Srijeda 24.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5756Lazio - Udinese supergol domaći-1-03-0
5757Alaves - Valencia supergol --0-02-1
5813Anderlecht - Waasland --1-12-2
5814Rangers - Aberdeen domaći-1-02-0
5815Paok - Atromitos Athens domaći-1-02-0
5816Real Madrid - Leganes supergol gosti-0-11-2

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2410Burkina Faso - Kamerun domaći421-01-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6242Independiente - Rosario gosti350-11-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6030Anderlecht - Waasland gosti111-12-2
6031Eupen - Charleroi domaći441-01-0
6032Lokeren - Genk gosti560-01-2
6033Royal Antwerp - Gent gosti341-11-1

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4646Bahia Ba - Jacuipense Ba domaći282-12-1
4647Fluminense De Feira - Atlantico Ba domaći192-02-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1177Cabofriense Rj - Vasco Da Gama domaći341-02-1
1178Flamengo - Bangu domaći391-01-0
1179Fluminense - Portuguesa Rj --0-00-0

BRAZIL CATARINENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4666Concordia Sc - Tubarao domaći142-13-2
4667Criciuma - Chapecoense Sc --0-00-0
4668Figueirense - Brusque domaći480-01-0
4669Hercilio Luz Ca - Avai gosti550-00-1
4670Joinville - Internacional De Lages Sc domaći103-04-0

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4675Ferroviaria - Uniclinic --1-21-4
5318Floresta Ce - Ceara --1-13-1
6193Guarani De Juazeiro - Maranguape domaći530-02-0
6194Horizonte - Tirandentes Ce domaći451-02-2

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4696Avenida - Gremio gosti360-13-2
4697Brasil De Pelotas - Veranopolis domaći690-01-0
4698Sao Jose - Novo Hamburgo domaći710-02-1
4699Sao Paulo Rs - Cruzeiro Rs gosti101-21-2
4700Caxias - Internacional domaći361-12-1

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4711Goias - Anapolis domaći451-01-0
4712Atletico Go - Aparecidense domaći231-11-2
6195Ipora Go - Gremio Anapolis Go domaći182-02-0
6196Anapolina - Vila Nova --0-00-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1170America Mineiro - Tupi domaći510-02-0
1171Boa - Democrata gosti780-00-1
1172Ca Patrocinense Mg - Urt domaći261-01-1
1173Caldense - Tombense Mg --0-00-0
1174Cruzeiro - Uberlandia domaći392-04-0

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4720Foz Do Iguacu Pr - Toledo Pr gosti740-01-1
4721Parana Clube Pr - Atletico Pr gosti360-10-3
4722Londrina Pr - Gremio Maringa Pr domaći232-02-0
6609Cascavel Pr - Prudentopolis Pr domaći441-02-0
6610Cianorte - Ce Uniao Pr domaći391-02-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1180Atletico Linense - Sao Caetano gosti270-10-2
1226Botafogo Sp - Novorizontino Sp domaći192-03-1
1280Corinthians - Ferroviaria gosti190-12-1
1281Mirassol Sp - Sao Paulo Sp gosti840-00-2
5367Desportivo Brasil Sp - Noroeste domaći161-01-2
5368Monte Azul - Velo Clube Sp domaći161-11-2
5369Rio Preto - Uniao Barbarense domaći212-02-0
5370Taboao Da Serra Sp - Matonense Sp domaći71-03-3
5371Sao Carlos Sp - Barretos Sp domaći291-03-1
5372Mogi Mirim - Capivariano Sp gosti151-21-2
5373Olimpia Sp - Ge Osasco Sp gosti380-11-1
5400Portuguesa Santista - Rio Branco Sp --0-00-0
5830Nacional Sp - Atletico Votuporanguense domaći372-05-1
5831Rio Claro - Juventus Sp v-vv-vv-vv-v
5832Ec Taubate Sp - Atletico Penapolense domaći490-01-2
5833Gremio Osasco Audax Sp - Sertaozinho domaći141-22-3
5837Inter De Limeira Sp - Portuguesa Sp domaći241-12-1
5838Xv De Piracicaba - Oeste Sp gosti610-00-4

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6191Pesqueira Pe - Vitoria Pe gosti280-21-2
6192Salgueiro - America Pe domaći91-11-1
6644Nautico Pe - Sport Recife domaći122-03-0

ČEŠKA TIPSPORT LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5401Bohemians 1905 - Hradec Kralove domaći261-02-1
5402Brno - Fotbal F M domaći283-04-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6507Apoel Nicosia - Apollon Limassol gosti40-30-4

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3070Aek Larnaca - Aris Limassol domaći222-04-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1006Wadi Degla - Tanta --0-00-0
1007Petrojet - Enppi domaći900-01-0
1008Talaea El Gaish - El Dakhleya gosti110-10-2
1031El Zamalek - Al Masry gosti610-00-1

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6693Municipal Limeno - Isidro Metapan gosti51-24-2
6696Cd Dragon - Cd Aguila gosti420-10-2

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1400Arsenal - Chelsea supergol gosti71-12-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6990Asc Biesheim - Grenoble domaći451-01-1
6991Montpellier - Lorient gosti61-24-3
6992Paris St Germain - Guingamp supergol domaći212-14-2
6993St Lo - Les Herbiers gosti530-01-2
6994Tours - Metz --0-00-0
6997Troyes - St Etienne domaći241-01-1
7002Monaco - Lyon supergol domaći131-22-3

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3404Panionios - Lamia domaći700-01-0
3405Olympiakos Piraeus - Aek Athens --0-00-0
3406Paok - Atromitos Athens domaći191-02-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6190Cd Marathon - Lobos Upnfm domaći72-03-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5237Neroca Fc - Shillong Lajong gosti130-20-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3408Fc Pune City - Jamshedpur gosti290-12-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1148Esteghlal Khuzestan - Zobahan gosti810-00-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5904Lazio - Udinese supergol domaći221-03-0
5935Sampdoria - Roma supergol domaći451-01-1

ITALIJA COPPA PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6734Milan U19 - Atalanta Youth domaći151-02-0
6735Roma U19 - Torino Youth gosti110-11-1

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5474Piacenza - Robur Siena domaći530-01-2

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3848Latina - Rieti gosti250-20-3

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3828Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv domaći540-03-0
4768Ashdod - Maccabi Netanya domaći700-02-0

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4751Al Yarmouk - Al Faisaly gosti120-20-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4759Amazulu - Bloemfontein Celtic --0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4742Limon - Carmelita gosti200-10-1
4743Deportiva Alajuelense - Municipal Liberia domaći323-04-0
4744Deportivo Saprissa - Ad Municipal Grecia gosti520-02-2
4745Perez Zeledon - Cartagines domaći432-03-2
4746Santos Dg - Universidad De Costa Rica domaći243-04-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6235Santos Laguna - Toluca domaći301-02-1
6239Tampico Madero - Atlas gosti160-11-2
6240Monterrey - Correcaminos Uat domaći193-03-1
6241Unam Pumas - Juarez Fc domaći332-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6508Utrecht - Feyenoord gosti231-11-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6787Darmstadt - Kaiserslautern - - 0-0v-v
6788Arminia Bielefeld - Greuther Furth --0-00-0
6789Fortuna Dusseldorf - Aue domaći301-02-1
6790Heidenheim - E. Braunschweig domaći480-02-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8454Sporting Lisbon - Porto supergol --0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3469Nk Zadar - Primorac domaći51-12-1
5409Sigma Olomouc - Sfc Opava domaći112-03-0
5410Basel - Winterthur domaći550-01-0
5411Rochedale Rovers - Western Pride gosti30-31-8
5412Nomme Kalju - Tps domaći141-12-1
5413Sundsvall - Ostersunds domaći-1-01-0
5414Zlin - Zlate Moravce gosti81-13-1
5418Gyirmot - Dac 1904 domaći261-02-1
5419Maribor - Szombathelyi Haladas gosti600-01-1
5420Vlasim - Dukla Prague gosti300-21-2
5423Novy Jicin - Vitkovice gosti360-10-2
5424Orebro - Rynninge gosti880-00-1
6204Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb gosti690-00-1
6222Znicz Pruszkow - Lechia Tomaszow Mazowiecki domaći251-02-0
6535Logan Lightning - Redlands United domaći212-15-1
6536Chernomorets Pomorie - Neftochimik Bourgas gosti740-00-1
6537Scolar Resita - Ripensia Timisoara --0-00-0
6540Usti Nad Labem - Fk Litomericko domaći261-02-0
6541Buducnost Podgorica - Iskra Danilovgrad gosti840-00-1
6544Mezokovesd-Zsory - Zemplin Michalovce domaći-1-01-0
6552Elversberg - Aachen domaći64-06-0
6555Rozwoj Katowice - Bks Stal Bielsko-Biala domaći213-03-0
6740Babelsberg - Brandenburger Sud 05 domaći173-08-0
6741Bonner - Ssv Merten gosti121-22-3
6743Ham-Kam - Nybergsund domaći223-04-1
6750Wiener Viktoria - Sv Stripfing Weiden domaći361-11-1
6751Havelse - 1.Fc Wunstorf domaći291-03-1
6752Vfb Zwenkau 02 - Fc Lok Leipzig gosti500-01-1
6753Holstein Kiel B - Eutin 08 domaći490-01-0
6754Su Rebenland - Sv Wildon gosti700-00-2
6755Scolar Resita - Fc Ripensia Timisoara --0-00-0
6756Vozdovac - Asc Poli Timisoara domaći231-21-2
6757Afc Hermannstadt - Cs Performanta Ighiu gosti450-12-1
6758Dinamo Bucharest - Termalica Nieciecza domaći421-01-0
7045Triglav - Rudar Velenje domaći181-01-4
7048Union Furstenwalde - Berlin Ak 07 gosti150-10-4
7049Dinamo Bucharest - Lks Nieciecza domaći411-01-0
7050Thun - Sion --0-00-0
7054Valerenga - Silkeborg gosti301-12-1
7055Markranstadt - Vfl Halle 96 gosti00-10-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6202Jeddah Club - Al Majzel gosti281-11-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5441Dundee - Hibernian gosti520-00-1
5442Hamilton - Hearts gosti670-00-3
5445Motherwell - Ross County domaći451-02-0
5446Rangers - Aberdeen domaći321-02-0

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1887Alaves - Valencia supergol domaći730-02-1
1896Real Madrid - Leganes supergol gosti310-11-2

ŠPANJOLSKA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7033Alaves - Valencia gosti-0-00-1
7040Real Madrid - Leganes gosti-0-00-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7028Al Jazeera Uae - Dibba Al Fujairah domaći560-02-2
7029Al Wahda - Al Nasr Dubai domaći191-01-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6224(-6.5)Atenas Cordoba - Regatas Corrientes(175,5) 73-80
6225(-4.5)Boca Juniors - Argentino Junin(162,5) 83-73

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8934(-8.5)Melbourne United - Cairns Taipans(161,5) 79-68

AZIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6976(-13.5)Hong Kong Eastern Long Lions - Cls Knights Surabaya(176,5) 104-81
6977(-18.5)Mono Vampire Basketball Club - Formosa Dreamers(190,5) 93-85

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7491(+5.5)Kk Blokotehna Gevgelija - Lukoil Levski(166,5) 74-63
7492(-5.5)Kb Bashkimi - Sk Tirana(152,5) 84-84 / 101-95

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6491(-15.5)Pieno Zvaigzdes - Bk Ogre If(171,5) 91-84

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6345(-1.5)Liege - Basic-Fit Brussels(163,5) 89-93

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4648(+5.5)Horsholm - Horsens Ic(162,5) 66-97
4649(-2.5)Copenhagen Wolfpack - Stevnsgade Supermen(170,5) 94-91

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8963(-7.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Torino(164,5) 101-68
8964(+3.5)Zenit Saint Petersburg - Bayern Munich(169,5) 78-80
8965(-3.5)Trento - Buducnost Podgorica(154,5) 82-82 / 105-106
8966(+3.5)Alba Berlin - Darussafaka(155,5) 66-79
8967(-2.5)Limoges - Asvel Lyon Villeurbanne(154,5) 61-87
8968(+1.5)Reggio Emilia - Uniks Kazan(149,5) 76-75
8969(+5.5)Cedevita Zagreb - Lokomotiv Kuban(152,5) 60-85
8974(-12.5)Herbalife Gran Canaria - Galatasaray Sk(167,5) 76-87

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6978(+4.5)Ksc Szekszard - Hatay Bsb(144,5) 74-76
6979(-8.5)Citylift Girona - Ragusa(135,5) 85-61

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4715(+1.5)Nadezhda Orenburg - Avenida(129,5) 89-78
4716(+3.5)Fenerbahce Sk - Yakin Dogu Universitesi(145,5) 65-76
4717(+5.5)Basket Lattes Montpellier - Wisla Krakow(139,5) 57-85
4912(+13.5)Galatasaray - Dynamo Kursk(152,5) 67-92
4915(-0.5)Ccc Polkowice - Mithra Castors Braine(143,5) 80-66
4916(-6.5)Usk Praha - Uniqa Euroleasing Sopron(143,5) 61-77
4917(-10.5)Bourges Basket - Esb Villeneuve(132,5) 64-60

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6407(+1.5)Kataja Joensuu - Nizhnyi Novogrod(164,5) 80-89
6408(-8.5)Szolnoki - Mornar(154,5) 89-92
6409(-7.5)Bakken Bears - Minsk 2006(162,5) 75-96
6410(+3.5)Fortress Lami Ved Kormend - Demir Insaat Buyuk.(157,5) 73-71
6411(-4.5)Groningen - U Bt Cluj Napoca(155,5) 92-72
6416(-2.5)Dexia Mons Hainaut - Keravnos(154,5) 62-67

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4918(-12.5)Meralco Bolts - Kia Picanto(185,5) 105-76
4919(+7.5)Globalport Batang Pier - San Miguel Beermen(200,5) 93-107

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6392(-6.5)Bc Nokia - Korikouvot Kouvola(165,5) 86-83
6404(-4.5)Helsinki Seagulls If - Pyrinto Tampere(163,5) 92-75
6405(-4.5)Lapuan Korikobrat - Korihait Uusikaupunki(176,5) 83-85
6406(-12.5)Salon Vilpas Vikings - Espoo United(172,5) 97-57

ISLAND URVALSDEILD- WOMENKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7488(+14.5)Umf Njardvik - Stjarnan Fc(143,5) 64-86
7489(+4.5)Breidablik - Keflavik(145,5) 65-81
7490(-8.5)Valur Reykjavik - Skallagrimur(148,5) 77-73

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6423(+8.5)Busan Kt Sonicboom - Wonju Dongbu Priory(168,5) 92-93
6424(-5.5)Seoul Sk Knights - Seoul Thunders(165,5) 76-86

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6428(-1.5)Samsung Blue Minx W - Shinhan S Birds W(141,5) 67-71

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6384(+6.5)Beijing Baxi - Liaoning Flying Leopards(211,5) 90-116
6386(-3.5)Fujian Quanzhou Bank - Zhejiang Golden Bulls(218,5) 117-124
6389(+4.5)Shanxi Brave Dragons - Shenzhen Leopards(218,5) 127-120
6390(+10.5)Tianjin Gold Lions - Guangzhou Longlions(226,5) 131-126
6391(-15.5)Zhejiang Guangsha Lions - Shanghai Sharks(219,5) 113-105

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4650(-14.5)Banvitspor - Rosa Radom(155,5) 74-64
4658(-9.5)Venezia - Olimpija Ljubljana(151,5) 84-67
4664(+6.5)Aris - Besiktas Istanbul(150,5) 59-59 / 65-72
4665(-8.5)Nanterre - Telekom Baskets Bonn(160,5) 93-90
4671(-6.5)Ventspils - Royal Hali Gaziantep(150,5) 91-103
4672(-13.5)Iberostar Tenerife - Paok(151,5) 93-79
4673(+1.5)Enisey Krasnoyarsk - Hapoel Unet Holon(168,5) 98-93
4674(-1.5)Ewe Baskets Oldenburg - Monaco(162,5) 78-84

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6226(-2.5)Charlotte Hornets - New Orleans Pelicans(223,5) 96-101
6229(-2.5)Detroit Pistons - Utah Jazz(200,5) 89-89 / 95-98
6230(-7.5)Indiana Pacers - Phoenix Suns(216,5) 116-101
6231(-5.5)Philadelphia 76ers - Chicago Bulls(219,5) 115-101
6232(+6.5)Atlanta Hawks - Toronto Raptors(214,5) 93-108
6243(+5.5)Dallas Mavericks - Houston Rockets(216,5) 97-104
6701(+1.5)Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs(193,5) 85-108
6702(-3.5)Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves(212,5) 123-114
6706(-1.5)Los Angeles Clippers - Boston Celtics(217,5) 102-113

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6442(-7.5)Xavier Musketeers - Marquette Golden Eagles(164,5) 89-70
6443(-1.5)Chattanooga Mocs - Samford Bulldogs(144,5) 78-71
6446(-2.5)Duquesne Dukes - Richmond Spiders(136,5) 68-68 / 73-77
6449(-9.5)East Tennessee State Bucs - Mercer Bears(133,5) 84-75
6450(-10.5)Florida Gators - South Carolina Gamecocks(140,5) 72-77
6454(+15.5)Fordham Rams - Rhode Island Rams(131,5) 58-78
6468(-6.5)La Salle Explorers - Massachusetts Minutemen(141,5) 87-72
6469(-3.5)Niagara Purple Eagles - Manhattan Jaspers(151,5) 72-63
6470(-0.5)North Carolina Greensboro - Furman Paladins(134,5) 71-61
6471(-2.5)Rutgers Scarlet Knights - Nebraska Cornhuskers(127,5) 54-60
6472(-6.5)St Bonaventure - St. Joseph`s Hawks(151,5) 70-67
6473(-6.5)Syracuse Orange - Boston College Eagles(134,5) 81-63
6474(+8.5)Virginia Military Keydets - Wofford Terriers(142,5) 46-63
6475(+2.5)Drake Bulldogs - Chicago Ramblers(138,5) 57-80
6476(-3.5)Miami-Florida Hurricanes - Louisville Cardinals(138,5) 69-69 / 78-75
6477(-6.5)Northern Iowa Panthers - Illinois State Redbirds(129,5) 83-72
6478(-2.5)South Dakota Coyotes - South Dakota State Jackrabbits(159,5) 87-68
6479(-2.5)Southern Illinois Salukis - Indiana State Sycamores(140,5) 82-77
6480(-3.5)Valparaiso Crusaders - Evansville Purple Aces(132,5) 65-75
6481(-4.5)Georgetown Hoyas - Depaul Demons(144,5) 73-74
6482(-13.5)Cincinnati Bearcats - Temple Owls(128,5) 75-42
6483(-1.5)Illinois Fighting Illini - Indiana Hoosiers(143,5) 73-71
6484(-1.5)Missouri Tigers - Auburn Tigers(145,5) 73-91
6485(+8.5)Pittsburgh Panthers - North Carolina State Wolfpack(141,5) 68-72
6486(-9.5)Usc Trojans - Stanford Cardinal(148,5) 69-64
6487(-8.5)Utah State Aggies - Air Force Falcons(142,5) 71-49
6488(-10.5)California Irvine - California Riverside(132,5) 79-40
6489(-14.5)San Diego State Aztecs - Colorado State Rams(144,5) 97-78
6490(+5.5)Wyoming Cowboys - Nevada Wolf Pack(155,5) 74-74 / 104-103
7944(-9.5)Florida State Seminoles - Georgia Tech Yellow Jackets(140,5) 88-77

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4920(-3.5)Gtk Gliwice - Koszalin(171,5) 82-73
4921(-3.5)Wilki Morskie Szczecin - Mks Dabrowa Gornicza(163,5) 88-82

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6429(-7.5)Inter Bratislava - Bk Levice Patrioti(173,5) 75-65
6430(-4.5)Mbk Handlova - Pp Tv Raj Zilina(172,5) 91-73
6431(+4.5)Mbk Rieker Komarno - Slavia Tu Kosice(174,5) 79-73
6441(+10.5)Karlovka Bratislava - Bc Prievidza(160,5) 72-76

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4922(+2.5)Amics Castello - Icl Manresa(153,5) 69-87
4923(-1.5)Caceres 2016 - Palma Air Europa(151,5) 79-77
4924(-7.5)Chocolates Trapa Palencia - Saenz Horeca Araberri Basket(161,5) 97-96
4927(-11.5)Melilla Baloncesto - Regal Fc Barcelona Ii(153,5) 71-54
4928(-10.5)Ourense Baloncesto - Iraurgi Saski Baloia(141,5) 77-65

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6561(+1.5)Binghamton Senators - Manitoba Moose(5,5) 0-31-4
6564(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - Springfield Thunderbirds(5,5) 1-03-1
6569(+1.5)Hershey Bears - Wilkes Barre-Scranton Penguins(5,5) 0-20-4
6570(-1.5)Utica Comets - Hartford Wolf Pack(5,5) 2-23-3
6571(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Providence Bruins(5,5) 2-03-2
6572(+1.5)St Johns Icecaps - Syracuse Crunch(5,5) 1-02-3

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4957(-1.5)Asiago - Jesenice(5,5) 2-04-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4944(+1.5)Benatky Nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 1-04-2
4945(-1.5)Ceske Budejovice - Hc Havirov Panthers(5,5) 2-03-0
4946(-1.5)Hc Slovnaft Vsetin - Kladno(5,5) 0-31-6
4947(+1.5)Horacky Fk Trebic - Karlovy Vary(5,5) 0-00-2
4948(-1.5)Hc Frydek Mistek - Hc Zubr Prerov(5,5) 1-24-2
4949(-1.5)Hk Jestrabi Prostejov - Slavia Prague(5,5) 1-02-2
4950(+1.5)Kadan - Stadion Litomerice(5,5) 0-53-8

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4951(+1.5)Braehead Clan - Cardiff Devils(5,5) 0-00-1

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4952(-1.5)Espoo United - Leki(5,5) 1-02-0
4954(-1.5)Hermes - Roki(5,5) 1-13-3
4955(-1.5)Kettera - Sapko(5,5) 0-12-2
4956(+1.5)Tuto - Keupa Ht(5,5) 1-12-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6499(-1.5)Regina Pats - Saskatoon Blades(6,5) 2-17-3
6500(+1.5)Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers(6,5) 1-03-3
6501(+1.5)Lethbridge Hurricanes - Kelowna Rockets(6,5) 0-03-3
6502(-1.5)Vancouver Giants - Spokane Chiefs(6,5) 0-10-5

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6517(-1.5)Ferencvaros-Esmtk - Fehervari Titanok(5,5) 3-17-5
6518(-1.5)Hsc Csikszereda - Vienna Capitals Ii(5,5) 3-07-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6244(-1.5)Chicago Blackhawks - Toronto Maple Leafs(5,5) 1-12-2
6343(-1.5)Calgary Flames - Los Angeles Kings(5,5) 1-01-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6558(-1.5)Comet - Ringerike(6,5) 0-13-6
6559(-1.5)Gjovik Mammuts - Furuset(6,5) 1-01-3
6560(-1.5)Hasle Loren Ishockey - Gruner Ishockey(6,5) 1-37-4

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2617(-1.5)Adler Mannheim - Erc Ingolstadt(5,5) 2-03-1
2618(-1.5)Thomas Sabo Ice Tigers - Kolner Haie(5,5) 0-11-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3098(-1.5)Spartak Moscow - Dinamo Riga(5,5) 1-15-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4958(-1.5)Kazzinc Torpedo - Ceng Tou(5,5) 1-06-1
4965(-1.5)Saryarka - Krs Heilongjiang(5,5) 1-02-1
4968(-1.5)Zauralye Kurgan - Khimik Voskresensk(5,5) 2-13-3
4969(-1.5)Rubin Tyumen - Zvezda Chekhov(5,5) 0-14-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6958(-1.5)Skalica - Nova Ves(5,5) 2-25-2
6959(-1.5)Dukla Michalovce - Hk Trnava(5,5) 5-012-1
6960(-1.5)Hc Topolcany - Hc Bratislava(5,5) 1-13-2
6961(+1.5)Povazska Bystrica - Dubnica(5,5) 3-15-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4970(+1.5)Bjorkloven - Timra(5,5) 0-11-3
4971(-1.5)Bofors - Vastervik(5,5) 0-02-1
4972(-1.5)Leksand - Oskarshamn(5,5) 1-34-5
4973(-1.5)Modo - Tingsryd(5,5) 1-15-2
4974(+1.5)Troja Ljungby - Aik(5,5) 0-12-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4975(+1.5)Gck Lions - Chaux-De-Fonds(5,5) 0-45-12

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8170(+5.5)T.Berdych - R.Federer(36,5) 13-196-73-60-3

ATP AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4749A.Spears/Cabal J-S - T.Babos/R.Bopanna 10-134-66-70-2
4750S.Sanders/M.Polmans - M.J.Martinez Sanchez/M.Demoliner 9-135-74-60-2
5425A.Sestini Hlavackova/E.Roger-Vasselin - E.Makarova/B.Soares 19-232-66-41-2
5426G.Dabrowski/M.Pavic - J.Larsson/M.Middelkoop 13-96-37-62-0

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7268B.Mclachlan/Struff J-L - O.Marach/M.Pavic 17-186-45-71-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6586B.Klahn - M.Krueger 13-136-31-62-1
6587T.Fritz - T.Kwiatkowski 12-86-46-42-0
6595N.Rubin - A.Bublik 19-176-76-42-1

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6650J.Loeb - D.Collins 10-166-40-61-2

CHALLENGER RENNESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3057E.Ymer - S.Stakhovsky 15-106-13-62-1
3058M.Moraing - C.Hemery 18-126-76-12-1
3059N.Gombos - K.De Schepper 12-56-26-32-0
4206Y.Uchiyama - V.Pospisil 7-123-64-60-2
4462M.Janvier - L.Broady 5-124-61-60-2
6614M.Youzhny - G.Sakharov 5-124-61-60-2
6615S.Bolelli - R.Berankis 8-135-73-60-2

CHALLENGER RENNES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2783E.Furness/T.Lamasine - S.Arends/A.Sancic 6-122-64-60-2
6647S.Gille/J.Vliegen - D.Brown/D.Pel 12-56-36-22-0
6648N.S.Balaji/V.Vardhan - R.Arneodo/Weissborn T-S 20-193-67-62-1

ITF EGIPAT F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4591H.Moriya - N.Pauffley 4-121-63-60-2
4592J.Haerteis - Y.Hossam 10-136-74-60-2
4593J.Pospisil - M.Gengel 14-127-67-62-0
4594J.Tatlot - Y.Laurent 12-156-25-71-2
4595K.Maamoun - A.Ghorbel 12-66-26-42-0
4596P.Vivero Gonzalez - M.De Krom 10-136-74-60-2
4597R.Barbosa - H.Ehara 13-107-66-42-0
4605R.Marcora - S.Sabry 12-86-46-42-0
4606Y.Jankovits - M.Valkusz 4-122-62-60-2

ITF FRANCUSKA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6736A.Cornut-Chauvinc - A.Michon 8-124-64-60-2
6737A.Van Der Duim - L.Grigelis 18-155-76-32-1
6738C.Geens - G.Jacq 16-153-67-62-1
6739H.Grenier - M.Tchoutakian 16-106-14-62-1

ITF KINA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7364F.Diep - I.Nedelko 10-136-74-60-2
7365M.Sureshkumar - A.Kadhe 16-104-66-32-1
7366I.Okamura - T.Yang 4-123-61-60-2
7367N.Sinha - K.Lee 5-123-62-60-2

ITF NJEMAČKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6720B.Hassan - R.Kern 10-136-74-60-2
6721J.Ficovich - R.Roelofse 14-156-41-62-1
6722E.Ejupovic - F.Reboul 13-76-27-52-0
6729N.Schell - D.Masur 4-123-61-60-2
6730C.Negritu - S.Doumbia 7-136-71-60-2
6731J.Mertl - K.Krawietz 17-134-67-62-1
6732D.Boehler - V.Ursu v-v6-1v-vv-v
6733A.Arnaboldi - K.Raisma 12-56-46-12-0

ITF SAD F5TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6759A.Tabilo - M.Semmler 14-116-42-62-1
6760M.Chazal - J.Pla Malfeito - - - 25.1.
6761N.Nakagawa - R.Cid Subervi 5-122-63-60-2
6762R.Rodriguez-Pace - F.Gil 10-142-66-21-2
6763T.Bryde - V.Dancu 16-166-76-31-2
6764A.Gomez - J.Ore 4-122-62-60-2
6765E.Siringo - K.Singh 13-116-21-62-1
6766J.Benitez Chavarriaga - F.Yamacita 12-76-46-32-0
6767O.Ram-Harel - E.Gomez 8-124-64-60-2
6768S.Riffice - J.Cagnina 11-145-76-70-2

ITF ŠPANJOLSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6710A.Musialek - M.Korovin 14-126-22-62-1
6716D.Munoz-De La Nava - J.Vanneste 12-56-36-22-0
6717G.Gigounon - I.Gakhov 4-121-63-60-2
6719J.Stefanini - B.Harris 12-16-16-02-0

ITF TUNIS F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4468A.Ahouda - S.Gutierrez-Ferrol v-vv-vv-vv-v
4469A.Ouakaa - P.Nagy 5-123-62-60-2
4470P.Nejedly - L.Ouahab 8-135-73-60-2
4471R.Brancaccio - L.Celebic 3-121-62-60-2
4472S.Baldoni - N.Turchetti 10-166-44-61-2
4545S.Perez Contri - P.Toledo Bague 7-123-64-60-2
4546T.Brechemier - G.Petit v-v1-6v-vv-v

ITF TURSKA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6685A.Elia - J.Na 3-122-61-60-2
6686B.Lock - T.Wang 13-156-34-61-2
6687F.Zgombic - S.Khaledan 14-127-67-62-0
6688M.Ratniuk - A.Escoffier 14-167-61-62-1
6689N.Mashtakov - L.Hampel 10-134-66-70-2
6691T.Kiyamov - G.Tsivadze 12-46-36-12-0
6692P.Niklas-Salminen - G.Mager 5-123-62-60-2

ITF TURSKA F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6962B.Lock/N.Razborsek - E.Kirkin/A.Yuksel - - - 25.1.
6963Kim C-E/Na J-W - M.S.Zayed/M.S.Zayid - - - 25.1.
6964A.Celikbilek/K.Kirci - A.Elia/I.Smilansky - - - 25.1.
6965V.Kozyukov/M.Ratniuk - A.Escoffier/F.Z.Zgombic - - - 25.1.

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5435(+3.5)E.Mertens - C.Wozniacki(21,5) 9-133-66-70-2
6492(+0.5)S.Halep - A.Kerber(21,5) 19-166-34-62-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4256(+5.5)Aarhus United - Kobenhavn H.B.(46,5) 23-29
4257(+5.5)Ringkobing - Midtjylland(48,5) 19-22
4258(-3.5)Nykobing F. - Randers(49,5) 36-35
6957(-9.5)Viborg Hk - Ajax Kobenhavn(49,5) 22-22

EP 2018RUKOMET

Br. Susret Kraj
1118(-1.5)Hrvatska - Francuska(53,5) 27-30
3120(+5.5)Makedonija - Danska(53,5) 20-31
4585(-1.5)Srbija - Bjelorusija(60,5) 27-32
4586(+1.5)Svedska - Norveska(56,5) 25-28
4713(-3.5)Slovenija - Ceska(53,5) 26-26
4714(-1.5)Njemacka - Spanjolska(50,5) 27-31

ESTONIJA 1. LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
7544(-3.5)Kehra - Hc Tallinn(54,5) 36-29
7545(-6.5)Viljandi Hc - Tallinn(53,5) 32-25

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5076(-4.5)Atlas - Sif(54,5) 27-25
5090(-1.5)Bk 46 - Drumso Dicken(56,5) 33-32

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5109(+2.5)Cjf Fleury Les Aubrais - Brest Bretagne Handball(50,5) 21-31

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4262(+5.5)Byasen Elite - Vag Handball(54,5) 16-22

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4976Sandejford - Runar 23-29

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4271(-2.5)Stal Mielec - Mks Kalisz(55,5) 29-34
4291(+6.5)Meble Wojcik Elblag - Azoty Pulawy(53,5) 23-29
4292(-3.5)Piotrkowiann - Kpr Legionowo(54,5) 23-22
4294(+7.5)Pogon Szczecin - Wisla Plock(53,5) 17-33
4295(-1.5)Wybrzeze Gdansk - Opole(53,5) 23-24

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5581(-1.5)Vistal Laczpol Gdynia - Zaglebie Lubin(50,5) 21-20

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6769(-17.5)Sporting Clube - Cd Sao Bernardo(55,5) 36-15
6770(-7.5)Benfica - Belenenses(57,5) 35-24
6779(-5.5)Aa Avanca - Ac Fafe(54,5) 35-25
6780(-8.5)Aguas Santas Milaneza - Xico(53,5) 39-29
6781(+6.5)Arsenal&Lxs Group - Abc(54,5) 26-30
6782(+11.5)Boa Hora Fc - Porto Vitalis(55,5) 25-34
6794(+2.5)Maia-Ismai - Madeira Sad(53,5) 20-22

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5710(-5.5)Sc Municipal Craiova - Dunarea Braila(48,5) 22-16

RUSIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7019(+8.5)Uor-2 - St Petersburg(55,5) 22-26

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7020(+11.5)Sc Luch - Zvezda Zvenigorod(55,5) 24-29
7025(-13.5)Krasnodar - Stavropoliye-Skfu(58,5) 34-29

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6833Handball Malacky - Tatran Presov Ii 20-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4337(-7.5)H65 Hoor - Boden Handball If(51,5) 31-22
4338(+2.5)Team Eslov - Onnereds Hk(49,5) 22-26

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4983(-3.5)Alstermo If - Rimbo Hk(61,5) 32-34

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7493Posojilnica Aich Dob - Hypo Niederoesterreich 0-11-13-1
7494Klagenfurt - Gigasport Ried Innkreis 0-11-13-1
7495Vbc Weiz - Wesser Graz 0-10-20-3

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6093Yenisey Krasnoyarsk - Nova Branik 1-02-03-0
6096Eczacibasi Istanbul - Busto Arsizio 1-02-03-1
6098Stuttgart - Asterix Kieldrecht 1-02-03-0
6099Beziers Vb - Minchanka Minsk 1-01-13-2
6100Ts Volley Duedingen - Dresdner 0-10-20-3

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6600Oriveden Orivesi - Tj Ostrava 0-10-20-3
6601Ibsa Cv Las Palmas - Neuchatel 1-02-03-0
6602Pfeffingen - Bacau 0-11-12-3
6603Vasas Budapest - Nantes Volley 0-11-12-3
6604Hermes Oostende - Tent Obrenovac 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6596Etta - Hurrikaani Loimaa 0-10-21-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5065Bcc Castellana Grotte - New Mater - Trento 1-01-11-3

ITALIJA KUP A2 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5405Battistelli Sg Marignano - Delta Informatica Trentino 1-02-03-0
5406Fenera Chieri - Brescia 0-11-13-2
5407Amondovi - Soverato 1-02-03-0
5408Cuneo - Barricalla Collegno 0-10-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6611Incheon Korean Air Jumbos - Deajeon Bluefangs 1-02-03-0

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5059Dynamo Moscow - Vakifbank Gunes Sigorta 0-10-20-3
5060Chemik Police - Maritsa Plovdiv 1-02-03-0
5061Mulhouse - Volei Alba Blaj 0-11-11-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6598Scc Berlin - Friedrichshafen 0-11-11-3
6599Rottenburg - Tsv Herrsching 0-11-11-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6613Universitatea Cluj - Scm Craiova 0-10-20-3
8020Baia Mare - C.S. Arcada Galati 1-01-13-1
8021Dinamo Bucharest - Csm Agronomica Bucuresti 1-02-03-2

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4070Galatasaray - Ziraat Ankara 1-01-11-3
4071Arkas Izmir - Inegol Belediyespor 1-02-03-0

EURO KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6556Ftc Budapest - Miskolci Vlc 13-9
6557Marseille - Sm Verona 9-11

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5518Olympiakos Piraeus - Jug Dubrovnik 8-6
5519A-Hid Osc - Dinamo Moscow 5-10
5520Brescia - Partizan Raiffeissen 13-9
5523Szolnoki Vizilabda Sc - Zf Eger 10-11
5524Spandau 04 Berlin - Pro Recco 9-10
5525Acz Alphen - Fcsb 4-15

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 31726343742
arrow AU Austrija 6/45 248143543
arrow BC British Colombia BC49 6/49 1216223347
arrow BE Belgija 6/45 91518273239
arrow BL Belgija Keno 20/70 2571718192024263034364043444546495759
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 41439415458
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 14202632
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1011232832
arrow CL Colorado 6/42 31632343641
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1834383961
arrow DB Multi-Daily B 6/99 112643485364
arrow DC Multi-Daily C 6/99 101517737897
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 16171923252627293440434647525455576670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 135611121525273133394245515354626465
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 34181923
arrow FK Finska Keno D 20/70 912141516192427303136404144464752556566
arrow FL Florida 6/53 41720212639
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1691013151727283236373942516061656970
arrow FR Francuska 5/49 923283537
arrow FT Finska Keno T 20/70 5681012222325283638424344484950525558
arrow GE Njemačka 6/49 3518313745
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2471112253031363941434547525458596870
arrow GR Grčka 6/49 41427323549
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 21415183135
arrow IR Irska 6/47 2715202123
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 31819243240
arrow KA Kanada 6/49 92021283435
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1231112172329303337394041424453596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 29111215162324252933384041454750525360
arrow LM Latvija Keno M 20/62 68121314152224282930313235404648565758
arrow LU Louisiana 6/40 2425323536
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 11020232849
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 37122336
arrow MI Michigan Classic 6/47 101730384041
arrow MS Missouri 6/44 12324273740
arrow NP New York Pick 10 20/80 1419232530333536434849505455606769717577
arrow NY New York 6/59 42441424951
arrow OH Ohio Classic 6/49 236133338
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1719203046
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 145713151617182534394143455359606175
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 58111619242527323738414551555861666872
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 78212230
arrow QU Quebec 6/49 51731404247
arrow SB Španjolska Bono 6/49 62031404446
arrow SK Slovačka 5/35 36101115
arrow SL Slovenija 7/39 271517222831
arrow SW Švicarska 6/42 31325363841
arrow TE Texas 6/54 81634434553
arrow TK Tennessee Cash 5/35 14122132
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 12239444859
arrow UW SAD Powerball 5/69 59113364
arrow VK Viking Lotto 6/48 21627333841
arrow WA Washington 6/49 6838434546
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 2225263031
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 101416284148
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 35101418273135363941445156656769717376