Četvrtak 25.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8122Pas Giannina - Larissa --1-11-2
8123Beitar Jerusalem - Hapoel Marmorek --2-12-1
8124Panathinaikos - Zalgiris Kaunas(B) --0-01-1
8125Club Brugge - Oostende domaći-2-03-2
8126Villanova - Atletico Mg domaći-0-01-0
8127Palmeiras - Red Bull Brasil Sp --1-12-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8081Us Biskra - Es Setif domaći570-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8098Talleres De Remedios De Escalada - Barracas Central domaći590-02-0

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8099Melbourne Victory - Sydney Fc gosti40-21-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6509Melbourne City - Newcastle Jets gosti31-12-2

BAHREIN KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8116Al Ittihad Bhr - Al-Najma Manama --0-00-0
8119Al Muharraq - Al Riffa gosti100-11-1

BANGLADEŠ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8088Sheikh Russel - Abahani Dhaka gosti660-00-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6036Club Brugge - Oostende domaći52-03-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3060Nova Iguacu - Volta Redonda domaći331-02-0
3061Macae Esporte - Botafogo gosti520-01-2

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6597Fortaleza - Iguatu Ce gosti62-13-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4701Sao Luiz - Juventude domaći381-01-0

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1175Villanova - Atletico Mg domaći530-01-0

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5366Coritiba Pr - Rio Branco Pr gosti260-11-1

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4734Bragantino Sp - Sao Bento gosti240-10-1
4735Ituano Sp - Santo Andre --0-00-0
4736Ponte Preta - Santos domaći91-01-2
4737Palmeiras - Red Bull Brasil Sp gosti231-12-1

BRAZIL PERNAMBUCANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6646Santa Cruz Pe - Central Pe domaći151-01-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Sao Paulo U20 - Cr Flamengo U20 gosti30-10-1

ČEŠKA TIPSPORT LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8131Hradec Kralove - Fotbal F M domaći82-03-1
8132Bohemians 1905 - Brno gosti700-00-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1037El Raja - Al Ahly domaći401-01-3
1038Misr Lel Makasa - El Entag El Harby domaći122-03-1

FRANCUSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7005Strasbourg - Lille supergol domaći311-02-1

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3407Pas Giannina - Larissa domaći131-11-2

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3437Aizawl - Mohun Bagan domaći740-01-1

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8242Atletico De Kolkata - Chennaiyin Fc domaći441-01-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5436Esteghlal Tehran - Pars Jonoubi Jam Bushehr domaći62-04-0
5437Gostaresh Foolad Fc - Naft Tehran Fc domaći441-01-1
5438Saipa - Padideh Mashhad domaći650-01-0
5439Sanat Naft Abadan Fc - Sepidrood Rasht domaći343-03-0

IZRAEL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5755Beitar Jerusalem - Hapoel Marmorek domaći192-12-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6796Al Aqaba - Al Hussein Irbid --0-00-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1271Al Gharrafa - Al Sadd gosti330-20-4

KUVAJT FEDERATION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1267Al Fehaheel - Al Sahel --0-00-0
1268Al Kuwait Sc - Al Jahra domaći191-12-2
1269Al Salmiyah - Al Nasr domaći640-01-0
1270Kazma - Al Arabi domaći351-02-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6791Dynamo Dresden - St Pauli gosti80-11-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8203Paide Linnameeskond - Tps domaći163-13-5
8204Arsenal Kiev - Sumy gosti420-11-1
8205Fc Copenhagen - Guangzhou Evergrande --0-00-0
8206Nyiregyhaza - Lok. Kosice domaći900-01-0
8207Poli Timisoara - Ripensia Timisoara domaći92-04-1
8212Sparta Prague - Loko Vltavin domaći550-03-0
8215Frej - Dalkurd domaći111-11-2
8216Zenit St Petersburg - Slavia Prague domaći271-05-1
8487Oakleigh Cannons - Moreland City domaći-2-04-1
8488West Adelaide Fc - West Torrens Birkalla gosti760-00-1
8489Stiinta Miroslava - Inratirea Harman domaći211-01-0
8498Lokomotiva Zagreb - Ankaran Hrvatini --0-00-0
8499Wisla Plock - Fc Ufa gosti640-00-1
8500Zalaegerszeg - Veszprem gosti720-00-1
8501Caracas - Club Atletico Pantoja gosti122-14-1
8502Cibalia Vinkovci - Zrinjski Mostar domaći171-02-0
8505Admira Wacker - Fcsb domaći43-03-2
8506Odds Bk - Shanghai Shenhua domaći302-03-1
8507Mjondalen - Sandefjord domaći124-16-1
8508Tianjin Teda - Offenbacher Kickers domaći211-12-1
8509Wolfsberger Ac - Balzan Youths domaći291-01-0
8510Asc 09 Dortmund - Westfalia Rhynern gosti81-22-2

ŠPANJOLSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1901Barcelona - Espanyol supergol domaći92-02-0

ŠPANJOLSKA KUP - TKO IDE DALJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7043Barcelona - Espanyol domaći-0-01-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2173(-10.5)Ia Central Cordoba - Quilmes Mar Del Plata(172,5) 95-70
2188(+1.5)Comunicaciones - Penarol Mar Del Plata(169,5) 88-83
2189(-7.5)Gimnasia Indalo - Club Deportivo Hispano Americano(166,5) 102-93
2217(+1.5)La Union Formosa - San Martin Corrientes(161,5) v-v
2227(+1.5)Salta Basket - Obras Sanitarias(160,5) 88-93

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7655(-6.5)Arkadia Traiskirchen - Bk Dukes Klosterneuburg(150,5) 81-74
7656(-15.5)Kapfenberg Bulls - Bsc Furstenfeld(150,5) 99-58

BALTIČKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8033(-25.5)Ttu Korvpalliklubi - Barsy(144,5) 66-71
8034(-8.5)Tyco Rapla - Bc Tsmoki Minsk Reserve(153,5) 93-68

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7487(-8.5)Universo Vitoria - Liga Sorocabana(148,5) 95-69

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1118(-31.5)Cez Nymburk - Bc Kolin(170,5) 100-69

EUROKUP PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2634(-4.5)Mersin Belediye - Asptt Charleville Mezieres(144,5) 80-71
2639(-1.5)Good Angels Kosice - Venezia(125,5) 68-89

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7643(-7.5)Panathinaikos - Zalgiris Kaunas(153,5) 83-83 / 94-93
7644(-11.5)Real Madrid - Anadolu Efes Istanbul(169,5) 87-68
7747(-2.5)Unicaja Malaga - Baskonia(159,5) 83-85

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4718(+10.5)Schio - Ummc Jekaterinburg(134,5) 55-68

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7657(+2.5)Hermes Analitica Zagreb - Kk Skrljevo 77-84

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4593(+5.5)Hottur - Thor Ak Akureyri(168,5) 73-73 / 86-75
4594(-8.5)Kr Reykjavik - Valur Reykjavik(167,5) 72-60
4595(-7.5)Stjarnan - Thor Porlakshofn(166,5) 79-86
4596(-4.5)Umf Tindastoll - Umf Grindavik(165,5) 94-82

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7941(-2.5)Jeonju Kcc Egis - Mobis Phoebus(165,5) 79-86
7942(+7.5)Lg Sakers - Anyang Kgc(165,5) 96-86

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7943(-8.5)Kb Stars W - Keb Hanabank W(136,5) 76-70

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1087(-12.5)Jiangsu Monkey Kings - Bayi Rockets(200,5) 126-101
1088(-9.5)Qingdao Eagles - Sichuan Whales(222,5) 121-100
1089(-12.5)Shandong Golden Stars - Xinjiang Flying Tigers(226,5) 116-105

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2347(-8.5)Mineros - Abejas De Guanajuato(174,5) 79-81
2384(+7.5)Panteras De Aguascalientes - Soles De Mexicali(170,5) 84-107
2385(+3.5)Santos De San Luis - Capitanes(167,5) 82-82 / 99-94

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3059(-5.5)Denver Nuggets - New York Knicks(212,5) 130-118
3062(-11.5)Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves(227,5) 126-113
9015(-9.5)Miami Heat - Sacramento Kings(200,5) 88-89
9016(-5.5)Oklahoma City Thunder - Washington Wizards(213,5) 121-112

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4680(+6.5)Connecticut Huskies - Southern M. Mustangs(131,5) 63-52
4681(+5.5)Delaware Fightin - College Of Charleston(134,5) 54-62
4682(+1.5)Drexel Dragons - Elon Phoenix(145,5) 83-79
4683(-1.5)Hofstra Pride - Northeastern Huskies(149,5) 67-81
4684(-1.5)Marist Red Foxes - Quinnipiac Bobcats(145,5) 77-85
4685(-8.5)Monmouth Hawks - Siena Saints(142,5) 67-56
4686(-18.5)Murray State Racers - Morehead State Eagles(140,5) 87-81
4687(-3.5)Nc Wilmington - James Madison Dukes(152,5) 71-68
4688(-9.5)Purdue Boilermakers - Michigan Wolverines(136,5) 92-88
4689(-6.5)Towson State Tigers - William And Mary Tribe(154,5) 79-79 / 96-82
4690(-3.5)Georgia State Panthers - Texas Arlington Mavericks(144,5) 81-75
4691(-5.5)Appalachian State - Arkansas Little Rock Trojans(139,5) 59-59 / 72-67
4692(-8.5)C. Carolina Chanticleers - Arkansas State R. Wolves(148,5) 62-47
4693(-7.5)Georgia Southern Eagles - Texas State Bobcats(132,5) 61-62
4694(-13.5)Middle Tennessee Raiders - Utsa Roadrunners(146,5) 75-51
4695(-14.5)Belmont Bruins - Eastern Illinois Panthers(135,5) 81-59
4703(-9.5)North Dakota State Bison - Nebr.-Omaha Mavericks(154,5) 73-58
4704(-6.5)North Texas Mean Green - Florida Owls(136,5) 59-53
4705(-9.5)Ohio State Buckeyes - Penn State Nittany Lions(138,5) 79-82
4706(+1.5)Rice Owls - Florida Int. Golden Panthers(138,5) 73-64
4707(-14.5)Uab Blazers - Utep Miners(139,5) 85-78
4708(+4.5)Ulm Warhawks - Troy State(139,5) 76-71
4709(-4.5)Wisconsin Green Bay - Cleveland State Vikings(148,5) 66-44
4710(-7.5)Wisconsin Milwaukee - Youngstown State(148,5) 66-55
4713(-14.5)Louisiana Lafayette R. C. - South Alabama Jaguars(145,5) 76-57
4714(-14.5)Arizona Wildcats - Colorado Buffaloes(145,5) 80-71
4715(-8.5)Austin Peay State - Eastern Kentucky Colonels(140,5) 90-84
4716(-12.5)Jacksonville S. Gamecocks - Tennessee Martin(135,5) 63-67
4717(-7.5)Tennessee State Tigers - Siu Edwardsville Cougars(137,5) 85-57
4719(-4.5)Tennessee Tech - Southeast Missouri State(155,5) 76-65
4733(-7.5)Denver Pioneers - Western I. Leathernecks(137,5) 70-58
4738(-17.5)Montana Grizzlies - Southern Utah Thunderbirds(157,5) 71-47
4739(-10.5)Montana State Bobcats - Northern Arizona Lumberjacks(144,5) 75-77
4740(-4.5)Mount St M. Mountaineers - Long Island Blackbirds(149,5) 86-80
4741(-13.5)Tulane Green Wave - South Florida Bulls(139,5) 75-80
4742(-14.5)Wichita State Shockers - Central Florida Knights(132,5) 81-62
4747(-5.5)Eastern Washington Eagles - North Dakota Sioux(150,5) 95-71
4748(-7.5)Arizona State Sun Devils - Utah Utes(155,5) 69-69 / 77-80
4749(+1.5)Cal Poly Mustangs - Long Beach State 49ers(151,5) 71-87
4751(-4.5)Idaho Vandals - Northern Colorado Bears(144,5) 63-80
4752(-1.5)Pepperdine Waves - Loyola Marymount Lions(147,5) 71-70
4753(-7.5)San Diego Toreros - Santa Clara Broncos(129,5) 66-58
4754(-5.5)San Francisco Dons - Pacific Tigers(135,5) 69-67
4755(-13.5)Uc Davis Aggies - Cal State Northridge(131,5) 63-56
4756(+2.5)Cal State Fullerton Titans - Uc Santa Barbara Gauchos(148,5) 65-70

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2456(+5.5)Jamtland - Norrkoping(160,5) 63-65

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1247(+1.5)Cleveland Monsters - Iowa Wild(5,5) 1-13-3
1248(-1.5)San Antonio Rampage - San Jose Barracuda(5,5) 3-03-0

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6493(+1.5)Hk Vitebsk - Hk Lida(5,5) 2-12-2
6495(+1.5)Khimik-Ska - Bjelorusija U20(5,5) 0-03-2
6496(+1.5)Metallurg Zhlobin - Hc Dinamo Molodechno(5,5) 1-23-5
6497(-1.5)Neman Grodno - Hk Gomel(4,5) 1-03-1
6498(-1.5)Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk(5,5) 1-12-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7650(-1.5)Hpk - Kookoo(5,5) 0-13-6
7651(-1.5)Jukurit - Sport(4,5) 1-03-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1195(+1.5)New Jersey Devils - Nashville Predators(5,5) 0-00-3
1196(+1.5)Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning(5,5) 0-01-5
1197(-1.5)Pittsburgh Penguins - Minnesota Wild(5,5) 2-06-3
1198(-1.5)Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks(5,5) 0-31-5
1199(+1.5)Florida Panthers - Washington Capitals(5,5) 1-12-4
1200(-1.5)Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes(5,5) 0-25-6
1201(+1.5)Ottawa Senators - Boston Bruins(5,5) 1-02-3
1202(-1.5)St Louis Blues - Colorado Avalanche(5,5) 1-03-1
1203(-1.5)Dallas Stars - Toronto Maple Leafs(5,5) 0-11-4
1204(+1.5)Arizona Coyotes - Columbus Blue Jackets(5,5) 0-01-2
1205(-1.5)Edmonton Oilers - Calgary Flames(5,5) 0-23-3
1206(-1.5)Anaheim Ducks - Winnipeg Jets(5,5) 1-13-3
1207(-1.5)Vancouver Canucks - Buffalo Sabres(5,5) 0-10-4
1240(-1.5)Vegas Golden Knights - New York Islanders(5,5) 0-01-2
1246(-1.5)San Jose Sharks - New York Rangers(5,5) 2-25-6

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6177(-1.5)Lillehammer - Stavanger(5,5) 0-11-3
6180(-1.5)Frisk Asker - Lorenskog(5,5) 6-09-0
6182(-1.5)Manglerud Star - Kongsvinger(6,5) 4-05-1
6183(-1.5)Sparta Sarpsborg - Valerenga(5,5) 2-05-3
6184(+1.5)Stjernen - Storhamar(5,5) 0-01-4

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6168(-1.5)Schwenninger - Augsburger Panthers(4,5) 1-03-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6799(+1.5)Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk(4,5) 1-21-3
6800(-1.5)Dinamo Minsk - Slovan Bratislava(4,5) 0-13-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6872(-1.5)Gornyak Uchaly - Izhstal Izhevsk(4,5) 1-01-0
6881(+1.5)Yuzhny Ural Orsk - Neftjanik Almetjevsk(4,5) 0-12-3
6882(-1.5)Buran Voronezh - Csk Vvs Samara(5,5) 2-15-2
6883(-1.5)Hk Ryazan - Bars Kazan(4,5) 1-02-1
6887(-1.5)Ska-Neva - Hk Sarov(4,5) 0-03-0
6916(-1.5)Hk Dinamo St Petersburg - Dizel Penza(4,5) 1-02-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6917(+1.5)Amurskie Tigry U20 - Dinamo St Petersburg U20(5,5) 1-02-3
6918(+1.5)Taifun U20 - Ska 1946 U20(5,5) 0-10-4
6919(-1.5)Vityaz U20 - Krylia Sovetov U20(5,5) 1-02-4
6920(-1.5)Almaz U20 - Serebryanye U20(5,5) 1-13-1
6921(+1.5)Kapitan Stupino U20 - Spartak Moscow U20(5,5) 1-15-3
6922(+1.5)Riga U20 - Chaika U20(5,5) 1-13-1

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5215(-1.5)Brynas - Linkopings(5,5) 0-21-5
5216(-1.5)Djurgardens If - Rogle(5,5) 0-06-2
5217(-1.5)Hv 71 - Skelleftea(5,5) 1-03-1
5218(+1.5)Karlskrona Hk - Frolunda(5,5) 0-21-7
5219(-1.5)Lulea - Farjestads(4,5) 2-04-1
5220(+1.5)Mora - Vaxjo(5,5) 1-12-4
5221(+1.5)Orebro - Malmo(5,5) 1-21-6

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6980(+1.5)Almtuna Is - Ik Pantern(5,5) 1-12-3

ATP AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5049(-4.5)M.Cilic - K.Edmund(38,5) 19-106-27-63-0

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7269J.S.Cabal/R.Farah - B.Bryan/M.Bryan 14-117-67-52-0

AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1481M.J.Martinez Sanchez/M.Demoliner - T.Babos/R.Bopanna 18-225-77-51-2

CHALLENGER NEWPORT BEACHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6588C.Garin - B.Fratangelo v-v6-3v-vv-v
6589D.Novikov - R.Opelka 8-124-64-60-2
6591F.Peliwo - M.Bachinger 9-133-66-70-2
6594M.Mmoh - D.King 9-136-12-61-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7383A.Schmiedlova - N.Gibbs 10-136-74-60-2
7384C.Zhao - A.Tomljanovic 4-121-63-60-2
7385S.Vickery - R.Peterson 12-56-16-42-0
7386V.Duval - J.Teichmann 6-124-62-60-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3505S.Lipsky/D.Marrero - J.Nedunchezhiyan/C.Rungkat 22-196-76-42-1
3506T.Huey/D.Kudla - T.H.Fritz/R.Opelka 12-76-46-32-0
3509M.Mmoh/F.Tiafoe - J.Cerretani/L.Paes v-vv-vv-vv-v
8241A.Bury/H.Y.Peng - M.Arevalo-Gonzalez/Reyes-Varela M-A 10-145-75-70-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1491E.Kostova/D.Seguel - J.Loeb/R.Peterson 14-206-43-61-2
1492J.Jaksic/E.Rodina - M.Doi/J.Teichmann 12-160-66-01-2
8243K.Day/C.Dolehide - K.Christian/S.Santamaria 6-123-63-60-2

CHALLENGER RENNESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1483N.Gombos - A.Hoang 11-162-66-41-2
1484M.Moraing - V.Pospisil 12-146-76-70-2
1485Y.Maden - E.Ymer 12-86-46-42-0
6616M.Guinard - E.Gulbis 15-133-66-32-1
6617Q.Halys - A.Vatutin 17-164-66-42-1

CHALLENGER RENNES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6649J.Eysseric/H.Nys - K.De Schepper/G.Sakharov 12-46-46-02-0

ITF ANDREZIEUX-BOUTHEON (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8257T.Korpatsch - G.Brescia 12-76-36-42-0
8258B.Schoofs - T.Martincova 12-56-36-22-0
8259A.Rus - M.Arcangioli 13-87-66-22-0
8269K.Von Deichmann - F.Ferro 7-124-63-60-2

ITF ANNINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8245A.Kadhe/L.Sood - T.Lu/I.Okamura 18-146-22-62-1

ITF ANTALYATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8247J.Na - A.Celikbilek 5-122-63-60-2
8248M.Delic - V.Kozyukov 13-96-37-62-0

ITF EGIPAT F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1774M.De Krom - Y.Hossam 13-183-67-61-2
1776M.Valkusz - A.Karatsev 8-136-72-60-2
1779N.Pauffley - E.Couacaud 14-166-33-61-2
1780D.Zarichanskiy - R.Barbosa 6-123-63-60-2

ITF FRANCUSKA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1794M.Viola - R.Bauvy 13-97-66-32-0
7380A.Bega - H.Voljacques 13-67-66-02-0
7381I.Sijsling - A.Olivetti 12-163-66-41-2
7382L.Margaroli - B.Crepatte 9-134-65-70-2

ITF HAMMAMET 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8511C.Pella - A.Kulik 17-134-67-52-1
8512J.Crivelletto - C.Hsu 12-66-46-22-0
8513M.Marfutina - M.Drazic v-v6-0v-vv-v
8514I.Murta - L.Stefanini 5-124-61-60-2
8515J.Boualem - L.Boskovic 4-123-61-60-2
8516M.Zmau - N.Kostic 15-142-67-62-1
8517S.Samir - V.Muntean 5-121-64-60-2
8518D.Papamichail - V.Remy 12-46-26-22-0

ITF KINA F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3909K.Lee - M.Sureshkumar 12-46-16-32-0
3910I.Nedelko - T.Yang 7-123-64-60-2

ITF KINA F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3679A.Kadhe/L.Sood - F.Diep/G.Markovic 13-96-37-62-0

ITF NJEMAČKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1634J.Mertl - P.Cachin 15-176-44-61-2
1647T.Simon - D.Masur 8-135-73-60-2
1652B.Westerhof - J.Choinski 5-124-61-60-2
1654D.Boehler - L.Klein 12-56-46-12-0
1662A.Arnaboldi - B.Van De Zandschulp 5-122-63-60-2
1676A.Bodmer - S.Doumbia 8-135-73-60-2
1677J.Ficovich - R.Kern 17-194-67-61-2
1678C.Heyman - E.Ejupovic 14-117-57-62-0

ITF SAD F5TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1796G.Olivieri - E.Gomez 3-122-61-60-2
1797M.Barrios Vera - J.Cagnina 13-77-66-12-0
1798V.Dancu - R.Cid Subervi 5-122-63-60-2
1799G.Escobar - J.Benitez Chavarriaga 12-26-26-02-0
1800J.Marti - J.Ore 12-76-46-32-0
1801P.Sakamoto - E.Siringo 12-66-36-32-0
6760M.Chazal - J.Pla Malfeito 16-197-66-71-2

ITF ŠPANJOLSKA F2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7375D.Gimeno-Traver - A.Alcaraz Ivorra 12-16-16-02-0
7377F.Cabral - L.Giustino 4-121-63-60-2
7378J.Monteiro - P.Rondoni 12-26-06-22-0
7379Y.Chung - E.Tyurnev 14-136-42-62-1

ITF TUNIS F3TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1519G.Petit - L.Ouahab 1-121-60-60-2
8249M.Bortolotti - L.Celebic 4-122-62-60-2
8250N.Turchetti - C.Carli 13-87-66-22-0
8252O.Roca Batalla - J.Barranco Cosano 17-146-35-72-1
8253P.Nagy - S.Gutierrez-Ferrol 3-121-62-60-2
8254D.Dima - D.Bojanovic 12-26-06-22-0
8255E.Eremin - J.Samper-Montana 13-191-67-61-2
8256T.Jotovski - P.Toledo Bague 3-121-62-60-2

ITF TURSKA F3 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6962B.Lock/N.Razborsek - E.Kirkin/A.Yuksel 17-161-66-42-1
6963Kim C-E/Na J-W - M.S.Zayed/M.S.Zayid 12-16-16-02-0
6965V.Kozyukov/M.Ratniuk - A.Escoffier/F.Z.Zgombic v-vv-vv-vv-v

WTA AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6575T.Babos/K.Mladenovic - E.Makarova/E.Vesnina 12-76-46-32-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4260(-3.5)Team Esbjerg - Silkeborg(51,5) 27-34

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4261(-3.5)Lemvig - Hei Skaering(54,5) 22-18

PRVENSTVO AFRIKERUKOMET

Br. Susret Kraj
1262(-2.5)Kamerun - Nigerija(50,5) 27-19
1263(+4.5)Dr Congo - Alzir(55,5) 24-29
1264(-3.5)Gabon - Kongo(48,5) 31-30
1265(-5.5)Tunis - Angola(54,5) 34-14
1266(+7.5)Maroko - Egipat(56,5) 19-31

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5711(-4.5)Zalau - Csm Unirea Slobozia(46,5) 27-17

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4299(-5.5)Lugi - Hif Karlskrona(54,5) 27-23

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4339(+2.5)Skovde Hf - Ik Savehof(48,5) 20-27

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8023(+1.5)Lindesberg - If Hallby(62,5) 23-22

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4878Lomas Voley - Monteros 0-11-13-2
4879Burgi Freedom Voley - Untref Voley 1-01-13-2
4880Psm - Ciudad Voley 1-02-03-1
4881Upcn - Drean Bolivar 0-10-20-3

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7061Fatra Zlin - Odolena Voda 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7065Tj Sokol Frydek Mistek - Sk Up Olomouc 1-01-11-3
7076Tj Sokol Sternberk - Pvk Prerov Precheza 1-01-12-3

ČEŠKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7057Kladno - Usti Nad Labem 0-10-21-3
7058Brno - Ceske Budejovice 1-02-02-3
7060Dukla Liberec - Pribram 1-02-03-0

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7500Schweriner - Khimik Yuzhny 1-02-03-0

CHALLENGE KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7543Olympiakos Piraeus - Csm Targoviste 0-10-22-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1187Chaumont 52 - Tourcoing 0-11-13-2

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6092Verona - Latina 1-02-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8120Ansan Rush&Cash - Kb Insurance Stars 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6612Gyeongbuk Gimcheon Hi-Pass - Suwon Hyundai 0-11-13-2

KINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7496Hebei - Liaoning 0-11-13-2
7497Hubei - Henan 0-11-12-3
7498Shandong - Jiangsu 1-01-11-3
7499Shanghai Tang Dynasty - Sichuan 1-02-03-0
8128Ba Yi Zhuzhou - Guangdong Taishan 1-02-03-0
8129Tianjin Industry University - Fujian 1-02-03-0
8130Zhejiang - Beijing Auto 0-11-11-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5062Fenerbahce - Conegliano 1-02-02-3
5063Zurich - Developres Rzeszow 1-02-03-0
5064Novara - Prostejov 1-02-03-1

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8022Csu Uvt Timisoara - Unirea Dej 0-10-20-3

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4884Bystrina Spu Nitra - Raiffeisen Arbesbach 1-02-02-3

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4939Lunds - Habo 0-10-20-3
4942Tierp - Vingaker 0-11-13-1

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5521Barceloneta - Waspo Hannover 13-12

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
3070Grenoble - Perpignan 17-24

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2231575864
arrow BL Belgija Keno 20/70 310121315172023273435364041444647596668
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 914161923
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1317182126
arrow DA Multi-Daily A 6/99 195255586685
arrow DB Multi-Daily B 6/99 164063758182
arrow DC Multi-Daily C 6/99 122934626496
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 411121524303235373941454950525662656970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 811131617202225283340414445474951576164
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 531323536
arrow FK Finska Keno D 20/70 1456791024294344455057596162676869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 15131617242632363840464750555960646668
arrow FT Finska Keno T 20/70 136911132023243133363742444957596270
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4561011161920313841454748495057596066
arrow HO Hong Kong 6/49 31423364047
arrow IL Illinois 6/52 91824293041
arrow IT Italija 6/90 153848526671
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1116202123242528313234394144454957596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13456121719242533374445525557585961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 567910141819202223253541475051525362
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 511171825
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 61123303441
arrow NP New York Pick 10 20/80 457913193031343550515255576062666877
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 15689171920242535424347515356596973
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 710131720222729343545525960626365697678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 511151719
arrow PO Poljska 6/49 1323293849
arrow RO Rumunjska 6/49 101725293148
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1310234647
arrow SI Singapur 6/49 11523253447
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 3625313240
arrow TS Turska Super 6/54 51215172040
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 39111727
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 212131417192537404243444748515458686971