti100-32-3
6962Nimes Olympique - Lens gosti470-00-1
6963Niort - Nancy --0-00-0
6964Orleans - Reims gosti270-20-2
6965Paris Fc - Fc Bourg Peronnas domaći800-02-0
6966Sochaux - Us Quevilly Rouen gosti580-00-1
6967Tours - Clermont Foot --0-00-0
6968Valenciennes - Chateauroux domaći21-01-2

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1394Concarneau - As Beziers domaći71-13-1
1395Creteil - Gs Consolat Marseille gosti310-11-1
1396Dunkerque - Avranches domaći91-12-2
1397Les Herbiers - Fc Chambly gosti40-11-3
1398Pau - Lyon Duchere domaći51-11-1
1400Rodez Af - Grenoble gosti110-20-2
1401Sannois Saint Gratien - Stade Lavallois domaći660-01-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8425Petapa - Csd Municipal gosti710-00-1

HONG KONG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Sun Pegasus - Yuen Long Fc domaći381-02-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6490Gokulam Kerala - Indian Arrows gosti770-00-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6489Northeast United Fc - Atletico De Kolkata gosti730-00-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Gostaresh Foolad Fc - Foolad Khuzestan Fc gosti230-11-1
3067Siah Jamegan - Perspolis gosti900-00-1
3068Foolad Mobarake Sepahan - Zobahan gosti120-11-2
3069Esteghlal Tehran - Saipa domaći231-01-1
6493Sanat Naft Abadan Fc - Pars Jonoubi Jam Bushehr gosti150-11-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7012Atalanta Youth - Juventus U19 gosti311-13-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1082Hapoel Hadera - Hap Nazareth Illit domaći61-22-4
1083Ir Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan --0-00-0
1084Ironi Nesher - Maccabi Herzelia gosti350-10-1
1085Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Afula gosti550-00-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3408Ajax Cape Town - Platinum Stars gosti420-13-1
3409Maritzburg United - Bloemfontein Celtic domaći381-04-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Al Ahli Doha Sc - Al Gharrafa domaći161-01-2
1258Al-Sailiya Sc - Al Arabi gosti450-11-1

KUVAJT CROWN PRINCE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7260Al Fehaheel - Al Arabi domaći231-01-2
7261Al Kuwait Sc - Yarmouk domaći62-15-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7115Senglea Athletic - Lija Athletic domaći361-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6064Morelia - Puebla domaći361-01-0
6065Tijuana - Necaxa domaći241-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Atlante - Zacatepec domaći61-01-1
1285Venados - Murcielagos domaći451-03-1
1286Cimarrones De Sonora - Cafetaleros De Tapachula domaći62-12-3

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7217Monarcas Morelia - Puebla domaći141-02-2
7218Tijuana U20 - Necaxa --0-01-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6098Cambuur - De Graafschap gosti102-13-2
6099Den Bosch - Almere domaći61-11-3
6100Eindhoven - Emmen domaći32-02-1
6101Fortuna Sittard - Jong Ajax domaći112-02-1
6102Jong Psv Eindhoven - Helmond domaći141-01-2
6103Jong Utrecht - Dordrecht gosti790-00-2
6104Maastricht - Telstar --0-00-0
6105Nec Nijmegen - Go Ahead Eagles domaći172-15-1
6106Rkc Waalwijk - Jong Az Alkmaar domaći321-01-0
6107Volendam - Fc Oss domaći282-03-1

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1676Auckland - Southern United domaći470-01-1
1677Eastern Suburbs - Wellington gosti190-12-1
1678Wellington Phoenix - Hawkes Bay United gosti220-12-3

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2687Bayer Leverkusen - Bayern Munich supergol gosti320-11-3

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8500Arabe Unido - Atletico Veraguense domaći321-02-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3912Chaves - Vitoria Guimaraes gosti103-34-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7013Valerenga - Strommen domaći720-03-0
7019Ruzomberok - Tatran Liptovsky domaći42-06-0
7020Fc Zwolle - Sportfreunde Lotte domaći13-05-1
7025Hibernian - Willem domaći480-01-3
7026Stabaek - Asker gosti113-15-1
7027Sturm Graz - Bw Linz domaći111-02-2
7028Alessandria - Salo --0-00-0
7029Darmstadt - Wurzburger Kickers --0-00-0
7030Holstein Kiel - St Truiden gosti440-12-2
7031Union Berlin - Wehen gosti100-22-3
7032Vitesse - Hearts domaći141-01-1
7033Thun - Rapperswil domaći630-05-2
7040Az Alkmaar - St Gallen domaći121-12-2
7041Heracles - Karlsruher domaći142-12-3
7042Fc Liefering - Amstetten domaći212-24-2
7049Chiangrai United - Nakhon Ratchasima Fc gosti650-00-1
7050Madura United - Kedah domaći62-02-2
7054Felda United - Misc domaći41-03-1
7055Muang Thong United - Khonkaen domaći203-06-2
7057Vitoria Ec - Atlantico Ec domaći221-02-1
7058Psv Eindhoven - Fluminense domaći411-01-1
7101Raufoss - Fk Gjovik-Lyn domaći72-04-1
7102Sarpsborg - Moss domaći441-03-0
7103Markranstadt - Lokomotive Leipzig gosti100-30-8
7104Salzburg - Wals-Grunau gosti244-1d-1
7105Xamax - Breitenrain domaći303-05-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2763Al Taawon - Al Raed domaći51-22-2
2772Al Ahli Jeddah - Al Baten domaći24-05-0

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7232Newry City Afc - Dergview domaći530-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3448Getafe - Malaga supergol domaći730-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6161Rayo Vallecano - Real Oviedo domaći241-12-2

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3821Dibba Al Fujairah - Al Wahda domaći301-01-3
3823Ajman Club - Al Jazeera Uae domaći660-01-1
3827Al Wasl - Al Ain gosti270-11-3

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6864(+6.5)Penarol Mar Del Plata - Ca San Lorenzo De Almagro(169,5) 81-87
6865(-5.5)Quimsa Santiogo Del Estero - Regatas Corrientes(165,5) 96-80
6871(-4.5)Argentino Junin - Estudiantes De Concordia(159,5) 83-83 / 96-88

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6391(-3.5)Perth Wildcats - Melbourne United(161,5) 80-82
6872(+3.5)Sydney Kings - Adelaide 36ers(184,5) 101-104

AZIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6810(-9.5)Mono Vampire Basketball Club - Westports M. Dragons(191,5) 115-111

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6780(+4.5)Liege - Balgacom Spirou Charleroi(166,5) 98-104

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5217(-7.5)Caxias Do Sul - Botafogo(139,5) 73-63

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5205(-9.5)London Lions - Cheshire Phoenix(157,5) 86-81
5206(-2.5)Newcastle Eagles - Leicester Riders(165,5) 89-85
5207(-9.5)Sheffield Sharks - Surrey Scorchers(162,5) 84-84 / 99-94
5208(-6.5)Worcester Wolves - Bristol Flyers(163,5) 91-76

ESTONIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7821(-11.5)Tartu Rock - Parnu Sadam(150,5) 84-67

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1451(+3.5)Khimki - Real Madrid(165,5) 78-95
1457(-4.5)Anadolu Efes Istanbul - Crvena Zvezda Beograd(157,5) 104-95
1458(-5.5)Zalgiris Kaunas - Unicaja Malaga(153,5) 79-77
1460(-2.5)Baskonia - Olympiakos Piraeus(154,5) 86-54

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5503(-5.5)Rain Or Shine Elasto - Globalport Batang Pier(206,5) 70-78
5504(-7.5)Barangay Ginebra - Blackwater Elite(199,5) 77-94

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5209(-11.5)Kataja Joensuu - Ktp Kotka(167,5) 96-70

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3645(-5.5)Antibes Sharks - Boulazac Basket(162,5) 75-70
3649(+2.5)Dijon - Strasbourg(154,5) 65-77

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6029(+4.5)Aix Maurienne - Lille Metropole(144,5) 78-76
6031(-5.5)Alm Evreux Basket - Charleville-Mezieres(161,5) 84-81
6032(-2.5)Caen Basket Calvados - Herm. De Nantes Atlantique(150,5) 79-79 / 91-95
6033(+1.5)Le Havre - Ada Blois Basket 41(146,5) 75-75 / 88-90
6036(+6.5)Poitiers - Orleans Loiret(164,5) 74-80
6062(-5.5)Saint-Chamond - Ja Vichy-Clermont(154,5) 66-66 / 82-79
6063(+5.5)Ujap Quimper - Fos Ouest Provence(150,5) 68-70
6074(-4.5)Rouen - As Denain(154,5) 53-83

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6805(+31.5)Kastela Sucurac - Zadar(168,5) 47-97
6806(+17.5)Kk Jazine Arbanasi - Split Co(155,5) 62-114

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6540(-5.5)Fortitudo Bologna - Udinese(138,5) 76-67

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5210(-8.5)Woori Hansae Wibee W - Samsung Blue Minx W(141,5) 62-55

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6861(-6.5)Aguacateros De Michoacan - Correcaminos Uat Victoria(167,5) 98-92
6862(+1.5)Toros De Nuevo Laredo - Mineros(161,5) 91-91 / 99-104
6863(+1.5)Fuerza Regia - Soles De Mexicali(158,5) 86-94

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6927(-4.5)Charlotte Hornets - Utah Jazz(205,5) 99-88
6928(+2.5)Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers(220,5) 97-95
6929(-10.5)Washington Wizards - Orlando Magic(218,5) 125-119
6937(-3.5)Atlanta Hawks - Brooklyn Nets(211,5) 105-110
6939(+6.5)Milwaukee Bucks - Golden State Warriors(225,5) 94-108
6948(-6.5)Denver Nuggets - Memphis Grizzlies(205,5) 87-78
6949(+7.5)Phoenix Suns - Houston Rockets(228,5) 95-112
8172(-8.5)Minnesota Timberwolves - New York Knicks(208,5) 118-108
8174(-3.5)New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers(219,5) 119-113

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8045(-5.5)Baunach Young Pikes - Ehingenurspringschule(156,5) 76-73
8046(+2.5)Nuremberg Falcons Bc - Usc Heidelberg(138,5) 78-72
8047(+6.5)Orange Academy - Rheinstars Cologne(147,5) 63-91
8048(+2.5)Wobmoebel Baskets Paderborn - Hamburg Towers(145,5) 72-67
8049(+1.5)Phoenix Hagen - Crailsheim Merlins(153,5) 71-122
8050(-1.5)Vfl Kirchheim Knights - Post Sudstadt Karlsruhe(160,5) 72-85
8051(-5.5)White Wings Hanau - Bv Chemnitz 99(158,5) 74-70

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4436(-6.5)Siden Polski Cukier Torun - Mks Dabrowa Gornicza(160,5) 88-81

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7833(-5.5)Kk Mladost Admiral - Kk Dunav Stari Banovci(162,5) 101-76

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7838(+11.5)Movistar Estudiantes - Univ. De Ferrol(144,5) 59-75

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5211(-4.5)Amics Castello - Saenz Horeca Araberri Basket(166,5) 89-88
5212(-5.5)Blancos De Rueda Valladolid - Cb Penas Huesca(146,5) 83-75
5213(+6.5)Caceres 2016 - Icl Manresa(150,5) 74-68
5214(-6.5)Caprabo Lleida - Regal Fc Barcelona Ii(157,5) 95-78
5215(-4.5)Chocolates Trapa Palencia - Melilla Baloncesto(145,5) 69-72
5216(-10.5)Leyma Basquet Coruna - Iraurgi Saski Baloia(149,5) 79-59

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6905(-11.5)Jamtland - Kfum Nassjo(163,5) 79-82
6906(-9.5)Lf Basket - Sodertelje(159,5) 82-77
6907(-13.5)Norrkoping - Kfum Umea(165,5) 85-68
6909(-4.5)Uppsala - Boras(158,5) 86-71

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6498(-6.5)Basket Club Boncourt - Bbc Lausanne(160,5) 92-91
6499(-12.5)Bbc Monthey - Swiss Central Basket(152,5) 80-72
6500(-17.5)Benetton Fribourg - Sam Basket Massagno(148,5) 73-69
6501(-26.5)Lugano Tigers - Bc Winterthur(164,5) 88-73
6502(+18.5)Vevey Riviera Basket - Ensa Union Neuchatel(143,5) 65-74

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7843(+12.5)Politekhnik Kharkov - Khimik Opz Yuzny(151,5) 81-87
7844(-19.5)Bc Dnipro - Bc Bipa Odessa(154,5) 93-69

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6984(+1.5)Binghamton Senators - Wilkes Barre-Scranton Penguins(5,5) 1-12-6
6985(-1.5)Grand Rapids Griffins - Cleveland Monsters(5,5) 2-14-2
6986(+1.5)Utica Comets - Syracuse Crunch(5,5) 1-22-3
6987(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds(5,5) 1-12-6
6988(-1.5)Providence Bruins - Bridgeport Sound Tigers(5,5) 1-12-3
6989(-1.5)Rochester Americans - Albany Devils(5,5) 1-05-2
6990(-1.5)Charlotte Checkers - Toronto Marlies(5,5) 0-11-4
6991(-1.5)St Johns Icecaps - Hartford Wolf Pack(5,5) 3-04-2
6992(-1.5)San Antonio Rampage - Milwaukee Admirals(5,5) 0-01-4
6993(-1.5)Bakersfield Condors - Chicago Wolves(5,5) 2-23-4
6994(+1.5)Ontario Reign - Tucson Roadrunners(5,5) 1-26-4
6997(-1.5)San Jose Barracuda - Rockford Icehogs(5,5) 0-12-4
7002(-1.5)Stockton Heat - Texas Stars(5,5) 1-12-7

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5406(-1.5)Orli Znojmo - Dornbirn(5,5) 1-22-6
5408(-1.5)Black Wings Linz - Vsv(5,5) 0-02-0
5409(-1.5)Graz 99ers - Sapa Fehervar(5,5) 2-17-2
5419(-1.5)Red Bull Salzburg - Vienna Capitals(5,5) 0-05-1
5420(-1.5)Bolzano - Medvescak Zagreb(5,5) 3-26-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1007(-1.5)Trinec - Mlada Boleslav(4,5) 0-15-1
1008(-1.5)Mountfield Hk - Pardubice(5,5) 0-02-3
1031(+1.5)Litvinov - Kometa Brno(5,5) 0-21-4
1037(+1.5)Zlin - Plzen(5,5) 3-04-1
1038(-1.5)Liberec - Vitkovice(5,5) 0-01-4
1039(-1.5)Olomouc - Dukla Jihlava(4,5) 1-12-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5271(-1.5)Odense - Gentofte Stars(5,5) 1-03-1
5272(-1.5)Rungsted - Roedovre(5,5) 1-03-4
6716(-1.5)Herlev - Copenhagen Hockey(5,5) 3-15-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5273(-1.5)Belfast Giants - Nottingham Panthers(5,5) 2-25-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4443(-1.5)Pelicans - Ilves(5,5) 0-04-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6717(-1.5)Espoo United - Sapko(5,5) 1-23-5
6719(-1.5)Kettera - Hermes(5,5) 0-04-1
6720(-1.5)Keupa Ht - Iisalmen Peli-Karhut(5,5) 4-19-1
6721(-1.5)Roki - Heki(5,5) 0-05-1
6722(-1.5)Tuto - K-Vantaa(5,5) 1-14-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1040(-1.5)Amiens - Epinal(5,5) 3-05-2
1042(-1.5)Grenoble - Bordeaux Ghc(5,5) 2-03-0
1043(+1.5)Strasbourg - Scorpions De Mulhouse(5,5) 0-21-3
1044(+1.5)Angers - Rouen(5,5) 0-04-4
1045(+1.5)Chamonix-Morzine Hc - Nice Aigles(5,5) 1-12-4
1046(-1.5)Gap - Lyon Hc(5,5) 0-03-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8313(-1.5)Kingston Frontenacs - Guelph Storm(5,5) 1-12-4
8314(-1.5)Niagara Icedogs - Barrie Colts(5,5) 1-26-3
8315(-1.5)Sarnia Sting - Windsor Spitfires(6,5) 2-16-1
8316(-1.5)Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads(5,5) 2-13-6
8317(-1.5)Marie Greyhounds - Owen Sound Attack(5,5) 1-05-2
8318(-1.5)London Knights - Hamilton Bulldogs(5,5) 0-11-5
8321(-1.5)Oshawa Generals - Flint Firebirds(5,5) 2-05-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1050(+1.5)Vienna Capitals Ii - Fehervari Titanok(5,5) 0-12-5
1051(-1.5)Dab Docler - Ujpest Budapest(5,5) 1-04-1
1052(-1.5)Corona Brasov - Ferencvaros-Esmtk(5,5) 1-01-1
1053(+1.5)Mac Budapest - Miskolci Jjse(5,5) 1-23-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7694(-1.5)Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks(5,5) 1-02-5
7695(-1.5)Carolina Hurricanes - Washington Capitals(5,5) 1-13-4
7696(-1.5)Florida Panthers - Calgary Flames(5,5) 0-02-4
7700(-1.5)Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets(5,5) 0-02-1
7703(+1.5)Arizona Coyotes - Edmonton Oilers(5,5) 2-22-4

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5429(-1.5)Bremerhaven Pinguins - Grizzly Adams Wolfsburg(5,5) 0-13-1
5430(+1.5)Erc Ingolstadt - Eisbaren Berlin(5,5) 1-05-0
5431(-1.5)Iserlohn Roosters - Deg Metro Stars(5,5) 0-02-5
5432(+1.5)Schwenninger - Ehc Munchen(5,5) 1-11-2
5435(-1.5)Thomas Sabo Ice Tigers - Augsburger Panthers(5,5) 1-11-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5438(-1.5)Bad Nauheim - Crimmitschau(5,5) 1-13-2
5439(-1.5)Bietigheim Steelers - Bayreuth Tigers(5,5) 2-05-2
5440(-1.5)Kassel Huskies - Wolfe Freiburg(5,5) 0-21-5
5441(+1.5)Lausitzer Fuchse - Riessersee(5,5) 1-13-5
5442(-1.5)Lowen Frankfurt - Esv Kaufbeuren(5,5) 0-21-6
5443(-1.5)Heilbronner Falken - Bad Tolz(5,5) 1-03-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7060(-1.5)Gks Tychy - Unia Oswiecim(5,5) 1-12-2
7061(+1.5)Polonia Bytom - Jasterzebie(5,5) 0-12-2
7065(-1.5)Cracovia - Katowice(6,5) 2-14-4
7076(+1.5)Naprzod Janov - Stoczniowiec Gdansk(7,5) 0-53-8

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4468(+1.5)Molot Perm - Saryarka(5,5) 2-03-3
4469(-1.5)Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo(5,5) 1-12-4
4470(+1.5)Izhstal Izhevsk - Zauralye Kurgan(5,5) 0-01-3
4471(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Rubin Tyumen(5,5) 1-03-0
4473(+1.5)Buran Voronezh - Hk Dinamo St Petersburg(5,5) 0-01-5
4474(+1.5)Hk Ryazan - Ska-Neva(5,5) 1-02-3
7079(+1.5)Ceng Tou - Sokol Krasnoyarsk(5,5) 1-22-6

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5445(-1.5)Banska Bystrica - Poprad(5,5) 0-22-3
5446(-1.5)Kosice - Zvolen(5,5) 2-16-2
5447(-1.5)Nitra - Nove Zamky(5,5) 0-05-1
5448(-1.5)Trencin - Detva 1-22-5
5449(-1.5)Zilina - Liptovsky Mikulas(5,5) 0-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3528(-1.5)Skelleftea - Orebro(4,5) 1-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1054(-1.5)Bjorkloven - Tingsryd(5,5) 2-13-2
1055(-1.5)Hc Vita Hasten - Sodertalje(5,5) 0-31-5
1056(-1.5)Leksand - Aik(5,5) 1-32-3
1057(-1.5)Troja Ljungby - Almtuna Is(5,5) 0-15-3
1058(+1.5)Vastervik - Oskarshamn(5,5) 1-12-3

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7108(-1.5)Huddinge - Nybro 1-04-0
7110(+1.5)Vasby - Hudiksvalls 0-01-3
7114(-1.5)Vimmerby - Visby 1-06-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6317(-1.5)Bern - Zsc Lions(5,5) 0-12-4
6318(+1.5)Scl Tigers - Lugano 1-04-0
6343(-1.5)Servette - Davos(5,5) 2-25-5
6345(-1.5)Zug - Biel(5,5) 3-04-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5506(-1.5)Olten - Ehc Winterthur(5,5) 2-05-2
5507(+1.5)Visp - Rapperswil(5,5) 1-03-2
5508(-1.5)Chaux-De-Fonds - Hockey Academy Zug(5,5) 2-07-1
5513(+1.5)Gck Lions - Ajoie(5,5) 0-03-3
5547(-1.5)Langenthal - Thurgau(5,5) 1-32-5

ATP AUCKLANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8036(+3.5)R.Bautista-Agut - J.Del Potro(22,5) 17-126-14-62-1

ATP AUCKLAND PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8037O.Marach/M.Pavic - M.Mirnyi/P.Oswald 21-186-45-72-1

ATP AUSTRALIAN OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4218(+2.5)A.Collarini - V.Safranek(21,5) 8-136-72-60-2
4219(+2.5)B.Mousley - J.Munar Clar(21,5) 7-135-72-60-2
4224(+1.5)D.King - E.Ymer(22,5) 7-123-64-60-2
4225(+1.5)D.Kudla - M.Berrettini(22,5) 17-144-66-32-1
4226(+3.5)D.Novak - G.Soeda(22,5) 16-104-66-22-1
4227(-2.5)J.Smith - K.King(22,5) 10-134-66-70-2
4229(-3.5)M.Mcdonald - S.Robert(22,5) 19-177-66-72-1
4230(-1.5)S.Kozlov - D.Brown(22,5) 13-154-66-31-2
5380(-1.5)C.Hemery - A.Gonzalez(21,5) 7-123-64-60-2
5384(+2.5)G.Sakharov - R.Ramanathan(22,5) 10-134-66-70-2
5398(-3.5)L.Sonego - M.Safwat(21,5) 13-96-37-62-0
5404(+4.5)S.Caruso - N.Gombos(21,5) 15-123-66-32-1
5407(+3.5)T.Paul - B.Tomic(21,5) 13-190-67-61-2
5410(-3.5)V.Pospisil - S.Napolitano(21,5) 13-121-66-32-1

ATP SYDNEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5201(-1.5)A.De Minaur - B.Paire(22,5) 16-84-66-12-1

ITF FRANCUSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7129A.Avidzba - B.Westerhof 8-136-72-60-2
7130N.Desein - G.Jacq 12-146-76-70-2
7131A.Musialek - L.Rochette 5-123-62-60-2
7132C.Lestienne - G.Barrere 14-156-34-61-2

ITF NJEMAČKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7142K.Krawietz - P.Nema 12-56-36-22-0
7143A.Bodmer - M.Authom 9-135-74-60-2
7144E.Ejupovic - D.Masur 5-122-63-60-2
7145T.Simon - C.Negritu v-vv-vv-vv-v

ITF SAD F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7137A.Rybakov - C.Altamirano 10-132-66-11-2
7138D.Cukierman - K.Uchida 2-120-62-60-2
7139A.Krajicek - E.Gomez 9-133-66-70-2
7140J.Satral - J.Aragone 14-154-66-31-2

ITF TURSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4131M.Sieber - J.Eon 12-16-16-02-0
7125M.Delic - E.Kirkin 12-66-46-22-0
7126M.Martineau - G.Quinzi 9-134-65-70-2
7127T.Sanghera - J.Gray 14-156-22-61-2

ITF TURSKA F1 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4249M.Fufygin/A.Pavlioutchenkov - Z.Bergs/K.Coppejans 6-124-62-60-2

WTA AUSTRALIAN OPEN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4238(-3.5)Y.Bonaventure - I.Jorovic(20,5) 10-134-66-70-2
4244(+5.5)E.Kostova - D.Allertova(19,5) 8-136-72-60-2
4363(-4.5)K.Day - X.Han(20,5) 13-67-66-02-0
4364(-4.5)N.Broady - B.Schoofs(19,5) 13-67-66-02-0
4365(-5.5)V.Golubic - S.Soler-Espinosa(19,5) 12-26-16-12-0
4366(+0.5)A.Kalinskaya - J.Boserup(20,5) 12-56-16-42-0
4367(+3.5)C.Dolehide - V.Kuzmova(20,5) 6-122-64-60-2
4368(+0.5)F.Abanda - A.Schmiedlova(20,5) 12-166-42-61-2
4369(+0.5)L.Kerkhove - T.Zidansek(21,5) 12-66-46-22-0
4384(+4.5)M.Imanishi - M.Bouzkova(20,5) 5-124-61-60-2
4385(-1.5)S.Voegele - V.Lapko(20,5) 13-86-37-52-0
4386(+4.5)I.Bara - B.Pera(19,5) 11-166-42-61-2
4408(+3.5)A.Dulgheru - D.Yastremska(20,5) 13-67-66-02-0
4418(-3.5)M.Kostyuk - D.Seguel(20,5) 13-121-66-42-1
4419(+2.5)F.Liu - B.Krejcikova(20,5) 2-121-61-60-2
4420(-2.5)L.Zhu - V.Grammatikopoulou(20,5) 17-134-66-22-1
7124L.Kumkhum - S.Errani(20,5) 12-56-46-12-0

WTA HOBARTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4669(-2.5)L.Tsurenko - M.Buzarnescu(21,5) 4-122-62-60-2
8042(+2.5)M.Buzarnescu - E.Mertens(21,5) 10-161-66-41-2

WTA HOBART PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8043E.Mertens/D.Schuurs - L.Kichenok/M.Ninomiya - 6-26-22-0

WTA SYDNEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4670(+3.5)C.Giorgi - A.Kerber(20,5) 5-122-63-60-2
8044(+2.5)A.Barty - A.Kerber(21,5) 8-124-64-60-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6950(+5.5)Aarhus United - Midtjylland(47,5) 19-25

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5425Issy Les Moulineaux - Lada Togliati 17-27

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
4694(-2.5)Bjelorusija - Austrija(57,5) 27-26
4697(-3.5)Svedska - Island(54,5) 24-26
4699(-5.5)Hrvatska - Srbija(53,5) 32-22
4700(-2.5)Francuska - Norveska(56,5) 32-31

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5548(-1.5)Nantes Loire Atlantique Hb - Ogc Nice Cote Dazur(48,5) 22-26
5549(-1.5)Toulon Saint Cyr - Dijon Bourgogne(48,5) 26-25

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1069(-5.5)Litva - Izrael(53,5) 36-20
1070(-10.5)Poljska - Kosovo(55,5) 30-19
1071(-12.5)Portugal - Cipar(53,5) 47-16
1434(-8.5)Latvija - Gruzija(54,5) 24-21
6971(+9.5)Farski Otoci - Rumunjska(52,5) 20-28
6972(+4.5)Italija - Ukrajina(54,5) 29-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6977Mecalia Atletico Guardes - Rocasa Ace Gran Canaria 26-21

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1059(-2.5)Onnereds Hk - Skara Hf(46,5) 28-19

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8199Upcn - Burgi Freedom Voley 0-10-21-3

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8194Concilig Volei Bauru - Sesi Sp 1-01-13-1
8195Cc Valinhos - Barueri 0-10-20-3
8196Cristovao&Caetano - Sesc Rj 0-10-20-3
8197Minas Tenis - Brasilia Volei 1-02-03-0
8198Ec Pinheiros - Sollys Osasco 0-11-12-3

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5395Tj Sokol Sternberk - Tj Sokol Frydek Mistek 0-11-12-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5338Kove - Team Lakkapaa 0-11-12-3
5394Leka Volley - Hurrikaani Loimaa 0-10-20-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7224Nice - Nantes 1-02-02-3
7225Tours - Paris 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7226Quimper Volley 29 - As Saint Raphael 0-11-13-2

JAPAN 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5423Suntory Sunbirds - Toray Arrows 1-02-03-0
8201Fc Tokyo - Jtekt Stings 1-02-03-1
8202Osaka Blazers Sakai - Jt Thunders 0-10-20-3
8203Toyoda Gosei Trefuerza - Panasonic Panthers 1-02-03-1

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8204Ageo Medics - Toyota Autobody Queensesis 0-10-22-3
8205Hisamitsu Springs - Jt Marvelous 1-02-03-0
8206Toray Arrows - Denso Airybees 0-11-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5195Kb Insurance Stars - Suwon Kepco 1-02-03-0
8207Incheon Korean Air Jumbos - Cheonan Hyundai Capital Skywalkers 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8208Daejeon Kgc - Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass 0-11-13-2

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8231Beijing Auto - Evergrade 1-02-03-0
8232Fujian Xi Meng Bao - Shangdong Ls Bank 1-01-12-3
8233He Bei - Sichuan University 0-10-20-3
8234Tianjin Bridgestone - Liaoning Huachen Auto 1-01-13-2
8238Yunnan - Henan Zhengzhou 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5153Cuprum Mundo Lubin - Ks Espadon Szczecin 1-02-03-1
5154Czarni Radom - Banimex Bedzin 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5188Bielsko Biala - Siodemka Legionovia Legionowo 1-02-02-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8216Sakhalin - Avtodor-Metar Chelyabinsk 1-01-13-2

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7227Crvena Zvezda - Spartak Ljig 0-11-13-1
7228Radnicki Kragujevac - Vojvodina Novi Sad 1-01-11-3
7231Spartak Subotica - Novi Pazar Junior 0-11-13-2

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5424Canakkale Belediye - Nilufer Belediye Bursa 0-11-11-3

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
4068(-4.0)Bath - Llanelli Scarlets 17-35

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1089(-13.0)Colomiers Rugby - Narbonne 25-9
1090(-16.0)Grenoble - Uson Nevers 13-10
1094(-9.0)Rugby Club Vannes - Rc Massy 24-10
1095(-10.0)Stade Aurillacois - Soyaux Angouleme 21-7
1096(-1.0)Us Carcassonne - Mont De Marsan 0-22
1097(-1.0)Dax - Perpignan 16-26

UNION CHALLENGE KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5418Agen - Gloucester 24-45
5422Edinburgh - Stade Francais 34-33

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7339Cisternino - Feldi Eboli(6,5) 4-5
7345Real Rieti - Latina(6,5) 5-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4451Magna Gurpea - Zaragoza 4-2
4452Palma Futsal - Peniscola 1-1
4453Segovia - Barcelona 7-8

SLALOM WENGEN DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3078F.Dopfer - A.Khoroshilov v-v
3079S.Gross - M.Moelgg 1-0
3080C.Hirschbuehl - J.Lizeroux 0-1
3081M.Hirscher - H.Kristoffersen 1-0
3082M.Matt - L.Aerni 1-0
3084L.Meillard - M.Hargin v-v
3087A.Myhrer - M.Feller 1-0
3088A.Pinturault - D.Yule 1-0
3089D.Ryding - S.Foss Solevaag 0-1
3091M.Schwarz - R.Zenhaeusern 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 13489111416172223262730374244535760
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1227343839
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 67122729
arrow CO Connecticut 6/44 172627333941
arrow DA Multi-Daily A 6/99 152043569495
arrow DB Multi-Daily B 6/99 5820318993
arrow DC Multi-Daily C 6/99 114359626769
arrow EM Euro Millions 5/50 1321233045
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 56122129313344454648525455565760636470
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3481417181920212227284649555861626366
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1214232934
arrow FK Finska Keno D 20/70 910121319202434384042444748515759616367
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2791011121518262730434456596365676869
arrow FT Finska Keno T 20/70 510151622232628354546475153575860626470
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2381415161718202229404244454857616265
arrow LD Latvija Keno D 20/62 25101315192426303234353840424748566062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3671121222432353839434446495055576062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 246710111215172223273032364750596062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 49242737
arrow NP New York Pick 10 20/80 2691622242530333638404860616469717576
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1271920252936373839434954616774767879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 310171923252730314348525359606474777980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 34101119
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121921242531
arrow TK Tennessee Cash 5/35 45222728
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1718334660
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 511142028
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 217212930365253555759606163656669727376