Nedjelja 14.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2124Alaves - Sevilla supergol domaći-0-01-0
2126Lyon - Angers Sco supergol gosti-0-11-1
2127Borussia Dortmund - Wolfsburg supergol --0-00-0
2128Aek Athens - Pas Giannina domaći-1-03-1
2129Nantes - Paris St Germain supergol gosti-0-10-1
2141Sporting Lisbon - Aves domaći-1-03-0

AFC AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1661Vijetnam - Australia U23 domaći720-01-0
1662Syria U23 - Juzna Koreja U23 --0-00-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1589Obala Bjelokosti - Namibija gosti900-00-1
7264Gvineja - Sudan gosti200-11-2
7265Zambija - Uganda domaći381-13-1

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1149Perth Glory - Sydney Fc gosti200-10-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6411Adelaide - Sydney --0-00-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5843Lierse - Tubize domaći41-12-1
5844Oud Heverlee - St Gilloise domaći182-03-1

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Maranguape - Iguatu Ce gosti810-00-2
1270Tirandentes Ce - Floresta Ce domaći61-12-2

ČEŠKA TIPSPORT LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1293Valasske Meziric - Fk Aquacity Poprad gosti241-33-7

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6429Doxa Katokopias - Apoel Nicosia gosti40-40-8
6430Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta gosti120-11-1
6431Paphos Fc - Ael Limassol gosti900-00-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6446Petrojet - El Dakhleya domaći381-01-1
6449Smouha - Enppi domaći271-04-0
6450El Zamalek - El Entag El Harby --0-00-0

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1395Cd Dragon - Isidro Metapan gosti261-11-2
1396Alianza - Municipal Limeno domaći281-02-1
1397Santa Tecla - Sonsonate Fc domaći221-04-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5634Bournemouth - Arsenal supergol gosti520-02-1
5635Liverpool - Manchester City supergol domaći91-14-3

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1429Birmingham City Lfc - Bristol Academy Wfc domaći540-02-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8419Norwich U23 - Newcastle U23 domaći122-34-3
8420Sunderland U23 - Chelsea U23 gosti30-30-5
8421Middlesbrough U23 - Blackburn U23 domaći101-23-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2720St Etienne - Toulouse supergol domaći451-02-0
2722Lyon - Angers Sco supergol gosti140-11-1
2757Nantes - Paris St Germain supergol gosti120-10-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1088Ea Guingamp - R. Aveyron domaći620-03-1
1089Girondins Bordeaux - Fc Fleury gosti400-13-3
1090Paris Fc - Lyon gosti530-00-4

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2659Aok Kerkyra - Paok gosti230-10-3
2660Asteras Tripolis - Larissa domaći111-03-1
2661Atromitos Athens - Panetolikos gosti480-00-1
2685Aek Athens - Pas Giannina domaći131-03-1

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1081Aiginiakos Fc - Panserraikos domaći281-01-0
1082Aoc-Kissamikos - Anagennisi Karditsas domaći181-01-0
1083Apollon Larisas - Aris gosti390-10-2
1084Kallithea - Veria domaći81-01-1
1085Karaiskakis - Panachaiki 2005 gosti270-10-1
1086Trikala - Sparti domaći182-02-1

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1431Apollon Smyrnis U20 - Panionios U20 gosti221-11-3
1434Asteras Tripolis U20 - Larissa U20 domaći371-02-2
1435Aok Kerkyra U20 - Paok U20 gosti310-10-3
1436Levadiakos U20 - Panathinaikos U20 domaći421-02-2
1440Olympiacos U20 - Lamia 1964 U20 domaći71-02-1
1443Aek Athens U20 - Pas Giannina U20 domaći720-01-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Deportivo Sanarate - Suchitepequez domaći271-01-0
1456Siquinala Fc - Deportivo Guastatoya domaći850-01-0

HONG KONG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7420Kitchee - Southern District Football Club gosti120-22-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1485Shillong Lajong - Minerva Punjab gosti580-00-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1457Delhi Dynamos Fc - Bengaluru Fc domaći720-02-0
1458Mumbai City Fc - Kerala Blasters Fc gosti230-10-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5599Cosenza - Trapani domaći900-01-0
5600Lecce - Matera domaći391-03-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8524Hapoel Ashkelon - Hap Raanana gosti50-10-1
8525Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa gosti20-11-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1668Humble Lions Fc - Tivoli Gardens domaći560-01-0
1669Uwi Fc - Sandals South Coast Fc domaći111-13-1
1729Cavaliers Fc - Boys Town gosti220-14-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3413Baroka Fc - Amazulu domaći81-02-0
3425Chippa United - Bidvest Wits gosti220-11-1
3426Golden Arrows - Supersport United domaći800-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8516Jomo Cosmos - Cape Town All Stars domaći111-01-1
8517Tshakhuma - Black Leopards domaći81-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7450Deportiva Alajuelense - Herediano domaći21-01-0
7451Ad Municipal Grecia - Limon v-vv-vv-vv-v
7453Cartagines - Deportivo Saprissa gosti330-10-3

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7122Mosta - Birkirkara gosti400-10-3
7123Floriana - Hibernians gosti760-00-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6072Unam Pumas - Atlas domaći72-03-1
6073Veracruz - Monterrey gosti340-10-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1294Universidad Guadalajara - Potros Uaem --0-00-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1642Indonezija - Island domaći291-11-4

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2696Fc Koln - Borussia Monchengladbach supergol domaći341-02-1
2697Borussia Dortmund - Wolfsburg supergol --0-00-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8504Atletico Independiente - Tauro --0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3935Boavista - Portimonense domaći42-02-0
3940Tondela - Feirense domaći470-03-1
3941Belenenses - Rio Ave gosti370-11-2
3942Sporting Lisbon - Aves domaći311-03-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3807Gil Vicente - Porto B gosti710-00-1
3808Fc Arouca - Famalicao domaći221-01-0
3809Leixoes - Real Sporte domaći52-03-0
3816Penafiel - Nacional Madeira gosti630-00-3
3817Vitoria Guimaraes B - Varzim gosti300-12-1
3818Santa Clara - Cova Piedade domaći510-01-0
3819Uniao De Madeira - Braga B domaći61-01-1

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1794Benfica U19 - Vitoria Setubal U19 domaći111-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1488Fluminense Rj - Barcelona Sc domaći231-01-3
1643Sc Viktoria Hamburg - Lueneburger Hansa gosti51-21-3
1645Ssd Monza 1912 - Renate Calcio gosti710-01-1
1646Catania - Sion gosti30-12-1
1647Basel - Tianjin Quanjian domaći311-11-1
1649Sandhausen - Young Boys gosti600-00-3
1650Sport Recife Pe - Atletico Tucuman domaći351-02-0
1651Atletico Rosario Central - Atletico Lanus gosti650-01-1
1652Boca Juniors - Godoy Cruz gosti181-22-3
1654Osnabruck - Rehden domaći351-01-0
1655Lech Poznan - Polonia Sroda Wlkp domaći82-04-3
1656Offenbacher Kickers - Tsv Steinbach gosti150-10-1
1659Energie Cottbus - Magdeburg gosti230-20-4
1660River Plate - Independiente Santa Fe gosti150-21-2
2486Hajduk Split - Varazdin domaći253-05-0
2629Vysehrad - Pribram domaći31-02-2
2634Emmen - Twente gosti240-10-2
2724Dusseldorf - Kapellen-Erft domaći351-04-2
2727Uhersky Brod - Slovacko U21 gosti52-34-3
2728Keshla Fk - Neftchi Baku gosti380-12-1
5423Rosario - Lanus gosti650-01-1
5424Boca Juniors - Godoy Cruz gosti181-22-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2781Al Shabab - Ettifaq gosti270-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3462Levante - Celta Vigo supergol gosti370-10-1
3463Alaves - Sevilla supergol domaći520-01-0
3464Espanyol - Athletic Bilbao supergol domaći291-11-1
3467Real Sociedad - Barcelona supergol domaći112-12-4

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6199Huesca - Numancia domaći520-02-1
6200Cadiz - Cordoba domaći81-02-0
6201Albacete - Granada Cf domaći171-02-1
6202Cultural Leonesa - Lorca Cf gosti580-02-1
6203Sevilla Atletico - Osasuna gosti550-00-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7310Real Valladolid B - Cf Rayo Majadahonda gosti51-12-1
7311Atletico Madrid B - Ad Union Adarve domaći620-02-1
7312Fuenlabrada - Talavera domaći272-06-0
7313Ss Reyes - Rc Deportivo Fabril --0-00-0
7314Cerceda - Guijuelo gosti280-10-4
7322Rapido D. Bouzas - Pontevedra domaći92-02-0
7323Racing Ferrol - Ponferradina gosti41-12-1
7324Toledo - Navalcarnero domaći141-01-2
7325Real Madrid Castilla - Fc Coruxo domaći451-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3678Cd Vitoria - Logrones --0-00-0
3748Sporting Gijon B - Mirandes domaći181-13-1
3767Pena Sport - Arenas Club De Getxo domaći62-23-3
3828Barakaldo - Tudelano domaći750-01-1
3829Racing Santander - Sd Gernika domaći151-01-0
7326Izarra - Real Union De Irun domaći381-02-0
7327Burgos - Cd Lealtad gosti250-12-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7347Atletico Baleares - Sd Formentera domaći141-01-0
7348Peralada Cf - Valencia B gosti391-12-2
7349Real Zaragoza B - Lleida domaći171-01-2
7350Badalona - Elche gosti590-01-3
7351Ontinyent - Cd Ebro domaći302-02-1
7352Sabadell - Olot gosti540-01-2
7355Hercules - Alcoyano gosti400-11-2
8518Scr Pena Deportiva - Mallorca gosti60-12-1
8519Atletico Saguntino - Villarreal B gosti510-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7455Extremadura - Lorca Deportiva gosti740-00-2
7456Granada Cf B - Villanovense domaći202-03-1
7457Jumilla - Melilla gosti520-00-2
7458Las Palmas B - Ucam Murcia domaći431-02-0
7459Marbella - Cordoba Cf B domaći22-14-1
7460Real Betis B - Rb Linense domaći451-03-2
7461Badajoz - Ecija domaći171-03-0
7463Cartagena - Cd El Ejido 2012 domaći131-03-0
7465San Fernando - Merida domaći271-01-0
7466Real Murcia - Rec De Huelva --0-00-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1283(-9.5)Cibona Zagreb - Kk Mzt Skopje(164,5) 77-92
1289(+2.5)Igokea Laktasi - Partizan Beograd(165,5) 67-74
1292(-6.5)Crvena Zvezda Beograd - Cedevita Zagreb(158,5) 82-66

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2204(+7.5)Quilmes Mar Del Plata - Ca San Lorenzo De Almagro(169,5) 91-110
2205(-7.5)Argentino Junin - Boca Juniors(167,5) 83-85
2206(-3.5)Atenas Cordoba - Estudiantes De Concordia(172,5) 87-71

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1277(-4.5)Bk Dukes Klosterneuburg - Wbc Kraftwerk Wels(153,5) 84-89
1278(+7.5)Bsc Furstenfeld - Swans Gmunden(155,5) 101-77
1279(-4.5)Basketclubs Vienna - Oberwart Gunners(166,5) 81-73
1280(-7.5)Kapfenberg Bulls - Arkadia Traiskirchen(150,5) 71-61

AZIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2245(-2.5)Cls Knights Surabaya - Singapore Slingers(161,5) 81-92
2246(-4.5)Mono Vampire Basketball Club - Alab Pilipinas(192,5) 87-114

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2247(+16.5)Valmiera - Bk Ogre If(157,5) 89-112

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1274(-15.5)Paulistano Sp - Joinville&Aabj(152,5) 75-64
1275(+7.5)Basquete Cearense - Flamengo(156,5) 75-92
1276(-4.5)Universo Vitoria - Minas Mg(147,5) 82-57

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2217(-24.5)Usti Nad Labem - Nh Ostrava(164,5) 92-53

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3652(-18.5)Aek Larnaca - Forex Time Apollon(153,5) 87-61
3653(+7.5)Intercollege Engomis - Keravnos(151,5) 73-93

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1268(+13.5)Randers Cimbria - Bakken Bears(183,5) 97-107

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2238(-5.5)Surrey Scorchers - Plymouth Raiders(169,5) 86-82
2239(-33.5)Glasgow Rocks - Leeds Force(173,5) 125-91

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2172(+16.5)Kia Picanto - Alaska Aces(195,5) 65-102
2173(-5.5)Magnolia Hotshots - Nlex Road Warriors(197,5) 105-94

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6901(-11.5)Monaco - Limoges(158,5) 105-90

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1038(-6.5)Ago Rethymnon - Aris(150,5) 80-73
1039(+6.5)Aek Athens - Panathinaikos(152,5) 74-94

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2208(+1.5)Zagreb - Hermes Analitica Zagreb(168,5) 87-95

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4391(+3.5)Capo Dorlando - Cremona(150,5) 85-95
4392(-1.5)Varese - Torino(155,5) 89-92
4393(-8.5)Brescia - Pistoia(155,5) 76-72
4394(-2.5)Brindisi - Cantu(167,5) 86-88
4395(-7.5)Milano - Venezia(155,5) 80-84

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1884(-6.5)Legnano - Virtus Roma(157,5) 92-77
1885(-8.5)Biella - Cagliari(159,5) 103-63
1886(-4.5)Latina - Agrigento(166,5) 73-67
1901(-2.5)Reggio Calabria - Tortona(154,5) 84-79
2099(-7.5)Scafati - Rieti(152,5) 96-71
2100(+1.5)Siena - Casale Monferrato(148,5) 69-71
2101(-1.5)Treviglio - Trapani(160,5) 89-89 / 105-97

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1834(-4.5)Imola - Forli(149,5) 86-79
1844(-13.5)Mantova - Bergamo(151,5) 84-75
1858(-14.5)Trieste - Orzinuovi(155,5) 105-64
1859(-12.5)Verona - Jesi(158,5) 96-77

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2168(-4.5)Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod(163,5) 74-87
2169(-4.5)Hapoel Tel-Aviv - Ironi Naharia(169,5) 91-80

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2102(-0.5)Latvijas Universitate - Bk Jekabpils 73-81

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2103(+11.5)Juventus Utena - Zalgiris Kaunas(152,5) 79-81
2104(-1.5)Bc Alytaus Dzukija - Nevezis(156,5) 80-84

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2252(-0.5)Fuerza Regia - Soles De Mexicali(162,5) 62-73
2253(-3.5)Toros De Nuevo Laredo - Mineros(164,5) 89-93
2254(-6.5)Aguacateros De Michoacan - Correcaminos Uat Victoria(170,5) 89-76

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2218(-1.5)Miami Heat - Milwaukee Bucks(205,5) 97-79
2219(+2.5)New York Knicks - New Orleans Pelicans(218,5) 109-109 / 118-123
2220(+3.5)Phoenix Suns - Indiana Pacers(220,5) 97-120
2221(-5.5)Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers(212,5) 120-103

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2222(-2.5)Iona Gaels - Rider Broncs(164,5) 91-64
2223(-4.5)Canisius - Monmouth Hawks(143,5) 94-79
2224(+16.5)East Carolina Pirates - Houston Cougars(143,5) 49-65
2225(-1.5)Niagara Purple Eagles - St Peters Peacocks(144,5) 73-70
2226(-2.5)Navy Midshipmen - Army Black Knights(139,5) 62-64
2227(+8.5)Fordham Rams - Davidson Wildcats(135,5) 45-75
2228(-9.5)Missouri State Bears - Indiana State Sycamores(133,5) 76-73
2229(-3.5)Indiana Hoosiers - Northwestern Wildcats(138,5) 66-46
2230(-2.5)Massachusetts Minutemen - St. Joseph`s Hawks(146,5) 72-69
2231(-14.5)Virginia Cavaliers - North Carolina State Wolfpack(135,5) 68-51
2232(+6.5)Rutgers Scarlet Knights - Ohio State Buckeyes(135,5) 46-68
2233(-6.5)Usc Trojans - Utah Utes(148,5) 84-67

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4059(+7.5)Tbb Trier - Rasta Vechta(157,5) 89-88

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1007(-3.5)Rosa Radom - Stal Ostrow Wielkopolski(159,5) 80-74
1008(-3.5)Gtk Gliwice - Miasto Szkla Krosno(166,5) 67-84
1031(-1.5)Starogard Gdanski - Wilki Morskie Szczecin(163,5) 80-69
1037(-5.5)Turow Zgorzelec - Wikana Start Lublin(163,5) 80-80 / 123-111

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2242(+5.5)Energa Torun - Artego Bydgoszcz(145,5) 74-74 / 76-85
2243(-4.5)Basket Gdynia - Azs Umcs Lublin(140,5) 74-64
2244(-10.5)Ccc Polkowice - Azs Gorzow(144,5) 83-91

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3667(-0.5)Forum Terceira Basket - Illiabum(163,5) 71-95
3668(-13.5)Sc Lusitania - Electrico Fc(176,5) 87-74

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2234(-6.5)Bc Enisey Krasnoyarsk - Inventa Kursk(134,5) 77-68
2235(+14.5)Spartak Moscow Region - Nadezhda Orenburg(138,5) 56-80

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3547(-6.5)Bilbao Basket - Divina Seguros Joventut(163,5) 99-74
3548(-3.5)Estudiantes - Morabanc Andorra(167,5) 81-72
3572(-4.5)San Pablo Burgos - Real Betis Energia Plus(165,5) 80-80 / 92-88
3576(-0.5)Ucam Murcia - Herbalife Gran Canaria(164,5) 84-78
3577(-7.5)Barcelona - Unicaja Malaga(161,5) 73-76
3578(-15.5)Real Madrid - Montakit Fuenlabrada(166,5) 100-72
3580(+2.5)Iberostar Tenerife - Baskonia(154,5) 86-74

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2188(-4.5)Snatts Femeni Sant Adria - Campus Promete(138,5) 91-71
2189(-6.5)Mann Filter Zaragoza - Gernika Bizkaia(144,5) 90-69

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2190(+8.5)Bbc Lausanne - Lugano Tigers(163,5) 67-87
2191(-13.5)Ensa Union Neuchatel - Starwings Basket(156,5) 74-68
2192(-13.5)Lions De Geneve - Basket Club Boncourt(159,5) 98-81
2193(-1.5)Sam Basket Massagno - Bbc Monthey(147,5) 67-69
2196(-10.5)Swiss Central Basket - Vevey Riviera Basket(143,5) 68-59

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6923(+8.5)Royal Hali Gaziantep - Darussafaka(147,5) 65-98
6924(-2.5)Sakarya Bsb - Eskisehir Basket(161,5) 100-89
6925(-1.5)Usak Sportif - Trabzonspor Basketbol(170,5) 100-71
6926(-6.5)Anadolu Efes Istanbul - Galatasaray Sk(161,5) 76-68

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1281(+6.5)Nizhnyi Novogrod - Uniks Kazan(159,5) 89-91
1282(+10.5)Zenit Saint Petersburg - Cska Moscow(172,5) 87-83
2248(-18.5)Lokomotiv Kuban - Kalev(161,5) 95-62

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2443(-1.5)Manitoba Moose - Iowa Wild(5,5) 2-13-2
2444(-1.5)Providence Bruins - Springfield Thunderbirds(5,5) 2-12-5
2445(-1.5)San Antonio Rampage - Milwaukee Admirals(5,5) 2-03-1
2446(-1.5)Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 1-01-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2364(+1.5)Red Bull Hockey Juniors - Olimpija Ljubljana(5,5) 1-04-1

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1519(-1.5)Graz 99ers - Orli Znojmo(5,5) 1-03-1
1535(+1.5)Vsv - Red Bull Salzburg(5,5) 0-01-4
1538(-1.5)Medvescak Zagreb - Innsbruck(5,5) 3-09-3
1542(+1.5)Sapa Fehervar - Kac(5,5) 0-00-3
7908(+1.5)Bolzano - Vienna Capitals(5,5) 0-02-2

AUSTRIJA ERSTE BANK YOUNG STARS LEAGUEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3798(-1.5)Mac Budapest - Vasas Budapest Stars(6,5) 1-13-2
3799(+1.5)Ujpest Budapest - Debreceni Hoki Klub(6,5) 2-02-1
3800(+1.5)Gyori Nemak Eto Hc - Hc Znojmo(6,5) 0-32-6
3801(+1.5)Hc Twk Innsbruck - Okanagan Hockey Club Europe(5,5) 1-13-8
3821(-1.5)Hd Mladi Jesenice - Hk Slavija Ljubljana(6,5) 3-18-2
3823(+1.5)Vienna Capitals Silver - Ec Red Bull Salzburg(5,5) 0-20-4

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1569(-1.5)Trinec - Kometa Brno(5,5) 0-12-5
1571(+1.5)Litvinov - Plzen(5,5) 1-24-5
1572(-1.5)Mlada Boleslav - Dukla Jihlava(5,5) 0-02-2
1576(-1.5)Mountfield Hk - Liberec(5,5) 1-03-1
1585(-1.5)Olomouc - Chomutov(5,5) 1-05-3
1586(-1.5)Sparta Prague - Pardubice(5,5) 1-32-4
1587(+1.5)Zlin - Vitkovice(5,5) 0-02-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1459(-1.5)Roedovre - Esbjerg(5,5) 1-22-2
1460(-1.5)Aalborg - Gentofte Stars(5,5) 2-05-0
1472(-1.5)Frederikshavn - Herlev(5,5) 0-02-1
1474(+1.5)Odense - Herning(5,5) 0-12-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2265(+1.5)Coventry Blaze - Fife Flyers(5,5) 2-05-2
2310(-1.5)Cardiff Devils - Guildford Flames(5,5) 4-08-3
2361(+1.5)Edinburgh Capitals - Manchester Storm(5,5) 1-24-3
2362(+1.5)Dundee Stars - Braehead Clan(5,5) 0-13-7

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1809(-1.5)Rouen - Epinal(5,5) 4-06-2
1818(-1.5)Bordeaux Ghc - Nice Aigles(5,5) 2-26-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3827(-1.5)North Bay Battalion - Peterborough Petes(5,5) 0-03-3
3840(-1.5)Ottawa 67s - Guelph Storm(5,5) 1-24-4
3841(+1.5)Sudbury Wolves - Owen Sound Attack(5,5) 0-02-1
3842(-1.5)Windsor Spitfires - Saginaw Spirit(5,5) 1-02-2
3843(-1.5)Erie Otters - Flint Firebirds(5,5) 0-23-3
3844(-1.5)Kitchener Rangers - London Knights(5,5) 1-11-2
3845(+1.5)Oshawa Generals - Kingston Frontenacs(5,5) 0-03-0

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3846(-1.5)Moose Jaw Warriors - Medicine Hat Tigers(5,5) 1-04-4
3848(+1.5)Kootenay Ice - Saskatoon Blades(5,5) 5-17-2
3849(-1.5)Portland Winter Hawks - Everett Silvertips(5,5) 1-03-3
3850(+1.5)Everett Silvertips - Tri-City Americans v-vv-v

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3851(-1.5)Miskolci Jjse - Dab Docler(5,5) 0-23-3
3852(-1.5)Ujpest Budapest - Fehervari Titanok(5,5) 2-15-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1635(-1.5)Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings(5,5) 0-20-4
1636(-1.5)Carolina Hurricanes - Calgary Flames(5,5) 0-21-4
1637(-1.5)Pittsburgh Penguins - New York Rangers(5,5) 1-25-2
1638(-1.5)Minnesota Wild - Vancouver Canucks(5,5) 1-12-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7048(-1.5)Lillehammer - Manglerud Star(5,5) 0-11-4

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2365(+1.5)Furuset - Nidaros Hockey(5,5) 0-20-4
2368(-1.5)Narvik Ishockeyklubb - Gjovik Mammuts(7,5) 1-07-0

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1544(+1.5)Adler Mannheim - Eisbaren Berlin(5,5) 1-06-2
1545(+1.5)Augsburger Panthers - Kolner Haie(5,5) 0-11-3
1547(-1.5)Deg Metro Stars - Erc Ingolstadt(5,5) 2-33-5
1548(-1.5)Ehc Munchen - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 1-14-3
1551(-1.5)Grizzly Adams Wolfsburg - Iserlohn Roosters(5,5) 1-01-2
1552(-1.5)Straubing Tigers - Schwenninger(5,5) 1-12-3
1561(-1.5)Krefeld Pinguine - Bremerhaven Pinguins(5,5) 1-21-4

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1475(+1.5)Crimmitschau - Kassel Huskies(5,5) 0-13-6
1476(+1.5)Esv Kaufbeuren - Bietigheim Steelers(5,5) 0-14-1
1477(-1.5)Riessersee - Bad Nauheim(5,5) 1-16-1
1478(-1.5)Bad Tolz - Lausitzer Fuchse(5,5) 0-01-3
1479(+1.5)Bayreuth Tigers - Dresdner Eislowen(5,5) 2-17-2
1480(-1.5)Revensburg Towerstars - Heilbronner Falken(5,5) 0-13-5
1481(+1.5)Wolfe Freiburg - Lowen Frankfurt(5,5) 1-32-6

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2369(+1.5)Katowice - Gks Tychy(5,5) 1-23-3
2370(-1.5)Orlik Opole - Naprzod Janov(7,5) 1-23-4
2371(+1.5)Stoczniowiec Gdansk - Cracovia(5,5) 0-22-3
2372(-1.5)Unia Oswiecim - Polonia Bytom(7,5) 3-013-3
2373(-1.5)Jasterzebie - Podhale Nowy Targ(5,5) 0-21-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7094(+1.5)Izhstal Izhevsk - Saryarka(5,5) 1-36-8
7095(-1.5)Neftjanik Almetjevsk - Kazzinc Torpedo(5,5) 1-35-4

RUSIJA KHL ALL STARHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1067(+1.5)Bobrov Division - Tarasov Division(8,5) v-vv-v

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2374(-1.5)Almaz U20 - Kunlun Red Star U20(5,5) 1-04-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1489(-1.5)Banska Bystrica - Nitra(5,5) 1-16-3
1490(+1.5)Nove Zamky - Zvolen(5,5) 0-21-4
1491(-1.5)Kosice - Detva(5,5) 0-04-3
1492(-1.5)Trencin - Liptovsky Mikulas(5,5) 1-11-2
1493(-1.5)Zilina - Poprad(5,5) 2-24-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1484(-1.5)Farjestads - Karlskrona Hk(5,5) 2-06-0

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2382(+1.5)Hv 71 - Lulea Hf 1-11-2
2383(-1.5)Aik If - Leksands If 1-11-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1482(-1.5)Ambri - Lausanne(5,5) 1-12-5
1483(-1.5)Kloten - Fr. Gotteron(5,5) 1-01-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1819(+1.5)Hc Biasca - Olten(5,5) 0-12-6
1830(+1.5)Ehc Winterthur - Visp(6,5) 0-10-3
1831(-1.5)Thurgau - Chaux-De-Fonds(5,5) 0-42-6
1832(-1.5)Hockey Academy Zug - Gck Lions(5,5) 3-15-3

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3549(-8.5)G.Dimitrov - D.Novak(28,5) 18-66-36-23-0
3603(+6.5)V.Pospisil - M.Cilic(33,5) 16-232-62-61-3
3604(-1.5)M.Baghdatis - Y.Bhambri(38,5) 19-137-66-43-0
3609(-1.5)C.Ruud - Q.Halys(38,5) 33-306-33-63-2
3610(+4.5)D.Brown - J.Sousa(38,5) 21-284-63-62-3
3644(+1.5)M.Mcdonald - E.Ymer(37,5) 22-146-46-33-1
3645(+6.5)R.Bemelmans - L.Pouille(35,5) 25-216-46-43-1
3649(-1.5)S.Caruso - M.Jaziri(38,5) 24-287-66-32-3
4672(-8.5)A.Dolgopolov - A.Haider-Maurer(29,5) 19-137-66-33-0
4674(-5.5)A.Seppi - C.Moutet(36,5) 21-143-66-43-1
4676(+1.5)D.Ferrer - A.Rublev(39,5) 23-315-77-62-3
4677(-5.5)D.Schwartzman - D.Lajovic(37,5) 30-292-66-33-2
4678(+5.5)D.Sela - R.Harrison(37,5) 23-273-67-52-3
4685(+5.5)F.Delbonis - G.Muller(37,5) 12-195-74-60-3
4690(+3.5)G.Melzer - N.Basilashvili(39,5) 16-203-64-61-3
4691(-5.5)G.Simon - M.Copil(36,5) 19-127-56-43-0
4702(-1.5)I.Karlovic - L.Djere(42,5) 20-157-66-33-0
4715(+1.5)J.Millman - B.Coric(39,5) 19-107-56-43-0
4716(-4.5)K.Anderson - K.Edmund(39,5) 23-277-63-62-3
4718(+5.5)M.Ebden - J.Isner(39,5) 21-166-43-63-1
4736(+4.5)N.Jarry - L.Mayer(38,5) 11-192-66-70-3
4738(-8.5)N.Kyrgios - R.Dutra Silva(27,5) 18-76-16-23-0
4739(-5.5)P.Carreno-Busta - J.Kubler(37,5) 24-177-54-63-1
4740(-2.5)P.Cuevas - M.Youzhny(38,5) 20-147-66-33-0
4742(+1.5)P.Herbert - D.Istomin(40,5) 16-242-61-61-3
4791(-6.5)P.Kohlschreiber - Y.Nishioka(35,5) 17-213-66-22-3
4792(+1.5)P.Lorenzi - D.Dzumhur(39,5) 24-246-36-22-3
4797(-10.5)R.Nadal - V.Estrella Burgos(25,5) 18-36-16-13-0
4801(+1.5)S.Tsitsipas - D.Shapovalov(41,5) 10-191-63-60-3
4849(-6.5)V.Troicki - A.Bolt(34,5) 28-226-74-63-2
4850(+7.5)Y.Lu - M.Cilic(31,5) v-vv-vv-vv-v
4851(+4.5)Y.Sugita - J.Sock(37,5) 24-176-17-63-1

ATP CHALLENGER KOBLENZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2255Y.Reuter - A.Bossel 11-146-24-61-2
2256N.Serdarusic - G.Diarra 12-76-36-42-0
2257V.Vardhan - R.Roelofse 20-186-77-62-1
2258P.Cachin - J.Lenz 12-46-16-32-0
2259C.Geens - T.Lamasine 14-122-66-22-1
2260L.Klein - N.Balaji 10-134-66-70-2
2261J.De Loore - Y.Vandenbulcke 13-106-47-62-0
2262T.Farquharson - N.Schell 19-156-76-22-1

ITF FRANCUSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2625G.Barrere - B.Westerhof 13-96-47-52-0

ITF NJEMAČKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2628K.Krawietz - D.Masur 7-132-65-70-2

ITF SAD F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2626E.Gomez - C.Altamirano 6-131-65-70-2

ITF SAD F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2627J.Marti - L.Wessels 12-46-46-02-0

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3161(-4.5)C.Suarez Navarro - M.Frech(20,5) 13-87-56-32-0
3163(-3.5)D.Allertova - P.Parmentier(20,5) 12-36-36-02-0
3272(-3.5)L.Kumkhum - J.Larsson(20,5) 13-86-37-52-0
3408(-4.5)S.Peng - M.Kostyuk(20,5) 4-122-62-60-2
3409(-1.5)V.Golubic - K.Bondarenko(21,5) 14-176-76-41-2
3448(+1.5)N.Gibbs - V.Tomova(20,5) 3-120-63-60-2
3512(+4.5)A.Schmiedlova - D.Kasatkina(19,5) 3-120-63-60-2
3513(+6.5)I.Jorovic - E.Svitolina(17,5) 5-123-62-60-2
3514(+4.5)V.Kuzmova - E.Mertens(20,5) 3-122-61-60-2
4853(-5.5)A.Cornet - X.Wang(19,5) 12-66-46-22-0
4862(+1.5)A.Krunic - A.Kontaveit(21,5) 9-134-65-70-2
4863(-4.5)A.Pavlyuchenkova - K.Kozlova(19,5) 15-133-66-42-1
4873(-1.5)A.Van Uytvanck - P.Martic(21,5) 9-136-73-60-2
4877(+1.5)D.Cibulkova - K.Kanepi(21,5) 4-122-62-60-2
4912(+4.5)I.Begu - E.Makarova(20,5) 17-163-66-42-1
4913(-3.5)J.Brady - M.Linette(21,5) 13-146-24-61-2
4914(-5.5)J.Fett - M.Eguchi(19,5) 12-56-36-22-0
4916(+4.5)J.Fourlis - O.Rogowska(21,5) 12-183-67-61-2
4948(-6.5)J.Ostapenko - F.Schiavone(17,5) 12-56-16-42-0
4968(+2.5)K.Bertens - C.Bellis(21,5) 18-136-76-42-1
4969(+3.5)K.Flipkens - A.Riske(21,5) 15-152-67-62-1
4996(+5.5)M.Buzarnescu - C.Wozniacki(19,5) 5-122-63-60-2
5071(-3.5)M.Niculescu - M.Barthel(20,5) 9-134-65-70-2
5074(+3.5)M.Sakkari - K.Siniakova(21,5) 13-182-67-61-2
5126(+5.5)S.Kenin - J.Goerges(19,5) 8-124-64-60-2
5127(+4.5)S.Stephens - S.Zhang(21,5) 14-156-26-71-2
5135(+1.5)S.Stosur - M.Puig(21,5) 16-176-46-71-2
5136(+3.5)T.Babos - C.Vandeweghe(21,5) 13-87-66-22-0
5138(+1.5)T.Townsend - M.Rybarikova(21,5) 5-130-65-70-2
5150(-1.5)V.Williams - B.Bencic(21,5) 8-133-65-70-2
5151(-4.5)Y.Duan - M.Duque-Marino(20,5) 12-16-06-12-0

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1774(+0.5)Stoholm - Hei Skaering(51,5) 22-26
1776(-6.5)Fredericia Hk Elite - Fif Kobenhavn(51,5) 29-19

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2569Agf Arhus - Roskilde 26-31
2570Skanderborg - Horsens Hk 27-19
2571(+1.5)Fredericia Hk - Aalborg(51,5) 27-32

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6955(-1.5)Krasnodar - Brest Bretagne Handball(50,5) 22-28
6959(-5.5)Kastamonu Belediyesi - Vistal Laczpol Gdynia(52,5) 28-25
6970(-0.5)Zalau - H65 Hoor(51,5) 24-21

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
1077(+8.5)Austrija - Francuska(57,5) 26-33
1078(+3.5)Srbija - Svedska(55,5) 25-30
1079(+3.5)Island - Hrvatska(53,5) 22-29
1080(-5.5)Norveska - Bjelorusija(58,5) 33-28

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3959Haukar Hafnafjordur - Fram(50,5) 24-23

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1785Gjerpen - Molde Hk(54,5) 27-22

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2602Lillestrom Th - Haugaland 20-18
2603Sandejford - Charlottenlund Sk Hb Elite 27-28
2604Naerbo - Hk Herulf 36-30

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1779Levanger - Aker Topphandball 21-30
1780Forde Il - Fjellhamar 27-34
1781Gjovik - Fana 15-35
1783Follo Hk Damer - Viking Tif 25-23
1784Raelingen - Charlottenlund Sk 29-25

NJEMAČKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1641Thuringer - Bbm Bietigheim 26-31

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
2583(-0.5)Izrael - Gruzija(54,5) 23-23
2584(-2.5)Litva - Latvija(52,5) 29-27
2585(-1.5)Portugal - Poljska(52,5) 27-27
6974(-3.5)Nizozemska - Belgija(53,5) 33-30
6975(-3.5)Turska - Grcka(54,5) 24-23
6976(+5.5)Luksemburg - Slovacka(52,5) 28-27

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1061(-3.5)Vasterasirsta Hf - Boden Handball If(51,5) 22-22
1062(-1.5)Lugi - Skuru(47,5) 21-21
1063(+1.5)Team Eslov - Heid(51,5) 26-30

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1799(-1.5)If Hallby - Hk Varberg(56,5) 25-31
1800(-6.5)Onnereds Hk - Hk Country(53,5) 39-24
1801(-2.5)Skanela If - Rp Linkoping(52,5) 33-21

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3911Obras San Juan - Burgi Freedom Voley 1-02-03-0

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2575Vbc Waremme - Noliko Maaseik 1-01-11-3
2576Vbc Shanks Guibertin - Euphony Asse Lennik 0-10-20-3

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8200Fluminense F.C - Banana Boatpraia Cl. 1-01-12-3

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3912Prostejov - Vk Dukla Liberec 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2639Sampo - Loimu 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3950Nurmon Jymy - Wovo Rovaniemi 1-02-03-0
3951Vampula - Polkky Kuusamo 0-10-21-3
3953Liigaploki - Hameenlinna 1-02-02-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5403Panathinaikos - Niki Eginiou 1-01-12-3

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2648Ilioupoli Gs - Makedones Axiou 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8241Modena - Verona 1-02-03-0
8242Piacenza - Latina 0-11-13-2
8243Ravenna - Milano 0-10-20-3
8244Sora - Pallavollo Padova 0-10-21-3
8245Trento - Lube Treia 0-10-21-3
8246Vibo Valentia - Bcc Castellana Grotte - New Mater 0-10-23-2

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8248Casalmaggiore - Bergamo 1-01-12-3
8249Conegliano - Filottrano 1-02-03-0
8250Novara - San Casciano 1-02-03-0
8252Pesaro - Sab Grima Legnano 1-02-03-0
8253Scandicci - Monza 0-11-13-1

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2649Rinascita Lagonegro - Cantu 0-10-20-3
4483Mondovi - Tuscania 1-02-03-1
4487Agnelli Metalli Bergamo - Brescia 1-02-03-0
4488Ortona - Mosca Bruno Bolzano 0-11-13-2
4490Castellana Grotte - Videx Royalpat Grottazzolina 1-02-02-3
4494Ngm Mobile Santa Croce - Volleyball Aversa 1-02-03-0
4496Ceramica Scarabeo Gcf Roma - Acqua Fonteviva Massa 1-02-03-0
4497Potenza Picena - Alessano 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2650Caserta - Olbia 0-11-11-3
3435Bartoccini Gioiellerie Perugia - Barricalla Collegno 0-10-20-3
3498Givova Baronissi - Club Italia 1-01-12-3
3505Sigel Marsala - Battistelli Sg Marignano 1-01-11-3
3506Soverato - Millenium Brescia 1-01-11-3
3509Zambelli Orvieto - Ubi Banca San Bernardo Cuneo 1-02-03-0

KINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2580Zhejiang - Shandong 1-02-02-3

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2651Eurosped Almelo - Flynth Flamingos Activia 1-02-03-1
2652Peelpush Meijel - Pnd Vc Weert 1-01-13-1

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1758Scc Berlin - Evivo Duren 1-02-03-1
1763United Volleys Rhein-Main - Tv Buhl 1-02-03-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1808Munster - Dresdner 0-10-21-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5176Aluron Virtu Warta Zawiercie - Belchatow 1-02-03-0
5177Olsztyn - Kielce 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5192Gcb Centrostal Bydgoszcz - Ostrowiec Swietokrzyski 1-01-11-3
5193Chemik Police - Budowlani Lodz 1-02-03-0

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3956Vitoria - Vc Viana 0-10-21-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8230Dinamo Kazan - Yenisey Krasnoyarsk 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3957Vkm Stara Lubovna - Sport Kosice 0-10-20-3
3958Cop Trencin - Spartak Vkp Myjava 0-10-20-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2700Vp Madrid - Cvb Barcelona 1-02-02-3

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OUT (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2761Franches Montagnes - Pfeffingen 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8258Besiktas - Eczacibasi Istanbul 1-01-11-3
8259Halkbank Ankara - Fenerbahce 1-02-03-1
8260Bursa B.Sehir Bld - Seramiksan 1-01-13-1
8261Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Vakifbank Gunes Sigorta 0-11-11-3

CHALLENGE KUP RAGBI

Br. Susret Kraj
1770(-2.0)Cardiff Blues - Toulouse 18-13

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
4076(-20.0)Leinster - Glasgow Warriors 55-19
4078(-23.0)Toulon - Benneton Treviso 36-0
4079(-4.0)Racing-Metro 92 - Munster 34-30
4080(-7.0)Castres - Leicester Tigers 39-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1098(-3.0)Bayonne - Montauban 20-5

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5010(-7.5) Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars 42-45
5011(-3.5) Minnesota Vikings - New Orleans Saints 29-24

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2762Norilskij Nikel - Mfk Sinara 2-5

BK CIKLOKROS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5218W.Van Aert - L.Sweeck 1-0
5219T.Aerts - M.Vanthourenhout 1-0
5225Q.Hermans - K.Pauwels 0-1
5232T.Meeusen - T.Merlier 0-1
5235J.Adams - D.Soete 0-1
5236D.Vanthourenhout - V.Baestaens 0-1

SLALOM WENGEN DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3078F.Dopfer - A.Khoroshilov v-v
3079S.Gross - M.Moelgg 1-0
3080C.Hirschbuehl - J.Lizeroux 0-1
3081M.Hirscher - H.Kristoffersen 1-0
3082M.Matt - L.Aerni 1-0
3084L.Meillard - M.Hargin v-v
3087A.Myhrer - M.Feller 1-0
3088A.Pinturault - D.Yule 1-0
3089D.Ryding - S.Foss Solevaag 0-1

SPUST BAD KLEINKIRCHEIM DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2384S.Cook - J.Wiles 1-0
2385J.Flury - J.Haehnel 1-0
2397S.Goggia - N.Fanchini 1-0
2398C.Huetter - L.Gut 0-1
2439R.Mowinckel - C.Scheyer 1-0
2440A.Veith - M.Gisin 0-1
2441S.Venier - C.Suter 1-0
2442L.Vonn - T.Weirather 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 1330333743
arrow BL Belgija Keno 20/70 18111218202123263745484952585964656970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 29223538
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 810112125
arrow DA Multi-Daily A 6/99 65478828994
arrow DB Multi-Daily B 6/99 71538627992
arrow DC Multi-Daily C 6/99 42240587489
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4791017182124282930343738394348546162
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 4561114151921263538414244454950596770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1723272834
arrow FK Finska Keno D 20/70 3481316192026333436404143495256576165
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3691215212832333435404448495257636568
arrow FT Finska Keno T 20/70 56161720263437384044455155596263646870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 19111215162329304047515256585963646770
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 41923334243
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2481012141517242631323435404752545860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 45789192230313941454648535657585962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 14678111217182122283537464752555657
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 523293133
arrow NP New York Pick 10 20/80 78111618192021353842445152616273757880
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 48141619223536384043444853575960617377
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 23479172022242746474851576469747780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 411212630
arrow RO Rumunjska 6/49 162730343643
arrow SK Slovačka 5/35 413222329
arrow SL Slovenija 7/39 16172130313436
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 47131431
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1232324262731333536414345485660636477