Srijeda 17.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6850Neftekhimik - Cska Moscow(H) domaći-0-01-0
6851Osmanlispor Fk - Besiktas --0-02-1
6852Valencia - Alaves supergol --0-02-1
6856Chelsea - Norwich supergol --0-01-1
6857Real Madrid - Baskonia(B) domaći-0-01-0
6858Espanyol - Barcelona supergol domaći-0-01-0

AFC AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4367Juzna Koreja U23 - Australia U23 domaći182-03-2
4368Syria U23 - Vijetnam U23 --0-00-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2081Maroko - Gvineja domaći271-13-1
2082Sudan - Mauritanija domaći301-01-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1589Boavista Rj - Fluminense domaći201-13-1
1590Volta Redonda - Flamengo gosti360-10-2
3413Madureira Rj - Macae Esporte domaći510-02-2
3415Nova Iguacu - Cabofriense Rj domaći251-11-1

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7231Concordia Sc - Chapecoense Sc gosti350-10-1
7232Hercilio Luz Ca - Tubarao gosti182-12-1
7233Joinville - Brusque domaći281-02-1
7234Figueirense - Criciuma domaći510-01-0

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7235Uniclinic - Fortaleza gosti130-20-4

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3260Sao Luiz - Gremio gosti240-11-1
7238Sao Jose - Cruzeiro Rs gosti510-02-1
7239Brasil De Pelotas - Juventude domaći151-03-1
7241Caxias - Novo Hamburgo domaći161-03-0
7242Sao Paulo Rs - Avenida domaći650-01-0

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2227Gremio Anapolis Go - Anapolina domaći451-01-0
2228Itumbiara - Atletico Go gosti71-12-2
2229Aparecidense - Goias gosti210-11-2

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7322America Mineiro - Ca Patrocinense Mg gosti320-12-1
7323Tombense Mg - Villanova domaći480-01-0
7324Democrata - Caldense gosti160-21-2
7325Uberlandia - Urt gosti100-10-2
7326Cruzeiro - Tupi domaći540-02-0

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3583Nautico Pe - Altos Pi domaći212-12-2

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1394Atibaia Sp - Rio Branco Sp domaći431-02-0
1395Desportivo Brasil Sp - Velo Clube Sp gosti550-00-1
1396Ec Sao Bernardo Sp - Olimpia Sp gosti252-24-2
1397Ge Osasco Sp - Capivariano Sp gosti110-10-3
1399Matonense Sp - Uniao Barbarense domaći341-02-0
1401Portuguesa Santista - Rio Preto --0-00-0
1402Sao Carlos Sp - Monte Azul domaći451-01-1
1404Ad Manthiqueira - Taboao Da Serra Sp gosti140-10-2
1412Marilia - Barretos Sp domaći261-02-2
1413Noroeste - Mogi Mirim gosti100-12-1
1601Red Bull Brasil Sp - Ferroviaria --0-00-0
1602Atletico Linense - Santos gosti210-20-3
1603Ituano Sp - Sao Caetano domaći362-03-1
1605Novorizontino Sp - Mirassol Sp domaći181-13-1
1610Sao Bento - Sao Paulo Sp domaći690-02-0
1611Corinthians - Ponte Preta gosti680-00-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3257Flamengo De Arcoverde Pe - Sport Recife --0-00-0

ČEŠKA TIPSPORT LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1336Fotbal F M - Valasske Meziric domaći93-15-1
1338Jablonec - Slovan Liberec gosti71-11-1
1339Pardubice - Znojmo domaći281-11-2
13401.Sk Prostejov - Fk Aquacity Poprad gosti210-20-5
1389Brno - Mfk Skalica domaći341-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1079Apoel Nicosia - Ael Limassol gosti431-12-1
1080Apollon Limassol - Omonia Nicosia domaći281-01-0

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3600Ayia Napa - Anorthosis Famagusta gosti650-01-1
3601En Paralimniou - Paphos Fc domaći262-03-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6948Al Assiouty Sport - El Raja gosti62-13-1
6949Al Ittihad Al Sakandary - Al Nasr domaći530-03-0
6950Al Moqawloon Al Arab - Ismaily domaći361-02-0

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6461Chelsea - Norwich supergol domaći550-01-1
6462Swansea - Wolves supergol domaći111-02-1
6463Wigan - Bournemouth supergol domaći91-03-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5273Oldham - Leicester City U23 gosti430-14-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4460Amiens - Montpellier gosti330-11-1
4461Angers Sco - Troyes domaći331-03-1
4465Guingamp - Lyon supergol gosti260-10-2
4466Lille - Rennes supergol domaći411-01-2
4467Metz - St Etienne domaći132-03-0
4468Toulouse - Nantes supergol gosti190-11-1
4469Paris St Germain - Dijon supergol domaći44-08-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2217Ofi Crete - Doxa Dramas domaći302-03-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4141Jamshedpur - Kerala Blasters Fc domaći12-02-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1068Pontedera - Ac Prato domaći71-12-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1804Boys Town - Montego Bay United --0-00-0
1805Tivoli Gardens - Cavaliers Fc domaći680-01-1
4541Waterhouse Fc - Sandals South Coast Fc domaći111-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4645Maritzburg United - Supersport United gosti780-00-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6911Limon - Universidad De Costa Rica gosti81-11-1
6912Deportivo Saprissa - Carmelita domaći570-03-1
6913Guadalupe Fc - Cartagines domaći311-01-0
6923Herediano - Ad Municipal Grecia domaći312-03-0
6924Santos Dg - Municipal Liberia domaći252-02-0

KUVAJT CROWN PRINCE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2436Al Fehaheel - Al Salibikhaet gosti600-01-2
2437Al Kuwait Sc - Al Shabab Kuwait domaći352-04-0
2438Al Nasr - Al Jahra domaći890-02-0
2439Al Qadsia - Al Sahel domaći152-05-1
2440Al Tadamon - Kazma domaći261-11-1
2441Khaitan Sc - Al Salmiyah gosti510-00-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5436Queretaro - Morelia domaći221-03-1
5438Lobos Buap - Unam Pumas domaći860-02-0
5439Dorados De Sinaloa - Monterrey domaći620-01-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1279South Melbourne - Port Melbourne Sharks gosti31-13-2
1280Mfk Karvina - Trinec domaći670-01-0
1281Usti Nad Labem - Fk Teplice gosti121-23-3
1282Arka Gdynia - Drutex-Bytovia gosti103-13-2
1283Beroe Stara Zagora - Maritsa Plovdiv domaći52-02-1
1284Dac 1904 - Inter Bratislava domaći32-05-0
1285Spartak Subotica - Fk Backa Bp gosti111-11-1
1286Brondby If - Fremad Amager gosti340-12-1
1287Lokomotiva Zagreb - Nd Gorica domaći221-11-1
1288Nurnberg - Dukla Prague domaći480-02-1
1289Zaglebie Sosnowiec - Cracovia Krakow gosti31-22-2
12901860 Munich - Wacker Innsbruck domaći12-32-3
1291Ried - Pribram --0-00-0
1292Basel - Viktoria Plzen domaći171-01-2
1293E. Braunschweig - Energie Cottbus domaći122-03-0
1303Nove Zamky - Budaorsi domaći441-01-3
1304Salzburg - Young Boys gosti240-10-2
1305Slavia Prague U21 - Fk Litomericko domaći510-02-1
1312Aarhus Gf - Brabrand domaći211-02-0
1313Darmstadt - Greuther Furth gosti20-12-2
1324Domzale - Nk Ilirija gosti210-12-2
1325Union Berlin - Ingolstadt domaći770-01-1
1329Bochum - St Pauli gosti121-11-1
1332Rodinghausen - Rehden -vv-vv-v
1334Rw Oberhausen - Fsv Vohwinkel domaći520-01-0
1335Talleres - Belgrano gosti860-01-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2070Hajer Club - Al Nojoom domaći21-01-1
2071Al Wehda - Al Tai domaći131-02-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2067Motherwell U20 - Dundee United U20 vv-vv-vv-v

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2105Atletico Madrid - Sevilla supergol domaći730-01-2
2106Valencia - Alaves supergol gosti660-02-1
2107Espanyol - Barcelona supergol domaći880-01-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5508Akhisar Bld Spor - Boluspor domaći391-01-0
5513Basaksehir - Giresunspor domaći131-12-1
5542Osmanlispor Fk - Besiktas gosti830-02-1

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2558(-14.5)Usk Prague - Bc Prievidza(153,5) v-v / v-v
2559(-11.5)Zlatorog Lasko - Basketclubs Vienna(162,5) 107-80

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1297(-5.5)Argentino Junin - Estudiantes De Bahia Blanca(163,5) 73-78
1298(-7.5)Regatas Corrientes - Comunicaciones(166,5) 88-85
1300(-6.5)Ciclista Olimpico De La Banda - Penarol Mar Del Plata(166,5) 72-68

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7049(-2.5)New Zealand Breakers - Melbourne United(169,5) 98-81

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2560(+17.5)Kb Bashkimi - Kk Blokotehna Gevgelija(162,5) 75-91

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1294(-18.5)Siauliai - Parnu Sadam(155,5) 93-78
1295(-12.5)Bk Ogre If - Tallinna Kalev(160,5) 73-73 / 81-84

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7008(-12.5)Mogi Das Cruzes - Liga Sorocabana(145,5) 82-73
7009(+7.5)Vasco Da Gama - Bauru Sp(154,5) 86-87

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7012(+3.5)Svendborg Rabbits - Randers Cimbria(176,5) 74-81

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4484(-8.5)Darussafaka - Alba Berlin(156,5) 82-70
4485(-8.5)Bayern Munich - Zenit Saint Petersburg(171,5) 95-78
4486(-3.5)Buducnost Podgorica - Trento(157,5) 79-66
4487(-1.5)Torino - Lietuvos Rytas Vilnius(165,5) 83-77
4488(-4.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Limoges(154,5) 92-78

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1057(-12.5)Cska Moscow - Anadolu Efes Istanbul(169,5) 110-79
1058(-4.5)Fenerbahce Ulker - Panathinaikos(151,5) 67-62
1059(-1.5)Milano - Unicaja Malaga(157,5) 101-87
1060(-8.5)Real Madrid - Baskonia(169,5) 75-73

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6406(-17.5)Ummc Jekaterinburg - Nadezhda Orenburg(138,5) 96-53
6407(-19.5)Dynamo Kursk - Bourges Basket(142,5) 94-63
6408(+3.5)Ccc Polkowice - Galatasaray(147,5) 77-86
6409(+11.5)Wisla Krakow - Yakin Dogu Universitesi(138,5) 74-82
6410(+7.5)Basket Lattes Montpellier - Schio(136,5) 56-75
6411(+5.5)Esb Villeneuve - Usk Praha(139,5) 59-72
6416(-2.5)Avenida - Fenerbahce Sk(129,5) 65-64
6423(+3.5)Mithra Castors Braine - Uniqa Euroleasing Sopron(144,5) 61-66

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7054(+1.5)Nevezis - Demir Insaat Buyuk.(157,5) 75-78
7055(-2.5)Kataja Joensuu - Istanbul Bsb(161,5) 82-87
7057(-2.5)Keravnos - U Bt Cluj Napoca(157,5) 67-71
7058(+2.5)Bakken Bears - Szolnoki(167,5) 100-96
7060(-1.5)Fortress Lami Ved Kormend - Alba Fehervar(160,5) 77-85
7061(-6.5)Le Portel - Nizhnyi Novogrod(155,5) 79-72
7065(+3.5)Dexia Mons Hainaut - Groningen(152,5) 84-65
7076(-8.5)Mornar - Minsk 2006(152,5) 83-76

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7020(+6.5)Phoenix Petroleum - Rain Or Shine Elasto(196,5) 99-120
7025(-6.5)Talk N Text Tropang - Blackwater Elite(189,5) 92-83

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7013(+11.5)Korihait Uusikaupunki - Korikouvot Kouvola(170,5) 110-96
7019(+7.5)Lapuan Korikobrat - Pyrinto Tampere(170,5) 69-88

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2514(-15.5)Haukar - Umf Njardvik(147,5) 87-55
2528(+2.5)Keflavik - Valur Reykjavik(149,5) 82-71
2539(+2.5)Skallagrimur - Snaefell(146,5) 72-81
2546(-4.5)Stjarnan Fc - Breidablik(146,5) 72-63

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7028(+6.5)Busan Kt Sonicboom - Incheon Elephants(164,5) 83-92
7029(+4.5)Lg Sakers - Jeonju Kcc Egis(161,5) 71-91

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7030(+3.5)Samsung Blue Minx W - Kb Stars W(144,5) 63-67

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7010(+10.5)Bayi Rockets - Xinjiang Flying Tigers(192,5) 92-104
7011(+5.5)Jiangsu Dragons - Guandong Southern Tigers(206,5) 89-86

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6384(+4.5)Royal Hali Gaziantep - Neptunas Klaipeda(155,5) 85-85 / 98-94
6386(+5.5)Rosa Radom - Aek Athens(159,5) 63-69
6389(-3.5)Bbc Bayreuth - Banvitspor(155,5) 76-88
6390(+5.5)Olimpija Ljubljana - Estudiantes(160,5) 57-72
6391(-6.5)Telekom Baskets Bonn - Aris(148,5) 76-59
6392(-7.5)Avellino - Zielona Gora(158,5) 57-64
6404(-6.5)Strasbourg - Venezia(154,5) 70-67
6405(+2.5)Telindus Oostende - Nanterre(151,5) 73-60

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1001(-1.5)Charlotte Hornets - Washington Wizards(215,5) 133-109
1008(+1.5)Atlanta Hawks - New Orleans Pelicans(220,5) 94-93
1031(-8.5)Toronto Raptors - Detroit Pistons(213,5) 96-91
1037(+1.5)Memphis Grizzlies - New York Knicks(203,5) 105-99
1038(-4.5)Milwaukee Bucks - Miami Heat(202,5) 101-106
1039(+4.5)Sacramento Kings - Utah Jazz(202,5) 105-120
1939(+6.5)Brooklyn Nets - San Antonio Spurs(206,5) 95-100
1941(+8.5)Chicago Bulls - Golden State Warriors(231,5) 112-119
1945(-9.5)Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers(216,5) 114-90
1947(-3.5)Los Angeles Clippers - Denver Nuggets(222,5) 109-104

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2574(-7.5)Temple Owls - Tulsa Golden Hurricane(142,5) 59-58
2601(+13.5)Georgetown Hoyas - Villanova Wildcats(158,5) 56-88
2602(-0.5)St. Joseph`s Hawks - Dayton Flyers(149,5) 81-65
2603(+2.5)Alabama Crimson Tide - Auburn Tigers(153,5) 76-71
2604(-3.5)East Carolina Pirates - South Florida Bulls(129,5) 90-52
2605(-5.5)Florida Gators - Arkansas Razorbacks(154,5) 88-73
2692(-5.5)George Washington Colonials - George Mason Patriots(134,5) 80-68
2724(-2.5)Illinois State Redbirds - Bradley Braves(134,5) 70-57
2727(-10.5)La Salle Explorers - Fordham Rams(133,5) 75-67
2728(-12.5)Rhode Island Rams - Massachusetts Minutemen(142,5) 73-51
2762(+1.5)Rutgers Scarlet Knights - Iowa Hawkeyes(141,5) 80-64
3000(-8.5)Vcu Rams - Richmond Spiders(149,5) 52-67
3001(-9.5)Wichita State Shockers - Southern M. Mustangs(142,5) 78-83
3009(-7.5)Chicago Ramblers - Southern Illinois Salukis(134,5) 79-65
3010(-4.5)Evansville Purple Aces - Indiana State Sycamores(132,5) 66-71
3093(-7.5)Missouri State Bears - Valparaiso Crusaders(137,5) 64-57
3094(-6.5)Saint Louis Billikens - Duquesne Dukes(128,5) 76-63
3095(-10.5)South Dakota Coyotes - Oral Roberts Golden Eagles(147,5) 82-70
3096(+3.5)Texas Longhorns - Texas Tech Red Raiders(129,5) 67-58
3097(+7.5)Tulane Green Wave - Houston Cougars(150,5) 81-72
3098(+5.5)Western I. Leathernecks - Ipfw Mastodons(146,5) 68-68 / 75-74
3099(-4.5)Creighton Bluejays - Seton Hall Pirates(162,5) 80-63
3100(-11.5)Xavier Musketeers - St Johns Red Storm(155,5) 88-82
3143(-10.5)Boise State Broncos - Utah State Aggies(144,5) 71-67
3144(+13.5)California Golden Bears - Arizona Wildcats(149,5) 58-79
3154(-8.5)Colorado State Rams - Air Force Falcons(139,5) 71-76
3155(-1.5)Missouri Tigers - Tennessee Volunteers(141,5) 59-55
3157(+3.5)Northwestern Wildcats - Ohio State Buckeyes(139,5) 65-71
3161(-10.5)Tcu Horned Frogs - Iowa State Cyclones(159,5) 96-73
3163(-6.5)California Riverside - Cal State Northridge(133,5) 57-66
3213(-6.5)Uc Davis Aggies - Long Beach State 49ers(147,5) 84-75
3214(-6.5)Uc Santa Barbara Gauchos - Cal State Fullerton Titans(150,5) 83-64
3216(-7.5)Unlv Runnin Rebels - New Mexico Lobos(160,5) 81-85
3247(+16.5)San Jose State Spartans - Nevada Wolf Pack(142,5) 54-71
3248(-7.5)San Diego State Aztecs - Fresno St Bulldogs(145,5) 73-77
3251(+3.5)Stanford Cardinal - Arizona State Sun Devils(159,5) 86-77

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1296(-3.5)Mba Moscow - Bc Enisey Krasnoyarsk(139,5) 84-85

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3653(+1.5)Binghamton Senators - Syracuse Crunch(5,5) 0-11-1
3654(-1.5)Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers(5,5) 1-14-3
3659(+1.5)Cleveland Monsters - Rockford Icehogs(5,5) 1-13-3
3660(-1.5)Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals(5,5) 1-03-4
3661(-1.5)Utica Comets - Rochester Americans(5,5) 1-12-2
3662(-1.5)Springfield Thunderbirds - Hershey Bears(5,5) 2-24-4
3664(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 0-14-1
3682(-1.5)Iowa Wild - Chicago Wolves(5,5) 0-05-2
3684(-1.5)San Antonio Rampage - Ontario Reign(5,5) 1-03-1
3687(-1.5)San Jose Barracuda - Stockton Heat(5,5) 0-00-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7045(-1.5)Asiago - Red Bull Hockey Juniors(5,5) 2-05-3
7048(+1.5)Fassa - Ritten Sport(5,5) 0-00-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5370(+1.5)Benatky Nad Jizerou - Horacky Fk Trebic(5,5) 0-21-4
5373(-1.5)Ceske Budejovice - Stadion Litomerice(5,5) 1-01-0
5374(+1.5)Hc Frydek Mistek - Karlovy Vary(5,5) 0-10-4
5375(-1.5)Hc Havirov Panthers - Slavia Prague(5,5) 0-11-2
5376(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Hc Zubr Prerov(5,5) 1-16-4
5377(+1.5)Kadan - Kladno(5,5) 0-10-5
5378(+1.5)Slovan Ustecti Lvi - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 0-12-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7031(-1.5)Espoo United - Heki(5,5) 1-26-3
7032(-1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Hermes(5,5) 0-23-6
7033(+1.5)Jokipojat - Sapko(5,5) 1-03-1
7040(-1.5)Kettera - K-Vantaa(5,5) 0-11-2
7041(-1.5)Tuto - Leki(5,5) 0-02-0

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1425(+1.5)Flint Firebirds - Sarnia Sting(7,5) 0-23-6
1486(-1.5)Niagara Icedogs - Kitchener Rangers(5,5) 0-30-6
1488(-1.5)Ottawa 67s - Mississauga Steelheads(5,5) 1-06-2
1534(+1.5)Owen Sound Attack - Hamilton Bulldogs(5,5) 1-12-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3529(+1.5)Prince Albert Raiders - Regina Pats(5,5) 1-13-4
3530(-1.5)Medicine Hat Tigers - Kootenay Ice(5,5) 3-13-4
3531(-1.5)Portland Winter Hawks - Victoria Royals(5,5) 1-12-4
3532(-1.5)Kelowna Rockets - Lethbridge Hurricanes(5,5) 1-13-3
3533(-1.5)Spokane Chiefs - Brandon Wheat Kings(5,5) 2-03-0
3534(+1.5)Tri-City Americans - Swift Current Broncos(5,5) 0-22-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1301(-1.5)Boston Bruins - Montreal Canadiens(5,5) 1-14-1
1302(-1.5)Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins(5,5) 0-15-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4149(-1.5)Sparta Sarpsborg - Stavanger(5,5) 0-01-4

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1423(+1.5)Hasle Loren Ishockey - Ringerike 0-30-8
1424(+1.5)Tonsberg Og Omegn Ihk - Comet 1-34-7

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5391(-1.5)Salavat Ufa - Vityaz Podolsk(5,5) 1-14-1
5392(-1.5)Ak Bars Kazan - Jokerit(4,5) 1-02-1
5393(+1.5)Neftekhimik - Cska Moscow(4,5) 0-01-0
5396(-1.5)Sochi - Slovan Bratislava(4,5) 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2493(+1.5)Chelyabinsk - Toros Neftekamsk(5,5) 0-11-3
2494(+1.5)Sp. Nizhny Tagil - Molot Perm(5,5) 0-00-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1044(-1.5)Altai U20 - Sputnik Almetievsk U20(5,5) 2-13-2
1045(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 1-01-5
1046(+1.5)S. Barsy Astana U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20(5,5) 0-12-2
1047(-1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 1-01-1
1048(-1.5)Spartak Moscow U20 - Hk Mvd U20(5,5) 2-04-1
1049(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 1-05-4
1050(-1.5)Ska 1946 U20 - Vityaz U20(5,5) 1-04-1
1051(+1.5)Krylia Sovetov U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 1-12-3
6468(-1.5)Serebryanye U20 - Riga U20(5,5) 1-03-1
6469(-1.5)Mamonty Yugry U20 - Sibirskie Snaipery U20(5,5) 0-12-1
6470(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Kuznetskie Medvedi U20(5,5) 1-03-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5347(-1.5)Aik - Bjorkloven(5,5) 0-02-2
5348(-1.5)Almtuna Is - Modo(5,5) 1-24-2
5349(-1.5)Ik Pantern - Hc Vita Hasten(5,5) 2-14-2
5350(-1.5)Sodertalje - Vastervik(5,5) 0-00-2
5351(-1.5)Timra - Leksand(5,5) 2-04-1
5352(-1.5)Tingsryd - Trojaljungby(5,5) 1-15-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5346(+1.5)Ehc Winterthur - Rapperswil(5,5) 1-13-3

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2657(-4.5)A.Dolgopolov - M.Ebden(37,5) 19-137-66-33-0
2660(-9.5)G.Dimitrov - M.Mcdonald(27,5) 24-244-66-23-2
5487(-7.5)D.Goffin - J.Benneteau(30,5) 19-216-16-71-3
5488(-5.5)F.Verdasco - M.Marterer(36,5) 25-264-66-42-3
5492(+4.5)J.Vesely - A.Mannarino(36,5) 19-243-66-71-3
5509(+6.5)N.Kicker - L.Lacko(33,5) 21-186-27-53-1
5510(+6.5)P.Gojowczyk - A.Zverev(33,5) 13-221-63-61-3
5511(-4.5)S.Querrey - M.Fucsovics(37,5) 18-234-66-71-3
5843(+5.5)E.Donskoy - F.Fognini(36,5) 14-206-23-61-3
5844(-6.5)N.Djokovic - G.Monfils(35,5) 22-134-66-33-1
5902(+3.5)T.Smyczek - A.Ramos Vinolas(36,5) 12-194-62-60-3
6110(-3.5)H.Chung - D.Medvedev(37,5) 19-87-66-13-0
6111(+8.5)J.Struff - R.Federer(29,5) 14-194-64-60-3
6112(-7.5)R.Gasquet - L.Sonego(30,5) 18-76-26-23-0
6113(-6.5)T.Berdych - G.Garcia-Lopez(34,5) 20-146-32-63-1
6424(-7.5)D.Thiem - D.Kudla(32,5) 27-216-73-63-2
6428(+6.5)K.Khachanov - J.Del Potro(35,5) 21-254-66-71-3

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3417A.Shamasdin/N.Skupski - M.Daniell/D.Inglot 13-144-66-21-2
3420D.Dzumhur/D.Lajovic - H.Kontinen/J.Peers 10-166-42-61-2
3421D.Istomin/M.Kukushkin - S.Groth/L.Hewitt 6-123-63-60-2
3425G.Duran/A.Molteni - Rojer J-J/H.Tecau 7-124-63-60-2
3426G.Pella/D.S.Schwartzman - H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski 15-166-33-61-2
3428Herbert P-H/N.Mahut - M.Ebden/J.Millman 14-117-67-52-0
3436J.Chardy/F.Martin - P.Cuevas/H.Zeballos 19-166-36-72-1
3506J.Duckworth/A.De Minaur - L.Mayer/J.Sousa v-vv-vv-vv-v
3510L.Kubot/M.Melo - P.Lorenzi/M.Zverev 12-46-26-22-0
3511L.Paes/P.Raja - N.Basilashvili/A.Haider Maurer 12-56-26-32-0
3547M.Copil/V.Troicki - R.Ram/D.Sharan 10-136-74-60-2
3548M.Elgin/A.Rublev - M.Purcell/L.Saville 7-123-64-60-2
3550M.Matkowski/A.Qureshi - M.Demoliner/T.C.Huey 13-107-66-42-0
3552N.Monroe/Smith J-P - N.Kyrgios/M.Reid 17-184-67-51-2
3557R.Bopanna/E.Roger-Vasselin - R.Harrison/V.Pospisil 13-86-27-62-0
3572S.Lipsky/D.Marrero - R.Klaasen/M.Venus 14-127-67-62-0
4337J.Cerretani/K.Skupski - L.Mayer/J.Sousa 11-146-75-70-2

CHALLENGER KOBLENZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090E.Leshem - D.Popko 13-173-67-51-2
1095H.Hurkacz - A.Balazs 12-66-46-22-0
1096O.Otte - A.Vatutin 9-136-73-60-2
1097T.Brkic - M.Moraing 14-197-65-71-2
5597J.De Loore - S.Stakhovsky 5-122-63-60-2
5598K.Maamoun - C.Heyman 6-123-63-60-2
5599M.Safwat - F.Horansky 16-143-67-52-1
5600N.Kuhn - M.Ymer 12-66-36-32-0

ITF EGIPAT 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1254L.Brouleau - M.Portillo Ramirez 12-26-06-22-0
1255Y.Ma - K.Kawa 5-124-61-60-2
1258B.Geukens - N.Kolar 5-122-63-60-2
1259H.Dart - E.Routliffe 12-36-06-32-0
1260M.Klaffner - L.Michel 16-104-66-12-1
1261J.Lewis - K.Schmiedlova 4-120-64-60-2
1262N.Kruijer - L.Malmqvist 13-96-37-62-0

ITF EGIPAT F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1083G.Borsos - N.Pauffley 8-136-72-60-2
1084L.Mitjana - M.Echargui 15-145-76-11-2
1085Y.Hossam - D.Zarichanskiy 18-136-26-72-1
1086A.Dubrivnyy - A.Smirnov 5-123-62-60-2
1087J.Okala - A.Ghorbel 18-155-77-62-1
1088R.Barbosa - J.Vidal Azorin 12-76-36-42-0
1089D.Poljak - M.Valkusz 14-142-66-42-1
1091M.Gengel - G.Mina 8-136-72-60-2

ITF FRANCUSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1071D.Guez - R.Bauvy 12-36-16-22-0
1072E.Crepaldi - L.Rochette 7-123-64-60-2
1073H.Voljacques - J.Ficovich 18-136-76-32-1
1074U.Humbert - M.Tchoutakian 18-136-76-32-1
1075G.Barrere - A.Cornut-Chauvinc 12-76-36-42-0
1076G.Jacq - R.Boutillier 9-136-73-60-2

ITF SAD 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1172A.Kalinina - K.Sebov 12-46-26-22-0
1173C.Scholl - P.Leykina 16-117-53-62-1
1174O.Danilovic - J.Pegula 4-121-63-60-2
1176U.Eikeri - A.Kleybanova 13-87-56-32-0
1177F.Di Lorenzo - E.Ruse v-v4-67-6v-v
1180J.Pieri - R.Jani v-vv-vv-vv-v
1181K.Okamura - C.Ferrando 13-76-27-52-0
1182V.Rodriguez - I.Bara 6-123-63-60-2
1183J.Grabher - A.Uzcategui 12-26-16-12-0
1251M.Mateas - G.Min 12-163-66-41-2
1252O.Ianchuk - M.Sanchez 8-133-65-70-2
1253U.Arconada - C.Whoriskey 11-156-32-61-2

ITF SAD F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1092G.Escobar - F.Mantilla 12-76-36-42-0
1093G.Olivieri - M.Barrios Vera 4-121-63-60-2
1094J.Benitez Chavarriaga - L.Wessels 5-121-64-60-2
1098J.Marti - O.Ram-Harel 13-76-17-62-0
1099F.Gil - O.Crawford 15-137-52-62-1
1100F.Lakat - J.Butsch 12-66-36-32-0
1101M.Redlicki - D.Volfson 14-183-67-61-2
1104T.Van Rijthoven - M.Semmler 12-56-16-42-0
1105S.Kirchheimer - D.Vale 10-132-66-11-2
1106T.Ismailov - J.Parker 2-122-60-60-2

ITF ŠPANJOLSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077G.Gigounon - A.Ritschard 12-66-26-42-0
1078L.Giacomini - D.Gimeno-Traver 12-162-66-41-2
1081M.Fornell-Mestres - C.Fortuna 12-187-62-61-2
1082M.Korovin - Y.Chung 6-135-71-60-2

ITF TUNIS 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1112J.Boualem - M.Drazic 18-156-35-72-1
1113N.Berberovic - M.Zmau 11-173-67-51-2
1114A.Nefedova - J.Vulpio 12-16-06-12-0
1115C.Coppola - V.Remy v-v6-7v-vv-v
1145M.Tona - N.Kostic 7-136-71-60-2
1148A.Kulik - E.Genovese 13-96-37-62-0
1149D.Papamichail - L.De La Puerta Uribe 13-116-31-62-1
1168L.Stefanini - I.Rosca 13-97-56-42-0
1169M.Temin - I.Fetecau 15-136-33-62-1
1170I.Murta - T.Curovic v-v6-3v-vv-v
1171N.Brancaccio - C.Hsu 10-136-74-60-2

ITF TURSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1066B.Lock - G.Quinzi 1-120-61-60-2
1067M.Sieber - L.Glasspool 12-26-26-02-0
1069N.Takeda - N.Razborsek 7-135-72-60-2
1070P.Rikl - J.Kanar 12-56-16-42-0
4383A.Escoffier - A.Yuksel 12-56-36-22-0
4387D.Kuzmanov - N.Frunza 13-77-66-12-0
4388G.Mager - C.Kim 15-116-23-62-1
4389K.Coppejans - M.Guinard 12-56-36-22-0

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004(+4.5)A.Cornet - J.Goerges(20,5) 12-76-46-32-0
2628(+1.5)C.Suarez Navarro - T.Babos(21,5) 14-126-42-62-1
2629(+1.5)D.Gavrilova - E.Mertens(21,5) 8-135-73-60-2
5479(-5.5)A.Kerber - D.Vekic(19,5) 12-56-46-12-0
5480(+6.5)B.Haddad Maia - Ka Pliskova(18,5) 2-121-61-60-2
5481(-6.5)J.Konta - B.Pera(18,5) 9-134-65-70-2
5482(+5.5)L.Arruabarrena-Vecino - B.Strycova(19,5) 7-123-64-60-2
5484(-3.5)L.Safarova - S.Cirstea(20,5) 12-66-26-42-0
5485(-3.5)M.Sharapova - A.Sevastova(21,5) 13-76-17-62-0
5486(+4.5)M.Vondrousova - C.Garcia(20,5) 15-207-62-61-2
5595(+2.5)M.Lucic-Baroni - A.Sasnovich(21,5) 4-123-61-60-2
5841(+5.5)E.Alexandrova - M.Keys(19,5) 1-120-61-60-2
5842(-1.5)N.Osaka - E.Vesnina(21,5) 13-87-66-22-0
6114(+1.5)A.Bogdan - Y.Putintseva(21,5) 13-111-66-22-1
6115(-6.5)G.Muguruza - S.Hsieh(18,5) 10-136-74-60-2
6116(+3.5)L.Davis - A.Petkovic(21,5) 16-64-66-02-1
6117(+3.5)L.Tsurenko - A.Radwanska(21,5) 14-156-25-71-2

WTA AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3282A.Cornet/H.Watson - A.Rosolska/A.Spears 13-172-67-51-2
3285B.Krejcikova/K.Siniakova - P.Hon/A.Tomljanovic 13-87-56-32-0
3287D.Gavrilova/D.Kasatkina - J.Brady/V.King 5-124-61-60-2
3297G.Dabrowski/Y.Xu - K.Flipkens/F.Schiavone 12-56-36-22-0
3298J.Ostapenko/A.Pavlyuchenkova - L.Arruabarrena-Vecino/A.Parra Santonja 6-160-66-41-2
3300K.Bertens/J.Larsson - N.Kichenok/Rodionova An 13-176-46-71-2
3316M.Adamczak/S.Sanders - E.Hozumi/M.Kato 8-133-65-70-2
3317M.Brengle/M.Puig - A.Bai/Z.Hives 13-146-41-62-1
3336N.Dzalamidze/X.Knoll - T.Babos/K.Mladenovic 8-135-73-60-2
3342N.Melichar/K.Peschke - K.Birrel/J.Fourlis 18-126-46-72-1
3358P.Martic/M.Rybarikova - L.Davis/A.Riske v-vv-vv-vv-v
3374T.Townsend/R.Voracova - S.Aoyama/Z.Yang 8-124-64-60-2
3411X.Jiang/Q.Tang - M.Barthel/C.Witthoeft 11-146-75-70-2
3412Z.Diyas/M.Linette - N.Bains/I.Wallace 12-56-36-22-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3577(-2.5)Randers - Aarhus United(47,5) 19-19
3578(-1.5)Kobenhavn H.B. - Viborg Hk(50,5) 26-17

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
5318(+3.5)Ceska - Madarska(54,5) 33-27
5319(-3.5)Njemacka - Makedonija(52,5) 25-25
5320(+3.5)Crna Gora - Slovenija(52,5) 19-28
5321(+1.5)Spanjolska - Danska(53,5) 22-25

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1806(+5.5)Havre Hac - Metz Moselle Lorraine(52,5) 19-31

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2372(+2.5)Oppsal - Byasen Elite(51,5) 20-33
2373(-4.5)Storhamar - Sola(51,5) 35-20
2374(-3.5)Tertnes - Stabaek(50,5) 31-27
2382(+3.5)Fredrikstad - Larvik(53,5) 21-28

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1278Follo - Sandejford 25-18

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2384(-4.5)Zaglebie Lubin - Kpr Legionowo(57,5) 33-33
2385(-0.5)Piotrkowiann - Opole(55,5) 29-33
2396(-2.5)Pogon Szczecin - Meble Wojcik Elblag(50,5) 29-24
2397(+3.5)Stal Mielec - Azoty Pulawy(57,5) 26-31

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6849(+1.5)Otelul Galati - Zalau(46,5) 18-23

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2443(+3.5)Kristianstad Hk - H65 Hoor(48,5) 24-29

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6343(-1.5)Lindesberg - Kungalvs Hk(56,5) 31-35
6345(-1.5)Rimbo Hk - Tyreso If(61,5) 29-29

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2454Hypo Niederoesterreich - Vbc Weiz 1-02-03-0

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7201Dukla Liberec - Verona 1-01-11-3
7202Vojvodina Novi Sad - Resovia Rzeszow 0-10-21-3
7203Amriswil - Ajaccio 0-10-20-3
7204Posojilnica Aich Dob - Euphony Asse Lennik 0-10-21-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1263Ugra Surgut - Langhenkel Orion Doetinchem 0-11-13-1
1264Maliye Milli Piyango - Stroitel Minsk 1-02-03-0
1265Vk Karlovarsko - Seat Volley Nafels 0-11-11-3
1266Montana - Foinikas Syros 1-01-13-1
1267Ravenna - Brno 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7159Loimu - Akaa Volley 1-01-13-2
7160Team Lakkapaa - Tiikerit 0-11-12-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7200Hameenlinna - Lp Salo 1-01-12-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6186Bergamo - Busto Arsizio 0-10-23-2
6197Filottrano - Novara 1-02-03-2
6199Modena - Pesaro 1-02-03-0
6200Monza - Casalmaggiore 1-02-03-1
6201Sab Grima Legnano - Conegliano 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6471Caserta - Zambelli Orvieto 0-10-20-3
6472Barricalla Collegno - Cmc Olimpia Ravenna 1-01-12-3
6473Battistelli Sg Marignano - Givova Baronissi 1-02-03-0
6474Famila Chieri - Trentino 1-02-03-0
6475Lpm Bam Mondovi - Soverato 0-10-20-3
6476Millenium Brescia - Ubi Banca San Bernardo Cuneo 0-11-13-1
6477Olbia - Sorella Ramonda Ipag 1-01-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7205Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Kb Insurance Stars 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7206Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass - Ibk Altos 1-01-13-1

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4226Halkabank Ankara - Valepa 1-02-03-0
4227Dynamo Moscow - Belchatow 0-11-12-3
4229Scc Berlin - Toulouse 1-02-03-0
4230Kedzierzyn Kozle - Noliko Maaseik 1-02-03-0
4231Lube Treia - Fenerbahce 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6161Svg Luneburge - Bergische Volleys 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6165Wiesbaden - Swe Volley-Team 1-02-03-0
6182Dresdner - Potsdam 0-11-13-1
6183Aachen - Stuttgart 0-11-11-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6202Avtodor-Metar Chelyabinsk - Yenisey Krasnoyarsk 0-10-20-3
6203Proton Saratov Region - Sakhalin 0-11-13-1
6231L. St Petersburg - Zarechie Odintsovo 1-01-11-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7216Vakifbank Gunes Sigorta - Besiktas 1-02-03-1
7217Seramiksan - Halkbank Ankara 0-11-13-1
7218Bursa B.Sehir Bld - Canakkale Belediye 1-02-03-0
7219Fenerbahce - Beylikduzu Voleybol Ihtisas 1-02-03-0
7220Eczacibasi Istanbul - Galatasaray 0-10-23-2

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1652Acqua E Sapone - Feldi Eboli 5-2
1729Ic Futsal - Pescara C5 4-3
1764Kaos Futsal - Real Rieti 1-2
1765Lazio Calcio - Napoli Calcio 4-5
1802Pesarofano - Luparense 2-4
1803Came Dosson - Cisternino 7-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5475Barcelona - Parrulo Ferrol 6-2

ANTHONY MUNDINE - TOMMY BROWNEBOKS

Br. Susret Rezultat
4462A.Mundine - T.Browne 1-0

TOUR DOWN UNDER 2018 ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4304A.Greipel - E.Viviani 0-1
4305C.Ewan - P.Sagan 1-0
4307C.Barbero - J.Sutterlin 1-0
4318C.Lawless - S.Welsford 1-0
4319D.Impey - J.Mccarthy 0-1
4320D.Cimolai - A.Frame 0-1
4322R.Navardauskas - E.Battaglin 0-1
4323R.Minali - M.Renshaw 1-0
4324R.Selig - F.Sabatini 1-0
4325S.Consonni - P.Bauhaus 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 121424303233
arrow AU Austrija 6/45 91415173142
arrow BC British Colombia BC49 6/49 91931354345
arrow BE Belgija 6/45 4613143537
arrow BL Belgija Keno 20/70 248914161821222627293134424653555666
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 111922333453
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1220242635
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 511141517
arrow CL Colorado 6/42 162023262840
arrow DA Multi-Daily A 6/99 162044495880
arrow DB Multi-Daily B 6/99 61766686976
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61022367981
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2671214202125262939404243445156596364
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1451113222438394145474855596163656869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 48153233
arrow FK Finska Keno D 20/70 235812152226273132353845495053606670
arrow FL Florida 6/53 11516243352
arrow FQ Finska Keno V 20/70 135711142024262734484954586162676869
arrow FR Francuska 5/49 416254049
arrow FT Finska Keno T 20/70 1391625283036394046505155596165676970
arrow GE Njemačka 6/49 31325273248
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4681923242728293233364051525357606168
arrow GR Grčka 6/49 41120263336
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 91516212829
arrow IR Irska 6/47 1425313238
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 121824283041
arrow KA Kanada 6/49 62434394344
arrow LD Latvija Keno D 20/62 567910111415172129353739454750515455
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3451213192128323335364243445153545862
arrow LM Latvija Keno M 20/62 23111214171920212326313337424549535658
arrow LU Louisiana 6/40 61923303639
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 42226373943
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 46102834
arrow MI Michigan Classic 6/47 11732334446
arrow MS Missouri 6/44 111316173144
arrow NP New York Pick 10 20/80 511172427293035384252535960616366737678
arrow NY New York 6/59 5822313650
arrow OH Ohio Classic 6/49 242938404148
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 142021253435
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 12389111213141516242831354554586278
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 68101321232531334551545962676971747677
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1013142123
arrow QU Quebec 6/49 11525283644
arrow SB Španjolska Bono 6/49 111518343941
arrow SK Slovačka 5/35 26133133
arrow SL Slovenija 7/39 6212227283039
arrow SW Švicarska 6/42 2919243840
arrow TE Texas 6/54 91619334046
arrow TK Tennessee Cash 5/35 112142935
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 303337435556
arrow UW SAD Powerball 5/69 333375157
arrow VK Viking Lotto 6/48 91013143640
arrow WA Washington 6/49 132430314546
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1213143031
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 151723333639
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 127810141518232836374547505964677277