Nedjelja 21.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3249Lazio - Chievo supergol --2-15-1
3250Bayern Munich - Werder Bremen supergol --1-14-2
3265Monaco - Metz supergol domaći-1-03-1
3266Medvescak Zagreb - Orli Znojmo(H) domaći-1-03-4
3268Schalke - Hannover supergol domaći-1-01-1
3274Real Betis - Barcelona supergol gosti-0-00-5

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3285Mauritanija - Gvineja gosti150-10-1
3286Sudan - Maroko --0-00-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4381Melbourne City - Adelaide domaći302-05-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6920Royal Antwerp - Club Brugge domaći252-02-2
6921Genk - Anderlecht gosti450-10-1
6922Gent - Lokeren domaći441-03-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2600Tubize - Oud Heverlee gosti730-00-1

BELGIJA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1800Royal Chatelet - Berchem Sport domaći770-01-0
1801Eendracht Aalst - Ksk Heist gosti610-01-1
1802Vigor Wuitens Hamme - Lommel gosti60-30-3
1803Royal Knokke Fc - Ksv Oudenaarde domaći183-04-0

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6232Atlantico Ba - Vitoria Da Conquista domaći171-21-3
6243Bahia De Feira - Bahia Ba domaći401-01-0
6244Vitoria Ba - Juazeirense Ba domaći261-12-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8992Bangu - Volta Redonda gosti110-12-2
8993Vasco Da Gama - Nova Iguacu domaći152-04-2
8994Flamengo - Cabofriense Rj domaći361-01-0

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5054Brusque - Hercilio Luz Ca --0-00-0
5071Tubarao - Figueirense gosti21-11-2
6384Avai - Joinville gosti150-12-1
6386Chapecoense Sc - Internacional De Lages Sc domaći500-02-0
6389Criciuma - Concordia Sc domaći271-02-0

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6391Ferroviaria - Tirandentes Ce gosti310-12-1
6392Fortaleza - Maranguape domaći181-02-0

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037Novo Hamburgo - Internacional gosti170-10-3
1038Avenida - Sao Luiz domaći510-02-2
1039Juventude - Sao Paulo Rs domaći302-13-1
1040Veranopolis - Sao Jose domaći92-03-1
1042Cruzeiro Rs - Brasil De Pelotas gosti620-00-1

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4937Goias - Vila Nova gosti600-00-1
5388Ipora Go - Anapolis gosti280-11-1
5389Anapolina - Itumbiara domaći432-02-0
5395Rio Verde Go - Aparecidense --0-00-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1067Ca Patrocinense Mg - Tombense Mg domaći60-12-1
1068Villanova - Boa gosti60-10-1
1069Atletico Mg - Democrata domaći93-03-0
1070Urt - America Mineiro gosti180-11-1

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6446Cianorte - Rio Branco Pr gosti41-23-3
6449Coritiba Pr - Prudentopolis Pr domaći730-11-1
6450Foz Do Iguacu Pr - Londrina Pr gosti161-22-2

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Botafogo Sp - Palmeiras gosti540-00-1
1079Ponte Preta - Atletico Linense gosti450-10-1
1080Santo Andre - Red Bull Brasil Sp domaći431-01-1
1081Sao Caetano - Corinthians gosti170-10-4
6475Barretos Sp - Ge Osasco Sp --0-00-0
6476Mogi Mirim - Portuguesa Santista gosti211-12-2
6477Monte Azul - Desportivo Brasil Sp domaći91-03-0
6535Olimpia Sp - Marilia domaći112-02-0
6536Velo Clube Sp - Noroeste gosti620-00-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4935America Pe - Santa Cruz Pe domaći560-02-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8154Nea Salamina Famagusta - Paphos Fc domaći221-03-0
8155Apoel Nicosia - Aek Larnaca gosti211-13-1
8156Aris Limassol - Apollon Limassol gosti230-10-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2196Al Ahly - Misr Lel Makasa gosti270-12-1

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4954Cd Aguila - Santa Tecla --0-00-0
4996Cd Audaz - Ad Chalatenango --0-00-0
5000Municipal Limeno - La Firpo --0-00-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4751Southampton - Tottenham supergol domaći151-11-1

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3523Seinajoen Jk - Pkku domaći381-04-0
3528Mariehamn - Honka domaći42-04-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4740Nice - St Etienne supergol domaći221-01-0
4741Monaco - Metz supergol domaći451-03-1
4742Lyon - Paris St Germain supergol domaći21-12-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2222Paok - Apollon Smyrnis domaći272-03-0
2223Lamia - Asteras Tripolis domaći730-01-0
2224Panetolikos - Panionios domaći251-01-1
2225Pas Giannina - Atromitos Athens gosti710-02-2
2226Olympiakos Piraeus - Xanthi domaći261-03-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5344Anagennisi Karditsas - Aiginiakos Fc domaći740-02-0
5345Doxa Dramas - Apollon Larisas gosti31-12-2
5346Ofi Crete - Apollon Kalamarias gosti71-13-1
5347Panegialios - Aoc-Kissamikos gosti40-20-4
5348Panserraikos - Trikala domaći451-01-1
5349Sparti - Kallithea domaći101-01-0
5350Veria - Ergotelis gosti440-10-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Csd Municipal - Csd Comunicaciones gosti590-01-1
2367Suchitepequez - Petapa gosti32-12-3
2372Antigua Gfc - Siquinala Fc domaći82-03-1
2373Deportivo Guastatoya - Deportivo Malacateco domaći101-03-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3675Cd Platense - Cd Marathon domaći101-22-4
3676Lobos Upnfm - Cd Motagua gosti370-11-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6856East Bengal - Mohun Bagan gosti10-20-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3429Jamshedpur - Delhi Dynamos Fc gosti201-23-2
3435Kerala Blasters Fc - Fc Goa gosti71-11-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7731Atalanta - Napoli supergol gosti650-00-1
7732Bologna - Benevento supergol domaći351-03-0
7733Lazio - Chievo supergol domaći232-15-1
7734Sampdoria - Fiorentina supergol domaći301-03-1
7735Sassuolo - Torino supergol gosti260-11-1
7736Udinese - Spal 2013 supergol domaći111-01-1
7737Verona - Crotone supergol gosti30-10-3
7738Cagliari - Milan supergol domaći81-21-2
7739Inter - Roma supergol gosti310-11-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1135Brescia - Avellino supergol gosti162-12-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2234Alessandria - Pro Piacenza domaći780-01-0
2235Giana Erminio - Pontedera domaći273-03-1
2238Pisa - Monza domaći181-01-0
2239Pistoiese - Arezzo domaći281-01-0

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Akragas - Monopoli gosti291-12-3
2375Fondi - Virtus Francavilla gosti62-12-2
2376Lecce - Catania gosti190-11-1
2377Sicula Leonzio - Trapani domaći680-01-0
2379Juve Stabia - Catanzaro domaći291-01-1
2381Reggina - Paganese domaći840-01-0
2383Casertana - Andria domaći381-11-2
2398Cosenza - Matera domaći640-02-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2783Maccabi Pet Tikva - Maccabi Netanya gosti640-01-1
2785Maccabi Tel Aviv - Hapoel Ashkelon gosti71-13-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2403Humble Lions Fc - Boys Town gosti430-11-1
2404Montego Bay United - Harbour View Fc v-vv-vv-vv-v
2425Sandals South Coast Fc - Arnett Gardens Fc gosti380-10-5
2426Tivoli Gardens - Reno Fc domaći171-01-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5138Baroka Fc - Kaizer Chiefs domaći301-01-2
5139Chippa United - Golden Arrows --0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6231Fc Cape Town - Highlands Park gosti430-10-3

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5537Ad Municipal Grecia - Santos Dg --0-00-0
5538Carmelita - Perez Zeledon gosti660-00-1
5540Municipal Liberia - Limon domaći82-13-1
5541Cartagines - Deportiva Alajuelense domaći81-01-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2432Unam Pumas - America Mexico --0-00-0
2435Santos Laguna - Morelia domaći540-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5404Santos Laguna U20 - Monarcas Morelia domaći800-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6798Sparta Rotterdam - Excelsior domaći32-22-3
6799Ajax - Feyenoord domaći500-02-0
6800Willem - Groningen gosti140-11-1
6801Heracles - Psv Eindhoven gosti450-11-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5379Bayern Munich - Werder Bremen supergol gosti251-14-2
5394Schalke - Hannover supergol domaći161-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1142Meppen - Preussen Munster domaći201-02-0
1143Werder Bremen Am - Wurzburger Kickers gosti710-00-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6872Aves - Pacos Ferreira gosti70-10-2
6881Feirense - Moreirense domaći21-01-0
6882Rio Ave - Boavista domaći141-02-0
6883Vitoria Guimaraes - Estoril domaći211-13-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2405Braga B - Academica gosti230-20-3
2408Covilha - Santa Clara domaći371-01-0
2409Famalicao - Penafiel domaći620-01-2
2421Porto B - Fc Arouca domaći181-01-1
2422Real Sporte - Uniao De Madeira domaći161-13-1
2423Varzim - Leixoes gosti580-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4558Inter Zapresic - Slaven Belupo gosti182-13-3
4584Fk Radnik Surdulica - Dinamo Vranje domaći271-01-0
4585Hertha Bsc Berlin Ii - Sv Lichtenberg 47 domaći401-01-1
4587Rakvere Tarvas - Tallinna Kalev --0-00-0
4588Ac Oulu - Ols gosti320-11-1
4589Brabrand - Kolding domaći610-03-1
4590Eintracht Trier - Elversberg gosti400-20-3
4591National Sebis - Acs Poli Timisoara gosti80-20-4
4592Sk Bahon - Novy Zivot --0-00-0
4595Vfr Garching - Tsv 1860 Rosenheim gosti100-20-3
4596Vfb Homberg - Rot Weiss Oberhausen domaći31-21-2
4597Valerenga - Cska Moscow --0-00-0
4685Dinamo Zagreb - Zorya Lugansk domaći101-11-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1645Fraserburgh - Rangers -vv-vv-v
4547Hearts - Hibernian domaći870-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5495Alaves - Leganes supergol domaći460-02-2
5500Real Madrid - Deportivo La Coruna supergol gosti232-17-1
5501Real Sociedad - Celta Vigo supergol domaći101-11-2
5502Real Betis - Barcelona supergol gosti590-00-5

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4714Alcorcon - Cadiz domaći141-01-0
4715Osasuna - Cultural Leonesa domaći451-02-1
4716Gimnastic - Reus gosti390-11-2
4717Numancia - Rayo Vallecano --0-00-0
4718Tenerife - Barcelona B gosti100-31-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5405Ad Union Adarve - Celta Vigo B domaći810-01-0
5406Atletico Madrid B - Real Valladolid B gosti380-12-1
5407Rc Deportivo Fabril - Racing Ferrol gosti200-11-1
5408Navalcarnero - Fuenlabrada domaći820-01-0
5409Fc Coruxo - Cf Rayo Majadahonda gosti440-11-2
5411Gimnastica Segoviana - Rapido D. Bouzas domaći31-11-2
5413Guijuelo - Toledo domaći42-12-1
5414Ponferradina - Real Madrid Castilla domaći351-13-2
5419Pontevedra - Cerceda domaći211-02-0
5420Talavera - Ss Reyes domaći221-12-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5428Osasuna B - Burgos gosti630-00-1
5429Cd Lealtad - Caudal Deportivo gosti620-02-1
5437Tudelano - Amorebieta gosti41-11-1
5444Logrones - Barakaldo domaći291-01-1
5451Mirandes - Racing Santander gosti140-10-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5470Cd Ebro - Llagostera --0-00-0
5471Sd Formentera - Atletico Saguntino gosti240-10-1
5472Valencia B - Scr Pena Deportiva domaći530-01-1
5473Villarreal B - Ontinyent domaći43-05-0
5474Olot - Badalona domaći301-02-0
5476Elche - Real Zaragoza B domaći72-05-1
5483Lleida - Peralada Cf gosti730-01-1
5489Sabadell - Hercules gosti570-01-1
5490Ud Cornella - Alcoyano gosti650-00-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5499Marbella - Extremadura gosti90-11-1
5504Melilla - Cartagena domaći42-02-0
5505Rb Linense - Lorca Deportiva domaći292-02-0
5507Ucam Murcia - Jumilla gosti380-10-1
5512Cordoba Cf B - San Fernando gosti30-20-3
5518Cd El Ejido 2012 - Real Murcia gosti490-00-2
5519Ecija - Real Betis B domaći111-12-1
5520Merida - Granada Cf B gosti370-10-2
5521Rec De Huelva - Badajoz domaći131-02-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4910Co Mednine - Stade Gabesien gosti260-10-3
4911Es Metlaoui - Kairouanaise --0-00-0
5542Us Ben Guerdane - Esperance Sportive De Tunis gosti131-22-2
5543Avenir Sportif Gabesien - Es Sahel gosti160-10-2
5547Club Afrique - Manastir gosti180-14-1
5548Cs Sfaxien - Stade Tunisien domaći143-04-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Konyaspor - Trabzonspor domaći770-02-2
2151Sivasspor - Akhisar Bld Spor domaći520-01-1
2158Bursaspor - Basaksehir gosti170-10-3
2159Antalyaspor - Besiktas domaći81-11-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8498Erzurum Buyuksehir - Ankaragucu --0-00-0
8499Umraniyespor - Gaziantepspor domaći173-07-0
8500Giresunspor - Boluspor gosti900-00-2
8501Manisaspor - Caykur Rizespor gosti720-00-3
8502Altinordu - Elazigspor domaći11-02-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7020Al Ain - Hatta domaći223-26-2
7025Al-Ahli Uae - Ajman Club gosti140-21-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8116(-11.5)Buducnost Podgorica - Olimpija Ljubljana(159,5) 88-66

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8317(-5.5)Quimsa Santiogo Del Estero - Obras Sanitarias(162,5) 85-81

AUSTRALIJA WNBL PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3297(-5.5)Townsville Fire - Bulleen Melbourne Boomers(135,5) 70-57

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1535(-3.5)Basketclubs Vienna - Wbc Kraftwerk Wels(168,5) 94-100
1538(+22.5)Ubsc Graz - Kapfenberg Bulls(156,5) 61-106
1542(-1.5)Bk Dukes Klosterneuburg - Swans Gmunden(156,5) 74-75

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1552(+1.5)Basic-Fit Brussels - Dexia Mons Hainaut(157,5) 72-71

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4912(-19.5)Basketball Nymburk - Bk Handicap Brno(152,5) 68-61

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9009(-7.5)Bakken Bears - Horsens Ic(174,5) 72-87

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1058(+24.5)Leeds Force - London Lions(168,5) 62-94
1059(+4.5)Plymouth Raiders - Glasgow Rocks(171,5) 81-95
1071(+7.5)Cheshire Phoenix - Newcastle Eagles(176,5) 72-79

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8314(-5.5)Talk N Text Tropang - Meralco Bolts(190,5) 99-81
8315(+6.5)Alaska Aces - Barangay Ginebra(183,5) 97-83

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8115(+2.5)Korikouvot Kouvola - Kataja Joensuu(166,5) 105-86

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1293(+1.5)Nanterre - Monaco(166,5) 99-69

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1858(+10.5)Asp Promitheas - Olympiakos Piraeus(147,5) 73-87

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4146(-29.5)Cedevita Zagreb - Vrijednosnice Osijek(155,5) 75-55

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7506(-8.5)Torino - Brindisi(162,5) 68-82
7507(-4.5)Virtus Bologna - Trento(156,5) 82-75
7508(-8.5)Venezia - Varese(153,5) 63-75
7509(-8.5)Brescia - Pesaro(156,5) 88-70
7510(-7.5)Pistoia - Capo Dorlando(150,5) 91-69

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4916(-18.5)Napoli - Battipaglia(130,5) 95-61
4920(+19.5)Vigarano - Schio(137,5) 64-87
4922(+14.5)Torino - Venezia(134,5) 45-81

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8284(+1.5)Caselpusterlengo - Verona(152,5) 75-70
8285(-3.5)Trapani - Biella(157,5) 81-81 / 91-93
8286(-6.5)Agrigento - Siena(157,5) 77-85
8287(-8.5)Casale Monferrato - Eurobasket Roma(144,5) 76-68
8288(-4.5)Ferrara - Imola(157,5) 76-65
8289(+6.5)Forli - Trieste(156,5) 78-76
8290(+1.5)Jesi - Fortitudo Bologna(155,5) 84-61
8294(+9.5)Napoli - Legnano(153,5) v-v
8295(+5.5)Orzinuovi - Ravenna(158,5) 79-64
8301(-3.5)Rieti - Latina(160,5) 87-76
8308(+4.5)Roseto - Montegranaro(164,5) 85-91
8311(-7.5)Tortona - Treviglio(162,5) 87-73
8312(-4.5)Virtus Roma - Reggio Calabria(158,5) 70-74
8313(-5.5)Udinese - Mantova(144,5) 70-60

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8122(-8.5)Hapoel Unet Holon - Bnei Hasharon(171,5) 91-77

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3313(-17.5)Aisin Seahorses Mikawa - Nishinomiya Storks(163,5) 84-90

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3522(-5.5)Seoul Sk Knights - Incheon Elephants(166,5) 88-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3524(-4.5)Shinhan S Birds W - Keb Hanabank W(140,5) 75-70

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3700(+17.5)Bayi Rockets - Zhejiang Guangsha Lions(202,5) 91-125
3711(-6.5)Guandong Southern Tigers - Shandong Golden Stars(211,5) 110-113
3795(-16.5)Guangzhou Longlions - Qingdao Eagles(229,5) 121-113
3796(-14.5)Liaoning Flying Leopards - Shanxi Brave Dragons(222,5) 106-105
3848(-7.5)Shanghai Sharks - Fujian Quanzhou Bank(223,5) 112-105
3849(-2.5)Sichuan Whales - Jiangsu Monkey Kings(219,5) 111-120
3859(+13.5)Tianjin Gold Lions - Shenzhen Leopards(216,5) 97-108
3860(-6.5)Xinjiang Flying Tigers - Jiangsu Dragons(218,5) 139-119

LATVIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4605(-1.5)Latvijas Universitate - Liepajas Lauvas(153,5) 78-70

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5675(+8.5)Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas(156,5) 75-83
5676(+1.5)Prienai - Pieno Zvaigzdes(168,5) 93-116

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4301(+2.5)Correcaminos Uat Victoria - Toros De Nuevo Laredo(172,5) 106-91
4302(+6.5)Libertadores De Queretaro - Aguacateros De Michoacan(177,5) 84-85

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3526(-10.5)Boston Celtics - Orlando Magic(208,5) 95-103
3527(-5.5)Detroit Pistons - Brooklyn Nets(208,5) 100-101
3688(-6.5)San Antonio Spurs - Indiana Pacers(199,5) 86-94
4606(+1.5)Los Angeles Lakers - New York Knicks 127-107

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1586(-3.5)Eisbaren Bremerhaven - Science City Jena(158,5) 72-80
1587(+4.5)Mitteldeutscher Bc - S.Oliver Baskets Wurzburg(160,5) 78-86
1589(+13.5)Rockets Gotha - Ratiopharm Ulm(161,5) 79-81
1590(-10.5)Telekom Baskets Bonn - Walter Tigers Tubingen(159,5) 89-80

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1605(-5.5)Alba Berlin - Enbw Ludwigsburg(161,5) 78-73
1610(-5.5)Bayern Munich - Brose Baskets Bamberg(156,5) 86-86 / 101-97

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6431(-4.5)Trefel Sopot - Starogard Gdanski(161,5) 84-81
6441(+8.5)Gtk Gliwice - Rosa Radom(166,5) 96-73
6442(-15.5)Wroclawek - Miasto Szkla Krosno(164,5) 68-66

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4928(-18.5)Nadezhda Orenburg - Mba Moscow(140,5) 82-63
4929(+11.5)Spartak Noginsk - Kazanozka Kazan(142,5) 55-77
4930(+1.5)Inventa Kursk - Spartak Moscow Region(130,5) 71-71 / 78-81

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6409(+7.5)Gipuzkoa Basket - Real Madrid(165,5) 84-98
6410(-13.5)Baskonia - Real Betis Energia Plus(162,5) 94-70
6411(-4.5)Bilbao Basket - Rio Natura Monbus(160,5) 74-84
6416(+1.5)Divina Seguros Joventut - Ucam Murcia(160,5) 62-71
6423(-8.5)Iberostar Tenerife - Estudiantes(156,5) 77-59
6424(+5.5)Morabanc Andorra - Barcelona(167,5) 102-92
6428(-5.5)Tecnyconta Zaragoza - San Pablo Burgos(169,5) 73-79
6429(-5.5)Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria(158,5) 94-87
6430(-9.5)Valencia Basket - Montakit Fuenlabrada(156,5) 88-72

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8123(-8.5)Regal Fc Barcelona Ii - Caceres 2016(153,5) 87-78
8124(+5.5)Iraurgi Saski Baloia - Bto. Oviedo(144,5) 70-77
8125(-6.5)Icl Manresa - Melilla Baloncesto(144,5) 69-77

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8316(+2.5)Starwings Basket - Basket Club Boncourt(159,5) 75-82

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4933(-1.5)Bc Bipa Odessa - Bc Mykolaiv(152,5) 98-78
4934(-16.5)Khimik Opz Yuzny - Bc Zaporizhya(154,5) 82-93

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8119(+6.5)Parma Permsky Kray - Zenit Saint Petersburg(172,5) 94-99
8120(-5.5)Lokomotiv Kuban - Khimki(154,5) 93-78
8121(+10.5)Vef Riga - Uniks Kazan(156,5) 69-81

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6750(-1.5)Charlotte Checkers - Rochester Americans 2-14-4
6753(-1.5)Providence Bruins - Springfield Thunderbirds 0-02-0
6754(-1.5)Chicago Wolves - Cleveland Monsters 0-03-1
6755(+1.5)Bridgeport Sound Tigers - Toronto Marlies 0-00-0
6756(+1.5)Hartford Wolf Pack - Wilkes Barre-Scranton Penguins 0-00-0

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5418(+1.5)Feldkirch - Jesenice(5,5) 0-13-6
5430(+1.5)Red Bull Hockey Juniors - Val Pusteria(5,5) 2-14-1

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7383(-1.5)Red Bull Salzburg - Graz 99ers(5,5) 4-28-3
7384(-1.5)Dornbirn - Sapa Fehervar(5,5) 0-12-2
7385(-1.5)Innsbruck - Vsv(5,5) 0-03-0
7386(-1.5)Medvescak Zagreb - Orli Znojmo(5,5) 1-03-4
7387(-1.5)Kac - Black Wings Linz(5,5) 0-13-6

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5351(-1.5)Liberec - Zlin(4,5) 0-07-0
5352(-1.5)Sparta Prague - Vitkovice(4,5) 0-03-3
5355(-1.5)Trinec - Dukla Jihlava(4,5) 3-04-1
5356(-1.5)Chomutov - Pardubice(4,5) 2-04-2
5358(+1.5)Mlada Boleslav - Kometa Brno(4,5) 2-15-2
5359(+1.5)Olomouc - Plzen(4,5) 1-12-4
5364(-1.5)Mountfield Hk - Litvinov(4,5) 1-17-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5049(-1.5)Stadion Litomerice - Hc Frydek Mistek(5,5) 1-33-6

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2687(-1.5)Coventry Blaze - Manchester Storm(5,5) 0-22-5
2688(+1.5)Milton Keynes Lightning - Nottingham Panthers(6,5) 1-13-7
2690(-1.5)Cardiff Devils - Fife Flyers(7,5) 2-04-1
2691(+1.5)Edinburgh Capitals - Sheffield Steelers(7,5) 1-01-7
2692(+1.5)Guildford Flames - Belfast Giants(7,5) 0-02-3
2693(+1.5)Dundee Stars - Braehead Clan(5,5) 1-04-1

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1073(+1.5)Lyon Hc - Bordeaux Ghc(6,5) 1-02-2
1074(-1.5)Grenoble - Amiens(5,5) 3-17-1
1083(-1.5)Rouen - Gap(6,5) 1-05-1
1084(-1.5)Epinal - Nice Aigles(6,5) 2-14-5
1085(-1.5)Angers - Strasbourg(6,5) 2-03-3
1086(-1.5)Scorpions De Mulhouse - Chamonix-Morzine Hc(5,5) 1-06-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5009(-1.5)Kitchener Rangers - Guelph Storm 1-04-2
5010(+1.5)Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs 3-06-2
5011(-1.5)North Bay Battalion - Saginaw Spirit 0-13-3
5012(-1.5)Ottawa 67s - Peterborough Petes 1-16-1
5021(-1.5)Owen Sound Attack - Erie Otters 1-14-1
5022(-1.5)Windsor Spitfires - Flint Firebirds 1-01-0
5023(+1.5)Oshawa Generals - Sarnia Sting 1-55-6

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5027(+1.5)Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors 1-23-5
5028(-1.5)Calgary Hitmen - Prince Albert Raiders 0-13-3
5046(+1.5)Edmonton Oil Kings - Kamloops Blazers 0-12-4
5047(-1.5)Everett Silvertips - Swift Current Broncos 2-14-1
5048(-1.5)Portland Winter Hawks - Brandon Wheat Kings 0-34-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3689(-1.5)Washington Capitals - Philadelphia Flyers 0-01-1
3696(+1.5)Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights 1-31-5
3697(-1.5)Winnipeg Jets - Vancouver Canucks 1-01-0
3698(-1.5)Anaheim Ducks - San Jose Sharks 0-12-6
3699(-1.5)Los Angeles Kings - New York Rangers 0-24-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3534(+1.5)Stjernen - Lillehammer(5,5) 2-23-4
3535(-1.5)Storhamar - Lorenskog(5,5) 2-04-1
3536(+1.5)Valerenga - Frisk Asker(5,5) 1-34-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5050(-1.5)Nidaros Hockey - Tonsberg Og Omegn Ihk 0-23-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7389(-1.5)Augsburger Panthers - Krefeld Pinguine(5,5) 4-07-1
7421(+1.5)Schwenninger - Thomas Sabo Ice Tigers(5,5) 0-21-4
7422(-1.5)Grizzly Adams Wolfsburg - Erc Ingolstadt(5,5) 1-15-8
7425(-1.5)Kolner Haie - Eisbaren Berlin(5,5) 0-01-3
7426(+1.5)Straubing Tigers - Ehc Munchen(5,5) 0-02-5
7431(-1.5)Adler Mannheim - Deg Metro Stars(5,5) 2-03-1
7450(-1.5)Bremerhaven Pinguins - Iserlohn Roosters(5,5) 3-14-3

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1087(+1.5)Dresdner Eislowen - Bietigheim Steelers(5,5) 0-10-4
1088(-1.5)Crimmitschau - Wolfe Freiburg(5,5) 3-17-2
1089(-1.5)Riessersee - Heilbronner Falken(5,5) 1-27-4
1090(-1.5)Kassel Huskies - Bad Tolz(5,5) 1-15-5
1091(+1.5)Bad Nauheim - Lowen Frankfurt(5,5) 0-12-6
1092(+1.5)Bayreuth Tigers - Lausitzer Fuchse(5,5) 1-01-2
1093(+1.5)Revensburg Towerstars - Esv Kaufbeuren(5,5) 1-05-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5074(-1.5)Gks Tychy - Cracovia(5,5) 2-06-2
5076(-1.5)Orlik Opole - Unia Oswiecim(5,5) 0-04-2
5090(-1.5)Jasterzebie - Naprzod Janov(7,5) 2-14-2
5109(-1.5)Podhale Nowy Targ - Katowice(6,5) 0-33-6
5110(+1.5)Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdansk(6,5) 1-31-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8083(-1.5)Sibir Novosibirsk - Avtomobilist(4,5) 2-03-0
8084(-1.5)Barys Astana - Lada Togliatti(4,5) 1-04-3
8085(-1.5)Salavat Ufa - Slovan Bratislava(5,5) 1-15-3
8086(-1.5)Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk(4,5) 0-00-2
8098(-1.5)Neftekhimik - Jokerit(4,5) 0-23-2
8099(+1.5)Sochi - Cska Moscow(4,5) 0-11-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5436(-1.5)Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk(5,5) 0-02-0
5438(+1.5)Gornyak Uchaly - Toros Neftekamsk(5,5) 0-11-1
5439(+1.5)Sp. Nizhny Tagil - Neftjanik Almetjevsk(4,5) 0-11-8
5475(-1.5)Yuzhny Ural Orsk - Molot Perm(5,5) 1-12-2
5477(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Bars Kazan(5,5) 2-15-3
5478(-1.5)Ska-Neva - Csk Vvs Samara(6,5) 3-09-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6849(-1.5)Stalnye Lisy U20 - Ladja Togliatti U20(5,5) 1-02-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7456(-1.5)Kosice - Poprad(5,5) 2-26-2
8079(-1.5)Nove Zamky - Liptovsky Mikulas(5,5) 1-03-2
8080(-1.5)Trencin - Banska Bystrica(5,5) 0-01-0
8081(+1.5)Zilina - Nitra(5,5) 2-22-3
8082(-1.5)Zvolen - Detva(5,5) 1-06-3

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5240(-1.5)Lindlovens If - Bodens Hf 0-00-1
5241(-1.5)Mariestads Bois - Borlange Hf 2-13-4
5242(-1.5)Skovde - Ostersunds 1-26-3
5243(-1.5)Vasteras - Kalix Uhc 1-02-1

ŠVEDSKA ALLETAN SODRAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5244(-1.5)Kallinge Ronneby If - Vasby 1-23-3
5245(-1.5)Vimmerby - Valbo 0-04-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1094(-1.5)Rapperswil - Gck Lions(5,5) 2-16-2
1095(+1.5)Ehc Winterthur - Thurgau(5,5) 1-01-4
1096(+1.5)Hc Biasca - Chaux-De-Fonds(6,5) 0-01-2
1116(-1.5)Ajoie - Hockey Academy Zug(6,5) 3-24-5
1136(+1.5)Olten - Langenthal(5,5) 0-21-3

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2528(+2.5)G.Dimitrov - N.Kyrgios(41,5) 25-247-67-63-1
6345(-7.5)D.Thiem - T.Sandgren(32,5) 24-292-66-42-3
8136(+4.5)F.Fognini - T.Berdych(38,5) 9-181-64-60-3
8270(+8.5)M.Fucsovics - R.Federer(28,5) 12-194-66-70-3

ATP AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6517K.Peschke/H.Kontinen - A.Spears/Cabal J-S 17-196-33-61-2
6518J.Larsson/M.Middelkoop - C.Dellacqua/J.Peers 13-96-37-62-0

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8179B.Mclachlan/Struff J-L - P.Carreno Busta/G.Garcia-Lopez 13-106-47-62-0
8180H.Podlipnik-Castillo/A.Vasilevski - M.Daniell/D.Inglot 7-124-63-60-2
8181L.Kubot/M.Melo - R.Ram/D.Sharan 16-163-67-62-1
8207R.Bopanna/E.Roger-Vasselin - O.Marach/M.Pavic 14-184-67-61-2

AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4303L.Chan/J.Murray - S.Sanders/M.Polmans 10-136-74-60-2
4304S.Stosur/S.Groth - E.Makarova/B.Soares 19-237-63-61-2
7647M.Adamczak/M.Ebden - D.Schuurs/J.Rojer 9-135-74-60-2

CHALLENGER KOBLENZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4308K.De Schepper - M.Moraing 3-122-61-60-2

CHALLENGER KOBLENZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4309S.Arends/A.Sancic - R.Arneodo/Weissborn T-S 18-237-65-71-2

CHALLENGER RENNES KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4333K.Kravchuk - Q.Gueydan 7-124-63-60-2
4335B.Bonzi - E.Benchetrit 8-136-72-60-2
4346E.Corrie - P.Martinez Portero 7-124-63-60-2
4350T.Lamasine - N.Kuhn 15-132-67-52-1
4351C.Denolly - G.Blancaneaux 12-66-26-42-0
4359M.Trungelliti - A.Hoang 4-123-61-60-2
4361T.Farquharson - Y.Uchiyama 7-135-72-60-2

ITF FRANCUSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4691A.Olivetti - G.Barrere 16-193-67-61-2

ITF SAD F4TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4778N.Nakagawa - J.Cagnina 13-187-63-61-2

ITF ŠPANJOLSKA F1TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4719D.Munoz-De La Nava - E.Tyurnev 4-124-60-60-2

ITF TUNIS F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4697J.Samper-Montana - S.Gutierrez-Ferrol 15-113-66-22-1

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1280(+5.5)D.Allertova - E.Svitolina(19,5) 3-123-60-60-2
6343(-2.5)M.Keys - C.Garcia(21,5) 12-56-36-22-0
7009(-3.5)S.Halep - N.Osaka(21,5) 12-56-36-22-0
8271(+6.5)S.Hsieh - A.Kerber(18,5) 13-176-45-71-2

WTA AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5580L.Chan/A.Sestini Hlavackova - Chan H-C/K.Srebotnik 12-56-36-22-0
7012B.Krejcikova/K.Siniakova - E.Makarova/E.Vesnina 15-196-77-61-2
7013G.Dabrowski/Y.Xu - S.Aoyama/Z.Yang 13-77-66-12-0
7019V.Golubic/N.Stojanovic - T.Babos/K.Mladenovic 7-135-72-60-2

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4445(+1.5)Gudme Hk - Roskilde(46,5) 27-24

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5461(-2.5)Kobenhavn H.B. - Issy Les Moulineaux(49,5) 29-30
5462(-1.5)Krasnodar - Sc Municipal Craiova(49,5) 28-26
5463(-7.5)Viborg Hk - Vistal Laczpol Gdynia(51,5) 27-24
5467(-3.5)Kastamonu Belediyesi - Byasen Elite(53,5) 30-28
5469(-1.5)Dhk Banik Most - Zalau(49,5) 22-25

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
5900(+1.5)Njemacka - Danska(51,5) 25-26
8919(+2.5)Makedonija - Spanjolska(52,5) 20-31

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4448(+4.5)Hik - Aifk(52,5) 21-27

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4317(-4.5)Aek Athens - Diomidis Argous(48,5) 24-17

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1298(+1.5)Molde Hk - Tertnes(51,5) 21-28
1300(-1.5)Sola - Fredrikstad(50,5) 27-31
1301(-1.5)Stabaek - Oppsal(52,5) 25-30

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1324Charlottenlund Sk Hb Elite - Viking Tif 29-29
1325Haugaland - Kristiansand 26-33
1329Hk Herulf - Haslum Il 31-30
1332Lillestrom Th - Naerbo 28-22
4546Runar - St Hallvard 27-22

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1302Grane Arendal - Gjovik 25-19
1303Viking Tif - Levanger 26-16
1304Fana - Raelingen 31-27
1305Aker Topphandball - Forde Il 28-29
1312Charlottenlund Sk - Follo Hk Damer 28-34
1313Fjellhamar - Skrim 26-32

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4457(+1.5)Kpr Legionowo - Stal Mielec(57,5) 31-23

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1335(+4.5)Uks Pcm Koscierzyna - Kpr Gminy Kobierzyce(54,5) 29-36
1336(-6.5)Energa Koszalin - Korona Handball Kielce(54,5) 40-29
1338(-1.5)Start Elblag - Pogon Szczecin(53,5) 26-24

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5596(-1.5)Belenenses - Aa Avanca(56,5) 29-29

PRVENSTVO AFRIKERUKOMET

Br. Susret Kraj
4626(-1.5)Maroko - Dr Congo(52,5) 33-28
4645(-2.5)Kamerun - Kongo(53,5) 22-29
4646(-5.5)Tunis - Alzir(51,5) 25-25
4680(-4.5)Egipat - Angola(49,5) 25-20

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4460(-2.5)Csm Bistrita - Rulmental Brasov(52,5) 27-28
4461(+0.5)U Cluj - Hcm Roman(51,5) 25-30

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5320(-1.5)Spartak Moscow - Medvedi(55,5) 31-31

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4468Baseti- Zuazo - Bm Porrino 27-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6751(-3.5)Ik Savehof - Vasterasirsta Hf(50,5) 30-14
6752(-3.5)Boden Handball If - Team Eslov(51,5) 27-17

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4472(-1.5)Skanela If - Alstermo If(54,5) 32-28

WHIL (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4545(+4.5)Hk Zlin - Slavia Prague(52,5) 21-22

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4793Ciudad Voley - Monteros 1-01-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4780Akaa Volley - Etta 1-01-11-3
4785Isku Volley - Kove 1-01-13-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4791Nurmon Jymy - Liigaploki 1-01-13-2
4792Vampula - Hameenlinna 0-10-20-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3743Ajaccio - Nice 1-02-03-0
3793Nantes - Tours 0-11-13-2

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5718As Saint Raphael - Vbc Chamalieres 1-02-03-0

GRČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4794Ilioupoli Gs - Markopoulo 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1004Bcc Castellana Grotte - New Mater - Vero Volley 1-01-13-2
1005Lube Treia - Modena 0-10-20-3
1006Pallavollo Padova - Ravenna 0-11-12-3
1007Perugia - Sora 1-02-03-0
1008Verona - Trento 0-10-21-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3216Busto Arsizio - Monza 1-02-03-0
3247Conegliano - Bergamo 1-01-13-1
3248Filottrano - Scandicci 1-01-11-3
3251Novara - Modena 1-02-03-0
3256San Casciano - Sab Grima Legnano 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3157Acqua Fonteviva Massa - Castellana Grotte 1-01-13-2
3161Siena - Messaggerie Bacco Catania 1-02-03-0
3163Videx Royalpat Grottazzolina - Ceramica Scarabeo Gcf Roma 0-10-20-3
3213Volleyball Aversa - Potenza Picena 0-11-13-1
7363Alessano - Ngm Mobile Santa Croce 1-02-03-1

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1045Battistelli Sg Marignano - Famila Chieri 1-02-03-1
1046Cmc Olimpia Ravenna - Caserta 1-02-03-0
1047Lpm Bam Mondovi - Millenium Brescia 0-11-13-1
1048Sorella Ramonda Ipag - Zambelli Orvieto 0-11-11-3
1049Soverato - Givova Baronissi 1-01-13-2
1050Trentino - Barricalla Collegno 1-01-13-1
1051Ubi Banca San Bernardo Cuneo - Bartoccini Gioiellerie Perugia 1-01-13-1

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4795Tt Papendal Arnhem - Prins-Vcv 1-01-11-3
4796Tt Papendal Arnhem - Eurosped Almelo 0-11-11-3
4797Flynth Flamingos Activia - Springendal Set-Up 65 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2374Munster - Potsdam 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7227Belchatow - Jastrzebski Wegiel 1-01-12-3
7228Kedzierzyn Kozle - Resovia Rzeszow 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1057Farmutil Pila - Impel Gwardia Wroclaw 1-02-03-0
4798Budowlani Torun - Chemik Police 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1062Novosibirsk - Fakel Novy Urengoy 0-11-13-1
1063Zenit Kazan - Kemerovo 1-02-03-1
1064Yaroslavl - Belgorod 0-10-20-3

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4799Spartak Ljig - Radnicki Kragujevac 1-01-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2382Fc Barcelona - Palma Portol 0-10-20-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4803Cvb Barcelona - Ibsa Cv Gran Canaria 0-11-12-3
4804Juvasa Cajasol Volleyball - Vp Madrid 1-01-13-1

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OUT (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4806Volley Lugano - Kulachange Vbc Galina 0-11-12-3
4878Franches Montagnes - Ts Volley Duedingen 0-11-11-3
4879Pfeffingen - Zurich 1-01-13-1
4883Neuchatel - Schaffhausen 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4786Ziraat Ankara - Arkas Izmir 1-01-12-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4884Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Seramiksan 1-02-02-3
4885Besiktas - Fenerbahce 1-01-12-3
4886Halkbank Ankara - Bursa B.Sehir Bld 0-10-20-3
4887Nilufer Belediye Bursa - Eczacibasi Istanbul 0-10-20-3

CHAMPIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
4949(+2.0)Leicester Tigers - Racing-Metro 92 20-23
4950(-23.0)Munster - Castres 48-3
4951(-29.0)La Rochelle - Harlequins 16-7
4952(-6.0)London Wasps - Ulster 26-7

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4936(-9.0)Mont De Marsan - Colomiers Rugby 29-7

NFL PLAY OFFAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1178(-9.5) New England Patriots - Jacksonville Jaguars 24-20
1179(+3.5) Philadelphia Eagles - Minnesota Vikings 38-7

CYCLOCROSS WERELDBEKER DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7931M.Van Der Poel - W.Van Aert 1-0
7936W.Van Aert - L.Sweeck 1-0
7937L.Sweeck - T.Aerts 0-1
7938L.Van Der Haar - C.Van Kessel 0-1
7939M.Vanthourenhout - T.Merlier 0-1
7940J.Adams - D.Soete 0-1
7941J.Adams - T.Meeusen 0-1
7942T.Aerts - L.Van Der Haar 1-0
7943M.Meisen - M.Boros 0-1
7944L.Sweeck - M.Vanthourenhout 0-1

SLALOM KITZBUHEL (DUEL)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4991L.Aerni - D.Yule 0-1
4992J.B.Grange - V.Muffat Jeandet 0-1
4993S.Gross - A.Pinturault 1-0
4994L.K.Haugen - R.Zenhaeusern 0-1
4995C.Hirschbuehl - L.Meilland v-v
4997M.Hirscher - H.Kristoffersen 0-1
4998M.Matt - A.Myhrer v-v
4999D.Ryding - M.Feller 0-1
5001M.Schwarz - J.Lizeroux 0-1
5005L.Strasser - M.Digruber 0-1

SUPER G CORTINA D AMPEZZO DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2232L.Gut - F.Brignone v-v
2233J.Haehnel - P.Nufer v-v
2346R.Mowinckel - C.Huetter 1-0
2347N.Schmidhofer - J.Schnarf 0-1
2352C.Suter - T.Tippler 0-1
2353A.Veith - M.Gisin 1-0
2354S.Venier - N.Fanchini 0-1
2355L.Vonn - S.Goggia 1-0
2361T.Weirather - M.Shiffrin 1-0
2362T.Worley - J.Flury 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 111214243144
arrow BL Belgija Keno 20/70 18111920232527363841424344475259626469
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 216213738
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 413162230
arrow DA Multi-Daily A 6/99 172960658495
arrow DB Multi-Daily B 6/99 5742617181
arrow DC Multi-Daily C 6/99 96182839197
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 5891719242529343541444748495460646669
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 810111315172124253338414245555960646769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 4682430
arrow FK Finska Keno D 20/70 411152728293132353738394042445054566169
arrow FQ Finska Keno V 20/70 37101518283233363941424549505662646668
arrow FT Finska Keno T 20/70 48101117192327283640414245485354596163
arrow GO Njemačka Keno 20/70 25141617192124262837434654555661636466
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 146121934
arrow LD Latvija Keno D 20/62 568910151719242526313335364044465859
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3581113151821232529333537394245465559
arrow LM Latvija Keno M 20/62 156910172123242533343738414349565859
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 59333439
arrow NP New York Pick 10 20/80 2341012162124253444515364657071737578
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 6781214162128344247545860656768707677
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 137813141825273039455056606264697074
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 715192930
arrow RO Rumunjska 6/49 111723333547
arrow SK Slovačka 5/35 318212429
arrow SL Slovenija 7/39 16182326283334
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 38102627
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 136920263033404143444552616465677375