Subota 20.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4772Brighton - Chelsea gosti-0-20-4
4773Arsenal - Crystal Palace domaći-4-04-1
4774Cedevita Zagreb - Mega Bemax(B) domaći-0-01-0
4775Villarreal - Levante domaći-1-02-1
4776Benfica - Chaves domaći-2-03-0
4777Las Palmas - Valencia supergol --1-12-1

AFC AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1884Juzna Koreja U23 - Malezija U23 domaći11-02-1
1885Iraq U23 - Vijetnam U23 gosti121-11-1
8263Iraq U23 - Vietnam U23 gosti131-11-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4903Ol. Medea - Usm Bel Abbes gosti860-00-1
4904Ca Constantine - Drb Tadjenant domaći201-02-1
4905Mc Oran - Paradou Ac domaći810-01-0
4906Usm Alger - Na Hussein Dey gosti130-11-2
4907Es Setif - Mc Alger domaći61-11-2

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4938Perth Glory - Canberra United domaći134-34-4
4939Melbourne City Fc - Brisbane Roar --0-00-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4378Sydney - Central Coast gosti70-11-1

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4880Al Muharraq - Al Riffa domaći32-03-0
4881Malkiya Club - Al Ittihad Bhr gosti13-13-2
4882Al Hidd - Al Shabbab domaći11-02-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6916Standard Liege - Eupen gosti132-23-2
6917Oostende - Kortrijk domaći82-12-1
6918Waasland - St Truiden domaći122-13-1
6919Mechelen - Zulte Waregem gosti810-00-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2584St Gilloise - Westerlo domaći780-01-1
2585Roeselare - Kfco Beerschot Wilrijk --0-00-0

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Dessel Sport - Kfc Oosterzonen domaći680-01-0
1798Excelsior - Patro Eisden domaći281-02-0
1799Kmsk Deinze - Seraing United gosti470-02-3

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8989Boavista Rj - Macae Esporte gosti420-10-1
8990Portuguesa Rj - Madureira Rj --0-00-0
8991Fluminense - Botafogo --0-00-0

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9006Horizonte - Floresta Ce gosti290-11-2

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1031Gremio - Caxias domaći63-23-5

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6408Atletico Go - Gremio Anapolis Go --0-00-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
043681065Tupi - Uberlandia gosti22-22-5
043681066Caldense - Cruzeiro --0-00-0
1065Tupi - Uberlandia gosti22-22-5
1066Caldense - Cruzeiro --0-00-0

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2694Atletico Pr - Gremio Maringa Pr domaći41-12-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1075Mirassol Sp - Sao Bento --0-00-0
1076Sao Paulo Sp - Novorizontino Sp --0-00-0
1077Ferroviaria - Ituano Sp gosti230-11-1
2695Rio Preto - Matonense Sp --0-00-0
2696Uniao Barbarense - Ad Manthiqueira domaći191-02-0
6474Capivariano Sp - Atibaia Sp --0-00-0

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Sport Recife - Afogados Ingazeira Pe domaći510-02-0

ČEŠKA TIPSPORT LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4806Bohemians 1905 - Fk Olympia Praha domaći102-02-0
4883Fotbal F M - 1.Sk Prostejov gosti141-13-1
4884Slovan Liberec - Vysocina Jihlava domaći181-11-4
4885Jablonec - Hradec Kralove gosti170-30-3
4886Fk Mas Taborsko - Slovan Varnsdorf gosti271-12-6
4887Mfk Skalica - Pardubice domaći101-02-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8146Ael Limassol - Omonia Nicosia gosti182-12-3
8153Doxa Katokopias - Alki Oroklini gosti280-10-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2191Al Masry - Petrojet domaći211-12-1
2192Enppi - Wadi Degla domaći51-01-0
2193El Entag El Harby - Talaea El Gaish domaći500-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4697Brighton - Chelsea gosti30-20-4
4699Arsenal - Crystal Palace domaći64-04-1
4700Burnley - Manchester Utd gosti540-00-1
4704Everton - West Brom gosti70-11-1
4705Leicester - Watford domaći391-02-0
4707Stoke - Huddersfield domaći530-02-0
4708West Ham - Bournemouth gosti710-01-1
4750Manchester City - Newcastle domaći341-03-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4754Aston Villa - Barnsley domaći53-13-1
4755Bolton - Ipswich domaći530-01-1
4756Fulham - Burton Albion domaći183-06-0
4758Leeds - Millwall gosti180-23-4
4759Norwich - Sheffield United gosti60-11-2
4760Preston - Birmingham domaći171-01-1
4761Qpr - Middlesbrough gosti240-20-3
4762Reading - Brentford gosti740-00-1
4944Sunderland - Hull domaći201-01-0
4945Wolves - Nottingham Forest gosti400-20-2
5153Sheffield Wednesday - Cardiff --0-00-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5154Afc Wimbledon - Blackpool domaći490-02-0
5157Bristol Rovers - Bradford gosti380-13-1
5182Charlton - Walsall domaći311-13-1
5184Fleetwood - Blackburn gosti280-11-2
5185Northampton - Milton Keynes Dons domaći162-12-1
5187Oxford United - Bury domaći451-01-2
5188Peterborough - Oldham domaći530-03-0
5195Plymouth - Wigan domaći271-21-3
5196Rochdale - Southend v-vv-vv-vv-v
5197Rotherham - Portsmouth domaći900-01-0
5198Scunthorpe - Gillingham gosti250-11-3
5199Shrewsbury - Doncaster domaći211-02-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5201Accrington Stanley - Port Vale gosti30-23-2
5202Barnet - Lincoln City domaći121-01-1
5203Colchester - Grimsby domaći470-11-1
5204Coventry - Swindon domaći172-13-1
5205Crewe - Wycombe domaći61-02-3
5206Forest Green - Cambridge United gosti32-25-2
5207Luton - Morecambe domaći640-01-0
5208Mansfield - Cheltenham gosti241-13-2
5209Notts County - Exeter gosti80-21-2
5210Stevenage - Carlisle --0-00-0
5211Yeovil - Chesterfield gosti660-01-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5212Sutton United - Dagenham & Redbridge domaći570-02-1
5213Aldershot - Ebbsfleet United --0-00-0
5214Boreham Wood - Dover Athletic gosti520-02-3
5215Chester - Gateshead gosti450-21-3
5216Fylde - Macclesfield domaći64-06-0
5254Guiseley - Barrow v-vv-vv-vv-v
5255Halifax - Leyton Orient v-vv-vv-vv-v
5256Hartlepool - Wrexham gosti550-00-2
5259Maidstone United - Eastleigh domaći12-12-3
5260Solihull Moors - Woking domaći61-03-0
5271Torquay - Bromley gosti410-10-4
5272Tranmere - Maidenhead United domaći41-03-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3404Bath City - Concord Rangers domaći441-02-0
3405Bognor Regis Town - Wealdstone gosti390-10-3
3406Braintree Town - Hemel Hampstead Town domaći181-11-2
3407Chippenham - Dartford gosti390-12-2
3408East Thurrock - Oxford City domaći142-04-1
3409Eastbourne Borough - St Albans domaći21-01-1
3448Hampton & Richmond - Hungerford Town v-vv-vv-vv-v
3460Havant & Waterlooville - Gloucester v-vv-vv-vv-v
3466Poole Town - Welling gosti42-12-3
3468Weston Super Mare - Chelmsford City v-vv-vv-vv-v
3469Whitehawk - Truro City domaći201-23-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3271Alfreton Town - Leamington domaći342-04-1
3272Blyth Spartans - Fc United Of Manchester domaći560-01-1
3273Bradford Park Avenue - Gainsborough v-vv-vv-vv-v
3275Curzon Ashton - Kidderminster v-vv-vv-vv-v
3277Darlington - Chorley domaći161-12-2
3279North Ferriby - Boston Utd gosti20-41-5
3281Salford - Harrogate Town domaći142-02-1
3304Southport - Stockport gosti80-13-1
3368Tamworth - Brackley Town domaći371-01-1
3369Telford - Nuneaton -vv-vv-v
3370York - Spennymoor domaći131-02-2

ENGLESKA NORTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8184Ashton United - Stafford Rangers v-vv-vv-vv-v
8185Farsley Celtic - Buxton domaći111-03-0
8186Mickleover Sports - Marine v-vv-vv-vv-v
8187Nantwich Town - Lancaster domaći401-03-0
8188Rushall Olympic - Whitby Town domaći33-13-3
8189Shaw Lane Afc - Halesowen domaći61-23-2
8190Stalybridge - Grantham v-vv-vv-vv-v
8192Stourbridge - Altrincham v-vv-vv-vv-v
8193Warrington - Hednesford v-vv-vv-vv-v
8194Workington - Barwell gosti420-10-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5311Billericay Town - Harrow Borough v-vv-vv-vv-v
5312Burgess Hill Town - Enfield v-vv-vv-vv-v
5313Dorking Wanderers - Harlow Town domaći12-12-2
5314Dulwich Hamlet - Merstham domaći151-01-2
5315Folkestone Invicta - Lowestoft Town v-vv-vv-vv-v
5316Kingstonian - Brightlingsea Regent gosti80-10-1
5317Leiston - Tonbridge v-vv-vv-vv-v
5322Margate - Tooting Mitcham United gosti32-13-2
5333Needham Market Fc - Hendon domaći121-13-3
5335Staines - Worthing v-vv-vv-vv-v
5336Thurrock - Leatherhead domaći372-02-0
5337Wingate & Finchley - Metropolitan Police domaći500-01-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3483Banbury United - Basingstoke v-vv-vv-vv-v
3512Biggleswade Town - Slough Town v-vv-vv-vv-v
3513Dorchester - Hereford gosti600-00-1
3514Kings Lynn - Weymouth domaći750-01-1
3515Redditch - Kings Langley domaći71-02-2
3516Royston Town - Chesham United gosti320-10-2
3517St Neots Town - Frome Town gosti80-21-6
3518Stratford Town Fc - Hitchin v-vv-vv-vv-v
3519Tiverton - St Ives Town domaći211-02-3
4926Bishops Stortford - Gosport Borough v-vv-vv-vv-v
4927Farnborough - Dunstable domaći72-04-0
7388Merthyr Town - Kettering gosti90-32-4

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3521(-7.5)Ps Kemi - Ac Kajaani(161,5) gosti470-00-2
3525Hjk Helsinki - Lappeenranta domaći62-14-1
3527Turku Ps - Klubi 04 domaći720-01-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4720Nantes - Bordeaux gosti260-10-1
4728Amiens - Guingamp domaći161-13-1
4736Montpellier - Toulouse gosti301-12-1
4737Rennes - Angers Sco domaći840-01-0
4738Strasbourg - Dijon domaći52-23-2
4739Troyes - Lille domaći441-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3713Nimes Olympique - Chateauroux domaći301-03-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5387Stade Lavallois - Rodez Af domaći371-01-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2219Platanias - Levadiakos domaći800-01-0
2220Panathinaikos - Aok Kerkyra domaći162-04-0
2221Larissa - Aek Athens --0-00-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5343Aris - Karaiskakis --0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2363Marquense - Deportivo Sanarate domaći231-02-1
2364Xelaju - Coban Imperial gosti450-11-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3671Cd Honduras Progreso - Juticalpa Fc domaći214-04-3
3674Real Cd Espana - Cd Vida domaći900-01-0
3677Olimpia Cd - Cd Real Sociedad domaći391-01-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6852Chennai City - Gokulam Kerala gosti610-00-1
8890Aizawl - Neroca Fc domaći391-01-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3428Fc Pune City - Atletico De Kolkata domaći321-03-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1418Foolad Khuzestan Fc - Peykan v-vv-vv-vv-v

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1102Ascoli - Cittadella domaći411-01-2
1103Cremonese - Parma domaći890-01-0
1107Empoli - Ternana domaći161-12-1
1108Foggia - Pescara gosti440-10-1
1117Frosinone - Pro Vercelli domaći63-04-0
1118Novara - Carpi domaći431-01-0
1119Perugia - Virtus Entella domaći490-02-0
1132Salernitana - Venezia domaći53-03-2
1133Spezia - Palermo --0-00-0
1134Cesena - Bari domaći131-01-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Arzachena - Robur Siena domaći21-21-2
2233Piacenza - Olbia domaći600-01-0

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2243Gubbio - A.C. Mestre domaći111-11-3
2250Bassano - Santarcangelo domaći132-13-1
2251Fermana - Sud Tirol gosti630-00-1
2252Pordenone - Fano --0-00-0
2253Salo - Sambenedettese domaći720-01-0
2254Triestina - Ravenna domaći780-01-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2370Siracusa - Rende gosti390-10-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2775Hapoel Haifa - Kiryat Shmona gosti560-00-2
2780Hap Raanana - Bnei Yehuda gosti41-11-1
2781Ashdod - Maccabi Haifa --0-00-0
2782Hapoel Akko - Hapoel Beer Sheva gosti540-00-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5126Cape Town City Fc - Ajax Cape Town domaći520-01-0
5127Free State Stars - Maritzburg United gosti460-00-3
5135Mamelodi Sundowns - Platinum Stars domaći223-03-0
5136Amazulu - Supersport United domaći112-02-0
5137Orlando Pirates - Polokwane City gosti180-11-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6199Black Leopards - Cape Town All Stars gosti500-01-2
6200Mbombela United Fc - University Of Pretoria --0-00-0
6201Real Kings Fc - Super Eagles domaći202-03-1
6202Royal Eagles - Richards Bay Fc --0-05-2
6203Stellenbosch Fc - Mthatha Bucks Fc domaći32-02-1
6229Uthongathi - Jomo Cosmos domaći830-01-0
6230Witbank Spurs - Tshakhuma gosti-0-00-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1856Al Sadd - Al-Sailiya Sc domaći322-06-0
1888Al Rayyan - Al Kharaityat Sc domaći303-04-2
1892Umm Salal - Al Gharrafa gosti330-22-4

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2697Universidad De Costa Rica - Guadalupe Fc gosti370-12-2
5536Herediano - Deportivo Saprissa domaći191-01-0

MALTA FA TROPHY KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5194Mosta - Zejtun Corinthians gosti370-11-2
5237Tarxien Rainbows - Lija Athletic domaći271-01-2
5238Hamrun Spartans - Sliema Wanderers gosti390-10-1
5239Balzan Youths - Naxxar Lions domaći820-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Cruz Azul - Leon --0-00-0
2428Queretaro - Tigres --0-00-0
2429Monterrey - Tijuana --0-00-0
2430Pachuca - Lobos Buap domaći103-03-1
2431Necaxa - Chivas gosti101-11-3

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1637Zacatepec - Cimarrones De Sonora domaći301-01-0
1638Cafetaleros De Tapachula - Murcielagos --0-00-0
1650Club Celaya - Atlante domaći352-12-1
1651Dorados De Sinaloa - Venados gosti20-10-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6794Roda - Twente gosti530-01-1
6795Den Haag - Vvv Venlo domaći231-01-1
6796Fc Zwolle - Nac Breda domaći21-01-0
6797Vitesse - Heerenveen domaći131-11-1

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8937Canterbury - Auckland gosti220-20-2
8938Hamilton Wanderers Afc - Eastern Suburbs gosti40-23-5
8939Southern United - Tasman United domaći261-22-4
8940Waitakere United - Wellington Phoenix domaći272-12-3
8941Wellington - Hawkes Bay United domaći700-02-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5366Borussia Monchengladbach - Augsburg domaći101-02-0
5367Freiburg - Rb Leipzig gosti660-02-1
5368Hoffenheim - Bayer Leverkusen gosti420-11-4
5369Mainz - Stuttgart supergol gosti191-13-2
5371Wolfsburg - Eintracht Frankfurt gosti180-21-3
5372Hamburg - Fc Koln gosti270-10-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1116Chemnitzer - Paderborn gosti310-10-2
1136Fortuna Koln - Cz Jena domaći610-01-0
1139Sonnenhof Grossaspach - Hansa Rostock v-vv-vv-vv-v

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5575Atletico Veraguense - Alianza Fc gosti70-10-2
5576Plaza Amador - Tauro --0-00-0
5577Sporting San Miguelito - Arabe Unido gosti100-21-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6864Maritimo - Belenenses --0-00-0
6865Benfica - Chaves domaći132-03-0
6871Portimonense - Braga gosti80-21-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2404Ac Viseu - Sporting Lisbon B domaći251-01-1
2406Cova Piedade - Gil Vicente domaći221-02-0
2410Nacional Madeira - Benfica B domaći341-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3450Legia Warsaw - Atletico Nacional gosti360-20-2
6857As Trencin - Nove Mesto domaći114-09-0
6858Fc Pisek - Plzen U21 domaći11-03-2
6911Mfk Karvina - Piast Gliwice domaći201-01-1
6912Senica - Dubnica domaći580-02-1
6913Slovacko - Vitkovice domaći23-04-0
6923Vlasim - Fk Teplice gosti470-00-2
6924Miedz Legnica - Slask Wroclaw domaći282-02-1
6925Pogon Siedlce - Radomiak Radom gosti271-21-2
6926Randers Fc - Vejle gosti170-11-1
6927Shamrock Rovers - Longford domaći91-13-1
6928Stal Mielec - Cracovia Krakow domaći81-21-3
6929Zilina - Banik Ostrava domaći81-02-0
69371860 Munich - Memmingen domaći291-01-0
6939Bfc Dynamo - Optik Rathenow domaći600-03-1
6948Aachen - Bochum domaći810-01-0
6949Austria Vienna - Gornik Zabrze gosti580-01-1
6950Eintracht Brauschweig Ii - Viktoria Berlin --0-00-0
6971Frej - Aik Stockholm gosti-0-10-1
6972Sirius - Sundsvall gosti100-20-4
6973Brno - Nitra domaći301-02-0
6974Elfsborg - Sarpsborg gosti180-11-1
6975Shakhtar Donetsk - Ludogorets gosti420-12-2
6976Slavia Prague - Viktoria Zizkov(N) domaći32-05-0
6977Basel - Sturm Graz(N) gosti82-32-4
6978Viktoria Plzen - Salzburg(N) gosti250-20-5
6979Dinamo Kiev - Haugesund(N) gosti111-11-1
6980Mattersburg - Aarau(N) domaći71-11-1
6981Rijeka - Nd Gorica --0-00-0
7030Zlin - Sfc Opava domaći351-02-0
7031Bohemians U21 - Chomutov gosti81-22-3
7032Energetyk Row Rybnik - Katowice gosti191-31-5
7033Malmo - Fremad Amager domaći830-01-0
7040Dac 1904 - Sigma Olomouc domaći151-11-2
7041Msk Zilina B - Trinec domaći211-11-1
7042Independiente Santa Fe - Deportivo Cali gosti212-12-1
7044Aarhus - Vendsyssel gosti80-12-4
7045Belshina - Bate Borisov domaći21-11-1
7048Vozdovac - Radnicki Obrenovac domaći103-09-0
7049Lks Lodz - Polonia Sroda Wlkp domaći42-12-1
7050Olimpia Elblag - Bytovia Bytow(N) domaći301-01-3
7054Oppsal - Orn Horten domaći271-02-1
7055Sc Buchschachen - Usv Pollauberg domaći231-12-2
7057Schalke Am - Spvgg Vreden 1921 domaći101-02-2
7058Slask Wroclaw - Miedz Legnica(N) gosti270-21-2
7060Warta Poznan - Gornik Konin domaći720-01-0
7061Jakobstads Bk - Ff Jaro domaći122-22-2
7065Gorodeya - Luch Minsk(N) domaći122-03-0
7076Nordsjaelland - Lyngby domaći55-06-3
7159Gyori Eto - Ajkai Fc gosti220-12-3
7160Gotenborg - Aalborg domaći311-11-3
7204Krsko - Roltek Dob domaći321-02-0
7205Parndorf - Asv Drassburg domaći44-07-0
7206Rad Belgrade - Vojvodina(N) gosti181-21-2
7207Rekord Bielsko Biala - Mks Trzebinia-Siersza domaći102-02-1
7208Innsbruck - Wsg Wattens(N) gosti200-20-5
7209Szekszardi Ufc - Ferencvarosi Tc gosti20-10-4
7210Podbrezova - Lokomotiva Zvolen --3-15-2
7211Aluminij - Sv Allerheiligen domaći171-01-1
7212Baerum - Frigg domaći331-03-2
7213Brommapojkarna - Eskilstuna City domaći192-02-0
7214Cottbus - Dukla Praha domaći760-02-0
7215Eintracht Braunschweig Amateurs - Viktoria Berlin --0-00-0
7216Engers - Tus Koblenz gosti350-21-3
7217Viktoria Koln - Oberneuland domaći183-05-1
7218Traiskirchen Fcm - Wiener Neustadt domaći301-01-1
7339Caslav - Benatky Nad Jizerou --0-00-0
7345Fortuna Dusseldorf Am - Wegberg Beeck gosti151-11-1
7346Gersthofer - Sv Schwechat gosti251-11-1
7347Hartberg - Neusiedl domaći43-14-2
7348Hessen Kassel - Sc Wiedenbruck 2000 gosti130-31-3
7349Kriens - Wohlen domaći254-07-0
7350Siarka Tarnobrzeg - Cracovia Krakow gosti221-12-1
7351Sogndal - Floro domaći600-01-1
7352Verl - Luneburger Hansa gosti220-11-2
7355Lubeck - Neustrelitz v-vv-vv-vv-v
7356Zeljeznicar - Nk Zmijavci gosti31-13-1
7357Trakai - Jelgava domaći271-02-0
7359Wormatia Worms - Pirmasens gosti590-00-2
7360Trans Narva - Jk Viljandi Tulevik domaći45-16-3
7361Thun - Breitenrain domaći241-03-0
8108Hajduk Split - Zurich gosti74-14-1
8126Slask Swietochlowice - Gwarek Tarnowskie Gory gosti82-13-2
8127Maribor - Nafta gosti142-14-2
8128Nk Spansko - Nk Vrapce gosti260-20-3
8129Rot Weiss Frankfurt - Fsv Frankfurt gosti270-30-9
8130Lahti - Flora Tallin domaći690-01-0
8131Shamrock Rovers - Cobh Ramblers domaći550-02-0
8132Levadia Tallinn Ii - Tartu Fc Santos domaći281-01-1
8133Raufoss - Asker --0-00-0
8134Wigry Suwalki - Atlantas Klaipeda gosti342-13-1
8135Limerick - Galway United Fc --0-00-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3257Ards - Ballymena domaći251-01-0
3258Linfield - Glenavon domaći31-12-3
8970Carrick Rangers - Glentoran v-vv-vv-vv-v
8971Cliftonville - Dungannon domaći670-03-0
8972Coleraine - Crusaders gosti370-23-3
8973Warrenpoint - Ballinamallard United domaći411-01-0

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5571Knockbreda - Newry City Afc gosti330-10-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5468Stranraer - Raith domaći91-01-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5447Berwick - Elgin v-vv-vv-vv-v
5448Montrose - Clyde gosti240-11-3
5449Stenhousemuir - Cowdenbeath v-vv-vv-vv-v
5450Stirling Albion - Edinburgh City v-vv-vv-vv-v

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1633Aberdeen - St Mirren domaći83-14-1
1634Albion Rovers - St Johnstone v-vv-vv-vv-v
1635Alloa - Dundee United gosti440-10-2
1636Ayr United - Arbroath domaći81-04-1
1639Celtic - Brechin domaći22-05-0
1640Dundee - Inverness Caledonian Thistle gosti150-12-2
1641Dunfermline - Morton gosti240-11-2
1642East Fife - Brora Rangers gosti120-10-1
1646Kilmarnock - Ross County domaći890-01-0
1647Livingston - Falkirk gosti900-00-1
1649Motherwell - Hamilton domaći42-02-0
1655Queen Of The South - Partick Thistle gosti420-11-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5465Espanyol - Sevilla gosti150-20-3
5466Atletico Madrid - Girona domaći341-01-1
5493Villarreal - Levante domaći261-02-1
5494Las Palmas - Valencia supergol gosti51-12-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4692Real Valladolid - Sevilla Atletico domaći860-01-0
4702Cordoba - Albacete domaći490-01-0
4703Real Oviedo - Almeria gosti530-02-1
4712Lorca Cf - Huesca domaći12-12-3
4713Lugo - Sporting Gijon domaći101-03-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5423Real Union De Irun - Athletic Bilbao B domaći171-01-0
5424Sporting Gijon B - Sd Leioa domaći590-01-0
5425Arenas Club De Getxo - Izarra gosti530-01-1
5426Real Sociedad B - Cd Vitoria domaći750-01-0
5427Sd Gernika - Pena Sport domaći191-13-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2143Karabukspor - Genclerbirligi gosti600-00-2
2145Osmanlispor Fk - Malatya Belediyspor --0-00-0
2149Fenerbahce - Goztepe domaći151-02-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8496Adana Demirspor - Balikesirspor gosti460-00-2
8497Eskisehirspor - Istanbulspor domaći600-01-2

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4908Duzyurtspor - Osmaniyespor --0-01-1
4909Anadolu Uskudar - Diyarbakirspor --0-01-2
4910Ankara Demirspor - Belediye Vanspor --0-01-1
4911Catalcaspor - 12 Bingol Spor domaći-0-02-0
4912Halide Edip Adivarspor - Duzcespor --0-00-0
4913Kirikhanspor - Trabzon Karadeniz domaći-0-01-0
4920Ofspor - Yeni Altindag Belediyespor domaći-0-01-0
4922Oyak Renault - Turgutluspor gosti-0-00-1

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3260Uwic Cardiff - The New Saints gosti640-00-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4593(-10.5)Cedevita Zagreb - Mega Bemax(167,5) 75-73
4594(-7.5)Partizan Beograd - Cibona Zagreb(163,5) 80-69

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4674(+1.5)Boca Juniors - Atenas Cordoba(170,5) 79-89
4675(-11.5)Ca San Lorenzo De Almagro - La Union Formosa(163,5) 87-65
4676(-3.5)Club Deportivo Hispano Americano - Argentino Junin(169,5) 94-73
4677(-3.5)Penarol Mar Del Plata - Quilmes Mar Del Plata(169,5) 98-90
4678(-6.5)Ciclista Olimpico De La Banda - Salta Basket(156,5) 78-86

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5681(+5.5)Sydney Kings - Perth Wildcats(167,5) 84-56
5682(-1.5)Illawarra Hawks - Adelaide 36ers(191,5) 93-112
6747(-1.5)Cairns Taipans - New Zealand Breakers(160,5) 81-71

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1534(+7.5)Bsc Furstenfeld - Arkadia Traiskirchen(149,5) 67-81

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1551(-13.5)Antwerp - Liege(166,5) 100-78

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4670(+4.5)Basquete Cearense - Pinheiros Sao Paulo(151,5) 66-64
4671(-1.5)Paulistano Sp - Bauru Sp(160,5) 88-79
4672(+9.5)Campo Mourao - Franca Sp(147,5) 60-88

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3270(-14.5)Bc Spartak Pleven - Lukoil Akademik Sofia(171,5) 111-71
3282(+13.5)Tundja Yambol - Rilski Sportist(172,5) 78-106
3283(-12.5)Academic Bultex 99 - Cherno More Ig(157,5) 88-66
3284(+5.5)Bc Beroe Sz - Balkan Botevgrad(167,5) 67-92

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4687(-27.5)Cez Nymburk - Bk Pardubice(170,5) 91-90
4688(-9.5)Nh Ostrava - Bk Lions Jindrichuv Hradec(175,5) 105-88
4690(-8.5)Bc Kolin - Usk Prague(151,5) 90-72
4694(-19.5)Bk Decin - Jbc Mmcite Brno(153,5) 76-67
4764(+3.5)Bk Olomoucko Prostejov - Bk Opava(176,5) 71-97
4765(-6.5)Qanto Svitavy - Usti Nad Labem(157,5) 83-78

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3426(+3.5)Surrey Scorchers - Glasgow Rocks(169,5) 87-79
3427(-14.5)Leicester Riders - Bristol Flyers(157,5) 86-57

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5597(-15.5)Rain Or Shine Elasto - Kia Picanto(190,5) 94-98
5598(-9.5)Magnolia Hotshots - Phoenix Petroleum(192,5) 97-91

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3449(+2.5)Espoo United - Helsinki Seagulls If(170,5) 82-110

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1288(-8.5)Limoges - Gravelines Dunkerque(153,5) 80-72
1289(-11.5)Asvel Lyon Villeurbanne - Hyeres Toulon(152,5) 102-85
1290(-3.5)Boulazac Basket - Cholet(151,5) 67-91
1291(-4.5)Le Portel - Chalon Sur Saone(153,5) 87-83
1292(-9.5)Strasbourg - Pau Orthez(155,5) 89-88

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8318(-5.5)Asptt Charleville Mezieres - Basket Lattes Montpellier(142,5) 79-48
8321(+5.5)Esb Villeneuve - Bourges Basket(132,5) 46-60
8324(-2.5)Tarbes Gespe Bigorre - Sasp Lyon Basket(133,5) 75-58
9007(+2.5)Union Hainaut Basket - Basket Landes(134,5) 50-62
9008(-6.5)Uso Mondeville - Roche Vendee Basket Club(134,5) 74-81

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1285(-8.5)Orleans Loiret - Roanne(159,5) 65-64
1286(+1.5)Poitiers - Sluc Nancy(147,5) 73-83
1287(+3.5)Ujap Quimper - Charleville-Mezieres(160,5) 71-75

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1804(-3.5)Aris - Kolossos(142,5) 72-86
1805(+4.5)Gs Kimis - Aek Athens(155,5) 77-79
1806(+6.5)Gymnastikos Larisas Faros - Paok(159,5) 101-89
1807(+3.5)Panionios - Ago Rethymnon(157,5) 96-64
1808(-4.5)Aries Trikala Bc - Asa Koroivos Amaliadas(151,5) 71-59

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4679(-24.5)Gkk Sibenik - Zagreb(167,5) 104-70
6390(-40.5)Split Co - Kastela Sucurac(165,5) 96-79

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7504(-4.5)Cantu - Sassari(172,5) 86-86 / 102-96
7505(+1.5)Reggio Emilia - Avellino(151,5) 89-86

ITALIJA 2. LIGA ISTOKKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1947(+7.5)Bergamo - Treviso(153,5) 70-84
2067(+3.5)Cagliari - Scafati(161,5) 79-93

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1941(-11.5)Maccabi Tel Aviv - Hapoel Galil Gilboa(163,5) 91-94
1945(-5.5)Hapoel Jerusalem - Hapoel Tel-Aviv(168,5) 85-89

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3287(-7.5)Toyama Grouses - Shimane Susanoo Magic(157,5) 83-92
3294(+8.5)Kyoto Hannarizu - Toyota Alvark Tokyo(150,5) 86-100
3295(+5.5)Levanga Hokkaido - Brave Thunders Kanagawa(156,5) 82-89
3310(-6.5)Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Niigata Albirex Bb(165,5) 72-84
3311(-14.5)Chiba Jets - Yokohama B-Corsairs(150,5) 114-78
3312(+3.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Hitachi Sunrockers Tokyo(138,5) 65-56
4606(+2.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Hitachi Sunrockers Tokyo(136,5) 59-71
4626(+6.5)Kyoto Hannarizu - Toyota Alvark Tokyo(148,5) 76-84
4645(+3.5)Levanga Hokkaido - Brave Thunders Kanagawa(158,5) 78-75
4646(-4.5)Toyama Grouses - Shimane Susanoo Magic(157,5) 83-78

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5677(+1.5)Seoul Thunders - Wonju Dongbu Priory(164,5) 84-93

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5599(-3.5)Woori Hansae Wibee W - Kb Stars W(131,5) 78-67

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4680(+4.5)Jilin Northeast Tigers - Beijing Baxi(221,5) 104-117
4685(-3.5)Zhejiang Golden Bulls - Beijing Ducks(201,5) 106-116

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5658(-22.5)Ventspils - Valga Korvpallikool(153,5) 74-63
5659(+14.5)Valmiera - Bk Ogre If(160,5) 80-101

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5660(-7.5)Juventus Utena - Nevezis(159,5) 110-81
5674(-8.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Bc Lietkabelis(163,5) 96-67

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5600(-3.5)Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder(219,5) 124-148
5637(-1.5)Atlanta Hawks - Chicago Bulls(216,5) 97-113
5638(-4.5)Charlotte Hornets - Miami Heat(204,5) 105-106
5642(-6.5)Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks(210,5) 116-94
5647(+3.5)Houston Rockets - Golden State Warriors(234,5) 116-108
5648(-3.5)Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors(215,5) 115-109
5649(-4.5)Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks(209,5) 117-108
6186(-8.5)New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies(210,5) 111-104
6197(-1.5)Utah Jazz - Los Angeles Clippers(212,5) 125-113

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1585(-12.5)Ewe Baskets Oldenburg - Phantoms Braunschweig(163,5) 86-84

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1603(+1.5)Skyliners Frankfurt - Bbc Bayreuth(154,5) 74-96

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3296(-6.5)Stal Ostrow Wielkopolski - Turow Zgorzelec(162,5) 93-78

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6161(-3.5)Hopsi Polzela - Helios(151,5) 79-84
6165(-8.5)Krka - Kd Ilirija(157,5) 76-78
6182(+3.5)Sentjur - Kk Sencur Cp(151,5) 87-76
6183(+1.5)Zlatorog Lasko - Kk Rogaska(148,5) 78-63

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3436(-2.5)Saenz Horeca Araberri Basket - Leyma Basquet Coruna(164,5) 80-99
3441(-5.5)Palma Air Europa - Caprabo Lleida(157,5) 76-80

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4668(-5.5)Sodertelje - Jamtland(159,5) 74-44
4669(-8.5)Boras - Kfum Nassjo(157,5) 87-81

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4647(-8.5)Lugano Tigers - Ensa Union Neuchatel(160,5) 94-90
4665(+4.5)Bbc Monthey - Lions De Geneve(149,5) 66-71
4666(-20.5)Benetton Fribourg - Bbc Lausanne(153,5) 105-74
4667(+12.5)Vevey Riviera Basket - Sam Basket Massagno(136,5) 43-45

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8087(-4.5)Enisey Krasnoyarsk - Kalev(166,5) 88-91
8088(-6.5)Avtodor Saratov - Bc Astana(163,5) 92-86 / 74-74

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5902(-1.5)Charlotte Checkers - Rochester Americans(5,5) 0-21-4
6110(-1.5)Binghamton Senators - St Johns Icecaps(5,5) 0-30-4
6111(+1.5)Bridgeport Sound Tigers - Providence Bruins(5,5) 1-03-2
6112(-1.5)Grand Rapids Griffins - Rockford Icehogs(5,5) 1-14-3
6113(-1.5)Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms(5,5) 0-22-5
6114(-1.5)Iowa Wild - Milwaukee Admirals(5,5) 1-25-3
6115(+1.5)Utica Comets - Syracuse Crunch(5,5) 1-04-2
6116(+1.5)Albany Devils - Toronto Marlies(5,5) 0-30-3
6117(-1.5)Chicago Wolves - Bakersfield Condors(5,5) 3-06-1
6154(-1.5)Manitoba Moose - Texas Stars(5,5) 1-21-5
6155(-1.5)San Antonio Rampage - Tucson Roadrunners(5,5) 1-11-1
6156(-1.5)Stockton Heat - Ontario Reign(5,5) 1-13-4
6159(+1.5)San Diego Gulls - San Jose Barracuda(5,5) 1-11-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5399(+1.5)Ec Kac Ii - Ec Die Adler Kitzbuhel(5,5) 0-21-6
5400(-1.5)Ehc Bregenzerwald - Fassa(5,5) 1-16-5
5401(-1.5)Ek Zell Am See - Hc Neumarkt Riwega(5,5) 2-05-1
5402(+1.5)Lustenau - Jesenice(5,5) 0-02-5
5403(-1.5)Vipiteno - Olimpija Ljubljana(5,5) 1-04-1
5410(-1.5)Ritten Sport - Asiago(5,5) 0-21-4
5412(+1.5)Hc Groden - Cortina(5,5) 0-33-4

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4789(-1.5)Red Bull Salzburg - Sapa Fehervar(5,5) 1-02-0
4790(-1.5)Vienna Capitals - Bolzano(5,5) 0-12-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5727(-1.5)Bjelorusija U20 - Hk Mogilev(6,5) 1-22-4
5742(+1.5)Hc Dinamo Molodechno - Yunost Minsk(5,5) 1-14-4
5743(+1.5)Hk Vitebsk - Khimik-Ska(6,5) 2-22-3
5744(+1.5)Metallurg Zhlobin - Hk Gomel(5,5) 0-22-4
5745(+1.5)Neman Grodno - Shakhter Soligorsk(5,5) 1-04-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2491(+1.5)Slavia Prague - Ceske Budejovice(5,5) 0-23-3
2492(-1.5)Kladno - Hc Frydek Mistek(5,5) 0-12-2
2493(-1.5)Hc Zubr Prerov - Kadan(5,5) 0-03-2
2494(-1.5)Karlovy Vary - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 1-21-2
2496(-1.5)Slovan Ustecti Lvi - Horacky Fk Trebic(5,5) 2-03-1
2504(-1.5)Stadion Litomerice - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 0-03-1
2514(-1.5)Hc Havirov Panthers - Benatky Nad Jizerou(5,5) 0-14-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2658(-1.5)Braehead Clan - Edinburgh Capitals(7,5) 1-04-3
2659(-1.5)Manchester Storm - Milton Keynes Lightning(5,5) 2-03-1
2660(+1.5)Nottingham Panthers - Cardiff Devils(5,5) 4-06-4
2661(-1.5)Sheffield Steelers - Guildford Flames(5,5) 2-17-3
2685(-1.5)Fife Flyers - Dundee Stars(6,5) 2-16-6

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5370(-1.5)Ilves - Assat(5,5) 0-14-2
5373(+1.5)Jukurit - Jyp(5,5) 1-03-2
5374(-1.5)Kalpa - Hifk(5,5) 1-03-2
5375(-1.5)Karpat - Pelicans(5,5) 3-14-1
5376(+1.5)Kookoo - Saipa(5,5) 2-13-3
5377(-1.5)Lukko - Tappara(5,5) 0-04-0
5378(-1.5)Sport - Hpk(5,5) 0-12-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5392(+1.5)Heki - Jokipojat(5,5) 1-32-7
5393(-1.5)K-Vantaa - Iisalmen Peli-Karhut(5,5) 0-13-3
5396(+1.5)Leki - Keupa Ht(5,5) 0-12-2
5397(+1.5)Roki - Kettera(5,5) 2-15-3
5398(-1.5)Sapko - Tuto(5,5) 2-03-0

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1339(+1.5)Ottawa 67s - Hamilton Bulldogs 1-33-9
1340(+1.5)Flint Firebirds - Marie Greyhounds 0-14-2
1419(-1.5)Peterborough Petes - Oshawa Generals 1-03-3
1420(-1.5)Barrie Colts - Niagara Icedogs 2-06-2
1422(-1.5)Owen Sound Attack - Erie Otters 4-08-1

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5746(-1.5)Hk Mogo - Hc Kurbads(6,5) 1-03-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5751(+1.5)Buffalo Sabres - Dallas Stars(5,5) 0-21-7
5752(-1.5)Philadelphia Flyers - New Jersey Devils(5,5) 3-03-1
5753(-1.5)Calgary Flames - Winnipeg Jets(5,5) 1-01-1
5754(-1.5)Colorado Avalanche - New York Rangers(5,5) 1-03-1
5755(+1.5)Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes(5,5) 1-11-3
5756(+1.5)Montreal Canadiens - Boston Bruins(5,5) 0-01-4
5757(+1.5)Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs(5,5) 0-13-4
5813(-1.5)Nashville Predators - Florida Panthers(5,5) 1-24-3
5814(-1.5)San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins(5,5) 1-12-1
5815(-1.5)St Louis Blues - Arizona Coyotes(5,5) 0-42-5
5816(-1.5)Chicago Blackhawks - New York Islanders(6,5) 1-33-7
5824(+1.5)Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning(5,5) 2-05-2
5830(-1.5)Edmonton Oilers - Vancouver Canucks(5,5) 2-05-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3532(+1.5)Kongsvinger - Sparta Sarpsborg(6,5) 1-01-4
3533(-1.5)Stavanger - Manglerud Star(5,5) 2-08-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5747(-1.5)Furuset - Gjovik Mammuts(6,5) 1-03-3
5748(+1.5)Gruner Ishockey - Hasleloren Ishockey(7,5) 1-13-3
5749(-1.5)Ringerike - Comet(6,5) 1-01-4
5750(-1.5)Nidaros Hockey - Tonsberg Og Omegn Ihk(7,5) 2-04-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2728(-1.5)Dynamo Moscow - Admiral Vladivostok(4,5) 1-04-0
2757(-1.5)Lokomotiv Yaroslavl - Red Star Kunlun(4,5) 1-02-0
2761(-1.5)Ska St Petersburg - Amur Khabarovsk(5,5) 1-05-0
2762(-1.5)Torpedo Nn - Severstal Cherepovets(4,5) 0-15-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5431(+1.5)Ermak Angarsk - M Novokuznetsk(5,5) 2-14-1
5432(-1.5)Kazzinc Torpedo - Khimik Voskresensk(5,5) 2-03-2
5433(-1.5)Saryarka - Zvezda Chekhov(5,5) 1-12-1
5434(+1.5)Rubin Tyumen - Krs Heilongjiang(5,5) 1-05-2
5435(-1.5)Zauralye Kurgan - Ceng Tou(5,5) 0-03-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5480(-1.5)Avto U20 - Tolpar U20(5,5) 0-13-4
5481(-1.5)Dinamo St Petersburg U20 - Vityaz U20(5,5) 1-02-0
5482(-1.5)Krylia Sovetov U20 - Hk Mvd U20(5,5) 0-55-6
5484(-1.5)Ska 1946 U20 - Kapitan Stupino U20(5,5) 1-03-1
5485(-1.5)Spartak Moscow U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 0-02-2
5486(-1.5)S. Barsy Astana U20 - Sputnik Almetievsk U20(5,5) 1-07-2
5487(-1.5)Sarmaty Orenburg U20 - Irbis Kazan U20(5,5) 0-33-5
6545(-1.5)Chaika U20 - Taifun U20(5,5) 0-12-2
6546(-1.5)Mytishchinskie Atlanty U20 - Amurskie Tigry U20(5,5) 2-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3645(-1.5)Brynas - Djurgardens If(4,5) 3-04-1
3649(-1.5)Farjestads - Skelleftea(5,5) 0-11-3
3650(-1.5)Vaxjo - Linkopings(4,5) 2-03-1
3653(-1.5)Frolunda - Lulea(4,5) 0-12-2
3654(-1.5)Karlskrona Hk - Mora(4,5) 1-12-1
3659(-1.5)Orebro - Rogle(5,5) 0-12-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3660(+1.5)Troja Ljungby - Oskarshamn(5,5) 1-12-2
3661(-1.5)Leksand - Bofors(5,5) 0-02-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5527(-1.5)Ambri - Scl Tigers(5,5) 1-12-3
5528(-1.5)Bern - Lausanne(5,5) 0-03-3
5529(-1.5)Biel - Davos(5,5) 2-05-1
5530(-1.5)Fr. Gotteron - Servette(5,5) 0-04-4
5531(+1.5)Kloten - Zsc Lions(5,5) 1-13-3
5532(-1.5)Lugano - Zug(5,5) 1-01-0

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1572(-4.5)K.Edmund - A.Seppi(38,5) 25-176-77-53-1
1576(-8.5)R.Nadal - D.Schwartzman(29,5) 24-166-36-73-1
2528(+2.5)G.Dimitrov - N.Kyrgios(41,5) 25-247-67-63-1
2539(+5.5)P.Carreno-Busta - M.Cilic(36,5) 22-267-63-61-3
6345D.Thiem - T.Sandgren - - - 22.01.
6553(-7.5)N.Djokovic - A.Ramos Vinolas(33,5) 18-86-26-33-0
7420(+7.5)R.Gasquet - R.Federer(31,5) 11-192-65-70-3

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8139B.Bryan/M.Bryan - J.Chardy/F.Martin 19-166-77-62-1
8140L.Paes/P.Raja - J.S.Cabal/R.Farah 3-121-62-60-2
8141M.Matkowski/A.Qureshi - R.Albot/H.Chung v-vv-vv-vv-v
8173P.Andujar/A.Ramos-Vinolas - S.Groth/L.Hewitt v-vv-vv-vv-v

AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7430A.Parra Santonja/M.Lopez - C.Dellacqua/J.Peers 8-124-64-60-2
7640A.Spears/Cabal J-S - R.Voracova/F.Martin 22-176-46-72-1
7641E.Perez/A.Whittington - T.Babos/R.Bopanna 6-122-64-60-2
7645K.Peschke/H.Kontinen - Z.Hives/B.Mousley 12-56-46-12-0
7646L.Chan/J.Murray - A.Klepac/R.Ram 22-204-67-52-1
7647M.Adamczak/M.Ebden - D.Schuurs/J.Rojer - 5-74-60-2
7648Rodionova An/O.Marach - N.Kichenok/M.Granollers v-vv-vv-vv-v
7649Y.Xu/M.Daniell - E.Makarova/B.Soares 12-213-67-51-2
7650Z.Yang/Qureshi A-U-H - Chan H-C/M.Venus 7-123-64-60-2

CHALLENGER KOBLENZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6453I.Ivashka - K.De Schepper 15-166-35-71-2
6454S.Stakhovsky - M.Moraing 7-124-63-60-2

CHALLENGER KOBLENZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4888S.Arends/A.Sancic - G.Panfil/V.Uzhylovskyi 20-196-43-62-1

CHALLENGER NEWPORT BEACH KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1137D.Novikov - K.Uchida 16-136-13-62-1
1138H.Craig - M.Giron 6-122-64-60-2
1140J.Satral - R.Shane 12-166-42-61-2
1141U.Blanch - R.Sarmiento 11-156-31-61-2
1226B.Schnur - P.Kypson 13-106-47-62-0
1282A.Pavic - G.Olaso 6-123-63-60-2
1283D.Koepfer - J.Aragone 13-156-21-61-2
1284L.Bambridge - A.Krajicek 20-176-77-52-1
1295C.Eubanks - M.Redlicki 18-136-36-72-1
1296J.Jung - T.Fawcett 13-166-35-71-2
1297R.Statham - M.Gonzalez 13-76-17-62-0

CHALLENGER NEWPORT BEACH KVALIFIKACIJE (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8272A.Anisimova - H.Chang 12-86-46-42-0
8273K.Muchova - D.Lao 8-133-65-70-2
8274D.Seguel - A.Guarachi Mathison 12-76-36-42-0
8275E.Bektas - E.Kostova 10-172-67-51-2
8276C.Dolehide - A.Kratzer 14-132-66-32-1
8277C.Branstine - A.Hesse 9-133-66-70-2
8278M.Bouzkova - T.Kinard 12-06-06-02-0
8279C.Ferrando - U.Arconada 12-56-16-42-0
8280L.Chirico - G.Olmos 13-152-66-21-2
8281S.Zhuk - V.Rodriguez 12-36-16-22-0
8282J.Jaksic - M.Hibi 2-121-61-60-2
8283S.Santamaria - F.Stollar 12-56-16-42-0

CHALLENGER RENNES KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6455T.Kamke - K.Kravchuk 9-134-65-70-2
6461Y.Vandenbulcke - P.Martinez Portero 8-124-64-60-2
6462B.Bonzi - R.Roumane 13-87-66-22-0
6463V.Millot - C.Denolly 12-153-66-31-2
6464Y.Wu - E.Corrie 9-134-65-70-2
6465C.Lestienne - E.Benchetrit 9-151-66-31-2
6466E.Furness - T.Lamasine 8-136-72-60-2
6467M.Ymer - Y.Reuter 12-56-46-12-0
6468A.Bossel - T.Gabashvili 8-132-66-70-2
6469G.Blancaneaux - L.Rochette 13-107-66-42-0
6470L.Lokoli - T.Farquharson 16-196-77-61-2
6471J.Eon - N.Kuhn 15-174-67-51-2
6472J.Clarke - Y.Uchiyama 8-136-72-60-2
6473M.Trungelliti - F.Gaio 12-56-36-22-0

ITF FRANCUSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7242R.Boutillier - G.Barrere 12-152-66-31-2
7246M.Martineau - A.Olivetti 7-123-64-60-2

ITF SAD F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7302N.Nakagawa - M.Barrios Vera 12-86-46-42-0
7322P.Sakamoto - J.Cagnina 5-121-64-60-2

ITF TUNIS F2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7327C.Carli/N.Turchetti - Y.Bondarevskiy/S.Gutierrez-Ferrol 12-26-06-22-0

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1280(+5.5)D.Allertova - E.Svitolina(19,5) 3-123-60-60-2
1281(+3.5)P.Martic - E.Mertens(21,5) 11-146-75-70-2
3099(-1.5)A.Kontaveit - C.Suarez Navarro(21,5) 16-186-44-61-2
3100(+5.5)M.Rybarikova - C.Wozniacki(19,5) 3-123-60-60-2
6530(-2.5)A.Kerber - M.Sharapova(21,5) 12-46-16-32-0
6534(+4.5)S.Hsieh - A.Radwanska(20,5) 13-76-27-52-0

WTA AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5583R.Atawo/A.L.Groenefeld - S.W.Hsieh/S.Peng 6-124-62-60-2
7010N.Kichenok/Rodionova An - Begu I-C/M.Niculescu v-vv-vv-vv-v
7011L.Safarova/B.Strycova - S.Cirstea/B.Haddad Maia 14-102-66-02-1
8269N.Melichar/K.Peschke - J.Brady/V.King 10-134-66-70-2

WTA AUSTRALIAN OPEN- MELBOURNE- AUSTRALIA- DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5580L.Chan/A.Sestini Hlavackova - Chan H-C/K.Srebotnik - - - -

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4416(+2.5)Ajax Kobenhavn - Ringkobing(47,5) 22-27
4417(-1.5)Midtjylland - Odense(48,5) 24-17

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4419Hei Skaering - Ajax Kobenhavn 23-29
4420Frederikshavn Fi - Skive 25-26
4421Fif Kobenhavn - Stoholm 19-19
4422Otterup - Hoj Elitehandbold 23-23
4423Sydhavsoerne - Fredericia Hk Elite 30-26
4424Tms Ringsted - Odder Handbold 35-22

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4444Lyngby - Bjerringbro Fh 22-29
5454Hadsten Sports K. - Fredericia Hk 17-28
5455Tms Ringsted - Skanderborg 28-29

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5458(-4.5)Lada Togliati - Vag Handball(52,5) 29-24
5459(+4.5)Randers - Brest Bretagne Handball(47,5) 26-18
5460(+1.5)H65 Hoor - Larvik(51,5) 25-27

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
1043(+1.5)Svedska - Francuska(54,5) 17-23
8918(-1.5)Hrvatska - Norveska(54,5) 32-28

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4446Drumso Dicken - Atlas 33-19
4447Pif - Bk 46 19-40

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4449(+4.5)Besancon - Metz Moselle Lorraine(51,5) 27-28
4450(+1.5)Bourg De Peage - Nantes Loire Atlantique Hb(53,5) 24-34
4451(-1.5)Toulon Saint Cyr - Havre Hac(50,5) 29-28

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5831(-1.5)Blomberg Lippe - Bayer Leverkusen(49,5) 28-28
5832(+7.5)Hsg Bensheim Auerbach - Buxtehuder Sv(51,5) 27-32
5833(+2.5)Neckarsulmer Su - Frisch Auf Goppingen(52,5) 25-25
5837(-5.5)Thuringer - Borussia Dortmund(52,5) 28-24
5841(-8.5)Bbm Bietigheim - Bad Wildungen(54,5) 33-26
5842(-1.5)Tv Nellingen - Hc Rodertal(52,5) 33-24
5843(-5.5)Tus Metzingen - Vfl Oldenburg(55,5) 37-25

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4452(+1.5)Mks Kalisz - Zaglebie Lubin(56,5) 28-24
4453(-2.5)Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin(53,5) 30-25
4454(-7.5)Azoty Pulawy - Piotrkowiann(57,5) 33-26
4455(-9.5)Wisla Plock - Chrobry Glogow(55,5) 32-23
4456(-5.5)Opole - Meble Wojcik Elblag(52,5) 26-19

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1334Spr Lublin - Piotrcovia 30-21
6537(-2.5)Jelenia Gora - Ruch Chorzow(53,5) 29-32

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5592(-7.5)Abc - Maia-Ismai(53,5) 30-26
5593(-7.5)Madeira Sad - Boa Hora Fc(56,5) 30-21
5594(+3.5)Ac Fafe - Aguas Santas Milaneza(53,5) 22-22
5595(-1.5)Xico - Arsenal&Lxs Group(54,5) 23-29

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4458(+2.5)Csm Slatina - Cs Magura Cisnadiei(49,5) 21-23
4459(-5.5)Oltchim Rm Valcea - Rapid Bucharest(50,5) 27-21

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5844(-4.5)Skif - Ugntu-Vnzm(54,5) 28-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4462Kh-7 Bm Granollers - Aula Valladolid 23-24
4465Clinicas Rincon Malaga - Mecalia Atletico Guardes 23-26
4466Elche - Akaba Berbera 18-21
4467Handbol Canyamelar Valencia - Bm Base Villaverde 27-22

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6749(-1.5)Heid - Onnereds Hk(48,5) 24-24
6750(-5.5)Skuru - Skovde Hf(47,5) 32-23

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4469(-2.5)Hk Varberg - Onnereds Hk(55,5) 28-33
4470(-1.5)Ifk Ystad - If Hallby(57,5) 28-24
4471(-5.5)Torslanda Hk - Hk Country(55,5) 28-23

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7380Gigasport Ried Innkreis - Posojilnica Aich Dob 0-10-20-3
7381Raiffeisen Arbesbach - Vbc Weiz 0-11-13-1
7382Wesser Graz - Klagenfurt 1-01-13-2

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5683Noliko Maaseik - Knack Roselaere 1-01-13-1
5684Prefaxis Menen - Vbc Waremme 0-11-13-1
5685Vc Haasrode Leuven - Euphony Asse Lennik 1-02-03-2
5686Voc Amigos St. Antonius Zoersel - Vbc Shanks Guibertin 0-11-11-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8975Sesi Sp - Lebesgedorecanoas 1-01-13-2
8976Volei Renata Campinas - Juiz De Fora Volei 1-02-03-0
8977Funvic Taubate - Caramuru Castro 1-02-03-0
8978Corinthians Guarulhos - Sesc-Rj 1-01-11-3
8979Sada Cruzeiro - Copel Telecommaringa Volei 1-01-13-1

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5687Dobrudja Dobrich - Levski Sofia 0-10-20-3
5688Teteven Volley - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 1-01-12-3
5689Hebar Pazardzhik - Cska Sofia 1-01-13-2

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3662Usti Nad Labem - Ostrava 0-10-21-3
3664Ceske Budejovice - Fatra Zlin 1-02-03-1
3682Kladno - Pribram 0-10-23-2
3683Odolena Voda - Benatky Nad Jizerou 1-02-03-0
3684Praha - Vk Karlovarsko 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5690Leka Volley - Tiikerit 1-02-03-0
5691Hurrikaani Loimaa - Isku Volley 1-02-03-0
5692Valepa - Etta 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3715Montpellier - Chaumont 52 1-01-13-1
3717Paris - Toulouse 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5713Evreux - Mulhouse 0-10-22-3
5714Nantes Volley - Rocheville Le Cannet 0-10-20-3
5715Pays Daix Venelles - Beziers Vb 0-10-22-3
5716Quimper Volley 29 - Racing Club 1-01-11-3
5717Vandoeuvre-Nancy Vb - Paris St-Cloud 0-11-13-1

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9001Niki Eginiou - Alexandroupolis 1-02-03-0
9002Panachaiki Ge - Iraklis Chalkidas 0-10-20-3
9003Kifisias - Foinikas Syros 0-11-13-2
9004Iraklis - Panathinaikos 1-02-03-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1001Milano - Piacenza 1-02-02-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3214Pesaro - Casalmaggiore 0-11-13-1

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3143Brescia - Ortona 0-10-20-3
3144Cantu - Agnelli Metalli Bergamo 0-10-21-3
3154Monini Spoleto - Mondovi 0-11-13-2
3155Mosca Bruno Bolzano - Pag Taviano 0-11-12-3
7373Gioiella Micromilk Gioia Del Colle - Rinascita Lagonegro 0-10-20-3
7374Tuscania - Club Italia Roma 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1044Club Italia - Olbia 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4787Tsv Herrsching - Scc Berlin 0-11-11-3
4788Evivo Duren - Svg Luneburge 1-02-03-1
4801Friedrichshafen - Netzhoppers 1-02-03-0
4802Tv Buhl - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5719Dresdner - Wiesbaden 1-02-03-0
5720Aachen - Schweriner 0-11-12-3
5721Suhl - Rote Raben Vilsbiburg 1-02-03-1

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7225Bielsko-Biala - Olsztyn 0-10-21-3
7226Banimex Bedzin - Bydgoszcz 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1053Trefl Proxima Krakow - Lks Commercecon Lodz 0-11-11-3
1054Fakro Muszyna - Dabrowa Gornicza 1-02-03-0
1055Siodemka Legionovia Legionowo - Ostrowiec Swietokrzyski 1-02-03-0
1056Budowlani Lodz - Bielsko Biala 0-10-20-3

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5722As Sao Mamede - Clube K 0-10-20-3
5723Castelo Maia Gc - Esmoriz Gc 1-02-03-0
5725Leixoes Sc - Vc Viana 1-01-13-2

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1058Fk Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo-Lo 1-01-12-3
1059Yugra Samotlor - Nova Novokuybyishevsk 0-10-20-3
1060Dynamo Moscow - Ugra Surgut 1-02-03-0
1061Zenit St Petersburg - Ural Ufa 1-02-03-1

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1071Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Yenisey Krasnoyarsk 1-02-03-1
1072Zarechie Odintsovo - Dynamo Moscow 1-01-12-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4778Afyonk Hisar Bld - Jeopark Kula Bld. 0-10-20-3
4780Beledyesi - Fenerbahce 0-10-20-3
4785Maliye Milli Piyango - Galatasaray 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5726Galatasaray - Vakifbank Gunes Sigorta 0-11-11-3

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
7192Cc Napoli - Cc Ortigia 1-2
7193Pallanuoto Trieste - Ss Lazio Roma 3-7
7194Posillipo - Nuoto 7-4
7195Rn Florentia - Torino 81 11-9
7199Rn Savona - Sm Verona 6-11

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6404Mornar Bs - Jug Dubrovnik 5-12
6405Partizan Raiffeissen - Vk Jadran St 5-9
6406Vk Posk - Havk Mladost Zagreb 7-10
6407Budva M-Tel - Primorac Kotor 7-11

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
4940(+6.0)Glasgow Warriors - Exeter Chiefs 28-21
4941(-1.0)Montpellier - Leinster 14-23
4942(-11.0)Clermont - Neath Swansea Ospreys 24-7
4946(-26.0)Saracens - Northampton Saints 62-14
4947(+16.0)Benneton Treviso - Bath 28-47
4948(-6.0)Llanelli Scarlets - Toulon 30-27

UNION CHALLENGE KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5550(+15.0)Krasnyj Jar - London Irish 17-24
5551(-17.0)Zebre - Agen 38-30
5560(-9.0)Brive - Worcester v-v
5561(+3.0)Newport Gwent Dragons - Begles Bordeaux 33-17
5562(-5.0)Lyon Olympique - Cardiff Blues 18-21
5563(-8.0)Toulouse - Sale Sharks 28-21
5564(-8.0)Stade Francais - Edinburgh 17-10

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
6851(-32.0)Central Cheetahs - Southern Kings(68,5) 45-24

ROBERT EYSTER - JAVIER FORTUNABOKS

Br. Susret Rezultat
4463R.Easter - J.Fortuna 1-0

TOUR DOWN UNDER 2018 ETAPA 6 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
2507A.Greipel - E.Viviani 1-0
2510C.Ewan - P.Sagan 1-0
2511C.Barbero - J.Sutterlin 1-0
2513C.Lawless - S.Welsford 0-1
2583D.Impey - J.Mccarthey 0-1
2700(+1.5)M.Pederson - J.Restrepo(4,5) 1-0
2724(-1.5)R.Minali - M.Renshaw(4,5) 0-1
2727(-1.5)R.Selig - A.Edmondson(4,5) 2-2
3098S.Consonni - P.Bauhaus 0-1

SPUST KITZBUHEL DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4971J.Clarey - V.Kriechmayr 0-1
4972J.Ferstl - G.Fayed 1-0
4973C.Innerhofer - P.Fill 0-1
4974K.Jansrud - D.Paris 1-0
4983B.Kline - C.Walder 0-1
4984M.Mayer - H.Reichelt 0-1
5149M.Osborne Paradis - B.Bennett 1-0
5150G.Roulin - P.Kung 1-0
5151A.Lund Svindal - B.Feuz 0-1
5152A.Theaux - A.Aamodt Kilde 1-0

SPUST LAKE CORTINA D AMPEZZO DUEL - UTRKA 2 (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5320S.Cook - T.Tippler 0-1
5321M.Gisin - K.Weidle 1-0
5338M.Shiffrin - L.Gut 1-0
5342L.Vonn - S.Goggia 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 358101439
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 239697778
arrow BC British Colombia BC49 6/49 1712213343
arrow BE Belgija 6/45 11018192740
arrow BL Belgija Keno 20/70 23567151723242526343940424951546068
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 1914202554
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 517183338
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 15112021
arrow CL Colorado 6/42 152132333438
arrow DA Multi-Daily A 6/99 133150518890
arrow DB Multi-Daily B 6/99 445861677485
arrow DC Multi-Daily C 6/99 234356798890
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 411131417182021222636373943515556616670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1015202427303132343640505253596264666870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1314152435
arrow FK Finska Keno D 20/70 4581727293334404647505155585964656670
arrow FL Florida 6/53 101220293849
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1371115192532363747485051545765676970
arrow FR Francuska 5/49 2732384446
arrow FT Finska Keno T 20/70 358911141516172324252947485154566465
arrow GE Njemačka 6/49 31115183345
arrow GO Njemačka Keno 20/70 13101113192130363741455455575861636466
arrow GR Grčka 6/49 467131416
arrow HO Hong Kong 6/49 2523242734
arrow IL Illinois 6/52 172432374047
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 91530313738
arrow IR Irska 6/47 171929313741
arrow IT Italija 6/90 274850747684
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 52728355052
arrow KA Kanada 6/49 61014273040
arrow LD Latvija Keno D 20/62 79101112151718222427303138414247495058
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2491012151819272932333843454755565762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 13789141720313335363940495153556062
arrow LU Louisiana 6/40 2516212328
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 21729364149
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 15101828
arrow MI Michigan Classic 6/47 51218223342
arrow MK Mađarska 5/90 15344546
arrow MS Missouri 6/44 61316404144
arrow NP New York Pick 10 20/80 4591620253033344245465559636566707377
arrow NY New York 6/59 101524444555
arrow OH Ohio Classic 6/49 61533344347
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 41120283136
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 356713141517181920293137485456666777
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 210151820252930313436424355586063646576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1571418
arrow PO Poljska 6/49 222425273637
arrow QU Quebec 6/49 1318223045
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21928353743
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 152328363947
arrow SW Švicarska 6/42 11120293539
arrow TE Texas 6/54 81224254754
arrow TU Turska Sayisal 6/49 111319253540
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 21019282931
arrow UW SAD Powerball 5/69 2628474958
arrow WA Washington 6/49 81622303435
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 910162728
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 81434354144
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 210242829343540455053626467687072747579