Subota 27.01.2018.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4881Bayern Munich - Hoffenheim --2-25-2
4884Borussia Dortmund - Freiburg --1-12-2
4939Celtic - Hibernian domaći-1-01-0
4942Paris St Germain - Montpellier domaći-2-04-0
5049Newport County - Tottenham domaći-1-01-1
5062Twente - Psv Eindhoven gosti-0-10-2

AFC AZIJSKO PRVENSTVONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8224Vijetnam U23 - Uzbekistan U23 gosti71-11-1

AFRIKA KUP NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2261Maroko - Namibija domaći361-02-0
2262Zambija - Sudan gosti320-10-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1478Drb Tadjenant - Usm Alger gosti240-30-3
1479Usm El Harrach - Ol. Medea domaći61-12-3
1480Mc Alger - Belouizdad --0-00-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247Mo Bejaia - Mc El Eulma domaći900-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6461Defensa Y Justicia - Velez Sarsfield gosti290-10-1
6462Newells - Arsenal Sarandi domaći610-02-1
6463Lanus - Atletico Patronato Parana domaći261-01-1
6464Boca Juniors - Colon domaći31-02-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1259Ca Colegiales - Atletico Atlanta gosti170-33-3
1262Club Atletico Fenix - Tristan Suarez domaći241-13-2
1263Comunicaciones - Almirante Brown gosti241-21-2
1264Uai Urquiza - Estudiantes Ba --0-00-0

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1268Adelaide United - Brisbane Roar gosti201-12-4
1269Canberra United - Newcastle Jets gosti121-21-5

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6512Central Coast - Brisbane gosti230-11-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Charleroi - Royal Antwerp gosti360-11-1
2158Kortrijk - Eupen --0-00-0
2166Waasland - Zulte Waregem domaći111-02-2
2167Genk - St Truiden domaći740-01-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2728Cercle Brugge - Roeselare domaći451-01-0
2757Kfco Beerschot Wilrijk - Tubize domaći540-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6560San Jose Oruro - Nacional Potosi gosti61-11-2
6586Real Potosi - Universitario Sucre -vv-vv-v

BRAZIL BAIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8835Bahia Ba - Fluminense De Feira --0-00-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8848Bonsucesso Rj - Resende gosti430-11-1
8849Flamengo - Vasco Da Gama --0-00-0

BRAZIL CEARENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8883Floresta Ce - Guarani De Juazeiro domaći161-02-1
8884Ceara - Ferroviaria gosti91-11-1

BRAZIL GAUCHONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8902Internacional - Avenida domaći451-03-0
8916Sao Paulo Rs - Caxias gosti150-10-1

BRAZIL GOIANONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4985Vila Nova - Atletico Go domaći141-12-1
8920Aparecidense - Ipora Go domaći201-12-1

BRAZIL MINEIRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
055248921America Mineiro - Boa domaći281-01-0
055248922Tombense Mg - Cruzeiro domaći451-01-2
8921America Mineiro - Boa domaći281-01-0
8922Tombense Mg - Cruzeiro domaći451-01-2

BRAZIL PARANAENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8927Atletico Pr - Cianorte --0-00-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8929Corinthians - Sao Paulo Sp domaći22-12-1
8930Novorizontino Sp - Sao Caetano domaći900-01-0
8942Atletico Votuporanguense - Inter De Limeira Sp gosti221-12-1
8943Portuguesa Sp - Xv De Piracicaba domaći441-01-1
8944Batatais Fc Sp - Rio Claro gosti60-12-3
8945Oeste Sp - Ec Taubate Sp domaći650-02-0
8946Sertaozinho - Nacional Sp domaći470-02-0
8965Ge Osasco Sp - Mogi Mirim domaći451-03-0
8966Ad Manthiqueira - Olimpia Sp domaći21-22-3
8967Atibaia Sp - Sao Carlos Sp gosti190-10-1
8968Uniao Barbarense - Monte Azul gosti460-10-3
8969Marilia - Portuguesa Santista gosti280-20-3
8970Velo Clube Sp - Rio Branco Sp gosti171-12-1
8974Ec Sao Bernardo Sp - Taboao Da Serra Sp domaći11-13-2

EL SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1422Cd Pasaquina - Ad Chalatenango gosti440-10-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4938Barnsley - Fulham domaći311-01-3
4940Brentford - Norwich gosti50-10-1
4941Bristol City - Qpr domaći451-02-0
4953Ipswich - Wolves gosti150-10-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3167Blackburn - Northampton gosti120-11-1
3174Blackpool - Charlton - vv-vv-v
3175Bradford - Afc Wimbledon gosti140-10-4
3176Doncaster - Bristol Rovers domaći41-11-3
3179Gillingham - Fleetwood gosti130-12-1
3182Oldham - Plymouth gosti170-21-2
3183Portsmouth - Shrewsbury gosti210-10-1
3184Southend - Scunthorpe gosti121-13-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3186Carlisle - Forest Green domaći271-01-0
3191Cheltenham - Barnet gosti20-11-1
3202Chesterfield - Stevenage gosti480-00-1
3204Crawley Town - Accrington Stanley domaći152-02-1
3211Grimsby - Luton gosti490-00-1
3213Morecambe - Mansfield domaći311-01-2
3214Port Vale - Colchester gosti121-22-2
3216Swindon - Crewe domaći31-24-3

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8183Altrincham - Warrington gosti180-11-1
8185Barwell - Stalybridge domaći111-01-0
8187Buxton - Coalville Town domaći211-02-2
8188Grantham - Stourbridge domaći234-14-2
8189Hednesford - Whitby Town --0-00-0
8191Lancaster - Halesowen domaći171-02-0
8194Marine - Rushall Olympic gosti100-22-2
8196Mickleover Sports - Farsley Celtic gosti510-02-2
8197Shaw Lane Afc - Ashton United --0-00-0
8198Stafford Rangers - Matlock Town domaći151-02-1
8199Sutton Coldfield - Workington gosti270-14-1
8200Witton Albion - Nantwich Town domaći32-04-1

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5343Peterborough - Leicester gosti90-31-5
5353Huddersfield - Birmingham domaći211-01-1
5354Hull - Nottingham Forest domaći182-02-1
5357Middlesbrough - Brighton gosti900-00-1
5360Millwall - Rochdale domaći171-12-2
5361Milton Keynes Dons - Coventry gosti620-00-1
5362Notts County - Swansea gosti450-11-1
5363Sheffield United - Preston domaći800-01-0
5365Southampton - Watford domaći41-01-0
5380Wigan - West Ham domaći71-02-0
5383Newport County - Tottenham domaći381-01-1
5384Liverpool - West Brom supergol domaći51-32-3

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3251Barrow - Sutton United - vv-vv-v
3256Bromley - Halifax domaći500-03-0
3257Dagenham & Redbridge - Solihull Moors gosti111-21-3
3258Dover Athletic - Guiseley domaći61-02-1
3260Eastleigh - Hartlepool gosti92-24-3
3265Ebbsfleet United - Boreham Wood gosti350-10-3
3266Gateshead - Maidstone United domaći31-12-1
3268Leyton Orient - Aldershot domaći11-12-3
3270Macclesfield - Torquay domaći720-01-1
3271Maidenhead United - Chester domaći-3-03-0
3272Woking - Fylde domaći-0-01-0
3274Wrexham - Tranmere gosti102-22-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8155Chelmsford City - Hampton & Richmond gosti30-11-2
8156Concord Rangers - Eastbourne Borough domaći132-02-1
8173Dartford - Whitehawk domaći451-03-1
8175Gloucester - Chippenham -vv-vv-v
8176Hemel Hampstead Town - Poole Town gosti320-10-1
8177Hungerford Town - Bognor Regis Town domaći301-01-1
8178Oxford City - Bath City gosti450-11-1
8179St Albans - East Thurrock domaći143-27-2
8180Truro City - Havant & Waterlooville -vv-vv-v
8181Wealdstone - Weston Super Mare domaći91-02-1
8182Welling - Braintree Town domaći620-03-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8133Boston Utd - Blyth Spartans domaći620-02-1
8134Brackley Town - Salford domaći42-02-1
8135Chorley - North Ferriby gosti191-12-2
8136Fc United Of Manchester - Curzon Ashton domaći500-02-0
8138Gainsborough - Alfreton Town domaći311-02-1
8139Harrogate Town - Telford domaći331-02-1
8140Kidderminster - Southport domaći153-03-0
8141Leamington - Darlington gosti91-12-3
8146Nuneaton - Bradford Park Avenue --0-00-0
8153Spennymoor - Tamworth domaći251-01-0
8154Stockport - York domaći252-02-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1802Brightlingsea Regent - Dorking Wanderers domaći121-02-3
1803Enfield - Needham Market Fc gosti120-20-2
1804Harlow Town - Kingstonian gosti830-00-1
1805Harrow Borough - Margate gosti20-20-4
1806Hendon - Folkestone Invicta gosti260-13-3
1807Leatherhead - Dulwich Hamlet -vv-vv-v
1808Lowestoft Town - Staines gosti300-22-4
1834Merstham - Thurrock gosti301-12-1
1844Metropolitan Police - Leiston domaći61-11-1
1856Tonbridge - Burgess Hill Town gosti80-10-1
1858Tooting Mitcham United - Billericay Town domaći61-42-6
1859Worthing - Wingate & Finchley gosti430-12-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1888Basingstoke - Tiverton domaći91-06-2
1892Chesham United - Bishops Stortford gosti390-12-1
1896Frome Town - Redditch domaći900-01-0
1902Hereford - Banbury United domaći141-03-0
1936Hitchin - Kings Lynn gosti170-20-4
1938Kettering - Biggleswade Town domaći372-03-1
1939Kings Langley - Stratford Town Fc domaći351-02-0
1941St Ives Town - Royston Town -vv-vv-v
1945Weymouth - Farnborough domaći113-06-0
6557Dunstable - St Neots Town gosti140-12-3
6561Gosport Borough - Dorchester gosti182-23-3
6564Slough Town - Merthyr Town domaći61-13-2

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1441Liverpool Lfc - Bristol Academy Wfc domaći470-02-0

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6764Ac Kajaani - Ac Oulu domaći72-23-4
6765Musan Salama - Rovaniemi gosti40-30-6
6768Lahti - Fc Haka domaći72-02-1
6769Jyvaskyla - Grankulla Ifk domaći431-02-0
6770Ilves - Viikingit domaći301-03-0
6780Honka - Ktp domaći740-01-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5422Paris St Germain - Montpellier domaći112-04-0
5431Angers Sco - Amiens domaći61-01-0
5432Guingamp - Nantes gosti610-00-3
5433Metz - Nice domaći500-02-1
5434St Etienne - Caen gosti111-12-1
5452Toulouse - Troyes domaći111-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4730Le Havre - Nimes Olympique gosti21-12-1
4731Ajaccio - Tours domaći401-02-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7347Aok Kerkyra - Platanias domaći451-02-0
7348Apollon Smyrnis - Panathinaikos --0-00-0
7349Aek Athens - Lamia domaći401-02-0

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1547Aoc-Kissamikos - Aiginiakos Fc domaći43-13-1
1548Ergotelis - Sparti --0-00-0
1551Karaiskakis - Doxa Dramas --0-00-0
1552Trikala - Anagennisi Karditsas gosti880-01-1

GRČKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1639Panionios U20 - Pas Giannina U20 domaći62-13-2
1640Asteras Tripolis U20 - Olympiacos U20 gosti160-11-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1642Csd Comunicaciones - Suchitepequez domaći650-01-0

INDIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1482Neroca Fc - Minerva Punjab gosti30-10-1
8988Chennai City - Indian Arrows --0-00-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6924Kerala Blasters Fc - Delhi Dynamos Fc gosti350-12-1

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1677Ia Akranes - Breidablik gosti200-20-4
1678Stjarnan Gardabaer - Ibv Vestmannaeyjar domaći252-04-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5936Sassuolo - Atalanta gosti300-10-3
5937Chievo - Juventus gosti670-00-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5578Avellino - Cremonese --0-00-0
5579Bari - Empoli gosti90-20-4
5597Carpi - Spezia domaći700-02-1
5598Palermo - Brescia domaći41-02-0
5599Parma - Novara domaći422-03-0
5677Pro Vercelli - Ascoli domaći261-02-0
5690Venezia - Cesena domaći700-01-0
5746Virtus Entella - Foggia gosti320-11-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5755Inter U19 - Milan U19 gosti300-11-2
5832Napoli U19 - Chievo Youth domaći142-13-2
5833Lazio Youth - Udinese Youth gosti410-10-2
5837Sampdoria Youth - Fiorentina Youth domaći311-01-2
5838Sassuolo Youth - Roma U19 gosti21-23-3
6036Atalanta Youth - Torino Youth --0-00-0
6092Crotone Youth - Ternana Youth gosti540-01-1
6168Perugia Youth - Cagliari Youth gosti500-01-1
6177Frosinone Youth - Avellino Youth domaći710-03-0
6180Palermo Youth - Ascoli Youth gosti150-22-3
6182Pescara Youth - Bari Youth domaći271-12-1
6183Virtus Entella Youth - Pro Vercelli Youth gosti240-12-3

ITALIJA LEGA PRO SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6950A.C. Mestre - Fermana gosti540-00-1
6951Pordenone - Bassano gosti301-11-1
6952Santarcangelo - Albinoleffe domaći421-01-0
6953Sud Tirol - Triestina domaći500-02-1
6954Fano - Salo gosti330-11-1
6955Ravenna - Teramo gosti370-11-1
6956Sambenedettese - Gubbio gosti490-01-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5463Hapoel Akko - Hapoel Haifa gosti820-00-1
5520Hapoel Ashkelon - Ashdod domaći171-11-2
5521Maccabi Haifa - Maccabi Pet Tikva gosti361-11-1
5525Hapoel Beer Sheva - Hap Raanana domaći231-13-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6912That Ras - Al Wihdat gosti380-21-3
6913Shabab Al Ordun - Al Jazeera Club Jordan gosti810-00-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4762Platinum Stars - Orlando Pirates gosti280-10-2
4763Polokwane City - Amazulu --0-00-0
4764Supersport United - Bidvest Wits domaći221-01-4
4765Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns --0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6469Cape Town All Stars - Fc Cape Town --0-00-0
6470Mthatha Bucks Fc - Mbombela United Fc domaći800-02-0
6471Super Eagles - Stellenbosch Fc --0-00-0
6472Tshakhuma - University Of Pretoria domaći31-02-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6450Al Khor - Al Kharaityat Sc domaći112-02-0
6454Umm Salal - Al Ahli Doha Sc domaći251-01-1
6468Al Duhail Sc - Al Rayyan domaći32-33-3

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1300Universidad De Costa Rica - Municipal Liberia domaći91-02-0
1301Carmelita - Guadalupe Fc gosti11-11-4
1302Herediano - Perez Zeledon domaći311-02-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6184Lija Athletic - Naxxar Lions gosti120-20-4
6190Tarxien Rainbows - Mosta gosti450-10-1
6191Hibernians - Gzira United domaći61-02-0
6192St Andrews - Floriana domaći291-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4771Lobos Buap - Unam Pumas domaći71-01-1
4772Tigres - Pachuca domaći362-03-2
4773Leon - Necaxa gosti430-10-4
4774America Mexico - Atlas domaći301-01-0
4775Chivas - Monterrey gosti420-11-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4553Juarez Fc - Potros Uaem --0-00-0
4554Alebrijes De Oaxaca - Min. De Zacatecas domaći92-04-1
4555Tampico Madero - Correcaminos Uat domaći-1-02-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6575America Mexico - Atlas domaći-0-03-0
6587Leon - Necaxa gosti-0-00-2
6588Chivas Guadalajara - Monterrey U20 --0-02-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2239Moldavija - Juzna Koreja gosti680-00-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7047Groningen - Heracles domaći283-13-3
7150Fc Zwolle - Vitesse gosti300-11-2
7151Twente - Psv Eindhoven gosti40-10-2
7152Nac Breda - Vvv Venlo gosti730-00-1

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2067Hawkes Bay United - Eastern Suburbs domaći520-02-0
2070Canterbury - Wellington Phoenix domaći131-13-2
2071Southern United - Waitakere United domaći850-01-0
6196Hamilton Wanderers Afc - Auckland gosti230-10-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5458Bayern Munich - Hoffenheim gosti32-25-2
5459Borussia Dortmund - Freiburg domaći91-12-2
5460Fc Koln - Augsburg domaći401-01-1
5464Rb Leipzig - Hamburg domaći91-11-1
5465Stuttgart - Schalke gosti140-20-2
5479Werder Bremen - Hertha Berlin --0-00-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6805Duisburg - Heidenheim gosti141-33-3
6806Greuther Furth - Holstein Kiel --0-00-0
6810Kaiserslautern - Fortuna Dusseldorf domaći480-01-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3297Aalen - Chemnitzer domaći141-13-2
3304Hansa Rostock - Rw Erfurt domaći271-03-1
3310Karlsruher - Werder Bremen Am domaći251-01-0
3311Magdeburg - Meppen --0-00-0
3312Osnabruck - Fortuna Koln gosti11-22-2
3313Paderborn - Sportfreunde Lotte domaći362-05-0
3368Unterhaching - Wehen gosti450-10-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Hannover Am - Eintracht Norderstedt domaći172-12-1
1255Drochtersen Assel - Sv Eutin 08 gosti51-13-1
5403Rehden - Lubeck v-vv-vv-vv-v

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6790Neugersdorf - Auerbach -vv-vv-v
6792Meuselwitz - Lokomotive Leipzig domaći580-02-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6239Plaza Amador - Santa Gema Fc gosti380-11-1

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6789Setubal - Sporting Lisbon domaći41-01-1

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6487Ac Alcanenense - Sacavenense U19 --0-02-1
6488Acad. Coimbra U19 - Real Sport Clube gosti-0-00-3
6489Benfica U19 - Cd Cova Da Piedade --0-06-1
6490Cd Aves - Chaves U19 --0-01-1
6492Estoril U19 - Uniao De Leiria U19 --0-01-1
6493Leixoes U19 - Moreirense U19 --0-02-1
6495Pacos Ferreira U19 - Boavista U19 gosti-0-00-2
6496Porto U19 - Gil Vicente U19 domaći-0-07-0
6497Rio Ave U19 - Sc Braga U19 --0-00-0
6498Sporting Lisbon U19 - Belenenses U19 --0-03-2
6499Vitoria Guimaraes U19 - Fc Cesarense --0-03-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2485Ask Schwadorf - Fsv Velm domaći71-15-1
2486As Stiinta Miroslava - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći800-01-0
2487Chertanovo - Fc Kolomna domaći206-0e-0
2488Chindia Targoviste - Dacia Unirea Braila domaći71-01-0
2489Shirak Gyumri Fc - Fc Lori domaći271-02-1
2490Vitkovice - Mohelnice gosti41-11-1
2491Vasas Budapest - Budapest Honved gosti660-00-2
2492Slavoj Trebisov - Slovan Giraltovce domaći332-03-0
2493Soroksar - Szolnoki gosti100-10-1
2494Sv Horn - Sv Waidhofen Thaya domaći52-02-2
2495Viktoria Otrokovice - Banik Ostrava gosti80-13-1
2496Fk Poprad - Skm Liptovsky Hradok domaći144-06-0
2498Dunaujvaros Pase - Budaorsi gosti20-12-4
2504Fc Wil 1900 - Grasshopper domaći121-01-0
2574Usti Nad Labem - Dukla Praha gosti31-31-4
2577Futura - Inter Bratislava domaći71-12-2
2578Gandzasar Kapan - Armavir gosti80-10-1
2579Gorica - Maksimir Zagreb -18A1-14-2
2580Hvidovre - Avedore domaći174-07-0
2584Mfk Skalica - Fk Slovan Duslo Sala domaći15-0c-0
2585Lucko - Sesvete gosti140-20-3
2600Slaven Belupo - Hrvatski Dragovoljac domaći251-03-0
2601Ptt Rayong Fc - Pattaya United v-vv-vv-vv-v
2602Benesov - Viktoria Zizkov domaći600-01-1
2619Dynamo Ceske Budejovice - Fk Pribram domaći560-02-1
2620Sered - Puchov domaći341-05-0
2621Torpedo Belaz - Fc Vitebsk gosti480-00-1
2622Luch Minsk - Fc Dnepr Mogilev domaći62-02-3
2623Vandra Vaprus - Tallinna Jk Legion gosti570-02-3
2692Frem - Fc Roskilde domaći42-23-3
2693Angthong Fc - Police Tero Fc gosti160-21-3
2694Ca Brown De Adrogue - Ferro Carril Oeste v-vv-vv-vv-v
2695Debreceni Vsc - Szeged domaći550-03-1
2696Fk Radnicki 1923 - Fk Borac domaći401-02-1
2697Kluczbork - Gks Jastrzbie gosti350-10-1
2700Pogon Siedlce - Wisla Pulawy domaći171-21-3
2718Sfc Opava - Nitra gosti410-11-1
2719Sk Kladno - Horovicko gosti172-13-4
2720Stal Stalowa Wola - Stal Mielec gosti132-22-3
2722Viborg Ff - Randers Fc gosti311-12-1
2724Baerum - Moss gosti171-11-2
3057Fc Unterfohring - Buchbach domaći31-12-2
3058Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja gosti560-01-2
3059Fk Dedic Tuzi - Sutjeska Niksic gosti231-21-4
3872Fk Jonava - Fk Jelgava domaći132-03-1
3877Miedz Legnica - Gks Katowice domaći750-01-0
3880Sak Klagenfurt - Kottmannsdorf domaći331-01-1
3881Gorodeya - Slutsksakhar Slutsk domaći172-03-1
3888Elverum - Nybergsund domaći171-15-1
3897Hessen Kassel - Tsv Lehnerz domaći292-03-1
3898Lask Linz - Hartberg domaći191-02-0
3902Partizan Beograd - Gornik Zabrze --0-00-0
3903Red Bull Salzburg - Ried gosti120-13-1
3904Warta Poznan - Sokol Kleczew gosti171-13-2
3905Seinajoen Jk - Vifk gosti360-12-1
3906Sturm Graz - Wiener Neustadt domaći92-03-0
3907Torpedo Minsk - Bate Borisov gosti350-10-1
3909Schaffhausen - Kriens domaći72-02-0
3910Thun - Lausanne domaći301-01-1
4260Inter Zapresic - Borac Banja Luka domaći570-02-0
4261Legia Warszawa - Silkeborg domaći321-02-0
4299Mattersburg - Blau Weiss Linz domaći232-05-0
4339Wisla Krakow - Shanghai Shenhua --0-00-0
4593Aarau - Yverdon-Sport domaći121-21-2
4594Nordsjaelland - Guizhou Zhicheng domaći192-14-1
4595St Gallen - Austria Lustenau domaći292-02-0
4596Sogndal - Lillestrom gosti340-11-4
4646Lokomotiv Moscow - Ostersunds domaći162-03-3
4647Deportivo Municipal - El Nacional Quito gosti340-12-1
4666Pardubice - Vysocina Jihlava --0-00-0
4667Banik Ostrava - Zemplin Michalovce domaći112-23-3
4668Zlin - Trinec gosti121-13-1
4669Aik Stockholm - Inter Abo domaći221-03-0
4670Degerfors - Carlstad United domaći301-03-2
4680Basel - Luzern domaći620-01-0
4681Trelleborgs Ff - Varnamo domaći42-13-1
4682Altach - Zurich gosti600-00-2
4683Bk Hacken - Sarpsborg domaći342-03-0
4684Sirius - Brommapojkarna gosti61-11-1
4685Gotenborg - Stabaek gosti21-23-2
4686Halmstad - Falkenberg --0-00-0
4726Pardubice - Vysocina Jihlava --0-00-0
4727Fc Pisek - Fk Spartak Sobeslav - - 2-15-1
4728Zlin - Trinec gosti121-13-1
4729Aik Stockholm - Inter Abo domaći221-03-0
4760Degerfors - Carlstad United domaći301-03-2
4761Basel - Luzern domaći620-01-0
4882Banik Ostrava - Zemplin Michalovce domaći102-23-3
4883Schweinfurt - Elversberg domaći730-01-0
4927Trelleborgs Ff - Varnamo domaći42-13-1
4928Altach - Zurich gosti600-00-2
4929Bk Hacken - Sarpsborg domaći342-03-0
4930Sirius - Brommapojkarna gosti71-11-1
4931Gotenborg - Stabaek gosti41-23-2
4932Halmstad - Falkenberg --0-00-0
6901Hajduk Split - Trencin domaći171-14-2
6902Dinamo Zagreb - Sonderjyske domaći530-03-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6199Ballymena - Linfield gosti111-22-2
6202Crusaders - Carrick Rangers domaći23-06-0
6224Dungannon - Ards domaći520-01-0
6225Glentoran - Coleraine gosti10-10-2

SJEVERNA IRSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6230H&W Welders - Lurgan Celtic domaći550-01-0
6231Institute - Newry City Afc --0-00-0
6232Loughgall - Psni domaći202-02-1
6235Ballyvlare Comrades - Knockbreda domaći221-12-3

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6981Aberdeen - Kilmarnock gosti280-13-1
7009Celtic - Hibernian domaći271-01-0
7010Hamilton - Dundee domaći31-01-2
7011Hearts - Motherwell domaći800-01-1
7012St Johnstone - Partick Thistle gosti-0-11-3

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3958Dundee United - Morton gosti350-10-3
3959Falkirk - Inverness Caledonian Thistle domaći480-03-1
3973Livingston - Dumbarton domaći232-02-0
3974Queen Of The South - Brechin domaći72-03-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4072Airdrie United - Arbroath --0-00-0
4075Albion Rovers - Stranraer gosti80-11-3
4076Alloa - Raith --0-00-0
4078East Fife - Forfar gosti181-11-2
4079Queens Park - Ayr United gosti60-21-4

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4084Clyde - Peterhead domaći850-01-0
4085Cowdenbeath - Berwick gosti191-11-3
4086Edinburgh City - Annan Athletic domaći142-03-2
4087Elgin - Stenhousemuir domaći331-02-0
4089Montrose - Stirling Albion gosti140-12-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5953Deportivo La Coruna - Levante domaći192-02-2
5966Valencia - Real Madrid gosti160-21-4
5967Malaga - Girona --0-00-0
5968Villarreal - Real Sociedad domaći54-14-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6473Espanyol - Sevilla Fc domaći570-01-0
6474Fundacion Albacete - Fc Barcelona gosti140-20-3

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4185Barcelona B - Granada Cf domaći141-03-0
4186Rayo Vallecano - Lorca Cf domaći122-05-1
4187Reus - Real Oviedo --0-00-0
4188Albacete - Alcorcon domaći381-02-0
4189Cadiz - Lugo domaći530-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6710Cerceda - Gimnastica Segoviana gosti350-10-1
6716Fuenlabrada - Guijuelo domaći460-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6732Cd Vitoria - Real Union De Irun gosti360-10-1
6733Athletic Bilbao B - Arenas Club De Getxo domaći191-01-0
6734Sd Leioa - Cd Lealtad domaći151-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6743Llagostera - Villarreal B domaći480-02-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6500Esperance Sportive De Tunis - Club A Bizertin domaći351-01-0
6501Stade Gabesien - Es Metlaoui --0-00-0
6502Es Sahel - Manastir --0-00-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5528Alanyaspor - Bursaspor gosti131-13-1
5529Goztepe - Kayserispor gosti200-11-1
5530Galatasaray - Osmanlispor Fk domaći371-02-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8233Elazigspor - Eskisehirspor domaći151-01-0
8234Ankaragucu - Altinordu gosti170-10-2
8235Samsunspor - Manisaspor domaći261-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6475Deportivo Lara - Atletico Venezuela domaći431-03-2
6476Anzoategui - Mineros De Guayana gosti740-00-1
6477Monagas - Estudiantes De Caracas domaći183-04-0

WALES KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4948Pontypridd - Penydarren Bgc gosti101-11-2
6482Airbus - Carmarthen gosti131-31-4
6483Connahs Quay Nomads - Porthmadog gosti72-13-1
6484Uwic Cardiff - Aberystwyth gosti370-10-1
6485Llandudno - Ruthin Town domaći171-02-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1171(+7.5)Olimpija Ljubljana - Cedevita Zagreb(157,5) 65-64

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2624(-8.5)Atenas Cordoba - Quilmes Mar Del Plata(175,5) 101-89
8010(-6.5)Ferro Carril Oeste - Club Deportivo Hispano Americano(161,5) 90-80
8011(-10.5)San Martin Corrientes - Ciclista Olimpico De La Banda(165,5) 90-65

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3248(-5.5)Perth Wildcats - New Zealand Breakers(161,5) 90-73
3249(+2.5)Sydney Kings - Melbourne United(168,5) 76-93
3250(-5.5)Illawarra Hawks - Cairns Taipans(169,5) 88-78

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8168(+6.5)Vasco Da Gama - Flamengo(158,5) 75-89

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2634(+6.5)Rilski Sportist - Lukoil Levski(163,5) 72-73
2639(-23.5)Balkan Botevgrad - Tundja Yambol(171,5) 97-83
2658(-13.5)Cherno More Ig - Bc Spartak Pleven(167,5) 105-99

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2685(+1.5)Nh Ostrava - Bk Olomoucko Prostejov(175,5) 104-108
2687(+11.5)Bk Lions Jindrichuv Hradec - Qanto Svitavy(171,5) 99-90
2688(+36.5)Jbc Mmcite Brno - Cez Nymburk(167,5) 49-102

ENGLESKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2690(+4.5)Bristol Flyers - London Lions(156,5) 81-64
2691(-12.5)Leicester Riders - Surrey Scorchers(161,5) 104-82

FILIPINI KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3505(+8.5)Blackwater Elite - Alaska Aces(188,5) 84-88
3506(-2.5)Magnolia Hotshots - Talk N Text Tropang(189,5) 91-83

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4012(+2.5)Pyrinto Tampere - Salon Vilpas Vikings(165,5) 87-83

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8336(-4.5)Le Portel - Limoges(153,5) 73-51
8337(-13.5)Monaco - Paris Levallois(161,5) 78-77
8342(-5.5)Chalon Sur Saone - Dijon(156,5) 81-77
8343(+2.5)Cholet - Asvel Lyon Villeurbanne(149,5) 69-72
8344(-8.5)Pau Orthez - Antibes Sharks(160,5) 72-78

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4200(+1.5)Basket Lattes Montpellier - Esb Villeneuve(135,5) 52-57
4207(-13.5)Bourges Basket - Tarbes Gespe Bigorre(133,5) 71-58
4208(+6.5)Cavigal Nice Basket - Basket Landes(128,5) 50-64
4589(+3.5)Roche Vendee Basket Club - Nantes Reze(135,5) 79-54

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8166(-3.5)Ada Blois Basket 41 - Sluc Nancy(144,5) 79-65
8167(-1.5)Le Havre - Saint-Chamond(149,5) 74-67

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3060(-5.5)Ago Rethymnon - Kolossos(154,5) 89-61
3061(+10.5)Aries Trikala Bc - Aek Athens(152,5) 71-82
3062(+3.5)Gs Kimis - Gs Lavriou(159,5) 94-81
3070(-6.5)Panionios - Gymnastikos Larisas Faros(163,5) 74-66
3275(-4.5)Asp Promitheas - Paok(158,5) 81-68

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2659(-14.5)Gkk Sibenik - Zabok(149,5) 77-74
2660(-27.5)Vrijednosnice Osijek - Zagreb(166,5) 76-71
2661(+13.5)Kastela Sucurac - Alkar Sinj(156,5) 73-64

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3277(+1.5)Pesaro - Reggio Emilia(153,5) 96-104
3279(-6.5)Sassari - Torino(165,5) 92-80

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8997(-1.5)Hapoel Eilat - Hapoel Tel-Aviv(164,5) 74-86

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4713(-2.5)Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Toyama Grouses(144,5) 65-74
4714(-6.5)Tochigi Brex - Levanga Hokkaido(151,5) 100-76
4715(-14.5)Toyota Alvark Tokyo - Shiga Lake Stars(149,5) 81-59
4716(+3.5)Yokohama B-Corsairs - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya(160,5) 80-81
4717(-1.5)Shimane Susanoo Magic - Osaka Evessa(149,5) 58-70

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4720(+0.5)Anyang Kgc - Jeonju Kcc Egis(168,5) 81-91
8122(+4.5)Busan Kt Sonicboom - Seoul Thunders(167,5) 89-90
8123(-6.5)Mobis Phoebus - Lg Sakers(162,5) 96-75

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4721(+7.5)Shinhan S Birds W - Woori Hansae Wibee W(129,5) 49-67

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4709(+9.5)Qingdao Eagles - Xinjiang Flying Tigers(228,5) 110-122

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3912(-22.5)Lietuvos Rytas Vilnius - Bc Alytaus Dzukija(161,5) 105-84
3913(-5.5)Neptunas Klaipeda - Bc Lietkabelis(163,5) 83-78
3930(+7.5)Prienai - Juventus Utena(179,5) 78-86

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4174(-8.5)Mineros - Abejas De Guanajuato(171,5) 71-75
4184(+3.5)Santos De San Luis - Capitanes(167,5) 84-71
4198(+9.5)Panteras De Aguascalientes - Soles De Mexicali(173,5) 82-96

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2082(+3.5)Detroit Pistons - Oklahoma City Thunder(207,5) 108-121
2083(-6.5)Indiana Pacers - Orlando Magic(212,5) 114-112
2084(+3.5)Atlanta Hawks - Washington Wizards(211,5) 104-129
2085(-4.5)Miami Heat - Charlotte Hornets(204,5) 95-91
2241(-7.5)Denver Nuggets - Dallas Mavericks(209,5) 91-89
2242(-10.5)Golden State Warriors - Boston Celtics(219,5) 109-105
2244(-10.5)Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets(214,5) 111-97

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5495(-9.5)Ball State Cardinals - Akron Zips(143,5) 81-81 / 111-106
5496(-6.5)Florida Gators - Baylor Bears(141,5) 81-60
5499(-12.5)North Carolina Tar Heels - North Carolina State Wolfpack(158,5) 83-83 / 91-95
5500(-16.5)Rhode Island Rams - Duquesne Dukes(142,5) 61-58
5501(+3.5)South Carolina Gamecocks - Texas Tech Red Raiders(131,5) 63-70
5526(+5.5)Quinnipiac Bobcats - Fairfield Stags(147,5) 75-70
5527(-5.5)Wisconsin Green Bay - Youngstown State(156,5) 85-67
5537(+5.5)Drexel Dragons - Northeastern Huskies(147,5) 68-67
5538(-4.5)Duke Blue Devils - Virginia Cavaliers(134,5) 63-65
5540(-5.5)Evansville Purple Aces - Drake Bulldogs(134,5) 77-73
5541(+3.5)Fordham Rams - Massachusetts Minutemen(129,5) 82-69
5542(+5.5)George Mason Patriots - Vcu Rams(149,5) 76-84
5543(-7.5)Kansas State Wildcats - Georgia Bulldogs(134,5) 56-51
5562(-6.5)Texas Longhorns - Mississippi Rebels(138,5) 85-72
5574(-7.5)Towson State Tigers - Elon Phoenix(141,5) 76-83
5647(-6.5)Western Michigan Broncos - Northern Illinois Huskies(142,5) 79-72
5648(-9.5)Wisconsin Milwaukee - Cleveland State Vikings(135,5) 70-47
5649(+1.5)Alabama Crimson Tide - Oklahoma Sooners(159,5) 80-73
5658(-8.5)Georgia State Panthers - Texas State Bobcats(124,5) 54-50
5721(-8.5)Butler Bulldogs - St Johns Red Storm(146,5) 70-45
5722(-9.5)College Of Charleston - James Madison Dukes(136,5) 66-59
5756(-10.5)Louisiana Lafayette R. C. - Troy State(150,5) 81-69
5757(-12.5)North Dakota State Bison - Western I. Leathernecks(138,5) 80-69
5813(+2.5)Rice Owls - Florida Owls(137,5) 62-63
5814(-1.5)Ulm Warhawks - South Alabama Jaguars(134,5) 83-74
5815(-5.5)Appalachian State - Arkansas State R. Wolves(149,5) 88-93
5816(-7.5)C. Carolina Chanticleers - Arkansas Little Rock Trojans(130,5) 72-62
5830(-1.5)Miami Ohio - Eastern Michigan Eagles(132,5) 48-58
5834(+2.5)Cornell Big Red - Columbia Lions(153,5) 82-81
5835(-5.5)Florida State Seminoles - Miami-Florida Hurricanes(148,5) 83-83 / 103-94
5836(-14.5)Furman Paladins - Western C. Catamounts(140,5) 100-66
5952(-6.5)Illinois Chicago Flames - Iupui Jaguars(139,5) 71-62
6155(+2.5)Iowa State Cyclones - Tennessee Volunteers(145,5) 45-68
6156(+2.5)Loyola Marymount Lions - San Diego Toreros(134,5) 82-89
6159(+10.5)Marist Red Foxes - Monmouth Hawks(146,5) 78-91
6161(-16.5)Mercer Bears - Citadel Bulldogs(164,5) 74-76
6165(-5.5)Montana State Bobcats - Southern Utah Thunderbirds(154,5) 69-66
6166(-8.5)Penn State Nittany Lions - Rutgers Scarlet Knights(131,5) 60-43
6167(+9.5)Pittsburgh Panthers - Syracuse Orange(124,5) 55-60
6203(-2.5)Saint Louis Billikens - Dayton Flyers(132,5) 75-65
6345(+4.5)Vanderbilt Commodores - Tcu Horned Frogs(150,5) 81-78
6384(-11.5)Portland State Vikings - Sacramento State Hornets(159,5) 61-71
6386(-5.5)Central Michigan Chippewas - Kent State G. Flashes(146,5) 76-84
6389(-8.5)Kansas Jayhawks - Texas A&M Aggies(143,5) 79-68
6510(-9.5)Chattanooga Mocs - Virginia Military Keydets(131,5) 69-70
6516(-2.5)Eastern Washington Eagles - Northern Colorado Bears(146,5) 67-65
6517(-2.5)Georgia Southern Eagles - Texas Arlington Mavericks(150,5) 74-59
6518(+10.5)San Jose State Spartans - Wyoming Cowboys(142,5) 77-77 / 86-90
6519(-10.5)South Dakota State Jackrabbits - Ipfw Mastodons(162,5) 78-76
6558(-8.5)Arizona Wildcats - Utah Utes(146,5) 74-73
6559(-6.5)Arkansas Razorbacks - Oklahoma State Cowboys(155,5) 66-65
6605(-10.5)Auburn Tigers - Louisiana State Tigers(158,5) 95-70
6611(+8.5)Denver Pioneers - South Dakota Coyotes(140,5) 84-68
6613(+11.5)Memphis Tigers - Cincinnati Bearcats(130,5) 48-62
6646(-5.5)Missouri State Bears - Southern Illinois Salukis(134,5) 77-79
6649(-6.5)North Texas Mean Green - Florida Int. Golden Panthers(135,5) 61-61 / 69-67
6685(-7.5)Canisius - Niagara Purple Eagles(158,5) 89-105
6686(+5.5)Delaware Fightin - Hofstra Pride(148,5) 59-64
6687(-8.5)Fresno St Bulldogs - Utah State Aggies(143,5) 62-65
6688(-6.5)Iona Gaels - Manhattan Jaspers(143,5) 78-65
6689(-7.5)Louisiana Tech Bulldogs - Southern Mississippi(144,5) 89-66
6691(-16.5)Middle Tennessee Raiders - Utep Miners(133,5) 81-50
6692(+12.5)Nc Charlotte 49ers - Old Dominion Monarchs(136,5) 66-88
6693(+1.5)Nc Wilmington - William And Mary Tribe(166,5) 81-84
6696(+0.5)Pennsylvania Quakers - St. Joseph`s Hawks(143,5) 67-56
6701(-11.5)Toledo Rockets - Bowling Green Falcons(157,5) 101-75
6702(-9.5)West Virginia Mountaineers - Kentucky Wildcats(149,5) 76-83
6706(-8.5)Western Kentucky Hilltoppers - Marshall Thundering Herd(164,5) 85-74
6760(+3.5)Wofford Terriers - East Tennessee State Bucs(141,5) 62-75
6786(-10.5)Arizona State Sun Devils - Colorado Buffaloes(153,5) 80-66
6787(-6.5)Austin Peay State - Morehead State Eagles(139,5) 92-76
6788(+11.5)California Riverside - Uc Santa Barbara Gauchos(139,5) 69-76
6791(-12.5)Creighton Bluejays - Georgetown Hoyas(155,5) 85-77
6796(-9.5)Jacksonville S. Gamecocks - Southeast Missouri State(146,5) 78-60
6797(-9.5)Louisville Cardinals - Wake Forest Demon Deacons(145,5) 96-77
6798(-17.5)Murray State Racers - Eastern Kentucky Colonels(146,5) 88-73
6799(-4.5)Nebraska Cornhuskers - Iowa Hawkeyes(149,5) 98-84
6800(-3.5)Notre Dame Fighting Irish - Virginia Tech Hokies(142,5) 75-80
6801(-7.5)Oregon Ducks - Oregon Beavers(142,5) 66-57
6802(+5.5)Samford Bulldogs - North Carolina Greensboro(139,5) 82-98
6804(-12.5)Uab Blazers - Utsa Roadrunners(153,5) 70-82
6833(-9.5)Uc Davis Aggies - Cal Poly Mustangs(134,5) 80-56
6850(-1.5)Mississippi State Bulldogs - Missouri Tigers(133,5) 74-62
6872(-5.5)Tennessee State Tigers - Eastern Illinois Panthers(129,5) 50-47
6881(-6.5)Tennessee Tech - Tennessee Martin(142,5) 63-55
6882(-12.5)Brigham Young Cougars - Pacific Tigers(140,5) 80-65
6883(+4.5)Idaho State Bengals - Weber State Wildcats(143,5) 70-77
6887(-10.5)New Mexico Lobos - Colorado State Rams(149,5) 80-65
6888(+10.5)Air Force Falcons - Boise State Broncos(139,5) 64-70
6890(+6.5)Cal State Northridge - Long Beach State 49ers(146,5) 66-70
6891(-8.5)Idaho Vandals - North Dakota Sioux(146,5) 96-71
6893(-3.5)Illinois State Redbirds - Valparaiso Crusaders(145,5) 76-65
6894(-0.5)Unlv Runnin Rebels - San Diego State Aztecs(158,5) 88-78
6895(-6.5)Ucla Bruins - Stanford Cardinal(152,5) 89-73
6896(-5.5)Hawaii Rainbow Warriors - Cal State Fullerton Titans(138,5) 66-69

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2249(-13.5)Alba Berlin - Mitteldeutscher Bc(164,5) 91-71
2254(-9.5)Ratiopharm Ulm - Science City Jena(161,5) 87-72
2255(-15.5)Enbw Ludwigsburg - Eisbaren Bremerhaven(159,5) 92-69
2256(+4.5)Giessen 46ers - Ewe Baskets Oldenburg(168,5) 95-99
2257(+4.5)Walter Tigers Tubingen - Skyliners Frankfurt(154,5) 57-65

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8195(+3.5)Koszalin - Wilki Morskie Szczecin(169,5) 84-84 / 98-92
8201(+7.5)Legia Warszawa - Wikana Start Lublin(157,5) 71-83
8202(+9.5)Slupsk - Stal Ostrow Wielkopolski(161,5) v-v
8208(-12.5)Zielona Gora - Starogard Gdanski(167,5) 98-91

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3941(-6.5)Helios - Zlatorog Lasko(152,5) 79-76
3957(+2.5)Kk Rogaska - Kk Primorska(147,5) 79-68
4173(-9.5)Krka - Sentjur(154,5) 89-99

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8371(-3.5)Montakit Fuenlabrada - Morabanc Andorra(161,5) 77-85
8372(+5.5)San Pablo Burgos - Unicaja Malaga(163,5) 78-85

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8102(-1.5)Istanbul Bsb - Eskisehir Basket(159,5) 85-71
8105(-3.5)Usak Sportif - Yesilgiresun Belediye(162,5) 85-82
8106(-12.5)Besiktas Istanbul - Trabzonspor Basketbol(164,5) 78-74
8107(-7.5)Sakarya Bsb - Demir Insaat Buyuk.(157,5) 77-67

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8024(+1.5)Binghamton Senators - Rochester Americans 1-13-3
8025(-1.5)Bridgeport Sound Tigers - Hershey Bears 0-03-1
8026(+1.5)Cleveland Monsters - Iowa Wild 0-11-3
8027(-1.5)Grand Rapids Griffins - Rockford Icehogs 0-14-1
8028(+1.5)St Johns Icecaps - Manitoba Moose 1-12-5
8029(+1.5)Syracuse Crunch - Toronto Marlies 1-12-4
8030(-1.5)Lehigh Valley Phantoms - Utica Comets 1-02-2
8031(+1.5)Springfield Thunderbirds - Providence Bruins 3-15-2
8033(-1.5)Wilkes Barre-Scranton Penguins - Albany Devils 1-03-3
8034(-1.5)San Antonio Rampage - San Jose Barracuda 0-11-5
8040(-1.5)Texas Stars - Stockton Heat 1-14-3
8041(-1.5)Milwaukee Admirals - Ontario Reign 1-03-4
8042(-1.5)Tucson Roadrunners - Chicago Wolves 1-23-4
8043(-1.5)Bakersfield Condors - San Diego Gulls 0-32-4

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7998(+1.5)Hc Neumarkt Riwega - Feldkirch(6,5) 1-13-4
7999(-1.5)Olimpija Ljubljana - Red Bull Hockey Juniors(5,5) 0-02-0
8000(-1.5)Ehc Bregenzerwald - Lustenau(6,5) 1-15-3
8001(+1.5)Ek Zell Am See - Jesenice(6,5) 1-01-0
8002(-1.5)Ritten Sport - Val Pusteria(5,5) 0-01-0
8020(+1.5)Fassa - Vipiteno(6,5) 0-01-9
8021(-1.5)Hc Groden - Ec Die Adler Kitzbuhel(6,5) 2-12-6

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2459(-1.5)Hk Mogilev - Hk Brest(5,5) 2-14-2
2460(+1.5)Hk Vitebsk - Bjelorusija U20(5,5) 0-31-6

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7989(-1.5)Slavia Prague - Kadan(5,5) 2-17-1
7990(-1.5)Kladno - Horacky Fk Trebic(5,5) 2-05-1
7991(-1.5)Ceske Budejovice - Benatky Nad Jizerou(5,5) 3-08-1
7992(-1.5)Hc Zubr Prerov - Hc Slovnaft Vsetin(5,5) 1-03-3
7993(-1.5)Karlovy Vary - Slovan Ustecti Lvi(5,5) 1-05-1
7994(-1.5)Hc Havirov Panthers - Hk Jestrabi Prostejov(5,5) 3-03-0

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3572(+1.5)Edinburgh Capitals - Guildford Flames(7,5) 0-22-4
3602(-1.5)Cardiff Devils - Coventry Blaze(6,5) 1-02-1
3605(+1.5)Dundee Stars - Fife Flyers(6,5) 1-03-3
3606(-1.5)Manchester Storm - Braehead Clan(6,5) 1-03-4
3607(+1.5)Milton Keynes Lightning - Sheffield Steelers(6,5) 1-05-2
3612(+1.5)Nottingham Panthers - Belfast Giants(6,5) 2-24-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2546(-1.5)Hifk - Tappara(4,5) 2-24-3
2558(-1.5)Ilves - Saipa(4,5) 0-22-3
2559(-1.5)Kalpa - Jukurit(5,5) 2-12-2
2560(+1.5)Kookoo - Karpat(4,5) 1-03-5
2569(-1.5)Lukko - Tps(5,5) 2-32-5
2572(-1.5)Sport - Assat(5,5) 0-12-2
2573(-1.5)Pelicans - Hpk(4,5) 1-03-3

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3613(-1.5)Espoo United - Hermes(5,5) 1-12-2
3615(+1.5)Iisalmen Peli-Karhut - Tuto(5,5) 1-12-2
3617(-1.5)Kettera - Heki(5,5) 2-04-2
3618(-1.5)Sapko - Jokipojat(5,5) 1-24-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6909(+1.5)Ottawa 67s - Kingston Frontenacs 1-24-4
6911(-1.5)Hamilton Bulldogs - Oshawa Generals 1-05-1
6914(+1.5)Erie Otters - Sarnia Sting 1-11-4
6915(+1.5)Flint Firebirds - Kitchener Rangers 2-23-5
6916(+1.5)Saginaw Spirit - Windsor Spitfires 4-16-5
6917(+1.5)Sudbury Wolves - Niagara Icedogs 0-22-6
6918(-1.5)Marie Greyhounds - Barrie Colts 1-14-3
6919(-1.5)Owen Sound Attack - Guelph Storm 0-02-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6920(-1.5)Swift Current Broncos - Regina Pats 0-13-1
6921(-1.5)Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings 2-09-2
6922(-1.5)Saskatoon Blades - Prince George Cougars 1-03-3
6923(+1.5)Red Deer Rebels - Kelowna Rockets 0-02-2
6962(+1.5)Medicine Hat Tigers - Moose Jaw Warriors 0-15-3
6963(+1.5)Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 0-12-2
6965(-1.5)Tri-City Americans - Spokane Chiefs 0-14-4
6976(-1.5)Victoria Royals - Calgary Hitmen 2-04-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4947(-1.5)Fehervari Titanok - Corona Brasov(6,5) 1-21-5

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1059(+1.5)Kongsvinger - Lillehammer(6,5) 0-11-3
1060(+1.5)Lorenskog - Sparta Sarpsborg(5,5) 1-03-0
1061(-1.5)Stavanger - Stjernen(5,5) 1-02-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4943(-1.5)Furuset - Tonsberg Og Omegn Ihk(6,5) 2-02-2
4944(+1.5)Gruner Ishockey - Narvik Ishockeyklubb(6,5) 1-02-3
4945(-1.5)Hasle Loren Ishockey - Gjovik Mammuts(6,5) 3-16-3
4946(-1.5)Ringerike - Nidaros Hockey(6,5) 1-03-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1064(+1.5)Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk(5,5) 2-02-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1067(+1.5)Gornyak Uchaly - Neftjanik Almetjevsk(5,5) 1-22-4
1068(-1.5)Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk(5,5) 0-02-1
1069(+1.5)Buran Voronezh - Dizel Penza(5,5) 2-23-3
1070(+1.5)Hk Ryazan - Hk Sarov(4,5) 1-01-0
1087(-1.5)Zauralye Kurgan - Rubin Tyumen(5,5) 0-10-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2458(+1.5)Hk Mvd U20 - Krasnaya Armiya U20(5,5) 0-03-4
3619(+1.5)Sputnik Almetievsk U20 - Belye Medvedi U20(5,5) 0-10-5
8005(-1.5)Kuznetskie Medvedi U20 - Sarmaty Orenburg U20(5,5) 0-01-1
8006(-1.5)Sibirskie Snaipery U20 - Stalnye Lisy U20(5,5) 1-23-6
8049(-1.5)Avto U20 - Mamonty Yugry U20(5,5) 1-13-3
8050(-1.5)Tolpar U20 - Tyumenskiy Legion U20(5,5) 2-05-0
8051(-1.5)Irbis Kazan U20 - S. Barsy Astana U20(5,5) 1-26-5
8052(-1.5)Reaktor Nizhnekamsk U20 - Omskie Yastreby U20(5,5) 0-10-2
8053(-1.5)Ladja Togliatti U20 - Altai U20(5,5) 0-11-1

ŠVEDSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8054(-1.5)Linkopings - Lulea(4,5) 0-20-2
8055(-1.5)Malmo - Mora(5,5) 0-00-0
8056(-1.5)Rogle - Karlskrona Hk(5,5) 0-01-1
8057(-1.5)Skelleftea - Frolunda(5,5) 0-00-3
8058(-1.5)Farjestads - Orebro(5,5) 0-07-4
8059(-1.5)Hv 71 - Brynas(5,5) 1-22-4
8060(-1.5)Vaxjo - Djurgardens If(5,5) 2-24-4

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2405(-1.5)Bern - Ambri(5,5) 3-06-4
2406(-1.5)Biel - Kloten(5,5) 0-12-2
2408(-1.5)Fr. Gotteron - Lugano(5,5) 2-13-2
2409(+1.5)Lausanne - Davos(5,5) 2-14-4
2430(-1.5)Zug - Servette(5,5) 2-03-0

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1170(-1.5)Rapperswil - Chaux-De-Fonds(6,5) 0-23-3

ATP AUSTRALIAN OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6852O.Marach/M.Pavic - J.S.Cabal/R.Farah 12-86-46-42-0

AUSTRALIAN OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1312T.Babos/R.Bopanna - G.Dabrowski/M.Pavic 19-196-24-61-2

CHALLENGER BURNIE KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7019K.Uchida - L.Caruana 12-156-32-61-2
7020L.Saville - G.Van Peperzeel 12-36-06-32-0
7043G.Granollers - S.Barry v-vv-vv-vv-v
7046G.Mina - N.Prashanth 12-66-26-42-0

CHALLENGER NEWPORT BEACHTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1251(-1.5)C.Garin - B.Klahn(21,5) 13-123-66-01-2
1252(+2.5)R.Opelka - T.Fritz(23,5) 9-133-66-70-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4723(-3.5)S.Zhuk - M.Hibi(20,5) 15-162-67-62-1
4724(+4.5)D.Collins - A.Tomljanovic(20,5) 12-76-46-32-0

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7065T.Huey/D.Kudla - J.Cerretani/L.Paes 9-134-65-70-2

CHALLENGER NEWPORT BEACH PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4725J.Loeb/R.Peterson - M.Doi/J.Teichmann 20-186-76-11-2

CHALLENGER QUIMPER KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1474G.Barrere - E.Corrie 16-84-66-22-1
1476Q.Gueydan - C.Larriere 15-122-67-52-1
1486M.Tabatruong - V.Vardhan 13-77-66-12-0
1487N.Balaji - Y.Vandenbulcke 9-136-73-60-2

CHALLENGER QUIMPER KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1418J.Eon - C.Denolly 11-181-67-61-2
1475R.Arneodo - D.Pel 12-86-46-42-0
1477T.Matsui - P.Tsitsipas v-vv-vv-vv-v

CHALLENGER RENNESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1493(+3.5)A.Hoang - V.Pospisil(21,5) 10-134-66-70-2
1758(-2.5)R.Berankis - L.Broady(22,5) 13-67-56-12-0

CHALLENGER RENNES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8964J.Eysseric/H.Nys - S.Gille/J.Vliegen 18-224-67-61-2

WTA AUSTRALIAN OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1404(-1.5)S.Halep - C.Wozniacki(21,5) 16-166-76-31-2

WTA ST. PETERSBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4734A.Anshba - V.Kuzmova 6-124-62-60-2
4735J.Cepelova - S.Errani 15-157-62-62-1
4736D.Yastremska - E.Alexandrova 16-114-66-32-1
4737Kr Pliskova - B.Eraydin 12-26-06-22-0
4738N.Vikhlyantseva - V.Ivakhnenko 12-36-26-12-0
4739T.Martincova - A.Frolova 12-46-36-12-0
4740H.Watson - R.Vinci 7-123-64-60-2
4741J.Paolini - D.Kovinic 12-154-66-31-2
4742A.Kalinskaya - A.Petkovic 12-173-67-51-2
4743E.Rybakina - V.Kudermetova 15-113-66-32-1
4744S.Sharipova - L.Arruabarrena-Vecino 17-173-67-62-1
4745K.Flipkens - D.Chiesa 2-122-60-60-2
4746S.Karatantcheva - J.Fett 12-156-33-61-2

WTA TAIPEI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1519F.Liu - M.Honcova 12-46-36-12-0
1534H.Kaji - D.Jakupovic 7-135-72-60-2
1535C.Lister - A.Raina 2-122-60-60-2

ČEŠKO-SLOVAČKA INTERLIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7814Hc Britterm Veseli Nad Moravou - Sokol Pisek 39-24
7945Hk Sokol Rmk Banovce N B - Hk Zlin 26-24

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7762(-6.5)Odense - Tvis Holstebro(50,5) 36-24

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7763Hoj Elitehandbold - Tms Ringsted 24-25

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7765Bjerringbro Fh - Gudme Hk(48,5) 26-23
7766Roskilde - Vendsyssel 23-26
7767(-5.5)Sonderjyske - Tms Ringsted(50,5) 30-21

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7785(-2.5)Sc Municipal Craiova - Krasnodar(49,5) 30-24
7786(-3.5)Zalau - Dhk Banik Most(49,5) 31-28
7787(-1.5)Byasen Elite - Kastamonu Belediyesi(53,5) 26-24
7788(-4.5)Larvik - H65 Hoor(52,5) 34-23
7790(+2.5)Vag Handball - Lada Togliati(51,5) 30-21

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6602(+1.5)Hifk - Atlas(55,5) 25-28
6603(+4.5)Sif - Bk 46(56,5) 28-31
6604(-3.5)Drumso Dicken - Grifk(53,5) 34-20

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3652Gs Drama 86 - Aek Athens 26-37
3911Xanthi - Panellinios 33-27
3927Aeropos Edessas - Pas Foivos Sykeon 32-24
3934Doukas - Filippos Verias 24-21
3935Diomidis Argous - Gas Kamaterou 16-13

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5563(-2.5)Thuringer - Bbm Bietigheim(52,5) 28-26
5564(-5.5)Whc Vardar Skopje - Metz Moselle Lorraine(51,5) 29-23

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4013(+1.5)Blomberg Lippe - Buxtehuder Sv(54,5) 29-24

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7946(-7.5)Azoty Pulawy - Wybrzeze Gdansk(53,5) 36-20
7947(-4.5)Kwidzyn - Zaglebie Lubin(54,5) 33-29

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3931(-5.5)Piotrcovia - Uks Pcm Koscierzyna(55,5) 28-25
3932(+4.5)Kpr Gminy Kobierzyce - Energa Koszalin(53,5) 21-26
3940Jelenia Gora - Start Elblag 25-26

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3871(-4.5)Abc - Aguas Santas Milaneza(55,5) 22-24

PRVENSTVO AFRIKERUKOMET

Br. Susret Kraj
5429Congo Democratic Republic - Republic Congo(54,5) 23-24
5430(-3.5)Alzir - Gabon(53,5) 23-24
5435(-2.5)Angola - Maroko(54,5) 29-26
5436Tunis - Egipat(48,5) 26-24

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3862(-1.5)Csm Slatina - Rapid Bucharest(48,5) 29-23
3864(+2.5)U Cluj - Cs Magura Cisnadiei(52,5) 23-28
3865(-4.5)Dunarea Braila - Otelul Galati(45,5) 20-19

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3857(+5.5)Hkm Slovan Duslo Sala - Tatran Presov(58,5) 29-27
3858(+8.5)Handball Malacky - Hlohovec(55,5) 16-24
3861(+10.5)Tj Slovan Modra - Msk Povazska Bystrica(55,5) 26-31

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7952Bmc Mavi Nuevas Tecnologias - Rocasa Ace Gran Canaria 28-32
7953Bm Base Villaverde - Elche 24-25
7954Aula Valladolid - Handbol Canyamelar Valencia 28-21
7955Mecalia Atletico Guardes - Kh-7 Bm Granollers 32-31
7956Bfit Muchoticket Santa Eularia - Clinicas Rincon Malaga 18-21
7977(-8.5)Bm Porrino - Bm Castellon(54,5) 31-13

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2625(-3.5)Vasterasirsta Hf - Skara Hf(46,5) 23-17

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3509(-1.5)Onnereds Hk - Ifk Ystad(54,5) 30-31
3679(-1.5)Kungalvs Hk - Torslanda Hk(55,5) 25-29
3848(+1.5)Hk Country - Rimbo Hk(61,5) 27-28
3853(+3.5)Tyreso If - Hk Varberg(56,5) 27-26

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7366Obras San Juan - Drean Bolivar 1-02-03-2
7367Burgi Freedom Voley - Ciudad Voley 0-11-13-1
7375River Plate - Monteros 0-10-20-3
7377Psm - Untref Voley 0-10-22-3

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8896Sollys Osasco - Fluminense F.C 1-01-13-2

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1088Dobrudja Dobrich - Arda Kardzhali 1-01-13-1
1089Hebar Pazardzhik - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1413Benatky Nad Jizerou - Usti Nad Labem 0-10-21-3
1414Ostrava - Dukla Liberec 0-10-20-3
1415Pribram - Vk Karlovarsko 0-10-20-3
1416Brno - Kladno 1-01-11-3
1417Ceske Budejovice - Praha 0-11-13-1

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1488Pvk Olymp Praha - Tj Sokol Frydek Mistek 0-10-20-3
1489Vk Dukla Liberec - Tj Ostrava 1-02-03-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1293Etta - Team Lakkapaa 0-11-13-1
1295Tiikerit - Kove 0-10-21-3
2081Sampo - Leka Volley 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8800Toulouse - Rennes 1-01-11-3
8801Stade Poitevin Poitiers - Paris 0-11-13-1
8802Ajaccio - Nantes 0-10-21-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2263Evreux - As Saint Raphael 0-11-11-3
2264Mulhouse - Nantes Volley 1-01-13-1
2265Quimper Volley 29 - Pays Daix Venelles 1-02-03-0
2310Vbc Chamalieres - Racing Club 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8758Casalmaggiore - San Casciano 1-02-03-1
8779Sab Grima Legnano - Busto Arsizio 1-02-03-1

ITALIJA KUP A1ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6200Lube Treia - Modena 0-11-13-1
6201Trento - Perugia 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7380Deajeon Bluefangs - Ansan Rush&Cash 1-02-03-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7385Gs Caltex Kixx - Daejeon Kgc 1-02-03-0

KINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1253Ba Yi Zhuzhou - Jiangsu 0-10-21-3
1275Hebei - Henan 1-01-13-2
1276Shandong - Beijing Auto 0-11-11-3
1399Tianjin Industry University - Liaoning 1-01-11-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5215Netzhoppers - Tv Buhl 0-10-20-3
5216Svg Luneburge - Tsv Herrsching 0-11-13-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2603Rote Raben Vilsbiburg - Swe Volley-Team 1-02-03-1
2664Wiesbaden - Munster 0-11-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6606Impel Gwardia Wroclaw - Gcb Centrostal Bydgoszcz 1-02-03-0
6607Lks Commercecon Lodz - Fakro Muszyna 1-01-13-2

POLJSKA KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1296Kedzierzyn Kozle - Trefl Gdansk 1-01-11-3
1297Politechnika Warszawska - Belchatow 0-10-20-3

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4933Novosibirsk - Kemerovo 1-02-03-1
4934Yugra Samotlor - Dinamo-Lo 0-11-11-3
4935Belgorod - Ugra Surgut 1-01-11-3
4936Dynamo Moscow - Ural Ufa 0-11-13-2
4937Yaroslavl - Fakel Novy Urengoy 1-01-12-3

SRBIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3295Ok Nis - Spartak Ljig 1-02-03-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3296Gran Canaria - Ube Lilla-Grau 1-01-11-3
3525Cv Mediterraneo De Castellon - Ibiza 1-01-11-3
3526Cai Teruel - Fc Barcelona 1-02-03-0
3527Palma Portol - Cv Melilla 0-11-13-1
3528Tarragona Spsp - Santanderina 0-10-20-3
3532Unicaja Almeria - Rio Duero 1-02-03-1

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5126Vk Posk - Primorje 10-9
5127Budva M-Tel - Havk Mladost Zagreb 7-8
5135Vk Mornar Bs - Vk Jadran St 8-8
5136Partizan Raiffeissen - Kotor 9-6

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
5476(-11.0)Toulon - Begles Bordeaux 36-12
5477(-18.0)La Rochelle - Brive 33-24
5478(-14.0)Lyon Olympique - Agen 71-17
5483(-13.0)Toulouse - Us Oyonnax 37-15
5488(-8.0)Castres - Racing-Metro 92 13-18

RFU CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
5223Rotherham - Cornish Pirates 27-24
5224Jersey - Richmond 10-9
5225London Scottish - Ealing Trailfinders 3-25

UNION LV KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1649(-1.0)Sale Sharks - Northampton Saints 20-24
1650(-9.0)Bath - Newcastle Falcons 21-8
1651(-27.0)Harlequins - Llanelli Scarlets 35-7
1652(-17.0)Leicester Tigers - Cardiff Blues 24-12
1654(-19.0)London Irish - London Wasps 66-7
1655(-17.0)Saracens - Newport Gwent Dragons 40-21
1662(-9.0)Worcester - Exeter Chiefs 31-21

LUCAS MARTIN MATTHYSSE - TEWA KIRAMBOKS

Br. Susret Rezultat
6859L.M.Matthysse - T.Kiram 1-0

OLEKSANDR USYK - MARIS BRIEDSBOKS

Br. Susret Rezultat
5762O.Usyk - M.Briedis 1-0

CADEL EVANS G.O. DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
5068D.Impey - S.Gerrans 1-0
5069E.Battaglin - M.Montaguti 1-0
5070N.Earle - B.Lambrecht 0-1
5071N.Haas - J.Mccarthy 0-1
5072N.Arndt - S.Hoff 1-0
5073R.Porte - R.Dennis v-v
5074R.Gesink - P.Latour 1-0
5075S.Oomen - C.Hamilton 1-0
5076T.J. Slagter - R.Guerreiro 0-1

SLALOM LENZERHEIDE DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5847E.Alphand - A.S.Larsson 0-1
5848M.Gisin - C.Costazza 1-0
5849N.Loeseth - C.Geiger 1-0
5855W.Holdener - F.Hansdotter 0-1
5856K.Liensberger - E.Mielzynski 1-0
5857M.Meillard - K.Gallhuber 1-0
5858K.Truppe - N.Noens 1-0
5859P.Vlhova - B.Schild 1-0
5904M.Wallner - I.Curtoni 0-1

SPUST GARMISCH - DUELZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5063B.Bennett - M.Muzaton 1-0
5064M.Carter - G.Barandun v-v
5201M.Caviezel - J.Goldberg v-v
5202B.Feuz - H.Reichelt 1-0
5203M.Franz - P.Kueng 1-0
5204C.Innerhofer - A.L.Svindal 0-1
5205A.Aamodt Kilde - M.Marsaglia 1-0
5206V.Kriechmayr - T.Dressen 1-0
5207D.Paris - M.Mayer 1-0
5208A.Theaux - J.Clarey 1-0

VELESLALOM LENZERHEIDE DUEL (ŽENE)ZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4987E.Alphand - M.Meillard 0-1
4988F.Brignone - T.Worley 0-1
4989S.Brunner - M.Bassino 1-0
4990S.Goggia - R.Mowinckel 0-1
4991L.Gut - P.Vlhova 0-1
4992S.Hector - A.Drev 0-1
4993W.Holdener - M.Moelgg 1-0
4994V.Rebensburg - M.Shiffrin 1-0
4995T.Robnik - M.Hrovat 0-1
4996A.Tilley - T.Baroiz v-v
6074E.Alphand - M.Meillard 0-1
6075F.Brignone - T.Worley 0-1
6076S.Brunner - M.Bassino 1-0
6077S.Goggia - R.Mowinckel 0-1
6078L.Gut - P.Vlhova 0-1
6079S.Hector - A.Drev 0-1
6088W.Holdener - M.Moelgg 1-0
6089V.Rebensburg - M.Shiffrin 1-0
6090T.Robnik - M.Hrovat 0-1
6091A.Tilley - T.Barioz v-v

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 259203334
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 36141982
arrow BC British Colombia BC49 6/49 238263338
arrow BE Belgija 6/45 41215253638
arrow BL Belgija Keno 20/70 3671619212428414244495152535758636769
arrow BR Brazil Mega-Sena 6/60 222733425859
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 45173840
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 121222732
arrow CL Colorado 6/42 61314172124
arrow DA Multi-Daily A 6/99 213543515473
arrow DB Multi-Daily B 6/99 175052537386
arrow DC Multi-Daily C 6/99 336070738897
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 24111219232829313843485153575860646567
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 611131718192124263237414248495255596669
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 4562432
arrow FK Finska Keno D 20/70 59111819242930343739415455565963676869
arrow FL Florida 6/53 102728304551
arrow FQ Finska Keno V 20/70 4681013151618192930313741495260656869
arrow FR Francuska 5/49 910343945
arrow FT Finska Keno T 20/70 15111318192024252829414553626465666770
arrow GE Njemačka 6/49 42224343643
arrow GO Njemačka Keno 20/70 316273235384143444648505253576062636467
arrow GR Grčka 6/49 5810204249
arrow HO Hong Kong 6/49 81726334345
arrow IL Illinois 6/52 31012222537
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 212930343643
arrow IR Irska 6/47 21222243341
arrow IT Italija 6/90 52468727885
arrow JR Južnoafrička Republika 6/52 6715212448
arrow KA Kanada 6/49 7813242835
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5681013192329303236373940414351555759
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13111415192729323341434549505253545762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12359171923252630353839475053545659
arrow LU Louisiana 6/40 12461533
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 71727364046
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1824282933
arrow MI Michigan Classic 6/47 4614213338
arrow MK Mađarska 5/90 3940687273
arrow MS Missouri 6/44 4717233138
arrow NP New York Pick 10 20/80 14161925272831394250566061636669727578
arrow NY New York 6/59 2616375354
arrow OH Ohio Classic 6/49 1814151934
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 111823303648
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 59111215171835363739414353596063647278
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 710121521243436374041445460646768697074
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 310121417
arrow PO Poljska 6/49 122434364044
arrow QU Quebec 6/49 91522314041
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21327344146
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 7810142748
arrow SW Švicarska 6/42 3618192034
arrow TE Texas 6/54 6912172023
arrow TU Turska Sayisal 6/49 41416404445
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 293343454956
arrow UW SAD Powerball 5/69 1721264754
arrow WA Washington 6/49 41521244347
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 19141728
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 11319364048
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 5891215172324283132404243475463677074