Četvrtak 18.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4065Yugra - M Magnitogorsk(H) gosti-0-00-3
4068Bucaspor - Galatasaray gosti-0-20-3
4081Osasuna - Gimnastic gosti-0-10-2
4082Zalgiris Kaunas - Valencia Basket(B) domaći-0-01-0
4083Maccabi Tel Aviv - Crvena Zvezda Beograd(B) domaći-0-01-0
4084Barcelona - Brose Baskets Bamberg(B) domaći-0-01-0

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2083Ivory Coast - Zambia gosti80-10-2
2084Uganda - Namibija gosti900-00-1
5491Obala Bjelokosti - Zambija gosti80-10-2
5496Uganda - Namibija gosti900-00-1

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4937Ws Wanderers Fc - Melbourne Victory domaći241-01-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4371Brisbane - Perth Glory domaći41-13-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3416Vasco Da Gama - Bangu gosti440-10-2

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3270Internacional - Veranopolis domaći490-01-0

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4920Vila Nova - Ipora Go gosti300-11-1
4922Anapolis - Rio Verde Go domaći361-12-3

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3256Boa - Atletico Mg --0-00-0

BRAZIL NORDESTE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3584Csa Al - Sampaio Correa Ma gosti280-11-1
3585Ferroviario - Abc gosti170-21-3
3590Bahia Ba - Botafogo Pb gosti60-10-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1612Bragantino Sp - Botafogo Sp domaći500-02-0
1617Palmeiras - Santo Andre domaći282-03-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3258Santa Cruz Pe - Vitoria Pe domaći550-01-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4928Sao Paulo U20 - Ec Vitoria Ba U20 gosti151-22-2
4929Santos U20 - Sc International Rs U20 gosti260-20-4

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2167El Dakhleya - El Zamalek gosti380-11-2

HONG KONG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Eastern Sports Club - Kitchee gosti20-31-8

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Mumbai City Fc - Bengaluru Fc gosti430-11-3

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1414Tractor Sazi Tabriz Fc - Saipa gosti630-01-2
1415Pars Jonoubi Jam Bushehr - Esteghlal Khuzestan domaći81-01-1
1416Zobahan - Sanat Naft Abadan Fc domaći510-02-1
1417Perspolis - Gostaresh Foolad Fc gosti740-01-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1805Tivoli Gardens - Cavaliers Fc domaći680-01-1
4544Reno Fc - Harbour View Fc gosti380-10-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1807Al Ahli Doha Sc - Al Khor gosti111-12-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6925Perez Zeledon - Deportiva Alajuelense domaći73-04-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3848Pdrm - Kuala Lumpur Fa --0-0v-v
3849Rayong Fc - Gangwon domaći111-11-2
3859Aris Limassol - Dinamo Bucharest gosti450-10-5
3860Wolfsberger Ac - Nk Rudar Velenje domaći161-01-0
3883Rapid Vienna - Beijing Renhe domaći143-24-2
3884Lokomotiv Moscow - Luzern gosti560-00-3
3885Medeama Sc - Dreams Fc --0-00-0
3886Fc Roskilde - Greve domaći181-13-1
3909Atsv Stadl-Paura - Blau Weiss Linz gosti50-30-4
3910Fc Astoria Walldorf - Neckarsulmer Su domaći61-12-2
3911Hutnik Krakow - Bochenski Ks domaći93-14-3
3943Altona 93 - Borussia Dortmund Amateurs gosti410-11-3
3944Rapperswil - Sc Bruhl domaći321-02-0
3946Fc Copenhagen - Vejle domaći83-04-0
4060Silkeborg - Horsens domaći580-02-0
4061Spartak Moscow - Shanghai Sipg gosti120-10-1
8207Rapperswil - Bruhl domaći321-02-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1662Osasuna - Gimnastic gosti300-10-2

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2108Leganes - Real Madrid supergol gosti890-00-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5543Antalyaspor - Kayserispor gosti300-10-2
5547Bucaspor - Galatasaray gosti330-20-3

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4884(-2.5)Obras Sanitarias - La Union Formosa(160,5) 92-76
4885(-3.5)Gimnasia Indalo - Atenas Cordoba(169,5) 89-98
4886(-6.5)Quimsa Santiogo Del Estero - Salta Basket(155,5) 92-60

AUSTRALIJA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7050(-2.5)Bulleen Melbourne Boomers - Townsville Fire(140,5) 58-57

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4883(-1.5)Universo Vitoria - Pinheiros Sao Paulo(151,5) 79-76

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2504(-2.5)Team Fog Naestved - Horsholm(165,5) 85-67

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1896(+1.5)Khimki - Olympiakos Piraeus(151,5) 82-54
1902(-4.5)Zalgiris Kaunas - Valencia Basket(155,5) 86-82
1936(-6.5)Maccabi Tel Aviv - Crvena Zvezda Beograd(164,5) 89-75
1938(-7.5)Barcelona - Brose Baskets Bamberg(157,5) 81-66

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4888(-17.5)Cibona Zagreb - Kk Skrljevo(169,5) 90-83

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7192(-0.5)Ir Reykjavik - Kr Reykjavik(164,5) 87-78
7193(-2.5)Stjarnan - Umfn Njardvik(167,5) 77-75
7194(+13.5)Thor Ak Akureyri - Umf Tindastoll(166,5) 72-77
7195(+15.5)Thor Porlakshofn - Haukar(169,5) 93-85

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2569(-6.5)Tochigi Brex - Shiga Lake Stars(149,5) 80-64

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4349(-5.5)Anyang Kgc - Seoul Thunders(166,5) 92-96
4366(-6.5)Wonju Dongbu Priory - Goyang Orions(168,5) 77-69

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2573(-10.5)Shinhan S Birds W - Kdb Winnus W(129,5) 69-55

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4909(-1.5)Fujian Quanzhou Bank - Beijing Ducks(215,5) 98-103
4910(+3.5)Guangzhou Longlions - Shandong Golden Stars(227,5) 126-123
4911(+5.5)Jilin Northeast Tigers - Shanxi Brave Dragons(230,5) 129-130
4912(-18.5)Liaoning Flying Leopards - Tianjin Gold Lions(213,5) 134-98
4913(-8.5)Zhejiang Golden Bulls - Beijing Baxi(209,5) 107-90

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4887(-10.5)Capitanes - Panteras De Aguascalientes(173,5) 92-63

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4764(-10.5)Cleveland Cavaliers - Orlando Magic(227,5) 104-103
4765(-3.5)Portland Trail Blazers - Indiana Pacers(213,5) 100-86
4772(-4.5)Boston Celtics - Philadelphia 76ers(208,5) 80-89
4773(-4.5)Houston Rockets - Minnesota Timberwolves(222,5) 116-98

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7209(+8.5)Southern Utah Thunderbirds - Idaho Vandals(151,5) 76-80
7210(-7.5)Texas State Bobcats - Ulm Warhawks(125,5) 55-52
7211(-7.5)Gonzaga Bulldogs - St Marys Gaels(150,5) 71-74
7212(+5.5)Nebraska Cornhuskers - Michigan Wolverines(133,5) 72-52
7213(-3.5)Oregon Ducks - Usc Trojans(152,5) 70-75
7214(-7.5)Weber State Wildcats - Sacramento State Hornets(141,5) 80-64
7215(-6.5)Western Kentucky Hilltoppers - Uab Blazers(146,5) 77-69
7240(-4.5)Winthrop Eagles - Nc Ashville Bulldogs(157,5) 85-58
7246(-6.5)California Irvine - Cal Poly Mustangs(133,5) 80-73
7327(-10.5)Pacific Tigers - Pepperdine Waves(147,5) 92-78
7339(-12.5)San Diego Toreros - Portland Pilots(136,5) 49-55
7345(-6.5)Utah Utes - Washington Huskies(143,5) 70-62
7346(-15.5)Brigham Young Cougars - Loyola Marymount Lions(139,5) 82-67
7347(+1.5)Oregon Beavers - Ucla Bruins(145,5) 69-63
7348(-11.5)San Francisco Dons - Santa Clara Broncos(131,5) 62-65
7349(+7.5)Georgia Tech Yellow Jackets - Virginia Cavaliers(117,5) 48-64
7350(+4.5)Marshall Thundering Herd - Middle Tennessee Raiders(160,5) 73-63
7351(-4.5)North Carolina State Wolfpack - Wake Forest Demon Deacons(157,5) 72-63
7352(+4.5)Samford Bulldogs - Wofford Terriers(150,5) 89-93
7355(+1.5)Siu Edwardsville Cougars - Southeast Missouri State(158,5) 74-86
7356(-7.5)Southern Mississippi - Rice Owls(141,5) 86-75
7357(+4.5)Wisconsin Green Bay - Wright State Raiders(142,5) 67-80
7359(+4.5)Wisconsin Milwaukee - Nku Norse(138,5) 64-91
7360(+2.5)South Alabama Jaguars - C. Carolina Chanticleers(140,5) 60-57
7361(-2.5)Texas Arlington Mavericks - Louisiana Lafayette R. C.(157,5) 65-77
7362(-7.5)Troy State - Appalachian State(152,5) 23.01.
7363(-4.5)Eastern Illinois Panthers - Tennessee Martin(133,5) 80-60
7364(-8.5)Maryland Terrapins - Minnesota Golden Gophers(147,5) 77-66
7365(-5.5)Nebr.-Omaha Mavericks - Denver Pioneers(153,5) 63-63 / 86-80
7366(+8.5)Northern Arizona Lumberjacks - Eastern Washington Eagles(141,5) 76-81
7367(-7.5)Hofstra Pride - Delaware Fightin(149,5) 90-63
7368(+1.5)James Madison Dukes - Elon Phoenix(145,5) 66-66 / 85-74
7369(+6.5)Morehead State Eagles - Jacksonville S. Gamecocks(136,5) 57-58
7370(-18.5)North Carolina Greensboro - Citadel Bulldogs(163,5) 72-58
7371(+3.5)Quinnipiac Bobcats - Niagara Purple Eagles(162,5) 73-81
7372(-5.5)Siena Saints - Marist Red Foxes(144,5) 68-65
7373(-12.5)Towson State Tigers - Drexel Dragons(144,5) 90-68
7374(+11.5)Virginia Military Keydets - Mercer Bears(137,5) 56-62
7375(-1.5)William And Mary Tribe - Northeastern Huskies(154,5) 70-90
7377(+3.5)Youngstown State - Illinois Chicago Flames(152,5) 78-92
7378(-6.5)Louisiana Tech Bulldogs - North Texas Mean Green(141,5) 66-65
7379(-3.5)St Peters Peacocks - Rider Broncs(143,5) 84-88
7380(-7.5)Colorado Buffaloes - Washington St Cougars(146,5) 82-73
7381(-1.5)Eastern Kentucky Colonels - Tennessee Tech(150,5) 67-70
7382(+2.5)Sacred Heart Pioneers - Robert Morris Colonials(142,5) 60-74
7383(-1.5)Tennessee State Tigers - Austin Peay State(132,5) 70-56
7384(-1.5)Belmont Bruins - Murray State Racers(144,5) 79-72
7385(+1.5)Cleveland State Vikings - Iupui Jaguars(138,5) 70-67
7386(-9.5)College Of Charleston - Nc Wilmington(151,5) 80-76
7387(+10.5)Florida Int. Golden Panthers - Old Dominion Monarchs(131,5) 54-64
7388(-5.5)Florida Owls - Nc Charlotte 49ers(141,5) 75-64
7389(-1.5)Furman Paladins - East Tennessee State Bucs(145,5) 61-62

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2572(+16.5)Legia Warszawa - Wroclawek(164,5) 60-95

SLOVENIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7199(-8.5)Kk Rogaska - Kk Sencur Cp(149,5) 72-77
7208(-8.5)Krka - Zlatorog Lasko(155,5) 99-69

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3535(-1.5)Assat - Kookoo(5,5) 2-16-1
3536(+1.5)Hifk - Karpat(5,5) 1-22-4
3540(-1.5)Ilves - Lukko(5,5) 0-03-1
3541(-1.5)Tps - Jukurit(5,5) 0-11-1

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5549(-1.5)North Bay Battalion - Sudbury Wolves(5,5) 0-35-3
5550(-1.5)Peterborough Petes - Kingston Frontenacs(5,5) 0-31-5
5551(-1.5)Windsor Spitfires - London Knights(5,5) 0-22-5
5580(-1.5)Barrie Colts - Saginaw Spirit(5,5) 4-06-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4774(+1.5)Columbus Blue Jackets - Dallas Stars(5,5) 1-01-1
4775(+1.5)New Jersey Devils - Washington Capitals(5,5) 1-13-3
4776(+1.5)New York Islanders - Boston Bruins(5,5) 1-12-5
4777(-1.5)Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs(5,5) 0-02-2
4778(-1.5)New York Rangers - Buffalo Sabres(5,5) 1-14-3
4780(+1.5)Ottawa Senators - St Louis Blues(5,5) 0-01-4
4785(-1.5)Tampa Bay Lightning - Vegas Golden Knights(5,5) 0-21-4
4786(-1.5)Nashville Predators - Arizona Coyotes(5,5) 0-02-2
4787(+1.5)Colorado Avalanche - San Jose Sharks(5,5) 3-05-3
4788(-1.5)Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins(5,5) 0-11-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4150(-1.5)Frisk Asker - Kongsvinger(5,5) 1-06-1
4151(+1.5)Lorenskog - Valerenga(5,5) 0-12-2
4152(-1.5)Manglerud Star - Stjernen(5,5) 1-04-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2457(-1.5)Kolner Haie - Schwenninger(5,5) 2-02-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2456(-1.5)Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk(5,5) 1-11-2
2485(-1.5)Avtomobilist - Barys Astana(5,5) 0-12-4
2486(+1.5)Yugra - M Magnitogorsk(5,5) 0-00-3
2487(+1.5)Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk(5,5) 0-00-1
2488(+1.5)Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl(5,5) 2-05-5
2489(-1.5)Dinamo Minsk - Red Star Kunlun(5,5) 0-11-3
2490(-1.5)Dynamo Moscow - Spartak Moscow(5,5) 1-04-5
2491(-1.5)Ska St Petersburg - Admiral Vladivostok(5,5) 2-17-2
2492(+1.5)Dinamo Riga - Amur Khabarovsk(5,5) 1-23-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3644(-1.5)Kazzinc Torpedo - Zvezda Chekhov(5,5) 0-11-1
3645(-1.5)Saryarka - Khimik Voskresensk(5,5) 0-06-1
3649(-1.5)Zauralye Kurgan - Krs Heilongjiang(5,5) 1-03-1
3650(-1.5)Rubin Tyumen - Ceng Tou(5,5) 2-22-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1052(-1.5)Belye Medvedi U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 0-14-1
1053(-1.5)Loko Yaroslavl U20 - Almaz U20(5,5) 1-06-1
4983(+1.5)Tyumenskiy Legion U20 - Kuznetskie Medvedi U20(5,5) 3-14-6
4984(-1.5)Serebryanye U20 - Riga U20(5,5) 2-05-2

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4330(-1.5)Djurgardens If - Brynas(4,5) 2-05-1
4332(-1.5)Frolunda - Farjestads(5,5) 0-21-4
4341(-1.5)Orebro - Linkopings(5,5) 2-13-3
4342(-1.5)Rogle - Mora(5,5) 1-03-0
4344(-1.5)Skelleftea - Karlskrona Hk(5,5) 2-14-2
4345(-1.5)Vaxjo - Lulea(4,5) 0-01-1

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2442(-1.5)A.Seppi - I.Karlovic(42,5) 34-306-37-63-2
2444(-6.5)K.Edmund - N.Basilashvili(35,5) 27-237-63-63-2
2445(-1.5)P.Carreno-Busta - G.Muller(38,5) 25-227-64-63-1
2446(+6.5)R.Harrison - M.Cilic(35,5) 15-206-73-60-3
2495(+1.5)D.Schwartzman - A.Dolgopolov(38,5) 24-156-76-23-1
2496(-5.5)G.Dimitrov - A.Rublev(38,5) 22-176-34-63-1
5510(+6.5)P.Gojowczyk - A.Zverev(33,5) 13-221-63-61-3
5900(+5.5)T.Sandgren - S.Wawrinka(35,5) 18-76-26-13-0
6111(+8.5)J.Struff - R.Federer(29,5) 14-194-64-60-3

ATP AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7421M.J.Martinez Sanchez/M.Demoliner - N.Melichar/N.Monroe 12-56-26-32-0
7422S.Stosur/S.Groth - P.Hon/M.Reid 13-96-37-62-0
7425V.King/F.Skugor - Rodionova Ar/Smith J-P 21-184-67-52-1
7426A.Rosolska/S.Gonzalez - J.Larsson/M.Middelkoop 7-132-65-70-2

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4338B.Bryan/M.Bryan - M.Mirnyi/P.Oswald 18-156-76-42-1
4339F.Lopez/M.Lopez - B.Mclachlan/Struff J-L 11-166-43-61-2
4340N.Mektic/A.Peya - J.S.Cabal/R.Farah 11-146-75-70-2
4347S.Johnson/S.Querrey - P.Andujar/A.Ramos-Vinolas 8-124-64-60-2
4348W.Koolhof/A.Sitak - O.Marach/M.Pavic 15-187-64-61-2
7453F.Fognini/M.Granollers - R.Ram/D.Sharan 14-176-46-71-2
7455R.Albot/H.Chung - H.Kontinen/J.Peers 13-106-47-62-0
7456R.Bopanna/E.Roger-Vasselin - L.Mayer/J.Sousa 13-86-27-62-0

CHALLENGER KOBLENZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054B.Hassan - K.De Schepper 12-187-61-61-2
1055Z.Kolar - Y.Uchiyama 3-122-61-60-2
4801I.Ivashka - C.Heyman 12-86-46-42-0
4802D.Popko - Y.Maden 9-135-74-60-2
4803A.Vatutin - H.Hurkacz 16-123-66-02-1
4804M.Moraing - M.Cecchinato 12-86-46-42-0
4805J.Choinski - M.Safwat 13-153-66-31-2
4806N.Kuhn - S.Stakhovsky 7-124-63-60-2

CHALLENGER KOBLENZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4370J.Choinski/M.Moeller - G.Panfil/V.Uzhylovskyi 11-206-41-61-2
4382M.Moraing/O.Otte - R.Arneodo/Weissborn T-S v-vv-vv-vv-v
4973I.Sabanov/M.Sabanov - S.Gille/J.Vliegen 17-227-64-61-2
4974S.Arends/A.Sancic - Z.Kolar/A.Pavlasek 19-177-62-62-1

ITF EGIPAT 01A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5338K.So - K.Schmiedlova 14-127-67-62-0
5343M.Klaffner - A.Laguza 18-156-76-42-1
5344N.Kruijer - D.Radanovic 6-136-70-60-2
5355A.Potapova - L.Brouleau 12-16-06-12-0
5356H.Dart - M.Shuto 12-66-36-32-0
5359Y.Hatouka - T.Mihalikova 15-123-66-32-1
5364N.Echeverria Alam - N.Kolar 6-122-64-60-2
5388P.Jastrzebska - K.Kawa 6-122-64-60-2

ITF EGIPAT F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4677D.Poljak - S.Roncalli 13-106-47-62-0
4678M.Echargui - Y.Mertens 3-121-62-60-2
4679R.Barbosa - S.Fukuda 13-77-56-22-0
4680T.De Bakker - R.Marcora 11-145-76-70-2
4685G.Mina - H.Moriya 6-124-62-60-2
4687J.Okala - A.Smirnov 13-175-76-41-2
4688O.Salman - N.Pauffley 12-76-36-42-0
4690Y.Hossam - A.Karatsev 13-176-76-41-2

ITF FRANCUSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4416D.Bayard - S.Doumbia 2-121-61-60-2
4417U.Humbert - L.Rochette 16-153-67-52-1
4457A.Olivetti - J.De Schepper 12-86-46-42-0
4458G.Barrere - A.Hoang 13-76-27-52-0
4459S.Boltz - F.Reboul 3-122-61-60-2
4497D.Guez - M.Martineau 5-124-61-60-2

ITF KINA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8138N.Sinha - S.Diez 3-123-60-60-2
8139T.Yang - G.Markovic 12-56-16-42-0
8140A.Kadhe - I.Nedelko 18-165-77-52-1
8141Y.Bai - K.Lee 5-121-64-60-2

ITF SAD 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5244C.Scholl - M.Torro-Flor 14-146-42-62-1
5245C.Whoriskey - F.Di Lorenzo 13-97-66-32-0
5246J.Grabher - I.Bara 13-107-66-42-0
5247U.Eikeri - K.Okamura 3-122-61-60-2
5248A.Kalinina - C.Liu 12-56-46-12-0
5249C.Muramatsu - G.Min 7-136-71-60-2
5250J.Pegula - A.Aksu 13-76-17-62-0
5251M.Sanchez - A.Shimizu 10-133-66-11-2

ITF SAD F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5149J.Marti - N.Nakagawa 18-166-76-21-2
5150J.Parker - M.Chazal 2-121-61-60-2
5151M.Barrios Vera - T.Van Rijthoven 13-77-56-22-0
5152P.Sakamoto - A.Tabilo 12-46-36-12-0
5194F.Lakat - J.Cagnina 6-136-70-60-2
5237D.Volfson - R.Cid Subervi 4-122-62-60-2
5238F.Gil - L.Wessels 12-56-46-12-0
5239G.Escobar - D.Vale 15-152-66-32-1

ITF ŠPANJOLSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5240E.Luque Rico - B.Zapata Miralles 6-124-62-60-2
5241E.Tyurnev - S.Martos Gornes 12-66-46-22-0
5242P.Irigaray Guarne - D.Vega Hernandez 16-153-66-42-1
5243D.Munoz-De La Nava - F.Cabral 12-26-16-12-0

ITF TUNIS F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4545L.Ouahab - S.Gutierrez-Ferrol 5-123-62-60-2
4671M.Bortolotti - N.Turchetti 7-131-66-70-2
4672P.Nagy - A.Gaspar Murta 12-46-36-12-0
4674E.Esteve Lobato - W.Trusendi v-vv-vv-vv-v
4675J.Jahn - J.Barranco Cosano 18-177-65-72-1
4676A.Romero De Avila Senise - O.Roca Batalla 12-76-46-32-0

ITF TURSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4398J.Sude - G.Quinzi 7-132-65-70-2
4399M.Sieber - N.Razborsek 12-66-36-32-0
4404P.Rikl - Z.Bergs 6-123-63-60-2
4405R.Storrie - M.Drinic 8-124-64-60-2
8142A.Escoffier - G.Mager 19-207-66-71-2
8143D.Kuzmanov - M.Drinic 13-67-56-12-0
8144K.Coppejans - Z.Bergs 15-146-16-71-2

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2448(-2.5)A.Barty - C.Giorgi(21,5) 17-125-76-42-1
2449(-2.5)D.Allertova - M.Linette(21,5) 12-56-16-42-0
2451(+2.5)K.Bondarenko - M.Rybarikova(21,5) 12-165-76-31-2
2452(-1.5)L.Kumkhum - P.Martic(22,5) 14-163-66-31-2
2453(+7.5)M.Kostyuk - E.Svitolina(17,5) 4-122-62-60-2
4331(-3.5)E.Mertens - A.Cornet(20,5) 13-97-56-42-0
4335(-3.5)K.Kanepi - C.Suarez Navarro(20,5) 10-156-31-61-2
5596(-6.5)S.Halep - E.Bouchard(18,5) 12-46-26-22-0

WTA AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3295E.Mertens/D.Schuurs - A.Barty/C.Dellacqua 8-133-65-70-2
6535J.Moore/E.Perez - Begu I-C/M.Niculescu 14-166-33-61-2
6536L.Kerkhove/L.Marozava - S.W.Hsieh/S.Peng 5-124-61-60-2
6537M.Krajicek/A.Kudryavtseva - Chan H-C/K.Srebotnik 15-176-43-61-2
6545L.Chan/A.Sestini Hlavackova - O.Kalashnikova/V.Lepchenko 13-56-07-52-0
6546L.Safarova/B.Strycova - I.R.Olaru/O.Savchuk 12-46-26-22-0
7431R.Atawo/A.L.Groenefeld - E.Hozumi/M.Kato 12-26-16-12-0
7450D.Jakupovic/I.Khromacheva - E.Makarova/E.Vesnina 5-122-63-60-2
7452G.Dabrowski/Y.Xu - E.Alexandrova/A.Sevastova 12-86-46-42-0

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
1040(+5.5)Srbija - Norveska(57,5) 27-32
1042(-6.5)Hrvatska - Bjelorusija(55,5) 25-23

PRVENSTVO AFRIKERUKOMET

Br. Susret Kraj
4926(+6.5)Congo Democratic Republic - Angola(53,5) 23-28
4927(-6.5)Alzir - Gabon(54,5) 25-26

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4908(+1.5)Rulmental Brasov - Sc Municipal Craiova(51,5) 18-29

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8098Lomas Voley - Upcn 0-10-20-3
8099Gigantes Del Sur - Burgi Freedom Voley 1-02-03-0
8100River Plate - Obras San Juan 0-10-22-3
8101Drean Bolivar - Psm 1-01-13-1

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5522Tj Sokol Sternberk - Vk Sg Brno 1-02-03-0
5540Kralovo Pole Brno - Sk Up Olomouc 0-10-20-3
5541Pvk Prerov Precheza - Vk Dukla Liberec 0-10-20-3
5548Tj Ostrava - Tj Sokol Frydek Mistek 1-02-03-1

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4953Hapoel Mate-Asher - Belgorod 0-10-20-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1268Cs Steaua Bucuresti - Sl Benfica 1-01-12-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7207Scandicci - San Casciano 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4062Daejeon Kgc - Heungkuk Pink Spiders 0-11-13-1

KINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4968Ba Yi Zhuzhou - Hubei 1-02-03-0
4969Guangdong Taishan - Sichuan 0-11-12-3
4970Jiangsu - Fujian 1-02-03-1
4971Shandong - Zhejiang 0-11-13-1
4972Shanghai Tang Dynasty - Hebei 1-02-03-0

LIGA PRVAKA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4234Paok - Friedrichshafen 1-02-02-3
4237Trento - Arkas Izmir 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7221Kielce - Cuprum Mundo Lubin 1-01-12-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4063Iller Bankasi Ankara - Nilufer Belediye Bursa 0-10-20-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
2455(-8.0)Biarritz - Grenoble 37-14

TOUR DOWN UNDER 2018 ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8308C.Hamilton - B.Canty 1-0
8311D.Impey - J.Mccarthy 1-0
8312D.Pozzovivo - P.Latour 1-0
8313G.Izagirre - L.L.Sanchez Gil 0-1
8314I.Izagirre - R.Gesink 0-1
8315N.Earle - R.Fernandez 1-0
8316N.Haas - D.Ulissi 0-1
8317R.Porte - E.Bernal 0-1
8318R.Dennis - D.Moreno 0-1
8321S.Oomen - E.M.Nicolau v-v
8324T.Jelte Slagter - J.Restrepo 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 511268081
arrow BL Belgija Keno 20/70 69111215192425303241444546525455576170
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 46223240
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1114182329
arrow DA Multi-Daily A 6/99 94867699297
arrow DB Multi-Daily B 6/99 132338717696
arrow DC Multi-Daily C 6/99 293238506364
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 15101113142426273840434547495358626568
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1356891013152335384145495355616670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 912172034
arrow FK Finska Keno D 20/70 27101619272931333440465356585961626568
arrow FQ Finska Keno V 20/70 911121719202833343739414647485053565965
arrow FT Finska Keno T 20/70 467811202122242728333840535662646769
arrow GO Njemačka Keno 20/70 57111213151621303237394047515355606465
arrow IL Illinois 6/52 61113324652
arrow IT Italija 6/90 294346508586
arrow LD Latvija Keno D 20/62 134718192027293031323442454953545760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 137912131722242527293233404144455562
arrow LM Latvija Keno M 20/62 24578101823262730373941424547596061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 613152223
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 2615314748
arrow NP New York Pick 10 20/80 12272829303844454755565765687071727478
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 712232529313443464849505457616571787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1421252831373839444850535458616568707174
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 312132223
arrow PO Poljska 6/49 1215354549
arrow RO Rumunjska 6/49 1212213449
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101520253941
arrow SI Singapur 6/49 2612172640
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 111222283749
arrow TS Turska Super 6/54 111720293651
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 711142027
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 69101523242529354044455456626872737478