Utorak 16.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4785Ska St Petersburg - Spartak Moscow(H) domaći-2-04-1
4786Istanbulspor - Fenerbahce gosti-0-00-1
4787Marseille - Strasbourg supergol domaći-0-02-0
4788Olympiakos Piraeus - Maccabi Tel Aviv(B) domaći-0-01-0
4789Club Brugge - Charleroi --4-15-1
4790Leicester - Fleetwood supergol domaći-1-02-0

AFC AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1180Japan U23 - Sjeverna Koreja U23 domaći322-03-1
1181Tajland U23 - Palestina U23 gosti151-41-5
1182Iraq U23 - Jordan U23 domaći490-01-0
1183Saudi Arabia U23 - Malezija U23 gosti280-10-1

AFC LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1176Kanbawza - Ceres-Negros Fc --0-00-0
1177Putra Samarinda - Tampines Rovers domaći171-13-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5418Angola - Burkina Faso --0-00-0
5419Kamerun - Kongo gosti730-00-1

ALŽIR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Usm Alger - Ca Constantine domaći600-01-0

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3275Al Hidd - Al Muharraq domaći700-01-1
3277Malkiya Club - Al Riffa gosti450-10-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6914Oostende - Genk gosti320-11-2

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6415Club Brugge - Charleroi domaći114-15-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1587Botafogo - Portuguesa Rj gosti100-22-2

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1591Globo Rn - Vitoria Ba gosti121-11-2
1592Salgueiro - Ceara gosti80-20-2
3580Treze - Crb gosti700-01-2
3582Confianca Se - Santa Cruz Pe gosti410-11-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5342Vasco Da Gama U19 - Se Palmeiras U19 gosti430-10-2
5343Goias Go U19 - A Portuguesa Desp U19 gosti650-00-1
5344Cr Flamengo U19 - Audax Ec U19 domaći281-01-0
5345Sc Corinthians Pta U19 - Avai Fc U19 gosti280-10-2

ČEŠKA TIPSPORT LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3608Slovan Varnsdorf - Bohemians 1905 gosti340-11-3
3611Fk Olympia Praha - Fk Mas Taborsko gosti420-11-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6451Wadi Degla - Al Masry --0-00-0
6452Talaea El Gaish - Al Ahly gosti380-10-2

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6456Leicester - Fleetwood supergol domaći431-02-0
6457Mansfield - Cardiff gosti341-11-4
6458Sheffield Wednesday - Carlisle domaći281-02-0
6459West Ham - Shrewsbury supergol --0-00-0
6460Reading - Stevenage domaći322-03-0

ENGLESKA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5322Barrow - Brackley Town gosti410-10-2
5333Boreham Wood - Gateshead domaći191-01-2
5335Harrogate Town - St Albans domaći121-05-0
5336Stockport - Kidderminster domaći251-03-0
5337Warrington - Ebbsfleet United domaći510-02-0
5338Workington - Weston Super Mare domaći321-02-1

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5300Enfield - Tonbridge gosti540-00-1
5301Lowestoft Town - Folkestone Invicta gosti20-20-2
5302Margate - Leatherhead --0-00-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5293Poole Town - Chippenham -vv-vv-v

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5292Telford - York gosti91-43-5

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5304Basingstoke - Stratford Town Fc vv-vv-vv-v
5310Redditch - Banbury United domaći91-02-2
5311Slough Town - Dorchester domaći82-02-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4457Bordeaux - Caen supergol gosti890-00-2
4458Marseille - Strasbourg supergol domaći790-02-0
4459Monaco - Nice supergol domaći331-02-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3684Ajaccio Gfco - Brest domaći391-01-1
3687Ajaccio - Orleans domaći111-11-1
3688Auxerre - Niort domaći83-05-0
3689Chateauroux - Lorient gosti61-13-1
3696Clermont Foot - Valenciennes domaći201-03-0
3697Fc Bourg Peronnas - Us Quevilly Rouen domaći241-13-5
3698Le Havre - Paris Fc gosti231-11-1
3699Nancy - Nimes Olympique gosti270-20-2
3743Reims - Tours domaći151-01-0

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3653Skoda Xanthi U20 - Atromitos Athinon U20 domaći470-01-1

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5395Aizawl - East Bengal --0-00-0
5401Indian Arrows - Neroca Fc gosti180-10-2

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4497Kiryat Shmona - Hapoel Afula domaći520-03-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5430Cafetaleros De Tapachula - Leon domaći730-02-1
5431Min. De Zacatecas - Santos Laguna gosti70-10-1
5432Necaxa - Zacatepec domaći203-05-0
5433Cruz Azul - Puebla gosti180-31-3
5434Veracruz - Tampico Madero gosti760-00-2
5435Pachuca - San Luis gosti70-10-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6792Sparta Rotterdam - Vitesse gosti640-00-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4318Slavoj Trebisov - Zemplin Michalovce gosti160-21-4
4319Suduva - Palanga domaći510-01-0
4323Kelantan - Jakarta domaći740-01-0
4331Sport Podbrezova - Fk Pohronie gosti340-11-3
4333Sigma Olomouc - Hradec Kralove domaći142-07-3
4335Slaven Belupo - Brinje Grosuplje domaći352-08-0
4337Mlada Boleslav - Loko Vltavin domaći21-03-1
4338Nove Mesto - Nitra gosti70-11-4
4339St Gallen - Sturm Graz gosti60-11-1
4340F91 Dudelange - Saarbrucken domaći431-01-3
4343Kolding - Sonderjyske gosti19v-vv-v
4347Admira Wacker - Ask Ebreichsdorf domaći33-04-0
4348Aue - Rw Erfurt gosti760-00-1
4349Traiskirchen Fcm - St Polten domaći41-01-2
5404Pss Sleman - Pdrm domaći52-03-1
5405Floridsdorfer Ac - Austria Vienna gosti560-01-1
5407Nomme Kalju - Paide Linnameeskond domaći262-06-1
5580Peninsula Power Fc - Brisbane City Fc gosti150-11-2
5581Adelaide Blue Eagles - Cumberland United domaći101-01-0
5582Dila Giori - Gagra domaći271-11-2
5583Varnsdorf - Bohemians 1905 -vv-vv-v
5584Shkendija Tetovo - Pobeda Prilep domaći451-02-0
5585Velez Mostar - Mladost Doboj Kakanj domaći351-01-0
5586Eintracht Braunschweig Amateurs - Hertha Berlin Amateurs gosti290-11-3
5587Seleccion Afe - Yanbian gosti110-10-1
5588Luzern - Shanghai Shenhua gosti21-11-1
5589Nk Krsko - Ns Drava domaći251-04-0
5590Mattersburg - Ulsan Hyundai Horang gosti341-12-2
5591Deutschlandsberger Sc - Sv Wildon domaći550-01-1
5592Huracan - San Lorenzo domaći510-02-0
5593Koln Amateurs - Velbert domaći52-13-2
5594St Mochtas - St Patricks vv-vv-vv-v
5825Fk Olympia Praha - Mas Taborsko gosti420-11-2
5828Petaling Jaya Rangers - Johor Darul Takzim gosti361-12-2
5830Winterthur - Grasshoppers Ii domaći-3-04-0
5831Admira Wacker Ii - Sturm Graz Amateurs gosti30-20-3
5832Austria Wien Ii - Wiener Neustadt --0-00-0
5833Tus Haltern - Westfalia Herne domaći241-01-0
5837Hamburger Sv Ii - Fc Teutonia 05 domaći114-16-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4388Cipar U19 - Danska U19 gosti10-10-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5421Al Nahdha - Alwatani gosti470-02-3

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4546Institute - Knockbreda vv-vv-vv-v

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1063Ballymena - Cliftonville vv-vv-vv-v
1064Dungannon - Crusaders vv-vv-vv-v

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5477St Mirren U20 - Celtic U20 vv-vv-vv-v
5478Hamilton U20 - Kilmarnock U20 vv-vv-vv-v

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5504Bursaspor - Genclerbirligi gosti191-12-1
5506Trabzonspor - Konyaspor gosti240-11-1
5507Istanbulspor - Fenerbahce gosti890-00-1

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5307(-7.5)Ia Central Cordoba - Estudiantes De Concordia(163,5) 97-89

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2223(-18.5)Tyco Rapla - Liepajas Lauvas(146,5) 99-78

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4394(-7.5)Paulistano Sp - Caxias Do Sul(152,5) 88-70
4395(+3.5)Universo Vitoria - Flamengo(155,5) 68-76
4396(-4.5)Campo Mourao - Joinville&Aabj(141,5) 72-75
4397(-2.5)Basquete Cearense - Minas Mg(148,5) 66-58

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2239(-9.5)Uniks Kazan - Reggio Emilia(149,5) 69-71
2241(-14.5)Lokomotiv Kuban - Cedevita Zagreb(153,5) 69-64
2242(+2.5)Galatasaray Sk - Herbalife Gran Canaria(162,5) 86-108

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1053(-2.5)Crvena Zvezda Beograd - Khimki(159,5) 70-79
1054(+0.5)Brose Baskets Bamberg - Zalgiris Kaunas(154,5) 93-86
1055(-9.5)Olympiakos Piraeus - Maccabi Tel Aviv(155,5) 94-64
1056(+2.5)Valencia Basket - Barcelona(156,5) 81-76

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4404(-2.5)Ktp Kotka - Espoo United(172,5) 90-75
4405(-11.5)Salon Vilpas Vikings - Kauhajoen Karhu(166,5) 99-73

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2190(-6.5)Ada Blois Basket 41 - Poitiers(153,5) 78-71
2191(-1.5)Charleville-Mezieres - As Denain(158,5) 77-93
2192(-9.5)Fos Ouest Provence - Caen Basket Calvados(148,5) 97-76
2193(+5.5)Herm. De Nantes Atlantique - Orleans Loiret(155,5) 59-77
2196(-8.5)Lille Metropole - Alm Evreux Basket(150,5) 96-74
2208(-13.5)Roanne - Ujap Quimper(150,5) 76-76 / 102-94
2217(-8.5)Sluc Nancy - Le Havre(145,5) 80-55
2218(-6.5)Ja Vichy-Clermont - Aix Maurienne(153,5) 70-82
2222(-3.5)Rouen - Saint-Chamond(155,5) 94-85

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4398(+1.5)Seoul Thunders - Seoul Sk Knights(165,5) 82-82 / 90-97
4399(-0.5)Wonju Dongbu Priory - Anyang Kgc(165,5) 92-89

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5237(-3.5)Fujian Quanzhou Bank - Beijing Baxi(225,5) 135-121
5238(-2.5)Jiangsu Monkey Kings - Guangzhou Longlions(221,5) 120-123
5251(-10.5)Jilin Northeast Tigers - Tianjin Gold Lions(223,5) 114-94
5252(+8.5)Qingdao Eagles - Liaoning Flying Leopards(213,5) 105-115
5253(+0.5)Shanghai Sharks - Beijing Ducks(203,5) 88-79
5294(-0.5)Shanxi Brave Dragons - Zhejiang Golden Bulls(220,5) 106-102
5295(+1.5)Shenzhen Leopards - Shandong Golden Stars(212,5) 129-103
5296(-18.5)Zhejiang Guangsha Lions - Sichuan Whales(222,5) 124-100

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2224(-7.5)Besiktas Istanbul - Cez Nymburk(163,5) 91-80
2225(-5.5)Juventus Utena - Enisey Krasnoyarsk(166,5) 81-73
2226(-11.5)Monaco - Sassari(156,5) 87-55
2227(-3.5)Paok - Chalon Sur Saone(151,5) 90-81
2228(-10.5)Enbw Ludwigsburg - Ventspils(155,5) 84-68
2234(-5.5)Hapoel Unet Holon - Pinar Karsiyaka(166,5) 93-95
2235(+11.5)Capo Dorlando - Iberostar Tenerife(144,5) 59-106
2238(-4.5)Ucam Murcia - Ewe Baskets Oldenburg(163,5) 85-65

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5297(+7.5)Orlando Magic - Minnesota Timberwolves(217,5) 108-102
5298(-4.5)Boston Celtics - New Orleans Pelicans(214,5) 104-104 / 113-116
5305(-5.5)Denver Nuggets - Dallas Mavericks(210,5) 105-102
5306(-8.5)Portland Trail Blazers - Phoenix Suns(213,5) 118-111

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3796(-13.5)Siden Polski Cukier Torun - Koszalin(167,5) 111-87

SLOVENIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5308(-0.5)Hopsi Polzela - Kk Primorska(150,5) 75-69

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5309(-0.5)Uppsala - Sodertelje(157,5) 58-65

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4389(+25.5)Bc Winterthur - Benetton Fribourg(153,5) 53-93

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5410(-1.5)Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers(5,5) 0-03-0

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2478(+1.5)Red Bull Hockey Juniors - Jesenice(5,5) 2-16-4

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4142(+1.5)Zlin - Kometa Brno(4,5) 1-12-4
4143(-1.5)Sparta Prague - Mountfield Hk(5,5) 0-01-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2444(+1.5)Esbjerg - Aalborg(5,5) 0-11-2
2447(+1.5)Herlev - Rungsted(5,5) 0-11-6
2448(-1.5)Herning - Roedovre(5,5) 0-05-2
2449(+1.5)Sonderjyske - Frederikshavn(5,5) 1-03-4
2450(+1.5)Copenhagen Hockey - Odense(5,5) 0-21-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4199(-1.5)Hifk - Assat(4,5) 1-13-3
4232(-1.5)Hpk - Jukurit(4,5) 0-03-2
4233(+1.5)Kalpa - Tps(4,5) 1-12-2
4235(-1.5)Karpat - Ilves(5,5) 0-04-0
4236(-1.5)Lukko - Kookoo(4,5) 3-16-1
4246(-1.5)Pelicans - Sport(5,5) 1-13-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2451(+1.5)Scorpions De Mulhouse - Amiens(5,5) 0-11-4
2452(-1.5)Grenoble - Angers(5,5) 0-13-1
2453(-1.5)Rouen - Strasbourg(7,5) 3-07-0
2454(+1.5)Epinal - Gap(5,5) 0-41-5
2455(-1.5)Lyon Hc - Chamonix-Morzine Hc(5,5) 3-06-1

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4249(-1.5)Trinec - Jyp(5,5) 1-24-2
4304(-1.5)Vaxjo - Liberec(5,5) 3-06-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5397(+1.5)New York Islanders - New Jersey Devils(5,5) 1-11-4
5398(+1.5)New York Rangers - Philadelphia Flyers(5,5) 3-15-1
5399(-1.5)Toronto Maple Leafs - St Louis Blues(5,5) 0-01-1
5400(+1.5)Detroit Red Wings - Dallas Stars(5,5) 1-22-4
5402(-1.5)Nashville Predators - Vegas Golden Knights(5,5) 0-01-0
5403(+1.5)Arizona Coyotes - San Jose Sharks(5,5) 0-12-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2456(-1.5)Adler Mannheim - Straubing Tigers(5,5) 2-27-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4305(-1.5)Avangard Omsk - M Magnitogorsk(4,5) 1-13-3
4320(-1.5)Avtomobilist - Sibir Novosibirsk(4,5) 1-21-4
4322(+1.5)Yugra - Traktor Chelyabinsk(4,5) 0-20-4
4324(-1.5)Lada Togliatti - Barys Astana(4,5) 2-13-3
4325(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok(4,5) 0-01-3
4326(-1.5)Severstal Cherepovets - Torpedo Nn(5,5) 1-13-3
4327(-1.5)Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk(4,5) 0-20-2
4328(-1.5)Dynamo Moscow - Red Star Kunlun(5,5) 1-05-2
4329(-1.5)Ska St Petersburg - Spartak Moscow(5,5) 2-04-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1062(-1.5)Hk Ryazan - Buran Voronezh(5,5) 1-12-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2485(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 0-02-1
2486(-1.5)Altai U20 - Sputnik Almetievsk U20(5,5) 2-12-5
2487(-1.5)Spartak Moscow U20 - Hk Mvd U20(5,5) 0-00-0
2488(+1.5)S. Barsy Astana U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 1-11-3
2489(-1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 0-32-3
2490(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 0-04-3
2491(-1.5)Ska 1946 U20 - Vityaz U20(5,5) 0-12-1
2492(+1.5)Krylia Sovetov U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 0-11-4
5388(-1.5)Chaika U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 1-13-1
5389(-1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Taifun U20(5,5) 2-14-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4366(-1.5)Oskarshamn - Bofors(5,5) 3-24-4

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1065(+1.5)Servette - Bern(5,5) 0-02-2
1066(-1.5)Zug - Fr. Gotteron(5,5) 0-01-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2558(-1.5)Olten - Thurgau(5,5) 0-11-4
2559(-1.5)Visp - Hockey Academy Zug(5,5) 1-14-1
2560(-1.5)Ajoie - Hc Biasca(5,5) 1-14-1
2569(+1.5)Gck Lions - Langenthal(5,5) 0-10-3

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2657(-5.5)A.Dolgopolov - M.Ebden(37,5) 19-137-66-33-0
2658(-5.5)D.Schwartzman - C.Ruud(35,5) 18-96-46-23-0
2659(+3.5)D.Shapovalov - J.Tsonga(38,5) 26-246-33-62-3
2660(-9.5)G.Dimitrov - M.Mcdonald(27,5) 24-244-66-23-2
2661(+1.5)I.Karlovic - Y.Sugita(43,5) 36-347-66-73-2
2685(-3.5)J.Millman - D.Dzumhur(37,5) 16-225-76-31-3
2687(+7.5)J.Sousa - M.Cilic(31,5) 8-191-65-70-3
2688(-4.5)K.Edmund - D.Istomin(38,5) 18-86-26-23-0
2690(+5.5)M.Baghdatis - A.Rublev(36,5) 17-244-67-61-3
2691(+6.5)M.Jaziri - G.Muller(35,5) 24-285-74-62-3
2693(-1.5)N.Basilashvili - R.Bemelmans(38,5) 19-97-56-13-0
2694(-7.5)N.Kyrgios - V.Troicki(30,5) 20-157-56-43-0
2695(+1.5)P.Carreno-Busta - G.Simon(38,5) v-v6-2v-vv-v
2696(+2.5)P.Cuevas - R.Harrison(37,5) 14-194-66-70-3
2697(-9.5)R.Nadal - L.Mayer(27,5) 19-136-36-43-0
2700(+2.5)Y.Nishioka - A.Seppi(37,5) 8-181-63-60-3
4671(+8.5)A.Bedene - R.Federer(29,5) 10-183-64-60-3
4679(-5.5)D.Thiem - G.Pella(36,5) 18-126-46-43-0
4687(+6.5)F.Tiafoe - J.Del Potro(34,5) 10-183-64-60-3

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3418B.Bryan/M.Bryan - E.Donskoy/D.Medvedev v-vv-vv-vv-v
3419B.Mclachlan/Struff J-L - T.Kokkinakis/J.Thompson 12-76-46-32-0
3422F.Delbonis/V.Estrella Burgos - O.Marach/M.Pavic 5-121-64-60-2
3423F.Fognini/M.Granollers - A.Bolt/B.Mousley 18-126-76-32-1
3424F.Lopez/M.Lopez - F.Mergea/N.Zimonjic 12-66-26-42-0
3427H.Nys/B.Paire - S.Gonzalez/J.Peralta 12-126-40-62-1
3429I.Dodig/F.Verdasco - S.Johnson/S.Querrey 7-124-63-60-2
3435J.Benneteau/J.Eysseric - N.Mektic/A.Peya 3-123-60-60-2
3509J.Murray/B.Soares - F.Tiafoe/D.Young 17-155-76-42-1
3510L.Kubot/M.Melo - P.Lorenzi/M.Zverev - 6-26-22-0
3551M.Polmans/A.Whittington - J.S.Cabal/R.Farah 12-146-76-70-2
3553P.Andujar/A.Ramos-Vinolas - Ratiwatana Sa/Ratiwatana So 12-86-46-42-0
3554P.Carreno Busta/G.Garcia-Lopez - R.Haase/M.Middelkoop 15-113-66-32-1
3555P.Gojowczyk/F.Mayer - W.Koolhof/A.Sitak 3-122-61-60-2
3556R.Albot/H.Chung - J.Erlich/D.Nestor 13-97-66-32-0
3567R.Jebavy/J.Vesely - R.Lindstedt/F.Skugor 10-145-75-70-2
3576T.Fabbiano/D.Sela - M.Mirnyi/P.Oswald 18-176-76-31-2

CHALLENGER KOBLENZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085A.Arnaboldi - M.Cecchinato 13-187-64-61-2
1086A.Kuznetsov - I.Ivashka 13-164-66-41-2
1087A.Martin - Z.Kolar 6-122-64-60-2
1088A.Pavlasek - Y.Maden 4-122-62-60-2
1089E.Gulbis - B.Hassan 11-154-66-31-2
1098T.Gabashvili - K.De Schepper 10-187-61-61-2
1099T.Robredo - J.Choinski 14-181-67-51-2
1100Y.Uchiyama - M.Moeller 12-46-36-12-0

CHALLENGER KOBLENZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6151T.Bednarek/D.Pel - G.Panfil/V.Uzhylovskyi 10-136-74-60-2
6152M.Moraing/O.Otte - B.Hassan/N.Kuhn 23-232-66-42-1

CHALLENGER KOBLENZ- GERMANY- DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6118R.Loukas/N.Serdarusic - S.Gille/J.Vliegen 4-122-62-60-2

ITF FRANCUSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5601F.Reboul - V.Ivanov 16-134-66-32-1
5602J.Paz - S.Boltz 3-120-63-60-2
5603H.Voljacques - G.Kravchenko 19-146-76-12-1
5604P.Faivre - M.Martineau 12-182-67-61-2
5605Q.Robert - S.Doumbia 6-123-63-60-2
5606A.Olivetti - D.Added 19-176-46-72-1
5607Y.Laurent - J.De Schepper 12-166-42-61-2
5608A.Bellier - C.Lestienne 6-124-62-60-2
5609D.Bayard - M.Roy 19-156-76-32-1
5610A.Van Der Duim - A.Hoang 7-131-66-70-2

ITF SAD F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5630G.Hansson - R.Cid Subervi 5-121-64-60-2
5631G.Von Massow - M.Chazal 3-122-61-60-2
5632J.Rocha - A.Tabilo 3-122-61-60-2
5633R.Rodriguez-Pace - J.Cagnina 15-187-64-61-2
5634N.Nakagawa - K.Singh 12-46-16-32-0
5635P.Sakamoto - R.Smith 18-145-77-62-1

ITF SAD F4 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5626J.M.Benitez Chavarriaga/J.A.Ore - F.Mantilla/R.Maytin Castillo 20-184-66-42-1
5627E.Orkin/R.Phillips - F.Bergevi/O.Ram-Harel 6-123-63-60-2
5628J.Butsch/M.Redlicki - A.Reed/R.Rodriguez-Pace 13-96-47-52-0
5629J.Cagnina/M.Chazal - R.Nijboer/T.Van Rijthoven 13-96-47-52-0

ITF ŠPANJOLSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5619A.Ceppellini - M.Korovin 12-190-67-61-2
5620E.Luque Rico - L.Tessa 12-46-36-12-0
5621S.Grace - S.Martos Gornes 7-124-63-60-2
5623L.Faria - D.Vega Hernandez 11-163-66-41-2
5624L.Miralles - P.Irigaray Guarne 4-120-64-60-2

ITF TUNIS F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5611E.Esteve Lobato - S.Perez Contri 13-87-66-22-0
5612P.Nagy - L.Celebic 13-86-37-52-0

ITF TUNIS F2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5613D.Bojanovic/M.Stosic - L.Gelhardt/V.Polyakov 8-135-73-60-2
5614Y.Bondarevskiy/S.Gutierrez-Ferrol - E.Esteve Lobato/O.Roca Batalla 18-102-66-12-1
5615A.Ahouda/L.Ouahab - A.Garcia/M.Mansilla Diez 10-134-66-70-2
5616J.Masar/P.Mugelli - A.Manekas/D.Testa 20-164-66-32-1
5617T.Jotovski/M.Nikolic - J.Barranco Cosano/S.Perez Contri 6-123-63-60-2
5618C.Carli/N.Turchetti - E.Eremin/E.Lavagno 12-56-26-32-0

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005(-4.5)J.Ostapenko - Y.Duan(20,5) 15-136-33-62-1
1006(+2.5)K.Flipkens - M.Rybarikova(21,5) 12-124-66-01-2
1007(+2.5)P.Martic - I.Begu(21,5) 13-106-47-62-0
2626(-4.5)A.Pavlyuchenkova - K.Bondarenko(20,5) 5-122-63-60-2
2627(-4.5)B.Bencic - L.Kumkhum(20,5) 4-121-63-60-2
2628(+1.5)C.Suarez Navarro - T.Babos(21,5) 14-126-42-62-1
2629(+1.5)D.Gavrilova - E.Mertens(21,5) 8-135-73-60-2
2634(+6.5)J.Fett - C.Wozniacki(18,5) 13-166-32-61-2
2639(-4.5)K.Bertens - N.Gibbs(20,5) 13-67-66-02-0
2648(-4.5)K.Kanepi - M.Puig(20,5) 12-76-46-32-0
2649(+5.5)K.Siniakova - E.Svitolina(18,5) 9-166-42-61-2
2650(+4.5)M.Barthel - A.Kontaveit(20,5) 12-163-66-41-2
2651(-1.5)M.Kostyuk - O.Rogowska(21,5) 13-86-37-52-0
2652(+4.5)M.Linette - D.Kasatkina(19,5) 13-87-66-22-0
2656(-4.5)S.Zhang - D.Allertova(20,5) 10-134-66-70-2
4852(-4.5)A.Barty - A.Sabalenka(19,5) 18-156-76-42-1
4911(-7.5)G.Muguruza - J.Ponchet(17,5) 12-76-46-32-0

WTA AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3282A.Cornet/H.Watson - A.Rosolska/A.Spears - 2-67-51-2
3283A.Klepac/M.J.Martinez Sanchez - V.Golubic/N.Stojanovic 6-123-63-60-2
3284A.Rodionova/N.Vikhlyantseva - K.Bondarenko/A.Krunic 4-122-62-60-2
3285B.Krejcikova/K.Siniakova - P.Hon/A.Tomljanovic - 7-56-32-0
3286C.C.Bellis/M.Vondrousova - E.Alexandrova/A.Sevastova 5-123-62-60-2
3287D.Gavrilova/D.Kasatkina - J.Brady/V.King - 4-61-60-2
3294E.Bouchard/S.Stephens - E.Makarova/E.Vesnina 8-124-64-60-2
3295E.Mertens/D.Schuurs - A.Barty/C.Dellacqua - - - 19.01.
3296Friedsam A-L/A.Van Uytvanck - Pliskova Kr/D.Vekic v-vv-vv-vv-v
3297G.Dabrowski/Y.Xu - K.Flipkens/F.Schiavone - 6-36-22-0
3298J.Ostapenko/A.Pavlyuchenkova - L.Arruabarrena-Vecino/A.Parra Santonja - 0-66-41-2
3300K.Bertens/J.Larsson - N.Kichenok/Rodionova An - 6-46-71-2
3301K.Kozlova/Y.Putintseva - I.R.Olaru/O.Savchuk 6-123-63-60-2
3305L.Chan/A.Sestini Hlavackova - X.Han/C.Liang 12-36-36-02-0
3309L.Kichenok/M.Ninomiya - C.Mchale/S.Rogers v-vv-vv-vv-v
3314L.Robson/C.Vandeweghe - Chan H-C/K.Srebotnik 10-136-74-60-2
3315L.Safarova/B.Strycova - N.Broady/A.Smith 12-36-26-12-0
3333M.Lucic-Baroni/A.Petkovic - Begu I-C/M.Niculescu 12-187-63-61-2
3339N.Hibino/D.Jurak - J.Moore/E.Perez 8-124-64-60-2
3371Q.Wang/Y.Wang - O.Kalashnikova/V.Lepchenko 6-124-62-60-2
3372R.Atawo/A.L.Groenefeld - A.Sharma/B.Woolcock 13-97-66-32-0
3373T.Maria/P.Parmentier - M.Krajicek/A.Kudryavtseva 13-134-66-11-2
3410V.Kudermetova/A.Sabalenka - S.Cirstea/B.Haddad Maia 4-122-62-60-2

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
5548(-7.5)Francuska - Bjelorusija(58,5) 32-25
5549(+2.5)Srbija - Island(54,5) 29-26
5550(-3.5)Hrvatska - Svedska(52,5) 31-35
5551(-5.5)Norveska - Austrija(58,5) 39-28

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2383Wybrzeze Gdansk - Chrobry Glogow 24-30

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1175Sada Cruzeiro - Corinthiansguarulhos 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5316Kralovo Pole Brno - Pvk Olymp Praha v-vv-vv-v

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5312Shakhter Soligorsk - Montpellier 0-10-21-3
5313Ziraat Ankara - Evivo Duren 1-02-03-0
5314Ach Bled - C.S. Arcada Galati 1-02-03-0

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5315Parnu Vk - Prefaxis Menen 0-11-11-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5317Sigel Marsala - Club Italia 1-01-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4300Ansan Rush&Cash - Suwon Kepco 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4307Gs Caltex Kixx - Suwon Hyundai 1-01-11-3

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4219Zenit Kazan - Jastrzebski Wegiel 1-02-03-0
4224Chaumont 52 - Novosibirsk 0-11-12-3
4225Knack Roselaere - Perugia 1-01-12-3

SVJETSKA LIGA KVALIFIKACIJEVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6037Crna Gora - Rumunjska 13-2
6062Njemacka - Hrvatska 4-13
6063Madarska - Spanjolska 9-8

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5467Latina Calcio - Milano 5-1

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4417Glazov - Polytech St Petersburg 6-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5469Levante - Segovia 3-1
5470Inter Movistar - Aspil Vidal Ribera 4-1
5471Santiago Futsal - Palma Futsal 0-6
5472Jean Paraiso Interior - Elpozo Murcia 3-0
5473Peniscola - Catgas Energia Santa Coloma 1-5
5474Cartagena - Renovables Zaragoza 3-1

TOUR DOWN UNDER 2018 ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6971D.Ulissi - D.Impey 0-1
6972E.Battaglin - A.Roux 0-1
6973G.Izagirre - T.J. Slagter 1-0
6974J.Mccarthey - N.Haas 1-0
6975J.Restrepo - R.Costa 0-1
6976L.L.Sanchez - R.Dennis 1-0
6977P.Sagan - C.Barbero 1-0
6978R.Fernandez - D.Pozzovivo 0-1
6979S.Clarke - M.Valgren 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 47923263037
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1221587686
arrow BL Belgija Keno 20/70 467810121923303133364144475053575870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 57222533
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 314232627
arrow CO Connecticut 6/44 102027394143
arrow DA Multi-Daily A 6/99 61533374047
arrow DB Multi-Daily B 6/99 131837435683
arrow DC Multi-Daily C 6/99 3713215575
arrow EM Euro Millions 5/50 2023313446
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 23569141617233031384546525556596064
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 520222326272829374346505458606263646568
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1218313236
arrow FK Finska Keno D 20/70 5891923282932363739424345535563676870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3471016182022253236373839474849536265
arrow FT Finska Keno T 20/70 69101416212224344445495158606264656770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 67101517182224272835404446586162636466
arrow HO Hong Kong 6/49 22127303637
arrow IT Italija 6/90 92951537476
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1015182426283033343536384245464950525462
arrow LE Latvija Keno E 20/62 25131417212224283034394244495156575961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 124614151921313233383947495153555662
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 24132730
arrow NP New York Pick 10 20/80 37121323313536404246485056606668697080
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 315171822263034363755575861636567687374
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 48141620212530313739424454575865717278
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1012222430
arrow PO Poljska 6/49 4515212427
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21019303234
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 311232959
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 410112224
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 78121314181921282931333440434649677075